Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

+44
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
stefanos-melita
Penny
almaresi
anna90
glgs
rachel
Pennaki.......!!
hionati
keratsini
mariaki
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
KatsaroYpotheto
Jennifer
mina
nikidanis
Izabella29
aggeliki
DESPOINA
sarita
kikialex
elli
PrincessRachel
mimi
Καρ-Mik
ΕΥΑ
KonstantinaA
$ofi@ loukakos + nora
FieryRed
Ntinaki Agapaei Petraki
elena-7-
verile_mistika
evanna
loukitsa
margaret
LIBRA
Ntinaki1
Alexitsa
soso
anastasia20
filitsa
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap20%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 20% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap42%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 42% 
[ 27 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap22%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 22% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap6%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap3%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap6%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 64
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Φεβ 15, 2010 6:38 pm

jim7 έγραψε:
hionati έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
hionati έγραψε:
loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.....


Ευα-Αγγελα-Μαριλια
Η Μαριλια εκλεψε την παρασταση με τις ατακες της.Και επιτελους ειδαμε την Αγγελα να συγκινειται απο χαρα που βλεπει την κορη της να λαμπει.Γιατι λαμπει.

Στεφανος-Αντιγονη
Μονο σε μενα φαινεται παραξενο οτι ο Στεφανος μπροστα στη μητερα του συμπεριφερεται σαν να μην θελει αυτο το γαμο ενω με την Ευα μας δειχνει αλλα;Παντως συμφωνω.Θα ειναι ενας κουκλος σημερα.

Μουσικο διαλειμμα με το without you
Μονο μια ερωτηση.Πως τον λενε τον τραγουδιστη βρε παιδια;Ψαχνω την αυθεντικη εκτελεση του τραγουδιου πολυ καιρο τωρα.Κατα τα αλλα τα ιδια και τα ιδια.Ο Μανος ως συνηθως θρηνει το χαμενο κτηματακι του και η Μελιτα τον απολυτο ερωτα των πεντε κρεβατιων.Συγγνωμη πατωματων.


Λουκας-Νταιζη
Αυτο που τον εκβιαζει για το παραμικρο πολυ με εκνευριζει.Και το παραδεχεται κιολας οτι τον εκβιαζει.Τα νευρα μου.

Λουκας:Κοσμος επιπεδου σε κατασταση δαπεδου : respect : : respect :

Πετρος-Αμαλια
Την ξερει καλα την κορη του ο Πετρακης.Ετσι ετσι.

Νικολας-Δαφνη
Πολυ μικρη σκηνη.Δεν την χαρηκα οσο θα ηθελα.Αλλα χαριτωμενη.

Λουκας-Νορα
Για αλλη μια φορα ασχολουνται με τους αλλους και πολυ με εκνευριζει.Μας ριχνουν πεντε ψιχουλα εκει ενιοτε και κρουασανακια και μετα ξανα απο την να ασχολουνται με τα προβληματα των αλλων.Λες και ο Λουκας εχει λιγοτερο σημαντικα προβληματα απο τα κρεβατωματα της Μελιτας και του Στεφανου.

ΚυριακοςΜαριλια-Αγγελα
: respect : για ολους τους.Ειδικα για Μαριλια και Κυριακο.

Αγγελα:Ολομαλλο;Γιατι οχι μεταξωτο κολωνα του σπιτιου μου; gelio
Κυριακος:Να σου πω εχει πουθενα εδω κοντα εκπτωσεις;
Αγγελα:Στα τσακιδια. gelio

Εν τω μεταξυ οταν ελεγε ο Κυριακος ''home sweet home'' εμενα μου ηρθε στο μυαλο ποιος νομιζετε;


Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Et2

Nορα-Μελιτα
Εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι μερικοι επιμενουν να συγκρινουν σαν χαρακτηρες τη Νορα και τη Μελιτα.Καμια σχεση η μια με την αλλη.Αυτο μονο.

Λουκας-Νικολας
Περιμενα κι εγω η καημενη να εχουμε την γνωστη πλεον ψυχαναλυση του Λουκα απο τον Νικολα και αντ'αυτου ειδαμε να ασχολουνται παλι με αλλωνων τα προβληματα.

Κυριακος-Στεφανος-Αντιγονη
Συναντηση κορυφης που την περιμενα πως και πως.Με το που ακουσε ο Στεφανος ποιος ειναι καταλαβε τι τον περιμενει.Οχι σαν τους αλλους που οσο να πειτε μια αγνοια κινδυνου την ειχαν.

Αντιγονη:Πως και δεν γνωριστηκαμε νωριτερα;
Στεφανος:Ο κυριος Χαριτος ειναι σε ενα ειδος ιδρυματος ας πουμε.
Κυριακος:Πολυ σωστα το εθεσες γαμπρε μου.
Αντιγονη:Προβληματα υγειας;
Στεφανος:Υγειας των αλλων gelio : respect :

Λουκας-Νορα-Στεφανος-Αντιγονη
Μια αμηχανια τα παιδια μας την ειχαν.Παντως περιμενω δυνατες σκηνες αναμεσα σε αυτη την πενταδα.Βαζω και την Ευα μεσα.

Μανος-Ηλιας
Περιττη σκηνη.Ανευ λογου και ουσιας.

Στεφανος-Αντιγονη
Επαναλαμβανω.Μονο σε μενα φαινεται παραξενο οτι μονο μπροστα στη μητερα του δειχνει να μη θελει αυτο το γαμο;Γιατι μετα στο τηλεφωνο με την Ευα και φιλακια της εστειλε και ελαμπε,και της ειπε ''μην ξεχασεις το ραντεβου μας αυριο''.Κατι γινεται εδω.

Κυριακος-Ευα-Αγγελα-Μαριλια
Οο και να μου σπαει τα νευρα ο Κυριακος πεφτω κατω απο τα γελια οταν τον βλεπω σε σκηνη.Ηθελε και φιλακια.Παντως γεματη ατακες η σκηνη.

Μανος-Λουκας-Νικολας
Τσιναει ο Μανος οταν ακουει ''Νταιζη'' αλλα εξακολουθει να μην μιλαει για να σωσει τον φιλο του.Τι ειχες Γιαννη;Τι ειχα παντα.

Νορα-Ευα-Μαριλια-Αγγελα-Δαφνη
Δουλεμα για φιλακια και Νταιζη.Χαριτωμενη σκηνη.

Αμαλια-Μελιτα
Ειναι που ειναι αδυνατη η Μελιτα τρις χειροτερη θα καταντησει.Αλλα και μονο που καθομαι να βλεπω τις σκηνες της για να σχολιαζω μεγαλη χαρη της κανω.Τι ειπε η Αμαλια;Αξιοπρεπεια;Ειμαστε σιγουρη πως την ξερει αυτη την λεξη η Μελιτα;

Μανος-Νικολας-Λουκας
Αφου θα πας βρε αγορι μου κι εσυ τι το παιζεις οτι δε θελεις κιολας;Αντε και πως αλλιως θα βρουν τροπο οι σεναριογραφοι να σας κανουν συναντηθειτε με την Ευα αλλιως και να εχουμε την σημερινη σκηνη;

Ευα-Νορα-Αγγελα-Δαφνη-Μαριλια-Μητσουλας
Ηθελα να ηξερα δεν μπορουσαν να σκεφτουν αλλο τροπο οι σεναριογραφοι για να κανουν την Ευα και τον Μανο να συναντηθουν;Επρεπε να εκμεταλευτουν το καλυτερο ζευγαρι της σειρας για αυτο;Πεντε-εξι ανθρωποι ειναι ολοι μαζι δεν μπορουσαν να βρουν αλλον τροπο;Πρεπει δηλαδη παλι η Νορα να γινεται ''κατινα'' και να τρεχει στα μπουζουκια για να κανει σκηνες στον Λουκα;Ελεος!!!!!!!!

Πετρος-Ηλιας
Ο Ηλιας αφησε τις μπηχτες του.Αλλα συμφωνω μαζι του.Τωρα αρχιζουν ολα.Τωρα θα αρχισει το μεγαλο γλεντι.Και ανυπομονω.

Μπουζουκοκατασταση μερος 1ο
Αλλιως το ειχα φανταστει ολο το σκηνικο στο μαγαζι.Ομολογουμενως βεβαια η Πολυχρονιδη ειναι φωναρα.

Στεφανος-Μελιτα-Χρηστος-Αντιγονη
Ο Στεφανος στο πατωμα να πινει-ειδατε που λεγατε οτι δεν εχουμε δει εναν αντρα στα πατωματα για μια γυναικα;-η Μελιτα να πηγαινει πανω κατω-πιο σιγα κοπελια θα ανοιξεις τρυπα στο πατωμα και που θα σε ξαπλωνει ο απολυτος μετα;-η Αντιγονη απο μακρια να κοιταζει και ο Χρηστος να προσπαθει να παρηγορησει τον φιλο του.Και μετα η Μελιτα για αλλη μια φορα να τρεχει να κανει το μπατσελορ του γαμπρου.

Στεφανος-Μελιτα
Ειδατε που δεν την ξερει τη λεξη αξιοπρεπεια η Μελιτα;Μα παλι παρακαλια κοπελια;Αφου το αγορι σε διωχνει τι θελεις και παρακαλας παλι;Δηλαδη ελεος.Ακομα και η ξεφτιλα εχει καποιο οριο.Τουλαχιστον πηρε το φιλι που τοσο πολυ παρακαλουσε για να παρει.

Μπουζουκοκατασταση μερος 2ο
Το ντουετο Λουκα-Νταιζης εξαιρετικο.Οι ματιες του Λουκα στη Νορα την ωρα που τραγουδουσε ακομα καλυτερες.Τα βλεμματα του Μανου και της Ευας αν και δεν ειχαν αμεση επαφη ειχαν αυτο το κατι.Η ζεμπεκια εξαιρετικη.Η σκηνη Μανου-Ευας ενα μονο δειγμα της σημερινης σκηνης στην παραλια που προμηνυεται εξαιρετικη.

Αρκετα καλο επεισοδιο.Περιμενω τον σημερινο γαμο.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

εκτος απο καποια σημεια που αναφερεσαι σε στεφανο και μελιτα,κατα τα αλλα συμφωνω...
οσο για τη συμπεριφορα του στεφανου μπροστα στη μητερα του και την ευα νομιζω οτι συμβαινει το προφανες...μπροστα στη ευα υποκρινεται οτι ειναι χαρουμενος και θελει αυτο το γαμο,αλλιως ξερει οτι εκεινη κατι θα υποψιαστει...εχει παρει την αποφαση να την παντρευτει και να μην κανει πισω και προσπαθει να συμβιβαστει...η μητερα του ομως ξερει την αληθεια,ξερει οτι εκεινος τη ζωη του την ονειρευτηκε με τη μελιτα και οτι την ευα την παντρευεται μονο και μονο για το παιδι οποτε μπροστα της δεν χρειαζεται να υποκρινεται το χαρουμενο...και οταν ηταν μονος και επινε φανηκε η δυστυχια του...δηλαδη σε ποιον φανηκε στη σκηνη που επινε οτι ηταν χαρουμενος και παντρευεται τη γυναικα που θελει?και οταν μιλουσε στην ευα εγω δεν ειδα να λαμπει καθολου,ειχε ενα υφος συγκαταβατικο και παρα τα λογια μου φανηκε τυπικο τηλ και απο τους δυο...και στην τελευταια σκηνη με στεφ-μελ δεν ειδα το στεφ να μη θελει φιλια και να αντιστεκεται...εγω αλλα ειδα..ακουσα πως ειπε οτι δε θα την ξεχασει ποτε...τον ειδα να την κοιταζει με αγαπη ...αν δεν ηθελε θα μπορουσε απλως να τη διωξει...απλως ουτε και εκεινος μπορουσε να κρατηθει.....τα υπολοιπα σημερα...


Tότε συγνώμη αλλά πρόκειται για ανθρωπάκι. Αν παντρεύεται απο συγκατάβαση ή για να μην έχει ο Μάνος την Εύα και κατ επέκτασιν το παιδί του είναι τρεις φορές χειρότερος απ το Μάνο. Γιατί μπλέκει δύο γυναίκες σε μια κατάσταση που ήδη την έχουν βιώσει και έχουν πληγωθεί για να νοιώθει αυτός καλά με τον εαυτό του και για να μη χάσει όσα θεωρεί δικά του.

συμφωνω με αυτα που λες για το στεφανο...απο εδω και περα για οσα συμβουν θα ειναι υπευθυνος γιατι δεν ειχε το θαρρος να πει την αληθεια και να αντιμετωπισει τις συνεπειες...φαινεται οτι το γαμο δεν το θελει οσο και να προσπαθει να το κρυψει και θα πληγωσει πολυ κοσμο...χειροτερος απο το μανο δεν μπορει να γινει ομως...η διαφορα τους εγκειται στο οτι ο μανος εκανε τα παντα απο εγωισμο,για την παρτη του...ο στεφ κανει τραγικα λαθη αλλα επειδη θεωρει οτι αυτο ειναι το σωστο και οτι ετσι προστετευει την ευα,τη μελιτα και το παιδι του...δηλαδη στο στεφανο δεν καταλογιζω προθεση αλλα βλακεια...στο μανο παλι καταλογιζω οτι σας βρισκεται...

Εμένα ο Μάνος μες την αλητεία του μου βγάζει μία βαρβατήλα, έχει α******α, ο Στέφανος από την άλλη είναι το άκρως αντίθετο του Στράτου, πολύ βουτυρομπεμπές καλά τον αναφέρουν κάποιοι ΖΙΖΙ.

Καλά loukas-nora ο ΕΤ έγραψε.

παρολο που θεωρω το μανο το χειροτερο ειδος αντρα μαλλον θα συμφωνησω σε αυτο πουν λες...και αυτος ο στεφανος εχει καταντησει ολα τα να παει μεσω λαμιας...μεχρι να αποφασισει και να ξανααποφασισει...μηπως να του εδινε η παραγωγη κανενα οπλο...λεω τωρα εγω μηπως του λειπει το οπλο γι αυτο δεν μπορει να συγχρονιστει...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από mirrella Δευ Φεβ 15, 2010 6:39 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ , ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ Ο ΗΛΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ?.
ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΤΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ,
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?

mirrella
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από LIBRA Δευ Φεβ 15, 2010 6:40 pm

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ Η ΜΕΛΙΤΑ;

ΩΣ ΠΡΩΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ;

ΩΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ;

ΩΣ ΦΙΛΗgelio ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟΣΑ ΜΑΖΙ;

ΩΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΔΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ;

ΩΣ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ;(ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ)

Η'

ΜΗΠΩΣ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΑΠ'ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ;

ΜΗΠΩΣ Η ΜΑΓΚΙΑThumbs upΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ;
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης