Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λευτέρης ή Μάνος;

+36
Dorina <3 Πέτρος
μπουγιουριτσα
Dimitraaa
ΣΨ1
Eya-8ea
Ελένα
MARINAKI_AGAPI_97
koalaki
ale3ia_eva&nora!!!
Edemgiapanta
$ofi@ loukakos + nora
Kornilia_Petrakitsa
marakii
feggaropetra
lizzie
loukasnora
maria-loukanoraki
ellileo
l_aquila
tsourdalitsa
Caroline
loukitsa
Καρ-Mik
evanna
tzibirdika
evaki16
taradoula
polykarpos
ebelina2007
Clarabelle
DESPOINA
Δ.Μπέλλος
AmaliaPetros_fan1
ntina fan
KatsaroYpotheto
Μάνος Λύτρας
40 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε ότι η Εύα θα γίνει κάποια στιγμή κυρία Πολίτη ή θα περιμένει για πάντα τον Μάνο;

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Vote_lcap44%Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Vote_rcap 44% 
[ 54 ]
Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Vote_lcap56%Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Vote_rcap 56% 
[ 70 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 124
 
 

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Μαρ 26, 2011 2:52 am

koalaki έγραψε:κι εγω την 8ελω ευτυχισμενη αλλα οχι μαζι του!!!!η ευα δεν ειναι ευτυχισμενη με εναν αν8ρωπο που ειναι μπλεγμενος και κινδυνευει να μπει φυλακη!!δε της αξιζει να ζει με συνεχη φοβο γι'αυτο!!!ασε που ο λευτερης ειναι κακασχημος και πολυ χυμα!!!στο ευακι ταιριαζει ενα 8εος γιαπης!!!κι οχι ενας τυπακος με μηχανη που ζει με φαντασματα και ειναι με το ενα ποδι μεσα στη φυλακη!!!!!!!!!!!!

Ο Μάνος δεν ήταν μπλεγμένος? Ο Μάνος δεν κυνδίνευε ή δεν μπήκε φυλακή? Με αναστολή ήταν έξω !
Της άξιζε αυτό δηλαδη?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 2:56 am

3εχασες το γεγονος πως 3εμπλε3ε μετα?????πως εκανε μια καινουργια αρχη????και ο,τι κι αν ηταν περασαν πολλα μαζι!!!!ηταν δεμενοι!!!αγαπη8ηκαν απο παιδιαααααααα δεν ειχε αλλο μεγαλο ερωτα στη ζωη του!!νομιζω πως τα μηνυματα ειναι για να λεμε τη γνωμη μας.
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Μαρ 26, 2011 2:59 am

koalaki έγραψε:3εχασες το γεγονος πως 3εμπλε3ε μετα?????πως εκανε μια καινουργια αρχη????και ο,τι κι αν ηταν περασαν πολλα μαζι!!!!ηταν δεμενοι!!!αγαπη8ηκαν απο παιδιαααααααα δεν ειχε αλλο μεγαλο ερωτα στη ζωη του!!νομιζω πως τα μηνυματα ειναι για να λεμε τη γνωμη μας.

Φυσικά και είναι για να λέμε την γνώμη μας. Δεν σου απαγορεύσε κανείς να πεις την γνώμη σου, απλώς σχολιάζουμε πάνω σε αυτήν.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 3:03 am

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 268237



Edit by Καρ-Mik

2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.

Θα σε παρακαλούσα να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ.

koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Πεμ Απρ 07, 2011 6:40 pm

Συμφωνώ με τους περισσότερους! Πολύ μπρδεμ΄νο θέμα αυτό!!
Μάνος-Εύα σαν ζευγάρη μου αρέσουν πολύ αλλά έτσι όπως γίνανε τα πράγματα δεν ξέρω αν θέλω στο τέλος να τους δω μαζί!! Αν τυχών έρθει ο Μάνος (κάτι που ποτέ δεν αποκλείω) δεν ξέρω αν θα καλυφθει πλήρως το ζευγάρι ή αν θα αποτελειωθεί περισσότερο!! Και να έρθει στην καλύτερη περίπτωση θα κάνει πέντε επεισόδια..ε εγώ δεν θέλω να κλείσουν 15 χρόνια σε πέντε επεισόδια!! Πόσο θαύματα μπορούν να κάνουν οι σεναριογράφοι (κάτι που είναι δύσκολο πλέον Aww ) για να κλείσουν καλα!!
Από την άλλη με τίποτα δεν θέλω η Εύα να καταλήξει με τον Λευτέρη!! maaaad
Σαν ζευγάρι δεν μου βγάζουν κάτι και δεν μπορώ να καταλάβω καν τι γίνετε μεταξύ τους!! Στην αρχή είχαν σκηνούλες,όχι πολλές αλλά κάτι γινόταν! Τώρα τους βλέπουμε μόνο σε δευτερόλεπτα!! Τι να καταλάβουμε μέσα σε ένα χρόνο με σκηνές μετριμένες! Αν θέλουν να μας παρουσιασουν ένα τελικό ζευγάρι ας το κάνουν ολοκλυρωμένα για να καλύψουν όλα τα κενά, όχι να βασίζονται όλες οι σκηνές μια εβομάδα με το ότι η Μελίτα σε δυο μήνες άλλαξε δυο σπίτια!!
Εκτός αυτού δεν έχουν (ή δεν βλέπουμε) ουσιαστικές σκηνές τους αλλά μόνο μερικές που μιλάνε για όλα τα άλλα ή για τα διαμάντια!! Στην αρχή έβλεπα κάτι που μέχρι και έρωτα μπορούσα να το πω αλλά πλέον με κάνουν να καταλαβω πως όλα εκείνα ήταν παροδικά και ενθουσιασμοί! Ο Λευτέρη κάπου-κάπου φαίνεται "τσιμπιμένος" αλλά η Εύα πια μου φαίνεται εντελώς ξενερωμένη και χωρίς να περιμένει κάτι και δεν ξέρω αν είναι από τα προβλήματά της ή γιατί της πέρασε!! Innocent

Δεν ξέρω ούτε τι βλέπω ούτε τι θέλω!!Ας κάνουν ό,τι τους αρέσει αρκεί να μην ξεπέσουμε κι άλλο!! imarton livani
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από evanna Πεμ Απρ 07, 2011 7:49 pm

Συμφωνω μεχρι τελειας Μαρινακι... yeap Πως τα καταφεραν ετσι,απορω! imarton
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Πεμ Απρ 07, 2011 9:48 pm

evanna έγραψε:Συμφωνω μεχρι τελειας Μαρινακι... yeap Πως τα καταφεραν ετσι,απορω! imarton
Ελα ντε! Ας κάνουν ότι τους φωτίσει ο Θεός!! imarton
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από Ελένα Παρ Απρ 08, 2011 9:51 pm

Clarabelle έγραψε:
Πολύ καλή ερώτηση Νομίζω οτι η ερώτηση αφορά το τι πιστεύουμε οτι θα γίνει κι όχι το τι θα θέλαμε να γίνει

Έτσι κι αλλιώς ο Μάνος έφυγε για Βοστώνη κι ο Μπουγιούρης έφυγε απ τη σειρά χωρίς επιστροφή
Ακόμη όμως κι αν ερχόταν για ένα γκεστ στο τελευταίο επεισόδιο πως θα μπορούσε η Εύα να είναι με έναν άντρα που έριξε μαύρη πέτρα πίσω του;
Που όταν απήχθη το παιδί της δεν πήρε το πρώτο αεροπλάνο να έρθει κοντά της;
Έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα θεωρώ αδύνατο να είναι με το Μάνο ή για να ακριβολογώ δεν με καλύπτει

Θα έλεγα οτι η Εύα θα καταλήξει με το Λευτέρη αν υπήρχε τέτοιο ζευγάρι στη σειρά
Βλέπει κανένας να υπάρχει αυτο το ζευγάρι; Να έχει κάποια ιστορία;
Όταν ο Μάνος είχε σχέση με την Εύα το είδαμε
Όταν ήταν σε ένα γάμο με τη Μελίτα το είδαμε
Όταν η Μελίτα είχε σχέση με τον Οδυσσέα την είδαμε
Όταν η Εύα σχετίστηκε και παντρεύτηκε το Στέφανο όσο κι αν είχαν αδειάσει την ιστορία τους την είδαμε
Όταν η Μελίτα σχετίστηκε με το Στέφανο το είδαμε
Όταν ο Λουκάς έκανε σχέση με τη Νόρα την είδαμε
Είδαμε πουθενά το Λευτέρη και την Εύα πέρα απο σκηνές του λεπτού κάθε τρία τέσσερα επεισόδια;
Για ποιό ζευγάρι μιλάμε; Αυτό που μας λένε να φανταστούμε;

Και πως φτάνουμε να μιλάμε για κατάληξη μιας σχέσης;
Η Εύα έχει ένα ενήλικο παιδί που όπως μας το δείχνουν κάθε φορά που θα στραβώνει κάτι στη σχέση της με το Λευτέρη θα στέκεται απέναντι και θα την πυροβολεί. Αυτό κάνει όλη τη χρονιά φέτος γιατί δεν διέθεσαν λίγο χρόνο να δείξουν την πορεία της σχέσης μάνας κόρης
Έχει ένα μωρό που ο Λευτέρης αν ζήσει με την Εύα θα το μεγαλώσει. Είδε κανείς να δείξουν κάτι με τους δύο και το παιδί;
Για να μιλάμε για σχέση που κάπου θα καταλήξει πρέπει να δούμε να μπαίνουν στην εξίσωση τα παιδιά της Εύας
Αυτό δεν το βλέπω δυνατό για τον πολύ απλό λόγο οτι η Εύα δεν έχει καν δικό της σπίτι για να συναντηθεί εκεί με το Λευτέρη και να χτίσει δεσμούς με τα παιδιά της
Νομίζω οτι θα δούμε ξεπέτα αυτής της σχέσης απλά για να μην παραδεχτούν οτι δεν δρομολόγησαν την ηρωίδα τους τότε που έπρεπε αντίθετα της έδωσαν κι ένα δεύτερο παιδί χωρίς πατέρα

Είναι όμως κρίμα γιατί η Εύα πρόσφερε χρόνια απ τη ζωή της και τη ζωή της την ίδια και δεν πήρε ποτέ τίποτα και θα ήθελα να τη δω να βρίσκει την ευτυχία

Να τη δω όμως όχι να το φανταστώ


καταπληκτικό πόστ ! oscar

Ο Λευτέρης είναι ανύπαρκτος ! διότι πλέον και την Εύα την έκαναν ανύπαρκτη ! Αν μου βάλετε ενα επεισόδιο του πρώτου κύκλου και κάνω τη σύγκριση η πρώτη μου αντίδραση θα 'ναι . . . να κάνω το σταυρό μου !
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από Eya-8ea Τετ Μάης 11, 2011 10:47 pm

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ!!ΕΝΝΟΕΤΑΙ ΜΑΝΟΣ..Οσα εζησε μαζι του η Ευα δε θα τα ζησει με το Λευτερη..Ουτε φυσικα ειναι τοσο ερωτευμενη και τον αγαπαει τοσο ,οσο το Μανο... Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 226538
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από ntina fan Σαβ Μάης 21, 2011 6:48 pm

Eya-8ea έγραψε:ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ!!ΕΝΝΟΕΤΑΙ ΜΑΝΟΣ..Οσα εζησε μαζι του η Ευα δε θα τα ζησει με το Λευτερη..Ουτε φυσικα ειναι τοσο ερωτευμενη και τον αγαπαει τοσο ,οσο το Μανο... Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 226538
ntina fan EYA ΘΕΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!! ΠΕΣ ΤΑ!!!!! ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ oscar oscar oscar
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από Eya-8ea Σαβ Μάης 21, 2011 9:31 pm

Μανος και παλι Μανος...ας γυρισουν πισω το ρολο του Μανου.....εμας τους ΜανοΕυοικους δε μας υπολογιζουν??? Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 593737
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από ntina fan Σαβ Μάης 21, 2011 9:34 pm

Eya-8ea έγραψε:Μανος και παλι Μανος...ας γυρισουν πισω το ρολο του Μανου.....εμας τους ΜανοΕυοικους δε μας υπολογιζουν??? Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 593737
ntina fan oπως φαινεται οχι. ευα θεα
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τρι Μάης 24, 2011 2:56 pm

Ας πουμε οτι τον εφερναν πισω τον Μανο και οτι κατεληγε μαζι με την Εύα!
Αυτο ποσο καλο ειναι δηλ;;Για μενα καθολου καλο!Και αυτο δεν σημαινει οτι
ειμαι αντι Μανο Ευικη ε;;;
Και θα εξηγησω τι ενοω.Λεμε λοιπον οτι η Ευα ερωτευτηκε τον Μανο κι εδω κι εγω θα συμφωνησω με τα χιλια.Η Ευα τον λατρεψε τον μανο,του τα εδωσε ολα,τον αποδεχτηκε και με την σκοτεινη του πλευρα,η οποια για να λεμε την
αληθεια,υπερκαλυπτε τη φωτεινη,τοσο πολυ που μερικες φορες αναρωτιο-
μουν αν υπηρχε!
Το θεμα ομως κατα τη γνωμη μου δεν ειναι τι εκανε η Ευα,αλλα τι εισεπραξε
τελικα απ τον Μανο.Για μενα δεν εισεπραξε τιποτα.Το οτι πηγε με την Μελ
την νυχτα πριν απ το γαμο του λεει πολλα,οπως ειπε και στην Ευα βεβαια.
Και εννοειται εδω δεν θα ριξουμε τα βαρη στην Μελιτα και μονο.Ειχε λαθος και ο Μανος.Στο κατω κατω αυτος παντρευοταν την επομενη και αυτος θα
επρεπε να σκεφτει τον ερωτα της ζωης του.
Αλλα ενταξει περασε κι αυτο,του εκανε την ζωη πατινι η Ευα για περιπου
ενα χρονο και καποια στιγμη τον συγχωρει και αυτος τι κανει;;Αποφασιζει
στην κυριολεξια ομως να παρει το καπελακι του και να την κανει.
Κι εδω θα μου πειτε ,μα ετσι το θελησαν οι σεναριογραφοι.Οχι ,εγω δεν
συμφωνω.Θα μπορουσαν να μας δωσουν εναν σωρο αλλες λυσεις και να ικανο-
ποιηθουν οι φαν του ζευγαριου.Αυτο ομως που μας εδειξαν στο τελος ηταν
αυτο ακριβως που βλεπαμε τοσο καιρο.Εδω οι σεναριογραφοι δεν φανηκαν
ανακολουθοι.Αυτος ηταν παντα ο Μανος ,ενας αντρας που η ευτυχια γι αυτον
δεν βρισκονταν ποτε σε μια γυναικα.Που η εξουσια και το χρημα ηταν αυτα
που του εδιναν ζωη.Ο Μανος υπηρξε ενας πολυ γοητευτικος χαρακτηρας,
αλλα δυστυχως με τον τροπο που μας τον εδωσαν οι σεναριογραφοι,ηταν απλα
και μονο αυτο.Ηταν αδυνατον να κανει μια γυναικα ευτυχισμενη ,οχι γιατι δεν
ηθελε ,αλλα γιατι δεν μπορουσε.Αυτος ηταν ο Μανος για μενα!Και γιαυτους
τους λογους δεν θα τον ηθελα μαζι με την Ευα και προτιμω την Ευα με τον
Λευτερη που εχει στοιχεια που μου αρεσουν πολυ,αλλα θα συμφωνησω οτι δεν
μας ξεδιπλωσαν την ιστορια τους,για να δουμε τον ερωτα τους!!!
Τα οσα λεω βεβαια αφορουν μονο στον ρολο,γιατι γαι τον Μπουγιουρη εχω να
πω τα καλυτερα.Μ αρεσει πολυ σαν ηθοποιος και πιστευω οτι δεν θα μπορουσε ευκολα καποιος αλλος ,να πλασει ενα Μανο και να τον κανει αυτον
τον ρολο τοσο αγαπητο στον κοσμο!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Μάης 24, 2011 5:25 pm

οι μεγαλες αγαπες οπως αυτη του μανου με την ευα δεν τελιωνουν ποτε. καρμικοι αγαπη. και ειναι ανωφελο να λεγονται συνεχεια ΤΑ ΛΑΘΗ του μανου οταν ο ΜΑΝΟΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ. ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΟΝΤΟΥΣΑΝ. ΗΤΑΝ ΕΝΑ.οταν ο ηθοποιος φευγει απο το σηριαλ δυο λυσεις υπαρχουν η φευγει η πεθαινει.ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΛΗΡΩΣΕ ΑΚΡΙΒΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΜΑΓΚΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ .


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ntina fan στις Τρι Μάης 24, 2011 5:33 pm, 1 φορά
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Μάης 24, 2011 5:31 pm

ntina fan έγραψε:οι μεγαλες αγαπες οπως αυτη του μανου με την ευα δεν τελιωνουν ποτε. καρμικοι αγαπη. και ειναι ανωφελο να λεγονται συνεχεια ΤΑ ΛΑΘΗ του μανου οταν ο ΜΑΝΟΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ. ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΟΝΤΟΥΣΑΝ. ΗΤΑΝ ΕΝΑ.

Νομίζω ότι αυτός ο έρωτας έχει τελειώσει. Η Εύα έχει προχωρήσει τη ζωή της και αγαπάει τον Λευτέρη ο Μάνος στην Αμερική δεν ξέρει κανείς τι κάνει. Ίσως και αυτός έχει προχωρήσει τη ζωή του και γιατί να μην το κάνει. Μπορεί να άλλαξε μετά αλλά και αυτός έκανε λάθη.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Μάης 24, 2011 5:35 pm

σαφως και η ευα δεν αγαπαει τον λευτερη ποιαστηκε απο αυτον. τα λαθη συγχωρουνται οταν τα μετανιωνεις.αυτη ειναι η αποψη μου
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Μάης 24, 2011 5:40 pm

ntina fan έγραψε:σαφως και η ευα δεν αγαπαει τον λευτερη ποιαστηκε απο αυτον. τα λαθη συγχωρουνται οταν τα μετανιωνεις.αυτη ειναι η αποψη μου

Διαφωνώ πιστεύω ότι η Εύα αγαπάει τον Λευτέρη. Και τον Στέφανο αγαπούσε ίσως όχι όπως αγαπούσε τον Μάνο αλλά τους αγαπάει.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Μάης 24, 2011 5:44 pm

σαφως τον αγαπαει αλλα διαφορετικα και αναγκαστικα.Σαφως και η Ευα ετσι δεν θα βρει ποτε την Εδεμ της.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Μάης 24, 2011 5:47 pm

ntina fan έγραψε:σαφως τον αγαπαει αλλα διαφορετικα και αναγκαστικα.Σαφως και η Ευα ετσι δεν θα βρει ποτε την Εδεμ της.

Πως αγαπάς κάποιον αναγκαστικά ? Τι είναι η Εύα 3 χρονών και δεν ξέρει τι της γίνεται ? Μυαλό έχει και μπορεί να σκεφτεί κάποια πράγματα. Θέλει να είναι μαζί με τον Λευτέρη και είναι μαζί.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μάης 24, 2011 5:48 pm

ntina fan έγραψε:σαφως τον αγαπαει αλλα διαφορετικα και αναγκαστικα.Σαφως και η Ευα ετσι δεν θα βρει ποτε την Εδεμ της.

Αναγκαστικά;Κανείς δεν μπορεί να αναγκάσει κάποιον να αγαπήσει κάποιον άλλον!Ή τον αγαπάς ή όχι!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Μάης 24, 2011 5:52 pm

δεν εννοω οτι την αναγκασε κανεις. αν και την αναγκασαν οι φιλοι της με τον τροπο τους ηταν μια σανιδα για να ξεχασει τον μανο. αν ο μανος ηταν δεν θα αγαπουσε αλλον και αυτη ειναι η αποψη μου μερικοι απο εσας δεν συμφωνειτε οκ. αλλα εμενα αυτη ειναι η αποψη μου.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Μάης 24, 2011 5:55 pm

ntina fan έγραψε:δεν εννοω οτι την αναγκασε κανεις. αν και την αναγκασαν οι φιλοι της με τον τροπο τους ηταν μια σανιδα για να ξεχασει τον μανο. αν ο μανος ηταν δεν θα αγαπουσε αλλον και αυτη ειναι η αποψη μου μερικοι απο εσας δεν συμφωνειτε οκ. αλλα εμενα αυτη ειναι η αποψη μου.

Και η Εύα δεν μπορεί να σκεφτεί από μόνη της ? Δεν κάνει ότι της λένε οι φίλοι της. Και να ήταν ο Μάνος θα αγαπούσε τον Λευτέρη. Και όταν ήταν ο Μάνος αγάπησε και παντρεύτηκε τον Στέφανο.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μάης 24, 2011 5:57 pm

Το ότι οι φίλοι της την παρότρυναν να συνεχίσει την ζωή της δεν σημαίνει ότι την ανάγκασαν να ερωτευτεί και να αγαπήσει τον Λευτέρη!
Επίσης ο Μάνος δεν είναι εδώ και δεν πρόκειται να γυρίσει!Προτίμησε να φύγει παρά να παλέψει για να ξανακερδίσει την αγάπη της γυναίκας που έλεγε πως αγαπάει!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Μάης 24, 2011 5:58 pm

διαφωνο. τελος παντως αυτη ειναι η αποψη μου. εχετε την δικη σας αποψη εχω την δικη μου
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης ή Μάνος; - Σελίδα 4 Empty Απ: Λευτέρης ή Μάνος;

Δημοσίευση από Dimitraaa Τρι Μάης 24, 2011 10:01 pm

ntina fan έγραψε:σαφως και η ευα δεν αγαπαει τον λευτερη ποιαστηκε απο αυτον. τα λαθη συγχωρουνται οταν τα μετανιωνεις.αυτη ειναι η αποψη μου

Η αλήθεια είναι ότι αν κρατούσε λίγο θα ήταν ένας απλός ενθουσιασμός, από τη στιγμή που περνάνε καλά μέχρι τώρα και "λέει" ότι τον αγαπάει και μάλιστα πολύ είναι σοβαρή η σχέση ωστόσο δε μου βγάζουν με τίποτα αυτό που είχαν ο Μάνος με την Εύα και φυσικά δεν τίθεται θέμα σύγκρισης... Χημεία, λάμψη τα πάντα όλα όταν ήταν ο Μάνος.. Προσωπικά, δε μπορώ να τους συνηθίσω μαζί με ΤΙΠΟΤΑ! Rolling Eyes
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης