Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

+40
maraki_ch
KatsaroYpotheto
goldy24
Χρύσα
xristina79
sarita
margel
nana
l_aquila
Vasouli
Καρ-Mik
Ezantakou
ebelina2007
Goofy!
manos 4 ever!!
hionati
maria*
klarita
anna90
pasxalitsa
$ofi@ loukakos + nora
loukasnora
Izabella29
konstantina
evanna
Cancoon
katerina--noraloukakos
Pennaki.......!!
aggeliki
anastasia20
verile_mistika
FieryRed
ksanthi
anna_loukonoriki4ever!!
jim7
Foulitsa
evangeliap2808
F.P.A.
loukitsa
Clarabelle
44 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_lcap24%Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_rcap 24% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_lcap49%Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_rcap 49% 
[ 29 ]
Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 59
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 09, 2010 5:56 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 09, 2010 8:02 pm

Στεφανος-Ευα:Πολύ τρυφερο ήρθε να δει το παιδι του και τον τιμά!Η Ευα πολύ καλα του τα είπε στη συζητηση τους και κάτι ακόμα πόσο πολύ του πάνε τα μωράκια του Σταυρου!

Λουκάς-Σαϊνης:Πόσο υπέροχος είναι ο Λουκακος!!!!

Μελίτα-Αμαλία:Η Αμαλία πείστηκε και η άλλη ακομα να κατάλαβει. Τι να εννοει κοπελιά σε λέει τρελλή! Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε Μελιτάκι απαπα ανυπόφορη
Αμαλία:<<Ασε τον ερωτα παράμερα>> να το φάει το κεφαλι της ρε Αμαλι καλα να πάθει!

Στεφανος-Αντιγόνη:Θυμόταν που του γέλασε το μωρό! Χαρά η Αντιγοναρα τι γλυκιά γιαγιακα μωρέ! Του βάζει χερι κιόλας!

Παρεα στην Εδέμ:
Μάνος:<<Είμαι αητος χωρις δουλειά!>>

Μιμικος-Μαιρη:Το σημειο επαφης με την Ευα και την παρεα είναι το παιδι του μικρη μου! Όλο και πιο αντιπαθητική γίνεται η Μελίτα! Τρωει ακυρο η Μαίρη γιατι δεθηκε με το παιδι του ο Στεφανος και βγαζει και την κατινιά που την διακατέχει.

Λουκάς-Νόρα:Ρε Λουκά ελεος γιατι δεν το κανες να μην εχει τηλ εκει μεσα η γκιόσσα!

Πατσοζευγαρο εν δράσει:όλα ωραία και καλά και πολυ ενδιαφέροντα
αλλά ΈΛΕΟΣ με την οχιά αναμεσα σε Λουκά και Νόρα!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΛΕΟΣ
ΕΛΕΟΣ
ΕΛΕΟΣ
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Ηδη μου προκαλουν αηδια και όχι μόνο σε μενα vomit vomit vomit vomit vomit και αυτη μονη της και σε συνδυασμο με τον κουνια-Μπέλλο. Το γλιτζα το Μητσαρα το κουρεματακι της οχιας έβλεπε όταν πηγε στο σπίτι του Λουκά να φάνε, κανα πατσα το κοβω, γιατι για κατι γκουρμε δεν είναι αυτοί οι δυο….

Σταυρίδης-Αντιγοναρα:Ξαφνιάστηκε πάρα πολύ η γιαγια! Της έτριξε τα δόντια και άφησε μπηχτές!

Αντιγόνη-Χρηστος:Μπερδευτηκα τωρα με αυτή τη συζήτηση τους

Λουκάς-Νόρα:Αφου Νορακι μου δεν το χεις στη μαγειρική πηγαινε να του δειξεις στον άλλο τομέα! Καλα τι γλυκια σκηνη με μίνι-σκόνταμα! Είπαν και τα σ αγαπω τους inlove

Μιμικος-Μαίρη:Νομίζεις ότι κατι έπαθε η μικρή, δεν είσαι σίγουρη ε? Φυσικα και της λείπει ο πατερας της, μονο τον συντροφο σου βλέπει μεσα στο σπίτι σας…. Κακο Νεφελάκι τους χάλασες τη βραδιά Penguin

Πέτρος-Αμαλία: ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΚΑΙ ΘΕΑΡΑ Η ΑΜΑΛΙΑ! Πολύ ωραία συζητηση έκαναν οι δυο τους αλλά μιλουν σαν αν είναι ανηλικο η Μελίτα αφηστε την να γκρεμοτσακιστει αφου δεν σας ακούει!

Στελλα Παπαδημητριου φοβερη ερμηνευτικά τα πηρε όλα και εφυγε!

Μάνος-Εύα:Πολύ γλυκια σκηνη

Μελίτα-Αμαλία:Τα παιδιά έχουν ένστικτο. Πάλι το Μάνο κατηγορεί το κατινακι ΕΛΕΟΣ! Είναι αμυαλη η Μελίτα ή κατι άλλο συμβαίνει?

Πατσοζευγαρο:Εξοργιστικό που το παιζει αγνη, άσπιλη και αμόλυντη η γκιόσσα….Λουκακο μου : respect : : respect : ρισπεκτ αγορι μου οι ταπες που τους έδωσες ΘΕΙΚΕΣ!

Στα προσεχως το Νεφελάκι το ξαναλέει ότι αγαπα τον μπαμπα της!!

Ψηφίζω Καλό ήθελα να ψηφισω Τέλειο αλλα λιγο το Κατινάκι λίγο το εμετικο πατσοζευγαρο…πόσο να αντεξω η γυναίκα???

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
pleeease
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από F.P.A. Τετ Ιουν 09, 2010 8:03 pm

συγκινηθηκα εκει που ο Στεφανος ειδε το πιαδι του και πηγε να κλαψει
F.P.A.
F.P.A.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Άντρας Τόπος : Ελευθεροχώρι, Τρίκαλα Θεσσαλίας
Ασχολίες : Goodbye Amor 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Τετ Ιουν 09, 2010 8:03 pm

Άιντε ένας σχολιασμός κι από μένα:
Άγγελος-Στέφανος:
Για κάτι τέτοιες σκηνές βλέπω τη σειρά.Ποιός μπορεί να ξεχάσει άλλωστε τις σκηνές με την Ειρηνούλα;Επιτέλους είδα τον Σταύρου να κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα!Να δίνει Ρεσιτάλ χωρίς ουτε κάν να βγάζει άχνα.Αυτός είναι ο Σταύρου..ο ΗΘΟΠΟΙΟΣ με όλα τα γράμματα κεφαλαία : respect :
Μελίτα-Αμαλία:
Ότι και να λέει η Μελίτα,μέσα της είναι ξεκάθαρο πως κάτι τρέχει.Στο βλέμμα της,στους μορφασμούς της..
Παρέα πλην Εύας:
Αυτό το αδιάφορο-ειρωνικό-γελοίο υφάκι του Μάνου με γεμίζει με υποψίες και περίεργες σκέψεις.Ξέρει...ξέρει και το παίζει χαλαρός για να μην καρφωθεί.Βut you're trying too hard!
Στέφανος-Μελίτα:
Ωραία σκηνή...μ'άρεσε ο τρόπος που μιλούσαν για το μωρό.Μου έβγαλε μια όμορφη και γλυκιά αίσθηση.
Mπέλλος-Νταίζη:
"Γιατί είμαι και εγώ καθαρή.." gelio gelio gelio Καλό..καλό αλλά παλιό!
Μπέλλος-Νταίζη Νο2:(Είχαμε και συνέχεια... vomit )
Θεικό το φόρεμα της Νταίζης!Και μαλλί εγκρίνω!Είχαμε και ερωτική σκηνή;;Μας βγήκε και Μπον Βιβέρ ο Κουνια-Μπέλλος...
Εύα-Μάνος:
Συγνώμη κι όλας!Συγκρίνεται με Kevin;;Mάνο,αγόρι μου το καλάμι είναι για να ψαρεύουμε,όχι για να το καβαλάμε...Λυπήσου μας!
Ρούσσος-Αμαλία:
Και σε κωμικές και σε πιό σοβαρές σκηνές,είναι άπαιχτοι!Πιστεύω Ρούσσο..κάτι ξέρει και ο Στέφανος,κάποιο σχέδιο έχει...
Σταυρίδης-Μάνος:
Τον πήρανε χαμπάριιι!!!
"Πρέπει να φύγω γιατί με περιμένει η Ανθή μου" Εντάξει πείτε την αλήθεια τώρα..κάθε φορά που το λέει,δεν σαν γίνεται η τρίχα κάγκελο; door
Καρτάλω:
Μόλις πάει να κάψει την διαθήκη μία φράση μου ήρθε στο μυαλό..."Μπουρλώτο!" της Σαπφούς Νοταρά!Τυχαίο;Δε νομίζω!
Καρτάλω Νο2:
Το.."Μπουρλώτο" που λέγαμε!
Μπέλλος-Νταίζη Νο3:
Ό,τι λέει η Νταίζη το τρώει!Σπαστικό,δεν λέω μα θα ξυπνήσει ποτέ;Το βαρέθηκα...
"Μα όλη αυτή η ξεφτίλα για 500 ευρώ;" Αγόρι μου,εδώ σκοτώνουν για 10 ευρώ!Σε λίγο θα πάμε κατα διαόλου(κοντοζυγώνουμε..),εσένα τα 500 σου έκαναν εντύπωση και μάλιστα για μία φωνή που έβγαλε ο Λουκάς;Μαζέψου! Fskl


Έχει επεξεργασθεί από τον/την evangeliap2808 στις Τετ Ιουν 09, 2010 8:08 pm, 1 φορά
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 09, 2010 8:05 pm


Δύο πρώτα σχόλια
1. Αποζημειώθηκα απ τη σκηνή του Στέφανου με το μωρό και την Εύα για το ξενέρωμα των απόλυτων σκηνών
2. Ο Χρήστος δουλεύει για το Σταυρίδη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από F.P.A. Τετ Ιουν 09, 2010 8:05 pm

Μου αρεσε πολυ εκει που λεει ο Μανος
Σε Φυλαω...με "Υ" γιατι με "Ι" μου το εχεις απαγορευση
gelio
F.P.A.
F.P.A.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Άντρας Τόπος : Ελευθεροχώρι, Τρίκαλα Θεσσαλίας
Ασχολίες : Goodbye Amor 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 09, 2010 8:06 pm

evangeliap2808 έγραψε:Άιντε ένας σχολιασμός κι από μένα:
Άγγελος-Στέφανος:
Για κάτι τέτοιες σκηνές βλέπω τη σειρά.Ποιός μπορεί να ξεχάσει άλλωστε τις σκηνές με την Ειρηνούλα;Επιτέλους είδα τον Σταύρου να κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα!Να δίνει Ρεσιτάλ χωρίς ουτε κάν να βγάζει άχνα.Αυτός είναι ο Σταύρου..ο ΗΘΟΠΟΙΟΣ με όλα τα γράμματα κεφαλαία : respect :
Μελίτα-Αμαλία:
Ότι και να λέει η Μελίτα,μέσα της είναι ξεκάθαρο πως κάτι τρέχει.Στο βλέμμα της,στους μορφασμούς της..
Παρέα πλην Εύας:
Αυτό το αδιάφορο-ειρωνικό-γελοίο υφάκι του Μάνου με γεμίζει με υποψίες και περίεργες σκέψεις.Ξέρει...ξέρει και το παίζει χαλαρός για να μην καρφωθεί.Βut you're trying too hard!
Στέφανος-Μελίτα:
Ωραία σκηνή...μ'άρεσε ο τρόπος που μιλούσαν για το μωρό.Μου έβγαλε μια όμορφη και γλυκιά αίσθηση.
Mπέλλος-Νταίζη:
"Γιατί είμαι και εγώ καθαρή.." gelio gelio gelio Καλό..καλό αλλά παλιό!
Μπέλλος-Νταίζη Νο2:(Είχαμε και συνέχεια... vomit )
Θεικό το φόρεμα της Νταίζης!Και μαλλί εγκρίνω!Είχαμε και ερωτική σκηνή;;Μας βγήκε και Μπον Βιβέρ ο Κουνια-Μπέλλος...
Εύα-Μάνος:
Συγνώμη κι όλας!Συγκρίνεται με Kevin;;Mάνο,αγόρι μου το καλάμι είναι για να ψαρεύουμε,όχι για να το καβαλάμε...Λυπήσου μας!
Ρούσσος-Αμαλία:
Και σε κωμικές και σε πιό σοβαρές σκηνές,είναι άπαιχτοι!Πιστεύω Ρούσσο..κάτι ξέρει και ο Στέφανος,κάποιο σχέδιο έχει...
Σταυρίδης-Μάνος:
Τον πήρανε χαμπάριιι!!!
"Πρέπει να φύγω γιατί με περιμένει η Ανθή μου" Εντάξει πείτε την αλήθεια τώρα..κάθε φορά που το λέει,δεν σαν γίνεται η τρίχα κάγκελο; door
Καρτάλω:
Μόλις πάει να κάψει την διαθήκη μία φράση μου ήρθε στο μυαλό..."Μπουρλώτο!" της Σαπφούς Νοταρά!Τυχαίο;Δε νομίζω!
Καρτάλω Νο2:
Το.."Μπουρλώτο" που λέγαμε!
Μπέλλος-Νταίζη Νο3:
Ό,τι λέει η Νταίζη το τρώει!Σπαστικό,δεν λέω μα θα ξυπνήσει ποτέ;Το βαρέθηκα...
"Μα όλη αυτή η ξεφτίλα για 500 ευρώ;" Αγόρι μου,εδώ σκοτώνουν για 10 ευρώ!Σε λίγο θα πάμε κατα διαόλου(κοντοζυγώνουμε..),εσένα τα 500 σου έκαναν εντύπωση και μάλιστα για μία φωνή που έβγαλε ο Λουκάς;Μαζέψου! Fskl

Συμφωνώ μαζι σου :lol:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 09, 2010 8:07 pm

Clarabelle έγραψε:
Δύο πρώτα σχόλια
1. Αποζημειώθηκα απ τη σκηνή του Στέφανου με το μωρό και την Εύα για το ξενέρωμα των απόλυτων σκηνών
2. Ο Χρήστος δουλεύει για το Σταυρίδη

Και γω σημερα βεβαιώθηκα γι αυτό και παρέλειψα να το αναφερω στο σχολιασμό μου!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 09, 2010 8:10 pm

Δεν ξέρω τι να ψηφίσω..
Απο τη μία ενθουσιάστηκα με την πρώτη σκηνή.. inlove Λάτρεψα όμως..
Ενθουσιάστηκα με τη βουβή σκηνή της Αντιγόνης που τα πήρε όλα και έφυγε..
Ενθουσιαστηκα γιατί ω ναι!!Θα κάνουμε πάρτυ τελικά..

Αλλά...

Ξενέρωσα με το ζευγαράκι του πάτσα..Εμετικο απλά..
Ξενέρωσα με το οτι πάλι ο Μάνος θα χεί τόσα κρυμμμενα μυστικά που δεν θα του τα συγχωρησουν για να εξηπυρετηθει το σεναριο..
Και τέλος ξενέρωσα γιατί οταν φύγει ο Μάνος με το Νεφλάκι που είναι και πιτσιρικι τι θα γίνει??? Φτιάχνουν έδαφος για να δημιουργησουν πανικό..

Ακόμα δεν ξέρω τι να ψηφίσω.. ;/
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Ιουν 09, 2010 8:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Δύο πρώτα σχόλια
1. Αποζημειώθηκα απ τη σκηνή του Στέφανου με το μωρό και την Εύα για το ξενέρωμα των απόλυτων σκηνών
2. Ο Χρήστος δουλεύει για το Σταυρίδη

Συμφωνώ απόλυτα ΝΑΙ ο Χρηστάρας είναι ο 007
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 09, 2010 8:13 pm

Clarabelle έγραψε:
Δύο πρώτα σχόλια
1. Αποζημειώθηκα απ τη σκηνή του Στέφανου με το μωρό και την Εύα για το ξενέρωμα των απόλυτων σκηνών
2. Ο Χρήστος δουλεύει για το Σταυρίδη

Συμφωνώ απόλυτα!!!
Η σημέρινη σκηνή ήταν για πολλά oscar ..Αυτός ο άνθρωπος μας έχει λειψει..Απαλλάξτε τον!!
Το δευτερο έγινε όντως φανερό σήμερα.. Για αυτό και η τόσο καλή ενημέρωση για όλα ...
Η Αντιγόνη σαν να καρφωθηκε στη κουβεντα της με τι Σταυρίδη????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από F.P.A. Τετ Ιουν 09, 2010 8:14 pm

jim7 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Δύο πρώτα σχόλια
1. Αποζημειώθηκα απ τη σκηνή του Στέφανου με το μωρό και την Εύα για το ξενέρωμα των απόλυτων σκηνών
2. Ο Χρήστος δουλεύει για το Σταυρίδη

Συμφωνώ απόλυτα ΝΑΙ ο Χρηστάρας είναι ο 007
Συνφωνώ με 1000άρα
F.P.A.
F.P.A.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Άντρας Τόπος : Ελευθεροχώρι, Τρίκαλα Θεσσαλίας
Ασχολίες : Goodbye Amor 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τετ Ιουν 09, 2010 8:15 pm

Λοιπόν... Είπα να πω κι εγώ 2 πραγματάκια περί το επεισοδιάκι....

~πολύ όμορφη η σκηνή του στέφανου με το μωρό....

~ ποιόν ενδιέφερε στην τελική η ιστοριούλα του πατσοζεύγαρου;;;;;;;;;; Ε;;;;;;;;;;; Που είχαμε 4 σκηνές;;;;; Μας δουλεύετε μες τα μούτρα μας μου φαίνεται!

~λάτρεψα τη σκηνή της Νόρας και του Λουκά στο σπίτι.... Πέθανα με το Λουκά να προσπαθεί να προσποιηθεί ότι του αρέσει...! Αλλά δνε ήταν και πολύ εύκολο απ ότι κατάλαβα! Χεχε.... Αλλά... Μετά το σωσε ομολογώ... Αχχχ.....

~ μου άρεσε πάρα πολύ για άλλη μια φορά ο Μάνος... Ναι ναι... Ειδικά εκεί που βγήκε έξω και τον είδε η Εύα από το παράθυρο και τρόμαξε! χαχα...

~ η Αμαλία ξεστραβώθηκε και μπήκε στον ίσιο δρόμο;;; Τέτοια να βλέπω!!

~ πάρα πολύ καλή η ερμηνεία της κ. Παπαδημητρίου... Αν και μου φάνηκε λίγο.. Μεγάλη η σκηνή... Αλλά πραγματικά πάρα πολύ ερμηνεία! (το μόνο... Δεν κατάλαβα γιατί ξαναέχωσε το φάκελο τον άδειο στο χρηματοκιβώτιο!! Χαχαχα)

ψηφίζω καλό.... και δεν βάζω παραπάνω λόγω του πατσοζεύγαρου!!! έλεοςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!


~ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΟΥΚΟΝΟΡΙΚΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΥΥ!!!!!

~ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΧΙΑ!!! ΣΑΣ ΕΚΛΥΠΑΡΩΩΩΩΩ!!!!!

Αυτά για την ώρα...
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από ksanthi Τετ Ιουν 09, 2010 8:16 pm

ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΗ ΕΥΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΕΤΣΙ ΕΥΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΝΑ ΥΣΥΧΑΣΟΥΜΕ. ΤΩΡΑ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΠΑΤΣΟΖΕΥΓΑΡΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΛΟΥΚΙΤΣΑ. ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΑΝΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ. ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΠΕΛΛΟ ΜΕ ΝΤΑΙΖΗ ΥΜΑΡΤΟΝ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ. ΤΩΡΑ ΠΕΡΝΑΩ ΣΤΟ ΘΕΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΑ Η ΧΗΜΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥΣ ΘΕΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΝΩΝΕΙ ΜΑΝΟ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ. ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΙΔΗ. ΑΥΤΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΗΤΑΝ Η ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΗΜΕΡΑ. Ο ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΑΤΟΣ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ. [ ΚΑΡΜΙΚΟΤΑΤΗ ΑΓΑΠΗ] ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ❤

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Ιουν 09, 2010 8:18 pm

Έχω εκνευριστεί πολύ με το σημερινό και για αυτό ψήφισα απλώς μέτριο για τις πολύ ωραίες σκηνές Στέφανου - Μπόμπιρα, Νόρας - Λουκά (που πλέον πέφτουν στο 5-λεπτο), κρυφτούλι Εύας- Μάνου

Έγιναν βασικοί ο μαμούχαλος με τον μεταλλαγμένο ιό της "...τανιάς";;!! Θα πηδηχτώ από το παράθυρο η γυναίκα!!οι οποίοι για άλλη μια φορά επιβεβαίωσαν ότι ο συγκεκριμένος "ιός" σέρνει καράβι....

Της Μελίτας το μυαλό είναι κολλημένο μέσα στη λάσπη.. εθελοτυφλεί και στρουθοκαμηλίζει όταν δεν μπορεί να δει την αλήθεια ή έστω το ενδεχόμενο ότι αυτό που της λένε είναι αλήθεια....

Αλλά αυτό που ήταν το κόκκινο πανί για εμένα είναι η απαξίωση των 580 Ευρώ που για πολλούς αυτό είναι το μηνιαίο εισόδημα... Kotsides μην καταντήσουμε Βραζιλιάνικη σαπουνόπερα.... Kotsides
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Ιουν 09, 2010 8:21 pm

ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΠΩ ...

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΝ ΣΤΕΦΑΝΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟΟΟΟ,ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΜΕΛΙΤΟΥΛΑ.

ΡΕ ΜΕΛΙΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ...( ΑΑΑ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΑΛΑΘΗΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ...

ΚΑΛΑ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕΕΕ

ΑΧ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΟΟΟΧΕΣ ΑΤΑΚΕΣ (Μ΄ΑΡΕΣΑΝ ΤΡΕΛΑΑΑ)
ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΣΕ Snif Snif ΤΕΤΟΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟΣ..

ΤΟ ΠΟΣΟΟ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΒΙΤΣΙΟΖΟΣ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ...ΑΑΑΧΧ ΕΛΕΟΣ,ΕΛΕΟΣ,ΕΛΕΟΣ,ΕΛΕΟΣ.
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΦΥΛΑΓΕ vomit vomit ''ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ'' ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ...

ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ...ΜΙΛΑΜΕ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ..(ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΒΡΗΚΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ...)

ΜΠΕΛΛΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΥΤΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ .... ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΡΕ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 580 ΕΥΡΩ..
ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΗΛΙΘΙΑ ΘΑ ΠΛΑΚΩΘΟΥΜΕ
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιουν 09, 2010 8:26 pm

Εύα-στέφανος:αυτό ειρωνικό <κάποια σου άλλαξε τα μυαλά>πήγαινε στη μελίτα;;;;η οποία έλεγε στο στέφανο<ΑΝ η εύα ήταν τέτοια γυναίκα>Fskl και αυτό πάει σε εσένα εύα….στο λέω ξεκάθαρα…

Μελίτα-αμαλία:πάει και η αμαλία….τη χάσαμε και αυτή από σύμμαχο….ΟΙΜΕ… Scandal εγώ πάντως εξακολουθώ να πιστεύω ότι ο στέφανος δεν ξέρει τίποτα για τη διαθήκη….

Αντιγόνη-στέφανος:α…ρε…στέφανε…μα κατευθείαν στο στόμα του λύκου και εσύ;;;;που πας ρε στην αντιγόνη;;;;ελπίζω να έχεις καταλάβει ότι η μητέρα σου είναι μπλεγμένη και να την παίζεις….

Μελίτα-στέφανος:
ΣΤΕΦΑΝΕ ΤΟ ΕΣΩΣΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΤΣΑΚ…τον βρήκε απόλυτα ειλικρινή στη μελίτα….είναι λογικό για μένα να σκέφτεται πως θα ήταν αν μεγάλωνε το παιδί κοντά του….αλλά ΖΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ….. Heart1

Αντιγόνη-εύα:ο αη-βασίλης με τα δώρα….xaxaαμάν μαρή καρτάλω….δεν θα γυρίσει σου λέει….αμάν μας έχεις φάει τα συκώτια…..

Δάφνη-νικόλας
:ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως ο μάνος άλλαξε…και ειδκά το λόγο που άλλαξε….πήγε να ξεκληρήσει όλη την εδέμ(αρρώστια νεφέλης-θάνατος μικρών παιδιών-πήγε να χώσει τον αδερφό του στην φυλακή-απήγαγαν τα κορίτσια )και αυτός άλλαξε επειδή η μαρίλια του έδωσε τα λεφτά;;;;;

Εύα-μάνος:το ξέρω δεν είμαι καλά…αλλά μου άρεσε η σκηνή τους….δεν ξέρω τι συμβαίνει με εμένα….αλλά μου άρεσε….τι να κάνω;;;;

Νόρα-λουκάς:
πάλι;;;;;; Wowαπό τότε που τα έφτιαξαν δεν έχουν σταματήσει….δε πιάνονται ήθελα να ήξερα;;;;;
Εχώ καλά νέα για τους λουκανορικούς…..Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΊΝΑΙ ΚΑΘΟΔΟΝ….ε….δε γίνεται τόσες φορές πια θα γίνει το μοιραίο….
Ο στέφανος και η μελίτα πάλι το έχουν κόψει το άθλημα…. Kotsides ακόμα και ο μπέλλος με τη νταίζη…..η μελίτα με το στέφανο τίποτα πάλι....ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΙΙΙΣ ΣΤΕΦΑΝΕ......αχ...θέε μου.....τι την έπιασε τη μικρή ξαφνικά δεν μπορώ να καταλάβω.....

Πέτρος-αμαλία:
τι λέει μωρέ ο ρούσσσος;;;;;από πού έχει βγάλει όλα αυτά τα συμπεράσματα;;;;;τι ξέρει;;;;και αν ξέρει κάτι γιατί δεν το λέει ξεκάθαρα;;;;;συμβαίνει αυτό και αυτό….α….θα μου σπάσεις τα νεύρα ρούσσο….μίλα άνθρωπε μου.... Syneltheσε κόλλησε η μουγγή;;;;;;

Σταυρίδης-μάνο:α..ρε…μάνο…μου αρέσει που δεν ήθελες να την πληγώσεις….για αυτό όλο το κολπάκι και καλά ότι άλλαξες....και γιατί δεν μιλάς για τη διαθήκη επιτέλους....πάρα κάθεσαι και φυλάςμε υ όχι με ι-καραούλι.....

Αμαλία-μελίτα:καλέ δεν πάμε καλά;;;;;η αμαλία υποστήριξε το μάνο;;;;αει καλά....ναι καλέ ο μάνος δεν πάει ποτέ πλαγιώς....εδώ με την κάμερα ολόκληρη ταινία γύρισε με γκροπλαν τη μουράκλα του για να αποκαλύψει στην εύα την αλήθεια...ποτέ δεν πάει πλαγιώς το παιδί...

Αντιγόνη-χρήστος:αχαχαχα...είπε την εύα ηλίθια.... xaxaπάει η διαθήκη...έγινε προσάναμα...

Υ.γ.Μάνο έτσι και υποψιαστώ ότι βάζεις λόγια στη μικρή θα γίνεις εσύ προσάναμα για το τζάκι......Ksilo
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 09, 2010 8:27 pm

ksanthi έγραψε:ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΗ ΕΥΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΕΤΣΙ ΕΥΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΝΑ ΥΣΥΧΑΣΟΥΜΕ. ΤΩΡΑ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΠΑΤΣΟΖΕΥΓΑΡΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΛΟΥΚΙΤΣΑ. ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΑΝΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ. ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΠΕΛΛΟ ΜΕ ΝΤΑΙΖΗ ΥΜΑΡΤΟΝ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ. ΤΩΡΑ ΠΕΡΝΑΩ ΣΤΟ ΘΕΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΑ Η ΧΗΜΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥΣ ΘΕΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΝΩΝΕΙ ΜΑΝΟ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ. ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΙΔΗ. ΑΥΤΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΗΤΑΝ Η ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΗΜΕΡΑ. Ο ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΑΤΟΣ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ. [ ΚΑΡΜΙΚΟΤΑΤΗ ΑΓΑΠΗ] ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ❤

Δεν πειράζει ksanthi μου καποιο αλλο μέλος εβγαλε τη λέξη απλα αλληλοδανειζόμαστε :lol:
Όντως με Μάνο-Ευα πολυ γλυκιες σκηνες σημερα είχανε
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 09, 2010 8:27 pm

FieryRed έγραψε:Έχω εκνευριστεί πολύ με το σημερινό και για αυτό ψήφισα απλώς μέτριο για τις πολύ ωραίες σκηνές Στέφανου - Μπόμπιρα, Νόρας - Λουκά (που πλέον πέφτουν στο 5-λεπτο), κρυφτούλι Εύας- Μάνου

Έγιναν βασικοί ο μαμούχαλος με τον μεταλλαγμένο ιό της "...τανιάς";;!! Θα πηδηχτώ από το παράθυρο η γυναίκα!!οι οποίοι για άλλη μια φορά επιβεβαίωσαν ότι ο συγκεκριμένος "ιός" σέρνει καράβι....

Της Μελίτας το μυαλό είναι κολλημένο μέσα στη λάσπη.. εθελοτυφλεί και στρουθοκαμηλίζει όταν δεν μπορεί να δει την αλήθεια ή έστω το ενδεχόμενο ότι αυτό που της λένε είναι αλήθεια....

Αλλά αυτό που ήταν το κόκκινο πανί για εμένα είναι η απαξίωση των 580 Ευρώ που για πολλούς αυτό είναι το μηνιαίο εισόδημα... Kotsides μην καταντήσουμε Βραζιλιάνικη σαπουνόπερα.... Kotsides


Πες τα βρε κούκλα μου.
Αναρωτιέμαι υπάρχουν τηλεθεατές που τους ενδιαφέρει να δούν τη Νταίζη να τα τρώει απ το Μπέλλο;
Μαθήματα εξεύρεσης χρημάτων εν μέσω οικονομικής κρίσης παραδίδει το Νταιζάκι;
Και εμείς πρέπει να τα παρακολουθήσουμε;
Τί έχουμε κάνει;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Ιουν 09, 2010 8:28 pm

verile_mistika έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΠΩ ...

ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΗΛΙΘΙΑ ΘΑ ΠΛΑΚΩΘΟΥΜΕ

αυτό το ξέχασα να το σχολιάσω!... Αλλά βλέπεις υπάρχουν ακόμα άνθρωποι σε αυτό τον κόσμο που είναι υπεράνω χρημάτων... Λυπάμαι που χάσατε τα χρήματά σας... ας παίζατε τίμια...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από ksanthi Τετ Ιουν 09, 2010 8:32 pm

ΣΥΜΦΩΝΟ ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΝΤΑΙΖΗ ΜΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΑΣ. ΕΛΕΟΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΟ ΘΕΙΚΟ ΜΑΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ. ❤

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιουν 09, 2010 8:33 pm

2 λόγια από μένα σχολιασμός αργότερα!Yπέροχο το επεισόδιο με Εξαιρετικές Ερμηνείες!

Ξυλά -Σταυρου πόσο υπέροχοι είναι μαζί?Πόσο?Κ ο διάλογος όλα τα λεφτά!

Μελίτα άντε πνίξου!

Λουκάς-Νόρα Δεν υπάρχει αυτό το ζευγάρι! ΧΗΜΕΙΑ! Και είναι ένα ζευγάρι που δεν μου το επέβαλαν.Δεν μου είπα καθήσε αναπαυτικά στον καναπέ σου, σε λίγο θα δείς τον απόλυτο έρωτα κ με μπούκωσαν μέχρι που ξέρασα!

Εύα-Μάνος πλάκα μου κάνετε maaaad Δεν μπορεί να μου χωρίσετε αυτό το ζεύγαρι?

Νταίζη- Μπέλλος απλά vomit
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 09, 2010 8:35 pm

aggeliki έγραψε:2 λόγια από μένα σχολιασμός αργότερα!Yπέροχο το επεισόδιο με Εξαιρετικές Ερμηνείες!

Ξυλά -Σταυρου πόσο υπέροχοι είναι μαζί?Πόσο?Κ ο διάλογος όλα τα λεφτά!

Μελίτα άντε πνίξου!

Λουκάς-Νόρα Δεν υπάρχει αυτό το ζευγάρι! ΧΗΜΕΙΑ! Και είναι ένα ζευγάρι που δεν μου το επέβαλαν.Δεν μου είπα καθήσε αναπαυτικά στον καναπέ σου, σε λίγο θα δείς τον απόλυτο έρωτα κ με μπούκωσαν μέχρι που ξέρασα!

Εύα-Μάνος πλάκα μου κάνετε maaaad Δεν μπορεί να μου χωρίσετε αυτό το ζεύγαρι?

Νταίζη- Μπέλλος απλά vomit

Λιτη και περιεκτικη aggeliki μου oscar αναμενουμε και τον αναλυτικο σου σχολιασμο λοιπόν
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Ιουν 09, 2010 8:37 pm

verile_mistika έγραψε:

ΜΠΕΛΛΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΥΤΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ .... ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΡΕ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 580 ΕΥΡΩ..
Το ποσο με εκνευρισε αυτο δεν μπορεις να φανταστεις!!Ποιος νομιζει οτι ειναι που μπορει να ξεπουλα τους αλλους με το χρημα και να το παιζει"ανετος"????Να,να αυτα ειναι που με εκνευριζουν αφανταστα!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 384 - Ημερομηνία 09-06-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τετ Ιουν 09, 2010 8:37 pm

Clarabelle έγραψε:
FieryRed έγραψε:Έχω εκνευριστεί πολύ με το σημερινό και για αυτό ψήφισα απλώς μέτριο για τις πολύ ωραίες σκηνές Στέφανου - Μπόμπιρα, Νόρας - Λουκά (που πλέον πέφτουν στο 5-λεπτο), κρυφτούλι Εύας- Μάνου

Έγιναν βασικοί ο μαμούχαλος με τον μεταλλαγμένο ιό της "...τανιάς";;!! Θα πηδηχτώ από το παράθυρο η γυναίκα!!οι οποίοι για άλλη μια φορά επιβεβαίωσαν ότι ο συγκεκριμένος "ιός" σέρνει καράβι....

Της Μελίτας το μυαλό είναι κολλημένο μέσα στη λάσπη.. εθελοτυφλεί και στρουθοκαμηλίζει όταν δεν μπορεί να δει την αλήθεια ή έστω το ενδεχόμενο ότι αυτό που της λένε είναι αλήθεια....

Αλλά αυτό που ήταν το κόκκινο πανί για εμένα είναι η απαξίωση των 580 Ευρώ που για πολλούς αυτό είναι το μηνιαίο εισόδημα... Kotsides μην καταντήσουμε Βραζιλιάνικη σαπουνόπερα.... Kotsides


Πες τα βρε κούκλα μου.
Αναρωτιέμαι υπάρχουν τηλεθεατές που τους ενδιαφέρει να δούν τη Νταίζη να τα τρώει απ το Μπέλλο;
Μαθήματα εξεύρεσης χρημάτων εν μέσω οικονομικής κρίσης παραδίδει το Νταιζάκι;
Και εμείς πρέπει να τα παρακολουθήσουμε;
Τί έχουμε κάνει;
[/b]
αυτη την απορια την εχω κι εγω!γιατι πρεπει να ξεπερνουν σε διαρκεια οι σκηνες τους -που τιποτα δεν εχουν να προσφερουν και κανεναν (σχεδον,γιατι ποτε δεν ξερεις) δεν ενδιαφερουν;- απ τις σκηνες των κανονικων πρωταγωνιστων;ενταξει ειπαμε του χρονου αλλαζει προφιλ η σειρα,η Νταιζη θα γινει πρωταγωνιστρια,αφηστε μας τουλαχιστον αυτες τις 2-3 εβδομαδες που εμειναν να χαρουμε κανονικους πρωταγωνιστες!αυτες οι σκηνες σημερα ηταν το λιγοτερο εκνευριστικες!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerina--noraloukakos στις Τετ Ιουν 09, 2010 8:38 pm, 1 φορά
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης