Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

+38
pasxalitsa
Ezantakou
KonstantinaA
edem4ever
anastasia20
giouli_edem
konstantina
nikidanis
Ελένα
Καρ-Mik
milia
lizzie
ebelina2007
katerina--noraloukakos
loukasnora
sifantid
sarita
konst@ntin@
νοριτσα
Izabella29
filitsa
jim7
anna_loukonoriki4ever!!
Pennaki.......!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
irini
margel
Cancoon
aggeliki
st@cy
evanna
ksanthi
manos for ever
evangeliap2808
Foulitsa
loukitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap19%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap47%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 47% 
[ 27 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap19%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Ιουν 09, 2010 2:19 pm

Τζινα τα σεβη μου.Υπεροχος σχολιασμος.Και τα δυο μερη απολαυστικοτατα : respect : : respect : : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιουν 09, 2010 2:26 pm

Τι να πω για το υπερδιπλο σεντονακι?ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!! : respect : : respect : : respect : Και ξαναγυρισαμ εκαι στο 100%! Razz
Δικο σου oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 09, 2010 2:29 pm

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Ευαννάκι μου το περίμενα Razz

Και να δώσω κι εγω συγχαρητήρια σε όλους τους συνήθεις ύποπτους αλλα και στη Βάσω κι ας μη συμφωνώ 100% χιχι
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Ιουν 09, 2010 2:44 pm

Πώπω Τζινα τελειος ο σχολιασμος..και συμφωνω 1000% ειδικα στο θεμα της Μελιτας...με εχει κουρασει..κι αυτη κι οι τσιριδες της..και οι ζηλιες της..και οι υστεριες της,και το μισος που τρεφει για το ατομο της Ευας..

κατα τα αλλα κ' ο υπολοιπος σχολιασμος ειναι θεσπεσιος και οι φωτογραφιες επισης!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Ιουν 09, 2010 2:55 pm

Υπέροχο σεντονάκι Τζινάκι μου και οι φωτογραφίες όπως πάντα τέλειες ..... inlove
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιουν 09, 2010 2:57 pm

τζίνα σχετικά με τα spoiler.....

Μπορεί τζίνα η διαθήκη να μην αναφέρει το συγκεκριμένο μυστικό που αναφέρεις….
Σπόιλερ:

Ο μάνος πως τα ξέρει όλα δεν ξέρω…έχει αποκτήσει το κληρονομικό χάρισμα από τον λιάκουρα μάλλον…..
gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Ιουν 09, 2010 3:12 pm

Πολυ καλο απο εμενα το επεισοδιο....
Η Ευα με το μωρουλινη μας αγκαλια μου εκοψε την ανασα.... Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 785868
Λουκας και Νορα να χαιδευουν το μωρακι και να κανουν γουτσουνιες πολυ γλυκες..... Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 630559
η επιστροφη της Ευας στο σπιτι και ολη η παρεα να ειναι εκει ηταν τρομερη ....υπηρχε πολυ αγαπη και μια υπεροχη ατμοσφαιρα
Ο Μανος τα ακουσε και απο την Ευα για τα λεφτα της Μαριλιας αλλα ηταν ωραια σκηνη γιατι μας εδειξε για ακομα μια φορα πως και η Ευα αλλαξε και τα παιδια της ειναι πια προταιρεοτητα γι αυτην.....
Λουκας -Νορα μου αρεσει πολυ ο τροπος που σκεφτονται και σημπληρωνει ο ενας τον αλλον...
Η Μελιτα εχει φρικαρει δεν ξερει τι να κανει και πως? αλλα δεν ακουει και κανεναν....
Στο αποσιολογιο κατηγορησαν τον Μανο αδικα ελπιζω..παλι ο Μανος φταιει...?
Ο Στεφανος καταλαβε οτι κατι τρεχει με το παιδι...και παει να το ξεκαθαρισει...αλλα τον προλαβε η Μελιτα που εχει παρει παλι τους δρομους και να ζηταει εξηγησεις.....
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 09, 2010 3:13 pm

Απο ένα όσκαρ σε Τζίνα και Νίκη oscar Congrats : respect :
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Ιουν 09, 2010 3:28 pm

Τιτλος: " Αχ.... Αυτα τα παιδια!!!!"

Κεφ. 1 "Η γενναιοδωρη" : respect : inlove
Η κινηση της Μαριλιας να δωσει τα λεφτα για να γλυτωσει των πατερα της απο τη φυλακη επεσε σαν κεραμιδα στο Μανο, τα εβαλε με το Λουκα και τη Νορα που το δεχτηκαν και τελικα κατερεψε απο ντροπη -κατ'εμε-... Το "παιδι ακομα" του εδωσε ενα δυνατο "χαστουκι" για να συνελθει, ο θαυμασμος του προς την κορη του, αναφορα του στα μαθηματα απο τις γυναικες τις ζωης του, και η υποσχεση πως " απο δω και περα ο μονος μου στοχος, θα ειναι να σε κανω να με φωναξεις πατερα" με συγκινησαν και ταυτοχρονα με θυμωσαν γιατι δεν ξερω θα ακουσω ποτε την Μαριλια να αποκαλει τον πατερα της "πατερα"....
Η Ευα "αγανακτησε" με την κινηση της Μαριλιας να δωσει τα λεφτα στο Μανο, αλλα η μικρη εχει παρει την αποφαση της και "δεν το μετανιωνει".... Η αγκαλια στο τελος ηταν μοναδικη και μου περασε το θαυμασμο της Ευας για την κορη της και την προσπαθεια της Μαριλιας να καθησυχασει τη μητερα της για την αποφαση της!!!!

Κεφ. 2 "Το νεογεννητο" inlove
Επιστροφη στο σπιτι!!!!! Σε φοντο μπλε-ασπρο ο μικρος Αγγελος "με τους τρεις σωματοφυλακες του" επιστρεφει ή μαλλον φτανει για πρωτη φορα στο σπιτι του!!!! Τι να πρωτοπω για αυτη τη σκηνη!!!! Για το φασολακι-κολοκυθακι στον παγκο της λαϊκης; Για την σαμπανια που εφερε η Μαριλια για να το βρεξουν και την απορια του Μανου "το μωρο;"; Για το Λουκ που βοηθουσε την Αγγελα να κουβαλησει την καλαθουνα λες και κουβαλουσε καναπε; Για το Μανο που μασουλαγε; Για την Ευα που συγκινηθηκε; Για το γλεντι στην Εδεμ με τα σουβλιστα που τελικα εγιναν κοτοπουλα;; ΤΕΛΕΙΑ σκηνη!!!!! Palamakia

Κεφ. 2 & 3/4 "Ο πατηρ και η γιαγια του νεογενητου!"
Να το το ειδα το εγκεφαλικο ερχεται στην Αντιγονη!!!!! Πως τα πετας ετσι βρε αγορι μου θες να σου μεινει στον τοπο!!!! Πηγε ομως ο ευτυχης πατηρ να δει το γιο του!!!! Τι μας λεει η αντιδραση του κυριε Σταυριδη μου;;;

Κεφ. 3 "Η μοσχοαναθρεμενη!"
Η Μελιτα αγανακτησε -επιτελους- να περιμενει τις προθεσεις της Ευας για να καθορισει τη ζωη της και ξεσπαθωσε στο Στεφανο!!! Δεν αντεξε τελικα ομως και τα ξερασε ολα στη μαμα, η οποια με εναν αεροπλανικο συλλογισμο τον οποιο δεν καταλαβα ακριβως -αλλα ποια ειμαι εγω που θα αμφισβητησω την συλλογιστικη πορεια της τιτανομεγιστης!- κατεληξε στο συμπερασμα οτι το παιδι ειναι το Στεφανου!!!!
Με δεδομενο λοιπον το συμπερασμα της μαμας πηγε να ρωτησει τη Νορα και το Λουκα αν γελασαν πολυ εις βαρος της.... Η αληθεια που της ειπαν δεν της αρεσε, δεν την πιστεψε και τελικα εφυγε προβληματισμενη (?)

Κεφ. 3 & 3/4 " Οι γονεις της μοσχοαναθρεμενης!" : respect :
Ως γνωστον τοις πασι "Ουδεν κρυπτον υπο την Αμαλιαν", ετσι πηγε στο Πετρο για να του πει οτι ξερει για το παιχνιδι με την πατροτητα, οταν βεβαια το παραδεχτηκε και ο ιδιος εφνιδιαστηκε ελαφρως και οταν της εξηγησε τους λογους εχασε τον κοσμο.... Δεν ξερω κατα ποσο πειστηκε η Αμαλια οτι η οικογενεια Λαζαριδη ειναι επικινδυνη αλλα φαινεται να το υποψιαζεται σοβαρα....

Κεφ. 4 "Τα καμαρια!" Love!
Συγγνωμη ακουσα καλα η Νορα εφυγε απο τη Δαφνη για να παει να μαγειρεψει;;;; Δεν πιστευα στα αυτια μου!!!!
Ο Λουκας με το Σταυριδη αντι με ξεμπερδευουν με μπρδευουν ολο και περισσοτερο!!!!
Σημειωση! Μας εταξαν γαμο στην παραλια και περιμενω να τον δω!!!!
Απορια!!! Πως απο τη διαθηκη περασαμε στα πιροσκι;;;;

Κεφ. 5 "Μουσικο διαλειμμα"
Ναι ναι θα σχολιασω και το μουσικο διαλειμμα το οποιο εμενα τουλαχιστον μου φανηκε τεραστιο, ενα πραγμα τρεχουμε τα επεισοδια για να βγει η σεζον, τεσπα....
~ Γλυκα η οικογενεια Χαριτου με το νεο της μελος
~ ΚΟΥΚΛΟΣ ο Αγγελος στην αγκαλια της μαμας του inlove
~ Γλυκια η σκηνη με τον Μανο και την Ευα στο νοσοκομειο -πεθαινω για αυτα τα χαμογελα-
~ Γενικα μου αρεσουν τα χαμογελα, φωτιζει ολο το προσωπο, αυτο πηγαινε για Νικολα και Δαφνη!!!
~ Τελικα καλα ακουσα η Νορα μαγειρευε, πολυ γλυκια σκηνη, σιγα με τα μαχαιρια!!!!
~ Ανυσηχια στο στρατοπεδο Λαζαριδη!!
~ Ελεος πως ντυνετε ετσι τη Μελιτα-Χρυσα, τι ταλασσι "μπουρνουζι" ηταν αυτο!!!
~ Εθνικο κηπο τον εχει κανει τον ταφο της Ανθης ο Σταυριδης!!!
Το μουσικο διαλειμμα κλεινει με ενα χερι να γραφει στο απουσιολογιο...... "Ο δικος μας Αγγελος θα μας χαρισει και παλι την Εδεμ" Ειτε κυριολεκτικο, ειτε μεταφορικο ειναι ενα ακρως αισιοδοξο μηνυμα!!!!!!!

Παραρτημα
Επιλεγω συνειδητα να μην σχολιασω περαιτερω τις σκηνες του πατσα γιατι εκτος των αλλων μου φερνει αναγουλα!!! vomit



Η συνεχεια στο επομενο.....


Υ.Γ. 1 "Πολυ καλο" απο μενα κι αυτο γιατι το εσωσε ο μπεμπης!!!!!
Υ.Γ. 2 loukitsa, evanna, Clarabelle, Foulitsa, sarita, lizzie, nikidanis, KatsaroYpotheto (και για τα 2 μερη!) oscar
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 09, 2010 3:28 pm

anastasia20 έγραψε:τζίνα σχετικά με τα spoiler.....

Μπορεί τζίνα η διαθήκη να μην αναφέρει το συγκεκριμένο μυστικό που αναφέρεις….
Σπόιλερ:

Ο μάνος πως τα ξέρει όλα δεν ξέρω…έχει αποκτήσει το κληρονομικό χάρισμα από τον λιάκουρα μάλλον…..
gelio

Αναστασία σου απαντάω στο τόπικ για τη διαθήκη, είχα και μια άλλη ιδέα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιουν 09, 2010 3:31 pm

Θεε μου!!!!!!!!!!! τι μωρουδακι ειναι αυτο? λατρευω τα μωρα τοσο μικρα, τρυφερα, με κατι χουφτακια και πατουσακια τοσοδουλια, θελω και εγω ενα λουκανορικο μπεμπακι τωρα..........

Ευα θεα, πολυ γλυκια και τρυφερη.
Δεν θα σχολιασω την οχια την Νταιζη, να την πνιξω θελω μαζι με το Μπελλο, τι χαπατο ειναι αυτος, τον μ@#$%^μαζωχτη εχει στις γυναικες, ολες τον δουλευουν και αυτος τσιμπαει κανονικοτατα, αντε βρε σε ερωτευτηκε το Νταιζουλινι τωρα, δεν θα σου μεινει ουτε για γλυφιτζουρι.

Η Α ντιγονη αλλη και αυτη απο κει, αρχισε παλι τα τηλεφωνηματα που εμαθε οτι το παιδι ειναι Καρταλης, τι θα κανεις μαρη? θα παρεις το παιδι απο τη μανα του? καμπια? ουστ απο εδω.

Καρταλης εν δρασει, μυριζεται διαφορα και ψαχνει αλλα το τελειο εγκλημα το εχει μεσα στο σπιτι του, τη μνουλα του, εκει να δουμε ποτε θα φτασει, αρχισε δολοπλοκιες με ολους τους αλλους.

Τι να πει κανεις για το βλητο ολων των εποχων? και εννοω τη Μαρουβλιτα οπως πολλοι λενε, εχω κουραστει, δεν παει σε κανενα Παρισι να μην την βλεπουμε?

Λουκας και Νορα τραβανε τα πανδεινα με ολους, ωραια θα ηταν Νορακι να φευγατε αλλα οπως λεει και ο Λουκακος τα προβληματα θα ακολουθουν, ξινο θα σας βγει αστο.

Αυτα προλαβα να δω χθες, σημερα τα υπολοιπα....

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιουν 09, 2010 3:37 pm

Αν ηταν να βγαιναμε απο το μαυευτηριο και να ηταν πλακα η κοιλια θα ειμασταν πανευτυχης ολες μας.

Να σχολιασω και κατι αλλο, επιτελους ο Λουκακος χθες φορουσε σκουρο πουκαμισο, δεν το βλεπετε οτι το μελαροινακι με το σκουρο ειναι ολα τα λεφτα? μην του φορατε αυτα τα ξεπλυμενα χρωματα ελεος!!!!

Και η Νορα, παιδια αλλα παπουτσια δεν διαθετετε? τι χαλια ειναι αυτα που της φορατε της κοπελας?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Ιουν 09, 2010 3:38 pm

τζινα μου και Edem4ever δικο σας oscar
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιουν 09, 2010 3:43 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Sarita & Foulitsa σούπερ σχολιασμοί! Εγω αύριο... προς το παρόν...

Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-137799
Ποποποποπο inlove inlove inlove ΚΟΒΩ ΦΛΕΒΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Ιουν 09, 2010 3:43 pm

Τζίνα μου, σταθερή αξία και υπέροχος ο σχολιασμός : respect : : respect : : respect :
Συμφωνώ σχεδόν σε όλα....
Και εμένα μου άρεσε πολύ η απάντηση της Δάφνης με το χέρι (αν και λίγο αγριευτικό...χιχιχι)...
Στο θέμα του Μάνου όμως, θα συμφωνήσω με την Βάσω.. Μπούχτισα και εγώ στα λόγια, θέλω πράξεις απο αυτόν τον χαρακτήρα... Δυστυχώς χρειάστηκε να περιμένουμε πολύ για να δούμε τον Μάνο να αποδεικνύει ΕΜΠΡΑΚΤΑ την αγάπη του και τώρα που φαίνεται οτι κάτι γίνεται, μας το χαλάνε με την αποχώρηση....

Τέλος πάντων.. Θα σταθώ στις παρακάτω εικόνες... Για αυτή την φατσούλα μόνο άξιζε να δεί κανείς το χθεσινό επεισόδιο.... inlove inlove

KatsaroYpotheto έγραψε:
Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-137799


Ας μου πεί κάποιος πού πουλάνε ΑΝΤΡΙΚΟ βιολογικό ρολόϊ να το κάνω δώρο σε μερικούς μερικούς...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ και μετά το χθεσινό το εννοώ ακόμα περισσότερο.....
Τι μικροσκοπικό ζουζουνάκι ήταν αυτό καλέ; Έλιωσα...... inlove

Πάω τώρα στο φαρμακείο να πάρω αντιεμετικά, θα μου χρειαστούν για απόψε....
Αυτά απο μένα... Φιλούθια....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιουν 09, 2010 3:45 pm

Ezi_loukno έγραψε:Τζίνα μου, σταθερή αξία και υπέροχος ο σχολιασμός : respect : : respect : : respect :
Συμφωνώ σχεδόν σε όλα....
Και εμένα μου άρεσε πολύ η απάντηση της Δάφνης με το χέρι (αν και λίγο αγριευτικό...χιχιχι)...
Στο θέμα του Μάνου όμως, θα συμφωνήσω με την Βάσω.. Μπούχτισα και εγώ στα λόγια, θέλω πράξεις απο αυτόν τον χαρακτήρα... Δυστυχώς χρειάστηκε να περιμένουμε πολύ για να δούμε τον Μάνο να αποδεικνύει ΕΜΠΡΑΚΤΑ την αγάπη του και τώρα που φαίνεται οτι κάτι γίνεται, μας το χαλάνε με την αποχώρηση....

Τέλος πάντων.. Θα σταθώ στις παρακάτω εικόνες... Για αυτή την φατσούλα μόνο άξιζε να δεί κανείς το χθεσινό επεισόδιο.... inlove inlove

KatsaroYpotheto έγραψε:
Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-137799


Ας μου πεί κάποιος πού πουλάνε ΑΝΤΡΙΚΟ βιολογικό ρολόϊ να το κάνω δώρο σε μερικούς μερικούς...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ και μετά το χθεσινό το εννοώ ακόμα περισσότερο.....
Τι μικροσκοπικό ζουζουνάκι ήταν αυτό καλέ; Έλιωσα...... inlove

Πάω τώρα στο φαρμακείο να πάρω αντιεμετικά, θα μου χρειαστούν για απόψε....
Αυτά απο μένα... Φιλούθια....
Χαχαχαχα τελειο σχολιο!!!!Ευχαριστω που το θυμισες παντως!!!!!! lol! lol!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιουν 09, 2010 3:45 pm

Τζινακι παρε ενα oscar τι αλλο να προσθεσει κανεις? μας καλυψες ολες απολυτα νομιζω.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Ιουν 09, 2010 4:00 pm

oscar Στους συνήθεις σχολιαστές και από μένα.

Συνοπτικά γιατί με έχετε καλύψει:
Ο Άγγελος τα σάρωσε όλα, τους κάλυψε όλους με την παρουσία τους και από εδώ και πέρα θα είναι και ο πρίγκιπας και ο πρωταγωνιστής.

Κατά τα λοιπά, επεισόδιο τρελής προοικονομίας μιας και μετράμε ανάποδα. Κουβέντες και ξεκαθαρίσματα που θα κλείσουν και θα ανοίξουν μέτωπα για τη συνέχεια.

Μόνο μια απορία έχω: Η Μελίτα-Χουάνα η Παρθένα- γιατί νομίζει ότι όλος ο κόσμος γυρνάει γύρω από τον εαυτό της. Εντάξει το καταλάβαμε θέλει να ορκίσει το τμήμα αποφοίτων ΑΝωτάτης Κατινικής, αλλά δεν χρειάζεται να μας νευριάζει άλλο!!! ΕΛΕΟΣ!!!

Κατρανίδης-Παπαδημητρίου-Σταύρου-Πεφάνη-Μπουγιούρης-Ξυλά σε μεγάλα κέφια!!!

Εν αναμονή... Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 09, 2010 4:06 pm

pasxalitsa έγραψε:oscar Στους συνήθεις σχολιαστές και από μένα.

Συνοπτικά γιατί με έχετε καλύψει:
Ο Άγγελος τα σάρωσε όλα, τους κάλυψε όλους με την παρουσία τους και από εδώ και πέρα θα είναι και ο πρίγκιπας και ο πρωταγωνιστής.

Κατά τα λοιπά, επεισόδιο τρελής προοικονομίας μιας και μετράμε ανάποδα. Κουβέντες και ξεκαθαρίσματα που θα κλείσουν και θα ανοίξουν μέτωπα για τη συνέχεια.

Μόνο μια απορία έχω: Η Μελίτα-Χουάνα η Παρθένα- γιατί νομίζει ότι όλος ο κόσμος γυρνάει γύρω από τον εαυτό της. Εντάξει το καταλάβαμε θέλει να ορκίσει το τμήμα αποφοίτων ΑΝωτάτης Κατινικής, αλλά δεν χρειάζεται να μας νευριάζει άλλο!!! ΕΛΕΟΣ!!!

Κατρανίδης-Παπαδημητρίου-Σταύρου-Πεφάνη-Μπουγιούρης-Ξυλά σε μεγάλα κέφια!!!

Εν αναμονή... Love!


Μάγδα μου αυτή την Χουάνα την παρθένα δεν την έχω δει ποτέ απ την Ντάλια στο παρά πέντε την έχω ακουστά.
Ήταν κι αυτή τόσο γρινιάρα και εγωπαθής;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από F.P.A. Τετ Ιουν 09, 2010 4:08 pm

εγω ψηφιζω ΤΕΛΕΙΟ μονο και μονο γιατι την ΕΥΑ ηταν ΘΕΑ.. το φορεμα το μαλλι τα ΠΑΝΤΑ πανω της ηταν ΑΨΟΓΑ
F.P.A.
F.P.A.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Άντρας Τόπος : Ελευθεροχώρι, Τρίκαλα Θεσσαλίας
Ασχολίες : Goodbye Amor 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Ιουν 09, 2010 4:22 pm

Ας σχολιασω κι εγω.....


Μελιτα γενικως
Καλα ειχαμε ησυχασει απο τις τσιριδες της τοσο καιρο.Γιατι επρεπε να το υποστουμε παλι;;;;;;;Δεν αντεχεται αλλο αυτη η κοπελα.Που πηγε να ζητησει και τα ρεστα απο τον Λουκα και την Νορα.Απο που κι ως που κοπελια;Ουστ απο δω.

Αστυνομος-Λουκας
Ομολογω βαρεθηκα σε αυτη την σκηνη και ας επαιζαν δυο μεγαλες μου συμπαθειες σε αυτην.Δεν μπορω αλλο αυτη την ιστορια με την διαθηκη.Με κουραζει πολυ.Αντε να την ανοιξουν να τελειωνουμε.

Στεφανος γενικως
Ποτε θα εχουμε το παρτυ που λεγαμε;Ξυπνησε το παιδι και ανυπομονω.

Μανος-Μαριλια
Μου αρεσε που η Μαριλια τον εχει αποδεχτει πλεον σαν πατερα της και το λεει δυνατα.

Ευα γενικως
Τι κουκλα που ηταν με τον μικρο της Αγγελο αγκαλια;Και ποσο πραγματικα αγγελουδι ηταν αυτο το μωρο;Εγω ποτε ειπαμε θα γινω μανα;

Λουκας-Νορα γενικως
Αγαπω τρελα αυτους τους δυο ειναι γεγονος εδω και πολυ καιρο.Και αγαπω και τα ασχετα που πετανε εκει που δεν το περιμενεις.Περπατουσε ο Λουκακος στο γραφειο και μιλαγε (ξανα wall ) για την διαθηκη και ξαφνικα ''θελεις πιροσκι;''.Ε ρε γλεντια gelio gelio Αλλη μια αγαπημενη μου σκηνη..........

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-2010-06-09-15h45m20s66

Νταιζη-Μπελλος
Δεν εχω κατι να σχολιασω εδω βασικα.Μονο οτι η Μαριαννα Πολυχρονιδη καθε μερα ειναι και πιο ομορφη.Κουκλα κουκλα.Α η αληθεια να λεγεται.Οσο απυθμενη και να ειναι η αντιπαθεια μου προς την Νταιζη η κοπελα ειναι θεα.

Τιτανομεγιστο ζευγος
Αφου πειστηκε και η Αμαλια πλεον ειναι γεγονος!!!!!!!!!!!!!Ο Στεφανος δεν ειναι αυτο που φαινεται.Οπως γεγονος ειναι επισης οτι ειναι τιτανομεγιστοι : respect : : respect : Λατρευω τιτανομεγιστοτεραστιο (που λεει και η Γιαννα) ζευγος.

Στεφανο και Ευα θα σχολιασω αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη η σκηνη.Ανυπομονω για την σκηνη Στεφανου-Αγγελου.

Πολυ καλο απο εμενα γιατι ειχε κινηση και εξελιξεις.

Υ.Γ.Τις ουλες που ειχε η Γεωργονη στο μπρατσο της και φανηκαν στην σκηνη με την Δρακουλακη στην Εδεμ τις ειδε και κανενας αλλος ή μονο εγω;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Ιουν 09, 2010 4:28 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.....


Μελιτα γενικως
Καλα ειχαμε ησυχασει απο τις τσιριδες της τοσο καιρο.Γιατι επρεπε να το υποστουμε παλι;;;;;;;Δεν αντεχεται αλλο αυτη η κοπελα.Που πηγε να ζητησει και τα ρεστα απο τον Λουκα και την Νορα.Απο που κι ως που κοπελια;Ουστ απο δω.

Αστυνομος-Λουκας
Ομολογω βαρεθηκα σε αυτη την σκηνη και ας επαιζαν δυο μεγαλες μου συμπαθειες σε αυτην.Δεν μπορω αλλο αυτη την ιστορια με την διαθηκη.Με κουραζει πολυ.Αντε να την ανοιξουν να τελειωνουμε.

Στεφανος γενικως
Ποτε θα εχουμε το παρτυ που λεγαμε;Ξυπνησε το παιδι και ανυπομονω.

Μανος-Μαριλια
Μου αρεσε που η Μαριλια τον εχει αποδεχτει πλεον σαν πατερα της και το λεει δυνατα.

Ευα γενικως
Τι κουκλα που ηταν με τον μικρο της Αγγελο αγκαλια;Και ποσο πραγματικα αγγελουδι ηταν αυτο το μωρο;Εγω ποτε ειπαμε θα γινω μανα;

Λουκας-Νορα γενικως
Αγαπω τρελα αυτους τους δυο ειναι γεγονος εδω και πολυ καιρο.Και αγαπω και τα ασχετα που πετανε εκει που δεν το περιμενεις.Περπατουσε ο Λουκακος στο γραφειο και μιλαγε (ξανα wall ) για την διαθηκη και ξαφνικα ''θελεις πιροσκι;''.Ε ρε γλεντια gelio gelio Αλλη μια αγαπημενη μου σκηνη..........

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-2010-06-09-15h45m20s66

Νταιζη-Μπελλος
Δεν εχω κατι να σχολιασω εδω βασικα.Μονο οτι η Μαριαννα Πολυχρονιδη καθε μερα ειναι και πιο ομορφη.Κουκλα κουκλα.Α η αληθεια να λεγεται.Οσο απυθμενη και να ειναι η αντιπαθεια μου προς την Νταιζη η κοπελα ειναι θεα.

Τιτανομεγιστο ζευγος
Αφου πειστηκε και η Αμαλια πλεον ειναι γεγονος!!!!!!!!!!!!!Ο Στεφανος δεν ειναι αυτο που φαινεται.Οπως γεγονος ειναι επισης οτι ειναι τιτανομεγιστοι : respect : : respect : Λατρευω τιτανομεγιστοτεραστιο (που λεει και η Γιαννα) ζευγος.

Στεφανο και Ευα θα σχολιασω αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη η σκηνη.Ανυπομονω για την σκηνη Στεφανου-Αγγελου.

Πολυ καλο απο εμενα γιατι ειχε κινηση και εξελιξεις.

Υ.Γ.Τις ουλες που ειχε η Γεωργονη στο μπρατσο της και φανηκαν στην σκηνη με την Δρακουλακη στην Εδεμ τις ειδε και κανενας αλλος ή μονο εγω;

Σουπερ σχολιασμος!!!!! oscar

Υ.Γ. Πρεπει να εχει σημαδια η κοπελα!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 09, 2010 4:30 pm

Tέλειοι και οι νέοι σχολιασμοί!!!

Γιάννα οι τίτλοι σου με τρελαίνουν λέμε!!!

Νίκη μου η κα Γεωργόνη έχει απο όσο τη θυμάμαι στη σειρά ημαδια στο χέρι αλλα δεν είναι και τρομερά εμφανή :)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τετ Ιουν 09, 2010 4:31 pm

Ezi_loukno έγραψε:

Τέλος πάντων.. Θα σταθώ στις παρακάτω εικόνες... Για αυτή την φατσούλα μόνο άξιζε να δεί κανείς το χθεσινό επεισόδιο.... inlove inlove

KatsaroYpotheto έγραψε:
Δυο λόγοι που το ψήφισα Πολύ καλό το σημερινό!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-136165


Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-137799


Ας μου πεί κάποιος πού πουλάνε ΑΝΤΡΙΚΟ βιολογικό ρολόϊ να το κάνω δώρο σε μερικούς μερικούς...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ και μετά το χθεσινό το εννοώ ακόμα περισσότερο.....
Τι μικροσκοπικό ζουζουνάκι ήταν αυτό καλέ; Έλιωσα...... inlove

ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ!!!ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΤΑΜΙΑ ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 00020420Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 0002031F
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ!!!
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 09, 2010 4:42 pm

Εκπληκτικοί σχολιασμόι οπως πάντα...Απο ενα oscar στους γνωστούς απο μένα!!
Τζινάκι οι φωτό άπαιχτες!! : respect :

Η παρατήρηση με το δεξί χέρι πολύ σωστή!!! Εγώ υποψιάστηκα το Χρήστο αρχικά..(και νομίζω πως το κανε και για καλό..μην με φας!!!pleeease )

Και ο Στέφανος αριστερόχειρας δεν είναι???Καλά αυτος αποκλείεται και λόγω βλακειας γενικώς...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης