Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

+48
annoula!
Eya-8ea
zeta88
nefelik
aggeliki
DESPOINA
ginak
Caroline
Dorina <3 Πέτρος
alkisti
alex1
loukitsa
sarita
kapetanissa
roria
thanos1916
loukanorofan
stephanos13
xristinaki_noraloukofan
ΣΨ1
AmaliaPetros_fan1
dm10811
marakii
Ανυπέρ-Βλήτο
loukasnora
fantina
tzibirdika
afroditi_norakii
evaggelia*
soso
gxnel
JESSIE
rafoni
fay66
ntina fan
taradoula
ale3ia_eva&nora!!!
nadiap
Dimitraaa
st@cy
evanna
evaki16
MARINAKI_AGAPI_97
$ofi@ loukakos + nora
Antigoni!
Sofh Papa
trelli petrakitsa
Clarabelle
52 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_lcap34%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_rcap 34% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_lcap39%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_rcap 39% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_lcap13%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_lcap5%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 76
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μάης 27, 2011 5:28 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Μάης 27, 2011 7:14 pm

~Ρούσσος-Νόρα-Λουκάς:Ήρθε να συζητήσουν κιόλας! Mmm Όχι ρε ΔΕΝ δεχόμαστε!!! Ουστ!!! Αχ μωρέέέέ ανυπομονεί!!! inlove

~Εύα-Λευτέρης:Βλέπουν "το αριστούργημα" vomit Καλέέέ Λευτέρη! Μην ζηλεύεις ΑΥΤΟΝ...ΕΛΕΟΣ! Αντε να δούμε τι θα γίνει....

~Νόρα-Λουκάς-Στέλλα:Στάματα Χριστιανή μου! Ό,τι γίνει, ας γίνει! Ε, ε,ε πώς μιλάς έτσι....Καλέ μην φωνάζετε μπροστά στην έγκυο!!! Ήρθε ο Ευκλείδης...άντε μπας και ηρεμήσει το Νοράκι!!! : juhu :

~Ρούσσος-Αμαλία..(είχε και κάποιον άλλον εκεί?) : Σταμάτα ρε, σταμάτα! Αμαλία ΘΕΑ!!!! : respect :

~Δάφνη-Νικόλας:Πακετάρουν και φεύγουννν!!!!

~Νόρα-Λουκάς-Ευκλείδης-Στέλλα:Ευκλείδη ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!! Στέλλα φτάνει.....κλείστε της το στόμα, σας παρακαλώ πολύ!!! Μ'αρέσει πολύ που η Νόρα όλο λέει "ΓΕΝΝΑΩ, ΓΕΝΝΑΩ!!!" valen ...Ναιιιι σαν τον άνεμο θα πεταχτείς! Ευκλείδης με το βαλιτσάκι...θεός!!!

~Αντιγόνη-Νταίζη:Αντιγόνη ΘΕΑ!!! Πόσο μ'αρέσει που την δουλεύει!!! Ας του τα φάει ε?! Οκ! Nyxia ...η Νταίζη δεν θα γίνει τέτοια μάνα lmao
Τα αδέρφια της να την παραδόσουν....Ειδικά ο Νικόλας πρώτος θα τρέξει...χαχαχαχα....Αντιγόνη ΘΕΑ!!! : respect :
Πόσο με εκνευρίζει όμως το Μαργαρίτα, δεν λέγεται!!!

~Εύα-Αγγέλα:Αγγέλα αυτά ξανά πες τα, αλλά όχι και ερωτευμένη....αλλά....τέλος πάντων....Α ρε Εύα, σε κατάλαβε η Αγγέλα, άντε να δούμε τι θα γίνει....

~Μαρίλια-Θάνος:Ακους εκεί Βαγγέλης..! Θα τη στείλει και σπίτι της...ΕΛΕΟΣ...ΚΑΘΑΡΜΑ!!!!

~Νόρα-Ευκλείδης:Αχχχχ μωρέ συγκινήθηκα...τι γλυκιά και υπέροχη σκηνή Love!

~Στέλλα-Νταίζη:Με τόσες χαρές πρόσεχε Στελλίτσα...έλεος και κουμπάρα....δεν σχολιάζω άλλο.....

~Εδέμ:Η Δάφνη sisi ο Λουκάς όλο ρωτούσε για το κινητό...ο Λευτέρης κουρασμενος....ο Ηλίας Aww Λευτέρης-Λουκάς χαχα... "Από τη πολύ δουλειά; βλέπω Νταίζες?"χαχαχα....Δώστε παιδιά ειρωνεία, δώστε!!! soutien Μ'άρεσε η σκηνή!! lmao ...Καλά λέει ο Λουκάς ρε Νταίζη! Νικόλα, μην μιλας! Ακούς εκεί ξανα σκέψου το!

~Νόρα-Ευκλείδης-Στέλλα:Μωρέ κλώτσισε!!! Η Νόρα τα λέει μια χαρά! Ώχ ωχ τα έμαθε ο Ευκλείδης....!!

~Νόρα-Στέλλα-Ευκλείδης:Αχ μωρέ τα πήρε ο Ευκλείδης! "Τυχαίο? Δε νομίζω!" και "Γεννάω λέμε, γενάω!" ΘΕΑΑΑ!!!

~Θάνος-Μαρίλια:Τι τι ρε βλάκα? ΤΥΡΙ!!! ΓΟΥΡΟΥΝΙ!!!! Ρε Μαρίλια, έλεος...σκέψου και λίγο!!! ΑΜΑΝ!!! Εμ, βέβαια εσένα δεν σε νοιάζει τίποτα...μόνο ο Θανούλης σου....μη ξερ@σω!

~Αντιγόνη-Νταίζη:Πω πω ειρωνία! Πειράζει που μ'αρέσει?? Ώστε δε φταίει ο Ρούσσος.....

~Εδέμ:'Γεννάμε, γεννάμε! Έλα Μιχάλη;"η μούτζα του Νικόλα lmao Ωωωωχ ωωωχ!!!

~Νταίζη-Χρήστος:Καλέ πόόόσο έξυπνη είναι...σαϊνι! Το κατάλαβε!!

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!! : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : και ο Λουκάς λυποθήμισε!!! Razz


Εγώ ψηφίζω ΤΕΛΕΙΟ!!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από Sofh Papa Παρ Μάης 27, 2011 7:19 pm

Ένα έχω να πω...
ΓΕΝΝΑΜΕ!!! Bounce
Sofh Papa
Sofh Papa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στην Εδέμ
Ασχολίες : τεννις, κιθάρα και Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Μάης 27, 2011 7:24 pm

Και εγώ μόνο ότι ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ θα σχολιάσω!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
kyma
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Μάης 27, 2011 7:30 pm

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!! ολο το επεισοδιο αξιζει για την τελευταια σκηνη κορυφαια.... Ερχεται η μπουμπου η Ρεγγινα..... Τελεια σκηνη μανας και κορης και η λιποθυμια του λουκα.... Επισης μου αρεσε ο χαζοπαππους Ευκλείδης που ειχε βαλει το κεφαλι του στην κοιλια της Νορας
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Παρ Μάης 27, 2011 7:31 pm

Γεννάμε!!!! Yess yey
Έρχετε η μικρή Ρεγγίνα (λατρεύω το όνομα Love! )
Μόνο και μόνο για αυτό άξιζε το επεισόδιο!!!

Πω πω όσο σκέφτομαι ότι πέρυσι στο προτελευταίο είμουν μπροστα στην τηλεόραση από τις 6:45 και φέτος το θυμήθηκα επτά και μισή...μόνο αυτό νομίζω δείχνει πολλά!!!

Τέλος πάντων άντε βρε με έναν πόνο και να μας ζήσει!!! Efxi inlove
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από evaki16 Παρ Μάης 27, 2011 7:31 pm

Καλα στη σκηνη Αμαλιας-Πετρου η Μελιτα τι εκανε εκει? Διακοσμητικο στοιχειο ηταν? Α οχι ξεχασα εκανε και μια ερωτηση!!! Χαχα... ελεος καλυτερα να μην υπηρχε καθολου!!!

Καλα του Χρηστου δεν του κοβει καθολου??? Πηγε και προσφερε στη Νταιζη δαχτυλιδι απ'τα διαμαντια που της ειχε κλεψει??? Ειναι "γατα" η Νταιζη δεν τα τρωει αυτα και σε καταλαβε Χρηστακη.... Τωρα να σε δω!!!

Δεν αντεχω να βλεπω την Μαριλια ετσι..... δεν το καταλαβαινει.... καλυτερα να ξεκοψει μαζι του να ησυχασει...

Η Νταιζη θελει και πατροπαραδοτο γαμο τρομαρα της αλλα με το που εμαθε ποιος εχει τα διαμαντια της κοπηκε το γελιο.... να πω οτι λυπηθηκα? Θα πω ψεματα....

Η προταση του Πετρου δεν ειναι και τοσο παραλογη.... και η Στελλα εχει και ενα δικιο..... παραδεχονται δημοσια οτι επεσαν θυματα παραπληροφορησης και τελειωνει η ιστορια εδω... συνεχιζοντας ο καθενας την ζωη του... Λουκα εχεις και μια οικογενεια.... αλλα απο την αλλη ο Λουκας θελει να ξεκαθαρισει μεσα του και λεγοντας ενα τετοιο ψεμα δεν θα ηταν ευκολο.... θα ειχε τυψεις και ενοχες μετα.... οποτε κατα τη γνωμη μου καλα εκανε.... προχωρα το Λουκα....!!!!

Το ποσο λατρευω τις σκηνες Νταιζης-Αντιγονης δεν λεγεται.... απιστευτες ειναι μαζι.... οι σποντες τους ολα τα λεφτα!!!

Ηρθε και ο Ευκλιδης ο οποιος ειναι ο τελειος πατερας!!! Τον λατρεψα στη σκηνη του με την Νορα!!! Αλλα ο καψερος εμαθε για την απαγωγη και κονταψαμε να τον χασουμε... και συ ρε Στελλα κρατα το στομα σου κλειστο.... αχ αυτη η Νταιζη και απουσα καταστροφες δημιουργρει!!!

Η Ευα επεισης μου αρεσε σε ολες τις σκηνες της και θα κρατησω μια ατακα που ειπε "ο πρωτος ερωτας ειναι πολυ δυνατος" πιστευω πως δεν εχει ξεκαθαρισει ακομα μεσα της με τον Μανο... βεβαια την βλεπουμε με τον Λευτερη να γελαει να ειναι ευτυχισμενη και ερωτευμενη μαζι του αλλα οπως ειπε και η ιδια ο πρωτος ερωτας ειναι πολυ δυνατος!!!

ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!!!! Yess Yess Yess

Περιμενω με ανυπομονυσια την Δευτερα!!!
Καλο σας βραδυ!!! ))
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από evanna Παρ Μάης 27, 2011 7:33 pm

-Ειμαι τρελη που βρηκα την προταση του Ρουσσου λογικη!?Στο κατω-κατω οντως παραπληροφορηθηκαν για τον τοπο που ηταν θαμενος ο Αραβαντινος. Rolling Eyes

- Η Στελλα σημερα λυσσαξε....τιποτα δεν αφησε να πεσει κατω χωρις να το σχολιασει!Μεχρι και τον Ευκλειδη τον κακομοιρη(καλως μας ξαναρθε)απο τα μουτρα τον πηρε! imarton Μου θελει και κουμπαριες,μη χε...!

-Η Μελιτα θα συνεχιζει για πολυ ακομα να παιζει το ρολο της γλαστρας και φυσικα να μην καταλαβαινει τι πρεπει να κανουν,στις σκηνες Αμαλιας-Ρουσσου!? livani

- Απαπαπα αυτος ο Θανος η επιτομη της αντιπαθειας!Παντως ο Αλαφουζος ειναι πολυ πειστικος στο ρολο του.
Η Μαριλια παλι οσο παει σουρνεται περισσοτερο...πολυ κριμα!

- Μου αρεσε πολυ η σκηνουλα Νορας-Ευκλειδη!Γλυκυτατοι! Love!

- Πολυ καλη η σκηνη Νταιζης-Αντιγονης,κυριως στο τελειωμα της! : respect : Τα υπολοιπα περι καλης μανας Νταιζης ας μην τα σχολιασω καλυτερα! wall

- Ομορφουλα ηταν η σκηνη στην Εδεμ με το ξεπακεταρισμα,τις ατακες και τα κουλα της Νταιζης!

- Τελικα το δαχτυλιδι ηταν η αφορμη για να σκεφτει η Νταιζη το ποιος εχει τα διαμαντια.Νομιζω οτι καποιος εδω το ειχε γραψει για πλακα,να που συνεβη κιολας! Razz

-Και για το τελος φυσικα...ερχονται τα γεννητουρια!Την ειδα τη μικρουλα στιγμιαια στο τρεϊλερ! Matakia

Προτελευταιο επεισοδιο και η αληθεια ειναι πως δεν ενθουσιαστηκα ιδιαιτερα.Καλο απο εμενα και περιμενω καλυτερα τη Δευτερα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από st@cy Παρ Μάης 27, 2011 7:34 pm

Απο ολο το επεισοδιο,η σκηνη που με τραβηξε και πραγματικα μου αρεσε ηταν η σκηνη Νορας Ευκλειδη.
Αυτος ο ανθρωπος απο την πρωτη στιγμη εδειξε οτι ειναι πατερας,με ολη τη σημασια της λεξης.Χωρις καμια υπερβολη,με την αγαπη που εδειχνε και μονο εδινε μια σιγουρια.Να πω την αληθεια κι εγω οταν ηρθε ησυχασα.
Βγαζει μια γλυκητητα πολυ ομορφη και ειλικρινη,ειναι μπαμπας.Μπραβο για την επιλογη τους,τουλαχιστον τον εναν απο τους δυο γονεις τους πετυχαν valen

Ειχα πραγματικα καιρο να γελασω βλεποντας επεισοδιο.Και σημερα γελασα.Οταν ακουσα το σχεδιο γαμου της Νταιζης να την συνοδευσουν τ'αδερφια της στην εκκλησια... xoxo xoxo xoxo Τι να πεις γι'αυτο?Εχει κι αυτο το κοριτσι ομως κατι ονειρα..να το κοιταξει,ποτε δε ξερεις που θα οδηγησουν lmao

Και το μεγαλο γεγονος της ημερας σημερα,και βασικα την Δευτερα ειναι η γεννα Matakia
Αντε γενναμε επιτελους!Και μ'ενα πονο soutien


Έχει επεξεργασθεί από τον/την st@cy στις Παρ Μάης 27, 2011 7:48 pm, 1 φορά
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Παρ Μάης 27, 2011 7:34 pm

Ήρθε ο Ευκλείδης!!!!
Λουκάκος και Νοράκι γλύκες!!!!
ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!! kyma ruuun woohoo Gioupi : jump : : juhu : Palamakia
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από nadiap Παρ Μάης 27, 2011 7:39 pm

Συνήθως δε σχολιάζω τα επεισόδια αλλά νομίζω η ατάκα της ημέρας είναι από το διάλογο αντιγόνης (θεά η παπαδημητρίου) νταίζης

Ντ. θα ζητήσω από τα αδέρφια μου να με παραδώσουν.
Αντ. Αυτοί μάλλον θα θέλουν να σε παραχώσουν. (κι εμείς το ίδιο)
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Παρ Μάης 27, 2011 7:42 pm

ΓΕΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Palamakia Palamakia kyma kyma Bounce Opados1
Ερχεται η πανεμορφη Λουανορικη μπουμπου!!!! Αντε να τη δουμε!!!
Cheer Cheer
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από taradoula Παρ Μάης 27, 2011 7:44 pm

Το επεισόδιο ήταν "πολύ καλό".
Ήρθε ο κος Ευκλείδης και άλλαξε όλο το επεισόδιο, υπέροχες οι σκηνούλες με τη Νόρα και μου άρεσε που τους είπε ότι όσο είναι αυτός ζωντανός δε θα τους λείψει τίποτα.

Η σκηνή με το Ρούσσο, το Λουκά και τη Νόρα εκρηκτική θα έλεγα.

Επίσης μου άρεσε η αντίδραση όλων όταν μάθανε ότι η Νταίζη παντρεύεται.

Και η ωραιότερη σκηνή του επεισοδίου ήταν η τελευταία...μετά την κατραπακιά που έφαγε ο Λουκάς όταν έμαθε ότι περνάει πειθαρχικό, ήρθε το καλύτερο νέο που θα μπορούσε να ακούσει... ΓΕΝΝΑΜΕ....!!! kyma

Υ.Γ. Περιμένω με ανυπομονησία το επεισόδιο της Δευτέρας. huhu


Έχει επεξεργασθεί από τον/την taradoula στις Παρ Μάης 27, 2011 7:50 pm, 1 φορά

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Μάης 27, 2011 7:45 pm

evaki16 έγραψε:Καλα στη σκηνη Αμαλιας-Πετρου η Μελιτα τι εκανε εκει? Διακοσμητικο στοιχειο ηταν? Α οχι ξεχασα εκανε και μια ερωτηση!!! Χαχα... ελεος καλυτερα να μην υπηρχε καθολου!!!

Καλα του Χρηστου δεν του κοβει καθολου??? Πηγε και προσφερε στη Νταιζη δαχτυλιδι απ'τα διαμαντια που της ειχε κλεψει??? Ειναι "γατα" η Νταιζη δεν τα τρωει αυτα και σε καταλαβε Χρηστακη.... Τωρα να σε δω!!!

Δεν αντεχω να βλεπω την Μαριλια ετσι..... δεν το καταλαβαινει.... καλυτερα να ξεκοψει μαζι του να ησυχασει...

Η Νταιζη θελει και πατροπαραδοτο γαμο τρομαρα της αλλα με το που εμαθε ποιος εχει τα διαμαντια της κοπηκε το γελιο.... να πω οτι λυπηθηκα? Θα πω ψεματα....

Η προταση του Πετρου δεν ειναι και τοσο παραλογη.... και η Στελλα εχει και ενα δικιο..... παραδεχονται δημοσια οτι επεσαν θυματα παραπληροφορησης και τελειωνει η ιστορια εδω... συνεχιζοντας ο καθενας την ζωη του... Λουκα εχεις και μια οικογενεια.... αλλα απο την αλλη ο Λουκας θελει να ξεκαθαρισει μεσα του και λεγοντας ενα τετοιο ψεμα δεν θα ηταν ευκολο.... θα ειχε τυψεις και ενοχες μετα.... οποτε κατα τη γνωμη μου καλα εκανε.... προχωρα το Λουκα....!!!!

Το ποσο λατρευω τις σκηνες Νταιζης-Αντιγονης δεν λεγεται.... απιστευτες ειναι μαζι.... οι σποντες τους ολα τα λεφτα!!!

Ηρθε και ο Ευκλιδης ο οποιος ειναι ο τελειος πατερας!!! Τον λατρεψα στη σκηνη του με την Νορα!!! Αλλα ο καψερος εμαθε για την απαγωγη και κονταψαμε να τον χασουμε... και συ ρε Στελλα κρατα το στομα σου κλειστο.... αχ αυτη η Νταιζη και απουσα καταστροφες δημιουργρει!!!

Η Ευα επεισης μου αρεσε σε ολες τις σκηνες της και θα κρατησω μια ατακα που ειπε "ο πρωτος ερωτας ειναι πολυ δυνατος" πιστευω πως δεν εχει ξεκαθαρισει ακομα μεσα της με τον Μανο... βεβαια την βλεπουμε με τον Λευτερη να γελαει να ειναι ευτυχισμενη και ερωτευμενη μαζι του αλλα οπως ειπε και η ιδια ο πρωτος ερωτας ειναι πολυ δυνατος!!!

ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!!!! Yess Yess Yess

Περιμενω με ανυπομονυσια την Δευτερα!!!
Καλο σας βραδυ!!! ))
ntina fan Η ΕΥΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΙΑ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ. ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΛΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΗΚΕ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ!!!
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από fay66 Παρ Μάης 27, 2011 7:45 pm

Επεισόδιο με αρκετές αγαπησιάρικες σκηνές. Δεν θα σχολιάσω αναλυτικά το σημερινό.
Θα μείνω στο γεγονός ότι επιτέλους αποφάσισε το Ρεγγινάκι να σκάσει μύτη. Την Νταίζη να πηγαίνει ως αγνή , παρθένα στο γάμο της και να θέλει να την παραδώσει ο αδερφούλης στο Χρήστο. Θέε μου τι είδα απόψε ;;;;;;;Ο Ευκλείδης ήρθε για την εγγονούλα του.Πάντως με το που έβαλε τη φωνή , κλαρίνο η Στελλίτσα.
Καλά ο Λουκάς άρχισε να σωριάζεται από τώρα; Ε , βρε τι θα δούμε τη Δευτέρα!!!
Τέλος πάντων.
Σπόιλερ:

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από rafoni Παρ Μάης 27, 2011 7:47 pm

evanna έγραψε:-

- Τελικα το δαχτυλιδι ηταν η αφορμη για να σκεφτει η Νταιζη το ποιος εχει τα διαμαντια.Νομιζω οτι καποιος εδω το ειχε γραψει για πλακα,να που συνεβη κιολας! Razz


Ευάννα μου εγώ το είχα γράψει αυτό!! Για πλάκα!! χαχαχα Μόλις το είδα έριξα ένα γέλιο!!! lmao Νομίζω να μπω κι εγώ στη σκηνοθετική ομάδα!! sisi όσον αφορά την πρόταση του Ρούσσου είναι λογική και λογική είναι και η αντίδραση της Στέλλας! Αλλά ο Λουκάς και η Νόρα είναι ρομαντικοί! Πιστεύουν στην αλήθεια και στο δίκαιο! Και για αυτό τους αγαπάμε! Wink ωραίος σχολιασμός!

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Μάης 27, 2011 7:48 pm

Το σημερινό δεν χρειάζεται σχολιασμό: Ενα είναι το σύνθημα : Γεννάμε!!!!

Ολο το επεισοδιο σχεδόν ήταν αφιερωμένο σ'αυτό, και οι φάνς της Νόρας και του Λουκά πρέπει να είναι ικανοποιημένοι. Εγώ θα προτιμούσα κάπως λιγώτερες φανφάρες, λιγώτερα ξεσπάσματα, αλλά περισσότερη τρυφερότητα, μια ατμόσφαιρα ροδαλή και κάπως "πουπουλένια" αντί για αντίστροφη μέτρηση μέχρι την έκρηξη κάποιας βόμβας! Τέλος πάντων, φαίνεται οτι έτσι έχουν συλλάβει με το μυαλό τους οι σεναριογράφοι τις επιθυμίες του κοινού σχετικά με τις αντιδράσεις του ζεύγους, κι έτσι μας το'δωσαν. Γενικότερη παρατήρηση, ο Πετράκης είναι καλός στην κωμωδία, ακόμη και στη φάρσα, ενώ στη Νόρα ταιριάζει περισσότερο η κομεντί, γιατί σε καθαρά κωμικές καταστάσεις βγαίνει κάπως υπερβολική, και για να πώ την αλήθεια, με αγχώνει! Το ίδιο ισχύει και για τη Στέλλα, έχει κάτι το τσιριχτό πάνω της που με κάνει να θέλω να χαμηλώσω την ένταση (κι ας έχει κι αυτη τα δίκια της, σε κάποια απ'όσα λέει).... Ο Ευκλείδης, αντίθετα, εμπνέει εμπιστοσύνη και σ'αφήνει ν'αναπνεύσεις, άσε που νιώθεις οτι μπορεις να βασιστείς πάνω του.... Είναι ο μπαμπάς των ονείρων κάθε γυναίκας, γι'αυτό και τον αγαπάει τοσο η Νόρα! Το γλυφειτσούρι στην τσέπη πολύ ωραία έμπνευση!

Ο Ρούσσος πήγε στου Λουκά και της Νόρας, δήθεν να προσφέρει γή και ύδωρ, αλλά υπό τους όρους του, και φυσικά τον έστειλαν από κεί που ήρθε... Εκανε και το αντίστοιχο κήρυγμα στην οικογένεια, με την Αμαλία να μη μασάει, ενώ η Ρούσσου junior κοιτούσε με την πολύ δική της συνοφρυωμένη αποχαύνωση την όλη σκηνή, ανάθεμα αν καταλάβαινε τι λεγόταν....

Το επεισόδιο γενικά είχε κάποιες πολύ έξυπνες ατάκες, όπως πάντα άλλωστε, αλλο αν δεν θυμάμαι καμμία! Μ'άρεσε ο Λευτέρης που έκανε "απεργία", μ'άρεσε ο Νικόλας με τις μπηχτές του, και στο Λουκά αλλά και στη Νταίζη, μ'άρεσε ο Στέφανος που το πήρε σαν το ανέκδοτο της ημέρας οτι η Νταίζη θέλει να την "παραδώσουν" παραδοσιακά, τα αδέλφια της....

Επίσης αξιόλογη ήταν όλη η σκηνή Αντιγόνης Νταίζης, η Αντιγόνη εξαίσια, ως συνήθως με την ειρωνική της αντιμετώπιση της Νταίζης, αλλά είναι απίθανο πώς σ'ένα δευτερόλεπτο , με την αλλαγή της έκφρασής της, μπορεί να με κάνει να συγκινηθώ, μεγάλο ατού για τα Μυστικά η κα Παπαδημητρίου, το ξαναλέω....

Για το θέμα Μαρίλιας και Θάνου δεν μπορώ να σχολιάσω, με πιάνει κατάθλιψη.... Η Εύα επιμένει, παρά τις λογικές αντιρρήσεις του Λευτέρη , να προχωρήσει με το σχέδιο, αλλά το μπλέξιμο είναι αναπόφευκτο....

Η Νταίζη έκανε τους συνειρμούς της και βρήκε τον ένοχο! Ευτυχώς δεν μας έχουν πεί τίποτε περισσότερο, οπότε θα είναι ενδιαφέρον να δούμε τις αντιδράσεις της, και πώς θα το χειριστεί!

Και, ξαναγυρνώντας στην αρχή, η μπέμπα έρχεται, κι όλοι έχουν πανικοβληθεί! Αντε, με το καλό!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Παρ Μάης 27, 2011 7:49 pm

Γενικα μου αρεσε το επεισοδιο....

Ρουσσος-Νορα-Λουκας....δεν πολυ προσεχα τι ελεγε ο Ρουσσος...χαζευα τον Πετρακη!!!
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 945864

Νορα-Στελλα-Λουκας-Ευκλειδης....ξαναχαζευα τον Πετρακη... Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 621900 ακουσα τις τσιριδες της Στελλας...και τη Νορα που γεναγε ανα 5 λεπτα...νταξει η Στελλα με το "αντε γεννα..μεχρι να γεννησεις μας γκαστρωσες" και το "γενναει ανα 5 λεπτα" με πεθανε Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 191984 Ηρθε και ο Ευκλειδης!!!!τι καλουλης που ειναι....συγκινηθηκε που ειδε την κορη του με την κοιλια τουμπανο... Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 226538 το βαλιτσακι παιδιαααα..διπλα στη πορτα να το εχουμε!!

Δεν μου αρεσε το πουκαμισο του Ρουσσου...Σταματα χριστιανε μου τις κινησεις σου...κερδισες οκ αλλα εκει να τον πατησεις κατω τον "τον-εχω-πιο-πανω-απο-τα-παιδια-μου,εγω-τον-εκανα-δικηγορο" Λουκα....η Μελιτα γλαστρα σημερα ε?ΚΡΙΙΙΙΜΑ!!!


απλα προσκυνω την Αντιγονη με τις ειρωνειες της στη μελλουσα νυφη....δεν υπαρχει αυτη η γυναικα!!!!ναι delivery boys θα τα κανει η Νταιζαρα τα αδερφια της...αυτο με τo παραδοσιακο γαμο που την εχει πιασει...θα εχει και κλαρινα στο γαμο????θα βγαλει και σεντονι μετα???
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 40499

η Μαριλια εχει φαει τρελο κολλημα με τον χλιμιτζουρα και αυτος την λεει Βαγγο για να την αποφυγει...και μετα της την λεει που τον ενοχλει
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 951465 Θανοοοοοο

Νορα-Ευκλειδης...τι γλυκουλα σκηνη!!!!ετσι χωρις τη Στελλα ηρεμα και ωραια ειμαστε!!!

2 χαρες εχει η Στελλα...που γενναει η ΚΟΡΗ της και τον γαμο της Νταιζης.....
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 103275

γελασα με τη σκηνη που η Νταιζη πηγε στην Εδεμ να μιλησει με τον αδερφουλη της....ναι θα σε βαλουμε και αφεντικο του Λουκα Νταιζη μου να εισαι σιγουρη...

τον εστειλαν τον Ευκλειδη με την απαγωγη της Στελλας....του ανεβηκε η πιεση του ανθρωπου!!!

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 115281 βρηκε τον κλεφτη των διαμαντιων η Νταιζαρα...αργησε βεβαια για τοσο εξυπνη που ειναι...μηπως το διαμαντι του δαχτυλιδιου ειχε κανα λεκε απο αιμα και την βοηθησε στην σκεψη? Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 191984

1 λαθος συναγερμος για τη γεννα..ο Λουκακος μαθαινει για το πειθαρχικο Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 593737

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕ ΛΕΜΕΕΕΕ!!!!!! Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 0667

Υ.Γ1...Η Στελλα ειπε την απαγορευμενη λεξη "γιαγια" σημερα....σοκ!!!!
Υ.Γ2...με ελιωσε το τρεηλερ για την Δευτερα με τη μπεμπα.....
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 226538 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 226538 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 226538 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 226538 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 226538


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gxnel στις Παρ Μάης 27, 2011 7:56 pm, 2 φορές συνολικά
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από soso Παρ Μάης 27, 2011 7:50 pm

nadiap έγραψε:Συνήθως δε σχολιάζω τα επεισόδια αλλά νομίζω η ατάκα της ημέρας είναι από το διάλογο αντιγόνης (θεά η παπαδημητρίου) νταίζης

Ντ. θα ζητήσω από τα αδέρφια μου να με παραδώσουν.
Αντ. Αυτοί μάλλον θα θέλουν να σε παραχώσουν. (κι εμείς το ίδιο)

Ποσο συμφωνώωωωωωωωω!
Η Αντιγόνη δίνει το απόλυτο ρεσιτάλ!
Ακίνητη δίπλα στην τροχονόμο Νταίζη,λέει ΤΙΣ ατάκες (μπαράζ,όμως) και παραδίδει μαθηματα καθημερινώς!!
Την ΑΓΑΠΩ ΒΑΘΙΑ και ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ γι αυτό!!! lmao


(Υγ.Άι λ μπι μπακ) soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Μάης 27, 2011 7:52 pm

rafoni έγραψε:
evanna έγραψε:-

- Τελικα το δαχτυλιδι ηταν η αφορμη για να σκεφτει η Νταιζη το ποιος εχει τα διαμαντια.Νομιζω οτι καποιος εδω το ειχε γραψει για πλακα,να που συνεβη κιολας! Razz


Ευάννα μου εγώ το είχα γράψει αυτό!! Για πλάκα!! χαχαχα Μόλις το είδα έριξα ένα γέλιο!!! lmao Νομίζω να μπω κι εγώ στη σκηνοθετική ομάδα!! sisi όσον αφορά την πρόταση του Ρούσσου είναι λογική και λογική είναι και η αντίδραση της Στέλλας! Αλλά ο Λουκάς και η Νόρα είναι ρομαντικοί! Πιστεύουν στην αλήθεια και στο δίκαιο! Και για αυτό τους αγαπάμε! Wink ωραίος σχολιασμός!

Νομίζω οτι ήταν ένας συνδυασμός του δαχτυλιδιού, με την φράση του Αστυνόμου, οτι η Νταίζη χρησιμοποίησε το Χρήστο για να σκοτώσει την Αννα, και μετά , από τύψεις, έστειλαν δυό διαμάντια στους συγγενείς της. Η Νταίζη που ξέρει οτι ο Χρήστος μόνο θα σκεφτόταν μ'αυτόν τον τρόπο, κατάλαβε τι είχε παιχτεί!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από st@cy Παρ Μάης 27, 2011 7:53 pm

JESSIE έγραψε: Ο Ευκλείδης, αντίθετα, εμπνέει εμπιστοσύνη και σ'αφήνει ν'αναπνεύσεις, άσε που νιώθεις οτι μπορεις να βασιστείς πάνω του.... Είναι ο μπαμπάς των ονείρων κάθε γυναίκας, γι'αυτό και τον αγαπάει τοσο η Νόρα! Το γλυφειτσούρι στην τσέπη πολύ ωραία έμπνευση!
Εχει κατι πολυ..γλυκο(αν και πια αυτη εχει καταντησει ταμπου απο τη Στελλα Razz ).Σου βγαζει αυτο ακριβως που λες,μια ηρεμια και μια ασφαλεια.Σε ολη τη σκηνη ειχα ενα αγχος και μολις ηρθε ηρεμησα.Ειναι η ηρεμη δυναμη...οσο για το γλειφιτζουρι... Love!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από evanna Παρ Μάης 27, 2011 7:54 pm

rafoni έγραψε:
evanna έγραψε:-

- Τελικα το δαχτυλιδι ηταν η αφορμη για να σκεφτει η Νταιζη το ποιος εχει τα διαμαντια.Νομιζω οτι καποιος εδω το ειχε γραψει για πλακα,να που συνεβη κιολας! Razz


Ευάννα μου εγώ το είχα γράψει αυτό!! Για πλάκα!! χαχαχα Μόλις το είδα έριξα ένα γέλιο!!! lmao Νομίζω να μπω κι εγώ στη σκηνοθετική ομάδα!! sisi όσον αφορά την πρόταση του Ρούσσου είναι λογική και λογική είναι και η αντίδραση της Στέλλας! Αλλά ο Λουκάς και η Νόρα είναι ρομαντικοί! Πιστεύουν στην αλήθεια και στο δίκαιο! Και για αυτό τους αγαπάμε! Wink ωραίος σχολιασμός!
Aρα καλα θυμομουν οτι καπου τα ειχα δει.Να μπεις,να μπεις καλυτερα θα τα καταφερεις! zip
Σαφως δεν αντιλεγω...αλλα αυτος ο πολεμος με κουρασε ολιγον!
Σ'ευχαριστω! ))
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από st@cy Παρ Μάης 27, 2011 7:54 pm

soso έγραψε:

Την ΑΓΑΠΩ ΒΑΘΙΑ και ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ γι αυτό!!! lmao
Και πολυ καλα κανεις...

soso έγραψε:

(Υγ.Άι λ μπι μπακ) soutien
We'll wait Cool
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από evaggelia* Παρ Μάης 27, 2011 7:55 pm

ΓΕΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!
evaggelia*
evaggelia*
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Ασχολίες : πολλα και διαφορα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από rafoni Παρ Μάης 27, 2011 7:59 pm

JESSIE έγραψε:
rafoni έγραψε:
evanna έγραψε:-

- Τελικα το δαχτυλιδι ηταν η αφορμη για να σκεφτει η Νταιζη το ποιος εχει τα διαμαντια.Νομιζω οτι καποιος εδω το ειχε γραψει για πλακα,να που συνεβη κιολας! Razz


Ευάννα μου εγώ το είχα γράψει αυτό!! Για πλάκα!! χαχαχα Μόλις το είδα έριξα ένα γέλιο!!! lmao Νομίζω να μπω κι εγώ στη σκηνοθετική ομάδα!! sisi όσον αφορά την πρόταση του Ρούσσου είναι λογική και λογική είναι και η αντίδραση της Στέλλας! Αλλά ο Λουκάς και η Νόρα είναι ρομαντικοί! Πιστεύουν στην αλήθεια και στο δίκαιο! Και για αυτό τους αγαπάμε! Wink ωραίος σχολιασμός!

Νομίζω οτι ήταν ένας συνδυασμός του δαχτυλιδιού, με την φράση του Αστυνόμου, οτι η Νταίζη χρησιμοποίησε το Χρήστο για να σκοτώσει την Αννα, και μετά , από τύψεις, έστειλαν δυό διαμάντια στους συγγενείς της. Η Νταίζη που ξέρει οτι ο Χρήστος μόνο θα σκεφτόταν μ'αυτόν τον τρόπο, κατάλαβε τι είχε παιχτεί!!!!

Πολύ σωστά αγαπητή JESSIE!! Για άλλη μια φορά πολύ ωραίος σχολιασμός! Έριξα μια ματιά στους σχολιασμούς του χθεσινού επεισοδίου και περιττό να σου πω ότι είναι σαν να μιλάς στη θέση μου! Είσαι ρομαντική ψυχή και πολύ χαίρομαι για αυτό!! oscar δικό σου : respect :

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης