Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

+33
ebelina2007
annoula!
$ofi@ loukakos + nora
fay
νοριτσα
edem4ever
fanlouknor
evanna
almaresi
alkisti
margaret10
Cancoon
fay66
Dorina <3 Πέτρος
trelh gia nora-louka
aggeliki
Lyn
DESPOINA
ellileo
lizzie
verile_mistika
FieryRed
maroulaki_321
jim7
tweetyedem
nefelik
pasxalitsa
JESSIE
Dimitraaa
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 53
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Δεκ 03, 2010 6:35 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Δεκ 03, 2010 8:06 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:

1.Καθηλωσε πάλι η Παπαδημητριου μπρος στα στραγάλια της Άννας

2.Στεφανος-Εριέτα καταπληκτικοί και πάλι μαζι δινουν το κατι διαφορετικο! Αυτες τις ιδιες ατακες να μην ειχαν!

3.Μου αρεσουν πολυ μαζί Αννα και Λευτερης εχουν κοινό, παρελθον κοινό παρον και κοινό μέλλον

4.Στεφανος-Καρταλω:Τα ίδια και τα ιδια ευτυχως κεντησαν οι ηθοποιοι

5.Ο Λουκας με την Ερη εκθαμβωτικός.Με συνεπήρε και με συνεσήκωσε

6.Ο Νικόλας που ηταν ζηλιαρης στο γυμναστηριο και τρυφερος συζυγος στο σπίτι με τη Δαφνη!Που του τα είπε τόσο όμορφα

7.Δαφνη-Λουκάς: Μου άρεσαν οι δυο ηθοποιοι

8.Ταπασκο σου βαζει ρε οχιά δυστυχως ταμπασκο είναι την τυχη μου!
Μπέλλο βαλτης 5 κιλά να την ξεκανεις να καει στην κόλαση

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:

1.Νόρα-Αμαλι:Μπεκρου πάλι στο προσκηνιο, όταν είπε η Νόρα για την επανασταση της Μπεκρους ούτε η ίδια πίστευε τι ελεγε....
Ειδατε κάποια άλλη επανασταση εκτος απο αυτη του καναπε που έκανε....?
Η Αμαλί ζητα και τη παρεα-κομπάρσων να πλαισιωσουν το γκαλα! Αρε Φεγγαρόπετρα που καταντησες!

2.Οχιά-Λουκάς τα λερωμενα τα απλυτα τα χιλιοειπωμενα!Αυτοι για το παιδι βρεθηκαν
ή απλα για να γεμισει 5 λεπτα το επεισοδιο? και κατι άλλο Ο ΑΡΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ!

3.Η γνωστη αγενεια της Μπεκρους τρόπους μηδεν το κακομαθημενο πλουσιοκοριτσο...
ο Λουκάς αγωνιά για τη Νόρα και τη ρωταει και αυτη τον γραφει στα πεπαλαιωμενα της υποδηματα

4.Η Μπεκρου το καταλαβε οτι ειναι μια αποτυχημενη...Κάτι ειναι κι αυτο

5.Ξενερωτας....ωρα για ζαπινγκ!

6.Λουκας-Νόρα:Μηπως να χαλαρωνε λιγακι η εγκυμονουσα?

7. Ο Λουκας και οι πατατες επεισόδιο 456789047 τη σκηνη έσωσαν μερικες ατακες του

8. Το μακιγιαζ της Ευας ήταν φυσιολογικό, η ιδιαίτερη μνεία ηταν άτοπη...
Η αμηχανια τους στο δειπνο ήταν σαν να βγηκαν ραντεβου στα τυφλα...


Υγ. Αγιε μου Εδεμο-Βασίλη φετος σου γραφω απο νωρις!
Ημουν καλό παιδάκι καθε μερα καθηλωμενη όπως και τα προηγουμενα 2 χρόνια 7-8 στο Μεγκα!
Δεν ζητω κάτι παράλογο...ζητω να ξαναδω τα Μυστικα που λατρεψα,
που συγκινηθηκα, που πορωθηκα!
Μου αρεσει η ελληνικη μυθοπλασία αλλά να έχει και μερικα στοιχεια αληθοφάνειας
η συνεχεια την επομενη βδομαδα...
Ε? Φανταστικε Άγιε Εδεμο-Βασίλη!


Αναμενω να δω τα Μυστκα που αγαπησα
αυτα του 1ου και 2ου κυκλου όχι τα μεταλλαγμενα!
Με αγάπη
loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Δεκ 03, 2010 8:23 pm

Σήμερα είδα από το επεισόδιο μόνο την εγωπαθή κατίνα να κλαίγεται στον απόλυτό της.... και έκλεισα την tv! Τι αίσχος πράγμα είναι αυτό??? Έλεοοοοοοοοοοοος!!!

ΥΓ. Δεν κράζω περισσότερο γιατί υπάρχουν και υπερθεϊκές ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ σειρές και μόλις παρακολούθησα ενα επεισόδιο από αυτές και είμαι στις πολύ καλές μου! Φιλάκιααα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Δεκ 03, 2010 8:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα είδα από το επεισόδιο μόνο την εγωπαθή κατίνα να κλαίγεται στον απόλυτό της.... και έκλεισα την tv! Τι αίσχος πράγμα είναι αυτό??? Έλεοοοοοοοοοοοος!!!

ΥΓ. Δεν κράζω περισσότερο γιατί υπάρχουν και υπερθεϊκές ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ σειρές και μόλις παρακολούθησα ενα επεισόδιο από αυτές και είμαι στις πολύ καλές μου! Φιλάκιααα

Εγωπαθή? Γιατί? Γιατι δεν στάθηκε ούτε ένα λεπτό για να μιλήσει στον Λουκά???

Τς τς τς τι είναι αυτά που λες?Αφου όλοι πρέπει να ασχολούνται μαζί της και αυτή με κανέναν... Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 274331
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Δεκ 03, 2010 8:28 pm

Εγωπαθή και γιατί η Αμαλίτσα καλή ήταν όταν υποστήριζε απόλυτο αλλά τώρα που της ζητά να γυρίσει πίσω είναι η κακιά μανούλα πάλι που θέλει να την ξεφορτωθεί!

Δεν θέλει να γυρίσει πίσω βρε για το παιδί το κάνει! Δεν το ήξερε ότι το παιδί είχε πρόβλημα? Μια χαρά το ήξερε αλλα ήθελε να κάνει πείσματα!

Φατα τώρα και μη μιλάς και όσο ζεις με τα λεφτά του μπαμπά μανταμ μη σε δω να ξαναχώνεις!!! Χέρι που σε ταϊζει δεν το δαγκώνεις!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από Dimitraaa Παρ Δεκ 03, 2010 8:31 pm

Λοιπόν..η δική μου λίστα ;P
ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ: 1.) Δάφνη - Λουκάς 2.) Εύα - Νόρα (Καλά της είπε η Εύα.. ainta άντε..) 3.) Το ενδιαφέρον του Λουκά για τη Νόρα αλλά..(το αλλά θα το εξηγήσω σε όσα δεν μου άρεσαν) 4.) Νικόλας - Δάφνη shy (Πολύ ωραία και τρυφερή σκηνή παρά τις λογικές θα'λεγα ζήλειες του Νικόλα) 5.) Στέφανος - Μελίτα (Τους θέλω μαζίιιιι )) ) 6.) Αν και για μία ακόμα φορά..είχε φάση.. Αμαλία - Λουκάς.. χαχα πολύ θα'θελα να δοκιμάσω αυτές τις πατάτες xD lmao βρε Λουκάκο..οργάνωσε το πάρτυ..θα είναι ωραίο αν είναι οργανωμένο από σένα (A) 7.) Η τελευταία σκηνή με Νταίζη - Δημήτρη.. hmmm

Πάμε τώρα στα..... ΔΕΝ μου άρεσαν: 1.) Στη σκηνή με Λουκά - Νόρα να μιλάνε στο τηλ. η αντίδραση της δεύτερης..ας συγχρονιστούν επιτέλους..δεν μπορώ να καταλάβω..τη μία θα την βρίζει ο Λουκάς και εκείνη θα καταρρέι, την άλλη θα γίνεται το αντίθετο ή θα βρίζει ο ένας τον άλλον.. -.-
2.) Λευτέρης - Εύα -.- imarton Θέλουμε τον Μάνοοοο.. ή τουλάχιστον όχι Λευτέρη με Εύα.. Υ.Γ Πολύ κομψοί και οι δύο τους η αλήθεια να λέγεται :)

Σε γενικές γραμμές δεν άλλαξαν πολλά..ένα συνηθισμένο να το πω..απλό..βαρετό ή λίγο βαρετό να το πω..επεισόδιο. Λίγες ατάκες, λίγο γέλιο και λίγη χαρά.. αλλά όλα αυτά στο ΛΙΓΟ εδώ και 1 μήνα Confused?
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Δεκ 03, 2010 8:31 pm


Nομίζω οτι το σημερινό ήταν επεισόδιο ΥΜΝΟΣ

Ύμνος στην κακομεταχείρηση των ηρώων. Όπου ο Λουκάς μακράν ο πιο αγαπητός ήρωας της σειράς εμφανίζεται ως το δουλάκι της Αμαλίας με βοηθό τη Νόρα που επίσης έχει καταντήσει υπάλληλος στο ίδιο της το γραφείο και προξενήτρα βεβαίως βεβαίως.soutien

Ύμνος στην επιλογή των ηθοποιών με καλή χημεία προκειμένου να δημιουργηθούν τα ζευγάρια. Καραμπινάτα παραδείγματα το αγαπημένο σε εκατοντάδες χιλιάδες κοινού Στέφανος Μελίτα που κατά τα άλλα έχει μακράν τους λιγότερους φανς της σειράς και το νεότευκτο Εύα Λευτέρης που το ακολουθεί κατά πόδας και προβλέπεται να το προσπεράσει.soutien

Ύμνος στην απόλυτη σεναριακή ξεπέτα της τέως πρωταγωνίστριας που πρόχειρα με συνοπτικές διαδικασίες και με κλωτσιά στα οπίσθια μπορώ να σας πω καλείται πέρα απο κάθε ρεαλισμό να πάει παρακάτω και να ερωτευτεί για να μη μας μείνει στα αζήτητα και να σπρωχτούν χωρίς τύψεις εκείνοι που τη διέλυσαν.soutien

Ύμνος στη σεναριακή ασυνέπεια όπου οι ήρωες θυμούνται μόνο όσα εξυπηρετούν τους τρέχοντες σκοπούς του σεναρίου ξεχνώντας ότι δεν τους συμφέρει. Τρανό παράδειγμα οτι η Εύα θυμήθηκε εκείνη την εκπληκτική σκηνή στο εστιατόριο χωρίς όμως να θυμηθεί οτι στο ίδιο αυτό είχε βρει τη μεγάλη της αγάπη και με την κατσαρή κυρία που έκτοτε συστηματικά της διέλυε κάθε ευκαιρία την οποία πρέπει να συγχωρήσει μη σας πω και να λατρέψει προκειμένου να σπρώξουμε απολύτους. soutien

Ύμνος στην επανάσταση του καναπέ που καταφέρνει μέσα σ ένα μήνα και χωρίς μεγάλο κόπο να ''ψήνει'' τους ανθρώπους στα προβλήματα της ζωής ώστε να ειναι έτοιμοι να επιστρέψουν στην καλοπέρασή τους πιο συνειδητοποιημένοι

Ύμνος στη μετάλλαξη όπου η περσινή τριτοδεύτερη τραγουδιάρα έγινε ραδιούργα δικτυωμένη στον υπόκοσμο και ο απόλυτα ηλίθιος μετατράπηκε σε αρχηγό της μαφίας

Ύμνος στη φιλία γιατί άλλοι προσφέρουν συμπαράσταση και άλλοι την εισπράτουν χωρίς ποτέ να ανταποδίδουν (τι θα κόστιζε να πει μια κουβέντα στο Λουκά το μαλλιαρό κουτάβι) κι όμως όλοι εξομοιώνονται.

Ύμνος στην αντρική αξιοπρέπεια όπου ο κεντρικός τους ήρωας πουλάει ψέμα και ζοριλίκι σ αυτή που συζεί και τον στηρίζει επειδή η προηγούμενη του ξύπνησε το βασικό του ένστικτο μιας κι αυτό είναι που τους δένει επι της ουσίας.soutien

Ύμνος τέλος στο σεβασμό προς τους τηλεθεατές που βλέπουν ότι αγάπησαν να κακοποιείται προς χάριν των ευνοούμενων και των νέο εισερχόμενων στη σειρά soutien

Καλή καρδιά στην τελική δεν ειναι παρα μια σειρά

Υγ. Τη Δευτέρα μασκαρευτείτε όλοι χαρούμενοι έχουμε επανασύνδεση απολύτων.soutiensoutiensoutien
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Δεκ 03, 2010 8:33 pm

Γιά κάποιο ανεξήγητο λόγο μου άρεσε το επεισόδιο... Τελικά ίσως δεν φταίνε τα επεισόδια, αλλά η διάθεση αυτών που τα βλέπουν. Σήμερα είχα ούκ ολίγους λόγους να εκνευριστώ, αλλά στο τέλος έμεινα με μιά αίσθηση κάπως καλύτερη από χθές. Ισως γιατί μου άρεσαν τα λόγια μεταξύ Δάφνης Λουκά στο τέλος, η Δάφνη μιλάει πάντα τσεκουράτα και τα λέει χύμα, οπότε ο Λουκάς πήρε το μήνυμα οτι όοοολοι τον αγαπάνε, άλλο αν δεν ξέρουν πως να του το δείξουν!

Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή Εριέττας Λουκά, ήταν τέλειοι μαζί, κι όλο σκεφτόμουν για δές μωρέ δυό καλοι άνθρωποι που έχουν μπλέξει σε αντίπαλα στρατόπεδα χωρις να ξέρουν τι τους ενώνει (αν βέβαια αυτά που φανταζόμαστε ισχύουν....).

Από κεί και πέρα, εκνευρίστηκα πάρα πολύ από τη κουταμάρα του Στέφανου, μόλις είδε νεύρα της Μελίτας για κάτι άλλο εκτός από τον ίδιο, έσπευσε να την κεράσει καφέ, να μάθει τα προβλήματά της και να της συμπαρασταθεί... Και αυτό που φοβόμουν έγινε, η Μελίτα ζήτησε συγγνώμη, βέβαια μέσα απ'τα δόντια της και με μισά λόγια, αλλά ζήτησε.... Κι ο άλλος, άρχισε κιόλας ν'αναθεωρεί .... Ξέχασε τι πέρασε τόσους μήνες απ'την ίδια γυναίκα, ξέχασε οτι ήθελε να καλέσει την αστυνομία όταν την πλησίαζε, ξέχασε το διώξιμο και τις άδικες κατηγορίες... Εθελοντής για να το ξαναφάς το κεφάλι σου είσαι Στέφανέ μου, αλλά εσύ θα φταίς. Περιέργως σ'αυτή τη σκηνή η Μελίτα δεν έπαιζε ιδιαίτερα υστερικά, ούτε είχαμε γλυψίματα κλπ. οπότε τουλάχιστον γλύτωσα την αναγούλα...

Η σκηνή τού Στέφανου με την Εριέττα πολύ καλή, η κοπέλλα είναι πανέξυπνη , κατάλαβε οτι κάτι μεσολάβησε. Κέντησαν κι οι δύο, έπιασαν ολες τις αποχρώσεις μιάς κουβέντας που άλλα λέμε κι άλλα εννοούμε, γιατί αυτά που εννοούμε δεν λέγονται...

Αυτό που όλοι υποτάσσονται και κάνουν τα χατήρια της Αμαλίας ποτέ δεν το κατάλαβα, η γυναίκα είναι αγενέστατη, δε κρατάει ούτε τα προσχήματα και κάποτε κάποιος πρέπει να τη βάλει στη θέση της. Είναι απλά τρελλή, δεν είναι ωραία τρελλή....

Το ραντεβού Εύας Λευτέρη με άφησε αδιάφορη, σίγουρα τέτοια μέρη δεν ταιριάζουν στο Λευτέρη, όπως και τέτοιες γυναίκες δεν ταιριάζουν στον Λευτέρη. Η Εύα είναι μιά ντίβα έστω και χωρις να το επιδιώξει, πως να δέσει μαζί της ο γυμναστής? Ευτυχώς που υπάρχει και η εναλλακτική λύση της Αννας, για να παρηγορηθεί ο καημένος, όταν κάποτε σημάνει η ώρα της αλήθειας και γι'αυτόν...

Αυτά από μένα, το ψηφίζω πολύ καλό, έτσι, χωρίς λόγο.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Δεκ 03, 2010 8:34 pm

Clarabelle έγραψε:
Nομίζω οτι το σημερινό ήταν επεισόδιο ΥΜΝΟΣ

Ύμνος στην κακομεταχείρηση των ηρώων. Όπου ο Λουκάς μακράν ο πιο αγαπητός ήρωας της σειράς εμφανίζεται ως το δουλάκι της Αμαλίας με βοηθό τη Νόρα που επίσης έχει καταντήσει υπάλληλος στο ίδιο της το γραφείο και προξενήτρα βεβαίως βεβαίως.soutien

Ύμνος στην επιλογή των ηθοποιών με καλή χημεία προκειμένου να δημιουργηθούν τα ζευγάρια. Καραμπινάτα παραδείγματα το αγαπημένο σε εκατοντάδες χιλιάδες κοινού Στέφανος Μελίτα που κατά τα άλλα έχει μακράν τους λιγότερους φανς της σειράς και το νεότευκτο Εύα Λευτέρης που το ακολουθεί κατά πόδας και προβλέπεται να το προσπεράσει.soutien

Ύμνος στην απόλυτη σεναριακή ξεπέτα της τέως πρωταγωνίστριας που πρόχειρα με συνοπτικές διαδικασίες και με κλωτσιά στα οπίσθια μπορώ να σας πω καλείται πέρα απο κάθε ρεαλισμό να πάει παρακάτω και να ερωτευτεί για να μη μας μείνει στα αζήτητα και να σπρωχτούν χωρίς τύψεις εκείνοι που τη διέλυσαν.soutien

Ύμνος στη σεναριακή ασυνέπεια όπου οι ήρωες θυμούνται μόνο όσα εξυπηρετούν τους τρέχοντες σκοπούς του σεναρίου ξεχνώντας ότι δεν τους συμφέρει. Τρανό παράδειγμα οτι η Εύα θυμήθηκε εκείνη την εκπληκτική σκηνή στο εστιατόριο χωρίς όμως να θυμηθεί οτι στο ίδιο αυτό είχε βρει τη μεγάλη της αγάπη και με την κατσαρή κυρία που έκτοτε συστηματικά της διέλυε κάθε ευκαιρία την οποία πρέπει να συγχωρήσει μη σας πω και να λατρέψει προκειμένου να σπρώξουμε απολύτους. soutien

Ύμνος στην επανάσταση του καναπέ που καταφέρνει μέσα σ ένα μήνα και χωρίς μεγάλο κόπο να ''ψήνει'' τους ανθρώπους στα προβλήματα της ζωής ώστε να ειναι έτοιμοι να επιστρέψουν στην καλοπέρασή τους πιο συνειδητοποιημένοι

Ύμνος στη μετάλλαξη όπου η περσινή τριτοδεύτερη τραγουδιάρα έγινε ραδιούργα δικτυωμένη στον υπόκοσμο και ο απόλυτα ηλίθιος μετατράπηκε σε αρχηγό της μαφίας

Ύμνος στη φιλία γιατί άλλοι προσφέρουν συμπαράσταση και άλλοι την εισπράτουν χωρίς ποτέ να ανταποδίδουν (τι θα κόστιζε να πει μια κουβέντα στο Λουκά το μαλλιαρό κουτάβι) κι όμως όλοι εξομοιώνονται.

Ύμνος στην αντρική αξιοπρέπεια όπου ο κεντρικός τους ήρωας πουλάει ψέμα και ζοριλίκι σ αυτή που συζεί και τον στηρίζει επειδή η προηγούμενη του ξύπνησε το βασικό του ένστικτο μιας κι αυτό είναι που τους δένει επι της ουσίας.soutien

Ύμνος τέλος στο σεβασμό προς τους τηλεθεατές που βλέπουν ότι αγάπησαν να κακοποιείται προς χάριν των ευνοούμενων και των νέο εισερχόμενων στη σειρά soutien

Καλή καρδιά στην τελική δεν ειναι παρα μια σειρά

Υγ. Τη Δευτέρα μασκαρευτείτε όλοι χαρούμενοι έχουμε επανασύνδεση απολύτων.soutiensoutiensoutien


όσο κι αν με πονάει, εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Δεκ 03, 2010 8:37 pm

Μέτριο και σήμερα.

Από που να αρχίσω, ήρθε η ώρα να μιλήσω.....

Ο Ευλογητός, συγνώμη η Αννούλα η μουχρίτσα ήθελα να πω, συνέχισε να κάνει τη μούρη κρέας της Αντιγόνης -με τι προσόντα;- Απάντησε η Επιτομή του Στύλ, και η αννούλα βγάζει γλώσσα. Δεν είναι ωραία πράγματα αυτά, δεν υπάρχει σέβαση.

Και ύστερα ήρθε η απάλευτη σκηνή. Αννούλα-Λευτέρης, σε κουβέντες ζωής, όχι αστεία. Κουζίνα τα παιδιά, στο μπάνιο το ταλέντο. Άντε να πάμε παρακάτω το είπε και η Αννούλα, να της χαλάσω εγώ χατήρι;

Νταίζη-Λουκάς, Ωραία σκηνή με γρήγορες ατάκες. Είχαν οίστρο εκείνη την ημέρα οι διαλογιστές, μάλλον μονή μέρα το έγραψαν!!!

Στα μαθήματα Κατινάζ δεν αναφέρομαι, γιατί κουράζομαι και νευριάζω. Είναι κρίμα και άδικο για την Βάνα ΠΕφάνη να γίνεται καρικατούρα. Αλλά φταίει; Δε φταίει!!!

Το σκηνικό Νόρας-Λουκά κλασσικά εικονογραφημένα. Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, έχουμε και επεισόδια να γεμίσουμε (κάτι μου θυμίζει)

Ο φίλος μου ο Λευτεράκης, είπε να ανοίξει ως άντρας και να ξαναβγει στο μειντάνι. Προτείνει στην Εύα, η οποία αποδέχεται και Ωραίο το Εστιατόριο, Ωραία και η Σαλάτα , Κούκλα η Εύα. Λευτέρη μου και εσύ Εκεί; Δεν σε είδα καλέ μου, δεν πειράζει καλή καρδιά.

Ο Στέφανος με τη Μανούλα, ρέστα όπως πάντα. Στη σκηνή με την κλαψουντούκω (το ταλέντο κλαίω), στη Σκηνή με την Εριέττα για κουτουλίδια, του φυστικιού μας το χαβά.

Δάφνη-Νικόλας μετάλλαξη; Γιατί;

Για φινάλε, εντάξει η πολεμίστρια χωρίς αιτία. Ο τυφώνας Μελίτα. Τι να πρωτοπώ, σήμερα είχαμε όλα τα σημάδια. Νευρικές κινήσεις (μια λιγούρα μου ήρθε στη σκηνή με τον Πέτρο) -την εξαφάνισε ο Δάνης- Κόντεψε να σαρώσει τον Στέφανο, εμπόδια της είναι και αυτός φαίνεται δεν την αφήνει να λειτουργήσει. Πάντως το σεμ**νάριο Νόρας, έπιασε τοπο. Όλσ και όλα!
Και γλώσσα βγάλαμε και δεν δακρύσαμε και Σπρώξτε μπας και..... αλλά ΔΕΝ
Μέχρι και ο Σταύρου έτοιμος να κοιμηθεί ήταν τον μάγεψε sisi lmao

Ο Μπέλλος ξύπνησε; Ναι, κρυφοπληγή και αυτό το αγόρι. Πάει να τυλίξει τη Νταίζη σε μια κόλλα χαρτί. Νομίζεις; Με την καμία όμως γιατί δεν το έχεις.

Με τούτα και με εκείνα, πέρασε και αυτη η εβδομάδα. Άντε και να δούμε

Καλό Σαββατοκύριακο Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από nefelik Παρ Δεκ 03, 2010 8:38 pm

Υπάρχει κανείς που να πιστεύει ότι η «επανάσταση» της Μελίτας απέτυχε, επειδή δεν κατάφερε η Νεφέλη να προσαρμοστεί στο καινούριο σπίτι; Το ότι η ίδια είναι εντελώς ανίκανη δεν έπαιξε κανένα ρόλο; Τα πράγματα είναι απλά: Όποιος θέλει να βρει δουλειά μόνος του βρίσκει και αν δεν είναι η ιδανική κάνει υπομονή και το παλεύει μέχρι να βρει κάτι καλύτερο. Εκείνη όχι μόνο απογοητεύτηκε πολύ γρήγορα και βρήκε την εύκολη λύση, τη Νόρα, αλλά ακόμα και σε αυτή τη δουλειά δεν δούλεψε ποτέ όπως δουλεύουν οι κανονικοί άνθρωποι! Επίσης, στον κανονικό κόσμο, όταν ένας άνθρωπος βαρεθεί τη δουλειά, τη ζωή του ή έχει προβλήματα το παιδί του, δεν έχει την επιλογή να ξαναγυρίσει στη βίλα του μπαμπάκα του. Προσπαθεί να τα βγάλει πέρα και να αντιμετωπίσει τα προβλήματά του! Άρα, δεν καταλαβαίνω τί ακριβώς έμαθε η Μελίτα από τον πραγματικό κόσμο, κατά τη διάρκεια αυτής της... ιστορικής «επανάστασης»...

Ακόμα όμως κι αν είμαστε τόσο αφελείς και δεχτούμε ότι το πρόβλημα ήταν η Νεφέλη, μήπως θυμάται κανείς τι έκανε η μάνα της, για να τη βοηθήσει να προσαρμοστεί; Γιατί, πέρα από 1-2 επισκέψεις στον παιδοψυχολόγο κι αυτό μετά από υπόδειξη της δασκάλας της μικρής, όχι γιατί κατάλαβε εκείνη ότι το παιδί της έχει πρόβλημα, δεν θυμάμαι να ασχολήθηκε καθόλου με τη Νεφέλη. Οι ασχολίες της ήταν ο απόλυτος, η ποίηση και τα μαθήματα κατινάζ!

Ο Στέφανος λέει και ψεματάκια τώρα; Θα τον κόλλησε το Μελιτόνι... Και ακόμα δεν αρχίσαμε...

Αυτό το αστείο με το Λουκά και τις πατάτες θα το βλέπουμε σε κάθε επεισόδιο; Και καλά οι πατάτες, ο δικηγόρος – υπηρέτης της Αμαλίας Λουκάς Βενέτης, θα διοργανώσει το πάρτυ για την επιστροφή της πριγκίπισσας; Παράλογο; Στον πλανήτη «Εδέμ», όχι... Άρα, λογικό...

Μέτριο από μένα (και πολύ του είναι) για τις σκηνές Στέφανου – Αντιγόνης, Στέφανου – Εριέττας, Εριέττας – Λουκά και Λουκά – Δάφνης.

Από το επόμενο επεισόδιο και για όσο διαρκέσει ο... απόλυτος έρωτας προβλέπω ότι θα είμαι ανάμεσα στο άσχημο και στο άθλιο, αν μπαίνω στον κόπο να βλέπω επεισόδια και να ψηφίζω...

Λίγο off-topic, αλλά μόλις είδα το τρέιλερ της επόμενης εβδομάδας και κόντεψα κι εγώ μετά τη Νόρα να πάθω νεύρωση στομάχου με το... απόλυτο σφουγγάρισμα... Καλά αυτή η... απόλυτη χημεία, δεν υπάρχει!!! Στην κυριολεξία όμως, δεν υπάρχει!!! Κύριοι σεναριογράφοι, επιτέλους ξεστραβωθείτε!


nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από tweetyedem Παρ Δεκ 03, 2010 8:41 pm

Μου άρεσε το σημερινό επεισόδιο.

Αμαλία-Λουκάς lmao lmao lmao

Ρούσσος-παπαδημητρίου και Σταύρου: oscar

Νικόλας- Δάφνη:Love!

Παρόλα αυτά περιμένω να δω κι άλλα πράγματα που θα με κάνουν να θυμιθώ γιατί αγάπησα τη συγκεκριμένη σειρά.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Δεκ 03, 2010 8:41 pm

pasxalitsa έγραψε: Μέτριο και σήμερα.

Από που να αρχίσω, ήρθε η ώρα να μιλήσω.....

Ο Ευλογητός, συγνώμη η Αννούλα η μουχρίτσα ήθελα να πω, συνέχισε να κάνει τη μούρη κρέας της Αντιγόνης -με τι προσόντα;- Απάντησε η Επιτομή του Στύλ, και η αννούλα βγάζει γλώσσα. Δεν είναι ωραία πράγματα αυτά, δεν υπάρχει σέβαση.

Και ύστερα ήρθε η απάλευτη σκηνή. Αννούλα-Λευτέρης, σε κουβέντες ζωής, όχι αστεία. Κουζίνα τα παιδιά, στο μπάνιο το ταλέντο. Άντε να πάμε παρακάτω το είπε και η Αννούλα, να της χαλάσω εγώ χατήρι;

Νταίζη-Λουκάς, Ωραία σκηνή με γρήγορες ατάκες. Είχαν οίστρο εκείνη την ημέρα οι διαλογιστές, μάλλον μονή μέρα το έγραψαν!!!

Στα μαθήματα Κατινάζ δεν αναφέρομαι, γιατί κουράζομαι και νευριάζω. Είναι κρίμα και άδικο για την Βάνα ΠΕφάνη να γίνεται καρικατούρα. Αλλά φταίει; Δε φταίει!!!

Το σκηνικό Νόρας-Λουκά κλασσικά εικονογραφημένα. Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, έχουμε και επεισόδια να γεμίσουμε (κάτι μου θυμίζει)

Ο φίλος μου ο Λευτεράκης, είπε να ανοίξει ως άντρας και να ξαναβγει στο μειντάνι. Προτείνει στην Εύα, η οποία αποδέχεται και Ωραίο το Εστιατόριο, Ωραία και η Σαλάτα , Κούκλα η Εύα. Λευτέρη μου και εσύ Εκεί; Δεν σε είδα καλέ μου, δεν πειράζει καλή καρδιά.

Ο Στέφανος με τη Μανούλα, ρέστα όπως πάντα. Στη σκηνή με την κλαψουντούκω (το ταλέντο κλαίω), στη Σκηνή με την Εριέττα για κουτουλίδια, του φυστικιού μας το χαβά.

Δάφνη-Νικόλας μετάλλαξη; Γιατί;

Για φινάλε, εντάξει η πολεμίστρια χωρίς αιτία. Ο τυφώνας Μελίτα. Τι να πρωτοπώ, σήμερα είχαμε όλα τα σημάδια. Νευρικές κινήσεις (μια λιγούρα μου ήρθε στη σκηνή με τον Πέτρο) -την εξαφάνισε ο Δάνης- Κόντεψε να σαρώσει τον Στέφανο, εμπόδια της είναι και αυτός φαίνεται δεν την αφήνει να λειτουργήσει. Πάντως το σεμ**νάριο Νόρας, έπιασε τοπο. Όλσ και όλα!
Και γλώσσα βγάλαμε και δεν δακρύσαμε και Σπρώξτε μπας και..... αλλά ΔΕΝ
Μέχρι και ο Σταύρου έτοιμος να κοιμηθεί ήταν τον μάγεψε sisi lmao

Ο Μπέλλος ξύπνησε; Ναι, κρυφοπληγή και αυτό το αγόρι. Πάει να τυλίξει τη Νταίζη σε μια κόλλα χαρτί. Νομίζεις; Με την καμία όμως γιατί δεν το έχεις.

Με τούτα και με εκείνα, πέρασε και αυτη η εβδομάδα. Άντε και να δούμε

Καλό Σαββατοκύριακο Love!


Πάλι καλα δεν παρατηρησα μονο εγω τη βαρεμαρα τους Αλεξ.Σταυρου
στη σκηνη με τη Μελίτα! Nyxia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Δεκ 03, 2010 8:43 pm

Μια απορία. Αν θυμάμαι καλά ΠΟΤΕ το Μελιτόνι δεν είπε ότι κάνει επανάσταση και φεύγει από το σπίτι της. Η λέξη επανάσταση ειπώθηκε μια φορά από τον μεγαλοδημοσιογράφο στο περιοδικό και συνεχώς από το forum μας. Αφού λοιπόν σήμερα η λέξη επανάσταση ειπώθηκε τόσες φορές απ' όλους φαίνεται πως τους άρεσε. Τελικά έχουμε ιδέες. : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu :

Τώρα εδώ υπάρχει μία μεγάλη παρανόηση σχετικά με την επανάσταση. Το Μελιτόνι δεν σταματάει την επανάσταση του καναπέ. Jamais - ΠΟΤΕ είναι επαναστάτρια, απλώς η επανάσταση αλλάζει έδρα, από το δυαράκι στην βίλα. (τρέμε Τσε) soutien soutien soutien soutien soutien Όλος ο αγώνας μεταφέρεται πλέον στον πιο άνετο καναπέ της βίλας και το σύνθημα "ο αγώνας τώρα δικαιώνεται" θα ακούγετε κάθε πρωί, μεσημέρι και βράδυ από τα πατώματα, τις σκάλες, την κουζίνα και γενικά από όλα τα σημεία του σπιτιού.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από maroulaki_321 Παρ Δεκ 03, 2010 8:54 pm

Σεναριακή πρόταση :
Μια και ο Λουκάς το χει με το γυαλισμα των παπουτσιών, απο το σημερινο επεισόδιο και ποιος ξέρει και για πόσα ακόμα, λέω να παρει παλιομοδότικο αστραφτερο κασελάκι και να εγκατασταθει γωνία Σταδίου και κολοκοτρώνη, να καθαρίσει κανενα παπουτσι για να εξασφαλισει το φαγητό και τον ύπνο του. Μπας και γλυτωσει απο τις καθολου φρέσκιες πατατουλες της Αμαλίας. Που σημερα δεν ήταν και καθολου ξεροψημενες.

Και έχει σημασία να είναι εμφανίσιμες οι πατατούλες, εφόσον είναι οι κύριες πρωταγωγίστριες των "άγευστων" Μυστικών έτσι όπως έχουν καταντήσει.

Οσο για την κρίση μεγαλειου που συχνα πυκνα εμφανιζει το φοβερο μοντελο - τρυφερη μαμα-συμβουλος ερωτικων σχεσεων ΕΥΑ, μας έχει κουράσει. Ηταν εμμετική η ατάκα "Μην κρίνεις απο την εικονα μου , εμενα μου αρεσουν τα ταβερνακια"

Τι λές πια..σιγα την μανταμ πομ-πα-ντουρ...



maroulaki_321


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Παρ Δεκ 03, 2010 8:55 pm

Άσχημο για τις αναμνήσεις του σπιτιού όσο να 'ναι έρχονται στο μυαλό καναπεδάτα, παραθυράτα, πατωμάτάτα, τραπεζοματάτα, στον κήπο, στο λουτρό, στο νεροχύτη και στα λοιπά μέρη του σπιτιού που να πρωτοθυμηθώ τα σουρσήματα!

Άσχημο για την πιο flat επανάσταση στην ιστορία! Για την πιο βαρετή ιστορία που χωρίς σπρώξιμο δεν βγαίνει!!!

Άσχημο γιατί βασανίζουν τους κεντρικούς ήρωες βάζοντας τους ατάκες όπου κάθε πρόταση τελειώνει με ένα κοσμητικό επίθετο.

Άσχημο για την εξύψωση της πανουργίας, κακίας και τις κυνικότητας...

Άσχημο γιατί βασικά δεν κατάλαβα τον λόγο ύπαρξης του σημερινού επεισοδίου....

Για πόσο ακόμα θα σώζονται από χημείες και ταλέντα;
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Δεκ 03, 2010 8:56 pm

[quote="Clarabelle"][b][font=Georgia][size=16][color=violet]
Nομίζω οτι το σημερινό ήταν επεισόδιο ΥΜΝΟΣ


Ύμνος στην απόλυτη σεναριακή ξεπέτα της τέως πρωταγωνίστριας που πρόχειρα με συνοπτικές διαδικασίες και με κλωτσιά στα οπίσθια μπορώ να σας πω καλείται πέρα απο κάθε ρεαλισμό να πάει παρακάτω και να ερωτευτεί για να μη μας μείνει στα αζήτητα και να σπρωχτούν χωρίς τύψεις εκείνοι που τη διέλυσαν.soutien

Ύμνος στη σεναριακή ασυνέπεια όπου οι ήρωες θυμούνται μόνο όσα εξυπηρετούν τους τρέχοντες σκοπούς του σεναρίου ξεχνώντας ότι δεν τους συμφέρει. Τρανό παράδειγμα οτι η Εύα θυμήθηκε εκείνη την εκπληκτική σκηνή στο εστιατόριο χωρίς όμως να θυμηθεί οτι στο ίδιο αυτό είχε βρει τη μεγάλη της αγάπη και με την κατσαρή κυρία που έκτοτε συστηματικά της διέλυε κάθε ευκαιρία την οποία πρέπει να συγχωρήσει μη σας πω και να λατρέψει προκειμένου να σπρώξουμε απολύτους. soutien

Μια φορά και έναν καιρό, όταν κοινό και δημιουργοί μπορούσαν ακόμα να εκπλήσονται γιατί μπορούσαν ακόμα να εκπλήσουν

Ύμνος τέλος στο σεβασμό προς τους τηλεθεατές που βλέπουν ότι αγάπησαν να κακοποιείται προς χάριν των ευνοούμενων και των νέο εισερχόμενων στη σειρά soutien

Καλοχαιρέτα τους πεζούς όταν καβαλικέψεις, για να σε χαιρετούν και αυτοί όταν θα ξεπεζέψεις

Και όποιος κατάλαβε Κατάλαβε.... ainta sfyr

Ο σχολιασμός σου είναι Ύμνος oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Δεκ 03, 2010 9:01 pm

Σήμερα είμαι περιχαρής το είπα? Να το ξαναπώ! Σήμερα είμαι περιχαρής γιατί μόλις είδα ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ!!!! Απο άλλη σειρά εννοείται..

nefelik έγραψε:Υπάρχει κανείς που να πιστεύει ότι η «επανάσταση» της Μελίτας απέτυχε, επειδή δεν κατάφερε η Νεφέλη να προσαρμοστεί στο καινούριο σπίτι;

Εγώ τουλάχιστον όχι! Άλλωστε όποτε τη συμφέρει τη Μελίτα και όποτε το θυμηθεί σκέφτεται ότι το παιδί της έχει προβλήματα. Με το που έφυγε ο λατρεμένος του πατέρας και επιβαρύνθηκε δις το ψυχολογικό του πρόβλημα το τσουβάλιασε σε ένα ταξί και πήγε στο νέο σπίτι το όποιο ποτέ δεν μάθαμε με τι λεφτά το συντηρούσε μια και ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ δεν είχε μία να βοηθήσει τη Δάφνη όταν χρωστούσε και παρακάλαγε εκείνους που τα 200 χιλιάρικα δεν τους ήταν τίποτα χρησιμοποιώντας πρώτο πληθυντικό!!! Άλλωστε ποτέ όπως είπες δεν δούλεψε και προσπάθησε 5 λεπτά σε ένα επεισόδιο απορρίπτωντας και δουλειές επειδή της είπαν ότι λόγω επωνύμου θεωρούνταν αξιόπιστη, τι ψάχνουμε τώρα ainta

nefelik έγραψε:Λίγο off-topic, αλλά μόλις είδα το τρέιλερ της επόμενης εβδομάδας και κόντεψα κι εγώ μετά τη Νόρα να πάθω νεύρωση στομάχου με το... απόλυτο σφουγγάρισμα... Καλά αυτή η... απόλυτη χημεία, δεν υπάρχει!!! Στην κυριολεξία όμως, δεν υπάρχει!!! Κύριοι σεναριογράφοι, επιτέλους ξεστραβωθείτε!

Ασε τη χημεία να ανοίξει και λίγο το μάτι σε αυτούς που δεν μένουν μεταμεσονύχτια ξύπνιοι καλέ!!!

@ maroulaki_321

Δώσανε τέτοια ατάκα στην Εύα? Να μου πεις εδώ τη βάζουνε να προξενεύει τον πρώην και να γνωρίζει τον επόμενο σε αυτή που τη βρήκε ξαπλωμένη δις μπροστά της τι να πείς... Ευτυχώς που δεν βλέπω επεισόδια!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Δεκ 03, 2010 9:02 pm

pasxalitsa έγραψε:...Καλοχαιρέτα τους πεζούς όταν καβαλικέψεις, για να σε χαιρετούν και αυτοί όταν θα ξεπεζέψεις

Και όποιος κατάλαβε Κατάλαβε.... ainta sfyr

Τώρα τους βάζεις δύσκολα, και συ τίποτα πιο εύκολο δεν μπορούσες να τους βάλεις, αφού ξέρεις από IQ ....
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Δεκ 03, 2010 9:13 pm

jim7 έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:...Καλοχαιρέτα τους πεζούς όταν καβαλικέψεις, για να σε χαιρετούν και αυτοί όταν θα ξεπεζέψεις

Και όποιος κατάλαβε Κατάλαβε.... ainta sfyr

Τώρα τους βάζεις δύσκολα, και συ τίποτα πιο εύκολο δεν μπορούσες να τους βάλεις, αφού ξέρεις από IQ ....

Εμένα κάποιοι σεναριογράφοι πριν χρόνια, μου χάρισαν μια σειρά που με έκανε να θέλω να γίνομαι καλύτερη και με αφύπνισε ως κοινό. Μετά άπό αυτό, ανέβηκε και το αισθητήριο μου και το κριτήριο μου ως τηλεθεατής και δεν μασάω ό,τι σπρώχνεται. Έχω μέτρο σύγκρισης. Και επειδή εδώ στα ψηλά μου αρέσει, δεν θα πέσω εγώ στο επίπεδό τους, ας κάνουν την Υπέρβαση να ξανβρούν την κορυφή!!!

Πεδίο δόξης λαμπρό....
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Δεκ 03, 2010 9:42 pm

To επεισοδιο σημερα ειναι πως να Βαρεθειτε την Ζωη σας.

Ψηφισα μετριο και πραγματικα στεναχωριεμαι να ψηφιζω χαμηλα το εργο το οποιο μου κραταει συντροφια και μ'αρεσει να το βλεπω

Να πω οτι μονο η Εριεττα inlove μ'αρεσε σημερα .. Ααααα και μου την εσπασεε πραγματικα το βλεμμα του Στεφανου στην συζητηση τους (δεν κοιτας λεω εγω που η αλλη εκανε μηνες να σε εμπιστευτει και ετρεχες απο πισω αντε ) με νευριασε πολυ σημερα ....

Μα καλα οταν ηταν η Αμαλια στο γραφειο με την Μελιτα μια χαρα δεν μιλαγε η Μελιτα στην μανα με χαμογελο ολα καλα μετα τι αλλαγη ηταν αυτη στο γραφειο του Ρουσσου που φωναζε για την μανα της..(το εχουμε χασει?)

Αυτα τα αλλα αφηστε τα καλυτερα
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από lizzie Παρ Δεκ 03, 2010 9:51 pm

Δεν ξερω για σας αλλα εγώ εχω συγκινηθεί πολύ με το δράμα της Μελίτας!Από το πολύ συμπαθητικό διαμερισματάκι με το συγχρονο design και hitech συσκεύες να γυρνάει στην βιλλάρα των βορείων προαστίων????Μα τι δυστυχία είναι αυτή που τη δέρνει βρε παιδί μου, τι κακό είναι αυτό που τη βρίσκει συνέχεια!!!Κ ποιος θα την καταλάβει δηλ ο Λουκάς μήπως, που δεν έχει όχι σπίτι (μια χαρά σπιτι είχει αλλά ας όψωντε οι σεναριογράφοι) αλλά ουτε λεφτά για ξενοδοχείο, κ μας χαιρετάει κι από πάνω κ μας ρωτάει για την Νόρα?Οχι βέβαια!, αυτός δεν ζεί σ' αυτή την άφατη δυστυχία που ζει η Μελίτα, δεν του έχει ρίξει τόσα απανωτά χαστούκια η μοίρα!!!K όχι μόνο ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ να γυρίσει στη χλίδα, αλλά σήμανε κ το τέλος της ΕΝΔΟΞΗΣ επαναστασης!!!!!Νομίζω ότι μετά απ' αυτό το δυστυχές ιστορικό γεγονός πρέπει τουλάχιστον να ανακυρηχθεί μία τουλάχιστον μέρα αργία και τη μελίτα πλέον να τη φωνάζουμε CHE Mελίτα γιατί τόσοι αγώνες, τόση προσπάθεια, τόσες θυσίες, τόσα σφουγγαρίσματα δεν μπορούν να ξεχαστούν έτσι απλά!
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Δεκ 03, 2010 9:56 pm

lizzie έγραψε:Δεν ξερω για σας αλλα εγώ εχω συγκινηθεί πολύ με το δράμα της Μελίτας!Από το πολύ συμπαθητικό διαμερισματάκι με το συγχρονο design και hitech συσκεύες να γυρνάει στην βιλλάρα των βορείων προαστίων????Μα τι δυστυχία είναι αυτή που τη δέρνει βρε παιδί μου, τι κακό είναι αυτό που τη βρίσκει συνέχεια!!!Κ ποιος θα την καταλάβει δηλ ο Λουκάς μήπως, που δεν έχει όχι σπίτι (μια χαρά σπιτι είχει αλλά ας όψωντε οι σεναριογράφοι) αλλά ουτε λεφτά για ξενοδοχείο, κ μας χαιρετάει κι από πάνω κ μας ρωτάει για την Νόρα?Οχι βέβαια!, αυτός δεν ζεί σ' αυτή την άφατη δυστυχία που ζει η Μελίτα, δεν του έχει ρίξει τόσα απανωτά χαστούκια η μοίρα!!!K όχι μόνο ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ να γυρίσει στη χλίδα, αλλά σήμανε κ το τέλος της ΕΝΔΟΞΗΣ επαναστασης!!!!!Νομίζω ότι μετά απ' αυτό το δυστυχές ιστορικό γεγονός πρέπει τουλάχιστον να ανακυρηχθεί μία τουλάχιστον μέρα αργία και τη μελίτα πλέον να τη φωνάζουμε CHE Mελίτα γιατί τόσοι αγώνες, τόση προσπάθεια, τόσες θυσίες, τόσα σφουγγαρίσματα δεν μπορούν να ξεχαστούν έτσι απλά!

Δεν μπορω παρα να υποκλιθώ! lmao lmao lmao
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από ellileo Παρ Δεκ 03, 2010 9:56 pm

η ψυχολογια μου σημερα ειναι οπως το επεισοδιο........ Aww

και απο οτι ειδα κια στο τρειλερ θα ειναι και την επομενη βδομαδα ετσι...παραλιγο να ξερασω με απολυτο ....μην το πω καλυτερα γιατι θα παθω κι εγω νευρωση στομαχου.....
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Δεκ 03, 2010 10:00 pm

lizzie έγραψε:Δεν ξερω για σας αλλα εγώ εχω συγκινηθεί πολύ με το δράμα της Μελίτας!Από το πολύ συμπαθητικό διαμερισματάκι με το συγχρονο design και hitech συσκεύες να γυρνάει στην βιλλάρα των βορείων προαστίων????Μα τι δυστυχία είναι αυτή που τη δέρνει βρε παιδί μου, τι κακό είναι αυτό που τη βρίσκει συνέχεια!!!Κ ποιος θα την καταλάβει δηλ ο Λουκάς μήπως, που δεν έχει όχι σπίτι (μια χαρά σπιτι είχει αλλά ας όψωντε οι σεναριογράφοι) αλλά ουτε λεφτά για ξενοδοχείο, κ μας χαιρετάει κι από πάνω κ μας ρωτάει για την Νόρα?Οχι βέβαια!, αυτός δεν ζεί σ' αυτή την άφατη δυστυχία που ζει η Μελίτα, δεν του έχει ρίξει τόσα απανωτά χαστούκια η μοίρα!!!K όχι μόνο ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ να γυρίσει στη χλίδα, αλλά σήμανε κ το τέλος της ΕΝΔΟΞΗΣ επαναστασης!!!!!Νομίζω ότι μετά απ' αυτό το δυστυχές ιστορικό γεγονός πρέπει τουλάχιστον να ανακυρηχθεί μία τουλάχιστον μέρα αργία και τη μελίτα πλέον να τη φωνάζουμε CHE Mελίτα γιατί τόσοι αγώνες, τόση προσπάθεια, τόσες θυσίες, τόσα σφουγγαρίσματα δεν μπορούν να ξεχαστούν έτσι απλά!

Τα ρέστα μου Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890 Επεισόδιο 453 - Ημερομηνία 03-12-2010 195890
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης