Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

+38
evanna
marakii
Aria
maraki_ch
stabatmater
margaret10
κικκο
soso
elenp
ebelina2007
nellyjenn
Cancoon
maeveline
st@cy
tzibirdika
Foulitsa
pasxalitsa
DESPOINA
FieryRed
anneliz_333
Καρ-Mik
ειρηνη7
sarita
anastasia20
ioannaa
tweetyedem
JESSIE
stephanos13
Ntinaki Agapaei Petraki
katie007
tsampika090909
loukitsa
N.L.D.N.M.E
Antigoni!
$ofi@ loukakos + nora
fay66
KatsaroYpotheto
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap41%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 41% 
[ 35 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap42%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 42% 
[ 36 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 86
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Οκτ 21, 2010 11:51 am

πολύ καλό και από μένα.... σούπερ H Ξυλά!!!

Δεν κάνω σχόλια αυτές τις μέρες γιατί έχω επισκέπτες στο σπίτι και δεν έχω χρόνο, αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα..

τα συνηθισμένα μου Congrats σε όλες τις γνωστές!!!

Flkia ΠΟΛΛΑ!!!!!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από Aria Πεμ Οκτ 21, 2010 12:00 pm

Πολύ καλο.

Ευα: καταπληκτική!

Λευτέρης: περνάει. Λίγο άχρωμος ακόμα αλλα πολύ καλύτερος, ισως να τον συμπαθήσω, δεν έχω αποφασίσει ακόμα..

Νόρα-Λουκάς: πολύ καλοί

Αμαλία: θεά, την αγαπώ

Στέφανος: πολύ καλός όπως πάντα

Νταίζη: παραδόξως απολαυστικότατη (το ντύσιμο φτιαξε μόνο pleeease, κάθε μέρα στο λέω, εκεί εσυ...) πολύ καλά παίζει η άτιμη, κρίμα που είναι τόσο αντιπαθής.

Χρήστος: ενας Θεός που κατέβηκε στη γή για να πλημμυρίσει γενναιόδωρα την ομορφιά του παντού και να μας χαρίσει όμορφες ερμηνείες! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!
Πως θα γίνει να τον βλέπουμε συνεχεια; καθε φορά που ανοίγουμε τηλεόραση;;; kyma ;;;




Aria


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από marakii Πεμ Οκτ 21, 2010 1:44 pm

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ !!!! Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ Η ΝΟΡΑ ΗΘΕΛΕ ΜΙΑ ΑΓΓΑΛΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΗΤΑΝ ΜΑΓΙΚΗ !!!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Οκτ 21, 2010 2:00 pm

Πολυ καλο και απο εμενα το χτεσινο επεισοδιο!Επιγραμματικα.......

-Επαναλαμβανομαι αλλα η Ξυλα ηταν και παλι υπεροχη!Με ελιωσε με τα ρουχαλακια! Aww
-Το φλερτακι αναμεσα σε Δαφνη-Λευτερη ΔΕΝ μου αρεσε καθολου!Χημεια μηδεν! vomit
-Ερωτικη Λουκονορικη σκηνη,συγκλονιστικη! Love! Μου αρεσε τρομερα!
-Λουκας και Νικολας στο ιατρειο ειχαν πολυ φαση!Ειδικα ο Νικολας απαιχτος! sisi
-Ωραια και η σκηνη Νταιζης-Αντιγονης!Η Κα Παπαδημητριου μοναδικη στυλιστικα! : respect :
-Και φυσικα ελαχιστη Μελιτα! Palamakia
Οι συνηθεις σχολιασμοι με καλυψαν και με το παραπανω! oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Οκτ 21, 2010 2:13 pm

Θεωρητικα το επεισοδιο θα επρεπε να πραγματευεται την απαγωγη αλλα ξανα μανα ειχα της αισθηση πω η απαγωγη ηταν η γαρνιτουρα και οχι η βαση του πιατου!

* Ο Στεφανος απειλει, φωναζει, να του δωσουν πισω το παιδι του! Στο σπιτι της φουλας του ειχα την αισθηση οτι ο Μπελλος ηθελα να καταγγειλει τον Καρταλη οχι για την επιθεση στη γυναικα του, αυτη νομιζω την χαρηκε, αλλα γιατι θελει να βαλει το Στεφανο φυλακη!
Στο Καρταλεϊκο εριξα απιστευτο γελιο με τις ατακες της Νταιζης!

* "Ο ευαισθητος καβαλαρης, ο σφιχτης, ο τιτανοτεραστιος, το κτηνος" ( Θεος ο Νικολας-επανερχομαι) πηγε απο τη Δαφνη, βασικα εκανε ολοκληρο ταξιδι μες τη νυχτα για να μαθει τα νεα! Δεν μπορουσε να περιμενει να ξημερωσει ο θεος τη μερα; Εν τω μεταξυ το παληκαρι ειναι ζαβο ξερει τι εχει πεχτει με το δαχτυλιδι και παει και ρωταει το Νικολα αν εχει τιποτα μαζι του.... imarton
Την αλλη μερα με το ολο φλερτ αναγουλιασα!
Στα με την Αννα τωρα εβαλαν την Εριεττα να βγαλει το φιδι απο την τρυπα κι εκεινη αλλο που δεν ηθελα να "εκμεταλευτει" τη σχεση που εχει ο Χρηστος με την Αννα!

* Η Δαφνη γυρισε απο την Ευα και περιμενε μια αγκαλια λεει απο το Νικολα αλλα αυτος της εκανε σκηνη για την επισκεψη του Λευτερη! Να προσθεσω κι εγω τον τροπο που τον αντιμετωπισε λιγο πριν φυγει μετα ειχε την απαιτιση να την κανει και αγκαλιτσα; Συγγνωμη αλλα παλι φαουλ η Δαφνη ποσο μαλλον του φλερταρει με το Λευτερη επιβεβαιωνοντας τον Νικολα με το χειροτερο τροπο.... Rolling Eyes

* Η Νορα με το Λουκα! inlove Η Νορα με το Λουκα μου αρεσαν τοοοοοσο μα τοσο πολυ!!! Η αμηχανια οταν του ζητησε να περασουν μαζι τη νυχτα, τα σχολια για τον καναπε, η μαγειρικη της Νορας, ουτε μακαρονια, ουτε μπιφτεκια τοστ με ντοματα παρακαλω, η αγκαλια, το φιλι και Love! faint καπου εκει με χανετε ___________________ Βεβαια δεν το συζητησαν, δεν το σχολιασαν καν μεταξυ τους, ελπιζω να γινει και αυτο στο αμεσο μελλον και οχι σε κανα μηνα....

* Η Δαφνη με τη Νορα και ο Λουκας με το Νικολα μου αρεσαν πολυ, κυριως οι δευτεροι xixixi Νικολα μου η ντοματα κανει τη διαφορα!

* Στα της απαγωγης τωρα.... Τραγικη φιγουρα εξακολουθει να ειναι η Ευα που μου φαινεται μονη της σε ολο αυτο! Ο Στεφανος κραταει αποστασεις ασφαλειας και για μενα χθες ηταν η πρωτη φορα που δακρυσε για το παιδι του!
Η σκηνη με ολες τις μανουλες και τα παιδακια τους και την ευα αγκαλια με το ρουχαλακι του Μαριου ηταν απιστευτη! Aww Εκει ζητουσα την Μαριλια να την παρει αγκαλια να προσπαθησει να την ηρεμησει αλλα η Μαριλια φτιαχνει τοστακια gibbs (οχι για τη Μαριλια!)
Μοναδικη η Ξυλα στο τηλεφωνημα των απαγωγεων! oscar

* Παρα τη σκηνη της Νταιζης με το Χρηστο εξακολουθω να πιστευω πως δεν κρυβεται η Νταιζη πισω απο την απαγωγη....

* Ο Παναγιωτης υποσχεθηκε πως το παιδι θα μεγαλωσει και τον πιστευω!

* Στα γυρω γυρω τωρα!
Ωραιο το φορεμα της Αμαλιας!
Η Αννα δεν μπορουσε να χαμηλωσει λιγο την τηλεοραση, τετοια λατρεια πια για το τεννις;

KatsaroYpotheto έγραψε:Ααα και επειδή το ξέχασα, επιτέλους και μια γυναίκα που ζητάει σωστά μια αγκαλιά όταν πρέπει και ΣΕ ΑΥΤΟΝ που πρέπει και την απολαύσαμε δεόντως!!!

Υπονοεις καποια συγκεκριμενη ή εγω ειμαι απλα κακοπροαιρετος ανθρωπος; Angel

Υ.Γ. Πολυ καλο απο μενα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 21, 2010 2:21 pm

edem4ever έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ααα και επειδή το ξέχασα, επιτέλους και μια γυναίκα που ζητάει σωστά μια αγκαλιά όταν πρέπει και ΣΕ ΑΥΤΟΝ που πρέπει και την απολαύσαμε δεόντως!!!

Υπονοεις καποια συγκεκριμενη ή εγω ειμαι απλα κακοπροαιρετος ανθρωπος; Angel

Υ.Γ. Πολυ καλο απο μενα!

ΕΓΩ είμαι κακοπροαίρετη αναφορικά με τη συγκεκριμένη... εσύ είσαι απλά σπίρτο sm

Πολύ καλός σχολιασμός!!! Συμφωνω μαζί σου!!!

Όσο για το Εύα-Μαρίλια ακόμα ελπίζω...
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 21, 2010 2:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
edem4ever έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ααα και επειδή το ξέχασα, επιτέλους και μια γυναίκα που ζητάει σωστά μια αγκαλιά όταν πρέπει και ΣΕ ΑΥΤΟΝ που πρέπει και την απολαύσαμε δεόντως!!!

Υπονοεις καποια συγκεκριμενη ή εγω ειμαι απλα κακοπροαιρετος ανθρωπος; Angel

Υ.Γ. Πολυ καλο απο μενα!

ΕΓΩ είμαι κακοπροαίρετη αναφορικά με τη συγκεκριμένη... εσύ είσαι απλά σπίρτο sm

Πολύ καλός σχολιασμός!!! Συμφωνω μαζί σου!!!

Όσο για το Εύα-Μαρίλια ακόμα ελπίζω...


Να έχεις υπομονή για το Εύα Μαρίλια
Θα έχουν σκηνή μάνας κόρης στο τελευταίο επεισόδιο
Πέρσι είχαμε στο τελευταίο Μάνο Μαρίλια που επίσης το περιμέναμε με ενδιαφέρον
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Οκτ 21, 2010 2:48 pm

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
edem4ever έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ααα και επειδή το ξέχασα, επιτέλους και μια γυναίκα που ζητάει σωστά μια αγκαλιά όταν πρέπει και ΣΕ ΑΥΤΟΝ που πρέπει και την απολαύσαμε δεόντως!!!

Υπονοεις καποια συγκεκριμενη ή εγω ειμαι απλα κακοπροαιρετος ανθρωπος; Angel

Υ.Γ. Πολυ καλο απο μενα!

ΕΓΩ είμαι κακοπροαίρετη αναφορικά με τη συγκεκριμένη... εσύ είσαι απλά σπίρτο sm

Πολύ καλός σχολιασμός!!! Συμφωνω μαζί σου!!!

Όσο για το Εύα-Μαρίλια ακόμα ελπίζω...


Να έχεις υπομονή για το Εύα Μαρίλια
Θα έχουν σκηνή μάνας κόρης στο τελευταίο επεισόδιο
Πέρσι είχαμε στο τελευταίο Μάνο Μαρίλια που επίσης το περιμέναμε με ενδιαφέρον

Τοσο πολυ; Aww Αν δεν δουμε κατι με αφορμη την απαγωγη -κατι περα απο τις μαγειρικες ικανοτητες που κληρονομησε η Μαριλου απο τον μπαμπα της- εγω το περιμενω γυρω στα Χριστουγεννα....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από milia Πεμ Οκτ 21, 2010 3:19 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:ηταν πραγματικα ενα πολυ καλο επεισοδιο.


Ευα :

απλα καταπληκτηκη. ενα τεραστιο μπραβο στην Φαιη. τελεια ερμηνια με επεισε απολυτα.


Λουκας - Νορα:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Επανασυνδεση επιτελους. Τους χαρηκα πραγματικα πολυ τρυφεροι. Η σκηνη
τους ηταν ΚΑΥΤΗ


Νταιζη - Μπελος:

δεν με πεισανε ουτε η Νταιζη για την αθωωτητα της ουτε ο Μπελλος που το επαιζε θυμωμενος(εγω
γελαγα και αυτος αφριζε)


Δαφνη - Νικολας:

Καπως υπερβολικοι και οι 2. Ο Νικολας που ενω ολοι τρεχουν και ειναι χαλια αυτος το χαβα του(σημερα
ειχε ενα μικρο μικρο δικιο. Φανηκε οτι ο Λευτερης ολο την τριγυριζε την Δαφνη) και η Δαφνη που επεμενε
οτι με τον Νικολα τελειωσαν


Στεφανος:

Τελεια σκηνη εκει που ορμησε στην Νταιζη και στον Μπελλο ηταν φοβερος.(εγω γελαγα με τον Μπελλο ο
οποιος εχει γινει γραφικος "μην πειραξεις την γυναικα μου")


Νικολας - Λουκας :

Πολυ γελιο η σκηνη τους στο ιατρειο. Ο καθενας ελεγε τα δικα του gelio !!!!!!!


οσκαρ σημερα στην Φαιη
oscar oscar

καταπληκτικός σχολιασμός!!!!!!!! :D oscar oscar oscar
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από annoula! Πεμ Οκτ 21, 2010 3:54 pm

Εγω θα σχολιασω γενικα το χθεσινο πολυ καλο αλλα οχι και τελειο επεισοδιο....!!!!

Η Φαιη Ξυλα ηταν τελεια!!!!!Μπραβο της καταπληκτικη ερμηνεια,απ τους λιγους λογους που μαρεσε το επεισοδιο!!!!!!!

Η Αμαλια ομολογω με εκνευρισε,η Μελιτα ειχε πλακα με τα σχολια που εκανε...!!!!το φουστανι της Αμαλιας τελειο,η Πεφανη οπως παντα : respect :

Ρουσσο δεν ειδα καθολου,ουτε σε φωτογραφια...γιατι;;;;; Confused?

Η ΛουκοΝορικη επανασυνδεση μου αρεσε πολυ και βρισκω λογικη την συμπεριφορα τους το επομενο πρωι!!!!
Γελασα με Νικολα-Λουκα gelio !!!!ο Νικολας υπερβολικος με τον Λευτερηο οποιος διχνει να ειναι καλος...θα δουμε!!!!
επισης η Σ. Παπαδημητριου ΘΕΑΑΑ!!!!!!και η σκηνη της με τον Στεφ και την οξω απο δω πολυ καλη!!!!!!
Εχω μια γελοια απορια αλλα θα την πω...αυτη η παραλια που πανε και μιλανε ο Χρηστος και το πασουμακι ειναι εξω απ την παραγκα του Καραγκιοζη;;;;;γιατι αυτο το ξυλινο που δεν ξερω πως να το πω μπαλκονακι δεν το λες,υποστεγο;;;πες υποστεγο μου την θυμιζει λιγο sisi ...!!!!Αν και θα ειναι πολυ ωραια εκει,γενικα η θαλασσα ειναι μαγικη!!!!!!
Αντε σε λιγες ωρες ξεκιναει το καινουριο επεισοδιο...για να δουμε!!!!!Καλο απογευμα σε ολους!!!!!!

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από LIBRA Πεμ Οκτ 21, 2010 5:06 pm

ENA ΑΠΛΑ ΚΑΛΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ: Love! Love! Love!

Η ΞΥΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΟΛΑ!!!: respect :

ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑΣ:AN KAI OI ΔΥΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΣΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΝΕ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΣΚΗΝΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΑΠΟ ΠΑΔΙΑ.ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ.

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΝΤΑΙΖΗ:H ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ,ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΝΤΑΙΖΗ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.

ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΤΑΙΖΗ:ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΚΗΝΗ ΑΛΛΑ Η ΝΤΑΙΖΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΩΡΑΙΑ ΠΗΓΕ ΝΑ Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 3 000203E2 Ο ΧΡΗΣΤΟΣ.

Ο ΜΠΕΛΟΣ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΚΗΝΗ MΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΟΝ ΧΛΑΠΑΤΣΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ.sisi

ΑΜΑΛΙΑ-ΜΕΛΙΤΑ:ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΑΜΑΛΙΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ sfyr ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ........ lmao lmao lmao

ΛΕΥΤΕΡΗΣ...
ΕΔΩ ΔΕ ΤΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΑΥΤΟΣ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟΣΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ;
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης