Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

+33
Jennifer
Materialgirl
anna90
Pennaki.......!!
jim7
Καρ-Mik
orfeasm
Black rose
annaki
jo8
evanna
nora_oscar
laoura
spy
soso
ebelina2007
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ioulieta
nora_loukas_love
LYDIA
nikidanis
Ezantakou
Amalia_1297
Izabella29
katie007
Foulitsa
$ofi@ loukakos + nora
xristina79
DESPOINA
loukitsa
Ntinaki1
anastasia20
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_lcap51%Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_rcap 51% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_lcap29%Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_rcap 29% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 63
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 12, 2010 6:50 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Μαρ 12, 2010 8:09 pm

Σπίτι νόρας:το νταιζουλίνι αρχίζει και τα παίζει ή μου φαίνεται;
κοίτα εκεί πέραση που έχουν οι πυτζάμες και ο καναπές…εντάξει βρε δημήτρη θα σε βάλουμε να κοιμηθείς στον καναπέ…το κρεβάτι να ξεχάσεις μόνο…καναπέ ζήτησες καναπέ θα πάρεις…
πάντως ο μήτσουλας ένα δίκιο στο τέλος το είχε…και κερατάς και δαρμένος…

δάφνη-εύα:πωπω…όταν η δάφνη παίρνει ανάποδες δεν καταλαβαίνει τίποτα…δεν αντέχεται… cake

στέφανος-καρτάλω:εμ…βέβαια περιμένει 100 φορές περισσότερο το παιδί η καρτάλω…έχει απότερω σκοπό η γκεστάμπο…σιγά μην την έπιασαν οι ευαισθησίες της…

μελίτα-μάνος:πολύ ωραία σκηνή…η μελίτα δίκιο είχε…ας ρίξει τον εγωισμό του λίγο δεν βλάπτει…τόσα χρόνια που αυτόν χρησιμοποιούσες είδαμε πόσο καλά τα κατάφερες…στο δρόμο θα καταλήξεις να ζητιανεύεις κανένα ευρουλάκι…αλλά και ποιος θα σου δώσει;;;οικονομική κρίση βλέπεις…βρήκες και εσύ καιρό να χρεωκοπήσεις…πάντα λάθος τα κάνεις όλα…ακόμα και στην χρεωκοπία σου…
μάνο…έδωσες την ψυχή σου για τον όμιλο…μόνο που την πούλησες και στο διάολο…και κάποια στιγμή αυτό θα γύριζε μπούμερανγκ…

ηλίας-εύα:καλά βρε ηλία…σταμάτα να παρακαλάς από εδώ και από εκεί για το γιόκα σου…έχεις καταντήσει αηδία πια…κοτζάμ μαντράχαλος είναι…τα δικά του λάθη πληρώνει…

στέφανος-ρούσσος
:α…ρε…στέφανε…μόνο για τέχνη είσαι ικανός…από επιχειρήσεις μάπα το καρπούζι…τον ρίμαξες τον όμιλο…
ρούσσο είσαι τυχερός που η μελίτα είναι κόρη σου και την ερωτεύτηκε αλλιώς σε έβλεπα και εσένα στο πουθενά παρέα με τον πρώην γαμπρούλη…

εύα-μάνος:η εύα πήγε στο μάνο για να του συμπαρασταθεί…ή για να τον κάνει χειρότερα;γιατί κάπου την έχασα…

καρτάλω-εύα:έχε χάρη εύα που η άλλη σε χρειάζεται για τον εγγονό…γιατί σε άλλη περίπτωση αν της μιλούσες έτσι θα σε κρέμαγε ανάποδα…δεν θα ζούσες τώρα…

δάφνη-μελίτα-νόρα:δάφνη ακούς τι σου λένε η πέρα βρέχει;;;…στην ανάγκη αν θες να βοηθήσεις τον αδερφούλη σου προσέλαβε τον να κόβει πατρόν… gelio

λουκάς-αμαλία:της έμεινε αμανάτι ο λουκάς της αμαλίτσας…
ξέχασαν να ειδοποιήσουν την αμαλίτσα για την αλλαγή των ονομάτων…<πατάτες τηγανιτές με στριχνίνι για αλάτι>..νομίζω πως έφτασε η θεία δίκη για την αμαλία…μία μέρα να αφήσουν το λουκά μαζί της αρκεί… gelio..δε φημίζεται και για την υπομονή της...όσο να πεις....

μαρίλια-μάνος:στην οικογένεια γεραλή είναι κληρονομικό το αγύριστο κεφάλι….ηλίας-δάφνη-μάνος αν βάλουν κάτι στον κεφάλι τους δεν πρόκειται να τους αλλάξεις γνώμη με τίποτα….ακόμα και φάλαγγα να τους κάνεις…
η μαρίλια τα είπε πολύ καλά...μαζί της...

καρτάλω-χατζητέτοιος:δεν θα τινάξεις την μπάνγκα χατζητέτοιε…τα μυαλά θα σου τινάξουν στον αέρα…εμ..και εσύ…απειλείς την αρχηγό της συμμορίας και νομίζεις ότι θα δεις τον ήλιο της επόμενης μέρας;;;…αχαχαχα…

εύα-στέφανος:
τα βρήκε σκούρα η εύα με την πεθερούλα…και απορώ γιατί…τόσο γλυκιά πεθερά…πως μπορείς βρε εύα να την παρεξηγείς;;;για έσενα σκίζεται η γυναίκα…

δάφνη-νικόλας:α…ρε…δάφνη…και έχει δίκιο ο νικόλας…κοπέλα μου γιατί δεν ακούς;ΓΙΑΤΙ;;;; Synelthe

αμαλία-λουκάς-νόρα:
μάθαμε και πόσο καλή νοικοκυρά είναι η αμαλίτσα…αυτός ο έρμος ο ρούσσος με τα ντελίβερι θα τη βγάζει…

μάνος-νικόλας:καλά ο μάνος τι φταίει τώρα,που η γυναίκα σου δεν ακούει τίποτα βρε νικόλα;;;…το σωστό να λέγεται…η δάφνη ευθύνεται για την πώληση της εδέμ και μόνο…

νόρα-λουκάς:αχ…καλέ σταματήστε να κλαίτε…θα με πάρουν και εμένα τα ζουμιά…. Snif

κομπάρσος:καλά τον είχα κόψει εγώ το δικηγόρο για λαμόγιο…σιγανό ποταμάκι…

ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΕΜ…ΧΑΤΖΗΤΕΤΟΙΕ ΕΓΩ ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ…ΕΣΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣ…ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓ.ΠΕΤΡΟ….ΠΡΟΒΙΒΑΖΕΣΑΙ ΣΕ ΧΑΤΖΗΠΤΩΜΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ…


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Παρ Μαρ 12, 2010 8:13 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Μαρ 12, 2010 8:11 pm

Συγνώμη που το γράφω εδώ αλλά πηγαίνετε να δείτε τρέϊλεεεεεεεεεεερρρρρρρρ!!! Είδατε στο 198 η Μελίτα ζητάει από τον Μάνο μια αγκαλιά και την Δευτέρα η Νόρα ζητάει από τον Λουκά μια αγκαλιά και δείτε τι ακολουθεί!!!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Μαρ 12, 2010 8:20 pm

Συμφωνω απόλυτα με το ntinaki1 ψηφίζω πολύ καλό για σήμερα
με αγάπη loukitsa cakeτα καλύτερα έρχονται τη Δευτέρα
runaround
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Μαρ 12, 2010 8:22 pm

Το ανέκδοτο της ημέρας.
Η Μελίτα τώρα ξέρει πως βγαίνουν τα λεφτά έχει την δουλεία της κ τον ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ! gelio Έχει εντελώς γελοιοποιηθεί.

Έμπαινε Εύαρα,την είπε στον Μάνο,στην πεθερά κ στον μπούλη! : respect :

Δάφνη ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!

Μάνος-Μαρίλια θεική σκηνή! : respect :

Συγκινήθηκα πολύ πάρα πολύ όταν ο Νικόλας πήγε στον κολλητό του [αν κ βλαμμένο] κάθησε απεναντί του –φίλε η εδέμ πουλήθηκε κ εγώ χωρίζω με την Δάφνη.Όλα τα λεφτά!


Ο Στέφανος πίσω από την καταστροφή του Μάνου! Πείσμα όμως ο μπόυλης μη του πάρει ο Μάνος την Εύα!!

Εύα γύρνα γρήγορα στον Μάνο, θέλω να δω να σκοτώνονται για σένα! Love!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Μαρ 12, 2010 8:30 pm

καλύτερη σκηνή: το τρέιλερ φυσικάαααααααααα :cheers:

Μελίτα-Μάνος: επιτέλους ανθρώπινες σκηνές μεταξύ τους...

Θεωρώ απαράδεκτο που η Δάφνη είπε στην Εύα ότι μόνο αυτή μπορεί να στηρίξει τον Μάνο ψυχικά (κάπως έτσι το είπε). Έμμεσα της ζήτησε να τον στηρίξει παρόλο που δεν την θέλει με τον Μάνο, την έσπρωξε να παντρευτεί τον Στέφανο κτλ.... Τότε δεν μας έκανε για τον αδερφούλη μας, τώρα που την έχει ανάγκη όμως.... KKarta

Διαθήκη ακούω... μάρτυρας ακούω.... μήπως η διαθήκη είναι φτιαχτή?

Ποιος αγόρασε την Εδέμ? Για μένα 3 είναι οι πιθανοί: Αντιγονίτσα (για να δελεάσει? εκβιάσει? ή οτιδήποτε άλλο την Εύα), Μπέλλος (η Νόρα δεν τον έχει ενημερώσει? αν θυμάμαι καλά..) και Ρούσσος (ποτέ δεν ξέρεις πόσο μακριά πάει η σκέψη του....)

Συγκινήθηκα εκεί που έκλαιγε η Νόρα και ο Λουκάς μαζί της...

Για το τρέιλερ είπα? Bounce

Αυτές οι αγκαλιές πια.....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Μαρ 12, 2010 8:32 pm

πολυ καλο το επεισοδιακι....

ΥΓ.ΤΟ επεισοδιο της δευτερας θελω να υπαρχει κατι παραπανω απο τελειο
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Μαρ 12, 2010 8:37 pm

Ωραίο το επεισόδιο....
Η πρώτη σκηνή δεν μας είπε κάτι ιδιαίτερο...Πάντως ο Μπέλλος ολο αι σιχτίρ λέει και όλο στα πόδια μας μπλεκεται...Ξεκόλλα παλικάρι μου,ο αρραβώνας σχόλασε!!!!!
Δάφνη-εύα ! Το Ευάκι πάλι έτρωγε... κατα τα άλλα η Δάφνη συνεχίζει να μουλαρώνει και να μην ακούει κανέναν..ελεος!!!!!
Μελίτα- Μάνος : Έχω δηλώσει φαν και μου αρέσουν πολύ οι σκηνές τουσ,είτε μιλάνε είτε τσακώνονται είτε οτιδήποτε...Το Μελιτάκι σημερα ξέχασε για λίγο το μεγάλο έρωτα και είπε να ασχοληθεί με τον πρώην μεγάλο έρωτα που σημειωτέον έχουνε και ένα παιδί....Πάλι καλα να λέμε!!! Συν το οτι πήγε και στη δουλειά...για να συνερχόμαστε λίγο!!!!!
Ηλίας-Δάφνη : Αυτός ο Ηλίας πότε θα ξεκολλήσει απο το σλογκανάκι "Μόνο εσύ μπορείς να του σταθείς" ? Πώς να του σταθεί καλό μου παλικάρι?? Η κοπέλα έχει ενα παιδί στην κοιλιά και μια πεθερά κέρβερο, με τα χρέη του Μανου πρέπει να ασχολείται συνέχεια...??Ήδη πολλα έχει κανει για πάρτη του..
Αντιγόνη-Στέφανος : Η Αντιγόνη θέλει ξύλο!!!!!!Πολύ ξυλο ομως να γυρίσει το μυαλό της καμια δεκαριά σβούρες...Τι θέλει και μπλέκεται συνέχεια???Αμάν πια,στο τέλος θα ζητήσει να βάλουν την Εύα σε βιτρίνα μην τυχόν και πάθει τίποτα ο διάδοχος...Ο Στεφανάκος την έμπηξε τη φωνουλα σημερα...Εύγε!!
Αντιγόνη-Εύα : ε, σ άυτην τη σκηνή ήθελα να ζητοκραυγασω!!! Η Εύα μόνοι που την κοίταζε ήταν σαν να της ελεγε Αακου να δεις κοψε τα πολλά πολλά με την παρέα μου μην πιαστουμε μαλλί με μαλλί!!! Μπράβο Εύα!!!!! Πολύ την χάρηκα!!!!!!!
Εύα -Μάνος : Δεν βρήκα ιδιαίτερο νόημα σ αυτην τη σκηνή αλλά τουλάχιστον η Ευα του τα χωσε...και πολύ καλα έκανε!!!!
Λουκάς-Αμαλία : Ζήσαμε μεγάλες στιγμές...Το ύφος της Αμαλίας οταν ο Λουκάς της είπε οτι ο αντρούλης της θαυμαζει τη Μαργαρίτα,ολα τα λεφτα!!!! Φοβερή σκηνή και απο τους δύο!!!!!
Εύα- Στέφανος : Καλά του τα λέει το Ευάκι, γιατί στο τέλος θα φορτώσει και θα τους παρατήσει και μέτα η Αντιγόνη θα βλέπει το διάδοχο με κυάλια... Ο στέφανος σίγουρα δεν ζηλεύει??Το έχουμε εξακριβώσει αυτο??? Πάλι στο Μάνο τη γύρισε την κουβέντα...τυχαίο ήτανε??? Άσχετο αλλα το ντύσιμο της Εύας σήμερα μου άρεσε πολυ...της πηγαινε πολύ το γκριζάκι με το ρόζ!
Χατζηβασιλείου-Αντιγόνη : Άρχισαν τα όργανα και δεν θα ξέρουμε απο που θα μας έρθει...κόκαλο η Αντιγονη με τις απειλές...Αυτός ο Χατζηβασιλείου συνεχίζει να μη με πείθει,πάλι καλά που βγαίνει απο τη μέση να ανάψουνε λίγο τα αιματα και να μη μας χαλάει και την αισθητική μας!
Δάφνη-Νικόλας : Φόρτωσε ο Νικολάκης,πόσο να αντέξει ο χριστιανός...Μην παραπονιέσαι Δαφνουλα,τις πληρώνουμε τις βαρύγδουπες ανακοινώσεις....Ειδικά οτάν προσφέρουμε απανωτά εγκεφαλικά στο έτερον ύμισι.... Και μετά απο την κεραμίδα που φαγε ο Νικόλας με το δικηγόρο, μπηκε στο γραφέιο του Μάνου σαν σίφουνας να βάλει τα πράγματα στη θέση τους...Έμπαινε Νικόλα!!!!!
Ο λουκάκος σήμερα πάνω που έλεγα θα μιλήσει,συνέχισε να κάνει την παπια και απογοητεύτηκα...Έκλαψε όμως ο γλυκός μου ...Πολύ συγκηνιτική η σκηνή με τη Νόρα αν και μικρούλα...
Η τελευαία σκηνούλα ήταν δυνατή...Ο Νκόλας απογοητευμένος με την κατασταση, ο Λουκάς παγωτο και η Νόρα να μην ξέρει πως να αντιδράσει η κοπέλα...Σαν πολυ γρήγορα δεν βγήκε στο σφυρί η Εδέμ?? Τσακ Μπαμ... Πολύ όμορφη σκηνούλα η τελέυταία... Σύνελθε βρε Λουκά να τους ταρακουνήσεις όλους!!!!!
Στα προσεχώς έχω μια υποψία οτι την κατασκήνωση θα την πάρει ο Στέφανος...Μακάρι γιατί αν έχει βάλει το χέρι της η Αντιγόνη..πάει η Εδέμ και πίσω δεν γυρνάει.....
Αυτά....αντε να πέριμένουμε μέχρι τη Δευτέρα τώρα....
:x
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από katie007 Παρ Μαρ 12, 2010 8:40 pm

απο οσα διαβασα την εδεμτην αγοραζει ο Στεφανος αποδεικνυοντας με αυτον τον τροποκαι εμπρακτα τηναγαπη τουστην Ευα ,γεγονος που στενοχωρει αφανταστα την Μελιτα....

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Μαρ 12, 2010 8:41 pm

Πολύ λυπηρό το επεισόδιο σήμερα... Έχουμε και λέμε :
1)Εξαιρετικά γλυκιά η σκηνή Μελίτας-Μάνου μετά από πολύ καιρό
flower
2)Θέατρο του παραλόγου ο Ηλίας-πυθία να στάζει μέλι μιλώντας με την Εύα και να της λέει πως αυτή χρειάζεται ο Μάνος και είναι χαμένος χωρίς εκείνη Tigania
Επίσης τι λέει ο Ηλίας πως προσπαθεί να κάνει την Δάφνη να καταλάβει το δίκιο του Νικόλα?Εκείνος δεν έκανε με τον τρόπο του την Δάφνη να φτάσει σ'αυτή την απόφαση?
3)Μηχανορραφία κανονική όπως φαίνεται ο Στεφανάκος μας!
4)Για ποιό λόγο και με τι ύφος πήγε η Εύα στον Μάνο?Εν τω μεταξύ σαν παιδί 5 χρόνων ο Μάνος μέσα στο πείσμα!"Αν βουλιάξει ο όμιλος θα βουλιάξω και γω μαζί του" Αϊντέ!! Synelthe
5)Πόσο σπαστική η Αντιγονάρα!!!Και πάντα με το ψευτόκαλο υφάκι!Θέλω να την δείρω.Βέβαια ομολογουμένως της μίλησε κάπως αγενώς η Εύα.Οκ είναι πεθερά που επεμβαίνει,αλλά για την ώρα είναι πολύ τυπική και ευγενική μαζί της.Να μην την καβαλήσει αλλά και να μην της μιλάει με τόση ειρωνία.
6)Αν ήθελες να προσφέρεις Μάνο μου ας πρόσεχες.Ευτυχώς που είναι σωστό παιδί η Μαρίλια και του τα λέει ωμά.Ο Νικόλας δηλαδή γιατί μπόρεσε κοτζάμ γιατρός να δουλέυει ταξί,ο Μάνος ο άρχοντας δεν καταδέχεται όμως.
7)Συνεχίζω να πιστεύω πως αυτό που κάνει ο Λουκάς είναι πολύ σκληρό ειδικά τώρα με την Εδέμ.Δεν μπορεί να σου λέει η άλλη κλαίγοντας πως πωλείται και συ να λες "η ταβέρνα?" KKarta
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Μαρ 12, 2010 8:43 pm

katie007 έγραψε:απο οσα διαβασα την εδεμτην αγοραζει ο Στεφανος αποδεικνυοντας με αυτον τον τροποκαι εμπρακτα τηναγαπη τουστην Ευα ,γεγονος που στενοχωρει αφανταστα την Μελιτα....

αλήθεια????? και γιατί δεν της το έχει πει? για να μη το μάθει η Δάφνη ή ο Μάνος? α καλάααααα...
αλήθεια αυτός πότε δουλεύει? γιατί ή θα μαγειρεύει ή θα κάθεται στο σαλόνι του... (άσχετο!)
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Amalia_1297 Παρ Μαρ 12, 2010 8:45 pm

Λοιπον καταρχας καλουτσικο ηταν το επεισοδιο σημερα...

Μου αρεσε πολυ Νορα-Λουκας στο γραφειο που εκλαιγαν...
Δεν μου αρεσε η σταση της Δαφνης προς το Νικολα και της Καρταλως προς την Ευα,για το δευτερο ειδικα ΕΛΕΟΣ,μονο για το παιδι νοιαζεται.Ξερει οτι η Ευα θελει τον Μανο,οπως και ο Στεφανος τη Μελιτα(αλλιως δε λεγεται μανα...)

Οσο τωρα για αυτη τη διαθηκη,τον αγνωστο αγοραστη της Εδεμ και τον δολοφονο του Χατζηβασιλειου πιστευω οτι καπως συνδεεται...Υπομονη και βλεπουμε...

Το τρειλερ της Δευτερας εχω παρα πολυ καλους λογους να μην το δω...Οσο και να το κανουμε εγω μονη μου "πανω" δεν παω...
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Μαρ 12, 2010 8:49 pm

Izabella29 έγραψε:
7)Συνεχίζω να πιστεύω πως αυτό που κάνει ο Λουκάς είναι πολύ σκληρό ειδικά τώρα με την Εδέμ.Δεν μπορεί να σου λέει η άλλη κλαίγοντας πως πωλείται και συ να λες "η ταβέρνα?" KKarta


Αναγκάζεται να υποκρείνεται γιατί αν μαθευτεί τίποτα, θα πρέπει να παντρευτεί την Νταίζη και να πάνε στη Κρήτη, όπως άλλωστε το είχανε σχεδιάσει.. Καλήτερα να είναι δίπλα τους και αμνησιακός, παρά στη Κρήτη έχοντας και την έννοιά του (ταπεινή μου γνώμη, έτσι?)...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Μαρ 12, 2010 8:55 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
7)Συνεχίζω να πιστεύω πως αυτό που κάνει ο Λουκάς είναι πολύ σκληρό ειδικά τώρα με την Εδέμ.Δεν μπορεί να σου λέει η άλλη κλαίγοντας πως πωλείται και συ να λες "η ταβέρνα?" KKarta


Αναγκάζεται να υποκρείνεται γιατί αν μαθευτεί τίποτα, θα πρέπει να παντρευτεί την Νταίζη και να πάνε στη Κρήτη, όπως άλλωστε το είχανε σχεδιάσει.. Καλήτερα να είναι δίπλα τους και αμνησιακός, παρά στη Κρήτη έχοντας και την έννοιά του (ταπεινή μου γνώμη, έτσι?)...


Δεν αντιλέγω πως αναγκάζεται γιατί στο κάτω κάτω η Νταίζη είναι πολύ καλός λόγος και μια ζωή αν χρειαστεί να το παίζεις αμνησιακός Razz ,αλλά σε εκείνη την φάση μου φάνηκε σκληρός.Στην Νόρα πλέον θα μπορούσε να το πει.Ειδικά μέσα σ'αυτή την κατάσταση που επικρατεί τώρα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Μαρ 12, 2010 9:10 pm

70 ώρες μέχρι την Δευτέρα !!!!!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....
Λουκανορικοί όλου του κόσμου ενωθείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
runaround runaround
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από LYDIA Παρ Μαρ 12, 2010 9:14 pm

anastasia20 έγραψε:Σπίτι νόρας:το νταιζουλίνι αρχίζει και τα παίζει ή μου φαίνεται;
κοίτα εκεί πέραση που έχουν οι πυτζάμες και ο καναπές…εντάξει βρε δημήτρη θα σε βάλουμε να κοιμηθείς στον καναπέ…το κρεβάτι να ξεχάσεις μόνο…καναπέ ζήτησες καναπέ θα πάρεις…
πάντως ο μήτσουλας ένα δίκιο στο τέλος το είχε…και κερατάς και δαρμένος…

δάφνη-εύα:πωπω…όταν η δάφνη παίρνει ανάποδες δεν καταλαβαίνει τίποτα…δεν αντέχεται… cake

στέφανος-καρτάλω:εμ…βέβαια περιμένει 100 φορές περισσότερο το παιδί η καρτάλω…έχει απότερω σκοπό η γκεστάμπο…σιγά μην την έπιασαν οι ευαισθησίες της…

μελίτα-μάνος:πολύ ωραία σκηνή…η μελίτα δίκιο είχε…ας ρίξει τον εγωισμό του λίγο δεν βλάπτει…τόσα χρόνια που αυτόν χρησιμοποιούσες είδαμε πόσο καλά τα κατάφερες…στο δρόμο θα καταλήξεις να ζητιανεύεις κανένα ευρουλάκι…αλλά και ποιος θα σου δώσει;;;οικονομική κρίση βλέπεις…βρήκες και εσύ καιρό να χρεωκοπήσεις…πάντα λάθος τα κάνεις όλα…ακόμα και στην χρεωκοπία σου…
μάνο…έδωσες την ψυχή σου για τον όμιλο…μόνο που την πούλησες και στο διάολο…και κάποια στιγμή αυτό θα γύριζε μπούμερανγκ…

ηλίας-εύα:καλά βρε ηλία…σταμάτα να παρακαλάς από εδώ και από εκεί για το γιόκα σου…έχεις καταντήσει αηδία πια…κοτζάμ μαντράχαλος είναι…τα δικά του λάθη πληρώνει…

στέφανος-ρούσσος
:α…ρε…στέφανε…μόνο για τέχνη είσαι ικανός…από επιχειρήσεις μάπα το καρπούζι…τον ρίμαξες τον όμιλο…
ρούσσο είσαι τυχερός που η μελίτα είναι κόρη σου και την ερωτεύτηκε αλλιώς σε έβλεπα και εσένα στο πουθενά παρέα με τον πρώην γαμπρούλη…

εύα-μάνος:η εύα πήγε στο μάνο για να του συμπαρασταθεί…ή για να τον κάνει χειρότερα;γιατί κάπου την έχασα…

καρτάλω-εύα:έχε χάρη εύα που η άλλη σε χρειάζεται για τον εγγονό…γιατί σε άλλη περίπτωση αν της μιλούσες έτσι θα σε κρέμαγε ανάποδα…δεν θα ζούσες τώρα…

δάφνη-μελίτα-νόρα:δάφνη ακούς τι σου λένε η πέρα βρέχει;;;…στην ανάγκη αν θες να βοηθήσεις τον αδερφούλη σου προσέλαβε τον να κόβει πατρόν… gelio

λουκάς-αμαλία:της έμεινε αμανάτι ο λουκάς της αμαλίτσας…
ξέχασαν να ειδοποιήσουν την αμαλίτσα για την αλλαγή των ονομάτων…<πατάτες τηγανιτές με στριχνίνι για αλάτι>..νομίζω πως έφτασε η θεία δίκη για την αμαλία…μία μέρα να αφήσουν το λουκά μαζί της αρκεί… gelio..δε φημίζεται και για την υπομονή της...όσο να πεις....

μαρίλια-μάνος:στην οικογένεια γεραλή είναι κληρονομικό το αγύριστο κεφάλι….ηλίας-δάφνη-μάνος αν βάλουν κάτι στον κεφάλι τους δεν πρόκειται να τους αλλάξεις γνώμη με τίποτα….ακόμα και φάλαγγα να τους κάνεις…
η μαρίλια τα είπε πολύ καλά...μαζί της...

καρτάλω-χατζητέτοιος:δεν θα τινάξεις την μπάνγκα χατζητέτοιε…τα μυαλά θα σου τινάξουν στον αέρα…εμ..και εσύ…απειλείς την αρχηγό της συμμορίας και νομίζεις ότι θα δεις τον ήλιο της επόμενης μέρας;;;…αχαχαχα…

εύα-στέφανος:
τα βρήκε σκούρα η εύα με την πεθερούλα…και απορώ γιατί…τόσο γλυκιά πεθερά…πως μπορείς βρε εύα να την παρεξηγείς;;;για έσενα σκίζεται η γυναίκα…

δάφνη-νικόλας:α…ρε…δάφνη…και έχει δίκιο ο νικόλας…κοπέλα μου γιατί δεν ακούς;ΓΙΑΤΙ;;;; Synelthe

αμαλία-λουκάς-νόρα:
μάθαμε και πόσο καλή νοικοκυρά είναι η αμαλίτσα…αυτός ο έρμος ο ρούσσος με τα ντελίβερι θα τη βγάζει…

μάνος-νικόλας:καλά ο μάνος τι φταίει τώρα,που η γυναίκα σου δεν ακούει τίποτα βρε νικόλα;;;…το σωστό να λέγεται…η δάφνη ευθύνεται για την πώληση της εδέμ και μόνο…

νόρα-λουκάς:αχ…καλέ σταματήστε να κλαίτε…θα με πάρουν και εμένα τα ζουμιά…. Snif

κομπάρσος:καλά τον είχα κόψει εγώ το δικηγόρο για λαμόγιο…σιγανό ποταμάκι…

ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΕΜ…ΧΑΤΖΗΤΕΤΟΙΕ ΕΓΩ ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ…ΕΣΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣ…ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓ.ΠΕΤΡΟ….ΠΡΟΒΙΒΑΖΕΣΑΙ ΣΕ ΧΑΤΖΗΠΤΩΜΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ…
Αναστασιαααααααααααααα,τα πηρες ολα κ εφυγες...
Καταπληκτικος σχολιασμος κ ειπα να πρωτοτυπησω μια φορα κ να συμφωνησω απολυτα μαζι σου...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Μαρ 12, 2010 9:19 pm

LYDIA έγραψε:
Αναστασιαααααααααααααα,τα πηρες ολα κ εφυγες...
Καταπληκτικος σχολιασμος κ ειπα να πρωτοτυπησω μια φορα κ να συμφωνησω απολυτα μαζι σου...

σε ευχαριστώ λύδια μου...
αν καμιά μέρα διαφωνήσουμε εμείς οι 2 θα αρχίσω να ανησυχώ πραγματικά...χαχαχα... Wink
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από nora_loukas_love Παρ Μαρ 12, 2010 9:21 pm

Το μόνο που έχει αρχίσει να με εκνευρίζει είναι η στάση της Δάφνης, η οποία δεν καταλαβαίνει ότι η κίνησή της δεν πρόκειται να φέρει κάποιο καλό αποτέλεσμα για τον Μάνο. Η πώληση της ''Εδέμ'' είναι μια τρύπα στο νερό αφού δεν υπάρχει περίπτωση να βοηθήσει τον Μάνο....Όλοι καταλαβαίνουν την επιθυμία της Δάφνης να στηρίξει τον αδερφό της όμως αυτή δεν μπορεί να καταλάβει ότι οδηγεί το γάμο της στο τέλος!...
Και είναι κρίμα...... Snif
nora_loukas_love
nora_loukas_love
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Παναθηνα'ι'κός, Μυστικά της Εδέμ (ΦΥΣΙΚΑ!), Πανεπιστήμιο, internet, cinema, θέατρο και πολύ μουσική!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Μαρ 12, 2010 9:23 pm

nora_loukas_love έγραψε:Το μόνο που έχει αρχίσει να με εκνευρίζει είναι η στάση της Δάφνης, η οποία δεν καταλαβαίνει ότι η κίνησή της δεν πρόκειται να φέρει κάποιο καλό αποτέλεσμα για τον Μάνο. Η πώληση της ''Εδέμ'' είναι μια τρύπα στο νερό αφού δεν υπάρχει περίπτωση να βοηθήσει τον Μάνο....Όλοι καταλαβαίνουν την επιθυμία της Δάφνης να στηρίξει τον αδερφό της όμως αυτή δεν μπορεί να καταλάβει ότι οδηγεί το γάμο της στο τέλος!...
Και είναι κρίμα...... Snif

Η Δάφνη είναι εγύριστο κεφάλι,μάλλον είναι το γονίδιο του Ηλία που το μεταβίβασε αυτούσιο στα παιδιά του...Πάντως είναι όντως κρίμα..Ενα ευτυχισμενο ζευγαρι είχαμε..παει και αυτο.....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από nora_loukas_love Παρ Μαρ 12, 2010 9:35 pm

Foulitsa έγραψε:
nora_loukas_love έγραψε:Το μόνο που έχει αρχίσει να με εκνευρίζει είναι η στάση της Δάφνης, η οποία δεν καταλαβαίνει ότι η κίνησή της δεν πρόκειται να φέρει κάποιο καλό αποτέλεσμα για τον Μάνο. Η πώληση της ''Εδέμ'' είναι μια τρύπα στο νερό αφού δεν υπάρχει περίπτωση να βοηθήσει τον Μάνο....Όλοι καταλαβαίνουν την επιθυμία της Δάφνης να στηρίξει τον αδερφό της όμως αυτή δεν μπορεί να καταλάβει ότι οδηγεί το γάμο της στο τέλος!...
Και είναι κρίμα...... Snif

Η Δάφνη είναι εγύριστο κεφάλι,μάλλον είναι το γονίδιο του Ηλία που το μεταβίβασε αυτούσιο στα παιδιά του...Πάντως είναι όντως κρίμα..Ενα ευτυχισμενο ζευγαρι είχαμε..παει και αυτο.....

Είναι όντως βρε παιδί μου πολύ αγύριστο κεφάλι......δεν σκέφτεται μακροπρόθεσμα! Άλλωστε δεν μπορεί να συνειδητοποιήσει ότι ακόμη κι αν πάρει τα χρήματα ο Μάνος ,που δεν θα τα πάρει, και δεν τα καταφέρει τότε είναι που όλοι θα τον κατακεραυνώσουν.....θα πουν ότι χάθηκε η ''Εδέμ'' για το τίποτα! Κρίμα κι άδικο για το Νικόλα και τη Δάφνη, αλλά κάτι θα σκαρφιστεί το δίδυμο Ακρίτα-Κυρίτση και θα τους τα ξαναφτιάξει!!!!
nora_loukas_love
nora_loukas_love
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Παναθηνα'ι'κός, Μυστικά της Εδέμ (ΦΥΣΙΚΑ!), Πανεπιστήμιο, internet, cinema, θέατρο και πολύ μουσική!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από ioulieta Παρ Μαρ 12, 2010 9:36 pm

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΜΑΝΟ ΕΥΑ. Η ΕΥΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ. ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ. ΑΧ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΧΩΝΕΙ Η ΕΥΑ. Η ΣΚΗΝΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΕΣΥ ΜΕΛΙΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ. ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΣ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΚΑΛΑ ΤΕΛΟΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΟΡΗΣ. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ . ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΛΙΩΣΑ ΕΚΛΑΙΓΑ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑ ΠΕΣ ΤΑ ΗΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΝΑ ΤΙΣ ΤΑ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Μαρ 12, 2010 9:40 pm

nora_loukas_love έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
nora_loukas_love έγραψε:Το μόνο που έχει αρχίσει να με εκνευρίζει είναι η στάση της Δάφνης, η οποία δεν καταλαβαίνει ότι η κίνησή της δεν πρόκειται να φέρει κάποιο καλό αποτέλεσμα για τον Μάνο. Η πώληση της ''Εδέμ'' είναι μια τρύπα στο νερό αφού δεν υπάρχει περίπτωση να βοηθήσει τον Μάνο....Όλοι καταλαβαίνουν την επιθυμία της Δάφνης να στηρίξει τον αδερφό της όμως αυτή δεν μπορεί να καταλάβει ότι οδηγεί το γάμο της στο τέλος!...
Και είναι κρίμα...... Snif

Η Δάφνη είναι εγύριστο κεφάλι,μάλλον είναι το γονίδιο του Ηλία που το μεταβίβασε αυτούσιο στα παιδιά του...Πάντως είναι όντως κρίμα..Ενα ευτυχισμενο ζευγαρι είχαμε..παει και αυτο.....

Είναι όντως βρε παιδί μου πολύ αγύριστο κεφάλι......δεν σκέφτεται μακροπρόθεσμα! Άλλωστε δεν μπορεί να συνειδητοποιήσει ότι ακόμη κι αν πάρει τα χρήματα ο Μάνος ,που δεν θα τα πάρει, και δεν τα καταφέρει τότε είναι που όλοι θα τον κατακεραυνώσουν.....θα πουν ότι χάθηκε η ''Εδέμ'' για το τίποτα! Κρίμα κι άδικο για το Νικόλα και τη Δάφνη, αλλά κάτι θα σκαρφιστεί το δίδυμο Ακρίτα-Κυρίτση και θα τους τα ξαναφτιάξει!!!!

Ναι δεν ανησυχώ για αυτο...Πρεπει να μας παιδέψουνε ομως πρωτα...και πολύ τους αφήσανε ήσυχους... huhu
Βεβαια αν ο Στεφανος τελικα ειναι πισω απο την πωληση...συντομα θα ξαναγινει της Δαφνουλας...και θα περασει και αυτο στο ντουκου!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από nora_loukas_love Παρ Μαρ 12, 2010 9:46 pm

Foulitsa έγραψε:
nora_loukas_love έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
nora_loukas_love έγραψε:Το μόνο που έχει αρχίσει να με εκνευρίζει είναι η στάση της Δάφνης, η οποία δεν καταλαβαίνει ότι η κίνησή της δεν πρόκειται να φέρει κάποιο καλό αποτέλεσμα για τον Μάνο. Η πώληση της ''Εδέμ'' είναι μια τρύπα στο νερό αφού δεν υπάρχει περίπτωση να βοηθήσει τον Μάνο....Όλοι καταλαβαίνουν την επιθυμία της Δάφνης να στηρίξει τον αδερφό της όμως αυτή δεν μπορεί να καταλάβει ότι οδηγεί το γάμο της στο τέλος!...
Και είναι κρίμα...... Snif

Η Δάφνη είναι εγύριστο κεφάλι,μάλλον είναι το γονίδιο του Ηλία που το μεταβίβασε αυτούσιο στα παιδιά του...Πάντως είναι όντως κρίμα..Ενα ευτυχισμενο ζευγαρι είχαμε..παει και αυτο.....

Είναι όντως βρε παιδί μου πολύ αγύριστο κεφάλι......δεν σκέφτεται μακροπρόθεσμα! Άλλωστε δεν μπορεί να συνειδητοποιήσει ότι ακόμη κι αν πάρει τα χρήματα ο Μάνος ,που δεν θα τα πάρει, και δεν τα καταφέρει τότε είναι που όλοι θα τον κατακεραυνώσουν.....θα πουν ότι χάθηκε η ''Εδέμ'' για το τίποτα! Κρίμα κι άδικο για το Νικόλα και τη Δάφνη, αλλά κάτι θα σκαρφιστεί το δίδυμο Ακρίτα-Κυρίτση και θα τους τα ξαναφτιάξει!!!!

Ναι δεν ανησυχώ για αυτο...Πρεπει να μας παιδέψουνε ομως πρωτα...και πολύ τους αφήσανε ήσυχους... huhu
Βεβαια αν ο Στεφανος τελικα ειναι πισω απο την πωληση...συντομα θα ξαναγινει της Δαφνουλας...και θα περασει και αυτο στο ντουκου!!!!!

Καλά ότι θα μας παιδέψουν....θα μας βγάλουν την ψυχή!! Όντως τους παρα-άφησαν στην αγάπη τους και την ησυχία τους και τώρα μπαίνουν κι αυτοί στο ''μάτι του Κυκλώνα''!!! Βέβαια δεν θα μου αρέσει να ξαναβρούν την ''Εδέμ'' τους λόγω του Στέφανου...θα είναι σα να του χρωστάνε! Έχω μια αδυναμία στο Μάνο όπως θα κατάλαβες..... :)
nora_loukas_love
nora_loukas_love
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Παναθηνα'ι'κός, Μυστικά της Εδέμ (ΦΥΣΙΚΑ!), Πανεπιστήμιο, internet, cinema, θέατρο και πολύ μουσική!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Μαρ 12, 2010 10:01 pm

nora_loukas_love έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
nora_loukas_love έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
nora_loukas_love έγραψε:Το μόνο που έχει αρχίσει να με εκνευρίζει είναι η στάση της Δάφνης, η οποία δεν καταλαβαίνει ότι η κίνησή της δεν πρόκειται να φέρει κάποιο καλό αποτέλεσμα για τον Μάνο. Η πώληση της ''Εδέμ'' είναι μια τρύπα στο νερό αφού δεν υπάρχει περίπτωση να βοηθήσει τον Μάνο....Όλοι καταλαβαίνουν την επιθυμία της Δάφνης να στηρίξει τον αδερφό της όμως αυτή δεν μπορεί να καταλάβει ότι οδηγεί το γάμο της στο τέλος!...
Και είναι κρίμα...... Snif

Η Δάφνη είναι εγύριστο κεφάλι,μάλλον είναι το γονίδιο του Ηλία που το μεταβίβασε αυτούσιο στα παιδιά του...Πάντως είναι όντως κρίμα..Ενα ευτυχισμενο ζευγαρι είχαμε..παει και αυτο.....

Είναι όντως βρε παιδί μου πολύ αγύριστο κεφάλι......δεν σκέφτεται μακροπρόθεσμα! Άλλωστε δεν μπορεί να συνειδητοποιήσει ότι ακόμη κι αν πάρει τα χρήματα ο Μάνος ,που δεν θα τα πάρει, και δεν τα καταφέρει τότε είναι που όλοι θα τον κατακεραυνώσουν.....θα πουν ότι χάθηκε η ''Εδέμ'' για το τίποτα! Κρίμα κι άδικο για το Νικόλα και τη Δάφνη, αλλά κάτι θα σκαρφιστεί το δίδυμο Ακρίτα-Κυρίτση και θα τους τα ξαναφτιάξει!!!!

Ναι δεν ανησυχώ για αυτο...Πρεπει να μας παιδέψουνε ομως πρωτα...και πολύ τους αφήσανε ήσυχους... huhu
Βεβαια αν ο Στεφανος τελικα ειναι πισω απο την πωληση...συντομα θα ξαναγινει της Δαφνουλας...και θα περασει και αυτο στο ντουκου!!!!!

Καλά ότι θα μας παιδέψουν....θα μας βγάλουν την ψυχή!! Όντως τους παρα-άφησαν στην αγάπη τους και την ησυχία τους και τώρα μπαίνουν κι αυτοί στο ''μάτι του Κυκλώνα''!!! Βέβαια δεν θα μου αρέσει να ξαναβρούν την ''Εδέμ'' τους λόγω του Στέφανου...θα είναι σα να του χρωστάνε! Έχω μια αδυναμία στο Μάνο όπως θα κατάλαβες..... :)
Φαντάζομαι πώς το επόμενο σενάριο είναι να είναι η Αντιγόνη αυτή που μιλάει με το δικηγόρο.....και σάυτην την περίπτωση καλύτερα να χρωστάνε στο Στέφανο παρα στο Χιτλερ!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 322 - Ημερομηνία 12-03-2010

Δημοσίευση από nora_loukas_love Παρ Μαρ 12, 2010 10:05 pm

Παναγία μου!!! Κούφια η ώρα που τ'ακούει!!! Έχεις δίκιο χίλιες φορές στον Στέφανο παρά στην Καρταλομάνα!!! χαχαχα!!
Βέβαια σιγά μην έκανε ποτέ τέτοια κίνηση η Αντιγονάρα..... nteni
nora_loukas_love
nora_loukas_love
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Παναθηνα'ι'κός, Μυστικά της Εδέμ (ΦΥΣΙΚΑ!), Πανεπιστήμιο, internet, cinema, θέατρο και πολύ μουσική!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης