Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

+31
konstantina
Evelyn
milia
KonstantinaA
nansy
Penny
νοριτσα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Alexitsa
evanna
mimi
Izabella29
hionati
loukasnora
sifantid
mina
nikidanis
anastasia20
zwi
Ntinaki1
aggeliki
jim7
KatsaroYpotheto
panda
verile_mistika
soso
filitsa
Καρ-Mik
glgs
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 19 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 19, 2010 11:59 pm

Ας σχολιάσω και εγώ…μόλις είδα το επεισόδιο…

Καταρχήν ένα επεισόδιο αρκετά καλύτερο από τα προηγούμενα…

Ατάκες:ρούσσος:<α…εκεί ήταν το χέρι μου και το έψαχνα>
Νόρα<έκρυψα χρονιά>
Μάνος<αν ήταν στο χέρι της θα μου είχε χρεώσει και τη βόμβα στη χιροσίμα>gelio

Ειλικρινά σήμερα έγραψαν με τις ατάκες….ειδικά στο γραφείο που η νόρα έβριζε το λουκά μου θύμησαν παλιές καλές εποχές…μόνο που νοράκι ξέχασες το χαλβά…και να τονίσω ότι μόνο η νόρα έχει το δικαίωμα να βρίζει το λουκά…έτσι και ξαναπεί η νταίζη καταγκιόζη τον λουκά θα την πιάσω από την αλογοουρά την αλόγα και θα τη φέρνω σβούρες… xastouki

Η νόρα πάντως το θέμα με τις φωτογραφίες δεν το χειρίστηκε καθόλου καλά….και το άλλο το τσόκαρο τον εκβιασμό στο τσεπάκι τον έχει…αν της φέρω την τούρτα καπέλο θα της πω εγώ.. cakeκαι η άλλη αμέσως να ετοιμάσει βαλίτσες…βρε κοίτα με τι μπλέξαμε…το λυπάμαι το λουκά…από το γραφείο στο σπίτι και από το σπίτι στο γραφείο να προλάβει την τραγουδιάρα που είναι με τις αποσκευές αναχείρας…

Ο νικόλας άπαιχτος…<θα το πάρω προσωπικά>….βρε τυχερός είσαι εσύ…μην μιλάς καθόλου…εδώ και με τη δάφνη και δεν τα βγάζεις πέρα και θα κουμαντάρεις τη νταίζη;;;ααα..αν και αυτό με τις ηρεμιστικές καθόλου κακή ιδέα…

Η μελίτα τι χώσιμο ήταν αυτό στο μάνο;;;…καλά του τα είπε αλλά τον λυπήθηκα…το ξέρω είμαι χαζή αλλά τι να κάνω;;;τον είχε βάλει στη γωνία και έχωνε αβέρτα κουβέρτα…και μετά το μάνο το χώσιμο συνεχίστηκε…πήρε σειρά και ο στέφανος…άντε γιατί και πολύ άργησε…και αυτόν δεν τον λυπάμαι καθόλου…η μελίτα αρχίζει να αμφιβάλλει…και χαίρομαι γιατί την βλέπω πιο δυνατή…να στέκεται στα πόδια της επιτέλους…απλά να πω ότι αυτό το τηλ.δεν μου άρεσε και πολύ…του δείχνει ότι υποφέρει και ο άλλος ο ΖΝ το παίρνει πάνω του…χτες την είδα καταρρακωμένη –απορώ που το είδε;;; μια κούκλα ήταν-και σήμερα<μελίτα μη ξύνεις πληγές>…άει ρε από εδώ....γιατί πολύ ψηλά πήρες τον αμανέ...μελίτα άντε φτύσ’τον και μην ασχολείσαι και θα γυρίσει κλαίγοντας…πάντως αν και δεν μου άρεσε το τηλ.την καταλαβαίνω...ένιωσε ότι ο στέφανος την κοροιδεύει και ήθελε να το βγάλει από μέσα της…να του τα πει…χαίρομαι όπως που τη βλέπω πιο ήρεμη και πιο αποφασισμένη…

Αυτά για σήμερα…
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 20, 2010 12:02 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Συνεχίζω το σχολιασμό μου με τη Νταίζη και το Λουκά!

Η Νταίζη όπως ξαναέγραψα δεν ξέρω σε τι αποσκοπεί, δεν καταλαβαίνει ότι αν πήγαινε με τα νερά του έχει πιο πολλά να κερδίσει?

Μου δίνει την αίσθηση ότι θέλει να τον φέρει στο αμήν αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί...

Αυτό το παίρνω το παιδάκι μου και φεύγω πάντως βοήθησε στην ασθένειά μου, επισήμως πλέον τη μισώ!!! (Ακούς Αριάδνη?)

Όσο για το Λουκά προσπαθεί να προπσερνά ότι θα μπορούσε να δημιουργήσει τριβές μήπως και ηρεμήσει λίγο η κατάσταση αλλα δεν τον θέλει, δεν... τον λυπάμαι τον κακομοίρη...

Ιδού και το ανάλογο βίντεο! Ελπίζω να σας αρέσει..



Kαι εις άλλα με υγείαν!


Άπαιχτο καλύτερο κι απ το προηγούμενο αν ειναι δυνατόν: jump : : jump : : jump : : jump : : jump :
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Σαβ Φεβ 20, 2010 12:03 am

Καλά κατσαρό υπόθετο είσαι ΘΕΑ, θέλω κ' άλλο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από zwi Σαβ Φεβ 20, 2010 12:05 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Συνεχίζω το σχολιασμό μου με τη Νταίζη και το Λουκά!

Η Νταίζη όπως ξαναέγραψα δεν ξέρω σε τι αποσκοπεί, δεν καταλαβαίνει ότι αν πήγαινε με τα νερά του έχει πιο πολλά να κερδίσει?

Μου δίνει την αίσθηση ότι θέλει να τον φέρει στο αμήν αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί...

Αυτό το παίρνω το παιδάκι μου και φεύγω πάντως βοήθησε στην ασθένειά μου, επισήμως πλέον τη μισώ!!! (Ακούς Αριάδνη?)

Όσο για το Λουκά προσπαθεί να προπσερνά ότι θα μπορούσε να δημιουργήσει τριβές μήπως και ηρεμήσει λίγο η κατάσταση αλλα δεν τον θέλει, δεν... τον λυπάμαι τον κακομοίρη...

Ιδού και το ανάλογο βίντεο! Ελπίζω να σας αρέσει..



Kαι εις άλλα με υγείαν!
άπαιχτο το βιντεάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Σαβ Φεβ 20, 2010 12:05 am

Χαχαχαχαχα θέλουμε κι'αλλα βιντεάκια!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 20, 2010 12:07 am

Χαίρομαι πάρα πολύ που σας αρέσουν! :D :D :D

Θα κάνω κι από άλλες σκηνές του επεισοδίου αλλα αύριο γιατί είμαι με το μάτι φουσκωμένο σήμερα και έχω αρχίσει και πονάω λίγο

Χαίρομαι όμως παρα πολύ που σας άρεσαν!

Σας ευχαριστώ



KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 20, 2010 12:08 am

τζίνα τα βίντεο θεικά.... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Σαβ Φεβ 20, 2010 12:17 am

δεν εχω λογια με κανες και γελασα σημερα!!!!
θελουμε κι αλλα!!! xaxa xaxa
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Φεβ 20, 2010 12:20 am

Τζίνα επιτέλους να ναι καλά ο Άγιος Πατάπιος εδέησε και έκανε το θαύμα και μισείς τη Νταίζη!Περιττό να πώ ότι λύθηκα στα γέλια gelio Μ άρεσε πολύ αυτή η νέα μορφή σχολιασμού Gioupi
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από mina Σαβ Φεβ 20, 2010 12:30 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Συνεχίζω το σχολιασμό μου με τη Νταίζη και το Λουκά!

Η Νταίζη όπως ξαναέγραψα δεν ξέρω σε τι αποσκοπεί, δεν καταλαβαίνει ότι αν πήγαινε με τα νερά του έχει πιο πολλά να κερδίσει?

Μου δίνει την αίσθηση ότι θέλει να τον φέρει στο αμήν αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί...

Αυτό το παίρνω το παιδάκι μου και φεύγω πάντως βοήθησε στην ασθένειά μου, επισήμως πλέον τη μισώ!!! (Ακούς Αριάδνη?)

Όσο για το Λουκά προσπαθεί να προπσερνά ότι θα μπορούσε να δημιουργήσει τριβές μήπως και ηρεμήσει λίγο η κατάσταση αλλα δεν τον θέλει, δεν... τον λυπάμαι τον κακομοίρη...

Ιδού και το ανάλογο βίντεο! Ελπίζω να σας αρέσει..



Kαι εις άλλα με υγείαν!

Τζίνα δεν έχω λόγια!!! Και τα δύο βιντεάκια σου τέλεια!!! Εχουν πολύ γέλιο!!! gelio gelio gelio Ο νέος τύπος σχολιασμού είναι πολύ ωραίος!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Φεβ 20, 2010 12:31 am

Τζίνα είσαι Θ Ε Α ! ! ! Τζίνα είσαι Θ Ε Α ! ! ! Τζίνα είσαι Θ Ε Α ! ! ! Τζίνα είσαι Θ Ε Α ! ! ! Τζίνα είσαι Θ Ε Α ! ! ! : respect : Πόσες φορές να το πω για να γίνω πειστική; Γιατί τα λόγια είναι περιττά όταν μιλάμε για τα video-comments! Τα λάτρεψα! Τα είδα με τη μαμά μου και ειδικά στο δεύτερο λιώσαμε στα γέλια! gelio Λυθήκαμε! Ξετρελαθήκαμε! Και εννοείται μπαίνει και στο profile μου στο Facebook! Είναι all the money! Penguin G-Force, Ice age και Gina's Talent είναι αχτύπητος συνδυασμός! : respect : Ω, ναι...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Φεβ 20, 2010 12:37 am

Καλα βρε Τζινα μου τι εισαι εσυ;Το καταπληκτικα σχολια ηταν αυτα;Μπραβο σου περιμενω με ανυπομονησια και τα υπολοιπα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από hionati Σαβ Φεβ 20, 2010 12:47 am

τζινα μου φοβερα τα βιντεακια σου...κανε και με τη σκηνη μελ-μανου ενα...χωστα λιγο στο λαμογιο και μετα ας παρει σειρα και ο στεφανος...πραγματικα : respect : τρομερη η ιδεα με τα βιντεακια...ελπιζω να το καθιερωσουμε ετσι... Palamakia
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από panda Σαβ Φεβ 20, 2010 1:41 am

Εμπζζζζ εμπζζζζ τί πετάγεσαι τώρα ρε πιπίδη gelio .

Katsaro Ypotheto κάνε και άλλα τέτοια video pleeease !!!!!!!

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Σαβ Φεβ 20, 2010 2:05 am

anastasia20 έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ…μόλις είδα το επεισόδιο…

Καταρχήν ένα επεισόδιο αρκετά καλύτερο από τα προηγούμενα…

Ατάκες:ρούσσος:<α…εκεί ήταν το χέρι μου και το έψαχνα>
Νόρα<έκρυψα χρονιά>
Μάνος<αν ήταν στο χέρι της θα μου είχε χρεώσει και τη βόμβα στη χιροσίμα>gelio

Ειλικρινά σήμερα έγραψαν με τις ατάκες….ειδικά στο γραφείο που η νόρα έβριζε το λουκά μου θύμησαν παλιές καλές εποχές…μόνο που νοράκι ξέχασες το χαλβά…και να τονίσω ότι μόνο η νόρα έχει το δικαίωμα να βρίζει το λουκά…έτσι και ξαναπεί η νταίζη καταγκιόζη τον λουκά θα την πιάσω από την αλογοουρά την αλόγα και θα τη φέρνω σβούρες… xastouki

Η νόρα πάντως το θέμα με τις φωτογραφίες δεν το χειρίστηκε καθόλου καλά….και το άλλο το τσόκαρο τον εκβιασμό στο τσεπάκι τον έχει…αν της φέρω την τούρτα καπέλο θα της πω εγώ.. cakeκαι η άλλη αμέσως να ετοιμάσει βαλίτσες…βρε κοίτα με τι μπλέξαμε…το λυπάμαι το λουκά…από το γραφείο στο σπίτι και από το σπίτι στο γραφείο να προλάβει την τραγουδιάρα που είναι με τις αποσκευές αναχείρας…

Ο νικόλας άπαιχτος…<θα το πάρω προσωπικά>….βρε τυχερός είσαι εσύ…μην μιλάς καθόλου…εδώ και με τη δάφνη και δεν τα βγάζεις πέρα και θα κουμαντάρεις τη νταίζη;;;ααα..αν και αυτό με τις ηρεμιστικές καθόλου κακή ιδέα…

Η μελίτα τι χώσιμο ήταν αυτό στο μάνο;;;…καλά του τα είπε αλλά τον λυπήθηκα…το ξέρω είμαι χαζή αλλά τι να κάνω;;;τον είχε βάλει στη γωνία και έχωνε αβέρτα κουβέρτα…και μετά το μάνο το χώσιμο συνεχίστηκε…πήρε σειρά και ο στέφανος…άντε γιατί και πολύ άργησε…και αυτόν δεν τον λυπάμαι καθόλου…η μελίτα αρχίζει να αμφιβάλλει…και χαίρομαι γιατί την βλέπω πιο δυνατή…να στέκεται στα πόδια της επιτέλους…απλά να πω ότι αυτό το τηλ.δεν μου άρεσε και πολύ…του δείχνει ότι υποφέρει και ο άλλος ο ΖΝ το παίρνει πάνω του…χτες την είδα καταρρακωμένη –απορώ που το είδε;;; μια κούκλα ήταν-και σήμερα<μελίτα μη ξύνεις πληγές>…άει ρε από εδώ....γιατί πολύ ψηλά πήρες τον αμανέ...μελίτα άντε φτύσ’τον και μην ασχολείσαι και θα γυρίσει κλαίγοντας…πάντως αν και δεν μου άρεσε το τηλ.την καταλαβαίνω...ένιωσε ότι ο στέφανος την κοροιδεύει και ήθελε να το βγάλει από μέσα της…να του τα πει…χαίρομαι όπως που τη βλέπω πιο ήρεμη και πιο αποφασισμένη…

Αυτά για σήμερα…


Επειδή το είδα αργά και δεν ήμουν και σε φάση σχολιασμού μόλις είδα το σχολιασμό σου χάρηκα γιατί συμφωνώ απολύτως! :)
Με έχεις καλύψει!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 20, 2010 2:10 am

Izabella29 έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ…μόλις είδα το επεισόδιο…

Καταρχήν ένα επεισόδιο αρκετά καλύτερο από τα προηγούμενα…

Ατάκες:ρούσσος:<α…εκεί ήταν το χέρι μου και το έψαχνα>
Νόρα<έκρυψα χρονιά>
Μάνος<αν ήταν στο χέρι της θα μου είχε χρεώσει και τη βόμβα στη χιροσίμα>gelio

Ειλικρινά σήμερα έγραψαν με τις ατάκες….ειδικά στο γραφείο που η νόρα έβριζε το λουκά μου θύμησαν παλιές καλές εποχές…μόνο που νοράκι ξέχασες το χαλβά…και να τονίσω ότι μόνο η νόρα έχει το δικαίωμα να βρίζει το λουκά…έτσι και ξαναπεί η νταίζη καταγκιόζη τον λουκά θα την πιάσω από την αλογοουρά την αλόγα και θα τη φέρνω σβούρες… xastouki

Η νόρα πάντως το θέμα με τις φωτογραφίες δεν το χειρίστηκε καθόλου καλά….και το άλλο το τσόκαρο τον εκβιασμό στο τσεπάκι τον έχει…αν της φέρω την τούρτα καπέλο θα της πω εγώ.. cakeκαι η άλλη αμέσως να ετοιμάσει βαλίτσες…βρε κοίτα με τι μπλέξαμε…το λυπάμαι το λουκά…από το γραφείο στο σπίτι και από το σπίτι στο γραφείο να προλάβει την τραγουδιάρα που είναι με τις αποσκευές αναχείρας…

Ο νικόλας άπαιχτος…<θα το πάρω προσωπικά>….βρε τυχερός είσαι εσύ…μην μιλάς καθόλου…εδώ και με τη δάφνη και δεν τα βγάζεις πέρα και θα κουμαντάρεις τη νταίζη;;;ααα..αν και αυτό με τις ηρεμιστικές καθόλου κακή ιδέα…

Η μελίτα τι χώσιμο ήταν αυτό στο μάνο;;;…καλά του τα είπε αλλά τον λυπήθηκα…το ξέρω είμαι χαζή αλλά τι να κάνω;;;τον είχε βάλει στη γωνία και έχωνε αβέρτα κουβέρτα…και μετά το μάνο το χώσιμο συνεχίστηκε…πήρε σειρά και ο στέφανος…άντε γιατί και πολύ άργησε…και αυτόν δεν τον λυπάμαι καθόλου…η μελίτα αρχίζει να αμφιβάλλει…και χαίρομαι γιατί την βλέπω πιο δυνατή…να στέκεται στα πόδια της επιτέλους…απλά να πω ότι αυτό το τηλ.δεν μου άρεσε και πολύ…του δείχνει ότι υποφέρει και ο άλλος ο ΖΝ το παίρνει πάνω του…χτες την είδα καταρρακωμένη –απορώ που το είδε;;; μια κούκλα ήταν-και σήμερα<μελίτα μη ξύνεις πληγές>…άει ρε από εδώ....γιατί πολύ ψηλά πήρες τον αμανέ...μελίτα άντε φτύσ’τον και μην ασχολείσαι και θα γυρίσει κλαίγοντας…πάντως αν και δεν μου άρεσε το τηλ.την καταλαβαίνω...ένιωσε ότι ο στέφανος την κοροιδεύει και ήθελε να το βγάλει από μέσα της…να του τα πει…χαίρομαι όπως που τη βλέπω πιο ήρεμη και πιο αποφασισμένη…

Αυτά για σήμερα…


Επειδή το είδα αργά και δεν ήμουν και σε φάση σχολιασμού μόλις είδα το σχολιασμό σου χάρηκα γιατί συμφωνώ απολύτως! :)
Με έχεις καλύψει!

και εγώ χαίρομαι που συμφωνούμε... Wink
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από mimi Σαβ Φεβ 20, 2010 10:21 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Συνεχίζω το σχολιασμό μου με τη Νταίζη και το Λουκά!

Η Νταίζη όπως ξαναέγραψα δεν ξέρω σε τι αποσκοπεί, δεν καταλαβαίνει ότι αν πήγαινε με τα νερά του έχει πιο πολλά να κερδίσει?

Μου δίνει την αίσθηση ότι θέλει να τον φέρει στο αμήν αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί...

Αυτό το παίρνω το παιδάκι μου και φεύγω πάντως βοήθησε στην ασθένειά μου, επισήμως πλέον τη μισώ!!! (Ακούς Αριάδνη?)

Όσο για το Λουκά προσπαθεί να προπσερνά ότι θα μπορούσε να δημιουργήσει τριβές μήπως και ηρεμήσει λίγο η κατάσταση αλλα δεν τον θέλει, δεν... τον λυπάμαι τον κακομοίρη...

xα χα θεικό θέλουμε κι άλλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιδού και το ανάλογο βίντεο! Ελπίζω να σας αρέσει..



Kαι εις άλλα με υγείαν!
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από evanna Σαβ Φεβ 20, 2010 1:36 pm

Ας σχολιασω και εγω λιγα πραγματα απο το επεισοδιακι γιατι χτες δεν προλαβα....
Νταιζη γενικως....τη μισω,τη μισω,τη ΜΙΣΩ!!!!!!!Τον κανει οτι θελει το Λουκακο η κυρια(ο θεος να την κανει!)και μολις κατι παει να μην της βγει τσουπ πεταει τον εκβιασμο της και ο Λουκας στρατιωτακι!Και δεν φτανει που τα πηρα στο κρανιο με το σκηνικο στο γραφειο και την ημερομηνια του γαμου,μετα συγχυστηκα που την εβλεπα και αταραχη την καριοπαπια οταν της εδειχνε η Νορα τις φωτογραφιες!!!!!!
Οσο για το γεγονος που παλι μαζεψε τη βαλιτσα να φυγει,ειμαι 100% σιγουρη οταν το εκανε επιτηδες και οτι πηρε τηλεφωνο τη φιλη της και της ειπε να παει να πει αυτα τα πραγματα στο Λουκα για να τρεξει ο χαλβας να τη σταματησει!!!!!!!!Γενικα χτες ηθελα να τη xastouki συνεχεια!

Λουκας-Νορα....παρα πολυ ωραια σκηνουλα!Το καημενο το Νορακι νομιζε οτι της κανει πλακα πως θα παντρευτει στα γενεθλια της και μετα οταν καταλαβε κομματια εγινε το δολιο!!!!! Snif

Αντιγονη-Πετρος....κορυφαια συναντηση τιτανων!!!Ολα τα λεφτα αυτη η σκηνη!Το πως ευχαριστηθηκα την ειρωνια του Ρουσσου και την επιθετικοτητα της Αντιγονης δεν λεγεται!Μοναδικοι και οι δυο!Απλα υποκλινομαι : respect :

Μανος-Νορα....για μενα η πιο ωραια σκηνη του επεισοδιου!!!!!!Η χαρα της Νορας σε συνδυασμο με τις ατακες του Μανου εκαναν τη σκηνη τελεια!Το τι γελιο εκανα δεν περιγραφεται ειδικα οταν λεει η Νορα...
''Μανο εισαι Θεος αγορι μου'' και απανταει....
''Εγω το ξερω,στην Ευα πες το!''λυθηκα κυριολεκτικα! gelio

Δαφνη-Νικολας....επισης γελασα πολυ με τη σκηνουλα!Οι ατακες του Νικολα περι Νταιζης ηταν απιθανες!!!!!!!Απολαυστικοι οι δυο τους!

Αγγελα-Ευα....ομορφη η συζητηση μεταξυ μανας και κορης!!!Μπορει να μην θελω την Ευα με το Στεφανο καθολου μα καθολου αλλα οταν την ακουω να κανει σχεδια για τη κοινη τους ζωη και για το παιδακι που περιμενει στεναχωριεμαι πολυ που θα το χασει!Εχει περασει πολλα αυτο το κοριτσι και ειναι πραγματικα κριμα να δεχτει ακομα μια σφαλιαρα!

Νταιζη-Χρηστος....τι ηταν αυτα που ακουσα απο το στομα του υποτιτλου και δεν μου πεσαν τα μαλλια!Οτι τον αγαπησε λεει,και οτι αυτος την εμπλεξε και την προδωσε και οτι αλλο κουλο της κατεβαινε το κεφαλι!Πιστευω οτι η Νταιζη για το Χρηστο σημαινε παρα πολλα και οτι εκεινη ποτε δεν τον αγαπησε πραγματικα ουτε αυτον ουτε κανεναν αλλο!

Στεφανος-Ευα.....τιποτα το ιδιαιτερο!Απλα βαριεμαι! Sleep

Μελιτα γενικως.....θεωρω το λιγοτερο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ αυτο που εκανε στο Μανο!!!!Μου εβγαλε μια απιστευτη μνησικακια!!!Και μπορει ο Μανος να ειναι λαμογιο και να εχει κανει τα χιλια μυρια αλλα για μενα ειναι πολυ μικροψυχο να θες να βλεπεις τον αλλο να στεναχωριεται και να ποναει επειδη πονας και εσυ!!!!Δηλαδη τι επειδη εσυ ειδες την ευτυχια του Στεφανου και της Ευας και εγινες κομματια,την εκθειαζεις και στον αλλο μονο και μονο για να τον δεις και εκεινο στην ιδια κατασταση με εσενα!?Αν ειναι δυνατον! wall
Για να μην σχολιασω το τηλεφωνημα που εκανε στο Στεφανο.....γιατι απο τη μια μπορει τα λεγομενα της να ηταν σωστα αλλα ο τροπος που του μιλησε με ξενισε παρα πολυ και για μενα το εχασε το οποιο δικιο ειχε!Πολυ κατινιστικη κινηση και απορω ποσο ακομα θα χασει την αξιοπρεπεια της αυτη η κοπελα!?

Αυτα απο εμενα για χτες!Ουφ,τα 'πα και ξεθυμανα!!! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 20, 2010 2:06 pm


Ας σχολιάσω κι εγώ....

Ένα επεισόδιο που ενώ όλα δείχνουν οτι κυλούν με τον αναμενόμενο τρόπο εμένα με άφησε με απορίες.

Πέτρος Αντιγόνη.
Εξαιρετικοί και οι δύο αλλά η συζήτησή τους με άφησε με μια μεγάλη απορία. Η Αντιγόνη απειλεί και ο Ρούσσος δείχνει να την παίρνει στα σοβαρά. Μπορεί να ειρωνεύτηκε αλλά έμεινα με την εντύπωση οτι φοβήθηκε. Και αναρωτιέμαι. Γιατί την Αντιγόνη; Ίσως γιατί φοβάται οτι κάτι θα αποκαλύψει;

Λουκάς Νταίζη.
Μιλάμε η γυναίκα έχει ντοκτορά στον εκβιασμό. Έστειλε το Λουκά αδιάβαστο. Επίσης έχω απορία. Υποτίθεται οτι η Νταίζη θέλει αυτό το γάμο για να βολευτεί. Λογικά λοιπόν θα έπρεπε να κάνει κινήσεις τακτικής για να πετύχει το σκοπό της. Γιατί λοιπόν μου δίνει την εντύπωση οτι τραβάει τα πράγματα στα άκρα προσπαθώντας να φέρει το Λουκά στα όριά του και να τον αποδιοργανώσει;

Μάνος Μελίτα.
Απ αυτή τη σκηνή σημειώνω ένα μικρό συν ένα μεγάλο πλην και μια σκέψη.
Ένα μικρό συν στο Μάνο που απάντησε ήρεμα. Ο Μάνος που ήξερα και με δεδομένο οτι υποψιάζεται γιατί έγινε η συγκεκριμένη συζήτηση, θα είχε φροντίσει να απαντήσει είτε με λόγια που πονάνε ή θα την είχε μπουφλίσει. Κάτι φτιάχνει σ αυτόν
Ένα μεγάλο πλην για τη Μαρουλίτα. Αν αυτα που του είπε χθες τα είχε πει όταν κατάλαβε οτι ο Μάνος είχε φιλενάδα και την δούλευε κανονικά, θα είχα σηκωθεί όρθια και θα φώναζα πες του κι αλλα. Επιλέγει όμως να του τα πει τώρα όχι επειδή του τα χρωστάει αλλά για να ξεσπάσει τα νεύρα της που ο απόλυτος παντρεύτηκε. Ξέρει οτι ο Μάνος αυτή τη στιγμή είναι κάτω και τον ποδοπατάει για να ανακουφιστεί εκείνη. Αυτό για μενα είναι περίτρανο δείγμα μικρόψυχου ανθρώπου.
Βλέποντας τη σκηνή σκεπτόμουν οτι ίσως θα έπρεπε να την ακούσει απο μια μεριά ο απόλυτος. Θυμήθηκα οτι είπε καποτε στο Χρήστο οτι δεν χτυπάει πεσμένους ανθρώπους. Άλλωστε το απέδειξε μετα το γάμο. Ο Μάνος με το φιλί που έδωσε στη νύφη τον πρόσβαλε και εκείνος επέλεξε να του ρίξει μια μπουνιά στο μάτι και εδώ που τα λέμε πολύ καλά του έκανε. Θα μπορούσε βεβαίως να του δώσει χτύπημα κάτω απ τη μέση και να του πει απλά οτι είναι γελοίος αλλά δεν μπορεί να ασχοληθεί μαζί του γιατί τον περιμένει η Εύα στο κρεββάτι του και να τον τελειώσει αλλά δεν το έκανε. Πόσο ξέρει ο Στέφανος αυτή τη μικρόψυχη γυναικούλα που είδα χθες και πως θα του φαινόταν αν την ακουγε θα με ενδιέφερε να ξέρω.

Λουκάς Νόρα
Ευτυχώς που ξέρω οτι πηγαίνουμε προς τη λύση αυτού του προβλήματος γιατί δεν αντέχω να βλέπω το Λουκά σ αυτή την κατάσταση και την Νόρα σε πανικό.

Πέτρος Μάνος
Άλλη μια συμμαχία στα πρόθυρα της κατάρευσης. Ο Πέτρος έχει θορυβηθεί και με το δίκιο του θα βρεθεί κι αυτός απέναντι στο Μάνο. Αν τα δει κανείς ένα ένα δεν εχουν ενδιαφέρον, αλλά αφού πρώτα βγήκε εκτός μάχης ο Λουκάς που ήταν πάντα αυτός που κρατούσε την παρέα ενωμένη τώρα σπαει και το μέτωπο Μάνου Πέτρου. Περίεργα πράγματα και περιμένω να δω αν οδηγουν κάπου.

Εύα Αντιγόνη
Η Αντιγόνη προειδοποίησε την Εύα και εκείνη άρχισε να υποπτεύεται νομίζω. Κρατάω μια πρόταση της Αντιγόνης. Πώς τα φέρνει έτσι καμιά φορά η ζωή. Βάζει στο δρόμο μας αγκάθια που μοιάζουν με λουλούδια. Μιλούσε για την Εύα και τη Μελίτα ή μήπως για τον εαυτό της και την Όλγα;

Μάνος Νόρα.
Η Νόρα θα πάρει τα αποδεικτικά που ζητάει απ το Μάνο. Συμπέρασμα απ τη σκηνή; Είναι μια ακόμη σε κατάσταση πανικού που λειτουργεί κάτω απο πίεση. Και όταν οι άνθρωποι λειτουργούν έτσι κάνουν λάθη.

Λουκάς Μπέλλος
Απολαυστικοί και οι δύο. Ρε Λουκά Καρυωτάκη στο Μπέλλο; Τι αλλο θα δούμε Χριστέ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτή τη σκηνή περιμένω να τη δώ βιντεάκι απ το Υποθετάκι.

Νόρα Νταίζη
Που πας ρε Νόρα; Η κυρία (λέμε τώρα) είναι μάνα καημένη στον εκβιασμό που να τα βγάλεις πέρα μαζί της; Πάντως μπορεί να μη φάνηκε αλλά το Νταιζουλίνι θορυβήθηκε και συνάντησε το Χρήστο να του ζητήσει και τα ρέστα. Δείχνει να μην έχει παραπάνω εμπλοκή με τους πίνακες απ όσο τουλάχιστον κατάλαβα απ τη συζήτησή τους αλλά περιμένω να δω. Καλά οτι το γυναικουλίστικο τερτίπι το έχει αναγάγει σε τέχνη δεν το συζητώ. Επιστράτευσε και την φίλη και τον χόρεψε πάλι το Λουκά.

Λουκάς Νόρα μέρος β
Ζορίσανε τα πράγματα και άτσα το Νοράκι έκανε πρόταση γάμου στο μελένιο Λουκουμά αλλά τζίφος. Πάντως μου άρεσε η δήλωσή της οτι δεν τα παρατάει. Τουλάχιστον σωστά ή λάθος αυτή το παλεύει δεν σήκωσε τα χέρια ψηλά.

Μελίτα τηλεφώνημα.
Αυτό λέγεται κατάντια. Τί έκανε ακριβώς η γυναίκα; Πήρε να του πει οτι λυπάται που έκανε τη γυναίκα του ευτυχισμένη; Ότι για να είναι αυτή καλά έπρεπε εκείνος να έχει φορέσει πενθος και να έχει ντύσει και τη νύφη στα μαύρα; Μπράβο ρε αυτό είναι απόλυτος έρωτας. Τι έγινε κατινάκι δεν είναι ώρα να σκεφτείς οτι αν δεν είχες πέσει ανάσκελα με τον πρώην την παραμονή του γάμου τώρα ο απόλυτος θα ήταν όλος δικός σου;

Εύα Αγγέλα.
Δεν θέλω να βλέπω τέτοιες σκηνές. Λυπάμαι την Εύα ακόμη περισσότερο. Τρέμει λέει να ξεστομίσει οτι είναι ευτυχισμένη. Δεν έχει άδικο. Δυστυχώς έμπλεξε με άλλον έναν άντρα που άλλα έταξε και άλλα έκανε.

Ευα Στέφανος Νόρα.
Άρχισαν τα όργανα επιτέλους. Η Νόρα πάνω στον πανικό της χωρίς να το θέλει κάρφωσε τον Μάνο. Ο Στέφανος την έπιασε τη δουλειά οπότε θα έχουμε εξελίξεις

Σε αναμονή λοιπόν.....

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από evanna Σαβ Φεβ 20, 2010 2:17 pm

Clarabelle ο σχολιασμος ηταν τελειος!!!!! : respect : Συμφωνω σε ολα και ειδικα σε οτι εχει να κανει με τη Μελιτα!Πολυ χαρηκα που ειδα οτι το βλεπεις και εσυ ετσι γιατι νομιζα οτι ημουν υπερβολικη που της τα 'σουρα παραπανω! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Σαβ Φεβ 20, 2010 2:26 pm

Πολύ εμπάθεια για την Μελίτα βρε κορίτσια...πού να ήταν και μικρόψυχη δηλαδή τι θα της σούρνατε?Το οτι η Εύα πήρε ολόκληρη εκδίκηση πώς θα το σχολιάζατε?Ευεργέτηση?Γιατί την εκθειάζετε τόσο ήθελα να ήξερα ενώ είναι πραγματικά η χειρότερη όλων...


Εdit by Clarabelle
Σας παρακαλώ πολύ να λείπουν τα σχόλια αναφορικά με τα μέλη του φόρουμ. Ο καθένας δικαιούται να έχει την άποψή του και να την εκφέρει κόσμια και εάν θέλετε μπορείτε να αντιπαραβάλλετε τα δικά σας επιχειρήματα. Το άν τα σχόλια περιέχουν εμπάθεια ουδώλως έχει να κάνει με σχολιασμό της σειράς. Παρακαλώ να μην επαναληφθεί.

Ευχαριστώ

Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 20, 2010 4:36 pm

Ας συνεχίσω το σχολιασμό μου με τη σκηνή Νόρας - Λουκά!

Δεν μπορώ να συγχωρήσω το Μάνο τόσο εύκολα καθώς έβαλε τον εγωισμό του πάνω απο τη ζωή του Λουκά, δεν ξεχνώ ότι ο Μάνος ήξερε τα περι Χρήστου πριν εκδικαστεί η κηδεμονία του παιδιού! Τότε μιλάνε ΦΙΛΕ μου όχι όταν φτάσει ο κόμπος στο χτένι. Τώρα, κατόπιν εορτής δεν βοηθάει και σε πολλά όλο το σκηνικό.. Τουλάχιστον φαίνεται να κάνει βήματα βελτίωσης!

Το ότι έχει τύψεις και δεν θέλει να επιβαρυνθεί με άλλες καλό είναι να το δηλώνει στις πραξεις όμως θέλω να τον δώ τον κύριο, όσο για την ατάκα περι Εύας θα αφήσω τον Sid να μιλήσει για μένα! gelio

Ελπίζω να σας αρέσει :D



KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Φεβ 20, 2010 4:39 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας συνεχίσω το σχολιασμό μου με τη σκηνή Νόρας - Λουκά!

Δεν μπορώ να συγχωρήσω το Μάνο τόσο εύκολα καθώς έβαλε τον εγωισμό του πάνω απο τη ζωή του Λουκά, δεν ξεχνώ ότι ο Μάνος ήξερε τα περι Χρήστου πριν εκδικαστεί η κηδεμονία του παιδιού! Τότε μιλάνε ΦΙΛΕ μου όχι όταν φτάσει ο κόμπος στο χτένι. Τώρα, κατόπιν εορτής δεν βοηθάει και σε πολλά όλο το σκηνικό.. Τουλάχιστον φαίνεται να κάνει βήματα βελτίωσης!

Το ότι έχει τύψεις και δεν θέλει να επιβαρυνθεί με άλλες καλό είναι να το δηλώνει στις πραξεις όμως θέλω να τον δώ τον κύριο, όσο για την ατάκα περι Εύας θα αφήσω τον Sid να μιλήσει για μένα! gelio

Ελπίζω να σας αρέσει :D






Αυτά τα <<μαιμουδάκια>> την καλύτερη στιγμη εμφανίζονται χαχαχαχαχαχα ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Σαβ Φεβ 20, 2010 4:42 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας συνεχίσω το σχολιασμό μου με τη σκηνή Νόρας - Λουκά!

Δεν μπορώ να συγχωρήσω το Μάνο τόσο εύκολα καθώς έβαλε τον εγωισμό του πάνω απο τη ζωή του Λουκά, δεν ξεχνώ ότι ο Μάνος ήξερε τα περι Χρήστου πριν εκδικαστεί η κηδεμονία του παιδιού! Τότε μιλάνε ΦΙΛΕ μου όχι όταν φτάσει ο κόμπος στο χτένι. Τώρα, κατόπιν εορτής δεν βοηθάει και σε πολλά όλο το σκηνικό.. Τουλάχιστον φαίνεται να κάνει βήματα βελτίωσης!

Το ότι έχει τύψεις και δεν θέλει να επιβαρυνθεί με άλλες καλό είναι να το δηλώνει στις πραξεις όμως θέλω να τον δώ τον κύριο, όσο για την ατάκα περι Εύας θα αφήσω τον Sid να μιλήσει για μένα! gelio

Ελπίζω να σας αρέσει :D



τελειο τζινακι εισαι φοβερη!!!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από evanna Σαβ Φεβ 20, 2010 4:42 pm

Tελειο,τελειο,τελειο!!!!!!!!!! : respect : Ελιωσα xaxa xaxa xaxa

Μπραβο βρε Τζινα και χαρα στο κουραγιο σου που καθεσαι και τα φτιαχνεις! Klap
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης