Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

+40
edem4ever
CineFreak
Materialgirl
NATALITSA_LOUKITSA
xristina79
Pennaki.......!!
verile_mistika
anna90
Doris_
sofia
sifantid
DESPOINA
ΕΥΑ
kikialex
jim7
Καρ-Mik
nikidanis
konstantina
KatsaroYpotheto
evanna
Ntinaki1
mimi
Despinaki
Vampirela
filitsa
vs116117
LIBRA
anastasia20
marializ25
hionati
mimi_loukas+nora
νοριτσα
Mary
charitomeni
aggeliki
Izabella29
zwi
loukasnora
loukitsa
Clarabelle
44 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap29%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap44%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 44% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap8%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 48
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 19, 2010 10:32 pm

anna90 έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο από μένα..!!!
Όταν μιλούσε ο Λουκάκος με τον Νικόλα πήρα ένα ηλίθιο χαμόγελο θαρρείς και τα έλεγε σε μένα..!!!
Πολύ γλυκά και όμορφα και κατανοητά αυτά που είπε..
Η σκηνή που χόρευε στη βροχή και το Νοράκι έγραφε Λουκάς με τη ζάχαρη.. Heart2
Η Εύα αποφασισμένη και χαρούμενη...!Επιτέλους...
όσο για το θέμα του παιδιού και Στέφανου αφού είναι χώρια η απόφαση είναι της μητέρας πρώτα απ όλα...Μόνη της πρέπει να σκεφτεί αν μπορεί να το μεγαλώσει..Να αποφασίσει υπολογίζοντας τα πάντα και μετά να ανακοινώσει...
Απο κει πέρα το τι στάση θα κρατήσει ο μπέμπης-μπαμπάς άλλο θέμα

Anna συμφωνώ απόλυτα!!!

ΥΓ. Είστε μεγάλες ξεμυαλίστρες, δεν έχω κανει αράδας δουλειά σήμερα!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 19, 2010 10:35 pm

Επειδή βλέπω πως όλοι παίρνετε θέση σχετικά με το αν η απόφαση για να κρατήσει το παιδί ανήκει αποκλειστικά στην Εύα ή αν θα έπρεπε να ρωτήσει τον Στέφανο, λέω να πω και γω την γνώμη μου.Πιστεύω λοιπόν πως η απόφαση για ένα τέτοιο θέμα αφορά την γυναίκα και μόνο και ιδιαίτερα όταν η γυναίκα αυτή σκοπεύει να μην απαιτήσει τίποτα από τον πατέρα,αλλά να μεγαλώσει μόνη το παιδί της.Φυσικά και πρέπει να του το πεί,όπως και θα κάνει,αλλά το αν αυτός το θέλει ή όχι είναι πρόβλημά του.Ακόμα δηλδαδή και στη περίπτωση που η Εύα απαιτούσε από εκείνον πράγματα αυτος δεν θα είχε λόγο για τον αν θα το κρατήσει,πόσο μάλλον τώρα που δεν ζητά απ'αυτόν τίποτα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Ιαν 19, 2010 10:38 pm

Πρώτον το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο γιατί ο Λουκας παραδέχτηκε επιτέλους το αυτονόητο (ότι αγαπάει την Νόρα) αλλά στεναχωρήθηκα έτσι όπως φέρθηκε στη Νόρα στο γραφείο μας έχει σκάσει με τον ΜΗΤΣΟΥΛΑ δεν το θέλουμε με το ζόρι δηλαδή και η δάφνη με προβλημάτισε γιατι τις είπε να στην κρατήσει τον δημήτρη ενώ στην αρχή της έλεγε να τα φτίαξει με τον Λουκά
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιαν 19, 2010 10:55 pm

Mik έγραψε:Το Νοράκι άλλο τραγούδι θα πρεπε να λέει...

"Μην μ'αοφευγεις μάτια μου....Μην με κοιτάς σαν ξένη...Ζωή που δεν μοιράζεται...ειναι ζωή κλεμμένη...''
Τέλειο τραγούδι Βασιλική και ταιριάζει απόλυτα στη Νόρα αυτήν την περίοδο... Αχ... Love!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Ιαν 19, 2010 10:55 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anna90 έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο από μένα..!!!
Όταν μιλούσε ο Λουκάκος με τον Νικόλα πήρα ένα ηλίθιο χαμόγελο θαρρείς και τα έλεγε σε μένα..!!!
Πολύ γλυκά και όμορφα και κατανοητά αυτά που είπε..
Η σκηνή που χόρευε στη βροχή και το Νοράκι έγραφε Λουκάς με τη ζάχαρη.. Heart2
Η Εύα αποφασισμένη και χαρούμενη...!Επιτέλους...
όσο για το θέμα του παιδιού και Στέφανου αφού είναι χώρια η απόφαση είναι της μητέρας πρώτα απ όλα...Μόνη της πρέπει να σκεφτεί αν μπορεί να το μεγαλώσει..Να αποφασίσει υπολογίζοντας τα πάντα και μετά να ανακοινώσει...
Απο κει πέρα το τι στάση θα κρατήσει ο μπέμπης-μπαμπάς άλλο θέμα

Anna συμφωνώ απόλυτα!!!

ΥΓ. Είστε μεγάλες ξεμυαλίστρες, δεν έχω κανει αράδας δουλειά σήμερα!
Xα,χα,χα!!Ξεμυαλίστρες ε??? Να σαι καλά...!!
Και εμείς περιμένουμε τον δικό σου σχολιασμό καλή μου κάθε φορά...!!!!
Υ.Γ: Τι συζητούσατε καλέ τόσο σημαντικό και δεν δούλεψες??? Εγώ έγραφα Εφαρμοσμένη Στατιστική 2 και έλειπα... 🇳🇴
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 19, 2010 10:57 pm

anna90 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
anna90 έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο από μένα..!!!
Όταν μιλούσε ο Λουκάκος με τον Νικόλα πήρα ένα ηλίθιο χαμόγελο θαρρείς και τα έλεγε σε μένα..!!!
Πολύ γλυκά και όμορφα και κατανοητά αυτά που είπε..
Η σκηνή που χόρευε στη βροχή και το Νοράκι έγραφε Λουκάς με τη ζάχαρη.. Heart2
Η Εύα αποφασισμένη και χαρούμενη...!Επιτέλους...
όσο για το θέμα του παιδιού και Στέφανου αφού είναι χώρια η απόφαση είναι της μητέρας πρώτα απ όλα...Μόνη της πρέπει να σκεφτεί αν μπορεί να το μεγαλώσει..Να αποφασίσει υπολογίζοντας τα πάντα και μετά να ανακοινώσει...
Απο κει πέρα το τι στάση θα κρατήσει ο μπέμπης-μπαμπάς άλλο θέμα

Anna συμφωνώ απόλυτα!!!

ΥΓ. Είστε μεγάλες ξεμυαλίστρες, δεν έχω κανει αράδας δουλειά σήμερα!


Xα,χα,χα!!Ξεμυαλίστρες ε??? Να σαι καλά...!!
Και εμείς περιμένουμε τον δικό σου σχολιασμό καλή μου κάθε φορά...!!!!
Υ.Γ: Τι συζητούσατε καλέ τόσο σημαντικό και δεν δούλεψες??? Εγώ έγραφα Εφαρμοσμένη Στατιστική 2 και έλειπα... 🇳🇴


Ποιος σου το χάλασε Τζίνα, ποιος???lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mik στις Τρι Ιαν 19, 2010 10:58 pm, 1 φορά
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Ιαν 19, 2010 10:57 pm

Με έστειλαν ο Λουκάς και η Νόρα σήμερα ειδικά αυτό με τη ζάχαρη : scream : Snif Snif Snif
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 19, 2010 10:59 pm

Mik έγραψε:
anna90 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
anna90 έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο από μένα..!!!
Όταν μιλούσε ο Λουκάκος με τον Νικόλα πήρα ένα ηλίθιο χαμόγελο θαρρείς και τα έλεγε σε μένα..!!!
Πολύ γλυκά και όμορφα και κατανοητά αυτά που είπε..
Η σκηνή που χόρευε στη βροχή και το Νοράκι έγραφε Λουκάς με τη ζάχαρη.. Heart2
Η Εύα αποφασισμένη και χαρούμενη...!Επιτέλους...
όσο για το θέμα του παιδιού και Στέφανου αφού είναι χώρια η απόφαση είναι της μητέρας πρώτα απ όλα...Μόνη της πρέπει να σκεφτεί αν μπορεί να το μεγαλώσει..Να αποφασίσει υπολογίζοντας τα πάντα και μετά να ανακοινώσει...
Απο κει πέρα το τι στάση θα κρατήσει ο μπέμπης-μπαμπάς άλλο θέμα

Anna συμφωνώ απόλυτα!!!

ΥΓ. Είστε μεγάλες ξεμυαλίστρες, δεν έχω κανει αράδας δουλειά σήμερα!


Xα,χα,χα!!Ξεμυαλίστρες ε??? Να σαι καλά...!!
Και εμείς περιμένουμε τον δικό σου σχολιασμό καλή μου κάθε φορά...!!!!
Υ.Γ: Τι συζητούσατε καλέ τόσο σημαντικό και δεν δούλεψες??? Εγώ έγραφα Εφαρμοσμένη Στατιστική 2 και έλειπα... 🇳🇴


Ποιος σου το χάλασε Τζίνα, ποιος???lol!


ΜΕ ΠΑΡΑΣΕΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΘΩΟ ΠΑΙΔΑΚΙ lol!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 19, 2010 10:59 pm

Καταλαβες Αννα? Δεν φτάνει που πίτσι πίτσι με το Λουκά τη Νόρα, την παρέα της Φεγγαρόπετρας και τη Βασιλική δεν δουλέψαμε όλη μερα! Μας δουλεύει κι απο πάνω!!! gelio Hug
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 19, 2010 11:03 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Καταλαβες Αννα? Δεν φτάνει που πίτσι πίτσι με το Λουκά τη Νόρα, την παρέα της Φεγγαρόπετρας και τη Βασιλική δεν δουλέψαμε όλη μερα! Μας δουλεύει κι απο πάνω!!! gelio Hug

Αφου τα θέλει και ο .... οργανισμός σου... lol!
Ουτε και γω δουλεψα (ιδιαίτερα....)... Ε μα, καθε μέρα δουλεια? Για χόρταση είναι???
Αλλα ρε Τζίνα δηλαδη, σήμερα...Με εγκυμοσύνες, εξομογήσεις, έρωτες και πίνακες (και καλά, το βάζω και αυτό...) Με τι μυαλό να δουλέψεις??

gelio gelio gelio
Και γω Flkia
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 19, 2010 11:09 pm

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Καταλαβες Αννα? Δεν φτάνει που πίτσι πίτσι με το Λουκά τη Νόρα, την παρέα της Φεγγαρόπετρας και τη Βασιλική δεν δουλέψαμε όλη μερα! Μας δουλεύει κι απο πάνω!!! gelio Hug

Αφου τα θέλει και ο .... οργανισμός σου... lol!
Ουτε και γω δουλεψα (ιδιαίτερα....)... Ε μα, καθε μέρα δουλεια? Για χόρταση είναι???
Αλλα ρε Τζίνα δηλαδη, σήμερα...Με εγκυμοσύνες, εξομογήσεις, έρωτες και πίνακες (και καλά, το βάζω και αυτό...) Με τι μυαλό να δουλέψεις??

gelio gelio gelio
Και γω Flkia



ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ??? ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΞΕΚΟΛΛΑΩ ΝΟΜΙΖΕΤΕ Hug Hug
ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιαν 19, 2010 11:24 pm

βαρεθηκα να ακουω την μελιτα να ριχνει συνεχεια ευθυνες στους αλλους για τα δικα της λαθη!!!γιατι δεν παιρνει εκεινη την ευθυνη μια φορα ετσι για αλλαγη??αμαν!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 19, 2010 11:31 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:βαρεθηκα να ακουω την μελιτα να ριχνει συνεχεια ευθυνες στους αλλους για τα δικα της λαθη!!!γιατι δεν παιρνει εκεινη την ευθυνη μια φορα ετσι για αλλαγη??αμαν!

Ποιά είναι τα δικά της λάθη ακριβώς?Απλά επειδή το ακούω συνεχώς και εννοείται πως δεν υποστηρίζω πως δεν έχει κλανει λάθη...άνθρωποι είμαστε και φυσικά κάνουμε λάθη όλοι μας,αλλά νομίζω της Μελίτας ωχριούν μπροστά στα λάθη όλων των άλλων... Neutral
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιαν 19, 2010 11:34 pm

Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:βαρεθηκα να ακουω την μελιτα να ριχνει συνεχεια ευθυνες στους αλλους για τα δικα της λαθη!!!γιατι δεν παιρνει εκεινη την ευθυνη μια φορα ετσι για αλλαγη??αμαν!

Ποιά είναι τα δικά της λάθη ακριβώς?Απλά επειδή το ακούω συνεχώς και εννοείται πως δεν υποστηρίζω πως δεν έχει κλανει λάθη...άνθρωποι είμαστε και φυσικά κάνουμε λάθη όλοι μας,αλλά νομίζω της Μελίτας ωχριούν μπροστά στα λάθη όλων των άλλων... Neutral
εχει κανει λαθη η μελιτα...και αρκετουτσικα!!!απλα δεν ειναι τοσο σωστο να τα χρεωνει ολα στους αλλους!!τον πατερα της τον εχει κανει κουρελι!!ας θυμηθει οτι την σπουδαζε, την ταιζε και την ταιζει ακομα αυτος ο αθλιος πατερας!!και εσυ που την στηριζεις νομιζω οτι ειναι ξερεις ποια ειναι τα λαθη της....
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 19, 2010 11:40 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:βαρεθηκα να ακουω την μελιτα να ριχνει συνεχεια ευθυνες στους αλλους για τα δικα της λαθη!!!γιατι δεν παιρνει εκεινη την ευθυνη μια φορα ετσι για αλλαγη??αμαν!

Ποιά είναι τα δικά της λάθη ακριβώς?Απλά επειδή το ακούω συνεχώς και εννοείται πως δεν υποστηρίζω πως δεν έχει κλανει λάθη...άνθρωποι είμαστε και φυσικά κάνουμε λάθη όλοι μας,αλλά νομίζω της Μελίτας ωχριούν μπροστά στα λάθη όλων των άλλων... Neutral
εχει κανει λαθη η μελιτα...και αρκετουτσικα!!!απλα δεν ειναι τοσο σωστο να τα χρεωνει ολα στους αλλους!!τον πατερα της τον εχει κανει κουρελι!!ας θυμηθει οτι την σπουδαζε, την ταιζε και την ταιζει ακομα αυτος ο αθλιος πατερας!!και εσυ που την στηριζεις νομιζω οτι ειναι ξερεις ποια ειναι τα λαθη της....


ΛΑΘΗ ΠΟΛΛΑ!!ΑΛΛΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙ ΠΟΤΕ!ΤΗΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 19, 2010 11:41 pm

Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:βαρεθηκα να ακουω την μελιτα να ριχνει συνεχεια ευθυνες στους αλλους για τα δικα της λαθη!!!γιατι δεν παιρνει εκεινη την ευθυνη μια φορα ετσι για αλλαγη??αμαν!

Ποιά είναι τα δικά της λάθη ακριβώς?Απλά επειδή το ακούω συνεχώς και εννοείται πως δεν υποστηρίζω πως δεν έχει κλανει λάθη...άνθρωποι είμαστε και φυσικά κάνουμε λάθη όλοι μας,αλλά νομίζω της Μελίτας ωχριούν μπροστά στα λάθη όλων των άλλων... Neutral


Ίσως η κοπελιά αναφέρεται στη σκηνή της Μελιτας με τον μπαμπάκα της.
Απέραντος εγωισμός.
Μέχρι τώρα βλέπαμε μια Μελίτα να τρέχει στο μπαμπά της σε κάθε πρόβλημα και ένα πατέρα να την υποστηρίζει σε κάθε της βήμα.
Δεκτό ο πατέρας της έχει κάνει τρομερά λάθη.
Δεν μπορεί όμως να πηγαίνει και να του λέει οτι την κατέστρεψε.
Ο Μάνος ήταν δική της επιλογή, και το σφάλμα του πατέρα της ήταν οτι την σιγοντάρησε.
Το ότι σερνόταν πίσω απ το Μάνο όταν έμαθε για την Εύα πάλι ήταν δική της επιλογή. Ο πατέρας της έφτασε στο σημείο να καλέσει συμβούλιο για να τον διώξει απ τον όμιλο προκειμένου να την υποστηρίξει.
Σίγουρα ο πατέρας της δεν είναι άσπιλος. Αλλά ήταν πάντοτε κοντά της.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 19, 2010 11:43 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:βαρεθηκα να ακουω την μελιτα να ριχνει συνεχεια ευθυνες στους αλλους για τα δικα της λαθη!!!γιατι δεν παιρνει εκεινη την ευθυνη μια φορα ετσι για αλλαγη??αμαν!

Ποιά είναι τα δικά της λάθη ακριβώς?Απλά επειδή το ακούω συνεχώς και εννοείται πως δεν υποστηρίζω πως δεν έχει κλανει λάθη...άνθρωποι είμαστε και φυσικά κάνουμε λάθη όλοι μας,αλλά νομίζω της Μελίτας ωχριούν μπροστά στα λάθη όλων των άλλων... Neutral
εχει κανει λαθη η μελιτα...και αρκετουτσικα!!!απλα δεν ειναι τοσο σωστο να τα χρεωνει ολα στους αλλους!!τον πατερα της τον εχει κανει κουρελι!!ας θυμηθει οτι την σπουδαζε, την ταιζε και την ταιζει ακομα αυτος ο αθλιος πατερας!!και εσυ που την στηριζεις νομιζω οτι ειναι ξερεις ποια ειναι τα λαθη της....

Όπως προείπα εννοείται πως ξέρω ότι έχει κάνει λαθη,όπως όλοι άλλωστε.Απλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί πρέπει όλοι να τα βάζουν μαζί της και να της χρεώνουν ότι κατηγορεί τους άλλους αδίκως.Θεωρείς δηλαδή εσύ πως έχει άδικο που θεωρεί τον πατέρα της λαμόγιο?Ναι δέχομαι πως την μεγάλωσε μέσα στα πλούτη,αλλά αυτό είναι το ζητούμενο για ένα παιδί?Να έχει δηλαδή λεφτά?Εγώ νομίζω πως αυτό που θα της αρκούσε θα ήταν η παρουσία του πατέρα της και η ειλικρινής αγάπη του,η έμπρακτη αγάπη δηλαδή,την οποία εγώ δεν βλέπω πουθενά.Και ναι συμφωνώ μαζί της πως δεν φταίει γι'αυτά που έχει περάσει, ή τουλάχιστον αν το θέλεις φταίει πολύ λιγότερο απ'όλους τους άλλους.Δεν ξέρω αλλά αυτό πιστεύω εγώ και προσπαθώ να είμαι αντικειμενική.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιαν 19, 2010 11:49 pm

Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:βαρεθηκα να ακουω την μελιτα να ριχνει συνεχεια ευθυνες στους αλλους για τα δικα της λαθη!!!γιατι δεν παιρνει εκεινη την ευθυνη μια φορα ετσι για αλλαγη??αμαν!

Ποιά είναι τα δικά της λάθη ακριβώς?Απλά επειδή το ακούω συνεχώς και εννοείται πως δεν υποστηρίζω πως δεν έχει κλανει λάθη...άνθρωποι είμαστε και φυσικά κάνουμε λάθη όλοι μας,αλλά νομίζω της Μελίτας ωχριούν μπροστά στα λάθη όλων των άλλων... Neutral
εχει κανει λαθη η μελιτα...και αρκετουτσικα!!!απλα δεν ειναι τοσο σωστο να τα χρεωνει ολα στους αλλους!!τον πατερα της τον εχει κανει κουρελι!!ας θυμηθει οτι την σπουδαζε, την ταιζε και την ταιζει ακομα αυτος ο αθλιος πατερας!!και εσυ που την στηριζεις νομιζω οτι ειναι ξερεις ποια ειναι τα λαθη της....

Όπως προείπα εννοείται πως ξέρω ότι έχει κάνει λαθη,όπως όλοι άλλωστε.Απλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί πρέπει όλοι να τα βάζουν μαζί της και να της χρεώνουν ότι κατηγορεί τους άλλους αδίκως.Θεωρείς δηλαδή εσύ πως έχει άδικο που θεωρεί τον πατέρα της λαμόγιο?Ναι δέχομαι πως την μεγάλωσε μέσα στα πλούτη,αλλά αυτό είναι το ζητούμενο για ένα παιδί?Να έχει δηλαδή λεφτά?Εγώ νομίζω πως αυτό που θα της αρκούσε θα ήταν η παρουσία του πατέρα της και η ειλικρινής αγάπη του,η έμπρακτη αγάπη δηλαδή,την οποία εγώ δεν βλέπω πουθενά.Και ναι συμφωνώ μαζί της πως δεν φταίει γι'αυτά που έχει περάσει, ή τουλάχιστον αν το θέλεις φταίει πολύ λιγότερο απ'όλους τους άλλους.Δεν ξέρω αλλά αυτό πιστεύω εγώ και προσπαθώ να είμαι αντικειμενική.
δεν την ειδα ομως να βγει να δουλεψει προκειμενου να βγαλει τα δικα της χρηματα!!!αρα δεν εχει προβλημα να την θρεφει ο πατερας της ακομα και τωρα που ειναι ολοκληρη.....γυναικα!!!!οποτε την συμφερει λοιπον του εναντιωνεται..και οποτε οχι ειναι γλυκια μαζι του!!τωρα εχει σηκωσει κεφαλακι γιατι τα παει καλα με την μαμα....τοτε που τρωγοντουσαν μηπως θυμασε με ποιον μιλουσε με τις ωρες??
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 19, 2010 11:53 pm

Κορίτσια αν θέλετε μεταφέρετε το θέμα είτε στο Μελίτα-Εύα είτε στο Μελίτα-Στέφανος καλύτερα.

Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Ιαν 19, 2010 11:54 pm

αλλωστε εγω βγαινω τωρα οποτε δεν λεω αλλα!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 20, 2010 12:16 am

Ναι ούτε γω έχω σκοπό να το συνεχίσω...οκ ο καθένας έχει την άποψή του αν και νομίζω πως στην περίπτωση αυτή αυτά τα τελευταία που γράφτηκαν είναι λάθος...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Ιαν 20, 2010 1:39 am

Μου άρεσε η σκηνή που ο Λουκάς παραδέχτηκε ότι είναι ερωτευμένος με την Νόρα.... μπορώ να πω ότι μου άρεσε πιο πολύ από την αντίστοιχη της Νόρας! Ο Λουκάς βλέπει τα πράγματα πολύ ξεκάθαρα, απλά πήρε την λάθος απόφαση.... εκεί που είπε "το πρώτο μας φιλί" Love
Πάντως τον Λουκά τον καταλαβαίνω σε όσα είπε στον Νικόλα, ότι φοβάται κτλ. Πως το είπε? "όταν τσακωνόμαστε ως φίλοι ξέρω ότι θα τα ξαναβρούμε, αν τσακωθούμε ως εραστές μπορεί να μην τα ξαναβρούμε..." Αχ βρε Λουκά....

Γέλασα όταν Εύα-Λουκάς είπαν ότι μια ζωή βάζουν "τα πρέπει πάνω από τα θέλω"! Για τον Λουκά δεν έχω να σχολιάσω η Εύα όμως????? Μπορεί οι σεναριογράφοι να θέλουν να αλλάξουν την ηρωίδα και φέτος όντως φαίνεται να κάνει κάποια βήματα αλλά βρε παιδιά αυτό δεν διαγράφει όλα όσα μας δείχνανε πέρσι! Δεν τις μπορώ αυτές τις βαρύγδουπες διαπιστώσεις που δεν έχουν καμία σχέση με όσα βλέπουμε....

Της Εύας της πάει η εγκυμοσύνη!

Α, και μια άλλη ατάκα που μου φάνηκε "κάπως" : Εύα: "και ο Μάνος έκανε παιδί με μια άλλη γυναίκα ενώ ήμασταν μαζί"! μα ποιος τις γράφει αυτές τις ατάκες?????
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 20, 2010 1:56 am

xristina79 έγραψε:Μου άρεσε η σκηνή που ο Λουκάς παραδέχτηκε ότι είναι ερωτευμένος με την Νόρα.... μπορώ να πω ότι μου άρεσε πιο πολύ από την αντίστοιχη της Νόρας! Ο Λουκάς βλέπει τα πράγματα πολύ ξεκάθαρα, απλά πήρε την λάθος απόφαση.... εκεί που είπε "το πρώτο μας φιλί" Love
Πάντως τον Λουκά τον καταλαβαίνω σε όσα είπε στον Νικόλα, ότι φοβάται κτλ. Πως το είπε? "όταν τσακωνόμαστε ως φίλοι ξέρω ότι θα τα ξαναβρούμε, αν τσακωθούμε ως εραστές μπορεί να μην τα ξαναβρούμε..." Αχ βρε Λουκά....

Γέλασα όταν Εύα-Λουκάς είπαν ότι μια ζωή βάζουν "τα πρέπει πάνω από τα θέλω"! Για τον Λουκά δεν έχω να σχολιάσω η Εύα όμως????? Μπορεί οι σεναριογράφοι να θέλουν να αλλάξουν την ηρωίδα και φέτος όντως φαίνεται να κάνει κάποια βήματα αλλά βρε παιδιά αυτό δεν διαγράφει όλα όσα μας δείχνανε πέρσι! Δεν τις μπορώ αυτές τις βαρύγδουπες διαπιστώσεις που δεν έχουν καμία σχέση με όσα βλέπουμε....

Της Εύας της πάει η εγκυμοσύνη!

Α, και μια άλλη ατάκα που μου φάνηκε "κάπως" : Εύα: "και ο Μάνος έκανε παιδί με μια άλλη γυναίκα ενώ ήμασταν μαζί"! μα ποιος τις γράφει αυτές τις ατάκες?????


Συμφωνώ σε όλα και ιδιαίτερα σ'αυτά που είπες για Εύα.Όντως είναι πιο αποφασιστική πλέον,αλλά και εγώ αδυνατώ να ξεχάσω την πλήρη μεταστροφή της από την περσινή σεζόν.Και ναι η ατάκα της αυτή είναι για γέλια!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 20, 2010 5:42 am

Πολύ καλό το επεισόδιο!!Με ενα Λουκά, Νόρα κ Εύα που μας έκαναν να πλαντάξουμε στο κλάμα!!!!
Ζήτα μου ότι θες…κομματάρα!! Ο Λουκάς να χορεύει στην βροχή κ η Νόρα να γράφει το όνομά του στη ζάχαρη. Η Εύα, να χαϊδεύει στοργικά την κοιλιά της. ...θεική σκηνή!!!!
Λουκάς-Νικόλας Έλιωσα! Ο φόβος μήπως την χάσει….κ δεν έχει άδικο, γιατί εκεί που αρχίζει ο έρωτας, η σχέση αλλάζει, μπερδεύονται πολύ άσχημα τα πράγματα, πως η φιλία να μείνει ανεπηρέαστη από την ερωτική «τρέλα»?
Κ όμως ήταν το πρώτο μας φιλί…..εδώ απλά : respect : : respect :

Λουκάς-Νόρα Πονάνε, υποφέρουνε κ δεν μπορώ να τους βλέπω έτσι! Όταν η Νόρα του έλεγε για την Νταίζη ο τρόπος που έκλεισε τα μάτια κ ο πόνος που είδα….ΘΕΟΣ! Love!

Λουκάς-Εύα Αν κ ο διάλογος ήταν κάπως…..η Ξυλά υπέροχη!!! : respect :

Εύα-Νόρα Η Εύα Αποφασισμένη,χαρούμενη,θέλει να ζήσει ότι δεν έζησε με την Μαρίλια! Η μητρότητα είναι δωρο της φύσης κ η Εύα τώρα το γνωρίζει!
Κάνει όνειρα για το μωράκι της! Η Ξυλά ΥΠΕΡΟΧΗ,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!
Το χαμόγελο. το βλέμμα της….ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ!! pleeease pleeease
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τετ Ιαν 20, 2010 8:12 am

τελειο επεισοδιο!!!

με ολους σημερα να κεντανε...ενας και ενας......αλλα περισσοτερο ο λουκακος....βεβαιως της ξανθιας της μου γεννηθηκαν πολλα ερωτηματα και λεγω ας μου πει καποιος ..

ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ???

ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ??

ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΑΣΕΙ..??? ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ


Μελιτα : θελω να παρει την ζωη της στα χερια να κανει οτι θελει μια φορα τα θελω της....ας μη τρεχει πισω απο κανεναν να ζηταει εξηγησεις να περιμενει επιβραβευση θελω να πει εγω θελωωωωωω

Λουκάς-Εύα : υπεροχοι...ακομα και να ξανα γενιοντουσαν τα ιδια λαθη θα εκαναν...ποσο μοιαζω ποσο ??τα αγαπαμε τα λαθη μας χιχι

Λουκας -νορα: δε θελω αλλο τελος πλανταξα...ρε θελω πισω το παλιο λουκα με την νορα να κανουν πλακα να μετραμε ατακες να γελανε...αυτο το πραμα με ποναει πολυ και δε μπορω αλλο να το συρουν ποσο....μιση ζωη θα ζησουν οντως μιση ζωη αλλα αλλο να σερνονται δε θελωωωωωω λιγο θετικο στον οριζοντα κατι..Ο Λουκάς να χορεύει στην βροχή κ η Νόρα να γράφει το όνομά του στη ζάχαρη.....δε υπαρχει με χαλασε λιγο μελιτα στεφανος ηθελα την αποκλειστικοτητα λεμε........ζητα μου οτι θες παρε με οπου θες εσυ...ζωη μισηηηηηηηηηηηηη

Λουκάς-Νικόλας Έλιωσα! Ο φόβος μήπως την χάσει….τη φιλη η τη σχεση?? το πρωτο τους φιλι ολα ολα ολα.........το πε αντε και του χρονου!!!!

Εύα-Νόρα θεικη σκηνη μια ευα να θελει να ζησει οτι δε εζησε .....ετσι ετσι
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης