Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

+118
LaurelRose
afroditi_norakii
roria
KAKOS LYKOS
Dorian
Δ.Μπέλλος
dm10811
evaki16
ioannitsa
ΣΨ1
Dimitraaa
Eya-8ea
alex1
Kornilia_Petrakitsa
feggaropetra
elenitsa_loukonoraki
st@cy
fay66
noraki_love_97
MARKOS31
MARIANNALEX
nefelik
marakii
ειρηνη7
maria15
Ήβη
Rafaella+Manos=EdemReee.G
stephanos13
dadela
pasxalitsa
JESSIE
xara
rachel
NATALITSA_LOUKITSA
ilectra
katerina--noraloukakos
aggeliki
pythas2010
Persa
nora1
Antigoni!
ioannaa
koukoumfkos
ifigeneia1
k@terinio-loukonoraki
Vaso20
malena
noraloukas2
stabatmater
efoula
Elsa*
edem32
FieryRed
fotinaki
tinaki18
Αλκινόη
angelscream
mina
Black rose
giouli_edem
Ezantakou
Foulitsa
Katrin
dikigoros tou diavolou
elli
cute_linaki
LYDIA
νοριτσα
filitsa
Elina_Edem
Ελένα
soso
alexandra
$ofi@ loukakos + nora
sketi_omorfia
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
atreidhs
loukasnora
verile_mistika
KonstantinaA
edem4ever
jim7
glgs
Elsaki
mimi_loukas+nora
Καρ-Mik
anastasia20
chmatinaki
anna_loukonoriki4ever!!
xristinaki_noraloukofan
T2eNnh
vs116117
loukakos
nikidanis
DESPOINA
PrincessRachel
almaresi
charmie258
anna90
zimotari
panda
andy
madolato
elena-7-
Dorina <3 Πέτρος
sifantid
KatsaroYpotheto
mimi
Jennifer
Clarabelle
loukitsa
evanna
manos+eva
konstantina
Pennaki.......!!
stefanos-melita
Ntinaki1
hionati
122 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 21 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 14, 2009 5:05 pm

Ntinaki1 έγραψε:

katsaroYpotheto έγραψε:
Εγώ θέλω να δω περισσότερο Νταίζη - Χρήστο γιατί μπορεί να κάνουν όσα κάνουν αλλα η μεταξύ τους σχέση προς το παρόν είναι καθαρή και μου αρέσουν πολύ μαζί, ιδιαίτερα όπως μα συστήθηκαν! Ζουζουνοέρωτας!

Ο Χρήστος με ζουζουνοέρωτα; Δεν μου ταιριάζει! Έχει πολύ αντρίλα.Εγώ θέλω να δω τον Χρήστο να της χτυπήσει το χέρι στο τραπέζι της Νταίζης και να της πεί " ίσα μαρή μιλάει ο άντρας τώρα. Λοιπόν Νταιζουλίνι θα στο πω μια και έξω χωρίς πολλές σάλτσες. Μια φορά προειδοποιεί ο Χρήστος. Ή θα πείς στον Λουκά ότι το παιδί δεν είναι δικό του, ή τα Χριστούγεννα θα κάνεις την γέμιση της γαλοπούλας που θα φάμε. Γκε γκε!"; Μετά θα τη δεί κατατρομαγμένη, και θα ηρεμήσει και ο Χρήστος και με λάγνα φωνή θα της πεί " Έτσι μπράβο! Καλά Χριστούγεννα baby"!

Στην συγκεκριμένη εννοείται! Που τα θέλει τα μπινελίκια της. Σε σκηνές πάντως που είναι ήρεμος ο Χρήστος είναι πάρα πολύ καλός και συγκινητικός.Πάντως με τη Νταίζη ταιριάζουν πάρα πολύ μπορώ να πω και καλά θα ήταν να έχουμε παραπάνω σκηνές με αυτούς τους 2.

Mπορούν να τα συνδυάζουν και τα δύο! Στο ξενοδοχείο ήταν τόσο γλυκούληδες άλλωστε!! Συμφωνώ 100% Ντίνα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Δεκ 14, 2009 9:12 pm

συμφωνω μα ntinaki1 θελω να δω τον ανεκπλιροτο ερωτα της αμαλιας και το πετρο να ζηλευει οχι πως δε τον εχουμε δει {επ.246 οταν η αμαλια γυρισε με το χρηστο}Αλλα παρολα αυτα τους θελω μαζι!!! την παρεα ξανα μαζι το λουκα και τη νορα μαζι το μανο με την ευα και το στεφανο??? δε ξερω τι θα ηθελα για το στεφανο και τη μελιτα!!! 😕 Ααααααα οσο για τη νταιζουλα αφου ο πετρος δει τις φωτογραφιες να τη στιλει απο εκει που ηρθε και να μεινει το παιδι με τον οδυσσεα!!! Ολα αυτα μεχρι τα Χριστουγεννα 🎅 pleeease
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από evanna Δευ Δεκ 14, 2009 9:14 pm

i love petros\danis έγραψε:συμφωνω μα ntinaki1 θελω να δω τον ανεκπλιροτο ερωτα της αμαλιας και το πετρο να ζηλευει οχι πως δε τον εχουμε δει {επ.246 οταν η αμαλια γυρισε με το χρηστο}Αλλα παρολα αυτα τους θελω μαζι!!! την παρεα ξανα μαζι το μανο με την ευα και το στεφανο??? δε ξερω τι θα ηθελα για το στεφανο και τη μελιτα!!! 😕 Ααααααα οσο για τη νταιζουλα αφου ο πετρος δει τις φωτογραφιες να τη στιλει απο εκει που ηρθε και να μεινει το παιδι με τον οδυσσεα!!! Ολα αυτα μεχρι τα Χριστουγεννα 🎅 pleeease
Ωραια θα ηταν να τα βλεπαμε ολα αυτα μεχρι τα Χριστουγεννα αλλα λιγο δυσκολο!!!!!Δυστυχως.......!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Δεκ 14, 2009 9:15 pm

δυστιχωσ τουλαχιστον καποια απο αυτα!!!! runaround
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από hionati Δευ Δεκ 14, 2009 10:06 pm

θελω να δω τη μελιτα επιτελους να τους γραψει ολους και να φερθει σα δυναμικη γυναικα...να απαιτησει απο το μανο τα σπιτι και απο τη μανα της το σπιτι στο λονδινο...να τ πουλησει και ή να δωσει τα λεφτα στο στεφανο ή να τα δωρισει σε ιδρυμα για παιδια που θα φτιαχτει εκει που ηταν το εργοστασιο...ακομη να παρει ενα διαμερισμα,τοσα χρονια δουλευε στον ομιλο με το μανο,οκ υποτιθεται,αλλα ολο και καποια χρηματα θα εχει μαζεμενα...τοτε να τα χωσει στο πατερα της και να του πει οτι δε θελει τα βρωμικα λεφτα του..να διευθυνει το ιδρυμα και να παρουν το νικολα εκει για γιατρο...πιστευω θα ειναι μια ουσιαστικη εξελιξη στο χαρακτηρα της...θα απελευθερωθει ετσι απο τα δεσμα του πρελθοντος...
και θελω μεχρι το φιναλε 3 μωρα=
λουκας-νορα...διδυμα
στεφ-μελ...αγορι
ευας-μανου...αγορι
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από elena-7- Δευ Δεκ 14, 2009 10:08 pm

την νορα κ τον λουκα επιτελους μαζιιιι!!!ελεος!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από madolato Τρι Δεκ 15, 2009 1:47 am

Αγαπημένε μου 'Αη Βασίλη,

επειδή φέτος ήμουν πολύ καλό( ; ) παιδί( ; ), θέλω
  1. να δω τη Μελίτα να ρίχνει 5 φάσκελα στα λεφτά του μπαμπά και του πρώην αντρούλη, και στηριζόμενη στις δικές της δυνάμεις, να αποδείξει ότι δεν έχει ανάγκη κανένα. Συμπληρωματικά σε αυτό, να είναι με το Στέφανο, αλλά μαζί, όχι υπό.

  2. Στο ίδιο πνεύμα, θέλω την Εύα με έναν εξανθρωπισμένο Μάνο σε μια ισότιμη σχέση. Να ζουν μαζί, χωρίς γάμους γιατί δεν τους θέλει, και χωρίς τη Μαρίλια γιατί είναι αρκετά μεγάλη και ώριμη ώστε να μένει μόνη της και γιατί, όπως και να το κάνεις, είναι λίγο αργά πια για να το παίζουν Αγία Οικογένεια. Παρεπιπτόντως, θέλω να μην ακούσω ΠΟΤΕ ξανά την Εύα να λέει ότι πρέπει να σταθεί στα πόδια της! "Τι το λες και δεν το κάνεις, την υπόληψή σου χάνεις", που λέει και η ρήση. Νισάφι πια!

  3. Αφού χειραφετηθούν οι γυναίκες, μήπως θα μπορούσε να πάρει σειρά και ο Νικόλας;

  4. Αγαπημένε μου 🎅, σου άφησα το καλύτερο για το τέλος (έτσι, για να 'χει μια κλιμάκωση το γράμμα, να μη βαριέσαι κι εσύ με τα τόσα που διαβάζεις). 'Οπως σίγουρα θα έχεις καταλάβει, θέλω Νόρα και Λουκά μαζί, αλλά το θέλω δραματικό το σενάριο! Θέλω τη Νόρα σε θανάσιμο κίνδυνο (ναι, πάλι!) -το είδος του κινδύνου το αφήνω στη διακριτική σου επιλογή- και φυσικά το Λουκά στα πατώματα και... τελοσπάντων καταλαβαίνεις. Θέλω ένταση και συγκίνηση και συναίσθημα ανάλογο με την περσινή σκηνή τους στη φυλακή! Και αφού τακτοποιηθεί και αυτό το θέμα, σε παρακαλώ, κάνε να μην ξαναδούμε τη Νόρα τόσο κατίνα και το Λουκά τόσο χάννο! Μπορούν να τσαχπινίζουν κρατώντας το εκπληκτικό τους επίπεδο!

Σε ευχαριστώ πολύ 'Αγιε μου Βασίλη και σου υπόσχομαι ότι, αν γίνουν κάπως έτσι πράγματα, κάθε χρόνο η καμινάδα μου θα 'ναι για σένα καθαρή και δίπλα στο δέντρο θα σε περιμένουν γάλα και μπισκότα -από τα χεράκια μου!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από evanna Τρι Δεκ 15, 2009 11:30 am

Μαντω το γραμματακι σου ειναι καταπληκτικο!!!Συμφωνω μαζι σου και μακαρι να σε ακουσει ο Αγιος Βασιλης!!!!!!!Χιχι 🎅
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από andy Τρι Δεκ 15, 2009 12:55 pm

εγω θελω η Ευα να σταθει επιτελους στα ποδια της και μετα απο ωριμη σκεψη και εφοσον ο Μανολακης εχει συμορφωθει να ειναι μαζι(να κανουν και κανα μωρακι κοριτσακι κατα προτιμιση!)
Νορα και Λουκα οπωσδηποτε μαζι αλλα να μην χασουν την μαγεια της σχεσης που εχουν τωρα και ας κανουν και κανενα φασολακι να της φυγει και της Νορας ο καϊμος!
Νικολας και Δαφνη να μεινουν ευτυχισμενοι και χωρις προβληματα!
Η Μελιτα να παρει το αμορε της(βλεπε Στεφανος)και να πανε να μεινουν μονιμα στο Παρισι!(να ησυχασουν και τα αυτακια μας απο τις τσιριδες!)
Το Νταιζουλινι να μεινει με το Χρηστο γιατι ταιριαζουν και να αφησει το Ρουσσο και το Λουκα στην ησυχια τους!
Συμαντικη διευκρινηση:Ο Αρης να μην ειναι γιος του Λουκα!Θελω το πρωτο του παιδι να το κανει με τη Νορα!
Επεισης θελω επιτελους πολλες ευτυχισμενες σκηνες της παρεας!
ΥΓ:Οχι αλλα νοσοκομεια!!!θελω ο μονος λογος που θα ξαναδουμε νοσοκομεια να ειναι γεννητουρια!!!
Αυτα τα ολιγα!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από manos+eva Τρι Δεκ 15, 2009 1:06 pm

andy έγραψε:εγω θελω η Ευα να σταθει επιτελους στα ποδια της και μετα απο ωριμη σκεψη και εφοσον ο Μανολακης εχει συμορφωθει να ειναι μαζι(να κανουν και κανα μωρακι κοριτσακι κατα προτιμιση!)
Νορα και Λουκα οπωσδηποτε μαζι αλλα να μην χασουν την μαγεια της σχεσης που εχουν τωρα και ας κανουν και κανενα φασολακι να της φυγει και της Νορας ο καϊμος!
Νικολας και Δαφνη να μεινουν ευτυχισμενοι και χωρις προβληματα!
Η Μελιτα να παρει το αμορε της(βλεπε Στεφανος)και να πανε να μεινουν μονιμα στο Παρισι!(να ησυχασουν και τα αυτακια μας απο τις τσιριδες!)
Το Νταιζουλινι να μεινει με το Χρηστο γιατι ταιριαζουν και να αφησει το Ρουσσο και το Λουκα στην ησυχια τους!
Συμαντικη διευκρινηση:Ο Αρης να μην ειναι γιος του Λουκα!Θελω το πρωτο του παιδι να το κανει με τη Νορα!
Επεισης θελω επιτελους πολλες ευτυχισμενες σκηνες της παρεας!
ΥΓ:Οχι αλλα νοσοκομεια!!!θελω ο μονος λογος που θα ξαναδουμε νοσοκομεια να ειναι γεννητουρια!!!
Αυτα τα ολιγα!
Συμφωνω απολυτα andy μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🎅
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από evanna Τρι Δεκ 15, 2009 1:10 pm

manos+eva έγραψε:
andy έγραψε:εγω θελω η Ευα να σταθει επιτελους στα ποδια της και μετα απο ωριμη σκεψη και εφοσον ο Μανολακης εχει συμορφωθει να ειναι μαζι(να κανουν και κανα μωρακι κοριτσακι κατα προτιμιση!)
Νορα και Λουκα οπωσδηποτε μαζι αλλα να μην χασουν την μαγεια της σχεσης που εχουν τωρα και ας κανουν και κανενα φασολακι να της φυγει και της Νορας ο καϊμος!
Νικολας και Δαφνη να μεινουν ευτυχισμενοι και χωρις προβληματα!
Η Μελιτα να παρει το αμορε της(βλεπε Στεφανος)και να πανε να μεινουν μονιμα στο Παρισι!(να ησυχασουν και τα αυτακια μας απο τις τσιριδες!)
Το Νταιζουλινι να μεινει με το Χρηστο γιατι ταιριαζουν και να αφησει το Ρουσσο και το Λουκα στην ησυχια τους!
Συμαντικη διευκρινηση:Ο Αρης να μην ειναι γιος του Λουκα!Θελω το πρωτο του παιδι να το κανει με τη Νορα!
Επεισης θελω επιτελους πολλες ευτυχισμενες σκηνες της παρεας!
ΥΓ:Οχι αλλα νοσοκομεια!!!θελω ο μονος λογος που θα ξαναδουμε νοσοκομεια να ειναι γεννητουρια!!!
Αυτα τα ολιγα!
Συμφωνω απολυτα andy μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🎅
Αχ τι ωραια που θα 'ταν! Love! Και εγω συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!!! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από hionati Παρ Δεκ 18, 2009 11:05 pm

θελω να δω παλι μελιτα εναντιον ευας...ή αν προτιματε ευα εναντιον μελιτας...και οχι βεβαια για τα ματια του στεφανου,που η ευα τον εχει γραμμενο...και αν κρινω απο το επεισοδιο της δευτερας ξαναφουντωνει ο ερωτας της ευας για το μανο...αλλα θελω να τις δω αντιμετωπες η μελιτα να υποστηριζει το δικιο του στεφανου και η ευα το δικιο(λεμε τωρα)του μανου...ας μη γελιομαστε οι δυο κυριες μπορουν ισως να συνυπαρξουν ειρηνικα αλλα δεν μπορουν να γινουν φιλες...ειναι σα να μοθ λενε οτι σε κανα χρονο αμα κλεισουμε νορα και νταιζη σε κανα μπουντρουμι και απειλειται η ζωη τους αυτες μετα θα τα βρουν και θα πηγαινουν μαζι για καφε...αυτα δε γινονται...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Δεκ 18, 2009 11:39 pm

hionati έγραψε:θελω να δω παλι μελιτα εναντιον ευας...ή αν προτιματε ευα εναντιον μελιτας...και οχι βεβαια για τα ματια του στεφανου,που η ευα τον εχει γραμμενο...και αν κρινω απο το επεισοδιο της δευτερας ξαναφουντωνει ο ερωτας της ευας για το μανο...αλλα θελω να τις δω αντιμετωπες η μελιτα να υποστηριζει το δικιο του στεφανου και η ευα το δικιο(λεμε τωρα)του μανου...ας μη γελιομαστε οι δυο κυριες μπορουν ισως να συνυπαρξουν ειρηνικα αλλα δεν μπορουν να γινουν φιλες...ειναι σα να μοθ λενε οτι σε κανα χρονο αμα κλεισουμε νορα και νταιζη σε κανα μπουντρουμι και απειλειται η ζωη τους αυτες μετα θα τα βρουν και θα πηγαινουν μαζι για καφε...αυτα δε γινονται...
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Δεκ 18, 2009 11:42 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΧΙΟΝΑΤΗ!!!!!!!!ΕΙΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ !!!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από panda Σαβ Δεκ 19, 2009 12:11 am

Αυτό που θέλω να δω είναι η ύπαρξη πιο σταθερών χαρακτήρων στην σειρά . Είναι πολύ λίγοι οι σταθεροί χαρακτήρες στην σειρά .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Δεκ 19, 2009 12:20 am

ΠΟΙΟΥΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ???
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από panda Σαβ Δεκ 19, 2009 2:40 pm

Όπως Πέτρος και Μπαρμπαλιάκουρας .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από zimotari Σαβ Δεκ 19, 2009 3:34 pm

Εγω θελω η Ευα να σταθει στα ποδια της μονη της και να μην ασχολειται για ενα διαστημα ουτε με Μανο ουτε με Στεφανο για να ξεκουραστουμε και λιγο και να ασχοληθει ακομα περισσοτερο με το παιδι της το οποιο υποτιθεται ειναι σε μια δυσκολη ηλικια(οσο δυναμικο και ανεξαρτητο και αν δειχνει) και ακομα δεν το εχει γνωρισει και δεν το εχει πλησιασει ακομα οσο θα επρεπε κατα την αποψη μου.

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από anna90 Σαβ Δεκ 19, 2009 5:33 pm

Εγώ θέλω από δω και πέρα να δω όσο γίνεται μία σταθερότητα στους χαρακτήρες..(ζητάω πολλά?)
Θέλω σιγά-σιγά να προσωρήσει η σχέση Νόρας και Λουκά.. Και επειδή από ότι φαίνεται δεν μπορούν οι σεναριογράφοι να κρατήσουν ένα σταθερό ζευγάρι καλύτερα να τους παιδέψουν τώρα παρά μετά...Όταν τα βρουν θέλω να μείνουν σταθεροί και ευτυχισμένοι και όχι να τους ψάχνουμε σε πατώματα, τραπέζια, σκάλες κρεβάτια...(και όχι μεταξύ τους)
Θέλω επίσης την Εύα να σταθεί στα πόδια της, να συνεχίσει τη δουλειά της και να ασχοληθεί με την ΕΥΑ και την ΜΑΡΙΛΙΑ...(αν και δεν το βλέπω να γίνεται, αφού θα την ρίξουν πάλι στην αγκαλιά του Μάνου)
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Δεκ 19, 2009 7:34 pm

panda έγραψε:Όπως Πέτρος και Μπαρμπαλιάκουρας .

Ααααααααααα!!! ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από charmie258 Σαβ Δεκ 19, 2009 7:49 pm

Θελω να γινει κατι με Νορα και Λουκα ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, και οταν λεω κατι δεν εννοω απαραιτητα να τα φτιαξουν, ας πεσει ενα φιλι ρε παιδι μου και μετα ας κανουν τις παπιες... Το να μην εχουμε τιποτα και να ταλαιπωριουνται αδικα και οι δυο, γιατι προς το παρον τη Νορα βλεπω να τυραννιεται και το γυναικειο μου ενστικτο δεν το αντεχει..

Θελω το παιδι να ΜΗΝ ειναι του Λουκα...

Θελω ο Λουκας να ΜΗΝ παντρευτει τη Νταιζη...

Αυτα κατα βαση, και ας μη μας παιδεψουν αλλο με τις ασυνεπειες χαρακτηρων...
Ο Λουκας τη μια βδομαδα να τρεχει στο Μπελλο και την αλλη αδερφος και φιλος.... Ελεοςςς!!!! maaaad
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από almaresi Σαβ Δεκ 19, 2009 10:05 pm

Πες τα... Όταν βλέπω γυναίκα ερωτευμένη και ο κύριος δεν στροφάρει εκνευρίζομαι... Δεν το αντέχει ο εγωισμός μου βρε παιδί μου... Δεν μπορούσε να το συνειδητοποιήσει ο Λουκάς πρώτος?
(αν και αυτό μπορεί να 'χει καλή εξέλιξη: ως δεύτερος που το συνειδητοποιεί μπορεί να τον δούμε να την κυνηγάει... δεν το βλέπω όμως... μάλλον πιο απρόβλεπτο το βλέπω το ξεκίνημα)

Επίσης, θέλω να σταματήσουν οι τόσες πολλές συζητήσεις για την αγάπη και τον έρωτα... Περισσότερες πράξεις και λιγότερα λόγια παρακαλώ. Είναι ξενερωτικό να ακούς συνέχεια "δεν μπορούμε να 'μαστε μαζί" - και δεν μιλώ μόνο για Στέφανο-Μελίτα τώρα.

Και τέλος, αλλά δεν το θεωρώ λιγότερο σημαντικό, θέλω να πάρουμε όλες τις απαντήσεις για τα μυστήρια - καλά όχι αύριο μεθαύριο, αλλά σίγουρα μέχρι το finale. Και θέλω και ΚΑΠΟΙΟΙ, έτσι τυχαία αναφέρομαι, να έχουν ένα ΚΟΣΤΟΣ για τις επιλογές της ζωής τους.

Άντε, αυτά προς το παρόν...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από PrincessRachel Σαβ Δεκ 19, 2009 10:57 pm

συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με τις 2 απο πανω μου..βασικα νομιζω οτι σε καποια ζητηματα εχει αρχισει να κανει κοιλια..9α προτιμουσα λιιιγο πιο γοργες ε3ελι3εις..
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Δεκ 20, 2009 1:32 am

mimi έγραψε:
Θέλω ...............................
την Νόρα με το Λουκά ζευγάρι με γούτσου γούτσου σκηνές
το παιδί με τον Οδυσσέα
να αποκαλυφθεί τι ρόλο παίζει ο Χρήστος
την Νταίζη να πάει από εκεί που 'ρθε
την Εύα δυναμική,ανεξάρτητη και ευτυχισμένη
τον Μάνο να λέει όλη την αλήθεια στους φίλους του
την Μελίτα εκτός παρέας και άμεσα
την Μελίτα και το Στέφανο χώρια
την Μελίτα να μετανιώνει για την βλακεία της και η παρέα να μην την συγχωρεί
την Δάφνη ήρεμη με το παιδί της
τον Νικόλα να κάτσει στα αυγά του



την Αντιγόνη και την Εύα να συμμαχούν
την Μελίτα να την κάνει από τη βίλα ώστε να μπορεί να ουρλιάζει


: respect : : respect : Θέλω ακριβώς τα ίδια!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 21, 2009 11:17 am

panda έγραψε:Όπως Πέτρος και Μπαρμπαλιάκουρας .

Kύριε! κύριε! Μια και έχουμε τα ίδια θέλω και θα συμφωνήσω ΘΕΛΩ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ, μπορώ να διαφωνήσω με το παραπάνω?

Ο δίκαιος Πέτρος φέτος χάθηκε κάπου...στο δρόμο...

Ο Πέτρος που εξομολογούνταν ότι ήθελε να κελίνει τους ενόχους στη φυλακή όχι μόνο μας προέκυψε δολοφόνος αλλα και χωρίς να έχει μετανοιώσει μία!

Ο Πέτρος που άφησε το Μάνο να σουρθεί στα δικαστήρια με τα ψέματα της Αμαλίας μόνο και μόνο για να τον τιμωρήσει λέει γιατί χειροδίκησε στην κόρη του τώρα θέλει να τη φλομώνει στο ψέμα και δεν τον νοιάζει ντιπ για τη ζωή της..

Μια μετάλλαξη την έπαθε μην μου πεις...

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 21 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης