Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

+36
DESPOINA
KAZY
konstantina
evanna
stefanos-melita
T2eNnh
KonstantinaA
kikialex
annaki
Dorina <3 Πέτρος
mimi
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
elli
mimi_loukas+nora
Jennifer
sifantid
Pennaki.......!!
jim7
panda
almaresi
filitsa
Izabella29
katie007
Ntinaki1
sarita
nikidanis
KatsaroYpotheto
aggeliki
Καρ-Mik
elena-7-
mariaki
margaret
vs116117
loukitsa
anastasia20
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 53
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 6:01 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιαν 29, 2010 8:06 pm

Καλά ο μάνος μεγάλο λαμόγιο αλλά και πανέξυπνος..οφείλω να του το αναγνωρίσω αυτό..
αλλά να κάνω μία ερώτηση ;;;ξέρει ότι η νταίζη τα έχει με το χρήστο και ξέρει ότι ο λουκάς θα παντρευτεί τη νταίζη και δεν λέει τίποτα;;;ωραίος φίλος…
ο χατζητέτοιος μίλησε σωστά…

εύα-στέφανος:στέφανος<του έδωσα δύο δικά μου παιδιά>
εύα<τι εννοείς;;>
έχει αλλά δύο εξώγαμα..τι να εννοεί;;;καλά εντελώς ξανθιά η εύα… xaxa

πέτρος-αμαλία:τι ωραία σκηνή…αυτοί οι 2 τελευταία μου αρέσουν ακόμα περισσότερο…καλά ο πέτρος αν μάθει την αλήθεια για τους πίνακες θα τον πατήσει κάτω τον πρώην γαμπρούλη του…

νόρα-λουκάς:η νόρα<δε σ’ανοίγω>δε σ’ανοίγω δε σ’ανοίγω με τον άγιο κωσταντίνο…αχαχαχαχαχα…
καλέ τι σκηνή ήταν αυτή;;;πως τσίριζαν έτσι;;;πωπω…σκηνή για γερά νεύρα..τη νόρα αύριο τη βλέπω να τρέχει να αγοράζει καινούργιο σερβίτσιο…τα έσπασαν όλα…

και έρχομαι σε μελίτα-στέφανο:ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ…ΠΩΣ ΤΗΝ ΦΙΛΟΥΣΕ ΕΤΣΙ;;;ΕΤΡΕΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ…
ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ…ΤΕΛΟΣ…Heart2

τον πέτρο τον πήρε από κάτω..μίλησε σωστά..αλλά η ζωή του μάνου είναι ήδη γεμάτη με αρνητικά πρόσημα πετράν…ο μάνος πάλι ενσαρκώνει την αναισθησία της στο μεγαλείο…

σκηνή εύας-νικόλας-δάφνης:εντελώς σουρεάλ σκηνή…δε μπορώ να βλέπω τους 3 τους να κάθονται να μιλάνε σαν να μην έχει γίνει τίποτα…εντάξει όταν είναι και άλλοι…αλλά οι 3 τους;;;αυτό το έργο είναι πολύ μπροστά τελικά…
καλά για τη δάφνη ήξερα τι θέλει…αλλά και εσύ βρε νικόλα και εσύ;;;

νταίζη-λουκάς:η νταίζη δεν πάει τη νόρα…μπράβο βρε νταίζη..γιατί εμείς νομίζαμε ότι τη λατρεύεις..ότι πίνεις νερό στο όνομα της..και ένα θα σου πω νταίζη:<αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου..αμοιβαία>

πέτρος-μελίτα:άλλος που μεταλλάχτηκε..ρε παιδιά τι γίνεται;;;πως μεταλάσσονται έτσι από τη μία μέρα στην άλλη;;;πάντως η σκηνή τους μου άρεσε..τη μελίτα τη λυπήθηκα…<δουλεύω και νιώθω ότι κάνω και εγώ κάτι>…δε μπορώ να τη βλέπω έτσι…έχει διαλυθεί η ζωή της μία φορά και τώρα πάει να διαλυθεί και δεύτερη…πώς να μην την πάρει από κάτω;;;πώς να κάθεται με σταυρωμένα χέρια;;

λουκάς-οδυσσέας:<εσύ το μέλι,εγώ την αρκούδα>…αχαχαχαχα…όπου αρκόυδα-βάλε νταίζη…και να τη η αρκούδα με τον χρήστο…άλλη που είναι σε δίλημμα…

βασιλειάδου-μελίτα-νόρα:καλά η δάφνη τα λέει επίτηδες..τα έχει καταλάβει όλα για στέφανο-μελίτα και μας δουλεύει ψιλό-γαζί....δεν εξηγείται αλλιώς..

όταν είδα το νικόλα στο κρεβάτι του πόνου…πέθανα..gelio τι να κάνει ο δόλιος με τον τρελό που έμπλεξε…τι να κάνει ο άμοιρος;;;…

στέφανος-καρτάλω:ξαναχτύπησε η καρτάλω…καλά ο στέφανος θέλει να φύγει;;;τι άκυρο είναι αυτό πάλι;;;η γκεστάμπο θα δεχτεί και τη μαρίλια…αν και κόρη του μάνου..τι μεγαλοψυχία!!!

εύα-μάνος:τι πέταξε η εύα καλέ;;;αν ο στέφανος ήταν με τη μελίτα;;;τελικά έχει το χάρισμα του μένταλιστ...αχαχαχα...και ο μάνος<τι ηλίθιες συγκρίσεις!!!>κούνια που σε κούναγε μάνο…κούνια που σε κούναγε(ζω για τη στιγμή που ο μάνος θα το μάθει,να δω τη φάτσα του)
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιαν 29, 2010 8:10 pm

Καλα ο Μάνος δεν έχει όρια!!Τι λαμόγιο είναι τούτο κόσμε???Και τώρα που καθάρισε ο φωτοστέφανος βουρ στην Ευα...Τν καημένο το Ρούσσο σκέφτομαι που όταν το μάθει θα πάθει εγκεφαλικό.....Η Καρτάλαινα είναι για πολλές xastouki τ έρωτας με την Ευα είναι αυτός???Νόρα Λουκάς....είναι τρελή, αλλά αξιολάτρευτη...σκήνες φοβερες με ένταση και πάθος.Ο Οδυσσέας καλά βολεύτηκε μπράβο του Grrr Χρήστο κάνε κάτι θα τη δείρω τη δικια σου την οχιά fight Tigania Νικόλα πες τα παιδι μου ταρακούνησε τον κι άλλο μπας και πει τίποτα το αγοράκι μου!!!!Φυσικά και ξεχωρισε η ερμηνεία Κατρανίδη σήμερα Palamakia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Παρ Ιαν 29, 2010 8:16 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Παρ Ιαν 29, 2010 8:11 pm

O Μάνος πανέξυπνος.......αλλά δεν παύει να είναι λαμόγιο.
Αυτός λοιπόν έστειλε το μήνυμα σε Νόρα-Λουκά για την Νταίζη και τον Χρήστο, αλλά δεν μπορούσε να πιάσει τον Λουκά και να του πει ξεκάθαρα ότι είδε Νταίζη και Χρήστο μαζί, γιατί ο Λουκάς θα άρχιζε τις ερωτήσεις και δεν τον συνέφερε...Να δούμε πότε θα αλλάξει αυτός!
Νόρα θεά με το ράντσο. Ο καυγάς τους τουλάχιστον σου άφηνε μια "γλυκιά" αίσθηση, όλως περιέργως.
Η Νταίζη αίσχος όπως πάντα.
Οδυσσέας και Χρήστος πολύ ωραία τα είπανε σήμερα.
Αλλά ένας ξεχώρισε: ο Πέτρος. : respect :
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από margaret Παρ Ιαν 29, 2010 8:13 pm

anastasia20 έγραψε:Καλά ο μάνος μεγάλο λαμόγιο αλλά και πανέξυπνος..οφείλω να του το αναγνωρίσω αυτό..
αλλά να κάνω μία ερώτηση ;;;ξέρει ότι η νταίζη τα έχει με το χρήστο και ξέρει ότι ο λουκάς θα παντρευτεί τη νταίζη και δεν λέει τίποτα;;;ωραίος φίλος…
ο χατζητέτοιος μίλησε σωστά…

εύα-στέφανος:στέφανος<του έδωσα δύο δικά μου παιδιά>
εύα<τι εννοείς;;>
έχει αλλά δύο εξώγαμα..τι να εννοεί;;;καλά εντελώς ξανθιά η εύα… xaxa

πέτρος-αμαλία:τι ωραία σκηνή…αυτοί οι 2 τελευταία μου αρέσουν ακόμα περισσότερο…καλά ο πέτρος αν μάθει την αλήθεια για τους πίνακες θα τον πατήσει κάτω τον πρώην γαμπρούλη του…

νόρα-λουκάς:η νόρα<δε σ’ανοίγω>δε σ’ανοίγω δε σ’ανοίγω με τον άγιο κωσταντίνο…αχαχαχαχαχα…
καλέ τι σκηνή ήταν αυτή;;;πως τσίριζαν έτσι;;;πωπω…σκηνή για γερά νεύρα..τη νόρα αύριο τη βλέπω να τρέχει να αγοράζει καινούργιο σερβίτσιο…τα έσπασαν όλα…

και έρχομαι σε μελίτα-στέφανο:ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ…ΠΩΣ ΤΗΝ ΦΙΛΟΥΣΕ ΕΤΣΙ;;;ΕΤΡΕΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ…
ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ…ΤΕΛΟΣ…Heart2

τον πέτρο τον πήρε από κάτω..μίλησε σωστά..αλλά η ζωή του μάνου είναι ήδη γεμάτη με αρνητικά πρόσημα πετράν…ο μάνος πάλι ενσαρκώνει την αναισθησία της στο μεγαλείο…

σκηνή εύας-νικόλας-δάφνης:εντελώς σουρεάλ σκηνή…δε μπορώ να βλέπω τους 3 τους να κάθονται να μιλάνε σαν να μην έχει γίνει τίποτα…εντάξει όταν είναι και άλλοι…αλλά οι 3 τους;;;αυτό το έργο είναι πολύ μπροστά τελικά…
καλά για τη δάφνη ήξερα τι θέλει…αλλά και εσύ βρε νικόλα και εσύ;;;

νταίζη-λουκάς:η νταίζη δεν πάει τη νόρα…μπράβο βρε νταίζη..γιατί εμείς νομίζαμε ότι τη λατρεύεις..ότι πίνεις νερό στο όνομα της..και ένα θα σου πω νταίζη:<αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου..αμοιβαία>

πέτρος-μελίτα:άλλος που μεταλλάχτηκε..ρε παιδιά τι γίνεται;;;πως μεταλάσσονται έτσι από τη μία μέρα στην άλλη;;;πάντως η σκηνή τους μου άρεσε..τη μελίτα τη λυπήθηκα…<δουλεύω και νιώθω ότι κάνω και εγώ κάτι>…δε μπορώ να τη βλέπω έτσι…έχει διαλυθεί η ζωή της μία φορά και τώρα πάει να διαλυθεί και δεύτερη…πώς να μην την πάρει από κάτω;;;πώς να κάθεται με σταυρωμένα χέρια;;

λουκάς-οδυσσέας:<εσύ το μέλι,εγώ την αρκούδα>…αχαχαχαχα…όπου αρκόυδα-βάλε νταίζη…και να τη η αρκούδα με τον χρήστο…άλλη που είναι σε δίλημμα…

βασιλειάδου-μελίτα-νόρα:καλά η δάφνη τα λέει επίτηδες..τα έχει καταλάβει όλα για στέφανο-μελίτα και μας δουλεύει ψιλό-γαζί....δεν εξηγείται αλλιώς..

όταν είδα το νικόλα στο κρεβάτι του πόνου…πέθανα..gelio τι να κάνει ο δόλιος με τον τρελό που έμπλεξε…τι να κάνει ο άμοιρος;;;…

στέφανος-καρτάλω:ξαναχτύπησε η καρτάλω…καλά ο στέφανος θέλει να φύγει;;;τι άκυρο είναι αυτό πάλι;;;η γκεστάμπο θα δεχτεί και τη μαρίλια…αν και κόρη του μάνου..τι μεγαλοψυχία!!!

εύα-μάνος:τι πέταξε η εύα καλέ;;;αν ο στέφανος ήταν με τη μελίτα;;;τελικά έχει το χάρισμα του μένταλιστ...αχαχαχα...και ο μάνος<τι ηλίθιες συγκρίσεις!!!>κούνια που σε κούναγε μάνο…κούνια που σε κούναγε(ζω για τη στιγμή που ο μάνος θα το μάθει,να δω τη φάτσα του)

Συμφωνω σε ολα!!!! Οι σκηνες Στεφανου Μελιτας ηταν καταπληκτικες για κομη μια φορα!!! : respect : Ο Πετρος επιτελους μιλησε σωστα..Νορα Λουκας φοβεροι!!!
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από mariaki Παρ Ιαν 29, 2010 8:17 pm

εγω εντυπωσιαστικα απο το σχεδιο του μανου σημερα!!!αν και μουτρο δεν μπορω να πω οτι με εκνευρισε!!!οι σκηνες λουκα-νορας απιστευτες!εβγαλαν και παθος και ζηλεια, αλλα και πολυ γελιο σε εμενα τουλαχιστον!!!με εκνευριζει ομως που δεν υπερασπιζεται στη νταιζη την νορα περισσορτερο!!!ακου να του πει για τη δουλεια.... Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 951175 ο ρουσσος σημερα με συγκινησε!!!
mariaki
mariaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : peiraias
Ασχολίες : foititria sto tmhma prosxolikhs agwghs tei athinas

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από elena-7- Παρ Ιαν 29, 2010 8:20 pm

ρουσος αμαλια φοβερες σκηνες δεν το περιμενα για τον μανο αλλα δεν μου φανηκε κ απιστευτο με χαλαει βεβαια που ξερει για νταιζη χρηστο αλλα δεν μιλαει νορα-λουκας φοβερες κ πολυ γλυκες σκηνες που δειχνουν ποσο ασφυκτιουν κ οι δυο μεσα στον ερωτα τους!! νικολας κ δαφνη θα βοηθησουν πολυ στο να γινουν ζευγαρι αντε να δουμε!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 29, 2010 8:22 pm

Πολύ γρήγορα:
-Νόρα Λουκάς... Αχ ρε Λουκά, πόσο ξύλο θες... πόσο? Πάντως σου δωσε δύο καλά χαστουκια το Νοράκι!!! Να αγιάσει το χεράκι σου Νόρα μου
-Πέτρος : respect : Με ενοχλησε που η Μελίτα δεν δέχτηκε την συγνώμη του.Αν μη τι άλλο έκανε τα πάντα απο αγάπη.....
-Αμαλία-Ρούσσος : Μαγάπησες ποτε? Αχ...Με λιώσανε τα καμάρια μου! Love
-Μισώ τον Μάνο και επίσημα.Οχι για τους πίνακες, αλλα για το γεγονός οτι ξέρει για την Νταίζη και τον Χρήστο και κάνει την πάπια
-Ωραια τα φουστανάκια της Νταίζης και της Νόρας (οπως πάντα)
-Τζινα,ο Χρήστος ημίγυμνος με γούτσου-γούτσου στο κρεβάτι...λυποθύμισες? huhu
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιαν 29, 2010 8:23 pm

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ Κ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΣΚΗΝΗ,ΦΟΒΕΡΟ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗ,ΕΡΩΤΑΣ,ΠΑΘΟΣ,ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!
ΤΡΕΛΗ, ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΗ! Heart2 Heart2

ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕΞΑΚΙ!! Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΡΕΒΑΤΙ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΒΟΓΓΑΕΙ Κ ΜΕΤΑ! ΟΣΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΔΊΝΟΥΝ
Η ΜΑΓΕΙΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΝΕ!!

Ο ΄΄ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ΄΄ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ Κ ΛΕΕΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ!!
ΤΩΡΑ Η ΕΥΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΊΝΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ?
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 29, 2010 8:27 pm

Mik έγραψε:-Τζινα,ο Χρήστος ημίγυμνος με γούτσου-γούτσου στο κρεβάτι...λυποθύμισες? huhu

Όχι δεν λιποθύμησα, μου ανέβηκε η πίεση από τα νεύρα και σκυλόβριζα το κανάλι που εκείνη την ώρα όπως και σχεδόν στο 80% του επεισοδίου πέρναγαν ειδήσεις από επάνω!!!

: curse : : curse : : curse : : curse : : curse :

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 29, 2010 8:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:-Τζινα,ο Χρήστος ημίγυμνος με γούτσου-γούτσου στο κρεβάτι...λυποθύμισες? huhu

Όχι δεν λιποθύμησα, μου ανέβηκε η πίεση από τα νεύρα και σκυλόβριζα το κανάλι που εκείνη την ώρα όπως και σχεδόν στο 80% του επεισοδίου πέρναγαν ειδήσεις από επάνω!!!

: curse : : curse : : curse : : curse : : curse :



ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΗΤΑΝ Η 1 ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΚΟΛΛΗΣΑ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από sarita Παρ Ιαν 29, 2010 8:29 pm

Eιναι τοσα πολλα αυτα που θελω να σχολιασω που σιγουρα κατι θα ξεχασω.Ας ξεκινησω σιγα σιγα
Μανος Α ρε Μανο ετσι και μαθει ο πεθερος σου τι εκανες θα ξυπνησει ο αγγελος μεσα του και ποιος μας γλυτωνει μετα.Βρε ματια μου πως σε λεηλατησε ο στεφανος και γυρισε τους παντες εναντιον σου για να καταλαβω.Αυτος σκοτωσε τον Φωτη και ειχε αφησει με τις ενοχες την παρεα?Εκεινος μολυνε με το εργοστασιο τροφιμα απο τα οποια πεθαναν παιδια?Η μηπως εκεινος σου κατεβασε το παντελονι την παραμονη του γαμου σου?Στη σκηνη με την ευα παντως πεθανα με αυτο το χαμογελακι Faint . Και μονο στην υποθεση μελιτα με στεφανο του γυρισε το ματι.Ε ρε γλεντια που εχουν να γινουν μολις το δει στην πραξη.
Στεφανος-μανουλα[u]: Συγνωμη αλλα οταν του ειπε η μαμα παντρεψου την ειπε τι να κανω αφου δεν θελει?Συγνωμη αλλα εγω γιατι νομιζα οτι και εκεινος δεν θελει λογω μεγαλου αγιατρευτου ερωτα?Αλλο εργο βλεπω?Και οχι δεν ειναι μανος το ειπαμε.
Μελιτα- Στεφανος
: Νομιζω οτι οι σαμπανιες πρεπει να ανοιξουν επιτελους οδηγηθηκαν σε κρεβατι ολε!
Μελιτα-Πετρος: Ρε κοπελια ελεος ο πατερας σου σου ζηταει συγνωμη και εσυ αναφερεσαι στον στεφανο?ελεος.Και τι ακουσα?Πας στη δουλεια?Ποτε ακριβως καθε φορα που απλα δεν μπορεις να βλεπεις τον στεφανο τη θυμασαι και τη δουλεια.Και τι ειπε θα μεγαλωσω την νεφελη μου γνωριζοντας της τον πονο και την απογνωση?Ποτε ακριβως σκοπευεις να το κανεις αυτο?Γιατι δεν σε βλεπω και πολυ να ασχολεισαι με το παιδακι σου.Εκτος και αν περιμενεις να παντρευτει ο στεφανος την ευα που και εκει χειροτερα θα γινουν τα πραγματα απο καναπε σε καναπε και απο κρεβατι σε κρεβατι θα σερνεσαι.Παει το νεφελακι α! ρε τι εχει να περασει και αυτο το δολιο.
Χρηστος πολυ κουκλος.Α ρε τζινα ζεις?
Νταιζη: Ρε κοπελια εχεις τετοιο παιδαρο παρτον αυτον και ασε τον αλλο παιδαρο στη νορα να τελειωνουμε.
Λουκας και νορα: [u]: να αγιασει το χερι σου κοριτσακι μου του χρειαζοταν αλλα ολοκληρο σερβιτσιο να του φερεις στο κεφαλι μυαλο δεν βαζει. Αμαν ρε λουκα μας επρηξες πια.
Νικολας-Λουκας:
: Συγνωμη ρε παιδια αλλα εγω περιμενα τον λουκα ξαπλωμενο οχι τον νικολα.Α ρε νικολα σε βλεπω να σε στελνει στο δαφνι αυτος.Το πως γελασα οταν πεταχτηκε και του ειπε τι της εκανες ρε?Με ενα εμοτικον θα δηλωσω την γνωμη μου για τον νικολα : respect :
Ειδα προσεχως την μαριλια να λεει στην ευα να παντρευτει τον στεφανο.Νομιζω οτι η μαριλια ηταν καταλυτικος παραγοντας να ζητησει η ευα απο τον στεφανο να παντρευτουν.Αν και λαθος βεβαια αλλα ξερουμε ποσο υπολογιζει την μαριλια
Και κατι τελευταιο: Στην σκηνη του ατελιε η πορτα που ανοιξε και εκλεισε μονη της ειναι ξαδεφη του βαγγελη?Και θα ρωτησετε ποιου βαγγελη στην ελληνικη ταινια μια ελληνιδα απο το χαρεμι δεν πειραματιζοταν με την πορτα ο ξαρχακος και ελεγε βαγγελη και εκλεινε?Ε εδω εχουμε την πρωτη του ξαδερφη τη Βαγγελιω.Αυτα και συγνωμη αν κουρασα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 29, 2010 8:31 pm

Ο Μάνος για άλλη μια φορά έδειξε ότι είναι ένας εκδικητικός χαρακτήρας και τίποτα άλλο! Ένα λαμόγιο και μισό. Έξυπνο αυτό που σκέφτηκε, αλλά να εκδικηθεί τον Στέφανο; Γιατί; Επειδή του πήρε την Εύα και λεηλάτησε την ζωή του.... μάλιστα. Μόνο που ο Στέφανος τίποτα δεν έκανε. Ο Μάνος μόνος του έδιωξε την Εύα και τους υπόλοιπους και δυστυχώς δεν λέει να το καταλάβει. ΑΘΛΙΟΣ! Για άλλη μια φορά! Και ένας Στέφανος σκάλες ανώτερος από τον Μάνο σε όλα τα θέματα. Ακόμα και οι βλακείες του Στέφανου δεν συγκρίνονται με τα τέρατα του Μάνου.Έδωσε "2 δικά του παιδιά" μόνο και μόνο για να σταματήσουν οι συγκρούσεις και προφύλαξε και Εύα και Μελίτα με τον καλύτερο τρόπο. Όταν ο Μάνος κατά καιρούς τις έχει αφήσει εκτεθειμένες! Απλά αισχρός ο Μάνος! Όταν άκουγα γιατί έκλεψε την Αντιγόνη τότε με έπιασαν τα γέλια....ήταν τώρα αυτό σοβαρή δικαιολογία; cake

εύα-στέφανος:στέφανος<του έδωσα δύο δικά μου παιδιά>
εύα<τι εννοείς;;>
έχει αλλά δύο εξώγαμα..τι να εννοεί;;;καλά εντελώς ξανθιά η εύα…
xaxa

χαχαχαχαχαχαχαχα και εγώ αυτό είπα!

Στέφανος-Μελίτα: Τι να πω! Λατρεμένο ζευγάρι! Για άλλη μια φορά υπερπαραγωγή σε όλα τους.Μελ: Θέλω να το ουρλιάξω ότι σ'άγαπάω! Στεφ: Και εγώ θέλω να το ουρλιάξω ότι σ'αγαπάω Heart2 Οι σκηνές τους μία και μία! Η κίνηση, ο τρόπος που έμπλεκαν τα δάχτυλά τους. Τέλεοι!

Επίσης Αμαλία και Ρούσσος... δεν τους χορταίνω! Μελίτα-Ρούσσος: Για άλλη μια φορά Κατρανίδης Θεός! : respect : Μας συγκίνησε ο άνθρωπος!

Συγγνώμη! Η Εύα τι διαφημίζει; Ρούχα ή καλλυντικά; Δεν έχω καταλάβει. Γιατί στα καλλυντικά στα προσπέκτους φωτογραφίζουν κυρίως πρόσωπο και μάλιστα με κοντινά πλάνα για να φανεί το μακιγιάζ αλλά και οι συνδυασμοί χρωμάτων και δίπλα γράφουν ποια καλλυντικά είναι αυτά και πόσο κάνουν....

Η Δάφνη δεν αντέχεται πλέον με αυτά που πετάει. Τουλάχιστον της έβγαλαν την κοτσίδα.

Ο Νικόλας ξάπλα και ο Λουκάς να τον πρήζει.... xaxa

Νόρα-Λουκάς: Δώσε του και άλλες μπούφλες κορίτσι μου.

Η Εύα τι ήταν αυτό που πέταξε καλέ για Στέφανο Μελίτα.... ( κάτι ξέρει, κάτι ξέρει που έλεγαν και στους 2 ξένους)! Τι να πω... δεν φαίνεται να ξέρει αλλά τόσες συμπτώσεις πια; Εσύ Εύα μου χαλαρά το πήρες στην υπόθεση να ήταν ο Στέφανος με την Μελίτα... στην πραγματικότητα να σε δω! Όσο για τον Μάνο δεν το αντέχει ούτε στην υπόθεση πόσο μάλλον στην πραγματικότητα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 8:39 pm


Άσχημο απο μένα το επεισόδιο

Ένα πρώτο σχόλιο.

Είμαστε σίγουροι οτι αυτή η πρόχειρη δουλειά είναι τα μυστικά που ξέραμε;

1.Τα γυναικεία ρούχα που έπεφταν στον πάγκο σε μια βιοτεχνία παιδικών ρούχων.

2.Ο προχειρογυρισμένος καυγάς ενός ζευγαριού που αυτή τη στιγμή κρατάει το σύνολο σχεδόν του κοινού.

3.Η εξήγηση για τους πίνακες που είχε κάτι τρύπες ναααα με το συμπάθειο.
Τι να πω...........
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από katie007 Παρ Ιαν 29, 2010 8:47 pm

Ποιος ετρεμε καλε ,ο Στεφανος?Η Μειιτα αγομαχουσε (αμαν πια αυτη η κοπελλα δεν τησ λεει οσκηνοθετης της πως στι ερωτικες σκηνες εκφραζει το προσωπο μια γλυκυτητα μια τρυφεροτητα και οχι <αποχαυνωση>?αυτη αγκομαχουσε λες και ειχε κιτρινο πυρετο η μαλλον τεταρταιο..ψευτικα ,βεβαια και υπερολικα ολα οι κινησεις της ,οι μορφασμοι της και γενικα η εκφραση προσωπου και σωματος ...Αχ καημε Αλεξανδρε ,χανεσαι κι εσυ διπλα της οσο κι αν το υποστηριζεις...

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 8:50 pm

anastasia20 έγραψε:Καλά ο μάνος μεγάλο λαμόγιο αλλά και πανέξυπνος..οφείλω να του το αναγνωρίσω αυτό..
αλλά να κάνω μία ερώτηση ;;;ξέρει ότι η νταίζη τα έχει με το χρήστο και ξέρει ότι ο λουκάς θα παντρευτεί τη νταίζη και δεν λέει τίποτα;;;ωραίος φίλος…
ο χατζητέτοιος μίλησε σωστά…

εύα-στέφανος:στέφανος<του έδωσα δύο δικά μου παιδιά>
εύα<τι εννοείς;;>
έχει αλλά δύο εξώγαμα..τι να εννοεί;;;καλά εντελώς ξανθιά η εύα… xaxa

πέτρος-αμαλία:τι ωραία σκηνή…αυτοί οι 2 τελευταία μου αρέσουν ακόμα περισσότερο…καλά ο πέτρος αν μάθει την αλήθεια για τους πίνακες θα τον πατήσει κάτω τον πρώην γαμπρούλη του…

νόρα-λουκάς:η νόρα<δε σ’ανοίγω>δε σ’ανοίγω δε σ’ανοίγω με τον άγιο κωσταντίνο…αχαχαχαχαχα…
καλέ τι σκηνή ήταν αυτή;;;πως τσίριζαν έτσι;;;πωπω…σκηνή για γερά νεύρα..τη νόρα αύριο τη βλέπω να τρέχει να αγοράζει καινούργιο σερβίτσιο…τα έσπασαν όλα…

και έρχομαι σε μελίτα-στέφανο:ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ…ΠΩΣ ΤΗΝ ΦΙΛΟΥΣΕ ΕΤΣΙ;;;ΕΤΡΕΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ…
ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ…ΤΕΛΟΣ…Heart2

τον πέτρο τον πήρε από κάτω..μίλησε σωστά..αλλά η ζωή του μάνου είναι ήδη γεμάτη με αρνητικά πρόσημα πετράν…ο μάνος πάλι ενσαρκώνει την αναισθησία της στο μεγαλείο…

σκηνή εύας-νικόλας-δάφνης:εντελώς σουρεάλ σκηνή…δε μπορώ να βλέπω τους 3 τους να κάθονται να μιλάνε σαν να μην έχει γίνει τίποτα…εντάξει όταν είναι και άλλοι…αλλά οι 3 τους;;;αυτό το έργο είναι πολύ μπροστά τελικά…
καλά για τη δάφνη ήξερα τι θέλει…αλλά και εσύ βρε νικόλα και εσύ;;;

νταίζη-λουκάς:η νταίζη δεν πάει τη νόρα…μπράβο βρε νταίζη..γιατί εμείς νομίζαμε ότι τη λατρεύεις..ότι πίνεις νερό στο όνομα της..και ένα θα σου πω νταίζη:<αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου..αμοιβαία>

πέτρος-μελίτα:άλλος που μεταλλάχτηκε..ρε παιδιά τι γίνεται;;;πως μεταλάσσονται έτσι από τη μία μέρα στην άλλη;;;πάντως η σκηνή τους μου άρεσε..τη μελίτα τη λυπήθηκα…<δουλεύω και νιώθω ότι κάνω και εγώ κάτι>…δε μπορώ να τη βλέπω έτσι…έχει διαλυθεί η ζωή της μία φορά και τώρα πάει να διαλυθεί και δεύτερη…πώς να μην την πάρει από κάτω;;;πώς να κάθεται με σταυρωμένα χέρια;;

λουκάς-οδυσσέας:<εσύ το μέλι,εγώ την αρκούδα>…αχαχαχαχα…όπου αρκόυδα-βάλε νταίζη…και να τη η αρκούδα με τον χρήστο…άλλη που είναι σε δίλημμα…

βασιλειάδου-μελίτα-νόρα:καλά η δάφνη τα λέει επίτηδες..τα έχει καταλάβει όλα για στέφανο-μελίτα και μας δουλεύει ψιλό-γαζί....δεν εξηγείται αλλιώς..

όταν είδα το νικόλα στο κρεβάτι του πόνου…πέθανα..gelio τι να κάνει ο δόλιος με τον τρελό που έμπλεξε…τι να κάνει ο άμοιρος;;;…

στέφανος-καρτάλω:ξαναχτύπησε η καρτάλω…καλά ο στέφανος θέλει να φύγει;;;τι άκυρο είναι αυτό πάλι;;;η γκεστάμπο θα δεχτεί και τη μαρίλια…αν και κόρη του μάνου..τι μεγαλοψυχία!!!

εύα-μάνος:τι πέταξε η εύα καλέ;;;αν ο στέφανος ήταν με τη μελίτα;;;τελικά έχει το χάρισμα του μένταλιστ...αχαχαχα...και ο μάνος<τι ηλίθιες συγκρίσεις!!!>κούνια που σε κούναγε μάνο…κούνια που σε κούναγε(ζω για τη στιγμή που ο μάνος θα το μάθει,να δω τη φάτσα του)


Φοβερός ο σχολιασμός!!Γενικά τρελάθηκα με σκηνές Μελίτας Στέφανου και Μελίτας Ρούσσου ήταν φοβερές!Επίσης η τελευταία σκηνή με Μάνο και Εύα ήταν πολύ γελοία!!Πόσο ειρωνία της μοίρας να αντέξουμε πια!Αλλά ο Μάνος να το θυμάται το "η μάνα απόφασίζει",γιατί δεν τον βλέπω να το συμμερίζεται όταν θα πρόκειται για το δικό του το παιδί 👅
Α!και κάτι ακόμα...ο Μάνος έιναι και πολύ ΛΑΜΟΓΙΟ!!!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Ιαν 29, 2010 8:54 pm

ειναι τρελη αλλα αξιολατρευτη φοβερο θεϊκο αχ ρε λουκακο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 9:04 pm

Ntinaki1 έγραψε:Ο Μάνος για άλλη μια φορά έδειξε ότι είναι ένας εκδικητικός χαρακτήρας και τίποτα άλλο! Ένα λαμόγιο και μισό. Έξυπνο αυτό που σκέφτηκε, αλλά να εκδικηθεί τον Στέφανο; Γιατί; Επειδή του πήρε την Εύα και λεηλάτησε την ζωή του.... μάλιστα. Μόνο που ο Στέφανος τίποτα δεν έκανε. Ο Μάνος μόνος του έδιωξε την Εύα και τους υπόλοιπους και δυστυχώς δεν λέει να το καταλάβει. ΑΘΛΙΟΣ! Για άλλη μια φορά! Και ένας Στέφανος σκάλες ανώτερος από τον Μάνο σε όλα τα θέματα. Ακόμα και οι βλακείες του Στέφανου δεν συγκρίνονται με τα τέρατα του Μάνου.Έδωσε "2 δικά του παιδιά" μόνο και μόνο για να σταματήσουν οι συγκρούσεις και προφύλαξε και Εύα και Μελίτα με τον καλύτερο τρόπο. Όταν ο Μάνος κατά καιρούς τις έχει αφήσει εκτεθειμένες! Απλά αισχρός ο Μάνος! Όταν άκουγα γιατί έκλεψε την Αντιγόνη τότε με έπιασαν τα γέλια....ήταν τώρα αυτό σοβαρή δικαιολογία; cake


Συμφωνώ απολύτως!Αμάν με τον Μάνο πια.Όλο κάποιος άλλος του φταίει,μήπως να το σκεφτεί λίγο καλύτερα και να συνειδητοποιήσει πως ο ίδιος φταίει για αυτά που περνάει?Τίποτα δεν του στέρησε ο Στέφανος,μόνος του έχασε ό,τι είχε.Και ακόμα και ο Χατζηγλίτσης του είπε πως είχε φερθεί σκάρτα στον Στέφανο και το παραδέχτηκε,αλλά που να ευαισθητοποιηθεί το μέγιστο λαμόγιο.



Στέφανος-Μελίτα: Τι να πω! Λατρεμένο ζευγάρι! Για άλλη μια φορά υπερπαραγωγή σε όλα τους.Μελ: Θέλω να το ουρλιάξω ότι σ'άγαπάω! Στεφ: Και εγώ θέλω να το ουρλιάξω ότι σ'αγαπάω Heart2 Οι σκηνές τους μία και μία! Η κίνηση, ο τρόπος που έμπλεκαν τα δάχτυλά τους. Τέλεοι!


Δεν έχω να πω κάτι άλλο...απλά τους λατρεύω!!!



Επίσης Αμαλία και Ρούσσος... δεν τους χορταίνω! Μελίτα-Ρούσσος: Για άλλη μια φορά Κατρανίδης Θεός! : respect : Μας συγκίνησε ο άνθρωπος!

Ναι όντως θεική σκηνή,όπως και αυτή με την Μελίτα.Μ'άρεσε πολύ που ζήτησε συγνώμη και που ήρθε πάλι κοντά με το παιδί του.

Συγγνώμη! Η Εύα τι διαφημίζει; Ρούχα ή καλλυντικά; Δεν έχω καταλάβει. Γιατί στα καλλυντικά στα προσπέκτους φωτογραφίζουν κυρίως πρόσωπο και μάλιστα με κοντινά πλάνα για να φανεί το μακιγιάζ αλλά και οι συνδυασμοί χρωμάτων και δίπλα γράφουν ποια καλλυντικά είναι αυτά και πόσο κάνουν....

Αυτή είναι και μια δική μου απορία.Εκτός του ότι το θεωρώ χαζό να μας την δείχνουν συνεχώς να κάνει φωτογραφίσεις,οκ το εμπεδώσαμε ότι βρήκε δουλειά,απορώ αν διαφημίζει ρούχα(που και αυτό το αποκλείω μιας και όλο το ίδιο φοράει στην φωτογράφιση) ή καλλυντικά.

Η Δάφνη δεν αντέχεται πλέον με αυτά που πετάει. Τουλάχιστον της έβγαλαν την κοτσίδα.

Ναι έχει πολύ γέλιο το πόσο εκτός τόπου και χρόνου είναι!!!!

Ο Νικόλας ξάπλα και ο Λουκάς να τον πρήζει.... xaxa

Νόρα-Λουκάς: Δώσε του και άλλες μπούφλες κορίτσι μου.


χαχαχαχαχ ναι σάπισέ τον!!!!

Η Εύα τι ήταν αυτό που πέταξε καλέ για Στέφανο Μελίτα.... ( κάτι ξέρει, κάτι ξέρει που έλεγαν και στους 2 ξένους)! Τι να πω... δεν φαίνεται να ξέρει αλλά τόσες συμπτώσεις πια; Εσύ Εύα μου χαλαρά το πήρες στην υπόθεση να ήταν ο Στέφανος με την Μελίτα... στην πραγματικότητα να σε δω! Όσο για τον Μάνο δεν το αντέχει ούτε στην υπόθεση πόσο μάλλον στην πραγματικότητα.

Δεν νομίζω να ξέρει η Εύα...τυχαία τα λέει και καλά.Απλώς σήμερα η ατάκα ήταν φουλ προοικονομία και η αντίδραση του Μάνου αστεία.Δεν το θεωρεί καν πιθανό για να χρησιμοποιηθεί σαν παράδειγμα,τόσο απίθανο του φαίνεται.Φαντάσου πως θα κάνει όταν το μάθει,θα γελασουμε πολύ!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από almaresi Παρ Ιαν 29, 2010 9:14 pm

Clarabelle έγραψε:3.Η εξήγηση για τους πίνακες που είχε κάτι τρύπες ναααα με το συμπάθειο.
Επειδή δεν το πρόλαβα και δεν θα το δω σύντομα, μπορείς να μου δώσεις πρόχειρα την εξήγηση αυτή??? Ευχαριστώ a priori

KatsaroYpotheto έγραψε:Δηλαδή ο Ρούσσος κεράτωνε την Αμαλία με την Άννα και η Αντιγόνη τον Λαζαρίδη με τον Αντρέα?
Όπου Αντρέας και Άννα μιλάμε για το ζεύγος Λύτρα?
Αυτά από τον σχολιασμό του χθεσινού επεισοδίου - λειτουργώ με χρονουστέρηση προφανώς :oops:
Νομίζω είναι το ζεύγος Αντρέας και Όλγα Λύτρα. Αλλά τώρα μπερδεύτηκα. Ο Νικόλας κι ο Μάνος δεν έχουν κανένα κοινό γονιό?
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 9:19 pm

Ναι ο Νικόλας και ο Μάνος είναι ξαδέρφια,αυτό είναι ξεκάθαρο!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 9:23 pm

almaresi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:3.Η εξήγηση για τους πίνακες που είχε κάτι τρύπες ναααα με το συμπάθειο.
Επειδή δεν το πρόλαβα και δεν θα το δω σύντομα, μπορείς να μου δώσεις πρόχειρα την εξήγηση αυτή??? Ευχαριστώ a priori

Ο Πέτρος όταν κλάπηκαν οι πίνακες είπε στο Μάνο να προσέχει γιατί θα μπλεχτούν.
Ο Μάνος άρχισε να παρακολουθεί το Χρήστο που ήξερε οτι ήταν τσιράκι του Στέφανου
Είδε το Χρηστο να μπαίνει σε ένα εγκαταλειμένο σπίτι
Μπήκε και έψαξε και βρήκε τους πίνακες
Αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς
Πλησιασε το Χατζηβασιλείου και ζήτησε συνεργασία
Έγινε η στραβή και ο Στέφανος σταμάτησε την εκδίκηση οπότε δεν πήρε είδηση οτι οι πίνακες είχαν αντικατασταθεί, και βρέθηκαν στη φυλακή. (Ο Μάνος πίστευε οτι οταν ο Στέφανος θα έβλεπε οτι δεν είχε τους αυθεντικούς δεν θα προχωρούσε και έτσι θα τη γλύτωναν)

Τώρα η δική μου απορία είναι αν είχε κρυμένο ένα ζωγράφο στην ντουλάπα γιατί διαφορετικά δύσκολα σε μια βδομάδα θα γίνονταν τα αντίγραφα, και αν ο Χρήστος ήταν τόσο αφελής που άφησε κάτι τόσο πολύτιμο αφύλακτο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από almaresi Παρ Ιαν 29, 2010 9:26 pm

Ευχαριστώ Clarabelle. Ευχαριστώ Ισαβέλλα.
Άρα, έχουμε:
Αντρέας-Όλγα, Σπύρος-Αντιγόνη, Άννα-...,Ηλίας-Μαίρη
και τα κέρατα:
Ηλίας-Όλγα, Αντρέας-Άννα και Αντρέας-Αντιγόνη (κατά Αμαλία)
Μάλιστα...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 9:35 pm

"Τώρα η δική μου απορία είναι αν είχε κρυμένο ένα ζωγράφο στην ντουλάπα γιατί διαφορετικά δύσκολα σε μια βδομάδα θα γίνονταν τα αντίγραφα, και αν ο Χρήστος ήταν τόσο αφελής που άφησε κάτι τόσο πολύτιμο αφύλακτο"


Και αν όχι τόσο το πρώτο,που όντως είναι παράλογο να έφτιαξε τα αντίγραφα σε χρόνο αστραπή,ειδικά όμως αυτό με την φύλαξη των πινάκων ήταν κάτι που με έκανε να γελάσω πολύ.Είχαν δηλαδή στην κατοχή τους πίνακες τεράστιας αξίας και αυτοί τους φύλαξαν σε μια μισογκρεμισμένη αποθήκη χωρίς καν να την κλειδώνουν?!?!Γιατι φαντάζομαι προσέξατε πως μπήκε ο Μάνος μέσα σαν τουρίστας!!!Έλεος δηλαδή!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 9:37 pm

"Ευχαριστώ Clarabelle. Ευχαριστώ Ισαβέλλα.
Άρα, έχουμε:
Αντρέας-Όλγα, Σπύρος-Αντιγόνη, Άννα-...,Ηλίας-Μαίρη
και τα κέρατα:
Ηλίας-Όλγα, Αντρέας-Άννα και Αντρέας-Αντιγόνη (κατά Αμαλία)
Μάλιστα..."


Παρακαλώ!Απλώς επειδή με τα ονόματα δεν τα πάω καλά μου λύνεις και συ την απορία ποιός είναι ο Σπύρος και ποιός ο Αντρέας?Φαντάζομαι ο ένας είναι ο Λύτρας και ο άλλος ο Λαζαρίδης,αλλά ποιός είναι ποιός?? 😕
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 9:48 pm

Izabella29 έγραψε:"Ευχαριστώ Clarabelle. Ευχαριστώ Ισαβέλλα.
Άρα, έχουμε:
Αντρέας-Όλγα, Σπύρος-Αντιγόνη, Άννα-...,Ηλίας-Μαίρη
και τα κέρατα:
Ηλίας-Όλγα, Αντρέας-Άννα και Αντρέας-Αντιγόνη (κατά Αμαλία)
Μάλιστα..."


Παρακαλώ!Απλώς επειδή με τα ονόματα δεν τα πάω καλά μου λύνεις και συ την απορία ποιός είναι ο Σπύρος και ποιός ο Αντρέας?Φαντάζομαι ο ένας είναι ο Λύτρας και ο άλλος ο Λαζαρίδης,αλλά ποιός είναι ποιός?? 😕


Ο Αντρέας είναι ο Λύτρας
Ο Σπύρος είναι ο Λαζαρίδης
Βρε που καταντήσαμε να ψάχνουμε τα γκομενικά των αποθαμένωνgelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης