Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 18 από 39 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fay66 Τετ Μαρ 30, 2011 5:40 pm

Να σας πω ότι αν δεν ήταν οι περιλήψεις ΄θα ήμουν σίγουρη ότι τη Νόρα θα την είχε απαγάγει. Και για να πω την αλήθεια έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα απορώ πώς δεν τη βούτηξε χθες βράδυ.Τι φοβήθηκε ο Μπέλλος , την Εριέττα;
Όσο για τη Νόρα προσωπικά επιμένω ότι από πλευρά της έκανε τεράστιο λάθος .Ευτυχώς έχει το Λουκά , γιατί αν ήταν κανένας άλλος μπορεί και να της είχε δώσει τα παπούτσια στο χέρι
Σπόιλερ:

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Τετ Μαρ 30, 2011 5:46 pm

Εγώ χθες κατάλαβα απόλυτα την Νόρα...και λογικό να έχει αυτές τις αντιδράσεις και απέναντι στον Λουκά...την μάνα της απήγαγαν δεν είναι και λίγο...εγώ στην θέση της Νόρας θα έκανα χειρότερα...καταλαβαίνω απόλυτα την Νόρα...και είναι απίστευτη η ερμηνεία της : respect :
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από a! Τετ Μαρ 30, 2011 7:54 pm

και μενα μαρεσει παρα πολυ η ερμηνεια της και πιστευω πως ειναι απολυτα λογικη η αντιδραση της....και δεν ειναι αναισθησια που δεν ενημερωσε...περα απ το μεγαλο σοκ,αν κατι πηγαινε στραβα θα τα εριχνε στους αλλους και στον λουκα που το χειριστηκαν..απο αγαπη το εκανε και το ειπε κιολας...

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από aglaitsa Τετ Μαρ 30, 2011 8:02 pm

κι εκει που εισαι ετοιμη να την δειρεις βλεπεις πως ολα τα κανει απο υπερβολικη αγαπη και της τα συγχωρεις ολα....
ποσο τελεια η αντιδραση του λουκα οταν εμειναν μονοι αλλα και γενικοτερα...
επιτελους ξυπνησε ο λουκας που ξεραμε και αγαπησαμε....
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 30, 2011 9:19 pm

a! έγραψε:και μενα μαρεσει παρα πολυ η ερμηνεια της και πιστευω πως ειναι απολυτα λογικη η αντιδραση της....και δεν ειναι αναισθησια που δεν ενημερωσε...περα απ το μεγαλο σοκ,αν κατι πηγαινε στραβα θα τα εριχνε στους αλλους και στον λουκα που το χειριστηκαν..απο αγαπη το εκανε και το ειπε κιολας...

Ο Λουκας δεν χειριζοταν μονος του την υποθεση.Τον συμβουλευε και τον συμβουλευει η αστυνομια.Δεν εκανε οτι του κατεβαινε στο κεφαλι.Και οταν εξαφανιζεσαι χωρις να ειδοποιησεις κανεναν και τους αφηνεις να τρελαινονται απο την αγωνια τους και δεδομενης της σοβαροτητας της καταστασης δεν το κανεις γιατι εχεις υποστει σοκ αλλα γιατι εισαι εγωιστης και αναισθητος.Ηξερε οτι ο Λουκας θα εχει τρελαθει απο την αγωνια του και δεν εκανε τιποτα για να τον ηρεμησει.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από maeveline Τετ Μαρ 30, 2011 9:31 pm

εχω καιρο να γραψω σε αυτο το τοπικ γιατι εχω καιρο να δω τη σειρα αλλα τους σχολιασμους σας τους διαβαζω συχνα πυκνα..και εχοντας διαβασει και τις περιληψεις οσο αφορα το θεμα της απαγωγης εχω να κανω την εξης παρατηρηση...

Σπόιλερ:


κατα τα αλλα σε γενικοτερες αναφορες υπερ η κατα της νορας η του λουκα αναλογα των καιρων...δεν ειναι θεμα θεωρω ανταγωνισμου στο ποιος εχει περισσοτερο δικιο η αγαπαει πιο πολυ...ειναι καθαρα θεμα σεναριου...η νορα και ο λουκας ηταν ανεκαθεν οι ευκολες λυσεις στο να γεμιζουν επεισοδια ειτε με σοβαρο ειτε με γελοιο τροπο...λιγο απο δω λιγο απο κει χανεται και η μπαλα και τι κανεις καλα ειμαι και τα κουκια που σπειρες μην τα μαγειρεψεις θα εχουμε γλαρο Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μαρ 30, 2011 9:43 pm

loukasnora έγραψε:
a! έγραψε:και μενα μαρεσει παρα πολυ η ερμηνεια της και πιστευω πως ειναι απολυτα λογικη η αντιδραση της....και δεν ειναι αναισθησια που δεν ενημερωσε...περα απ το μεγαλο σοκ,αν κατι πηγαινε στραβα θα τα εριχνε στους αλλους και στον λουκα που το χειριστηκαν..απο αγαπη το εκανε και το ειπε κιολας...

Ο Λουκας δεν χειριζοταν μονος του την υποθεση.Τον συμβουλευε και τον συμβουλευει η αστυνομια.Δεν εκανε οτι του κατεβαινε στο κεφαλι.Και οταν εξαφανιζεσαι χωρις να ειδοποιησεις κανεναν και τους αφηνεις να τρελαινονται απο την αγωνια τους και δεδομενης της σοβαροτητας της καταστασης δεν το κανεις γιατι εχεις υποστει σοκ αλλα γιατι εισαι εγωιστης και αναισθητος.Ηξερε οτι ο Λουκας θα εχει τρελαθει απο την αγωνια του και δεν εκανε τιποτα για να τον ηρεμησει.
Νίκη μου με την ίδια λογική μπορούμε να πούμε αναίσθητο - εγωϊστή και τον Λουκά ο οποίος όταν έμαθε για την προδωσία του Ρούσσου άφησε τους πάντες και πήγε να συνεχίσει "υποτίθεται" την ζωή του σε άλλη γη σε άλλα μέρη... και τότε ανησύχησε την Νόρα... παρόλο που είχαν χωρίσει ήξερε οτι θα την ανησυχήσει γιατί με έναν χωρισμό δεν τελειώνει μια κοινή ζωή 15 χρόνων...!!!
Προσπαθώ να το δώ και απο τις 2 πλευρές χωρίς να αναιρώ τα μεγάλα λάθη της Νόρας....
Απλά τις τελευταίες μέρες συνειδητοποιώ οτι στις σκηνές τους το μάτι μου πέφτει πάντα στην κοιλία της Νόρας προσπαθώντας να την συγκρίνω με την κοιλίτσα της κολλητής μου.... Αυτό είναι φυσιολογικό???? lmao Αφού τίποτα άλλο δεν μου τραβάει την προσοχή...!!!

Υ.Γ.--> Φέλια με πέθανες με το spoiler lmao lmao lmao lmao lmao
Σπόιλερ:
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Τετ Μαρ 30, 2011 9:50 pm

Εγώ πάντως ΛΑΤΡΕΨΑ σήμερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 681539 σκηνή στο σπίτι διάλογο αγκαλιές και φιλάκια Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 681539
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Τετ Μαρ 30, 2011 9:58 pm

εμενα η σημερινη σκηνη τους οταν εμειναν στο σπιτι το βραδυ μου αρεσε παρα πολυ παροτι μικρης διαρκειας- οπως συνηθως- μου θυμισε σκηνες του πρωτου κυκλου που ο λουκας εδειχνε ολη του την αγαπη στη νορα και τη στηριζε σε οποια της επιλογη, ακομη και λανθασμενη..... Love!
επισης αυτο με τις υστεριες της νορας απο τη μια το καταλαβαινω αλλα απο την αλλη μου κλωτσαει καπως οταν θυμαμαι τη συμπεριφορα της ευας στην απαγωγη του γιου της που μετα απο καποιες μερες το πηρε αποφαση και αφησε τις κλαψες και παρεμεινε ψυχραιμη.... βεβαια στην ευα το βιντεο του μωρου που της ειχαν στειλει το εδειχναν υγιες και περιποιημενο τον αγγελουκο σε αντιθεση με τη στελλα.... οποτε νομιζω πως μπορω να τη δικαιολογησω αφου ειδε τη μητερα της χτυπημενη.... πιστευω πως η αντιδραση της ευας θα ηταν χειροτερη αν εβλεπε το μωρακι τραυματισμενο ή με μωλοπες.... Hug ;/
επιπλεον η σταση της νορας με συγκινησε κι εμενα αρκετα οπως και την αμαλια που παρα την κακη ψυχολογια της σκεφτηκε το λουκα και το μελλον της σχεσης Efxi , αν και δεν το βρηκα και πολυ σωστο να μην του στειλει ουτε ενα μνμ και τον αφησε τον καημενο να πεθαινει απο την αγωνια του.... Matakia (ειμαι λιγο αναποφασιστη αλλα βλεπω οτι η συμπεριφορα και των δυο εχει και τις θετικες και τις αρνητικες πλευρες της....)
Κατι που μου την εχει δωσει τελειως ειναι τα επεισοδια και οι εξελιξεις της επομενης εβδομαδας.... δηλαδη η νορα θα ζητησει απο τον λουκα να χωρισουν κανοντας οτι εχει ξεχασει ολες τις πολυ προσφατες δυσκολιες που περασαν και το ποσο τη στηριξε ο λουκας?? θα το σκεφτει πολυ πριν να το κανει?? τι να πω δεν ξερω ελπιζω να τελειωσει γρηγορα ολη αυτη η παραλογη κατασταση μηπως και δουμε καμια καλη και γλυκια σκηνη με θεμα την μπεμπουλα τους.... Efxi inlove
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 30, 2011 10:14 pm

Ezantakou έγραψε:
loukasnora έγραψε:
a! έγραψε:και μενα μαρεσει παρα πολυ η ερμηνεια της και πιστευω πως ειναι απολυτα λογικη η αντιδραση της....και δεν ειναι αναισθησια που δεν ενημερωσε...περα απ το μεγαλο σοκ,αν κατι πηγαινε στραβα θα τα εριχνε στους αλλους και στον λουκα που το χειριστηκαν..απο αγαπη το εκανε και το ειπε κιολας...

Ο Λουκας δεν χειριζοταν μονος του την υποθεση.Τον συμβουλευε και τον συμβουλευει η αστυνομια.Δεν εκανε οτι του κατεβαινε στο κεφαλι.Και οταν εξαφανιζεσαι χωρις να ειδοποιησεις κανεναν και τους αφηνεις να τρελαινονται απο την αγωνια τους και δεδομενης της σοβαροτητας της καταστασης δεν το κανεις γιατι εχεις υποστει σοκ αλλα γιατι εισαι εγωιστης και αναισθητος.Ηξερε οτι ο Λουκας θα εχει τρελαθει απο την αγωνια του και δεν εκανε τιποτα για να τον ηρεμησει.
Νίκη μου με την ίδια λογική μπορούμε να πούμε αναίσθητο - εγωϊστή και τον Λουκά ο οποίος όταν έμαθε για την προδωσία του Ρούσσου άφησε τους πάντες και πήγε να συνεχίσει "υποτίθεται" την ζωή του σε άλλη γη σε άλλα μέρη... και τότε ανησύχησε την Νόρα... παρόλο που είχαν χωρίσει ήξερε οτι θα την ανησυχήσει γιατί με έναν χωρισμό δεν τελειώνει μια κοινή ζωή 15 χρόνων...!!!
Προσπαθώ να το δώ και απο τις 2 πλευρές χωρίς να αναιρώ τα μεγάλα λάθη της Νόρας....
Απλά τις τελευταίες μέρες συνειδητοποιώ οτι στις σκηνές τους το μάτι μου πέφτει πάντα στην κοιλία της Νόρας προσπαθώντας να την συγκρίνω με την κοιλίτσα της κολλητής μου.... Αυτό είναι φυσιολογικό???? lmao Αφού τίποτα άλλο δεν μου τραβάει την προσοχή...!!!

Υ.Γ.--> Φέλια με πέθανες με το spoiler lmao lmao lmao lmao lmao
Σπόιλερ:

Εζι μου δεν ειχα καμια αμφιβολια οτι θα ανεφερε καποιος την εξαφανιση του Λουκα.Θα συμφωνουσα μαζι σου αλλα δεν ειναι το ιδιο.Ή τουλαχιστον δεν θεωρω οτι ειναι συγκρισιμο.Η Νορα βρισκεται σε προχωρημενη εγκυμοσυνη και ο Μπελλος διαφημιζεται για επικυνδινος ( μην κοιτας που εμεις το ακουμε και γελαμε lmao lmao lmao ).Ο Λουκας απομονωθηκε για να σκεφτει και η Νορα εκανε του κεφαλιου της ρισκαροντας την ζωη την δικη της,της μπεμπας και της μητερας της.Ή τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μαρ 30, 2011 10:28 pm

loukasnora έγραψε:
Εζι μου δεν ειχα καμια αμφιβολια οτι θα ανεφερε καποιος την εξαφανιση του Λουκα.
Και όπως είδες πετάχτηκα πάλι σαν την.............. "αυτήν" lmao lmao lmao

Θα συμφωνουσα μαζι σου αλλα δεν ειναι το ιδιο. Ή τουλαχιστον δεν ειναι συγκρισιμο.
Φυσικά και δεν είναι το ίδιο απλά θεωρώ οτι ΤΟΤΕ ο Λουκάς ήταν στα μάτια μου ο εγωϊστής.... όπως είναι τώρα η Νόρα...!!!

Η Νορα βρισκεται σε προχωρημενη εγκυμοσυνη και ο Μπελλος διαφημιζεται για επικυνδινος ( μην κοιτας που εμεις το ακουμε και γελαμε lmao lmao lmao ).Ο Λουκας απομονωθηκε για να σκεφτει και η Νορα εκανε του κεφαλιου της ρισκαροντας την ζωη την δικη της,της μπεμπας και της μητερας της.Ή τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω.
Έχεις δίκιο απλά όταν αγαπάς κάποιον ανησυχείς ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ όπου και αν είναι και με όποιον και αν είναι...!!! Δεν επικροτώ την Νόρα σε καμία περίπτωση Νίκη μου, απλά ούτε και τον Λουκά τον θεωρώ ΠΛΕΟΝ τον πιο τέλειο άνδρα του κόσμου...!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από maeveline Τετ Μαρ 30, 2011 10:52 pm

Ezantakou έγραψε:
ούτε και τον Λουκά τον θεωρώ ΠΛΕΟΝ τον πιο τέλειο άνδρα του κόσμου...!!!

ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλλετω... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
ουδεις αναμαρτητος... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
κανεις δεν ειναι τελειος... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
Καθένας με την τρέλα του... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
Καθένας με τον πόνο του... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
Κανένας δεν άγιασε στον τόπο του.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
Κουτσοί, στραβοί στον άγιο Πανταλεήμονα... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325


υ.γ....Καναπίτσα δωσαμε, καναπιτσόσπορο πήραμε... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 317424
ασχετο αλλα ουτε και ολα τα αλλα ειναι σχετικα... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573

υ.γ2 ..μην μου δινεται σημασια με πειραξε το κεικ σοκολατα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μαρ 30, 2011 11:02 pm

maeveline έγραψε:
ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλλετω... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
ουδεις αναμαρτητος... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
κανεις δεν ειναι τελειος... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
Καθένας με την τρέλα του... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
Καθένας με τον πόνο του... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
Κανένας δεν άγιασε στον τόπο του.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
Κουτσοί, στραβοί στον άγιο Πανταλεήμονα... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325
lmao lmao lmao
Ααααα έχω άλλο ένα που ταιριάζει...
"Μηδένα προ του τέλους μακάριζε" Nyxia


υ.γ2 ..μην μου δινεται σημασια με πειραξε το κεικ σοκολατα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573
Κεϊκ σοκολάτα λέει.... άκου τι λέει.....!!!!! Miam
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από maeveline Τετ Μαρ 30, 2011 11:06 pm

Ezantakou έγραψε:
Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984
Ααααα έχω άλλο ένα που ταιριάζει...
"Μηδένα προ του τέλους μακάριζε" Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573
Πάρ' τ' αυγό και κούρευ' το. Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 44808

υ.γ2 ..μην μου δινεται σημασια με πειραξε το κεικ σοκολατα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573
Κεϊκ σοκολάτα λέει.... άκου τι λέει.....!!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 651762

ειχε και γλασο lol!


και για να μην ειμαι και τελειως εκτος θεματος εχω να πω πως αυτες οι σκηνες μου αρεσουν παρα πολυ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984



Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 30, 2011 11:17 pm

maeveline έγραψε:
Ezantakou έγραψε:
Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984
Ααααα έχω άλλο ένα που ταιριάζει...
"Μηδένα προ του τέλους μακάριζε" Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 767325

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573
Πάρ' τ' αυγό και κούρευ' το. Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 44808

Καιρος φερνει τα λαχανα,καιρος τα παραπουλια...

Ειπα να πεταξω και εγω την βλακεια μου Razz Razz

και για να μην ειμαι και τελειως εκτος θεματος εχω να πω πως αυτες οι σκηνες μου αρεσουν παρα πολυ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984



Λατρεμενη σκηνη χωρις αμφιβολια Love! Love!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sofia Τετ Μαρ 30, 2011 11:32 pm

νορα λουκας ποιος εχει δικιο ποιος αδικο λιγομε νοιαζει
αν και για μενα γιατι να το κρυψωαλλωστε ηνορα εχειδικιο αν πειραζε καποιος τη μαμα μου θα εκανα πολυ χειροτερα
το καλο απο αυτα τα επεισοδια ειναι οτι εχει Νορα και Λουκα επιτελους

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από dream_on Πεμ Μαρ 31, 2011 1:37 am

Ο Λουκάς απέδειξε για ακόμα μια φορά με τη στάση του ποιος είναι και τι σημαίνει γι' αυτόν η Νόρα.
Ο άνθρωπος και ΞΕΡΕΙ και ΜΠΟΡΕΙ να αγαπάει αληθινά.
Ξέρει και να ζητάει συγγνώμη και να αποδέχεται μια συγγνώμη ( ακόμη κι αν αυτή συνοδεύεται από ένα αλλά... )

Από μένα απλά.... : respect :

dream_on
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από st@cy Πεμ Μαρ 31, 2011 6:26 pm

maeveline έγραψε:


και για να μην ειμαι και τελειως εκτος θεματος εχω να πω πως αυτες οι σκηνες μου αρεσουν παρα πολυ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984



Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 191984
Απο ολα οσα συμβαινουν και συζητιουνται στο τοπικ,το μονο που με τραβηξε ηταν αυτο... Love!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Πεμ Μαρ 31, 2011 8:36 pm

σημερα αυτο που μου εκανα εντυπωση ειναι οτι αναφερθηκαν τουλαχιστον 2 φορες στην μπεμπα τους.... και πολυ χαρηκα και ελιωσα με τη σκηνη στο κρεβατι και με τον "αποχαιρετησμο" Love! Love! inlove inlove

η αληθεια ειναι οτι με συγκινησε καπως η τελευταια τους σκηνη που φοβοντουσαν μηπως δεν ξαναβρεθουν (που αυτο θα γινοταν αν δεν ειχαμε την ωσια νταιζη να μας βοηθησει... vomit ) και η νορα του ειπε οτι η κορη τους τον περιμενει και να της υποσχεθει οτι θα γυρισει..... και αυτο το φιλι Love! δεν ηθελαν να αποχωρηστουν ο ενας τον αλλον με τιποτα inlove


υγ παντως με αυτο το χρονομετρο ενα αγχος και μια ταχυπαλμια με επιασε οσο να πειτε ηταν λες και μετρουσαντις ωρες για το τελος του κοσμου κι ακομα δεν τελειωσαν, συνεχιζεται και αυριο..... Scandal
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ntinafer Πεμ Μαρ 31, 2011 8:46 pm

οι σκηνες τους των 2 τελευταιων επεισοδιων ειναι για πολλα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 226538 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 94762 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 94762 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 116799 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 116799 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 785868 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 785868 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 785868
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Πεμ Μαρ 31, 2011 9:17 pm

ακριβως ntinafer ειναι ακρως λιωτικες!!!! Love! Love! Heart1 Heart2 inlove inlove Hug Hug δηλαδη συγνωμη επρεπε να ερθουνε τοσο δυσκολες καταστασεις για να δουμε πιο πολλες συγκινητικες και πανω απο ολα σοβαρες σκηνες αυτων των δυο??? νομιζω πως αυτο ηταν το μονο καλο τουτης της απαγωγης.....
μονο και που σκεφτομαι την επομενη εβδομαδα με πιανει πονοκεφαλος.... wall πως ειναι δυνατον μετα απο τοσο δυσκολες και δυσαρεστες ωρες η νορα να αρχισει να ασχολειται με το θεμα της δηθεν απιστιας του λουκα, χωρις να σκεφτει ποσο της σταθηκε τις προηγουμενες μερες???? δεν ξερω με κανει εξαλη αυτη η σκεψη.... maaaad ελπιζω να μην ειμαι η μονη.... ((
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Μαρ 31, 2011 9:44 pm

Συμφωνώ για την τελευταία τους κοινή σκηνή στο σημερινό επεισόδιο. Έβγαζε πολύ συναίσθημα... Τα λόγια, τα βλέμματα, η γλώσσα του σώματος, όλα! : respect : Και το φιλί ήταν τόσο έντονο... Θύμισε κάτι από το δεύτερό τους -σε μικρότερη διάρκεια valen -. Βέβαια, κατ'εμέ η πιο ουσιαστική ατάκα ήταν αυτή της Νόρας "Να θυμάσαι, σε περιμένει η κόρη σου!" : respect :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Πεμ Μαρ 31, 2011 9:50 pm

sifantid έγραψε:Συμφωνώ για την τελευταία τους κοινή σκηνή στο σημερινό επεισόδιο. Έβγαζε πολύ συναίσθημα... Τα λόγια, τα βλέμματα, η γλώσσα του σώματος, όλα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 195890 Και το φιλί ήταν τόσο έντονο... Θύμισε κάτι από το δεύτερό τους -σε μικρότερη διάρκεια Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573 -. Βέβαια, κατ'εμέ η πιο ουσιαστική ατάκα ήταν αυτή της Νόρας "Να θυμάσαι, σε περιμένει η κόρη σου!" Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 195890

Σε πολύ μικρότερη διάρκεια Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 558573 αλλά σημασία έχει το αποτέλεσμα και αυτό που είδα με είχε αγγίξει ήδη από το τρέιλερ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 195890 σκηνή γεμάτη συναίσθημα και γεμάτη χημεία Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 681539 υπέροχα και τα λόγια της Νόρας από την αρχή μέχρι το τέλος Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 811901 ....Λάτρεψα και που την είχε στην αγκαλιά του και εκείνη έκλαιγε Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 681539
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Mikaella Πεμ Μαρ 31, 2011 10:13 pm

Κορίτσια με καλύψατε απόλυτα! Η τελευταία τους σκηνή ήταν υπέροχη! Το φιλί απίστευτο!
Mikaella
Mikaella
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : londino
Ασχολίες : xoros, ipnos...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 18 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukanorofan Πεμ Μαρ 31, 2011 11:22 pm

team Φελια λεμεεεε!!!!!!! Cheer Cheer Cheer

lmao lmao lmao lmao δεν υπαρχεις!!!

(ετρωγα κ εγω κέικ σοκολατα πριν.. Razz valen )

και θα συμφωνησω για τις σημερινες σκηνες με τις προγραψασες... yeap inlove
: respect :

Ypnos
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 18 από 39 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης