Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

+20
madolato
prwto_trapezi_pista
maryanne27
Ntinaki1
giouli_edem
Doris_
KAZY
Petrinaki
karmen
zwi
Morena
mimi
xara
konstantina
Amalia_1297
jim7
evanna
anna90
sifantid
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap48%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 48% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 21
 
 

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Οκτ 21, 2009 8:50 pm

Morena έγραψε:Οι δύο γραβάτες που πήρε ήταν για το Λουκά ή η μια ήταν για το Ρούσσο???
\

η καημένη η κοπέλα μπαίνει και σε έξοδα με τόσους άντρες που έχει
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Morena Τετ Οκτ 21, 2009 8:52 pm

mimi έγραψε:
Morena έγραψε:Οι δύο γραβάτες που πήρε ήταν για το Λουκά ή η μια ήταν για το Ρούσσο???
\

η καημένη η κοπέλα μπαίνει και σε έξοδα με τόσους άντρες που έχει

Έχω πεθάνει στα γέλια....πάντως με τον Οδυσσέα μια χαρά μαλώνουν (άσχετο αλλά τώρα το θυμήθηκα...) gelio
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από zwi Τετ Οκτ 21, 2009 8:52 pm

amalia_1297 kalws hr8es

loipon shmera me exorghsan loukas kai ntaizh
pws epese sta dixtua ths toso eukola

m'arese pou o stefanos kate8ese.
mporei na einai kai autos kakos alla o manos einai xeiroteros opws kai o roussos
giati hxeran oti ta ergostasia molunan kai den eipan tipota
kai o manos sto dikasthrio katatropose ton nikola otan tou ekapse to ergostasio
einai toso pseuths

mas emfanisthke kai o pshxakias apagwgeas
den htan kakos
eixe kai ufos afgrio
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 21, 2009 8:55 pm


Πολύ όμορφο το σημερινό επεισόδιο.
Όμορφες σκηνές δοσμένες πολύ καλά. Ακόμη και ο Λουκάς με τη Νταίζη παρόλο που ξέρω οτι θα συγχιστούν μερικοί έδεναν όμορφα. Το μουσικοχορευτικό κομάτι της σκηνής άψογο.
Βέβαια ο Λουκάκος έχει χάσει τα αυγά και τα καλάθια. Λίγο ως πολύ κάνει αυτό για το οποίο κατηγορούσε το Μάνο. Θέλω να δω όταν και αν μαθευτεί όλο αυτό πως θα το δικαιολογήσει στον Οδυσσέα.
Η Νταιζούλα έχει ανοίξει μεγάλες δουλειές δυό δυό τις αγοράζει τις γραβάτες.
Είδαμε και τον Οδυσσέα σήμερα, κόντευα να τον ξεχάσω. Τι να πω του έχει κάτσει ο πρώτος λαχνός του κακομοίρη.
Οι σκηνές στο δικαστήριο παρόλο που έχουν αρχίσει να με κουράζουν οι συνεχόμενες δίκες ήταν επίσης υποκριτικά καλές.
Ο Μάνος μας για άλλη μια φορά κάνει ότι μπορεί εκτός απ το να εκθέσει τον εαυτό του και την τσέπη του. Πάνω που πήρε μια χαρά με τη Μαρίλια του τη φαρμάκωσε ο Στέφανος. Πάντως μόλις τον κάλεσε η Νόρα και αυτός και ο Ρούσσος ένα εγκεφαλικό το πάθανε. Αμέσως κατάλαβαν που πήγαινε το πράγμα, βλέπεις είχαν τη φωλιά τους λερωμένη.
Ο Ρούσσος με την Αμαλία για άλλη μια φορά απολαυστικοί. Λυπάμαι λίγο που το πάνε για διάλυση αλλά κι αυτή η γυναίκα συνεχώς εκτός ορίων είναι. Βέβαια αύριο η κατηγορουμένη θα βρεθεί κατήγορος. Θέλω να το δω. Εδώ χωρίς λόγο του τα χώνει του συζύγου σκέψου αύριο τι έχει να γίνει.
Ο επίδοξος απαγωγέας μια χαρά άνθρωπος μου φανηκε, εκτός κι αν δεν ήθελε να δώσει στόχο.
Μακράν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου ήταν για μένα η πρώτη. Είχε ατμόσφαιρα και ένταση. Ο Στέφανος για άλλη μια φορά, συγκρατείται και μαζί συγκρατεί και την Εύα. Σταύρου και Ξυλά το έχω ξαναπεί είναι υπέροχοι μαζί. Δεν ξέρω τι είδους ομορφιές έχει κατά νου να σκαρώσει αλλά απέναντι στην Εύα έχει φανεί κύριος μέχρι στιγμής. Παρόλα αυτά άφησε να φανεί η επιθυμία του και νομίζω κέρδισε πόντους σήμερα. Η Εύα απ τη μεριά της δείχνει να τον αγαπάει. Έρωτας μπορεί να μην υπάρχει τουλάχιστον προς το παρόν αλλά είναι σημαντικός γι αυτήν. Περιμένω να δω που θα πάει το όλον.
Μαζέψτε με ξέφυγα και άπλωσα σεντόνι ολόκληρο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Οκτ 21, 2009 9:01 pm

κορίτσια έδωσε ο μάνος στη μελίτα την πετσέτα για να σκουπιστεί :?: :?: :?: :?: :?: :?:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από karmen Τετ Οκτ 21, 2009 9:01 pm

Μακράν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου ήταν για μένα η πρώτη. Είχε ατμόσφαιρα και ένταση. Ο Στέφανος για άλλη μια φορά, συγκρατείται και μαζί συγκρατεί και την Εύα. Σταύρου και Ξυλά το έχω ξαναπεί είναι υπέροχοι μαζί. Δεν ξέρω τι είδους ομορφιές έχει κατά νου να σκαρώσει αλλά απέναντι στην Εύα έχει φανεί κύριος μέχρι στιγμής. Παρόλα αυτά άφησε να φανεί η επιθυμία του και νομίζω κέρδισε πόντους σήμερα. Η Εύα απ τη μεριά της δείχνει να τον αγαπάει. Έρωτας μπορεί να μην υπάρχει τουλάχιστον προς το παρόν αλλά είναι σημαντικός γι αυτήν. Περιμένω να δω που θα πάει το όλον.
Μαζέψτε με ξέφυγα και άπλωσα σεντόνι ολόκληρο.
[/font][/size][/b][/color]
[/quote]

symfono
karmen
karmen


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Οκτ 21, 2009 9:03 pm

karmen έγραψε:
Μακράν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου ήταν για μένα η πρώτη. Είχε ατμόσφαιρα και ένταση. Ο Στέφανος για άλλη μια φορά, συγκρατείται και μαζί συγκρατεί και την Εύα. Σταύρου και Ξυλά το έχω ξαναπεί είναι υπέροχοι μαζί. Δεν ξέρω τι είδους ομορφιές έχει κατά νου να σκαρώσει αλλά απέναντι στην Εύα έχει φανεί κύριος μέχρι στιγμής. Παρόλα αυτά άφησε να φανεί η επιθυμία του και νομίζω κέρδισε πόντους σήμερα. Η Εύα απ τη μεριά της δείχνει να τον αγαπάει. Έρωτας μπορεί να μην υπάρχει τουλάχιστον προς το παρόν αλλά είναι σημαντικός γι αυτήν. Περιμένω να δω που θα πάει το όλον.
Μαζέψτε με ξέφυγα και άπλωσα σεντόνι ολόκληρο.
[/font][/size][/b][/color]

symfono[/quote]


καλώς ήρθες καρμεν
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από zwi Τετ Οκτ 21, 2009 9:03 pm

kalws hr8es karmen
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από karmen Τετ Οκτ 21, 2009 9:03 pm

: thanks :
karmen
karmen


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Morena Τετ Οκτ 21, 2009 9:04 pm

Καλώς ήρθες Karmen...
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 21, 2009 9:04 pm


Καλώς ήρθες στην παρέα Karmen
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Τετ Οκτ 21, 2009 9:22 pm

Καλώς ήρθαν τα καινούρια κορίτσια στην παρέα μας..
Λοιπόν το επεισόδιο μου άρεσε πολύ,στις σκηνές Λουκάς-Νταίζη δεν αναφέρομαι καν γιατί είναι κ βράδυ κ συγχίζομαι..Ο Στέφανος φέρθηκε πολύ όμορφα αν κ το περίμενα,η Έυα πάλι οτι να ναι αυτός της είπε χθες να αποφασίσει για να μην τον θεωρεί δεκανικί κ αυτή αμέσως να πάει αλλού το μυαλό της,δεν είναι όλοι Μάνωλάκηδες!!!Δεν καταλαβαίνω κ εγώ γιατί να απαγάγει της κοπέλες αφού φάνηκε ανοιχτά ποιά είναι η θέση τους για τον όλο θέμα.Ας απαγάγει τον Μάνο κ την Νταίζη βρε αδερφέ να ηρεμήσουμε κ εμείς λίγο..Γέλασα πολύ με τον καυγά Νταίζη-Οδυσσέα περιεκτικός αν της έριχνε κ καμιά κουτουλιά εκεί έξω απο το μπάνιο πολύ ευχαριστημένη θα ήμουν.Τέλος,γιατί ντύθηκαν όλες σαν μοιρολογίστρες μανιάτησες απαπα..
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από KAZY Τετ Οκτ 21, 2009 9:33 pm

Καλησπέρα σε όλους και όλες!
Έφαγα μεγάλη φρίκη με το Λουκάκο σήμερα..τι να πω..κρίμα το παλικάρι που θα το στείλει αδιάβαστο η Νταιζούλα...αν και ομολογώ οτι η σκηνή με το χορό ήταν ωραία...
Το Μάνο σχεδόν τον λυπήθηκα σήμερα...αλλά τι να κάνουμε όλα εδω πληρώνονται! Απ'ότι φαίνεται έχει να περάσει πολλά μέχρι να γίνει άνθρωπος και να ξανακερδίσει την αγαπημένη του..
Η σκήνη Μάνου-Μελίτας στην αρχή με την πετσέτα ήταν καλή,πρέπει σιγα σιγά να αρχίσουν να τα βρίσκουν,γιατι έχουν και ένα παιδί μαζί και επιβάλλεται να έχουν μια πολιτισμένη σχέση νομίζω.
Επίσης μ' άρεσε πολύ η "συγνώμη" του Στέφανου στη Μελίτα!
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Οκτ 21, 2009 9:34 pm

KAZY έγραψε:Καλησπέρα σε όλους και όλες!
Έφαγα μεγάλη φρίκη με το Λουκάκο σήμερα..τι να πω..κρίμα το παλικάρι που θα το στείλει αδιάβαστο η Νταιζούλα...αν και ομολογώ οτι η σκηνή με το χορό ήταν ωραία...
Το Μάνο σχεδόν τον λυπήθηκα σήμερα...αλλά τι να κάνουμε όλα εδω πληρώνονται! Απ'ότι φαίνεται έχει να περάσει πολλά μέχρι να γίνει άνθρωπος και να ξανακερδίσει την αγαπημένη του..
Η σκήνη Μάνου-Μελίτας στην αρχή με την πετσέτα ήταν καλή,πρέπει σιγα σιγά να αρχίσουν να τα βρίσκουν,γιατι έχουν και ένα παιδί μαζί και επιβάλλεται να έχουν μια πολιτισμένη σχέση νομίζω.
Επίσης μ' άρεσε πολύ η "συγνώμη" του Στέφανου στη Μελίτα!

POIOS EINAI PLASMENOS GIA POION :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Οκτ 21, 2009 9:35 pm

Καλώς ήρθες ΚΑΖΥ!!! Jump Θα περάσουμε έναν τέλειο Εδεμοχειμώνα!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από zwi Τετ Οκτ 21, 2009 9:38 pm

kalws hr8es kazy
8a perasoume enan edemoxeimwna teleio me polles ekplhxeis,entaseis kai alla
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από KAZY Τετ Οκτ 21, 2009 9:45 pm

Καλώς σας βρήκα παιδιά όλους!
Όντως απ'οτι φαίνεται θα περάσουμε έναν ωραίο Εδεμοχειμώνα! Όμολογω φέτος η σειρά με τράβηξε περισσότερο απο πέρσι! Οι σκηνές Μπουγιούρη - Σταύρου είναι οοοοοοολα τα ευρώ! :)
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Doris_ Τετ Οκτ 21, 2009 10:00 pm

DEN EXW NA PW POLLA...O STEFANOS EINAI ENAS ALHTHINOS KYYYYRIOS!!!
"EYA OXI ETSI,DEN THELW ETSI...DEN M EXEIS KATALABEI KATHOLOY...DEN HTAN POTE AYTO TO PROBLHMA MOY,EGW AYTO Love THELW,AYTO THN KARDIA SOY...OXI TO KORMI SOY..."POIOS ANDRAS THA TO ELEGE AYTO?
O KYRIOS MANOS MHPWS...?OXI BEBAIA...!!!
OSO GIA THN DIKH,EXEIS DIKIO CLARABELLE...ANEKSARTHTA APO TO KINHTRO TOY,GIA ALLH MIA FORA,O MANOS STATHIKE "LIGOS" ....!!!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τετ Οκτ 21, 2009 10:03 pm

ontos eiai kurios!tera molis eida to vinteaki pou anaivase h glukia mas clarebelle kai to mono pou exw na pw einai oti ξυλα-σταυρου : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Οκτ 21, 2009 10:03 pm

Κι εμένα μου άρεσε το επεισόδιο.
Συγχήστηκα πάαααααρα πολύ με Λουκά-Νταίζη !!! Ομολογώ βέβαια ότι ήταν πολύ καλή η σκηνή αλλά τόση γλύκα πια από τον Λουκά δεν την περίμενα !!! Είναι δυνατόν δυο μέρες πριν να την έδιωχνε συνέχεια και τώρα να κάνει σαν κουτάβι ?? Έλιωνε πια σε αυτό το χορό !!! Grrr
Η δίκη μου άρεσε ! Για το μόνο που στεναχωρήθηκα ήταν ότι ενώ έφτιαχνε η σχέση Μαρίλιας-Μάνου την "γκρέμισε" ο Στέφανος !! Όσο και να αθώωσε τον Νικόλα δε μπορώ να τον χωνέψω βρε παιδί μου !!

Υ.Γ. Για ποιά συγνώμη του Στέφανου στη Μελίτα λές KAZY ?
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Οκτ 21, 2009 10:08 pm

όντως κύριος ο στέφανος δεν νομίζω μπροστά στην κουκλάρα την εύα να έκανε κανένας πίσω ειδικά ο μάνος όπως είατε και εσείς
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από KAZY Τετ Οκτ 21, 2009 10:10 pm

giouli_edem Λίγο πριν μπει στην αίθουσα ο Στέφανος για να καταθέσει ήρθε μούρη με μούρη με τη Μέλιτα και της ψιθύρισε "συγνώμη" και αυτή ρώτησε "για ποιό πράγμα?" και της λέει"ξέρεις".
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 21, 2009 10:11 pm


Δεν της είπε ξέρεις της είπε θα καταλάβεις
Εννοούσε για τις αποκαλύψεις
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Οκτ 21, 2009 10:12 pm

KAZY έγραψε:giouli_edem Λίγο πριν μπει στην αίθουσα ο Στέφανος για να καταθέσει ήρθε μούρη με μούρη με τη Μέλιτα και της ψιθύρισε "συγνώμη" και αυτή ρώτησε "για ποιό πράγμα?" και της λέει"ξέρεις".

Ααααα .... sorry αλλά μάλλον το έχασα αυτό γι'αυτό παραξενεύτηκα ! Thanks .
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από KAZY Τετ Οκτ 21, 2009 10:15 pm

ααααα οκ! κατάλαβα λάθος! sorry giouli_edem
Thanks Clarabelle!
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης