Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

+21
ermioni2
manos+eva
Artemis
loukasnora
madolato
PrincessRachel
marializ25
hionati
NATALITSA_LOUKITSA
mimi
Ntinaki1
KonstantinaA
nikidanis
evanna
anna90
aggeliki
panda
sofia_edem_fanatic
loukitsa
konstantina
Clarabelle
25 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap33%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 33% 
[ 9 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 8 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap11%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 27
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 09, 2009 2:47 pm

Σαν να ερωτεύτηκαν πρώτη φορά και οι 2 στη ζωή τους.


για την μελιτα δε ξερω αν ενιωσε για πρωτη φορα σαν ερωτευμενη γιατι υποτιθεται ειχε ερωτευτει παραφορα τον μανο αλλα για τον στεφανο ειμαι 100% σιγουρη...αλλωστε ο ιδιος ειχε πει οτι μονο αγαπησε και ποτε δεν ερωτευτηκε.....κι αυτο το συναισθημα πιστευω οτι τον φοβιζει....εκανε ερωτα με την μελιτα και μετα παλι τα ιδια: δε θα ξαναγινει ποτε.....κι ομως δε το χει μετανιωσει πιστευω..καθολου ομως...απο την κουβεντα που ειπε: και κατι παραπανω ....φαινεται ακριβως το συναισθημα του οτι τωρα πια εχει ολοκληρωθει ..οτι νιωθει εναν παραξενο συναισθημα : τον ερωτα....που σιγουρα ολα αυτα τα χρονια το ειχε πνιξει μεσα..γιατι για μενα το συναισθημα του ερωτα ειναι κατι πιο ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΠΩΔΥΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ για καποιον....η αγαπη ερχεται μετα τον ερωτα....ειναι η φυσιολογικη συνεχεια του : ειμαι ερωτευμευνος μαζι σου......και ερχεται απλα....ο ερωτας ομως ειναι συναισθημα που σε φοβιζει και σε εγκλωβιζει και σε ποναει ειδικα στη περιπτωση τους......

θελω ομως να τους δω να το ζουνε....να μη φοβουνται να το νιωσουν ....θελω να ειναι μαζι γιατι φανηκε οτι ( για μενα παντα) ο ενας περιμενε τον αλλον στη ζωη αυτη..

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 09, 2009 2:51 pm


Αν πράγματι περίμεναν ο ένας τον άλλο τότε κρίμα γιατί στον ενδιάμεσο σταθμό η Μελιτούλα στο όνομα ενός έρωτα που δεν ένοιωθε κοιμήθηκε με ένα γαμπρό την παραμονή του γάμου του, και ο Στέφανος την έβγαλε στη ντουντούκα και διέλυσε την Εύα στο όνομα επίσης της αγάπης.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 09, 2009 2:52 pm

marializ αυτά είναι γούστα Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Icon_smile H χτεσινή σκηνή πάντως μου άρεσε!


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ..ΔΕ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ....Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ ΒΕΒΑΙΑ.....απλα εγω μιλαω για την περιγραφη κι οχι τοσο για την σκηνη...

Και μία διευκρίνηση: Ποιος υποστηρίζει Εύα-Στέφανο? Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 397896


ε δε μπορει ολο και καποιος θα θελει στεφ-ευα.....δλδ να μεινει παραπονεμενο το ζευγαρι?

Όοοοοοοοοοοοοοχι καλή μου, τον ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ, αόριστος, τώρα υποστηρίζω Γεωργούλη, τελεία και παύλα! Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Lol

μωρε αοριστος και παρακειμενος ....... Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 397896 και υπερσυντελικος αν θες Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Lol ...γεωργουλης ε? μπα σορυ κιολας αλλα δε μου παει πολυ για δραμα......

Τον Άκυρο Νο.2 ας τον κρατήσει η Μελίτα!


ακυρος? χαχα μου θυμισε αυτο π λεμε ακατανομαστος..........μπραβο ...ωραια τα λες Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Lol Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Lol

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Δεκ 09, 2009 2:53 pm

Marializ25 έγραψε:
θελω ομως να τους δω να το ζουνε....να μη φοβουνται να το νιωσουν ....θελω να ειναι μαζι γιατι φανηκε οτι ( για μενα παντα) ο ενας περιμενε τον αλλον στη ζωη αυτη..

Μήπως τελικά ο δικός τους έρωτας είναι καρμικός; Γιατί και εγώ έτσι το βλέπω!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 09, 2009 2:56 pm

Clarabelle έγραψε:
Αν πράγματι περίμεναν ο ένας τον άλλο τότε κρίμα γιατί στον ενδιάμεσο σταθμό η Μελιτούλα στο όνομα ενός έρωτα που δεν ένοιωθε κοιμήθηκε με ένα γαμπρό την παραμονή του γάμου του, και ο Στέφανος την έβγαλε στη ντουντούκα και διέλυσε την Εύα στο όνομα επίσης της αγάπης.

κι αν αγαπουσε πραγματικα την ευα οπως διατυμπανιζει γιατι να της στειλει μνμ? γιατι να την κανει κομματια? γιατι την ηθελε δικη του απανταω μονη..ενω ο ιδιος ελεγε μετα στον μανο αυτο: οταν αγαπας καποιον τον θες ευτυχισμενο ακομα κι αν θελει να φυγει απο σενα...τοτε αφησε τον...

αυτο δν ελεγε? κι αυτος τι εκανε? εστειλε μνμ..της ειπε μερικα ψεμματακια ε ειπε να κανει και μια ΨΕΥΤΙΚΗ αποπειρα δολοφονιας και ετσι η ευα τον ειδε διαφορετικα..ως τον ηρωα της..ασχετα αν πραγματι νιωθει και εκεινη στο ελαχιστο αγαπη για τον στεφανο..για μενα οι ενεργειες του ητανε ακυρες...αν ηθελε να την διεκδικησει ας ερχοταν πιο νωρις....πριν τον γαμο ...τοτε ναι .,...εκει θ ατον παραδεχομουνα..εδω ομως του βγαζω κοκκινη καρτα....

κι οσο για την μελιτα..ενταξει στην αρχη δεν ενιωσαν τιποτα...τι σημαινει αυτο? οτι μετα δε μπορεις να νιωσεις τιποτα?

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 09, 2009 2:59 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Marializ25 έγραψε:
θελω ομως να τους δω να το ζουνε....να μη φοβουνται να το νιωσουν ....θελω να ειναι μαζι γιατι φανηκε οτι ( για μενα παντα) ο ενας περιμενε τον αλλον στη ζωη αυτη..

Μήπως τελικά ο δικός τους έρωτας είναι καρμικός; Γιατί και εγώ έτσι το βλέπω!

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ..ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ...... ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΩΜΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ...ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΜΠΟΔΙΑ....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 09, 2009 2:59 pm

marializ25 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αν πράγματι περίμεναν ο ένας τον άλλο τότε κρίμα γιατί στον ενδιάμεσο σταθμό η Μελιτούλα στο όνομα ενός έρωτα που δεν ένοιωθε κοιμήθηκε με ένα γαμπρό την παραμονή του γάμου του, και ο Στέφανος την έβγαλε στη ντουντούκα και διέλυσε την Εύα στο όνομα επίσης της αγάπης.

κι αν αγαπουσε πραγματικα την ευα οπως διατυμπανιζει γιατι να της στειλει μνμ? γιατι να την κανει κομματια? γιατι την ηθελε δικη του απανταω μονη..ενω ο ιδιος ελεγε μετα στον μανο αυτο: οταν αγαπας καποιον τον θες ευτυχισμενο ακομα κι αν θελει να φυγει απο σενα...τοτε αφησε τον...

αυτο δν ελεγε? κι αυτος τι εκανε? εστειλε μνμ..της ειπε μερικα ψεμματακια ε ειπε να κανει και μια ΨΕΥΤΙΚΗ αποπειρα δολοφονιας και ετσι η ευα τον ειδε διαφορετικα..ως τον ηρωα της..ασχετα αν πραγματι νιωθει και εκεινη στο ελαχιστο αγαπη για τον στεφανο..για μενα οι ενεργειες του ητανε ακυρες...αν ηθελε να την διεκδικησει ας ερχοταν πιο νωρις....πριν τον γαμο ...τοτε ναι .,...εκει θ ατον παραδεχομουνα..εδω ομως του βγαζω κοκκινη καρτα....

κι οσο για την μελιτα..ενταξει στην αρχη δεν ενιωσαν τιποτα...τι σημαινει αυτο? οτι μετα δε μπορεις να νιωσεις τιποτα?


Να που μια φορά συμφωνούμε
Ο τύπος είναι εντελώς άκυρος
Μονο που για μένα όλο αυτό που γίνεται με τη Μελίτα πατάει πάνω στον πόνο που προκαλέσανε οι δυό τους και ο Μάνος για να μη ξεχνιόμαστε και δεν μπορεί να με κάνει με τίποτα να το δω θετικά. Μόνο σαν πούλημα το βλέπω.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 09, 2009 3:06 pm

Clarabelle έγραψε:
marializ25 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αν πράγματι περίμεναν ο ένας τον άλλο τότε κρίμα γιατί στον ενδιάμεσο σταθμό η Μελιτούλα στο όνομα ενός έρωτα που δεν ένοιωθε κοιμήθηκε με ένα γαμπρό την παραμονή του γάμου του, και ο Στέφανος την έβγαλε στη ντουντούκα και διέλυσε την Εύα στο όνομα επίσης της αγάπης.

κι αν αγαπουσε πραγματικα την ευα οπως διατυμπανιζει γιατι να της στειλει μνμ? γιατι να την κανει κομματια? γιατι την ηθελε δικη του απανταω μονη..ενω ο ιδιος ελεγε μετα στον μανο αυτο: οταν αγαπας καποιον τον θες ευτυχισμενο ακομα κι αν θελει να φυγει απο σενα...τοτε αφησε τον...

αυτο δν ελεγε? κι αυτος τι εκανε? εστειλε μνμ..της ειπε μερικα ψεμματακια ε ειπε να κανει και μια ΨΕΥΤΙΚΗ αποπειρα δολοφονιας και ετσι η ευα τον ειδε διαφορετικα..ως τον ηρωα της..ασχετα αν πραγματι νιωθει και εκεινη στο ελαχιστο αγαπη για τον στεφανο..για μενα οι ενεργειες του ητανε ακυρες...αν ηθελε να την διεκδικησει ας ερχοταν πιο νωρις....πριν τον γαμο ...τοτε ναι .,...εκει θ ατον παραδεχομουνα..εδω ομως του βγαζω κοκκινη καρτα....

κι οσο για την μελιτα..ενταξει στην αρχη δεν ενιωσαν τιποτα...τι σημαινει αυτο? οτι μετα δε μπορεις να νιωσεις τιποτα?


Να που μια φορά συμφωνούμε
Ο τύπος είναι εντελώς άκυρος
Μονο που για μένα όλο αυτό που γίνεται με τη Μελίτα πατάει πάνω στον πόνο που προκαλέσανε οι δυό τους και ο Μάνος για να μη ξεχνιόμαστε και δεν μπορεί να με κάνει με τίποτα να το δω θετικά. Μόνο σαν πούλημα το βλέπω.

κ γω ως προς την ευα τν κατηγορω 100% οχι ομως για αυτο που νιωθει για την μελιτα.....αλλωστε ητανε ολο αυτο εντελως ξαφνικο....δε το περιμενε κανεις τους.....νιωθουν παραξενη ελξη που δε μπορουν να την ελεγξουν οσο κι αν το επιθυμουν......

και ειναι πουλημα σε ποιον ? στην ευα? δλδ εκεινη που τον αφησε για να παει με τον μανο τι δε τον πουλησε? θα μπορουσε να μη την βοηθησε καθολου στο θεμα εκδικησης ..και κεινος το κανε ( αν και προσωπικα τον συνεφερε φαινοταν οτι απλα την βοηθουσε)...ο στεφανος γυρισε για εκδικηση και απλα στο δρομο του βγηκε η νυχτα του μανου και της μελιτας..δλδ αν δε γινοταν τιποτα αναμεσα τους τι θα ειχε κανει ο στεφανος? τιποτα απολυτως.. θα παντρευοταν η ευα και τερμα.... ισως εκδικουτανε αλλα θα αφηνε την ευα..και οταν ειδε οτι ο μανος την απατα ααρπαξε την ευκαιρια απο τα μαλλια εντελως να την κανει κουρελι ...να την πονεσε...να την '΄σκοτωσει"..για να μπορει να φανει εκεινος οτι ειναι ο καλος..ο τρυφερος κι αυτος που δε την κρατησε κακια..ΝΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΟΣ..... και το ξαναλεω στη μελιτα εχει φερθει πολυ καλυτερα και δε της εκρυψε και την αληθεια ..στην ευα που αγαπα ομως ναι....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 09, 2009 3:08 pm

και το ξαναλεω στη μελιτα εχει φερθει πολυ καλυτερα και δε της εκρυψε και την αληθεια ..στην ευα που αγαπα ομως ναι....

Ναι στη Μελίτα λέει την αλήθεια μια μικρή λεπτομέρεια της έκρυψε, οτι έχει δώσει εντολή μέχρι τα Χριστούγεννα να είναι ο μπαμπάκας της φυλακή
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 09, 2009 3:09 pm

Koρίτσια μην βιάζεστε, αν στυνεχιστεί όπως είναι τώρα η ιστορία μέχρι πότε θα την έχει τη Μελίτα στην αφάνεια?
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Τετ Δεκ 09, 2009 3:12 pm

Clarabelle έγραψε:
και το ξαναλεω στη μελιτα εχει φερθει πολυ καλυτερα και δε της εκρυψε και την αληθεια ..στην ευα που αγαπα ομως ναι....

Ναι στη Μελίτα λέει την αλήθεια μια μικρή λεπτομέρεια της έκρυψε, οτι έχει δώσει εντολή μέχρι τα Χριστούγεννα να είναι ο μπαμπάκας της φυλακή
και ο πατερας του παιδιου της που τοσο τονιζει στη φυλακη

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 09, 2009 3:12 pm

Clarabelle έγραψε:
και το ξαναλεω στη μελιτα εχει φερθει πολυ καλυτερα και δε της εκρυψε και την αληθεια ..στην ευα που αγαπα ομως ναι....

Ναι στη Μελίτα λέει την αλήθεια μια μικρή λεπτομέρεια της έκρυψε, οτι έχει δώσει εντολή μέχρι τα Χριστούγεννα να είναι ο μπαμπάκας της φυλακή


οκ αυτο θα ητανε πολυ δυσκολο να της το πει...ομως δεν εχει κρυψει ποσο καθαρματα ειναι ο πατερας της και ο ρουσσος.....ενω την ευα την εχει φλομωσει..η μανα του ειναι νεκρη.....και ξαφνικα τσουπ θα εμφανιστει μωρε απο το πουθενα..επισης θα μπορουσε να της πει: μωρο μου..ευακι μου δεν ειμαι ο στεφανος καρταλης αλλα ο λαζαριδης........οποτε ? σε ποια εχει τα χειροτερα ψεμματα.? στην μελιτα που στο κατω κατω δεν την ειχε και τιποτα και της εχει και πιο πολλες αληθειες ? ή στην ευα που αγαπα οσο τιποτα και της ειπε ψεμματα για προσωπικα του πραγματα?

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 09, 2009 3:14 pm

marializ25 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
και το ξαναλεω στη μελιτα εχει φερθει πολυ καλυτερα και δε της εκρυψε και την αληθεια ..στην ευα που αγαπα ομως ναι....

Ναι στη Μελίτα λέει την αλήθεια μια μικρή λεπτομέρεια της έκρυψε, οτι έχει δώσει εντολή μέχρι τα Χριστούγεννα να είναι ο μπαμπάκας της φυλακή


οκ αυτο θα ητανε πολυ δυσκολο να της το πει...ομως δεν εχει κρυψει ποσο καθαρματα ειναι ο πατερας της και ο ρουσσος.....ενω την ευα την εχει φλομωσει..η μανα του ειναι νεκρη.....και ξαφνικα τσουπ θα εμφανιστει μωρε απο το πουθενα..επισης θα μπορουσε να της πει: μωρο μου..ευακι μου δεν ειμαι ο στεφανος καρταλης αλλα ο λαζαριδης........οποτε ? σε ποια εχει τα χειροτερα ψεμματα.? στην μελιτα που στο κατω κατω δεν την ειχε και τιποτα και της εχει και πιο πολλες αληθειες ? ή στην ευα που αγαπα οσο τιποτα και της ειπε ψεμματα για προσωπικα του πραγματα?


Λέει μισές αλήθειες και στις δύο αυτό λέω κι εγώ.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 09, 2009 3:15 pm

Κορίτσια αλήθεια η ψέμματα η ουσία είναι μία, μισή μέρα μετά το κοκο έτρεξε να χορέψει την Εύα! Είναι έλεος ο τύπος! Στην τελική δεν σου είπα να χορέψει τη Μελίτα, ας καθόταν στα αυγά του!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 09, 2009 3:22 pm

Clarabelle έγραψε:
marializ25 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
και το ξαναλεω στη μελιτα εχει φερθει πολυ καλυτερα και δε της εκρυψε και την αληθεια ..στην ευα που αγαπα ομως ναι....

Ναι στη Μελίτα λέει την αλήθεια μια μικρή λεπτομέρεια της έκρυψε, οτι έχει δώσει εντολή μέχρι τα Χριστούγεννα να είναι ο μπαμπάκας της φυλακή


οκ αυτο θα ητανε πολυ δυσκολο να της το πει...ομως δεν εχει κρυψει ποσο καθαρματα ειναι ο πατερας της και ο ρουσσος.....ενω την ευα την εχει φλομωσει..η μανα του ειναι νεκρη.....και ξαφνικα τσουπ θα εμφανιστει μωρε απο το πουθενα..επισης θα μπορουσε να της πει: μωρο μου..ευακι μου δεν ειμαι ο στεφανος καρταλης αλλα ο λαζαριδης........οποτε ? σε ποια εχει τα χειροτερα ψεμματα.? στην μελιτα που στο κατω κατω δεν την ειχε και τιποτα και της εχει και πιο πολλες αληθειες ? ή στην ευα που αγαπα οσο τιποτα και της ειπε ψεμματα για προσωπικα του πραγματα?


Λέει μισές αλήθειες και στις δύο αυτό λέω κι εγώ.


και γιατι να πει μισες αληθειες στην ευα? ηθελε να μοιραστει τη ζωη του μαζι της για παντα? οποτε? δεν θα επρεπε να της τα πει ολα? αλλα βεβαια ..λογικο να μη το κανει γιατι ηξερε οτι θα την χασει....ενω αν κανανε γαμο ισως ετσι να την ειχε και δεδομενη....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Δεκ 09, 2009 4:48 pm

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΦΑΝΕΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΞΕΡΟΥΜΕ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ "ΛΑΖΑΡΙΔΗ" ΕΧΕΙ ΥΠΟΣΤΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ. ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗ ΕΥΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΟΣΟ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΙΣ ΤΟΣΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΙΡΖΑΣΤΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΛΥΓΙΖΕΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ "ΕΓΩ" ΤΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΡΕΨΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ. ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΗΣΥΧΗ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΦΟΥ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ? ΚΑΙ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΦΟΥ Η ΕΥΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΚΑΨΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΟΧΙ ΟΤΙ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΠΩΣ ΑΝ ΤΗΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΤΑΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ Η ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΛΑΚΗ? ΗΤΑΝ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑΤΙ ΥΠΕΦΕΡΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΓΑΜΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΑ ΝΩΤΑ ΤΟΥ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΤΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΜΠΛΟΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ "ΟΧΙ". ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ ΔΩΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΜΑΝΟ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΕΛΞΗ, ΕΝΑ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΟΥΝ. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΚΙΟΛΑΣ? ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΕΡΩΤΕΥΘΟΥΝ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΡΟΥΣΣΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΜΕΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΑΤΕΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΡΟΥΣΣΟ ΚΑΙ ΜΑΝΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΦΥΛΑΚΗ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΞΙΤΑΡΕΙ , Η ΕΥΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΘΕΛΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΟΡΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΧΟΡΕΨΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ. ΑΝΤΑΛΛΑΣΑΝ ΜΑΤΙΕΣ ΟΜΩΣ. Η ΝΟΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΤΑΞΗ ΜΕΛΙΤΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΑ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΜΑΖΙ, ΤΩΡΑ Η ΕΥΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΛΕΙΣΤΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΜΑΝ ΠΟΙΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?
ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΠΩΣ, ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΟΒΩ ΦΛΕΒΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΤΖΙΝΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ...... ΕΠΙΣΗΣ ΦΟΒΕΡΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ. ΛΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΘΙΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ? ΚΑΝΑ ΤΡΕΛΛΟ ΚΟΥΤΟΥΠΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ? ΑΥΤΗ Η ΑΚΡΙΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΑΛΙ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ. ΘΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.....
Love! Heart2

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Δεκ 09, 2009 5:08 pm

Αλεξάνδρα βλέπω ότι κι εσύ στην υπογραφή σου έχεις μόνο Στεφανο ,όπως κι εγω ,ανεξαρτήτως ζευγαριών lol! lol!

Μήπως να το βλέπαμε το θέμα :wink2:
Γιατι ένα ψιλοκόλλημα με τον κύριο το έχουμε emmm
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από hionati Τετ Δεκ 09, 2009 5:32 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ...ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ... :D ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ...
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΚΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ...
:cheers: :cheers: :cheers:
<<ΔΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΣΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΟΛΑΟ...>>
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΥΝΘΗΜΑ???
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Δεκ 09, 2009 5:36 pm

<<ΔΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΣΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΟΛΑΟ...>>
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΥΝΘΗΜΑ???
μια χαρα συνθημα........... Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 145879

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Δεκ 09, 2009 5:47 pm

hionati έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ...ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ... :D ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ...
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΚΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ...
:cheers: :cheers: :cheers:
<<ΔΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΣΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΟΛΑΟ...>>
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΥΝΘΗΜΑ???

Καλως τηνε κι ας άργησε gelio
Νομίζω ότι το σύνθημα που έχεις στην υπογραφή σου μ αρεσει περισσοτερο :wink2:
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από hionati Τετ Δεκ 09, 2009 5:56 pm

τοτε να χρησιμοποιησουμε και το δυο για ποιο εορταστικο κλιμα...
μα καλα δεν ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ...και το πιο τελειο ειναι οτι και απο κοντα ειναι υπεροχος και πολυ γλυκος...
και σα Στεφανος ειναι καταπληκτικος και περιμενω εξελιξεις με Μελιτα,μα την ευα δεν ταιριαζουν...
<<ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ>> λοιπον :cheers: :cheers: :cheers:
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Δεκ 09, 2009 6:47 pm

Διαλογος Λουκα και Μανου χθες σχετικα με την Νορα.
Μανος:ρε αγορι μου πηγαινε να της ζητησεις συγνωμη.
Λουκας:δεν υπαρχει πεδιο συννενοησης ρε παιδι μου πως το λενε;
Μανος:βρε αγορι μου πλακα σου εκανε δε καταλαβαινεις γιατι;
Λουκας:γιατι;
Μανος:για να σου κανει τετοια πλακα προφανως κατι αισθανεται οπως κι εσυ.για αυτο σου λεω πηγαινε βρες την μη το τεντωνεις το σκοινι.


Και μετα απο αυτον τον διαλογο ο Λουκας τρεχει στη Νορα.Απλως επειδη δε το σχολιασαμε.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 254 - Ημερομηνία 08-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Τετ Δεκ 09, 2009 11:25 pm

alexandra 35 έγραψε:ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΦΑΝΕΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΞΕΡΟΥΜΕ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ "ΛΑΖΑΡΙΔΗ" ΕΧΕΙ ΥΠΟΣΤΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ. ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗ ΕΥΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΟΣΟ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΙΣ ΤΟΣΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΙΡΖΑΣΤΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΛΥΓΙΖΕΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ "ΕΓΩ" ΤΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΡΕΨΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ. ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΗΣΥΧΗ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΦΟΥ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ? ΚΑΙ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΦΟΥ Η ΕΥΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΚΑΨΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΟΧΙ ΟΤΙ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΠΩΣ ΑΝ ΤΗΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΤΑΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ Η ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΛΑΚΗ? ΗΤΑΝ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑΤΙ ΥΠΕΦΕΡΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΓΑΜΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΑ ΝΩΤΑ ΤΟΥ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΤΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΜΠΛΟΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ "ΟΧΙ". ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ ΔΩΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΜΑΝΟ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΕΛΞΗ, ΕΝΑ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΟΥΝ. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΚΙΟΛΑΣ? ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΕΡΩΤΕΥΘΟΥΝ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΡΟΥΣΣΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΜΕΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΑΤΕΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΡΟΥΣΣΟ ΚΑΙ ΜΑΝΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΦΥΛΑΚΗ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΞΙΤΑΡΕΙ , Η ΕΥΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΘΕΛΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΟΡΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΧΟΡΕΨΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ. ΑΝΤΑΛΛΑΣΑΝ ΜΑΤΙΕΣ ΟΜΩΣ. Η ΝΟΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΤΑΞΗ ΜΕΛΙΤΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΑ ΧΗΜΕΙΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΜΑΖΙ, ΤΩΡΑ Η ΕΥΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΛΕΙΣΤΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΜΑΝ ΠΟΙΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?
ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΠΩΣ, ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΟΒΩ ΦΛΕΒΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΤΖΙΝΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ...... ΕΠΙΣΗΣ ΦΟΒΕΡΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ. ΛΕΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΘΙΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ? ΚΑΝΑ ΤΡΕΛΛΟ ΚΟΥΤΟΥΠΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ? ΑΥΤΗ Η ΑΚΡΙΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΑΛΙ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ. ΘΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.....
Love! Heart2

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ..ΣΕ ΟΛΑ! Thumbs up
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης