Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

+31
konstantina
Evelyn
milia
KonstantinaA
nansy
Penny
νοριτσα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Alexitsa
evanna
mimi
Izabella29
hionati
loukasnora
sifantid
mina
nikidanis
anastasia20
zwi
Ntinaki1
aggeliki
jim7
KatsaroYpotheto
panda
verile_mistika
soso
filitsa
Καρ-Mik
glgs
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap33%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap35%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 35% 
[ 19 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap15%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Κυρ Φεβ 21, 2010 10:44 pm

Μην κολλάτε στις λέξεις ρε παιδιά.Παραπλανεί με την έννοια πως δεν μπορεί μέσα από τις μεγαλειώδεις περιγραφές της ευτυχίας της να φανεί πως ο Στέφανος δεν είναι καλά.Πως δηλαδή υποφέρει και απλά προσπαθεί να φαίνεται καλά δεν μπορεί η Μελίτα να το καταλάβει.Ακούει την Εύα να μιλάει σαν να ζεί σε παραμύθι και πείθεται πως έτσι έχουν τα πράγματα.Γιατί μην μου πείτε τώρα πως και οι περιγραφες της Εύας δεν είναι κάπως υπερβολικές.Δεν λέω πως η Εύα το κάνει επίτηδες,αλλά σεναριακά είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!Οκ λογικό να ζεί επιτέλους με ηρεμία και να χαίρεται για το παιδί που έρχεται,αλλά αυτή συμπεριφέρεται σαν να ζεί με τον Μάνο στον "γυάλινο πύργο" και να έχουν γίνει "οι δυο σκιές τους μία".
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Κυρ Φεβ 21, 2010 10:55 pm

Izabella29 έγραψε:Μην κολλάτε στις λέξεις ρε παιδιά.Παραπλανεί με την έννοια πως δεν μπορεί μέσα από τις μεγαλειώδεις περιγραφές της ευτυχίας της να φανεί πως ο Στέφανος δεν είναι καλά.Πως δηλαδή υποφέρει και απλά προσπαθεί να φαίνεται καλά δεν μπορεί η Μελίτα να το καταλάβει.Ακούει την Εύα να μιλάει σαν να ζεί σε παραμύθι και πείθεται πως έτσι έχουν τα πράγματα.Γιατί μην μου πείτε τώρα πως και οι περιγραφες της Εύας δεν είναι κάπως υπερβολικές.Δεν λέω πως η Εύα το κάνει επίτηδες,αλλά σεναριακά είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!Οκ λογικό να ζεί επιτέλους με ηρεμία και να χαίρεται για το παιδί που έρχεται,αλλά αυτή συμπεριφέρεται σαν να ζεί με τον Μάνο στον "γυάλινο πύργο" και να έχουν γίνει "οι δυο σκιές τους μία".



ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! Κ ΟΧΙ,ΟΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ!!ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ! Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aggeliki στις Κυρ Φεβ 21, 2010 11:00 pm, 1 φορά
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Φεβ 21, 2010 10:58 pm

Izabella29 έγραψε:Μην κολλάτε στις λέξεις ρε παιδιά.Παραπλανεί με την έννοια πως δεν μπορεί μέσα από τις μεγαλειώδεις περιγραφές της ευτυχίας της να φανεί πως ο Στέφανος δεν είναι καλά.Πως δηλαδή υποφέρει και απλά προσπαθεί να φαίνεται καλά δεν μπορεί η Μελίτα να το καταλάβει.Ακούει την Εύα να μιλάει σαν να ζεί σε παραμύθι και πείθεται πως έτσι έχουν τα πράγματα.Γιατί μην μου πείτε τώρα πως και οι περιγραφες της Εύας δεν είναι κάπως υπερβολικές.Δεν λέω πως η Εύα το κάνει επίτηδες,αλλά σεναριακά είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!Οκ λογικό να ζεί επιτέλους με ηρεμία και να χαίρεται για το παιδί που έρχεται,αλλά αυτή συμπεριφέρεται σαν να ζεί με τον Μάνο στον "γυάλινο πύργο" και να έχουν γίνει "οι δυο σκιές τους μία".

Ακριβώς επειδή η Μελίτα τα βλέπει έτσι από την δική της πλευρά έπρεπε να του δώσει Fskl Fskl και να του δείξει πλήρη αδιαφορία "δε θες εσύ μία δε θέλω εγώ δέκα" και όχι αυτά που κάνει τώρα που δείχνουν μία Μελίτα τελείως διαφορετική από την περσινή.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Κυρ Φεβ 21, 2010 11:01 pm

ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΦΑΟΥΛ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΡΑΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΔΕ ΞΕΣΠΑΣΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΘΗΡΙΟ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ.

Η ΑΛΛΗ ΚΑΤΙΝΙΑ ΤΗΣ, ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ. ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΕΛΕΓΕ ΣΕ ΑΥΤΗ.ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΡΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΕ, ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ? ΑΦΟΥ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΑΛΙΖΕΙΣ?

ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ? ΜΗΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ? ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ. ΕΧΕΙΣ ΤΥΦΛΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ.

ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΡΕΜΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΒΟΥΚΙΝΟ, ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ. ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΣΚΙΖΕΙΣ, ΤΙ ΤΑΚΤ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΕ? ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΠΗΡΕΣ?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:03 pm

aggeliki έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Μην κολλάτε στις λέξεις ρε παιδιά.Παραπλανεί με την έννοια πως δεν μπορεί μέσα από τις μεγαλειώδεις περιγραφές της ευτυχίας της να φανεί πως ο Στέφανος δεν είναι καλά.Πως δηλαδή υποφέρει και απλά προσπαθεί να φαίνεται καλά δεν μπορεί η Μελίτα να το καταλάβει.Ακούει την Εύα να μιλάει σαν να ζεί σε παραμύθι και πείθεται πως έτσι έχουν τα πράγματα.Γιατί μην μου πείτε τώρα πως και οι περιγραφες της Εύας δεν είναι κάπως υπερβολικές.Δεν λέω πως η Εύα το κάνει επίτηδες,αλλά σεναριακά είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!Οκ λογικό να ζεί επιτέλους με ηρεμία και να χαίρεται για το παιδί που έρχεται,αλλά αυτή συμπεριφέρεται σαν να ζεί με τον Μάνο στον "γυάλινο πύργο" και να έχουν γίνει "οι δυο σκιές τους μία".



ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! Κ ΟΧΙ,Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ!!ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ! Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!


Επειδή εσύ συμπαθείς την Εύα δεν σημαίνει πως πρέπει τα γεγονότα να τα αμφισβητούμε.Ο Στέφανος υποτίθεται πως υποφέρει και το λέει και ο ίδιος.Δεν σιχαίνεται την Εύα,την αγαπάει και πιο χαρακτηριστικά όπως έχει πει και ο ίδιος "την πονάει" και η τρυφερότητα δεν είναι ψεύτικη,αλλά επειδή θέλει την Μελίτα είναι λογικό να του λείπει,όπως και στην Εύα λείπει ο Μάνος.
Κατά την γνώμη μου είναι υπερβολικές οι περιγραφές της γιατί έτσι και ακόμη καλύτερα της φερόταν παλιά ο Στέφανος και εκείνη δεν έλεγε ούτε τα μισά απ'όσα λέει τώρα.Νομίζω πως είναι εσκεμμένη σεναριακά η υπερβολή ώστε να είναι και λογική η αντίδραση και η ζήλια της Μελίτας.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:05 pm

jim7 έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Μην κολλάτε στις λέξεις ρε παιδιά.Παραπλανεί με την έννοια πως δεν μπορεί μέσα από τις μεγαλειώδεις περιγραφές της ευτυχίας της να φανεί πως ο Στέφανος δεν είναι καλά.Πως δηλαδή υποφέρει και απλά προσπαθεί να φαίνεται καλά δεν μπορεί η Μελίτα να το καταλάβει.Ακούει την Εύα να μιλάει σαν να ζεί σε παραμύθι και πείθεται πως έτσι έχουν τα πράγματα.Γιατί μην μου πείτε τώρα πως και οι περιγραφες της Εύας δεν είναι κάπως υπερβολικές.Δεν λέω πως η Εύα το κάνει επίτηδες,αλλά σεναριακά είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!Οκ λογικό να ζεί επιτέλους με ηρεμία και να χαίρεται για το παιδί που έρχεται,αλλά αυτή συμπεριφέρεται σαν να ζεί με τον Μάνο στον "γυάλινο πύργο" και να έχουν γίνει "οι δυο σκιές τους μία".

Ακριβώς επειδή η Μελίτα τα βλέπει έτσι από την δική της πλευρά έπρεπε να του δώσει Fskl Fskl και να του δείξει πλήρη αδιαφορία "δε θες εσύ μία δε θέλω εγώ δέκα" και όχι αυτά που κάνει τώρα που δείχνουν μία Μελίτα τελείως διαφορετική από την περσινή.


Ποτέ δεν είπα πως δεν του αξίζουν φάσκελα του ρεβυθοκεφτέ μας,αλλά επίσης δεν θεωρώ καθόλου παράλογο να θες να του τα πείς ένα χεράκι όταν νιώθεις πως ο άλλος σε κορόιδεψε.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:06 pm

Izabella29 έγραψε:
aggeliki έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Μην κολλάτε στις λέξεις ρε παιδιά.Παραπλανεί με την έννοια πως δεν μπορεί μέσα από τις μεγαλειώδεις περιγραφές της ευτυχίας της να φανεί πως ο Στέφανος δεν είναι καλά.Πως δηλαδή υποφέρει και απλά προσπαθεί να φαίνεται καλά δεν μπορεί η Μελίτα να το καταλάβει.Ακούει την Εύα να μιλάει σαν να ζεί σε παραμύθι και πείθεται πως έτσι έχουν τα πράγματα.Γιατί μην μου πείτε τώρα πως και οι περιγραφες της Εύας δεν είναι κάπως υπερβολικές.Δεν λέω πως η Εύα το κάνει επίτηδες,αλλά σεναριακά είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!Οκ λογικό να ζεί επιτέλους με ηρεμία και να χαίρεται για το παιδί που έρχεται,αλλά αυτή συμπεριφέρεται σαν να ζεί με τον Μάνο στον "γυάλινο πύργο" και να έχουν γίνει "οι δυο σκιές τους μία".



ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! Κ ΟΧΙ,Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ!!ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ! Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!


Επειδή εσύ συμπαθείς την Εύα δεν σημαίνει πως πρέπει τα γεγονότα να τα αμφισβητούμε.Ο Στέφανος υποτίθεται πως υποφέρει και το λέει και ο ίδιος.Δεν σιχαίνεται την Εύα,την αγαπάει και πιο χαρακτηριστικά όπως έχει πει και ο ίδιος "την πονάει" και η τρυφερότητα δεν είναι ψεύτικη,αλλά επειδή θέλει την Μελίτα είναι λογικό να του λείπει,όπως και στην Εύα λείπει ο Μάνος.
Κατά την γνώμη μου είναι υπερβολικές οι περιγραφές της γιατί έτσι και ακόμη καλύτερα της φερόταν παλιά ο Στέφανος και εκείνη δεν έλεγε ούτε τα μισά απ'όσα λέει τώρα.Νομίζω πως είναι εσκεμμένη σεναριακά η υπερβολή ώστε να είναι και λογική η αντίδραση και η ζήλια της Μελίτας.

Μία σεναριακή υπερβολή δεν είναι δυνατόν να χρεώνεται στην Εύα, νομίζω.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από mimi Κυρ Φεβ 21, 2010 11:07 pm

Η Μελίτα γιατί πήρε τηλέφωνο τον Στέφανο;;;;;;;;;;;;;
για να του πει τι ;;;
αυτό ήταν μεγάλη κατινιά ..............
αν η Μελίτα έβλεπε δυστυχισμένη θα χαιρόταν ; θα έλεγε αχ μ'αγαπάει μωρέ δεν μπορεί να προσποιηθεί αχ τι ωραία Fskl
δηλαδή τι ακριβώς περίμενε αφού και η ίδια το έχει πει ο Στέφανος την αγαπάει την Εύα
Μαρουλιτάκι η κατηφόρα σου δεν έχει τέλος
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:08 pm

Izabella29 έγραψε:
jim7 έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Μην κολλάτε στις λέξεις ρε παιδιά.Παραπλανεί με την έννοια πως δεν μπορεί μέσα από τις μεγαλειώδεις περιγραφές της ευτυχίας της να φανεί πως ο Στέφανος δεν είναι καλά.Πως δηλαδή υποφέρει και απλά προσπαθεί να φαίνεται καλά δεν μπορεί η Μελίτα να το καταλάβει.Ακούει την Εύα να μιλάει σαν να ζεί σε παραμύθι και πείθεται πως έτσι έχουν τα πράγματα.Γιατί μην μου πείτε τώρα πως και οι περιγραφες της Εύας δεν είναι κάπως υπερβολικές.Δεν λέω πως η Εύα το κάνει επίτηδες,αλλά σεναριακά είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!Οκ λογικό να ζεί επιτέλους με ηρεμία και να χαίρεται για το παιδί που έρχεται,αλλά αυτή συμπεριφέρεται σαν να ζεί με τον Μάνο στον "γυάλινο πύργο" και να έχουν γίνει "οι δυο σκιές τους μία".

Ακριβώς επειδή η Μελίτα τα βλέπει έτσι από την δική της πλευρά έπρεπε να του δώσει Fskl Fskl και να του δείξει πλήρη αδιαφορία "δε θες εσύ μία δε θέλω εγώ δέκα" και όχι αυτά που κάνει τώρα που δείχνουν μία Μελίτα τελείως διαφορετική από την περσινή.


Ποτέ δεν είπα πως δεν του αξίζουν φάσκελα του ρεβυθοκεφτέ μας,αλλά επίσης δεν θεωρώ καθόλου παράλογο να θες να του τα πείς ένα χεράκι όταν νιώθεις πως ο άλλος σε κορόιδεψε.

Αυτό όμως δίνει λάθος μηνύματα στον άλλο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:09 pm

aggeliki έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Μην κολλάτε στις λέξεις ρε παιδιά.Παραπλανεί με την έννοια πως δεν μπορεί μέσα από τις μεγαλειώδεις περιγραφές της ευτυχίας της να φανεί πως ο Στέφανος δεν είναι καλά.Πως δηλαδή υποφέρει και απλά προσπαθεί να φαίνεται καλά δεν μπορεί η Μελίτα να το καταλάβει.Ακούει την Εύα να μιλάει σαν να ζεί σε παραμύθι και πείθεται πως έτσι έχουν τα πράγματα.Γιατί μην μου πείτε τώρα πως και οι περιγραφες της Εύας δεν είναι κάπως υπερβολικές.Δεν λέω πως η Εύα το κάνει επίτηδες,αλλά σεναριακά είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!Οκ λογικό να ζεί επιτέλους με ηρεμία και να χαίρεται για το παιδί που έρχεται,αλλά αυτή συμπεριφέρεται σαν να ζεί με τον Μάνο στον "γυάλινο πύργο" και να έχουν γίνει "οι δυο σκιές τους μία".



ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! Κ ΟΧΙ,ΟΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ!!ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ! Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!

ο στέφανος φαίνεται ότι δεν είναι καλά...την ημέρα του γάμου ήταν λες και πήγαινε για εκτέλεση...απλά προσπαθεί μπροστά στην εύα να δείχνει καλά...τι να κάνει δηλαδή;;;να αρχίζει να την βρίζει;;;απλά υποκρίνεται....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:10 pm

jim7 έγραψε:Μία σεναριακή υπερβολή δεν είναι δυνατόν να χρεώνεται στην Εύα, νομίζω.


Δεν είπα πως είναι κατάπτυστη η Εύα για την υπερβολή του σεναρίου και αυτά που λέει.Απλώς εντόπιζω πως το βρίσκω υπερβολικό να μιλάει έτσι.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:21 pm

Izabella29 έγραψε:
jim7 έγραψε:Μία σεναριακή υπερβολή δεν είναι δυνατόν να χρεώνεται στην Εύα, νομίζω.


Δεν είπα πως είναι κατάπτυστη η Εύα για την υπερβολή του σεναρίου και αυτά που λέει.Απλώς εντόπιζω πως το βρίσκω υπερβολικό να μιλάει έτσι.

Αυτό που λες "κατάπτυστη η Εύα" δεν σε τιμάει, ίσως ήθελες άλλη λέξη να χρησιμοποιήσεις. Όταν η Εύα είναι νιόπαντρη και βλέπει τον άντρα της να της φέρεται με αυτόν τον τρόπο γιατί είναι υπερβολή να μιλάει έτσι; Οποιαδήποτε στην θέση της έτσι θα μίλαγε. Άμα περάσουν κάποια χρόνια τότε για τις ίδιες καταστάσεις θα μιλάει διαφορετικά. Είναι απολύτως φυσιολογική η συμπεριφορά της.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:30 pm

Δεν θεωρώ σε καμία περίπτωση ότι το τηλτης μελίτας ήταν κατινιά…αισθάνθηκε ότι ο στέφανος τόσο καιρό την κορόιδευε και απλά ήθελε να του το πει…είπα και εγώ ότι δεν μου άρεσε πολύ το τηλ.όχι γιατί θεωρώ ότι είναι κατινιά-ίσα ίσα που χρειάζεται θάρρος κάτι τέτοιο-απλά δεν μου άρεσε γιατί του δείχνει ότι υποφέρει…
Και όλες οι φανς του ζευγαριού έχουμε πει πολλάκις ότι η μελίτα έπρεπε ήδη να τον έχει διώξει…να του είχε ρίξει 2 φάσκελα και να τον ξεχνούσε…

Δυστυχώς όμως όταν είσαι ερωτευμένος δεν είναι όλα τόσο εύκολα…και πάνω από όλα δεν τα βλέπεις όλα λογικά…η μελίτα αυτή τη στιγμή κατευθύνεται από το συναίσθημα με αποτέλεσμα να κάνει βεβιασμένες κινήσεις…αλλά αυτό σημαίνει έρωτας…

Σε καμία όμως περίπτωση οι πράξεις της δεν την χαρακτηρίζουν κατίνα….δεν ξέρω πως ορίζετε αυτή τη λέξη αλλά για μένα η μελίτα απλά δε φοβάται να δείξει στο στέφανο τα συναισθήματα της….αυτό λέγεται θάρρος…

Κατινιά θα ήταν να πήγαινε να πιάσει την εύα και να της έλεγε την αλήθεια...το έκανε;;;όχι…θα μπορούσε κάλλιστα να τα αποκάλυπτε με έμμεσο τρόπο όλα στο μάνο που ήξερε ότι εκείνος θα τα έλεγε όλα στην εύα και να αφήσει το μάνο να πάρει το βάρος πάνω του…το έκανε;;όχι….θα μπορούσε να έλεγε στο στέφανο ότι εγώ δεν κάνω πίσω,άλλωστε αυτός της πρότεινε να τα αποκαλύψουν όλα…το έκανε;;;όχι….ίσα ίσα ΄έκανε πίσω,τον άφησε να παντρευτεί,πήγε στο γάμο για να μην κινήσει υποψίες….ενώ αν ήταν κατίνα θα μπορούσε να σκεφτεί <εγώ δεν πάω στο γάμο άσε τους να υποψιαστούν>…η μελίτα δεν έκανε τίποτα από αυτά…

Αντιθέτως για να μην κάνει στην εύα ότι κάποτε έκανε η εύα σε εκείνη προτίμησε να αφήσει το στέφανο να παντρευτεί…τώρα επειδή έστειλε ένα μήνυμα ή πήρε ένα τηλ,να χαρακτηριστεί κατίνα;;;;
Απλά όπως είπα και παραπάνω στον έρωτα η λογική σε εγκαταλείπει…και η μελίτα παρασύρεται από το συναίσθημα μερικές φορές…ωστόσο προσπαθεί να το ελέγξει όλο αυτό….ίσως είναι νωρίς ακόμα και για αυτό να καταφεύγει σε λάθη…με τον καιρό όμως θα τα δει όλα πιο καθαρά…

Να πω επιπλέον ότι δεν ευθύνεται μόνο η μελίτα….όταν λέει στο στέφανο όλα αυτά και εκείνος παει να την βρει-όπως θα κάνει τη Δευτέρα-για να της αλλάξει την άποψη εκείνος δεν την βοηθά…με το ένα χέρι την διώχνει και με το άλλο την κρατά κοντά του…θα μπορούσε κάλλιστα ο κύριος καρτάλης να κάνει τη μελίτα να πιστέψεί ότι δεν την αγάπησε για να τον μισήσει και να τον ξεχάσει πιο εύκολα…αλλά δεν το κάνει…


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Κυρ Φεβ 21, 2010 11:33 pm, 2 φορές συνολικά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Φεβ 21, 2010 11:33 pm

Καταρχάς Τζινάκι μου οι σχολιασμοί σου είνι ΘΕΙΚΟΙ!!!! Λατρευω τα βιντεάκια και ΠΕΘΑΝΑ στο γέλιο : respect : : respect :

Μια μικρή αποψη για το τι είπε η Μελίτα στον Μάνο.
-Δεν με νοιάζει για ποιον λόγο του τα είπε αυτα,αλήθεια. Είτε για να τον πικράνει, είτε για να ξεσπάσει, το θέμα είναι οτι καλά έκανε. Το ευχαριστήθηκα όσο δεν πάει.

Και στο κάτω κάτω, τι? Να τον λυπηθεί που θα πονέσει?
Οχι βέβαια, του χρειαζόταν του αρχιλαμόγιου..
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:36 pm

jim7 έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
jim7 έγραψε:Μία σεναριακή υπερβολή δεν είναι δυνατόν να χρεώνεται στην Εύα, νομίζω.


Δεν είπα πως είναι κατάπτυστη η Εύα για την υπερβολή του σεναρίου και αυτά που λέει.Απλώς εντόπιζω πως το βρίσκω υπερβολικό να μιλάει έτσι.

Αυτό που λες "κατάπτυστη η Εύα" δεν σε τιμάει, ίσως ήθελες άλλη λέξη να χρησιμοποιήσεις. Όταν η Εύα είναι νιόπαντρη και βλέπει τον άντρα της να της φέρεται με αυτόν τον τρόπο γιατί είναι υπερβολή να μιλάει έτσι; Οποιαδήποτε στην θέση της έτσι θα μίλαγε. Άμα περάσουν κάποια χρόνια τότε για τις ίδιες καταστάσεις θα μιλάει διαφορετικά. Είναι απολύτως φυσιολογική η συμπεριφορά της.


Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.Χρησιμοποιήσα την λέξη αυτή όπως θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω οποιαδήποτε άλλη λέξη,απλώς για να τονίσω το γογονός πως δεν χρέωσα τίποτα στην Εύα.Μίλησα για υπερβολή σεναρίου και εσύ μου τόνισες πως γι'αυτό δεν φταίει η Εύα.Και γω με την σειρά μου έθεσα αυτή την λέξη για να σου εξηγήσω πως δεν είπα κάτι "βαρύ" για την Εύα,αλλά αντιθέτως το σενάριο και μόνο έθιξα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Κυρ Φεβ 21, 2010 11:39 pm

anastasia20 έγραψε:Δεν θεωρώ σε καμία περίπτωση ότι το τηλτης μελίτας ήταν κατινιά…αισθάνθηκε ότι ο στέφανος τόσο καιρό την κορόιδευε και απλά ήθελε να του το πει…είπα και εγώ ότι δεν μου άρεσε πολύ το τηλ.όχι γιατί θεωρώ ότι είναι κατινιά-ίσα ίσα που χρειάζεται θάρρος κάτι τέτοιο-απλά δεν μου άρεσε γιατί του δείχνει ότι υποφέρει…
Και όλες οι φανς του ζευγαριού έχουμε πει πολλάκις ότι η μελίτα έπρεπε ήδη να τον έχει διώξει…να του είχε ρίξει 2 φάσκελα και να τον ξεχνούσε…

Δυστυχώς όμως όταν είσαι ερωτευμένος δεν είναι όλα τόσο εύκολα…και πάνω από όλα δεν τα βλέπεις όλα λογικά…η μελίτα αυτή τη στιγμή κατευθύνεται από το συναίσθημα με αποτέλεσμα να κάνει βεβιασμένες κινήσεις…αλλά αυτό σημαίνει έρωτας…

Σε καμία όμως περίπτωση οι πράξεις της δεν την χαρακτηρίζουν κατίνα….δεν ξέρω πως ορίζετε αυτή τη λέξη αλλά για μένα η μελίτα απλά δε φοβάται να δείξει στο στέφανο τα συναισθήματα της….αυτό λέγεται θάρρος…

Κατινιά θα ήταν να πήγαινε να πιάσει την εύα και να της έλεγε την αλήθεια...το έκανε;;;όχι…θα μπορούσε κάλλιστα να τα αποκάλυπτε με έμμεσο τρόπο όλα στο μάνο που ήξερε ότι εκείνος θα τα έλεγε όλα στην εύα και να αφήσει το μάνο να πάρει το βάρος πάνω του…το έκανε;;όχι….θα μπορούσε να έλεγε στο στέφανο ότι εγώ δεν κάνω πίσω,άλλωστε αυτός της πρότεινε να τα αποκαλύψουν όλα…το έκανε;;;όχι….ίσα ίσα ΄έκανε πίσω,τον άφησε να παντρευτεί,πήγε στο γάμο για να μην κινήσει υποψίες….ενώ αν ήταν κατίνα θα μπορούσε να σκεφτεί <εγώ δεν πάω στο γάμο άσε τους να υποψιαστούν>…η μελίτα δεν έκανε τίποτα από αυτά…

Αντιθέτως για να μην κάνει στην εύα ότι κάποτε έκανε η εύα σε εκείνη προτίμησε να αφήσει το στέφανο να παντρευτεί…τώρα επειδή έστειλε ένα μήνυμα ή πήρε ένα τηλ,να χαρακτηριστεί κατίνα;;;;
Απλά όπως είπα και παραπάνω στον έρωτα η λογική σε εγκαταλείπει…και η μελίτα παρασύρεται από το συναίσθημα μερικές φορές…ωστόσο προσπαθεί να το ελέγξει όλο αυτό….ίσως είναι νωρίς ακόμα και για αυτό να καταφεύγει σε λάθη…με τον καιρό όμως θα τα δει όλα πιο καθαρά…

Να πω επιπλέον ότι δεν ευθύνεται μόνο η μελίτα….όταν λέει στο στέφανο όλα αυτά και εκείνος παει να την βρει-όπως θα κάνει τη Δευτέρα-για να της αλλάξει την άποψη εκείνος δεν την βοηθά…με το ένα χέρι την διώχνει και με το άλλο την κρατά κοντά του…θα μπορούσε κάλλιστα ο κύριος καρτάλης να κάνει τη μελίτα να πιστέψεί ότι δεν την αγάπησε για να τον μισήσει και να τον ξεχάσει πιο εύκολα…αλλά δεν το κάνει…


Συμφωνώ σε όλα.Λογικά αν δείς και τις δικές μου απόψεις θα καταλάβεις πως έχω ακριβώς την ίδια αντίληψη των πραγμάτων.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Φεβ 21, 2010 11:56 pm

Ενα βιντεάκι και μία ταινία αργότερα ήρθε η ώρα να μπώ στην κουβέντα κι εγώ!

Ο Μάνος πρέπει να ακούσει τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα ... (Νομίζω το πιάσατε το νόημα χιχι)

Όταν όμως η Μελίτα του τα λέει μόνο και μόνο για να βγάλει την πίκρα της, την κακία της και τα νεύρα της, όχι επειδή της έχει κάνει τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα (πάλι το πιάσατε νομίζω) αλλά επειδή έχει λερωμένη την φωλιά της και αντί να το ευχαριστιέται έφαγε και τα μούτρα της, ΑΥΤΟ για μένα δείχνει ότι είναι μικρόψυχη!

Δεν σχολιάζω το ότι τον πλήγωσε (συμφωνώ με το καλά να πάθει), σχολιάζω το γιατί τον πλήγωσε! Τον πλήγωσε μόνο και μόνο επειδή ο απόλυτος της έριξε φτύσιμο και είδε την Εύα μέσα στην τρελή χαρά και για κανένα άλλο λόγο! Για μένα το όλον...τιποτένιο!

ΥΓ. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για τα βιντεάκια!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Petrinaki Δευ Φεβ 22, 2010 12:06 am

Τον χτυπάει τώρα που είναι κάτω!Τα λέει στον Μάνο αλλά ας τα ακούσει κ η ίδια γιατί όλα είναι αληθινά κ ας το χωνέψει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κ να πάει παρακάτω απο το να γίνετε φάντασμα της Έυας κ του Στέφανου!!!
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 22, 2010 12:09 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ενα βιντεάκι και μία ταινία αργότερα ήρθε η ώρα να μπώ στην κουβέντα κι εγώ!

Ο Μάνος πρέπει να ακούσει τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα ... (Νομίζω το πιάσατε το νόημα χιχι)

Όταν όμως η Μελίτα του τα λέει μόνο και μόνο για να βγάλει την πίκρα της, την κακία της και τα νεύρα της, όχι επειδή της έχει κάνει τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα (πάλι το πιάσατε νομίζω) αλλά επειδή έχει λερωμένη την φωλιά της και αντί να το ευχαριστιέται έφαγε και τα μούτρα της, ΑΥΤΟ για μένα δείχνει ότι είναι μικρόψυχη!

Δεν σχολιάζω το ότι τον πλήγωσε (συμφωνώ με το καλά να πάθει), σχολιάζω το γιατί τον πλήγωσε! Τον πλήγωσε μόνο και μόνο επειδή ο απόλυτος της έριξε φτύσιμο και είδε την Εύα μέσα στην τρελή χαρά και για κανένα άλλο λόγο! Για μένα το όλον...τιποτένιο!

ΥΓ. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για τα βιντεάκια!



Ναι έχω πιάσει το νόημα της άποψής σου,απλώς δεν συμφωνούμε.Βέβαια γι'αυτο είμαστε εδώ για να λέμε τις διαφορετικές απόψεις μας...πόσο βαρετό θα ήταν να λέμε όλοι "συμφωνώ" και τέλος.

άσχετο : τι ταινία είδες???(εγώ η μανιακή ταινιόφιλη αμέσως να ρωτήσω Razz )
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 22, 2010 12:12 am

Kαι συνεχίζω το σχολιασμό μου με το τηλεφώνημα της Μελίτας στο Στέφανο.

Ο Στέφανος αποφάσισε να παντρευτεί την Εύα και απο εκείνη την ώρα μπορεί να έλεγε αηδίες στη Μελίτα, κίνηση να την πλησιάσει όμως δεν έκανε!

Η Μελίτα αφού του έστειλε sms για τα οποία και τα άκουσε, συνέχισε παρακαλώντας για φιλιά την παραμονή του γάμου και προχτες τον πήρε τηλέφωνο να τον ρωτήσει πώς έκανε την Εύα τόσο ευτυχισμένη??? Κατά τα άλλα δεν θα τον ξαναενοχλούσε!

Τουλάχιστον έμαθε το μάθημά της και το πρώτο πράγμα που ρώτησε είναι αν είναι μόνος!

Σταμάτα να σέρνεσαι κοπελιά! Τον παίρνεις τηλέφωνο να βγάλεις τη ζήλια σου και την κακία σου και να του τα χώσεις επειδή θεωρείς ότι σε κορόιδεψε και όταν μιλάς για τον πόνο σου κάνεις και μια μεγάλη παύση αναμένοντας να σου πει ότι πονάει κι εκείνος.. Σέρνεσαι ακόμα? Μετα απο τόσα που σου έχει πει ακόμα σέρνεσαι? Ήμαρτον!

Μπορεί να έπρεπε και αυτός να τα ακούσει αλλα η Μελίτα δεν στόχευε να του τα χώσει και να προχωρήσει, πήρε καθαρά για να του κλαφτεί! Ήμαρτον! Ήμαρτον! Ήμαρτον! (Ένα emoticon κατάλληλο πρέπει να βρω!)

Τσίμπα και το βιντεάκι εξαιρετικά αφιερωμένο Μελιτάκι μπας και σταματήσεις να περιφέρεσαι σερνάμενη που λέει (μέχρι και) η Αμαλία!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 22, 2010 12:14 am

Izabella29 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ενα βιντεάκι και μία ταινία αργότερα ήρθε η ώρα να μπώ στην κουβέντα κι εγώ!

Ο Μάνος πρέπει να ακούσει τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα ... (Νομίζω το πιάσατε το νόημα χιχι)

Όταν όμως η Μελίτα του τα λέει μόνο και μόνο για να βγάλει την πίκρα της, την κακία της και τα νεύρα της, όχι επειδή της έχει κάνει τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα (πάλι το πιάσατε νομίζω) αλλά επειδή έχει λερωμένη την φωλιά της και αντί να το ευχαριστιέται έφαγε και τα μούτρα της, ΑΥΤΟ για μένα δείχνει ότι είναι μικρόψυχη!

Δεν σχολιάζω το ότι τον πλήγωσε (συμφωνώ με το καλά να πάθει), σχολιάζω το γιατί τον πλήγωσε! Τον πλήγωσε μόνο και μόνο επειδή ο απόλυτος της έριξε φτύσιμο και είδε την Εύα μέσα στην τρελή χαρά και για κανένα άλλο λόγο! Για μένα το όλον...τιποτένιο!

ΥΓ. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για τα βιντεάκια!



Ναι έχω πιάσει το νόημα της άποψής σου,απλώς δεν συμφωνούμε.Βέβαια γι'αυτο είμαστε εδώ για να λέμε τις διαφορετικές απόψεις μας...πόσο βαρετό θα ήταν να λέμε όλοι "συμφωνώ" και τέλος.

άσχετο : τι ταινία είδες???(εγώ η μανιακή ταινιόφιλη αμέσως να ρωτήσω Razz )

Αμα συμφωνούσαμε θα είχαμε 2 ποστ την ημέρα και θα βαριόμασταν ομαδικώς! gelio

ΥΓ. Νομοταγής Πολίτης (και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 22, 2010 12:17 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Kαι συνεχίζω το σχολιασμό μου με το τηλεφώνημα της Μελίτας στο Στέφανο.

Ο Στέφανος αποφάσισε να παντρευτεί την Εύα και απο εκείνη την ώρα μπορεί να έλεγε αηδίες στη Μελίτα, κίνηση να την πλησιάσει όμως δεν έκανε!

Η Μελίτα αφού του έστειλε sms για τα οποία και τα άκουσε, συνέχισε παρακαλώντας για φιλιά την παραμονή του γάμου και προχτες τον πήρε τηλέφωνο να τον ρωτήσει πώς έκανε την Εύα τόσο ευτυχισμένη??? Κατά τα άλλα δεν θα τον ξαναενοχλούσε!

Τουλάχιστον έμαθε το μάθημά της και το πρώτο πράγμα που ρώτησε είναι αν είναι μόνος!

Σταμάτα να σέρνεσαι κοπελιά! Τον παίρνεις τηλέφωνο να βγάλεις τη ζήλια σου και την κακία σου και να του τα χώσεις επειδή θεωρείς ότι σε κορόιδεψε και όταν μιλάς για τον πόνο σου κάνεις και μια μεγάλη παύση αναμένοντας να σου πει ότι πονάει κι εκείνος.. Σέρνεσαι ακόμα? Μετα απο τόσα που σου έχει πει ακόμα σέρνεσαι? Ήμαρτον!

Μπορεί να έπρεπε και αυτός να τα ακούσει αλλα η Μελίτα δεν στόχευε να του τα χώσει και να προχωρήσει, πήρε καθαρά για να του κλαφτεί! Ήμαρτον! Ήμαρτον! Ήμαρτον! (Ένα emoticon κατάλληλο πρέπει να βρω!)

Τσίμπα και το βιντεάκι εξαιρετικά αφιερωμένο Μελιτάκι μπας και σταματήσεις να περιφέρεσαι σερνάμενη που λέει (μέχρι και) η Αμαλία!




Όλο και καλύτερα: respect : : respect : : respect :
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 22, 2010 12:24 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ενα βιντεάκι και μία ταινία αργότερα ήρθε η ώρα να μπώ στην κουβέντα κι εγώ!

Ο Μάνος πρέπει να ακούσει τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα ... (Νομίζω το πιάσατε το νόημα χιχι)

Όταν όμως η Μελίτα του τα λέει μόνο και μόνο για να βγάλει την πίκρα της, την κακία της και τα νεύρα της, όχι επειδή της έχει κάνει τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα κι άλλα τόσα (πάλι το πιάσατε νομίζω) αλλά επειδή έχει λερωμένη την φωλιά της και αντί να το ευχαριστιέται έφαγε και τα μούτρα της, ΑΥΤΟ για μένα δείχνει ότι είναι μικρόψυχη!

Δεν σχολιάζω το ότι τον πλήγωσε (συμφωνώ με το καλά να πάθει), σχολιάζω το γιατί τον πλήγωσε! Τον πλήγωσε μόνο και μόνο επειδή ο απόλυτος της έριξε φτύσιμο και είδε την Εύα μέσα στην τρελή χαρά και για κανένα άλλο λόγο! Για μένα το όλον...τιποτένιο!

ΥΓ. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για τα βιντεάκια!



Ναι έχω πιάσει το νόημα της άποψής σου,απλώς δεν συμφωνούμε.Βέβαια γι'αυτο είμαστε εδώ για να λέμε τις διαφορετικές απόψεις μας...πόσο βαρετό θα ήταν να λέμε όλοι "συμφωνώ" και τέλος.

άσχετο : τι ταινία είδες???(εγώ η μανιακή ταινιόφιλη αμέσως να ρωτήσω Razz )

Αμα συμφωνούσαμε θα είχαμε 2 ποστ την ημέρα και θα βαριόμασταν ομαδικώς! gelio

ΥΓ. Νομοταγής Πολίτης (και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!)


Ωραία δεν το έχω δεί!!! :)
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Φεβ 22, 2010 12:32 am

Τζινακι τα βιντεακια σου ειναι θεικα.Μπραβο σου.Να περιμενουμε και για Λουκα-Νορα και Δαφνη-Νικολα;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 22, 2010 12:37 am

loukasnora έγραψε:Τζινακι τα βιντεακια σου ειναι θεικα.Μπραβο σου.Να περιμενουμε και για Λουκα-Νορα και Δαφνη-Νικολα;

Eυχαριστώ Νίκη μου!!

Όχι δεν νομίζω να κάνω άλλα, ίσως κάνω κάτι μέσα στη βδομάδα και το ποστάρω στις βιντεοδημιουργίες αλλα απο σχολιασμό τέρμα για σήμερα γιατι ...εχουμε κι ένα γραφείο!!!

Καληνύχτα σας!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης