Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

+36
DESPOINA
KAZY
konstantina
evanna
stefanos-melita
T2eNnh
KonstantinaA
kikialex
annaki
Dorina <3 Πέτρος
mimi
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
elli
mimi_loukas+nora
Jennifer
sifantid
Pennaki.......!!
jim7
panda
almaresi
filitsa
Izabella29
katie007
Ntinaki1
sarita
nikidanis
KatsaroYpotheto
aggeliki
Καρ-Mik
elena-7-
mariaki
margaret
vs116117
loukitsa
anastasia20
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 53
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Ιαν 29, 2010 9:49 pm

Σχετικά καλό σαν επεισόδιο .

* Φωτογράφηση Εύας απλά Faint .

* Σαν καλύτερη σκηνή θα έβαζα την σκηνή που πετάει η Εύα την μπηχτή για Μελίτα και Στέφανο gelio .

* Λουκάς και Νόρα μικρή εξερευνήτρια με κουράζουν απίστευτα Fskl και αφάνταστα cake . Εντελώς GN1 είναι οι σκηνές τους ΕΛΕΟΣ πια τί τους δείχνει συνέχια να κάνουν βλακείες ;

* Απορία πώς είχα την εντύπωση πως το Νταίζη - Χρήστος μας είχε τελειώσει από το χτεσινό ε ; Πάλι κενό μνήμης οι σεναριογράφοι ;

* Θα συμφωνήσω με την Clarabelle ότι κάπου δεν κολλάει το θέμα με τους πίνακες αλλά κρατάω και 1 πισινή ότι ο Χατζηγλίτζας μπορεί να το παίζει σε διπλό ταμπλό και μπορεί να μας εκπλήξει η τροπή που θα έχει η συγκεκριμένη συνεργασία με τον ζυμαρούλη της Πίτσμπουρι . Μπορεί να έχουμε και αλλαγή ρότας για τον Πέτρο και να τον δούμε να συμμαχεί με Στέφανο χμ Rolling Eyes ενδιαφέρον ( αν όντως δώσουν μια τέτοια συνέχια ) .

* Αν και αυτό είναι συνηθισμένο πια αλλά για μια ακόμα φορά go go Νικόλας και Δάφνη Klap . Για μια ακόμα φορά ανεβάζουν το επεισόδιο :bball: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Ιαν 29, 2010 9:49 pm

katie007 έγραψε:Ποιος ετρεμε καλε ,ο Στεφανος?Η Μειιτα αγομαχουσε (αμαν πια αυτη η κοπελλα δεν τησ λεει οσκηνοθετης της πως στι ερωτικες σκηνες εκφραζει το προσωπο μια γλυκυτητα μια τρυφεροτητα και οχι <αποχαυνωση>?αυτη αγκομαχουσε λες και ειχε κιτρινο πυρετο η μαλλον τεταρταιο..ψευτικα ,βεβαια και υπερολικα ολα οι κινησεις της ,οι μορφασμοι της και γενικα η εκφραση προσωπου και σωματος ...Αχ καημε Αλεξανδρε ,χανεσαι κι εσυ διπλα της οσο κι αν το υποστηριζεις...

Συμφωνώ μαζί σου. Η Μελίτα είναι υπερβολική και τόχουμε ξανατονίσει ότι ο Στέφανος παίζει μόνος του.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 29, 2010 9:56 pm

Δεν αντέχω άλλο να βλέπω φωτογραφίσεις της Ευας...
Αν ήθελα να βλέπω ψευτο-φωτογραφίσεις θα βλεπα το Next top model....
Αν δεν έχουν με τι να γεμίσουν το επεισόδιο, ας βρουν κάτι καλύτερο...Καταντάει κουραστικο, βαρετό και γελοίο...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 10:04 pm

katie007 έγραψε:Ποιος ετρεμε καλε ,ο Στεφανος?Η Μειιτα αγομαχουσε (αμαν πια αυτη η κοπελλα δεν τησ λεει οσκηνοθετης της πως στι ερωτικες σκηνες εκφραζει το προσωπο μια γλυκυτητα μια τρυφεροτητα και οχι <αποχαυνωση>?αυτη αγκομαχουσε λες και ειχε κιτρινο πυρετο η μαλλον τεταρταιο..ψευτικα ,βεβαια και υπερολικα ολα οι κινησεις της ,οι μορφασμοι της και γενικα η εκφραση προσωπου και σωματος ...Αχ καημε Αλεξανδρε ,χανεσαι κι εσυ διπλα της οσο κι αν το υποστηριζεις...


Συμφωνώ και επαυξάνω.
Είναι κρίμα και το έχω γράψει πολλές φορές να προσπαθεί να στηρίξει τον απόλυτο (ο θεός να τον κάνει) έρωτα μόνος του.
Ο κος Σταύρου είναι αξιόλογος ηθοποιός και χειρίζεται τις εκφράσεις του, τις κινήσεις του κορμιού του, και τον τόνο της φωνής του υπέροχα, αλλά για να χορέψουν τανγκό χρειάζονται δύο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 29, 2010 10:06 pm

Mik έγραψε:Δεν αντέχω άλλο να βλέπω φωτογραφίσεις της Ευας...
Αν ήθελα να βλέπω ψευτο-φωτογραφίσεις θα βλεπα το Next top model....
Αν δεν έχουν με τι να γεμίσουν το επεισόδιο, ας βρουν κάτι καλύτερο...Καταντάει κουραστικο, βαρετό και γελοίο...
εγω αυτο το βρισκω μια ευχαριστη νοτα στην σειρα!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Ιαν 29, 2010 10:10 pm

Clarabelle έγραψε:Ο Πέτρος όταν κλάπηκαν οι πίνακες είπε στο Μάνο να προσέχει γιατί θα μπλεχτούν.
Ο Μάνος άρχισε να παρακολουθεί το Χρήστο που ήξερε οτι ήταν τσιράκι του Στέφανου

Καλά παρακολούθησε τον Χρήστο και δεν παρακολουθούσε τον Στέφανο; Δηλαδή παρακολουθούσε το τσιράκι και δεν παρακολουθούσε το αφεντικό; Τόσο ηλίθιος είναι; Θα μου πείτε αν παρακολουθούσε τον Στέφανο θάξερε και για την Μελίτα οπότε τι μα....ες θα γράφαμε μετά στο σήριαλ έτσι κ.κ. σεναριογράφοι;

Είδε το Χρηστο να μπαίνει σε ένα εγκαταλειμένο σπίτι
Μπήκε και έψαξε και βρήκε τους πίνακες

Τώρα τι να πω. Ούτε σε ερασιτεχνικά video δεν βλέπουμε τέτοιες μα....ες. Γιατί δεν τους έκρυβε σε κανένα σκουπιδοντενεκιέ για πιο σιγουριά; Το πολύ πολύ να θαβόντουσαν στην χωματερή οπότε θάταν σίγουρα στην πιο καλή κρυψώνα (χιχιχιχι).

Αντικατέστησε τους αυθεντικούς με πλαστούς
Πλησιασε το Χατζηβασιλείου και ζήτησε συνεργασία

Αν ο Χατζηγλύτσης όπως τον παρουσιάζουν είναι μέσα στα κυκλώματα δεν γνωρίζει ότι αυτό αν το μάθει ο Στέφανος (που είναι και αυτός μέσα στα κυκλώματα) θάχει υπογράψει την καταδίκη του;

Έγινε η στραβή και ο Στέφανος σταμάτησε την εκδίκηση οπότε δεν πήρε είδηση οτι οι πίνακες είχαν αντικατασταθεί, και βρέθηκαν στη φυλακή. (Ο Μάνος πίστευε οτι οταν ο Στέφανος θα έβλεπε οτι δεν είχε τους αυθεντικούς δεν θα προχωρούσε και έτσι θα τη γλύτωναν)

Τώρα η δική μου απορία είναι αν είχε κρυμένο ένα ζωγράφο στην ντουλάπα γιατί διαφορετικά δύσκολα σε μια βδομάδα θα γίνονταν τα αντίγραφα, και αν ο Χρήστος ήταν τόσο αφελής που άφησε κάτι τόσο πολύτιμο αφύλακτο

Τούς έβγαλε φωτοτυπία με έγχρωμο laser printer, χαχαχαχαχαχαχαχαχα.

[/font][/size][/b][/color]
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 10:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:"Ευχαριστώ Clarabelle. Ευχαριστώ Ισαβέλλα.
Άρα, έχουμε:
Αντρέας-Όλγα, Σπύρος-Αντιγόνη, Άννα-...,Ηλίας-Μαίρη
και τα κέρατα:
Ηλίας-Όλγα, Αντρέας-Άννα και Αντρέας-Αντιγόνη (κατά Αμαλία)
Μάλιστα..."


Παρακαλώ!Απλώς επειδή με τα ονόματα δεν τα πάω καλά μου λύνεις και συ την απορία ποιός είναι ο Σπύρος και ποιός ο Αντρέας?Φαντάζομαι ο ένας είναι ο Λύτρας και ο άλλος ο Λαζαρίδης,αλλά ποιός είναι ποιός?? 😕


Ο Αντρέας είναι ο Λύτρας
Ο Σπύρος είναι ο Λαζαρίδης
Βρε που καταντήσαμε να ψάχνουμε τα γκομενικά των αποθαμένωνgelio


Χααχαχαχχαχαχαχ!Όντως κατάντια Razz
Όμως να εξηγήσουμε λοιπόν ότι δεν ισχύει το ζευγάρι Όλγα-Αντρέας γιατί αυτοί οι δύο είναι αδέρφια.
Τα ζευγάρι είναι Άννα-Αντρέας,Σπύρος-Αντιγόνη και Ηλίας-Μαίρη ενώ η Όλγα δεν έχει κάποιο επίσημο σύντροφο.
Τώρα τα κέρατα έχουν ως εξής : Αντρέας-Αντιγόνη σύμφωνα με την Αμαλία και μόνο αυτό.Η Όλγα με τον Ηλία δεν είναι κέρατο γιατί τα είχαν πριν αυτός παντρευτεί και αυτή γέννησε μετά τον Μάνο.
Τα λέω σωστά???
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Ιαν 29, 2010 10:16 pm

Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:"Ευχαριστώ Clarabelle. Ευχαριστώ Ισαβέλλα.
Άρα, έχουμε:
Αντρέας-Όλγα, Σπύρος-Αντιγόνη, Άννα-...,Ηλίας-Μαίρη
και τα κέρατα:
Ηλίας-Όλγα, Αντρέας-Άννα και Αντρέας-Αντιγόνη (κατά Αμαλία)
Μάλιστα..."


Παρακαλώ!Απλώς επειδή με τα ονόματα δεν τα πάω καλά μου λύνεις και συ την απορία ποιός είναι ο Σπύρος και ποιός ο Αντρέας?Φαντάζομαι ο ένας είναι ο Λύτρας και ο άλλος ο Λαζαρίδης,αλλά ποιός είναι ποιός?? 😕


Ο Αντρέας είναι ο Λύτρας
Ο Σπύρος είναι ο Λαζαρίδης
Βρε που καταντήσαμε να ψάχνουμε τα γκομενικά των αποθαμένωνgelio


Χααχαχαχχαχαχαχ!Όντως κατάντια Razz
Όμως να εξηγήσουμε λοιπόν ότι δεν ισχύει το ζευγάρι Όλγα-Αντρέας γιατί αυτοί οι δύο είναι αδέρφια.
Τα ζευγάρι είναι Άννα-Αντρέας,Σπύρος-Αντιγόνη και Ηλίας-Μαίρη ενώ η Όλγα δεν έχει κάποιο επίσημο σύντροφο.
Τώρα τα κέρατα έχουν ως εξής : Αντρέας-Αντιγόνη σύμφωνα με την Αμαλία και μόνο αυτό.Η Όλγα με τον Ηλία δεν είναι κέρατο γιατί τα είχαν πριν αυτός παντρευτεί και αυτή γέννησε μετά τον Μάνο.
Τα λέω σωστά???


Βρε παιδιά τι σας έπιασε με τα γενεαλογικά δένδρα. Εδώ δεν μπορούμε να βρούμε άκρη τώρα με τα παιδιά τους, τους έρωτες και τις αγάπες τους, άμα μπλέξουμε και με τους προηγούμενους άντε να οργανωθούμε μετά.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 29, 2010 10:27 pm

Ψήφισα "Καλό" για το σημερινό επεισόδιο, αν και δεν μπορώ να είμαι απόλυτα αντικειμενική, γιατί έβλεπα σπασμωδικά σκηνές όταν με άφηνε η ανιψιά μου... Razz Πάντως σήμερα ο Λουκάς και η Νόρα είχαν το πρώτο τους ερωτικό καβγαδάκι! Γιατί εμένα έτσι μου φάνηκε! Love! Τα ΔΥΟ χαστούκια πολύ τα ευχαριστήθηκα! Έτσι Νόρα! Μπας και συνέλθει ο Λουκάκος! Synelthe Αλλά εκεί που θέλω να τον βρίσω το Λουκά για το πώς χειρίζεται το θέμα με την Νταίζη, εκεί μου πετάει και μια ατάκα του τύπου "Είναι τρελή! Είναι τρελή... Αλλά αξιολάτρευτη..." και με αποχαυνώνει! Love! Αχ...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 10:32 pm

"Βρε παιδιά τι σας έπιασε με τα γενεαλογικά δένδρα. Εδώ δεν μπορούμε να βρούμε άκρη τώρα με τα παιδιά τους, τους έρωτες και τις αγάπες τους, άμα μπλέξουμε και με τους προηγούμενους άντε να οργανωθούμε μετά."


Χαχχαχαχαχααχαχαχαχ!Πες το ψέματα!Απλώς επειδή τέθηκε το θέμα μπερδεύτηκα και επιχείρησα να ξεμπερδευτώ 👅
Επίσης η υπογραφή σου είναι θεική!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από almaresi Παρ Ιαν 29, 2010 10:33 pm

κ. Jim7, εγώ έχω πολλά κενά και δυσκολεύομαι...
Επίσης, έχω μείνει άφωνη. Όλγα-Αντρέας είναι αδέρφια??? Δηλαδή, ο Λύτρας ήξερε ανέκαθεν ότι ο Μάνος δεν είναι γιος του.

Επίσης, όπως είπα δεν είδα το επεισόδιο, αλλά η εξήγηση όπως τη διαβάζω εδώ όντως μπάζει από παντού...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Ιαν 29, 2010 10:40 pm

Λυπήθηκα πολύ το Νοράκι σήμερα, μου άρεσαν όμως τα χαστούκια, το κρεββάτι στο γραφείο, που τους κλείδωσε την πόρτα και έφυγε και γενικά όλες οι σκηνές της Δρακουλάκη σήμερα. Αχ κοπέλα μου μην τον αφήσεις να σε τρελλάνει, εσύ να τους τρελλάνεις!

Η Μελίτα θέλει να σκεφτεί αν θα δεχτεί τη συγνώμη του πατέρα της... Μάλιστα!!! Το άλλο όμως που του είπε του ανθρώπου, οτι δουλεύει τώρα... Καλό και σύντομο gelio gelio

Συζήτηση Αντιγόνης-Στέφανου. Του λέει η μαμά να ζητήσει απο την Ευα να παντρευτούν... και εκεί που περίμενα να πει ο Στεφανάκος "δεν θέλω"... είπε "δεν θέλει". Δηλαδή? Αν η Ευα θέλει, αυτός δεν έχει κάτι άλλο να τον εμποδίζει ε?
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 29, 2010 10:42 pm

almaresi έγραψε:κ. Jim7, εγώ έχω πολλά κενά και δυσκολεύομαι...
Επίσης, έχω μείνει άφωνη. Όλγα-Αντρέας είναι αδέρφια??? Δηλαδή, ο Λύτρας ήξερε ανέκαθεν ότι ο Μάνος δεν είναι γιος του.

Επίσης, όπως είπα δεν είδα το επεισόδιο, αλλά η εξήγηση όπως τη διαβάζω εδώ όντως μπάζει από παντού...


Ο Λύτρας όταν έμαθε οτι η αδελφή του περιμένει παιδί την έστειλε να γεννήσει στην Ελβετία.
Όταν η Όλγα πέθανε πήρε το παιδί και το έφερε στην Ελλάδα και το δήλωσε δικό του και μαζί και την περιουσία της Όλγας η οποία πέρασε στον Μάνο που ήταν και το φυσικό της παιδί.
Δυστυχώς εκτός του οτι η εξήγηση μπάζει απο παντού τα επεισόδια είναι όσο περνά ο καιρός και πιο πρόχειρα γυρισμένα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 10:45 pm

almaresi έγραψε:κ. Jim7, εγώ έχω πολλά κενά και δυσκολεύομαι...
Επίσης, έχω μείνει άφωνη. Όλγα-Αντρέας είναι αδέρφια??? Δηλαδή, ο Λύτρας ήξερε ανέκαθεν ότι ο Μάνος δεν είναι γιος του.

Επίσης, όπως είπα δεν είδα το επεισόδιο, αλλά η εξήγηση όπως τη διαβάζω εδώ όντως μπάζει από παντού...

Ναι ο Λύτρας ήξερε ότι ο Μάνος είναι παιδί της αδελφής του και το μεγάλωνε αυτός γιατί εκείνη ήταν ανύπαντρη και μόνη στο εξωτερικό.Λογικά σε παραξενεύει το γεγονός πως του είχε αδυναμία σε σχέση με τον Νικόλα που ήταν όντως δικό του παιδί.Έτσι εξηγειται που η Άννα(μάνα του Νικόλα) είχε αδυναμία στο δικός της παιδί,δηλαδή τον Νικόλα και όχι τον Μάνο.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Ιαν 29, 2010 10:47 pm

Izabella29 έγραψε:"Βρε παιδιά τι σας έπιασε με τα γενεαλογικά δένδρα. Εδώ δεν μπορούμε να βρούμε άκρη τώρα με τα παιδιά τους, τους έρωτες και τις αγάπες τους, άμα μπλέξουμε και με τους προηγούμενους άντε να οργανωθούμε μετά."


Χαχχαχαχαχααχαχαχαχ!Πες το ψέματα!Απλώς επειδή τέθηκε το θέμα μπερδεύτηκα και επιχείρησα να ξεμπερδευτώ 👅
Επίσης η υπογραφή σου είναι θεική!!!

Εγώ ποτέ δεν ξεμπερδεύτηκα. Γι' αυτό και δεν ασχολούμαι. Ευχαριστώ αλλά πιστεύω ότι τους πάει γάντι
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 29, 2010 10:48 pm

Kαι δω κολλάει το τραγούδι...

'Τινος είναι βρε γυναίκα τα παιδιά...?' lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Ιαν 29, 2010 10:48 pm

almaresi έγραψε:κ. Jim7...

Σκέτο Jim7.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 10:51 pm

"Δυστυχώς εκτός του οτι η εξήγηση μπάζει απο παντού τα επεισόδια είναι όσο περνά ο καιρός και πιο πρόχειρα γυρισμένα."

Γενικά πολλές εξηγήσεις μπάζουν από παντού.Το έχω ξαναπεί ότι πιστεύω πως πολλά από τα μυστικά που έχουν φανερωθεί δεν σκόπευαν να είναι έτσι.Αλλιώς τα σκέφτονται στην αρχή και αλλιώς τα κάνουν στην πορεία νομίζω και αυτό έχει συμβεί σε πολλές περιπτώσεις.Και απόδειξη είναι αυτές οι εξηγήσεις που δεν πείθουν με τίποτα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Ιαν 29, 2010 10:58 pm

Izabella29 έγραψε:"Δυστυχώς εκτός του οτι η εξήγηση μπάζει απο παντού τα επεισόδια είναι όσο περνά ο καιρός και πιο πρόχειρα γυρισμένα."

Γενικά πολλές εξηγήσεις μπάζουν από παντού.Το έχω ξαναπεί ότι πιστεύω πως πολλά από τα μυστικά που έχουν φανερωθεί δεν σκόπευαν να είναι έτσι.Αλλιώς τα σκέφτονται στην αρχή και αλλιώς τα κάνουν στην πορεία νομίζω και αυτό έχει συμβεί σε πολλές περιπτώσεις.Και απόδειξη είναι αυτές οι εξηγήσεις που δεν πείθουν με τίποτα.

Συμφωνώ. Γι'αλλού ξεκινάνε και αλλού καταλήγουν και μετά προσπαθούν να μαζέψουν τα ασυμάζευτα. Επίσης πολλές φορές οι σεναριογράφοι μου δίνουν την εντύπωση πως πιστεύουν οτι οι τηλεθεατές τους έχουν αλτσχάιμερ!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Ιαν 29, 2010 11:03 pm

Τελικά δεν σηκώνει πλέον σχολιασμός των επεισοδίων. Τι να σχολιάσεις σε μία σαπουνόπερα. Και δυστυχώς η σειρά κατάντησε σαπουνόπερα. Από που να αρχίσω και που να τελειώσω, ότι δεν υπάρχει ένας σταθερός χαρακτήρας στην σειρά (ο Πέτρος έπαθε μετάλαξη μέσα σε δύο μόλις επεισόδια), ότι οι σκηνές είναι όλο και πιο πρόχειρα γυρισμένες, ότι η ιστορία κάνει κολοτούμπες συνεχώς χωρίς να υπάρχει συνοχή καμμία, ότι οι σεναριογράφοι (όχι η Ακρίτα αλλά αυτοί που γράφουν) ακυρώνουν μέσα σε 10-15 επεισόδια ότι έχει γίνει και συνεχίζουν την ιστορία σαν να μην έχει γίνει τίποτα, ότι αντιγράφουν διαλόγους από την Βέρα χωρίς να υπολογίζουν ότι μεγάλο μέρος από τους τηλεθεατές έβλεπαν και την Βέρα και αυτό τους ενοχλεί ιδιαίτερα, ότι .... άστα να πάνε. Τουλάχιστον ας μην την συνέχιζαν την σειρά για τρίτη χρονιά. Δεν αντέχεται πλέον. Έχει καταντήση φαρσοκωμωδία η σαπουνόπερα. Α! όχι συγνώμη τι έλεγε ο Καπουτζίδης άμα είναι περισσότεροι από δύο τότε είναι δράμα άρα είναι δραματική σειρά.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 29, 2010 11:10 pm

Jennifer έγραψε:
Izabella29 έγραψε:"Δυστυχώς εκτός του οτι η εξήγηση μπάζει απο παντού τα επεισόδια είναι όσο περνά ο καιρός και πιο πρόχειρα γυρισμένα."

Γενικά πολλές εξηγήσεις μπάζουν από παντού.Το έχω ξαναπεί ότι πιστεύω πως πολλά από τα μυστικά που έχουν φανερωθεί δεν σκόπευαν να είναι έτσι.Αλλιώς τα σκέφτονται στην αρχή και αλλιώς τα κάνουν στην πορεία νομίζω και αυτό έχει συμβεί σε πολλές περιπτώσεις.Και απόδειξη είναι αυτές οι εξηγήσεις που δεν πείθουν με τίποτα.

Συμφωνώ. Γι'αλλού ξεκινάνε και αλλού καταλήγουν και μετά προσπαθούν να μαζέψουν τα ασυμάζευτα. Επίσης πολλές φορές οι σεναριογράφοι μου δίνουν την εντύπωση πως πιστεύουν οτι οι τηλεθεατές τους έχουν αλτσχάιμερ!


Ισχύει!!!Επειδή είναι καθημερινή σειρά και συνεπώς έχει πολλά επείσόδια,ίσως νομίζουν πως δεν θα θυμόμαστε περιστατικά και λόγια των ηρώων.Και όμως πολλοί έχουν φοβερό μνημονικό Razz
Πολλές εξηγήσεις τους μέχρι σήμερα με έχουν κάνει να τραβάω τα μαλλιά μου,αλλά επειδή το σημερινό είναι το πιο φρέσκο δεν μπορώ παρά να γελάω σαν τρελή κάθε φορά που επαναφέρω στην μνήμη μου την εξήγηση για τους πίνακες!Ρε παιδία σε άκυρη αποθηκούλα χωρίς να κλειδώνουν?Τόση σημασία είχε γι'αυτούς?Επίσης μια απορία που έχω γιατί όντως δεν θυμάμαι καθόλου είναι : οι πίνακες δεν είχαν πει ότι ήταν στο εξωτερικό?κάτι μου λέει πως όταν τους είχε κλεψει ο Χρήστος πήγε και είπε στο Στέφανο πως η δουέιά έγινε μια χαρά και οι πίνακες βρίσκονται κάπου και είπε μια πόλη στο εξωτερικό.
Όμως ειλικρινά δεν θυμάμαι καθόλου και αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Ιαν 29, 2010 11:11 pm

Jim7 συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Ιαν 29, 2010 11:43 pm

jim7 έγραψε:Τελικά δεν σηκώνει πλέον σχολιασμός των επεισοδίων. Τι να σχολιάσεις σε μία σαπουνόπερα. Και δυστυχώς η σειρά κατάντησε σαπουνόπερα. Από που να αρχίσω και που να τελειώσω, ότι δεν υπάρχει ένας σταθερός χαρακτήρας στην σειρά (ο Πέτρος έπαθε μετάλαξη μέσα σε δύο μόλις επεισόδια), ότι οι σκηνές είναι όλο και πιο πρόχειρα γυρισμένες, ότι η ιστορία κάνει κολοτούμπες συνεχώς χωρίς να υπάρχει συνοχή καμμία, ότι οι σεναριογράφοι (όχι η Ακρίτα αλλά αυτοί που γράφουν) ακυρώνουν μέσα σε 10-15 επεισόδια ότι έχει γίνει και συνεχίζουν την ιστορία σαν να μην έχει γίνει τίποτα, ότι αντιγράφουν διαλόγους από την Βέρα χωρίς να υπολογίζουν ότι μεγάλο μέρος από τους τηλεθεατές έβλεπαν και την Βέρα και αυτό τους ενοχλεί ιδιαίτερα, ότι .... άστα να πάνε. Τουλάχιστον ας μην την συνέχιζαν την σειρά για τρίτη χρονιά. Δεν αντέχεται πλέον. Έχει καταντήση φαρσοκωμωδία η σαπουνόπερα. Α! όχι συγνώμη τι έλεγε ο Καπουτζίδης άμα είναι περισσότεροι από δύο τότε είναι δράμα άρα είναι δραματική σειρά.
Me μεγάλη λύπη μου θα συμφωνήσω!Η σειρά έχει χάσει την πρωτοτυπία της. Οχι δε θα σταματησω να τη βλεπω!Ουτε ευχομαι να μην παει τριτη χρονια.Απλά θέλω να ξεφύγουν απο τα κλισέ που βλέπουμε στις σαπουνόπερες.Διηγούμενη την εξέλιξη σε μια φίλη που δεν βλέπει τη σειρά διαπίστωσα πως δεν είχε τίποτα συνταραχτικό εκτός του γεγονότος πως ολοι εχουν παει με ολους και ειναι ενα μπερδεμα τα ζευγαρια...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από katie007 Παρ Ιαν 29, 2010 11:49 pm

Αφηστε τους αποθαμενους και πιαστε τους ζωντανους Αποψε η Μμελιτα ,για να καταλαβω, κοιμηθηκε με τον Στεφανο στο διπλανο δωματιο που κοι μοταν η κορη της ...στο κρεββατι που κοιμοταν καποτε αυτη με τον Μανο..που κοιμοταν ο Μανος με την Ευα.που ..που...μπερδευτηκα..

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292 - Ημερομηνία 29-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Ιαν 29, 2010 11:59 pm

katie007 έγραψε:Αφηστε τους αποθαμενους και πιαστε τους ζωντανους Αποψε η Μμελιτα ,για να καταλαβω, κοιμηθηκε με τον Στεφανο στο διπλανο δωματιο που κοιμοταν η κορη της ...στο κρεββατι που κοιμοταν καποτε αυτη με τον Μανο..που κοιμοταν ο Μανος με την Ευα.που ..που...μπερδευτηκα..

Παιδιά ανάψτε κάνα φως να οργανωθούμε
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης