Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

+35
edem4ever
Aria
fanlouknor
Vaso20
MARINAKI_AGAPI_97
paola
goldy24
nefelik
margaret10
soso
DESPOINA
fay66
ebelina2007
edemofun lona
tzibirdika
νοριτσα
fay
Cancoon
loukanorofan
JESSIE
black_cat
KatsaroYpotheto
aggeliki
Καρ-Mik
pasxalitsa
ειρηνη7
taradoula
Dimitraaa
ioannaa
jim7
loukasnora
loukitsa
Foulitsa
Lyn
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 12 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 61
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από edemofun lona Σαβ Νοε 20, 2010 1:03 am

μια ερωτηση εχω μονο να κανω.....πως ειναι δυνατον να εχουν αλλοιωσει τοοοοοσο τους χαρακτηρες των ηρωων???????
να το δεχτω οτι μπορει πρεπει να προσαρμοστουν στην νεα κατασταση πραγματων και οτι καποια διαφοροποιηση θα ηταν απαραιτητη αλλα εδω μιλαμε για πληρη μεταλλαξη χαρακτηρων και προσωπικοτητων..... Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 549752

edemofun lona

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Νοε 20, 2010 1:05 am

edemofun lona έγραψε:μια ερωτηση εχω μονο να κανω.....πως ειναι δυνατον να εχουν αλλοιωσει τοοοοοσο τους χαρακτηρες των ηρωων???????
να το δεχτω οτι μπορει πρεπει να προσαρμοστουν στην νεα κατασταση πραγματων και οτι καποια διαφοροποιηση θα ηταν απαραιτητη αλλα εδω μιλαμε για πληρη μεταλλαξη χαρακτηρων και προσωπικοτητων..... Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 549752


Kαλώς ήρθες στην παρέα
Αυτό ειναι κάτι που κι εμείς δεν το καταλαβαίνουμε
Υποθέτω όμως οτι επειδή η σειρά ήταν στημένη πάνω σε μια παρέα που έχασε το μέλος εκείνο που συνέδεε τις ιστορίες πήγαν την ιστορία τους αλλού και η παρέα απλά τσακώνεται και περιφέρεται για να έχει συμμετοχή στη σειρά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Σαβ Νοε 20, 2010 1:25 am

Α ρε Δαφνη σου κακοφαινεται να στα χωνουν αλλοι ...αλλα οτι δινεις παιρνεις σε αυτην τη ζωη ....
Η Νορα μιλησε ασχημα στον Λουκα...θα επρεπε να ξερει καλυτερα απο ολους οτι δεν φοραει μασκα..κ ειναι παντα αληθινος..
Τους βαζουν να ανταλασσουν πολυ σκληρες κουβεντες κ δεν ξερω αν θα ξεχαστουν..
ΔΕΝ αντεχονται οι κοινες σκηνες Ευα σφιχτης...πραγματικα δεν μπορουν να συνυπαρξουν wall wall δεν ταιριαζουν ουτε στο ελαχιστο
Παλι ακυρο εφαγε η μπεκρουλιτσα....ουτε στης εκλογες τοσα ακυρα....ετσι κανει κοπελα μου ο κοσμος οταν εχει σχεσει...κοιμουνται μαζι ,τρωνε πρωινο μαζι...δεν κανουμε μονο τα ^^ και μετα αντε γεια ....αλλα που να ξερεις εσυ...
Μου αρεσε πολυ η Ευα κ ο τροπος που χειρηστηκε τον Στεφανο στο θεμα της μανα του....και στον ιδιο αφησε ολες της πορτες ανοιχτες για να βλεπει το παιδι του οχι σαν καποιες αλλες...
Η Νταιζη συνεχιζει να κυκλοφορει με ενα δηλητηριο στο χερι...κυνηγαει αξια την πρωτη θεσει στο κελι 33...για να δουμε αν θα μπει κιολας γιατι με κουρασε τοση κακια...
Στεφανος Ερι πολυ τρυφερες στιγμες ....και μου αρεσουν πολυ μαζι....ο Στεφανος νομιζω πως βρηκε την καταληλη γυναικα για να τον ηρεμησει ....
Μετριο απο εμενα αλλα δεν περιμενω πλεον κ κατι καλυτερο...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Lyn Σαβ Νοε 20, 2010 1:27 am

-Το γεγονός ότι η Νόρα τα χώνει στη Δάφνη, αλλά της Μελίτα μόνο το χέρι που δεν της φιλάει με νευριάζει απίστευτα.

-Η Δάφνη δηλαδή πως ελπίζει να σώσει το γάμο της? Τι περιμένει να της πει ο Νικόλας, Δάφνη δε σε πιστεύω, σιγά μη με κεράτωσες, εμένα αγαπάς? Πραγματικά δεν υπάρχει λογική σ' αυτό που κάνει κι απ' ότι βλέπω δεν είμαι μόνο εγώ που δεν καταλαβαίνω το στρατηγικό της σχέδιο. Το μόνο που βλέπω είναι ότι βρήκε αφορμή για να βγάλει τα απωθημένα της στον Νικόλα και στην Εύα.

-Ο Λευτέρης στεναχωρέθηκε ο καημένος που η Εύα δεν πατά πλεον στο γυμναστήριο. Εγώ να γελάσω ή να κλάψω που χάνεται έτσι άδικα μια μεγάαααλη φιλία??

-Η Εδέμ πουλιέται και κάτι μου λέει ότι την αγόρασε πάλι μόνος του ο Μπέλλος. livani

-Η Αντιγόνη έχω την αίσθηση ότι θα τη φέρει πολύ άσχημα στα αθώα παιδάκια της, από κει που δεν το περιμένουν!

-Δεν ξέρω τι άλλο να σχολιάσω. Απ όλα είχε το επεισόδιο πάλι, τι να πρωτοθυμηθώ:

---> ανούσιους καυγάδες μεταξύ Νόρας-Λουκά
---> δολοπλοκίες Νταίζης
---> συζήτηση Νικόλα-Λουκά περί χωρισμών
---> λυπημένο μπισκοτάκι που τα ξέρει όλα
---> σπρώωωωωωξιμο από πλευρά Νόρας
---> υπερλαμπρο σχέδιο σωτηρίας γάμου από τη Δάφνη
---> σατανικό χαμόγελο Μπέλλου
---> 2λεπτη σκηνή Εύας
---> σούρσιμο Μελίτας πίσω απ τα βρακιά του Καρτάλη
---> βαρύγδουπες δηλώσεις του ίδιου του κου Καρτάλη

τι άλλο να ζητήσει κανείς? Δεν πιστεύω να ξέχασα κάτι? Α, ναι η Αμαλία έλειπε, κάτι που με στεναχώρησε γιατί, αν μη τι άλλο, με τις τρέλλες της γελάω απίστευτα!



Clarabelle έγραψε:
Lyn έγραψε:Ο Στέφανος είπε δεν έννοιωσε ποτέ φυλακισμένος στο γαμο του?? Γιατί εγώ θυμάμαι άλλα??


Δεν θυμάσαι καλά. Δεν αισθανόταν φυλακισμένος έβγαινε κι έπαιρνε ανάσες το παλικάρι. Ξεχνάς εύκολα
Πάντως η σκηνή στο γραφείο ήταν εξαιρετική. Έβγαλαν αμηχανία πίκρα και απογοήτευση. Αλλά εμείς δεν θέλουμε αυτή τη χημεία θέλουμε την άλλη την ανάσκελη
Ευτυχώς το Μελιτόνι κατάλαβε οτι εκεί τουλάχιστον δεν έπρεπε να παρεβρίσκεται
Κριμα πάντως που δεν ήταν τόσο κόπο έκανε το κορίτσι να διαλύσει αυτό το γάμο και δεν μπόρεσε να το χαρεί
Πόσο ξεφτυλισμένη μπορεί να είναι μια γυναίκα για να ζητάει να ανακοινώσει εκείνη το διαζύγιο του γάμου που διέλυσε μου λέτε;

Κρίμα! Το Αλτσχάιμερ μου χτύπησε την πόρτα στα 20!! shy

Στο γραφείο ήταν όντως ολοφάνερο το πόσο ταιριάζουν, αλλά ας όψεται το σπρώξιμο που λέγαμε.

Όσο για το μέχρι που μπορεί να φτάσει ο ξεπεσμος και η ξεφτίλα της Μελίτας, θες να απαντήσω??
Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!! sm

Υ.Γ. loukitsa μη ζητάς συγνώμη, το πέτυχες, κοπέλα είμαι!! ;D

Γενικά με καλύψατε οι περισσότεροι, οπότε από ένα oscar σε όσους αντέχουν ακόμα!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Νοε 20, 2010 1:35 am

Lyn έγραψε:

Κρίμα! Το Αλτσχάιμερ μου χτύπησε την πόρτα στα 20!! shy

Στο γραφείο ήταν όντως ολοφάνερο το πόσο ταιριάζουν, αλλά ας όψεται το σπρώξιμο που λέγαμε.

Όσο για το μέχρι που μπορεί να φτάσει ο ξεπεσμος και η ξεφτίλα της Μελίτας, θες να απαντήσω??
Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!! sm

Υ.Γ. loukitsa μη ζητάς συγνώμη, το πέτυχες, κοπέλα είμαι!! ;D

Γενικά με καλύψατε οι περισσότεροι, οπότε από ένα oscar σε όσους αντέχουν ακόμα!


Με τρελαίνουν τα συγχαρητήρια για τις αντοχές μας sisi
Να συμπληρώσω κάτι ακόμη στα περι ξεφτύλας;
Η Μελίτα έφυγε απ το γραφείο για να μη δει το Στέφανο λέει.
Δηλαδή να δει την Εύα την ώρα του διαζυγίου δεν την ενοχλούσε.
Ξέρεις τη λέξη τσίπα; Καμιά σχέση. Τη λέξη τακτ; Επίσης καμιά σχέση
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από fay66 Σαβ Νοε 20, 2010 2:09 am

Διαβάζοντας και εδώ τα σχόλιά σας κατάλαβα ότι τα πράγματα ανάμεσα σε Νόρα -Λουκά πάνε περίφημα.Στην αρχή τον έδιωξε από το σπίτι , δεν τον αφήνει να μπει και σήμερα -αν κατάλαβα καλά γιατί για μένα γιοκ μέχρι να συνέλθουν εκεί μέσα-τον έβρισε και από πάνω.
Α , ωραιότατα.Και ελπίζουμε σε αρκετά επεισόδια να τα βρουν.
Παιδιά τα λόγια δεν μαζεύονται μετά.Και αν άνοιξε το Νοράκι το στοματάκι της καταλαβαίνω τι θα είπε.
Όπως έγραψαν στο υποφόρουμ για Νόρα-Λουκά αν υπάρχει πάτος στο βαρέλι,πιστεύω πως όχι.Θα το πάνε πολύυυυυυυ κάτω.Το πώς και αν θα ανεβούν πάνω; αυτό είναι άλλο θέμα!!!
Και παιδιά από ότι καταλαβαίνω δεν νομίζω εύκολα να τα ξαναβρουν Νόρα-Λουκάς.Και αν η Νόρα ακολουθήσει το σχέδιο της Δάφνης ,χρησιμοποιώντας τον μπέλλο που σε λίγο καιρό θα είναι ελεύθερος για να ζηλέψει ο Λουκάς;;
Δε βαριέσαι πια!!!Ας κάνουν ό,τι θέλουν.Και εγώ ας αποσυρθώ στα αφανταστικά σενάρια και να ονειρεύομαι μια άλλη ιστορία , μια άλλη Εδέμ.Γιατί εδώ -στο έργο εννοώ-είναι Κόλαση!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Lyn Σαβ Νοε 20, 2010 3:33 am

Clarabelle έγραψε:
Lyn έγραψε:

Κρίμα! Το Αλτσχάιμερ μου χτύπησε την πόρτα στα 20!! shy

Στο γραφείο ήταν όντως ολοφάνερο το πόσο ταιριάζουν, αλλά ας όψεται το σπρώξιμο που λέγαμε.

Όσο για το μέχρι που μπορεί να φτάσει ο ξεπεσμος και η ξεφτίλα της Μελίτας, θες να απαντήσω??
Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!! sm

Υ.Γ. loukitsa μη ζητάς συγνώμη, το πέτυχες, κοπέλα είμαι!! ;D

Γενικά με καλύψατε οι περισσότεροι, οπότε από ένα oscar σε όσους αντέχουν ακόμα!


Με τρελαίνουν τα συγχαρητήρια για τις αντοχές μας sisi
Να συμπληρώσω κάτι ακόμη στα περι ξεφτύλας;
Η Μελίτα έφυγε απ το γραφείο για να μη δει το Στέφανο λέει.
Δηλαδή να δει την Εύα την ώρα του διαζυγίου δεν την ενοχλούσε.
Ξέρεις τη λέξη τσίπα; Καμιά σχέση. Τη λέξη τακτ; Επίσης καμιά σχέση

Πάντως εγώ την είχα ικανή να μείνει στο γραφείο (λόγω έλειψης των χαρακτηριστικών που αναφέρεις) και να εκφράζει στην Εύα τη βαθειά της λυπη για το διαζύγιο!!
ainta

Σπόιλερ:
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Σαβ Νοε 20, 2010 4:13 am

fay66 έγραψε:Διαβάζοντας και εδώ τα σχόλιά σας κατάλαβα ότι τα πράγματα ανάμεσα σε Νόρα -Λουκά πάνε περίφημα.Στην αρχή τον έδιωξε από το σπίτι , δεν τον αφήνει να μπει και σήμερα -αν κατάλαβα καλά γιατί για μένα γιοκ μέχρι να συνέλθουν εκεί μέσα-τον έβρισε και από πάνω.
Α , ωραιότατα.Και ελπίζουμε σε αρκετά επεισόδια να τα βρουν.
Παιδιά τα λόγια δεν μαζεύονται μετά.Και αν άνοιξε το Νοράκι το στοματάκι της καταλαβαίνω τι θα είπε.
Όπως έγραψαν στο υποφόρουμ για Νόρα-Λουκά αν υπάρχει πάτος στο βαρέλι,πιστεύω πως όχι.Θα το πάνε πολύυυυυυυ κάτω.Το πώς και αν θα ανεβούν πάνω; αυτό είναι άλλο θέμα!!!
Και παιδιά από ότι καταλαβαίνω δεν νομίζω εύκολα να τα ξαναβρουν Νόρα-Λουκάς.Και αν η Νόρα ακολουθήσει το σχέδιο της Δάφνης ,χρησιμοποιώντας τον μπέλλο που σε λίγο καιρό θα είναι ελεύθερος για να ζηλέψει ο Λουκάς;;
Δε βαριέσαι πια!!!Ας κάνουν ό,τι θέλουν.Και εγώ ας αποσυρθώ στα αφανταστικά σενάρια και να ονειρεύομαι μια άλλη ιστορία , μια άλλη Εδέμ.Γιατί εδώ -στο έργο εννοώ-είναι Κόλαση!!!!!!!


Πόσο συμφωνώ μαζί σου! Για μένα τπτ δεν σώζεται. Ούτε Λουκάς-Νόρα, ούτε Δάφνη- Νικόλας. Δλδ θα πάει η Δάφνη στο Νικόλα να του πεί τι? Αγάπη μου σε δούλεψα δεν είχα τπτ με τον Λευτέρη. Ο Νικόλας μες την τρελή χαρά θα πάει να ευχαριστήσει τον Λευτέρη που δεν χούφτωσε την γυναίκα του κ σώθηκε ο γάμος τους. Τι σχέδιο είναι αυτό? Αν πάνε να σώσουν έτσι τους γάμους τους, σωθήκανε. Αν σε 3 χρόνια ζηλέψει η Δάφνη τον Νικόλα θα κάνει κ αυτός ότι έχει γκόμενα? Πασαλείμματα είναι αυτά κ γελοιότητες.
Τώρα για Νόρα-Λουκά, ήταν το μόνο καθαρό ζευγάρι εκεί μέσα κ το έκαναν μπάχαλο. Η Νόρα, κρύβει την εγκυμοσύνη, ο Λουκάς υπερασπίζεται Αντιγόνη, η κοκκινομάλλα ανοίγει το στοματάκι της κ δεν ξέρει τι λέει. Πως θα τον σώσουν αυτό μου λέτε? Όταν φτάνεις σ αυτό το σημείο δυστυχώς μόνο η αγάπη δεν φτάνει.. Κ όπως μας έχει διδάξει η ιστορία δεν μπορούν να διαχειριστούν τέτοια θέματα, θα το ξεπετάξουν, θα το κουκουλώσουν κ όλα μια χαρά. Αλλα ήθελα να δω όχι αυτά. Να έχουν προβλήματα ναι, ουσιαστικά προβλήματα κ να προσπαθούν να τα λύσουν ΜΑΖΙ κ όχι με εγωισμούς κ πείσματα.Το θέμα μου δεν είναι να τους δω στο τέλος μαζί κ δεν ξέρω αν τώρα πια τους θέλω μαζι.
Κρίμα κατάφεραν να χαλάσουν ότι όμορφο έφτιαξαν
Στέφανος-Μελίτα έγιναν όλοι εκεί μέσα.Ευτυχώς που δεν έβαλαν τον Λουκά να πάει κ με άλλη μ ε την δικαιολογία οτι τρώει πόρτα συνεχώς.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Σαβ Νοε 20, 2010 4:25 am

Lyn έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Lyn έγραψε:

Κρίμα! Το Αλτσχάιμερ μου χτύπησε την πόρτα στα 20!! shy

Στο γραφείο ήταν όντως ολοφάνερο το πόσο ταιριάζουν, αλλά ας όψεται το σπρώξιμο που λέγαμε.

Όσο για το μέχρι που μπορεί να φτάσει ο ξεπεσμος και η ξεφτίλα της Μελίτας, θες να απαντήσω??
Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!! sm

Υ.Γ. loukitsa μη ζητάς συγνώμη, το πέτυχες, κοπέλα είμαι!! ;D

Γενικά με καλύψατε οι περισσότεροι, οπότε από ένα oscar σε όσους αντέχουν ακόμα!


Με τρελαίνουν τα συγχαρητήρια για τις αντοχές μας sisi
Να συμπληρώσω κάτι ακόμη στα περι ξεφτύλας;
Η Μελίτα έφυγε απ το γραφείο για να μη δει το Στέφανο λέει.
Δηλαδή να δει την Εύα την ώρα του διαζυγίου δεν την ενοχλούσε.
Ξέρεις τη λέξη τσίπα; Καμιά σχέση. Τη λέξη τακτ; Επίσης καμιά σχέση

Πάντως εγώ την είχα ικανή να μείνει στο γραφείο (λόγω έλειψης των χαρακτηριστικών που αναφέρεις) και να εκφράζει στην Εύα τη βαθειά της λυπη για το διαζύγιο!!
ainta

Σπόιλερ:


Lyn, το σεναριάκι όοοοοοοολα τα λεφτά! oscar Περιμένω να το δω κ αυτό. Τώρα που πήραν φόρα ποιος τους σταματά.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από soso Σαβ Νοε 20, 2010 5:16 am

livani livani livani livani livani livani livani ΄
Ένας αγιασμός θα μας σώσει!
Συγχαρητήρια,σε όσους βλέπουν ακόμη συστηματικά και σε όσους σχολιάζουν ακόμη συστηματικά!!!
Έχει επιτευχθεί το πανθομολογουμένως πανδύσκολο,να είναι όλοι δυσαρεστημένοι!
Πέρα από τους χιλιοκαμένους,αλλά και πιο βολικούς Στεφανομελιτικους,"δικός μας να 'ναι κι ότι να 'ναι", (δεν έχουν και σοβαρές απαιτήσεις οι άνθρωποι,εδώ που τα λέμε,,)
απογοήτευσαν και όλους τους άλλους που όμως αυτοί δεν αρκούνται στα ψίχουλα και τις αρλούμπες που τους σερβίρουν!
*Αναρωτιέμαι ακόμη πόσο ποτισμένο στην κατινιά πρέπει να 'ναι ένα μυαλό,για να σκεφτεί το ανυπέρβλητο κόλπο grosso της Δάφνης!
Απύθμενα,διαπιστώνω! Fskl
*Τη Νόρα αρνούμαι να την σχολιάσω γιατί εμπιπτει στην εκστρατεία ΣΠΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien
και στην κατηγορία ΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien ,που είναι συμπληρωματική της άνωθι!
Μαζί με τα Μυστικά,που τελειωσαν περυσι,τελειώνει και η σεναριακή υστεροφημία,επαγγελματιών αμοιβόμενων 40.000 Ευρώ μηνιαίως έκαστος (τουλάχιστον η επικεφαλης),για τα επικά μπαρμπούτσαλα που σ-υ-γ-γ-ρ-ά-φ-ο-υ-ν! Sleep Sleep
Τα νουμερα παντα υψηλά,να κρατιέται κάτι και σ'ενα επίπεδο Scandal ,
όπως και όλων ανεξαιρετως των σαπουνιών την εποχή που διανύουμε, ανίκανα όμως να ξεπεράσουν αυτά της Ζωή της Παράλλης,η οποια μπροστα στην Εδεμούλα είναι ο Οδυσσέας του Τζόυς!
Δεν την έχω δει ποτέ,αλλά όλα μπροστα στην Εδεμούλα αν όχι πιο ενδιαφέροντα,είναι κυρίως πιο ΤΙΜΙΑ.-
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από margaret10 Σαβ Νοε 20, 2010 12:01 pm

Με στεναχωρησε το γεγονος πως εληξε ο γαμος Ευας -Στεφανου ηθελα να ελπιζω πως θα καταληξουν μαζι για χαρη και του μικρου αλλα ταιριαζουν και πολυ, εχουν μια χημεια που εισπαρατουμε και εμεις οταν τους βλεπουμε μαζι.
Μια χαρα του τα ειπε στο γραφειο, ΜΑΚΡΙΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ!!!!!! Και οταν της το ειπε ο Στεφανος γουρλωσε τα ματια, γιατι κυρα μου αδικο εχει η κοπελα? Ουστ απο εδω.....
Για να δουμε Στεφανακο τι θα κανεις τωρα? ποσο θα βλεπεις το γιο σου? "τον αγγελο σου" οπως τον αποκαλεσες, ενας πατερας αν αγαπα πραγματικα το παιδι του και θελει να το δει ο κοσμος να καιγεται θα το κανει.


Σκηνη Εριεττας - Στεφανου πολυ καλη

huhu τουλαχιστον μας πηραν την Ευα απο διπλα του αλλα με την Εριεττα μας ψιλοαποζημιωσαν, απο το να ειε την ασχετη μαλλιαρη διπλα του. Τι γλυκες πρωινες ηταν αυτες? Και το μωρο μου στο ντουζ που ξεπροβαλε το κεφαλακι του αχ!!!!!!!!!!!!!! inlove

Ποσες ταπες θες ακομα Μελιτακι? xoxo Ποσο το ευχαριστιεμαι που πεφτει συνεχεια πανω στην Εριεττα? xoxo Σκιστη Εριεττα, το ποσο γουσταρω δεν λεγεται.....

Νορα εισαι για τα σιδερα, δεν αντεχω και αυτη να την βλεπω και την ακουω με αυτα που κανει.

Δαφνη ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!!!!!! Τ ωρα γυρναει στους φιλους της και ζηταει και τα ρεστα? Τα εχει κανει ολα μπαχαλο και ψαχνει να βρει τι? Καλα εκανε η Ευα και της γυρισε τα μουτρα. Οχι απλα μεταλλαξη επαθαν ολοι , μαυρο χαλι, για να πεις πως θα επανελθει η παρεα και οι χαρακτηρες θα πρεπει να τους κανουν μεταμοσχευση εγκεφαλου.

Επιτελους η Νταιζη επεσε στην παγιδα που στηνει για τους αλλους, αλλα ετσι παει παντα, "οποιος σκαβει το λακκο του αλλου πεφτει ο ιδιος μεσα" υπαρχει θεια δικη τελικα, με ειχε αγανακτησει αυτη η γυναικα.

Μπελλος Sleep αι κουρεψου ρε που μας προεκυψες και μαγκας και εξυπνος.Αλλη συγγραφικη μ@#%&*α... Ποσες ακομα? Πηξαμε πια!!!!!!!!


margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από jim7 Σαβ Νοε 20, 2010 12:56 pm

Lyn έγραψε:

Σπόιλερ:

: respect : : respect : : respect : Eίμαι σίγουρος ότι αυτό ακριβώς είχαν στο μυαλό τους αλλά τελικά το άλλαξαν και μας σερβίρισαν αυτή την μ$@%$α.

soso έγραψε: livani livani livani livani livani livani livani ΄
Ένας αγιασμός θα μας σώσει!
Συγχαρητήρια,σε όσους βλέπουν ακόμη συστηματικά και σε όσους σχολιάζουν ακόμη συστηματικά!!!
Έχει επιτευχθεί το πανθομολογουμένως πανδύσκολο,να είναι όλοι δυσαρεστημένοι!
Πέρα από τους χιλιοκαμένους,αλλά και πιο βολικούς Στεφανομελιτικους,"δικός μας να 'ναι κι ότι να 'ναι", (δεν έχουν και σοβαρές απαιτήσεις οι άνθρωποι,εδώ που τα λέμε,,)
απογοήτευσαν και όλους τους άλλους που όμως αυτοί δεν αρκούνται στα ψίχουλα και τις αρλούμπες που τους σερβίρουν!
*Αναρωτιέμαι ακόμη πόσο ποτισμένο στην κατινιά πρέπει να 'ναι ένα μυαλό,για να σκεφτεί το ανυπέρβλητο κόλπο grosso της Δάφνης!
Απύθμενα,διαπιστώνω! Fskl
*Τη Νόρα αρνούμαι να την σχολιάσω γιατί εμπιπτει στην εκστρατεία ΣΠΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien
και στην κατηγορία ΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien ,που είναι συμπληρωματική της άνωθι!
Μαζί με τα Μυστικά,που τελειωσαν περυσι,τελειώνει και η σεναριακή υστεροφημία,επαγγελματιών αμοιβόμενων 40.000 Ευρώ μηνιαίως έκαστος (τουλάχιστον η επικεφαλης),για τα επικά μπαρμπούτσαλα που σ-υ-γ-γ-ρ-ά-φ-ο-υ-ν! Sleep Sleep
Τα νουμερα παντα υψηλά,να κρατιέται κάτι και σ'ενα επίπεδο Scandal ,
όπως και όλων ανεξαιρετως των σαπουνιών την εποχή που διανύουμε, ανίκανα όμως να ξεπεράσουν αυτά της Ζωή της Παράλλης,η οποια μπροστα στην Εδεμούλα είναι ο Οδυσσέας του Τζόυς!
Δεν την έχω δει ποτέ,αλλά όλα μπροστα στην Εδεμούλα αν όχι πιο ενδιαφέροντα,είναι κυρίως πιο ΤΙΜΙΑ.-
ΟΛΕ soutien

Απλά και μόνο ΘΕΑ : respect :: respect :: respect :: respect :


Και δυό άσχετες ερωτήσεις:
α) Ο Μάνος απαλλάχθηκε ή ακόμα εκκρεμεί κάτι στην δικαιοσύνη γιατί δεν θυμάμαι τίποτα;
β) Η δίκη του Ηλία πότε θα γίνει στην επόμενη σαιζόν;

Φυσικά δεν περιμένω απάντηση από κανένα γιατί απλούστατα το ποιό πιθανόν είναι οι σεναριογράφοι νάχουν ξεχάσει ακόμα και ποιός είναι ο Μάνος. xoxo xoxo xoxo
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από nefelik Σαβ Νοε 20, 2010 3:26 pm

Απορίες από το επεισόδιο:

Από πότε οι υπάλληλοι πηγαίνουν στη δουλειά τους πιο αργά από τους εργοδότες τους;

Η σειρά διαδραματίζεται στην Ελλάδα ή στη Σκανδιναβία, όπου μια νύχτα διαρκεί 3 μήνες (και βάλε);

Όταν μια γυναίκα συνειδητοποιεί ότι δεν είναι καλή μάνα αφού έχει καταστρέψει το παιδί της, της λέμε συγχαρητήρια για την αυτογνωσία σας ή περαστικά σας;

Όταν σπρώχνουμε μια «φίλη» μας, που δεν θέλει και πολύ για να τσιμπήσει, να κάνει μια βλακεία, αφού την κάνει της λέμε «τα ‘θελες και τα ‘παθες»;

Η Μελίτα ενοχλήθηκε που η Εριέττα βρήκε την είδηση του διαζυγίου «εξαιρετικά νέα». Δηλαδή εκείνη τα βρήκε δυσάρεστα τα νέα, γι’ αυτό βιάστηκε να τα ανακοινώσει στον Στέφανο;

Το Λουκά τώρα που θέλει να βγάλει συναινετικό διαζύγιο στο Νικόλα και τη Δάφνη για να μην ταλαιπωρηθούν, τον λέμε καλό φίλο. Για το γεγονός ότι δεν έδειξε τον ίδιο ζήλο με τις απόπειρες εναντίον της Εύας και επιπλέον υπερασπίζεται την ηθική αυτουργό έστω και σε άλλη υπόθεση, πώς πρέπει να τον λέμε;



nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από goldy24 Σαβ Νοε 20, 2010 4:27 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η ίντριγκα Νταίζης - Αντιγόνης είναι πολύ ενδιαφέρουσα.
Οι φεγγαροπετρίτες έχουν βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση ως προς την Δάφνη. Θα την κρίνουν αυστηρά και άτεγκτα; Θα στρουθοκαμηλίσουν και θα αποδεχτούν όλοι (και ο Νικόλας) την "μοιχαλίδα" στην παρέα τους; Τι θα κάνουν;; Και η Δάφνη πάντως καιρός ήταν να βρεθεί στην θέση του κρινόμενου γιατί ειδικά απέναντι στην Μελίτα εκτόξευε τα αναθέματα το ένα μετά το άλλο.
Λυπάμαι που βλέπω την Μελίτα να υποφέρει τόσο πολύ κάθε μέρα και λυπάμαι να βλέπω αυτόν τον χάλια Στέφανο. Ας ξυπνήσει η Μελίτα να τον διεκδικήσει και να τον κάνει τον υπέροχο άνθρωπο που ήταν όσο ήταν μαζί της - το σκοτεινό και πληγωμένο βλέμμα του όταν η Εριέττα ανέφερε το όνομα της Μελίτας δείχνει ότι η καρδιά του ανήκει στη Μελίτα.

- Ευχομαι να μην αποδεχτούν την μοιχαλίδα στην παρέα τους.
- Χάλια ο Στέφανος; Να ναι καλά το απόσπασμα στο site του Μεγκα που είδα πρίν απο λίγο..

Χάλια που θέλει ένα δευτερο γύρο ? ( Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 221877 ) Χάλια που ξυπνάει και έχει ένα όμορφο πρωινό στο σπίτι της σχέσης του ; Χάλια που μιλάει όμορφα και συζητάει μεσα στην γλύκα?

Πω, πω, μακάρι να ήταν όλα τα ζευγάρια έτσι χάλια Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 767325

Μου φαινεται οτι εχεις δικιο καρ-μικ.... xixixi στην συναντηση του με την νορα και την ευα παραηταν χαλαρωμενος,να το πω,ανακουφισμενος,να το πω,χαρουμενος,να το πω scratch Σιγουρα παντως δεν ηταν χαλια και στεναχωρημενος........

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Νοε 20, 2010 4:41 pm

goldy24 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η ίντριγκα Νταίζης - Αντιγόνης είναι πολύ ενδιαφέρουσα.
Οι φεγγαροπετρίτες έχουν βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση ως προς την Δάφνη. Θα την κρίνουν αυστηρά και άτεγκτα; Θα στρουθοκαμηλίσουν και θα αποδεχτούν όλοι (και ο Νικόλας) την "μοιχαλίδα" στην παρέα τους; Τι θα κάνουν;; Και η Δάφνη πάντως καιρός ήταν να βρεθεί στην θέση του κρινόμενου γιατί ειδικά απέναντι στην Μελίτα εκτόξευε τα αναθέματα το ένα μετά το άλλο.
Λυπάμαι που βλέπω την Μελίτα να υποφέρει τόσο πολύ κάθε μέρα και λυπάμαι να βλέπω αυτόν τον χάλια Στέφανο. Ας ξυπνήσει η Μελίτα να τον διεκδικήσει και να τον κάνει τον υπέροχο άνθρωπο που ήταν όσο ήταν μαζί της - το σκοτεινό και πληγωμένο βλέμμα του όταν η Εριέττα ανέφερε το όνομα της Μελίτας δείχνει ότι η καρδιά του ανήκει στη Μελίτα.

- Ευχομαι να μην αποδεχτούν την μοιχαλίδα στην παρέα τους.
- Χάλια ο Στέφανος; Να ναι καλά το απόσπασμα στο site του Μεγκα που είδα πρίν απο λίγο..

Χάλια που θέλει ένα δευτερο γύρο ? ( Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 221877 ) Χάλια που ξυπνάει και έχει ένα όμορφο πρωινό στο σπίτι της σχέσης του ; Χάλια που μιλάει όμορφα και συζητάει μεσα στην γλύκα?

Πω, πω, μακάρι να ήταν όλα τα ζευγάρια έτσι χάλια Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 767325

Μου φαινεται οτι εχεις δικιο καρ-μικ.... xixixi στην συναντηση του με την νορα και την ευα παραηταν χαλαρωμενος,να το πω,ανακουφισμενος,να το πω,χαρουμενος,να το πω scratch Σιγουρα παντως δεν ηταν χαλια και στεναχωρημενος........

Συμφωνώ! Ο Στέφανος έβγαζε με την Εύα μια αμηχανία στην εν λόγω σκηνή όχι βαθειά στεναχώρια. Άλλωστε είχε περάσει ένα τέλειο πρωινό και βραδυνό μη σου πω με την Ερί!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από paola Σαβ Νοε 20, 2010 4:54 pm

Παιδια ασχετο,αλλα οταν η Νορα τηλεφωναει στη μαμα της, μου θυμιζει την μαμα του Κωνσταντινου,στη σειρα ''Δυο ξενοι'',που ελεγε τα νεα της στην φιλη της Νινετα,αλλα εμεις δεν την ειχαμε δει ποτε στην σειρα.
paola
paola

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο.
Ασχολίες : πολλα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Νοε 20, 2010 5:01 pm

goldy24 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η ίντριγκα Νταίζης - Αντιγόνης είναι πολύ ενδιαφέρουσα.
Οι φεγγαροπετρίτες έχουν βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση ως προς την Δάφνη. Θα την κρίνουν αυστηρά και άτεγκτα; Θα στρουθοκαμηλίσουν και θα αποδεχτούν όλοι (και ο Νικόλας) την "μοιχαλίδα" στην παρέα τους; Τι θα κάνουν;; Και η Δάφνη πάντως καιρός ήταν να βρεθεί στην θέση του κρινόμενου γιατί ειδικά απέναντι στην Μελίτα εκτόξευε τα αναθέματα το ένα μετά το άλλο.
Λυπάμαι που βλέπω την Μελίτα να υποφέρει τόσο πολύ κάθε μέρα και λυπάμαι να βλέπω αυτόν τον χάλια Στέφανο. Ας ξυπνήσει η Μελίτα να τον διεκδικήσει και να τον κάνει τον υπέροχο άνθρωπο που ήταν όσο ήταν μαζί της - το σκοτεινό και πληγωμένο βλέμμα του όταν η Εριέττα ανέφερε το όνομα της Μελίτας δείχνει ότι η καρδιά του ανήκει στη Μελίτα.

- Ευχομαι να μην αποδεχτούν την μοιχαλίδα στην παρέα τους.
- Χάλια ο Στέφανος; Να ναι καλά το απόσπασμα στο site του Μεγκα που είδα πρίν απο λίγο..

Χάλια που θέλει ένα δευτερο γύρο ? ( Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 221877 ) Χάλια που ξυπνάει και έχει ένα όμορφο πρωινό στο σπίτι της σχέσης του ; Χάλια που μιλάει όμορφα και συζητάει μεσα στην γλύκα?

Πω, πω, μακάρι να ήταν όλα τα ζευγάρια έτσι χάλια Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 767325

Μου φαινεται οτι εχεις δικιο καρ-μικ.... Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 111438 στην συναντηση του με την νορα και την ευα παραηταν χαλαρωμενος,να το πω,ανακουφισμενος,να το πω,χαρουμενος,να το πω scratch Σιγουρα παντως δεν ηταν χαλια και στεναχωρημενος........

Με πρόλαβε η Τζίvα!

Μετα απο τέτοιο πρωιvo με τηv Ερι, πως va μηv είvαι??
Εvvoω όχι μόvo το πρωιvo ''Ερι'' που ήθελε, αλλα όλο, γεvικά....


Αμα περvάει καλά ο αvθρωπος.... Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 767325
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Σαβ Νοε 20, 2010 6:23 pm

Αχ τι ωραιες οι σκηνες Στεφανου-Εριεττας!!!! Χαιρομαι να τους βλεπω μαζι και εκτος των χαρακτηρων που μο αρεσουν, αυτοι οι δυο ηθοποιοι εχουν φοβερη χημεια!!!
Ζαλιστηκε η Νταιζουλα!!!! Πολλοιοιοι αριθμοι αριθμοι!!!
Την Μελιτα δεν μπορω να την σχολειασω... τα 'παμε τα ξαναπαμε... εε ποσο!!! Τι ηθελες να σου πει ρε η κοπελα?? Τι κριμα?? αφου εσυ τους χωρισες!!!
Grrr Ρε λυσα αυτος ο Λευτερης!!! Ρε κυριος δεν θελουμε να την δεις αλλιως την Ευα... Πως να το κανουμε! Βρε εκει να χωθει!!! gmt
Δεν παω καλα!! Μου αρεσει παρα πολυ ο Στεφανος!!! Τωρα τελευταια μου αρεσει συνεχεια!! Πο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες εγινε (τους εκτος παρεας)!! Θεος : respect :
Ως ξεσπασμα τον ειδα τον καβγα Νορας-Λουκα !!!
Η Δαφνη δεν μου αρεσε καθολου σημερα!!!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Vaso20 Σαβ Νοε 20, 2010 6:45 pm

Cancoon έγραψε:Η ίντριγκα Νταίζης - Αντιγόνης είναι πολύ ενδιαφέρουσα.
Οι φεγγαροπετρίτες έχουν βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση ως προς την Δάφνη. Θα την κρίνουν αυστηρά και άτεγκτα; Θα στρουθοκαμηλίσουν και θα αποδεχτούν όλοι (και ο Νικόλας) την "μοιχαλίδα" στην παρέα τους; Τι θα κάνουν;; Και η Δάφνη πάντως καιρός ήταν να βρεθεί στην θέση του κρινόμενου γιατί ειδικά απέναντι στην Μελίτα εκτόξευε τα αναθέματα το ένα μετά το άλλο.
Λυπάμαι που βλέπω την Μελίτα να υποφέρει τόσο πολύ κάθε μέρα και λυπάμαι να βλέπω αυτόν τον χάλια Στέφανο. Ας ξυπνήσει η Μελίτα να τον διεκδικήσει και να τον κάνει τον υπέροχο άνθρωπο που ήταν όσο ήταν μαζί της - το σκοτεινό και πληγωμένο βλέμμα του όταν η Εριέττα ανέφερε το όνομα της Μελίτας δείχνει ότι η καρδιά του ανήκει στη Μελίτα.

Συμφωνω! Thumbs up

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Νοε 20, 2010 7:07 pm

Με αγάπη απο μένα

Κάθε Λουκονορική έχει 1000 ευχές.O Λουκάς και η Νόρα έχει μόνο μία:να ζήσουν μία ήρεμη ζωή με τη μπέμπα τους.Ξέρω οτι το 97% δε θα το αναρτήσουν αυτό στον τοίχο τους. Γίνε εσύ ένας από το 3% που θα το κάνουν. Κράτα το για τουλάχιστον μία ώρα, γι αυτούς που καθυστερούν την επανασύνδεσή τους ή μιζέριασαν με τα τόσα εμπόδια στη σχέση τους! by loukitsa

Facebook όσοι έχετε θα καταλάβετε!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από fanlouknor Σαβ Νοε 20, 2010 7:30 pm

loukitsa έγραψε:

Κάθε Λουκονορική έχει 1000 ευχές.O Λουκάς και η Νόρα έχει μόνο μία:να ζήσουν μία ήρεμη ζωή με τη μπέμπα τους.Ξέρω οτι το 97% δε θα το αναρτήσουν αυτό στον τοίχο τους. Γίνε εσύ ένας από το 3% που θα το κάνουν. Κράτα το για τουλάχιστον μία ώρα, γι αυτούς που καθυστερούν την επανασύνδεσή τους ή μιζέριασαν με τα τόσα εμπόδια στη σχέση τους! by loukitsa

Υπέροχο μήνυμα, υπέροχη σκέψη.
Μπράβο ))
Ελπίζω να πιαστούμε από το σωσίβιο για να σωθούμε στο ναυάγιο της Εδέμ
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Aria Σαβ Νοε 20, 2010 7:45 pm

Θελω να πώ κάτι που με απασχολεί και με εκνευρίζει και περιμένω όλη τη βδομάδα να δω πως θα παει.
Έχω λοιπον να πω:

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΠΟΥ ΞΑΝΑΚΥΛΗΣΕ ΣΤΗ ΝΤΑΙΖΗ! ΩΡΑΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΠΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΔΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ! ΚΑΘΕ ΣΚΗΝΗ ΝΤΑΙΖΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΔΙΑ ΚΙ ΑΠΑΡΑΛΑΧΤΗ..
ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΧΡΗΣΤΟ!
ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ;;;;;; ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΑΔΙΕΞΟΔΗ ΣΧΕΣΗ;;;;
ΠΙΑΝΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΜΆΥΤΗΝ

ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΜΕ ΜΙΣΗ ΣΚΗΝΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΝΑ ΑΔΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ;;;;;; ΟΥΤΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΕ, ΟΥΤΕ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.
ΜΠΡΑΒΟ! ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΗΘΟΠΟΙΟ.
ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ..

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!

Aria


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Νοε 21, 2010 12:00 am

Ας σχολιάσω κι εγώ αυτό που είδα χθες.

Ο Στέφανος δεν ένιωθε φυλακισμένος στο γάμο του. Άπλα το αγόρι πνιγόταν κ ήθελε ανάσες. Fskl

Πριν 2 χρόνια γνωρίσαμε την Μελίτα τάρανδο, 2 χρόνια μετά σέρνει το έλκηθρο του Αϊ-Βασίλη. 2 χρόνια πριν σερνόταν πίσω από τον Μάνο. Η μια κατινιά πίσω από την άλλη για να μην τον πάρει το περιπλανώμενο ντεκαπάζ.
2 χρόνια μετά σέρνεται πίσω από τον Στέφανο. Όοοοχι... να τον πάρει η κοντή δεν λέει. Δεν έχει πάτο το βαρέλι. xoxo

Η Νόρα, λέει στο Λουκά να πετάξει την μάσκα. Αρνούμαι να το σχολιάσω! Θέλω πίσω την Νόρα κ τον Λουκά ΤΩΡΑ! Grrr

Κάντε τον άντρας τάρανδο για να σώσετε τον γάμο σας. Σωστή σε βρίσκω Δάφνη. Fskl

Η Εύα είναι ελεύθερη γυναίκα. Βλέπεις η ¨παρεξήγηση¨ δεν έσωσε τον γάμο της. Ευτύχως!! runaround

Λευτεράκη δεν κολλάς βρε αγόρι μου. Πρέπει να φτύσεις αίμα, να ιδρώσεις φανέλα κ αν….

Στέφανος- Εριέττα Υπέροχη σκηνή, υπέροχοι μαζί. Τουλάχιστον αυτούς μπορείτε να μη τους κάψετε? pleeease pleeease

Τι ήταν αυτό με την διαθήκη κ που βρήκε η Αντιγόνη το διαμάντι?

Κάλο για Στέφανο- Εριέττα-Εύα!






DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από margaret10 Κυρ Νοε 21, 2010 11:59 am

Ειπαμε να βλεπουμε μια σειρα αλλα οχι να μας γινετε και πορωση, να αναρτησουμε στους τοιχους μας για Λουκα και Νορα, και οποιος απο αυτους το δει θα το λαβει ποοοοολυ σοβαρα υποψη και θα αλλαξει την ροη του σεναριου? lmao

Που ζειτε οεο? Αυτη κανουν τη δουλεια τους ως εχει, ασε που εχει στερεψει το μυαλο και η φαντασια γι' αυτο και ολα αυτα τα γελοια που βλεπουμε.Εγω περιμενα Ευα με Στεφανο να μην τους κλονισει τιποτα μετα απο ολα αυτα που εκανε ο Στεφανος για εκεινη να την παρει απο το Μανο και ομως να η καταληξη.

Δεχτειτε το γεγονος πως θα βαριεστε και θα ξενερωσετε πολυ ακομα μεχρι το τελος των μυστικων.Ειπαμε περσι επρεπε να εχει πεσει η αυλαια.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από edem4ever Κυρ Νοε 21, 2010 1:51 pm

"Παγκοσμια Ημερα Τηλεορασης"


"Ακακιε, τα μακαρονια τα ειναι Μισκο"

Αμα δεν ξερεις να ψωνισεις αυτα γινονται... Αναγκαζεσαι να παρεις τη μαγειρισσα μαζι και να αφησεις το σπιτι στο ελεος της κορης σου! Δεν μπρω να πω παντως ευφανταστο το σχεδιο της Νταιζης... Πηρε τη μαμα την εστειλε σπιτι, μαζι με την μαγειρισσα να σερνει το καροτσακι του super market και αυτη εκανε τη δουλεια της ανενοχλητη!
Βρηκαμε μια φωτογραφια και δοξα το θεο δεν αναγνωρισαμε κανενα... imarton
Βρηκαμε ενα διμαντι και απορισαμε γιατι μονο ενα!
Βρηκαμε και τη διαθηκη της μαμας και χαρηκαμε!
Εξακολουθω να απορω βεβαια γιατι αφου η Αντιγονη εχει αλλαξει τη διαθηκη και κατα τα φαινομενα αφηνει μακαρονια στα βλασταρι της, γιατι κρατησε την παλια διαθηκη; Γιατι ουσιαστικα εβαλε θηλια στο λαιμο της;
Η Νταιζη απο την αλλη αλλαξε... Σχεδιο! Αντι να ξεκανει το συζυγο θα ξεκανει τη μανουλα! Nyxia


"Γαλατα υπαρχουν πολλα, Νουνου ομως ενα!"

Η Μελιτα σε μια κριση αυτοκριτικης δηλωσε οτι δεν ειναι καλη μανα! Μας ειπε επισης οτι ειχε πολυ κοσμο να φροντιζει καποτε και απορισα για ποσους μετριεται ο Μανος; Τι να πεις ο καθενας με την τρελα του! Το καλο ηταν οταν η νορα ειπε στην Μελιτουλα για το διαζυγιο Στεφανου Ευας! Γιατι ποιος θα το μαθει πρωτος αν οχι η πετρα του σκανδαλου, οι συζυγοι; Η Νορα ειδοποιησε πρωτα την Ευα, ειπε να ειδοποιησει και το Στεφανο αλλα επειδη "κατινες υπαρχουν πολλες Μελιτα ομως μια" ειπε να το κανει εκεινη! Ααααχ το ευχαριστηθηκα! Ειναι ο ορισμος του "πηγε για μαλλι και βγηκε κουρεμενη" και η Μελιτα οσο να πεις κατι ξερει απο τριχες! Angel Τα ακουσε συγκαλειμμενα και απο τη Νορα και ειπε να φυγει για να γλυτωσει τα χειροτερα!


"Σαβας Καφε"

Οσο περανει ο καιρος μου αρεσουν ολο και περισσοτερο η Εριεττα με το Στεφανο! Οι ζουζουνιες στο κρεβατι, το "καθημερινο" πρωινο, σηκωνουμε και τα τηλεφωνα... Λες και η Νορα δεν θα παθαινε ενα ταρακουλο αν αντι για το Στεφανο ακουγε την Εριεττα... Τεσπα! να ρωτησω εγω τωρα κατι.... Για ποσο το βλεπετε; θελω να πω ενα ζευγαρι δεν εχει μεινει ορθιο, αυτους για ποσο τους βλεπετε να στεκονται ακομα; Να ξερω αν ειναι να προετοιμαστω καταλληλως! Nyxia


"Πιο σοκολατα γαλακτος γινεται;"

Δε γινεται! Πιο ΘΕΑ γινεται; Ε δε γινεται! Η μονη σκηνη στο επεισοδιο που με εκανε να σηκωθω απο την καρακλα μου οχι για να βρισω αλλα για να υποβαλω τα σεβη μου στην Ευα ηταν αυτη ατο γραφειο της Νορας! : respect : : respect :
Παραλογες απαιτησεις δεν εχει και ποτε δεν ειχε αλλωστε, το παιδι του ο στεφανος θα το βλεπει οποτε θελει ή ακομη καλυτερα θα το ζει οσο το δυνατον περισσοτερο! Για να σε δω κυριε!
Η Ευα βεβαια -αποδεικνυοντας οτι διαθετει μνημη- θετει και ορο! Μακρια η Αντιγονη απο το παιδι μου και τολμω να πω οτι την χαρηκα! Στα δευτερολεπτα που μεσολαβησαν μεχρι να ανοικωσει η ευα τον ορο της θυμηκα εναν αλλο ορο που ειχε θεσει καποτε η Μελιτα.... sfyr
Ειπαμε εχει μνημη αλλα ειναι μαλλον επιλεκτικη! Γιατι να το δεχτω ρωταει που ειναι η Μελιτα απο περιεργια αλλα να ακουει απαντηση εφυγε για να μην δει το στεφανο και να καταλαβαινει κιολας ε αυτο παει πολυ! cake


"Ο Τζακ...πηδηξε!"

Ο Τζακ ηταν ψυλος! Του ψυλου το πηδημα ποσος ενδιαφερει κανενα και ακομα λιγοτερο μπορει να επηρεασει τη ζωη καποιου! Του Λευτερη το πηδημα παλι δεν ειναι το ιδιο! Μπισκοτακι μου ειναι δυνατον να τα εχεις με την φιλη της και να πηγαινεις και να της λες οτι δεν θελεις να τη χασεις γενικα και οχι μονο ως πελατισσα; Θα μας τρελανεις τελειως; Μανος ειπαμε ε; cake Δε θα σε παρουν χαμπαρι ρε; Εγω θα φερω την κρεμαλα!


"Εχεις γαλα; Φτιαξε κρεμα Γιωτης"

Σταση πρωτη! Η Νορα γαλα δεν εχει ασε που στην κουζινα δεν τα καταφερνει και πολυ καλα! Αρα Δαφνουλα διαζυγιο απο εδω μην περιμενεις! Για να πω την αληθεια κι αν ημουν στη θεση της Νορας δεν ειμαι και τοσο σιγουρη οτι θα αναλαμβανα το διαζυγιο των κολλητων μου ειδικα αν αυτο προμηνυοταν καθε αλλο παρα φιλικο!
Σταση δευτερη! Ο Λουκας και γαλα εχει και στην κουζινα τα καταφερνει! Και διαζυγιο θα αναλαβει και κατι αρχισε να ψυλιαζεται για το "στρατηγικο" της Δαφνης!
Στο ολο θεμα μου εκανε εντυπωση το στυλακι της Δαφνης! Γιατι "απαιτει" διαφορετικη αντιμετωπισει απο τους φιλους της, τη στιγμη που ξερει πως καταδικαζουν την προδοσια -την μεταξυ τους γιατι την εξωτερικη....-, γιατι απορει που δεν της μιλαει η Ευα; Αν θυμαμαι καλα -που θυμαμαι- την Ευα τη σταυρωναν για μεγαλο χρονικο διαστημα, αυτη γιατι εχει την αξιωση να την συγχωρεσουν με την πρωτη; Για το δουλεμα που τους εριχνε τοσο καιρο; Ή γιατι τους εμπιστευτηκε;
Δαφνη Synelthe το αστειο θα τελειωσει και δε νομιζω να γελασει κανεις!


"Βαλε αυτο που πρεπει...."

Μισο καπου ειχα μια Jumbo-σακουλα... "Πες το συνθημα" Jumbo! Ποσες μερες εμειναν; Ποτε τελειωνει αυτο το μαρτυριο;
Γιατι δεν με λυπαται κανεις; "Θα τα αφησω στο παιδι μου;" "Στο ποιο;" Αφου την εριξες τη σποντα κρατα τη μχρι το τελος! Γιατι πας να το σωσεις και τα κανεις ακομα χειροτερα; livani Τι κακο ειναι αυτο; Καθε φορα που εμφανιζονται Νορα Λουκας στην οθονη παρακαλαω να τελειωσει η σκηνη οσο το δυνατον πιο γρηγορα μπας και γλυτωσουμε την κατρακυλα.... Εχω αρχισει να φοβαμαι καθε φορα που ανοιγουν το στομα τους οτι θα βγουν βατραχια, η Νορα ειδικα τελευταια εχει δωσει ρεσιταλ βατραχοποιϊας.... Kotsides ΕΛΕΟΣ!
"Πιστεψε" οτι θα ερθουν καλυτερες μερες.... "Πιστεψε" οτι θα ακουστουν αυτα που επρεπε να ειχαν ακουστει προπολλου... "Πιστεψε" οτι θα φτιαξει το μπαχαλο... "Πιστεψε"... ΔΕ μου βγαινει βρε παιδια... Πιο ευκολα θα πιστεψω οτι υπαρχει το Jumbo-ρολοϊ!!! shy


"Παγκοσμια Ημερα Χαιρετισμου"

Ναι και τα δυο ειναι σημερα! Και μου το ελεγε η μαμα μου οταν ημουν μικρη, "Γιαννα μην καθεσαι πολλες ωρες στη τηλεοραση!", "Γιαννα θα χαλασεις τα ματια σου...", "Κοριτσακι μου για το καλο σου στο λεω, θελω εγω το κακο σου;" Τιποτα εγω εκει! Που θα παει ομως θα την κλεισω.... Αν συνεχισουμε ετσι δεν θελω πολλα παρακαλια... Θα την κλεισω....!
Χαιρετω λοιπον! Flkia
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης