Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

+51
Ezantakou
maria*
Izabella29
edem4ever
anastasia20
CineFreak
Morena
stabatmater
konst@ntin@
verile_mistika
nora_oscar
βανια
Lyn
Vaso20
margaret10
elenp
anneliz_333
aggeliki
ebelina2007
LIBRA
sifantid
katerina--noraloukakos
Cancoon
giouli_edem
maeveline
κικκο
angeliga
Nora&Loukas
mariannitaki
jim7
fanlouknor
pruedens
JESSIE
soso
k@terinio-loukonoraki
evanna
DESPOINA
νοριτσα
ΤΖΕΛΑ
glgs
sarita
tzibirdika
nikidanis
fay
nora19
Καρ-Mik
pasxalitsa
irini
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
55 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap24%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 24% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap34%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 34% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap20%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 20% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 91
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Σεπ 21, 2010 2:28 pm

maria* έγραψε:

Όσο για την Εύα, και αυτό που ειπώθηκε ότι δεν αφήνει το παιδί της απλώς αυτές είναι οι σκηνές που δείχνουν, έχω να πω πως αυτό πρέπει να το σκεφτούν όσοι κατηγορούσαν και κατηγορούν τη Μελίτα ότι άφηνε τη Νεφέλη και τι μάνα είναι αυτή κλπ. Όχι όποτε μας συμφέρει "αυτές τις σκηνές δείχνουν" και όποτε δε μας συμφέρει "η Μελίτα παρατάει τη Νεφέλη"!! Που στο τέλος τέλος η Εύα έχει και ένα μωρό, η Νεφέλη είναι μεγαλύτερο παιδάκι πια. Μέσα σε 2 επεισόδια δεν την είδαμε ούτε ένα λεπτό με το μωρό!! Τώρα λοιπόν είναι η ώρα να δεχτούμε ότι και στη μία περίπτωση και στην άλλη, επιλέγουν να μας δείχνουν αυτές τις σκηνές. Για να είμαστε αντικειμενικοί σε αυτά που λέμε.
Υπάρχουν διαφορές εδω!
Εμείς είδαμε την Ευα να αφήνει 2 ώρες το παιδί για το γυμναστήριο, μισο βράδυ για την νύχτα των Λεοντιδών, και μια μέρα για ένα ταξίδι.
Πολύ πιθανών τα 2 πρωτα να τα έκανε και όταν κοιμόταν.

Η Μελίτα, αφηνε το μικρό κάθε λίγο και λιγάκι μόνο και μόνο για να τρέξει πίσω απο τον γκόμενο, και ενω το κοριτσάκι της καταλαβαίνει τι του γίνεται, και έχει ψυχολογικά προβλήματα ηδη απο την ελειψη του πατέρα.

Προφανώς και κάποια στιγμή θα αφήσουν το παιδί στους γονείς τους, πια μητέρα δεν το έχει κάνει, είτε για λόγους εργασίας, είτε για δουλείες, είτα για μια μέρα, γιατι έχει κάτι να κάνει ή εστω να βγει με τον σύζυγο της βρε παιδί μου.

Απλώς, ενα παιδί που χρίζει ιδιαίτερης προσοχης όπως η Νεφέλη, αφηνόταν κάθε 3 και λίγο απο την μάνα του...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από maria* Τρι Σεπ 21, 2010 2:30 pm

Izabella29 έγραψε:

-Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΛΛΟ! Kotsides
Πιο ανυπόφορος και από τους χαζοτσακωμούς της Νόρας και του Λουκά έχει καταντήσει.
Αφήστε που ενώ χτες μας φλόμωσε στους χρησμούς,σήμερα ειρωνευόταν την Δάφνη που του έλεγε πως έχει κακό προαίσθημα!

-Η εκδορμή της παρέας πολύ νύστα και η παρομοίωση/προσβολή των δελφινιών πολύ άστοχη.Άκου και τα δελφίνια είναι σαν την παρέα!Ναι η δελφίνα 1 πήγε με τον δελφίνο 2 που ήταν με την δελφίνα 3 και μετά τα ξέχασαν όλα και τώρα κολυμπάνε αμέρημνα!OMG!! slap


Συμφωνώ και επαυξάνω και για τα δύο!!!
Καλά για τον Νικόλα πραγματικά δεν το συζητώ.... Ήλπιζα ότι με τη νέα σεζόν θα το είχαμε ξεχάσει αυτό το θέμα αλλά βλέπω ότι συνεχίζουν ακάθεκτοι να τον μετατρέπουν σε ένα σπαστικό χαρακτήρα μέσα στη γκρίνια για όλα τα θέματα γύρω του. Πλέον φλερτάρω με το mute στις σκηνές που παίζει...

Και για τα δελφίνια....... Συνηθισμένες χαζο-κουβέντες της παρέας. Από αυτές που τις βλέπεις και το μόνο που λες είναι "Έλεος!!...." wall Αν δεν είχαν τέτοιες στιγμές θα ήταν πολύ πιο ψηλά στα μάτια μου.
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Σεπ 21, 2010 2:35 pm

1) Για το θέμα της Εύας την βλέπουμε συνεχώς να αναφέρεται στο μωρό, από τις 2 σκηνές της η μία είναι τι έκανε ο Άγγελος? Έφαγε? Κοιμήθηκε? Εϊναι καλά? Εδω κάποιοι παραπονιούνται ότι βαρέθηκαν να ακούν την Εύα να μιλά μόνο για αυτό τι ακριβώς λέμε τώρα?

2) Αναφορικά με το σχολιασμό της Ιζαμπελλας, ο Χρήστος πολύ που νοιάστηκε για το ετεροθαλές αδερφάκι του Στέφανου, αυτόματα μέσα του εκανε τη σύνδεση ότι η Νταίζη τον κορόιδευε και μέσα στην ένταση της στιγμής αναφέρθηκε σε αυτό που τον πλήγωσε χειρόετρα απο όλα, ο γάμος της. Νομίζω ότι γίνεται η σύνδεση χωρίς να χρειάζεται να επεξηγηθεί περισσοτερο, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο σημείο δεν δίνω σφάλμα σε αυτούς που γράφουν τους διαλόγους.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Σεπ 21, 2010 2:35 pm

Είπα να μη δω επεισόδιο χτες γιατί είχα κόσμο και δεν ηθελα να βρίσω μπροστά σε συγγενείς...
Και πολύ καλά έκανε, το λάθος είναι οτι έχασα τον υπνο μου για να δω αυτή τη μπουρδα..Ας τα πάρω με τη σειρά...


Η οικογένεια Χωραφά και το δράμα της μς άφησε ασυγκίνητη...Τελέιως όμως.. Η Νταίζη έχει θράσσος που δεν έχει όρια, ο Στέφανος σήκωσε χέρι σε γυναίκα και πρέπει να το φάει το μπαναρισματάκι του και η Αντογονη κόντεψε να πάθει έμφραγμα ανεπιτυχώς ΚΑΙ αυτό.. Τα ξυλίκια μου χαλάνε την αισθητική μου, το ενδαφέρον της Νταίζης για μια γυναίκα που χτες κιόλας πηγε να τη ριξει στην πισίνα επίσης αλλά αυτό που με χάλασε περισσότερο είναι αυτό που έχει συμβεί στον Σταυρου... Απογοητευτηκα τραγικά απο το παιξιμό του, πράγμα που το θεωρώ ιεροσυλία και μόνο που το έγραψα.. Βαριέται..?Προσπαθεί να ακολουθησει το Μπουγιού με την πλάγια οδό,κοινώς διώξτε με απο μόνοι σας? Δεν μπορώ να καταλαβω.. Η σκηνή πάντως ως ενα σημείο μου φάνηκε ΓΕΛΟΙΑ...

Η κουβεντούλα Νικόλα και Δάφνης γλυκούλα και θα ταν ακόμα καλύτερη αν είχε και κάποιο νόημα... Πέρα απο το οτι εφυγε ο καλοκαίρι.. Σταματηστε να βάζετε το ζευγάρι να υπερβάλλει με τα πάντα αν έχετε σκοπό να του αλλάξετε τον αδόξαστο.. Αισθάνομαι οτι υποτιμά τη νοημοσύνη μου αυτη η κατάντια...

Η Εύα ανέφερε το Μάνο!! pillow Εντυπωσιάστηκα!
Α!!Τα κεφάλια μέσα σας το πα??

Η σκηνή Λουκά-Νόρας απαράδεκτη!Α ναπολώ την περσινη νυχτα των Λεοντιδώ και τα υπέροχα λόγια που αντάλλαξαν.. Τσακώονται για το ύψος της Εριέτας ενω λίγο πρν εχουν ζησει για τελευταια φορά τη νυχτα τους στην Εδέμ??Ενω η Νόρα ευχηθηκε να γίνει μάνα?? Αισχος για το ζευγάρι.. Θα μου βγαζε γέλιο η σκηνή αν ήταν σε άλλη στιγμη.. Αυτη την ισοπέδωση όλως ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!
Πάλι καλά που γέλασα με τη σαβούρα...

Η Μελίτα κλασσικά κλαίει χωρις δάκρυ πάνω απο το κεφάλι της μικρής.. Λες και είναι κουφό το παιδί ή βλαμμένο.. Βαρέμαι να πω παραπάνω για τον οδυρμό του θυληκού Τσε..

Μπέλλος και Νταίζη θέλω να ουρλιάξω!!!
affraid affraid affraid

Το φλας μπακ του Λευτερη πάνωστη μηχανή, το φλασμπακ του Λευτερη τρέχοντας στο διάδρομο.. ΕΛΕΟΣ!! Το φλασμπακ δεν μου άρεσε καθόλου ούτως ή άλλως!! Αμαν και αυτός ενα ξυπνητήρι δεν μπορεί να βάλει?? Η Βέρα "τρεμει" χαμογελώντας.. Δεν το χα προσέξει στην πρεμιέρα.. Δινω ευκαιρία στοΛευτερακη γιατί είμαι καλός άνθρωπος.. Περιμένω ακόμα..

Για ΤΗΝ εκδρομη της παρεάς τι να πώ??? Το μόνο που μου άρεσε ήταν το "Κάποιος κοιτάει τη Νόρα" και το ύφος της Ξυλά πάνω στη βάρκα οταν αναφερθηκε ο Μάνος..Θα επαναλάβω ευτυχως που είναι εκφραστική, δωστε τηε ρόλο λέμε!
Η εκδρομή απογοητευτική, δεν ηθελα να μάθω για τα δελφίνια,πήγα στο Αττικό και τα δα και Live, δεν είχα ανάγκη να κάνω ιδιαίτερα 7-8.. Θέλω ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ σκηνές, πέρα απο σαλιαρίσματα.. και δεν το βλέπω... Impatient
Παρατηρηση: Επίτηδες μας επιδεικνύουν την κορμάρα της Ξυλά?? Να δούμε πόσο καλό της έκανε η γνωριμία με το Λευτεράκη...?

Συνεχίζω να απογοητευομαι απο μια σκηνη που περίμενα πολλά.. Τόσο ο Σταυρου όσο και ο Κασσανδρινος μου φάνηκε οτι χούφτωσαν την υπερβολή.. Δεν ξερω τι φταίει, εχουν δωσει εκπληκτικές σκηνές μεταξύ τους.. Το αποτελεσμα ήταν απογοητευτικό ειδικά όσον αφορά το Στυαρου που μου φάνηκε πιο ψευτικος.. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ COME BACK!!! Πόσο παίζει να βαριέται ο άνθρωπος? Πόσο κακό του έκαναν?

Σαφώς καλύτερος στη σκηνή με τη Νταίζη, δεν ενθουσιάστηκα γατί άκουσα πράγματα που τα ξερα και βαριέμαι να τα ακούω αλλά υποκριτικά πολύ ανωτερη!! Καλά η Νταίζη δεν έχει το Θεό της.."απλά να αποβάλλει θέλαμε..σιγά" Τη σκέφτηκαν πολυ αυτη την ατάκα να τη δώσουν σε μια μάνα? Και επιτέλους.. ΝΤΑΙΖΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ! να ηρεμήσουμε.. Και αν δεις τον Πέρι..φιλιά!!

Μελίτα- Στεφανος μα πόσ γελασα!! Αρχικά κατάλαβα τι εννούσε η κοπελιτσα επανάσταση!! Φθηνότερο κάλυμα σε καναπέ για να βάζει τον πωπό της!! Εντυπωσιαστηκα.. Η σκηνή κλασσικά άνευρη χωρις επικοινωνία... Βαριέμαι θανάσιμα.. Sleep

Εριέτα με Αμαλία ωραία έδεσαν.. Η Λάμπου όλο και περισσότερο μ'αρέσει!!!

Βγάζω το καπέλο στη Μαρίλια!!!!! Θέλει να κυνηγήσε το ονειρό της!! Απο προσωπική εμπειρία το να δωσεις δευτερη φορά είναι μεγάλη απόφαση.. Θα συμφωνήσω στο οτι πρέπει αν πάει να γραφτεί να έχει και το πάσο της και μια καβάτζα στην άκρη!!Αλλά μ'αρέσει που προσπαθει ακι δεν το βάζει κάτω!!

Δάφνη-Νικόλας! Τα καλοκαιράκι τέλειωσε, τα κεφάλια μέσα.... Σωωωωωπα!

Απόλαυσα το εμβρόντητο βλέμμα του Λουκά στα ευχαριστα...
Το σκηνικό με τον ύπνο πάλι με χάλασε, μια απο τα ίδια .. Αλλά η σκηνή μου άρεσε, να ανησυχήσω? Μου άρεσαν τα βλέμματα, οι αντιδράσεις και αναμένω και άλλα απο την τετράδα!! Ας ειδοποιήσει κάποιος και την Ευα ρεεεε!!!!

Εριέτα και Πετρος... ενδιαφέρον???? Ξερω οτι οι ηθοποιοόι μου αρέουν μαζί αλλά δεν θέλω να δω χιλιοπαιγμενο εργάκι.. Δεν θα πώ κάτι άλλο μέχρι να δω ολοκληρωμένα πράγματα.. Λάτρεψα το ύφος του Πετρου!! Δάνης ΘΕΟΣ!!

Ασχημο γιατί το είδα με μεγαλύτερη ευκολία απο της Κυριακής...

Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Σεπ 21, 2010 2:44 pm

Foulitsa έγραψε:
Σαφώς καλύτερος στη σκηνή με τη Νταίζη, δεν ενθουσιάστηκα γατί άκουσα πράγματα που τα ξερα και βαριέμαι να τα ακούω αλλά υποκριτικά πολύ ανωτερη!! Καλά η Νταίζη δεν έχει το Θεό της.."απλά να αποβάλλει θέλαμε..σιγά" Τη σκέφτηκαν πολυ αυτη την ατάκα να τη δώσουν σε μια μάνα? Και επιτέλους.. ΝΤΑΙΖΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ! να ηρεμήσουμε.. Και αν δεις τον Πέρι..φιλιά!!



Γενικα ο σχολιασμος σου τα σπαει αλλα εδω ξεραθηκα στο γελιο!!! lmao lmao lmao lmao
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Σεπ 21, 2010 2:44 pm

Επειδη βαριέμαι να σχολιάζω, θα σχολιάζω τους σχολιασμούς σας Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 77994

Foulitsa έγραψε:αλλά αυτό που με χάλασε περισσότερο είναι αυτό που έχει συμβεί στον Σταυρου... Απογοητευτηκα τραγικά απο το παιξιμό του, πράγμα που το θεωρώ ιεροσυλία και μόνο που το έγραψα.. Βαριέται..?Προσπαθεί να ακολουθησει το Μπουγιού με την πλάγια οδό,κοινώς διώξτε με απο μόνοι σας? Δεν μπορώ να καταλαβω.. Η σκηνή πάντως ως ενα σημείο μου φάνηκε ΓΕΛΟΙΑ...

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο....



Η σκηνή Λουκά-Νόρας απαράδεκτη!Α ναπολώ την περσινη νυχτα των Λεοντιδώ και τα υπέροχα λόγια που αντάλλαξαν.. Τσακώονται για το ύψος της Εριέτας ενω λίγο πρν εχουν ζησει για τελευταια φορά τη νυχτα τους στην Εδέμ??Ενω η Νόρα ευχηθηκε να γίνει μάνα?? Αισχος για το ζευγάρι.. Θα μου βγαζε γέλιο η σκηνή αν ήταν σε άλλη στιγμη.. Αυτη την ισοπέδωση όλως ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!
Πάλι καλά που γέλασα με τη σαβούρα...

Τι κρίμα να έχουν τέτοιο ζευγάρι και να μην το αξιοποιούν! Δεν μάθανε απο τα περσινα?

Η Μελίτα κλασσικά κλαίει χωρις δάκρυ πάνω απο το κεφάλι της μικρής.. Λες και είναι κουφό το παιδί ή βλαμμένο.. Βαρέμαι να πω παραπάνω για τον οδυρμό του θυληκού Τσε..

Κλασσικά!!! Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 77994


Συνεχίζω να απογοητευομαι απο μια σκηνη που περίμενα πολλά.. Τόσο ο Σταυρου όσο και ο Κασσανδρινος μου φάνηκε οτι χούφτωσαν την υπερβολή.. Δεν ξερω τι φταίει, εχουν δωσει εκπληκτικές σκηνές μεταξύ τους.. Το αποτελεσμα ήταν απογοητευτικό ειδικά όσον αφορά το Στυαρου που μου φάνηκε πιο ψευτικος.. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ COME BACK!!! Πόσο παίζει να βαριέται ο άνθρωπος? Πόσο κακό του έκαναν?

Να κάνουμε petition? Come Back ΑΛΕΞ!!!!!!!!!
Καλά η Νταίζη δεν έχει το Θεό της.."απλά να αποβάλλει θέλαμε..σιγά" Τη σκέφτηκαν πολυ αυτη την ατάκα να τη δώσουν σε μια μάνα? Και επιτέλους.. ΝΤΑΙΖΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ! να ηρεμήσουμε.. Και αν δεις τον Πέρι..φιλιά!!

Η Νταίζη είναι η ''κατακαημένη'' ηρωίδα που κατα καιρούς υποστηρίζετε έχω να πω..... Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 751732

Μελίτα- Στεφανος μα πόσ γελασα!! Αρχικά κατάλαβα τι εννούσε η κοπελιτσα επανάσταση!! Φθηνότερο κάλυμα σε καναπέ για να βάζει τον πωπό της!! Εντυπωσιαστηκα.. Η σκηνή κλασσικά άνευρη χωρις επικοινωνία... Βαριέμαι θανάσιμα.. Sleep

Μην ξεχνάς!!!.....α!.....α!.....α!.....α!!!!

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Σεπ 21, 2010 2:45 pm

Izabella29 έγραψε:Το βρήκα άθλιο!!Πρωτοτύπησα και πάλι!
Στα επιμέρους σχόλια τώρα:

-Το ύφος της Νταίζης όλα τα λεφτά!Είναι θεά και υποκλίνομαι.Κακιά θεότητα αλλά της οφείλουμε αναγνώριση!
Αν έχεις τέτοια αδέλφια βέβαια Στεφανούκο,τι να τους κάνεις τους εχθρούς!Τον έκανε τούρμπο σήμερα!Η συμπεριφορά του όμως δεν μου άρεσε και το δηλώνω.Δεν απλώνουμε χέρι και όποιον πάρει ο χάρος.Ακόμη και την μάνα του σακάτεψε!
Ο Σταύρου ανατριχιαστικός!! : respect :

-Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΛΛΟ! Kotsides
Πιο ανυπόφορος και από τους χαζοτσακωμούς της Νόρας και του Λουκά έχει καταντήσει.
Αφήστε που ενώ χτες μας φλόμωσε στους χρησμούς,σήμερα ειρωνευόταν την Δάφνη που του έλεγε πως έχει κακό προαίσθημα!

-Ο Λουκάς και το ύφος του ασχολίαστος!
Επίσης η ζήλια της Νόρας είναι εξεφτελιστική ακόμη και για 13άχρονα! Tigania

-Στον Λευτέρη τώρα!Ωραία πλοκή!!Αναμείχθηκε σε ίντριγκα με δολοφονίες και δεν συμμαζεύεται...επειδή έχασε την πτήση του!!!
ΘΕΕ ΜΟΥ! Πρέπει να τους έπιασε συγγραφικός οίστρος για να σκεφτούν κάτι τόσο περίπλοκο.Θαυμάζω τα μυαλά που...ξέρασαν(κυριολεκτικά) αυτή την ιδέα!! wall

-Επίσης ο Χρήστος μου προκάλεσε αρκετό γέλιο!Του έλεγε ο Στέφανος πως η Νταίζη είναι αδελφή του και αυτός απάντησε "έλεγε πως μ'αγαπούσε και τώρα παντρεύεται τον Μπέλλο"!!Που κολλάει χριστιανέ μου αυτό!!
Αφήστε που ήταν και χώμα επειδή η Νταίζη τον χρησιμοποίησε και τον πέταξε σαν στημένη λεμονόκουπα gelio

-Η εκδορμή της παρέας πολύ νύστα και η παρομοίωση/προσβολή των δελφινιών πολύ άστοχη.Άκου και τα δελφίνια είναι σαν την παρέα!Ναι η δελφίνα 1 πήγε με τον δελφίνο 2 που ήταν με την δελφίνα 3 και μετά τα ξέχασαν όλα και τώρα κολυμπάνε αμέρημνα!OMG!! slap

-Η σκηνή με την Μελίτα στο κρεβάτι με την Νεφελίτσα ήταν πολύ συγκινητική.
Την λυπάμαι πολύ αλλά με ενόχλησε που έδιωξε τον Στέφανο,όχι επειδή πήγε να της πει για την Νταίζη,αλλά επειδή πρέπει ανεξαρτήτως λόγου επισκέψεως να τον ακούσει!Έχει φορέσει παρωπίδες και αυτό είναι πολύ κακό! Ksilo


Υ.Γ: cinefreak υποκλίνομαι!
Υ.Γ2:Αναστασία τα δελφίνια τα έσπασαν! lmao

Izabella29 respect!!!
maria* οι σκέψεις σου είναι πολύ ενδιαφέρουσες!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Σεπ 21, 2010 2:48 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Καλά η Νταίζη δεν έχει το Θεό της.."απλά να αποβάλλει θέλαμε..σιγά" Τη σκέφτηκαν πολυ αυτη την ατάκα να τη δώσουν σε μια μάνα? Και επιτέλους.. ΝΤΑΙΖΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ! να ηρεμήσουμε.. Και αν δεις τον Πέρι..φιλιά!!

Η Νταίζη είναι η ''κατακαημένη'' ηρωίδα που κατα καιρούς υποστηρίζετε έχω να πω..... Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 751732

Κατακαημένη δεν τη λες... κατακαμμένη πάλι... lmao
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Σεπ 21, 2010 2:56 pm

edem4ever έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
Σαφώς καλύτερος στη σκηνή με τη Νταίζη, δεν ενθουσιάστηκα γατί άκουσα πράγματα που τα ξερα και βαριέμαι να τα ακούω αλλά υποκριτικά πολύ ανωτερη!! Καλά η Νταίζη δεν έχει το Θεό της.."απλά να αποβάλλει θέλαμε..σιγά" Τη σκέφτηκαν πολυ αυτη την ατάκα να τη δώσουν σε μια μάνα? Και επιτέλους.. ΝΤΑΙΖΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ! να ηρεμήσουμε.. Και αν δεις τον Πέρι..φιλιά!!



Γενικα ο σχολιασμος σου τα σπαει αλλα εδω ξεραθηκα στο γελιο!!! lmao lmao lmao lmao

Ευχαριστώω!!
Οσο ζώ ελπίζω, όλο το λέει κάποια στιγμή θα πάει να ησυχάσουμε..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Σεπ 21, 2010 2:57 pm

Κραταω τον προλογο της Εζις γιατι με καλυψε οσο δεν παει.....
Ψήφισα "Καλό"... όχι γιατί ενθουσιάστηκα (μακρινό όνειρο φαίνεται αυτό) αλλά γιατί μία βελτίωση υπήρχε σε σχέση με την πρεμιέρα... Εξακολουθώ βέβαια να μην αναγνωρίζω τα "Μυστικά της Εδέμ" (με την κακή έννοια δυστυχώς)
και ξεκινω αν και δεν εχω πολλα να πω!

Βρηκα αρκετα καλη την πρωτη σκηνη με Αντιγονη-Νταιζη-Στεφανο! Thumbs up Υποκριτικα μου αρεσαν επισης αν και απο το Σταυρου περιμενα κατι περισσοτερο!
Ενδιαφερουσες και οι σκηνες Χρηστου-Στεφανου,Χρηστου-Νταιζης!Αν και ο Κασσανδρινος ηταν μακραν καλυτερος στη δευτερη!

Περιμενα σοβαροτερες σκηνες απο Λουκα-Νορα αλλα δυστυχως και παλι ειδαμε ακυρες ζηλιτσες περι υψους Εριεττας!Ειναι δυνατον????????
Το σταβοπατηματακι παντως ειχε πλακα! xixixi

Νταιζη-Μπελλος,Μελιτα-Στεφανος.... wall Sleep

Δαφνη & Νικολας πολυ ομορφη σκηνουλα στην παραλια!

Βαρεθηκα τα φλας μπακς!Βαλ'τε τον ανθρωπο καλε να κανει κατι της προκοπης γιατι ολο να σκεφτεται τον βλεπουμε! imarton

Τελος ειχα ακουσει τοσα γι'αυτην την πολυαναμενομενη εκδρομη της παρεας που περιμενα πολλα αλλα ξαναμανααπογοητευτηκα!Μα στα 5 λεπτα το πολυ που τους ειδαμε τα 3 να αναφερονται στα δελφινια?
Το μονο που αξιζε ηταν η ατακα της Δαφνης στο τελος σε συνδυασμο με το βλεμμα της Ευας! : respect :

Στην τελευταια σκηνη πολυ καλος ο Γιαννακοπουλος! Thumbs up

Αναμενω καλυτερες μερες αλλα δεν το βλεπω...........!

Υ.Γ1 Σμα το βιντεακι ηταν φοβερο!

Υ.Γ2 Κοντευω να ξεχασω οτι υπαρχει και μια Ευα στη σειρα!Καντε κατι και γρηγορα!

Υ.Γ3 Τα ρεστα μου στους συνηθεις υποπτους!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από mariannitaki Τρι Σεπ 21, 2010 3:07 pm

Λοιπον η για να πω την αληθεια σκηλοβαριεμαι να σχολιασω το επεισοδιο θα πω τα SOS κοματια του επεισοδιου

Αντιγονη-Στεφανος-Νταιζη:Πολυ καλοη η ερμηνια της κυριας στελλας ολα τα λεφτα λεμε απλα ρεσπεκτ : respect : : respect :

Στεφανος-Χρηστος:Μμμ δεν με ενθουσιασε ιδιαιτερα οστεφανος επειζε το γνωστο υφακη ποως εχει αδικιθει και αδικη και τους αλλους οκ ρε φιλε εχεις παισει σε παγιδα αλλα δεν συμαινει πως ολοι φταινε εσυ τα χεις κανει σαλατα τις σου φταινε η αλλη livani

Χρηστος-Νταιζη:Αχα....Σε αυτην την σκηνη η νταιζρα μας λεει πως ειναι ολα δικα της και πως θα δειεκδικηση αυτα που της ανηκουν(που παρεπιτοντως ειναι ΟΛΑ Razz )Και θελει να βγαλει απο τον βουρκο της ακολασιας και τον χρηστο και νξα ζησουν στα πλουτη
Τι ακουω η χριστιανη pff Τι της φταινε η αλλη αν αυτη εζησε χαλια ζωη οεο??

Νορα-Λουκας:Λοιπον οσο λουκονορικη μεχρι το κοκκαλο να ειμαι εε αυτη η σκηνη δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ!!
Τους αδικησαν γιατι??
Η Νορα να κανει μια αννουσια ζηλοτιποια στον λουκα και ο λουκας να της λεει ολο τα ιδια και τα ιδια
Οκ ειμαι Λουκονορκιη μεχρι το κοκκαλο και το εχετε καταλαβει αλλα αυτη η σκηνη επιασε πατω
Επισης θελω να παραθεσω 2 φωτο που δειχνει ποσο τους ενδιαφερουν οι λουκονορικες σκηνες!!

Σπόιλερ:

Το σκαφος μου αρεσε πολυ η καλητερη σκηνη του επισοδειου!!
Τρελο γελειο ειδικα με τα δελφινια και τον κοιμισμενο νικολα lmao lmao
Και το τσαχπινικο ο λουκας lmao lmao
Πραγαματικα ηταν μια απο τις αγαπημενες μου σκηνες στο επεισοδιο

Στιλιστικα σχολεια:Λατρεψα το μαγιο της Νορας αλλα και τα ρουχα της ευχα inlove

οσο για την μελιτα δεν εχω να σχολιασω τιποτα απλα ασχολιαστη cake

Υ.Γ.δειξτε μας ξανα την παρεα που γνωρισαμε!!!!!!Σας Παρακαλουμε δηλαδη!!!
Υ.Γ.2. Θελουμεπερεισσοτερς ΛουκοΝορικες σκηνες αλλα ουσιατικες και οχι σαχλαμαρες!!!

Ελπιζω να μην κουρασα και να με καταλαβατε ειναι ο πρωτος μου αναλυτικος σχολιαμσος χιχι
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από sarita Τρι Σεπ 21, 2010 3:14 pm

αααααααααααα και το σημαντικο που ξεχασα.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.Στεφανακο μεσα σε δευτερολεπτα ηρθες στη θεση του μανου και απο εμενα προσωπικα τρως οχι κιτρινη αλλα κοκκινη καρτα για το ξυλο που εριξες στην νταιζη.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από mariannitaki Τρι Σεπ 21, 2010 3:17 pm

sarita έγραψε:αααααααααααα και το σημαντικο που ξεχασα.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.Στεφανακο μεσα σε δευτερολεπτα ηρθες στη θεση του μανου και απο εμενα προσωπικα τρως οχι κιτρινη αλλα κοκκινη καρτα για το ξυλο που εριξες στην νταιζη.

Σωστη
Μπορει η νταιζη να ειναι μια @%# αλλα οχι να την χτυαπμε κιολας βεβαια αυτο της αξιζει αλλα οχι και απο τον στεφανο που διατυμπανιζει τις ηθικες του αξιες
Που ντες κυριε καρταλη πουντες livani
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Σεπ 21, 2010 3:21 pm

Ποτε δεν πιστευα σε μια τετοια σειρα οτι θα ελεγα ποτε θα τελειωσει το επεισοδιο επειδη εχω εκνευριστει με αυτα που βλεπω... Το επεισοδιο ηταν καλυτερο της τηλεταινιας ασχημο γενικοτερα.
Εκατσα να δω τι ??
Τι Νταιζη να εκβιαζει για μια ακομη φορα....και να λεει παραμυθια στον Μπελλο...Τον Στεφανο να περιφερεται απο δω και απο κει χωρις να μπορει να πιστεψει τη αδελφη που βρηκε. Ερμνηνευτικα ο Σταυρου αν ηταν καλος ισως και να μ αρεσαν οι σκηνε αλλα μου φαινεται μουδιασμενος να το πω...
Να τριγυρναει στη Μελιτα (που υποτιθεται εκανε επανασταση αλλα μονο αυτο δε βλεπω παρα μονο να καθεται σε καναπε.Ετσι επαναστατουμε κανοντας γουβα σε αλλο καθιστικο αντι να στρωσει τον κ@λ@ της να πιασει μια δουλεια). Ακομη και στην σκηνη Στεφανου -Χρηστου ουτε ο Κασσανδρινος δεν μ αρεσε.
Την Παρεα που στην ουσια η σκηνη σε τι εξυπηρετουσε ?Να μας δειξει την Παρεα που υπαρχει στη σειρα για να μην την ξεχασουμε ή εναλλακτικη προταση οικολογιας μαθαινοντας τη ζωη των δελφινιων??
Κραταω μονο την ατακα της Δαφνης και το θεικο βλεμμα της Ευας-Ξυλας!!!!
Που και την Ευα -παιζει και αυτη η ηρωιδα στην σειρα-την ξεχασαμε ειτε θα λεει δυο ατακες περι Αγγελου ειτε θα πηγαινει γυμναστηριο και δεν θα την βλεπουμε καθολου.
Ελπιζω να μην καει και το ζευγαρι Νικολας-Δαφνη με ανουσια πραγματα...
Οσο για το παρελθον του Λευτερη το εμπεδωσαμε καιρος να παμε στο μελλον μπας και κουνηθει το σεναριο αν και δεν με ενδιαφερει η ιστορια του μονο αν κολλησει με την Παρεα....
Παλι καλα που υπηρξε η σκηνη με Αμαλια-Εριεττα-Πετρο που μου κυνησε καπως το ενδιαφερον αλλιως θα ειχα βαρεθει
και ισως ειναι οι μονοι ηθοποιοι που με βαζουν μεσα στο κλιμα οτι αρχισε η σειρα!

Υ.Γ Ελπιζω..........οτι κατι θα σωθει αλλα να μην ειναι πολυ αργα και εχω ηδη φυγει......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Τρι Σεπ 21, 2010 3:25 pm, 2 φορές συνολικά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από margaret10 Τρι Σεπ 21, 2010 3:21 pm

Το κοβω τον "ομφαλιο λωρο" σημαινει βρισκω δουλεια, στεκομαι στα ποδια μου, και ζυγιζω τα παντα γιατι εχω να κανω με ενα παιδι, με ανθρωπο που εχει συναυσθηματα, δεν κανω οτι μου γουσταρει εμενα επειδη καπως την ειδα.

Θα μπορουσε να δουλεψει να παρει τη ζωη στα χερια της και να παραμεινει σε αυτο το σπιτι που τοσα χρονια εχει συνηθισει το παιδι. Δεν αλλαζουμε την ζωη ενος παιδιου ουτε το απομακρυνουμε απο δικους του ανθρωπους επειδη ξαφνικα φαγαμε μια φλασια και τα ειδαμε ολα αλλιως.


Ουτε η ξαπλα στον καναπε μας λυνει τα προβλημα, ουτε το κλαμα πανω απο το κεφαλι ενος παιδιου. Ποσο ηλιθια μπορει να ειναι?Και ποια θα φωναζει τωρα να της κραταει το παιδι για να γυρναει η χαρη της?

Μηπως στο τελος δουμε και το Νεφελακι εσωκλειστο σε κανα σχολειο με την προφαση να μορφωθει αρτια και να μην βλεπει την δυσκολη κατασταση που περναει η μαμα Μελιτα μεχρι να ανακαμψει?

Ποσο θα ηθελα να δω το Ρουσσο να της αστραψει δυο χαστουκια γιατι δεν το εκανε οταν επρεπε, πριγκιπησσα την ανεβαζε, πριγκιπησσα την κατεβαζε.Και η Αμαλια "το παιδι και το παιδι" παρτε τα ρεστα σας τωρα απο το "παιδι"

Βρε Στεφανε μαζι με την Νταιζη κανε και ενα ντουζακι στη Μελιτα, βουτηξε τη και αυτη στην πισινα, να κουνηθει ο εγκεφαλος της,μηπως και συνελθει δηλαδη που δεν το βλεπω αλλα κανε μια τελευταια προσπαθεια.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από koukoumfkos Τρι Σεπ 21, 2010 3:33 pm

Ήταν σαφώς πολύ καλύτερο από το προηγούμενο!
Καταπληκτικές ερμηνείες Παπαδημητρίου-Σταύρου-Πολυχρονίδη!Μπράβο!

Ωραία η εκδρομούλα της παρέας!Εκεί που η Εύα είδε το ζευγάρι των δελφινιών και μετά το μόνο του πολύ λυπήθηκα,α ρε Μάνο .. Aww

Η λουκανορική σκηνή τέλειααα(εκτός απο τον καμεραμαν lmao

Αυτό με τα διαμάντια μου πήρε λίγη ώρα να το καταλάβω αλλά το κατάλαβα(αέρισα το ρετιρε lmao )

Στη τελευταία σκηνή ο Λουκάς:Έχω ένα ευχάριστο και ένα δυσσάρεστο !έλιωσααα lmao

Πολύ καλός ο Κασσανδρινός στις σκηνές του!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από margaret10 Τρι Σεπ 21, 2010 3:35 pm

"Συνεχίζω να απογοητευομαι απο μια σκηνη που περίμενα πολλά.. Τόσο ο Σταυρου όσο και ο Κασσανδρινος μου φάνηκε οτι χούφτωσαν την υπερβολή.. Δεν ξερω τι φταίει, εχουν δωσει εκπληκτικές σκηνές μεταξύ τους.. Το αποτελεσμα ήταν απογοητευτικό ειδικά όσον αφορά το Σταυρου που μου φάνηκε πιο ψευτικος.. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ COME BACK!!! Πόσο παίζει να βαριέται ο άνθρωπος? Πόσο κακό του έκαναν? "


Και εγω θελω πισω τον ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ!!!!!!!! που τον κρυβουν?δεν περιμενα τετοια ερμηνεια απο εκεινον με τιποτα ομως.

Κατι αλλο που ξεχασα να γραψω, αυτη η εκδρομη τι ηταν για να καταλαβω, απλα μπηκαν σε ενα σκαφακι και εκαναν βολτα στη θαλασσα για να δουν τα δελφινια? καιτο τραγουδακι "λιωμενο παγωτο" που κολλαγε? και η φραση του Νικολα "τρελλοκαμπερο?" καλα ετσι γραφω και εγω σεναριο βρε παιδια απλα πραγματα.

Δανειστε τους κανα σεναριακι απο αυτα που βαζετε εδω , δεν βλεπετε? υπαρχει μεγαλο προβλημα λεμε, θα παθουν τα αυτακια μας, τα ματακια μας αυτη τη σεζον απο οτι φαινεται.Γιατι και μια παροιμια λεει "η καλη μερα απο το πρωι φαινεται" και εδω αρχισαμε με καταιγιδες και μποφωρ δεν ειχαμε λιακαδα.

Καπου διαβασα και για το Μπελλο οτι ειναι ο ιδανικος αντρας , τα εχει ολα, ναι....... ολα τα εχει μαζι και μ#$&*α στο μεγιστο βαθμο, και ψωναρα ειναι ολο λεει "Ο ΜΠΕΛΛΟΣ" και ολα τα κακα της μοιρας του, αν εξαιρεσεις τα φραγκα κατα τα αλλα ειναι αντε γεια λεμε.Ποια θα ηθελε τετοιον πανηλιθιο αντρα? τα λεφτα δυστυχως δεν αλλαζουν χαρακτηρες.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Σεπ 21, 2010 4:13 pm

Και η παρανοια συνεχιζεται!!!
Σαφως καλυτερο απο την πρεμιερα αλλα και παλι απογοητευτικο!! Ψηφισα καλο κι αυτο με δυσκολια!!!

Στα περαιτερω:
- Η πρωτη σκηνη με το σκυλοκαυγα στο Καρταλοσπιτο ηταν απλα απολαυστικη!!! Καταρχην, απο αποψη ταλεντου και των τριών, αλλά και απο αποψη ρολων!! Το ποσο το ευχαριστηθηκα το μπερτακι που εφαγε η Νταιζη, δε λεγεται!!! Κι εκει που δαγκωε το Στεφανο, επεσα κατω απ'το γελιο!!! Δεν καταλαβαινω βεβαια με τι δικαιολογια θελει τα λεφτα του Λαζαριδη που δεν της ειναι και τιποτα στο κατω κατω, αλλα λυσσαξε πια!! Α!, το οτι μεγαλωσε στο πεζοδρομιο, νομιζω ειναι υπερβολη!! Τετοιο κοριτσι μαλαμα??? cake Πηρε και τα ηνια της οικογενειας... τη βαψαμε! Με τον Μπέλλο αδιαφορη!
- Γλυκια η σκηνη με Δάφνη και Νικόλα, αν και δεν αποσκοπουσε καπου!
- ΟΣο για τη σκηνη με Νόρα και Λουκά, παιδιαστικη, υπερβολικη και χαζομάρα!! Καλο το πεσιμο φτιαχτο ή μη, αλλά δεν εσωσε την κατασταση!!!
- Την κατσαρη να μυξοκλαει πανω απο το παιδι της, απαξιω!
- Ο Λευτερακης που ολο σκεφτεται κοντευει να το καψει (και αυτο)! Ρημαξε το διαδρομο και ενα ξυπνητηρι δεν εβαλε!! Μονος του τα'κανε σκ@τ@ (σορρυ)!!
- Οσο για Εριεττα και Αμαλία τουγκεδερ, μου εκανε κατι σε "Βρηκε ο Φιλιππος το Ναθαναηλ" και "κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι του"!!! Πφφφ...
- Η εκδρομη τωρα!! Ναι οκ, Καλά και ομορφα τα δελφινια, αλλά πάλι άλλο περιμεναμε και αλλο μας σερβιραν!!! Ημαρτον! ποσο καψιμο ακομα της Παρεας που τοσο αγαπησαμε!! ΘΕΑ και παλι η Ξυλά αν και εντελως ξεχασμενη!! Γκρρρ... Λατρεψα το ντυσιμο της!
- Χρήστος και Στέφανος.. Ε οχι... Η σκηνη δε μου αρεσε καθολου!! ΚΑι ουτε καλοπαιγμενη ηταν!! Υπερβολικοι και οι 2 και αλλα ντ'αλλων!!!
- Στην οδο Δημοκρατους στη σκηνη με την Νταιζη παλι, σαφως καλυτερος ο Χρηστος!! Και κρατησε και ενα επιπεδο!! Ειδε κι αποειδε ο ανθρωπος!!! Κι αυτη ΠΑΛΙ θελει να βγει στο φως!! ΜΑ ποσα να αντεξω ακομα η τηλεθεατρια???
- Α τα μαθατε??? Δεν τα μαθατε... Η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου και τουμπαλιν!! Εξ ου και η περιοδεια του τσιρκου medrano!! Ακουσατε ακουσατε!! Βγηκε ο ντελαλης-Στεφανος και αστραψε κ βροντηξε!! Με την κατσαρη αγαπη του δε μου αρεσε καθολου κανεις τους! Και ας πει καποιος στην Κλαιουσα, οτι μετα το "α" ειναι το "βου"!! Πφφ..
- Τα συγχαρητηρια μου στη Μαριλια για την επιλογη της, αν και οντως ενα πασο χρειαζεται!!
- Πολλες οικειοτητες η κορη ΧατζηΕξτε με τον Πετράν και δε μ'αρεσει καθολου!! Το κουβαρι δε λεει να ξετυλιχτει!!
- ΛουκαΝορακια και Στεφανος, αξιολογη σκηνη!!
- ΚΑθως και η ενημερωση του Νικολα για το σόι του (μεσα) επισης μου αρεσε, αν εξαιρεσεις την γκρινια και τις φωνες για τον υπνο του!!

ΥΓ,1: Εχουμε νιωσει στο πετσι μαςτην απουσια του Μάναρου, αλλά δε χρειαζεται να το κανετε ολο και χειροτερο με την απουσια ΚΑΙ των βασικων πρωταγωνιστων σε ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ (τονιζω) σκηνες!!
ΥΓ. 2: Καπου πηρε το αυτι μου, οτι η ..... εδιωξε το Ρένο απο την εταιρια!!! Αδιανοητο μου φαινεται!! Ειστε σιγουρες??
ΥΓ. 3: Και εγω πιστευω οτι η Χριστινα πυροβοληθηκε, αλλά μπορει να κανω και λαθος!! Ή μηπως οχι?? Αλλά και παλι, αυτο δειχνουν ολα! Χμμμ δεν ξερω!! yey

Τα ευσημα μου στους γνωστους σχολιασμους!!

Flkia
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από almaresi Τρι Σεπ 21, 2010 5:11 pm

maeveline έγραψε:...και ενας απαραδεκτος στεφανος ο οποιος τωρα θυμηθηκε να αντιδρασει για την ευα και τον γιο του και οταν στην ευα επεφταν αυτοκινητα και μαδερια αυτος αγρον ηγοραζε και σχεδιαζε με την ερωμενη ταξιδακια για τα παρισια και τωρα θυμηθηκε να σηκωσει χερι...
ειμαι απολυτα κατα της βιας και δεν αντεχω πια να βλεπω συνεχεια αυτο το μοτιβο...η νταιζη ειναι οτι ειναι ..δεν την δικαιολογω δεν την συμπαθω αλλα μπαστα πια με το ξυλοφορτωμα στις γυναικες και την βια γενικοτερα...
απο την πρωτη σεζον εχουν χτυπησει μαιρη, αγγελα, ευα, μελιτα, νταιζη, αντιγονη(συμπεριλαμβανω το σημερινο της πεσιμο) ...τι να πω..ειμαι απολυτα αντιθετη και με εκτος του οτι με θυμωνει αυτη η κατασταση με κουραζει κιολας...
"...μου έγινες και άντρας
κομπολόι ένα μαστίγιο
μεγενθυντικός φακός
-θα κοπώ αν το πω- ...μυστήριο"
(στίχοι 15χρονης χιπ-χοπ-ες)
Το έχουν παρακάνει με το ξύλο, συμφωνώ

Clarabelle έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
CineFreak έγραψε:
Φιλόμπες και κάποιος να πάει να χαστουκίσει και τη Μαρίλια που σνομπάρει την Οδοντιατρική και κάνει λες και πέρασε στην Ανωτάτη Σωματεμπορική ... αμ θα μου πεις, κόρη του πατέρα της είναι, ψωνάρα και θέλει να κλέισει

Διαφωνώ κάθετα. Αν έχεις ένα όόνειρο και είναι ένα επάγγελμα που θες να ακολουθήσεις γιατι να μην το κάνεις? Αλλωστε, είναι κάτι τελείως διαφορετικό η Ιατρική απο την Οδοντριατρική.

Χωρίς να είμαι κόρη Λύτρα, θα έκανα το ίδιο ακριβώς.


Όταν οι άνθρωποι θα πάψουν να κυνηγούν τα όνειρά τους τότε η ζωή θα πάψει να έχει νόημα
Αλλοίμονο αν κατηγορούμε ένα νεαρό παιδί επειδή κυνηγά το όνειρό του
Αυτή ήταν η γοητεία των μυστικών της Εδέμ κι η Μαρίλια είναι η μόνη που απέμεινε να κυνηγάει ακόμη το όνειρο
Σ' αυτά να προσθέσω ότι ένας άνθρωπος θα μπορούσε να 'ναι δυστυχής επαγγελματικά (και όχι μόνο δεδομένου ότι η δουλειά μας επηρεάζει σημαντικά και τον τρόπο ζωής γενικότερα) αν πχ ήθελε να γίνει θαλασσολόγος και τον ανάγκαζε κανείς να πάει ιατρική επειδή μπορεί... Η επιτυχία είναι ανάλογη της προσωπικής επιθυμίας μας για την πορεία της ζωής μας, ασχέτως όλων των κοινωνικά κατασκευασμένων προτύπων

KatsaroYpotheto έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Καλά η Νταίζη δεν έχει το Θεό της.."απλά να αποβάλλει θέλαμε..σιγά" Τη σκέφτηκαν πολυ αυτη την ατάκα να τη δώσουν σε μια μάνα? Και επιτέλους.. ΝΤΑΙΖΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ! να ηρεμήσουμε.. Και αν δεις τον Πέρι..φιλιά!!

Η Νταίζη είναι η ''κατακαημένη'' ηρωίδα που κατα καιρούς υποστηρίζετε έχω να πω..... Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 751732

Κατακαημένη δεν τη λες... κατακαμμένη πάλι... lmao
Ναι, κατήντησε ρόλος passe-partout. Όπου υπήρχε ανάγκη, τσουπ μια Νταίζη χωμένη για να καλύψει το κενό. Πάραυτα, έχει υπόβαθρο -και απέκτησε και στην πορεία- και θα μπορούσε να έχει ενδιαφέρον, αλλά γι αυτό χρειάζεται και μια αδυναμία, μια ευαισθησία, ένα κάτι τέλος πάντων (και το "Χρήστο σ' αγαπάω" δεν πιάνει) που δεν το έχει και αυτό σκοτώνει το ρόλο. Όταν βλέπεις να αντιδρά παράλογα σε όλες τις καταστάσεις, έρχεται κάποια στιγμή που δεν μπορείς να τη δικαιολογήσεις, ούτε καν να την καταλάβεις...

Άσχετο, αλλά βρήκα σε τι μοιάζουν οι απόγονοι της Αντιγόνης. Και για τα δυο τα λόγια "η γυναίκα/ο άντρας που αγαπώ" είναι μεταβλητή.

Εις το επανειπείν :)
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Vaso20 Τρι Σεπ 21, 2010 5:30 pm

anastasia20 έγραψε:Ας σχολιασω:

Μελιτα-σκηνη με τη νεφελη:μεσα σε μια σκηνη μερικων δευτερολεπτων η μελιτα τα ειπε όλα…ποσο μονη της νιωθει…ποσο ποναει για την τροπη που εοχυν παρει τα γεγονοτα…μονη της λυγισε…προσπαθησε να συγκρατησει τα δακρυα της για να μην την ακουσει η μικρη…απιστευτη η παπα... : respect :

Στεφανος-μελιτα:λυπηθηκα το στεφανο….η μελιτα εχει υψωσει τοιχο και δεν τον ακουει καν..λαθος της…τουλαχιστον θα επρεπε να του δωσει την ευκαιρια να της μιλησει..ο στεφανος πηγε από εκει προφανως γιατι εψαχνε στηριγμα Love! μετα της αποκαλυψη ότι η νταιζη είναι αδερφη του….ηταν χαμενος…και η μελιτα του φερθηκε πολύ σκληρα…

Μα καλα δεν βλεπει ότι το παιδι την παρακαλα ακομα και μετα τις αποκαλυψεις; Siga...

Στεφανος-νταιζη-καρταλω:δεν μου αρεσε η αντιδραση του στεφανου καθολου….ο,τι και να είναι η νταιζη δεν επρεπε να της ορμηξει…
Βεβαια εκεινη τη στιγμη ο στεφανος συνεδεσε νταιζη-καρτακω-αποπειρες-κοροιδια και τα πηρε αλλα και παλι….

Ένα εχω να πω:ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΚΡΙΒΑ ΑΥΤΟ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ….σιγα μην σε αφησει η νταιζη ετσι…

Ατακα-κολαφος:<μαζουτ καει το παληκαρακι;>gelio

Στεφανος-χρηστος:το τι γελιο εριξα…ο κασσανδρινος γιατι εκανε ετσι;ετοιμος να ανεβει στα δεντρα και να παριστανει την μαιμου ηταν.. gelio

Δεν μου αρεσε καθολου σε εκεινη τη σκηνη…στην σκηνη με την νταιζη ηταν σαφως καλυτερος…

Παρεα-δελφινια:
ΕΛΕΟΣ….απλα…ΕΛΕΟΣ…πως το σκεφτηκαν αυτό;;;μα παρομοιαζαν τα δελφινια με τους εαυτους τους;

Ναι υπαρχει
το δελφινι που κοιμαται=νικολας
Το δελφινι που τραγουδα=λουκας
Το δελφινι που μοιραζει φαπες=δαφνη
Το δελφινι που ζηλευει=νορα
Το δελφινι που στεκεται στα ποδια του=ευα….

ΕΛΕΟΣ…. wall

Υ.γ η ευα με ραντεβου το βλεπει το μωρο;γιατι αλλιως δεν…
Ολη μερα κάθε μερα λειπει….και ξεχναει να φορεσει και ρουχα όταν βγαινει…. slap

Αυτά….

Πολυ ωραιος ο σχολιασμος σου! Thumbs up
Συμφωνω σχεδον σε ολα ειδικα με την ατακα-κολαφο lmao
Δεν συμφωνω σ αυτο που λες οτι λυπηθηκες το Στεφανο!
Εγω δεν τον λυπαμαι καθολου! valen
Ουτε γι αυτα που του κανει η Μελιτα ουτε γι αυτα που θα του κανει η Νταιζη στη συνεχεια! valen

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Σεπ 21, 2010 6:06 pm

maraki_ch έγραψε:Και η παρανοια συνεχιζεται!!!
Σαφως καλυτερο απο την πρεμιερα αλλα και παλι απογοητευτικο!! Ψηφισα καλο κι αυτο με δυσκολια!!!

Στα περαιτερω:
- Η πρωτη σκηνη με το σκυλοκαυγα στο Καρταλοσπιτο ηταν απλα απολαυστικη!!! Καταρχην, απο αποψη ταλεντου και των τριών, αλλά και απο αποψη ρολων!! Το ποσο το ευχαριστηθηκα το μπερτακι που εφαγε η Νταιζη, δε λεγεται!!! Κι εκει που δαγκωε το Στεφανο, επεσα κατω απ'το γελιο!!! Δεν καταλαβαινω βεβαια με τι δικαιολογια θελει τα λεφτα του Λαζαριδη που δεν της ειναι και τιποτα στο κατω κατω, αλλα λυσσαξε πια!! Α!, το οτι μεγαλωσε στο πεζοδρομιο, νομιζω ειναι υπερβολη!! Τετοιο κοριτσι μαλαμα??? cake Πηρε και τα ηνια της οικογενειας... τη βαψαμε! Με τον Μπέλλο αδιαφορη!
- Γλυκια η σκηνη με Δάφνη και Νικόλα, αν και δεν αποσκοπουσε καπου!
- ΟΣο για τη σκηνη με Νόρα και Λουκά, παιδιαστικη, υπερβολικη και χαζομάρα!! Καλο το πεσιμο φτιαχτο ή μη, αλλά δεν εσωσε την κατασταση!!!
- Την κατσαρη να μυξοκλαει πανω απο το παιδι της, απαξιω!
- Ο Λευτερακης που ολο σκεφτεται κοντευει να το καψει (και αυτο)! Ρημαξε το διαδρομο και ενα ξυπνητηρι δεν εβαλε!! Μονος του τα'κανε σκ@τ@ (σορρυ)!!
- Οσο για Εριεττα και Αμαλία τουγκεδερ, μου εκανε κατι σε "Βρηκε ο Φιλιππος το Ναθαναηλ" και "κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι του"!!! Πφφφ...
- Η εκδρομη τωρα!! Ναι οκ, Καλά και ομορφα τα δελφινια, αλλά πάλι άλλο περιμεναμε και αλλο μας σερβιραν!!! Ημαρτον! ποσο καψιμο ακομα της Παρεας που τοσο αγαπησαμε!! ΘΕΑ και παλι η Ξυλά αν και εντελως ξεχασμενη!! Γκρρρ... Λατρεψα το ντυσιμο της!
- Χρήστος και Στέφανος.. Ε οχι... Η σκηνη δε μου αρεσε καθολου!! ΚΑι ουτε καλοπαιγμενη ηταν!! Υπερβολικοι και οι 2 και αλλα ντ'αλλων!!!
- Στην οδο Δημοκρατους στη σκηνη με την Νταιζη παλι, σαφως καλυτερος ο Χρηστος!! Και κρατησε και ενα επιπεδο!! Ειδε κι αποειδε ο ανθρωπος!!! Κι αυτη ΠΑΛΙ θελει να βγει στο φως!! ΜΑ ποσα να αντεξω ακομα η τηλεθεατρια???
- Α τα μαθατε??? Δεν τα μαθατε... Η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου και τουμπαλιν!! Εξ ου και η περιοδεια του τσιρκου medrano!! Ακουσατε ακουσατε!! Βγηκε ο ντελαλης-Στεφανος και αστραψε κ βροντηξε!! Με την κατσαρη αγαπη του δε μου αρεσε καθολου κανεις τους! Και ας πει καποιος στην Κλαιουσα, οτι μετα το "α" ειναι το "βου"!! Πφφ..
- Τα συγχαρητηρια μου στη Μαριλια για την επιλογη της, αν και οντως ενα πασο χρειαζεται!!
- Πολλες οικειοτητες η κορη ΧατζηΕξτε με τον Πετράν και δε μ'αρεσει καθολου!! Το κουβαρι δε λεει να ξετυλιχτει!!
- ΛουκαΝορακια και Στεφανος, αξιολογη σκηνη!!
- ΚΑθως και η ενημερωση του Νικολα για το σόι του (μεσα) επισης μου αρεσε, αν εξαιρεσεις την γκρινια και τις φωνες για τον υπνο του!!

ΥΓ,1: Εχουμε νιωσει στο πετσι μαςτην απουσια του Μάναρου, αλλά δε χρειαζεται να το κανετε ολο και χειροτερο με την απουσια ΚΑΙ των βασικων πρωταγωνιστων σε ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ (τονιζω) σκηνες!!
ΥΓ. 2: Καπου πηρε το αυτι μου, οτι η ..... εδιωξε το Ρένο απο την εταιρια!!! Αδιανοητο μου φαινεται!! Ειστε σιγουρες??
ΥΓ. 3: Και εγω πιστευω οτι η Χριστινα πυροβοληθηκε, αλλά μπορει να κανω και λαθος!! Ή μηπως οχι?? Αλλά και παλι, αυτο δειχνουν ολα! Χμμμ δεν ξερω!! yey

Τα ευσημα μου στους γνωστους σχολιασμους!!

Flkia

όταν την ειδα να προσπαθει να κλάψει εγω γέλασα η σκηνη ηταν Ee? την εσωσε το Νεφελάκι που σαν αγγελουδι κοιμόταν το καλο μου!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Σεπ 21, 2010 6:09 pm

loukitsa έγραψε:
maraki_ch έγραψε:Και η παρανοια συνεχιζεται!!!
Σαφως καλυτερο απο την πρεμιερα αλλα και παλι απογοητευτικο!! Ψηφισα καλο κι αυτο με δυσκολια!!!

Στα περαιτερω:
- Η πρωτη σκηνη με το σκυλοκαυγα στο Καρταλοσπιτο ηταν απλα απολαυστικη!!! Καταρχην, απο αποψη ταλεντου και των τριών, αλλά και απο αποψη ρολων!! Το ποσο το ευχαριστηθηκα το μπερτακι που εφαγε η Νταιζη, δε λεγεται!!! Κι εκει που δαγκωε το Στεφανο, επεσα κατω απ'το γελιο!!! Δεν καταλαβαινω βεβαια με τι δικαιολογια θελει τα λεφτα του Λαζαριδη που δεν της ειναι και τιποτα στο κατω κατω, αλλα λυσσαξε πια!! Α!, το οτι μεγαλωσε στο πεζοδρομιο, νομιζω ειναι υπερβολη!! Τετοιο κοριτσι μαλαμα??? cake Πηρε και τα ηνια της οικογενειας... τη βαψαμε! Με τον Μπέλλο αδιαφορη!
- Γλυκια η σκηνη με Δάφνη και Νικόλα, αν και δεν αποσκοπουσε καπου!
- ΟΣο για τη σκηνη με Νόρα και Λουκά, παιδιαστικη, υπερβολικη και χαζομάρα!! Καλο το πεσιμο φτιαχτο ή μη, αλλά δεν εσωσε την κατασταση!!!
- Την κατσαρη να μυξοκλαει πανω απο το παιδι της, απαξιω!
- Ο Λευτερακης που ολο σκεφτεται κοντευει να το καψει (και αυτο)! Ρημαξε το διαδρομο και ενα ξυπνητηρι δεν εβαλε!! Μονος του τα'κανε σκ@τ@ (σορρυ)!!
- Οσο για Εριεττα και Αμαλία τουγκεδερ, μου εκανε κατι σε "Βρηκε ο Φιλιππος το Ναθαναηλ" και "κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι του"!!! Πφφφ...
- Η εκδρομη τωρα!! Ναι οκ, Καλά και ομορφα τα δελφινια, αλλά πάλι άλλο περιμεναμε και αλλο μας σερβιραν!!! Ημαρτον! ποσο καψιμο ακομα της Παρεας που τοσο αγαπησαμε!! ΘΕΑ και παλι η Ξυλά αν και εντελως ξεχασμενη!! Γκρρρ... Λατρεψα το ντυσιμο της!
- Χρήστος και Στέφανος.. Ε οχι... Η σκηνη δε μου αρεσε καθολου!! ΚΑι ουτε καλοπαιγμενη ηταν!! Υπερβολικοι και οι 2 και αλλα ντ'αλλων!!!
- Στην οδο Δημοκρατους στη σκηνη με την Νταιζη παλι, σαφως καλυτερος ο Χρηστος!! Και κρατησε και ενα επιπεδο!! Ειδε κι αποειδε ο ανθρωπος!!! Κι αυτη ΠΑΛΙ θελει να βγει στο φως!! ΜΑ ποσα να αντεξω ακομα η τηλεθεατρια???
- Α τα μαθατε??? Δεν τα μαθατε... Η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου και τουμπαλιν!! Εξ ου και η περιοδεια του τσιρκου medrano!! Ακουσατε ακουσατε!! Βγηκε ο ντελαλης-Στεφανος και αστραψε κ βροντηξε!! Με την κατσαρη αγαπη του δε μου αρεσε καθολου κανεις τους! Και ας πει καποιος στην Κλαιουσα, οτι μετα το "α" ειναι το "βου"!! Πφφ..
- Τα συγχαρητηρια μου στη Μαριλια για την επιλογη της, αν και οντως ενα πασο χρειαζεται!!
- Πολλες οικειοτητες η κορη ΧατζηΕξτε με τον Πετράν και δε μ'αρεσει καθολου!! Το κουβαρι δε λεει να ξετυλιχτει!!
- ΛουκαΝορακια και Στεφανος, αξιολογη σκηνη!!
- ΚΑθως και η ενημερωση του Νικολα για το σόι του (μεσα) επισης μου αρεσε, αν εξαιρεσεις την γκρινια και τις φωνες για τον υπνο του!!

ΥΓ,1: Εχουμε νιωσει στο πετσι μαςτην απουσια του Μάναρου, αλλά δε χρειαζεται να το κανετε ολο και χειροτερο με την απουσια ΚΑΙ των βασικων πρωταγωνιστων σε ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ (τονιζω) σκηνες!!
ΥΓ. 2: Καπου πηρε το αυτι μου, οτι η ..... εδιωξε το Ρένο απο την εταιρια!!! Αδιανοητο μου φαινεται!! Ειστε σιγουρες??
ΥΓ. 3: Και εγω πιστευω οτι η Χριστινα πυροβοληθηκε, αλλά μπορει να κανω και λαθος!! Ή μηπως οχι?? Αλλά και παλι, αυτο δειχνουν ολα! Χμμμ δεν ξερω!! yey

Τα ευσημα μου στους γνωστους σχολιασμους!!

Flkia

όταν την ειδα να προσπαθει να κλάψει εγω γέλασα η σκηνη ηταν Ee? την εσωσε το Νεφελάκι που σαν αγγελουδι κοιμόταν το καλο μου!

Ενα δικιο το εχεις!! Το "μυξοκλαιει" παραηταν υπερβολικο μιας και η εν λογω "κυρια" ουτε δακρυα, ουτε μυξακια βγαζει... Απλα μουρμουραει... Ή προσπαθει τουλαχιστον.. sisi
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Σεπ 21, 2010 6:10 pm

Είναι σε φαση επαναστασης αλλα και πιο πριν παλι κλαμα δακρυ γιοκ lmao lmao lmao
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Σεπ 21, 2010 6:16 pm

Αυτη η φαση επαναστασης ειναι που μου προκαλει δεος και μενα!! Γιατι αν δεν ειναι αυτο επανασταση, τοτε τι ειναι???
Και μην ακους αυτα που λενε! Και ο μακαριτης ο Τσε απο εναν καναπε ξεκινησε!!
lol!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Σεπ 21, 2010 6:19 pm

Μα να ποστάρει η sma βιντεάκι και να μην ποστάρω εγώ? Δε λέει lmao



ΥΓ.Καλά το δικό σου tzimpirdika ήταν άπαιχτο αλλά και το δικό μου έχουμε το σημερινό επεισόδιο, θα το εμπλουτίσουμε!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης