Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

+39
glgs
stefanos-melita
nikidanis
edem4ever
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
antzy
Jennifer
Vampirela
KatsaroYpotheto
almaresi
CineFreak
xristina79
Καρ-Mik
NATALITSA_LOUKITSA
Materialgirl
Artemis
jim7
DESPOINA
vs116117
mimi_loukas+nora
Ntinaki1
verile_mistika
sarita
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
zefi2010
kikialex
sia
sofia
evanna
nana
Izabella29
hionati
filitsa
loukasnora
sifantid
anastasia20
loukitsa
chmatinaki
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap24%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap33%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap24%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 29, 2010 2:58 pm

edem4ever έγραψε:
sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε: Οι τεσσερις προοικονομίες για το υπόγειο και την απαγωγή δεν μου άρεσαν καθόλου όμως!!!!!! Snif
Ούτε εμένα Αριάδνη, ούτε εμένα! /S
Αρα το ειδατε και εσεις.... Λετε να επιστρεψει ο ψυχακιας 2;;
Το επεισοδιο ηταν παντως Snif Snif Snif


Αυτο ειναι κατι που ξεχασα να αναφερω στο σχολιασμο μου.Ουτε εμενα μου αρεσε που ανεφεραν τεσσερις φορες την απαγωγη των κοριτσιων.Κι οσο σκεφτομαι και την συζητηση που ειχαμε κανει στο τοπικ για Λουκα-Νορα για αυτον τον ψυχοπαθη τοσο πιο πολυ ανησυχω οτι θα μας τον ξαναεμφανισουν.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Vampirela Παρ Ιαν 29, 2010 3:04 pm

loukasnora έγραψε:
edem4ever έγραψε:
sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε: Οι τεσσερις προοικονομίες για το υπόγειο και την απαγωγή δεν μου άρεσαν καθόλου όμως!!!!!! Snif
Ούτε εμένα Αριάδνη, ούτε εμένα! /S
Αρα το ειδατε και εσεις.... Λετε να επιστρεψει ο ψυχακιας 2;;
Το επεισοδιο ηταν παντως Snif Snif Snif


Αυτο ειναι κατι που ξεχασα να αναφερω στο σχολιασμο μου.Ουτε εμενα μου αρεσε που ανεφεραν τεσσερις φορες την απαγωγη των κοριτσιων.Κι οσο σκεφτομαι και την συζητηση που ειχαμε κανει στο τοπικ για Λουκα-Νορα για αυτον τον ψυχοπαθη τοσο πιο πολυ ανησυχω οτι θα μας τον ξαναεμφανισουν.

Έλα πάλι θα την βγαζουνε ταμπουρωμένοι στο σπίτι της Μελίτας (ή του Στέφανου) με όλους τους μπράβυς να τους φυλάνε και ποιόν θα πάρει η μπάλα??? Την Νόρα? Δεν το κόβω... Πολύ υποψιασμένη. Δεν ανοίγει πια την πόρτα και όποιον πάρει ο Χάρος... Τη Μελίτα??? Που να την βρει??? Όλη μέρα στους δρόμους είναι μια στον μπαμπά μια στον μικρό τη βλέπει και ποτέ το σπίτι της??? Την Δάφνη??? Δεν νομίζω... Και την προηγούμενη φορά τελευταία την άρπαξε...

Εγώ γιατί πολύ φοβάμαι ότι θα πάρει την Εύα??? Οφθαλμόν αντί οφθαλμού???? Και κάπως έτσι θα χάσει το παιδί και είναι άδικο και κρίμα...!!!
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 29, 2010 3:07 pm

Vampirela παραλυρείς?

Τι "Οφθαλμόν αντί οφθαλμού?"

Καταρχήν το μωρό είναι του Στέφανου και κατά δεύτερον μπερδεύεις μήπως τον απαγωγέα με το Στέλιο?


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 3:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Vampirela παραλυρείς?

Τι "Οφθαλμόν αντί οφθαλμού?"

Καταρχήν το μωρό είναι του Στέφανου και κατά δεύτερον μπερδεύεις μήπως τον απαγωγέα με το Στέλιο?




Δεν ξέρω αν παραληρεί η Vampirela αλλά κι αυτός ο απαγωγέας για το παιδί του εκδικειται
Η σειρά δεν έπρεπε να λέγεται τα μυστικά της Εδέμ
Αμαρτίες γονέων έπρεπε να λέγεται lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 29, 2010 3:12 pm

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Vampirela παραλυρείς?

Τι "Οφθαλμόν αντί οφθαλμού?"

Καταρχήν το μωρό είναι του Στέφανου και κατά δεύτερον μπερδεύεις μήπως τον απαγωγέα με το Στέλιο?




Δεν ξέρω αν παραληρεί η Vampirela αλλά κι αυτός ο απαγωγέας για το παιδί του εκδικειται
Η σειρά δεν έπρεπε να λέγεται τα μυστικά της Εδέμ
Αμαρτίες γονέων έπρεπε να λέγεται lol!

Δυστυχως ο τιτλος αυτος ειναι καταχωρημενος σε αλλη σειρα αλλα οντως ετσι θα επρεπε να λεγεται lol! lol!
Και να πω και κατι ασχετο;Τζινα το καινουργιο σου αβαταρ ειναι τελειο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Vampirela Παρ Ιαν 29, 2010 3:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Vampirela παραλυρείς?

Τι "Οφθαλμόν αντί οφθαλμού?"

Καταρχήν το μωρό είναι του Στέφανου και κατά δεύτερον μπερδεύεις μήπως τον απαγωγέα με το Στέλιο?



Παιδί έχασε παιδί πάει να πάρει και έπειτα ψυχάκιας ο ένας ψυχάκιας ο άλλος... Και μην ξεχνάς αν πάθει κάτι το μωρό της Εύας λόγω του Μάνου θα δούμε τον παλιό καλό Στράτο να περνάει θηλειές πάνω στα δέντρα και δεν θα σταματήσει αυτή τη φορά... Θα τον κρεμάσει ο Στέφανος... Και αν δεν τον κρεμάσει ο Στέφανος Θα τον λιντσάρουν όλοι οι άλλοι... Μη σου πω πίσσα και πούπουλα... Πίσσα όλοι οι υπόλοιποι και πούπουλα η Εύα!!!!!!!
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 29, 2010 5:03 pm

loukasnora έγραψε:Και να πω και κατι ασχετο;Τζινα το καινουργιο σου αβαταρ ειναι τελειο.

Eυχαριστώ Νίκη μου! Κι εμένα μ'αρέσει πολύυυυυυυυυυυυυ!!!

Aς σχολιάσω λοιπόν..

Σ'αυτή τη σειρά που ....η αγάπη άργησε μια μέρα... χτες δια στόματος Αμαλίτσας πήρε το προβάδισμα... Heart2

Θα σχολιάσω συγκεκριμένα πράγματα σήμερα καθώς δεν έχω πολύ ώρα..

Το ΠΑΝΙΚΟ-ΒΛΗΤΟ αυτό επεισόδιο το ψηφίζω "Πολύ Καλό", ψήφος που θα συνεχίσω να δίνω όσο βλέπω μοιρασμένες σκηνές και συμμετοχή του Χρήστου!

Αμαλία: Τι είπε πάλι η θεά? Αγαπάει τον άντρα της και προσπαθεί κάθε μέρα να σώσει το γάμο της? Τι απέγινε ο έρωτάς της ο μεγάλος για το Χατζηφαβορίτα? Τι μας λέει τώρα? Ότι καλύτερα που παντρεύτηκε τον Πέτρο που αγαπάει παρά τον Χατζηφαβορίτα που είναι ερωτευμένη? Στροφή 180 μοιρών η Αμαλίτσα χτες... Αγαπητοι σεναριογράφοι σταθεροποιηθείτε κάπου σας παρακαλώ! Ζαλίζομαιιιιιιιι!!!

Εκείνοι λέει (σαν γενιά) μάθανε να προσπαθούνε για το γάμο τους, όχι να τα παρατάνε.. θα τρελαθώ!!! Σε σύγκριση με ποιον το λέει αυτό τώρα? Με τη Μελίτα και το Μάνο? Γιατί άλλος γάμος δεν έχω δει να χαλάει... Θα πεθάνωωωωωωωωωω!!!

Όσο για την προσπάθεια της, ο έρωτας που σε στέλνει στο τρελάδικο διέπρεψε για μια ακόμα φορά! Θεϊκή η σκηνή Πέτρου και Αμαλίας! Είναι πλασμένοι ο ένας για τον άλλο!

Πέτρος: Τα είδε όλα ο Πετράν με την επίσκεψη της Αμαλίτσας χαχαχαχαχαχα

«Σου αλλάξανε τη δόση καρδιά μου?» Θα πεθάνωωωωωωωω gelio

«Δέχομαι Πέτρο κάποια στιγμή να σταφιδιάσεις, δέχομαι να πουρέψεις, εγώ θα σου κάνω τίλιο με τα χρυσά μου τα χεράκια» gelio

+++

Χρήστος: ΚΟΥΚΛΟΣ για μια ακόμα φορά.. Ακολουθεί κακιούλα: Ο Χρήστος με τον Στέφανο πότε τα βρήκαν πάλι? Άλλα τεύχη έχασα πάλι? Οχι τίποτε αλλο, αλλά τεύχη με τον Χρήστο μου δεν θέλω να χάνω!!!

+++

Το τρίο μούτζες: Κούκλοιιιιι!!! Θέλω αυτό το μαύρο παλτό του Στέφανου...με το περιεχόμενο μαζί huhu

+++

Νόρα: Η Νταίζη τζουτζούκα! Αχαχαχαχαχαχαχα θα τρελαθώ.. τι λέει..

Την πάτησε χτες το Νοράκι μας.. την ώρα που έκλαιγε έκλαιγα κι εγώ μαζί της! Δεν ήταν λίγο αυτό που είδε, είπαμε..άλλο να το φαντάζεσαι κάτι κι άλλο να αποκτάς εικόνα.. Snif

Είπε και στο Μπέλλο ότι υπάρχει ένα όριο που την κρατάει και δεν προχωράει.. Μπράβο Νοράκι, αν προχωρήσεις με το Δημήτρη δεν θέλω να είναι απο εκδίκηση, δεν του αξίζει!

+++

Λουκάς: «Τελικά.. όντως ηρθες να μου την πάρεις ρε Μήτσο» Αμα δεν θες να σου την παρει κυριε ασε τις προτάσεις για καφέδες, δείπνα και αηδίες και πήγαινε σπίτι σου ετοιμασε εσύ ένα φαϊ να φάτε και μετά να της εξηγήσεις το όνειρο, Βλαμμένεεεεεεεεεεεεε Synelthe

Τι είπε ο Λουκάκος? Τους παράνομους έρωτες της Μελίτας? Χιχιχι μας πήρανε χαμπαρι..

Λουκάκο η Μελίτα πάντως μπορεί να έχει δοκιμάσει όλα τα δωμάτια του σπιτιού απέξω δεν βγήκε, το Νταιζουλίνι μέσα στο δικηγορικό γραφείο άλλος το κουτούπωνε, που σου ήρθε σήμερα η έμπνευση να προσπαθήσεις να της δείξεις ότι τη θες... Βλαμμένεεεεεεεεεεεεεεε

Οσο για τα περι Μάνου, συμφωνώ Λουκά μου, το ψάχνει ο Μάνος το ξύλο αλλά....υπάρχουν βιολογικά κρασιά? Τι το βιολογικό έχουν? Στα αλήθεια όποιος ξέρει ας απαντήσει.

Νταίζη: «Η καρδιά και το μυαλό παραμυθιάζονται εύκολα, το σώμα όμως όχι» Νταιζούλα λάθος άνθρωπο διάλεξες, το ομιλιτικόν σώμα το έχει ο Στέφανος βρε! gelio Ασε που με την εξέλιξη της φαρμακοβιομηχανίας όλα μπορείς να τα παραμυθιάσεις πλέον Νταιζουλίνι huhu

Μπελλος: Ένα όνομα μια ιστορία! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Δείτε είσοδο!
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 MpellosKalimera

Βοηθάει το Νοράκι να ντυθεί, ξεκαθαρίζει τη θέση του και επιμένει σε αυτό που θέλει χωρίς να θίγεται η αξιοπρέπειά του! Ο Καλύτερος Άντρας της σειράς!

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!! Opados

+++

Νικόλας – Ηλίας: Ψιλοδιάφοροι στο συγκεκριμένο επεισόδιο..

+++

Δαφνη: Η Δάφνη πρέπει οπωσδήποτε να μάθει να πιάνει τη βελόνα σωστά..στην τελική γυναίκα είναι να μην ξέρει να ράψει ένα κουμπί?

Αμ το άλλο, ηθικό βάρος ο Αρης? Έλεος ρε Δάφνη, μαζέψου! Τι θέλεις να μας πεις τώρα, ότι ο Λουκάς ή ο κάθε Λουκάς θα αφήσει να πάρει το παιδί ο Οδυσσέας επειδή δεν το έχει αγαπήσει γιατί δεν το γνώρισε εγκαίρως? Ποτε δεν είναι αργα! Στην τελική δεν τον παράτησε, δεν ήξερε ποτέ για την ύπαρξή του!!! Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

Αμα ρωτήσεις το Λουκά λεει δεν είναι και η ιδανικότερη λύση να κερδίσει το χαμένο χρόνο με το παιδί του! Τι ακούω και δεν σπάω την τηλεόραση????? Τι??? Δηλαδή ο Λουκάς το βλέπει το παιδί σαν βάρος? Δάφνη μαζέψου! Το βάρος είναι η Νταίζη και όχι ο Άρης! Αν δηλαδή μπορούσε ο Άρης να μείνει με τον Οδυσσέα ο Λουκάς θα το παράταγε το παιδί? Αυτό προσπαθείς να μας πείσεις? Θα αρχίσω να βρίζω και δεν κάνει!!!

Η Δάφνη το έχει χάσει πλήρως, σιγουρεύτηκα! Βάζει από τη μία το παιδί και από την άλλη τη Νόρα, πάλι συγκρίνουμε μήλα με λεμόνια! Έλεος πια!!!

Και επαναλαμβάνω... Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

+++

Εύα: Δεν μου αρέσει που η Εύα είναι τόσο τσιτωμένη στα τελευταία επεισόδια αλλα τουλάχιστον χαίρομαι που επιτέλους κοιτάει τον εαυτό της και το παιδί της και αδιαφορεί για τους γύρο για λίγο.. Είπε μέσα της «Νισάφι» είναι πλεον εμφανές!Να πούμε «Δόξα σοι» ή θα μας τα ξαναγυρίσετε αγαπητοί σεναριογράφοι?

Όσο για τα σενάριά της περι Αντιγόνης το τελευταίο που σκέφτεται σαν ενδεχόμενο είναι να υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του Στέφανου χαχαχα τον έχεις πολύ ψηλά τον Στέφανο αγαπητή και δεν πρέπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

+++

Μελίτα: Χτες την είδε αστυνόμος Μπέκας το κατινάκι... καμμιά άλλη ερώτηση?

Στο Μάνο είπε οτι δουλεύει? Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Στο Στέφανο είπε να αφήσει την Εύα να μεγαλώσει το παιδί μόνη της (αφού δεν δέχτηκε ο Στεφανάκος το να το μεγαλώσει με τον Μάνο) Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολλά πετυχημένα είχε το χτεσινο επεισόδιο!

+++

Στέφανος: «Ο άλλος ο δικός σου» Στεφανάκο κάθε μέρα με μπερδεύεις και χειρότερα... Εν κατακλείδι..σε βαρεθηκα!

Ακουσα και το καλό: Εγώ δεν έβαλα σε κίνδυνο τη ζωή σου Εύα... μόνο κόντεψα να σε τρελάνω (δις κιόλας) και έβαλα να πεσουν κάτι πυροβολισμοί δίπλα σου που ευτυχώς (για τον σκοπευτή) δεν σε πέτυχαν! Ρε τι πετυχημένα λέει ο Στεφανάκος!

Όσο για τη σκηνή με τη Μελίτα, της τράβαγε το μαλλί για να φανεί το πρόσωπό του χαχαχαχαχα, δεν μπορούσε καλέ η κάμερα να πάει λίγο προς τα αριστερα? Έλιωσα όταν τον είδα να προσπαθεί να συμμαζέψει τη μπούκλα... Θυμήθηκα χαρακτηριστική κίνηση της Suzan Sarandon στα Φιλαράκια χαχαχαχαχα
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Sarandon

+++

Αντιγόνη: Η πεθερά σουπιά είδε ότι η Μελίτα δεν χρειάζεται βοήθεια για να πέσει στα μάτια του Στέφανου οπότε δεν εισέβαλε τούτη τη φορά χιχιχι

+++

Μάνος: Είσαι μεγάλη λερα φίλε! Μεγάλη! Πολύ μεγάλη!!!

Αυτά για σήμερα γιατί....έχουμε κι ένα γραφείο!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 29, 2010 5:24 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Και να πω και κατι ασχετο;Τζινα το καινουργιο σου αβαταρ ειναι τελειο.

Eυχαριστώ Νίκη μου! Κι εμένα μ'αρέσει πολύυυυυυυυυυυυυ!!!

Aς σχολιάσω λοιπόν..

Σ'αυτή τη σειρά που ....η αγάπη άργησε μια μέρα... χτες δια στόματος Αμαλίτσας πήρε το προβάδισμα... Heart2

Θα σχολιάσω συγκεκριμένα πράγματα σήμερα καθώς δεν έχω πολύ ώρα..

Το ΠΑΝΙΚΟ-ΒΛΗΤΟ αυτό επεισόδιο το ψηφίζω "Πολύ Καλό", ψήφος που θα συνεχίσω να δίνω όσο βλέπω μοιρασμένες σκηνές και συμμετοχή του Χρήστου!

Αμαλία: Τι είπε πάλι η θεά? Αγαπάει τον άντρα της και προσπαθεί κάθε μέρα να σώσει το γάμο της? Τι απέγινε ο έρωτάς της ο μεγάλος για το Χατζηφαβορίτα? Τι μας λέει τώρα? Ότι καλύτερα που παντρεύτηκε τον Πέτρο που αγαπάει παρά τον Χατζηφαβορίτα που είναι ερωτευμένη? Στροφή 180 μοιρών η Αμαλίτσα χτες... Αγαπητοι σεναριογράφοι σταθεροποιηθείτε κάπου σας παρακαλώ! Ζαλίζομαιιιιιιιι!!!

Εκείνοι λέει (σαν γενιά) μάθανε να προσπαθούνε για το γάμο τους, όχι να τα παρατάνε.. θα τρελαθώ!!! Σε σύγκριση με ποιον το λέει αυτό τώρα? Με τη Μελίτα και το Μάνο? Γιατί άλλος γάμος δεν έχω δει να χαλάει... Θα πεθάνωωωωωωωωωω!!!

Όσο για την προσπάθεια της, ο έρωτας που σε στέλνει στο τρελάδικο διέπρεψε για μια ακόμα φορά! Θεϊκή η σκηνή Πέτρου και Αμαλίας! Είναι πλασμένοι ο ένας για τον άλλο!

Πέτρος: Τα είδε όλα ο Πετράν με την επίσκεψη της Αμαλίτσας χαχαχαχαχαχα

«Σου αλλάξανε τη δόση καρδιά μου?» Θα πεθάνωωωωωωωω gelio

«Δέχομαι Πέτρο κάποια στιγμή να σταφιδιάσεις, δέχομαι να πουρέψεις, εγώ θα σου κάνω τίλιο με τα χρυσά μου τα χεράκια» gelio

+++

Χρήστος: ΚΟΥΚΛΟΣ για μια ακόμα φορά.. Ακολουθεί κακιούλα: Ο Χρήστος με τον Στέφανο πότε τα βρήκαν πάλι? Άλλα τεύχη έχασα πάλι? Οχι τίποτε αλλο, αλλά τεύχη με τον Χρήστο μου δεν θέλω να χάνω!!!

+++

Το τρίο μούτζες: Κούκλοιιιιι!!! Θέλω αυτό το μαύρο παλτό του Στέφανου...με το περιεχόμενο μαζί huhu

+++

Νόρα: Η Νταίζη τζουτζούκα! Αχαχαχαχαχαχαχα θα τρελαθώ.. τι λέει..

Την πάτησε χτες το Νοράκι μας.. την ώρα που έκλαιγε έκλαιγα κι εγώ μαζί της! Δεν ήταν λίγο αυτό που είδε, είπαμε..άλλο να το φαντάζεσαι κάτι κι άλλο να αποκτάς εικόνα.. Snif

Είπε και στο Μπέλλο ότι υπάρχει ένα όριο που την κρατάει και δεν προχωράει.. Μπράβο Νοράκι, αν προχωρήσεις με το Δημήτρη δεν θέλω να είναι απο εκδίκηση, δεν του αξίζει!

+++

Λουκάς: «Τελικά.. όντως ηρθες να μου την πάρεις ρε Μήτσο» Αμα δεν θες να σου την παρει κυριε ασε τις προτάσεις για καφέδες, δείπνα και αηδίες και πήγαινε σπίτι σου ετοιμασε εσύ ένα φαϊ να φάτε και μετά να της εξηγήσεις το όνειρο, Βλαμμένεεεεεεεεεεεεε Synelthe

Τι είπε ο Λουκάκος? Τους παράνομους έρωτες της Μελίτας? Χιχιχι μας πήρανε χαμπαρι..

Λουκάκο η Μελίτα πάντως μπορεί να έχει δοκιμάσει όλα τα δωμάτια του σπιτιού απέξω δεν βγήκε, το Νταιζουλίνι μέσα στο δικηγορικό γραφείο άλλος το κουτούπωνε, που σου ήρθε σήμερα η έμπνευση να προσπαθήσεις να της δείξεις ότι τη θες... Βλαμμένεεεεεεεεεεεεεεε

Οσο για τα περι Μάνου, συμφωνώ Λουκά μου, το ψάχνει ο Μάνος το ξύλο αλλά....υπάρχουν βιολογικά κρασιά? Τι το βιολογικό έχουν? Στα αλήθεια όποιος ξέρει ας απαντήσει.

Νταίζη: «Η καρδιά και το μυαλό παραμυθιάζονται εύκολα, το σώμα όμως όχι» Νταιζούλα λάθος άνθρωπο διάλεξες, το ομιλιτικόν σώμα το έχει ο Στέφανος βρε! gelio Ασε που με την εξέλιξη της φαρμακοβιομηχανίας όλα μπορείς να τα παραμυθιάσεις πλέον Νταιζουλίνι huhu

Μπελλος: Ένα όνομα μια ιστορία! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Δείτε είσοδο!
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 MpellosKalimera

Βοηθάει το Νοράκι να ντυθεί, ξεκαθαρίζει τη θέση του και επιμένει σε αυτό που θέλει χωρίς να θίγεται η αξιοπρέπειά του! Ο Καλύτερος Άντρας της σειράς!

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!! Opados

+++

Νικόλας – Ηλίας: Ψιλοδιάφοροι στο συγκεκριμένο επεισόδιο..

+++

Δαφνη: Η Δάφνη πρέπει οπωσδήποτε να μάθει να πιάνει τη βελόνα σωστά..στην τελική γυναίκα είναι να μην ξέρει να ράψει ένα κουμπί?

Αμ το άλλο, ηθικό βάρος ο Αρης? Έλεος ρε Δάφνη, μαζέψου! Τι θέλεις να μας πεις τώρα, ότι ο Λουκάς ή ο κάθε Λουκάς θα αφήσει να πάρει το παιδί ο Οδυσσέας επειδή δεν το έχει αγαπήσει γιατί δεν το γνώρισε εγκαίρως? Ποτε δεν είναι αργα! Στην τελική δεν τον παράτησε, δεν ήξερε ποτέ για την ύπαρξή του!!! Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

Αμα ρωτήσεις το Λουκά λεει δεν είναι και η ιδανικότερη λύση να κερδίσει το χαμένο χρόνο με το παιδί του! Τι ακούω και δεν σπάω την τηλεόραση????? Τι??? Δηλαδή ο Λουκάς το βλέπει το παιδί σαν βάρος? Δάφνη μαζέψου! Το βάρος είναι η Νταίζη και όχι ο Άρης! Αν δηλαδή μπορούσε ο Άρης να μείνει με τον Οδυσσέα ο Λουκάς θα το παράταγε το παιδί? Αυτό προσπαθείς να μας πείσεις? Θα αρχίσω να βρίζω και δεν κάνει!!!

Η Δάφνη το έχει χάσει πλήρως, σιγουρεύτηκα! Βάζει από τη μία το παιδί και από την άλλη τη Νόρα, πάλι συγκρίνουμε μήλα με λεμόνια! Έλεος πια!!!

Και επαναλαμβάνω... Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

+++

Εύα: Δεν μου αρέσει που η Εύα είναι τόσο τσιτωμένη στα τελευταία επεισόδια αλλα τουλάχιστον χαίρομαι που επιτέλους κοιτάει τον εαυτό της και το παιδί της και αδιαφορεί για τους γύρο για λίγο.. Είπε μέσα της «Νισάφι» είναι πλεον εμφανές!Να πούμε «Δόξα σοι» ή θα μας τα ξαναγυρίσετε αγαπητοί σεναριογράφοι?

Όσο για τα σενάριά της περι Αντιγόνης το τελευταίο που σκέφτεται σαν ενδεχόμενο είναι να υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του Στέφανου χαχαχα τον έχεις πολύ ψηλά τον Στέφανο αγαπητή και δεν πρέπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

+++

Μελίτα: Χτες την είδε αστυνόμος Μπέκας το κατινάκι... καμμιά άλλη ερώτηση?

Στο Μάνο είπε οτι δουλεύει? Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Στο Στέφανο είπε να αφήσει την Εύα να μεγαλώσει το παιδί μόνη της (αφού δεν δέχτηκε ο Στεφανάκος το να το μεγαλώσει με τον Μάνο) Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολλά πετυχημένα είχε το χτεσινο επεισόδιο!

+++

Στέφανος: «Ο άλλος ο δικός σου» Στεφανάκο κάθε μέρα με μπερδεύεις και χειρότερα... Εν κατακλείδι..σε βαρεθηκα!

Ακουσα και το καλό: Εγώ δεν έβαλα σε κίνδυνο τη ζωή σου Εύα... μόνο κόντεψα να σε τρελάνω (δις κιόλας) και έβαλα να πεσουν κάτι πυροβολισμοί δίπλα σου που ευτυχώς (για τον σκοπευτή) δεν σε πέτυχαν! Ρε τι πετυχημένα λέει ο Στεφανάκος!

Όσο για τη σκηνή με τη Μελίτα, της τράβαγε το μαλλί για να φανεί το πρόσωπό του χαχαχαχαχα, δεν μπορούσε καλέ η κάμερα να πάει λίγο προς τα αριστερα? Έλιωσα όταν τον είδα να προσπαθεί να συμμαζέψει τη μπούκλα... Θυμήθηκα χαρακτηριστική κίνηση της Suzan Sarandon στα Φιλαράκια χαχαχαχαχα
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Sarandon

+++

Αντιγόνη: Η πεθερά σουπιά είδε ότι η Μελίτα δεν χρειάζεται βοήθεια για να πέσει στα μάτια του Στέφανου οπότε δεν εισέβαλε τούτη τη φορά χιχιχι

+++

Μάνος: Είσαι μεγάλη λερα φίλε! Μεγάλη! Πολύ μεγάλη!!!

Αυτά για σήμερα γιατί....έχουμε κι ένα γραφείο!


Τωρα οτι και να πω θα ειναι λιγο.Απλα : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 29, 2010 5:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Και να πω και κατι ασχετο;Τζινα το καινουργιο σου αβαταρ ειναι τελειο.

Eυχαριστώ Νίκη μου! Κι εμένα μ'αρέσει πολύυυυυυυυυυυυυ!!!

Aς σχολιάσω λοιπόν..

Σ'αυτή τη σειρά που ....η αγάπη άργησε μια μέρα... χτες δια στόματος Αμαλίτσας πήρε το προβάδισμα... Heart2

Θα σχολιάσω συγκεκριμένα πράγματα σήμερα καθώς δεν έχω πολύ ώρα..

Το ΠΑΝΙΚΟ-ΒΛΗΤΟ αυτό επεισόδιο το ψηφίζω "Πολύ Καλό", ψήφος που θα συνεχίσω να δίνω όσο βλέπω μοιρασμένες σκηνές και συμμετοχή του Χρήστου!

Αμαλία: Τι είπε πάλι η θεά? Αγαπάει τον άντρα της και προσπαθεί κάθε μέρα να σώσει το γάμο της? Τι απέγινε ο έρωτάς της ο μεγάλος για το Χατζηφαβορίτα? Τι μας λέει τώρα? Ότι καλύτερα που παντρεύτηκε τον Πέτρο που αγαπάει παρά τον Χατζηφαβορίτα που είναι ερωτευμένη? Στροφή 180 μοιρών η Αμαλίτσα χτες... Αγαπητοι σεναριογράφοι σταθεροποιηθείτε κάπου σας παρακαλώ! Ζαλίζομαιιιιιιιι!!!

Εκείνοι λέει (σαν γενιά) μάθανε να προσπαθούνε για το γάμο τους, όχι να τα παρατάνε.. θα τρελαθώ!!! Σε σύγκριση με ποιον το λέει αυτό τώρα? Με τη Μελίτα και το Μάνο? Γιατί άλλος γάμος δεν έχω δει να χαλάει... Θα πεθάνωωωωωωωωωω!!!

Όσο για την προσπάθεια της, ο έρωτας που σε στέλνει στο τρελάδικο διέπρεψε για μια ακόμα φορά! Θεϊκή η σκηνή Πέτρου και Αμαλίας! Είναι πλασμένοι ο ένας για τον άλλο!

Πέτρος: Τα είδε όλα ο Πετράν με την επίσκεψη της Αμαλίτσας χαχαχαχαχαχα

«Σου αλλάξανε τη δόση καρδιά μου?» Θα πεθάνωωωωωωωω gelio

«Δέχομαι Πέτρο κάποια στιγμή να σταφιδιάσεις, δέχομαι να πουρέψεις, εγώ θα σου κάνω τίλιο με τα χρυσά μου τα χεράκια» gelio

+++

Χρήστος: ΚΟΥΚΛΟΣ για μια ακόμα φορά.. Ακολουθεί κακιούλα: Ο Χρήστος με τον Στέφανο πότε τα βρήκαν πάλι? Άλλα τεύχη έχασα πάλι? Οχι τίποτε αλλο, αλλά τεύχη με τον Χρήστο μου δεν θέλω να χάνω!!!

+++

Το τρίο μούτζες: Κούκλοιιιιι!!! Θέλω αυτό το μαύρο παλτό του Στέφανου...με το περιεχόμενο μαζί huhu

+++

Νόρα: Η Νταίζη τζουτζούκα! Αχαχαχαχαχαχαχα θα τρελαθώ.. τι λέει..

Την πάτησε χτες το Νοράκι μας.. την ώρα που έκλαιγε έκλαιγα κι εγώ μαζί της! Δεν ήταν λίγο αυτό που είδε, είπαμε..άλλο να το φαντάζεσαι κάτι κι άλλο να αποκτάς εικόνα.. Snif

Είπε και στο Μπέλλο ότι υπάρχει ένα όριο που την κρατάει και δεν προχωράει.. Μπράβο Νοράκι, αν προχωρήσεις με το Δημήτρη δεν θέλω να είναι απο εκδίκηση, δεν του αξίζει!

+++

Λουκάς: «Τελικά.. όντως ηρθες να μου την πάρεις ρε Μήτσο» Αμα δεν θες να σου την παρει κυριε ασε τις προτάσεις για καφέδες, δείπνα και αηδίες και πήγαινε σπίτι σου ετοιμασε εσύ ένα φαϊ να φάτε και μετά να της εξηγήσεις το όνειρο, Βλαμμένεεεεεεεεεεεεε Synelthe

Τι είπε ο Λουκάκος? Τους παράνομους έρωτες της Μελίτας? Χιχιχι μας πήρανε χαμπαρι..

Λουκάκο η Μελίτα πάντως μπορεί να έχει δοκιμάσει όλα τα δωμάτια του σπιτιού απέξω δεν βγήκε, το Νταιζουλίνι μέσα στο δικηγορικό γραφείο άλλος το κουτούπωνε, που σου ήρθε σήμερα η έμπνευση να προσπαθήσεις να της δείξεις ότι τη θες... Βλαμμένεεεεεεεεεεεεεεε

Οσο για τα περι Μάνου, συμφωνώ Λουκά μου, το ψάχνει ο Μάνος το ξύλο αλλά....υπάρχουν βιολογικά κρασιά? Τι το βιολογικό έχουν? Στα αλήθεια όποιος ξέρει ας απαντήσει.

Νταίζη: «Η καρδιά και το μυαλό παραμυθιάζονται εύκολα, το σώμα όμως όχι» Νταιζούλα λάθος άνθρωπο διάλεξες, το ομιλιτικόν σώμα το έχει ο Στέφανος βρε! gelio Ασε που με την εξέλιξη της φαρμακοβιομηχανίας όλα μπορείς να τα παραμυθιάσεις πλέον Νταιζουλίνι huhu

Μπελλος: Ένα όνομα μια ιστορία! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Δείτε είσοδο!
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 MpellosKalimera

Βοηθάει το Νοράκι να ντυθεί, ξεκαθαρίζει τη θέση του και επιμένει σε αυτό που θέλει χωρίς να θίγεται η αξιοπρέπειά του! Ο Καλύτερος Άντρας της σειράς!

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!! Opados

+++

Νικόλας – Ηλίας: Ψιλοδιάφοροι στο συγκεκριμένο επεισόδιο..

+++

Δαφνη: Η Δάφνη πρέπει οπωσδήποτε να μάθει να πιάνει τη βελόνα σωστά..στην τελική γυναίκα είναι να μην ξέρει να ράψει ένα κουμπί?

Αμ το άλλο, ηθικό βάρος ο Αρης? Έλεος ρε Δάφνη, μαζέψου! Τι θέλεις να μας πεις τώρα, ότι ο Λουκάς ή ο κάθε Λουκάς θα αφήσει να πάρει το παιδί ο Οδυσσέας επειδή δεν το έχει αγαπήσει γιατί δεν το γνώρισε εγκαίρως? Ποτε δεν είναι αργα! Στην τελική δεν τον παράτησε, δεν ήξερε ποτέ για την ύπαρξή του!!! Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

Αμα ρωτήσεις το Λουκά λεει δεν είναι και η ιδανικότερη λύση να κερδίσει το χαμένο χρόνο με το παιδί του! Τι ακούω και δεν σπάω την τηλεόραση????? Τι??? Δηλαδή ο Λουκάς το βλέπει το παιδί σαν βάρος? Δάφνη μαζέψου! Το βάρος είναι η Νταίζη και όχι ο Άρης! Αν δηλαδή μπορούσε ο Άρης να μείνει με τον Οδυσσέα ο Λουκάς θα το παράταγε το παιδί? Αυτό προσπαθείς να μας πείσεις? Θα αρχίσω να βρίζω και δεν κάνει!!!

Η Δάφνη το έχει χάσει πλήρως, σιγουρεύτηκα! Βάζει από τη μία το παιδί και από την άλλη τη Νόρα, πάλι συγκρίνουμε μήλα με λεμόνια! Έλεος πια!!!

Και επαναλαμβάνω... Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

+++

Εύα: Δεν μου αρέσει που η Εύα είναι τόσο τσιτωμένη στα τελευταία επεισόδια αλλα τουλάχιστον χαίρομαι που επιτέλους κοιτάει τον εαυτό της και το παιδί της και αδιαφορεί για τους γύρο για λίγο.. Είπε μέσα της «Νισάφι» είναι πλεον εμφανές!Να πούμε «Δόξα σοι» ή θα μας τα ξαναγυρίσετε αγαπητοί σεναριογράφοι?

Όσο για τα σενάριά της περι Αντιγόνης το τελευταίο που σκέφτεται σαν ενδεχόμενο είναι να υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του Στέφανου χαχαχα τον έχεις πολύ ψηλά τον Στέφανο αγαπητή και δεν πρέπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

+++

Μελίτα: Χτες την είδε αστυνόμος Μπέκας το κατινάκι... καμμιά άλλη ερώτηση?

Στο Μάνο είπε οτι δουλεύει? Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Στο Στέφανο είπε να αφήσει την Εύα να μεγαλώσει το παιδί μόνη της (αφού δεν δέχτηκε ο Στεφανάκος το να το μεγαλώσει με τον Μάνο) Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολλά πετυχημένα είχε το χτεσινο επεισόδιο!

+++

Στέφανος: «Ο άλλος ο δικός σου» Στεφανάκο κάθε μέρα με μπερδεύεις και χειρότερα... Εν κατακλείδι..σε βαρεθηκα!

Ακουσα και το καλό: Εγώ δεν έβαλα σε κίνδυνο τη ζωή σου Εύα... μόνο κόντεψα να σε τρελάνω (δις κιόλας) και έβαλα να πεσουν κάτι πυροβολισμοί δίπλα σου που ευτυχώς (για τον σκοπευτή) δεν σε πέτυχαν! Ρε τι πετυχημένα λέει ο Στεφανάκος!

Όσο για τη σκηνή με τη Μελίτα, της τράβαγε το μαλλί για να φανεί το πρόσωπό του χαχαχαχαχα, δεν μπορούσε καλέ η κάμερα να πάει λίγο προς τα αριστερα? Έλιωσα όταν τον είδα να προσπαθεί να συμμαζέψει τη μπούκλα... Θυμήθηκα χαρακτηριστική κίνηση της Suzan Sarandon στα Φιλαράκια χαχαχαχαχα
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Sarandon

+++

Αντιγόνη: Η πεθερά σουπιά είδε ότι η Μελίτα δεν χρειάζεται βοήθεια για να πέσει στα μάτια του Στέφανου οπότε δεν εισέβαλε τούτη τη φορά χιχιχι

+++

Μάνος: Είσαι μεγάλη λερα φίλε! Μεγάλη! Πολύ μεγάλη!!!

Αυτά για σήμερα γιατί....έχουμε κι ένα γραφείο!


Πέθανα απο το γέλιο....Επινα νεράκι και βλέπω......Την είσοδο του Μπέλλου!!! αχαχαχα gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 29, 2010 5:35 pm

Μόνο σε έμενα κάτι δεν άρεσε στη λύση που δόθηκε με τους πίνακες? Ή μήπως έχω γίνει πολύ καχύποπτη? Ο Στέφανος υποψιάζεται ότι ο Μάνος έχει τους πίνακες αλλά δίνει λεφτά και 2 πολύτιμους πίνακες?????? Γιατί? Επειδή το θέλει η Εύα και η Μελίτα? Και δεν υποψιάζεται τίποτα που η Εύα πήγε δυο φορές να το "απαιτήσει" μετά από παρέμβαση του Μάνου (είτε βάζοντάς της φιτιλιές είτε με τον ξυλοδαρμό!)? Εάν τον εμφανίζουν τόοοοσο χάπατο ε..... μάλλον ο Χρήστος (κάποιας ψυχής εδώ μέσα!) είναι ο έξυπνος της υπόθεσης που σχεδίασε όλη την εκδίκηση τόσο καλά....
Είναι και αυτή η σκηνή που έδειξε, με τον Μάνο να φεύγει από το γραφείο του με τους πίνακες και να περνάει μπροστά από την Κατερίνα-τα λέω όλα στο Χρήστο- που δεν μου άρεσε.... τι να πω! Πάντως μου αρέσει που την έφερε στον Πέτρο (ο συνεργάτης σου ο Μάνος πετράκη, που τα κάνετε όλα μαζί... αμ στις λαμογιές δεν υπάρχει εμπιστοσύνη και αρχές, μόνο μη κλονιστείς κι εσύ όταν το μάθεις.. έπρεπε να το περιμένεις!) και στο Στέφανο..... αλλά άμα δεν το μάθει ο Στέφανος ότι του την έφερε χάνεται η χαρά....

Γιατί; Καταλάβατε εσείς από που και ως που ο Μάνος ήξερε ότι πριν 2 μήνες και μάλιστα εκείνη την συγκεκριμένη νύχτα θα έκλεβαν τους πίνακες του Χατζηπερικλή, ώστε να έχει προλάβει ήδη να έχει συννενοηθεί με τον Χατζηπερικλή και να τα έχουν συμφωνήσει; Τι στο καλό τα νύχια του μύρισε; Ή είχε βάλει δικούς του να παρακολουθούν τον Καρτάλη και κάθε κίνησή του; Γιατί αν συμβαίνει το δεύτερο, τότε δεν έχει δει ότι ο Στέφανος που τον χάνεις που τον βρίσκεις είναι στης Μελίτας;
Άν είναι έξυπνος ο Στέφανος κανονικά πρέπει να έχει δώσει και αυτός πλαστούς πίνακες στον Χατζηπερικλή και όχι αληθινούς.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 5:46 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Μόνο σε έμενα κάτι δεν άρεσε στη λύση που δόθηκε με τους πίνακες? Ή μήπως έχω γίνει πολύ καχύποπτη? Ο Στέφανος υποψιάζεται ότι ο Μάνος έχει τους πίνακες αλλά δίνει λεφτά και 2 πολύτιμους πίνακες?????? Γιατί? Επειδή το θέλει η Εύα και η Μελίτα? Και δεν υποψιάζεται τίποτα που η Εύα πήγε δυο φορές να το "απαιτήσει" μετά από παρέμβαση του Μάνου (είτε βάζοντάς της φιτιλιές είτε με τον ξυλοδαρμό!)? Εάν τον εμφανίζουν τόοοοσο χάπατο ε..... μάλλον ο Χρήστος (κάποιας ψυχής εδώ μέσα!) είναι ο έξυπνος της υπόθεσης που σχεδίασε όλη την εκδίκηση τόσο καλά....
Είναι και αυτή η σκηνή που έδειξε, με τον Μάνο να φεύγει από το γραφείο του με τους πίνακες και να περνάει μπροστά από την Κατερίνα-τα λέω όλα στο Χρήστο- που δεν μου άρεσε.... τι να πω! Πάντως μου αρέσει που την έφερε στον Πέτρο (ο συνεργάτης σου ο Μάνος πετράκη, που τα κάνετε όλα μαζί... αμ στις λαμογιές δεν υπάρχει εμπιστοσύνη και αρχές, μόνο μη κλονιστείς κι εσύ όταν το μάθεις.. έπρεπε να το περιμένεις!) και στο Στέφανο..... αλλά άμα δεν το μάθει ο Στέφανος ότι του την έφερε χάνεται η χαρά....

Γιατί; Καταλάβατε εσείς από που και ως που ο Μάνος ήξερε ότι πριν 2 μήνες και μάλιστα εκείνη την συγκεκριμένη νύχτα θα έκλεβαν τους πίνακες του Χατζηπερικλή, ώστε να έχει προλάβει ήδη να έχει συννενοηθεί με τον Χατζηπερικλή και να τα έχουν συμφωνήσει; Τι στο καλό τα νύχια του μύρισε; Ή είχε βάλει δικούς του να παρακολουθούν τον Καρτάλη και κάθε κίνησή του; Γιατί αν συμβαίνει το δεύτερο, τότε δεν έχει δει ότι ο Στέφανος που τον χάνεις που τον βρίσκεις είναι στης Μελίτας;
Άν είναι έξυπνος ο Στέφανος κανονικά πρέπει να έχει δώσει και αυτός πλαστούς πίνακες στον Χατζηπερικλή και όχι αληθινούς.


O Mάνος παρακολουθούσε απ ότι κατάλαβα το Χρήστο. Όταν έγινε η κλοπή είδε που αποθηκεύτηκαν τα κλοπιμαία. Προφανώς λοιπόν επικοινώνησε με το Χατζηαυτούλη και του είπε έχω τους πίνακες. Εσύ κερδίζεις και εγώ κάνω τη δουλειά μου. Φαντάζομαι σήμερα θα μας το εξηγήσουν γιατί απ όσο είδα θα έχει συζήτηση Μάνου Χατζηφαβορίτα.
Εκείνο που με παραξένεψε ήταν οτι το έκανε φανερά μπροστά στην Κατερίνα που ξέρει οτι έχει σχέση με το Χρήστο οπότε καταλήγω στο συμπέρασμα οτι θέλει κάποια στιγμή να το μάθει ο Στέφανος και να καταλαβει οτι του την έφερε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 29, 2010 5:47 pm

Βασικά εγώ κατάλαβα ότι έγινε το εξής:

1) Ο Χρήστος έκλεψε τους πίνακες.
2) Ο Χρήστος & ο Στέφανος παρακολουθούνταν από ανθρώπους του Μάνου (ήξερε και για τον Μπέλλο)
3) Ο Μάνος πήγε στον Χατζηβασιλείου και του είπε με βοηθάς και παίρνεις πίσω τους πίνακες, κάνανε συμφωνία
4) Ο Μάνος αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς πίνακες (πιθανότατα τους πλαστους τους προμηθεύτηκε από τον ίδιο τον Χατζηβασιλειου)
5) Ασκεί πίεση στην Εύα μέσω τρομοκρατίας και εκείνη παίζοντας το παιχνίδι του πιέζει τον Στέφανο
6) Τον μπουζουριάζουν και τον δέρνουν και βγαίνει ταπεινό χαμομηλάκι
7) Ο Στέφανος πληρώνει, ο Περικλής παίρνει τους αυθεντικούς (που τους είχε ο Μάνος για να σιγουρευτεί ότι ο Χατζημπούκλας δεν θα του τη φορέσει) και παίρνει και 2 νέους και ο Μάνος έχει πάρει την εκδίκησή του!

Διπλό κέρδος, ο Στέφανος χάνει λεφτά και ο Μάνος βγαίνει και ο χαμένος της υπόθεσης (φυλάκιση και ξυλοδαρμός)

Γνώμη μου... δεν ξέρω... πείτε...

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 29, 2010 5:52 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Βασικά εγώ κατάλαβα ότι έγινε το εξής:

1) Ο Χρήστος έκλεψε τους πίνακες.
2) Ο Χρήστος & ο Στέφανος παρακολουθούνταν από ανθρώπους του Μάνου (ήξερε και για τον Μπέλλο)
3) Ο Μάνος πήγε στον Χατζηβασιλείου και του είπε με βοηθάς και παίρνεις πίσω τους πίνακες, κάνανε συμφωνία
4) Ο Μάνος αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς πίνακες (πιθανότατα τους πλαστους τους προμηθεύτηκε από τον ίδιο τον Χατζηβασιλειου)
5) Ασκεί πίεση στην Εύα μέσω τρομοκρατίας και εκείνη παίζοντας το παιχνίδι του πιέζει τον Στέφανο
6) Τον μπουζουριάζουν και τον δέρνουν και βγαίνει ταπεινό χαμομηλάκι
7) Ο Στέφανος πληρώνει, ο Περικλής παίρνει τους αυθεντικούς (που τους είχε ο Μάνος για να σιγουρευτεί ότι ο Χατζημπούκλας δεν θα του τη φορέσει) και παίρνει και 2 νέους και ο Μάνος έχει πάρει την εκδίκησή του!

Διπλό κέρδος, ο Στέφανος χάνει λεφτά και ο Μάνος βγαίνει και ο χαμένος της υπόθεσης (φυλάκιση και ξυλοδαρμός)

Γνώμη μου... δεν ξέρω... πείτε...



ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!! ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΑΡΕΞΕΝΕΥΟΥΝ ΔΥΟ ΑΝΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΧΕΙ ΜΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ!!!!
ΔΕΥΤΕΡΟΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΙ ΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΙ ΑΠ ΕΞΩ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΜΕ ΧΑΤΗΜΠΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟ ...100 Η ΑΛΕΠΟΥ 101 ΤΑ ΑΛΕΠΟΥΔΑΚΙΑ ....ΚΑΣΤΕ ΡΕ ΜΑΝΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ???
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 29, 2010 5:56 pm

nikidanis έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Βασικά εγώ κατάλαβα ότι έγινε το εξής:

1) Ο Χρήστος έκλεψε τους πίνακες.
2) Ο Χρήστος & ο Στέφανος παρακολουθούνταν από ανθρώπους του Μάνου (ήξερε και για τον Μπέλλο)
3) Ο Μάνος πήγε στον Χατζηβασιλείου και του είπε με βοηθάς και παίρνεις πίσω τους πίνακες, κάνανε συμφωνία
4) Ο Μάνος αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς πίνακες (πιθανότατα τους πλαστους τους προμηθεύτηκε από τον ίδιο τον Χατζηβασιλειου)
5) Ασκεί πίεση στην Εύα μέσω τρομοκρατίας και εκείνη παίζοντας το παιχνίδι του πιέζει τον Στέφανο
6) Τον μπουζουριάζουν και τον δέρνουν και βγαίνει ταπεινό χαμομηλάκι
7) Ο Στέφανος πληρώνει, ο Περικλής παίρνει τους αυθεντικούς (που τους είχε ο Μάνος για να σιγουρευτεί ότι ο Χατζημπούκλας δεν θα του τη φορέσει) και παίρνει και 2 νέους και ο Μάνος έχει πάρει την εκδίκησή του!

Διπλό κέρδος, ο Στέφανος χάνει λεφτά και ο Μάνος βγαίνει και ο χαμένος της υπόθεσης (φυλάκιση και ξυλοδαρμός)

Γνώμη μου... δεν ξέρω... πείτε...



ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!! ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΑΡΕΞΕΝΕΥΟΥΝ ΔΥΟ ΑΝΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΧΕΙ ΜΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ!!!!
ΔΕΥΤΕΡΟΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΙ ΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΙ ΑΠ ΕΞΩ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΜΕ ΧΑΤΗΜΠΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟ ...100 Η ΑΛΕΠΟΥ 101 ΤΑ ΑΛΕΠΟΥΔΑΚΙΑ ....ΚΑΣΤΕ ΡΕ ΜΑΝΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ???


Κι εγω συμφωνω.Μηπως ο Στεφανος μισει περισσοτερο τον Μανο λογω της Ευας;Δε ξερω μου φαινεται πολυ περιεργο οτι λεει συνεχεια και μπροστα στον Ρουσσο κιολας που ξερει οτι ξερει για τη σχεση του με την κορη του να λεει συνεχεια ''εγω θελω να προστατεψω την Ευα''.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 5:58 pm

nikidanis έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Βασικά εγώ κατάλαβα ότι έγινε το εξής:

1) Ο Χρήστος έκλεψε τους πίνακες.
2) Ο Χρήστος & ο Στέφανος παρακολουθούνταν από ανθρώπους του Μάνου (ήξερε και για τον Μπέλλο)
3) Ο Μάνος πήγε στον Χατζηβασιλείου και του είπε με βοηθάς και παίρνεις πίσω τους πίνακες, κάνανε συμφωνία
4) Ο Μάνος αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς πίνακες (πιθανότατα τους πλαστους τους προμηθεύτηκε από τον ίδιο τον Χατζηβασιλειου)
5) Ασκεί πίεση στην Εύα μέσω τρομοκρατίας και εκείνη παίζοντας το παιχνίδι του πιέζει τον Στέφανο
6) Τον μπουζουριάζουν και τον δέρνουν και βγαίνει ταπεινό χαμομηλάκι
7) Ο Στέφανος πληρώνει, ο Περικλής παίρνει τους αυθεντικούς (που τους είχε ο Μάνος για να σιγουρευτεί ότι ο Χατζημπούκλας δεν θα του τη φορέσει) και παίρνει και 2 νέους και ο Μάνος έχει πάρει την εκδίκησή του!

Διπλό κέρδος, ο Στέφανος χάνει λεφτά και ο Μάνος βγαίνει και ο χαμένος της υπόθεσης (φυλάκιση και ξυλοδαρμός)

Γνώμη μου... δεν ξέρω... πείτε...



ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!! ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΑΡΕΞΕΝΕΥΟΥΝ ΔΥΟ ΑΝΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΧΕΙ ΜΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ!!!!
ΔΕΥΤΕΡΟΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΙ ΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΙ ΑΠ ΕΞΩ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΜΕ ΧΑΤΗΜΠΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟ ...100 Η ΑΛΕΠΟΥ 101 ΤΑ ΑΛΕΠΟΥΔΑΚΙΑ ....ΚΑΣΤΕ ΡΕ ΜΑΝΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ???


Νίκη μου την ίδια απορία έχω και γω και τη φωνάζω εδώ και καιρό.
Λογικά ο Στέφανος έπρεπε να μισεί περισσότερο το Πέτρο και λιγότερο το Μάνο.
Ας μην ξεχνάμε οτι ο Πέτρος είχε συμμετοχή και στην παλιά ιστορία και στην ιστορία της μάνας του ενώ ο Μάνος μόνο στη δεύτερη.
Υπάρχει κάτι ανάμεσα στο Στέφανο και το Μάνο που δεν το ξερουμε
Μόνο έτσι μπορεί να εξηγηθεί, και ίσως σ αυτό να μην έχει συμμετοχή ο Ρούσσος οπότε το παιχνίδι γίνεται ανάμεσα σ αυτούς τους δύο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 6:01 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Βασικά εγώ κατάλαβα ότι έγινε το εξής:

1) Ο Χρήστος έκλεψε τους πίνακες.
2) Ο Χρήστος & ο Στέφανος παρακολουθούνταν από ανθρώπους του Μάνου (ήξερε και για τον Μπέλλο)
3) Ο Μάνος πήγε στον Χατζηβασιλείου και του είπε με βοηθάς και παίρνεις πίσω τους πίνακες, κάνανε συμφωνία
4) Ο Μάνος αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς πίνακες (πιθανότατα τους πλαστους τους προμηθεύτηκε από τον ίδιο τον Χατζηβασιλειου)
5) Ασκεί πίεση στην Εύα μέσω τρομοκρατίας και εκείνη παίζοντας το παιχνίδι του πιέζει τον Στέφανο
6) Τον μπουζουριάζουν και τον δέρνουν και βγαίνει ταπεινό χαμομηλάκι
7) Ο Στέφανος πληρώνει, ο Περικλής παίρνει τους αυθεντικούς (που τους είχε ο Μάνος για να σιγουρευτεί ότι ο Χατζημπούκλας δεν θα του τη φορέσει) και παίρνει και 2 νέους και ο Μάνος έχει πάρει την εκδίκησή του!

Διπλό κέρδος, ο Στέφανος χάνει λεφτά και ο Μάνος βγαίνει και ο χαμένος της υπόθεσης (φυλάκιση και ξυλοδαρμός)

Γνώμη μου... δεν ξέρω... πείτε...



Μου φαίνεται πολύ σωστός ο συλλογισμός σου.Τώρα για περαιτέρω λεπρομέρειες πρέπει να περιμένουμε το επεισόδιο.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Παρ Ιαν 29, 2010 6:02 pm

ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΕΧΘΕΣ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ..

Εκεινη, χαμενη, πονεμενη, τρελη από ανησυχια για εκεινον, για τη ζωη του.Η μερα με τη νυχτα, με την Ευα.. Η Ευα, το μονο που εκανε ηταν να φωναξει, να απαιτησει, από το Στεφανο,-και ουχι από το Μανο, στον οποιο δεν ειδα να βαζει τετοιες φωνες, για το θεμα- να βρει λυση, μη δινοντας δεκαρα ΠΩΣ θα τη βρει ο Στεφ τη λυση αυτηη, με τι κοστος, και ΦΥΣΙΚΑ, ΜΗ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΔΕΚΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.ΟΥΤΕ ΑΝΥΣΥΧΗΣΕ, ΟΥΤΕ ΠΟΝΕΣΕ. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ,ΠΡΑΓΜΑ ΛΟΓΙΚΟ ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ, ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΧΑΡΑΜΙΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΣΤΑΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ. Και ξερει ότι δεν είναι μονο ο Στεςφ υπευθυνος για τους πινακες, αλλα σε αυτόν πηγε να δωσει τελεσιγραφα..

Ποση διαφορα η Μελιτα..Να μην παθει τιποτα ο ανθρωπος που αγαπα τη νοιαζει, ουτε που σκεφτηκε ότι μπορει να κανουν κακο και στην ιδια.. ((
Ξερει επισης, την πικρη αληθεια, ότι εκεινος φευγει από τη ζωη της σιγα σιγα, και πνιγεται, σε ένα υπογειο..Μονη της διχως την ανακουφιση του να μπορει να μιλησει σε καποιον, κρυβει τον πονο και την αγαπαη της, λες κ είναι το μεγαλυτερο αμαρτημα..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..ΑΠΟ ΠΟΤΕ Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΗΜΑ?? ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ «ΑΡΡΩΣΤΗ» ΣΧΕΣΗ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ..
Μονο στον Στεφ, μπορει να μιλησει για ο,τι νιωθει στην ψυχη της..Και παλι του ανοιγεται, δεν κρυβει τιποτα, τιποτα απ την αγαπη της, και τα καλα, και τις βλακειες της.. Πνιγεται, τον χανει…Και εκεινος δεν το αρνητε, αλλα προσπαθει ακομη να λυσει το Γορδιο Δεσμο, ελπιζει ότι δεν θα χρειαστει να τον κοψει..Για να προστατεψει τα 3 πραγματα που ανεφερα προχθες, τα πιο πολυτιμα της ζωης του.. «μην το κανεις πιο δυσκολο..» «θα βρω λυση»

Η ανησυχια της γι αυτόν, ο φοβος για τη ζωη του, την τοσο πολυτιμη για εκεινη, γινεται κραυγη απελπισιας.. Love!

Δεν αντεχει να θυσιαστει για δευτερη φορα..Οχι παλι, όχι όταν η Ευα, δεν θυσιασε τιποτα για χαρη της Μελιτας..Οταν δεν εκανε πισω, και πηγε να της πει ότι ηταν ερωμενη του, χωρις να σκεφτει την οικογενεια το παιδι, την αθωα συζηγο..Μονο τον εαυτουλη της σκεφτηκε..Και τωρα τι?Να χασει τον ανθρωπο που αγαπα, παλι, ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ, ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ? ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΛΙ, ΤΟΥ ΞΑΝΑΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΛΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ, ΟΧΙ ΣΑΝ ΣΥΖΗΓΟΣ.. Η ΣΩΣΤΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.. Αλλα ο Βελζεβουλ εχει σπειρει τα ζιζανια της αμφιβολιας, μηπως η Ευα γυρισει στο Μανο, και τοτε το παιδι του? Αυτό απασχολει τον Στεφανο, κ ψαχνει λυση.

«Το τελευταιο που θελω είναι να σε πληγωσω» της λεει, κ οντως ετσι είναι..Αλλα δεν καταλαβαινει ότι δεν μπορει να τους ευχαριστησει ολους ο Στεφ!
«με πληγωνεις..Καθε μερα που περναει κ δεν ξεκαθαριζεις..»
«Εδώ ειμαι» τουτεστιν σαγαπω, αλλα πρεπει να λυθει το θεμα των πινακων..
Μια ικεσια..»βοηθησε με σε παρακαλω..»
ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΓΕΜΑΤΗ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΔΥΝΑΜΗ, ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ, ΑΓΑΠΗ.. Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΦΙΓΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΤΗ ΧΑΙΔΕΥΕΙ, ΤΟΣΟ ΚΤΗΤΙΚΑ, ΕΝΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ.. faint
ΑΓΑΠΗ
.. Love! Love!

Και τελος, μονο μια γραμμη, για το χθεσινο, επειδη κλειδωθηκε, αναφερεστε στην εκφραση του όταν της ελεγε ότι την αγαπα..Δεν ηταν ψυχρη ουτε αδιαφορη, διαβαστε λιγο περισσοτεο τον Στεφανο..Ηταν η εκφραση ενός ανθρωπου, τρελα πιεσμενου από τα τοσα σοκ που εχει υποστει, που προσπαθει να βρει λυση, απεγνωσμενα, ενώ η μελιτα,μολις του ανακοινωσε ότι κοντευε να τρελλαθει, κ ότι τον παρακολουθουσε, τουτεστιν, τον πιεζει κ αυτή αφορητα αθελα της..Εχει βρεθει στη γωνια, πιεζεται τρομερα, από τη μια η αγαπη, από την άλλη το καθηκον.. Δεν είναι μες την τρελη χαρα, κ αυτό ηθελε να μας δειξει η ενταση στο προσωπο του.. Αυτό δεν σχετιζεται με το ότι την αγαπα, και της ομολογει πως νιωθει, συγκλονισμενος ηδη από την ενταση των αισθηματων μεσα του..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από glgs Παρ Ιαν 29, 2010 6:02 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Βασικά εγώ κατάλαβα ότι έγινε το εξής:

1) Ο Χρήστος έκλεψε τους πίνακες.
2) Ο Χρήστος & ο Στέφανος παρακολουθούνταν από ανθρώπους του Μάνου (ήξερε και για τον Μπέλλο)
3) Ο Μάνος πήγε στον Χατζηβασιλείου και του είπε με βοηθάς και παίρνεις πίσω τους πίνακες, κάνανε συμφωνία
4) Ο Μάνος αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς πίνακες (πιθανότατα τους πλαστους τους προμηθεύτηκε από τον ίδιο τον Χατζηβασιλειου)
5) Ασκεί πίεση στην Εύα μέσω τρομοκρατίας και εκείνη παίζοντας το παιχνίδι του πιέζει τον Στέφανο
6) Τον μπουζουριάζουν και τον δέρνουν και βγαίνει ταπεινό χαμομηλάκι
7) Ο Στέφανος πληρώνει, ο Περικλής παίρνει τους αυθεντικούς (που τους είχε ο Μάνος για να σιγουρευτεί ότι ο Χατζημπούκλας δεν θα του τη φορέσει) και παίρνει και 2 νέους και ο Μάνος έχει πάρει την εκδίκησή του!

Διπλό κέρδος, ο Στέφανος χάνει λεφτά και ο Μάνος βγαίνει και ο χαμένος της υπόθεσης (φυλάκιση και ξυλοδαρμός)

Γνώμη μου... δεν ξέρω... πείτε...


και εγώ έτσι κατάλαβα πως είναι η υπόθεση...και να πω και την αλήθεια μ' άρεσε πάρα πολύ
Στην αρχή ο Μάνος καθόταν με τον Ρούσσο χωρίς να κάνουν τπτ και απλά περιμένανε τον Στέφανο να χτυπήσει
Ήθελα να ήταν πιο δραστήριος ο Μάνος(ως γνήσιο λαμόγιο και έξυπνος που μας τον είχαν δείξει μέχρι τότε)
Καθόταν άπραγος και περίμενε την πτώση του....γι' αυτό και μ' άρεσε που τελικά όλα ήταν οργανωμένα από την αρχή
Λαμόγιο ο Μάνος λαμόγιο και ο Στέφανος αλλά ο Μάνος πιο έξυπνος...
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 29, 2010 6:02 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Βασικά εγώ κατάλαβα ότι έγινε το εξής:

1) Ο Χρήστος έκλεψε τους πίνακες.
2) Ο Χρήστος & ο Στέφανος παρακολουθούνταν από ανθρώπους του Μάνου (ήξερε και για τον Μπέλλο)
3) Ο Μάνος πήγε στον Χατζηβασιλείου και του είπε με βοηθάς και παίρνεις πίσω τους πίνακες, κάνανε συμφωνία
4) Ο Μάνος αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς πίνακες (πιθανότατα τους πλαστους τους προμηθεύτηκε από τον ίδιο τον Χατζηβασιλειου)
5) Ασκεί πίεση στην Εύα μέσω τρομοκρατίας και εκείνη παίζοντας το παιχνίδι του πιέζει τον Στέφανο
6) Τον μπουζουριάζουν και τον δέρνουν και βγαίνει ταπεινό χαμομηλάκι
7) Ο Στέφανος πληρώνει, ο Περικλής παίρνει τους αυθεντικούς (που τους είχε ο Μάνος για να σιγουρευτεί ότι ο Χατζημπούκλας δεν θα του τη φορέσει) και παίρνει και 2 νέους και ο Μάνος έχει πάρει την εκδίκησή του!

Διπλό κέρδος, ο Στέφανος χάνει λεφτά και ο Μάνος βγαίνει και ο χαμένος της υπόθεσης (φυλάκιση και ξυλοδαρμός)

Γνώμη μου... δεν ξέρω... πείτε...



ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!! ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΑΡΕΞΕΝΕΥΟΥΝ ΔΥΟ ΑΝΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΧΕΙ ΜΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ!!!!
ΔΕΥΤΕΡΟΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΙ ΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΙ ΑΠ ΕΞΩ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΜΕ ΧΑΤΗΜΠΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟ ...100 Η ΑΛΕΠΟΥ 101 ΤΑ ΑΛΕΠΟΥΔΑΚΙΑ ....ΚΑΣΤΕ ΡΕ ΜΑΝΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ???


Νίκη μου την ίδια απορία έχω και γω και τη φωνάζω εδώ και καιρό.
Λογικά ο Στέφανος έπρεπε να μισεί περισσότερο το Πέτρο και λιγότερο το Μάνο.
Ας μην ξεχνάμε οτι ο Πέτρος είχε συμμετοχή και στην παλιά ιστορία και στην ιστορία της μάνας του ενώ ο Μάνος μόνο στη δεύτερη.
Υπάρχει κάτι ανάμεσα στο Στέφανο και το Μάνο που δεν το ξερουμε
Μόνο έτσι μπορεί να εξηγηθεί, και ίσως σ αυτό να μην έχει συμμετοχή ο Ρούσσος οπότε το παιχνίδι γίνεται ανάμεσα σ αυτούς τους δύο.


την παλια ιστορια οταν ειχαν συνεργαστει μανος και στεφανος στο παρισι ...εκτος λογω βερας δεν ηθελε να ξαναβαλει στεφανο και πετρο να ξαναχτυπηθουν μεταξυ τους !!! εγω θα το θελα βεβαια παρα πολυ!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από zimotari Παρ Ιαν 29, 2010 6:05 pm

Παντως η απολυτη ανατροπη για μενα θα ηταν αν ο ερωτας Στεφανου -Μελιτας αποδειχθει οτι αποτελει απλα μερος του σχεδιου εκδικησης του Στεφανου.Δηλαδη να αποδειχθει στο τελος οτι ο Ρουσσος ειχε δικιο που ελεγε οτι ο ερωτας προς τη Μελιτα αποτελει μερος του σχεδιου του.Απλα μια σκεψη ειναι η οποια ομως ενισχυεται απο το γεγονος οτι ακουγεται απο το στομα του Ρουσσου που απο οτι εχει αποδειχτει μεσα στο σιριαλ οτι λεει δεν ειναι ακυρο.Παντως για μενα σεναριακα κολλαει και ισως εξηγουσε και καποια πραγματα.Για παραδειγμα τον <<ξαφνικο>> ερωτα του Στεφανου για την Μελιτα ,το γεγονος οτι απο στυγνος εκδικητης εγινε <<αλοιφη>> και το γεγονος οτι στην ουσια για μενα αποφευγει να ξεκαθαρισει τη θεση του αναμεσα σε Ευα και Μελιτα. Cool

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 29, 2010 6:06 pm

Συμφωνώ Τζίνα! Κάπως έτσι θα έγινε!
Νίκη καλύτερα που αφήνει τον Ρούσσο απέξω από αυτό. Για να μην την πληρώσει και ο Ρούσσος στο μέλλον γιατί όλο και κάτι θα γίνει.... δεν μπορεί. Και ο Ρούσσος τώρα θέλει ο Μάνος να γυρίσει στην Μελίτα. maaaad
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 29, 2010 6:07 pm

Vampirela έγραψε:Όσο βλέπουμε τη παρέα της Φεγγαρόπετρας εμένα τα επεισόδια θα μου αρέσουν.... Ψήφισα το επεισόδιο πολύ καλό.

1)Είχε δράση (βλ. πίνακες, ξύλο, καβγάδες, κλπ)
2)Είχε πλάκα (βλ. Νόρα στο ατελιέ να χτυπιέται, Αμαλία με Πέτρο, κλπ)
3)Είχε συγκίνηση (βλ. Εύα με το μωρό, Στέφανο με Εύα και Μελίτα, κλπ)

Και πιο αναλυτικά... Ας τα πάρουμε από την αρχή:

Νόρα - Λουκάς: Φιλενάδα τον τρίτο συνάδελφο (τη μουγκαμάρα) εγώ τον έχω πολλά χρόνια.... Και πίστεψέ με είναι καλύτερος από τον τέταρτο... (τη γκρίνια) Κι εσύ ρε Λουκάκο πιάστο εκεί το κορίτσι να κάνετε και κάτι εποικοδομητικό!!! "Στίμωξέ το, το ερωτευμένο. δε μπορώ, δε μπορώ να περιμένω..." Και να σου και ο Μήτσουλας... Το χάσαμε το κορμί πατριώτη!!!!

Αμαλία - Μελίτα: Ε δεν πάμε καλά... Μέχρι προχθές αυτή δεν έλεγε ότι ο Χατζητέτοιος ήταν ο έρωτας της ζωής της και ότι τον παράτησε για τον άντρα της??? Αααααα κατάλαβα.... Άλλο ο άντρας της ζωής της και άλλο ο έρωτας της ζωής της. Κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα ότι είναι το ένα και το αυτο.... (Χαζή θα είμαι μάλλον!) Και εσύ Μελίτα κοπελιά από ποιόν πας να πάρεις συμβουλές??? Από αυτήν που έλεγε παίρνω εγώ την περιουσία και την Νταίζη μοιραστείτε τη με το δικηγόρο μου???? Έκανες καρέ του Άσσου! Τι να σου πω....

Αμαλία - Πέτρος: Για άλλη μια φορά το ζύγος Ρούσσου κέντησε και μας άφησε με το στόμα ανοιχτό με τον ατακαδόρικο διάλογό του... Η γλώσσα ξυράφι και οι εκφράσεις όλα τα λεφτα! Δεν περιγράφω άλλο (που έλεγε και ο Χελάκης στο Euro...) Απλά Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 195890

Δάφνη - Μελίτα - Εύα: Όλα καλά κοριτσάκια μου... Και λίγα λέτε... Αντί να ασχολιόσαστε με τα σημαντικά (πρόβλημα Νεφέλης, εγκυμοσύνη Εύας, Λουκά και Νόρα) κάθεστε και ψάχνεστε με τις ίντριγκες του Τρίο Μούντζες! Ρε δεν τους ρίχνετε 3 μούντζες να πάνε να πνιγούνε???? Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 951465

Εύα - Μελίτα: Μωρέ Ευάκι μια χαρά τα λες εσύ αλλά που τα λες... 3 αναγνώσεις η μια καλύτερη από την άλλη... Ψάξε τώρα εσύ να βρεις τι ισχύει... Που μόνο εσύ ψάχνεις δηλαδή γιατί οι περισσότεροι ήδη το ξέρουν.... Αλλά έτσι πάει. Ο ενδιαφερόμενος τα μαθαίνει πάντα τελευταίος....

Νόρα - Μπέλλος: Πολύ διακριτικά και με τακτ του λέει "Στρίβε δε σε θέλω!" και ξεκάθαρα της απαντάει "Εγώ σε θέλω και θα το παλέψω!!!" Αυτός είναι άντρας! Ξέρει τι θέλει και το διεκδικεί! Όχι σαν κάποιους άλλους (ονόματα δε λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε... γκουχ Λουκάς γκουχ)... Μπέλλο μαζί σου, εμείς οι οπαδοί σου!

Μάνος - Κατερίνα, Μάνος - Ηλίας και Μάνος γενικώς: Μωρέ κάτι ξέρει το λαμόγιο... Έτρεξε λίγο αιματάκι και το παίζει ο Άγγλος ασθενής... Μωρέ τα έχει κάνει τα κουμάντα του το καθαρματάκι (αχ αχ!!!) Ψαχτείτε τώρα να δείτε τι σας ετοιμάζει...

Εύα - Στέφανος, Μάνος - Μελίτα, Δάφνη - Μάνος, Μελίτα - Στέφανος: Ωραία τα κανονίσατε κορίτσια αλλά κάπου κάποια κάποτε... Κάνανε η Εύα και η Δάφνη ότι είπανε, η Μελιτούλα όμως έδειξε υπερβάλλοντα ζήλο!Είπε αφού τους πήραμε όλους αμπάριζα δεν βαράω κι εγώ διπλοβάρδια??? Πήγε λοιπόν και στον Στέφανο να κλαφτεί λίγο αλλά η Αντιγονάρα παλιά καραβάνα!!!! Καθότανε και άκουγε και με το που είπε η Μελίτα ασ'τη να μεγαλώσει μόνη της το παιδί την έκανε! Σου λέει που παώ, γιατί να μπλεχτώ? Αυτή σκάβει το λάκο της μόνη της... Αμ κι εσύ κοπελιά τι λες??? Αυτός κάποτε αυτό το παιδί το ήθελε πως και τι κι εσύ του λες να το αφήσει???? Κι εσύ τι θα κάνεις? Θα πηγαίνεις χεράκι-χεράκι με το Στέφανο να επισκέπτεστε το παιδί του??? Αμ το Νεφελάκι? Μας πειράζει δηλαδή να μεγαλώσει ο Μάνος το παιδί του Στέφανου αλλά δεν μας αφορά καθόλου να μεγαλώσει ο Στέφανος το παιδί του Μάνου.... Όχι για να λέμε τα σύκα-σύκα και τη σκάφη - σκάφη!! Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 315438

Μελίτα - Νόρα: Στο ίδιο καζάνι βράζουν αλλά καθόλου στην ίδια θερμοκρασία και μη μου λες τώρα περνάνε τα ίδια... Άλλη πορεία ο Λουκάς με τη Νόρα και άλλη ο Στέφανος με τη Μελίτα... Εκτός αυτού το ίδιο είναι ένα αγέννητο παιδί που θα ξέρει ποιός είναι ο πατέρας του και το ίδιο ένα οκτάχρονο που δεν ξέρουν καν αν πρέπει να του το πούνε για να μην πάθει ψυχολογικά? Τον τρελλάνανε πια και αυτόν τον Άρη...

Λουκά - Νταίζη - Νόρα: Που πας ρε κατακαημένεεεεεε!!!!!!! Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα (όπου γκρεμός βλ. Νταίζη)... Αλλά στον γκρεμό αν πέσεις σκοτώθηκες ενώ στο ρέμα άμα κολυμπήσεις καλά μπορεί και να τη βγάλεις καθαρή... (δεν θυμάμαι που το άκουσα αυτό αλλά καλό είναι...) Και πάνω στο γραφείο της Νόρας??? Φταίει μετά αυτή να σου φέρει στο κεφάλι ότι βρει μπροστά της??? Και καλά θα κάνει δηλαδή που κάθεσαι και παρακαλάς το πιστολάκι β΄ να σε παντρευτεί... ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!

Νόρα - Δάφνη: Πες τα Νόρα... Κάποια πράματα δεν ξεχνιούνται... Αλλά όχι κι έτσι... Τι είδαν τα ματάκια σου κι εσένα... Αλλά όχι και με τον Μπέλλο για κόντρα... Δεν λέω κάντο! Αλλά επειδή το θες...

Στέφανος - Χατζηγλίτσης: Πλήρωνε Στέφανε τα σπασμένα όλων... Μπράβο Χατζητέτοιε! Ωραίο το θεατράκι... Εκείνος πάντως σε πίστεψε!!!!

Μάνος - Χατζηαπαυτούλης: Και τσακ... Εκεί που λες τα ίδια και τα ίδια με μια κίνηση καταλαβαίνεις ότι δεν θα βαρεθείς ποτέ.....

Η συνέχεια στις οθόνες σας... Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 630559

Vampirella μου, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..
Ο Χατζηγλύτσης καλό παιχνίδι έπαιξε...Ο Μάνος, ο παλιός καλός Μάνος..

Αλλα... Μπελλο Μαζί σου, εμεις οι οπαδοί σου Opados Opados
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 29, 2010 6:09 pm

Τζινακι ο σχολιασμος τελειος και συμφωνω στα περισσοτερα!!!!
Οσο για τα βιολογικα κρασια που ρωτησες οντως υπαρχουν γιατι εμεις τετοια παιρνουμε!Τωρα ποια ακριβως διαφορα εχουν απο τα υπολοιπα δεν ξερω! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 29, 2010 6:09 pm

Παντως η απολυτη ανατροπη για μενα θα ηταν αν ο ερωτας Στεφανου -Μελιτας αποδειχθει οτι αποτελει απλα μερος του σχεδιου εκδικησης του Στεφανου.Δηλαδη να αποδειχθει στο τελος οτι ο Ρουσσος ειχε δικιο που ελεγε οτι ο ερωτας προς τη Μελιτα αποτελει μερος του σχεδιου του.Απλα μια σκεψη ειναι η οποια ομως ενισχυεται απο το γεγονος οτι ακουγεται απο το στομα του Ρουσσου που απο οτι εχει αποδειχτει μεσα στο σιριαλ οτι λεει δεν ειναι ακυρο.Παντως για μενα σεναριακα κολλαει και ισως εξηγουσε και καποια πραγματα.Για παραδειγμα τον <<ξαφνικο>> ερωτα του Στεφανου για την Μελιτα ,το γεγονος οτι απο στυγνος εκδικητης εγινε <<αλοιφη>> και το γεγονος οτι στην ουσια για μενα αποφευγει να ξεκαθαρισει τη θεση του αναμεσα σε Ευα και Μελιτα.

Δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο γιατί έχει δείξει πολλές φορές τον Στέφανο να είναι μόνος του, που δεν έχει να κρύψει τίποτα από κανέναν και σκέφτεται την Μελίτα. Δηλαδή όταν την Πρωτοχρονιά μόνος του έλεγε " Χρόνια Πολλά αγάπη μου, Μελίτα μου" που δεν τον έβλεπε κανείς ήταν ψεύτικο για εκδίκηση.... με τίποτα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 29, 2010 6:10 pm

Ntinaki1 έγραψε:Συμφωνώ Τζίνα! Κάπως έτσι θα έγινε!
Νίκη καλύτερα που αφήνει τον Ρούσσο απέξω από αυτό. Για να μην την πληρώσει και ο Ρούσσος στο μέλλον γιατί όλο και κάτι θα γίνει.... δεν μπορεί. Και ο Ρούσσος τώρα θέλει ο Μάνος να γυρίσει στην Μελίτα. maaaad


Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Σ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΙΟ ..ΜΠΟΡΕΙ Η ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΑΛΛΑ ΕΝΑ
ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΧΕΙ..


ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΠΙΝΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟ ΡΟΥΣΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ
/
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης