Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

+25
ioannaa
anneliz_333
tzibirdika
edem4ever
ebelina2007
evanna
anna-maria
Vaso20
PrincessRachel
fanlouknor
Καρ-Mik
soso
jim7
JESSIE
Lyn
verile_mistika
Caroline
Cancoon
fay66
taradoula
pasxalitsa
Foulitsa
nikidanis
loukitsa
Clarabelle
29 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap39%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 39% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 56
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Νοε 15, 2010 12:22 pm

Κυρία κυρία να το γραπτό μου!

Εκθεση με θέμα "Μυστικά της Εδέμ επεισόδιο 438"

Η έκθεση, κατά κανόνα, αποτελείται από τρία μέρη: τον πρόλογο. το κύριο μέρος και τον επίλογο.

Πρόλογος = Είναι η εισαγωγή στο κύριο θέμα και μας προετοιμάζει, μας κατατοπίζει γι' αυτά που θα μιλήσουμε παρακάτω. Είναι η πρώτη εντύπωση που θα κεντρίσει το ενδιαφέρον.

Αυτή τη βδομάδα είδα μόνο το επεισόδιο της Τετάρτης από τα Μυστικά της Εδέμ, αλλά με το ρυθμό που κυλά η ιστορία δεν είχα καθόλου κενά ;D Έτσι παρακολούθησα και το επεισόδιο της Παρασκευής (αποκλειστικά για χάρη της κας Γιάννας) στο fast forward με άνεση!

Κύριο μέρος = Είναι ο κορμός της έκθεσης, το μεγαλύτερο μέρος της και περιλαμβάνει την ανάπτυξη των σκέψεών μας γι’ αυτό χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή.

Μου άρεσε η σκηνή στο αστυνομικό τμήμα που δεν την είδα την Πέμπτη, γιατί κάποτε η Μελίτα έβαλε ένα μίνι μέχρι τον αφαλό και πήγε και επίτηδες φίλαγε το Μάνο και τώρα παθαίνει το ίδιο πράγμα μόνο που η Εριέττα σε αντίθεση με εκείνη δεν είναι κατίνα και ούτε το έκανε επίτηδες. Φάνηκε κιόλας ότι αισθάνθηκε άσχημα. Δεν μου αρέσει που η Μελίτα τη βρίσκει από άλλη βέβαια, ήθελα η ίδια η Εύα να την πατήσει κάτω τέτοια που είναι! Αλλά είπαμε πέρισυ εσπρώχνονταν η Μελίτα, φέτος η Εριέττα, η Εύα δεν μας κάνει.. άτιμο βιογραφικό γιατί να'σαι γεμάτο???

Επίσης μου άρεσε η σκηνή του Στέφανου και της Εριέττας στο σπίτι δίπλα στο βρεγμένο από τη βροχή τζάμι αλλά και η Εριέττα και η αντίδρασή της στο Στέφανο, έπιασα τον εαυτό μου να χαμογελά. Βέβαια όσο κι αν δένουν Εριέττα και Στέφανος θέλω ο Στέφανος να πληρώσει όλη αυτή την κοροϊδία (όχι επειδή μας έφυγε ο Μάνος να ξεχάσουμε και τις βρωμιές του) και επίσης τους βαριέμαι του θανατά.. Δεν με αφορούν, τόσο απλά.

Συγχύστηκα επαρκώς με την Άννα και το στυλάκι της αλλά μου είναι και αδιάφορη καθώς ελπίζω λίαν συντόμως να μας αφήσει χρόνους η ιστορία της (η όποια τελος πάντων) με το Χρήστο.

Λάτρεψα τη σκηνή Λουκά - Αντιγόνης! : respect : Τέτοιες σοβαρές σκηνές ήθελα από το Λουκά και τη Νόρα ως δικηγόροι, βαρέθηκα να μαλώνουν 100 φορές το επεισόδιο για βλακείες!

Προσπέρασα με συνοπτικές διαδικασίες όποια σκηνή περιείχε Σφίχτη και Τσιριμπίμ τσιριμπόμ.

Μου άρεσε η ατάκα και το ύφος της Γεωργόνη για την "κοντή" Εριέττα! Κατά τα άλλα μέχρι και η Δάφνη ξέχασε τις βρωμιές της Μελίτας. Με τι πλύθηκε? Ρωτάω για να το προτείνουμε στην κυβέρνηση, ευγενική χορηγία για όλους τους αποφυλακισθέντες, επανένταξη στο πι και φί!

Βαρέθηκα τους εγωισμούς της κατσαρής που όσο ο Στέφανος ήταν μόνος του τον είχε χ@σμένο και τώρα ξαφνικά κάνει ζήλιες. Είχε ξεχάσει και τη φούστα της στο σπίτι και αναρωτήθηκα με τέτοια αμφίεση πώς και δεν έβρισκε παλιά δουλειά! gibbs

Λάτρεψα την Εύα με την παρέα και ειδικά στο τέλος που η αποφασιστικότητά της της έδωσε νέα πνοή!!! Απογειώνει τον κάθε ρόλο της αλλά ο δυναμισμός και η ανεμελιά ήταν τα αγαπημένα μου στοιχεία, το ένα αυτό με το οποίο μας συστήθηκε και το άλλο που έβγαλε με τον Στέφανο (last year το έχουμε ξεχάσει πλέον, το Στέφανος - Εύα προς χάρην εξελίξεων ακολουθεί την πορεία του Στέλιος - Νόρα, διαγράφηκε από τη μνήμη των σεναριογράφων)

Και βέβαια σημειωσα την στυλιστική πρόοδο με το υπερτέλειο παλτό της Λάμπου αλλά και το βραδινό φόρεμα στην τελευταία της σκηνή αλλά και το υπερκαταπληκτικό τζάκετ της Ξυλά στο τέλος. Παπαδημητρίου και Πεφάνη δεν τις αναφέρω γιατί εννοείται ότι δεν μπαίνουν σε σύγκριση.

Επίλογος = Είναι το κλείσιμο, το επισφράγισμα της εργασίας μας ,που αφήνει την τελευταία εντύπωση και πρέπει να είναι επιτυχημένος,

Τέλος να πω ότι λυπάμαι που με πιάνετε αδιάβαστη κα Γιάννα, αλλά, παρασυρόμενη από το όλο κλίμα των εκλογών, έκρινα ότι λόγω στέρεψης της έμπευσης των σεναριογράφων και κατανόησης από πλευράς μου ότι τα πράγματα δεν θα καλυτερεύσουν, γιατί απλά πάντα θα επικρατούν τα μεγάλα συμφέροντα, δηλώνω αποχή!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Νοε 15, 2010 12:32 pm

Τζινακι η εκθεσουλα τα σπαει! : respect : : respect : : respect : Φυσικα συμφωνω σε ολα και ελπιζω να μη χαθεις ξανα για πολυ απο τους σχολιασμους! Klap
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 15, 2010 1:07 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Κυρία κυρία να το γραπτό μου!

Εκθεση με θέμα "Μυστικά της Εδέμ επεισόδιο 438"

Η έκθεση, κατά κανόνα, αποτελείται από τρία μέρη: τον πρόλογο. το κύριο μέρος και τον επίλογο.

Πρόλογος = Είναι η εισαγωγή στο κύριο θέμα και μας προετοιμάζει, μας κατατοπίζει γι' αυτά που θα μιλήσουμε παρακάτω. Είναι η πρώτη εντύπωση που θα κεντρίσει το ενδιαφέρον.

Αυτή τη βδομάδα είδα μόνο το επεισόδιο της Τετάρτης από τα Μυστικά της Εδέμ, αλλά με το ρυθμό που κυλά η ιστορία δεν είχα καθόλου κενά ;D Έτσι παρακολούθησα και το επεισόδιο της Παρασκευής (αποκλειστικά για χάρη της κας Γιάννας) στο fast forward με άνεση!

Κύριο μέρος = Είναι ο κορμός της έκθεσης, το μεγαλύτερο μέρος της και περιλαμβάνει την ανάπτυξη των σκέψεών μας γι’ αυτό χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή.

Μου άρεσε η σκηνή στο αστυνομικό τμήμα που δεν την είδα την Πέμπτη, γιατί κάποτε η Μελίτα έβαλε ένα μίνι μέχρι τον αφαλό και πήγε και επίτηδες φίλαγε το Μάνο και τώρα παθαίνει το ίδιο πράγμα μόνο που η Εριέττα σε αντίθεση με εκείνη δεν είναι κατίνα και ούτε το έκανε επίτηδες. Φάνηκε κιόλας ότι αισθάνθηκε άσχημα. Δεν μου αρέσει που η Μελίτα τη βρίσκει από άλλη βέβαια, ήθελα η ίδια η Εύα να την πατήσει κάτω τέτοια που είναι! Αλλά είπαμε πέρισυ εσπρώχνονταν η Μελίτα, φέτος η Εριέττα, η Εύα δεν μας κάνει.. άτιμο βιογραφικό γιατί να'σαι γεμάτο???

Επίσης μου άρεσε η σκηνή του Στέφανου και της Εριέττας στο σπίτι δίπλα στο βρεγμένο από τη βροχή τζάμι αλλά και η Εριέττα και η αντίδρασή της στο Στέφανο, έπιασα τον εαυτό μου να χαμογελά. Βέβαια όσο κι αν δένουν Εριέττα και Στέφανος θέλω ο Στέφανος να πληρώσει όλη αυτή την κοροϊδία (όχι επειδή μας έφυγε ο Μάνος να ξεχάσουμε και τις βρωμιές του) και επίσης τους βαριέμαι του θανατά.. Δεν με αφορούν, τόσο απλά.

Συγχύστηκα επαρκώς με την Άννα και το στυλάκι της αλλά μου είναι και αδιάφορη καθώς ελπίζω λίαν συντόμως να μας αφήσει χρόνους η ιστορία της (η όποια τελος πάντων) με το Χρήστο.

Λάτρεψα τη σκηνή Λουκά - Αντιγόνης! : respect : Τέτοιες σοβαρές σκηνές ήθελα από το Λουκά και τη Νόρα ως δικηγόροι, βαρέθηκα να μαλώνουν 100 φορές το επεισόδιο για βλακείες!

Προσπέρασα με συνοπτικές διαδικασίες όποια σκηνή περιείχε Σφίχτη και Τσιριμπίμ τσιριμπόμ.

Μου άρεσε η ατάκα και το ύφος της Γεωργόνη για την "κοντή" Εριέττα! Κατά τα άλλα μέχρι και η Δάφνη ξέχασε τις βρωμιές της Μελίτας. Με τι πλύθηκε? Ρωτάω για να το προτείνουμε στην κυβέρνηση, ευγενική χορηγία για όλους τους αποφυλακισθέντες, επανένταξη στο πι και φί!

Βαρέθηκα τους εγωισμούς της κατσαρής που όσο ο Στέφανος ήταν μόνος του τον είχε χ@σμένο και τώρα ξαφνικά κάνει ζήλιες. Είχε ξεχάσει και τη φούστα της στο σπίτι και αναρωτήθηκα με τέτοια αμφίεση πώς και δεν έβρισκε παλιά δουλειά! gibbs

Λάτρεψα την Εύα με την παρέα και ειδικά στο τέλος που η αποφασιστικότητά της της έδωσε νέα πνοή!!! Απογειώνει τον κάθε ρόλο της αλλά ο δυναμισμός και η ανεμελιά ήταν τα αγαπημένα μου στοιχεία, το ένα αυτό με το οποίο μας συστήθηκε και το άλλο που έβγαλε με τον Στέφανο (last year το έχουμε ξεχάσει πλέον, το Στέφανος - Εύα προς χάρην εξελίξεων ακολουθεί την πορεία του Στέλιος - Νόρα, διαγράφηκε από τη μνήμη των σεναριογράφων)

Και βέβαια σημειωσα την στυλιστική πρόοδο με το υπερτέλειο παλτό της Λάμπου αλλά και το βραδινό φόρεμα στην τελευταία της σκηνή αλλά και το υπερκαταπληκτικό τζάκετ της Ξυλά στο τέλος. Παπαδημητρίου και Πεφάνη δεν τις αναφέρω γιατί εννοείται ότι δεν μπαίνουν σε σύγκριση.

Επίλογος = Είναι το κλείσιμο, το επισφράγισμα της εργασίας μας ,που αφήνει την τελευταία εντύπωση και πρέπει να είναι επιτυχημένος,

Τέλος να πω ότι λυπάμαι που με πιάνετε αδιάβαστη κα Γιάννα, αλλά, παρασυρόμενη από το όλο κλίμα των εκλογών, έκρινα ότι λόγω στέρεψης της έμπευσης των σεναριογράφων και κατανόησης από πλευράς μου ότι τα πράγματα δεν θα καλυτερεύσουν, γιατί απλά πάντα θα επικρατούν τα μεγάλα συμφέροντα, δηλώνω αποχή!



Αριστα στην εκθεσούλα
Το κυρίως θέμα είναι τελικά το πρόβλημα
Η παρέα στα πρόθυρα της διάλυσης
Τα δύο ζευγάρια χωρισμένα
Η Εύα χάνει και το τελευταίο της στήριγμα
Και μεις ασχολούμαστε με τον καημό της μικρής κερατωμένης και με τους καινούριους
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Νοε 15, 2010 1:26 pm

Καταπληκτικοι οι σχολιασμοι!!! Και ο Καρμικος σχολιασμος και η εκθεσουλα ηταν απιστευτοι!!! : respect : : respect : : respect : : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από edem4ever Δευ Νοε 15, 2010 1:30 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Κυρία κυρία να το γραπτό μου!

Εκθεση με θέμα "Μυστικά της Εδέμ επεισόδιο 438"

Η έκθεση, κατά κανόνα, αποτελείται από τρία μέρη: τον πρόλογο. το κύριο μέρος και τον επίλογο.

Πρόλογος = Είναι η εισαγωγή στο κύριο θέμα και μας προετοιμάζει, μας κατατοπίζει γι' αυτά που θα μιλήσουμε παρακάτω. Είναι η πρώτη εντύπωση που θα κεντρίσει το ενδιαφέρον.

Αυτή τη βδομάδα είδα μόνο το επεισόδιο της Τετάρτης από τα Μυστικά της Εδέμ, αλλά με το ρυθμό που κυλά η ιστορία δεν είχα καθόλου κενά ;D Έτσι παρακολούθησα και το επεισόδιο της Παρασκευής (αποκλειστικά για χάρη της κας Γιάννας) στο fast forward με άνεση!

Κύριο μέρος = Είναι ο κορμός της έκθεσης, το μεγαλύτερο μέρος της και περιλαμβάνει την ανάπτυξη των σκέψεών μας γι’ αυτό χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή.

Μου άρεσε η σκηνή στο αστυνομικό τμήμα που δεν την είδα την Πέμπτη, γιατί κάποτε η Μελίτα έβαλε ένα μίνι μέχρι τον αφαλό και πήγε και επίτηδες φίλαγε το Μάνο και τώρα παθαίνει το ίδιο πράγμα μόνο που η Εριέττα σε αντίθεση με εκείνη δεν είναι κατίνα και ούτε το έκανε επίτηδες. Φάνηκε κιόλας ότι αισθάνθηκε άσχημα. Δεν μου αρέσει που η Μελίτα τη βρίσκει από άλλη βέβαια, ήθελα η ίδια η Εύα να την πατήσει κάτω τέτοια που είναι! Αλλά είπαμε πέρισυ εσπρώχνονταν η Μελίτα, φέτος η Εριέττα, η Εύα δεν μας κάνει.. άτιμο βιογραφικό γιατί να'σαι γεμάτο???

Επίσης μου άρεσε η σκηνή του Στέφανου και της Εριέττας στο σπίτι δίπλα στο βρεγμένο από τη βροχή τζάμι αλλά και η Εριέττα και η αντίδρασή της στο Στέφανο, έπιασα τον εαυτό μου να χαμογελά. Βέβαια όσο κι αν δένουν Εριέττα και Στέφανος θέλω ο Στέφανος να πληρώσει όλη αυτή την κοροϊδία (όχι επειδή μας έφυγε ο Μάνος να ξεχάσουμε και τις βρωμιές του) και επίσης τους βαριέμαι του θανατά.. Δεν με αφορούν, τόσο απλά.

Συγχύστηκα επαρκώς με την Άννα και το στυλάκι της αλλά μου είναι και αδιάφορη καθώς ελπίζω λίαν συντόμως να μας αφήσει χρόνους η ιστορία της (η όποια τελος πάντων) με το Χρήστο.

Λάτρεψα τη σκηνή Λουκά - Αντιγόνης! : respect : Τέτοιες σοβαρές σκηνές ήθελα από το Λουκά και τη Νόρα ως δικηγόροι, βαρέθηκα να μαλώνουν 100 φορές το επεισόδιο για βλακείες!

Προσπέρασα με συνοπτικές διαδικασίες όποια σκηνή περιείχε Σφίχτη και Τσιριμπίμ τσιριμπόμ.

Μου άρεσε η ατάκα και το ύφος της Γεωργόνη για την "κοντή" Εριέττα! Κατά τα άλλα μέχρι και η Δάφνη ξέχασε τις βρωμιές της Μελίτας. Με τι πλύθηκε? Ρωτάω για να το προτείνουμε στην κυβέρνηση, ευγενική χορηγία για όλους τους αποφυλακισθέντες, επανένταξη στο πι και φί!

Βαρέθηκα τους εγωισμούς της κατσαρής που όσο ο Στέφανος ήταν μόνος του τον είχε χ@σμένο και τώρα ξαφνικά κάνει ζήλιες. Είχε ξεχάσει και τη φούστα της στο σπίτι και αναρωτήθηκα με τέτοια αμφίεση πώς και δεν έβρισκε παλιά δουλειά! gibbs

Λάτρεψα την Εύα με την παρέα και ειδικά στο τέλος που η αποφασιστικότητά της της έδωσε νέα πνοή!!! Απογειώνει τον κάθε ρόλο της αλλά ο δυναμισμός και η ανεμελιά ήταν τα αγαπημένα μου στοιχεία, το ένα αυτό με το οποίο μας συστήθηκε και το άλλο που έβγαλε με τον Στέφανο (last year το έχουμε ξεχάσει πλέον, το Στέφανος - Εύα προς χάρην εξελίξεων ακολουθεί την πορεία του Στέλιος - Νόρα, διαγράφηκε από τη μνήμη των σεναριογράφων)

Και βέβαια σημειωσα την στυλιστική πρόοδο με το υπερτέλειο παλτό της Λάμπου αλλά και το βραδινό φόρεμα στην τελευταία της σκηνή αλλά και το υπερκαταπληκτικό τζάκετ της Ξυλά στο τέλος. Παπαδημητρίου και Πεφάνη δεν τις αναφέρω γιατί εννοείται ότι δεν μπαίνουν σε σύγκριση.

Επίλογος = Είναι το κλείσιμο, το επισφράγισμα της εργασίας μας ,που αφήνει την τελευταία εντύπωση και πρέπει να είναι επιτυχημένος,

Τέλος να πω ότι λυπάμαι που με πιάνετε αδιάβαστη κα Γιάννα, αλλά, παρασυρόμενη από το όλο κλίμα των εκλογών, έκρινα ότι λόγω στέρεψης της έμπευσης των σεναριογράφων και κατανόησης από πλευράς μου ότι τα πράγματα δεν θα καλυτερεύσουν, γιατί απλά πάντα θα επικρατούν τα μεγάλα συμφέροντα, δηλώνω αποχή!


Αιεν Αριστευειν!!! oscar

Παρατηρησεις: Το κυριως θεμα πραγματευεται ως επι το πλειστον τον "καημο της μικρης κερατωμενης" ενω η παρεα της φεγγοροπετρας αναφερεται ελαχιστα.... Μηπως καποιος εχει βγει εκτος θεματος; Κι αυτος ο καποιος δεν ειναι σιγουρα η Τζινα.... Μηπως να ξαναδουμε το θεμα που μας δωθηκε και να ελενξουμε για τυχον αποκλισεις; Δεν θα μας αρεσε να ξεφυγουμε τωρα στο τελος... Θελουμε ενα επιτυχημενο επιλογο που να συνδεεται ομως με τα προηγουμενα!!! Ζηταω πολλα ε;

Υ.Γ. 1 ΑΕΔ μας λειπεις απο τους σχολιασμους!
Υ.Γ. 2 Συγγνωμη που σε εβαλα στη διαδικασια να δεις επεισοδιο! ))
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Νοε 15, 2010 1:41 pm

Eυχαριστώ κα Γιάννα και συγχωρεμένη εννοείται! Όσο για το κυρίως θέμα επί της ΟΥΣΙΑΣ έχουμε χάσει το κέντρο γιατί όσο να πείς κάτιτις από παρέα βλέπουμε απλώς η επανάληψη της επανάληψης δεν είναι άξια σχολιασμού από την 10η φορά και μετά lmao

oscar Σε σένα και όλους τους συνήθεις ύποπτους! Μαρία και Βάσω ειδικότερα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Νοε 15, 2010 3:56 pm

Aπόλυτη Ελληνίδα Διαχειρίστρια, πρώτα και κύρια Αγαπημένη

ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από elenp Δευ Νοε 15, 2010 4:56 pm

Το επεισόδιο το βρήκα πολύ ενδιαφέρον. Βασικά είχε και πολύ χιούμορ με ωραίες ατάκες και σκηνές αλλά και κάποιες πολύ ωραίες ερμηνείες. Η Μελίτα είδε τον Στέφανο και την Εριέττα μαζί και την πείραξε. Οκ, αυτό το καταλαβαίνω. Το να κάνει όμως και ολόκληρη σκηνή στον Στέφανο αργότερα πο πήγε στο γραφείο της Νόρας για να δει την Μελίτα, αυτό είναι εντελώς βλακεία. Εφόσον τον έχει χωρίσει τί στο καλό θέλει; Αυτή δεν ήταν που του είπε να χωρίσουν; Βέβαια εκείνη η σκηνή μου άρεσε πολύ γιατί Νόρα και Δάφνη ήταν όλα τα λεφτά. Επίσης σούπερ σκηνή ήταν και αυτή με Νικόλα και Εύα. Δένουν πολύ ωραία. Λουκάς, Νικόλας και Ρούσσος είχαν πολύ πλάκα μετά ήρθε και η Αμαλία που πρόσθεσε ακόμα περισσότερο γέλιο. Στέφανος και Εριέττα έρχονται κοντά και ταιριάζουν πολύ. Η Αμαλία πήγε στο γραφείο του Ρούσσου και πήρε τα έγγραφα πολύ εύκολα. Η παρέα μαζεύτηκε για να ξεκαθαρίσει τα θέματά της. Πολύ καλή σκηνή και αυτή.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης