Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

+28
roria
almaresi
Lyn
kapetanissa
lizzie
annoula!
nefelik
tzibirdika
Dorina <3 Πέτρος
hionati
sarita
marakii
Kornilia_Petrakitsa
evaki16
Antigoni!
Cancoon
soso
DESPOINA
JESSIE
fay66
νοριτσα
Δ.Μπέλλος
gxnel
fantina
Ezantakou
Caroline
loukitsa
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap46%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 46% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 54
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από roria Τετ Μαρ 16, 2011 1:37 pm

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα, κορίτσια. : thanks :
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από evanna Τετ Μαρ 16, 2011 3:15 pm

Μερικα γρηγορα σχολιακια και απο εμενα......

Ομορφη η σκηνη Ευας-Λευτερη!Ειδικα απο αποψη ερμηνειων,ιδιως η Ξυλα τα πηρε ολα και 'φυγε! : respect :

Μου αρεσε η συζητηση Λουκα-Εριεττας,οπως και η συμπαρασταση που της εδειξε!Η Λαμπου πολυ καλη σε ολες της τις σκηνες,τρομερα φυσικη! Thumbs up

Ο Λουκακος εν τω μεταξυ θα λυσσαγε αν δεν ξυπναγε παλι Δαφνη-Νικολα!Ελεος με αυτη την κατασταση!Και δυο παρατηρησεις:
1.Ο Μαριουκος που κοιμαται?Και επισης βαρηκοϊα εχει το παιδι και δεν ξυπνα με τα κουδουνια και τις φωνες!? imarton
2.Αλλαξτε τα σεντονια παρ'αυτα!

Ο,τι θα εφτανε η στιγμη που θα εβλεπα σκηνη και θα φωναζα ''Πες τα Νταιζη''ομολογω οτι δεν το περιμενα! Razz Μια φορα μιλαει σωστα,ακου την βρε Στεφανε!

Αυτη η Στελλα πολυ με εχει κουρασει.... pff Μας μαγαρισε και το τραγουδι του Σαββοπουλου!

Μελιτα ευτυχως ειχαμε λιγη για ακομα ενα επεισοδιο....Βεβαια ασχετως χρονου συνεχιζει να παραμενει αχαρακτηριστη!

Ωραιος ο διαλογος Δαφνης-Λευτερη...Με συγκινησε με τη φραση της για το κλειδι! Aww Οσον αφορα την Ευα,η Δαφνη ειπε ''Δεν ηταν και τοσο ευχαριστο το παραμυθι για την Ευα''Σαφως,μονο που τουλαχιστον ηταν παραμυθι! Efxi

Ηλιας και Πετρος ειναι μια ομορφη εικονα!Παραδοξως δεν τις βαριεμαι ποτε τις συζητησεις τους! Klap

Τελος μ'αρεσε η χαρουμενη ατμοσφαιρα στο γυμναστηριο!Βεβαια μας τα χαλασε ο Παναγιωτης αλλα ειμαστε συνηθισμενοι πια στις εμφανισεις της αστυνομιας σε κατι τετοιες στιγμες!!!

Μετριο απο εμενα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Τετ Μαρ 16, 2011 3:18 pm

Καλώς ήρθες roria και καλά πόστ..To ονοματάκι σου;
Συμφωνώ απόλυτα με το σχολιασμό σου..
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τετ Μαρ 16, 2011 3:29 pm

Roria σε καλωσορίζω κι εγώ με τη σειρά μου! Καλά ποστ!!! Τα οποία αν δεν περιέχουν τουλάχιστον μια φορά το όνομα Μπέλλος εγώ προσωπικά δεν τα διαβάζω!!!! lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

(Πλάκα κάνω μην με παρεξηγήσεις... Razz )
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από fantina Τετ Μαρ 16, 2011 3:43 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:Roria σε καλωσορίζω κι εγώ με τη σειρά μου! Καλά ποστ!!! Τα οποία αν δεν περιέχουν τουλάχιστον μια φορά το όνομα Μπέλλος εγώ προσωπικά δεν τα διαβάζω!!!! lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

(Πλάκα κάνω μην με παρεξηγήσεις... Razz )

τι να πω κοπελα μου .....
να εισαι παντα καλα και παντα με τετοιο κεφι ...η <<η τρελα σου >>μου φτιαχνει το κεφι .....
και οχι μονο αυτο με εχει κανει επισης να συμπαθω ολο και περισοτερο το Μπελλο ....
μπραβο σου


καλως ορισες Roria στο φορουμ ,ευχομαι καλα ποστ !!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τετ Μαρ 16, 2011 3:50 pm

roria έγραψε: Γιατί το να δανείζεσαι τη μορφή του άλλου για να προβάλεις πάνω της όλα τα δικά σου απωθημένα, προφανώς δεν είναι έρωτας, είναι νεύρωση.


Η υπογράμμιση δική μου, και ευχαριστώ πολύ roria, πέτυχες ακριβώς τη λέξη και την έννοια... νιώθω σαν πολύ καιρό να την είχα στην άκρη γλωσσας που λένε και μου διέφευγε!
Εξαιρετικός αφορισμός! Thumbs up

roria έγραψε:Αυτό ούτε επαναπροσδιορισμός, ούτε ενδοσκόπηση λέγεται. Με άλλες λέξεις το περιγράφουμε συνήθως...

lmao δίκιοοοοοοο! lmao να'σαι καλά!!!!!

Κατά τα άλλα, σε καλωσορίζω κι εγώ στο παρεάκι, αν και, καινούρια είμαι κι εγώ... αλλά περνάμε όμορφα! sisi

JESSIE έγραψε:
Kapetanissa, αν και "αργάμιση" (που τις βρίσκεις αυτές τις τρελλές εκφράσεις!!!) μιά χαρά σχολιασμό μας χάρισες, για άλλη μιά φορά. Δεν θα πώ τα σέβη μου, αλλά μιά υπόκλιση θα στη δώσω! Κι ευχαριστώ για το οσκαράκι!

Jessie μου, το αργάμιση είναι κλεμμένο, από κάτι παντρεμένους, παλιά, που είχαν κι αυτοί ψυχή... Wink απλώς το έχω ενσωματώσει πλήρως στην καθημερινότητα μου, με εκφράζει τόσο πολύ... ομοίως σας μερσώ δια την υπόκλισην! (πάλι καλά, είδες, είχα σκιαχτεί με τα σέβη... έτοιμη ήμουν!)
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από elenp Τετ Μαρ 16, 2011 5:21 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα να συζητάνε, ο Λουκάς μπορεί να λέει ότι δεν θέλει να ασκεί την δικηγορία αλλά συμπεριφέρεται σαν δικηγόρος όπως και η Νόρα, είχαν πολύ ωραίο διάλογο. Η σκηνή με τον Λουκά, τον Νικόλα και την Δάφνη πολύ καλή, η Δάφνη όπως νομίζω και ο Νικόλας κατάλαβαν τον λόγο που πήγε ο Λουκάς από εκεί. Η σκηνή με την Εύα και την Νόρα που πήγαν στην τράπεζα για να πάρουν τα χρήματα πολύ ωραία, είχε χιούμορ. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα ήταν πολύ ωραία.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από rachel Τετ Μαρ 16, 2011 5:56 pm

Μερικες παρατηρησεις και απο μενα.... Rolling Eyes

Αν και περιμενα με αγωνια την συνεχεια της πονεμενης αναπολησης της Ευας, τελικα τους ξεπεταξαν παλι.... Βεβαια μπορει να ειπαν λιγα αλλα τουλαχιστον μεσα τους καταλαβαν πολλα.... Μαζι με την Ευα αποχαιρετησα και εγω τον μεγαλο της ερωτα που ειναι παραπανω απο εμφανες οτι δεν προκειται να ξαναγυρισει..... Aww

Εχω βαρεθει αυτην την σχιζοφρενικη αντιμετωπιση του ρολου του Λουκα.... Στο μισο επεισοδιο βλεπω τον τρυφερο, δοτικο, εξυπνο και χιουμοριστα δικηγορο που λατρευω και στο υπολοιπο μερος αδυνατω ν' ανγνωρισω αυτον τον παλιμπαιδιστη, ρεμπελο, με εμμονη να διακοπτει τον υπνο μιας οικογενειας με μικρο παιδι..... Εχει παραξεφυγει αυτη η ιστορια με τις νυχτερινες ενοχλησεις και εχει αμαυρωσει πολυ την προσωπικοτητα του Λουκα..... wall

Για την ανακδιηγητη συναντηση στο πιο hot στεκι της πολης, αηδιασα για ακομα μια φορα.... Σωστα το εθεσε το Νταιζακι στον μπουλη, αιμα τους ενωνει..... αυτο που πηγε αρκετες φορες να βαψει με τα χερακια της η πονεμενη, στις αποπειρες εναντιον της γυναικας και του αγεννητου παιδιου του.... εκτος κι αν μιλανε για το αιμα που κυλαει στις φλεβες τους και το θυμουνται μονο οταν προκειται για διαμαντια ή συμφεροντα.... vomit
Οσο για τα λεγομενα της περπατημενης αδελφουλας μπορει να ψυχογραφησε σωστα τις αντιζηλους αλλα τιμησε και την παραδοση της αγιας οικογενειας.... Προετρεψε τον αδελφουλη να φυγει μακρια μαζι με την Εριεττα εγκαταλειποντας ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ το παιδι του.... Αλιμονο!!! Σχετικα με τα κινητρα της αδικημενης να τον ξαποστειλει με την Εριεττα, δεν νομιζω να εχουν να κανουν μονο για τις τυψεις του Χρηστου μην κατηγορηθει η διμετρη.... Εχουμε και μια Εδεμ να διεκδικησουμε απο την μανουλα οποτε σιγουρα δεν θελουμε τον αδελφουλη στα ποδια μας.... sfyr

Η μπουκλωτη κοντοφθαλμη και ανωριμη οπως παντα... Συμπεριφεται παρορμητικα χωρις να υπολογιζει αυτα που ξεστομιζει, ορμωμενη παντα απο το εγωκεντρισμο της.... Ας της υπενθυμισει καποιος οτι μιλαμε για μια υποθεση δολοφονιας και οχι για το που ξενοκοιμηθηκε ο Απολυτος.... soutien

Οι σκηνες αστερομανας-Ρουσσου πολλαπλασιαζονται επικινδυνα.... Αλλη μια γυναικα που χανει την αξιοπρεπεια της στο βωμο του γεροντο-ερωτα, συχνο φαινομενο των ηρωιδων της σειρας.... Συνηθως οι νεες προσθηκες ρολων, εχουν κατι να δωσουν, ιντριγκαρουν την κατασταση..... εδω ομως βλεπω μονο ανουσιες σκηνες για να καλυπτουμε τηλεοπτικο χρονο.... Δεν ξερω πως θα διαχειριστουν την συνεχεια του γελοιου ειδυλλιου, ευχομαι ομως να σεβαστουν το γεγονος οτι η Στελλα μας συστηθηκε σαν μητερα της Νορας και οχι σαν πετρα του σκανδαλου μεταξυ Ρουσσου-Αμαλιας.... livani
Loukitsa υποκλινομαι για την ιμιτασιον Πετροβασιλη..... Palamakia

Η λειψη παρεα γλενταει και παλι κανει ντου η αστυνομια.... Τι πρωτοτυπο!!! slap

Για το τελος αφησα την εγκυο που νοιωθω την αναγκη να την υπερασπιστω..... Ολημερις την βλεπω να τρεχει σε γραφεια, υπηρεσιες, τραπεζες με την κοιλια στο στομα..... Οταν δεν την ταραζουν με τα απλα καθημερινα της παρεας δηλ. φονοι, διαμαντια, εκβιασμοι, συλληψεις θα πρεπει να ασχολειται ή με τα γκομενικα της Μελιτας ή τον ερωτικο παροξυσμο της μανουλας για τον Ρουσσο.... Ημαρτον πια!!! Impatient

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Μαρ 16, 2011 6:17 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ

Πάγια τακτική στα μυστικά μετά απο κάθε καλό επεισόδιο μας σερβίρουν και μερικά αδιάφορα να ερχόμαστε στα ίσια μας. Δεν κάνει να κακομαθαίνουμε

Στο χθεσινό επεισόδιο έγραψα οτι για την Εύα αυτός ο αποχαιρετισμός ήταν τέλος κι αρχή ταυτόχρονα. Ο Λευτέρης την άκουσε την ένιωσε την παρηγόρησε και της ζήτησε να κάνουν ένα νέο ξεκίνημα. Η Εύα με τη σειρά της του είπε οτι τον αγαπάει γιατί της θυμίζει την αθωότητά της. Μοιάζει λες κι ο Λευτέρης την ξαναφέρνει στην αφετηρία. Πριν τραυματιστεί τόσο πολύ. Μου άρεσε ο τρόπος που μίλησε για τα λάθη της χωρίς να κατηγορήσει κανέναν άλλον παρά μόνο τον ευατό της (άλλωστε αυτή είναι η Εύα και αυτός είναι ο λόγος που την αγαπώ) και με ξετρέλαναν τα λόγια του Λευτέρη ''Μαζί θα φύγουμε απ την Εδέμ σου δεν είσαι μόνη σου πια''.

Σκάρτο δίλεπτο ωραία σκηνοθετημένο και με εξαιρετικό διάλογο. Τελικά όταν θέλουν μπορούν. Περίμενα να δω δυό λόγια ακόμη αλλά μερικές φορές φτάνει μια κίνηση ή μια ματιά και σήμερα έστω και με τόσο λίγο σηματοδότησαν την αρχή μιας κοινής πορείας. Η σκηνή είχε λύπη κι ελπίδα την ίδια στιγμή και Ξυλά και Μπισμπίκης την υποστήριξαν άψογα. Απ την Ξυλά έχω δει πολλές εξαιρετικές σκηνές οφείλω όμως να ομολογήσω οτι και ο Μπισμπίκης σήμερα με εντυπωσίασε.

Ο Λευτέρης τελικά λίγα άκουσε και πολλά κατάλαβε και το απέδειξε και με τη Δάφνη. Το παραμύθι τελικά το έμαθε με δύσκολο τρόπο αλλά προσπάθησε να στηρίξει εκτός απ την Εύα και τη Δάφνη που βίωσε μια μεγάλη απώλεια. Ομολογώ οτι όταν την είδα να μιλάει για το κλειδί του σπιτιού της συγκινήθηκα. Κάποτε η φωτιά έζωσε το δικό μου σπίτι και όταν πια δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο το έκλεισα γύρισα την πλάτη κι έφυγα αλλά πιστέψτε με ήταν απ τα πιο δύσκολα πράγματα που έκανα στη ζωή μου. Αυτό θυμήθηκα. Ελπίζω κάποια στιγμή οπως εγώ να επιστρέψει στο σπίτι της και να το βρει εκεί και τότε η χαρά της θα είναι τεράστια.

Η Εριέττα βλέπει τις υποψίες να πέφτουν πάνω της και θορυβημένη φωνάζει το Λουκά. Χάρηκα που έτρεξε να της συμπαρασταθεί αν και με έχει κουράσει η ασυνέπεια του σεναρίου. Τη μια φωνάζει τέλος με τη δικηγορία κι αφήνει τη Νόρα να τρέχει μόνη της και χαζολογάει ολημερίς και την άλλη δηλώνει δικηγόρος. Αποφασίστε τελικά γιατί ζαλίζομαι.

Αρχικά με εκνεύρισε που είδα το Λουκά να βαράει τα κουδούνια του Νικόλα μες τη νύχτα αλλά στη συνέχεια χαμογέλασα. Μερικές φορές η πρόθεση μετράει περισσότερο απ την πράξη κι αυτός το έκανε για να δείξει στους φίλους του οτι τίποτα δεν έχει αλλάξει

Προς στιγμήν ξαφνιάστηκα με τη Νταίζη. Ευτυχώς κατάλαβα γρήγορα οτι μιλούσε για να προστατέψει το Χρήστο κι όχι απο ενδιαφέρον για το Στέφανο. Αυτά που έλεγε είναι τα προφανή. Η Μελίτα ρεβανσιστικά θέλει το Στέφανο κι όχι απο τρελή αγάπη. Τον διώχνει όταν δεν τον διεκδικεί καμιά και τον διεκδικεί όταν τον βλέπει με κάποια άλλη δίπλα του χωρίς να τον αποδέχεται στην ουσία. Η Νταίζη μπορεί για αρχιμαφιόζα να μην πείθει αλλά είναι καπάτσα και στο νυχτοκάματο έχει μάθει τι είναι πείσμα και τι έρωτας. Η Εριέττα πράγματι δαγκώνει σίδερα για το Στέφανο και το έχει αποδείξει κι ο Στέφανος είναι πασιφανές οτι δεν είναι αδιάφορος απέναντί της. Μου θύμισε λίγο το Στράτο που στην αρχή όταν του μιλούσε ο Αμιράς για τη Ρεγγίνα ειρωνευόταν και αμέσως μετά περνούσε στο θυμό. Πως τα κατάφερε αυτό το παλικάρι να μπλέξει με δύο γυναίκες που τον σεβάστηκαν και να ξεπέσει στη δευτεράτζα απορίας άξιον.

Η Μελιτούλα πάλι που υποτίθεται λατρεύει το Στέφανο μόλις άκουσε οτι εκείνος είναι το άλλοθι της Εριέττας έμεινε με το στόμα ανοιχτό (στη συγκεκριμένη περίπτωση ήταν και ταιριαστό) και έσπευσε να διαψεύσει το άλλοθι. Μπροστά στην κατινιά δεν κάθησε να σκεφτεί οτι έγινε ένας φόνος ότι είναι στη μέση και κάτι διαμαντάκια οπότε μπορεί να μπλέξει κι αυτός κι ότι όσο είναι ο Στέφανος άλλοθι για την Εριέττα άλλο τόσο είναι κι η Εριέττα για το Στέφανο. Ψιλά γράμματα θα μου πείτε και για να τα σκεφτεί κανείς πρέπει να διαθέτει μια στοιχειώδη νοημοσύνη.

Μέσα στον κακό χαμό το πλοίο της αγάπης σάλπαρε για το Ρούσσο. Λίγο σιτεμένος βέβαια ο έρως αλλά μας απασχόλησε περισσότερο απ την Εύα που όσο να πεις είναι στη σειρά απ την αρχή και τη φτύνουμε με δίλεπτα. Εξάρχεια δωράκια κι η Αμαλία μπάστακας. Άκουσε ο Ρούσσος για μέλλουσα ζωή αναθάρρησε και πήγε να τα πει και στον Ηλία. Άφησε άνθρωπε μου το Λιάκο ήσυχο. Αυτό μας έλειπε να ζητάει κι αυτός απ την Αγγέλα ραντεβού. Γελοίο το θεματάκι και δεν το σχολιάζω περισσότερο γιατί θα γίνω κακιά.

Τα λύτρα επέστρεψαν στα χέρια της Εύας και το πρώτο πράγμα που σκέφτηκε ήταν οτι έπρεπε να επιστρέψει στο Στέφανο όσα εκείνος πρόσφερε για να συμπληρωθεί το ποσόν. Κεράσματα στο γυμναστήριο κι όπως απαιτεί το έθιμο τσουπ να κι ο αστυνόμος. Άντε να δούμε ποιός έχει σειρά για τη φυλάκα.

Παραθετω ενα απο τους σχολιασμους με τους οποιους ταυτιζομαι κι αυτο διοτι και απο το επεισοδιο να θυμομουν κατι παραπανω, δεν εχω και πολυ χρονο στη διαθεση μου!

Υ.Γ Εχω σοβαρο προβλημα! Συμφωνω με τη Νταιζη.... imarton imarton
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης