Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

+38
pasxalitsa
Ezantakou
KonstantinaA
edem4ever
anastasia20
giouli_edem
konstantina
nikidanis
Ελένα
Καρ-Mik
milia
lizzie
ebelina2007
katerina--noraloukakos
loukasnora
sifantid
sarita
konst@ntin@
νοριτσα
Izabella29
filitsa
jim7
anna_loukonoriki4ever!!
Pennaki.......!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
irini
margel
Cancoon
aggeliki
st@cy
evanna
ksanthi
manos for ever
evangeliap2808
Foulitsa
loukitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap47%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 47% 
[ 27 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιουν 08, 2010 11:10 pm

Sarita & Foulitsa σούπερ σχολιασμοί! Εγω αύριο... προς το παρόν...

Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-137799
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιουν 08, 2010 11:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-137799
Είσαι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! Impatient Λιώνωωωωωωωωωωωω... inlove Τι είναι αυτό το πλασματάκι; Αυτό το αγγελούδι; Και να πω ότι δεν είχα σκεφτεί αυτή τη σκηνή (με άλλο μωρό βέβαια Razz ) ψέματα θα πω! lol! Είναι τόσο γλυκιά... Love!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sifantid στις Τρι Ιουν 08, 2010 11:12 pm, 1 φορά
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιουν 08, 2010 11:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Sarita & Foulitsa σούπερ σχολιασμοί! Εγω αύριο... προς το παρόν...

Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-137799


Καλά το μωράκι είναι πολύ γούτσου
Πάντως μοιάζει του Λουκά ρε παιδιά έχει το τούτο του lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Τρι Ιουν 08, 2010 11:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Sarita & Foulitsa σούπερ σχολιασμοί! Εγω αύριο... προς το παρόν...

Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-137799
Iιι γιατί μας το κάνεις αυτό;;Είναι μία οπτασία!Ένα όνειρο!Και κανονικό νεογέννητο όχι 2-3 μηνών όπως σε άλλα έργα! inlove inlove inlove inlove inlove Heart1
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Ιουν 08, 2010 11:16 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-137799

Τι φατσουλα ειναι αυτη;;;;;;;;;Και τι υπεροχη σκηνη ηταν αυτη;;;;;;;;;;;;;;;;;; Heart2 Heart2
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από sarita Τρι Ιουν 08, 2010 11:17 pm

τζινακι ευχαριστω.καλε ελιωσα με τις φωτο τι μας κανει βραδιατικα?
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιουν 08, 2010 11:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Sarita & Foulitsa σούπερ σχολιασμοί! Εγω αύριο... προς το παρόν...

Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-137799

Eγω πότε θα γινω ΜΆΝΑ????????
Η Μικ που είναι???
Κακουργο Υποθετακι : respect : Snif Congrats inlove inlove
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τρι Ιουν 08, 2010 11:41 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Sarita & Foulitsa σούπερ σχολιασμοί! Εγω αύριο... προς το παρόν...

Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-137799
πραγματικα απ το σημερινο οι σκηνες με το μωρο μου εμειναν περισσοτερο inlove inlove
ποσο γλυκο,υπεροχο,ονειρεμενο ειναι αυτο το μωρακι,ποσο;;;;;;; Heart2
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Ιουν 09, 2010 12:02 am

Foulitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Σειρά μου να απλώσω το σεντονάκι μου

Πρώτη επίσημη του μικρού Άγγελου σήμερα. Τι όμορφο μπουμπούκι ήταν αυτό; Αυτό ήταν πράγματι νεογέννητο. Στην αγκαλιά της μανούλας του έκανε την πρώτη του εμφάνιση. Ένας μικρός πρίγκηπας. Όχι επειδή τον ακολουθεί μια περιουσία, αλλά επειδή βρίσκεται στην αγκαλιά μιας μάνας που τον αγαπάει. Μακάρι να έρχονταν στον κόσμο έτσι όλα τα μωρά. Αυτή ήταν η αγαπημένη μου σκηνή και της δίνω την πρώτη θέση.

Ο Μάνος όταν έμαθε οτι τα χρήματα που τον ξελάσπωσαν τα έδωσε η Μαρίλια φάνηκε να πληγώνεται πολύ. Πήγε στο σπίτι λοιπόν να βρει την Αγγέλα. Δεν μπορούσε να πιστέψει οτι εκείνη που ξέρει απο δυσκολίες άφησε το παιδί να κάνει τέτοια κίνηση. Κι εκεί είδα τη δεύτερη αγαπημένη μου σκηνή του επεισοδίου. Τι τρυφερή αγκαλιά ήταν αυτή. Το έδεσα και περιμένω την ώρα που θα τον πει πατέρα. Όταν βλέπω τέτοιες σκηνές θυμώνω. Περίμενα να δω αυτή τη σχέση να ωριμάζει σιγά σιγά


Όταν είδα την παρέα να συζητά για το Μάνο και να αναρωτιούνται γιατί του συγχωρούν τόσα και τόσα περίμενα να δω τι απάντηση θα δώσουν. Να το πώ οτι η εξήγηση που έδωσαν ήταν θλιβερή; Θα το πω. Άρα η παρέα ακρωτηριάζεται. Ποτέ ξανά δεν θα είναι ακέραια, ποτέ ξανά δεν θα είναι αρτιμελής.

Ο Σταυρίδης έκανε ανακεφαλαίωση όσων γνωρίζουμε και όρισε τους άγνωστους Χ. Περίμενα μήπως μάθω κάτι περισσότερο αλλά τζίφος. Κουραστήκαμε απο την ανακύκλωση των γεγονότων. Δίνετε κανένα στοιχείο σιγά σιγά. Ακούει κανείς;

Η Εύα και ο μικρός της Άγγελος βγήκαν απο το νοσοκομείο και η παρέα περίμενε να τους υποδεχτεί στο σπίτι. Θυμήθηκα μια άλλη φορά που έβγαινε η Εύα απ το νοσοκομείο μετά τον πυροβολισμό. Τότε η Μαρίλια δεν της μιλούσε αλλά υπήρχε η ελπίδα. Τώρα την έχει μαζί της όπως και το Μάνο αλλά δεν υπάρχει πια η ελπίδα. Τελικά αυτή η γυναίκα δεν έζησε ποτέ μια ολόκληρη χαρά.

Κατά τα άλλη η Νταίζη δεν μπορεί να ζήσει χωρίς το Μπέλλο, και για να φύγει η οσμή απ το σκορδοστούμπι του πατσά του έκανε δώρο άρωμα. Κόντεψα να ξεράσω με τη σκηνή αλλά τη γλύτωσα. Είδα βέβαια τα προσεχώς και για αύριο θα κρατάω μια σακουλίτσα καλού κακού.

Ο Στέφανος σήμερα έδωσε δείγματα οτι κάτι κρύβει. Απο χθές με παραξένεψε το γεγονός οτι έμαθε οτι το μωρό είναι δικό του και τήρησε στάση αναμονής. Η λογική λέει οτι κάθε άντρας που μαθαίνει οτι τον δούλεψαν και του στέρησαν τη γέννηση του πρώτου του παιδιού, θα γινόταν τούρμπο και θα έτρεχε να ζητήσει εξηγήσεις. Αντίθετα αυτός θεώρησε την πληροφορία σαν ατού και έκανε κινήσεις τακτικής.
Σήμερα μου έδωσε την αίσθηση οτι χειραγωγούσε την Μελιτζούλια μη τυχόν και του χαλάσει τα σχέδια.
Αν τον δω σαν το χαλβά που εμφανίζεται όλα αυτά δεν κολλάνε. Αν όμως τον δω σαν τον άντρα που ήρθε να πάρει μια εκδίκηση μεθοδικά και υπομονετικά ίσως βγαίνει μια άκρη.
Μου έδωσε την εντύπωση οτι μίλησε με την Αντιγόνη και κατέληξε ότι είναι ώρα να κάνει την κίνησή του. Το παλικάρι δείχνει να ξέρει τι κατιναριό είναι η φιλεναδίτσα και ήθελε να αιφνιδιάσει.
Το άλλο που μου έκανε εντύπωση ήταν οι σκηνές του στο μουσικό διάλειμμα που έδειχναν να γίνεται κόντρα ανάμεσα στους τρείς. Θέλω να πιστεύω οτι η κόντρα δεν αφορούσε το βρακί του κανακάρη της και η Αντιγόνη είχε μαζί του κάποιο σχέδιο πριν αυτονομηθούν και οι δύο.

Η Μελίτα σήμερα θύμισε και πάλι τον παλιό καλό της ευατό. Η μις τσιρίδα 2010 σε νέες περιπέτειες. Αυτό το κορίτσι είναι εντελώς ηλίθιο. Ας της πει κάποιος ότι όταν ο γκόμενος τη βάζει σε αναμονή φταίει ο γκόμενος κι όχι η γυναίκα του ή η μαμά του ή το κακό του ριζικό. Πάλι τσίριζε για την Εύα. Με κουράζει. Ας της πει επίσης κάποιος οτι δεν γυρίζει όλος ο κόσμος γύρω απ τον ανιαρό της ευατούλη. Αυτή με τον εγωισμό που τη δέρνει νομίζει οτι η παρέα ξυπνάει κάθε πρωί και πίνοντας τον πρώτο καφέ σκέπτεται τι να κάνει για να ταλαιπωρήσει τη μικρή αθώα Μαρουβλίτα.
Πολύ το κράτησε το μυστικό. Είπε να το ξεφουρνίσει στο πρακτορείο Αμαλία και για να σιγουρευτεί οτι όλοι θα καταλάβουν πόσο έξυπνη είναι και τους τσάκωσε πήγε κι απ τα Λουκανοράκια. Όλο λέω δεν έπιασε πάτο κι όλο αποδεικνύει οτι το πηγάδι που τη ρουφάει δεν έχει πάτο. Κουκλίτσα μου δεν γίνεται όταν ήσουν η σύζυγος να είσαι η κυρία και τώρα που είσαι η γκόμενα να θέλεις πάλι να το παίξεις πρώτη. Και ναι κουκλίτσα μου όταν ήσουν εσύ στη θέση της Εύας ξεκατινιαζόσουν σε πεζοδρόμια και κομμωτήρια τώρα που είναι η Εύα στη θέση σου ούτε σε ενόχλησε ούτε ξεκατινιάστηκε κι αυτό αυτομάτως τη φέρνει σε θέση υπεροχής. Το θέμα των χρημάτων απαξιώ να το συζητήσω.

Η Αμαλία μπορεί να είναι τρελοπαντιέρα αλλά την έπιασε την ιστορία. Είμαστε σίγουροι οτι το κορίτσι με το κουταβίσιο βλέμμα είναι δικό της και του Θεού; Η σκηνή Ρούσσου Αμαλίας καταπληκτική. Πήγε να του φωνάξει της έκανε ο Ρούσσος κόντρα ρελάνς και την άφησε άφωνη. Γάτα όμως πάγωσε προς στιγμήν και αμέσως μετά πετάει το θεικό εγώ το ήξερα...
Σήμερα πια φάνηκε ξεκάθαρα οτι ο Ρούσσος και καλός πατέρας είναι και αγαπάει το παιδί του πάνω απ την παρέα όπως είναι φυσικό. Να την προστατέψει προσπαθεί αλλά το βλαστάρι του φοράει παρωπίδες.

Ο πατέρας λοιπόν χτύπησε την πόρτα και ζήτησε να δει το γιό του. Περιμένω την αυριανή σκηνή με ενδιαφέρον, γιατί δεν μπορώ να ξεχάσω το Σταύρου δίπλα στη μικρή Ειρηνούλα.

Σε αναμονή λοιπόν......

Υγ. Το σημείωμα στο απουσιολόγιο δεν είχε άρωμα πρώτου κύκλου; Λάτρεψα τη σκηνή που μαζεύτηκαν γύρω του. Η Εύα γιατί πάλι έλλειπε οεο;


Μοναδικό το σεντονάκι σου Clarabelle όπως πάντα άλλωστε...
: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Συμφωνω απολυτα Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 943463 Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 943463 μια χαρα το απλωσες...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από lizzie Τετ Ιουν 09, 2010 12:25 am

Υποθετάκι τέλειες οι photo...

Να σχολιάσω κ εγώ λίγο.

Μου άρεσε πολύ η Εύα με τον μικρούλη, καθώς και η υποδοχή της παρέας!! Πόσο υπέροχοι είναι οι έξι μαζί και δυστυχώς είναι απ΄τις τελευταίες φορές που τους βλέπουμε..
Η επόμενη σαμπάνια που θα ανοιχτεί θα είναι στο πάρτι των αποκαλυπτηρίων του Στέφανου ως άντρα πλέον, έτσι συμφορουμίτες??

Η Αμαλία σήμερα με εξέπληξε ευχάριστα! Και το έπιασε αμέσως η γάτα ότι το παιδί είναι του Στέφανου (άξια γυναίκα του Ρούσου) και δεν άρχισε το αναμενόμενο παραλήρημα τύπου "η συμμορία θέλει να φάει τα λεφτά του Στέφανου ή πως θα αποδεσμεύσουμε το Στέφανο από το παιδί του και της Εύας" κτλ κτλ.
Τελικά να το ζητήσουμε το τεστ DNA για τη Μελίτα γιατί με τόσο έξυπνους γονείς είναι δυνατόν να μην έχει πάρει ούτε ένα γονίδιο ευφυίας?

Και επίσης φοβερή η σκηνή με το Ρούσο! Πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένη. Πολύ μου άρεσε και το κολιέ που φορούσε!

Το Μελιτόνι βγήκε παγανιά να ξαναματαβρεί το δίκιο της. Και αφού της εξηγήσανε ότι κινδύνευε να πεθάνει και η Εύα και το παιδί και γι' αυτό κανανε ότι κάνανε αυτή τους κατηγορούσε ότι δεν την προστατεύσανε από την κατινιά της. Δηλ έπρεπε να διαλέξουν να προστατεύσουν τη Μελίτα να μη γίνει ρεζίλι απ' την κατινιά της και όχι την ετοιμόγεννη Εύα απ' τους δολοφόνους!!
Τι άλλο θα ακούσουμε? Kotsides

Α όχι, ξέχασα, ακούσαμε και άλλα... "Ναι μη χάσει η Εύα να ζητήσει δικαιώματα και προνόμια" Wow
Ε βέβαια τι να πείς, θράσος η Εύα, να δηλωσει το παιδί της με το όνομα του πατέρα του απαπα..σα δε ντρέπεται!!
Και η κορυφαία ατάκα φυσικά "τι δηλ η Εύα κυρία και εγώ η δεύτερη?" Μελιτόνι, αυτό δεν είναι ερώτηση, εννοείτε ότι η Εύα είναι κυρία! Εσένα πάλι ούτε δεύτερη σε λέω γιατί και δεύτερη είναι μια θέση κι αυτή, αλλά εσύ έχεις πέσει πιο κάτω κι απ' τα πατώματα που εξασκούσες το κάμα σούτρα

Με Νταίζη και Μπέλο δεν έχω να σχολιάσω γιατί βάζω κάρμα στις σκηνές τους
Sleep
Αλλα είδα μια σκηνούλα κατα το μουσικό διάλειμμα και όταν δεν ακούς τι λένε είναι ωραίο ζευγάρι. Ειδικά η Μαριάννα κουκλάρα!!
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από milia Τετ Ιουν 09, 2010 1:05 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΜΑΡΙΛΙΑ-ΜΑΝΟΣ ΤΕΛΕΙΑ ΣΚΗΝΗ!!!
ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΣΚΗΝΗ :)
ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΕΝΩΜΕΝΟΙ...!!!
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ ΒΑΡΕΤΟΙ ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...
ΚΑΙ Η ΟΧΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ....
ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ!!!!!
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 09, 2010 2:11 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Sarita & Foulitsa σούπερ σχολιασμοί! Εγω αύριο... προς το παρόν...

Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-137799


Λιώνω..Σβήνω ..Χάνομαι...Σαν κρουασανάκι είναι το μωράκι,ετοιμο να το ζουμπήξεις...Κουκλι,μην το ματιάσω ..Τι μας έκανες βραδιατικα..Πρίγκηπας ο Αγγελος....

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια στο σχολιασμό μου Τζινάκι,επίσης να προσθέσω οτι έμεινα κάπως έτσι Confused? με το αβαταρ σου!!Μοναδικό... Love!

Μέχρι χτες ελεγα εγώ ποτε θα πάρω πτυχίο..Μετα απ αυτό εμπρος στο δρόμο που χάραξε η Μik και η Εζι..Εγω πότε θα γίνω μάνα??Θέλω ενα τέτοιο κουκλί..Το λάτρεψα!!
Περιμένω σχολιασμό αυριο..Τέτοιο επεισοδιο μην το αφησεις να πάει χαμένο...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιουν 09, 2010 10:09 am

Ας γράψω λίγα πράγματα και γω για το χτεσινό επεισόδιο....

-Tα μεγάλα λόγια για τα μαθήματα που πήρε ο Μάνος, πειράζει που τα βαριέμαι ? Sleep Απο λόγια έχω μπουχτίσει....
-Σταματήστε να βάζετε την Νόρα και τον Λουκά ή τον Λουκά και τον Σταυρίδη να λένε τα ίδια και τα ίδια για να γεμίζουν σκηνές. Εχουμε εμπεδώσει τα της διαθήκης και με το να επαναλαμβάνετε δεν αποκτάει σασπένς απλώς ΒΑΡΙΕΜΑΙ αφόρητα....
-τι βάλατε να πει η Δάφνη με τον Νόρα για το σώμα? Τι σαχλαμάρα ήταν αυτη? Αυτό είναι?
ΙΣΩΣ, λέω ΙΣΩΣ, τον βοήθησαν γιατι είναι αδερφή-κόρη-και κολλημένη μαζί του, αντίστοιχα? Ποιο χέρι και ποιο πόδι λέτε?
-Παραδόξως το μουσικό διάλλειμα δεν με χάλασε. Φαινεται μπουχτισα αρκετά με τις σκηνές σε επανάληψη τα τελευταία επεισόδια, που αυτό απλώς με ξεκούρασε....
-ο Άγγελος είναι ένας άγγελος inlove
-η Αμαλί θεάρα σήμερα! Τα φουστάνια της μια οπτασία !
-Πόσο πιο υστερική μπορεί να γίνει η Μελίτα?
-το πιροσκί πάνω στην σοβαρή συζήτηση...με έλιωσε!!!gelio
-Μέχρι και η Αμαλί χρειάστηκε 1 φορά να της μιλήσει ο Πέτρος για να καταλάβει. Της είπε απλά οτι όλα γίνανε γιατι η οικογένεια Λαζαρίδη είχε βάλει στοχο το μωρό, και το κατάλαβε....
Θεα η Πεφάνη στην σκηνή όπως και ο Κατρανίδης....
Οπως πάντα, μοναδικοί!
-Η Μελίτα στο γραφείο? ΕΛΕΟΣ!!!
Κοπελιά, δεν γυρίζουν όλα γύρω απο σένα. Υπάρχουν και άλλα πιο σημαντικά πράγματα απο σενα.
Ποσο μυαλό θέλει να χεις για να καταλάβεις οτι η Νόρα και ο Λουκάς έχουν καλύτερα πράγματα και σοβαρότερα προβληματα απο το να λένε ψέματα σε σενα για να ...γελάσουν μαζί σου?
Μάλλον μόνο αν υπάρχει λόγος θα το κάνανε.....
-Το οτι μάνα και κορη μόλις ακουσαν οικογένεια Λαζαρίδη σκέφτηκαν μόνο τον Στέφανο μου φέρνει πολύ γέλιο..... Την Λαζαρίδω κανείς δεν την σκέφτεται?gelio
-Η Μελίτα δεν θα κράταγε το στόμα της κλειστό???? Καλά κάνει και ούτε ο Στέφανος δεν την εμπιστεύεται
-Νόρα-Λουκάς-Κουζίνα inlove

Ενα primperan για την σκήνη Νταίζης-Μπέεεεελου στο επομένο
Ενα : respect : για το φανταστικό μαυρο-με άσπρο φιογκο φουστανάκι της Αμαλί που διέκρινα στα προσεχώς
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιουν 09, 2010 10:15 am

Τελεια τα περισσοτερα σεντονακια κοριτσια!
Απο ενα oscar σε Αριαδνη,Clarabelle,Τζινα(υπεροχες φωτο),Μαριεφη,Lizzie,Mαρια(αν και στη σημειωση δεν συμφωνω),Αγγελικη και Βασω(αν και παλι δεν συμφωνω σε ολα Razz )
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιουν 09, 2010 10:18 am

evanna έγραψε:Τελεια τα περισσοτερα σεντονακια κοριτσια!
Απο ενα oscar σε Αριαδνη,Clarabelle,Τζινα(υπεροχες φωτο),Μαριεφη,Lizzie,Mαρια(αν και στη σημειωση δεν συμφωνω),Αγγελικη και Βασω(αν και παλι δεν συμφωνω σε ολα Razz )

Αν συμφωνούσες θα ταν το περιέργο ! lol! Ευχαριστώ αγαπούλα και ανταποδίδω!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 09, 2010 10:36 am

Mik έγραψε:Ας γράψω λίγα πράγματα και γω για το χτεσινό επεισόδιο....

-Tα μεγάλα λόγια για τα μαθήματα που πήρε ο Μάνος, πειράζει που τα βαριέμαι ? Sleep Απο λόγια έχω μπουχτίσει....
-Σταματήστε να βάζετε την Νόρα και τον Λουκά ή τον Λουκά και τον Σταυρίδη να λένε τα ίδια και τα ίδια για να γεμίζουν σκηνές. Εχουμε εμπεδώσει τα της διαθήκης και με το να επαναλαμβάνετε δεν αποκτάει σασπένς απλώς ΒΑΡΙΕΜΑΙ αφόρητα....
-τι βάλατε να πει η Δάφνη με τον Νόρα για το σώμα? Τι σαχλαμάρα ήταν αυτη? Αυτό είναι?
ΙΣΩΣ, λέω ΙΣΩΣ, τον βοήθησαν γιατι είναι αδερφή-κόρη-και κολλημένη μαζί του, αντίστοιχα? Ποιο χέρι και ποιο πόδι λέτε?
-Παραδόξως το μουσικό διάλλειμα δεν με χάλασε. Φαινεται μπουχτισα αρκετά με τις σκηνές σε επανάληψη τα τελευταία επεισόδια, που αυτό απλώς με ξεκούρασε....
-ο Άγγελος είναι ένας άγγελος inlove
-η Αμαλί θεάρα σήμερα! Τα φουστάνια της μια οπτασία !
-Πόσο πιο υστερική μπορεί να γίνει η Μελίτα?
-το πιροσκί πάνω στην σοβαρή συζήτηση...με έλιωσε!!!gelio
-Μέχρι και η Αμαλί χρειάστηκε 1 φορά να της μιλήσει ο Πέτρος για να καταλάβει. Της είπε απλά οτι όλα γίνανε γιατι η οικογένεια Λαζαρίδη είχε βάλει στοχο το μωρό, και το κατάλαβε....
Θεα η Πεφάνη στην σκηνή όπως και ο Κατρανίδης....
Οπως πάντα, μοναδικοί!
-Η Μελίτα στο γραφείο? ΕΛΕΟΣ!!!
Κοπελιά, δεν γυρίζουν όλα γύρω απο σένα. Υπάρχουν και άλλα πιο σημαντικά πράγματα απο σενα.
Ποσο μυαλό θέλει να χεις για να καταλάβεις οτι η Νόρα και ο Λουκάς έχουν καλύτερα πράγματα και σοβαρότερα προβληματα απο το να λένε ψέματα σε σενα για να ...γελάσουν μαζί σου?
Μάλλον μόνο αν υπάρχει λόγος θα το κάνανε.....
-Το οτι μάνα και κορη μόλις ακουσαν οικογένεια Λαζαρίδη σκέφτηκαν μόνο τον Στέφανο μου φέρνει πολύ γέλιο..... Την Λαζαρίδω κανείς δεν την σκέφτεται?gelio
-Η Μελίτα δεν θα κράταγε το στόμα της κλειστό???? Καλά κάνει και ούτε ο Στέφανος δεν την εμπιστεύεται
-Νόρα-Λουκάς-Κουζίνα inlove

Ενα primperan για την σκήνη Νταίζης-Μπέεεεελου στο επομένο
Ενα : respect : για το φανταστικό μαυρο-με άσπρο φιογκο φουστανάκι της Αμαλί που διέκρινα στα προσεχώς


Βάσω είσαι τελικά απρόβλεπτη
Εγώ περίμενα εκείνο το ''εγώ πότε θα γίνω μάνα''
Σήμερα που έπαθαν κρίση όλες εσυ σιγή. χαχαχα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιουν 09, 2010 11:10 am

Μαρία μου αν έγραφα αυτό που ήθελα να γράψω θα έβγαινα τελειως οφ.....
Αλλα αφου το θες....Ας γράψω λίγα μόνο..

-ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΙ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ ΝΑ ΜΟΣΧΟΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ

-ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑΝ ΑΓΓΕΛΟ, Η ΜΙΑ ΑΓΓΕΛΟΥΛΑ inlove

-ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΕΣΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΙΤΕΣ, ΠΙΤΣΕΣ, ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΑ.ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΙΡΚΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΙΣ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ, ΤΑ ΜΙΡΚΑ ΧΕΡΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΚΡΕΣ ΓΚΡΙΜΑΤΣΟΥΛΕΣ

-ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ

(δεν το ρωτάω το απαιτω)

inlove inlove inlove
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Ιουν 09, 2010 12:18 pm

evannaki μου αν πρεπει σωνει ντε και καλα τριτη χρονια να εχει καποιον στο πλευρο της η ευα σιγουρα προτιμω τον στεφανο απο αυτον που ετοιμαζουν να της βαλουν.Απο αυτη την αποψη το εγραψα αυτο.Ευχαριστω για το οσκαρ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 09, 2010 12:21 pm

Mik έγραψε:Μαρία μου αν έγραφα αυτό που ήθελα να γράψω θα έβγαινα τελειως οφ.....
Αλλα αφου το θες....Ας γράψω λίγα μόνο..

-ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΙ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ ΝΑ ΜΟΣΧΟΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ

-ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑΝ ΑΓΓΕΛΟ, Η ΜΙΑ ΑΓΓΕΛΟΥΛΑ inlove

-ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΕΣΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΙΤΕΣ, ΠΙΤΣΕΣ, ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΑ.ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΙΡΚΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΙΣ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ, ΤΑ ΜΙΡΚΑ ΧΕΡΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΚΡΕΣ ΓΚΡΙΜΑΤΣΟΥΛΕΣ

-ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ

(δεν το ρωτάω το απαιτω)

inlove inlove inlove

Ένα οσκαρ για το σχολιασμο και ακομη ενα για τα τρυφερα λογακια για το μπεμπακι!!!!! Love! inlove
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Ελένα Τετ Ιουν 09, 2010 12:23 pm

Πειράζει που τελευταια η μόνη που μου κρατάει το ενδιαφέρον είναι η Αμαλία ???

Sleep Sleep Sleep

η σειρά τρενάρεται επικίνδυνα!! ψηφίζω γα άλλη μα φορά μέτριο!!

και όπως τα βλέπω και στο τρέιλερ τα πράγματα
αν στο σημερινό επισόδειο ως highlight είναι το ''Νταζάρα και Μήτσουλας στο πατσοκρέβατο'' ε θα το κάνω το αναθεατισμένο το πήδημα από το παράθυρο !!!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιουν 09, 2010 12:24 pm

sarita έγραψε:evannaki μου αν πρεπει σωνει ντε και καλα τριτη χρονια να εχει καποιον στο πλευρο της η ευα σιγουρα προτιμω τον στεφανο απο αυτον που ετοιμαζουν να της βαλουν.Απο αυτη την αποψη το εγραψα αυτο.Ευχαριστω για το οσκαρ.
To καταλαβα αλλα προσωπικα δεν μπορω να διαλεξω!Δεν μου κανει κανενας απ'αυτους και δεν προκειται να αλλαξω γνωμη! Razz Κατα τ'αλλα μαζι σου! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιουν 09, 2010 12:38 pm

Ας απλωσω και γω το σεντονακι μου δεν το κανω συχνα πυκνα χιχι!!!
μετα την προηγουμενο επεισοδιο αυτο ηταν πολυυυυυυ καλοοοοο

στην σκηνη της Παρεας(πλην Ευας γαι ευνοητους λογους)
φαινεται οτι ο Μανος δεν αντεξε οτι η ιδια του κορη πια θυσιασε το μελλον της για κεινο ενωαυτος ποτε δεν εκανε κατιγια κεινη.καταλαβαινει οτι εχει φτασει στον πατο...και οτι πια με σοβαρες αποφασεις πρεπει να συνεχισει τη ζωη του
Νταιζη Μπελλος στο γραφειο ασχολιαστο τα ευκολως εννοουμενα τα αφηνουμε vomit
Μανος-Μαριλια-Αγγελα τοσο καιρο ακουω λογια λογια λογια απο το Μανο ελπιζω τωρα που φτανουμε στο τελος να ερθει εστω τουλαχιστον η δικαιωση για τον ηρωα δεν θα αντεξω να συνεχισει με αερινα λογια ειτε προς τη Παρεα ειτε προς Ευα .
το μουσικο διαλειμμα το λατρεψα απλααααααααααα inlove inlove inlove inlove inlove
τι μωροοοοοοοοοοοοοοοοοοο ,τι φατσουλινιιιιιιιιιιιιι, τι κουτσικοοοοοοοοοο αχ!!!!!!
το μηνυμα στο απουσιολογιο με θυμησε και μενα οπως και την Μαρια αρωμα πρωτου κυκλου....βεβαια οποιος το γραψε θα ηθελα να πει ολη την αληθεια και οχι να γραφει μηνυματα και να τους αφησει στην αγνοια τους!
οι σκηνες με την υποδοχητου Αγγελου και ολη η παρεα μεσα απλα υπεροχη ,τους απολαμβανω και τους 6 οσο ειναι καιρος!!!
Μελιτα γενικως Α-Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Κ-Τ-Η!!
Ημαρτον σωστε τον χαρακτηρα της ηρωιδα σας τον εχετε σκοτωσει και οχι τιποτα καθε μερα λεει τα ιδια και τα ιδια .πού μοιραζουν αξιοπρεπεια και μυαλο να παω να της τα αγορασω ???? εχω φτασει σε διλημμα ποια αντιπαθω χειροτερα Μελιτα ή Νταιζη .....
τι να πεις για ενα χαρακτηρα που εχει κατακρεουργηθει
οποτε θυμαται εχει φιλους και την παρεα ,οποτε δεν την συμφερει την λεει σπειρα κατσε ρε αποφασισε ετσι σε μαθαινε να διαλεγεις φιλους απο συμφερον και μετα κατηγορεις τον πατερα σου οτι σε πουλησε gelio
Αμαλια-Πετρος Love! οτι και να πω ειναι λιγοοοοο !!!
θα σταθω ομως που ακομη και η Αμαλια ακουσε τον Πετρο και αρχισε να βαζει μυαλο και επιφυλασσομαι να δω αν ο Στεφανος τοσο καιρο που λεει ο Πετρος ειναι κατι αλλο απο αυτον τον Μπουλη που βλεπουμε.
θα αρχισω παντως να αμφιβαλλω για την συγγενεια που εχει η Μελιτα με τους Τιτανομεγιστους απο ποιον πηρε αυτο το κοριτσι??????????
ποσο ακομη μπορει να μου σπασει τα νευρα ειδικα στη σκηνη με Νορα Λουκα .οταν σε λεγαν να μαζευτεις και να μην εξαπολεις κατηγορεις γιατι δεν τους ακουγες ε???? απαλλαξτε την απο τον απολυτο μπας και παρει το μυαλο της μπρος.

περιμενω το σημερινο με την σκηνη που ο Στεφανος πηγε να δει το γιο του
και τη σκηνη των Τιτανομεγιστων!!!!

υγ. προς ενδυματολογο της σειρας
ΒΓΑΛΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΣ ΓΟΒΕΣ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ οχι τιποτα θα ξοδευετε η ιδια η ηθοποιος να αγορασει καινουργιες
Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΝΤΥΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ενω η ΑΜΑΛΙΑ με τα καλυτερα πως γινεται αυτο....?
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΑΚΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ η hugo boss εχει κι αλλα κομματια...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Ιουν 09, 2010 12:44 pm

evanna έγραψε:
sarita έγραψε:evannaki μου αν πρεπει σωνει ντε και καλα τριτη χρονια να εχει καποιον στο πλευρο της η ευα σιγουρα προτιμω τον στεφανο απο αυτον που ετοιμαζουν να της βαλουν.Απο αυτη την αποψη το εγραψα αυτο.Ευχαριστω για το οσκαρ.
To καταλαβα αλλα προσωπικα δεν μπορω να διαλεξω!Δεν μου κανει κανενας απ'αυτους και δεν προκειται να αλλαξω γνωμη! Razz Κατα τ'αλλα μαζι σου! Thumbs up

Flkia
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 09, 2010 2:08 pm


Ας σχολιάσω κι εγω..

Παρέα της Φεγγαρόπετρας
Η σκηνή ήταν πάρα πολύ έντονη και με άγγιξε! Συγκινήθηκα και κόντεψα να δακρύσω όταν ο Μάνος έκατσε στα σκαλοπάτια και ο Λουκάς εκεί που φώναζε τον πλησίασε να τον παρηγορίσει! Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Group-hug

Η απελπισία στη φράση του Μάνου “Δεν έπρεπε να τα δεχτείς ρε συ τώρα δεν έχουνε τίποτα” μου έσφιξε την καρδιά..

Η συζήτηση της Δάφνης με τη Νόρα μου άρεσε επίσης πολύ!

Νόρα: Ποιο είναι αυτό το ένστικτο που μας οδηγεί αντί να τον κατακρίνουμε να τον βοηθάμε?

Όχι ότι δεν απάντησε ΤΕΛΕΙΑ η Δάφνη αλλα θα απαντήσω κι εγω: Τον ένστικτο αυτό λέγεται ΑΓΑΠΗ! Τους δικούς σου ανθρώπους όταν πέσουν πρώτα τους βοηθάς να σηκωθούν και μετά τους μαλώνεις που έτρεχαν και σκόνταψαν!

Και αυτό ισχυει (για τη Βασού μου τούτο) για όλη την παρέα και όχι μονο την κόρη του, την αδερφή του και την γυναίκα που είναι ερωτευμένη μαζί του! Μην ξεχνάμε επίσης ότι το ίδιο ισχύει και ανάποδα μια και ο Μάνος επίσης βρέθηκε να στηρίζει τους δικούς του ανθρώπους όταν το χρειάστηκαν! Μπορεί να διαφωνώ με την υπεξαίρεση αλλα το έκανε για να βοηθήσει! Οι δικηγόροι βοήθησαν με τις νομικές τους γνώσεις και το λαμόγιο με τις λαμογιές! Αναγνωρίζουμε το λάθος βλέπουμε και το σωστό, δεν πρέπει ποτέ να γδύνεις μια πράξη από τα κίνητρά της! Ακόμα και ο φόνος άλλη βαρύτητα έχει εξ’αμελείας και άλλη εκ προθέσεως!

Σημείωση: Φάνηκε σε κανέναν άλλο περίεργη η φράση «Φεύγω γιατί έχω να μαγειρέψω» όταν την έλεγε το Νοράκι που ξέπλενε κιμά? χιχι

+++

Παρατράγουδα δεν σχολιάζω το έχουμε πει δεν το έχουμε πει???

+++

Μάνος – Αγγέλα - Μαρίλια
Η σκηνή στο Χαριταίικο ήταν εξίσου έντονη!

Έγινε φανερό ότι η απρόβλεπτη κίνηση της Μαρίλιας τσάκισε το Μάνο ο οποίος θεωρεί ότι δεν έχει προσφέρει στη Μαρίλια. Αντιθέτως εγώ θεωρώ ότι από τη στιγμή που έμαθε ότι είναι κόρη του προσπάθησε πολύ για να την κερδίσει, κι αυτό μετράει περισσότερο απο τα λεφτά, άλλωστε αν είναι κάτι στο οποίο ο Μάνος ήταν πάντα σωστός ήταν να αγαπά και να φροντίζει τα παιδιά του!

Όταν ο Μάνος γύρισε στην Αγγέλα και της είπε «Εσύ τη μεγάλωσες, εσύ την έκανες έτσι» βούρκωσα! Snif
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-12014902

+++

Ανακεφαλαίωση
Ανακεφαλαιώνουν ο αστυνόμος με τον Λουκά, ας ανακεφαλαιώσω κι εγω..

1) Ο Λαζαρίδης άφησε μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ περιουσία (που δεν ξέρουμε πώς την βρήκε) στον πρώτο αρσενικό απόγονο του Στέφανου.

2) Μάρτυρες στη διαθήκη ήταν ο Χατζηβασιλείου και κάποιος ακόμα σίγουρα. Ξέρουμε ότι τώρα δεν ζει κανείς.

Υπόθεση: Ίσως η Καλφοπούλου, κόρη του τότε συμβολαιογράφου ήταν ο δεύτερος μάρτυρας?

3) Ο συμβολαιογράφος που συνέταξε τη διαθήκη πέθανε απο γηρατειά και η κόρη του δολοφονήθηκε σε μια διάρρηξη του γραφείου της στην οποία α) βρεθηκε τυχαία και β) δεν εκλάπει η διαθήκη

Απορία πάνω στο 3:
Για ποιο λόγο έγινε η διάρρηξη, αν όχι για τη διαθήκη?

4) Η διαθήκη μετά την πρόσφατη διάρρηξη και τον εμπρησμό βρίσκεται στα χέρια της Αντιγόνης. Αν ανοιχτεί ο Άγγελος κληρονομεί ενώ αν πεταχτεί τα λεφτά πάνε χαμένα γενικότερα.

Τα επόμενα περιέχουν spoiler, οποίος θελήσει να απαντήσει παρακαλώ να προσέξει τι θα αφήσει εκτός spoiler στην απάντησή του. Ευχαριστώ
Σπόιλερ:

+++

Συνεχίζω με το σχολιασμό γιατί μπορώ να γράφω ώρες για τα ανωτέρω..

Το μουσικό διάλειμμα ήταν Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο ! ! ! Οι σκηνές, η μουσική αλλα και η μοναδική φωνή και οι στίχοι του Bono όλα σε αρμονία! ΤΕΛΕΙΟ!!!

Ο Άγγελος είναι ένας άγγελος!!!

Η μαμά να τον αγκαλιάζει και οι νονοί να πιάνουν πατουσάκια και χεράκια! Έλιωσα!!! inlove

Κι εγω θέλω! Ας κάνει κάποιος ένα μωράκι ρε παιδιά!!! Βάσω???

Όταν πρωτοεμφανίστηκε το πυρεξάκι στο δωμάτιο παίζει να με άκουσε όλη η γειτονιά όπως αντέδρασα!!!

Κάπως έτσι φανταστείτε!!!


Λάτρεψα τις απόπειρες μαγειρικής από τα ΛουκαΝοράκια και τη Δάφνη με το Νικόλα να συζητούν αγκαλιασμένοι στο κρεβάτι! inlove

Επίσης μου άρεσε πολύ η τσαχπινια της κας Πολυχρονίδη στη βουβή σκηνή Νταίζης – Δημήτρη!
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-12050455
Ας με κουτουλήσει κάποιος χάζεψα!!! wall

Επιπλέον, λάτρεψα Εύα και Μάνο (και έβρισα ειδήσεις, Τρέμη, κυβέρνηση και λοιπούς συγγενείς) που της κρατούσε το χέρι και μιλούσαν!!!
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-12051118

Τέλος, για ποιο λόγο είδαμε να τσακώνονται Χρήστος – Στέφανος – Αντιγόνη? Είναι η πρώτη φορά μετά το «σχίσμα» που τους βλέπουμε όλους μαζί! Κάτι μου βρωμάει, να χαρω???

Όσο για το χέρι, αυτός που έγραψε ήταν δεξιόχειρας σε αντίθεση με τον ζερβοκουτάλα Μανωλάκη :wink2:

+++

Καλωσήρθες Άγγελε!
Το πάρτυ όλα τα λεφτά! Μου άρεσαν τρομερά τα γαλάζια γλυκάκια, τι όμορφη λεπτομέρεια!!!

Μου άρεσε ο Μάνος που τσάκιζε το γλυκό και έλεγε «Αμα είναι έτσι να γεννάμε πιο συχνά» (χαχα τις μαμάδες τις ρώτησες?)

Μου άρεσε η συγκίνηση της στιγμής και η αγκαλιά της Νόρας inlove
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-12053464

Και μου άρεσε που ο Μάνος πήρε και γλυκάκι για το δρόμο! χιχι

Σημείωση: Ρε παιδιά είναι δυνατόν η Μαρίλια να φορά πάλι το ίδιο παντελόνι? Αμαν πια με τα ρούχα αυτα!!! Να μη μιλήσω για τα παπούτσια της Νόρας, να μιλήσω???

+++

Απουσιολόγιο
Η σκηνή άξιζε για ένα και μόνο πράγμα: Προοικονομία γάμου Νόρας-Λουκά στην παραλία??? : juhu :

Κατά τα άλλα την επόμενη φορά που η Νόρα θα ζητήσει, και δη μπροστά σε κόσμο, γάμους και παιδιά θα φάω τις κοτσίδες μου! Ήμαρτον!!!

+++

Απολυτος ξανά μανά in distress
Θα πρωτοτυπίσω, για τα δικά μου δεδομένα πάντα χεχε, και θα πω ότι η Μελίτα κατα το ήμισυ είχε δίκιο, ήτοι δεν είναι δυνατόν να βάζει τη ζωή της σε αναμονή μονίμως!

Μια διευκρίνηση όμως αγαπητή κατσαρή βλαμμένη, δεν είναι η Εύα που σε αναγκάζει αλλα ο Στέφανος!!! Η ζήλεια σου που κάνει μπαμ απο χιλιόμετρα και το γεγονός ότι ΜΟΝΙΜΩΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ σταθμίζεις τη ζωή σου σε σύγκριση με την Εύα δείχνει τι εμμονή έχεις μαζί της και πόσο κολλημένη είσαι ότι για όλα τα δικά σου δεινά φταίει αυτή η γυναίκα! Αμα δεν ήθελες να την βρίσκεις μπροστά σου ας μην κοίταγεw ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ τον άντρα της!

Πάντως επιστρέψαμε στις παλιές γνωριμες τσιρίδες! vomit

+++

ΛουκαΝοράκια
Όλα τα λεφτά η ατάκα με τα πιροσκί! Γεια σου ρε Λουκάκο Θεέ!!! gelio

Συνεχίζεται...
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 09, 2010 2:08 pm


Ηλία δεν θα σχολίαζα αλλα...τι είπε ο father καλε? Για τον ίδιο Μάνο μιλάμε? Που πήγε το Μανος φορέβα που είχε κάνει τατουάζ? gelio

+++

Εύα - Μάνος
Η συζήτησή τους μου άρεσε πολύ! Μου άρεσε που η Εύα τα έχωσε στο Μάνο και η Μαρίλια ήταν πάνω απο εκείνον!

+++

Η θεόμουρλη σας πήρε τα σώβρακα!
Το Μελιτόνι πολύ κρατήθηκε καλέ, πόσο, 2-3 μέρες? Στέφανος και Ρούσσος κάτι ξέρουν που δεν της εμπιστεύονται τίποτα!!!

Η σκηνή αποθέωση στην Αμαλία! Πρόσθεσε 2+2 κι ας την συνέφερε το 5 τα έβγαλε 4!!! Αμέσως την έπιασε τη δουλειά! Η Αμαλία που θα περίμενε κανείς να πει αμέσως ότι όλα έγιναν για τα λεφτά του Στέφανου έφτασε στο σωστό συμπέρασμα και παραδέχτηκε ότι δεν έγινε η σκευωρία για να χαλάσουν τη σχέση της κόρης της! Δεν το περίμενα αυτό!!!

Η Μαρουβλίτα πάλι σαν καλή κατινομαθήτρια αμέσως να μιλήσει κρίνωντας εξ ιδίων τα αλλότρια!!!

Σημείωση 1: Πόσο τέλειο ΚΑΙ αυτό το φόρεμα της Αμαλίας???

Σημείωση 2: Τι θα γίνει με τα ρούχα της Μελίτας??? Impatient

+++

Αντιγόνη - Στέφανος
Ταμπλά επαθε η Αντιγόνη μόλις έμαθε ότι το παιδί δηλώθηκε στο όνομα του Στέφανου! Χιχι

Πολύ καλή η Παπαδημητρίου!!!

Και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ στροφάρισε κι ο Στέφανος! Αγαπητέ η Αμαλία σε πρόλαβε! ΑΥΤΟ κολακευτικό δεν το λες! gelio

+++

Τιτανομεγίστοι!
Λάτρεψα σκηνή ζεύγους Ρούσσου!!!

Ο τρόπος που κόλλησε η Αμαλία όταν παραδέχτηκε ο Ρούσσος την αλήθεια ήταν απίθανος! Απίθανη η Πεφάνη! Κέντησε!!! Και ο Κατρανίδης το ίδιο!!! oscar

Όταν της είπε οτι δεν χρειαζονται βοήθεια μάνα και κόρη για να ξεκατινιαστούν έλιωσααααααααα και η Αμαλίτσα που καιγόταν να μαθει το προσπέρασε χαχαχαχαχαχαχα

Απίθανη η φάτσα της όταν συνειδητοποίησε τον κίνδυνο!!! ΜΕΧΡΙ και η Αμαλία πείστηκε με τη μία!
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-12079428

Και μου άρεσε και ο Ρούσσος που δεν προσωποποίησε την απειλή, έχει δηλώσει ότι δεν θέλει τον Στέφανο για την κόρη του αλλα δεν τον κάνει δολοφόνο αυτό! Ευγε!!!

Πάντως μετά το Μάνο απο χτες νομίζω κι ο Ρούσσος κάτι ξέρει... Δεν μπορεί.. Με πολύ σιγουριά είπε ότι όλα θα λήξουν!

+++

ΛουκαΝοράκια - Μελίτα
Η Μαρουβλίτα δεν ήθελε να μιλήσει αλλα αφού την έπεισε η μανούλα ότι το παιδί είναι του απόλυτου, συγχύστηκε το κορίτσι και αποφάσισε να αγνοήσει τον μεσιέ που της ζήταγε υπομονη, πήγε να συνεχίσει το ξεκατίνιασμα και να ζητήσει ξανα οφειλούμενα από τους «φίλους» της! gelio Πόσο γελοία είσαι??? ΠΟΣΟ???

Κιουρία μου (ο Θεός να σε κάνει) δεν γυρίζει όλος ο κόσμος γύρω απο εσένα!

Η Νόρα με το Λουκά εντωμεταξύ άξιοι! Άξιοι!

Πήγαν στον πανίβλακα να μιλήσουν λογικά??? Και περίμεναν να καταλάβει???

Ενώ η Μελίτα αμέσως να δηλωσει «Πάλι καλύπτετε την Εύα» Το έχουμε καταλάβει μανταμίτσα μου έχεις ψύχωση με την κυρία μην καρφώνεσαι τόσο! Γιατί πρέπει όλοι όσοι είναι στο πλευρό της Εύας να είναι εναντίον σου? Μήπως επειδή ΕΣΥ διάλεξες να τους βάλεις απέναντι? Με τον ίδιο τρόπου που ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ να μην καταλαβαίνεις τίποτα γιατί δεν σε συμφέρει να σου βρίζουν τον απόλυτο? Γιατί δεν σε συμφέρει να έχουν δίκιο που έβαλαν 2 ζωές πάνω απο το δικό σου ξεκατίνιασμα που ούτως ή άλλως αφορμή έψαχνες να το κάνεις???

Για να μη σχολιάσω το άλλο το κουλό που επειδή η κιουρία (ο Θεός να την κάνει, είπαμε) όταν την άφησε ο Μάνος κοίταγε να του πάρει απο λεφτά και σπίτια μέχρι τους φίλους του, νομίζει ότι η Εύα θα κάνει το ίδιο! Αμέσως να στάξει το δηλητήριο ότι δεν είναι που δεν θέλουν να στερηθεί το παιδί τον πατέρα του και ο πατέρας το παιδί του, όλα γίνονται για να μην χάσει η Εύα τα λεφτά! Fskl να μη στα χρωστάω!

Προσκυνώ Λουκά που προσβλήθηκε προσωπικά και υπερασπίστηκε αμέσως τη φίλη του : respect :

Όσο για τη Μαρουβλίτα, ένα θα πω, ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΥΓΑ ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ!!! Γιατί ο Λουκάς είπε οτι η Εύα φέρθηκε σαν Κυρία και η Μελίτα κατάλαβε ότι τη συνέκρινε μαζί της! ΞΕΚΟΛΛΑ ΜΑΡΗ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ!!! wall

Η Νόρα με το Λουκά έχουν δίκιο! Όλη της η καϊλα είναι που ξεκατινιάστηκε και όχι το μωρό που σώθηκε! Αν τους πίστευε για φίλους θα δεχόταν ότι κατανόησαν την αντίδρασή της και δεν παρεξηγήθηκαν γιατί οι φίλοι δεν παρεξηγούν, μόνο που η μανταμίτσα δεν ξέρει τι θα πει φίλος, μόνο το ΕΓΩ της κοιτάει! Έλεος τόση εγωπάθεια πια!!! Ακόμα και η Αμαλία λιγότερο εγωπαθής είναι!!!

Τι κι αν η Νόρα της εξήγησε λογικότατα ότι αν ήθελαν να το κρύψουν δεν θα το δήλωναν, του φουντουκιού της το χαβά!!!

ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΑΡΟΥΒΛΙΤΑ ΞΕΚΑΤΙΝΑΖΟΥΣΑ!!!
ΕΤΣΙ ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ!!! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!

+++

Στέφανο και Εύα θα σχολιάσω αύριο! Πάντα μου άρεσαν μαζί άλλωστε, δένουν σαν ηθοποιοί.. Αφήστε που αναμένω με τρέλα τη συνάντηση Στέφανου – Άγγελου!!! Heart2

Το επεισόδιο το ψήφισα «Πολύ Καλό» γιατί... «Δος μοι πα στω και ταν γαν κινήσω» : respect :

Και εις άλλα με υγείαν!


ΥΓ. Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα όσο το δυνατόν πιο γρήγορα!!!
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης