Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

+39
glgs
stefanos-melita
nikidanis
edem4ever
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
antzy
Jennifer
Vampirela
KatsaroYpotheto
almaresi
CineFreak
xristina79
Καρ-Mik
NATALITSA_LOUKITSA
Materialgirl
Artemis
jim7
DESPOINA
vs116117
mimi_loukas+nora
Ntinaki1
verile_mistika
sarita
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
zefi2010
kikialex
sia
sofia
evanna
nana
Izabella29
hionati
filitsa
loukasnora
sifantid
anastasia20
loukitsa
chmatinaki
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_lcap24%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_lcap33%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_lcap24%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 28, 2010 5:59 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 28, 2010 8:01 pm


Tι έγινε βρε παιδιά;
Από πότε η αγάπη πέρασε μπροστά απ τον έρωτα;
Τι πίνει η Αμαλία και δεν μας δίνει;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από chmatinaki Πεμ Ιαν 28, 2010 8:02 pm

ρε παιδια...επειδη κολλησε η τηλεοραση μου εκει που ηταν ο μανος με τον χατζηβασιλειου...μπορει να μου πει κανεις τι καταλαβε?τι οφελος ειχαν και οι δυο και το καναν αυτο?

chmatinaki

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 28, 2010 8:04 pm

Ενα θα πω χτυπιόμουν απ την αρχη για τους πίνακες που τους εχεί ο Μάνος....να την ακούτε τη Λουκιτσα Tongue Τι να πω ότι πρωτη φορα ισχύει το δεν είναι αυτό που φαίνεται???Νόρα ας καθόσουν λίγο παρα πανω κ συ!
Δάφνη ρισπέκτ...Μάνο λίγο μάτωσε η μυτουλα σου αστέρι μου χαλάρωσε!!!!Τα γνωστα του Στεφανου εγω δεν είμαι Μάνος κτλ σε βαρεθηκα Καρτάλη και σένα και τη Μελίτα στην αρχη σας πηγαινα αλλα τωρα cake Τέλειο το επεισόδιο γιατι το ξαναπαραδεχτηκε ο Λουκάς οτι λιωνει για το Νοράκι μέσα του Love! Οι τεσσερις προοικονομίες για το υπόγειο και την απαγωγή δεν μου άρεσαν καθόλου όμως!!!!!!
Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 28, 2010 8:06 pm

Αυτός ο μάνος πόσο υποκριτής μπορεί να είναι;;;τη γραμματέα δεν την κόβω και για πρώτης ευφυίας..<είστε χάλια> ναι σιγά τα αυγά..λίγο η μύτη του άνοιξε…ειδοποίησε και το χρήστο μη χάσει…

Η αμαλία απλά ΘΕΑ στη συζήτηση με την μελίτα…

Η αγία τρίαδα:ο στέφανος δεν έχει άδικο..τον ξέρει καλά τον φερέγγυο…καλά το πόσο γελάω με αυτούς τους 3..στεφ<πουλήστε σπίτια κότερα νεφρά>περίμενε στέφανε να φωνάξουμε τον κυριάκο που είναι πάντα online και έχει πάρει το κολάι(έκανα και στιχάκι)αχαχαχαχα…

Την κατερίνα την βρίσκω ολίγον κουτσομπόλα…μου αρέσει που της είπε ο φερέγγυος να μην πει τίποτα..αλλά μάλλον την ήξερε τι τάφος κλειστός είναι..ο κυρ.ηλίας μόλις άκουσε για το γιόκα του ταράκουλο..μην του τα λες έτσι βρε νικόλα..είναι και σε κρίσιμη ηλικία…

Μόλις άκουσαν για το ξυλοδαρμό ξεσηκώθηκαν όλοι..ένας για όλους και όλοι για το μάνο..

Νόρας-μήτσουλας:μήτσουλας<που τον έχεις το δημήτρη;;>και θα απανήσω εγώ..<γραμμένο στα παλιά της τα παππούτσια>χαχαχαχα…αλλά δε στο λέει τόσο ωμά για να μην σε πληγώσει…και εσύ βρε δημήτριε αφού δεν σε θέλει έμμεσως πλην σαφώς στο λέει…εσύ εκεί..επιμένεις…την τραβά τη χυλόπιτα ο οργανισμός σου…

Μελίτα-εύα:θα συμφωνήσω με την εύα (για πρώτη φορά στα χρονικά)μόλις βλέπω την αντιγόνη αγριεύομαι είπε…όλοι αυτό παθαίνουμε με τον βενζεβούλ…
Και να ρωτήσω εγώ κάτι;;;…το να υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του στέφανου φαίνεται στην εύα ως κάτι εξωπραγματικό;;;ναι,δε μπορεί να υπάρχει άλλη γυναίκα…μετά την εύα..το χάος…οι υπόλοιπες δεν υπάρχουν..

Νόρα-δάφνη:όλο τα ίδια..το πάνε από δω..το πάνε από εκεί στα ίδια καταλήγουν…το έχουν αναλύσει πια αυτό το θέμα..ελπίζω την τελευταία φράση της δάφνης<τέρμα τα λόγια,περνάμε στις πράξεις>να την πραγματοπιήσουν…

Αμαλία-πέτρος:ΘΕΟΙ…προσκυνώ..: respect :

Στέφανος-εύα:στέφανος προς εύα<ο δικός σου ο φερέγγυος>.. gelio …σταμάτησε να φωνάζει η μελίτα και άρχισε η εύα να γκαρίζει..μπορεί να μην μιλάει πια με ύφος πολλών καρδιναλλίων…μου σπάει τα νεύρα…

Μελίτα-μάνος:ο μάνος θα το βρει…αυτό θα το βρει…τους πίνακες πάλι δε μπορεί…όταν μιλάει ο μάνος για οικογένεια μου φαίνεται τόσο αστείο…κοίτα ποιος μιλάει..ο μάνος..σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι…

Τραγουδιάρα-λουκάς-και νόρα με παρ’ολίγον εγκεφαλικό…οι άνδρες πόσο χαζοί μπορεί να είναι;;;πόσο;;λουκά πάρε και εσύ το δωράκι σου Fskl ..τη νόρα στο αυτοκίνητο τη λυπήθηκα…μη κλαις νοράκι…σπάσ’του απλά το κεφάλι…

Στέφανος-μελίτα:αχ..βρε μελίτα..δε μπορώ να σε βλέπω έτσι..ο στέφανος θα βρει λύση..που να μην έβρισκε…αυτή η καρτάλω πόσο κουτσομπόλα μπορεί να είναι;;;εξελίσσεται και σε ματάκια…ουστ…μπαμπόγρια..

Καλά όταν είδα τους πίνακες στα χέρια του μάνου..μου ανέβηκε στο αίμα στο κεφάλι…maaaad είσαι μεγάλος βλάκας αγόρι μου…πολύ μεγάλος…πωπω…δε μπορώ..τι είναι αυτός ρε;;που τον βρήκαμε;;;
Α..ρε…στέφανε και εσύ…έπεσες στην παγίδα…μην μου δείχνετε το λαμόγιο…έχω νευριάσει…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:Wow ΠΕΦΤΕΙ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΝΟΡΑΣ ΠΡΟΣ ΛΟΥΚΑ…ΕΤΣΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ…ΕΤΣΙ..ΦΙΛΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 28, 2010 8:07 pm

Ψήφισα για το σημερινό επεισόδιο "Καλό", γιατί αν και στην αρχή βαρέθηκα τρομερά, όσο πήγαινε, τόσο μου κινούσε το ενδιαφέρον! Με αποκορύφωμα τη σκηνή της Αμαλίας και του Πέτρου που την απόλαυσα στο έπακρο! : respect : Το Νοράκι που είδε το Λουκά σε πιο ιδιαίτερες στιγμές -είχαν, δεν είχα πάθος- το λυπήθηκα πάρα πολύ! Δεν μπορώ να τη βλέπω να κλαίει! Snif Τα προσεχώς πάλι, πολύ υποσχόμενα! Με ένα χαστούκι, μα τι χαστούκι! xastouki Το μάγουλο θα του γυρίσει! πας και κουνηθεί λίγο αυτό το μυαλό και πάρει μπρος! Synelthe Είναι ιδέα μου ή ο Λουκάς τόλμησε να πιάσει και αυτός κάπως "άγρια" τη Νόρα; Για τόλμα και μετά τα λέμε! Ούτε με τριαντάφυλλο δεν τις χτυπάμε τις γυναίκες!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 28, 2010 8:08 pm

loukitsa έγραψε: Οι τεσσερις προοικονομίες για το υπόγειο και την απαγωγή δεν μου άρεσαν καθόλου όμως!!!!!! Snif
Ούτε εμένα Αριάδνη, ούτε εμένα! /S
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Ιαν 28, 2010 8:09 pm

Ως πρωτο σχολιο θα πω οτι δε μου αρεσε που αναφερθηκε η απαγωγη των κοριτσιων τεσσερις φορες.Για τα υπολοιπα θα σχολιασω αφου ξαναδω το επεισοδιο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Ιαν 28, 2010 8:13 pm

οντως ουτε εμενα!!!!!!!!!!!!το νορακι μου εκλαιγε α ρε παπια gmt νορακι μου κουραγιο
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από hionati Πεμ Ιαν 28, 2010 8:14 pm

anastasia20 έγραψε:Αυτός ο μάνος πόσο υποκριτής μπορεί να είναι;;;τη γραμματέα δεν την κόβω και για πρώτης ευφυίας..<είστε χάλια> ναι σιγά τα αυγά..λίγο η μύτη του άνοιξε…ειδοποίησε και το χρήστο μη χάσει…

Η αμαλία απλά ΘΕΑ στη συζήτηση με την μελίτα…

Η αγία τρίαδα:ο στέφανος δεν έχει άδικο..τον ξέρει καλά τον φερέγγυο…καλά το πόσο γελάω με αυτούς τους 3..στεφ<πουλήστε σπίτια κότερα νεφρά>περίμενε στέφανε να φωνάξουμε τον κυριάκο που είναι πάντα online και έχει πάρει το κολάι(έκανα και στιχάκι)αχαχαχαχα…

Την κατερίνα την βρίσκω ολίγον κουτσομπόλα…μου αρέσει που της είπε ο φερέγγυος να μην πει τίποτα..αλλά μάλλον την ήξερε τι τάφος κλειστός είναι..ο κυρ.ηλίας μόλις άκουσε για το γιόκα του ταράκουλο..μην του τα λες έτσι βρε νικόλα..είναι και σε κρίσιμη ηλικία…

Μόλις άκουσαν για το ξυλοδαρμό ξεσηκώθηκαν όλοι..ένας για όλους και όλοι για το μάνο..

Νόρας-μήτσουλας:μήτσουλας<που τον έχεις το δημήτρη;;>και θα απανήσω εγώ..<γραμμένο στα παλιά της τα παππούτσια>χαχαχαχα…αλλά δε στο λέει τόσο ωμά για να μην σε πληγώσει…και εσύ βρε δημήτριε αφού δεν σε θέλει έμμεσως πλην σαφώς στο λέει…εσύ εκεί..επιμένεις…την τραβά τη χυλόπιτα ο οργανισμός σου…

Μελίτα-εύα:θα συμφωνήσω με την εύα (για πρώτη φορά στα χρονικά)μόλις βλέπω την αντιγόνη αγριεύομαι είπε…όλοι αυτό παθαίνουμε με τον βενζεβούλ…
Και να ρωτήσω εγώ κάτι;;;…το να υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του στέφανου φαίνεται στην εύα ως κάτι εξωπραγματικό;;;ναι,δε μπορεί να υπάρχει άλλη γυναίκα…μετά την εύα..το χάος…οι υπόλοιπες δεν υπάρχουν..

Νόρα-δάφνη:όλο τα ίδια..το πάνε από δω..το πάνε από εκεί στα ίδια καταλήγουν…το έχουν αναλύσει πια αυτό το θέμα..ελπίζω την τελευταία φράση της δάφνης<τέρμα τα λόγια,περνάμε στις πράξεις>να την πραγματοπιήσουν…

Αμαλία-πέτρος:ΘΕΟΙ…προσκυνώ..: respect :

Στέφανος-εύα:στέφανος προς εύα<ο δικός σου ο φερέγγυος>.. gelio …σταμάτησε να φωνάζει η μελίτα και άρχισε η εύα να γκαρίζει..μπορεί να μην μιλάει πια με ύφος πολλών καρδιναλλίων…μου σπάει τα νεύρα…

Μελίτα-μάνος:ο μάνος θα το βρει…αυτό θα το βρει…τους πίνακες πάλι δε μπορεί…όταν μιλάει ο μάνος για οικογένεια μου φαίνεται τόσο αστείο…κοίτα ποιος μιλάει..ο μάνος..σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι…

Τραγουδιάρα-λουκάς-και νόρα με παρ’ολίγον εγκεφαλικό…οι άνδρες πόσο χαζοί μπορεί να είναι;;;πόσο;;λουκά πάρε και εσύ το δωράκι σου Fskl ..τη νόρα στο αυτοκίνητο τη λυπήθηκα…μη κλαις νοράκι…σπάσ’του απλά το κεφάλι…

Στέφανος-μελίτα:αχ..βρε μελίτα..δε μπορώ να σε βλέπω έτσι..ο στέφανος θα βρει λύση..που να μην έβρισκε…αυτή η καρτάλω πόσο κουτσομπόλα μπορεί να είναι;;;εξελίσσεται και σε ματάκια…ουστ…μπαμπόγρια..

Καλά όταν είδα τους πίνακες στα χέρια του μάνου..μου ανέβηκε στο αίμα στο κεφάλι…maaaad είσαι μεγάλος βλάκας αγόρι μου…πολύ μεγάλος…πωπω…δε μπορώ..τι είναι αυτός ρε;;που τον βρήκαμε;;;
Α..ρε…στέφανε και εσύ…έπεσες στην παγίδα…μην μου δείχνετε το λαμόγιο…έχω νευριάσει…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:Wow ΠΕΦΤΕΙ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΝΟΡΑΣ ΠΡΟΣ ΛΟΥΚΑ…ΕΤΣΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ…ΕΤΣΙ..ΦΙΛΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ;;;;

αναστασια μου συμφωνω σε ολα...μα ολα...να συμπληρωσω μονο κατι, αυτα με τις απαγωγες που τα λεγανε ολοι ευα,μελιτα,στεφανος,αμαλια,πετρος σα να θελανε να μας το θυμισουνε...μηπως το πανε καπου???μηπως επιστρεψει ο απαγωγεας???
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 28, 2010 8:18 pm

Δεν έχω πολλά να σχολιάσω για την ώρα.Αυτό που μου έμεινε είναι πόσο ψεύτης,***** *****,αλήτης,λαμόγιο και τρισάθλιος είναι ο Μάνος(ναι του έχω μεγάλη συμπάθεια όπως βλέπετε).Ρε παιδιά ούτε ιερό ούτε όσιο δεν έχει.Τους κοψοχόλιασε όλους για πλάκα!Για το συμφέρον του κλασικά δεν νοιάστηκε για κανένα.Για πολύ ξύλο ο τυπάς.
Επίσης με νευρίασε κάπως η Εύα.Πολλές φασαρίες δεν κάνει?Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου,αλλά την βρίσκω κάπως υπερβολική.

+1 προειδοποίηση (2η)
Παρακαλώ να προσέχουμε το λεξιλόγιό μας

Ευχαριστώ ~ KatsaroYpotheto
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 28, 2010 8:19 pm

τι να σου πω hionati μου;;το ανέφεραν πολλές φορές...
πάντως είχε ακουστεί ότι θα επιστρέψει...τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω...
από ακρίτα-κυρίτση όλα να τα περιμένουμε...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από nana Πεμ Ιαν 28, 2010 8:31 pm

Τη λυπήθηκα τη Νόρα. Στο αυτοκίνητο τη λυπήθηκα πολύ.
Η Ευα βρήκε το κατάλλληλο άτομο να πει τους προβληματισμούς της.
Η Μελίτα του ανακριτικού είναι? Την πέταξε πάλι την ατάκα της.
"Στέφανε, άστη να μεγαλώσει μόνη της το παιδί'. Ωραία, συγχαρητήρια!!
Η Δάφνη, το ρούχο που φόραγε το έχει από τη δεκαετία του '80?
Όλη τη συλλογή των ρούχων μόνη της θα τη ράψει με το βελονάκι?
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 28, 2010 8:34 pm

Σημερα λοιπον..........
Ξεκιναω με Νορα και Λουκα ποσο το λυπηθηκα σημερα το Νορακι δεν λεγεται!!!Ειδικα εκει που εκλαιγε μονη της στο αμαξι!Μα να μπαινει μεσα στο γραφειο και να βλεπει το μελαχρινακι και το γαριφαλλο να φιλιουνται!?Παντως το Λουκα δεν μπορω να τον κατηγορησω....δεν ειδα κανενα συναισθημα απο τη μερια του οπως παλια!!!Την παπια θελω να την πνιξω! :twisted:Γενικοτερα η σκηνη του φιλιου vomit

Δαφνη-Νορα...το μονο θεμα για το οποιο συμφωνω απολυτα με τη Δαφνη ειναι Νορα-Λουκας!Μια χαρα της τα ειπε το κοριτσι!Σε αυτο μαζι της!

Νορα-Μπελλος...ο Δημητριος για αλλη μια φορα πολυ ξεκαθαρος μαζι της!Τουλαχιστον αυτη που θελει τη διεκδικει!Το Νορακι παλι μες στην αμηχανια!Τι να πει και αυτη η ερμη!?...απο τη μια δεν θελει να του κοψει τα φτερα και απο την αλλη δεν μπορει να ξεχασει το Λουκα και να πεσει στην αγκαλια του Μητσουλα!

Μελιτα-Ευα....απιστευτη σκηνη!Το Μελιτακι-Κατινακι ψαρευε για αλλη μια φορα την Ευα προσπαθωντας να μαθει οσο το δυνατον περισσοτερα!Ειδικα εκει που η Ευα ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα να εχει μπει αλλη γυναικα στη ζωη του Στεφανου η Μελιτα αλλαξε δεκα χρωματα!

Ευα-Στεφανος....δεν μπορω να μην παρω το μερος της Ευας!Ο ''εγω δεν ειμαι Μανος'' της υποσχεται συνεχως οτι θα εχει μια ηρεμη εγκυμοσυνη και μονο αυτο δεν συμβαινει εξαιτιας της ιστοριας που ο ιδιος ξεκινησε!Ευα μαζι σου! Opados1

Μελιτα-Στεφανος και Χαροντας(Καρταλομανα)...Σιγα μην δεν εκανε την επισκεψη της η Λαιδη στον αγιατρευτο της ερωτα!!!Και η Καρταλω απο διπλα να κρυφακουει ως συνηθως!!!Να τις πνιξω μου ηρθε και τις δυο!!!Δεν τις μπορω,δεν τις μπορω! wall

Αμαλια-Πετρος...απολαυστικοι οπως παντα!!!Η Αμαλια στην κοσμαρα της κλασσικα και ο Πετρος να τη δουλευει!Πολυ γελιο! gelio
Απλα : respect :

Μελιτα-Μανος...ποσο δικιο ειχε για αλλη μια φορα ο Μανος στο θεμα του παιδιου!!!Πιο πολυ τη βλεπει ο Μανος τη μικρη παρα η μανα της!Η Νεφελη μεγαλωνει μονη της και η Μελιτα δεν ασχολειται με τιποτα αλλο παρα μονο με τον ''Ρωμαιο''της!Μου αρεσει που του ειπε και σαν δικαιολογια οτι δουλευει!Χαχα,το αλλο με τον Τοτο το ξερεις! xaxa

Και τελος Μανος και πινακες...τελικα ο Μανωλακης παλιοκαθαρματακι ειναι αλλα τι να κανω που συνεχιζει να μου αρεσει! huhu Εδω που τα λεμε ομως επρεπε να παρει και τη ρεβανς απο το Στεφανακο!!!

Σημειωση:Το σκηνικο με το υπογειο σημερα πολυ το ανεφεραν και καθολου δεν μου αρεσε!Λετε να ξαναεμφανιστει κανας ψυχακιας!?

Περιμενω τα αυριανα τωρα με Νορα-Λουκα-Χαστουκι και επισης τι ακριβως επαιξε με τους πινακες!Παντως απλωσα και εγω το σεντονακι μου!Χιχι!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanna στις Πεμ Ιαν 28, 2010 8:37 pm, 1 φορά
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 28, 2010 8:35 pm

nana έγραψε:Τη λυπήθηκα τη Νόρα. Στο αυτοκίνητο τη λυπήθηκα πολύ.
Η Ευα βρήκε το κατάλλληλο άτομο να πει τους προβληματισμούς της.
Η Μελίτα του ανακριτικού είναι? Την πέταξε πάλι την ατάκα της.
"Στέφανε, άστη να μεγαλώσει μόνη της το παιδί'. Ωραία, συγχαρητήρια!!
Η Δάφνη, το ρούχο που φόραγε το έχει από τη δεκαετία του '80?
Όλη τη συλλογή των ρούχων μόνη της θα τη ράψει με το βελονάκι?


Μπράβο Νανά καλά τα λες
Αυτό με το ράψιμο της Δάφνης με έστειλε.
Καλά δεν ξέρουν πολλά απο βιοτεχνίες ρούχων δεν έχω απαιτήσεις αλλά δεν ξέρει να κρατάει ούτε τη βελόνα gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από sofia Πεμ Ιαν 28, 2010 8:37 pm

Και εμενα παντως δεν μου αρεσε καθολου που αναφερθηκαν ξανα στην απαγωγη.Θα ερθει κανενας απαγωγεας θα αρπαξει παλι καμια και θα τρεχουνε ολοι πανικοβλητη.
Καλα ο Μανος για πολλα χαστουκια.ΑΚι να φασνταστειτε οτι ειχα αρχισει να τον λυπαμαι με ολα αυτα που περνουσε

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από nana Πεμ Ιαν 28, 2010 8:47 pm

Clarabelle έγραψε:
nana έγραψε:Τη λυπήθηκα τη Νόρα. Στο αυτοκίνητο τη λυπήθηκα πολύ.
Η Ευα βρήκε το κατάλλληλο άτομο να πει τους προβληματισμούς της.
Η Μελίτα του ανακριτικού είναι? Την πέταξε πάλι την ατάκα της.
"Στέφανε, άστη να μεγαλώσει μόνη της το παιδί'. Ωραία, συγχαρητήρια!!
Η Δάφνη, το ρούχο που φόραγε το έχει από τη δεκαετία του '80?
Όλη τη συλλογή των ρούχων μόνη της θα τη ράψει με το βελονάκι?


Μπράβο Νανά καλά τα λες
Αυτό με το ράψιμο της Δάφνης με έστειλε.
Καλά δεν ξέρουν πολλά απο βιοτεχνίες ρούχων δεν έχω απαιτήσεις αλλά δεν ξέρει να κρατάει ούτε τη βελόνα gelio

Αμ, το άλλο, που θέλει και η Μελίτα να βοηθήσει στο ράψιμο, που το πας? gelio
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από sia Πεμ Ιαν 28, 2010 8:59 pm

εμενα με εντυπωσιασε το επεισοδιο μετα απο πολυ καιρο.
ωραιες οι σκηνουλες αλλα η νταιζη με εχει εκνευρισει πολυ.
για την ακριβεια πιο πολυ ο λουκας γιατι απ' την μια λεει οτι θελει
την νορα κι' απ' την αλλη παει με την νταιζη!!!. η μελιτα παλι ειναι λιγο περιεργη δεν ξερω τι να υποθεσω. η ευα παλι πιστευω πως ειναι καλυτερα απο ποτε. Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Icon_biggrin
sia
sia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αριδαια
Ασχολίες : τηλεοραση πολυ μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Ιαν 28, 2010 9:02 pm

ΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ & ΔΩΣΩ ΣΤΟ ΦΕΡΕΓΓΥΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ & ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ & ΜΟΝΟ. ΑΜΑΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από zefi2010 Πεμ Ιαν 28, 2010 9:23 pm

evanna έγραψε:Σημερα λοιπον..........
Ξεκιναω με Νορα και Λουκα ποσο το λυπηθηκα σημερα το Νορακι δεν λεγεται!!!Ειδικα εκει που εκλαιγε μονη της στο αμαξι!Μα να μπαινει μεσα στο γραφειο και να βλεπει το μελαχρινακι και το γαριφαλλο να φιλιουνται!?Παντως το Λουκα δεν μπορω να τον κατηγορησω....δεν ειδα κανενα συναισθημα απο τη μερια του οπως παλια!!!Την παπια θελω να την πνιξω! :twisted:Γενικοτερα η σκηνη του φιλιου vomit

Δαφνη-Νορα...το μονο θεμα για το οποιο συμφωνω απολυτα με τη Δαφνη ειναι Νορα-Λουκας!Μια χαρα της τα ειπε το κοριτσι!Σε αυτο μαζι της!

Νορα-Μπελλος...ο Δημητριος για αλλη μια φορα πολυ ξεκαθαρος μαζι της!Τουλαχιστον αυτη που θελει τη διεκδικει!Το Νορακι παλι μες στην αμηχανια!Τι να πει και αυτη η ερμη!?...απο τη μια δεν θελει να του κοψει τα φτερα και απο την αλλη δεν μπορει να ξεχασει το Λουκα και να πεσει στην αγκαλια του Μητσουλα!

Μελιτα-Ευα....απιστευτη σκηνη!Το Μελιτακι-Κατινακι ψαρευε για αλλη μια φορα την Ευα προσπαθωντας να μαθει οσο το δυνατον περισσοτερα!Ειδικα εκει που η Ευα ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα να εχει μπει αλλη γυναικα στη ζωη του Στεφανου η Μελιτα αλλαξε δεκα χρωματα!

Ευα-Στεφανος....δεν μπορω να μην παρω το μερος της Ευας!Ο ''εγω δεν ειμαι Μανος'' της υποσχεται συνεχως οτι θα εχει μια ηρεμη εγκυμοσυνη και μονο αυτο δεν συμβαινει εξαιτιας της ιστοριας που ο ιδιος ξεκινησε!Ευα μαζι σου! Opados1

Μελιτα-Στεφανος και Χαροντας(Καρταλομανα)...Σιγα μην δεν εκανε την επισκεψη της η Λαιδη στον αγιατρευτο της ερωτα!!!Και η Καρταλω απο διπλα να κρυφακουει ως συνηθως!!!Να τις πνιξω μου ηρθε και τις δυο!!!Δεν τις μπορω,δεν τις μπορω! wall

Αμαλια-Πετρος...απολαυστικοι οπως παντα!!!Η Αμαλια στην κοσμαρα της κλασσικα και ο Πετρος να τη δουλευει!Πολυ γελιο! gelio
Απλα : respect :

Μελιτα-Μανος...ποσο δικιο ειχε για αλλη μια φορα ο Μανος στο θεμα του παιδιου!!!Πιο πολυ τη βλεπει ο Μανος τη μικρη παρα η μανα της!Η Νεφελη μεγαλωνει μονη της και η Μελιτα δεν ασχολειται με τιποτα αλλο παρα μονο με τον ''Ρωμαιο''της!Μου αρεσει που του ειπε και σαν δικαιολογια οτι δουλευει!Χαχα,το αλλο με τον Τοτο το ξερεις! xaxa

Και τελος Μανος και πινακες...τελικα ο Μανωλακης παλιοκαθαρματακι ειναι αλλα τι να κανω που συνεχιζει να μου αρεσει! huhu Εδω που τα λεμε ομως επρεπε να παρει και τη ρεβανς απο το Στεφανακο!!!

Σημειωση:Το σκηνικο με το υπογειο σημερα πολυ το ανεφεραν και καθολου δεν μου αρεσε!Λετε να ξαναεμφανιστει κανας ψυχακιας!?

Περιμενω τα αυριανα τωρα με Νορα-Λουκα-Χαστουκι και επισης τι ακριβως επαιξε με τους πινακες!Παντως απλωσα και εγω το σεντονακι μου!Χιχι!

Αγαπημένη ο Μάνος φαίνεται απο την αρχή τί καθαρματάκι είναι... :twisted: ευχαρίστως να του έστελνα και τις δικές μου μπουνιές... οσον αφορά τον Στέφανο που για μένα δεν φταίει καθόλου αυτός αλλα η λυσσάρα (και πολλά άλλα κοσμιτικά επίθετα) μάνα του αυτή πρέπει να πληρώσει για όλα... αν και μεταξύ μας φαίνεται μαμάκιας λίγο ο Στέφανος να ακούει τί του λέει η παράλογη μάνα του...

zefi2010

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΣΙΝΕΜΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Πεμ Ιαν 28, 2010 9:23 pm

λαμογιο ξελαμογιο ο μανωλακης εγω παντως του βγαζω το καπελο!!του την εφερε κανονικα του στεφανακου!!που πας αγορι μου να τα βαλεις με τον ντον κορλεονε??? gelio gelio gelio
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από sarita Πεμ Ιαν 28, 2010 9:24 pm

νομιζω οτι δεν εχω πολλα σχολια οποτε ας κανω αυτα τα ολιγα για αρχη.
Ο μανος μου τελικα μεγαλο λαμογιο.Να δω πως θα γλυτωσει απο τον πετρο μολις μαθευτει.Νομιζω οτι ερχεται η ανασταση του Αγγελου.
Πλανταξα με την νορα.Κοπανιοταν στο αυτοκινητο αυτη κοπανιομουν στο κρεβατι εγω.
Η δαφνη νομιζω οτι ειναι η πρωτη φορα που την ακουγα με τοση ευχαριστηση στη συζητηση της με την νορα.Δαφνη προχωρα σε θελει η εδεμοχωρα.
Η αμαλια παλι με την εξομολογηση της για τον πετρο απλα με εστειλε.Ελιωσα.Α ρε πετρο που εισαι να τα ακουσεις.
Και η μελιτα οπως παντα στον δικο της κοσμο της disneyland εκει που η χαρα του παιδιου δεν σταματει ποτε.Κοπελια εσυ στην ιδεα και μονο να βλεπει εστω και λιγο η ευα την νεφελη εβγαζες καντηλες αλλα το να μεγαλωσει η ευα το παιδι του στεφανου με τον μανο δεν σε χαλαει Τα δικα σου δικα μου και τα δικα μου παλι δικα μου.Μελιτακι ξυπνα γιατι αν συνεχισεις αυτες τις λυσεις θα φυγει τρεχοντας ο στεφανος και με το δικιο του αν συνεχισει να τα ακουει αυτα.Γιατι καλος ο ερωτας αλλα αν δει οτι δεν υπολογιζεις το παιδι του και ο ερωτας θα φυγει και η εκτιμηση και ο σεβασμος και εκει οχι σε πατωματα απλα αλλα σε βλεπω να χορευεις το χορο του ζαλογγου και οχι τιποτα αλλο δεν εχουμε παρεα να σου στειλουμε.Αυτα προς το παρον αν θυμηθω κατι αλλο θα το σχολιασω.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από zefi2010 Πεμ Ιαν 28, 2010 9:24 pm

kikialex έγραψε:ΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ & ΔΩΣΩ ΣΤΟ ΦΕΡΕΓΓΥΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ & ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ & ΜΟΝΟ. ΑΜΑΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ


εσένα άρχισα να σε συμπαθώ.... ο Στέφανος απλά υπέροχος!!!! :oops: :oops: :oops: :cheers: :cheers:

zefi2010

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΣΙΝΕΜΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από zefi2010 Πεμ Ιαν 28, 2010 9:26 pm

nana έγραψε:Τη λυπήθηκα τη Νόρα. Στο αυτοκίνητο τη λυπήθηκα πολύ.
Η Ευα βρήκε το κατάλλληλο άτομο να πει τους προβληματισμούς της.
Η Μελίτα του ανακριτικού είναι? Την πέταξε πάλι την ατάκα της.
"Στέφανε, άστη να μεγαλώσει μόνη της το παιδί'. Ωραία, συγχαρητήρια!!
Η Δάφνη, το ρούχο που φόραγε το έχει από τη δεκαετία του '80?
Όλη τη συλλογή των ρούχων μόνη της θα τη ράψει με το βελονάκι?


Ναι ρε παιδιά ... αυτή η Δάφνη ολόκληρο ατελιέ έχει και δεν έχει καταφέρει να ράψει κάτι καλό για κείνην! :D :D

zefi2010

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΣΙΝΕΜΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από zefi2010 Πεμ Ιαν 28, 2010 9:28 pm

sofia έγραψε:Και εμενα παντως δεν μου αρεσε καθολου που αναφερθηκαν ξανα στην απαγωγη.Θα ερθει κανενας απαγωγεας θα αρπαξει παλι καμια και θα τρεχουνε ολοι πανικοβλητη.
Καλα ο Μανος για πολλα χαστουκια.ΑΚι να φασνταστειτε οτι ειχα αρχισει να τον λυπαμαι με ολα αυτα που περνουσε

ρε παιδιά νομίζω ότι θα είναι παρατραβηγμένο να ξανα φέρουν κανέναν απαγωγέα... δεν νομίζω να ρθεί στο προσκύνιο κάτι τέτοιο παλι... :x

zefi2010

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΣΙΝΕΜΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης