Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Σελίδα 21 από 21 Επιστροφή  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 21 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Δευ Αυγ 29, 2011 7:08 pm

Καλά αυτό εννοείται. Μόνο για την περίπτωση του Μπουγιούρη εννοούσα ότι μπορεί να βάλουν κάποιον άλλο ηθοποιό.... Ή να μας δείξουν καμιά πλάτη ή καμιά σκιά....
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 21 Empty Απ: Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Δευ Αυγ 29, 2011 7:12 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:Καλά αυτό εννοείται. Μόνο για την περίπτωση του Μπουγιούρη εννοούσα ότι μπορεί να βάλουν κάποιον άλλο ηθοποιό.... Ή να μας δείξουν καμιά πλάτη ή καμιά σκιά....

Eγώ δεν το νομίζω. Έχουν "παρατήση" το θέμα Μάνος!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Δευ Αυγ 29, 2011 7:18 pm

trelli petrakitsa έγραψε:
Δ.Μπέλλος έγραψε:Καλά αυτό εννοείται. Μόνο για την περίπτωση του Μπουγιούρη εννοούσα ότι μπορεί να βάλουν κάποιον άλλο ηθοποιό.... Ή να μας δείξουν καμιά πλάτη ή καμιά σκιά....

Και να ήταν το μόνο.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Δευ Αυγ 29, 2011 7:25 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:
trelli petrakitsa έγραψε:

Και να ήταν το μόνο.... Rolling Eyes Rolling Eyes

Ναι αλλά δεν το κάνουμε θέμα..... sss Razz
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Δευ Αυγ 29, 2011 10:17 pm

ale3ia_eva&nora!!! έγραψε:Επίσης για να μην ξεφεύγω απ΄το θέμα θέλω στον 4ο και τελευταίο κύκλο της σειράς να δω περισσότερες σκηνές με Εύα-Νόρα!!!
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!!!Οι δυο ηθοποιοι εχουν απιστευτη χημεια!!!!!Κι εγω θα ηθελα περισσοτερες σκηνες τους ειναι καταπληκτικες μαζι!!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Την / Το Τρι Αυγ 30, 2011 8:15 am

dm10811 έγραψε:
ale3ia_eva&nora!!! έγραψε:Επίσης για να μην ξεφεύγω απ΄το θέμα θέλω στον 4ο και τελευταίο κύκλο της σειράς να δω περισσότερες σκηνές με Εύα-Νόρα!!!
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!!!Οι δυο ηθοποιοι εχουν απιστευτη χημεια!!!!!Κι εγω θα ηθελα περισσοτερες σκηνες τους ειναι καταπληκτικες μαζι!!!!!!

Αχ ναι είναι Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 21 681539 Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 21 681539 Τι άλλο θέλουμε και δεν θέλουμε να δούμε στη σειρά - Σελίδα 21 681539
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Σελίδα 21 από 21 Επιστροφή  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης