Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

+44
aggeliki
anna90
zwi
jim7
edem4ever
T2eNnh
iriniem_mystika_tis_edem
mina
elena
evanna
1977
stefanos-melita
hionati
kakia_e
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
katie007
rache[L]
tinaki18
sifantid
marializ25
kelly
sia
elli
kikialex
ΕΥΑ
vs116117
Ntinaki1
xristina79
Καρ-Mik
panda
mimi_loukas+nora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
KatsaroYpotheto
anastasia20
mimi
charitomeni
DESPOINA
dj_mitsaki
νοριτσα
loukasnora
konstantina
Izabella29
loukitsa
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap22%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap36%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 36% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap24%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 24% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap12%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 15, 2010 8:55 pm

Ntinaki1 έγραψε:Ναι Izabella μου! Είναι θεοί!!! Δυό τρία επεισόδια με Στέφανο και Μελίτα σε χαλαρές στιγμές θα τα έχουμε ... μετά μαυρίλα. Πάντως αυτό που είπε ότι είναι ευτυχισμένος μαζί της είναι αυτό που κρατάω εγώ από τον Στέφανο. Μακριά της θα είναι σκέτη δυστυχία άρα δεν γίνεται να μην είναι μαζί! Απλά δεν γίνεται!

Αχ ναι αυτά τα δυό τρία επεισόδια περιμένω!!!Αλλά δεν τους αφήνουν να αγιάσουν βρε παιδί μου!Όλο εμπόδια!Και ναι ο Στέφανος πρώτη φορά μίλησε τόσο συνειδητοποιιμένα στην μαμά του και είπε πως δεν μπορέι να ζήσει μακριά της!!!Αχ!!!

Υ.Γ: Δεν αντέχω να βλέπω την φωτογραφία σου!Ειλικρινά κάθε φορά που την κοιτάω μου έρχεται να ουρλιάξω!!! affraid
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Παρ Ιαν 15, 2010 8:56 pm

Εγώ σήμερα έκανα flashback στις μέρες που είχα πάει 4ήμερη......μα τι να κάνω, που τα ζευγαράκια στην Χαλκίδα μπες-βγες αυτό μου θύμισαν! gelio Καλά είπε ο Νικόλας: παλιμπαιδισμός με τα όλα του!

Κατά τα άλλα, τίποτα δεν με συγκίνησε ιδιαίτερα. Μελίτα - Στέφανος καλοί ήταν σήμερα, όταν δεν φωνάζουν μια χαρά είναι. Μάνος - Νικόλας χαριτωμένοι...Jump

Κι αυτός ο καυγάς Νόρας - Λουκά στο τέλος ήταν για να κλείσει καλά η εβδομάδα έτσι;;;; Grrr
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από ΕΥΑ Παρ Ιαν 15, 2010 9:18 pm

παιδια,συγνωμη τι ακυρο ηταν αυτο με την ευα?ετσι στο ξεκαρφωτο???Κ αντε να τ δεχτουμε ολο αυτο,το οτι ειναι τ Μανου ειναι περα γ περα ακυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!ειναι δυνατον?εχουν να το κανουν 3επεισοδια πριν τ γαμο,υποτιθεται οτι μεσολαβησε καλοκαιρι,περασαν τ χριστουγεννα,και τωρα τ καταλαβε?κ συγνωμη οταν τ εκανε με το στεφανο ηταν ηδη εγκυος απο τ μανο κ δεν τ καταλαβε???ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσ!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Παρ Ιαν 15, 2010 9:19 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΗΤΑΝ & ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΝ & ΛΙΓΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από ΕΥΑ Παρ Ιαν 15, 2010 9:24 pm

κικιαλex επετρεψε μου να διαφωνησω!Εδω ο κοσμος καιγεται,βαρκουλες αρμενιζουν?Ασε πια οι σκηνες!!!Δν προβαλονται τετοιες σκηνες 7 τ απογευμα.Και γενικως αυτο τ ζευγαρι δεν ευσταθει απ τ αρχη.Δεν προυπηρχε κατι οπως στο Λουκα κ τ Νορα,Τ Νικολα κ τ Δαφνη,τ Μανο Κ τ Ευα.Δηλαδη τι?ΤΗ μια μερα δεν σε χωνευω καθολου ,την αλλη φιλι,την αλλη κρεβατι???Κ μετα δεν εχει σταματημο....αρχιζει η κατρακυλα,μια κουζινες μια πατωματα,μια κρεβατια ελεος!!!!!!!Δεν υποφερεται ολο αυτο μαζι τους!Σε θελω,δεν σε θλω,ελα οχι φυγε,χωριζουμε ειμαστε μαζι......κατασταση ειναι αυτη!!!!!!!!???????????? maaaad
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 15, 2010 9:37 pm

kikialex έγραψε:ΤΕΛΕΙΟ ΗΤΑΝ & ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΝ & ΛΙΓΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ

Εξαιρετικές οι σκηνές ναι!Ας δούμε τέτοιες και στα επόμενα γιατί μετά θα μας το παγώσουν για λίγο Neutral
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από elli Παρ Ιαν 15, 2010 9:52 pm

Η Μελίτα και ο Στέφανος έσκισαν!!!!!!!!! Palamakia Palamakia Palamakia Palamakia

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 15, 2010 9:52 pm

ΕΥΑ έγραψε:κικιαλex επετρεψε μου να διαφωνησω!Εδω ο κοσμος καιγεται,βαρκουλες αρμενιζουν?Ασε πια οι σκηνες!!!Δν προβαλονται τετοιες σκηνες 7 τ απογευμα.Και γενικως αυτο τ ζευγαρι δεν ευσταθει απ τ αρχη.Δεν προυπηρχε κατι οπως στο Λουκα κ τ Νορα,Τ Νικολα κ τ Δαφνη,τ Μανο Κ τ Ευα.Δηλαδη τι?ΤΗ μια μερα δεν σε χωνευω καθολου ,την αλλη φιλι,την αλλη κρεβατι???Κ μετα δεν εχει σταματημο....αρχιζει η κατρακυλα,μια κουζινες μια πατωματα,μια κρεβατια ελεος!!!!!!!Δεν υποφερεται ολο αυτο μαζι τους!Σε θελω,δεν σε θλω,ελα οχι φυγε,χωριζουμε ειμαστε μαζι......κατασταση ειναι αυτη!!!!!!!!???????????? maaaad



Θα συμφωνήσω σε όλα!Αν κ σήμερα δεν τους έδωσα κ πολύ σημασία!!!!Το επεισόδιο ήταν Λουκάς-Νόρα! Love! Δεν υπάρχει ο Γαλίτης, θεος!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από sia Παρ Ιαν 15, 2010 10:24 pm

εμενα πρωσωπικα μου αρεσε παρα πολυ και ψηφισα τελειο . βεβαια για να πω και του στραβου το δικιο η μελιτα με εχει εκνευρισει πολυ . συνεχεια μαλωνουν με το στεφανο και συνεχεια τα βρισκουν . κατα τα αλλα οι σκηνες στην χαλκιδα με εκαναν να ξεραθω στα γελια πραγματικα . επισης αυτο το πηγαινε ελα στα δωματια καταπληκτικη σκηνη . συγγνωμη μια ερωτηση το room service τι ρολο βαρουσε . συνεχεια φυλουσε καραουλι . η ευα εγκυος χριστε μου . και απ' οτι ξερω ειναι του στεφανου . καταλαβα.................. Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 905116 .
sia
sia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αριδαια
Ασχολίες : τηλεοραση πολυ μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από kelly Παρ Ιαν 15, 2010 10:35 pm

παιδια,περιττο να σας πω οτι τα σχολια σας ειναι απιιιιιιιιιστευτα!!!!τρελαινομαι για τισ εκτεταμενες αναλυσεις σας!!!!το σημερινο ομολογω πως δεν μ ενθουσιασε!περα απ το παρεακι τησ Χαλκιδας που ειχε και σημερα πολυυυυυυυ γελιο,τα αλλα πανω-κατω τα ιδια!(εκτος βεβαια απ την εγκυμοσυνη-κερασακι στην τουρτα-της Ευας)
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Παρ Ιαν 15, 2010 11:09 pm

Στέφανος-Μελίτα: Δεν έχω λόγια να περιγράψω τις σκηνές τους. Το ζευγάρι αυτό είναι λατρεμένο! Απλά θεοί! Τι να πρωτοπώ; Που πήγε και τον βρήκε και φιλήθηκαν και έκλεισαν την πόρτα.... όλες οι σκηνές τέλεια σκηνοθετημένες.
Μετά στο παράθυρο που τους έδειχνε μαζί. Για άλλη μια φορά, με πόση λατρεία φιλούσε ο Στέφανος την Μελίτα, της άγγιζε το πρόσωπο τα χείλη τα μαγουλάκια της! Την αγαπάει!!!Απλά τέλειοι.
Στην σκάλα ο Στέφανος είχε συνεχώς την Μελίτα αγκαλιά και την φιλούσε στους ώμους. Αυτή ήταν στην αγκαλιά του και αυτός δεν την άφηνε καθόλου!! Από τις πιο ωραίες και γλυκές σκηνές τους. : respect :
Το πρωΐ στο κρεβάτι μαζί επιτέλους σαν φυσιολογικό ζευγάρι!! Τέλειοι!!!

Στην σκάλα κρατάω αυτό που είπε ο Στέφανος στην Μελίτα: Εγώ κατανόησα τα αισθήματα της Εύας για τον Μάνο, οφείλει και αυτή να κατανοήσει τα δικά μου αισθήματα για σένα.
Και εκεί που τον ρώτησε η Μελίτα αν μπορούν να προχωρήσουν μαζί... και ο Στέφανος της είπε " Σημασία δεν έχει αν μπορούμε, αλλά ότι το θέλουμε"! Μόνο που δεν σας αφήνουν όλοι οι άλλοι Στέφανε....

Τέλος το πρωΐ τι ωραίοι που ήταν αγκαλιά και πετάχτηκε ο μπαμπούλας.Μα τι στον διάολο νυχτιάτικα γύρισε; ΈΛΕΟΣ! Την χολή τους έκοψε!!
Στον κήπο ο Στέφανος την είπε " μωρό μου" τόσο αυθόρμητα... σαν να είναι κανονικό ζευγάρι! Και το φιλάκι μετά! Στέφανος Μελίτα απλά τέλειοι αν και ήθελα παραπάνω σκηνές!

Μπαμπούλας-Στέφανος: Ο Στέφανος να λέει "είμαι ερωτευμένος με την Μελίτα" και το άλλο που κρατάω εγώ " είμαι ευτυχισμένος μαζί της" και ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ!! Είναι ευτυχισμένος με την Μελίτα! Χαμογελάει , φωτίζει το πρόσωπό του, παίρνει ζωή με την Μελίτα και είναι άλλος άνθρωπος. Καμία σχέση με τον Στέφανο των πρώτων επεισοδίων. Και αυτή η μάνα του τον βλέπει ευτυχισμένο και χαρούμενο και δεν την νοιάζει. Και ο Στέφανος έφτασε στο σημείο να της το πει ότι αν τον αγαπούσε πραγματικά θα την ένοιαζε η ευτυχία του. Αλλά φυσικά αυτή κοιτάζει την πάρτη της. Καρτάλω μας έπρηξες με την Εύα. Έλεος. Μέχρι και ο γιος της το είπε ότι έχουν αλλάξει τα πράγματα για τον Στέφανο πια και θέλει την Μελίτα! " Δεν νομίζω ότι μπορώ να ζήσω χωρίς αυτήν"! Δηλαδή τι άλλο πρέπει να πει και να κάνει ο άνθρωπος για να το καταλάβει και να το αποδεχτεί; Και θα έλεγα τώρα τίποτα για το ένστικτό της και τις βλακείες της.... έλεος. Ας την πάρει αυτή την Εύα μιας και έχει λυσσάξει τόσο.

ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ:ΣΥΜΦΩΝΩ 1000000000000%..ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΤΟΜΑ.....
Η ΣΚΗΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝΕ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ...ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙΑΠΟ ΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΗ Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 226538 Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 226538


ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ...ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΙ.....Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΕ.....ΚΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ....ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ κ.ΡΟΥΣΣΟ ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑΚΙ? ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΓΩ..ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΗΝ ΗΣΥΧΗ ΜΗΝ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΡΙΞΩ ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΝΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ...

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ GUEST STAR O ΓΚΡΟΥΜ Ο ΜΟΥΓΓΟΣ...... ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΣ.....
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ?
απο την μια γελουσα ειδικα εκει που η νορα μιλουσε με τη δαφνη και απο την αλλη αρχισα να εκνευριζομαι διοτι καμια εξελιξη στο θεμα του παιδιου..ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ..ο ενας να χτυπα την πορτα ή αλλη να νομιζει οτι νορα λουκας κατι κανουν πονηρο...ο γκρουμ να θελει να τα μαθει ολα....η νορα να κρυβεται...ο λουκας σε κατασταση πανικου....ουφ.... πολυ μπερδεμα.....και μια δαφνουλα να νομιζει οτι οντως κατι περιεργο συμβαινει..μεσα στη καλη χαρα....

μανος-νικολας: χαλαρη σκηνη....αλλα λυπαμαι που θα το πω .αυτη τη ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ πως εγινε? που δεν ειναι αλλαγη αλλα ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ...... αυτα ολα που κανει ειναι λογικα?

και μια ευα που καλα κανει και δε δεχεται την μεταλλαξη του.... αν και εδω που τα λεμε μου αρεσει που ειπε στη μαριλια οτι παντα ητανε καλος μαγειρας...μου φανηκε πολυ γλυκο εκ μερους της..

οσο για την εγκυμοσυνη: εντελως ακυρη...!!!!

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 15, 2010 11:13 pm

Δεν το είδα το σημερινό, αλλά αν κρίνω από τα σχόλιά σας, δεν έχασα και κάτι συγκλονιστικό... Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από sia Παρ Ιαν 15, 2010 11:16 pm

εδω που τα λεμε sifantid πραγματι ηταν λιγο υπερβολικο αλλα ενταξει Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Icon_rolleyes
sia
sia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αριδαια
Ασχολίες : τηλεοραση πολυ μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Παρ Ιαν 15, 2010 11:28 pm

EVA ΕΙΣΑΙ 15 & ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ & ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ & ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ & ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ & ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ & ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ & ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΘΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑΠΛΗΣΙΑΣΕΙ & ΟΛΟ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΣ ΦΥΓΕ & ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΟΠΩΣ & ΤΟ ΑΛΛΟ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΑΦΝΗ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Παρ Ιαν 15, 2010 11:30 pm

πολυ καλο το επισοδιο σημερα!!!!!!!!!ειδικα σκηνη στεφανου μελιτασ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ αν και δεν ειμουν φαν του ζευγαριου τωρα αρχιζω και γινομαι!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 15, 2010 11:35 pm

ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ:ΣΥΜΦΩΝΩ 1000000000000%..ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΤΟΜΑ.....
Η ΣΚΗΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝΕ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ...ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙΑΠΟ ΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΗ Love! Love!

Έλσα και όλες οι Στεφανομελιτικές... λεπτομέρεια που ξέχασα να αναφέρω και ήταν συγκλονιστική! Εκεί στο παράθυρο-καμάρα που φιλιόντουσαν είχαν ενώσει τα χέρια τους και φιλούσαν ο ένας τα χέρια του άλλου. Δεν μιλάμε απλά για έρωτα εδώ. Το ξεπεράσαμε και μιλάμε για αγάπη καθαρή και έρωτα μαζί. Απλά δεν υπάρχει αυτό. Ανέβηκε και το επεισόδιο. Παρατηρήστε.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Παρ Ιαν 15, 2010 11:37 pm

τωρα τη βλεπω αυτη τη τη σκηνη!πραγματικα ο τροπος που την ακουμπαει που κοιταζονται ειναι ανατριχιαστικος!! : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιαν 15, 2010 11:39 pm

Ntinaki1 έγραψε:
ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ:ΣΥΜΦΩΝΩ 1000000000000%..ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΤΟΜΑ.....
Η ΣΚΗΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝΕ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ...ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙΑΠΟ ΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΗ Love! Love!

Έλσα και όλες οι Στεφανομελιτικές... λεπτομέρεια που ξέχασα να αναφέρω και ήταν συγκλονιστική! Εκεί στο παράθυρο-καμάρα που φιλιόντουσαν είχαν ενώσει τα χέρια τους και φιλούσαν ο ένας τα χέρια του άλλου. Δεν μιλάμε απλά για έρωτα εδώ. Το ξεπεράσαμε και μιλάμε για αγάπη καθαρή και έρωτα μαζί. Απλά δεν υπάρχει αυτό. Ανέβηκε και το επεισόδιο. Παρατηρήστε.

έχεις απόλυτο δίκιο..το παρατήρησα και εγώ...μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση...τι να λέμε τώρα..το απόλυτο ζευγάρι..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από rache[L] Παρ Ιαν 15, 2010 11:41 pm

παραπολυ βαρετο το σημερινο....

rache[L]


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από katie007 Παρ Ιαν 15, 2010 11:44 pm

Ηταν ολα υπερβολικα σημερα και μια απο τα ιδια .Για τη συμπεριφορα του Στεφαμου προς τη Μελιτα πως θυμιζει <κανονικο>ζευγαρι νομιζω καττα την ταπεινη μου γνωμη ειναι αστοχη και εκτος για να μην πω προσβλητικη ,καθοτ ιολοι γνωριζουμε πως ο κ.Σταυρου διατηρει σοβαρο δεσμο εδω και τεσσερα χρονια με την κ.Τουμασατου..Ας προσεχουμε ολοι τι γραφουμε .Συγνωμη αλλα ας μη ξεχναμε οτι ειναι ηθοποιοι και εκτελουν τις εντολες του εκαστοτε σκηνοθετη..

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Παρ Ιαν 15, 2010 11:44 pm

ΕVA ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ & ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΥΠΑΡΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ & ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ (Ο ΜΑΝΟΣ & Η ΕΥΑ & ΑΥΤΟΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ & ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ) & ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΥ ΑΡΧΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ & ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΗΔΗ 16 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟ ΤΟ ΠΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΣΤΥΧΟ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ.ΕΣΥ ΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 15, 2010 11:44 pm

Καλώς ήρθες rache[L]! Jump
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 15, 2010 11:51 pm

Katie007 έγραψε:

Ηταν ολα υπερβολικα σημερα και μια απο τα ιδια .Για τη συμπεριφορα του Στεφαμου προς τη Μελιτα πως θυμιζει <κανονικο>ζευγαρι νομιζω καττα την ταπεινη μου γνωμη ειναι αστοχη και εκτος για να μην πω προσβλητικη ,καθοτ ιολοι γνωριζουμε πως ο κ.Σταυρου διατηρει σοβαρο δεσμο εδω και τεσσερα χρονια με την κ.Τουμασατου..Ας προσεχουμε ολοι τι γραφουμε .Συγνωμη αλλα ας μη ξεχναμε οτι ειναι ηθοποιοι και εκτελουν τις εντολες του εκαστοτε σκηνοθετη..

Κανονικό ζευγάρι εννοούμε όχι στην ζωή ( προς Θεού) αλλά στο σήριαλ. Ζευγάρι που τα έχει βρει και δεν έχει προβλήματα και εμπόδια, που περνάει κάποιες χαλαρές στιγμές. Π.χ όπως ο Νικόλας και η Δαφνη που τους δείχνει ήρεμους και χαλαρούς. Σήμερα ήταν η πρώτη φορά που έδειξε Στεφ-Μελ σε πιο χαλαρές στιγμές και έμοιαζαν με ένα τέτοιο κανονικό ζευγάρι.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Παρ Ιαν 15, 2010 11:56 pm

Ntinaki1 έγραψε:
ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ:ΣΥΜΦΩΝΩ 1000000000000%..ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΤΟΜΑ.....
Η ΣΚΗΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝΕ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ...ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙΑΠΟ ΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΗ Love! Love!

Έλσα και όλες οι Στεφανομελιτικές... λεπτομέρεια που ξέχασα να αναφέρω και ήταν συγκλονιστική! Εκεί στο παράθυρο-καμάρα που φιλιόντουσαν είχαν ενώσει τα χέρια τους και φιλούσαν ο ένας τα χέρια του άλλου. Δεν μιλάμε απλά για έρωτα εδώ. Το ξεπεράσαμε και μιλάμε για αγάπη καθαρή και έρωτα μαζί. Απλά δεν υπάρχει αυτό. Ανέβηκε και το επεισόδιο. Παρατηρήστε.

αχ δε το παρατηρησα αυτο που λες..περιμενω να κατεβει το επεισοδιο...εσυ απο που το ειδες...που ανεβηκε? σε καποιο σαιτ?

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Παρ Ιαν 15, 2010 11:56 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Katie007 έγραψε:

Ηταν ολα υπερβολικα σημερα και μια απο τα ιδια .Για τη συμπεριφορα του Στεφαμου προς τη Μελιτα πως θυμιζει <κανονικο>ζευγαρι νομιζω καττα την ταπεινη μου γνωμη ειναι αστοχη και εκτος για να μην πω προσβλητικη ,καθοτ ιολοι γνωριζουμε πως ο κ.Σταυρου διατηρει σοβαρο δεσμο εδω και τεσσερα χρονια με την κ.Τουμασατου..Ας προσεχουμε ολοι τι γραφουμε .Συγνωμη αλλα ας μη ξεχναμε οτι ειναι ηθοποιοι και εκτελουν τις εντολες του εκαστοτε σκηνοθετη..

Κανονικό ζευγάρι εννοούμε όχι στην ζωή ( προς Θεού) αλλά στο σήριαλ. Ζευγάρι που τα έχει βρει και δεν έχει προβλήματα και εμπόδια, που περνάει κάποιες χαλαρές στιγμές. Π.χ όπως ο Νικόλας και η Δαφνη που τους δείχνει ήρεμους και χαλαρούς. Σήμερα ήταν η πρώτη φορά που έδειξε Στεφ-Μελ σε πιο χαλαρές στιγμές και έμοιαζαν με ένα τέτοιο κανονικό ζευγάρι.
και εγω για κανονικο ζευγαρι στο σηριαλ καταλαβα.δεν νομιζω οτι εχει υπονοησει ποτε καποιος εδω μεσα κατι αλλο.
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης