Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

+37
loukasnora
giouli_edem
pet
margel
oriana
geod
evapop
rachel
aggeliki
LYDIA
glgs
annaki
mystikaforever
Cancoon
milia
soso
Ezantakou
Olia 123
ellie
manthaki-loukanoraki
Καρ-Mik
Ntinaki1
Katrin
Izabella29
nikidanis
panda
xristina79
ilvana
evanna
konst@ntin@
anastasia20
Georgia7890
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
Antigoni!
loukitsa
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap57%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 57% 
[ 38 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap1%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 67
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Απρ 23, 2010 2:28 pm

το θεμα ειναι οτι η Νταιζη δεν θελει το αγορι σου Τζινααα!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από hionati Παρ Απρ 23, 2010 3:40 pm

Clarabelle έγραψε:

βρε ναι τον αγαπάει...αλλά γιατί δεν τον παίρνει....αφού τη θέλει αφού τον θέλει γιατί δεν παντρεύονται να κάνουν παιδιά;;;;να μας αδειάσει και τη γωνιά;;;


Αυτό ετοιμαζόταν να κάνει αλλά πέτυχε το Μελιτόνι ανάσκελα στα παρκέ.
Μια κι η απόλυτη το έκανε και ο απόλυτος ειδοποίησε ας τα λουστούν και λίγο καλό θα τους κάνειgelio

παντως η απολυτη δεν το εκανε μονη της...ο μανωλακης ετοιμος ηταν να την παρηγορησει...και πολυ θερμα βρε παιδι μου...ξερω ομως γιατι... επειδη αγαπουσε τοσοοο πολυ την ευα και ενιωθε ενοχες προς τον καρμικο...γι αυτο δεν τον ενοιαξε που κερατωσε τον καρμικο του ερωτα μια μερα πριν το γαμο...
και βεβαια η υπερανω ευα αντι να τους παρατησει ολους ηθελε και εκδικηση απο το μανο...και τωρα κατηγορει τη μελιτα για εκδικηση...αν ο μανος κρατιοταν στο υψος του και δεν ειχε ενδωσει κανενας δε θα τους χαλουσε το γαμο...
και αφου την πληγωσαν και ο μανος και ο στεφανος γιατι παρακαλω δεν εφευγε μακρυα τους...
γιατι βεβαιως ακομη ειναι τρελη για το μανο αλλα τη χαλαει που ο στεφανος δεν την λατρευει και δεν την αγαπαει για να εχει την ευκαιρια να τον αδειασει για να γυρισει στον καρμικο οπως τοτε στο παρισι...
αλλα βεβαια η καημενη η ευα τωρα θελει να κανει παιχνιδακια για να μαθει λεει την αληθεια... gelio το αλλο με τον τοτο το ξερει κανεις...αλλα θα μαθει την αληθεια απο το στεφανο οταν την <<αδειασει>> για τη μελιτα... και πολυ το αργησε ο στεφανος...Klap
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Απρ 23, 2010 3:50 pm

Η -καθόλου υπεράνω- Εύα πήρε εκδίκηση απο το Μάνο που ήταν υπόλογος απέναντί της όχι απο τη Μελίτα.

Η Μελίτα όταν κοιμήθηκε με το Μάνο δεν εκδικήθηκε εκείνον αλλά την Εύα και όταν διέλυσε το γάμο της Εύας με το Στέφανο πάλι απο την Εύα πήρε εκδίκηση!

Το ποια είναι κακιά και μοχθηρή και ποια όχι νομίζω είναι προφανές!

Χτες το τι το χάρηκα που η Εύα ξύπνησε δεν λέγεται! Η Αμαλίτσα εκβίαζε και με το Μάνο εκβίαζε και με το Στέφανο, πες πες το έχουν πιστέψοι οι απόλυτοι ότι θυσιάστηκαν για το καλό της Εύας!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Απρ 23, 2010 4:00 pm

hionati έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

βρε ναι τον αγαπάει...αλλά γιατί δεν τον παίρνει....αφού τη θέλει αφού τον θέλει γιατί δεν παντρεύονται να κάνουν παιδιά;;;;να μας αδειάσει και τη γωνιά;;;


Αυτό ετοιμαζόταν να κάνει αλλά πέτυχε το Μελιτόνι ανάσκελα στα παρκέ.
Μια κι η απόλυτη το έκανε και ο απόλυτος ειδοποίησε ας τα λουστούν και λίγο καλό θα τους κάνειgelio

παντως η απολυτη δεν το εκανε μονη της...ο μανωλακης ετοιμος ηταν να την παρηγορησει...και πολυ θερμα βρε παιδι μου...ξερω ομως γιατι... επειδη αγαπουσε τοσοοο πολυ την ευα και ενιωθε ενοχες προς τον καρμικο...γι αυτο δεν τον ενοιαξε που κερατωσε τον καρμικο του ερωτα μια μερα πριν το γαμο...
και βεβαια η υπερανω ευα αντι να τους παρατησει ολους ηθελε και εκδικηση απο το μανο...και τωρα κατηγορει τη μελιτα για εκδικηση...αν ο μανος κρατιοταν στο υψος του και δεν ειχε ενδωσει κανενας δε θα τους χαλουσε το γαμο...
και αφου την πληγωσαν και ο μανος και ο στεφανος γιατι παρακαλω δεν εφευγε μακρυα τους...
γιατι βεβαιως ακομη ειναι τρελη για το μανο αλλα τη χαλαει που ο στεφανος δεν την λατρευει και δεν την αγαπαει για να εχει την ευκαιρια να τον αδειασει για να γυρισει στον καρμικο οπως τοτε στο παρισι...
αλλα βεβαια η καημενη η ευα τωρα θελει να κανει παιχνιδακια για να μαθει λεει την αληθεια... gelio το αλλο με τον τοτο το ξερει κανεις...αλλα θα μαθει την αληθεια απο το στεφανο οταν την <<αδειασει>> για τη μελιτα... και πολυ το αργησε ο στεφανος...Klap


Μα δεν το ξέρεις βρε hionati?Ακόμα να το μάθεις πως για όλα τα κακά του κόσμου φταίει η Μελίτα?Ναι ναι έτσι είναι!
Και ναι παρ'ότι οι ίδιοι οι σεναριογράφοι έχουν πει χίλιες φορές πως η Μελίτα δεν κάνει τίποτα για εκδίκηση προς την Εύα,εμείς λέμε ό,τι μας βολέυει!Η Μελίτα είναι κακιά!Πότε φέρθηκε καλά?Όταν παρ'οσα της έκανε η Εύα εκείνη υποστήριζε τα μυστικά της,φιλοξενούσε την Μαρίλια,για χάρη της ο οποίας έβριζε συνεχώς την μάνα της?Επειδή δηλαδή ο Μάνος είχε πει χίλιες φορές πόσο σωστά έχει σταθεί η Μελίτα απέναντί του παρ'όσα της έκανε?
Κατάλαβέ το!Η Μελίτα επειδή εν μια νυκτί διαλύθηκε ως ρόλος και εδώ και 5 μήνες κάνει μπαρόλες είναι ΤΕΡΑΣ.Η Εύα που πάλι εν μια νυκτί από εκεί που "η πτώση μου θα πάρει και άλλους","αϊ στο διάολο Δάφνη" έγινε "αχ Μαρίλιά μου γλυκιά","Δαφνούλα μου" είναι ΑΓΙΑ!
Έτσι είναι...μάθε το...εγώ έχω πλέον συμφιλιωθεί με την ιδέα...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Απρ 23, 2010 4:03 pm

Επειδή ξεφεύγουμε απάντησα εδώ -> http://tamystikathsedem.forumotion.com/forum-f3/topic-t1693-220.htm#169405
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από hionati Παρ Απρ 23, 2010 4:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Η -καθόλου υπεράνω- Εύα πήρε εκδίκηση απο το Μάνο που ήταν υπόλογος απέναντί της όχι απο τη Μελίτα.

Η Μελίτα όταν κοιμήθηκε με το Μάνο δεν εκδικήθηκε εκείνον αλλά την Εύα και όταν διέλυσε το γάμο της Εύας με το Στέφανο πάλι απο την Εύα πήρε εκδίκηση!

Το ποια είναι κακιά και μοχθηρή και ποια όχι νομίζω είναι προφανές!

Χτες το τι το χάρηκα που η Εύα ξύπνησε δεν λέγεται! Η Αμαλίτσα εκβίαζε και με το Μάνο εκβίαζε και με το Στέφανο, πες πες το έχουν πιστέψοι οι απόλυτοι ότι θυσιάστηκαν για το καλό της Εύας!!!


προφανες δεν ειναι...αλλα απο οτι εχω καταλαβει πιο πολυ υποκειμενικοειναι...
η ευα ειχε εκδικηθει τη μελιτα πολλακις στον περσινο κυκλο...με το να επιδεικνυεται μπροστα της οτι αυτη κερδισε και εχει το μανο και οτι αυτη ειναι η κυρια του σπιτιου της μελιτας και του μανου δεν ειναι εκδικησει ή εστω ρεβανς...και μαλιστα απο μια γυναικα η οποια δεν της ειχε κανει τιποτα απολυτως...
τουλαχιστον η μελιτα οταν κοιμηθηκε με το μανο το εκανε απο αδυναμια και οπως η ιδια δηλωσε για να αντισταθμισει ή αν θελεις να παρει τη ρεβανς για τα βραδυα που ο μανος κοιμοταν με την ευα οσο ηταν παντρεμενη...και οχι για να εκδικηθει την ευα...αν ηθελε να εκδικηθει η ιδια θα εστελνε μνμ στην ευα...
η ευα ηθελε να εκδικηθει το μανο για οσα της εκανε...και η μελιτα θα μπορουσε να χρησιμοποιησει αυτην την ωραιοτερη δικαιολογια της ευας και να εκδικηθει το μανο...δεν της εκανε και λιγα...
επισης δεν διελυσε αυτη το γαμο της ευας με το στεφανο...δεν ειχε μονη της σχεση αν δεν κανω λαθος αλλα με το στεφανο...ο στεφανος πηγε στο σπιτι του το μοιραιο βραδυ πανω που η μελιτα ειχε παρει την αποφαση να απομακρυνθει...η μελιτα ισα ισα εκανε πισω για χαρη της ευας ακομη και αν πονουσε,ακομη και να εκανε λαθη τηλεφωνωντας στο στεφανο...και χωρις καμια απολυτως υποχρεωση...
η ευα τωρα που τα εμαθε ολα πιο ακριβως ειναι το προβλημα της δεν εχω καταλαβει...
1)οτι δεν ειχε το στεφανο να την αγαπαει τρελα ενω αυτη ειναι ερωτευμενη με το μανο
2)οτι ο στεφανος ειναι ερωτευμενος με τη μελιτα
3)οτι δεν ειναι με το μανο εξαιτιας της μελιτας
4)οτι δεν μπορει να συγχωρησει το στεφανο μετα απο τη μια αντε δευτερη στραβη που της εκανε αλλα μπορει το μανο μετα τις 2.000 στραβες...
5)η κοροιδια που της εκαναν...
μαλλο το τελευταιο ειναι αλλα απο οτι θυμαμαι και η ευα το ειχε κανει επαγγελμα να κοροιδευει τους αλλους και αλλα να λεει και αλλα να κανει οποτε ως προς αυτο δεν την λυπαμαι καθολου...μονο το παιδακι της λυπαμαι οπως και τη νεφελη και τη μαριλια που στο τελος θα χαζεψουν και αυτα...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Απρ 23, 2010 4:07 pm

Επαναλαμβάνω επειδή ξεφύγαμε τα υπόλοιπα στο ανάλογο θέμα. Εχω απαντήσει εκεί hionati μου.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από hionati Παρ Απρ 23, 2010 4:07 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Επειδή ξεφεύγουμε απάντησα εδώ -> http://tamystikathsedem.forumotion.com/forum-f3/topic-t1693-220.htm#169405

ειχα ηδη ποσταρει τζινα οταν το ειδα οποτε αν θελεις μετεφερε το ποστ μου εσυ γιατι εγω δεν ξερω πως... flower
μονο να το αντιγραψω μπορω αν θελεις...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από nima Παρ Απρ 23, 2010 4:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
KonstantinaP έγραψε:Επιτελους η Νορα καταλαβε ποσο χαζη ηταν και τα ξαναβρηκε με το Λουκακο μας. Ρε κοπελια στο Λουκα βρηκες να τα κανεις ολα αυτα? Ελεος δηλ. τοσα τραβηξε το παλληκαρι για χαρη σου αλλα εισαι τοσο εγωιστρια που δεν βλεπεις περα απο τη μυτη σου.

Καλα Δαφνη και Νικολας πολυ γελιο πανε συνεχεια να καθαρισουν για τους αλλους και τσακωνονται μεταξυ τους. Λυπησου τον βρε Δαφνη τον χριστιανο να ξεκουραστει θελει.

Μελιτα και Στεφανος δεν αντεχω παναγια μου!!!!!!!! Τι χασανε τοσο καιρο που δεν θα αφησουν κανεναν να τους το χαλασει ξανα? και να τα φιλακια και οι αγκαλιες, Απορω πως κρατηθηκε ο Μανος εγω θα την αστραφτα τη σφαλιαρα.Εβγαλε γλωσσα η κυρια.......

Η Αμαλια εχει ξεφυγει τελειως, πηγε στην Ευα εγκυο γυναικα να της πει τι καλε? δεν ντρεπεται? αχ βρε Ευα τι ακους και εσυ πια. Μου ηρθε να την μαδησω την Αμαλια. Ειναι στον κοσμο της μαζι με την κορη της.

Βρε Λιακουρα δεν ξερεις οτι σε παρακολουθουν? θελει πολυ μυαλο? να μου πεις που να το βρεις εσυ.

Να καθαρισω την Νταιζη μπορω? του ειπε και με υφος "τι να σε κανω εσενα βρε κακομοιρη" αντε απο εκει κυρα μου που σε χαλαει κιολας?
Αλλα δεν θα σου περασει αντε στον Μπελλο τωρα τετοιο χαπατο που ειναι και αυτος, ζητα και τα ρεστα απο το Λουκα. Οκ επρεπε να του τα εχουν πει αλλα εχεις εμπιστοσυνη σε αυτον? χαρτι και καλλαμαρι στη Νταιζη θα πηγαινε.

Ωραια αγαπη εχει στο Χρηστο ομως το Νταιζουλινι, οπου μυριστει χρημα τρεχει και τον πουλαει. Τωρα θα τα μασησει του Μπελλου η κλαιουσα.

Εν αναμονη των εξελιξεων λοιπον.

Κωνσταντίνα μου καιρό είχες να σχολιάσεις! Συμφωνώ μαζί σου αλλά.... ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ απο τη Νταίζη! Είναι του αγοριού μου! γκε γκε? gelio

μα βρε Τζίνα μου ετσι οπως παμε θα την σκοτώσει ο δόλιος και θα έχει και δίκιο φυσικά! Θες να κλείσουν μεσα το αγόρι σου ; Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Lol


Το επεισόδιο το λάτρεψα!!! Και ναι, έλιωσα και ένιωσα και εχω γίνει ενα με το πάτωμα και δεν με βλέπω να σηκώνομαι σύντομα! Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 226538 Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 226538
nima
nima
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : οπου με βγαλει ο ανεμος

https://www.youtube.com/user/Nitsa1980?feature=mhw4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Απρ 23, 2010 4:31 pm

Παρεπιπτόντως κι εγω ψηφίζω "Τελειο" για την επανασύνδεση Νόρας - Λουκά, για τους τρελούς δικηγόρους Δάφνη - Νικόλα, για τον Μάνο που τα έχωσε ακριβώς όπως έπρεπε στην κατσαρή αλλα ιδιαίτερα για τη Θεά εγκυμονούσα παίδαρο και άρτη αφιχθίσα απο την άλλη πλευρά Εύα!

ΌΡΜΑ ΛΕΜΕ!!! ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-1736183

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-1736550

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Οι φωτο σήμερα είναι αφιερωμένες στη Mik
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης