Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

+48
annoula!
Eya-8ea
zeta88
nefelik
aggeliki
DESPOINA
ginak
Caroline
Dorina <3 Πέτρος
alkisti
alex1
loukitsa
sarita
kapetanissa
roria
thanos1916
loukanorofan
stephanos13
xristinaki_noraloukofan
ΣΨ1
AmaliaPetros_fan1
dm10811
marakii
Ανυπέρ-Βλήτο
loukasnora
fantina
tzibirdika
afroditi_norakii
evaggelia*
soso
gxnel
JESSIE
rafoni
fay66
ntina fan
taradoula
ale3ia_eva&nora!!!
nadiap
Dimitraaa
st@cy
evanna
evaki16
MARINAKI_AGAPI_97
$ofi@ loukakos + nora
Antigoni!
Sofh Papa
trelli petrakitsa
Clarabelle
52 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap34%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 34% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap39%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 39% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 76
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Μάης 27, 2011 8:01 pm



Rafoni μου, σ'ευχαριστώ, νά'σαι καλά!
Εμείς οι ρομαντικές ψυχές θ'αντέξουμε πιό πολύ απ'όλους !
Παίρνουμε δύναμη απ'τα όνειρά μας!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από afroditi_norakii Παρ Μάης 27, 2011 8:08 pm

trelli petrakitsa έγραψε:~Ρούσσος-Νόρα-Λουκάς:Ήρθε να συζητήσουν κιόλας! Mmm Όχι ρε ΔΕΝ δεχόμαστε!!! Ουστ!!! Αχ μωρέέέέ ανυπομονεί!!! inlove

~Εύα-Λευτέρης:Βλέπουν "το αριστούργημα" vomit Καλέέέ Λευτέρη! Μην ζηλεύεις ΑΥΤΟΝ...ΕΛΕΟΣ! Αντε να δούμε τι θα γίνει....

~Νόρα-Λουκάς-Στέλλα:Στάματα Χριστιανή μου! Ό,τι γίνει, ας γίνει! Ε, ε,ε πώς μιλάς έτσι....Καλέ μην φωνάζετε μπροστά στην έγκυο!!! Ήρθε ο Ευκλείδης...άντε μπας και ηρεμήσει το Νοράκι!!! : juhu :

~Ρούσσος-Αμαλία..(είχε και κάποιον άλλον εκεί?) : Σταμάτα ρε, σταμάτα! Αμαλία ΘΕΑ!!!! : respect :

~Δάφνη-Νικόλας:Πακετάρουν και φεύγουννν!!!!

~Νόρα-Λουκάς-Ευκλείδης-Στέλλα:Ευκλείδη ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!! Στέλλα φτάνει.....κλείστε της το στόμα, σας παρακαλώ πολύ!!! Μ'αρέσει πολύ που η Νόρα όλο λέει "ΓΕΝΝΑΩ, ΓΕΝΝΑΩ!!!" valen ...Ναιιιι σαν τον άνεμο θα πεταχτείς! Ευκλείδης με το βαλιτσάκι...θεός!!!

~Αντιγόνη-Νταίζη:Αντιγόνη ΘΕΑ!!! Πόσο μ'αρέσει που την δουλεύει!!! Ας του τα φάει ε?! Οκ! Nyxia ...η Νταίζη δεν θα γίνει τέτοια μάνα lmao
Τα αδέρφια της να την παραδόσουν....Ειδικά ο Νικόλας πρώτος θα τρέξει...χαχαχαχα....Αντιγόνη ΘΕΑ!!! : respect :
Πόσο με εκνευρίζει όμως το Μαργαρίτα, δεν λέγεται!!!

~Εύα-Αγγέλα:Αγγέλα αυτά ξανά πες τα, αλλά όχι και ερωτευμένη....αλλά....τέλος πάντων....Α ρε Εύα, σε κατάλαβε η Αγγέλα, άντε να δούμε τι θα γίνει....

~Μαρίλια-Θάνος:Ακους εκεί Βαγγέλης..! Θα τη στείλει και σπίτι της...ΕΛΕΟΣ...ΚΑΘΑΡΜΑ!!!!

~Νόρα-Ευκλείδης:Αχχχχ μωρέ συγκινήθηκα...τι γλυκιά και υπέροχη σκηνή Love!

~Στέλλα-Νταίζη:Με τόσες χαρές πρόσεχε Στελλίτσα...έλεος και κουμπάρα....δεν σχολιάζω άλλο.....

~Εδέμ:Η Δάφνη sisi ο Λουκάς όλο ρωτούσε για το κινητό...ο Λευτέρης κουρασμενος....ο Ηλίας Aww Λευτέρης-Λουκάς χαχα... "Από τη πολύ δουλειά; βλέπω Νταίζες?"χαχαχα....Δώστε παιδιά ειρωνεία, δώστε!!! soutien Μ'άρεσε η σκηνή!! lmao ...Καλά λέει ο Λουκάς ρε Νταίζη! Νικόλα, μην μιλας! Ακούς εκεί ξανα σκέψου το!

~Νόρα-Ευκλείδης-Στέλλα:Μωρέ κλώτσισε!!! Η Νόρα τα λέει μια χαρά! Ώχ ωχ τα έμαθε ο Ευκλείδης....!!

~Νόρα-Στέλλα-Ευκλείδης:Αχ μωρέ τα πήρε ο Ευκλείδης! "Τυχαίο? Δε νομίζω!" και "Γεννάω λέμε, γενάω!" ΘΕΑΑΑ!!!

~Θάνος-Μαρίλια:Τι τι ρε βλάκα? ΤΥΡΙ!!! ΓΟΥΡΟΥΝΙ!!!! Ρε Μαρίλια, έλεος...σκέψου και λίγο!!! ΑΜΑΝ!!! Εμ, βέβαια εσένα δεν σε νοιάζει τίποτα...μόνο ο Θανούλης σου....μη ξερ@σω!

~Αντιγόνη-Νταίζη:Πω πω ειρωνία! Πειράζει που μ'αρέσει?? Ώστε δε φταίει ο Ρούσσος.....

~Εδέμ:'Γεννάμε, γεννάμε! Έλα Μιχάλη;"η μούτζα του Νικόλα lmao Ωωωωχ ωωωχ!!!

~Νταίζη-Χρήστος:Καλέ πόόόσο έξυπνη είναι...σαϊνι! Το κατάλαβε!!

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!! : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : και ο Λουκάς λυποθήμισε!!! Razz


Εγώ ψηφίζω ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Μαρακι τα πες ολα και για μενα! Congrats Συμφωνω απολυτως!
Εγω ενα εχω να πω γιατι δεν κρατιεμαι

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕ! ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕ! ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! runaround runaround runaround

Πολυ καλο απο εμενα!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Παρ Μάης 27, 2011 8:16 pm

Συνοπτικα σχολια

~ Αγαπω Αντιγονη Λαζαριδη ΤΕΛΟΣ!!!!!! Ειναι ΘΕΟΤΗΤΑ!!!! :respect:
~ Μ'αρεσε ο Λευτερης με τους υπολοιπους....ειδικα οταν ο Νικολας τον ειπε Λουλου lmao lmao
~ Μπαμπας Ευκλειδης -Νορα η πιο ωραια σκηνη του επεισοδιου κατ εμε!!! Τι γλυκος μπαμπας...Συγκινηθηκα και δε το κρυβω Snif
~ Στελλα αδειασε μας τη γωνια γιατι μας κουρασες...
~ Σπασαν τα νερα ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕ!!!!!

ΥΣ--- > Η μπεμπα ειναι μια γλυκα και κολλησα... inlove
ΥΣ2---> Νομιζω πως μοιαζει στο Λουκα!! inlove
ΥΣ3---> Θελω κι εγω γλειφιτζουριιιιιιιιιιι Miam

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Μάης 27, 2011 8:20 pm

afroditi_norakii έγραψε:
trelli petrakitsa έγραψε:~Ρούσσος-Νόρα-Λουκάς:Ήρθε να συζητήσουν κιόλας! Mmm Όχι ρε ΔΕΝ δεχόμαστε!!! Ουστ!!! Αχ μωρέέέέ ανυπομονεί!!! inlove

~Εύα-Λευτέρης:Βλέπουν "το αριστούργημα" vomit Καλέέέ Λευτέρη! Μην ζηλεύεις ΑΥΤΟΝ...ΕΛΕΟΣ! Αντε να δούμε τι θα γίνει....

~Νόρα-Λουκάς-Στέλλα:Στάματα Χριστιανή μου! Ό,τι γίνει, ας γίνει! Ε, ε,ε πώς μιλάς έτσι....Καλέ μην φωνάζετε μπροστά στην έγκυο!!! Ήρθε ο Ευκλείδης...άντε μπας και ηρεμήσει το Νοράκι!!! : juhu :

~Ρούσσος-Αμαλία..(είχε και κάποιον άλλον εκεί?) : Σταμάτα ρε, σταμάτα! Αμαλία ΘΕΑ!!!! : respect :

~Δάφνη-Νικόλας:Πακετάρουν και φεύγουννν!!!!

~Νόρα-Λουκάς-Ευκλείδης-Στέλλα:Ευκλείδη ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!! Στέλλα φτάνει.....κλείστε της το στόμα, σας παρακαλώ πολύ!!! Μ'αρέσει πολύ που η Νόρα όλο λέει "ΓΕΝΝΑΩ, ΓΕΝΝΑΩ!!!" valen ...Ναιιιι σαν τον άνεμο θα πεταχτείς! Ευκλείδης με το βαλιτσάκι...θεός!!!

~Αντιγόνη-Νταίζη:Αντιγόνη ΘΕΑ!!! Πόσο μ'αρέσει που την δουλεύει!!! Ας του τα φάει ε?! Οκ! Nyxia ...η Νταίζη δεν θα γίνει τέτοια μάνα lmao
Τα αδέρφια της να την παραδόσουν....Ειδικά ο Νικόλας πρώτος θα τρέξει...χαχαχαχα....Αντιγόνη ΘΕΑ!!! : respect :
Πόσο με εκνευρίζει όμως το Μαργαρίτα, δεν λέγεται!!!

~Εύα-Αγγέλα:Αγγέλα αυτά ξανά πες τα, αλλά όχι και ερωτευμένη....αλλά....τέλος πάντων....Α ρε Εύα, σε κατάλαβε η Αγγέλα, άντε να δούμε τι θα γίνει....

~Μαρίλια-Θάνος:Ακους εκεί Βαγγέλης..! Θα τη στείλει και σπίτι της...ΕΛΕΟΣ...ΚΑΘΑΡΜΑ!!!!

~Νόρα-Ευκλείδης:Αχχχχ μωρέ συγκινήθηκα...τι γλυκιά και υπέροχη σκηνή Love!

~Στέλλα-Νταίζη:Με τόσες χαρές πρόσεχε Στελλίτσα...έλεος και κουμπάρα....δεν σχολιάζω άλλο.....

~Εδέμ:Η Δάφνη sisi ο Λουκάς όλο ρωτούσε για το κινητό...ο Λευτέρης κουρασμενος....ο Ηλίας Aww Λευτέρης-Λουκάς χαχα... "Από τη πολύ δουλειά; βλέπω Νταίζες?"χαχαχα....Δώστε παιδιά ειρωνεία, δώστε!!! soutien Μ'άρεσε η σκηνή!! lmao ...Καλά λέει ο Λουκάς ρε Νταίζη! Νικόλα, μην μιλας! Ακούς εκεί ξανα σκέψου το!

~Νόρα-Ευκλείδης-Στέλλα:Μωρέ κλώτσισε!!! Η Νόρα τα λέει μια χαρά! Ώχ ωχ τα έμαθε ο Ευκλείδης....!!

~Νόρα-Στέλλα-Ευκλείδης:Αχ μωρέ τα πήρε ο Ευκλείδης! "Τυχαίο? Δε νομίζω!" και "Γεννάω λέμε, γενάω!" ΘΕΑΑΑ!!!

~Θάνος-Μαρίλια:Τι τι ρε βλάκα? ΤΥΡΙ!!! ΓΟΥΡΟΥΝΙ!!!! Ρε Μαρίλια, έλεος...σκέψου και λίγο!!! ΑΜΑΝ!!! Εμ, βέβαια εσένα δεν σε νοιάζει τίποτα...μόνο ο Θανούλης σου....μη ξερ@σω!

~Αντιγόνη-Νταίζη:Πω πω ειρωνία! Πειράζει που μ'αρέσει?? Ώστε δε φταίει ο Ρούσσος.....

~Εδέμ:'Γεννάμε, γεννάμε! Έλα Μιχάλη;"η μούτζα του Νικόλα lmao Ωωωωχ ωωωχ!!!

~Νταίζη-Χρήστος:Καλέ πόόόσο έξυπνη είναι...σαϊνι! Το κατάλαβε!!

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!! : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : και ο Λουκάς λυποθήμισε!!! Razz


Εγώ ψηφίζω ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Μαρακι τα πες ολα και για μενα! Congrats Συμφωνω απολυτως!
Εγω ενα εχω να πω γιατι δεν κρατιεμαι

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕ! ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕ! ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! runaround runaround runaround

Πολυ καλο απο εμενα!

Σ' ευχαριστώ Αφροδιτάκι μου!!! Hug
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Μάης 27, 2011 8:23 pm

tzibirdika έγραψε:
ΥΣ2---> Νομιζω πως μοιαζει στο Λουκα!! inlove

Καλέ πότε πρόλαβες και το πρόσεξες??? Confused? lmao

ΥΣ3---> Θελω κι εγω γλειφιτζουριιιιιιιιιιι Miam

Κι εγώ, κι εγώ!!! Miam
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από nadiap Παρ Μάης 27, 2011 8:24 pm

tzibirdika έγραψε:Συνοπτικα σχολια


ΥΣ--- > Η μπεμπα ειναι μια γλυκα και κολλησα... inlove
ΥΣ2---> Νομιζω πως μοιαζει στο Λουκα!! inlove
ΥΣ3---> Θελω κι εγω γλειφιτζουριιιιιιιιιιι Miam


Συμφωνώ απόλυτα με το πρώτο και το τρίτο, αλλά το δεύτερο πως στο καλό το συμπέρανες; Πάντως είναι τέλειο το μώρο.
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Παρ Μάης 27, 2011 8:28 pm

[quote="trelli petrakitsa"]
tzibirdika έγραψε:
ΥΣ2---> Νομιζω πως μοιαζει στο Λουκα!! inlove
Καλέ πότε πρόλαβες και το πρόσεξες??? Confused? lmao


Εεε εκανα παυση το βιντεο και το περιεργαστηκα...Ειναι φανερο οτι τα μαλλακια και τα χειλακια τα εχει παρει απο το μπαμπα...τη μυτουλα απο τη μαμα και τα υπολοιπα απο τα jumbo bebe...lmao lmao

PS->Νομιζω πως με πειραξε η ζεστη... Aww
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από fantina Παρ Μάης 27, 2011 8:28 pm

ελα Βαγγελη ........ναι εχω δουλεια .........μιλαω για το μνημονιο ..........ναι αναφεραμε και την συναινεση .........τι δεν σε ακουω καλα ,σε χανω Βαγγελη ......
τι ...........αν συμφωνησαν ?που ........στα χαλια της Ελλαδας ?......
α...... για το προτελευταιο επεισοδιο της εδεμ ........οτι τελειωνουμε και βημα παρακατω δεν παμε ?την οικονομια μου ,μεσα ................
ναι συμφωνησαν ,να κανουν σταση επεισοδιων ,μπας και βγαλουμε και του χρονου ..............
τι .......ναι ......παντρευτεται η Νταιζη .....ναι ....παραδοσιακα ......

παντρευται η Νταιζη η παραδοσιακια .....για τριτη φορα .
θεα η Αντιγονη και γω μαζι της .
ο πρωτος γαμος για να παρκαρουμε το παιδι ,
ο δευτερος για το μπονους της περιουσιας ,
και ο τριτος απο αγαπη ,
δεν εχεις αλλη ευκαιρια για θρησκευτικο γαμο ......
.................ενας παλιος δασκαλος που εφυγε απο το δασκαλικι και εγινε επιχειρηματιας και πρεπει να παραδεχθω με μεγαλη επιτυχια μου ελεγε, το καταπληκτικο .....
ο θεος σου δινει το δικαιωμα να κανεις λαθος τρεις φορες
η πολιτεια σου δινει το δικαιωμα να κανεις μ@@@@@ια απειρες φορες ....
καπως ετσι και η Νταιζη,που θελει να την συνοδεψουν και τα αδελφια της στο γαμο ,μιας και της το χρωστανε .............
που φετος δεν ακουμε και τιποτα αλλο ,
το εξαιρετικο μυαλο και τα χρωστουμενα .
οικονομια και σπρωξιμο ,αγαπημενοι μου σεναριογραφοι ,αλλα φτανει ,μεχρι εδω!! (και τα γραφω τωρα ,γιατι μετα δεν θα εχω δικαιωμα λεκτικης παρεμβασης .....)
δεν ειναι δυνατον να το δεχθω και αυτο στο νεο μισο κυκλο ,δεν θα το αντεξω !!!!
λατρεψα το σκηνικο στην εδεμ με το δουλεμα της παρεας στο προσωπο της ,
τσινησα με την δηλωση του Νικολα οτι αμα την παντρεψει η Στελλα ,θα την συνοδεψει και αυτος στην εκκλησια .
οσο δε για το κουστουμακι που πρεπει να δοκιμασει και οΣτεφανος για να λαβει μερος σε αυτο το τσιρκο ...ε κατι θα βρουμε ........

ελα Βαγγελη .......εκλεισε ,δεν ειχε σημα ......τι ?ναι καλα ακουσες η Στελλα θα την παντρεψει ..........αν ειναι βλαμμενη ?τελικα ,ναι ειναι .........
δεν της το χες ?μα καλα μουρλος εισαι ?δεν την ειδες ...............

την ειχαμε δει ,αλλα στα τελευταια επεισοδια ,ειχαμε δει βελτιωση ,ετσι ειχα μια ελπιδα ,
ενα .....ελα μωρε εστρωσε ,η πρωτη επαφη ειναι δυσκολη ,μεχρι να βρει το δρομο του ο ρολος ....
ατυχησα ,για μια ακομη φορα !
σημερα ,μιλουσε και ηθελα να την δειρω ,να ανεβω στα αυτια της και να χοροπηδαω σε ρυθμο συρτακι με ολες τις φιγουρες .......

τι ?Βαγγελη ?αν ηρθε ο Ευκλειδης ?ηρθε ο χρυσος μου .......

χρυσος ανθρωπος ο Ευκλειδης ,πατερας και παππους με ολη την σημασια της λεξης ,αγαπημενος ηρωας ......
στειλτε την αστερω στην Μονεβασια και κρατηστε εδω τον Ευκλειση .....
(το γραφω τωρα γιατι δεν θα εχω δικαιωμα λεκτικης παρεμβασης ,αργοτερα )
παντως ,ενα προσεξα ,οτι ο μονος που κανει την αστερω να το βουλωνει ειναι ο Ευκλειδης .........και μονο για αυτο......... αγαπω!!!!!

ελα Βαγγελη .......παρε το μηδεν ,δεν σε ακουω καλα ...........

πολλα μας τα εκανες Βαγγελη και πρεπει να αραιωνουμε ......(εφτιαχνα καφε και δεν εβλεπα την τηλεοραση και ξαφνικα ακουω ενα τηλεφωνο να κτυπα και τον μπαρμπα ,τον μυξα να λεει ,ελα Βαγγελη ........
και περιμενω να ακουσω αντρικη φωνη και ακουω την Μαριλια ...........γελασα τρελα με την φαση ...........)
το δουλευει το μικρο και το επεξεργαζεται και ξερετε κατι ,πολυ μου αρεσε ....
και πειτε με κακια και πειτε παλαβη και πειτε με οτι θελετε αλλα με τετοια συμπεριφορα που εχει μεσα στο σπιτι ,καλα της κανει .....
δεν την ανεκριναν με την εννοια ....που πας και οχι δεν θα πας ....
δεν της βαλαν το μαχαιρι στο λαιμο και ουτε της μιλησαν ασχημα .......
ξερει τι ηλιθιοτητα κανει και προσπαθει επιτιθεμενη παντα να κουκουλωσει τις πραξεις της .
απαραδεχτη και κακια .....τιποτα αλλο δεν μου βγαζει το τελευταιο διαστημα η Μαριλια .....λυπαμαι για αυτο ,περιμενα αλλη εξελιξη στο ρολο της .....
ε αγαπημενοι μου κυριοι σεναριογραφοι .................
παντως η τελευταια ατακα της Ευας ......να το θυμασαι αυτο που ειπες ......
αμεση και εμμεση προειδοποιηση ......μπραβο Ευα και εγω μαζι σου !!!!!

ρε Βαγγελη .....τι θες παλι ?ημαρτον ρε Βαγγελη .........θελεις να σου αναλυσω το επεισοδιο απο το τηλεφωνο ?
δεν εχω καρτα ρε Βαγγελη ..........τι ?αν πηραν τον Λουκα απο το δικηγορικο συλλογο ?ναι ρε Βαγγελη τον πηραν .....

αφου τους πηρε πρωτα ο Ρουσσος .....
πηρε το υφακι του ,το καλαμι του το διμετρο και πηγε για συναινεση και αυτος ........
τι το θελε ,δεν καθοταν στα αυγα του και στην <<τι κανουμε τωρα >>κορη του και γυναικα του ....
εφαγε πορτα ,δεν ειχε διασυνδεσεις με πορτιερηδες (η αστερω δεν πιανεται )
συναινεστε στην αδικια ,πειτε και αυτα ,σας τα εχω γραμμενα και μπορει να μην σας κανω κακο .....
παντως αυτη η μονιμη ατακα του Ρουσσου .....μου επιτεθηκαν και δεν εχω αλλο τροπο αμυνας ....για πολλα γλεντια με κλαρινα !!!!
θυμηθηκα κατι ,τωρα που τα γραφω .....εκεινη την ιστορια με κατι κλεμμενους πινακες ,που τον πιασανε .......
ενα πειθαρχικο θυμαμαι .....τι απεγινε εκεινη η ιστορια ?

αντε παλι ........τι ειναι τωρα ρε Βαγγελη ?τι θελεις παλι ?
τι ............γενναει η Νορα?........παρε το Λουκα τηλεφωνο ..........τον πηρες και τι σου ειπε?........λυποθυμησε ?
αρε κατι παλικαρια ,τερατα ψυχραιμιας που βγαζει η εδεμ .........
τι ειπες ?............συναινετικο το επεισοδιο ?.........μα αφου δεν συναινεσαν πως το λες αυτο ?.............
προσπαθησαν ? τι λες ρε Βαγγελη ,εδω μας εχουν τρελανει στο στασιμο(και δεν υπαρχει και επιλογη στην ψηφο του επεισοδιου ) .....δεν παμε βημα παρακατω ,στα ιδια γυριζουμε και ειμαστε και στο τελος αυτου του κυκλου ........
δεν λες για το επεισοδιο ?για τι λες ?
για την οικονομια ............αστο ρε Βαγγελη ,αμα δεν αλλαξουν μυαλα οι πολιτικοι μας και η πολιτικη πορεια πλευσεις και να νοιαστουν για τον κοσμο και οχι για το τι λεει ο Ολι Ρεν ,δεν κανουμε τιποτα ...........
κλεινω Βαγγελη .....σε βαρεθηκα σημερα .......



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fantina στις Παρ Μάης 27, 2011 8:51 pm, 1 φορά

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από st@cy Παρ Μάης 27, 2011 8:32 pm

tzibirdika έγραψε:

Εεε εκανα παυση το βιντεο και το περιεργαστηκα...Ειναι φανερο οτι τα μαλλακια και τα χειλακια τα εχει παρει απο το μπαμπα...τη μυτουλα απο τη μαμα και τα υπολοιπα απο τα jumbo bebe...lmao lmao

PS->Νομιζω πως με πειραξε η ζεστη... Aww
Μωρε μπραβο..παραλληλα με το λιωσιμο εβγαλες και πορισμα σε ποιον μοιαζει??? lol!
Δε νομιζω οτι ειναι η ζεστη...η κακη ηχομονωση θα φταιει sisi
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Μάης 27, 2011 8:38 pm

Ας πω κι εγώ μερικά πραγματάκια!Προτελευταίο επεισόδιο είναι αυτό και επιβάλλεται!

Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή Αντιγόνης-Νταίζης!Την θεωρώ σκηνή κέντημα και από τις δυο πλευρές με την Κυρία Παπαδημητρίου όμως να κλέβει την παράσταση!Με το στυλ της,με τον τρόπο που πέταγε όλες τις φαρμακερές ατάκες της...με τα όλα της!

Ο Ρούσσος συνεχίζει να με εκνευρίζει αλλά περισσότερο με εκνευρίζει αυτό το ύφος νικητή που έχει πάρει!Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά Ρούσσο!

Η Μελίτα αφού δεν έχει ούτε μια ολόκληρη ατάκα της προκοπής γιατί είναι μπάστακας σε όλες τις σκηνές Ρούσσου-Αμαλίας;Για να ομορφαίνει τα πλάνα;Ούτε αυτό δεν μπορεί να κάνει με την ανεκφραστικοτητά που την διακατέχει!

Η Στέλλα μπορεί να έχει γίνει κουραστική αλλά περισσότερο με κουράζουν οι κορώνες της Νορας!Όλο γεννάω και γεννάω έλεγε!Εντάξει το εμπεδώσαμε αυτό!Καταλαβαίνω ότι δεν ήθελε την φασαρία και τις φωνές της μάνας της αλλά εκείνη τελικά έκανε περισσότερη!

Η αντροπαρέα στην Εδέμ έδωσε ρέστα!Ο χαρακτηρισμός σφίχτης ξαναγύρισε ( sisi ) αν και το αγαπημένο μου σημείο ήταν όταν ο Λευτέρης τράβαγε το αφτί του Λουκά! Love! Δεν ξέρω αλλά μου φάνηκε πολύ τρυφερό!

Βέβαια πολύ φάση είχε ο διάλογος Στέλλας-Νόρας αλλά και Στέλλας-Λουκά στο τέλος!

Νόρα:Μαμάάάάάά!
Στέλλα:Τι είναι;
Νόρα:Γεννάωωωωωωω!
Στέλλα:Πάλι; lmao

Λουκάς:Γιατί βογγάει το κορίτσι μου; ( αφού ενημερώθηκε ότι γεννάμε )
Στέλλα:Την έπιασε ένας πονόδοντος! lmao

Η λάμψη στα πρόσωπα όλων μόλις έμαθαν ότι ήρθε η ώρα της ΛουκαΝορικής πριγκήπισσας ήταν υπέροχη! Love!

Την Νταίζη δεν αντέχω να την σχολιάσω απόψε!Ίσως μέσα στο σαββατοκύριακο!

Υ.γ.Καλό το σημερινό μόνο και μόνο γιατί γεννάμε!
Υ.γ.2.Η Δρακουλάκη συνεχίζει να με απογοητεύει υποκριτικά! Rolling Eyes
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Παρ Μάης 27, 2011 8:39 pm

st@cy έγραψε:
tzibirdika έγραψε:

Εεε εκανα παυση το βιντεο και το περιεργαστηκα...Ειναι φανερο οτι τα μαλλακια και τα χειλακια τα εχει παρει απο το μπαμπα...τη μυτουλα απο τη μαμα και τα υπολοιπα απο τα jumbo bebe...lmao lmao

PS->Νομιζω πως με πειραξε η ζεστη... Aww
Μωρε μπραβο..παραλληλα με το λιωσιμο εβγαλες και πορισμα σε ποιον μοιαζει??? lol!
Δε νομιζω οτι ειναι η ζεστη...η κακη ηχομονωση θα φταιει sisi

Η κακια η συνηθεια Αναστασια μου...Μη δω μωρο αμεσως να προσεξω σε ποιον μοιαζει....Παντως και η Δρακουλακη το ειπε οτι μοιαζει στο Λουκα... Razz
Οσο για την ηχομονωση..ναι φταιει ΚΑΙ αυτο... sfyr
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από rafoni Παρ Μάης 27, 2011 8:43 pm

ΓΕΝΝΑΜΕ ΛΕΜΕΕΕ!!!!!!!! woohoo
Λοιπόν, θα κάνω ένα σύντομο σχολιασμό του επεισοδιου γιατί no time, no honey! Σε γενικές γραμμές μου άρεσε πολύ γιατί είχει και πολύ ωραίες ατάκες και γέλασα πολύ!

Η σκηνή Ρούσσου-Λουκάς-Νόρας μου άρεσε πολύ. Βρήκα λογική τη λύση που πρότεινε ο Ρούσσος αλλά βρήκα και λογική και αξιοπρεπέστατη την απάντηση που πήρε από τα παιδιά! Προσωπικά εγώ για αυτό αγαπάω τη Νόρα και το Λουκά αλλά και όλα τα παιδιά της παρέας της Φεγγαρόπετρας (οκ εκτός του Μάνου) γιατί είναι παιδιά ρομαντικά, που πιστεύουν στην αλήθεια, το δίκαιο και δε συμβιβάζονται με την αδικία και το ψέμα!

Η Αμαλία για μια ακόμη φορά τη λέει στον άντρα της και πολύ καλά κάνει! Τη Μελίτα την αφήνω ασχολίαστη καλύτερα!!

Ο Λευτέρης ζηλεύει και πολύ μου αρέσει! :D

Λογική είναι και η Στέλλα, θέλει το καλό των παιδιών της και για αυτό θέλει τα παιδιά της να συμβιβαστούν! Σε αυτή τη σκηνή είχαμε και ωραίες ατάκες και γελάσαμε! Θα διαφωνήσω με την αγαπητή JESSIE και θα πω ότι θεωρώ τη Δρακουλάκη κωμική ηθοποιό!

Και ναι γύρισε ο αγαπημένος μου Κώστας Τριανταφυλλόπουλος!! : respect : Πολύ ωραίες όλες οι σκηνές που έπαιξε και βέβαια ΚΟΡΥΦΑΙΑ σκηνή του επεισοδίου ήταν η σκηνή Ευκλείδη - Νόρας!! Συγκινήθηκα πάρα πολύ και δάκρυσα κιόλας!! Ο Ευκλείδης είναι ο γλυκός πατερούλης και ο άντρας-πρότυπο για κάθε νεαρή που ψάχνει το έτερον ήμισυ! Το γλειφιτζούρι όλα τα λεφτά!! : respect : : respect :

ΑΓΑΠΑΩ Αντιγόνη Λαζαρίδη!! Κυρία Παπαδημητρίου θεά!!! : respect : Το δίδυμο Αντιγόνη - Νταίζη όπως πάντα απολαυστικό και η μία ειρωνία να διαδέχεται την άλλη!!

Η Νταίζη συνειδητοποίησε με τη βοήθεια του δαχτυλιδιού ότι ο άντρας της ζωής της την πρόδωσε ( ?? ) και αναπομονώ να δω την αντίδραση της!! Εδώ θέλω να δω την αγάπη της για το Χρήστο!

Αυτά!! ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ runaround

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Παρ Μάης 27, 2011 8:59 pm

Ας πω και εγώ την σημερινή μου κοτσάνα!

Η Αντιγόνη είναι Θεα!Τέλος!
Με την Πολυχρονίδη κάνουν καλό δίδυμο Wink

Παιδιά τι συμπεριφορά είναι αυτή στην Αγία Μαργαρίτα την Αδαμάντινη;
Κελ ντεκαντάνς!Στην τελικά τι ήθελε;Να συνοδευτεί στην εκκλησία από τον αδεφό της που πέταξε έξω από το σπίτι του και από το μεγάλο της αδερφό που πήγε να του σκοτώσει το γιο gibbs

Η Στέλλα δεν το βουλώνει καλύτερα;Τι είναι αυτό;Μαζί ελάτε να βολευτούμε;
Τι σκηνή ήταν αυτή με το Λουκά και τη Νόρα;Η μία έλεγε την φαεινή της ιδέα,ο άλλος τα ηθικά του(Λουκά μπείμπι η πεθερά είναι γκάο τι της μιλάς; )
και η τρίτη να τσιρίζει ατάλαντα imarton

Ευτυχώς που ήρθε ο Ευκλείδης να δούμε και τίποτα άλλο

Αλλά και στη σκηνή με τη Νόρα και τον μπαμπά της απογοητέυτηκα.Αυτή η κοπέλα που παίζει;Στις οικογενειακές ιστορίες;Ενώ σε αυτή τη σκηνή σεναριακά δεν υπήρχαν αρλούμπες

Λατρεύω Γιαννακό! Heart1
Και επίσης λατρεύω τον σφίχτη που μου είναι πολύ συμπαθής γενικότερα.Το πως αντέχει την Εύα με αυτό το ιδιοφυές πλάνο myalo

Η Μαρίλια γιατί μας παρουσιάζεται στην τρίτη σεζόν σαν ένα κακομαθημένο κατινάκι που το μόνο που την ενδιαφέρει είναι ο γκόμενος;Ο Θάνος είναι μπίχλας και γελοίος.Και φυσικά τα ρίχνει παντού και όπου πιάσει.Πιάστηκε η χαζή.

Και για τέλος ΓΕΝΝΑΜΕ.Θα το ξεφτυλίσουν οπότε δεν περιμένω πολλά
hahano
Δεν μπορούσαν να σκεφτούν κάτι πιο προτότυπο για το άγχος ενός νέου πατέρα;Πάλι λιποθυμία;Αν και δεν τρελλαίνομαι με τον Πετράκη σε κομικές σκηνές δεν εκνευρίζομαι έχει δικό του στυλ.

Υ.Γ.:BSB I LOVE YOU Efxi
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από marakii Παρ Μάης 27, 2011 9:45 pm

Πολλές χαρές σήμερα και από εμένα Τέλειο μου άρεσαν όλες οι σκηνούλες (σχεδόν Razz)....

Nταίζη-Αντιγόνη:υπέροχη σκηνή , η κυρία Παπαδημητρίου εκπληκτική Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 195890 Ντ:Παντρεύομαι και αντί να χαρείς .... Α:Αν είναι να χαιρόμουν κάθε φορά που παντρευόσουν Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 191984 ....Θέλω να δω τις κεφράσεις του Νικόλα σε περίπτωση που παραδώσει τη μονάκριβη αδελφούλα του Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 191984 .......



Η Αντροπαρέα μαζί με τη Δάφνη στην Εδέμ πολύ μου άρεσα.....Ξεχώρισα το λουλού του Νικόλα προς τον Τέρη Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 191984 τη χαρά της Δάφνης όταν τη φώναξε ο Νικόλας που μπήκε μέσα με ένα χαμόγελο και ρώτησε αν γεννάμε και την πρόταση της Νταίζης Razz....

Νόρα-Ευκλείδης:ΛΑΤΡΕΥΩ λέμε....η καλυτερη σκηνή του επεισοδίου ιδίως εκεί που η Νόρα θύμιζε στον μπαμπάκα της τα παλιά και εκείνος το έπαιζε πως δε θυμάται και μέσα στην τσέπη του είχε το γυφιτζοράκι που της έπαιρνε όταν ήταν μικρή Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 226538 Επίσης υπέροχος και ο χαζοπαππούς όταν άκουγε τις κλωτσιές της μικρής.....

Σήμερα γέλασα και με τις ατάκες του αστεριού...<< μέχρι να γεννήσεις μας γκάστρωσες>> και <<σήμερα γεννάς ανά πέντε λεπτά>> επείσης με το Λουκά που έλεγε << μπαμπά Ευκλείδη , μαμά αστέρι>> Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 191984

Η Αμαλία κλασσικά υπέροχη

Δε μου άρεσε που ο Ρούσσος προχώρησε και θα αφαιρέσουν την άδεια στο Λουκά Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 593737

Όταν η Στέλλα με τη Νόρα εξηγούσαν στον Ευκλείδη για την απαγωγή η Νόρα έδειχνε τόσο αγχωμένη πραγματικά υπέροχη Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 195890

Η ΛουκαΝαρική σκηνή μου άρεσε ! Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 145879 Η πρόταση του Ρούσσου ούτε κρύο ούτε ζέστη.....

Τη δεύτερη χαρά του αστεριού περί Νταιζης δεν τη σχολιάζω Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 103275

Καλά ο Χρήστος έδωσε στη Νταίζη δαχτυλίδι από τα διαμάντια που της πήρε Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 103275 ....

Η Μαρίλια την έχει πατήσει άσχημα και δεν βλέπει μπροστά της.....

Οι ερωτήσεις και οι ζηλίτσες του Τέρη για τον Θάνο ήταν χαριτωμένες....

Γ-Ε-Ν-Ν-Α-Μ-Ε.....θεάρα η Νόρα όταν είπε οτί γεννάει και γενικά όλος ο διάλογος Στέλλας-Λουκά πολύ γέλιο Razz.....Βέβαια η λυποθυμία δεν με ξετρέλανε και εντάξει αφού λυποθύμισε δε μου αρέσει σαν ιδέα να ξαναλυποθυμήσει......


Υ.γ.1: Γ Ε Ν Ν Α Μ Ε

Υ.γ.2:Το τρέιλερ το λάτρεψα και μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον
Υ.γ.3:Το ΛουκαΝοτικό φιλί του τρέιλερ Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 681539
Υ.γ.4.:Η μπουμπού από αυτό το λίγο φάνηκε πολύ γλυκιά....



Υ.γ.5:Σμα έγραψες Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 195890

tzibirdika έγραψε

Εεε εκανα παυση το βιντεο και το περιεργαστηκα...Ειναι φανερο οτι τα μαλλακια και τα χειλακια τα εχει παρει απο το μπαμπα...τη μυτουλα απο τη μαμα και τα υπολοιπα απο τα jumbo bebe...


Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 191984 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 191984 δεν υπάρχει !!!


Τέλειο από εμένα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την marakii στις Παρ Μάης 27, 2011 9:47 pm, 1 φορά
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από dm10811 Παρ Μάης 27, 2011 9:46 pm

Καλησπερα!!!!

Το σημερινο επεισοδι κατα τη γνωμη μου ηταν παρα πολυ καλο!!!!!!!Ειχε πολυ γελιο....

Η προταση του Ρουσσου θα μπορουσε να ειναι λογικη αν περιοριζοταν να τους ζητησει να πουν οτι παραπληροφορηθηκαν σχετικα με τη τοποθεσια του πτωματος...Αν βγουν τωρα και πουν οτι παραπληρηφορηθηκαν γενικα θα ειναι μεγαλη υποκρισια απο μερους τους γιατι παλευουν για την αληθεια...Οποτε ηταν απολυτα λογικο και θεμιτο να αρνηθουν...

Μετα ειδαμε την οικογενεια Φωκα σε δραση και τον καημενο τον Λουκακο να τρεχει να τα βγαλει περα μια με τη πεθερα και μια με τον πεθερο... sisi Αλλα πως το χαρηκα που ηρθε ο Ευκλειδης δε λεγεται!!!Και που δεν εδωσε καμια σημασια στη Στελλα οταν μπηκε!!!!Κατευθειαν ρωτησε τον Λουκα τι εκανε στη Νορα!!! lmao Αυτος ειναι πατερας!!!!!!!Και οταν πεταξε η Στελλα την αρλουμπα της(ναι για τη κουμπαρια λεω) αντεδρασε ο Θεος!!!!!!!!!!Η σκηνη με το γλειφιτζουρι απλα Love! ...Τι υπεροχες ερμηνειες και ποσο ταιριαζουν οι ηθοποιοι!!!!!!Ετσι Ευκλειδη στηριξε τα παιδια σου!!!!Με μαθηματικη ακριβεια ειναι στο σωστο δρομο!!!!!!!!!!

Μετα ειδαμε την οικογενεια Ρουσσου...Συγγνωμη η Μελιτα τι εκανε εκει;;;;Αφηστε το 'χω...Τιποτα...Ηθελα να ηξερα τι χρειαζοταν στη σκηνη...Πηγε και για γυρισμα η κοπελα για το τιποτα...Καιρο τωρα δεν εχει ρολο...Καθεται και στολιζει τον καναπε και σε ανυποπτο χρονο πανω που ο τηλεθεατης αναρωτιεται αν ειναι οντως εκει ή αν ειναι φωτομονταζ με φωτογραφια της πεταει και μια ερωτηση του τυπου ''τι εννοεις;;;''...''γιατι το λες αυτο;;;''...''δηλαδη τι εχεις σκοπο να κανεις;;;''...''η Εριεττα φταιει για ολα...''.....Κριμα για τον ρολο....

Και μετα ειδα μια αλλη οικογενεια!!!!!!!!!!Αντιγονη-Νταιζη!!!!!!Τι ατακες ειπε η Αντιγονη;;;;;;
Αντ:Να τον κοψεις τον καφε...Σου δημιουργει παρακρουση...(να ταν μονο ο καφες)...

Αντ:Δε με πειραζει να κοιτας τα χερια σου...Αρκει να παρεις το βλεμμα σου απο τα λεφτα μου...(ναι καλα και μετα ξυπνησες!!!!)
Θεα οι ατακες της δνε παιζονται!!!!!!! gelio gelio

Ο γλιτσας ξαναχτυπησε...Τι αλητης!!!!!!!!!!Θελει και κοριτσακι η μουρη του... vomit

Η Στελλα ειναι ολιγοντι ουγκ ή μου φαινεται;;;;;Οι χαρες της ειναι οτι γενναει η κορη της και οτι παντρευεται η Νταιζη... wall Και ειναι λεει χρεος του Νικολα και του Στεφανου να συνοδευσουν την Νταιζη...Μονο ο Στεφανος μη ξεχασει να παει τον Αγγελο να καμαρωσει τη θεια... hahano

Η σκηνη με τους Λουκα-Νταιζη-Νικολα υπεροχη!!!!
Νι:Ρε συ απο τη πολλη τη κουραση βλεπω Νταιζες;;;
Λ:Ωχ κι εγω....

Ντ:Αν προσυψει κατι πιο πνευματικο...
Λ:Θα σε φωναξουμε τερας της πνευματικης διανοησης...

Λ:Ποιος ειναι ο τυχερος;;;
Ντ:Εσυ ποιος λες;;;(σε εχει φοβηθει το ματι μας κοριτσακι μου!!!!)
Νι:Α,ρε Χρηστο τι εμελλα να παθεις;;;
Λ:Γιατι κοριτσι μου γιατι;;;;Ο ανθρωπος σ'αγαπαει ετσι του το ανταποδιδεις;;;(κατι ξερει ο Λουκας!!! xm )

Λ:Καλα μη σκοτιζεσαι τοσο πολυ με τα δικα μου...Θα κανεις καμια ρυτιδα νυφη πραμα....

Ντ:Δικος μου αδερφος ειναι για αυτο θα ηθελα να με παραδωσει...
Νι:Στη αστυνομια;;;(ναι ναι Gioupi )

Ντ:Θα το ζητησω κι απο τον Στεφανο...
Λ:Μπορω να ειμαι μπροστα οταν θα του το ζητας;;;

Και βεβαια!!!!!!!ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!! runaround Ο Λουκας λιποθυμησε sisi ......Η καημενη η Νορα τωρα θα τραβηξει ζορια αλλα θα ερθει η κορακλα!!!!!!!!

Υ.Γ1 Αντε να μπαινει σιγα σιγα η Νταιζαρα φυλακη!!!!!!!!!!!!!
Υ.Γ2 Λατρευω τον Ευκλειδη!!!!!!!Γινετε να τον κρατησουμε;;;;;; pleeease
Υ.Γ3 Απο ενα oscar στις υπεροχες κυριες του σημερινου επεισοδιου....Αναφερομαι στη Στελλα Παπαδημητριου και φυσικα στην ΘΕΑΡΑ Αντιγονη Δρακουλακη!!!!!!!Εξαιρετικες ερμηνειες με διαφορετικο υφος η καθεμια αλλα εξαιρετικες και οι δυο... : respect :
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Παρ Μάης 27, 2011 10:03 pm

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ Palamakia runaround : juhu : Bounce Faint

Δεν εχω πολλα να πω.
Να καλως ορήσω τον κύριο Ευκλείδη.Φευγοντας ας πάρει και την Αστέρω μαζι!
Πέτρο μου γιατι μου το κανεις αυτό.Αφου κακός κ σκληρός δεν είναι γιατι μου τον κάνουν;;; Aww
Μπορώ να πω οτι ένας γάμος με νύφη το πεδιλακι και κουμπάρα την Αστέρω θα έχει πολύ φαση.
Αμαλία ΘΕΑΑΑΑ!!!Τα λεει η γυναίκα ποιος την ακούει;
Νόρακι μου με ένα πόνο.Υπέροχη η σκηνη που σπάνε τα νερά!
Ερώτηση>>>Τη Δευτέρα εκτος απο τις 9 θα εχει επεισόδιο και στις 7;;;


Σπόιλερ:
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από dm10811 Παρ Μάης 27, 2011 10:05 pm

AmaliaPetros_fan1 έγραψε:ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ Palamakia runaround : juhu : Bounce Faint

Δεν εχω πολλα να πω.
Να καλως ορήσω τον κύριο Ευκλείδη.Φευγοντας ας πάρει και την Αστέρω μαζι!
Πέτρο μου γιατι μου το κανεις αυτό.Αφου κακός κ σκληρός δεν είναι γιατι μου τον κάνουν;;; Aww
Μπορώ να πω οτι ένας γάμος με νύφη το πεδιλακι και κουμπάρα την Αστέρω θα έχει πολύ φαση.
Αμαλία ΘΕΑΑΑΑ!!!Τα λεει η γυναίκα ποιος την ακούει;
Νόρακι μου με ένα πόνο.Υπέροχη η σκηνη που σπάνε τα νερά!
Ερώτηση>>>Τη Δευτέρα εκτος απο τις 9 θα εχει επεισόδιο και στις 7;;;


Σπόιλερ:

Οχι θα εχει επεισοδιο μονο στις 9...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Παρ Μάης 27, 2011 10:07 pm

AmaliaPetros_fan1 έγραψε:ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 943463 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 0667 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 189890 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 55134 Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 80740

Δεν εχω πολλα να πω.
Να καλως ορήσω τον κύριο Ευκλείδη.Φευγοντας ας πάρει και την Αστέρω μαζι!
Πέτρο μου γιατι μου το κανεις αυτό.Αφου κακός κ σκληρός δεν είναι γιατι μου τον κάνουν;;; Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 593737
Μπορώ να πω οτι ένας γάμος με νύφη το πεδιλακι και κουμπάρα την Αστέρω θα έχει πολύ φαση.
Αμαλία ΘΕΑΑΑΑ!!!Τα λεει η γυναίκα ποιος την ακούει;
Νόρακι μου με ένα πόνο.Υπέροχη η σκηνη που σπάνε τα νερά!
Ερώτηση>>>Τη Δευτέρα εκτος απο τις 9 θα εχει επεισόδιο και στις 7;;;


Σπόιλερ:


συμφωνα με το προγραμμα που ειδα στο Mega δεν θα εχει στις 7 επεισοδειο...διπλο στις 9!!!!στις 7 θα εχει 50-50 επαναληψη!!
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Παρ Μάης 27, 2011 10:08 pm

Αυτο ηταν επεισοδιο με τιτλο: ΓΕΝΝΑΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
Το ψηφισα πολυ καλο!!!
Νορα και Λουκας ως συνηθως σωστοτατοι!Δεν ειναι δυνατον να γινουν
συνενοχοι του φονου του Αραβαντινου,πατερα του Λουκα.Και γιατι δηλ
να υπογραψει ο Λουκας χαρτι ομολογιας;;;Γιατι δεν σταματαει αυτον τον κατη-
φορο ο Ρουσος,γιατι πρεπει να τα φτασει στα ακρα και να παρουν απ τον Λουκα
την αδεια ασκησεως επαγγελματος;;;Ποιος μισει τελικα;;Και πολυ σωστα του
ειπε μετα η Αμαλια: Αυτα ξεχνιουνται Πετρο μου!!Αλλα ο Πετρος μας προε-
κυψε αρναουτικο κεφαλι!
Και η Στελιτσα πουλαει τρελιτσα!Δηλ τι;;επειδη ο Αραβαντινος ηταν λαμογιο,
πρεπει να παει σαν το σκυλι στ αμπελι;;Πολυ σωστος και παλι ο Λουκακος.
Αμα εκανε ολα αυτα τα συμβατικα που του λενε οι αλλοι δεν θα ηταν ο Λουκας
που ξερουμε και γουσταρουμε.
Παντως σημερα πρωτη φορα που μου αρεσε η ηθοποιος που κανει το Αστε-
ρι.Ηταν πολυ καλη σημερα.
Ευκλειδης και Νορα,δυο γλυκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πιο γουτσου γουτσου δεν θα μπορουσαν να ειναι!!!
Ευτυχως η Νταιζη εχει επιγνωση της καταστασης,ξερει οτι δεν θα εβρισκε
κουμπαρα,αν δεν ηταν η Στελλα!
Και μ αρεσε ο χαρακτηρισμος της για τον Ρουσο:λαμογιο μεγατονων!!!!!!!!!!!!!
Δηλ τον εαυτο της που τον κατατασσει;;Σε πια κατηγορια;;;;
Α ρε Νταιζαρα μας που μας το επαιζες και Αινσταιν!!Τωρα που θα σουρθει
ο ουρανος στο κεφαλι, να δουμε τι θα κανεις!!
Της ηρθε φλασια λεει για τι ποιος εχει τα διαμαντια.Δεν καταλαβαινω γιατι
θα στεναχωρεθει ομως!Αφου στην οικογενεια εμειναν και παλι τα διαμαντια,
δεν πηγαν και πολυ μακρια!
Οσο για την Μαριλια ,παντα την συμπαθουσα και τωρα λυπαμαι που την βλεπω
ετσι και το μονο που θα πω ειναι να βρεθει καποιος απ την παρεα ή καποιος
αλλος και να τον σπασει στο ξυλο αυτον τον Θανο.Στην αναγκη ας χρησιμοποι-
ηθει το αριστερο κροσε της Δαφνης!!!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Παρ Μάης 27, 2011 10:08 pm

dm10811 έγραψε:
AmaliaPetros_fan1 έγραψε:ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ Palamakia runaround : juhu : Bounce Faint

Δεν εχω πολλα να πω.
Να καλως ορήσω τον κύριο Ευκλείδη.Φευγοντας ας πάρει και την Αστέρω μαζι!
Πέτρο μου γιατι μου το κανεις αυτό.Αφου κακός κ σκληρός δεν είναι γιατι μου τον κάνουν;;; Aww
Μπορώ να πω οτι ένας γάμος με νύφη το πεδιλακι και κουμπάρα την Αστέρω θα έχει πολύ φαση.
Αμαλία ΘΕΑΑΑΑ!!!Τα λεει η γυναίκα ποιος την ακούει;
Νόρακι μου με ένα πόνο.Υπέροχη η σκηνη που σπάνε τα νερά!
Ερώτηση>>>Τη Δευτέρα εκτος απο τις 9 θα εχει επεισόδιο και στις 7;;;


Σπόιλερ:

Οχι θα εχει επεισοδιο μονο στις 9...

Οοο κριμα....Σ'ευχαριστώ πολύ ))
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Παρ Μάης 27, 2011 10:20 pm

Φυσικα αφησα τη σκηνη που μου αρεσε ,τι μου αρεσε,τρελαθηκα λεμε να
την σχολιασω ξεχωριστα!!Ηταν ολοι τους ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!Και η
σκηνη αυτη μου θυνισε την ορεινη Αρκαδια,τοσο καλοπαιγμενη ηταν!!!!
Λεω για οταν παει η Νταιζη στην Εδεμ!! lmao lmao lmao

Νικολας:Ρε συ απ την πολυ την κουραση βλεπω Νταιζες;;;;;;;;;;
Λουκας: Ωχ κι εγω!! gelio
Και την ειπε ο Λουκας ΤΕΡΑΣ της πνευματικης διανοησης χαχαχχαχαχαχαχ
Νυφη ντυνομαι λεει η Νταιζη,παντρευομαι!!
Αι στο διαολο λεει ο Νικολας! gelio
και οταν του λεει οτι θελει να την παραδωσει,ο Νικολας ειπε το αμιμητο:::
ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; gelio Ηταν εκπληκτικοι σημερα και
οι τρεις!!

Και συνεχιζει η Νταιζη ακαθεκτη,θα το ζητησω και απ τον Στεφανο!!!!
Λουκας:Μπορω να ειμαι μπροστα .οταν θα το κανεις;; gelio gelio

Και οταν ολοι απορουν για το ποιον παντρευεται αυτη απορημενη λεει: τον
Χρηστο δεν αγαπαω;;;; και ανταπανταει ο Λουκακος: εσυ μια ζωη τον Χρη-
στο αγαπουσες,αλλα κοσμο και ντουνια παντρευοσουν!!!

Αυτη η σκηνη για μενα ηταν σημερα η καλυτερη !! : respect : : respect : : respect :

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Παρ Μάης 27, 2011 10:30 pm

λάτρεψα Νόρα-Ευκλίδη!!!!!!!!!!!!λάτρεψα!!!!!!!!!!!! inlove
γενικότερα ήταν αρκετά καλό επεισόδιο γιατί επιτέλους οι λουκανοροπαρεοστιγμές υποσκίασαν τις σκηνές με το Μελιτόνι που ούτε καν τις πρόσεξα..(εννοώ στο πλήθος βέβαια..μη φανταστεί κανείς ότι τις συγκρίνω..) Razz
λιποθυμία Λουκά όλα τα λεφτά.... Razz ''το κορίτσι μου γιατί βογκάει''?? ''έχει ένα πονόδοντο'' lmao μπορεί γενικότερα να μ' εκνευρίζει η Στέλλα ως χαρακτήρας αλλά έγραψε!!!!!!!! lmao

ΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Palamakia Faint kyma inlove Matakia
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Παρ Μάης 27, 2011 10:41 pm

ΣΨ1 έγραψε:Φυσικα αφησα τη σκηνη που μου αρεσε ,τι μου αρεσε,τρελαθηκα λεμε να
την σχολιασω ξεχωριστα!!Ηταν ολοι τους ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!Και η
σκηνη αυτη μου θυνισε την ορεινη Αρκαδια,τοσο καλοπαιγμενη ηταν!!!!
Λεω για οταν παει η Νταιζη στην Εδεμ!! lmao lmao lmao

Νικολας:Ρε συ απ την πολυ την κουραση βλεπω Νταιζες;;;;;;;;;;
Λουκας: Ωχ κι εγω!! gelio
Και την ειπε ο Λουκας ΤΕΡΑΣ της πνευματικης διανοησης χαχαχχαχαχαχαχ
Νυφη ντυνομαι λεει η Νταιζη,παντρευομαι!!
Αι στο διαολο λεει ο Νικολας! gelio
και οταν του λεει οτι θελει να την παραδωσει,ο Νικολας ειπε το αμιμητο:::
ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; gelio Ηταν εκπληκτικοι σημερα και
οι τρεις!!

Και συνεχιζει η Νταιζη ακαθεκτη,θα το ζητησω και απ τον Στεφανο!!!!
Λουκας:Μπορω να ειμαι μπροστα .οταν θα το κανεις;; gelio gelio

Και οταν ολοι απορουν για το ποιον παντρευεται αυτη απορημενη λεει: τον
Χρηστο δεν αγαπαω;;;; και ανταπανταει ο Λουκακος: εσυ μια ζωη τον Χρη-
στο αγαπουσες,αλλα κοσμο και ντουνια παντρευοσουν!!!

Αυτη η σκηνη για μενα ηταν σημερα η καλυτερη !! : respect : : respect : : respect :
Συμφωνω η καλύτερη σκηνη του επεισοδιου.Και η ατακα που μου εμεινε "Γεννάω λέμε!..."Το ψηφισα τέλειο.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από loukanorofan Παρ Μάης 27, 2011 11:05 pm

Αντιγονη (/Παπαδημητριου) Θεαρα! : respect : λατρευω το υφος και την ειρωνεια της απεναντι στη Νταιζη!

Οπως χαρηκα παρα πολυ τις ατακες όλων σχετικα με το γαμο της Νταιζης και την "παράδωση"... lmao
ειδικα τη σκηνη στην Εδέμ.. lmao lmao lmao

η αγωνια του Λουκα μου φανηκε λιγο αποτομη... μεχρι χθες ηταν λιγο σαν "αλλου" με το θεμα του Ρουσου... ωστοσο ηταν Love! ... -γελασα με το Μιχαλη και τη μουτζα του Νικολα..lmao

και ηρθε ο Ευκλειδης!! ποσο τον συμπαθω αυτον τον ανθρωπο?...οι σκηνες με τη Νορα, απλα Love! ...

γιατι δεν μενει αυτος, αντι της Αστέρως??... εκενη τι χρησμευει πια? αφου το ειδυλλιο με το Ρουσσο τελειωσε... ποια η χρησιμοτητα της? για να μας κανει τα νευρα κροσσια..? με εκνευρισε απιστευτα σημερα με το υφακι και τον τροπο της!! xastouki - και πολλα ντεσιμπελ ειχαμε, απο Νορα και Αστερω...
παλι καλα που δεν ειχε και Μελιτα το σημερνο...livani



η Μαριλια επισης εχει γινει το λιγοτερο κουραστικη, με το φερσιμο της στη μητερα της.... φανταζομαι θα παθει και θα μαθει, γιατι και στην Ευα δεν ειχε συρει λιγα...

ο θανος ελεεινος....

της Αγιας Αγιογδυτρας, πως και δεν πηγε το μυαλο της κατευθεια στα διαμαντια μολις ειδε τη κοτρονα..??
(αληθεια, ο Χρηστος με τι λεφτα υποτιθεται οτι πηρε τετοιο δαχτυλιδι..? ..ειπε..?)

δεν θυμαμαι κατι αλλο προς το παρον...


δεν περιμενα να το πω, αλλα κι εγω ανυπομωνω να ερθει η Δευτερα....!!


σχετκα με τα προσεχως, αποριες:
- καπου ειδα το Λουκα διπλα σε κατι κατσικες... θα παει στο μαιευτηριο μυριζοντας κατσικιλα..? τι γλυκοο...!! valen ποιος τα σκεφτεται αυτα ηθελα να ξερα...
-ο β΄κυκλος τελειωσε με το Στεφανο πανω απο την λιποθυμη Αντιγονη... τωρα ο γ΄κυκλος θα τελειωσει με το Στεφανο πανω απο τον αναισθητο Ρουσσο αν καταλαβα καλα....... τυχαιο? ...ή ασχολιαστο.....?



υ.γ. ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕ!!!!!
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 576 - Ημερομηνία 27-05-2011

Δημοσίευση από thanos1916 Παρ Μάης 27, 2011 11:20 pm

ωραιο το επεισοδιο ,ουτε και εμενα μου αρεσει το αστερι αλλα μαλλον και αυτη κρυβει το κατι τη της .Εμαθα πως η Νορα δεν ειναι κορη του Ευκλειδη αλλα του Ρουσσου.Αυτη η πληροφορια ηρθε πακετο με το Χρηστο που τελικα πηρε τα διαμαντια αρα δεν νομιζω να ειναι τυχαιο .Ανυπομονω το επεισοδιο της Δευτερας που θα κανει τρελα νουμερα .Καληνυχτα.

thanos1916


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης