Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

+33
Artemis
nikidanis
anna90
xristina79
νοριτσα
zimotari
zwi
panda
Izabella29
tinaki18
stefanos-melita
T2eNnh
Dorina <3 Πέτρος
Ntinaki1
aggeliki
marializ25
Pennaki.......!!
mimi
KonstantinaA
loukitsa
PrincessRachel
evanna
jim7
Καρ-Mik
DESPOINA
Amalia_1297
KatsaroYpotheto
loukasnora
sifantid
Ntinaki Agapaei Petraki
anastasia20
konstantina
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap18%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 18% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap58%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 58% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap16%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 16% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 38
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Δεκ 28, 2009 8:56 pm

Ntinaki1 έγραψε: Μπέλλος-Νόρα: Ρε παιδιά για ποιο αρπακτικό μιλούσε πάλι αυτός; Λέτε για την Νταίζη;
Όλοι αυτό καταλάβαμε Ντίνα μου! Και αν αυτή είναι η επόμενη ΕΚΠΛΗΞΗ των σεναριογράφων πάρτε και καταλάβετε! lol! Καθόλου αναμενόμενη!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από PrincessRachel Δευ Δεκ 28, 2009 8:56 pm

ποπο..τη ρεντα που εχουμε ολοι σημερα στο σχολιασμο μας!!!!!!!!!!!χιουμορ καυστικο.....Ntinaki..9εα..πολυ γελιο..και γω γελασα στην αναφορα στο Λορκα!!!!!!!!!!!!το σπιτι της μπερναντα αλμπα..ΤΟ γελιο...
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Δεκ 28, 2009 8:57 pm

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟΥ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ !!!
ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΝΟ ΓΕΛΙΟ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ!!! ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΟΣ!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ!!!! ΑΠΟΡΡΩ ΠΩΣ ΔΕ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΤΗ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΕΙ ΠΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΙΛΕΤΕ ΜΑΝΑ Κ ΚΟΡΗ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!
ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΘΕΑ!!!!! : respect : ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΠΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ : respect : : respect : !!!!!!!!
Η ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ-ΝΕΦΕΛΗΣ Κ ΜΕΛΙΤΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΕΕΣ ΣΚΗΝΕΣ??? ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!! ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ??? Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ??? Snif Heart1
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Δεκ 28, 2009 8:58 pm

λετε καλε το αρπακτικο που αναφεροταν ο δημητρης να ειναι η νταιζη??κουλο αλλα αναμενομενο με τους σεναριογραφους μας!!!!ουαου!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 28, 2009 8:59 pm

ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ??? Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ???


Εγώ πάλι αν είναι να γλιτώσω τις υστερίες και τις τσιρίδες προτιμώ να βλέπω Κατρανίδη ακόμη και στα κάτεργα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 28, 2009 9:00 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Μάνος -Εύα: Πολύ ωραία σκηνή αλλά η Εύα νομίζει ότι για πάρτη της σταμάτησε ο Στέφανος! Απο κεί πάλι θα αρχίσουν οι παρεξηγήσεις. Πάντως πολύ καλά του τα είπε του Μάνου και αυτή!

Συγνώμη αλλά η Εύα δεν το έβγαλε από το κεφάλι της!!! Ο ίδιος ο Στέφανος είπε τα ίδια και στη μία και στην άλλη! Στην προκειμένη ο Άκυρος είναι αυτός!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Δεκ 28, 2009 9:02 pm

Καλά ένα δίκιο το έχεις τώρα!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Δεκ 28, 2009 9:03 pm

Clarabelle έγραψε:
ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ??? Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ???


Εγώ πάλι αν είναι να γλιτώσω τις υστερίες και τις τσιρίδες προτιμώ να βλέπω Κατρανίδη ακόμη και στα κάτεργα.



ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ???? ΣΤΑ ΚΑΤΕΡΓΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!! Snif Snif ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ???
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Δεκ 28, 2009 9:03 pm

Clarabelle έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ-ΠΕΦΑΝΗ! : respect : : respect :

ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΩ 20 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Κ 1 ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ maaaad ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΤΗΝ ΦΛΕΒΑ! maaaad


Noμίζεις οτι μόνο εσύ κόβεις φλέβα;
Να χαίρεσαι κάτι επεισόδια σαν το σημερινό που ο μέγας Κατρανίδης το πήρε πάνω του και έδωσε ρέστα.
Η σειρά έχει μερικούς εξαιρετικους ηθοποιούς και δεν μπορεί κάποια επεισόδια θα έχουν το κάτι παραπάνω σαν το σημερινό.



ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ ΑΛΛΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΛΙ ΟΧΙ!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΒΛΕΠΩ Η ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ?
ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ Κ ΤΩΡΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Δεκ 28, 2009 9:05 pm

η μελιτα μιλησε πολυ σκληρα στον πατερα της η μου φανηκε????ειχε δικιο σε πολλα απο οσα ειπε,αλλα κατσε!!σε ζει ο πατερας σου,σε μεγαλωσε μεσα στα πουπουλα και εσυ πουλας τσαμπουκα?
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Δεκ 28, 2009 9:06 pm

aggeliki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ-ΠΕΦΑΝΗ! : respect : : respect :

ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΩ 20 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Κ 1 ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ maaaad ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΤΗΝ ΦΛΕΒΑ! maaaad


Noμίζεις οτι μόνο εσύ κόβεις φλέβα;
Να χαίρεσαι κάτι επεισόδια σαν το σημερινό που ο μέγας Κατρανίδης το πήρε πάνω του και έδωσε ρέστα.
Η σειρά έχει μερικούς εξαιρετικους ηθοποιούς και δεν μπορεί κάποια επεισόδια θα έχουν το κάτι παραπάνω σαν το σημερινό.



ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ ΑΛΛΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΛΙ ΟΧΙ!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΒΛΕΠΩ Η ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ?
ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ Κ ΤΩΡΑ!
Συμφωνώ και εγώ με την Αγγελική! Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Δεκ 28, 2009 9:10 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:η μελιτα μιλησε πολυ σκληρα στον πατερα της η μου φανηκε????ειχε δικιο σε πολλα απο οσα ειπε,αλλα κατσε!!σε ζει ο πατερας σου,σε μεγαλωσε μεσα στα πουπουλα και εσυ πουλας τσαμπουκα?


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ Agree ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΤΑΙΖΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΝ ΦΤΙΝΕΙΣ??? ΤΩΡΑ ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!!! ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από T2eNnh Δευ Δεκ 28, 2009 9:11 pm

ο πετροσ τελιος η μελιτα και ο στεφανος το εχουν βρει προταγονιστες μιση ωρα τουλαγιστον μονο για αυτους μεχρι και καναλι ημουν ετοιμη να αλλαξω μας πρειξανε η αμαλια Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 195890 Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 195890 θεα !!!!! λουκας νορα Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 94762 Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 94762 πολυ κλαμα το τελος τελιο μανος πετρος ντεζη θεει !!!!!! μαυρα χριστουγεννα χειροτερα απο τα περσινα . ρε παιδια η παρεα της φεγγαροπετρας δεν ειναι προταγονιστες? η εγω κανω λαθος και ειναι στεφανος μελιτα ??? οεο
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Δεκ 28, 2009 9:18 pm

sifantid έγραψε:Ο παππούς... Πονάει η μέση του από κάτι υπερωρίες! gelio Η Αμαλία και πάλι έδωσε ρέστα! Penguin



ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΤΤΑΚΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΦΟΒΕΡΗ Η ΑΜΑΛΙΑ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑ ΟΥΤΕ Ο ΜΟΥΓΚΟΘΟΔΩΡΟΣ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!! gelio
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Δεκ 28, 2009 9:18 pm

η Αμαλία απίστευτη Κατρανίδης προσκυνώ σήμερα το επεισόδιο πολύ καλό
το ερώτημα του επεισοδίου :για ποια σταματάει ο Στέφανος ;;;;
καλά τη Μελίτα πολύ απελευθερωμένη τη βρίσκω πολλές αλλαγές από πέρσι ...Πέρσι τέτοια εποχή φώναζε επειδή ο Μάνος αγαπούσε και τις δυο τους φέτος δεν την χαλάει καθόλου αλλά παίζει ρόλο και ο παρταινέρ εεε;;;;
Λουκάς τέλειος εκεί με τη Νταίζη
μετά στη Δάφνη την πέταξε τη μπήχτη για τον Μήτσουλα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Δεκ 28, 2009 9:19 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:η μελιτα μιλησε πολυ σκληρα στον πατερα της η μου φανηκε????ειχε δικιο σε πολλα απο οσα ειπε,αλλα κατσε!!σε ζει ο πατερας σου,σε μεγαλωσε μεσα στα πουπουλα και εσυ πουλας τσαμπουκα?

ισως αλλα τη δικαιολογω.ενταξει πατερας της ειναι δεν λεω,το καλο της θελει δεν λεω,θελει να την προστατεψει δεν λεω,αλλα και εκεινος επενεβει στη ζωη της ουκο λιγες φορες.ο γαμος με το μανο ηταν σχεδο προξενιο εξαιταις των γονιων της (οχι βεβαια οτι δνε ηταν ερωτευμενη μαζι του) αλλα αυτη τη φορα δεν γινεται να βγει απο πανω.ειδικα τωρα που εμαθε η μελιτα ποιος ειναι και τι εχει κανει δεν μπορει να ανεχεται να της λεει ποιον να μην ερωτευτει!ουτε οτι ειναι ψευτης.γιατι μπορει στην ευα να ειπε ψεματα αλλα στη μελιτα εχει πει αληθειες.
εγω ετσι το βλεπω

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Δεκ 28, 2009 9:19 pm

i love petros\danis έγραψε:
sifantid έγραψε:Ο παππούς... Πονάει η μέση του από κάτι υπερωρίες! gelio Η Αμαλία και πάλι έδωσε ρέστα! Penguin



ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΤΤΑΚΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΦΟΒΕΡΗ Η ΑΜΑΛΙΑ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑ ΟΥΤΕ Ο ΜΟΥΓΚΟΘΟΔΩΡΟΣ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!! gelio

Το φασολάκι έχει μεγαλύτερο ρόλο από το Νεφελάκη χιχι!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Δεκ 28, 2009 9:22 pm

konstantina έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:η μελιτα μιλησε πολυ σκληρα στον πατερα της η μου φανηκε????ειχε δικιο σε πολλα απο οσα ειπε,αλλα κατσε!!σε ζει ο πατερας σου,σε μεγαλωσε μεσα στα πουπουλα και εσυ πουλας τσαμπουκα?

ισως αλλα τη δικαιολογω.ενταξει πατερας της ειναι δεν λεω,το καλο της θελει δεν λεω,θελει να την προστατεψει δεν λεω,αλλα και εκεινος επενεβει στη ζωη της ουκο λιγες φορες.ο γαμος με το μανο ηταν σχεδο προξενιο εξαιταις των γονιων της (οχι βεβαια οτι δνε ηταν ερωτευμενη μαζι του) αλλα αυτη τη φορα δεν γινεται να βγει απο πανω.ειδικα τωρα που εμαθε η μελιτα ποιος ειναι και τι εχει κανει δεν μπορει να ανεχεται να της λεει ποιον να μην ερωτευτει!ουτε οτι ειναι ψευτης.γιατι μπορει στην ευα να ειπε ψεματα αλλα στη μελιτα εχει πει αληθειες.
εγω ετσι το βλεπω


Μπορεί να του καλάρεσε ο γαμπρός του Ρούσσου αλλά δεν της τον προξένεψε.
Αυτή έλεγε πέρσυ στην Εύα οτι μόλις είδε το Μάνο είπε αυτός ο άντρας θα γίνει δικός μου μη λέμε οτι θέλουμε
Η Μελίτα μια χαρά ήξερε και πριν τι ήταν ο μπαμπάκας της αλλά δεν την ένοιαζε μόλις άλλαξε σπονσορα ξεσπάθωσε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Δεκ 28, 2009 9:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:
sifantid έγραψε:Ο παππούς... Πονάει η μέση του από κάτι υπερωρίες! gelio Η Αμαλία και πάλι έδωσε ρέστα! Penguin



ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΤΤΑΚΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΦΟΒΕΡΗ Η ΑΜΑΛΙΑ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑ ΟΥΤΕ Ο ΜΟΥΓΚΟΘΟΔΩΡΟΣ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!! gelio

Το φασολάκι έχει μεγαλύτερο ρόλο από το Νεφελάκη χιχι!


ΟΝΤΟΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΜΙΛΑΕΙ!!! ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΜΑ-ΜΠΑΜΠΑΣ-ΓΙΑΓΙΑ-ΠΑΠΠΟΥΣ +ΝΕΦΕΛΑΚΙ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Δεκ 28, 2009 9:23 pm

Clarabelle έγραψε:
konstantina έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:η μελιτα μιλησε πολυ σκληρα στον πατερα της η μου φανηκε????ειχε δικιο σε πολλα απο οσα ειπε,αλλα κατσε!!σε ζει ο πατερας σου,σε μεγαλωσε μεσα στα πουπουλα και εσυ πουλας τσαμπουκα?

ισως αλλα τη δικαιολογω.ενταξει πατερας της ειναι δεν λεω,το καλο της θελει δεν λεω,θελει να την προστατεψει δεν λεω,αλλα και εκεινος επενεβει στη ζωη της ουκο λιγες φορες.ο γαμος με το μανο ηταν σχεδο προξενιο εξαιταις των γονιων της (οχι βεβαια οτι δνε ηταν ερωτευμενη μαζι του) αλλα αυτη τη φορα δεν γινεται να βγει απο πανω.ειδικα τωρα που εμαθε η μελιτα ποιος ειναι και τι εχει κανει δεν μπορει να ανεχεται να της λεει ποιον να μην ερωτευτει!ουτε οτι ειναι ψευτης.γιατι μπορει στην ευα να ειπε ψεματα αλλα στη μελιτα εχει πει αληθειες.
εγω ετσι το βλεπω


Μπορεί να του καλάρεσε ο γαμπρός του Ρούσσου αλλά δεν της τον προξένεψε.
Αυτή έλεγε πέρσυ στην Εύα οτι μόλις είδε το Μάνο είπε αυτός ο άντρας θα γίνει δικός μου μη λέμε οτι θέλουμε
Η Μελίτα μια χαρά ήξερε και πριν τι ήταν ο μπαμπάκας της αλλά δεν την ένοιαζε μόλις άλλαξε σπονσορα ξεσπάθωσε

ναι εχεις δικιο.δεν το ειχα σκεφτει ετσι Agree

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Δεκ 28, 2009 9:25 pm

Clarabelle έγραψε:
konstantina έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:η μελιτα μιλησε πολυ σκληρα στον πατερα της η μου φανηκε????ειχε δικιο σε πολλα απο οσα ειπε,αλλα κατσε!!σε ζει ο πατερας σου,σε μεγαλωσε μεσα στα πουπουλα και εσυ πουλας τσαμπουκα?

ισως αλλα τη δικαιολογω.ενταξει πατερας της ειναι δεν λεω,το καλο της θελει δεν λεω,θελει να την προστατεψει δεν λεω,αλλα και εκεινος επενεβει στη ζωη της ουκο λιγες φορες.ο γαμος με το μανο ηταν σχεδο προξενιο εξαιταις των γονιων της (οχι βεβαια οτι δνε ηταν ερωτευμενη μαζι του) αλλα αυτη τη φορα δεν γινεται να βγει απο πανω.ειδικα τωρα που εμαθε η μελιτα ποιος ειναι και τι εχει κανει δεν μπορει να ανεχεται να της λεει ποιον να μην ερωτευτει!ουτε οτι ειναι ψευτης.γιατι μπορει στην ευα να ειπε ψεματα αλλα στη μελιτα εχει πει αληθειες.
εγω ετσι το βλεπω


Μπορεί να του καλάρεσε ο γαμπρός του Ρούσσου αλλά δεν της τον προξένεψε.
Αυτή έλεγε πέρσυ στην Εύα οτι μόλις είδε το Μάνο είπε αυτός ο άντρας θα γίνει δικός μου μη λέμε οτι θέλουμε
Η Μελίτα μια χαρά ήξερε και πριν τι ήταν ο μπαμπάκας της αλλά δεν την ένοιαζε μόλις άλλαξε σπονσορα ξεσπάθωσε
το μελιτακι ανετοτατα για να μην νιωθει υποχρεωση σε κανεναν και μπορει να βριζει με την ησυχια της να παει να πιασει μια δουλεια,να ξεκουβαλιθει απο την καρεκλα και τον καναπε και να βγαλει τα δικα της λεφτα!!!μην κατηγορεις ομως τον ανθρωπο που σου προσφερει ακομα και τωρα λεφτα για να ζεις!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Δεκ 28, 2009 9:25 pm

mimi έγραψε: η Αμαλία απίστευτη Κατρανίδης προσκυνώ σήμερα το επεισόδιο πολύ καλό
το ερώτημα του επεισοδίου :για ποια σταματάει ο Στέφανος ;;;;
καλά τη Μελίτα πολύ απελευθερωμένη τη βρίσκω πολλές αλλαγές από πέρσι ...Πέρσι τέτοια εποχή φώναζε επειδή ο Μάνος αγαπούσε και τις δυο τους φέτος δεν την χαλάει καθόλου αλλά παίζει ρόλο και ο παρταινέρ εεε;;;;
Λουκάς τέλειος εκεί με τη Νταίζη
μετά στη Δάφνη την πέταξε τη μπήχτη για τον Μήτσουλα

Είναι μαθημένη η Μελίτα! 2 άντρες αγάπησε αφού πρώτα αγάπησαν την Ευα! Δεν κολλάει τώρα σε λεπτομέριες, αφού πάντα δευτερη έρχεται!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Δεκ 28, 2009 9:37 pm

DESPOINA έγραψε:
mimi έγραψε: η Αμαλία απίστευτη Κατρανίδης προσκυνώ σήμερα το επεισόδιο πολύ καλό
το ερώτημα του επεισοδίου :για ποια σταματάει ο Στέφανος ;;;;
καλά τη Μελίτα πολύ απελευθερωμένη τη βρίσκω πολλές αλλαγές από πέρσι ...Πέρσι τέτοια εποχή φώναζε επειδή ο Μάνος αγαπούσε και τις δυο τους φέτος δεν την χαλάει καθόλου αλλά παίζει ρόλο και ο παρταινέρ εεε;;;;
Λουκάς τέλειος εκεί με τη Νταίζη
μετά στη Δάφνη την πέταξε τη μπήχτη για τον Μήτσουλα

Είναι μαθημένη η Μελίτα! 2 άντρες αγάπησε αφού πρώτα αγάπησαν την Ευα! Δεν κολλάει τώρα σε λεπτομέριες, αφού πάντα δευτερη έρχεται!

Aυτο για την Εύα αγάπη το λες? Συγνώμη, αλλα δεν θα ήθελα ποτέ να με αγαπήσουν έτσι....
Δεν θα ήθελα να με κερατώσουν μια μέρα πριν παντρευτώ απο ''αγάπη'', δεν θα ήθελα να μου στέλνουν μαύρα νυφικά απο ''αγάπη'', δεν θα ήθελα να με βιάσουν απο αγάπη... Σπουδαία αγαπη...Αλοίμονο...

Όσο για τον γεγονός οτι έρχεται δεύτερη , φαντάζομαι μύρισε τα νύχια της και απο την μυρωδιά κατάλαβε οτι ο Μάνος πριν απο αυτήν αγάπησε κάποια άλλη....

Το συμπέρασμα είναι, οτι και οι δυό είναι δύο κακομοίρες, που ενώ ξέρουν και οι δυό τους τι είναι τους δίνουν αξία και τους παρακαλάνε. Αντί να πάρουν την ζωή στα χέρια τους (η μία να ξεφύγει απο την μιζέρια της- και να ασχολήθεί ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ με την κόρη της και η άλλη να πορευθεί ΜΟΝΗ της στην ζωή χωρις να τα δεκανίκια Πετρος - Αμαλία), κάθονται και ασχολούνται με δύο άκυρους (κλέβω τον χαρακτηρισμό απο άλλη user) ...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Δευ Δεκ 28, 2009 9:37 pm

ΛΟΙΠΟΝ..ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ. ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΛΥΚΑ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ-Κ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΑΛΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ"ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΓΙΑΤΙ ΠΙΑΝΟΣΑΣΤΕ??" gelio
"ΣΕ ΕΚΒΙΑΖΕΙ ΠΕΣ ΜΟΥ!" ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ! ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΟΠΛΟ ΚΑΛΕ, ΤΗ ΦΙΛΑΓΕ..ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΒΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙ?? ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ, ΕΓΩ ΤΟΝ ΦΙΛΑΩ ΠΡΟΘΥΜΑ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΕΙ... huhu


ΑΛΛΑ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ , ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΑΣΧΕΤΟΣ, ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ Ο ΣΩΣΤΟΣ! ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΟΛΑ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ 2 ΦΟΡΕΣ! "ΔΕΝ ΘΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΙΠΟΤΑ!..ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ! ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ.."
"ΑΝΤΕ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΔΩ ΡΕ!" ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΤΟΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ.. Ο ΑΝΔΡΑΣ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΔΡΑΣΗ. "ΜΟΝΟ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΑΥΤΟ" ΤΗΝ ΚΟΙΤΑ, Κ ΤΗ ΡΩΤΑ ΓΛΥΚΑ "ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ??"(ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΕΓΩ.. xastouki )

ΚΙ ΟΜΩΣ, ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΔΑΝΗ!! ΔΑΝΗΣ -ΑΜΑΛΙΑ, ΧΤΥΠΙΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ.. gelio ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ! ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΕΧΗΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΦΑΡΜΑΚΕΡΩΝ ΑΤΑΚΩΝ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ! ΟΣΚΑΡ!!! (ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ..ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ΕΤΩΝ 39 Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.. gelio ) ΠΟΙΑ? Κ ΤΑ 3? ΤΑ ΒΟΛΙΩΤΙΚΑ?? ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΕΜ, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ, ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ : respect : !

Η ΚΑΡΤΑΛΩ,ΟΣΑΝ ΤΟ ΧΑΡΟ ΚΟΙΤΑΖΕ, Κ Ο ΣΤΕΦ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΜΑΝΟΥΛΑ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΡΘΕΙ Η ΠΕΤΡΙΑ..

ΑΜΑΛΙΑ-ΜΕΛΙΤΑ, ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ..ΑΛΛΑ Κ ΣΥ ΒΡΕ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ? "ΜΑΓΑΠΑΕΙ?" ΟΧΙ, ΒΡΕ, ΑΠΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΕ, ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ? ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝ... cake ΑΜΑΛΙΑ "ΘΑ ΚΟΙΤΑ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ, Κ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ.." ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ. Ο ΣΤΕΦ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ Κ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΜΕΛ, Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΦΕΥΓΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ..

ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ, ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ, ΝΤΙΝΑΚΙ1 ΚΑΙ ΜΑΡΙΑΛΙΖ25..ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑ, ΑΥΤΗ ΘΑ ΦΤΥΝΕΙ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ..ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΑΠΑΙΣΙΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ.. Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ! ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕΛΙΤΑ? ΤΗΝ ΤΥΦΛΩΝΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.. ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΜΑ, ΤΟ ΞΕΡΩ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ, ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΘΑΡΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ.. Snif Love!

ΕΙΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ??
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 268 - Ημερομηνία 28-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Δεκ 28, 2009 9:39 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
konstantina έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:η μελιτα μιλησε πολυ σκληρα στον πατερα της η μου φανηκε????ειχε δικιο σε πολλα απο οσα ειπε,αλλα κατσε!!σε ζει ο πατερας σου,σε μεγαλωσε μεσα στα πουπουλα και εσυ πουλας τσαμπουκα?

ισως αλλα τη δικαιολογω.ενταξει πατερας της ειναι δεν λεω,το καλο της θελει δεν λεω,θελει να την προστατεψει δεν λεω,αλλα και εκεινος επενεβει στη ζωη της ουκο λιγες φορες.ο γαμος με το μανο ηταν σχεδο προξενιο εξαιταις των γονιων της (οχι βεβαια οτι δνε ηταν ερωτευμενη μαζι του) αλλα αυτη τη φορα δεν γινεται να βγει απο πανω.ειδικα τωρα που εμαθε η μελιτα ποιος ειναι και τι εχει κανει δεν μπορει να ανεχεται να της λεει ποιον να μην ερωτευτει!ουτε οτι ειναι ψευτης.γιατι μπορει στην ευα να ειπε ψεματα αλλα στη μελιτα εχει πει αληθειες.
εγω ετσι το βλεπω


Μπορεί να του καλάρεσε ο γαμπρός του Ρούσσου αλλά δεν της τον προξένεψε.
Αυτή έλεγε πέρσυ στην Εύα οτι μόλις είδε το Μάνο είπε αυτός ο άντρας θα γίνει δικός μου μη λέμε οτι θέλουμε
Η Μελίτα μια χαρά ήξερε και πριν τι ήταν ο μπαμπάκας της αλλά δεν την ένοιαζε μόλις άλλαξε σπονσορα ξεσπάθωσε
το μελιτακι ανετοτατα για να μην νιωθει υποχρεωση σε κανεναν και μπορει να βριζει με την ησυχια της να παει να πιασει μια δουλεια,να ξεκουβαλιθει απο την καρεκλα και τον καναπε και να βγαλει τα δικα της λεφτα!!!μην κατηγορεις ομως τον ανθρωπο που σου προσφερει ακομα και τωρα λεφτα για να ζεις!!


Ναι,πέστε μου τώρα οτι ο Ρούσος πρέπει να ζητήσει κ συγνώμη στην Μελίτα που την μεγάλωσε στα πούπουλα?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης