Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

+52
Ioanna T
rachel
trelli petrakitsa
st@cy
ProudMaslowqueen
Dorina <3 Πέτρος
ale3ia_eva&nora!!!
lizzie
kapetanissa
nefelik
evanna
MarCia
stephanos13
almaresi
zeta88
roria
katie007
soso
Edemgiapanta
evaki16
pasxalitsa
tsourdalitsa
sarita
fay66
JESSIE
Aria
AmaliaPetros_fan1
Ezantakou
jim7
nadiap
Cancoon
Caroline
nikidanis
KatsaroYpotheto
marakii
tzibirdika
νοριτσα
mary32
fay
edem4ever
Καρ-Mik
xristinaki_noraloukofan
Dimitraaa
Δ.Μπέλλος
Antigoni!
loukasnora
taradoula
fantina
ellie
gxnel
loukitsa
Clarabelle
56 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap57%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 57% 
[ 47 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 83
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από fay66 Παρ Απρ 01, 2011 9:32 pm

Τώρα να πω ότι ξετρελάθηκα , δε θα το πω.
Μια Νόρα μέσα στην υστερία , μια Νόρα μέσα στα μούτρα , μια Νόρα ζηλιαρόγατα με το τρελοκόριτσο την Αμαλία.
Εκεί που λες άντε ρτελείωσε το ένα τσουπ , πετάγεται ένα άλλο θέμα.
Κάπου κούρασε το πράγμα.
Και από πάνω έχουμε και τη Δάφνη να κάνει σκηνές του Νικόλα, ο μόνος εκεί μέσα που δεν έφταιγε σε τίποτα στο κάτω κάτω της γραφής.
Πάντως τέλος ο Μπέλλος. Κρίμα.
Αλλά και η Νταιζάρα εύθυμη χήρα:
"Πάμε Χρήστο μου , αύριο έχουμε να κάνουμε πλιάτσικο στο σπίτι του Μπέλλου και να κάνουμε και μια κηδεία."
Μια χαρά η δικιά σου. Τον ξεφορτώθηκε μια χαρά με τις ευλογίες της αστυνομίας .
Και όχι που δεν θα άρχιζε η Στέλλα . Θέλει αγάπη και φροντίδα .Μην ξεχάσουμε να της ρίξουμε και προδέρμ με μπόλικη στοργή.
Μπέλλος τέλος και πάμε να ζήσουμε άλλα σημεία δόξης !!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από sarita Παρ Απρ 01, 2011 10:13 pm

τι εγινε ρε παιδια δεν το εχω δει βλεπω της πεμπτης.Χασαμε τον μπελλο?Δεν ψηφιζω πενθω.Ιωαννα μου κουραγιο σου ευχομαι.Η ζωη ειναι μπροστα.Μην το βαλεις κατω.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Παρ Απρ 01, 2011 10:22 pm

Ας κρατήσουμε ενός λεπτού σιγή...
......................................................................

(Γκουχ, γκουχ)
Δημήτριε,
Δεν έφαγες εσύ το Αστέρι... το Αστέρι σε έφαγε παλικάρι μου, πάνω στο άνθος της ηλικίας σου και είχες τόσα πολλά να κάνεις ακόμα, να πας στο extreme makeover να αλλάξεις εμφάνιση, να πάρεις ηθική ικανοποίηση... όνειρα, όνειρα φλόγες μακρυνές μου... livani
Έφυγες τόσο άδικα, όμως στάθηκες τυχερός, τα τελευταία 5:21 λεπτά ακριβώς είχε κοντά σου αγαπημένα πρόσωπα... livani
Τον φίλο Λουκά, με τον οποίο όλο αυτό το διάστημα (από το 1:40:21) είχες στενή επαφή, σε συμβουλευόταν για όλα και κυρίως για το ποιο δρόμο να διαλέξει στη ζωή του!
Την Ελληνική Αστυνομία, που πάντα δείχνει το φιλικό της πρόσωπο προς τους πολίτες... πάντα ήταν δίπλα σου στις δύσκολες στιγμές, σε απαγωγές, σε δραπετεύσεις και τελικά και στον χαμό σου!
Την προσωπική σου ψυχολόγο, η οποία δεν έφυγε λεπτό από κοντά σου, τις τελευταίες μέρες!
Και φυσικά την αγαπημένη σου σύζυγο, πάντα στυλάτη, με την γόβα της, το μαλλάκι της φτιαγμένο, το φορεματάκι της! Η Μαργαρίτα η Καρταλολύτρα, Άγια γυναίκα, ο πόνος της δεν λέγεται, έβαλε τα μαύρα και κλείστηκε στο σπίτι, ούτε θέλει να ξαναματαδεί άντρα, ούτε θέλει να ξαναματακούσει για λεφτά!
Το μόνο που την παρηγορεί είναι ότι θα σε ανταμώσει ξανά στη γειτονιά των αγγέλων μέχρι τότε σου αφιερώνει ένα μοιρολόγι https://www.youtube.com/watch?v=XjFUsvKC78U !
Όλοι είχαν μια καλή ανάμνηση από 'σενα, όλοι είχαν έναν καλό λόγο για 'σενα! livani
Κεραυνός εν αιθρία έπεσε στο σπίτι της Νόρας η είδηση του θανάτου σου... όλοι δάκρυσαν, μην νομίζεις ότι το νέο αυτό δεν τους άφησε μια πληγή ανοιχτή, απλά το έριξαν στη τρελή για να απαλύνουν τον πόνο τους...
Γι'αυτό η Εύα μετά του συντρόφου της Τέρη ασχολήθηκαν με τα διαμάντια! (τι εποικοδομητική σκηνή... Nyxia )
Γι'αυτό η Δάφνη καβγάδισε με τον Νικόλα μες την τούρλα του Σαββάτου, με τον μπαμπά Ηλία να κάνει τον διαιτητή και το παιδί στο 2χ2 σπίτι εξαφανισμένο...
Γι'αυτό η Καρτάλαινα, η γλυκιά σου πεθερούλα μιλάει με τον Χρήστο πρώην παιδί της νύχτας είναι αυτός και νυν σκυλάκι του καναπέ (αλλά όταν λέμε του καναπέ, εννοούμε χειρότερο κι από την Τίνκερμπελ της Π.Χίλτον)
Γι'αυτό ο Στέφανος (το παιδί με τα μάτια στη πλάτη και το όπλο στο χέρι... ωχ όχι όχι αυτός ήταν ο Στράτος Αντύπας-Αμίρας που του 'μοιαζε εμφανισιακά, αλλά μέχρι εκεί) έκατσε με την Έρι... παρηγορούσαν ο ένας τον άλλο κι η όρεξη που τους ήρθε (για φαγητό! μην κολάζεσαι φίλτατε Δημήτριε, νεκρός άνθρωπος) ήταν για να μην πιουν το πικρό τούτο ποτήριον σκέτο και τους πειράξει!
Γι'αυτό και το τρελοκόριτσο με μίνι ζιπ, άρχισε να μπαχαλιάζει ξένα σπίτια!
Ένα είναι σίγουρο Δημήτριε... δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ!!! Φεύγεις κι αφήνεις πίσω σου συντρίμμια, αρρωστημένους και αγρίμια (βλ. Ιωάννα)...
Έχε γεια... Αιωνία σου η μνήμη!!!! livani livani


Όπως καταλάβατε πενθώ και δεν ψηφίζω!
Να 'τανε Θεέ μου καλύτερα φάρσα. Αχ να 'τανε πρωταπριλιά!


Καλό Σ/Κ και καλό μήνα!
Flkia
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Απρ 01, 2011 10:41 pm

Παρασκευή 1η Απριλίου : Δ' χαιρετισμοί, Μαριάς Αιγυπτίας, Γεροντίου και αγίας Μαργαρίτας της Καρταλολύτρας, μεγάλη η χάρη της.

Και μετά την απαγωγή τι;
Η παρέα ξαναγυρνά σε χαζές, ανούσιες σκηνές.
Νόρα-Λουκάς θα μπουν στη διαδικασία κρίσης, ελέω τρελόκοριτσου της εμμηνόπαυσης, λέγε με Αμαλία
Η ξινοφουντούκω στα ίδια και τα ίδια μοτίβα κατινιάς
Ο Στέφανος και η Εριέττα θα αγναντεύουν τη θέα από τη τζαμαρία, το ταλέντο κλαίω...
Η χήρα που δεν είχε ορκιστεί στο δεύτερό της στεφάνι, μετά την αυτοθυσία, πάει για πλιάτσικο. Ο Χρήστος αγαπάει και το δείχνει....
Η Αντιγόνη εξακολουθεί να μην μπορεί να πιστέψει τι έχει γεννήσει. Εξαιρετική η κυρία Παπαδημητρίου, διαρκές μάθημα Υποκριτικής η δική της ερμηνεία.
Ο τηλεθεατής.... Εξακολουθεί να απορεί για το πως κατέληξε αυτή η σειρά και θαυμάζει τον εαυτό του για την υπομονή του....

R.I.P. Δημήτρη Μπέλλο....

Καλό μας βράδυ, καλό μας μήνα και Καλό ΣΚ
Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από evaki16 Παρ Απρ 01, 2011 10:45 pm

Ωραια και η πεμπτη απαγωγη της σειρας ολοκληρωθηκε επιτυχως... επιτυΧΕΣΤΑΤΑ μπορω να πω!!!!!!
Αναμενουμε για την εκτη!!!! :)
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Edemgiapanta Παρ Απρ 01, 2011 10:57 pm

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΠΕΛΛΟ!!!!!!!!!!!

Edemgiapanta

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Αθλητισμός,μουσική,κινηματογράφος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από soso Παρ Απρ 01, 2011 11:10 pm

Ησουν καλός,ήσουν χρυσός,είχες τις χάρες όλες *χεράκια μπουνίτσες στο στέρνο*+*αδιάβροχη μασκαρα*!

Γιατί κυρα-Ελενα Love! Love Heart2 ;;;

Γιατί;;;;;;; Snif Snif Snif

Ιωάννα,κουράγιο! soutien

Υγ.Mάγδα και Τsourdalitsa , είστε (ανυπερθέτως) ΘΕΕΣ. : respect : : respect :

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από katie007 Παρ Απρ 01, 2011 11:53 pm

Γιατι μου το κανατε αυτο βρε (συγνωμη για τιο βρε.)κοριτσια..?η χαρα μου ηταν να σας διαβαζω καθημερινα.τοσο τα σχολια σας για τα επεισοδια οσο και για τις δημοσιευσεις.τωρα <παπαλα.>μαζι με τον Μπελλο εχασα και τα <καλουδια >μου ..Δεν ξερω που πανε τα ...δυο ,τεχνολογικα ειμαι ....μηδεν..τι να κανω?βοηθειστε με λιγο...Ευχαριστω...


katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από roria Σαβ Απρ 02, 2011 1:04 am

Ο αητός πεθαίνει στον αερα...της απονιάς όταν τον βρίσκει η σφαίρα κ.λπ. Ιωάννα, δικό σου. Για το Μπέλλο πενθεί όλο το φόρουμ, μαζί κι εγώ.
Η απουσία του πάντως θα είναι αισθητή, πέρα από πλάκα. Κάτι άλλοι πάλι χαρακτήρες, και να έλειπαν, ουδόλως θα Μας έλειπαν.
Καλά η Νόρα ,ανθρώπινο είναι, έτρεξε να αγκαλιάσει τη μαμά της. ΟΚ.Τον άντρα της πάλι ούτε που να τον φτύσει. Καθόλου ΟΚ.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί στις σκηνές της αγωνιώδους αναμονής βλέπαμε την ξινισμένη φάτσα της πανασχέτου Μελίτας σχεδόν όσο και τη Νόρα με την παρέα και σαφώς περισσότερο από την αδερφή του Λουκά; Ρητορική είναι η ερώτηση.
Γιατί εσχάτως οι πιο υπερμεγέθεις κοτσάνες για τα ατελείωτα προσόντα της Νταίζης ακούγονται δια στόματος Στέφανου; Για να γίνουν πιο πειστικές; Δεν γίνονται δυστυχώς, όσο και αν μας αρέσει ο κύριος Σταύρου. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Χώρια που οι κοτσάνες αυτές γίνονται ακόμα πιο εκνευριστικές εκ του γεγονότος ότι χαραμίζονται τα λίγα λεπτά που είναι αφιερωμένα στις σκηνές του Στέφανου με την Εριέττα γι' αυτές τις βλακείες! Grrr
Ευτυχώς που υπάρχει και η κυρία Παπαδημητρίου με το ταλέντο της και με τις ατάκες της επίσης, για να εκπροσωπείται κάπως κι ο έρμος τηλεθεατής.
Για το τρελογεροντοκόριτσο προτιμώ να μη σχολιάσω.
Κορυφαία κατινιά της Νόρας το ότι τσεκάρισε το κινητό του άντρα της, πλην όμως δεν προκαλεί καμιά έκπληξη.
Περιμένω να δω αν μέχρι το τέλος της σειράς θα έχει απομείνει χαρακτήρας αξεκατίνιαστος πλην του Άγγελου και της Νεφέλης.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από zeta88 Σαβ Απρ 02, 2011 1:33 am

Αχ, βρε δόλιε Μπέλλο, έβαλες διορία στη ζωή σου..Τι τραγική ειρωνία!! Aww Κι εμείς μετράγαμε τις τελευταίες σου ώρες;;; Ανατριχιαστικό!!
Κρίμα, κρίμα κι ήταν και ωραίο αγόρι που λέει κι η Στέλλα..
Η αλήθεια είναι ότι μετά το τέλος της απαγωγής τους περίμενα όλους λίγο αλλιώς..
Η Νόρα ούτε μία αγκαλίτσα το Λουκάκο;;; Ούτε μία;;; Αν και, αν δεν ήταν το μήνυμα πιστεύω ότι τελικά θα κάνανε πολλές..
Η Αμαλία δεν μπορούσε να περιμένει να ξημερώσει ο Θεός τη μέρα του για να αρχίσει πάλι τα παιχνιδάκια της;;;Αυτή ήταν η αγωνία της τόσες ώρες πριν;; Αν θα προλάβει να το στείλει απόψε;;
Αυτά τα λίγα από μένα..Θα πενθήσω κι εγώ μαζί σας..
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από almaresi Σαβ Απρ 02, 2011 4:03 am

Α στο καλό, σκιάχτηκα βραδιάτικα... Θα τα βάψω μαύρα όμως κι εγώ, για την Ιωάννα ρε γμτ...
Γιατί Μπέλλο της? γιατί Δημήτρη της? γιατί παλικάρι της δεν τους έδινες καμιά ωρίτσα παραπάνννωωωωω??? Ούτε φινάλε δεν σε άφησαν να κάνεις αγόρι τηηηςςςςς... Κρίμα κρίμα... Πάντως αυτό το κλασικό παπούτσι -από το 1966- με σκλάβωσε... θα σε θυμάμαι... ουουουουου
Εν τω μεταξύ, τι? αυτό ήταν... ΤΟ σχέδιο?????????? Στρατηγικό κι αυτό? Όχι, γιατί καλό είναι να λέμε τα σύκα σύκα...
Τι άλλο? Α, ναι... Ρε Στέφανε, τι τη θαυμάζεις τη Νταίζη ρε αγόρι μου? Αφού με τον γιο σου ΔΕΝ τα κατάφερε... ιτς δε θυμάσαι?
Πάντως
JESSIE έγραψε: Μήπως ξαφνικά "κουράστηκε" κι αυτός και δεν μας τον πολυδείχνουν μήπως τον συνηθίσουμε και μας κακοφανεί?
JESSIE μην ανησυχείς... Εντάξει, θέλει ακόμη προσπάθεια να φτάσει την Εύα για παράδειγμα - μισό λεπτό με Λευτέρη και "3 ναι και μια καληνύχτα" (και αν δεν είμαι ακριβής, είμαι κοντά) με την παρέα - ΑΛΛΑ... πρωταγωνιστής είναι κι αυτός... τώρα μπορείς να 'σαι σίγουρη
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Σαβ Απρ 02, 2011 9:45 am

Λοιπον τα 2/3 του επεισοδιου μου άρεσαι.Στο τέλος δεν μπορώ να αντιληφθω την αντιδρασή της Νόρας για το περιβοητο σχεδιο.Οταν εκανε την βλακεια και εδωσε 2 εκ στον Μπελλο κανεις δεν της εκανε κύρηγμα αλλά ολα ετρεξαν να την ηρεμισουν αλλα τωρα που ειναι ο Λουκας αφη κάνει ακριβως το αντίθετο εστω και αν το σχεδιο πηγε μια χαρα.Παω και στην Δαφνη που λέει δεν αντέχει αλλα μυστικά,φαινεται ξεχασε τι εκανε με τον Λευτέρη και οτι κρατούσαν μυστικη την εγκυμοσύνη της Νόρας απο τον Νικολα και τον Λουκά.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από MarCia Σαβ Απρ 02, 2011 10:39 am

νταιζη, νταιζη, νταιζη, μονο νταιζη...
καλα να παθει ο μπελλος
αθλιο
MarCia
MarCia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Ροδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Edemgiapanta Σαβ Απρ 02, 2011 10:46 am

Ο καλός ρόλος του Μπέλλου ήταν νωρίς,όταν τον δούλευαν η Νόρα και ο Λουκάς και δεν ήξερε ότι τα είχαν.Τότε είχε γέλιο,όμως τώρα ήταν καιρός να δούμε τη σκοτεινή πλευρά του(όπως ,άλλωστε,έχει γίνει και με όλους τους πρωταγωνιστές...).Είναι αλήθεια ότι η παρουσία του προσέφερε αγωνία,νομίζω όμως ότι χρειαζόταν να αποσυρθεί για να αποσυμφορηθεί και λίγο η κατάσταση(να ζήσουν τα παιδιά λίγο την καθημερινότητά τους και να μην ασχολούνται συνέχεια με εγκλήματα!)
Πιστεύω ότι στο μέλλον θα δούμε εκπλήξεις στο σενάριο,η αγωνία δεν θα σταματήσει...Τώρα ειδικά είναι πολύ πιθανό ο ένας να στραφεί κατά του άλλου και να γίνει κόλαση,καθώς η Αστυνομία αρχίζει να ψάχνει το θέμα της Άννας και να καταλαβαίνει ότι όλοι είναι μπλεγμένοι....Οπότε δεν αποκλείεται ο ένας να τα φορτώνει στον άλλο,για να γλυτώσει......

Edemgiapanta

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Αθλητισμός,μουσική,κινηματογράφος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από evanna Σαβ Απρ 02, 2011 11:32 am

Snif Snif Snif Snif Snif

Ενα πεπλο πενθους εχει απλωθει στο σχολιασμο και εγω συμπασχω φυσικα!

Το επεισοδιο μπορω να πω οτι ηταν καπως καλυτερο σε σχεση με προηγουμενες φορες,αν και γνωριζα τι θα γινει τουλαχιστον δεν βαρεθηκα!
Τολμω να πω οτι στη σκηνη λιγο πριν πεθανει ο Μπελλος,την ωρα που τον εβαζαν στο ασθενοφορο οτι η Πολυχρονιδη ηταν εξαιρετικη ερμηνευτικα!Ειχε παρα πολυ καιρο να μου αρεσει τοσο! : respect :

Μου αρεσε η συναντηση Στελλας-Νορας και οι σκηνουλες Εριεττας-Στεφανου!

Εκνευριστηκα με τη Μαριλια και με τη Δαφνη που δεν ελεγε να καταλαβει οτι ο Νικολας εκτελουσε εντολες της αστυνομιας! -.-

Τι αλλο!?Α!Αρχισε και το ψαξιμο στα κινητα και καταλαβαινετε τι εχουμε να δουμε στη συνεχεια! wall Μα ''Τρελοκοριτσο!?'' Razz

Ιωαννα κοριτσι μου κουραγιο! Hug

Υ.Γ Κατω απ'ολες συνθηκες το επεισοδιο θα το ηφιζα μετριο εως και καλο αλλα τωρα δεν τιθεται θεμα ''Δεν ψηφιζω,Πενθω''
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Σαβ Απρ 02, 2011 11:41 am

Edemgiapanta έγραψε:Είναι αλήθεια ότι η παρουσία του προσέφερε αγωνία,νομίζω όμως ότι χρειαζόταν να αποσυρθεί για να αποσυμφορηθεί και λίγο η κατάσταση(να ζήσουν τα παιδιά λίγο την καθημερινότητά τους και να μην ασχολούνται συνέχεια με εγκλήματα!)

Με συγχωρείς αλλά εμένα αυτό μου ακούγεται λίγο σαν ανέκδοτο! xoxo
Δεδομένου ότι ανάμεσα στην παρέα τριγυρνούσε και τριγυρνά και θα τριγυρνά για πάντα από ότι μας δίνουν να καταλάβουμε το απόλυτο έγκλημα με πόδια! Και δεν ξεχνάμε βέβαια και τα γηραιά εγκλήματα! lmao lmao lmao lmao lmao
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Απρ 02, 2011 12:08 pm

Προσωπικά ο Μπελλός δεν ήταν, δεν είναι (δεν θα είναι δεν πω γιατί έχει πεθάνει) ο αγαπημένος μου ρόλος.
Παρ' ολά αυτά πιστεύω ότι τον έβγαλαν πολύ απότομα από την σειρά.
Θα μπορούσαν να σκοτώσουν την Μελίτα ή την Νταίζη (τυχαία τα ονόματα πάντα Nyxia ) και να αφήσουν τον Μπέλλο να πάει στην ευχή του Θεου, όχι όχι, στην ευχή του Διαβόλου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AlexiaQ στις Σαβ Απρ 02, 2011 12:10 pm, 1 φορά
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από nefelik Σαβ Απρ 02, 2011 12:10 pm

Τελείωσε επιτέλους ( ; ) και η απαγωγή.

Πάει κι ο Μπέλλος... Κουράγιο Ιωάννα! Snif

Πάντως δεν μπορώ να πω, η Νταίζη είχε στρατηγικό σχέδιο! Ξέρεις τι είναι να δεις μπροστά σου τη Νταίζη, ενώ περίμενες το Λουκά; Και ο Μπέλλος να είσαι, θα αιφνιδιαστείς και θα τα χάσεις. Τώρα γιατί δεν την πυροβόλησε στο κεφάλι να ξεμπερδεύουμε, ομολογώ ότι δεν το κατάλαβα... Μάλλον από το σοκ δεν θα το σκέφτηκε... wall

Και μετά ξέχασαν ακόμα και τα προσχήματα, και είπαν να ολοκληρώσουν τη διαδικασία αγιοποίησης. Ακόμα και αυτό που ειπώθηκε από μερικούς, ότι η Νταίζη ό,τι έκανε το έκανε και για τον εαυτό της, αναφέρθηκε τυπικά για να μην πούμε ότι δεν το ανέφερε κανείς, αλλά κατά τα άλλα βαρεθήκαμε να ακούμε πόσο έξυπνη και θαρραλέα είναι και πόσο λατρεύει τη Στέλλα. Την ώρα που η ίδια η Νταίζη ονειρευόταν τη στιγμή που θα κληρονομήσει την περιουσία του μακαρίτη... Μιλάμε για αλτρουισμό, όχι αστεία... wall

Ελάχιστες ήταν οι στιγμές που μου άρεσαν.

Οι σκηνές με την παρέα που αγωνιούσε, μέχρι το σημείο που ο Νικόλας τους αποκάλυψε το σχέδιο.

Η αγκαλιά της Νόρας με τη Στέλλα όταν επέστρεψε, η συγκίνησή τους και η χαρά όλων που όλα τελείωσαν. Hug

Οι ατάκες της Αντιγόνης, που απ’ ότι φαίνεται είναι η μόνη που έχει καταλάβει τη Νταίζη.

Οι σκηνές Εριέττας – Στέφανου για τη χημεία των πρωταγωνιστών. Love! Βέβαια θα προτιμούσα το θέμα συζήτησης στη δεύτερη σκηνή να μην ήταν η αυτοθυσία της Νταίζης...

Κατά τα άλλα, δεν μου άρεσε καθόλου η συμπεριφορά της Νόρας απέναντι στο Λουκά, όταν επέστρεψε με τη Στέλλα.

Βαρέθηκα να ακούω όλους τους ήρωες να λένε ότι η Νταίζη είναι πανέξυπνη και ηρωίδα.

Βαρέθηκα να βλέπω το Μελιτόνι σε ξεκάρφωτα κοντινά πλάνα, ενώ δεν είχε καμμία σχέση με την υπόθεση και δεν την ένοιαζε καν η τύχη της Στέλλας.

Βαριέμαι να βλέπω τις υστερίες της Δάφνης και τους τσακωμούς με το Νικόλα, χωρίς να υπάρχει ουσιαστικός λόγος, απλά για να γεμίσουμε επεισόδια. Μάλλον ξέχασε τα μυστικά που του έκρυβε εκείνη πριν λίγο καιρό. Και δεν ήταν και στρατηγικά σχέδια της αστυνομίας (χίλια συγγνώμη, της Αγίας Νταίζης της Καρταλολύτρας ήθελα να γράψω).

Και βαριέμαι από τώρα όταν σκέφτομαι τι έχουμε να περάσουμε προσεχώς με τις ζήλειες της Νόρας και τις χαζομάρες του Λουκά.

Ακόμα δεν τελείωσε η απαγωγή, αλλά η Αμαλία δεν μπορούσε να περιμένει μέχρι το πρωί, έπρεπε να στείλει μέσα στη νύχτα μήνυμα στο Λουκά. Μα τρελοκόριτσο; wall Αν έγραφε Αμαλία βέβαια, θα λυνόταν αμέσως η παρεξήγηση, και πώς θα γεμίζαμε μερικά ακόμα επεισόδια;

Η Αμαλία, επίσης, είπε στην κορούλα της να μην είναι αδιακριτούλα. Να μην είναι κατινούλα πάλι δεν της το έμαθε, γιατί προφανώς αυτό το θεωρεί προσόν... sfyr

Και φυσικά η Νόρα δεν έχασε την ευκαιρία να ψάξει το κινητό του Λουκά... wall

Φοβάμαι ότι τα χειρότερα έρχονται...

Εννοείται ότι κι εγώ δεν ψηφίζω. Πενθώ για τον Μπέλλο.

Υ.Γ.1 Και αφού αγιοποιήσαμε τη Νταίζη, τώρα πάμε να πετύχουμε τον επόμενο στόχο μας. Να κάνουμε κατίνα και τη Νόρα, για να έχει παρέα το Μελιτόνι. Fskl

Υ.Γ.2 Loukitsa σε παρακαλώ ξαναβάλε την υπογραφή που είχες χθες!!! pleeease Είναι η μόνη μας ελπίδα για να δούμε μια άσπρη μέρα!!!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Σαβ Απρ 02, 2011 12:17 pm

Αφού για ανεξήγητους λόγους, εγώ έχω λιώσει στο γέλιο διαβάζοντας τους πένθιμους σχολιασμούς, φορώ μια πλερέζα και κατεβάζω το βέλο, να συμμορφωθώ με το γενικό κλίμα....
(εξάλλου η πλερέζα θα κρύβει και τα δακρυσμένα -απ' το γέλιο- μάτια μου...) Angel

Φυσικά και Δεν ψηφίζω, Πενθώ.
(κοτζάμ πλερέζα έβαλα...)

ΥΓ1 Ιωάννα μου, να ζήσεις να τον θυμάσαι.... sisi
ΥΓ2 tsourdalitsa τα ρέστα μου! : respect :
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Απρ 02, 2011 2:48 pm

nefelik έγραψε:Τελείωσε επιτέλους ( ; ) και η απαγωγή.

Πάει κι ο Μπέλλος... Κουράγιο Ιωάννα! Snif

Πάντως δεν μπορώ να πω, η Νταίζη είχε στρατηγικό σχέδιο! Ξέρεις τι είναι να δεις μπροστά σου τη Νταίζη, ενώ περίμενες το Λουκά; Και ο Μπέλλος να είσαι, θα αιφνιδιαστείς και θα τα χάσεις. Τώρα γιατί δεν την πυροβόλησε στο κεφάλι να ξεμπερδεύουμε, ομολογώ ότι δεν το κατάλαβα... Μάλλον από το σοκ δεν θα το σκέφτηκε... wall

Και μετά ξέχασαν ακόμα και τα προσχήματα, και είπαν να ολοκληρώσουν τη διαδικασία αγιοποίησης. Ακόμα και αυτό που ειπώθηκε από μερικούς, ότι η Νταίζη ό,τι έκανε το έκανε και για τον εαυτό της, αναφέρθηκε τυπικά για να μην πούμε ότι δεν το ανέφερε κανείς, αλλά κατά τα άλλα βαρεθήκαμε να ακούμε πόσο έξυπνη και θαρραλέα είναι και πόσο λατρεύει τη Στέλλα. Την ώρα που η ίδια η Νταίζη ονειρευόταν τη στιγμή που θα κληρονομήσει την περιουσία του μακαρίτη... Μιλάμε για αλτρουισμό, όχι αστεία... wall

Ελάχιστες ήταν οι στιγμές που μου άρεσαν.

Οι σκηνές με την παρέα που αγωνιούσε, μέχρι το σημείο που ο Νικόλας τους αποκάλυψε το σχέδιο.

Η αγκαλιά της Νόρας με τη Στέλλα όταν επέστρεψε, η συγκίνησή τους και η χαρά όλων που όλα τελείωσαν. Hug

Οι ατάκες της Αντιγόνης, που απ’ ότι φαίνεται είναι η μόνη που έχει καταλάβει τη Νταίζη.

Οι σκηνές Εριέττας – Στέφανου για τη χημεία των πρωταγωνιστών. Love! Βέβαια θα προτιμούσα το θέμα συζήτησης στη δεύτερη σκηνή να μην ήταν η αυτοθυσία της Νταίζης...

Κατά τα άλλα, δεν μου άρεσε καθόλου η συμπεριφορά της Νόρας απέναντι στο Λουκά, όταν επέστρεψε με τη Στέλλα.

Βαρέθηκα να ακούω όλους τους ήρωες να λένε ότι η Νταίζη είναι πανέξυπνη και ηρωίδα.

Βαρέθηκα να βλέπω το Μελιτόνι σε ξεκάρφωτα κοντινά πλάνα, ενώ δεν είχε καμμία σχέση με την υπόθεση και δεν την ένοιαζε καν η τύχη της Στέλλας.

Βαριέμαι να βλέπω τις υστερίες της Δάφνης και τους τσακωμούς με το Νικόλα, χωρίς να υπάρχει ουσιαστικός λόγος, απλά για να γεμίσουμε επεισόδια. Μάλλον ξέχασε τα μυστικά που του έκρυβε εκείνη πριν λίγο καιρό. Και δεν ήταν και στρατηγικά σχέδια της αστυνομίας (χίλια συγγνώμη, της Αγίας Νταίζης της Καρταλολύτρας ήθελα να γράψω).

Και βαριέμαι από τώρα όταν σκέφτομαι τι έχουμε να περάσουμε προσεχώς με τις ζήλειες της Νόρας και τις χαζομάρες του Λουκά.

Ακόμα δεν τελείωσε η απαγωγή, αλλά η Αμαλία δεν μπορούσε να περιμένει μέχρι το πρωί, έπρεπε να στείλει μέσα στη νύχτα μήνυμα στο Λουκά. Μα τρελοκόριτσο; wall Αν έγραφε Αμαλία βέβαια, θα λυνόταν αμέσως η παρεξήγηση, και πώς θα γεμίζαμε μερικά ακόμα επεισόδια;

Η Αμαλία, επίσης, είπε στην κορούλα της να μην είναι αδιακριτούλα. Να μην είναι κατινούλα πάλι δεν της το έμαθε, γιατί προφανώς αυτό το θεωρεί προσόν... sfyr

Και φυσικά η Νόρα δεν έχασε την ευκαιρία να ψάξει το κινητό του Λουκά... wall

Φοβάμαι ότι τα χειρότερα έρχονται...

Εννοείται ότι κι εγώ δεν ψηφίζω. Πενθώ για τον Μπέλλο.

Υ.Γ.1 Και αφού αγιοποιήσαμε τη Νταίζη, τώρα πάμε να πετύχουμε τον επόμενο στόχο μας. Να κάνουμε κατίνα και τη Νόρα, για να έχει παρέα το Μελιτόνι. Fskl

Υ.Γ.2 Loukitsa σε παρακαλώ ξαναβάλε την υπογραφή που είχες χθες!!! pleeease Είναι η μόνη μας ελπίδα για να δούμε μια άσπρη μέρα!!!

Δες το άβαταρ μου μονο για σενα! Εγω δεν πενθώ πάντως αναμενω να παρουν κι άλλες σειρα! sfyr sfyr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από nefelik Σαβ Απρ 02, 2011 3:02 pm

loukitsa έγραψε:Δες το άβαταρ μου μονο για σενα! Εγω δεν πενθώ πάντως αναμενω να παρουν κι άλλες σειρα! sfyr sfyr
Τέλειο!!! Είσαι θεά!!! : respect : Εγώ πενθώ κυρίως γιατί πριν τον Μπέλλο έπρεπε να είχαν προηγηθεί κάποιες άλλες...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από lizzie Σαβ Απρ 02, 2011 3:39 pm

Πενθος βαρύ εχει πεσει στο φορουμ...
Εγω παντως γελασα πολύ με το Αστερι όταν εκθείαζε την Νταίζη!!!Δεν λεω τους βοήθησε κ ας μην ήταν στόχος της μόνο να ξεφορτωθεί τον μακαρίτη, αλλα τι να κανω η δόλια όταν ακούω για την ευαίσθητη ψυχή της Νταίζης, το 'πουλακι' μου!!!!
Σας εχω ενα κουιζ:
Οταν καποιος σ' αυτή τη σειρα θέλει να βγαλει μια (ψευτικη) φήμη που αφορα τον ίδιο, σε ποια (χαζή) θα το πει που θα ψαρώσει με τη μια και θα το βγάλει ως κοινη κατίνα ανακοινωθέν?Και χθες δεν ήταν η πρωτη φορα που εγινε...
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Σαβ Απρ 02, 2011 10:38 pm

Eπειδη το επεισοδιο ειχε και σκηνη Λουκα-Ευας.... Πρεπει να δωσω ενα oscar και στους δυο!!! Ηταν φανταστικη η σκηνη τους!!!!
Και εγω θα θρηνησω μαζι σας!!! Μπελλος τελος..... Αντι να διωξουν κανεναν αλλο π.χ Μελιτα (τυχαια την ανεφερα λεμε τωρα) μου εδιωξαν τον Μπελλο!!!
ΕΛΕΟΣ!!!
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Κυρ Απρ 03, 2011 12:03 pm

Tέλειο από εμένα το επεισόδιο....
Και έχω να πώ τα εξης λίγα.....
-Λατρευω και θαυμάζω Απεριοόριστα την Θ-Ε-Α Νταίζη μουυυυυυ....!!!!
Γυναίκα είδωλοοοοοο.......... : respect :
-Λατρευω Τιτανομέγιστους....και θέλω επανασύνδεσηηηη....ΑΜΕΣΩΣΣΣ....
Υπέροχη η σκηνή τους..... Love
-Θεα Πεφανη 'η μάλλον Τρελοκόριτσοοοοοο...... gelio
Να λεέι στην μοναχοκόρη μην είσαι αδιακριτούλα.....Ελεοςς.... lmao
-Πέθανα....με: ''Αχνα...Πρόσεξε τι θα πεις γιατι θα σου τινάξω το μυαλα στον αερα'' ή καπως έτσι τελος πάντωννν....Τέλειοοοοο....
-Ενθουσιαστικα με την τέλεια οργάνωση της ΕΛΑΣ...ε μόνο στα έργα γίνονται αυτά....αμ το αλεξισφαιρο που το πας...ειδος πολυτελειας για την ελληνικη αστυνομία.... Razz
--Μισώ Αντιγονάρα..... Fskl Ειναι για πολλα τετεια η γυναίκα...
--Αηδιασα με την κλαψο..τετεία της Νόρας....και με την βλακεία που έδερνε και τις τρεις κυράτσες σε όλο το επεισόδιο....μιλάμε γαι εμετική κατάστασηηη....
Πόσο βλήτα είναι και δεν μπορούν να καταλάβουν ότι αν δεν στινόταν όλο αυτό τωρα ούτε Πεφταστέρο ούτε Λουκάκο θα 'χαμε.......Αντεεεεε....... maaaad
-Παναγιωτης.....και ξερω ψωμί.....!!!!! Palamakia
Αυτα απομένα....να έχετε μια υπέροχη Κυριακή....
Φιλιά Dorina....
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Κυρ Απρ 03, 2011 12:26 pm

Καλο ηταν αλλα αυτο το χρονομετρο ηταν σπασιμο νευρων!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης