Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

+31
konstantina
Evelyn
milia
KonstantinaA
nansy
Penny
νοριτσα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Alexitsa
evanna
mimi
Izabella29
hionati
loukasnora
sifantid
mina
nikidanis
anastasia20
zwi
Ntinaki1
aggeliki
jim7
KatsaroYpotheto
panda
verile_mistika
soso
filitsa
Καρ-Mik
glgs
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap33%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap35%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 35% 
[ 19 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap15%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap7%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Δευ Φεβ 22, 2010 11:31 am

ΜΠΡΑΒΟ ΤΖΙΝΑΚΙ ΕΓΡΑΨΕΣ. ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ. ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ gelio ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από CineFreak Δευ Φεβ 22, 2010 11:53 am

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα καλό επεισόδιο !Cheer

οι συναλλαγές του Μάνου με Μελίτα, Ρούσσο, Νόρα τα τοπ σημεία ...

η Μελίτα τα χωσε και στους 2 άντρες της ζωής της, βγάζοντας λίγο από το φαρμάκι και την πικρία που την κατακλύζουν για το ότι η ζωή της πήγε στραβά και ερωτεύεται λάθος ανθρώπους... κατανοητή η αντίδρασή της, και ως προς το Μάνο, στον οποίο θέλησε να του μεταδώσει λίγη από τη μαχαιριά που νιώθει η ίδια για την αρμονική και "αχ τι ωραία που περνάω εδώ στην έπαυλη, είμαι ήρεμη και ο Στέφανος είναι σούπερ" ζωή της Εύας, αλλά ΚΑΙ ως προς το Στεφανο που καιρός ήταν να του τα χώσει στο ότι μπροστά της είναι "είμαι δυστυχισμένος, υποφέρω Μελίτα μου" αλλά πίσω της μιά χαρά "τραβάτε με κι ας κλαίω" "λίγο σεξάκι με τη γυναίκα μου δε βλάπτει, το κρύο κάνει καλό στα νεύρα" "αχ Χρήστο χάλια είμαι, ράκος την έκανα τη Μελίτα, είμαι και ο πιο σέξι άντρας πρωταγωνιστής πανάθεμά με, αλλά πάω να πάρω στο Ευάκι μου παγωτό καρπούζι γιατί της μύρισε και να πάω στο γουναρά να φτιάξω τσιντσιλά μανίκια για το μαντό της μανούλας- άστα Χρήστο, δεν παλεύεται αυτή η παλιοζωή"... Tigania

Μάνος-Νόρα καταπληκτική σκηνή, στηριζόμενη απόλυτα στο έμφυτο παιχνιδιάρικο στυλ των ηθοποιών (γιατί αν περιμένανε σκηνοθετική καθοδήγηση...προκόψανε) "Μανούλι μου, είσαι ΘΕΟΣΣΣΣ - ματς μουτς" αχαχαχαααα Hug

Λουκάς για πολλές μπάτσες, και πάλι λίγα του είπε το Νοράκι (που για πρώτη φορά δεν ήταν υστέρω αλλά τον έβριζε συγκρατημένα) xastouki ...όσο για τη Νταίζη, πολύ καλά το παίζει, αφού την παίρνει να γίνεται όσο bitch θέλει - άλλωστε δεν έχει και κανέναν άλλον άντρα να τη διεκδικεί, παίζει άψογα - μπράβο στην Πολυχρονίδη που έχει καταλάβει και παίζει το ρόλο σαν μία καρικατούρα "κακιάς" με χιούμορ και πλάκα ... τύπου Κυριάκος πέρυσι ... Thumbs up

κατά τα άλλα, το επεισόδιο μας διδάσκει να μην έχουμε το facebook ανοιχτό διότι γίνονται και ατυχήματα /S ... επίσης μάθαμε ότι η Νόρα είναι Ιχθύς του α δεκαημέρου xaxa και ο Λουκάς Ηλίθιος όλων των δεκαήμερων Fskl ...


CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 22, 2010 12:00 pm

CineFreak έγραψε:επίσης μάθαμε ότι η Νόρα είναι Ιχθύς του α δεκαημέρου xaxa και ο Λουκάς Ηλίθιος όλων των δεκαήμερων Fskl ...

Όχι ότι στα άλλα πας πίσω, αλλα με αυτό το τελευταίο σχολιάκι έλιωσα!!!

Πώς τα λες έτσι καλε? Να'σαι καλά!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Φεβ 22, 2010 4:48 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Kαι συνεχίζω το σχολιασμό μου με το τηλεφώνημα της Μελίτας στο Στέφανο.

Ο Στέφανος αποφάσισε να παντρευτεί την Εύα και απο εκείνη την ώρα μπορεί να έλεγε αηδίες στη Μελίτα, κίνηση να την πλησιάσει όμως δεν έκανε!

Η Μελίτα αφού του έστειλε sms για τα οποία και τα άκουσε, συνέχισε παρακαλώντας για φιλιά την παραμονή του γάμου και προχτες τον πήρε τηλέφωνο να τον ρωτήσει πώς έκανε την Εύα τόσο ευτυχισμένη??? Κατά τα άλλα δεν θα τον ξαναενοχλούσε!

Τουλάχιστον έμαθε το μάθημά της και το πρώτο πράγμα που ρώτησε είναι αν είναι μόνος!

Σταμάτα να σέρνεσαι κοπελιά! Τον παίρνεις τηλέφωνο να βγάλεις τη ζήλια σου και την κακία σου και να του τα χώσεις επειδή θεωρείς ότι σε κορόιδεψε και όταν μιλάς για τον πόνο σου κάνεις και μια μεγάλη παύση αναμένοντας να σου πει ότι πονάει κι εκείνος.. Σέρνεσαι ακόμα? Μετα απο τόσα που σου έχει πει ακόμα σέρνεσαι? Ήμαρτον!

Μπορεί να έπρεπε και αυτός να τα ακούσει αλλα η Μελίτα δεν στόχευε να του τα χώσει και να προχωρήσει, πήρε καθαρά για να του κλαφτεί! Ήμαρτον! Ήμαρτον! Ήμαρτον! (Ένα emoticon κατάλληλο πρέπει να βρω!)

Τσίμπα και το βιντεάκι εξαιρετικά αφιερωμένο Μελιτάκι μπας και σταματήσεις να περιφέρεσαι σερνάμενη που λέει (μέχρι και) η Αμαλία!



Καταπληκτικοί οι σχολιασμοί σου Κατσαρό Υπόθετο. Ελπίζω μόνο να μην είναι μια παρένθεση και να συνεχιστούν κατά το δυνατόν.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 22, 2010 6:26 pm

CineFreak έγραψε:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα καλό επεισόδιο !Cheer

οι συναλλαγές του Μάνου με Μελίτα, Ρούσσο, Νόρα τα τοπ σημεία ...

η Μελίτα τα χωσε και στους 2 άντρες της ζωής της, βγάζοντας λίγο από το φαρμάκι και την πικρία που την κατακλύζουν για το ότι η ζωή της πήγε στραβά και ερωτεύεται λάθος ανθρώπους... κατανοητή η αντίδρασή της, και ως προς το Μάνο, στον οποίο θέλησε να του μεταδώσει λίγη από τη μαχαιριά που νιώθει η ίδια για την αρμονική και "αχ τι ωραία που περνάω εδώ στην έπαυλη, είμαι ήρεμη και ο Στέφανος είναι σούπερ" ζωή της Εύας, αλλά ΚΑΙ ως προς το Στεφανο που καιρός ήταν να του τα χώσει στο ότι μπροστά της είναι "είμαι δυστυχισμένος, υποφέρω Μελίτα μου" αλλά πίσω της μιά χαρά "τραβάτε με κι ας κλαίω" "λίγο σεξάκι με τη γυναίκα μου δε βλάπτει, το κρύο κάνει καλό στα νεύρα" "αχ Χρήστο χάλια είμαι, ράκος την έκανα τη Μελίτα, είμαι και ο πιο σέξι άντρας πρωταγωνιστής πανάθεμά με, αλλά πάω να πάρω στο Ευάκι μου παγωτό καρπούζι γιατί της μύρισε και να πάω στο γουναρά να φτιάξω τσιντσιλά μανίκια για το μαντό της μανούλας- άστα Χρήστο, δεν παλεύεται αυτή η παλιοζωή"... Tigania

Μάνος-Νόρα καταπληκτική σκηνή, στηριζόμενη απόλυτα στο έμφυτο παιχνιδιάρικο στυλ των ηθοποιών (γιατί αν περιμένανε σκηνοθετική καθοδήγηση...προκόψανε) "Μανούλι μου, είσαι ΘΕΟΣΣΣΣ - ματς μουτς" αχαχαχαααα Hug

Λουκάς για πολλές μπάτσες, και πάλι λίγα του είπε το Νοράκι (που για πρώτη φορά δεν ήταν υστέρω αλλά τον έβριζε συγκρατημένα) xastouki ...όσο για τη Νταίζη, πολύ καλά το παίζει, αφού την παίρνει να γίνεται όσο bitch θέλει - άλλωστε δεν έχει και κανέναν άλλον άντρα να τη διεκδικεί, παίζει άψογα - μπράβο στην Πολυχρονίδη που έχει καταλάβει και παίζει το ρόλο σαν μία καρικατούρα "κακιάς" με χιούμορ και πλάκα ... τύπου Κυριάκος πέρυσι ... Thumbs up

κατά τα άλλα, το επεισόδιο μας διδάσκει να μην έχουμε το facebook ανοιχτό διότι γίνονται και ατυχήματα /S ... επίσης μάθαμε ότι η Νόρα είναι Ιχθύς του α δεκαημέρου xaxa και ο Λουκάς Ηλίθιος όλων των δεκαήμερων Fskl ...




Απλά τα σπάει ο σχολιασμός σου!!!!Τρομερός!!Μικρός και περιεκτικός!Τον απόλαυσα όσο δεν πάει!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Δευ Φεβ 22, 2010 6:44 pm

jim7 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Kαι συνεχίζω το σχολιασμό μου με το τηλεφώνημα της Μελίτας στο Στέφανο.

Ο Στέφανος αποφάσισε να παντρευτεί την Εύα και απο εκείνη την ώρα μπορεί να έλεγε αηδίες στη Μελίτα, κίνηση να την πλησιάσει όμως δεν έκανε!

Η Μελίτα αφού του έστειλε sms για τα οποία και τα άκουσε, συνέχισε παρακαλώντας για φιλιά την παραμονή του γάμου και προχτες τον πήρε τηλέφωνο να τον ρωτήσει πώς έκανε την Εύα τόσο ευτυχισμένη??? Κατά τα άλλα δεν θα τον ξαναενοχλούσε!

Τουλάχιστον έμαθε το μάθημά της και το πρώτο πράγμα που ρώτησε είναι αν είναι μόνος!

Σταμάτα να σέρνεσαι κοπελιά! Τον παίρνεις τηλέφωνο να βγάλεις τη ζήλια σου και την κακία σου και να του τα χώσεις επειδή θεωρείς ότι σε κορόιδεψε και όταν μιλάς για τον πόνο σου κάνεις και μια μεγάλη παύση αναμένοντας να σου πει ότι πονάει κι εκείνος.. Σέρνεσαι ακόμα? Μετα απο τόσα που σου έχει πει ακόμα σέρνεσαι? Ήμαρτον!

Μπορεί να έπρεπε και αυτός να τα ακούσει αλλα η Μελίτα δεν στόχευε να του τα χώσει και να προχωρήσει, πήρε καθαρά για να του κλαφτεί! Ήμαρτον! Ήμαρτον! Ήμαρτον! (Ένα emoticon κατάλληλο πρέπει να βρω!)

Τσίμπα και το βιντεάκι εξαιρετικά αφιερωμένο Μελιτάκι μπας και σταματήσεις να περιφέρεσαι σερνάμενη που λέει (μέχρι και) η Αμαλία!



Καταπληκτικοί οι σχολιασμοί σου Κατσαρό Υπόθετο. Ελπίζω μόνο να μην είναι μια παρένθεση και να συνεχιστούν κατά το δυνατόν.
τζινα μου συμφωνω απολυτα σε ολα αλλα μην ξεχναμε οτι η σειρα προσπα9ει να ειναι οσο ρεαλιστικοτερη γινεται...αλλιως δεν 9α τραβαει το ενδιαφερον τον τηλε9εατων...αν συνεβαινε στη πραγματικοτητα δεν νομιζω ολα να ηταν τοσο εξιδανικευμενα...οπως φανταζομαι οτι φανταζεσαι!καμια γυναικα δεν 9α ξεκολουσε ουτε με την 1η ουτε με την 2η...εχει περασει πολυ λιγο χρονικο διαστημα απο το γαμο....δεν το εχει ''χονεψει ακομα η μελιτα! και ας μην ξεχναμε οτι ειναι πολυ ''κουλη'' η συμπεριφορα του στεφανου!και οντως οσο ψυχραιμη και να ειναι μια γυναικα απο τη στιγμη που πριν 2 μερες ελιωνε για χαρη της καποιος ξαφνικα να βλεπει οτι αυτος λαμπει παντρεμενος με την προ πρωην του!!η εικονα που εχουμε αυτη τη στιγμη ειναι η εξης... μια μπακουρα που ψοφανε και οι 2 πρωην της για την κολλητη της απο τους οποιους ο ενας μεν δεν εχει ελπιδες και ΔΕΝ τον 9ελει και απο την αλλη αυτος που εχει κατι παραπανω απο ελπιδες επειδη ηδητο βιωνει και ΤΟΝ 9ελει!!πιστευωοτι η κακομοιρα με την καλη εννοια ειναι η μελιτα ..ουτε η ευα,ουτε ο μανος ,και φυσικα ουτε ο στεφανος!! affraid πιστευω επισης οτι και οταν χασει το παιδι η ευα παλι η μελιτα 9α ειναι η κακομοιρα και σε αυτη 9α πεσουν πανω της και οχι στο στεφανο το γουρουνι 🐷 !αδικο δεν ειναι αυτο??
sorry για το οφ τοπικ αλλα την μελιτα την λατρευω αυτον τον καιρο καιτην εχει καταλυπη9ει η ψυχη μου σε αντι9εση με την ευα!
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης