Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

+23
Jennifer
Mafalda
prwto_trapezi_pista
Ntinaki1
lizzie
nena08
ΕΥΑ
xara
jim7
manos+eva
aggeliki
KatsaroYpotheto
Morena
marializ25
NATALITSA_LOUKITSA
mimi
Penny
evanna
euaki
anna90
konstantina
sifantid
Clarabelle
27 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap63%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 63% 
[ 17 ]
Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap19%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 27
 
 

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 29, 2009 2:29 pm

Clarabelle έγραψε:
Απαπαπα είμαστε γυναίκες αχαριστες
Μπορεί να έχουμε διάφορα παράπονα αλλά η σειρά έχει αγόρια ένα κι ένα
Κι ο Γάκης όμορφος είναι απλά δεν τους βοήθησε το στορυ, και δεν έδεσαν νομίζω.

O Γάκης όμορφος?? vomit

Περι ορέξεως βέβαια....
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 29, 2009 2:29 pm

alexan.2 έγραψε:Μετά τα χθεσινά έχω μπερδευτεί για το που το πάνε οι σεναριογράφοι στο θέμα των ζευγαριών. Θεωρώ οτι ουτε και αυτοί το ξέρουν και γι΄αυτό προσπαθούν να αφήσουν τα πάντα ανοιχτά.
Πιστεύω οτι χημεία μεταξύ Εύας και Στέφανου υπάρχει. Άλλωστε οι σκηνές τους που προηγήθηκαν απο την τελευταία, και αυτη που του φιλάει το μπράστο και ειδικότερα αυτή στον καναπέ για μένα ήταν πολύ ενσταντικές. Αντίθετα η ερωτική σκηνή αν και είχε ατμόσφαιρα βγήκε άνευρη, ίσως και επειδή την διέκοπταν συνέχεια.
Όσο για την Νταίζη, αν και μου αρέσει σαν ηθοποιός, στις ερωτικές σκηνές με τον Πετράκη μου φέρνει αναγούλα!!!


Επειδή έχω κι εγώ την εντύπωση οτι αν δεν την διέκοπταν συνεχώς η σκηνή θα έδειχνε εντελώς διαφορετική πάω να την κόψω να την ράψω και να την ξαναδώ συνεχόμενη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 29, 2009 2:30 pm

paidia dusthzws htan παρα πολυ παθιασμενη η σκηνη ευας-στεφανου!!!!!!!!
τωρα που το ειδα ολοκληρο εχουν χημεια!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Οκτ 29, 2009 2:30 pm

Εντάξει γούστα είναι αυτά εμένα ο Γάκης δεν μου αρέσει! Ο Γεωργούλης πάλι πάρα πολύ! Αλλά δεν έχει και σενάριο ο Οδυσσέας!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 29, 2009 2:30 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Απαπαπα είμαστε γυναίκες αχαριστες
Μπορεί να έχουμε διάφορα παράπονα αλλά η σειρά έχει αγόρια ένα κι ένα
Κι ο Γάκης όμορφος είναι απλά δεν τους βοήθησε το στορυ, και δεν έδεσαν νομίζω.

O Γάκης όμορφος?? vomit

Περι ορέξεως βέβαια....


Πώς κάνεις έτσι; Μια χαρά παλικάρι είναι. Δεν είναι άδωνης αλλά άσχημο δεν τον λες
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 29, 2009 2:31 pm

ναι!τη σκηνη ευας-στεφανου την εκοβαν και δεν την ευχαριστηθηκα!μπορειται να την κοψετε και να μας την περασετε στο φορουμ?

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από alexan.2 Πεμ Οκτ 29, 2009 2:35 pm

konstantina έγραψε:ναι!τη σκηνη ευας-στεφανου την εκοβαν και δεν την ευχαριστηθηκα!μπορειται να την κοψετε και να μας την περασετε στο φορουμ?

Όντως μήπως μπορεί κάποιος να την ανεβάσει συνεχόμενη?
Αν και για μένα πρέπει να την παίξουν ολοκληρωμένη στην αρχή του σημερινού επεισοδίου...
alexan.2
alexan.2


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Πεμ Οκτ 29, 2009 2:38 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Απαπαπα είμαστε γυναίκες αχαριστες
Μπορεί να έχουμε διάφορα παράπονα αλλά η σειρά έχει αγόρια ένα κι ένα
Κι ο Γάκης όμορφος είναι απλά δεν τους βοήθησε το στορυ, και δεν έδεσαν νομίζω.

O Γάκης όμορφος?? vomit

Περι ορέξεως βέβαια....

δε ειναι ομορφος ρε παιδια ενταξει εχει το κατι του αλλα δε ξερω δε του παει ο ρολος δε εχει χημεια με τις αλλες..δε το παιζει καλα δε με πειθει προσωπικα ακομα και οταν θυμωνει ειναι μουχλας το παιζει ακομα και εκει πολυ κρυα ..δε εχει ενταση ,...
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 29, 2009 2:40 pm

alexan.2 έγραψε:
konstantina έγραψε:ναι!τη σκηνη ευας-στεφανου την εκοβαν και δεν την ευχαριστηθηκα!μπορειται να την κοψετε και να μας την περασετε στο φορουμ?

Όντως μήπως μπορεί κάποιος να την ανεβάσει συνεχόμενη?
Αν και για μένα πρέπει να την παίξουν ολοκληρωμένη στην αρχή του σημερινού επεισοδίου...

Agree Agree Agree Agree Agree Agree

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Οκτ 29, 2009 2:42 pm

Clarabelle έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Ο Οδυσσέας ΔΕΝ έπρεπε να είναι ο Οδυσσέας δηλαδή ο Γάκης αλλά ο Γεωργούλης ο Θεός!Και έπρεπε να είχε και σενάριο από πίσω.Ο Οδυσσέας ήταν και είναι σεναριακά ανύπαρκτος!!!!!


Βρε Ντινάκι την συμπαθείς απ ότι καταλαβαίνω τη Μελίτα. Έναν λίγο πιο ταλαντούχο όμορφο δεν της βρίσκεις; Στο δραματικό ο Γεωργούλης δεν....


ΑΝ ΤΗΣ ΒΑΖΑΜΕ ΤΟΝ ΑΙΒΑΖΗ;ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΛΟΝΟΣ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Jennifer Πεμ Οκτ 29, 2009 3:46 pm

konstantina έγραψε:
alexan.2 έγραψε:
konstantina έγραψε:ναι!τη σκηνη ευας-στεφανου την εκοβαν και δεν την ευχαριστηθηκα!μπορειται να την κοψετε και να μας την περασετε στο φορουμ?

Όντως μήπως μπορεί κάποιος να την ανεβάσει συνεχόμενη?
Αν και για μένα πρέπει να την παίξουν ολοκληρωμένη στην αρχή του σημερινού επεισοδίου...

Agree Agree Agree Agree Agree Agree

Ναι please!! Clarabelle γίνεται να την δούμε κι εμείς? :)
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 29, 2009 4:03 pm


Η σκηνή δεν έχει ροή αλλά τουλάχιστον μπορεί κανείς να τη δει χωρίς παρεμβολές
http://www.sendspace.com/file/jstk4h
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 29, 2009 4:13 pm

egw giati pote den mporw na ta dw apo kei?

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 29, 2009 4:20 pm

clarabelle mporeis na to anaivaseis sto youtube giati to kataivazw alla mou to deixnei xwris eikona!mono me hxo,kai esti den exei ousia!
se parakalw

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Οκτ 29, 2009 4:21 pm

konstantina έγραψε:paidia dusthzws htan παρα πολυ παθιασμενη η σκηνη ευας-στεφανου!!!!!!!!
τωρα που το ειδα ολοκληρο εχουν χημεια!
Εγω παντως διαφωνω...αυτη η σκηνη κατα τη γνωμη μου ηταν πολυ χλιαρη χωρις καθολου παθος και ενταση και απο τις δυο πλευρες!Απαπα!Η Ευα ειδικα εμοιαζε λες και το εκανε με το ζορι....σαν αγγαρεια μου φανηκε!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Οκτ 29, 2009 4:23 pm

Εγώ το επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό γιατί όσο και να μη μου άρεσαν πολλές σκηνές, ήταν πολύ δυνατές !! Θα βασιστώ στα δύο σημαντικότερα γεγονότα του επεισοδίου γιατί τα άλλα βαριέμαι να τα σχολιάσω (π.χ. Πέτρο-Αμαλία-Μελίτα)

Νόρα-Λουκάς-Νταίζη : Αχ κορίτσια μου, δε θέλω να σας απογοητεύσω ούτε ξέρω τι θα γίνει μέχρι το τέλος της σεζόν, αλλά μετά τη χτεσινή σκηνή Λουκά-Νόρας στο σπίτι της δεύτερης κατάλαβα διάφορα ....
Για τη Νόρα: φυσικά και κάνει μπαμ ότι είναι σφόδρα ερωτευμένη και ότι πονάει πολύ . Όταν του είπε "Πας σ'αυτήν....?" είχε ένα τόσο πονεμένο βλέμμα.... και μετά που μονολόγησε "Σε χάνω Λουκά" ήταν συγκινητική.
Τον κοιτούσε και έλιωνε, έκανε κίνηση να τον φιλήσει στο στόμα και εκείνος της πετάει ένα πεταχτό στο μάγουλο και φεύγει !!
Για τον Λουκά: Χτυπιέστε και λέτε πώς δε μπορεί να καταλάβει αυτά που νιώθει η Νόρα για εκείνον και ότι τυφλώθηκε από τη Νταίζη κλπ. Εδώ κορίτσια μου νομίζω ότι κολλάει το θα σας απογοητεύσω που είπα πριν... Κατά τη δική μου γνώμη (και με βάση το ύφος του Λουκά) τη Νόρα την αγαπάει τρελά και δε θέλει να τη χάσει αλλά ... ΔΕΝ είναι ερωτευμένος !!!! Έχει καταλάβει ΤΑ ΠΑΝΤΑ για αυτά που νιώθει η Νόρα απλά δεν είναι διατεθιμένος να το δείξει γιατί τη θέλει στη ζωή του σαν φίλη και επειδή πιστεύει πως ούτε η Νόρα θα του το εκμηστηρευτεί ποτέ, μένει ήσυχος. Χτες απέφευγε τα βλέμματα της που ήταν γεμάτα έρωτα και απελπισία και προσπαθούσε να φύγει .... Ασχέτως της Νταίζης που είναι προς το παρόν στο προσκήνιο (μέχρι να του φύγει το απωθυμένο) δεν ξέρω .... Μακάρι να έρθει και σε εκείνον ο ντουβρουτζάς και να καταλάβει ότι μέσα του είναι κι αυτός ερωτευμένος με τη Νόρα, αλλά θα αργήσει .... Και η διαφορά Νόρας-Λουκά είναι ότι η Νόρα του κάνει σκηνές από τρελή ζήλια, ενώ ο Λουκάς απλά δεν συμπαθούσε το Στέλιο και δεν τον ήθελε για τη Νόρα, αλλά δεν τον ζήλευε ....

Εύα-Στέφανος: Δεν ξέρω τί να πώ .... Εμένα το ύφος της Εύας μου έδειξε ότι δεν τον ήθελε πραγματικά ... Αφού έβλεπα τις σκηνές και νόμιζα ότι ξαφνικά θα δει στο πρόσωπο του Στέφανου το Μάνο όπως κάποτε ο Μάνος την Εύα στης Μελίτας !! Τους βρήκα παγωμένους στα φιλιά τους και όχι παθιασμένους ! Και όσο για τις γλύκες τους πριν που του φύλαγε η Εύα το χεράκι για να μην πονάει .... vomit vomit

ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ !!!!! wall
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Οκτ 29, 2009 4:27 pm

giouli_edem έγραψε:Εγώ το επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό γιατί όσο και να μη μου άρεσαν πολλές σκηνές, ήταν πολύ δυνατές !! Θα βασιστώ στα δύο σημαντικότερα γεγονότα του επεισοδίου γιατί τα άλλα βαριέμαι να τα σχολιάσω (π.χ. Πέτρο-Αμαλία-Μελίτα)

Νόρα-Λουκάς-Νταίζη : Αχ κορίτσια μου, δε θέλω να σας απογοητεύσω ούτε ξέρω τι θα γίνει μέχρι το τέλος της σεζόν, αλλά μετά τη χτεσινή σκηνή Λουκά-Νόρας στο σπίτη της δεύτερης κατάλαβα διάφορα ....
Για τη Νόρα: φυσικά και κάνει μπαμ ότι είναι σφόδρα ερωτευμένη και ότι πονάει πολύ . Όταν του είπε "Πας σ'αυτήν....?" είχε ένα τόσο πονεμένο βλέμμα.... και μετά που μονολόγησε "Σε χάνω Λουκά" ήταν συγκινητική.
Τον κοιτούσε και έλιωνε, έκανε κίνηση να τον φιλήσει στο στόμα και εκείνος της πετάει ένα πεταχτό στο μάγουλο και φεύγει !!
Για τον Λουκά: Χτυπιέστε και λέτε πώς δε μπορεί να καταλάβει αυτά που νιώθει η Νόρα για εκείνον και ότι τυφλώθηκε από τη Νταίζη κλπ. Εδώ κορίτσια μου νομίζω ότι κολλάει το θα σας απογοητεύσω που είπα πριν... Κατά τη δική μου γνώμη (και με βάση το ύφος του Λουκά) τη Νόρα την αγαπάει τρελά και δε θέλει να τη χάσει αλλά ... ΔΕΝ είναι ερωτευμένος !!!! Έχει καταλάβει ΤΑ ΠΑΝΤΑ για αυτά που νιώθει η Νόρα απλά δεν είναι διατεθιμένος να το δείξει γιατί τη θέλει στη ζωή του σαν φίλη και επειδή πιστεύει πως ούτε η Νόρα θα του το εκμηστηρευτεί ποτέ, μένει ήσυχος. Χτες απέφευγε τα βλέμματα της που ήταν γεμάτα έρωτα και απελπισία και προσπαθούσε να φύγει .... Ασχέτως της Νταίζης που είναι προς το παρόν στο προσκήνιο (μέχρι να του φύγει το απωθυμένο) δεν ξέρω .... Μακάρι να έρθει και σε εκείνον ο ντουβρουτζάς και να καταλάβει ότι μέσα του είναι κι αυτός ερωτευμένος με τη Νόρα, αλλά θα αργήσει .... Και η διαφορά Νόρας-Λουκά είναι ότι η Νόρα του κάνει σκηνές από τρελή ζήλια, ενώ ο Λουκάς απλά δεν συμπαθούσε το Στέλιο και δεν τον ήθελε για τη Νόρα, αλλά δεν τον ζήλευε ....

Εύα-Στέφανος: Δεν ξέρω τί να πώ .... Εμένα το ύφος της Εύας μου έδειξε ότι δεν τον ήθελε πραγματικά ... Αφού έβλεπα τις σκηνές και νόμιζα ότι ξαφνικά θα δει στο πρόσωπο του Στέφανου το Μάνο όπως κάποτε ο Μάνος την Εύα στης Μελίτας !! Τους βρήκα παγωμένους στα φιλιά τους και όχι παθιασμένους ! Και όσο για τις γλύκες τους πριν που του φύλαγε η Εύα το χεράκι για να μην πονάει .... vomit vomit

ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ !!!!! wall
Πες τα χρυσοστομη συμφωνω απολυτα!!!!!και εμενα μια παγωμαρα μου αφησαν Στεφανος-Ευα!(αφου ελεγα τωρα θα μπερδευτει και θα το πει Μανο!)Παντως πλακα θα ειχε να συνεβαινε κατι τετοιο η μηπως ειμαι πολυ κακια?! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Jennifer Πεμ Οκτ 29, 2009 4:36 pm

konstantina έγραψε:clarabelle mporeis na to anaivaseis sto youtube giati to kataivazw alla mou to deixnei xwris eikona!mono me hxo,kai esti den exei ousia!
se parakalw

Ούτε εγώ μπορώ να το δω...
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 29, 2009 4:37 pm

giati den mporoume?8elw na to dw alla den ginetai 🇳🇴

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 29, 2009 4:38 pm


To ανεβάζω πάλι σε πέντε λεπτάκια θα έχετε λινκ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 29, 2009 4:46 pm

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από euaki Πεμ Οκτ 29, 2009 5:03 pm

κοριτσια ειδα το trailer τ=θα γινει χαμος σημερα...... Wow Jump
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 226 - Ημερομηνία 28-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 29, 2009 5:04 pm

και θα χασω τα πρωτα 10 λεπτα Snif

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης