Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

+41
Kornilia_Petrakitsa
edem4ever
almaresi
nikidanis
maeveline
st@cy
annoula!
tasoula
aggeliki
tsourdalitsa
ale3ia_eva&nora!!!
stephanos13
ebelina2007
Lisa Nova
fay
sofia
taradoula
Ezantakou
FieryRed
evaki16
kapetanissa
νοριτσα
fay66
Caroline
Foulitsa
DESPOINA
Antigoni!
soso
pasxalitsa
Cancoon
marakii
JESSIE
mary - manos
fantina
Dimitraaa
Καρ-Mik
ntina fan
Δ.Μπέλλος
loukasnora
loukitsa
Clarabelle
45 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap55%Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 55% 
[ 39 ]
Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap15%Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 15% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 71
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Μαρ 15, 2011 12:15 am





Καλή μου Soso, ΑΝ αναφέρεσαι σ'εμένα, δεν είπα οτι μου αρέσει η Στέλλα, αλλά δεν την αντιπαθώ κιόλας, όπως άλλοι... Είναι μια γυναίκα στον κόσμο της, υπάρχουν και τέτοιες, αλλά δεν νομίζω οτι κάνει ζημιά, όπως κάνει πχ. η Νταίζη ή και η Μελίτα... Μάλλον τη λυπάμαι, μπορώ να πώ, γιατί δεν μπορεί να δεχτεί το χρόνο που περνάει και προσπαθεί να ζήσει μαζεμένα ό,τι δεν έζησε τόσα χρόνια... Επίσης εμφανισιακά δεν μου αρέσει , αλλά αντιπαθής δεν μου είναι!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Μαρ 15, 2011 12:17 am

Antigoni! έγραψε:
Στο θέμα του βιασμου,δεν έχει δοθεί ΚΑΝ ξεκάθαρη σεναριακή γραμμή,εξ ου και κάποιοι επιμένουν να πιστεύουν,ότι δεν ήταν τέτοιος!

Αν δεν το πω θα σκάσω... Και να ταν το μόνο δεν έχει ξεκαθαριστεί...

++++++++++++++++++++
Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι! )) )) ))
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Μαρ 15, 2011 12:18 am



++++++++++++++++++++
Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι! )) )) ))
Ευχαριστώ κ ανταποδίδω!!!!! Heart2
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μαρ 15, 2011 12:21 am

Το θέμα του βιασμού είναι μετέωρο.Υπάρχουν διαφορετικές απόψεις αφού ο κάθε ανθρωπος το βλέπει διαφορετικά.Υπάρχει όμως και μια κοινή λογική που διέπεται με βάση τους νόμους.
Για μένα μόνο που ο Μάνος (ακόμη και να μην είχε το σουγιά) με το ζόρι ανάγκασε την Εύα είναι ΒΙΑΣΜΟΣ.Η Εύα δεν συνένεσαι με τίποτα.

Στα του επεισοδίου ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ Γεωργόνη και Ξυλά!!!: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Οι ερμηνείες τους ήταν καθηλωτικές!!!!
Μαζί σιγοντάρανε Αρζόγλου-Σταύρου-Χηναρη!

Η σκηνή με τον Λευτέρη που βρίσκει την Εύα στην Εδέμ ήταν υπέροχη!Περιμένω την αυριανή τους συζήτηση!

Καλά είπα τον Πέτρο σιγανοπαπαδιά ακόμη και με την Άννα υποπτεύομαι ήταν μπλεγμένος...

Απαλλάξτε μας από την Αστέρω.Κατάντησε χειρότερη από την κλάψα και την πονεμένη.Δεν αντέχεται.

Μετά απο καιρό είδαμε να πρωταγωνιστεί η Παρέα και ευχαριστηθήκαμε επεισόδιο!!!
Υ.Γ.Η Τιτανομέγιστη κρατιέται ακόμη αλλά πόσο..? Aww
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 15, 2011 12:24 am

nikidanis έγραψε:
Απαλλάξτε μας από την Αστέρω.Κατάντησε χειρότερη από την κλάψα και την πονεμένη.Δεν αντέχεται.

Μετά απο καιρό είδαμε να πρωταγωνιστεί η Παρέα και ευχαριστηθήκαμε επεισόδιο!!!
Υ.Γ.Η Τιτανομέγιστη κρατιέται ακόμη αλλά πόσο..? Aww

Θα συμφωνήσω. Προσωπικά, μου την δίνει πλεόν περισσότερο η Αστέρω απο ότι η Μελίτα (έζησα να το πω και αυτό). Είναι ενοχλητικότατη.

Η Τιτανομέγιστη μάλλον θα κρατηθεί για πολύ ακόμα. Απλώς θα χρησιμοποιήσει άλλα μέσα εξόντωσης της αντιπάλου. Χιχιχι.

ΥΓ: Τσουρδαλίτσα, ευχαριστώ για την επεξήγηση, οσον αφορά το 339, ο Μάνος ήταν 17. Η Ευα 15.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από soso Τρι Μαρ 15, 2011 12:29 am

@Αntigoni,πες στα κορίτσι μου! lmao lmao lmao
Αγαπώωωωωωω!
Υγ.Νομίζω θα πάνε μες στη βδομαδα οι υπόλοιποι!ΑΝ θυμάμαι καλά,απο περιλήψεις!
Υγ.Ούτως ή αλλως,είναι απόλυτο λογικό,να προηγηθεί η Δαφνη και η Εύα κατά τη γνώμη μου!
Ως οι πιο συνδεδεμενες με τον τόπο!Και αμέσως μετά ,φυσικά,όλοι οι υπόλοιποι!
Όλη τη βδομάδα θα την κλαίμε την Εδέμ,νομίζω! livani

Υγ.Jessie,όχι δεν αναφερόμουν σε σένα!!!!!!Ακόμη κι όταν διαφωνώ μαζί σου,(μέρα παρα μέρα, δηλαδή Razz ),σεβομαι πάντα τον ιδαίτερο τρόπο τόσο αντίληψης,όσο και γραφης σου (αυτό καθε μέρα)!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μαρ 15, 2011 12:31 am

JESSIE έγραψε:



Καλή μου Soso, ΑΝ αναφέρεσαι σ'εμένα, δεν είπα οτι μου αρέσει η Στέλλα, αλλά δεν την αντιπαθώ κιόλας, όπως άλλοι... Είναι μια γυναίκα στον κόσμο της, υπάρχουν και τέτοιες, αλλά δεν νομίζω οτι κάνει ζημιά, όπως κάνει πχ. η Νταίζη ή και η Μελίτα... Μάλλον τη λυπάμαι, μπορώ να πώ, γιατί δεν μπορεί να δεχτεί το χρόνο που περνάει και προσπαθεί να ζήσει μαζεμένα ό,τι δεν έζησε τόσα χρόνια... Επίσης εμφανισιακά δεν μου αρέσει , αλλά αντιπαθής δεν μου είναι!


Κάλιο αργά παρά ποτέ λέει μια παροιμία και θα συμφωνήσω ο κάθε ανθρωπος μπορει να κάνει αυτα που δεν εκανε σε όλη του ζωη να τα κανει μέσα σε λιγες μερες.Όμως αλλιώς μας την περιέγραφαν τη μαμά της Νόρας μέσα από τα τηλεφωνήματα κι αλλιώς μας ήρθε φουριόζα....Από τότε που ήρθε μπήκε σφίνα ανάμεσα στα παιδιά και είναι τρεις λαλούν και δυο χορεύουν χωρίς ουσιαστικά να κάτσει να μιλήσει σοβαρά με την κόρη της για όλα αυτά που πέρασε τόσο καιρό.Μια σοβαρή συζήτηση δεν έχω δει.Ούτε να ενδιαφερθεί και να συμβουλεύψει την κόρη της για την εγκυμοσύνη.Το μόνο που την ενδιαφέρει είναι που θα βγει με τον Πέτρο ,που απ ότι καταλαβαίνω είτε έπαιρνε διαζύγιο είτε όχι πάλι θα χωνόταν ανάμεσα τους.Ο τρόπος της μπορεί να είναι γλυκός vomit αλλά ταυτόχρονα τον θεωρώ και ύπουλο...
Μας βγήκε χειρότερη τρελή από την Αμαλία......
Αν το δούμε και με την χημεία των ηθοποιών δεν συγκρίνεται Πεφάνη-Κατρανίδης με Θεοδωροπούλου-Κατρανίδης.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 15, 2011 12:35 am


tasoula έγραψε:Kai ναι, και η Δάφνη και η Εύα ξεσήκωσαν όλες τις άσχημες αναμνήσεις τους, κατανοητό και πολύ έξυπνο από τη μεριά των σεναριογράφων, γιατί έτσι λειτουργεί ο μηχανισμός αυτοπροστασίας ενός ανθρώπου που πρόκειται να αποχωριστεί κάτι που αγαπάει πολύ. Ανασύροντας κάθε κακή ανάμνηση ξεκολλάς πολύ πιο εύκολα.
Και ναι ο Μάνος ήταν ένα καθίκι που κανένας δεν παραβγαίνει μαζί του. Γιατί την Εύα τη βίαζε ΚΑΙ σωματικά ΚΑΙ ψυχικά. Ή μήπως έχετε ξεχάσει ΚΑΙ το βιασμό της Μελίτας από τον Μάνο??? (αφού την έδειρε πρώτα) Η Εύα είχε μια άρρωστη σχέση μαζί του επειδή ακριβώς τον είχε θεοποιήσει από την εφηβική της ηλικία. Εκτός αυτού οι καταστάσεις που είχε ζήσει σαν παιδί μέσα στο πατρικό της ήταν παρόμοιες. Ας πούμε ότι πίστευε ότι έτσι είναι οι άντρες. Όχι όμως να υπάρχουν και θεατές που να το υποστηρίζουν αυτό ανάμεσά μας! Η άποψη αυτή με βάζει σε υποψίες πολλές... γιατί μόνο όποιος έχει ζήσει ο ίδιος του τέτοιες καταστάσεις ή τις ζει, μπορεί να τις θεωρεί αποδεκτές και δικαιολογημένες, λέω εγώ τώρα, κι αυτός συγγνώμη που το λέω αλλά χρήζει ειδικής ψυχολογικής υποστήριξης.


ntina fan έγραψε:αυτος που βιαζετε δεν συνενει με τιποτα. και οχι δεν εζησα μια τετοια κατασταση γιατι αν με βιαζαν και δεν ηθελα θα ουρλιαζα θα εφευγα. τελος. και θα σε παρακαλουσα να προσεχεις τις εκφρασεις σου


Επειδή σε αυτό το φόρουμ δεν επιτρέπουμε τις προσβολές μεταξύ των μελών μιά μέρα ban και στις δύο η μία για τον τρόπο που πρόσβαλε κι η άλλη για τον τρόπο που συνεχώς προκαλεί προβλήματα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Μαρ 15, 2011 12:40 am

Soso, εντάξει, τότε, και σ'ευχαριστώ για τον καθημερινό σου "σεβασμό"!
Ανταποδίδω κιόλας, γιατί και μένα μ'αρέσει το "εκρηκτικό" στύλ σου...
Οσο για τις διαφωνίες, μέσω αυτών διαβάζουμε και διαφορετικές απόψεις, οπότε είναι κι αυτές ευπρόσδεκτες.
Τέλος off topic!

Νίκη, δεν πιστεύω οτι η Στέλλα θα γίνει εμπόδιο μεταξύ Πέτρου και Αμαλίας. Στο τέλος οι Τιτανομέγιστοι θα είναι πάλι μαζί, και θα κάνουν το γύρο του κόσμου, όπως ονειρεύεται ο Πέτρος. Επίσης νομίζω οτι και η Στέλλα θα γυρίσει στον Ευκλείδη. Είναι η κρίση της μέσης ηλικίας που φταίει για όλ'αυτά, και τίποτε περισσότερο.
Τώρα νομίζω οτι αν η μαμά της Νόρας ήταν η απλή, καθημερινή μαμά που όλοι φανταστήκαμε, ο ρόλος θα ήταν τουλάχιστον βαρετός, οπότε είτε υπήρχε είτε όχι, ένα και το αυτό θα ήταν... Της έδωσαν ρόλο, για νά'χουμε να λέμε, αλλά μας δείχνουν και ένα τύπο γυναίκας που δεν υπήρχε άλλος τέτοιος στη σειρά. Ποικιλία νά'χουμε.....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JESSIE στις Τρι Μαρ 15, 2011 12:45 am, 1 φορά
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Μαρ 15, 2011 12:42 am

nikidanis έγραψε:
Όμως αλλιώς μας την περιέγραφαν τη μαμά της Νόρας μέσα από τα τηλεφωνήματα κι αλλιώς μας ήρθε φουριόζα....

Τότε δεν ήταν σε φάση επαναπροσδιορισμού και ενδοσκόπησης!


nikidanis έγραψε:
Αν το δούμε και με την χημεία των ηθοποιών δεν συγκρίνεται Πεφάνη-Κατρανίδης με Θεοδωροπούλου-Κατρανίδης.
Εννοείται αυτό αλλά το θέμα είναι πότε το σενάριο θα το δει λίγο σαν τηλεθεατής το πράγμα μήηηηηηηηηηηηπως και ισιώσει! Τι λέω πάλι η Μπελλοπαρμένη; Που τέτοια τύχη......... Efxi Efxi
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Τρι Μαρ 15, 2011 12:45 am

Καρ-Mik έγραψε:ΥΓ: Τσουρδαλίτσα, ευχαριστώ για την επεξήγηση, οσον αφορά το 339, ο Μάνος ήταν 17. Η Ευα 15.

Τίποτις!!! Κι εγώ ευχαριστώ για την διευκρίνηση ))
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 15, 2011 12:49 am

Ο σχολιασμος απέκτησε νέα πνοη!
Παρειστικη επιτελους
δεν χορταινω να σας διαβαζω
Clarabelle τα είπες και στο σχολιασμο σου με τον οποίο συμφωνω!
pasxalitsa και λοιπές συμφορουμιτισσες οι γνωστες βεβαιως βεβαιως(όχι όλες) με καλυψατε
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από fantina Τρι Μαρ 15, 2011 1:25 am

αγαπες η Στελλα ειναι μια γυναικα (και υποψην δεν μου αρεσει )που απο επιλογη πηγε να ζησει στην Μονεμβασια
,μεγαλωμενη απο οτι καταλαβα στην Αθηνα ,δεν της πετυχε το πειραμα ,προσπαθησε αλλα δεν της πετυχε (αυτα απο την κουβεντα που ειχε με τον Ευκλειδη μετα τον γαμο τον παιδιων ....
Στην φαση λοιπον του επαναπροσδιορισμου ,ξαναγυρναει στην Αθηνα για να δει που θελει να ζησει και τι θελει να κανει ......
δεν εχει οικονομικο προβλημα απο οτι φαινεται ....
και λαχταραει να κανει μια ,ας μην το πουμε κοσμικη ζωη αλλα κουλτουριαρικη
Μεσα σε ολα αυτα προσπαθει οπως λεει και ιδια να δει με καινουργια και καθαρα ματια ,αυτα (τα λιγα πιστευω εγω και λογοκριμενα)που της ελεγε η κορη της αν ειναι αληθεια και εχουν δικιο ο Λουκας και η Νορα που αποφευγουν καποιους ανθρωπους .......μεχρι στιγμης δεν της δινω αδικο !
απο δω και περα ομως αρχιζει ο παλιμπαιδισμος της δευτερης ηλικιας
ο λαθος τροπος που το κανει ,η μερικες φορες στενοκεφαλια που επιδεικνυει
η πληρη αμφισβητηση της κορης της ,το θαμπωμα απο το Ρουσο (εναν ανθρωπο που δεν ξερει ουσιαστικα )μια ατυπη συγκριση με τον Ευκλειδη
κακως ,ανομια ποσα .....και το τελευταιο .......εγω εχω τις γνωσεις και τις εμπειριες να κρινω τους ανθρωπους και εσεις οχι ειναι βασικα τα στοιχεια εκεινα που μου την κανουν αντιπαθη
τωρα γιατι μας την φερανε ......και μας την φορτωσανε ....
σαν κολα μεταξυ Ρουσου και Αμαλιας ....θα τους ανακατεψει ,θα τους μπερδεψει ,θα κανει το συστριγγλο αλλα στην πραγματικοτητα θα ξαναφερει κοντα (εχετε την εντυπωση οτι θα καταθεσει ετσι ευκολα τα οπλα η Αμαλια?δεν νομιζω )

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από almaresi Τρι Μαρ 15, 2011 5:05 am

Δ.Μπέλλος έγραψε: Δεν γίνεται να βγάλουμε με flashback όλα τα υπόλοιπα επεισόδια; Θα είναι καλύτερα για όλους.....
Μαζί σου

Δ.Μπέλλος έγραψε: Η Κατερίνα πρέπει να πληρώθηκε διπλό μεροκάματο σήμερα με τόσο κείμενο! xoxo
lmao

soso έγραψε:Στο θέμα του βιασμου,δεν έχει δοθεί ΚΑΝ ξεκάθαρη σεναριακή γραμμή,εξ ου και κάποιοι επιμένουν να πιστεύουν,ότι δεν ήταν τέτοιος!
Ζητούμε κι εμείς πολλά από ανθρώπους που, βάσει δηλώσεων που κατά καιρούς έχουν κάνει, διαφωνούν μεταξύ τους - πιθανώς και μέσα τους. Πέρυσι τέτοιον καιρό περίπου, σεναριακά ήταν βιασμός, ενώ 6-7 εβδομάδες πριν (από πέρυσι lol! ) μέλος της συγγραφικής ομάδας είχε δηλώσει πως έχει ξεκαθαριστεί πως δεν ήταν. Τέλος πάντων, βιασμός κι από εμένα, καθάριος. Αν ήθελαν κάποια στιγμή να το πάρουν πίσω, ας έδιναν διαφορετικές οδηγίες για το γύρισμα της σκηνής - αν και, τι να λέμε? αυτό ποτέ δεν υπήρξε πρόβλημα γι αυτούς... οποτεδήποτε θέλουν αλλαγή πλεύσης, το κάνουν... κι όποιος αντέξει!

Υγ. Φωτεινή (?), ευχαριστούμε για τα νομικά και τη Δημουλά - αν και ο έρωτας κι η νύχτα κάηκαν από τις αναφορές...
Υγ2. Έζη, ναι, με τον "μέλλοντα" δουλειά δεν γίνεται Thumbs up

Δεν θα ασχοληθώ με τα κακώς κείμενα, βαριέμαι. Θα το πω πολύ καλό για πολλούς λόγους, που ποιος ξέρει πότε θα ξαναδούμε...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Μαρ 15, 2011 1:15 pm

"Αποχαιρετα την Εδεμ που χανεις..."

Θα σε κουβαλαμε παντα μαζι μας εγραψαν και αφησαν τη δαφνη μανη της να αποχερετησει το μονο σπιτι που γνωρισε ποτε... Να θυμηθει τα παιδικα της χρονια, τα γελια και τις στιγμες που εχασε τον κοσμο, τα χαρακτηριστικα της σφυχτηκαν οταν θυμηθηκε το "αδειασμα" του Νικολα, και εκεινες της απροσμενης ευτυχιας... Μου ελειψε η σκηνη με τον Μανο στην παραλια, ηταν σιγουρα σημαντικοτατη στιγμη στη ζωη της, εμαθε οτι εχει εναν αδερφο... Rolling Eyes Κλειδωσε αποφασιστικα τολμω να πω και εφυγε!

Ο Ηλιας δεν εμεινε να δινει τα παιδια να φευγουν, η Αγγελα ως πιο ψυχραιμη δεν τον αφησε, εβγαλε ομως την πικρα και το θυμο του στο Στεφανο, ο οποιος αντιμετωπος με την οργη της Ευας και τον πονο του Ηλια ειχε λουφαξει!

Οι τεσσερις στο νεο σπιτι της οικογενειας Λυτρα αποφασισαν να απαλαξουν την Δαφνη απο ενα βαρος... Ο Λουκας μες στην γκρινια ειναι τελευταια βρε παιδια γιατι ετσι; Τα γλυκακια εξαφανιστηκαν, οχι ολα, φροντισε η Ευα και το σπιτι ειναι ετοιμο για ξεναγηση, αλλα η Δαφνη δεν ελεγε να κουνηθει Aww Απιστευτα γλυκος ο Νικολας Love!

Η Ευα επελεξε νυχτα για να αποχαιρετησει την Εδεμ, γιατι δεν ειμαι σιγουρη... Οι σκηνες που επελεξαν να μας δειξουν ηταν οι πιο δυσκολες της ηρωιδας στην Εδεμ, ενας βιασμος (ηταν βιασμος, δεν συνενεσαι, ενεδωσε εχει διαφορα), και δυο (?) αποπειρες κατα της ζωης της... Ουρλιαξε σχεδος οτι δεν θελει να τα ξεχασει, αν το κανει ξεχναει ποια ειναι, ο επρεπε για μενα να ειναι εκει, γιατι επρεπε αυτη η γυναικα να εχει τον ανθρωπο της διπλα της επιτελους οταν τον χρειαζεται πραγματικα!

Γεωργονη και Ξυλα πηραν το επεισοδιο και εφυγαν : respect : : respect : Κι εμενα μου ελειψαν αναλογες σκηνες με τους υπολοιπους (κατα τους σεναριογραφους) της παρεας.... Efxi


Παραλληλα Κειμενα

Ενα παιδι μετραει τα αστρα και λειπει ενα... Εχω κερι Βαβυλωνιας να στο δωσω να πας σπιτακι σου και να μας αφησεις στην ησυχους... Δεν την μπορω πραγματικα, μιλαμε η γυναικα χανει απο δεκα μπαντες... Ρωταει τους παντες για τον Πετρο αλλα δεν ακουει κανενα, θελει να διαμορφωσει δικη της αποψη, τι ρωτας τοτε καλε;


Μελιτιαδα... Θελει-δεν θελει, αγαπαει-δεν αγαπαει, θυμωνει-δεν θυμαωνει, (δεν) κλαει-δεν κλαει... Εγωισμος; Πεισμα; Ξερεις κατι δεν με νοιαζει... Γινεται την επομενη φορα που θα την ξαναδω να τα εχει λυσει ολα και να ειναι σε κατασταση νιρβανα, δεν μπορω αλλο τα εχει παιξει το νευρικο μου τετοιο... Εχει και η Μελιτα προβλημα που χωριζει για 40η φορα και οχι η Αμαλια που χωριζει μετα απο 40 χρονια! gibbs


Ενα πτωμα στη μαρινα... Αρχισαν οι ερευνες απο τους υπερανω πασης υποψιας! Ωραιος ο Παναγιωτης, ολος ο καλος ο κοσμος μαζεμενος σε μια λιστα! sisi


Σημειωσεις

Hipnosedon οτι πρεπει, καλυτερο απο τα να παιρνεις τους δρομους επειδη τη βρισκεις να αναστατωνεις κοσμο!
Θεος ο Λευτερης απεναντι στην Νταιζη, ποιον πηρε και δεν το σηκωσε; Την Ευα;
Πειτε καποιος στο Χρηστο να κλεινει τα μπουκαλια γιατι παθαινει ο εγκεφαλος απο τις αναθυμιασεις


Αξιολογιση

Λαμβανοντας υποψιν το κυριως κειμενο και τα προτινομενα ως συμπληρωματικα μια χαρα ηταν... "Πολυ Καλο" μαλιστα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Τρι Μαρ 15, 2011 1:19 pm

Μου άρεσαν πολύ οι σκηνές της παρέας και ειδικά η τελευταία με Εύα-Λευτέρη..
Ξυλά : respect :

Πολύ καλό από μένα..
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Μαρ 15, 2011 1:39 pm


Προσπαθώ να μην βλέπω ειδήσεις τις τελευταίες μέρες, γιατί πραγματικά δεν αντέχω τόση δυστυχία, και σήμερα έκανα το σφάλμα και είδα... Είμαστε τόσο μα τόσο μικροί και ανίσχυροι μπροστά στις δυνάμεις της φύσης, που θα πρέπει, νομίζω, να μικρύνουμε και τα όνειρά μας, τις προσδοκίες μας, τις φιλοδοξίες μας. Ολα να τα συνοψίσουμε σε μιά φράση: Είμαστε ακόμη ζωντανοί, κι αυτό να μας αρκεί! Γιατί κανένας δεν είναι στο απυρόβλητο, και αν το καταλάβουμε αυτό, θα αντιμετωπίζουμε κάθε καινούργια μέρα σαν ένα δώρο, που μας δόθηκε χωρις να το αξίζουμε, και για το οποίο πρέπει να είμαστε ευγνώμονες.... Και για να γίνω και λίγο on topic, αν παρακολουθούσαν ειδήσεις και οι ήρωες της σειράς μας, ίσως έβλεπαν και τις ζωές τους υπό άλλο πρίσμα!
Συγγνώμη για το απαισιόδοξο mood, αλλά το πόστ γράφτηκε υπό την επίρρεια όσων απίστευτων είδαν τα μάτια μου, και δεν ήταν σκηνές από ταινία επιστημονικής φαντασίας....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από aglaitsa Τρι Μαρ 15, 2011 2:51 pm

JESSIE έγραψε:
Προσπαθώ να μην βλέπω ειδήσεις τις τελευταίες μέρες, γιατί πραγματικά δεν αντέχω τόση δυστυχία, και σήμερα έκανα το σφάλμα και είδα... Είμαστε τόσο μα τόσο μικροί και ανίσχυροι μπροστά στις δυνάμεις της φύσης, που θα πρέπει, νομίζω, να μικρύνουμε και τα όνειρά μας, τις προσδοκίες μας, τις φιλοδοξίες μας. Ολα να τα συνοψίσουμε σε μιά φράση: Είμαστε ακόμη ζωντανοί, κι αυτό να μας αρκεί! Γιατί κανένας δεν είναι στο απυρόβλητο, και αν το καταλάβουμε αυτό, θα αντιμετωπίζουμε κάθε καινούργια μέρα σαν ένα δώρο, που μας δόθηκε χωρις να το αξίζουμε, και για το οποίο πρέπει να είμαστε ευγνώμονες.... Και για να γίνω και λίγο on topic, αν παρακολουθούσαν ειδήσεις και οι ήρωες της σειράς μας, ίσως έβλεπαν και τις ζωές τους υπό άλλο πρίσμα!
Συγγνώμη για το απαισιόδοξο mood, αλλά το πόστ γράφτηκε υπό την επίρρεια όσων απίστευτων είδαν τα μάτια μου, και δεν ήταν σκηνές από ταινία επιστημονικής φαντασίας....
δεν γραφω πολυ συχνα αλλα σας διαβαζω ανελιπως
ηθελα απλα να πω πως παντα οι σχολιασμοι σου μου βγαζουνμια ωριμοτητα σκεψης ασχετα με το αν συμφωνω μαζι σου η οχι και για αυτο δεν ηθελα να αφησω να περασει ετσι αυτο το σχολιο. ευτυχως που υπαρχουν ...



οσο για το επεισοδιο
το λατρεψα σχεδον(και λεω σχεδον για τις γνωστες παραφωνιες)
η δαφνη νομιζω ητανΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ το ιδιο και η ευαoscar oscar
επισης η σκηνη στο σπιτι της ευας με τον ηλια να ξεσπαθωνει : respect :
δεν εχω λογια νομιζω πως ηταν απο τα καλυτερα του 3ου κυκλου
εγω παντως συγκινηθηκα Aww
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 15, 2011 3:37 pm

Μετά από αρκετό καιρό είπα να σχολιάσω επεισόδιο.. ένα επεισόδιο βέβαια που αξίζει σχολιασμό… ένα κλείσιμο για την ιστορία που αγαπήσαμε…

Δεν μπορώ να πω ότι δεν με στεναχώρησε το σκηνικό με τα δύο ζευγάρια αγκαλιασμένα και την Εύα μόνη.. χωρίς να έχει κάπου να ακουμπήσει… Δεν μπορώ να πω πως αυτό το όλοι μαζί μου κάθεται στο λαιμό.. Οι έξι κρίκοι που έγιναν πέντε για τους χ ψ λόγους και έριξαν μαύρη πέτρα σε όλο τον πρώτο κύκλο…
Η Γεωργόνη σε όλες τις ανυμνήσεις στην περιπλάνηση στην μικρή της Εδέμ ήταν εξαιρετική.. Το βλέμμα της τα έλεγε όλα…

Πεφταστέρω και Αμαλία δεν σχολιάσω.. καρτουνίσιτκο το σκηνικό μόνο που κανείς δεν γελάει…

Επιστρέφοντας στην Εδέμ λέω γυρίσαμε πίσω.. Δεν θυμάμαι ποια κοπέλα το είπε αλλά μακάρι να πήγαινε όλος ο κύκλος με φλασμπακ.. με αυτά που αγαπήσαμε… Γέλα πουλί μου γέλα για τελευταία φορά λογικά…
Ταυτόχρονα και οι καλές και οι άσχημες στιγμές για τη Δάφνη.. Τουλάχιστον οι σεναριογράφοι έδωσαν λίγο χρόνο στην ηρωίδα να αποχαιρετήσει τον τόπο που έζησε όλη της τη ζωή… Ταυτόχρονα είδαμε και την προδοσία του Νικόλα να έρχεται σ ισορροπία με τη θυσία που έκανε αφήνοντας το όνειρο του, για να μην ξεχνάμε ότι αυτά που ακούγαμε στην αρχή του πρώτου κύκλου ήταν μπαρμπούτσαλα…
Και τουρτοπόλεμος???? AwwAww
Θα ήθελα να δω τη στιγμή που έμαθε για τη μάνα της, καθώς και κείνη την απίστευτη συνάντηση με το Μάνο όταν μάθανε πως είναι αδέρφια… Αλλά δεν ζητάω πολλά, και με αυτά που είδαμε πάλι καλά να λέμε…

Η Εριέττα πιάστηκε στη φάκα και ξεκινάει νέος γύρος ανακρίσεων και συλλήψεων.. για να δούμε..

Κλείσαμε λοιπόν….Aww

Τα γλυκά και τα φιλάκια πολύ όμορφα στο σπίτι της Δάφνης και του Νικόλα…
Επίσης πολύ ωραία η μπλουζίτσα της Νόρας..
Και ο Νικόλας πολύ τρυφερός… γλυκιά μου πικροδάφνη… Love!

Αστερω βαριέμαι!!!!!

Εύα Στέφανος Ηλίας και Αγγέλα γιατί απαγορεύεται να έχουμε Σταύρου-Ξυλά μόνους στο ίδιο πλάνο, δεν κάνει.. Λες και δεν μπορούσαν να κάνουν αυτή τη συζήτηση οι δύο τους… ερμηνευτικά εξαιρετικοί… Οι λόγοι που η Αντιγόνη δεν πουλάει μου κινούν την περιέργεια.. τόσο κόλλημα πια με την Εδέμ..

Η Μελίτα κλασικά ξινίλα έβρισε και τη μανούλα…
Πάλι καλά δεν την είδαμε πολύ.. Fskl

Ο Στέφανος αγαπάει τη Μελίτα μωρέεεεε…. Fskl
Όταν αποφασίσετε ποια αγαπάει, με ποια είναι ερωτευμένος και πια έχει φίλη δώστε του σενάριο.. προς το παρόν ξεφτιλίζεται με αυτή την ανύπαρκτη ιστορία που μας έφαγε τα αυτιά..

Η Νταίζη έχει αρχίσει και γίνεται γλοιώδης εκτός από ανυπόφορη… ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!

Και για κλείσιμο άλλο ένα ρεσιτάλ από τη ΘΕΑ Ξυλά!!
Μόνη της στην Εδέμ να ξαναζεί τις πιο δύσκολες στιγμές της, το βιασμό, την απόπειρα αυτοκτονίας, την προσπάθεια να εξαγνιστεί στη θάλασσα( περιττό να πω πως πάλι ανατρίχιασα με την κραυγή).. Σε μια Εδέμ που εκείνη εγκατέλειψε και ελπίδες και όνειρα.. Εκφραστικότατη, με συνεπήρε.. Και για πρώτη φορά έδεσε τόσο καλά η παρουσία του Λευτέρη… Έτρεξε κοντά της, να είναι δίπλα της σε μια στιγμή που ήξερε πως τον χρειάζεται… Δεν ξέρω τι είπαν, δεν με ενδιαφέρει τι είπαν, με ενδιαφέρει ότι αποχαιρετώντας την παιδική της ηλικία ο Λεύτερης ήταν δίπλα της.,…

Τέτοιες στιγμές θυμίζουν Μυστικά στια καλύτερα τους…
Βέβαια κάπου εδώ είναι το τέλος αλλά δεν πειράζει.. Ας δοθεί αξιοπρεπώς…
Πολύ καλό για την παρέα που έφυγε άρον άρον από την Εδέμ., για τη Γεωργόνη και την Ξυλά που απογείωσαν ένα κατά τα άλλα απογοητευτικό επεισόδιο…
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από elenp Τρι Μαρ 15, 2011 4:03 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο. Μου άρεσαν σχεδόν όλες οι σκηνές. Μου άρεσε η σκηνή με τν Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά και τον Νικόλα που έγραψαν στο απουσιολόγιο, ήταν όλοι πολύ καλοί και αυτά που έλεγαν πολύ ωραία. Η σκηνή με την Δάφνη να θυμάται διάφορα από την κατασκήνωση πολύ καλή, της είναι πιο δύσκολο γιατί από μικρή ήταν το σπίτι που μεγάλωσε και πρέπει να φύγει από εκεί. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά και τον Νικόλα στο σπίτι ήταν πολύ ωραία, αφού έφυγαν η Εύα, η Νόρα και ο Λουκάς έμειναν σπίτι τους όπου ο Νικόλας με την Δάφνη είχαν έναν πολύ ωραίο διάλογο. Η σκηνή με τον Λουκά, την Νόρα και την μαμά της πολύ καλή, η Νόρα και ο Λουκάς κατάλαβαν ότι η μαμά της μπορεί να ερωτεύτηκε. Η σκηνή με την Εύα στην κατασκήνωση ήταν πολύ ωραία.

Γενικά το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο και το ψηφίζω τέλειο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Caroline Τρι Μαρ 15, 2011 4:08 pm

Μιας κα ειδα οτι το θεμα του βιασμου της Ευας συζητιεται πολυ εντονα, ειπα να πω και εγω μια γνωμη. Θεωρω οτι ναι ηταν βιασμος. Η Ευα ηταν μολις 16 χρονων. Δεν ειχε ξανακανει τιποτα για αυτο δεν ηξερε πως γινεται. Ηταν μονο 16 και στο κατω κατω ο Μανος την απειλουσε με μαχαιρι (ή σουγια). Και αυτο μονο διχνει πως η Ευα δεν το ηθελε....

Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από Edemgiapanta Τρι Μαρ 15, 2011 4:18 pm

Καλούτσικο το επεισόδιο,περίμενα περισσότερη συγκίνηση με την Εδέμ...

Edemgiapanta

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Αθλητισμός,μουσική,κινηματογράφος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 15, 2011 4:18 pm

Ας κανω και εγω μερικα γενικα σχολια......

Ξεκινωντας με τα παρασιτα του επεισοδιου εχουμε και λεμε:
Στελλα και Πετρος βαριεμαι..... Sleep Τουλαχιστον ελπιζω οτι η Στελλα αναφερομενη στο να θυμηθουν τα παλια στα Εξαρχεια,εννοουσε ο καθενας τα δικα του γιατι αν μας τους βγαλουν οτι γνωριζονταν απο τοτε θα'ναι για πολλα Fskl

Η Μελιτα η κλασσικη μουλαρα που γνωριζουμε...Ειναι τροπος αυτος να μιλαει στη μανα της που ηταν παντοτε εκει γι'αυτη προσπαθωντας να τη βοηθησει!? Fskl Τουλαχιστον ειχε μονο μια σκηνη...κατι ειναι και αυτο!

Η Νταιζη τα ιδια,τα ιδια και τα ιδια.....Νισαφι πια με τα διαμαντια και τους εκβιασμους! Fskl

Και παμε στα υπολοιπα τωρα......
Μου αρεσε πολυ η φρασουλα που εγραψαν τα παιδια στο απουσιολογιο! Aww Αν και αυτο το ''ολοι μαζι'' μου χτυπαει ασχημα!
Παρα πολυ καλη η Γεωργονη ως Δαφνη προσπαθωντας να αποχαιρετησει τον τοπο που γεννηθηκε και μεγαλωσε!Πολυ ομορφα κια τα flashbacks! Snif

Η κινηση των υπολοιπων να τακτοποιησουν τα πραγματα για να τα βρει ετοιμα η Δαφνουλα ηταν πολυ τρυφερη!Οπως και η συζητηση του Νικολα με τη Δαφνη στη συνεχεια! Love! Το ''πικροδαφνη'' ηταν τρομερα πετυχημενο και μ'εκανε και γελασα! sisi

Πολυ ωραιες οι ερμηνειες που ειδαμε και στη σκηνη με Ευα-Στεφανο-Αγγελα-Ηλια!Και φυσικα συμφωνω 100% με οσα ειπωθηκαν περι Αντιγονης.

Ο Χρηστος σε κοινη σκηνη με το Στεφανο αναμφιβολα δινουν μια πολυ ωραια εικονα στην οθονη μας! Matakia Προτιμω λοιπον να μεινω σε αυτο και να μη σχολιασω το περιεχομενο της συζητησης τους!

Και για το τελος η ΘΕΑ Ξυλα που χωρις λογια μονο μεσα απο το βλεμμα και τις αναμνησεις της ως Ευα περασε τοσα συναισθηματα! : respect : Και στη συνεχεια με συγκινησε η ατιμη με οσα ελεγε στο Λευτερη! Aww
Το μονο που λιγακι με ενοχλησε ηταν οτι υποτιθεται πως η Ευα πηγε εκει για να αποχαιρετησει ολοκληρη τη ζωη της που εχει συνδεθει με αυτο το μερος,δεν καταλαβαινω λοιπον γιατι επρεπε να δουμε μονο τις ασχημες και στεναχωρες στιγμες της αλλα τελοσπαντων!

Οπως και να εχει το επεισοδιο αυτο ηταν και το επισημο τελος των Μυστικων της Εδεμ ετσι οπως τουλαχιστον τα ξεραμε,αν και το ειχαμε καταλαβει καιρο τωρα οτι παρακολουθουμε αλλα 'ντ'αλλα!Καλο απο εμενα!

Υ.Γ Ενα oscar στη Φωτεινη(tsourdalitsa)για τη χρηση αυτου του ποιηματος της Δημουλα στον τρομερο σχολιασμο της!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Μαρ 15, 2011 4:24 pm


Aglaitsa, σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... Εχω αρχίσει να αισθάνομαι σαν στο σπίτι μου εδώ, και γι'αυτό άφησα τον εαυτό μου να εξωτερικεύσει τα αισθήματα που ένιωσα εκείνη τη στιγμή, έστω κι αν δεν έχουν καμμία σχέση με το θέμα μας....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 524 - Ημερομηνία 14-03-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 15, 2011 6:19 pm

evanna μου όπως τα λες!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης