Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

+44
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
stefanos-melita
Penny
almaresi
anna90
glgs
rachel
Pennaki.......!!
hionati
keratsini
mariaki
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
KatsaroYpotheto
Jennifer
mina
nikidanis
Izabella29
aggeliki
DESPOINA
sarita
kikialex
elli
PrincessRachel
mimi
Καρ-Mik
ΕΥΑ
KonstantinaA
$ofi@ loukakos + nora
FieryRed
Ntinaki Agapaei Petraki
elena-7-
verile_mistika
evanna
loukitsa
margaret
LIBRA
Ntinaki1
Alexitsa
soso
anastasia20
filitsa
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap42%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 42% 
[ 27 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 64
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από mimi Παρ Φεβ 12, 2010 9:26 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: αχ μια περιληψούλα φοβερές μου συμφορουμίτσες pleeease pleeease


Με λίγα λόγια
Μελίτα να σέρνεται
Μάνος στα χάλια του
Εγώ δεν ειμαι Μάνος σαν να τον πανε για κρέμασμα μη χε...... κάτι άντρες που δήθεν φοράνε πανταλόνια
Κυριάκος έκανε επίσκεψη στη συμπεθέρα με το γνωστό του τακτ
Τα κορίτσια πηγαν να φανε στην Εύα και κατέληξαν στο μπουζουκάδικο
Τα αγόρια πήραν τον Μάνο στο μπουζουκάδικο
Νταίζη για να κοντράρει φώναξε το Λουκά και τραγούδησαν μαζί το σημαδι
Κατινάρα πηγε στο γαμπρό ΟΧΙ δεν ζήτησε αγκαλια μόνο φιλί
Μάναρος έκανε παραγγελιά σε βλέπω στο ποτήρι μου ΘΕΟΣ
Εύα φεύγει και ο Μάνος την ακολουθεί
Τρέχουν να τους προλάβουν αλλα δεν......

thanks Μαρία μου
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από elli Παρ Φεβ 12, 2010 9:28 pm

Τελικά με το σημερινό επεισόδιο παίρνω πίσω αυτό που είχα πει ότι η σειρά έχει αρχίσει να κάνει κοιλιά..ο γάμος είναι η αφετηρία για να ξεκινήσει η δράση ξανά...
Γενικά το επεισόδιο ήταν καλό αλλά φυσικά το αποκορύφωμα ήταν η σκηνή Στέφανου-Μελίτας...το βλέμμα του Στέφανου με έκανε να λιώσω, πρώτη φορά την κοιτάει έτσι...Περιμένω το επεισόδιο της Δευτέρας να δω το ακόμα πιο παθιασμένο φιλί και τη θεά Μελίτα.
Μετά από αυτό ελπίζω να αναθεωρήσουν κάποιοι την άποψή τους προς αυτήν, γιατί ρωτώ:Ποιος θα είχε τα κότσια να το κάνει αυτό; Αυτό θα πει πόνος... Snif

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 12, 2010 9:31 pm

elli έγραψε:Τελικά με το σημερινό επεισόδιο παίρνω πίσω αυτό που είχα πει ότι η σειρά έχει αρχίσει να κάνει κοιλιά..ο γάμος είναι η αφετηρία για να ξεκινήσει η δράση ξανά...
Γενικά το επεισόδιο ήταν καλό αλλά φυσικά το αποκορύφωμα ήταν η σκηνή Στέφανου-Μελίτας...το βλέμμα του Στέφανου με έκανε να λιώσω, πρώτη φορά την κοιτάει έτσι...Περιμένω το επεισόδιο της Δευτέρας να δω το ακόμα πιο παθιασμένο φιλί και τη θεά Μελίτα.
Μετά από αυτό ελπίζω να αναθεωρήσουν κάποιοι την άποψή τους προς αυτήν, γιατί ρωτώ:Ποιος θα είχε τα κότσια να το κάνει αυτό; Αυτό θα πει πόνος... Snif


Oι αρχαίαι ημών έλεγαν το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού
Η Μελίτα παραμονή ενός άλλου γάμου το είχε ξανακάνει δεν είναι πρωτάρα έχει πάρει τη ρέγουλα.
Μόνο που τότε σφουγγάρισε τα παρκέ ενώ σήμερα ο γαμπρός δεν της έκανε τη χάρη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από mimi Παρ Φεβ 12, 2010 9:37 pm

elli έγραψε:Τελικά με το σημερινό επεισόδιο παίρνω πίσω αυτό που είχα πει ότι η σειρά έχει αρχίσει να κάνει κοιλιά..ο γάμος είναι η αφετηρία για να ξεκινήσει η δράση ξανά...
Γενικά το επεισόδιο ήταν καλό αλλά φυσικά το αποκορύφωμα ήταν η σκηνή Στέφανου-Μελίτας...το βλέμμα του Στέφανου με έκανε να λιώσω, πρώτη φορά την κοιτάει έτσι...Περιμένω το επεισόδιο της Δευτέρας να δω το ακόμα πιο παθιασμένο φιλί και τη θεά Μελίτα.
Μετά από αυτό ελπίζω να αναθεωρήσουν κάποιοι την άποψή τους προς αυτήν, γιατί ρωτώ:Ποιος θα είχε τα κότσια να το κάνει αυτό; Αυτό θα πει πόνος... Snif

ναι η πονεμένη
άλλη άντρα δεν έχασε μόνο η Μαρουλίτα
η κοπελιά τα φαγε τα μούτρα της αλλά μυαλό δεν έβαλε ακόμα αγκαλίτσες και φιλάκια ζητιανεύει
και ρωτάω εγώ τώρα τη Μελίτα πως θα την λέω ;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από elli Παρ Φεβ 12, 2010 9:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Μελίτα να σέρνεται
Εγώ δεν ειμαι Μάνος σαν να τον πανε για κρέμασμα μη χε...... κάτι άντρες που δήθεν φοράνε πανταλόνια
Κατινάρα πηγε στο γαμπρό ΟΧΙ δεν ζήτησε αγκαλια μόνο φιλί

Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν και συγγνώμη για αυτό που θα πω αλλά..τελικά δεν καταλαβαίνετε τι θα πει πόνος και έρωτας εσείς έτσι;;Δεν πειράζει...ίσως να μην έχετε ζήσει παρόμοιες καταστάσεις, γιατί όταν είσαι τόσο ερωτευμένη δεν μπορείς να ελέγξεις τον εαυτό σου.Η Μελίτα μπορεί να σέρνεται αλλά είναι ΚΥΡΙΑ δεν θα καταστρέψει το γάμο και θα κάνει πίσω για να μην πληγωθεί η Εύα μας..Θυμάστε τι έκανε όμως αυτή πέρσι; Δηλαδή δικαιολογείται την Εύα που ξεδιάντροπα πήγε και είπε στη Μελίτα ό, τι είπε και τώρα σας πείραξε που η Μελίτα υποφέρει χωρίς να το δείχνει σε κανέναν..και επειδή δεν μπορεί να δεχτεί ότι έχασε τον έρωτα της ζωής της του ζήτησε τι; ένα τελευταίο φιλί; Τι να πω αν εσείς το βρίσκετε λογικό αυτό τι να πω;
Συγγνώμη και πάλι αν αυτό προκαλέσει αντιδράσεις αλλά κάποιος πρέπει να υποστηρίξει τη Μελίτα και όσο συνεχίζεται να την χτυπάτε τόσο θα συνεχίσω να τη στηρίζω εγώ...... Threat

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Παρ Φεβ 12, 2010 9:44 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΦΩΝΗ Η ΝΤΑΙΖΗ ΦΟΒΕΡΗ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΩΡΑΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η ΚΑΤΙΝΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΝΟΡΑ & ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΕΣ, ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ & Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΔΕΝ ΠΑΝΕ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΜΙΑ ΕΙΤΕ ΔΕΚΑ ΣΕ ΑΠΟΓΕΙΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΕΣ elli ΕΙΣΑΙ ΟΛΟΣΩΣΤΗ ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΑΠΟΥΣΑΝ ΠΑΡΑΦΟΡΑ & ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ & ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ & ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ ΘΑ ΧΟΡΕΥΑΝΕ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kikialex στις Παρ Φεβ 12, 2010 9:53 pm, 1 φορά

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 12, 2010 9:46 pm

ΤΟ ΑΝΤΡΟΧΩΡΙΣΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ. ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΟΥΝ. ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΧΩ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΩ, ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΞΕΦΤΥΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ, ΠΟΥ ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΧΑΒΑ ΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΦΙΛΑΚΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΧΑΝΟΥΜΕ. ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΗΔΕΝ!!!!!!!!!!!!!!! ΕΔΩ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ "ΦΤΟΥ ΣΟΥ" ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟΥΝ Fskl ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 12, 2010 9:50 pm

ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ ΒΑΡΙΑ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΑ, ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΟ ΛΕΝΕ ΜΕ ΖΕΙΜΠΕΚΙΕΣ.

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ, : respect : : respect : ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΞΕΡΕΣ ΠΕΦΤΟΥΝ .

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από sarita Παρ Φεβ 12, 2010 10:22 pm

θα αναλυσω αυριο το επεισοδιο αλλα θελω να σχολιασω κατι ομως για την μελιτα που λετε.Οταν πηγε η ευα και φανερωθηκε στην μελιτα η μελιτα τουλαχιστον ηταν ηδη μανα και το ειχε το παιδι της.Η ευα ομως τωρα που θα μαθει για μελιτα και στεφανο εξαιτιας της μελιτας το μωρο το χανει.Για σκεφτειτε λιγο ολες ποια ειναι σε πιο δυσκολη θεση?Η μελιτα που ηδη το ειχε το παιδακι της η η ευα που ηταν εγκυος και λαχταρουσε να το κρατησει στα χερια της.Και λαθος της βεβαια δεν λεω αλλα ηθελε να εκδικηθει τον μανο που της πουλησε το παραμυθι διαζυγιου οταν φανερωθηκε στην μελιτα .Και απο οσο ειδα ο στεφανος μεσα στα πολλα παραμυθια δεν ειπε στην μελιτα οτι θα χωρισει την ευα ηταν ηδη μαζι οταν ανταλλαξαν το φιλι και τωρα της το ξεκαθαρισε οτι θα ειναι με την ευα.Αυτα.Σχολια για το επεισοδιο αυριο
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Φεβ 12, 2010 10:34 pm

Αν η Εύα είναι νύφη που πάει και παντρεύεται μόνο για το παιδάκι της και μόνο και για να έχει έναν πατέρα, εγώ είμαι ο Πάπας! Αυτή θέλει και παντρεύεται και μια χαρά βολεύεται πάλι. Έτσι είναι οι στεναχωρημένες νύφες που παντρεύονται επειδή δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς; Η Ρεγγίνα ήταν νύφη που όντως παντρευόταν τον Άγγελο υποχρεωτικά. Ήταν θλιμμένη η κοπέλα, σπάραζε από πόνο! Όχι η Εύα. Περίμενε μέσα στα γελάκια και τις χαρές το νυφικό, έκανε αστεία μια χαρά και στο τραπέζι, αφού πέταξε μια κουβέντα η Δάφνη για τον Μάνο, θυμήθηκε και τον "καρμικό" φευγαλέα.

Ο Στέφανος από την άλλη, όντως ήταν στεναχωρημένος και με μια μούρη μέχρι τα πατώματα! Σε όλες τις σκηνές. Του έφεραν το γαμπριάτικο και ούτε που έδωσε σημασία, του λέει η μάνα του ότι θα είναι ο πιο κούκλος γαμπρός και απάντησε "ναι, άλλη έννοια δεν είχα τώρα". Και γενικότερα φαινόταν ότι μόνο χαρούμενος δεν είναι με αυτόν τον γάμο.

Καλά η Μελίτα, αυτή και αν είναι στεναχωρημένη. Κουράγιο κούκλα!

Όσο για τον Μάνο, στεναχωρημένος ήταν αλλά ΔΕΝ πείθει. Δεν στεναχωριέται γιατί χάνει την Εύα αλλά γιατί χάνει!
Ζεϊμπέκικα έχουμε δει και καλύτερα.

Λουκάς-Νταίζη : respect : στο ντουέτο. Και η Νταίζη κούκλα!

Η Νόρα... αναρωτιέμαι πόσο πιο Κατίνα μπορεί να γίνει. Μα είναι δυνατόν τώρα; Και δεν λέω μόνο για το ότι πήγε επίτηδες στο ίδιο μαγαζί μόνο και μόνο επειδή ήταν ο Λουκάς ( εδώ τον έχει ακολουθήσει στην Χαλκίδα), αλλα και για αυτά τα χαζά που έκανε και πήγε επειδικτικά και του πετούσε λουλούδια. Και τι πράγματα είναι αυτά την Δευτέρα;Είναι δυνατόν; Μορφωμένη γυναίκα, δικηγόρος να κάθεται να τραβιέται με την Νταίζη για μια ανθοδέσμη; ΕΛΕΟΣ! Την Μελίτα λένε μερικοί, αλλά για μένα η Νόρα είναι αυτή που έπιασε τον πάτο. Αν τα φτιάξει με το καλό με τον Λουκά τι θα κάνει; Θα τον ακολουθεί και στην τουαλέτα;

Η άλλη η Εύα στο μεταξύ θυμήθηκε τον "καρμικό" μόνο στην μπουζουκλερί... εκτός μπουζουκλερί παθαίνει αμνησία.

Κυριάκος: Home sweet home!!Θεόόόόόός! Και ουστ Αντιγόνη που θα τον πεις και κατακάθι. Ο Κυριάκος είναι είδωλο! : respect : : respect :
Πολύ πλάκα πάντως η σκηνές του Κυριάκου όλες. Που θέλει και Θερμοκήπιο. Έτσι Αντιγόνη, δες το σόϊ που πας να συγγενέψεις.


Στέφανος-Μελίτα: Για άλλη μια φορά τέλειοι! Περιμένω την συνέχεια την Δευτέρα! Heart2
Αυτά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από elli Παρ Φεβ 12, 2010 10:39 pm

alexandra 35 έγραψε:ΤΟ ΑΝΤΡΟΧΩΡΙΣΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ. ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΟΥΝ. ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΧΩ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΩ, ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΞΕΦΤΥΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ, ΠΟΥ ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΧΑΒΑ ΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΦΙΛΑΚΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΧΑΝΟΥΜΕ. ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΗΔΕΝ!!!!!!!!!!!!!!! ΕΔΩ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ "ΦΤΟΥ ΣΟΥ" ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟΥΝ Fskl ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.

Ok ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του και αυτό σχετίζεται άμεσα με την προσωπικότητα του καθενός..εγώ που είμαι λίγο πιο του δράματος λατρεύω..ΣΤΕΦΑΝΟ+ΜΕΛΙΤΑ..όσοι τώρα αγαπούν την πλάκα και το χαβαλέ υποστηρίζουν φυσικά το Λουκά και τη Νόρα που φέρονται σαν μικρά παιδιά και δίνουν το κωμικό στοιχείο στη σειρά..τώρα ο Μάνος και η Εύα είναι πότε το ένα και πότε το άλλο...Μπορούμε να εκφράζουμε ελεύθερα τη γνώμη μας αλλά λίγο πιο ήρεμα..δε νομίζω να αρέσει σε κανέναν να λέω και εγώ τίποτα περίεργα για την Εύα ή κάποιον άλλον..μην λέτε και εσείς τότε αυτές τις βλακείες για τη Μελίτα. Το ότι υποστηρίζουμε κάποιον δε σημαίνει ότι πρέπει να θάβουμε και όλους τους άλλους... Agree

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από elli Παρ Φεβ 12, 2010 10:44 pm

Ntinaki1 έγραψε:Αν η Εύα είναι νύφη που πάει και παντρεύεται μόνο για το παιδάκι της και μόνο και για να έχει έναν πατέρα, εγώ είμαι ο Πάπας! Αυτή θέλει και παντρεύεται και μια χαρά βολεύεται πάλι. Έτσι είναι οι στεναχωρημένες νύφες που παντρεύονται επειδή δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς; Η Ρεγγίνα ήταν νύφη που όντως παντρευόταν τον Άγγελο υποχρεωτικά. Ήταν θλιμμένη η κοπέλα, σπάραζε από πόνο! Όχι η Εύα. Περίμενε μέσα στα γελάκια και τις χαρές το νυφικό, έκανε αστεία μια χαρά και στο τραπέζι, αφού πέταξε μια κουβέντα η Δάφνη για τον Μάνο, θυμήθηκε και τον "καρμικό" φευγαλέα.

Ο Στέφανος από την άλλη, όντως ήταν στεναχωρημένος και με μια μούρη μέχρι τα πατώματα! Σε όλες τις σκηνές. Του έφεραν το γαμπριάτικο και ούτε που έδωσε σημασία, του λέει η μάνα του ότι θα είναι ο πιο κούκλος γαμπρός και απάντησε "ναι, άλλη έννοια δεν είχα τώρα". Και γενικότερα φαινόταν ότι μόνο χαρούμενος δεν είναι με αυτόν τον γάμο.

Καλά η Μελίτα, αυτή και αν είναι στεναχωρημένη. Κουράγιο κούκλα!

Όσο για τον Μάνο, στεναχωρημένος ήταν αλλά ΔΕΝ πείθει. Δεν στεναχωριέται γιατί χάνει την Εύα αλλά γιατί χάνει!
Ζεϊμπέκικα έχουμε δει και καλύτερα.

Λουκάς-Νταίζη : respect : στο ντουέτο. Και η Νταίζη κούκλα!

Η Νόρα... αναρωτιέμαι πόσο πιο Κατίνα μπορεί να γίνει. Μα είναι δυνατόν τώρα; Και δεν λέω μόνο για το ότι πήγε επίτηδες στο ίδιο μαγαζί μόνο και μόνο επειδή ήταν ο Λουκάς ( εδώ τον έχει ακολουθήσει στην Χαλκίδα), αλλα και για αυτά τα χαζά που έκανε και πήγε επειδικτικά και του πετούσε λουλούδια. Και τι πράγματα είναι αυτά την Δευτέρα;Είναι δυνατόν; Μορφωμένη γυναίκα, δικηγόρος να κάθεται να τραβιέται με την Νταίζη για μια ανθοδέσμη; ΕΛΕΟΣ! Την Μελίτα λένε μερικοί, αλλά για μένα η Νόρα είναι αυτή που έπιασε τον πάτο. Αν τα φτιάξει με το καλό με τον Λουκά τι θα κάνει; Θα τον ακολουθεί και στην τουαλέτα;

Η άλλη η Εύα στο μεταξύ θυμήθηκε τον "καρμικό" μόνο στην μπουζουκλερί... εκτός μπουζουκλερί παθαίνει αμνησία.

Κυριάκος: Home sweet home!!Θεόόόόόός! Και ουστ Αντιγόνη που θα τον πεις και κατακάθι. Ο Κυριάκος είναι είδωλο! : respect : : respect :
Πολύ πλάκα πάντως η σκηνές του Κυριάκου όλες. Που θέλει και Θερμοκήπιο. Έτσι Αντιγόνη, δες το σόϊ που πας να συγγενέψεις.


Στέφανος-Μελίτα: Για άλλη μια φορά τέλειοι! Περιμένω την συνέχεια την Δευτέρα! Heart2
Αυτά!


Μα να συμφωνώ σε όλα; σε όλα; Hugg
Ένα έχω να πω: Στέφανος+Μελίτα Heart2 Heart2Heart2
Έτσι θα το γράφουμε συνέχεια για να το εμπεδώσουμε...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 12, 2010 10:45 pm

Η Νόρα, μπορεί να κάνει μικροκατινίτσες, αλλα η Νόρα:
-Δεν παρακαλάει (για ακόμη μια φορά), τον Λουκά να της δώσει ένα φιλάκι.....
-Η Νόρα, δεν έχει φάει το φτύσιμο της ζωής της απο τον ''απολυτο''.Αντίθετα, ο Λουκάς, της δείχνει κάθε μέρα πόσο σημαντική είναι για αυτόν.(βλέπε προχτεσινό επεισόδιο)
-Η Νόρα, δεν έχει παιδί να μεγαλώσει, και ΔΕΝ το παρατάει για χάρη του απόλυτου.
-Η Νταίζη, κακομεταχειρείζεται και φέρεται άσχημα στον Λουκα-και τον εκβιάζει, και το ξέρει η Νόρα. Και προφανώς αντιδράει. Η Εύα πάλι, μια χαρά τα πάει με το Στέφανο....
-Η Νόρα, ΔΕΝ πάει την νύχτα πριν το γάμο του Λουκά, να τον παρακαλάει...

Η Νόρα ναι, κάνει κατινίτσες, κανείς δεν το αρνείται, αλλα μην συγκρίνουμε την αξιοπρέπεια με την ανύπαρκτη αξιοπρέπεια...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από mimi Παρ Φεβ 12, 2010 10:48 pm

Ntinaki1 έγραψε:Αν η Εύα είναι νύφη που πάει και παντρεύεται μόνο για το παιδάκι της και μόνο και για να έχει έναν πατέρα, εγώ είμαι ο Πάπας! Αυτή θέλει και παντρεύεται και μια χαρά βολεύεται πάλι. Έτσι είναι οι στεναχωρημένες νύφες που παντρεύονται επειδή δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς; Η Ρεγγίνα ήταν νύφη που όντως παντρευόταν τον Άγγελο υποχρεωτικά. Ήταν θλιμμένη η κοπέλα, σπάραζε από πόνο! Όχι η Εύα. Περίμενε μέσα στα γελάκια και τις χαρές το νυφικό, έκανε αστεία μια χαρά και στο τραπέζι, αφού πέταξε μια κουβέντα η Δάφνη για τον Μάνο, θυμήθηκε και τον "καρμικό" φευγαλέα.

διαφωνώ απολύτως
η Εύα τον αγαπάει τον Στέφανο και νιώθει καλά και ευτυχισμένη μαζί του το Μάνο όμως ποτέ δεν τον ξέχασε το έχει πει και η ίδια άπειρες φορές
τώρα το να συγκρίνουμε γάμο Εύας-Στέφανου με γάμο Ρεγγίνας-Άγγελου είναι σαν να συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Παρ Φεβ 12, 2010 10:55 pm

Ntinaki -elli Η ΤΕΘΛΗΜΕΝΗ ΝΥΦΗ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από mimi Παρ Φεβ 12, 2010 10:56 pm

Mik έγραψε:Η Νόρα, μπορεί να κάνει μικροκατινίτσες, αλλα η Νόρα:
-Δεν παρακαλάει (για ακόμη μια φορά), τον Λουκά να της δώσει ένα φιλάκι.....
-Η Νόρα, δεν έχει φάει το φτύσιμο της ζωής της απο τον ''απολυτο''.Αντίθετα, ο Λουκάς, της δείχνει κάθε μέρα πόσο σημαντική είναι για αυτόν.(βλέπε προχτεσινό επεισόδιο)
-Η Νόρα, δεν έχει παιδί να μεγαλώσει, και ΔΕΝ το παρατάει για χάρη του απόλυτου.
-Η Νταίζη, κακομεταχειρείζεται και φέρεται άσχημα στον Λουκα-και τον εκβιάζει, και το ξέρει η Νόρα. Και προφανώς αντιδράει. Η Εύα πάλι, μια χαρά τα πάει με το Στέφανο....
-Η Νόρα, ΔΕΝ πάει την νύχτα πριν το γάμο του Λουκά, να τον παρακαλάει...

Η Νόρα ναι, κάνει κατινίτσες, κανείς δεν το αρνείται, αλλα μην συγκρίνουμε την αξιοπρέπεια με την ανύπαρκτη αξιοπρέπεια...

συμφωνώ η Νόρα κάνει κάτι μικροκατινίτσες αλλά μην συκρίνουμε την Νόρα με την Μελίτα που η αξιοπρέπειά της είναι σε χειρότερο στάδιο από το μαλλί της
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 12, 2010 11:00 pm

Mik έγραψε:Η Νόρα, μπορεί να κάνει μικροκατινίτσες, αλλα η Νόρα:
-Δεν παρακαλάει (για ακόμη μια φορά), τον Λουκά να της δώσει ένα φιλάκι.....
-Η Νόρα, δεν έχει φάει το φτύσιμο της ζωής της απο τον ''απολυτο''.Αντίθετα, ο Λουκάς, της δείχνει κάθε μέρα πόσο σημαντική είναι για αυτόν.(βλέπε προχτεσινό επεισόδιο)
-Η Νόρα, δεν έχει παιδί να μεγαλώσει, και ΔΕΝ το παρατάει για χάρη του απόλυτου.
-Η Νταίζη, κακομεταχειρείζεται και φέρεται άσχημα στον Λουκα-και τον εκβιάζει, και το ξέρει η Νόρα. Και προφανώς αντιδράει. Η Εύα πάλι, μια χαρά τα πάει με το Στέφανο....
-Η Νόρα, ΔΕΝ πάει την νύχτα πριν το γάμο του Λουκά, να τον παρακαλάει...

Η Νόρα ναι, κάνει κατινίτσες, κανείς δεν το αρνείται, αλλα μην συγκρίνουμε την αξιοπρέπεια με την ανύπαρκτη αξιοπρέπεια...

Με κάλυψες απόλυτα Μικ....όλες μας λίγο πολυ κρύβουμε μια κατινιτσα μέσα μας..αλλά όχι και να συγκρίνουμε Νόρα με Μελίτα.....Τι άλλο θα ακούσουμε gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Φεβ 12, 2010 11:12 pm

Κορίτσια εγώ δεν έκανα σύγκριση Νόρας και Μελίτας( το έγραψα κάπως είναι η αλήθεια) έτσι και αλλιώς δεν με νοιάζει το θέμα να τις συγκρίνω. Απλά είπα την γνώμη μου, όπως και εσείς λέτε την δική σας που είναι σεβαστή! flower
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 12, 2010 11:40 pm

Ntinaki1 έγραψε:Αν η Εύα είναι νύφη που πάει και παντρεύεται μόνο για το παιδάκι της και μόνο και για να έχει έναν πατέρα, εγώ είμαι ο Πάπας! Αυτή θέλει και παντρεύεται και μια χαρά βολεύεται πάλι. Έτσι είναι οι στεναχωρημένες νύφες που παντρεύονται επειδή δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς; Η Ρεγγίνα ήταν νύφη που όντως παντρευόταν τον Άγγελο υποχρεωτικά. Ήταν θλιμμένη η κοπέλα, σπάραζε από πόνο! Όχι η Εύα. Περίμενε μέσα στα γελάκια και τις χαρές το νυφικό, έκανε αστεία μια χαρά και στο τραπέζι, αφού πέταξε μια κουβέντα η Δάφνη για τον Μάνο, θυμήθηκε και τον "καρμικό" φευγαλέα.

Σαφώς και η Εύα δεν παντρεύεται το Στέφανο μόνο για το παιδάκι της. Θέλει να κάνει ένα βήμα και να πάει τη ζωή της παρακάτω. Έχει μιλήσει στο Στέφανο ξεκάθαρα, και πιστεύει οτι κι εκείνος θέλει το ίδιο. Τον έχει ρωτήσει τόσες φορές αν κάτι έχει αλλάξει και ο κύριος ποτέ δεν της είπε την αλήθεια. Γι αυτήν ο Στέφανος εξακολουθεί να είναι ο άντρας που ήρθε στην Ελλάδα να την διεκδικήσει και που φώναζε σε όποιον είχε διάθεση να τον ακούσει εγώ αγαπάω την Εύα. Δεν αρνήθηκε ποτέ οτι το Μάνο τον αγάπησε παράφορα, αλλα αποδέχτηκε μέσα της οτι δεν μπορεί πια μετά από τόσα ψέματα και τόσο ξεπούλημα να είναι μαζί του.

Ntinaki1 έγραψε:
Ο Στέφανος από την άλλη, όντως ήταν στεναχωρημένος και με μια μούρη μέχρι τα πατώματα! Σε όλες τις σκηνές. Του έφεραν το γαμπριάτικο και ούτε που έδωσε σημασία, του λέει η μάνα του ότι θα είναι ο πιο κούκλος γαμπρός και απάντησε "ναι, άλλη έννοια δεν είχα τώρα". Και γενικότερα φαινόταν ότι μόνο χαρούμενος δεν είναι με αυτόν τον γάμο.

Ο Στέφανος με τη σημερινή του συμπεριφορά απλά αποδεικνύει οτι για να λέγεσαι άντρας δεν χρειάζεται απλά να φοράς πανταλόνια αλλά και να τα τιμάς. Θα πω για τον κύριο το ίδιο ακριβώς που λέω τόσο καιρό για το Μάνο. Σε μια γυναίκα που ισχυρίζεσαι οτι αγαπάς οφείλεις πριν απο οτιδήποτε άλλο ειλικρίνεια. Το να παντρεύεται επειδή απλά θεωρεί οτι αν δεν το κάνει, η Εύα και συνεπώς το παιδί του θα καταλήξουν με το Μάνο, τη στιγμή που αυτός ετοιμάζεται να μεγαλώσει με τη Μελιτα το παιδί του Μάνου είναι απλά καραγκιοζηλίκι ή μήπως κόντρα; Ότι κι απ τα δύο να είναι ο Στέφανος είναι άξιος της τύχης του και καθόλου δεν τον λυπάμαι.

Ntinaki1 έγραψε:
Καλά η Μελίτα, αυτή και αν είναι στεναχωρημένη. Κουράγιο κούκλα!

Η Μελίτα για μένα είναι στην προκειμένη περίπτωση τουλάχιστον αναξιοπρεπής. Κάνει το ίδιο λάθος δεύτερη φορά. Αναρωτιέμαι αν βρισκόταν κάποιος να ξαναστείλει μηνυματάκι στην Εύα και την πετυχαίνανε για δεύτερη φορά να φιλιέται με έναν αντρα που ετοιμάζεται να παντρευτεί με την Εύα, θα βρισκόταν κανείς να της δώσει δίκιο; Δεν νομίζω. Σημασία λοιπόν δεν έχει οτι δεν το μαθαίνουν αλλά ότι το κάνει. Τρέχει για δευτερη φορά να ζητήσει αγκαλίτσες και φιλάκια και απ το δεύτερο γαμπρό. Νομίζω οτι τη Δευτέρα θα δούμε και την Εύα φιλάει το Μάνο, μόνο που στην δική της περίπτωση δεν πήγε γυρεύοντας.

Ntinaki1 έγραψε:
Όσο για τον Μάνο, στεναχωρημένος ήταν αλλά ΔΕΝ πείθει. Δεν στεναχωριέται γιατί χάνει την Εύα αλλά γιατί χάνει!
Ζεϊμπέκικα έχουμε δει και καλύτερα

Ο Μάνος έχει να κάνει πολύ δρόμο μέχρι να πείσει οτι άλλαξε και συμφωνώ, αλλά ο Μπουγιούρης δεν συμφωνώ στην πίστα ήταν άψογος. Το ζειμπέκικο ήταν καταπληκτικό.

Ntinaki1 έγραψε:
Η Νόρα... αναρωτιέμαι πόσο πιο Κατίνα μπορεί να γίνει. Μα είναι δυνατόν τώρα; Και δεν λέω μόνο για το ότι πήγε επίτηδες στο ίδιο μαγαζί μόνο και μόνο επειδή ήταν ο Λουκάς ( εδώ τον έχει ακολουθήσει στην Χαλκίδα), αλλα και για αυτά τα χαζά που έκανε και πήγε επειδικτικά και του πετούσε λουλούδια. Και τι πράγματα είναι αυτά την Δευτέρα;Είναι δυνατόν; Μορφωμένη γυναίκα, δικηγόρος να κάθεται να τραβιέται με την Νταίζη για μια ανθοδέσμη; ΕΛΕΟΣ! Την Μελίτα λένε μερικοί, αλλά για μένα η Νόρα είναι αυτή που έπιασε τον πάτο. Αν τα φτιάξει με το καλό με τον Λουκά τι θα κάνει; Θα τον ακολουθεί και στην τουαλέτα;

Η Νόρα έχει μια δόση κατινιάς στη συμπεριφορά της αλλά δεν μπαίνει να ενοχλήσει ένα ζευγάρι που παντρεύεται. Μπαίνει ανάμεσα σε δυό ανθρώπους που η σχέση τους στηρίζεται πάνω σε έναν εκβιασμό.Όσο για το θεματάκι της ανθοδέσμης είχε ξαναπαίξει στο γάμο της Δάφνης και τότε η κατίνα ήταν η Μελίτα. Είναι απ αυτές τις κακόγουστες χαριτωμενιές που δυστυχώς έχουμε ξαναδεί στη σειρά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 12, 2010 11:42 pm

Mik έγραψε:Η Νόρα, μπορεί να κάνει μικροκατινίτσες, αλλα η Νόρα:
-Δεν παρακαλάει (για ακόμη μια φορά), τον Λουκά να της δώσει ένα φιλάκι.....
-Η Νόρα, δεν έχει φάει το φτύσιμο της ζωής της απο τον ''απολυτο''.Αντίθετα, ο Λουκάς, της δείχνει κάθε μέρα πόσο σημαντική είναι για αυτόν.(βλέπε προχτεσινό επεισόδιο)
-Η Νόρα, δεν έχει παιδί να μεγαλώσει, και ΔΕΝ το παρατάει για χάρη του απόλυτου.
-Η Νταίζη, κακομεταχειρείζεται και φέρεται άσχημα στον Λουκα-και τον εκβιάζει, και το ξέρει η Νόρα. Και προφανώς αντιδράει. Η Εύα πάλι, μια χαρά τα πάει με το Στέφανο....
-Η Νόρα, ΔΕΝ πάει την νύχτα πριν το γάμο του Λουκά, να τον παρακαλάει...

Η Νόρα ναι, κάνει κατινίτσες, κανείς δεν το αρνείται, αλλα μην συγκρίνουμε την αξιοπρέπεια με την ανύπαρκτη αξιοπρέπεια...
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ. ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΥΓΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΒΛΕΠΟΠΥΜΕ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Σαβ Φεβ 13, 2010 12:01 am

Η ΕΥΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΕΡΩΤΑΣ, ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ. ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΜΩΣ, Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΖΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ.

ΕΚΑΝΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ. ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟΣ, ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΓΑΠΗΣΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

ΤΩΡΑ Η ΕΥΑ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΠΟΤΕ. ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ, ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ, ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΤΑ. ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΙ ΠΑΛΑΒΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.

ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ, ΠΩΣ ΤΗ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ Η ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙ ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΔΙΕΨΕΥΣΑΝ.

ΕΚΑΤΣΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΤΗΣ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΠΙΑ.

ΤΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ, ΕΔΩ ΒΑΔΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ. ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ? ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ? ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΝΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Σαβ Φεβ 13, 2010 12:25 am

Το επεισόδιο καλό μόνο κ μόνο για την ζεμπακιά του θεού!! Love!

Πήρε φωτιά η οθόνη!! Love!

Ελεος πια με τον Μπούλη κ την κλάψα!! Καλά αυτή τα ίδια λόγια που έλεγε στον Μάνο έλεγε κ στον απόλυτο κ τώρα εμείς πρέπει να τη πάρουμε στα σοβαρά… cake .μη στεναχωριέσαι κατινάκι σε 2 μήνες θα βρείς άλλον να σέρνεσαι στα πατώματα!

Ο Λουκάκος υπέροχος!! Love!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 13, 2010 1:05 am

Clarabelle έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Καλά η Μελίτα, αυτή και αν είναι στεναχωρημένη. Κουράγιο κούκλα!

Η Μελίτα για μένα είναι στην προκειμένη περίπτωση τουλάχιστον αναξιοπρεπής. Κάνει το ίδιο λάθος δεύτερη φορά. Αναρωτιέμαι αν βρισκόταν κάποιος να ξαναστείλει μηνυματάκι στην Εύα και την πετυχαίνανε για δεύτερη φορά να φιλιέται με έναν αντρα που ετοιμάζεται να παντρευτεί με την Εύα, θα βρισκόταν κανείς να της δώσει δίκιο; Δεν νομίζω. Σημασία λοιπόν δεν έχει οτι δεν το μαθαίνουν αλλά ότι το κάνει. Τρέχει για δευτερη φορά να ζητήσει αγκαλίτσες και φιλάκια και απ το δεύτερο γαμπρό. Νομίζω οτι τη Δευτέρα θα δούμε και την Εύα φιλάει το Μάνο, μόνο που στην δική της περίπτωση δεν πήγε γυρεύοντας.



για μερικούς η μελίτα είναι αναξιοπρεπής...εμένα όσο και δεν μου αρέσει που δεν έχει ξαποστείλει ακόμα το στέφανο,την καταλαβαίνω...αλλά και την εύα δε νομίζω να την απήγαγε ο μάνος και να την πήγε στην παραλία και να την φίλησε με το ζόρι..το ήθελε και η εύα...εγώ δεν την κατηγορώ...
αλλά αν είναι να κατηγορήσουμε τουλάχιστον να το κάνουμε και για τις 2 ή για καμία..δε γίνεται να κατηγορούμε τη μία και την άλλη να την δικαιολογούμε για το ίδιο πράγμα...
τουλάχιστον η μελίτα δεν παντρεύεται...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από mimi Σαβ Φεβ 13, 2010 1:12 am

ας σχολιάσω κι εγώ
Έναρξη επεισοδίου
κυρίες Χαρίτου : ε τίποτα ιδιαίτερο δεν με συγκίνησε και πάρα πολύ η Αγγέλα αλλά τέλος πάντων το τρώω ...το νυφικό έφτασε στο σπίτι και όλα καλά και όλα ωραία
Ευάκι μου κούνια που σε κούναγε
η ατάκα της σκηνής
Εύα: αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά εγώ είμαι σίγουρη ναι όλα super τι να πω
ναι κούκλα μου κοιμήσου εσύ και η τύχη σου δουλεύει και δεν είναι η μόνη που ΣΕ δουλεύει
και πάμε παρακάτω...........
Μουσικό διάλειμμα : το τραγούδι θεικό αλλά όλοι σέρνονταν έλεος ρε παιδιά χαλαρώστε λίγο γάμο έχουμε
Νταίζη-Λουκάς : τα μάζεψε τα τάπερ η νοικοκυρά ...που θέλει να μπει το γαρύφαλλο ????????????τη φοβήθηκε ο Λουκάκος τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι του χει βάλει άααα ρε Λουκά αυτή μέχρι και μουστάκι θα σε βάλει να ξυρίσεις που δεν έχεις άλλα αν είχες θα σ'έβαζε
Αμαλία-Πέτρος : έχει καταλάβει τη ''πονεμένη''είναι κόρη του και λέει άσε μην τραβήξω πάλι τα ίδια και βρει και τρίτο η Εύα και ξαναερωτευτεί το κοριτσάκι μου κρίμα είναι
το παιδί σας Αμαλίτσα μου τα 'θελε και τα παθε να μην ξανά έμπλεκε με άντρα της Εύας τώρα δεν της φταίει κανείς
και τελικά την τάπωσε ο Πέτρος και έφαγε το μπισκοτάκι της η Αμαλία
Δάφνη-Νικόλας : ωραία σκηνούλα αλλά σύντομη
Νόρα-Λουκάς: επίσης σύντομη σκηνούλα αλλά καλούτσικη Νόρα θα σε μαλώσω είχες πει πως θα πας στην Μελίτα απόψε . το τελευταίο βλέμμα του Λουκά στην Νόρα ήταν θεικό.......... τα χει παίξει το παλικάρι δεν αντέχει άλλο λίγο η Νόρα λίγο η Νταίζη τον βλέπω να προβάρει την άσπρη την μπλουζίτσα με τα χεράκια πίσω
Οικία Χαρίτου :Kυριάκος is back !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!η ατάκες τις Μαρίλιας θεικές και ο Χυτάς απίστευτος home sweet home χα χα χα χα χα χα πέθανα στα γέλια Αχ Παναγία μου !!!!!!!!!!!!!!!
Μελίτα-Νόρα: γιατί προσπαθούν να με κάνουν να την λυπηθώ την είδα πέρσι σε παρόμοια κατάσταση και την λυπήθηκα και είπα και ''κρίμα η κοπέλα'' φέτος όμως όχι λυπάμαι απλώς το να την βλέπω να σέρνεται με κουράζει Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Α
Αλλά φέτος δεν ανησυχώ όχι ότι δεν πρόκειτε να κάνει τίποτα το κατιναριό αλλά έχω δει φωτογραφίες από τον γάμο και ξέρω ότι θα γίνει
Λουκάς-Νικόλας:χι χι χι χι πάρα πολύ καλή σκηνή ο Νικολάκης τον έσκισε τον Λουκάκο είχε ένα ύφος πω πω τι γέλιο ούτε στο γυμνάσιο τέτοια καζούρα
Χρήστος-Κυριάκος : θέλει και μπανάκια ο Κυριάκος κι Χρήστος τι παιδί μα τι παιδί
Τα συμπεθέρια και ο γαμπρός : τι γέλιο θεική σκηνή Σταύρου-Χυτάς-Παπαδημητρίου Προσκυνώ οι ατάκες έπαιρναν και έδιναν
τον κατάλαβε κατευθείαν η Αντιγονάρα ...................
Κουμπάροι-Μαμά και γιος : ε ένα καλό δείπνο αλλά με χάλασαν τα μούτρα του Στέφανου αντε χ@%^& σου ρε μα$%^&* του τις ρίξανε τις μπηχτές τους το ζεύγος Βενέτη
Μάνος-Ηλίας : ε καλά τίποτα ιδιαίτερο
Αντιγόνη-Στέφανος: τίποτα ιδιαίτερο επίσης
Οικία Χαρίτου: αχ θεέ μου τίποτα ιδιαίτερο επίσης αλλά εντάξει θέλει και φιλάκια ο Κυριάκος χα χα χα χα χα
Μαύρη κατίφλα : ωραίες σκηνές παρείστικες αρε Μάνο αφού θα πας μην μας κουράζεις
bachelor κοριτσιών : επίσης πολύ ωραία σκηνή πήρε και ο γαμπρός την νύφη να δει θα πάει δεν θα πάει στην έκκλησια όχι ότι θα είχε κανένα θέμα αμά δεν πάει ή μήπως θα είχε ??????????????????
Μελίτα-Αμαλία: όχι άλλη κλάψα όχι άλλη δεν αντέχω μέσα σε ένα τέλειο επεισόδιο .............και η Αμαλία είπε την λέξη που περιγράφει την Μελίτα αξιοπρέπεια χα χα χα ποιος την έχασε για να την βρει η κόρη σου Αμαλίτσα μου
Κατίφλα : ο Μάνος κλαψουρίζει πιο ωραία από την Μελίτα χι χι χαι κακία sorry
bachelor2:εσύ κούκλα μου καλύτερα που την έχεις χάσει ...ναι γιατί ασχολείτε και πολύ με το παιδί της μη χ.......
χα χα χα η Νόρα έχει όρεξη χα χα χα χα χα πολύ μ'αρέσουν η σκηνές τους
Ηλίας-Ρούσσος : ο Ηλίας είναι η πυθία της σειράς
Μπουζούκια : καλά η Νταίζη θεάαααααα
πάρα πολύ γέλιο χέστηκε ο Λουκάκος αλλά μια χαρά το παιζε το Νταιζάκι το παιχνίδι με τα μάτια ε ; την παραδέχομαι
και συνεχίζουμε καλά τρελή πλάκα το διασκεδάζω αφάνταστα χι χι χι χι χι χι χι χι
σουρνάμενοι : Ιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Μπουζούκια2: καλά Πολυχρονίδη-Πετράκης φωνάρεεεεες
ο Λουκάς έριχνε κάτι ματιές στην Νόρα μας .............................αχ Νοράκι μου σου τά λεγά εγώ άρπαξέ τον εσύ γιατί αν περιμένουμε από τον Λουκά αλλά δεν μ'άκουγες αχ κοριτσάκι μου
και γενικά τα γνωστά Μάνος Εύα και Νικόλας-Μπέλλος μες στην τρελή χαρά
και μετά το λουλούδομα τρελό γέλιο την έφαγες Λουκάκο και μετά αυτολουλουδόθηκε κιόλας χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι
σουρνάμενος-Χρήστος : βαριέμαι πάμε πίσω στα μπουζούκια τώρααααααααααααααααααααααααααααα
Μαρουλίτα-Αμαλία: είναι που θα κρατιότανε ε ;;; κορίτσι μου στο λεξικό δίπλα στην λέξη ξεφτιλισμένη υπάρχει φωτογραφία σου και να κυρίες και κύριοι η Μελίτα δεν είναι Εύα χειροκροτήστε την Αμαλία πες αλεύρι Χ σε γυρεύει
Μπουζούκια3:καλά τον λατρεύω τον Μπέλλο δεν υπάρχει είναι Θ-Ε-Ο-Σ ναι έχει χιούμορ το κορίτσι σου
και τώρα αρχίζει το καλό ..................
κάνει παραγγελιά ο Μάνος και σηκώνεται
και Πολυχρονίδη-Μπουγιούρης αποθέωσαν το τραγούδι ...................
να χορεύει ο άλλος και να μην μπορώ να πάρω τα μάτια μου από πάνω του Θ-Ε-0-Σ και η ξανθιά μας εκεί τα βρήκε σκούρα και είπε να την κάνει και από πίσω ο άλλος μην χάσει α ρε Μάνο είσαι για πολλές μούτζες αλλά στο σημερινό επεισόδιο συγχωρείσαι και έτρεξαν όλοι από πίσω τους και η Νταίζη έμεινε μόνη με το τραγούδι χι χι χι χι χι χι
Στέφανος-Μαρουλίτα : έλεος πόσο πιο κάτω θα πέσεις πέρσι ήθελες μια τελευταία αγκαλιά και φέτος ένα φιλί τα ίδια έλεγες και πέρσι στο Μάνο έχε χάρη που βαριέμαι να βρω το βιντεάκι στο youtube κοπελιά θα συμφωνήσω εσύ δεν είσαι Εύα εσύ είσαι πολύ χειρότερη
Μάνος-Εύα:ε τίποτα ιδιαίτερο η ουσιαστική σκηνή είναι αύριο
Μαρουλίτα-Στέφανος2 : η ξεφτίλα συνεχίζεται ...................
Παρέα-2+Μαρίλια : μην σκάτε παιδιά θα γίνει ο γάμος
αυτά τα λίγα από μένα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302 - Ημερομηνία 12-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Σαβ Φεβ 13, 2010 1:27 am

Πώς γίνεται πάντως να αγαπάς τόσο πολύ κάποιον και να θές να τον καταστρέψεις,δεν ξέρω πως γίνεται!Όπως δεν ξέρω πως γίνεται να βάζεις πάνω απο το παιδί σου έναν άντρα και να ρισκάρεις να χάσεις την ζωή σου....Με συγχωρείτε πολύ αλλα η Εύα μόνο υγιής αγάπη δεν νιώθει για τον Μάνο...μια ζωή αρρωστη ήταν μαζί του!Όπως και ο Μάνος,ποτέ δεν θα μας πείσει πως την αγαπάει!Ό,τι και αν μας δείξουν!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης