Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

+35
Aria
alkisti
annoula!
edem4ever
KatsaroYpotheto
panpetrakatsi
ebelina2007
stephanos13
oriana
pruedens
sissaki
Cancoon
katerina--noraloukakos
amoust
νοριτσα
jim7
aggeliki
Nora&Loukas
soso
DESPOINA
margaret10
anneliz_333
tweetyedem
JESSIE
diam rena
LIBRA
tzibirdika
pasxalitsa
katie007
Καρ-Mik
loukitsa
manos for ever
fanlouknor
Foulitsa
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 24 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 78
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Οκτ 08, 2010 9:37 pm

Ο Λουκάς είναι ακόμη πολύ νέος, έχει λοιπον περιθώρια αλλαγής, και αυτές οι αλλαγές δεν είναι για κακό, ας βάλει λίγο και τον εαυτό του σε πρώτο πλάνο, όσο για τα σχόλιά του στο τηλεφώνημα του Νικόλα, όπως λές είχε πάντα χοντροκομμένο χιούμορ, οπότε ΕΚΕΙ δεν άλλαξε...

Τα βασικά στοιχεία του χαρακτήρα του παραμένουν ίδια πάντως, οπότε άδικα ο συναγερμός, νομίζω...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Οκτ 08, 2010 9:39 pm

JESSIE έγραψε:Ο Λουκάς είναι ακόμη πολύ νέος, έχει λοιπον περιθώρια αλλαγής, και αυτές οι αλλαγές δεν είναι για κακό, ας βάλει λίγο και τον εαυτό του σε πρώτο πλάνο, όσο για τα σχόλιά του στο τηλεφώνημα του Νικόλα, όπως λές είχε πάντα χοντροκομμένο χιούμορ, οπότε ΕΚΕΙ δεν άλλαξε...

Τα βασικά στοιχεία του χαρακτήρα του παραμένουν ίδια πάντως, οπότε άδικα ο συναγερμός, νομίζω...

Είχε χοντροκομένο χιούμορ. Εδω μιλάμε οτι παρότρεινε τον Νικόλα να κλείσει το τηλεφωνο όταν αυτό αφορά την υγεία ενός μικρού παιδιού. Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 17902

Bring him back ! Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 13379 Eγω θα το βροντοφωνάζω Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Οκτ 08, 2010 9:42 pm


Εγώ πάντως χαίρομαι για το Λουκά που έβαλε τη φωνή στην ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, αλλά επειδή νομίζω οτι στο τέλος θα βγούμε off topic για χάρη του, σταματάω την προσπάθεια να σε πείσω....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 08, 2010 9:43 pm

JESSIE έγραψε:
Θα διαφωνήσω για την Καρταλιάδα. Κατ'αρχήν δεν είναι έτσι, γιατί όλα όσα γίνονται έχουν σύνδεση και με την παρέα και με τα μυστικά του παρελθόντος που αφορούν τούς πάντες, και κατα δεύτερον, υπάρχουν πάρα πολύ εκεί έξω που ενδιαφέρονται για τον Καρτάλη και το σόι του, και τι μυστικά κρύβει, οπότε ας μην είμαστε τόσο μεμψίμοιροι... Τα δύο ζευγάρια που απέμειναν και η Εύα, δεν γίνεται να κρατήσουν μόνοι τους μιά ολόκληρη σειρά για 3 χρόνια, οπότε ότι προστίθεται, είναι για ενίσχυση καί όχι για αποδυναμωμα της σειράς....


Αυτό που πραγματεύεται η σειρά φέτος είναι μια ιστορία με διαμάντια που κάποτε έκλεψαν ο Καρτάλης με το Χατζηβασιλείου και οι συνέπειες εκείνης της κλοπ.ής και του φόνου της γυναίκας του Λευτέρη που έγινε στην προσπάθεια επανάκτησής τους
Επίσης το παρελθόν της Εριέττας του Στέφανου και της Νταίζης
Αν ανάμεσα σε αυτά τα ονόματα βρίσκεις οτι υπάρχει έστω κι ένα απ την παρέα της φεγγαρόπετρας πες το κι εγώ θα συμφωνήσω
Καρταλιάδα λοιπόν και απλά οι παλιοί πρωταγωνιστές υπάρχουν στη σειρά σε ρόλο κομπάρσου και κωμικών
Εκτός κι αν υπάρχει άλλο θέμα και μου έχει διαφύγει

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Οκτ 08, 2010 9:47 pm



Μαρία έχουμε δεί μόνο λίγα επεισόδια ακόμη οπότε δεν μπορούμε να ξέρουμε πώς συνδέονται όλα τα παραπάνω με τους υπόλοιπους. Εγώ κάπου είχα διαβάσει οτι ο Λευτέρης ήρθε με σκοπούς για την παρέα, τον βλέπουμε να προσπαθεί να μάθει γι'αυτούς, αλλά ακόμη είμαστε στο σκοτάδι.
Ας έχουμε υπομονή και θα δέσει το γλυκό....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 08, 2010 9:49 pm


Απο υπομονή άλλο τίποτα
Έκανα υπομονή δυό χρόνια να δω που θα πάει η Εύα και την έχασα
Έκανα υπομονή ένα χρόνο και κάτι να δω ποιός είναι ο Καρτάλης και ακόμη δεν ξέρω
Εκανα υπομονή ενάμισυ χρόνο να γίνουν ο Λουκάς κι η Νόρα ζευγάρι και χωρίζουν για γελοίους λόγους
Κάποτε η υπομονή εξαντλείται
Ιδιαίτερα αν βλέπει κανείς οτι μερικά πράγματα χάθηκαν ανεπιστρεπτί
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από pruedens Παρ Οκτ 08, 2010 9:49 pm

Να βαλω τις σκεψεις μου σε μια ταξη . Αστο δεν βλεπω να γινεται. Αρχιζω...

# σημειο να θες να σπασεις το κεφαλι ή την οθονη

Λουκανορικος Καυγας = Ναι οι σκηνες με καυγαδες στην τηλεοραση και το δραμα σε σειρες και μεγαλα ζευγαρια ειναι cool αλλα μεχρι ενος σημειου . Δεν ξερω τι με ενοχλει ναι το βρηκα οι καυγαδες ΦΕΤΟΣ σε Νορα/Λουκα δεν συμβαδιζουν δεν το χουν φταει το σεναριο?? φταινε οι ηθοποιοι?φταιω εγω?????Νορας/Λουκας μεχρι στιγμη πανε μια πανω μια κατω μια τρομερη σκηνη 3 χαλια ....αρχισαν υποτονικα την σαιζον καπου πηγαν να το βρουν και το χασανε μεσα στην ολη αναστατωση που υπαρχει .

Μελιτα./Στεφανος |γελασα στην σκηνη το ομολογω| Ποσες φορες εχει παει ο Στεφανος στην Μελιτα και τρωει πορτα ??? εκατομμυρια . Ποσες φορες χωρισανε ΟΡΙΣΤΙΚΑ εκατομμυρια . Την μια τον διωχνει γιατι Ολα τελειωσαν μια τον καλει σπιτι της για να τον ξαναδιωξει παλι γιατι βρηκε φωτογραφιες με την Ερριετα και ενταξει μια - δυο μερες περασαν απο τοτε που χωρισανε οριστικα για 2.343.543 φορα αλλα νισαφι!!!

Μηπως η Μελιτα θελει να την παρακαλαει , να κανει την δυσκολη ?? Πες οχι......φταιω εγω...τι τον καλεσε για να του δωσει τις φωτογραφιες " παρε τις φωτογραφιες σου και φυγε " Δεν μπορω...η επομενη σκηνη τους ας μν ειναι στο σπιτι της και οχι αλλους χωρισμους φτανει.


Μελιτα/Λουκας = Καλα η Μελιτα πες το χει το δικιο . Ο λουκας ???? εχει φωτογραφιες?? Δαχτυλιδια??? Τι το ολο δραμα με υποσχεσεις αγαπες ευχες σε αστερια??? Η Ευα εχει δικιο ...μονοι τους το καταστρεφουν το παιχνιδι ...κανεις αλλος ....μια με την δουλεια μια με την εμπιστοσυνη .

#Σημειο να θες να βαρεσεις ενεση να δεις αν ζεις ή παιζεις στο Inception

Πες μου οτι Ερριετα / Καρταλης δεν ειναι αδερφια . Πες μου οτι εβλεπα πολλες μεξικανικες σειρες μικρη και το χασα . Πες μου το αυτο ....θα πεθανω απο τα γελια?? απο το κλαμα???

Μπελλος ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΠΕΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!! Τουλαχιστον με την Νταιζη βγαινουν αισθηματα αηδιας μισους με τον Μπελλο
livani

#Σημειο να πεις ελα κατι κανεις ...αστο

Ρουσσος - Ολα τα λεφτα . Κατι ξερει και με ανησυχει ..λιγο η βροχη λιγο το υφος ΤΙ???? Ερριετα και Καρταλης ??? Τρεχα να μιλησεις στην Χατζηβασιλειου γρηγορα!!!

Ευα - Αχ......τι δικιο εχει μονο αυτη αν αρχισει να τους βαραει εναν εναν μπορει να συνελθουν

Δυο τυποι τυπου μαυρα μεσανυχτα σε παιδικη χαρα μερα μεσημερι - Θυμισε μου να μν παω την μικρη μ αδερφη απο τα μερη τους...Νταιζη κατι σχεδιαζει......πανω που λες θα την δω λιγοτερο μπαμ.....παλι καπου χωνεται

Highlight = Χρηστος /γραμματεας χατζηβασιλειου = μονο και μονο να βλεπεις Νταιζη να αφριζει απο το κακο της τους παντρευω αυριο κιολας!!!

Ψηφισα ασχημο γιατι ειναι παρασκευη και ειμαι στις καλες μου ..και γιατι 2 ζευγαρια μου σταματησαν να κανουν βλακειες ...ας βλεπουν νορα/λουκας να μαθαινουν!!!

edit ΄μην το ξεχασω αν μαθετε ποιος ειναι ο Καρταλης πειτε μου και εμενα!!!

pruedens


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από sissaki Παρ Οκτ 08, 2010 9:53 pm

Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Θα διαφωνήσω για την Καρταλιάδα. Κατ'αρχήν δεν είναι έτσι, γιατί όλα όσα γίνονται έχουν σύνδεση και με την παρέα και με τα μυστικά του παρελθόντος που αφορούν τούς πάντες, και κατα δεύτερον, υπάρχουν πάρα πολύ εκεί έξω που ενδιαφέρονται για τον Καρτάλη και το σόι του, και τι μυστικά κρύβει, οπότε ας μην είμαστε τόσο μεμψίμοιροι... Τα δύο ζευγάρια που απέμειναν και η Εύα, δεν γίνεται να κρατήσουν μόνοι τους μιά ολόκληρη σειρά για 3 χρόνια, οπότε ότι προστίθεται, είναι για ενίσχυση καί όχι για αποδυναμωμα της σειράς....


Αυτό που πραγματεύεται η σειρά φέτος είναι μια ιστορία με διαμάντια που κάποτε έκλεψαν ο Καρτάλης με το Χατζηβασιλείου και οι συνέπειες εκείνης της κλοπ.ής και του φόνου της γυναίκας του Λευτέρη που έγινε στην προσπάθεια επανάκτησής τους
Επίσης το παρελθόν της Εριέττας του Στέφανου και της Νταίζης
Αν ανάμεσα σε αυτά τα ονόματα βρίσκεις οτι υπάρχει έστω κι ένα απ την παρέα της φεγγαρόπετρας πες το κι εγώ θα συμφωνήσω
Καρταλιάδα λοιπόν και απλά οι παλιοί πρωταγωνιστές υπάρχουν στη σειρά σε ρόλο κομπάρσου και κωμικών
Εκτός κι αν υπάρχει άλλο θέμα και μου έχει διαφύγει

έχω την εντύπωση εκτός και αν κάνω εγω λάθος πωσ αυτό είναι ένα απο τα θέματα της σειράς... είναι η ιστορία που δένει κατά κάποιο τροπο όλους τουσ ήρωες μεταξύ τουσ...ο καθε ήρωας όμωσ εχει και τα δικά του προβλήματα... όσον αφορά την παρέα, αυτή περασε τα πάνδεινα στον πρώτο κύκλο....και οπωσ συμβαίνει και στην πραγματική ζωή ποτέ δεν υπάρχει μόνο μια παρεα δυο ή τριων ή και παραπάνω ατόμων η οποία δεν επηρεάζεται απο εξωτερικούς παράγοντες και έχει μόνο τα δικά τησ προβλήματα....αυτό ισωσ να ηταν λιγο παραλογο....
sissaki
sissaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Ασχολίες : Χορος, Θεατρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από LIBRA Παρ Οκτ 08, 2010 9:55 pm

JESSIE έγραψε:

Μαρία έχουμε δεί μόνο λίγα επεισόδια ακόμη οπότε δεν μπορούμε να ξέρουμε πώς συνδέονται όλα τα παραπάνω με τους υπόλοιπους. Εγώ κάπου είχα διαβάσει οτι ο Λευτέρης ήρθε με σκοπούς για την παρέα, τον βλέπουμε να προσπαθεί να μάθει γι'αυτούς, αλλά ακόμη είμαστε στο σκοτάδι.
Ας έχουμε υπομονή και θα δέσει το γλυκό....

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΙΑ!!!ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ Η ΣΕΙΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ Δ'ΚΥΚΛΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΜΟΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΔΕΙΧΝΟΝΤΑΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΑΝΟΥΣΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο Γ'ΚΥΚΛΟΣ.
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Οκτ 08, 2010 9:58 pm

Clarabelle έγραψε:
Αυτό που πραγματεύεται η σειρά φέτος είναι μια ιστορία με διαμάντια που κάποτε έκλεψαν ο Καρτάλης με το Χατζηβασιλείου και οι συνέπειες εκείνης της κλοπ.ής και του φόνου της γυναίκας του Λευτέρη που έγινε στην προσπάθεια επανάκτησής τους
Επίσης το παρελθόν της Εριέττας του Στέφανου και της Νταίζης
Αν ανάμεσα σε αυτά τα ονόματα βρίσκεις οτι υπάρχει έστω κι ένα απ την παρέα της φεγγαρόπετρας πες το κι εγώ θα συμφωνήσω
Καρταλιάδα λοιπόν και απλά οι παλιοί πρωταγωνιστές υπάρχουν στη σειρά σε ρόλο κομπάρσου και κωμικών
Εκτός κι αν υπάρχει άλλο θέμα και μου έχει διαφύγει


Συμφωνώ απολύτως : respect : : respect : : respect :
Αυτό ακριβώς εννοούσα στο σχόλιό μου!
Φετος πιο πολύ από ποτέ ειναι Καρταλιάδα (εξαιρετικά πετυχημενο),γιατί τουλάχιστον πέρυσι ο Καρτάλης συνδεόταν με το Μάνο,το Ρουσσο και το γνωστό γυναικείο ντουετάκι (πρόσωπα που υπήρχαν εξ αρχής και αφορούσαν στο κοινό)!
Φέτος γίνεται αναψηλάφιση του παρελθόντος του,διερεύνηση του γενεαλογικού του δέντρου,περαιτέρω άνοιγμα των συνεργασιών του, ειδική πρόσκληση των εκδικητών του,..τη στιγμή που εις ώρας,όσοι από την παρέα εχουν ρόλο,αναλύονται αποκλειστικά και μόνο σε σκηνές ποσότητας και όχι ποιότητας (ή συναφειας με την κεντρική ιστορία)
Φυσικά,όλα αυτά στο μέλλον μπορούν να αλλάξουν και να υπάρξει κάποια συνάφεια ανάμεσά τους,και προσωπικά το ελπίζω βαθύτατα!(αλλα μάταια ,φοβάμαι) !
Η ίντριγκα,το πραγματικό ενιδαφέρον και τα Μυστικά,επ'ουδενί συνδέονται προς το παρόν με καποιον από την παρεα!
..τα ζευγαρια της οποίας απλά ομαδικά και ταυτόχρονα χωρίζουν ανευ πραγματικού και πειστικού λόγου ,ή εντρυφούν στις εκκενώσεις και τα συμπαραμαρτούντα τους!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Οκτ 08, 2010 9:58 pm

Pruedence, αυτό που λές για Εριέττα Στέφανο να είναι αδέλφια δεν νομίζω οτι ισχύει.... Ο πανικός του Ρούσσου προήλθε από το γεγονός οτι ήταν ανάμεσα στους 4 άνδρες που σκότωσαν τον πατέρα της Εριέττας, και φοβάται μήπως αυτό γίνει γνωστό και τον πάρει η μπάλα και όχι γιατι ξέρει οτι αυτοί οι δύο είναι αδέλφια... Αλλωστε και για την κόρη του αναφέρθηκε αμέσως μετά οτι πρέπει να μείνει μακρυά από τον Καρτάλη, κι αυτό το λέει από την αρχή, λές δηλαδή ΟΛΟΙ να είναι αδέλφια μεταξύ τους, δηλαδή Στέφανος, Εριέττα, Μελίτα ?
Εντελώς απίθανο κάτι τέτοιο. Ο Στέφανος δεν έχει συγγένεια με την Εριέττα...., ούτε φυσικά με τη Μελίτα.... Δυστυχώς γι'αυτόν, έχει συγγένεια με τη Νταίζη κι αυτή είναι ήδη one too much!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Οκτ 08, 2010 10:03 pm

Πολύ ανάλυση γίνεται, κι αυτό δεν προάγει την ψυχαγωγία που είναι και ο κύριος λόγος που βλέπουμε τη σειρά...
Εγώ μιά χαρά βλέπω να συνδέονται όλοι, νέοι πελάτες για το Λουκά και τη Νόρα, νέες αγωνίες για την αποκάλυψη του παρελθόντος του Ρούσσου, φλέρτ ή νέοι έρωτες για Εύα και Δάφνη, ίσως και για την Μελίτα, αποκαλύψεις για σχέση Εριέττας και Μάνου, Αννα και Χρήστος, και πολλά ακόμη που θα δούμε στο μέλλον. Εγώ είμαι ευχαριστημένη, πάντως!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από pruedens Παρ Οκτ 08, 2010 10:04 pm

Clarabelle έγραψε:
Απο υπομονή άλλο τίποτα
Έκανα υπομονή δυό χρόνια να δω που θα πάει η Εύα και την έχασα
Έκανα υπομονή ένα χρόνο και κάτι να δω ποιός είναι ο Καρτάλης και ακόμη δεν ξέρω
Εκανα υπομονή ενάμισυ χρόνο να γίνουν ο Λουκάς κι η Νόρα ζευγάρι και χωρίζουν για γελοίους λόγους
Κάποτε η υπομονή εξαντλείται
Ιδιαίτερα αν βλέπει κανείς οτι μερικά πράγματα χάθηκαν ανεπιστρεπτί

συμφωνω σε ολα!!!! : respect :
φετος η σειρα εχασε τον ρυθμο της ο πιλοτος της περιστρεφοταν γυρω απο μια παρεα τωρα περιστρεφεται γυρω απο τον Καρταλη θα πεις και περσι το ιδιο γινοτανε αλλα τουλαχιστον εδενε με τον Μανο τον Ρουσσο και τον χατζηβασιλειου τωρα δεν υπαρχει δεσιμο με την παρεα .

Εχουμε απο την μια καρταλη+ ιστορια του + Νταιζη και απο την αλλη την παρεα που τσακωνεται......για χαζους λογους και μπαινει σε δευτερη μοιρα λυπαμαι αλλα δεν κανω συγχρονιζω πλεον.....υπομονη κανεις δευτερη σαιζον στην αρχη μια που λες η σειρα μπαινει στο δευτερο χρονο και ειναι μετα απο break αλλα ειμαστε 3η χρονια θα πρεπε να εβγαινε συγχρονισμος εκτος εαν φετος δεν εχουμε να κανουμε με τα μυστικα της ΕΔΕΜ εδεμ θυμιζω εχει να κανει με την παρεα της φεγγαροπετρας και τα μυστικα τους


το ξερω οτι δεν ειναι αδερφια μιλαω για μελιτα και καρταλη ......





4 άνδρες που σκότωσαν τον πατέρα της Εριέττας, και φοβάται μήπως αυτό γίνει γνωστό και τον πάρει η μπάλα και όχι γιατι ξέρει οτι αυτοί οι δύο είναι αδέλφια
κατι εχω χασει .......ποτε το μαθαμε αυτο ειμαι spoiler -free και εχω ενα πραγμα με την μνημη μου ειλικρινα μιλαω...σορρυ αν το εδειξε οτι ο Ρουσσος σκοτωσε τον πατερα της ερριετας ιδεα δεν εχω πειτε λιγο επ να το βρω.

pruedens


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από oriana Παρ Οκτ 08, 2010 10:07 pm

παιδια μολις ειδα το επεισοδιο και εχω να πω οτι

τον εφιαλτη της εριεττα βλεπει κ ο ρουσσος αρα

τα 2 παιδακια ηταν η εριεττα και ο στεφανος αρα ειναι αδερφια κ ο πατερας τους ειναι καποιος ασχετος.

οι 4 ανδρες ειναι ο ρουσσος ο λαζαριδης ο χατζηβασιλειου και ο λυτρας και καποιος απο αυτους σκοτωνει τον πατερα τους (δηλαδη αυτον που οδηγουσε).

αρα τα 2 παιδια μενουν ορφανα και το ενα το υιοθετα ο λαζαριδης το κοριτσακι που ειναι η εριεττα κ το αλλα το αγορακι ο λαζαριδης που ειναι ο στεφανος!

Αυτα!!
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Οκτ 08, 2010 10:08 pm

JESSIE έγραψε:Πολύ ανάλυση γίνεται, κι αυτό δεν προάγει την ψυχαγωγία που είναι και ο κύριος λόγος που βλέπουμε τη σειρά...
Εγώ μιά χαρά βλέπω να συνδέονται όλοι, νέοι πελάτες για το Λουκά και τη Νόρα, νέες αγωνίες για την αποκάλυψη του παρελθόντος του Ρούσσου, φλέρτ ή νέοι έρωτες για Εύα και Δάφνη, ίσως και για την Μελίτα, αποκαλύψεις για σχέση Εριέττας και Μάνου, Αννα και Χρήστος, και πολλά ακόμη που θα δούμε στο μέλλον. Εγώ είμαι ευχαριστημένη, πάντως!

Την ψυχαγωγία δεν την επηρεάζουν οι αναλύσεις μας αλλα αυτό που βλεπουμε.
Γιαυτό και ενώ την μία μπορεί να μην μας αρέσει το επεισόδιο, την άλλη μπορεί να μας ξετρελάνει.
Ο καθένας τα βλέπει με διαφορετικό μάτι, και πιθανολογεί διαφορετικές εξελίξεις για το μέλλον. Εσυ περιμένεις οτι θα δούμε πολλά. Κάποιοι άλλοι - όπως και γω - όχι...

Αν είσαι ευχαριστημένη, καλώς, χαίρομαι που σου αρέσει, εγω όμως, δεν είμαι

YΓ: Bring him back Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Οκτ 08, 2010 10:08 pm

Δεν είναι spoiler αυτό, είδαμε τον εφιάλτη της Εριέτας, όπου 4 άνδρες σκότωσαν (δεν είδαμε ποιός ακριβώς βέβαια) τον πατέρα της...
Σήμερα μόλις η Αμαλία ανέφερε στο Ρούσσο οτι η Εριέττα σχετίστηκε με τον Καρτάλη, ο Ρούσσος έμεινε στήλη άλατος, και πέρασε απ'το μυαλό του η ίδια ακριβώς σκηνή του φόνου.... Αρα ήταν ανάμεσα στους 4 αυτούς άνδρες....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Οκτ 08, 2010 10:13 pm

Οριάνα, δεν είναι καθόλου σίγουρο οτι από την ιστορία που είδαμε προκυπτει οτι ο Στέφανος είναι το παιδάκι εκείνο. Μπορεί να είναι άλλο παιδάκι, από το Λουκά (που μας προιδέασαν) μέχρι το οποιοδήποτε... Η Εριέττα ήταν σίγουρα αυτή, για τον αδελφό της μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε, και δεν στέκει να είναι ο Στέφανος με τίποτε....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από pruedens Παρ Οκτ 08, 2010 10:14 pm

JESSIE έγραψε:Δεν είναι spoiler αυτό, είδαμε τον εφιάλτη της Εριέτας, όπου 4 άνδρες σκότωσαν (δεν είδαμε ποιός ακριβώς βέβαια) τον πατέρα της...
Σήμερα μόλις η Αμαλία ανέφερε στο Ρούσσο οτι η Εριέττα σχετίστηκε με τον Καρτάλη, ο Ρούσσος έμεινε στήλη άλατος, και πέρασε απ'το μυαλό του η ίδια ακριβώς σκηνή του φόνου.... Αρα ήταν ανάμεσα στους 4 αυτούς άνδρες....

το θυμηθηκα αλλα δεν το συσχετισα .... παντως πιστευω οτι ειναι αδερφια .....γιατι πες το κοριτσακι ειναι η Ερριετα ποιο μπορει να ειναι το αγορακι?? Ο λευτερης δεν παιζει με τιποτα ... και αν βαλεις το γεγονος οτι ο Καρταλης σχετιζεται μεν με την Χατζηβασιλειου και απο την αντιδραση του ρουσσου που οσο και αν φοβαται την αποκαλυψη δεν θα εκανε ετσι...

αλλα και παλι δεν τρελαινομαι ....αν η σειρα ειχε αρχισει τωρα και αφορουσε αποκλειστικα τον Καρταλη παω πασο...αλλα με την παρεα τι κανουμε που εμειναν χωρις μυστικα απο εποχη μανου και του παιδιου που πεθανε???

ας βαλουνε οσο καρταλη θελουνε αλλα μν καταστρεφουν τους main απο 1η σαιζον δεν ειναι και support χαρακτηρες....

pruedens


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από stephanos13 Παρ Οκτ 08, 2010 10:19 pm

katie007 έγραψε:Καλησπερα σε ολες σας..περιμενω με αγωνια να σας διαβασω .γιατι με <βασανιζουν >τα ερωτηματα και απαντηση δεν βρισκω ..γιατι ο Ρουσος.ταραχθηκε τοσο οταν εμαθε για τις φωτο.μηπως .ειναι ο Στεφανος και οχι ο Λουκας το αγορι στο αυτοκινητο?ποιον περιμενε ο Λευτερης με τοση σιγουρια?Τα ποδια μου εμοιασαν με του Στεφανου αλλα καιτου Ρουσου..τι γινετα ....ελπιζω εσεις με τις <αναλυσεις σας να διελευκανετε,οπως παντα, τις οποιεςαποριες δημιουργηθηκαν απο το σημερινο επεισοδιο....(μακαρι να μπορουσα .κι εγω ..δεν ξερω μονο αν ενοχλω που δεν συμμετεχω.....συγνωμη αν....

Eγώ σκεφτηκα τον Μπελλο. Γιατι οταν παντρευοταν την οχια αυτος ηταν στον γαμο του και οταν ειδε τον Λευτερη καπως ταραχτηκε .

Η υπόθεση με τον Ρούσσο έχει πολύ ενδιαφέρον .Δεν ξέρω τι κρύβει . Οτι κρύφει όμως ειναι ο εφιάλτης που βλεπει η Ερριεττα.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Οκτ 08, 2010 10:20 pm

Ας βγούμε σε αναζήτηση μυστικών της παρέας λοιπον.... Ο δεύτερος κύκλος δεν αφορούσε σχεδόν αποκλειστικά τα μυστικά του Μάνου και του Ρούσσου, που έκαναν τον Καρτάλη να εμφανιστεί για να τους εκδικηθεί για το κακό που έκαναν στην οικογένειά του? Ο Μάνος δεν ήταν μέλος της παρέας?

Τώρα πάλι θα βγούν κι άλλα μυστικά, που σίγουρα θα έχουν κάποια σχέση (άμεση, έμμεση, δεν ξέρω) και με την παρέα, και που σίγουρα θα έχουν επιπτώσεις στην ροή της ζωής τους...

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από stephanos13 Παρ Οκτ 08, 2010 10:29 pm

κατι ακομα ο Ρουσσος με την Αμαλια εχουν ακομα ενα παιδι που δεν ξερουμε ποιος ειναι. θα το αποκαλύψουν ?

stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Παρ Οκτ 08, 2010 10:59 pm

Clarabelle έγραψε:
Απο υπομονή άλλο τίποτα
Έκανα υπομονή δυό χρόνια να δω που θα πάει η Εύα και την έχασα
Έκανα υπομονή ένα χρόνο και κάτι να δω ποιός είναι ο Καρτάλης και ακόμη δεν ξέρω
Εκανα υπομονή ενάμισυ χρόνο να γίνουν ο Λουκάς κι η Νόρα ζευγάρι και χωρίζουν για γελοίους λόγους
Κάποτε η υπομονή εξαντλείται
Ιδιαίτερα αν βλέπει κανείς οτι μερικά πράγματα χάθηκαν ανεπιστρεπτί
Συμφωνω απολυτα η υπομονη εχει τα ορια της και δυστυχως τα εξαντλησαν....ο 3 κυκλος δεν θυμιζει σε τιποτα τους αλλους 2....νομιζω πως βλεπω αλλη σειρα και παιζουν κ μερικοι που επαιζαν στα Μυστικα...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 08, 2010 11:46 pm

JESSIE έγραψε:Πολύ ανάλυση γίνεται, κι αυτό δεν προάγει την ψυχαγωγία που είναι και ο κύριος λόγος που βλέπουμε τη σειρά...
Εγώ μιά χαρά βλέπω να συνδέονται όλοι, νέοι πελάτες για το Λουκά και τη Νόρα, νέες αγωνίες για την αποκάλυψη του παρελθόντος του Ρούσσου, φλέρτ ή νέοι έρωτες για Εύα και Δάφνη, ίσως και για την Μελίτα, αποκαλύψεις για σχέση Εριέττας και Μάνου, Αννα και Χρήστος, και πολλά ακόμη που θα δούμε στο μέλλον. Εγώ είμαι ευχαριστημένη, πάντως!


Απ όσα λες κρατάω μόνο το νέοι πελάτες για το Λουκά και τη Νόρα να είναι καλά ο Μάνος που ακόμη κι απών τους έδωσε ιστορία
Κατά τα άλλα ενδιαφέρομαι μόνο για το παρελθόν του Ρούσσου.
Η Δάφνη και οι έρωτές της απλά θα μου ακυρώσουν ότι έβλεπα δυό χρόνια
Η Μελίτα δεν με ενδιαφέρει να βρεί καινούριο έρωτα θα με ενδιέφερε μονο να τη δώ να πληρώνει κι αυτή κάτι και δεν το βλέπω
Η Εύα είναι το ανέκδοτο. Πρώτον γιατί κάνει γκεστ εμφανίσεις. Δεύτερον γιατί δια στόματος Κυρίτση με έχουν προετοιμάσει οτι ο Λευτεράκης θα είναι ο τρίτος στη σειρά που θα παίξει με τη ζωή της κι εγώ αυτό που περίμενα να δω είναι να παίρνει πίσω λίγη απ την αγάπη που πρόσφερε μιας και για τα λάθη της έχει πληρώσει στο πολλαπλάσιο.
Αυτοί είναι οι λόγοι που όχι απλά δεν είμαι ευχαριστημένη αλλά είμαι δυσαρεστημένη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από panpetrakatsi Παρ Οκτ 08, 2010 11:51 pm

loukitsa έγραψε:Θα ξεκινήσω με μια υπενθυμιση! Μιας και εδώ στο φορουμ πεταει η ομαδα και εχουμε και δυνατη μνημη, στην υπόθεση του νικόλα στον πρωτο κυκλο αριθμος επ. γυρω στο 50 δεν θυμαμαι με ακριβεια, μαζευονται στην κατασκηνωση και ακολουθει η παρακάτω στιχομυθία
Νόρα: Σήμερα αισθάνομαι ζωντανή
Λουκάς: Έχεις καταλάβει τι κάναμε? υπερασπιστήκαμε το άδικο
Νόρα: Ναι αλλά το άδικο ήταν το ηθικά δίκαιο

Ποια η διαφορα της υπόθεσης του Νικόλα με την υποθεση της Αντιγονης Λαζαριδη? Innocent sfyr
Γιατι όλος αυτος ο κακος χαμος και ο αναποφευκτος χωρισμος? Clarabelle ευχαριστω για την υπενθυμιση….
Από το μυαλουδακι μου περνάει και κάτι άλλο όμως….Για ποιον λόγο πάει πάλι η Μελίτα να κλαφτει σε Λουκα και Νόρα? Μη μου πεί κανεις από ενδιαφερον θα γελάσω….Βλέπουν ότι σε μεριδα του κοινου ο ρολος της Μελίτας δεν είναι αρεστος, δηλαδη τη βαζουν διπλα στο ζευγαρι με το μεγαλύτερο κοινο για να τη συμπαθησουμε? Ή μηπως θελουν να παραλληλίσουν τον ξενερωτα με τον ερωτα Λουκα-Νόρας! Εκανα μονο εγω αυτή τη σκεψη ή όχι? Innocent sfyr

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ: Το Χρηστο που ηταν ο μονος χαρούμενος αλλα ως γνωστον ενας Χρηστος δεν φερνει την ανοιξη….
και την αυτοκριτικη της Μελίτας αυτο-αποκαλεστηκε ΖΩΟΝ! Άντε και εις ανωτερα!

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:
1 Πατσαδες και ο χριστουγεννιατικος φιογκος της Νταιζαρας
2 Εφοσον χωρισαν στεφανος Μελίτα τι είχε να δωσει στην εξελιξη του μυθου η πρωτη σκηνη? Της λεει είναι δεν είναι προβλημα ερχομαι…Άρα ηταν προβλημα…
3 Ο νικολας λεει την ατακα ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟ ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ!
4 Ο Λουκας αυτος που διαβαζε δευτερες σκεψεις και εβλεπε τις σκιες στα ματια της Ευας, αρκέστηκε στα ηχητικά εφε των κενώσεων και αντι να μιλησει με την Ευα τον έπιασε το φιλοτιμο και ρωτουσε την Μπεκρουλιτα αν είναι καλά? ΤΙ ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΟΥ ΡΟΛΟΥ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ?

Το ψηφιζω άθλιο!
Βρηκα τι εγινε απηγαγαν τους αγαπημενους μας πρωταγωνιστες ΟΥΦΟ αλλιως δεν εξηγείται!
Ισως επανελθω αργότερα
vomit cake

Συμφωνώ απόλυτα με την προλαλήσασα!Ψήφισα κι εγώ άθλιο....Άν υπήρχε και κατώτερος χαρακτηρισμός θα τον πατούσα!
Να βλέπω τη Μελοδραμίτα να κλαίγεται πορδήθεν με τις φωτογραφίες...!Συγγνώμη,αυτή υποτίθεται δεν χώρισε με τον Στεφ οριστικά;Τι την κόφτει και του ζητά και εξηγήσεις;Όταν λέμε ΤΕΛΟΣ εννοούμε ΤΕΛΟΣ!!!
Ο Λουκάς και η Νόρα να τσακώνονται δίχως λόγο και ο Λουκάς να μασάει τα λόγια του...Πες τα βρε παιδί μου καθαρά και ξάστερα!Και συγγνώμη δηλαδή:Μετά από τόοοοοσα χρόνια φιλικής σχέσης και έπειτα ερωτικής είναι δυνατόν να αμφιβάλλει για την πίστη της σε εκείνον;Ο Λουκάς που ξέραμε(γιατί πλέον δεν βάζουμε και το χέρι μας στην φωτιά με αυτήν την ομαδική μετάλλαξη των χαρακτήρων) δεν θα αμφέβαλλε και πόσο μάλλον δεν θα αντιδρούσε έτσι!Τι να πω;Δαιμονίστηκαν όλοι τους εκεί;Μήπως να στείλουμε κανένα παπά να τους διαβάσει;Μήπως να κάνουμε κανένα τάμα στον Άγιο Πατάπιο;
Όσο για την υπόθεση Εριέτα-Στέφανος δεν ξέρω τι να πω...Έχω αρχίσει και υποψιάζομαι ότι ο λόγος που δεν πρέπει να είναι μαζί είναι ότι είναι αδέρφια...Παράξενο ε;Δεν έχει ξανασυμβεί τίποτα τέτοιο σε αυτή τη καθημερινή και άκρως ρεαλιστική σειρά...Από την άλλη, η σειρά των πλάνων και οι ατάκες με κάνουν να πιστεύω ότι η Εριέττα και ο Λουκάκος είναι αδερφούλια...!
Θα δείξει....!
Σήμερα δίνω πολλά συγχαρητήρια στον φωτογράφο που απαθανάτισε στιγμές Εριέττας-Στέφανου!Καλλιτεχνικές,με κοντινά πλάνα...!Όπως θα φωτογράφιζε και ένας κανονικός άνθρωπος που παρακολουθεί άλλους...!χαχαχαχαχα!Να τις κορνιζάρετε παιδιά όταν γίνετε και επίσημα ζεύγος!Να καλέσετε τον άνθρωπο και στον γάμο να κάνει θαύματα πάλι!!!!Ιησούς Χριστός νικά! lmao xoxo
panpetrakatsi
panpetrakatsi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Οκτ 09, 2010 12:08 am

Να σαι καλα ευχαριστω για την παραθεση!
Με στειλες κανονικα κοπελα μου ειδικα στα σχολια σου με τις φωτογραφίες(κοπελα είσαι ετσι?)
να μας ερχεσαι πιο συχνα!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης