Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

+40
edem4ever
CineFreak
Materialgirl
NATALITSA_LOUKITSA
xristina79
Pennaki.......!!
verile_mistika
anna90
Doris_
sofia
sifantid
DESPOINA
ΕΥΑ
kikialex
jim7
Καρ-Mik
nikidanis
konstantina
KatsaroYpotheto
evanna
Ntinaki1
mimi
Despinaki
Vampirela
filitsa
vs116117
LIBRA
anastasia20
marializ25
hionati
mimi_loukas+nora
νοριτσα
Mary
charitomeni
aggeliki
Izabella29
zwi
loukasnora
loukitsa
Clarabelle
44 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap29%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap44%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 44% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 48
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 19, 2010 8:02 pm

ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ maaaad ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝΕ maaaad
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από zwi Τρι Ιαν 19, 2010 8:04 pm

aggeliki έγραψε:ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ maaaad ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝΕ maaaad
θα συμφωνήσω μαζί σου.................
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Ιαν 19, 2010 8:05 pm

Snif Snif Snif
Δεν εχω συγκινηθει ετσι καιρο τωρα.Με αυτα που πε ο Λουκας στη Νορα,εκει που χορευε με τη Νορα,αλλα μονο στη φαντασια του,εκει που η Νορα εγραφε το ονομα του(τι τελεια σκηνοθεσια)
Το υπολοιπο επεισοδιο δεν με ενοιαζε..Μπορω να βλεπω μονο Λουκα και Νορα??Αχ ποτε θα τα βρουνε??Ασε που ειναι η πρωτη φορα που δακρυζω με σηριαλ!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 19, 2010 8:08 pm

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Snif ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 19, 2010 8:10 pm


Σήμερα το επεισόδιο ήταν γέλιο και κλάμα μαζί
Ένας Λουκάς υπέροχος.
Μια Νόρα στα όριά της.
ΘΕΛΩ Νόρα και Λουκά μαζί
Μια Εύα υπέροχη. Τι υπέροχη έκφραση ευτυχίας ήταν αυτή
ΔΕΝ θέλω να χάσει το μωράκι της.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Ιαν 19, 2010 8:10 pm

ο στεφανακος ενα υφος...τους δανειστηκε λεει...πως τα λεει ετσι το ατιμο αχουτο...και τι θες να σου πει αγορι μου...θα σε κανω ντα...ή μαλλον να του πει<<κοιτα παιδακι αν δε μου δωσεις τους πινακες θα τα πω στη μαμα σου να σε κανει νταντα>>
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...
καλε ο μανος ειναι αυτος???καλε αυτος σοβαρεψε και σε λιγο θα μας δειρει...και τι ειπε καλε...<<καταλαβαινεις τη νορα απο την ανασα της,οπως και εγω την ευα>>...καλε πως τα λεει αυτα ο μανωλακης...γελασαμε και σημερα...αχαχαχαχα...
ο χατζιτετοιος αγριεψε και αρχισε να απειλει...ωραια θα μπει και αυτος στο παιχνιδι...συμπληρωσαμε τεταρτο για πρεφα...
ο στεφαν ειπε δυο εκδοχες και μας εχει και μια κρυφη...καλε ποια???να δεις που το βρηκε και δεν μας το λεει...
μελιτα χωστα,χωστα,χωστα...ετσι μπραβο...δε μας νοιαζει τι λες ρε μπαμπακα...ουτε εσυ ουτε το αλλο το μουγκο...μονη μου θα αποφασισω...μονη...
νορα-δαφνη...παρτε το αλλιως κοριτσια...και τι ειπε η νορα για τον μητσο...γοητευτικος και...χαχαχαχα...ο τελειος αντρας, ο αντρας ο σωστος καλε
πετρος-στεφανος-μανος...στεφανος θεος,θεος,θεος...πετρος τελειος και μανος καθοταν σα μπιμπελο...
πετρος-στεφανος...προσκυνω...τα αγορια μου κουκλοι και τελειοι...καταπληκτικοι...ουαου...
λουκας-ευα...καλη σκηνη...
μελιτα-αμαλια και χρηστος-στεφανος μια απο τα ιδια...και οι δυο τα ιδια λεγανε..εισαι ερωτευμενος-η αλλα μοιρασμενος-η στα δυο...κοινως μουρδες...
λουκας-νικολας...τελεια συζητηση...τελειαααααα...ο λουκας ειπε οσα ενιωθε...η επομενη μερα=χωρις πυτζαμες χαχαχα
λουκας-νορα=ειστε ουφα ρεεεεεεεε...φτιαχτε τα επιτελουςςςςς
αρχισε και τα μηνυματακια ο γκαραγκιοζακης μανωλακης...καλε κλεμενα ειναι...
και η ευα ομως...γιατι μου το κανεις αυτο τωρα μανο...καλε αυτην τον γουσταρει πολυ ακομη...να δεις που αμα αποβαλει θα γυρισει σε αυτον...οτι και να λεει η καψουρα ειναι καψουρα...δεν παιρναει με τιποτα...καλε μανταμ ενα στεφαν που σε γκαστρωσε τον θυμασαι ή μπα...μαλλον αμυδρα...
νικολας-δαφνη...καλα παιδια,μην κανετε αλλη ευχη δεν βλεπω να πιανει...
τραγουδι= ο λουκας χορευει στη βροχη...καλε ντιπ χαζεψε...,στεφανος ειναι κουκλος,πεθαινω....στεφ-μελ μαζι...
και στο ακυρο ευα με την κοιλια και μανος με το αστροσκοπιο.τι να πεις ο,τι εχει κανεις καλο ειναι...στεφ-μελ ανοιξανε την πορτα να βρουν ο ενας τον αλλον αλλα...γιατι χρυσά μου δεν βγαινεται απο την πορτα...μου αρεσουν πολυ οι σκηνες μελ-στεφ ακομη και ετσι...
λουκας=μισες ζωες θα ζησουμε(κατσε ρε στρατο και εσυ)...μηπως να αλλαζανε ατακες
λουκας-νορα 2...ασχολιαστο...λουκας προξενητρα...
δαφνη-νικολας...καλε αυτη τη δαφνη τι να πω...καλα η νορα με το λουκα αλλα στεφανος-ευα και μελιτα-μανος πως της εχει κολλησει ετσι...τι κολλημα ειναι αυτο που εχει φαει...θελω να τη δω οταν μαθει για μελ-στεφ και οταν η ευα γυρισει στο μανο...θα γελαω...
λουκας-πετρος=αντε και μια σοβαρη κουβεντα...
καλε ο λιακουρας ψαρευει...τι αλλο θα δουμε...
καλα ηταν να μην σοβαρεψει ο μανος...τωρα που σοβαρεψε προσεψτε...κουβεντα και κεραμιδα...
καλα ο ηλιας προφανως δεν μιλαει με τη δαφνη...αυτος θελει ευα-μανος καλε δαγκωτοτατο...περυσι τον επρηζε για τη μελιτα τωρα θελει την ευα...ε ρε κολλημα και αυτος...αρχισανε και τα μεγαλα λογια...κυκλοφορει στο αιμα σου...πηγη της δυναμη σου ηταν η ευα...σιγα ρε παριε εσυ...καλα αμα μαθει για την εγκυμοσυνη θα λαλησει χειροτερα αυτος...
η ευα μας ανακοινωσε οτι θα το κρατησει...τι να πω δεν μουαρεσει...αλλα ειναι δικαιωμα καθε γυναικας να αποφασιζει ασχετα με το αν ειναι παντρεμενη...
στεφ-μελ=τωρα μπορουμε να ακοινωσουμε σε ολους οτι ειμαστε ζευγαρι,οτι αγαπιομαστε...επιτελους...κριμα που δε θα προλαβετε χρυσουλινια μου...χαρες και πανυγηρια η μελιτα στο επομενο...για οσο προλαβει δηλαδη...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 19, 2010 8:11 pm

aggeliki έγραψε:ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Snif ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!


αγγελικουλα μου μη κλαις σε παρακαλω......πλζ....

.υ.γ. αν μπορεσεις μπες λιγο μσν πλζ Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 482288

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Ιαν 19, 2010 8:11 pm

Σκηνή αγγέλας-εύα:η αγγέλα μίλησε πολύ σωστά…μπράβο…

Σκηνή λουκάς-μάνου:και ο γιος του γεραλή έχει τις ίδεις ικανότητες με τον πατέρα..έχουν το κληρονομικό χάρισμα..πάντως μου αρέσει που ο μάνος δίνει σωστές συμβουλές για τη νόρα στον λουκά ενώ εκείνος τα έχει κάνει…να μην το χαρακτηρίσω καλύτερα…τελικά όλοι τους καλοί είναι στο να δίνουν συμβουλές στους άλλους-και για σένα το λέω λουκάααα-γιατί θα χάσεις τη νόρα και μετά θα καταλάβεις ότι την αγαπάς..όπως είπες και στο μάνο…

Σκηνή στέφανου-χατζηβασιλείου:το παιχνίδι των χαμένων πινάκων παίζουμε..που’ναι που’ναι οι πίνακες δεν θα τους βρεις..δεν θα τους βρεις…δεν θα τους βρεις…τους πίνακες που ζητείς…
ο χατζηβασιλείου μεγάλο έγκλημα αποδεικνύεται…αμάν με αυτούς τους πίνακες φαγώθηκε ο χατζητέτοιος..ας του ζωγραφίσει η αμαλία 5-6 να τους του δώσει..να ησυχάσουμε..θα έχουν και συναισθηματική αξία..

σκηνή μελίτας-πέτρου:καλά του τα είπε η μελίτα του πέτρου..ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ..γιατί τόσο καιρό που άκουγε τους άλλους..είδαμε πόσο ευτυχισμένη ήταν.

σκηνή νικόλας-δάφνη-νόρα:ΩΠΑ…ο νικόλας τα πήρε..ε..μα..πόση υπομονή και αυτός;;τον έχουν ζουρλάνει..καλά είπε..και εγώ μαζί σου..

σκηνή νόρα-δάφνη:την λυπήθηκα τη νόρα..έχεις ενδιασμούς για το δημήτρη και καλά κάνει..αλλά και η δάφνη της μίλησε λογικά..γιατί ο λουκάς με όσα κάνει..δεν τον βλέπω να έχει και καμιά σταθερότητα στα λόγια του..

σκηνή στέφανου-πέτρου-μάνου:ο μάνος μου άρεσε πολύ στην σκηνή αυτή:<εσύ ρε να ψαχτείς εσύ> gelio
το συμπέρασμαο όμως είναι ένα Ο ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΝΩΝΕΙ…

σκηνή εύας-λουκά:ο λουκάς ήταν που ήταν τρελαμένος με τα δικά του τον αποτρέλανε και η εύα..πολύ αινιγματική…

σκηνήστέφανου-πέτρου:μην λογαριάζεις τίποτα στέφανε..μην σε σκιάζει φοβέρα καμιά..

σκηνή λουκάς-νικόλας:ο νικόλας για άλλημια φορά μίλησε σωστά…
ο λουκάς ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ..ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΙ..ΟΛΕΕΕΕΕ..Gioupiαχ..τελικά θα ζητήσω συγγνώμη από το λουκά για όσα του έχω σούρει..τον καταλαβαίνω..την αγαπά..δεν θέλει να την χάσει..

σκηνή μελίτας-αμαλία:η αμαλία θεά..δεν μπορώ να βλέπω τη μελίτα έτσι..την έχουν τρελάνει την κοπέλα..

σκηνή λουκά-νόρας:ζήλεια μου.. ζήλεια μου ..με εσένα η καρδιά μου είναι ζωντανή..
βρε παιδιά αφού δεν εννοείται αυτά που λέτε..γιατί τα λέτε;;;

ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΓΙΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΗ…πήγαν να με πάρουν τα ζουμιάααα…

σκηνή νόρα-λουκάς νο2:έχε χάρη λουκά που με έριξες με την εξομολόγηση..αλλιώς από το βρισίδι θα σε είχε πιάσει λόξυγγας…

σκηνή δάφνης-νικόλα:έχω να κάνω μια διόρθωση γιατί η δάφνη κάπου μπερδεύτηκε..θέλουμε μελίτα-στέφανο,λουκά-νόρα,εύα-μάνο…οι σκηνές τους πολύ γλυκιές..

σκηνή πέτρος-λουκά:ο πετράν τα έπαιξε με αυτά που του έλεγε ο λουκάς..του γύρισε το μάτι..

σκηνή ηλία-μάνου
:ο ηλίας άφησε τις τριανταφυλλιές και έπιασε το ψάρεμα..
ειλικρινά αυτή την αγάπη του ηλία στην εύα δεν μπορώ να την καταλάβω…ολόκληρο εγκώμιο της έχει φτιάξει..

σκηνή νόρας-εύας:
έρχεται..έρχεται..η ανακοίνωση πλησιάζει..

σκηνή μελίτα-στέφανου:ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ…Snif ΜΟΛΙΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ..ΕΛΑΜΨΕ Η ΜΕΛΙΤΑ..ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ…και σε λίγο έρχεται η ανακοίνωση..δεν θα το αντέξω..όσο πλησιάζει η ώρα αυτή τρελαίνομαι..

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τρι Ιαν 19, 2010 8:12 pm

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ!!! Heart2
ΑΥΡΙΟ Η ΝΟΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!Hugg
ΑΡΑΓΕ ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙ;;;;;;;Wow
ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ ΣΤ'ΑΥΤΙ ΔΕ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΑΛΙ!! Gamos TutTut
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ!! Synelthe
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τρι Ιαν 19, 2010 8:12 pm

Εγώ ψυχοπλακώθηκα εντελώς με το επεισόδιο.....ο Λουκάς ξέσπασε επιτέλους.... Snif

Η σκηνή με το τραγούδι να παίζει ήταν καταπληκτική. Όχι μόνο γιατί θα με έπαιρναν τα ζουμιά με τον Λουκά να χορεύει μόνος αγκαλιά με το μπουφάν και την Νόρα να ζωγραφίζει την ζάχαρη, αλλά γιατί έδειξε επιτέλους όλα τα ζευγάρια, με μουσική υπόκρουση ένα υπέροχο κομμάτι.
Επίσης ο Ηλίας με τον Μάνο ήταν πολύ καλοί κατά την άποψή μου.

Πολύ στενοχώρια γενικά. Αλλά μετά την καταιγίδα θα έρθει το ουράνιο τόξο. Wink
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 19, 2010 8:13 pm

Μια Εύα υπέροχη. Τι υπέροχη έκφραση ευτυχίας ήταν αυτή
ΔΕΝ θέλω να χάσει το μωράκι της.


ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟΣ ΠΟΝΟΣ? ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΛΙΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Η ΕΥΑ?
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 19, 2010 8:14 pm

η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...


Η Εύα μια ζωή σκεπτόταν με επίκεντρο το Μάνο. Πολύ καλά κάνει και αποφασίζει με επίκεντρο το τι θέλει αυτή. Το παιδί είναι δικό της και σε κανέναν κύριο δεν έχει να δώσει λογαριασμό αν θα το κρατήσει ή όχι.
Αν τον κύριο τον ενοχλεί ας το αγνοήσει.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Ιαν 19, 2010 8:15 pm

ΟΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ .ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΤΙ ??????????????????ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ..............ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΦΤΑΞΟΥΝ ................. Heart2
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Vampirela Τρι Ιαν 19, 2010 8:23 pm

η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...

Εδώ θα διαφωνίσω...!!! Δηλαδή αν ο Στέφανος ήθελε το παιδί ενώ η Εύα φοβόταν την επιλόχειο κατάθληψη έπρεπε να το κρατήσει επειδή έτσι θέλει εκείνος? Άσχετα με το τι έκανε τόσα χρόνια η Εύα (που και εκεί επίκεντρο της ζωής της ο Μάνος ήτανε...) σε αυτές τις περιπτώσεις εγκυμοσύνης εκτός γάμου την απόφαση την παίρνει η γυναίκα! Εκείνη θα φαει το λούκι εννιά μήνες και πάντα παίζει να μην υπάρχει κάποιος να της κρατάει το χέρι και εκείνη μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα μετά. Δικό της το σώμα, δικιά της η ψυχολογία δικιά της και η απόφαση...
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Despinaki Τρι Ιαν 19, 2010 8:24 pm

ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ...ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ...

ΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ--> ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ...
ΕΥΑ-->ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...
ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ-->ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ...ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΡΕ...ΚΑΙ ΑΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΝ ΜΠΕΛΛΟ???
ΕΥΑ-ΝΟΡΑ-->Η ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΚΗ....ΣΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΕ...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΔΙ...ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ...ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΝ ΑΜΒΛΩΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ...
ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ-->ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ...ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΑΖΙ...

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ...Μ' ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ...(ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΝ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΚΟΥ...)
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Ιαν 19, 2010 8:25 pm

Clarabelle έγραψε:
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...


Η Εύα μια ζωή σκεπτόταν με επίκεντρο το Μάνο. Πολύ καλά κάνει και αποφασίζει με επίκεντρο το τι θέλει αυτή. Το παιδί είναι δικό της και σε κανέναν κύριο δεν έχει να δώσει λογαριασμό αν θα το κρατήσει ή όχι.
Αν τον κύριο τον ενοχλεί ας το αγνοήσει.


συμφωνώ και πολύ καλά έκανεε
δεν νομίζω πως του Στέφανου του πέφτει λόγος στο αν θα το κρατήσει αυτός μπορεί να κάνει ότι γουστάρει το παιδί είναι δικό του αλλά στο θέμα αυτό δεν έχει λόγο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 19, 2010 8:26 pm

Καλό το σημερινό... δεν έκανα και τούμπες βέβαια!

Χατζηβασιλείου-Στέφανος: Όταν λέει ότι θα πάρει η μπάλα αθώους τι εννοεί ο συλλέκτης; Ποιους αθώους; Πάντως για 2 πίνακες μίλησε ο Χατζηβασιλείου και για 2 πίνακες λέει το Λοιπόν ότι θα δώσει ο Στέφανος... άρα αυτό μπορεί και να ισχύει.

Δάφνη-Νικόλας: Πρέπει οπωςδήποτε να αποκτήσουν πρόβλημα γιατί δεν αντέχονται. Είναι βαρετοί και φυσικά δεν γίνεται να συνεχίσουν και για τρίτη χρονιά με τα προβλήματα των άλλων. Πρέπει να έχουν ένα δικό τους πρόβλημα ,να τους γονατίσει.

Η Δάφνη θέλει Νόρα- Λουκά :cheers: Μελίτα-Μάνο wall cake Στέφανο-Εύα maaaad affraid Και αυτό τώρα είναι η απόλυτη ευτυχία;

Ο Κυρ Ηλίας λέει ότι η Εύα είναι η γυναίκα της ζωής του Μάνου και πρέπει να της δείξει την αλήθεια του. Την αλήθεια της καρδιάς του. Άντε να την δείξει μπας και την δούμε και εμείς. Η Εύα κυκλοφορεί στο αίμα του Μάνου και ο Μάνος κυκλοφορεί στο αίμα της Εύας...ψαγμένα λόγια του Ηλία...! Σε πόση απόσταση από την θάλασσα ψάρευε ο Κυρ Ηλίας; Τι ψάρευε την άμμο;


Ο Λουκάς πάνω που παραδέχτηκε ότι είναι ερωτευμένος με την Νόρα... πέταξε μετά όλες τις βλακείες του κόσμου....

Χρήστος-Στέφανος: Γλυτώσαμε την Αντιγόνη σήμερα και την πατήσαμε από τον Χρήστο. Βαλτοί είναι όλοι τους; Τώρα τι πήγε να κάνει ο Χρήστος; Να βάλει δίλημμα στον Στέφανο; Αν δεν την θέλει την Μελίτα, η Εδαιμονισμένη Αντιγόνη να μην την πάρει. Ο γιος της, την θέλει! Αλλά ούτε αυτός θα την πάρει τουλάχιστον προς το παρόν.

Μάνος-Εύα: Το μυαλό μου είναι γεμάτο από σένα!!! gelio Μάνος=Βούλωθα!! Εγώ πάλι νόμιζα ότι το μυαλό του ήταν γεμάτο από κάτι άλλο που δεν μπορώ να πω εδώ μέσα!

Η Μαρίλια εξαφανιζόλ!

Μου άρεσε τον ντύσιμο της Μελίτας στο γραφείο του Ρούσσου!

Μου άρεσε το τραγουδάκι και όλο το στυλάκι με τα ζευγάρια που τα έδειχνε έτσι όπως πρέπει να είναι! Η Νόρα και ο Λουκάς μαζί,με την Νόρα να γράφει το όνομα του Λουκά στην ζάχαρη, η Μελίτα με τον Στέφανο που ήταν έτοιμοι να πάνε να βρουν ο ένας τον άλλον αλλά κρατήθηκαν, ο Μάνος που παρακολουθούσε μπας και δεί κάναν κομήτη να περνάει με την Εύα.

Ρούσσος-Στέφανος-Μάνος: Ωραία σκηνή! Τα μεγάλα πνεύματα συναντούνται. Πάντως ο Στέφανος πολύ σίγουρος είναι για τον Μάνο....

Ρούσσος-Στέφανος ( Μελιτοσυζήτηση) Πολύ μου άρεσε η ειρωνεία του Στέφανου που έλεγε ότι ανατρίχιασε από τον φόβο. Αλλά μου άρεσε και η απειλή του Ρούσσου.... Αυτά είναι!

Ρεεεε από πότε ο Λουκάς και η Εύα είναι άνθρωποι του πρέπει;;;; Και καλά ο Λουκάς!!! Αυτός όντως είναι! Η Εύα από πότε ήταν άνθρωπος του πρέπει και όχι του θέλω; Αφού αυτή τόσα χρόνια έκανε ό,τι ήθελε. Επειδή ήταν άνθρωπος του πρέπει ήρθε αποφασισμένη να διαλύσει τον γάμο της Μελίτας και της Δάφνης; Η επειδή ήταν άνθρωπος του πρέπει αυτήν την Μαρίλια ούτε να την φτύσει μέχρι προσφάτως.... δεν ξέρω τώρα αν άλλαξε και τι θα κάνει από δω και πέρα αλλά αν ήταν τόσα χρόνια του πρέπει δεν θα τα είχε κάνει έτσι...

Τι άλλο; Νόρα-Εύα ωραίες.

Στέφανος-Μελίτα: Τι καλά! Πήγε αποφασισμένος να της πεί να το φωνάξουν και να το πουν σε όλους ότι είναι και επισήμως μαζί και ότι αγαπιούνται και θα ζήσουν μαζί.... αλλά θα προσγειωθούν απότομα! Και είχαν ένα χαμόγελο και οι 2!!!! Κρίμα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 19, 2010 8:28 pm

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το επεισοδιο σημερα!!!!Μου αρεσε παρα πολυ και γενικα κατασυγκινηθηκα! Snif

Ο Λουκας επιτελους παραδεχτηκε τον ερωτα του αλλα δυστυχως η συνεχεια δεν ηταν οπως τη θελαμε!Παλι λεει στη Νορα για το Μητσουλα και ως ενα βαθμο καταλαβαινω τη σταση του αλλα δεν μπορω να τον ακουω να της λεει τετοια πραγματα!Στις κοινες σκηνες τους για αλλη μια φορα τσακωνονταν και ελεγαν πραγματα που δεν τα εννοουν και πληγωνουν και τους δυο!Δεν αντεχω να τους βλεπω ετσι! 🇳🇴

Η σκηνη οπου επαιζε αυτο το τελειο τραγουδι ηταν φανταστικη!!!!Το πως με συγκινησε η Νορα που εγραφε το ονομα του στο τραπεζι δεν λεγεται!Λιγο οι παρεμβολες Ρωμαιου και Ιουλιετας με χαλασαν αλλα κατα τ'αλλα : respect :

Η σκηνη του Μανου και του Ηλια θεωρω πως ηταν απο τις καλυτερες τους!!!!!!Ειχε πολυ καιρο να μου αρεσει τοσο πολυ σκηνη τους!Το μονο που κραταω απο αυτα που ειπανε ειναι οτι σχεδον παντα τα λογια του Ηλια στο εργο αποτελουν προοικονομια και οτι λεει συμβαινει!

Την Ευα μου αρεσε που την ειδα αποφασισμενη αλλα στεναχωριεμαι πολυ οταν τη βλεπω να ειναι χαρουμενη γι'αυτο το παιδι ενω γνωριζω οτι θα το χασει και θα πεσει παλι στα ταρταρα! :(
Η σκηνη της με το Λουκα απιστευτη,το ιδιο και με τη Νορα!

Η συναντηση Μανου-Ρουσσου-Στεφανου κορυφαια...παντα απολαμβανω τις κοινες σκηνες αυτων των τριων!

Αυτα απο εμενα και περιμενω τα αυριανα!!!!!! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Ιαν 19, 2010 8:31 pm

Clarabelle έγραψε:
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...


Η Εύα μια ζωή σκεπτόταν με επίκεντρο το Μάνο. Πολύ καλά κάνει και αποφασίζει με επίκεντρο το τι θέλει αυτή. Το παιδί είναι δικό της και σε κανέναν κύριο δεν έχει να δώσει λογαριασμό αν θα το κρατήσει ή όχι.
Αν τον κύριο τον ενοχλεί ας το αγνοήσει.


εγω δεν ειπα να δωσει λογαριασμο...μια ενημερωση ομως χρειαζεται...ειναι και δικο του παιδι...ναι μια ζωη η ευα σκεπτοταν με επικεντρο το μανο,και μια ζωη επισης χρησιμοποιουσε το μανο ως αλοθι για να γκρεμιζει ανθρωπους...ηταν και ειναι επιπολαια...οταν αποφασιζεις να κανεις ενα παιδι σκεφτεσαι και πως θα το μεγαλωσεις,σε τι οικογενεια...θα μπορουσε τουλαχιστον να το συζητησει με τον πατερα...δεν ειπε κανεις να μην γινει μητερα αλλα και παλι σκεφτεται τα δικα της θελω και οχι το καλο του παιδιου...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Ιαν 19, 2010 8:32 pm

evanna έγραψε:ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το επεισοδιο σημερα!!!!Μου αρεσε παρα πολυ και γενικα κατασυγκινηθηκα! Snif

Ο Λουκας επιτελους παραδεχτηκε τον ερωτα του αλλα δυστυχως η συνεχεια δεν ηταν οπως τη θελαμε!Παλι λεει στη Νορα για το Μητσουλα και ως ενα βαθμο καταλαβαινω τη σταση του αλλα δεν μπορω να τον ακουω να της λεει τετοια πραγματα!Στις κοινες σκηνες τους για αλλη μια φορα τσακωνονταν και ελεγαν πραγματα που δεν τα εννοουν και πληγωνουν και τους δυο!Δεν αντεχω να τους βλεπω ετσι! 🇳🇴

Η σκηνη οπου επαιζε αυτο το τελειο τραγουδι ηταν φανταστικη!!!!Το πως με συγκινησε η Νορα που εγραφε το ονομα του στο τραπεζι δεν λεγεται!Λιγο οι παρεμβολες Ρωμαιου και Ιουλιετας με χαλασαν αλλα κατα τ'αλλα : respect :

Η σκηνη του Μανου και του Ηλια θεωρω πως ηταν απο τις καλυτερες τους!!!!!!Ειχε πολυ καιρο να μου αρεσει τοσο πολυ σκηνη τους!Το μονο που κραταω απο αυτα που ειπανε ειναι οτι σχεδον παντα τα λογια του Ηλια στο εργο αποτελουν προοικονομια και οτι λεει συμβαινει!

Την Ευα μου αρεσε που την ειδα αποφασισμενη αλλα στεναχωριεμαι πολυ οταν τη βλεπω να ειναι χαρουμενη γι'αυτο το παιδι ενω γνωριζω οτι θα το χασει και θα πεσει παλι στα ταρταρα! :(
Η σκηνη της με το Λουκα απιστευτη,το ιδιο και με τη Νορα!

Η συναντηση Μανου-Ρουσσου-Στεφανου κορυφαια...παντα απολαμβανω τις κοινες σκηνες αυτων των τριων!

Αυτα απο εμενα και περιμενω τα αυριανα!!!!!! :D

Mε εξαίρεση τα περι Ηλία συμφωνώ απόλυτα Ευάννα μου! Πω πω πώς στεναχωρέθηκα που ήταν τόσο χαρούμενη η Εύα, αυτή κρυφή ευτυχία που έλεγε με στεναχώρησε απίστευτα που ξέρω ότι θα το χάσει! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ!!! Θέλω να είναι επιτέλους ευτυχισμένη, πέρα και πάνω απο κάθε άντρα στη ζωή της!!!

Και θέλω ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ!!!!! ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Ιαν 19, 2010 8:35 pm

Vampirela έγραψε:
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...

Εδώ θα διαφωνίσω...!!! Δηλαδή αν ο Στέφανος ήθελε το παιδί ενώ η Εύα φοβόταν την επιλόχειο κατάθληψη έπρεπε να το κρατήσει επειδή έτσι θέλει εκείνος? Άσχετα με το τι έκανε τόσα χρόνια η Εύα (που και εκεί επίκεντρο της ζωής της ο Μάνος ήτανε...) σε αυτές τις περιπτώσεις εγκυμοσύνης εκτός γάμου την απόφαση την παίρνει η γυναίκα! Εκείνη θα φαει το λούκι εννιά μήνες και πάντα παίζει να μην υπάρχει κάποιος να της κρατάει το χέρι και εκείνη μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα μετά. Δικό της το σώμα, δικιά της η ψυχολογία δικιά της και η απόφαση...

συμφωνω σε αυτα που λες,καθε γυναικα ειναι υπευθυνη για το σωμα της...αλλα εδω ο πατερας δεν ειναι καποιος τυχαιος,ειναι καποιος που και η ιδια ηθελε να κανει παιδι συνειδητα...οποτε θα μπορουσε να το συζητησει μαζι του,να δει και τι θα κανει αυτος,αν θα τη στηριξει...καλως ή κακως ενα παιδι χρειαζεται δυο γονεις...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Ιαν 19, 2010 8:36 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα το επεισόδιο ήταν γέλιο και κλάμα μαζί
Ένας Λουκάς υπέροχος.
Μια Νόρα στα όριά της.
ΘΕΛΩ Νόρα και Λουκά μαζί
Μια Εύα υπέροχη. Τι υπέροχη έκφραση ευτυχίας ήταν αυτή
ΔΕΝ θέλω να χάσει το μωράκι της.



η αληθεια ειναι οτι μπορει σαν ζευγαρι στεφ-μελ να μαρεσει αλλα παντα πανω απο ολα και απο ολους εβαζα την ευα!!!τωρα την ειδα πραγματικα ευτυχισμενη και με κατι αληθινο που δεν ηταν ψεμα (βλ.στεφανος) .θελω την ευα ευτυχισμενη με το μωρο!δεν θελω να εξαρταται απο κανεναν ουτε να ειναι με καποιον μονο και μονο για το μωρο (βλ.στεφανος).ναι τον αγαπησε αλλα δεν νομιζω να θελει να ζησει μαζι του αλλιως δεν θα αρνιοταν την προταση,παιζει να κανω και λαθος βεβαια.
Σημερα η κα Ξυλα ηταν μια πολυ ευχαριστη νοτα στο επεισοδιο και απο αποψη ερμηνειας!!
η σκηνη με νικολα-λουκα μαρεσε παρα πολυ.!
ο λουκας ειναι εγκλωβισμενος στα αισθηματα που τρεφει για τη νορα αλλα φοβαται πως αν γιουν ζευγαρι ή αν αποκαλυψει αυτο που νιωθει για εκεινη θα τη χασει.και η νορα το ιδιο ακριβως.ειναι και οι δυο εγκλωβισμενοι στα συναισθηματα που τρεφει ο ενας για τον αλλο!! Rolling Eyes και τα εμποδια στη σχεση στεφ-μελ!δηλαδη ενταξει ελεος!η πολυ επαναληψη βλαπτει παιδια!!!
πειραζει που βαρεθηκα να βλεπω τον καρταλη;; cake maaaad το δαμε μια το δαμε δυο το δαμε και χιλιες εκατο!ποσο ακομα;;!
η σκηνη νικολα-δαφνης πολυ τρυφερη.ειναι και οι δυο σωστοι και ανθρωπινοι.βεβαια θα θελα η δαφνη να σταματησει να κανει προξενια γιατι δεν το χει!! Fskl (ωραιο το νεο μας εμοτικον)!!
η σκηνη με ηλια-μανο μαρεσε παρα πολυ.απο τις καλυτερες
επισης βαρεθηκα την ιστορια με τους πινακες!αντε να λυθει το μυστηριο να τελειωνουμε!
η σκηνη λουκα-ευας και αντιστοιχα νορας με ευα τελειες!μαρεσουν παντα οι συζητησεις αυτψν των ατομων!μαρεσει που η παρεα δεν εχει εξαφανιστει τελειως ΑΚΟΜΑ..!μπορει να μην μας δειχνει την παρεα ολοκληρη μαζι αλλα τουλαχιστον υπαρχει επικοινωνια!(αλιμονο geek )
το επεισοδιο για μενα ηταν καλο.θα ψηφιζα μετριο αλλα σε ενα επεισοδιο χωρις Νταιζη νομιζει αξιζει κατι παραπανω! lol!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 19, 2010 8:37 pm

hionati έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...


Η Εύα μια ζωή σκεπτόταν με επίκεντρο το Μάνο. Πολύ καλά κάνει και αποφασίζει με επίκεντρο το τι θέλει αυτή. Το παιδί είναι δικό της και σε κανέναν κύριο δεν έχει να δώσει λογαριασμό αν θα το κρατήσει ή όχι.
Αν τον κύριο τον ενοχλεί ας το αγνοήσει.


εγω δεν ειπα να δωσει λογαριασμο...μια ενημερωση ομως χρειαζεται...ειναι και δικο του παιδι...ναι μια ζωη η ευα σκεπτοταν με επικεντρο το μανο,και μια ζωη επισης χρησιμοποιουσε το μανο ως αλοθι για να γκρεμιζει ανθρωπους...ηταν και ειναι επιπολαια...οταν αποφασιζεις να κανεις ενα παιδι σκεφτεσαι και πως θα το μεγαλωσεις,σε τι οικογενεια...θα μπορουσε τουλαχιστον να το συζητησει με τον πατερα...δεν ειπε κανεις να μην γινει μητερα αλλα και παλι σκεφτεται τα δικα της θελω και οχι το καλο του παιδιου...


Προσωπικά τον επιπόλαιο που συνετίζεται δεν τον κατηγορώ τον επικροτώ και στην προκειμένη περίπτωση επικροτώ τη συμπεριφορά της Εύας.
Αν δεν κάνω λάθος είπε στη Νόρα οτι ο πρώτος που θα το μάθει θα είναι ο Στέφανος.
Σχετικά με το πως θα μεγαλώσει το παιδί προσωπική μου άποψη πάντοτε είναι οτι όταν ένα παιδί μεγαλώνει με αγάπη είναι ευτυχισμένο και καλύτερο παράδειγμα απ τον Αρη δεν μπορώ να βρω.
Ο πατέρας πάλι όταν ενημερωθεί ας κρίνει και ας πράξει. Δεν θέλω να προεξοφλήσω αν δεν δω το αυριανό επεισόδιο αλλά νομίζω είπε στη Νόρα οτι δεν προτίθεται να του ζητήσει τίποτε.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 19, 2010 8:38 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
evanna έγραψε:ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το επεισοδιο σημερα!!!!Μου αρεσε παρα πολυ και γενικα κατασυγκινηθηκα! Snif

Ο Λουκας επιτελους παραδεχτηκε τον ερωτα του αλλα δυστυχως η συνεχεια δεν ηταν οπως τη θελαμε!Παλι λεει στη Νορα για το Μητσουλα και ως ενα βαθμο καταλαβαινω τη σταση του αλλα δεν μπορω να τον ακουω να της λεει τετοια πραγματα!Στις κοινες σκηνες τους για αλλη μια φορα τσακωνονταν και ελεγαν πραγματα που δεν τα εννοουν και πληγωνουν και τους δυο!Δεν αντεχω να τους βλεπω ετσι! 🇳🇴

Η σκηνη οπου επαιζε αυτο το τελειο τραγουδι ηταν φανταστικη!!!!Το πως με συγκινησε η Νορα που εγραφε το ονομα του στο τραπεζι δεν λεγεται!Λιγο οι παρεμβολες Ρωμαιου και Ιουλιετας με χαλασαν αλλα κατα τ'αλλα : respect :

Η σκηνη του Μανου και του Ηλια θεωρω πως ηταν απο τις καλυτερες τους!!!!!!Ειχε πολυ καιρο να μου αρεσει τοσο πολυ σκηνη τους!Το μονο που κραταω απο αυτα που ειπανε ειναι οτι σχεδον παντα τα λογια του Ηλια στο εργο αποτελουν προοικονομια και οτι λεει συμβαινει!

Την Ευα μου αρεσε που την ειδα αποφασισμενη αλλα στεναχωριεμαι πολυ οταν τη βλεπω να ειναι χαρουμενη γι'αυτο το παιδι ενω γνωριζω οτι θα το χασει και θα πεσει παλι στα ταρταρα! :(
Η σκηνη της με το Λουκα απιστευτη,το ιδιο και με τη Νορα!

Η συναντηση Μανου-Ρουσσου-Στεφανου κορυφαια...παντα απολαμβανω τις κοινες σκηνες αυτων των τριων!

Αυτα απο εμενα και περιμενω τα αυριανα!!!!!! :D

Mε εξαίρεση τα περι Ηλία συμφωνώ απόλυτα Ευάννα μου! Πω πω πώς στεναχωρέθηκα που ήταν τόσο χαρούμενη η Εύα, αυτή κρυφή ευτυχία που έλεγε με στεναχώρησε απίστευτα που ξέρω ότι θα το χάσει! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ!!! Θέλω να είναι επιτέλους ευτυχισμένη, πέρα και πάνω απο κάθε άντρα στη ζωή της!!!

Και θέλω ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ!!!!! ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!



ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΟΤΙ ΧΑΙΡΟΤΑΝ Η ΕΥΑ ΕΓΩ ΤΗ ΛΥΠΟΜΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ ΣΕ ΔΕΚΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!
ΕΒΑΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΣΚΗΝΗ ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΟΥ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΣΜΟΥΡΙΟΜΟΥΝΑ!Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ! ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΑΚΙ ΠΑΝΩ Σ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ...
ΚΥΡ-ΗΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΨΑΡΕΜΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΥΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΨΑΡΙΑ gelio ....ΜΟΝΟ ΤΑ ΦΥΚΙΑ ΘΑ ΠΙΑΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΒΡΑΖΟΤΑΝ ΣΤΗ ΣΤΕΡΙΑ gelio ΣΕΡΦΙΝΓΚ ΚΥΡ-ΗΛΙΑ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ!!! gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 284 - Ημερομηνία 19-01-2010

Δημοσίευση από Vampirela Τρι Ιαν 19, 2010 8:41 pm

hionati έγραψε:
Vampirela έγραψε:
η αγγελα και η ευα δεν μου αρεσαν...ενα υφος η αγγελα...καλα μανταμ δικια της ειναι η αποφαση δεν της την παιρνει κανεις..και χαλαρωσε...ποτε η κορη σου υπολογισε τους αλλους,μια ζωη του κεφαλιου της εκανε και οι αλλοι πληρωνανε...και στον ερμο πατερα δεν πεφτει λογος καλε...μονη της το εκανε?...

Εδώ θα διαφωνίσω...!!! Δηλαδή αν ο Στέφανος ήθελε το παιδί ενώ η Εύα φοβόταν την επιλόχειο κατάθληψη έπρεπε να το κρατήσει επειδή έτσι θέλει εκείνος? Άσχετα με το τι έκανε τόσα χρόνια η Εύα (που και εκεί επίκεντρο της ζωής της ο Μάνος ήτανε...) σε αυτές τις περιπτώσεις εγκυμοσύνης εκτός γάμου την απόφαση την παίρνει η γυναίκα! Εκείνη θα φαει το λούκι εννιά μήνες και πάντα παίζει να μην υπάρχει κάποιος να της κρατάει το χέρι και εκείνη μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα μετά. Δικό της το σώμα, δικιά της η ψυχολογία δικιά της και η απόφαση...

συμφωνω σε αυτα που λες,καθε γυναικα ειναι υπευθυνη για το σωμα της...αλλα εδω ο πατερας δεν ειναι καποιος τυχαιος,ειναι καποιος που και η ιδια ηθελε να κανει παιδι συνειδητα...οποτε θα μπορουσε να το συζητησει μαζι του,να δει και τι θα κανει αυτος,αν θα τη στηριξει...καλως ή κακως ενα παιδι χρειαζεται δυο γονεις...

Ε τότε λάθος κατάλαβα εγώ... Νόμιζα ότι εννοούσες ότι ο Στέφανος έχει λόγο στο ΑΝ θα το κρατήσει και όχι στο αν θα το ΚΡΑΤΗΣΟΥΝΕ! Θεωρώ δεδομένο ότι η απόφαση είναι της Εύας και ΜΟΝΟΝ της Εύας αλλά στο κατά πόσο και ποιό ρόλο θα παίζει στη ζωή αυτού του παιδιού... Τότε ναι κάποιο λόγο μπορεί να έχει, αλλά στην επιλογή του ΑΝ θα γεννηθεί αυτό το παιδί θεωρώ ότι δεν του πέφτει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος! Και είμαι απόλυτη σε αυτό.
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης