Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

+31
konstantina
Evelyn
milia
KonstantinaA
nansy
Penny
νοριτσα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Alexitsa
evanna
mimi
Izabella29
hionati
loukasnora
sifantid
mina
nikidanis
anastasia20
zwi
Ntinaki1
aggeliki
jim7
KatsaroYpotheto
panda
verile_mistika
soso
filitsa
Καρ-Mik
glgs
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap35%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 35% 
[ 19 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Σαβ Φεβ 20, 2010 4:46 pm

φοβερη φοβερη φοβερη
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 20, 2010 4:50 pm

καλα Τζινα εισαι φοβερη δεν υπαρχεις λεμε τελειο xaxa xaxa
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Φεβ 20, 2010 5:41 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας συνεχίσω το σχολιασμό μου με τη σκηνή Νόρας - Λουκά!

Δεν μπορώ να συγχωρήσω το Μάνο τόσο εύκολα καθώς έβαλε τον εγωισμό του πάνω απο τη ζωή του Λουκά, δεν ξεχνώ ότι ο Μάνος ήξερε τα περι Χρήστου πριν εκδικαστεί η κηδεμονία του παιδιού! Τότε μιλάνε ΦΙΛΕ μου όχι όταν φτάσει ο κόμπος στο χτένι. Τώρα, κατόπιν εορτής δεν βοηθάει και σε πολλά όλο το σκηνικό.. Τουλάχιστον φαίνεται να κάνει βήματα βελτίωσης!

Το ότι έχει τύψεις και δεν θέλει να επιβαρυνθεί με άλλες καλό είναι να το δηλώνει στις πραξεις όμως θέλω να τον δώ τον κύριο, όσο για την ατάκα περι Εύας θα αφήσω τον Sid να μιλήσει για μένα! gelio

Ελπίζω να σας αρέσει :D





Τζινα εισαι.....εισαι.....εισαι.....ΘΕΑ......εισαι.......εισαι.......ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΗ.......εισαι.......εισαι........ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!!!!!.......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukasnora στις Σαβ Φεβ 20, 2010 5:53 pm, 1 φορά
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Σαβ Φεβ 20, 2010 5:50 pm

Μπραβο ρε τζινα ΘΕΑ!!!!!!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από mina Σαβ Φεβ 20, 2010 6:00 pm

Ευάννα και Clarabelle συμφωνώ με τους σχολιασμούς απόλυτα!!! : respect : : respect : : respect :

Μάνος: Πιστεύω κι εγώ ότι ο Μάνος κάνει μικρά βήματα προς τα μπρος και γίνεται ολοένα και καλύτερος και ελπίζω οι σεναριογράφοι να μην του δώσουν πάλι μια και τον γυρίσουν ξανά στον πάτο!!! Από μένα λοιπόν ο Μάνος σήμερα παίρνει ένα μπράβο κυρίως για τη στάση του απέναντι στη Μελίτα και ελπίζω για καλύτερα! Thumbs up

Νταίζη-Λουκάς: Το Νταιζουλίνι τον παίζει στα δάχτυλα τον καημένο το Λουκά που από δυναμικός δικηγόρος έγινε κοροιδάκι της πίστας! Απειλεί και εκβιάζει συνεχώς και ο Λουκάς κάθεται σούζα! Μάλιστα έστησε και ολόκληρο κόλπο με τη φιλεναδίτσα της για να τον απομακρύνει μια και καλή από τη Νόρα! Τη μισώ αφάνταστα την πάπια!!! xastouki xastouki

Νόρα: Σήμερα άρχισε να ηρεμεί κάπως αλλά πάλι συνεχίζει τις βιαστικές και απερίσκεπτες κινήσεις απέναντι σε μια Νταιζάρα που τους εκβιασμούς τους έχει για πρωινό!!! δυστυχώς θα πάρει στο λαιμό της και το Μάνο προδίδοντας τον κατά λάθος στο Στέφανο! Τη λυπήθηκα όμως με όλο αυτό το θέμα με τα γενέθλιά της και το γάμο του Λουκά αλλά και σ'αυτή την περίπτωση ελπίζω όλα να φτιάξουν!!!

Μελίτα: Η επίθεσή της στο Μάνο απίστευτη ένδειξη κακίας και για μένα την τσούζει ακόμα η προδοσία του Μάνου όσο και αν λέει ότι τον ξεπέρασε! Επίσης το τηλεφώνημά της στην απόλυτη αγάπη της (αν και όσα του είπε είναι σωστά) για μένα είναι μεγάλο φάουλ!
KKarta

Στα υπόλοιπα μου άρεσε πολύ η σκηνή με Νικόλα-Δάφνη που μου βγάζουν πάντα κάτι πολύ ζουζουνίστικο και η τιτανομαχία Πέτρου-Αντιγόνης!
Οι ατάκες Μπέλλου-Λουκά στην κοινή τους σκηνή απλά υπέροχες και πάλι και βγάζαν πολύ γέλιο! gelio
Τέλος, οι συζητήσεις της Εύας με τη μαμά της και την Αντιγόνη πιστεύω ήταν προμηνύματα για την αποβολή και με στεναχωρεί που πάλι η Εύα θα είναι στα πατώματα! Γιατί να τα τραβά όλα αυτή??? Snif

Το επεισόδιο λοιπόν καλό από μένα!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από soso Σαβ Φεβ 20, 2010 6:45 pm

loukasnora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ας συνεχίσω το σχολιασμό μου με τη σκηνή Νόρας - Λουκά!

Δεν μπορώ να συγχωρήσω το Μάνο τόσο εύκολα καθώς έβαλε τον εγωισμό του πάνω απο τη ζωή του Λουκά, δεν ξεχνώ ότι ο Μάνος ήξερε τα περι Χρήστου πριν εκδικαστεί η κηδεμονία του παιδιού! Τότε μιλάνε ΦΙΛΕ μου όχι όταν φτάσει ο κόμπος στο χτένι. Τώρα, κατόπιν εορτής δεν βοηθάει και σε πολλά όλο το σκηνικό.. Τουλάχιστον φαίνεται να κάνει βήματα βελτίωσης!

Το ότι έχει τύψεις και δεν θέλει να επιβαρυνθεί με άλλες καλό είναι να το δηλώνει στις πραξεις όμως θέλω να τον δώ τον κύριο, όσο για την ατάκα περι Εύας θα αφήσω τον Sid να μιλήσει για μένα! gelio

Ελπίζω να σας αρέσει :D





Τζινα εισαι.....εισαι.....εισαι.....ΘΕΑ......εισαι.......εισαι.......ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΗ.......εισαι.......εισαι........ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!!!!!.......



Tα ρέστα μου! : respect :
ΕΛΙΩΣΑ..
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 20, 2010 6:58 pm

Και ήρθε η ώρα για τον ανυπέρβλητο Μπέλλο!

Ο χαρακτήρας αυτός είναι εντελώς καρικατούρα, με τέτοια μυαλά δεν χτίζονται επιχειρήσεις, αν είναι δυνατόν! Μου τη δίνει πάντως που ο Λουκάς τον σπρώχνει προς τη Νόρα και ακόμα περισσότερο μου την έδωσε που του είπε οτι η Νόρα θα στεναχωριέται που είναι το τελευταίο μπακούρι στην παρέα! Λέγονται αυτά ρε Λουκά? Εκτός του ότι έκανε ρόμπα ξεκούμπωτη τη Νόρα, αυτός ο Δημήτρης που σαν να του καλάρεσε έτσι τη θέλει τη Νόρα δίπλα του? Επειδή ξέμεινε μαζί του γιατί δεν παίζει κανένας άλλος?

Και επιτέλους κοτζάμ κοπελάρα είναι η Νόρα! Έλεος! Λουκάαα Fskl

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Penny Σαβ Φεβ 20, 2010 7:01 pm

evanna έγραψε:Μελιτα γενικως.....θεωρω το λιγοτερο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ αυτο που εκανε στο Μανο!!!!Μου εβγαλε μια απιστευτη μνησικακια!!!Και μπορει ο Μανος να ειναι λαμογιο και να εχει κανει τα χιλια μυρια αλλα για μενα ειναι πολυ μικροψυχο να θες να βλεπεις τον αλλο να στεναχωριεται και να ποναει επειδη πονας και εσυ!!!!Δηλαδη τι επειδη εσυ ειδες την ευτυχια του Στεφανου και της Ευας και εγινες κομματια,την εκθειαζεις και στον αλλο μονο και μονο για να τον δεις και εκεινο στην ιδια κατασταση με εσενα!?Αν ειναι δυνατον! wall
Για να μην σχολιασω το τηλεφωνημα που εκανε στο Στεφανο.....γιατι απο τη μια μπορει τα λεγομενα της να ηταν σωστα αλλα ο τροπος που του μιλησε με ξενισε παρα πολυ και για μενα το εχασε το οποιο δικιο ειχε!Πολυ κατινιστικη κινηση και απορω ποσο ακομα θα χασει την αξιοπρεπεια της αυτη η κοπελα!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟΨΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ?ΠΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΚΟΜΑ?ΠΡΑΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ xastouki
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από evanna Σαβ Φεβ 20, 2010 7:04 pm

Α ρε Τζινα....εισαι φοβερη!!!!!Ο συνδυασμος των καρτουν με τις ατακες του Μπελλου ηταν ολα τα λεφτα! gelio

Μπραβο,Μπραβο,Μπραβο!!!!! Congrats
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από mina Σαβ Φεβ 20, 2010 7:05 pm

Πωπω Τζίνα για ακόμη μια φορά δεν έχω λόγια!!! Είναι υπέροχο και οι ατάκες ότι πρέπει!!! Συγχαρητήρια!!! : respect : Ακόμα γελάω!! gelio gelio gelio
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 20, 2010 7:05 pm

Eυχαριστώ πολύ Eυάννα μου! Μα είναι που είναι ο Μπέλλος απο μόνος του να λιώνεις, ήρθε κι έδεσε! gelio gelio gelio

Και γενικά ευχαριστώ για τα θετικά σχόλια!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Σαβ Φεβ 20, 2010 7:07 pm

Εμένα μου αρέσει ο Μπέλλος. Είναι ο μόνος φυσιολογικός που έχει απομείνει εκεί μέσα! Τέλειο το βιντεάκι.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 20, 2010 7:09 pm

Κι εμένα μου αρέσει Ντίνα αλλα πόσο φυσιολογικό είναι να συμπεριφέρεται έτσι χαζά κοτζάμ άντρας δεν ξέρω.. Ασε που για πετυχημένο επιχειρηματία που δηλώνει καθόλου ξύπνιο δεν τον βρίσκω...

Ευχαριστώ για τα καλά σχόλια για το βιντεο :)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Φεβ 20, 2010 7:16 pm

τέλειο και αυτό χαχαχαχααχα
Την λέει μπακούρι για πλάκα το δηλώνει και η μουσικη που την βάζουν για να τονισουν την πλάκα αν το προσέξατε.Όσο για τον Μπέλλο μυαλό κουκούτσι χαχαχαχα
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Σαβ Φεβ 20, 2010 7:18 pm

Η αλήθεια είναι ότι είναι κάπως χαρούμενος χωρίς λόγο....αλλά είναι μια ευχάριστη νότα στην σειρά! Τουλάχιστον είναι αληθινός μέχρι στιγμής και τίμιος απέναντι στην Νόρα σε αντίθεση με όλα τα άλλα αρσενικά της σειράς που κάνουν την μία βλακεία μετά την άλλην.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Φεβ 20, 2010 7:20 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Και ήρθε η ώρα για τον ανυπέρβλητο Μπέλλο!

Ο χαρακτήρας αυτός είναι εντελώς καρικατούρα, με τέτοια μυαλά δεν χτίζονται επιχειρήσεις, αν είναι δυνατόν! Μου τη δίνει πάντως που ο Λουκάς τον σπρώχνει προς τη Νόρα και ακόμα περισσότερο μου την έδωσε που του είπε οτι η Νόρα θα στεναχωριέται που είναι το τελευταίο μπακούρι στην παρέα! Λέγονται αυτά ρε Λουκά? Εκτός του ότι έκανε ρόμπα ξεκούμπωτη τη Νόρα, αυτός ο Δημήτρης που σαν να του καλάρεσε έτσι τη θέλει τη Νόρα δίπλα του? Επειδή ξέμεινε μαζί του γιατί δεν παίζει κανένας άλλος?

Και επιτέλους κοτζάμ κοπελάρα είναι η Νόρα! Έλεος! Λουκάαα Fskl



Οκ αυτο ηταν.Το ηξερα εδω και καιρο αλλα πλεον ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο.Τζινα ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!!Παντως εκει που ελεγε ο Λουκας για τη Νορα εγω καταλαβα οτι τον δουλευε.Αλλωστε μπακουρι ειναι και ο Μανος.Μην ξεχνιομαστε.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 20, 2010 7:24 pm

Ntinaki1 έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι είναι κάπως χαρούμενος χωρίς λόγο....αλλά είναι μια ευχάριστη νότα στην σειρά! Τουλάχιστον είναι αληθινός μέχρι στιγμής και τίμιος απέναντι στην Νόρα σε αντίθεση με όλα τα άλλα αρσενικά της σειράς που κάνουν την μία βλακεία μετά την άλλην.

Σε αυτό συμφωνώ χίλια τα εκατό Ντινάκι!

Όσο για το "μπακούρι" ναι οκ το λέει για πλάκα δεν αντιλέγω αλλα και πάλι με σύγχυσε, δεν λέγονται αυτά! Τς Τς Τς!

Χαίρομαι που σας άρεσε! :D


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Σαβ Φεβ 20, 2010 7:28 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Και ήρθε η ώρα για τον ανυπέρβλητο Μπέλλο!

Ο χαρακτήρας αυτός είναι εντελώς καρικατούρα, με τέτοια μυαλά δεν χτίζονται επιχειρήσεις, αν είναι δυνατόν! Μου τη δίνει πάντως που ο Λουκάς τον σπρώχνει προς τη Νόρα και ακόμα περισσότερο μου την έδωσε που του είπε οτι η Νόρα θα στεναχωριέται που είναι το τελευταίο μπακούρι στην παρέα! Λέγονται αυτά ρε Λουκά? Εκτός του ότι έκανε ρόμπα ξεκούμπωτη τη Νόρα, αυτός ο Δημήτρης που σαν να του καλάρεσε έτσι τη θέλει τη Νόρα δίπλα του? Επειδή ξέμεινε μαζί του γιατί δεν παίζει κανένας άλλος?

Και επιτέλους κοτζάμ κοπελάρα είναι η Νόρα! Έλεος! Λουκάαα Fskl

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!!!!!!! ΑΠΛΑ : respect : : respect : : respect : : respect :
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Penny Σαβ Φεβ 20, 2010 7:40 pm

ΤΖΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η !!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ. : respect : Flkia
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 20, 2010 7:48 pm

εμένα πάντως ο μπέλλος μου έδωσε την ιδέα ότι πλέον η υπομονή του εξαντλήθηκε...σαν να άρχισε να ζητάει περισσότερα...
έτσι μου φάνηκε...δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου...

τζίνα για ακόμα μια φορά τελειο το βίντεο...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από zwi Σαβ Φεβ 20, 2010 10:01 pm

Τζίνα είσαι απίστευτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!είναι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από nansy Σαβ Φεβ 20, 2010 10:03 pm

Λοιπον το επεισοδιο σημερα ηταν καλο!!
Πετρος-Καρταλαινα: ξεσπαθωσε η ογδοη θανασιμη πεθερα!!! Αλλα ο Ρουσσος οπως παντα ψυχραιμος, αλλα προσεχε γιατι δαγκωνει η Καρταλαινα!!!
Κοριτσια: Η Δαφνη στο δικο της U.F.O παει για τον Κρονο!!! Ευα και Μελιτα στηριζουν οσο μπορουν, αλλα τι να κανουν και αυτες! Μικρη κοκκινομαλλα μου μην μου στεναχωριεσαι!!! :(

Ο Λουκας και η κατσικα: Μαζεψτε την λατερνα γιατι την εχω βαρεθει πια!! Η κατινια σε ολο της το μεγαλειο!!! Καημενο μου μελαχρινακι απο την μυτη σε σουρνει!!! Και μας το παιζει και εξυπνη η γριπη των χοιρων!!
Μανος-Μελιτα: Επιτελους!!!! Η Μελιτα εδωσε σημασια στην κορη της!! Γιατι στα τελευταια επισοδια το Νεφελακι ηταν μονο η δικαιολογια της!!!! Παντως καλη ρεπορτερ πραγματι!!!! Δεν την παω και πολυ αλλα εδω εδωσε ρεστα!!! Τι του τα χωνεις ομως μωρε του Μανου αφου χαμπαρι δεν παιρνει!!
Νορα - Λουκας: Α ρε Νορακι μου!! Πως γινεται να σε αγαπαει τοσο και παραλληλα να σε πληγωνει τοσο??? Σε καθε σκηνη ολο μαλωνετε και ολο καποιος απο τους δυο φευγει?? Που ειναι οι παλιες σκηνες αγαπης και τρυφεροτητας??? Αλλα ως μεγαλη fan του ζευγαριου θα κανω οτι και ο περισσοτερος κοσμος! ΥΠΟΜΟΝΗ!! ( Η ατακα του επισοδιου - Απο τις υπολοιπες 363 μερες του ετους δεν μπορουσες να βρεις μια μερα να παντρευτεις??? - 364 θες να πεις!! - Οχι εχω βαλει και την γιορτη μου μεσα!!! Και αν συνεχισεις θα βαλω κα το Ψυχοσαββατο gelio
Πετρος-Μανος: Αχχ μωρε δεν εχω και χαρτομαντιλα να κλαψω!!!! χαχαχα.Α ρε Μανο!!
Αντιγονη-Ευα: Η πεθερουλα με συγκινησε!! Αρχιζει να ελεγχει και τις παρεες της νυφης της!! Τι αλλο πια??? Threat
Μελιτα-Αμαλια: Μια απο τα ιδια!! Ο πονος της Μελιτας και η συμπαρασταση της Αμαλιας!!! Κουραγιο Μαρουλιτα!!
Νορα-Μανος: Απο την μια λαμογιο και απατεωνας και απο την αλλη φιλακια και αγκαλιτσες!!!!! Αυτα ειναι!!!! Θα τον καρφωσει θα μου πεις αλλα .. anyway...
Λουκας-Μητσουλας: Μπουγατσα Μητσουλα γιατι δεν εφερες αγορι μου??? Θανατος ειναι οι καργιες!!! Απο ποιηση ομως δεν σκαμπαζει! Και επιτελους η ατακα που αργησαμε να ακουσουμε << Εχουμε και ενα γραφειο>>!!
Νορα-κατσικα:Τζιφος οι φωτογραφιες!!! Μια τρυπα στο νερο!!! Τα εχει κρυμμενα καλα το πατσαβουρι αλλα που θα παει θα τα ξετρυπωσουμε!!
Νικολας-Δαφνη: Στα ορια της παρεξηγησης!! Πολυ σωστος ειναι αυτος τελευταια!!! gelio
Νορα-Λουκας: Προταση γαμου το Νορακι!!! Love! <<πηγαινε με τον Μητσο ρε Νορα!!!>> Αρχιζουν να σπανε τα νευρα μου! Kotsides
Στεφανος-Μελιτα: Χωστα του Μαρουλιτα! Δεν γινεται εσυ να σουρνεσαι στα πατωματα και ο αλλος να περναει ζωη χαρισαμενη με την Ευα!
Λουκας-κατσικα-και η δεν ξερω πως: Αυτη η ασχετη τι πεταγεται σαν σφηνα?? Παντως ασχετο χτες ανοιξα το λεξικο και διπλα απο την λεξη εκβιασμος ειχε το ονομα Νταιζη! Γιατι αραγε??
Νορα-Στεφανος-Ευα: Τον εδωσες στεγνα ρε Νορακι!!!! Παει το παλικαρι!!! Θα τον περασουν για εξωγηινο σε λιγο με την μοβουλη αποχρωση που εχει παρει το πρωωσοπο του!!!

Συγνωμη αν σας κουρασα και καλως σας βρηκα!!! :D

nansy

Θηλυκό Τόπος : Στον κοσμο μου!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Σαβ Φεβ 20, 2010 10:04 pm

ΤΖΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ : respect : : respect : : respect : ΕΡΙΞΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ gelio . ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΦΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ Η ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ!!!!!!!!!! ΜΑΣ ΤΑ ΕΔΩΣΕΣ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Φεβ 20, 2010 10:15 pm

nansy καλως μας ήρθες και καλα πόστς!
όχι εμενα δεν με κούρασες καλα τα λες
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από milia Σαβ Φεβ 20, 2010 11:03 pm

το επεισοδιο ηταν καλο...
η Νορα εκενε γκαφα που πηρε της φωτογραφιες απ'το Μανο και τις εδειξε στον Στεφανο..
Οταν η Νταιζη εφευγε για Θεσσαλονικη δεν σας φανηκε στημενο?
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης