Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

+40
lizzie
maraki_ch
loukasnora
edem4ever
evanna
Ntinaki Agapaei Petraki
st@cy
taradoula
ellie
aggeliki
tzibirdika
MARINAKI_AGAPI_97
sifantid
stephanos13
noraloukitsa
ebelina2007
marakii
nora19
fay66
DESPOINA
Cancoon
fanlouknor
afroditi_norakii
Mariap
Foulitsa
annoula!
verile_mistika
rachel
nefelik
νοριτσα
diam rena
margaret10
JESSIE
soso
pasxalitsa
κικκο
FieryRed
loukitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
44 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap77%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 77% 
[ 89 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap1%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 116
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Δεκ 28, 2010 5:35 pm

KatsaroYpotheto έγραψε: Σε ευχαριστώ παρα πολύ hihi

Η αλήθεια είναι ότι η Εύα έλαμπε τόσο πολύ που ανεξαρτήτως της "νεότητος" του Λευτέρη δεν μπορούσες παρα να μην το απολαύσεις! Άλλωστε αυτό θέλω εγω! Την Εύα ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! Ας παλεύει με δαίμονες και θεριά αρκεί να έχει δίπλα της τους ανθρώπους της και έναν άντρα να τα δίνει όλα για εκείνη που μια ζωή έδινε και ποτέ δεν πήρε!!!

Η φιλία είναι η ασπίδα και το όπλο της απέναντι στα θεριά και τους δαίμονες! Για να μην πω αυτό το υπέροχο χαμόγελο που θαμπώνει! Χαίρομαι που την είδα ευτυχισμένη και είδα ευτυχισμένη όλη τη παρέα, από τις σπάνιες φορές που συμβαίνει αυτό...!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από fay Τρι Δεκ 28, 2010 5:35 pm

Λοιπόν, δεν θα πρωτοτυπήσω, τέλειο το ψήφισα κι εγώ το επεισόδιο όπως και το προηγούμενο. Βλέπω με ικανοποίηση ότι τα Μυστικά επιστρέφουν σιγά σιγά αλλά δε θα πω περισσότερα γι' αυτό γιατί δε θέλω να το γκαντεμιάσω και να κατρακυλήσουμε πάλι στα τάρταρα. Θα αρκεστώ να σχολιάσω αυτά που μου άρεσαν κι ευτυχώς ήταν αρκετά.
Υπέροχη η επανασύνδεση Λουκά και Νόρας. Δε με χάλασε ιδιαίτερα που δεν ήταν μόνοι, είχαν την παρέα γύρω τους αν και ο Λευτέρης δεν θεωρείται παρέα. Λάτρεψα κι εγώ τις σκηνές τους στο σπίτι και έγινε τουλάχιστον μια μικρή συζήτηση αν και όχι αυτή που θα ήθελα, ελπίζω όμως να τη δούμε κι αυτή. Ο Λουκάς ακριβώς ο κλασικός χαζομπαμπάς που περιμέναμε να δούμε, γλυκός, τρυφερός, από τη μια να σε κάνει να γελάς κι από την άλλη να λιώνεις. Δε νομίζω ότι υπάρχει γυναίκα που να μην ήθελε ένα τέτοιο άντρα δίπλα της. Ο Παναγιώτης τον υποστηρίζει τέλεια το Λουκάκο, πραγματικά δεν θα μπορούσα να φανταστώ κανέναν άλλο να ενσαρκώνει αυτό το λατρεμένο χαρακτήρα. Και θα επαναλάβω άλλη μια φορά πως η μαγική χημεία των ηθοποιών και το ταλέντο τους κάνει όλη τη δουλειά γιατί αν περιμέναμε από το σενάριο σωθήκαμε. Πάντως να πω κι εγώ ότι θα ήθελα η Νόρα να δείξει έστω λίγες τύψεις που του το έκρυψε αντί να του καταλογίζει ευθύνες και γι΄αυτό. Τέλος πάντων, αφού το κατάπιε ο Λουκάς ας το καταπιώ κι εγώ. Αν και πιστεύω ακόμη ότι το μεγάλο φταίξιμο είναι δικό της. Τουλάχιστον ας βάλει μυαλό από δω κι εμπρός κι ας στηρίξει το Λουκάκο που τον περιμένουν μεγάλα ζόρια προσεχώς και θα χρειαστεί όλη την αγάπη και τη στήριξή της.
Επίσης δεν πιστεύω ότι ο Λουκάς γύρισε μόνο για το παιδί. Και χωρίς την εγκυμοσύνη κάποια στιγμή θα γύριζε. Άλλωστε έδειξε και με το παραπάνω ότι η Νόρα είναι το παν στη ζωή του. Απλά το μωρό που έρχεται έφερε το μπαμπά πιο γρήγορα πίσω και πολύ καλά έκανε γιατί Χριστούγεννα χωρίς το Λουκά δε νοούνται. Να παρηγορήσω και τις Λουκανορικές που περίμεναν πιο ολοκληρωμένη ερωτική σκηνή, κι εγώ περίμενα αλλά πιστεύω ότι τώρα πια τα καλύτερα είναι μπροστά μας και η υπομονή μας θα ανταμειφθεί.
Μου άρεσε πολύ η σκηνή Εριέττας-Λουκά-Στέφανου. Για το Στέφανο το ξέρουμε ότι έχει χημεία με την Εριέττα αλλά διαπίστωσα ότι υπάρχει χημεία και με το Λουκά, διαφορετική βέβαια ( αν και σε μια άλλη σειρά Πετράκης και Λάμπου θα ήταν ωραίο ζευγάρι, νομίζω ). Τελικά μου αρέσουν σαν αδέλφια, και ανυπομονώ για τα επόμενα επεισόδια που θα το ανακαλύψουν. Πάλι ο Λουκάς στο προσκήνιο και μου αρέσει πολύ. Και κάτι που πρόσεξα μόλις τώρα. Από όλα τα αδέλφια που βρέθηκαν στα Μυστικά (Μάνος-Δάφνη, Νικόλας-Νταίζη, Στέφανος-Νταίζη), ο Λουκάς και η Εριέττα είναι τα μόνα αδέλφια που έχουν τους ίδιους γονείς (επιτέλους) και δεν είναι ετεροθαλή. Αυτό κάνει την ιστορία τους ακόμη πιο ενδιαφέρουσα. Ελπίζω να μη μας ξεφυτρώσει καμιά άλλη μητέρα από το πουθενά για τον έναν από τους δυο.
Τέλος τρελάθηκα με Ρούσσο και Αμαλία. Του τα έχω μαζεμένα του Ρούσσου και ανυπομονώ να τ' ακούσει από το Λουκά σήμερα αλλά με την Αμαλία ήταν φοβερός, πέθανα στο γέλιο. Και γέλασα πολύ και με την Αμαλία που έλεγε τη Νόρα θεά, αλλά και με το δούλεμα που της έκανε ο Λουκάς στο τηλέφωνο. Και η τελευταία σκηνή στο Χριστουγεννιάτικο τραπέζι ήταν άκρως διασκεδαστική, ήθελες να είσαι ένας από την παρέα, τόση ευθυμία υπήρχε, τόσο κέφι, και δυστυχώς χάλασε με την άφιξη του Ρούσσου. Καταπληκτικό πώς άλλαξε η έκφραση του Λουκά όταν άνοιξε την πόρτα. Έχω σχεδόν την ίδια αγωνία να δω τη συνέχεια όσο είχα και στο επεισόδιο της Παρασκευής.
Το ψήφισα τέλειο, το είπα; Το ξαναλέω και τώρα. Είχε και κάτι ψεγάδια αλλά δεν τα είδα, δεν τα σχολίασα, δεν τα θυμάμαι, για μένα ήταν τέλειο.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Δεκ 28, 2010 5:37 pm

FieryRed έγραψε:Η φιλία είναι η ασπίδα και το όπλο της απέναντι στα θεριά και τους δαίμονες! Για να μην πω αυτό το υπέροχο χαμόγελο που θαμπώνει! Χαίρομαι που την είδα ευτυχισμένη και είδα ευτυχισμένη όλη τη παρέα, από τις σπάνιες φορές που συμβαίνει αυτό...!

Από τα πιο όμορφα σχόλια που έχω δει εδώ και πολύ καιρό!!!

Congrats
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Δεκ 28, 2010 5:42 pm

maraki_ch έγραψε:
FieryRed έγραψε:Η φιλία είναι η ασπίδα και το όπλο της απέναντι στα θεριά και τους δαίμονες! Για να μην πω αυτό το υπέροχο χαμόγελο που θαμπώνει! Χαίρομαι που την είδα ευτυχισμένη και είδα ευτυχισμένη όλη τη παρέα, από τις σπάνιες φορές που συμβαίνει αυτό...!

Από τα πιο όμορφα σχόλια που έχω δει εδώ και πολύ καιρό!!!

Congrats

Ευχαριστώ!!! shy Είναι αυτό το 20% των σκηνών που μας δίνει ένα αντίστοιχο χαμόγελο σαν της Εύας! το υπόλοιπο 80% μοιράζεται σε κλάμα, νεύρα και πολλά "σιχτίρ"! Wink
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Δεκ 28, 2010 5:45 pm

Θα συμφωνησω με τις περισσοτερες και θα πω και γω οτι το χθεσινο επεισοδιο ηταν παρα πολυ καλο μετα απο καιρο !!!
Ευχαριστηθηκα σχεδον ολες τις σκηνες του επεισοδιου!

Νορα-Λουκας τα ξαναβρηκαν μετα απο οσα περασαν και περιμενουν με λαχταρα την αφιξη της μπεμπαςLove!

Πετρος-Αμαλια ενω η σκηνη μ αρεσε την βρηκα λιγο παρατραβηγμενη.Ισως ηρθε η ωρα αυτο το ζευγαρι να κατσει και να μιλησει επι της ουσιας καποτε σοβαρα..

Εριεττα-Στεφανος και Λουκας μου αρεσε παρα πολυ !!Πως φαινεται οταν μερικοι ηθοποιοι εχουν Χημεια μεταξυ τους!

Δαφνη-Νικολας λατρευω τις ζουζουνιαρικες σκηνες τους!
Μην τους χασουμε ομως αργοτερα.

Λατρεψα που ξαναειδα επιτελους την παρεα ενωμενη !Love!

Ελπιζω να συνεχισουν ετσι τα επεισοδια!


Υ.Γ Θελω ο Λουκας να συγχωρεσει τον Πετρο!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 28, 2010 5:53 pm

rachel έγραψε:
Εννοειται οτι κανεις δεν θελει την Ευα μονη και χωρις συντροφο αλλα η αντιθεση μου ειναι οτι δεν δικαιολογειται να προχωρησει τοσο συντομα....



Δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω
Η σειρά σε πέντε μήνες τελειώνει και καταλαβαίνω οτι βιάζονται αλλά έπρεπε να προετοιμάσουν το έδαφος αν ήθελαν να δείξουν καινούρια σχέση για την Εύα
Εγώ είδα το Λευτέρη να κλαίει με μια φωτογραφία και τον είδα να ονειρεύεται τη Δάφνη και ξαφνικά είδα φιλί στην Εύα
Θα μπορούσαν να δώσουν λίγο χρόνο και να δείξουν ένα φλερτ ώστε να δικαιολογεί το γεγονός οτι η Εύα άρχισε να καταλαβαίνει οτι υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται έντονα και να καλλιεργήσει μέσα της το έδαφος για μια νέα σχέση.
Εκείνοι προτίμησαν να αναλώνουν το χρόνο τους στο ξεκατίνιασμα της Μελίτας και της μαμάς της και στο σμίξιμο των απολύτων γιατί προέχει το σπρώξιμο και έδειχναν σκηνές της Εύας με το σταγονόμετρο.
Εκτός κι αν όλο αυτό είναι απλά η αρχή για ένα νέο ξεπούλημα για την Εύα γιατί όλα τα περιμένω απο το σενάριο των μυστικών
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 28, 2010 6:00 pm

nikidanis έγραψε:
Υ.Γ Θελω ο Λουκας να συγχωρεσει τον Πετρο!

Κι εγώ το θέλω αυτό! hihi

Μπορεί να έγινε μάρτυρας πράξεων που του σημάδεψαν τη ζωή! Μπορει να το χειρίστηκε εντελώς λάθος! Αλλα τον αγαπάει και ελπίζω στο τέλος να τα βρουν! Παρόλο που καταργούμε συνοπτικά τα πάντα μέσα σε αυτή τη σειρά δεν ξεχνώ ότι ο Πέτρος στάθηκε δίπλα τους με τον τρόπο του.. μέσα σε όλα τα στραβά του..
hihi
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 28, 2010 6:01 pm

Παιδια ευχαριστω δεν ξερω τι επαθα σημερα!
Ο Λουκας ειναι υπέροχο πλασμα ας δειξει τον πονο του και το θυμο του στο Ρούσσο του αξιζει...αλλα μετα πιστευω πως ολα θα πανε καλα!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Δεκ 28, 2010 6:03 pm

Τέλειο και από μένα, τι να κάνουμε, αδυναμίες είναι αυτές!!

Έριξα τρελό γέλιο στις σκηνές Πέτρου - Αμαλίας και κυρίως στην εξής ατάκα Αμαλίας:
Πέτρος: Και τζατζικάκι θανατερό, ένας τρώει δέκα πεθαίνουν!!
Αμαλία: Η φίλη σου η Αντιγόνη το έφτιαξε το τζατζικάκι?
lmao lmao lmao

Επίσης εκτός από το "τις κουμπάρες θα παίξουμε" του Λουκά, γέλασα πολύ και με το "μου φίλησες και τη γυναίκα" του Νικόλα προς το Λευτέρη!! sisi sisi


Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω, με καλύψατε απόλυτα οι περισσότεροι!!

Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 28, 2010 6:04 pm

Lyn έγραψε:Τέλειο και από μένα, τι να κάνουμε, αδυναμίες είναι αυτές!!

Έριξα τρελό γέλιο στις σκηνές Πέτρου - Αμαλίας και κυρίως στην εξής ατάκα Αμαλίας:
Πέτρος: Και τζατζικάκι θανατερό, ένας τρώει δέκα πεθαίνουν!!
Αμαλία: Η φίλη σου η Αντιγόνη το έφτιαξε το τζατζικάκι?
lmao lmao lmao

Επίσης εκτός από το "τις κουμπάρες θα παίξουμε" του Λουκά, γέλασα πολύ και με το "μου φίλησες και τη γυναίκα" του Νικόλα προς το Λευτέρη!! sisi sisi


Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω, με καλύψατε απόλυτα οι περισσότεροι!!


Lyn χθες όντως υπήρξαν ατακαρες σε μερικες σκηνες lmao
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Δεκ 28, 2010 6:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Υ.Γ Θελω ο Λουκας να συγχωρεσει τον Πετρο!

Κι εγώ το θέλω αυτό! hihi

Μπορεί να έγινε μάρτυρας πράξεων που του σημάδεψαν τη ζωή! Μπορει να το χειρίστηκε εντελώς λάθος! Αλλα τον αγαπάει και ελπίζω στο τέλος να τα βρουν! Παρόλο που καταργούμε συνοπτικά τα πάντα μέσα σε αυτή τη σειρά δεν ξεχνώ ότι ο Πέτρος στάθηκε δίπλα τους με τον τρόπο του.. μέσα σε όλα τα στραβά του..
hihi

θα συμφωνήσω μέχρι τελείας!!!
Του αξίζει του Πέτρου να δει το Λουκά και αλλιώς, αλλά όχι να τον χάσει από τη ζωή του... Είναι κρίμα και άδικο να χαθεί τέτοιο δέσιμο...
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 469 - Ημερομηνία 27-12-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Δεκ 28, 2010 6:20 pm

Foulitsa έγραψε:
loukitsa έγραψε:Μετα απο 11 μέρες που είχε ο Νικόλας να δείξει τι εστί επαναληψη στην Δαφνη....
8 μέρες που είχε ο Λουκάς να παίξει τις κουμπάρες στο κρεββατι με Τη Νόρα
88 επεισόδια και βάλε με την Ευα στο περιθωριο
11888 τυχαίο δεν νομίζω με ενα Τέλειο επεισόδιο.. xm ^^


: respect : : respect : : respect :
Θεά!! (για να γίνουν οι λέξεις τρείς!!)

Κλασικά,η Αρια ξέρει να συνθέτει και να μας εκφράζει ΟΛΟΥΣ! : respect :
Ανεξαρτήτως,προσωπικών προτιμήσεων και προτεραιότητων,ήταν εν συνόλω ένα τέλειο επεισόδιο!
Εξ ου και η ΜΑΖΙΚΗ αποδοχή , αλλά και οι εμπνευσμένοι σχολιασμοί!(ειδικό ανέμισμα για ποιήτρια Fieryred soutien )

Υγ.@Rachel μαχαιριά στην καρδιά μου 'ριξες! Snif Snif Snif "Απόλυτοι" ρε;;;;; Matakia Τόσο χαλια;;; Matakia
Το κάστρο εννοείται ότι δεν πέφτει εύκολα, (τα φαινόμενα απατούν)..,αλλά έτσι,όπως τα 'κανε,τόσο πρόχειρα και διεκπεραιωτικά,πρέπει να βρεθεί και η ερωτική ευτυχία για την Εύα,και μάλιστα μακριά απο το Μάνο!Φυσικά,δεν υπάρχει αληθοφάνεια,ούτε συνοχή,αλλά αυτές οι αρετές δεν υπάρχουν εδώ και καιρό στην Εδεμούλα!
Είναι απλά άδικο,να είναι η μόνη,που ακόμη δεν την έχει βρει!
Υγ.Και το νεφρί μας πίσω! soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης