Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

+66
nantia_10
madolato
zwi
sarita
hionati
basilis
spy
Καρ-Mik
cute_linaki
charmie258
milia
KatsaroYpotheto
nikidanis
giouli_edem
anastasia20
Ntinaki Agapaei Petraki
rafaella
Petrinaki
eva-margarita
nat
kikialex
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
aggeliki
stefanos-melita
Despinaki
Dorina <3 Πέτρος
loukasnora
annaki
$ofi@ loukakos + nora
sifantid
mina
xristinaki_noraloukofan
konstantina
nansy
almaresi
soso
Penny
glgs
jim7
mimi
T2eNnh
elena-7-
elena
elenitsa_loukonoraki
νοριτσα
evanna
elli
verile_mistika
Mary
xara
Pennaki.......!!
edem4ever
LIBRA
jo8
Black rose
FieryRed
sousami7
masoul
filitsa
loukitsa
anna90
Ntinaki1
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
prwto_trapezi_pista
mimi_loukas+nora
Clarabelle
70 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_lcap86%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_rcap 86% 
[ 95 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_rcap 11% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 111
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 26, 2010 6:09 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο ;
Στο σημερινό σχολιασμό και μόνο απεριόριστα emoticons
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Φεβ 26, 2010 8:01 pm

TEΛEIO ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ!!!

Είμαι πολύ φορτισμένη για να σχολιάσω αλλά ένα σχόλιο για τα προσεχώς::
ΠΑΡΤΑ ΝΤΑΙΖΑΡΑ!!!ΧΩΣΕ ΡΕ ΔΑΦΝΑΡΑ ΘΕΑ!!!!!!ΒΑΡΑ ΑΛΥΠΗΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Παρ Φεβ 26, 2010 8:03 pm

Απ τα λιγα καλα επεισοδια του τελευταιου καιρου!Μα να πεσει ολοκληρη τουρτα κατω ρε παιδια??Κριμα,να παει χαμενη???Και της Δευτερας φαινεται πως θα ναι καλο!Πολυ καλος ο ρολος του Μανου στο σημερινο!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Φεβ 26, 2010 8:04 pm

δεν μπορω να πω κατι παρα μονο τελειο ειδικα απο Νόρα Λουκα
επειδη ακομη να συνελθω ......οταν συνελθω θα σχολιαζω τωρα faint faint faint
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Φεβ 26, 2010 8:06 pm

Γέλασα πολύ σήμερα!
Μου άρεσε τρελλά η πρώτη σκηνή Ρούσσου και Μάνου. Μου θύμισε παλιές καλές εποχές! Αλλά ρε παιδιά ο Κατρανίδης τι ηθοποιάρα!!! Εκεί που μάνα και κόρη με το ίδιο ύφος με το ίδιο χέρι έπιαναν τα καθρεφτάκια και με το ίδιο χέρι τον κραγιόν και βάφονταν και ο Κατρανίδης έκανε ότι βάφεται και αυτός! gelio

Επίσης μου αρέσει πάρα πολύ ο Μπουγιού στις κωμικές σκηνές! Την Δάφνη πάλι γιατί την έντυσαν έτσι χάλια;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Παρ Φεβ 26, 2010 8:06 pm

Τέλειοοοοοοοοοο.....
Η σκηνή με Νόρα+Λουκά... Heart2 Ήταν από τις πιο ωραίες τους, ίσως και η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ απ όλες...!!Περιμέναμε κάτι καλό και πιστεύω δικαιωθήκαμε...
Η αγοροπαρέα μας κεντούσε πάλι σήμερα...
Και η Εύα με τη Δάφνη..Η Εύα να πετάει κακιούλες και η Δάφνη να τη ταίζει...Κατά το:"Καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς"....
Αναμένω τη ΘΕΑ ΔΑΦΝΗ τη Δευτέρα να με απογειώσει...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Φεβ 26, 2010 8:10 pm

Αχ ναι ρε παιδιά και η σκηνή με την τούρτα όλες εξαιρετικές οι κοπέλες! Πολύ γέλιο. Και γενικά σήμερα είχε πολύ Μπουγιού και μου άρεσε. Τώρα τελευταία κομπάρσο τον είχαν κάνει τον άνθρωπο. Τεσπα! Πολύ καλό επεισόδιο.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 26, 2010 8:10 pm

ΈΛΙΩΣΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ ΣΟΦΤΕΞ.....εΚΤΟς ΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΤΗΛ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ Η ΔΟΛΙΑ <<ΜΑΣ ΦΑΓΑΝ ΤΟ ΛΟΥΚΑ>>ΤΙ ΝΑ ΤΗς ΠΕΙς ΤΩΡΑ??δΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Love! Snif ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΤΕΛΕΙΟ...ΟΧΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΥΡΟΒΛΗΜΑ!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Φεβ 26, 2010 8:13 pm

τι να πω ακομα δεν εχω συνελθει οπως η βαλεντινα τι φιλι ηταν αυτο πειτε μου ??????δν υπαρχει!!!!! τι ενταση??? τι παθος?????οταν εκλαιγε ο λουκα εκλαψα και με ειχε πιασει ενα τρεμουλο σε ολη τη διαρκεια της συναντησης του !!!!!!!!!!τελειο αυτο το επεισοδιο!!!!!!!ποιος χεστηκε για τον αρραβωνα που λεει και η νορα!!!!!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από masoul Παρ Φεβ 26, 2010 8:13 pm

Ήμουνα σίγουρη ότι θα κολλόυσε ο Λουκάκος να φιλίσει τη Νόρα στο γραφείο αλλά ευτυχώς μας αποζημίωσε και με το παραπάνω αργότερα!!! Θεέ μου τι φιλί ήταν αυτό!!! Τι έρωτας!!!!! Heart2 Όλη τους η ζωή, όλα τοθς τα όνειρα και όλη τους η αγάπη κλεισμένα σε ένα και μόνο φιλί.....ΘΕΪΚΟ!!!!!!!!!!!!!!

Ολη αυτή η σκηνή ήταν τέλεια!!!!!!!! και δυστυχώς δεβγήκε κανείς σωστός με τον τρόππο που θα τράκαρε ο Λουκάς!! Ήταν νομίζω και ακόμα καλύτερο από αυτά που λέγαμε εμείς ότι θα σκεφτόταν το φιλί ή ότι θα διάβαζε το γράμμα!!! Δεν το πίστευα ότι θα έφτανε στο σημείο να βλέπει και οράματα με τη Νόρα!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ.............τι σου κάνει ο έρωτας!!!! Heart2

Κατά τα άλλα μου άρεσε πάρα πολύ που πήγαν τα κορίτσια να ευχηθούν στη Νόρα, που η Εύα ήταν τόσο στεναχωρημένη για τους φίλους της (οι άλλες δύο δεν το έδειχναν και τόσο πολύ) και εννοείται ότι λάτρεψα ακόμα πεισσότερο την Εύα με όλα αυτά που έλεγε στην ΟΧΙΑ (εεε....το πολύ πολύ να μη γίνει ο γάμος το έχω ζήσει έχει πολύ πλάκα)!!!!
ΘΕΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! : respect : : respect :
Και φυσικά περιμένω πως και πως για τα χαστουκάκια που θα φάει το Νταιζουλλλλλίνι τη Δευτέρα ειδικά από τη Δάφνη!!!! Να αγιάσουν τα χεράκια τους!!!
Αααααα...........και φυσικά για το χαστούκι του Μάνου από την Εύα!!! Έλιωσα στο γέλιο μόλις το είδα...... Έτσι γιατί μου ΄χεις κάνει πολλά!!!!! : respect :
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από sousami7 Παρ Φεβ 26, 2010 8:14 pm

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ, ΤΕΛΕΙΟ, ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ...

ΛΑΤΡΕΨΑ ΜΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΟΥΝ, ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Η ΝΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ...

Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ...

ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑ - ΝΟΡΑΣ:ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΠΑΘΟΣ - ΑΓΑΠΗ - ΠΟΝΟΣ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ...

Α!ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ: ΔΑΦΝΑΡΑ ΘΕΑ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΧΤΥΠΑ ΚΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΧΑΛΟ!!!!!! lol!
sousami7
sousami7
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : KERATSINI, PIRAEUS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Παρ Φεβ 26, 2010 8:15 pm

Έχετε δει τον Γκούφι;;;; Κάπως έτσι είμαι και εγώ σα χαζοχαρούμενη –βασικά περισσότερο χαζή- πάνε τα εγκεφαλικά κυτταράκια μου κάηκαν και τα τελευταία! Υπερφορτώθηκαν από το πάθος και την ένταση του Λουκά και της Νόρας. Φυσικά ψήφισα τέλειο και φυσικά ήταν μακράν το καλύτερο επεισόδιο (ίσως και το καλύτερο φετινό!) όχι μόνο λόγω Λουκά και Νόρας γιατί όλοι ήταν ΑΨΟΓΟΙ όλοι!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Black rose Παρ Φεβ 26, 2010 8:15 pm

Τι κλάμα ήταν αυτό!Ακόμα να συνέλθω!

Τέλειο επεισοδιο!

Θ'αρχίσω με Νόρα-Λουκά.Αααααχ!Βλαμμένα και τα 2!Αντί να πάτε να παντρευτείτε μεταξύ σας...!
Τρομερή δύναμη είχαν οι σκηνές τους... Heart2
Εκει που του πήγε τις πιτζάμες του την κοίταζε μ'ένα βλέμμα!Φώναζε ο άνθρωπος:"Σ'ΑΓΑΠΑΩ"

Πάμε και στα πιο...κωμικά του σημερινού.
Μάνος-Λουκάς-Νικόλας στη προετοιμασία του γαμπρού απλά ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

-Γαμοπίλαφο,το λες και γεμίζει το στόμα σου!!

-Να βγάλω τα λίπη γιατί μετά δεν φεύγουν με το σύρμα!!
(Ά ρε Μάνο...Όταν είσαι έτσι είσαι Θεός.Όταν αλλάζεις είσαι για μπουνιές...)

Επίσης όλα τα λεφτά και η σκηνή προετοιμασίας της οικογένειας Ρούσου για το γάμο! Αμαλία απλά
: respect :

-Μόνο όταν στριμώχνεσαι σε πιάνουν οι δύσπνοιες Πέτρο...
-Έχεις δει κανέναν να'ναι άνετος κι ωραίος και να παθαίνει δύσπνοια?

Το Ευάκι δεν κατάφερε να συγκρατηθεί.Έ,όταν έχεις μπροστά σου τη Νταίζη είναι πολύ δύσκολο!

Ωωωω στα προσεχώς είδα τη Δάφνη να ρίχνει μπούφλα στο σκυλί της νύχτας?ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από masoul Παρ Φεβ 26, 2010 8:17 pm

Αααα.....ξέχασα να γράψω και για το τρελό γέλιο που έριξα με το Μάνο..... : Αν δεν τα πλύνεις αμέσως δε φεύγουν τα λίπη!!!! lol! lol!

Λέτε να το έκανε επίτηδες μήπως [πάει η Νόρα ή μήπως αλλάξει γνώμη ο Λουκάς????
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από jo8 Παρ Φεβ 26, 2010 8:17 pm

Το επεισόδιο ήταν τέλειο!!!!!!! Η Νόρα με συγκίνησε αφάνταστα και ο Λουκάς ήταν θεός με το γαμπριάτικο. Ευτυχώς ο γάμος δεν έγινε και από βδομάδα θα απολαύσουμε το υπέροχο ζευγάρι μας Love

jo8

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από LIBRA Παρ Φεβ 26, 2010 8:18 pm

ΦΟΒΕΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ ΚΥΡΑ ΜΟΥ!!!


ΔΑΦΝΗ xastoukixastouki xastouki ΟΧΙΑ

ΝΟΡΑ xastouki xastouki xastouki ΟΧΙΑ

ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΣΧΗΜΑ!!! xastouki xastouki xastouki
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Φεβ 26, 2010 8:20 pm

τα μυστικα της εδεμ θα μεινουν για παντα !!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Φεβ 26, 2010 8:21 pm

masoul έγραψε:Ήμουνα σίγουρη ότι θα κολλόυσε ο Λουκάκος να φιλίσει τη Νόρα στο γραφείο αλλά ευτυχώς μας αποζημίωσε και με το παραπάνω αργότερα!!! Θεέ μου τι φιλί ήταν αυτό!!! Τι έρωτας!!!!! Heart2 Όλη τους η ζωή, όλα τοθς τα όνειρα και όλη τους η αγάπη κλεισμένα σε ένα και μόνο φιλί.....ΘΕΪΚΟ!!!!!!!!!!!!!!

Ολη αυτή η σκηνή ήταν τέλεια!!!!!!!! και δυστυχώς δεβγήκε κανείς σωστός με τον τρόππο που θα τράκαρε ο Λουκάς!! Ήταν νομίζω και ακόμα καλύτερο από αυτά που λέγαμε εμείς ότι θα σκεφτόταν το φιλί ή ότι θα διάβαζε το γράμμα!!! Δεν το πίστευα ότι θα έφτανε στο σημείο να βλέπει και οράματα με τη Νόρα!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ.............τι σου κάνει ο έρωτας!!!! Heart2

Κατά τα άλλα μου άρεσε πάρα πολύ που πήγαν τα κορίτσια να ευχηθούν στη Νόρα, που η Εύα ήταν τόσο στεναχωρημένη για τους φίλους της (οι άλλες δύο δεν το έδειχναν και τόσο πολύ) και εννοείται ότι λάτρεψα ακόμα πεισσότερο την Εύα με όλα αυτά που έλεγε στην ΟΧΙΑ (εεε....το πολύ πολύ να μη γίνει ο γάμος το έχω ζήσει έχει πολύ πλάκα)!!!!
ΘΕΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! : respect : : respect :
Και φυσικά περιμένω πως και πως για τα χαστουκάκια που θα φάει το Νταιζουλλλλλίνι τη Δευτέρα ειδικά από τη Δάφνη!!!! Να αγιάσουν τα χεράκια τους!!!
Αααααα...........και φυσικά για το χαστούκι του Μάνου από την Εύα!!! Έλιωσα στο γέλιο μόλις το είδα...... Έτσι γιατί μου ΄χεις κάνει πολλά!!!!! : respect :
Συμφωνω σε ολα και για να μην τα ξαναγραφω προσθετω
1)τις φοβερες ατακες του μανου: respect :
2)τον ρουσσο με καθρευτακι και κραγιον gelio gelio
και επειδη δεν αντεχω λουκας κ νορα ΤΕΛΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙοιοιοιοιοι Heart2 Heart2 Snif Snif
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Φεβ 26, 2010 8:21 pm

εσεις τι λεγατε οτι θα ψηφιζα???ΤΕΛΕΙΟ!!!ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!χωρις πολλα λογια γιατι το λεει και η ψηφοφορια! :D
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από xara Παρ Φεβ 26, 2010 8:22 pm

Οι σκηνές σήμερα Νόρας-Λουκά ήταν απλά : respect : !!! Ο Λουκάκος μετά το φιλί που έκλεγε ήταν τόσο γλυκός, συγκηνιτικός, τόσο τόσο τόσο!!!Heart2
Από την άλλη πρέπει να πω πως μου αρέσει πάρα πολύ ο Μάνος σε κωμικές σκηνές, του πάνε αφάνταστε του Μπουγιούη!!! Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Mary Παρ Φεβ 26, 2010 8:23 pm

Τελειο , τέλειο . Palamakia

Νόρα - Λούκας στο γράφειο πόλυ ωραια και γλύκεια σκήνη . Επίσης μου άρεσαν τα κόριτσια στο σπίτι της Νόρας Snif , ο Μάνος με τον Πέτρο μου άρεσαν και αυτοι πάρα πολυ . Κάλα στην σκήνη με Μέλιτα , Αμάλια , Πέτρο gelio gelio δεν ύπαρχει το τρέλλο γελιο. Τα αγόρια κεντουσαν πάλι μου άρεσει έτσι ο Μάνος. Και φτάνουμε στην σκήνη του αποχαιρετισμου:
Το κλάμα που έριξα Snif νόμιζα ότι η καρδία μου θα σπάσει , τι ύπερτελειο ,παθιασμενο φίλι ήταν αυτο Wow τι πάθος αυτη η σκήνη μια άπο τις κάλυτερες τους είλικρινα δεν μπόρω νόμιζω ανεβαζω πύρετο .
Η τέλευταια σκήνη με έλιωσε ο Λούκας νόμισε πως ήταν η Νόρα Snif Heart2

Αύτα απο έμενα δεν μπόρω να γράψω περισσοτερα.
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από xara Παρ Φεβ 26, 2010 8:24 pm

Και εννοείται πως μετά απο τέτοιο φιλί ψήφισα τέλειο, για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Φεβ 26, 2010 8:26 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ !
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙΣ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ Confused?

ΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΑΝΟΣ = σε λαθος εργο ειναι gelio σε κωμικο τους ταιριαζει παλι καλα που με εκαναν και γελασα δεν παιζονται οι ανθρωποι παντως το σχεδιο του μανου για διαζυγιο του λουκα αν το σκεφτεις δεν ειναι και ασχημο αρκει να γλιτωσουμε απο την οχια!! gelio gelio gelio

ΠΕΤΡΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ = ΜΙΛΑΜΕ οι ειναι υπεροχοι ΕΙΔΙΚΑ ο πετραν μιλαμε με της απαντησεις του ο ανθρωπος δεν προλαβαινα να γελαω !

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ= ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? Η ΑΚΡΙΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΟΛΛΗΣΑ ΣΤΗΝ TV ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ !
οταν ειδα την νορα να γυρναει να τον φιλαει εκει εκει (τωρα τη πω σκεφτειτε τι επαθα ) woohoo
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Α ΡΕ ΛΟΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Α ΡΕ ΝΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από elli Παρ Φεβ 26, 2010 8:26 pm

Το επεισόδιο ήταν καλό. Η σκηνή Αμαλίας-Μελίτας-Ρούσσου όλα τα λεφτά. Ο Μάνος δε το κάτι άλλο, το κωμικό του πάει πολύ. Το επεισόδιο φυσικά ήταν αφιερωμένο στους φαν Λουκά-Νόρας και αν και εγώ δεν είμαι φαν τους με άγγιξαν και τουλάχιστον αυτός ο γάμος δεν έγινε.

Στα προσεχώς: Η Εύα χαστουκίζει το Μάνο...φοβερό.. Gioupi

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 26, 2010 8:26 pm

Λιγα πραγματα εχω να πω για σημερα!!!!!!!Καταρχας εννοειται πως το επισοδιο το ψηφισα Τ Ε Λ Ε Ι Ο!!!!!!!!!!!!Απο τα καλυτερα επεισοδια που εχουμε δει ever! : respect :

Λουκας-Νικολας-Μανος.....τι υπεροχη τριαδα που ειναι!!! : respect : Τους Λ Α Τ Ρ Ε Υ Ω!!!!!!!! Love! Το τι γελιο εριξα δεν περιγραφεται,κυριολεκτικα χτυπιομουνα με τις ατακες τους ειδικα του Μανου! xaxa Κορυφαιες οι σκηνες!!!!!!!!!

Ευα-Νταιζη-Δαφνη.....αλλο τρελο σκηνικο απο εκει!!!!Η Νταιζη μες στα νευρα και το Ευακι με τη Δαφνουλα να τη δουλευουν!!!!!!!Το πως το ευχαριστηθηκα δεν λεγεται!!!! :twisted: Παντως το νυφικο δεν μου αρεσε!Ενω το φορεμα της Ευας καταπληκτικο και της Δαφνης αρκετα καλο ειδικα σε σχεση με της Μελιτας που δεν μου αρεσε!!!!!!

Λουκας-Νορα....τι συγκινητικη σκηνη ηταν αυτη Θεε μου!!!!! Snif Snif Snif Τα κλαματα δεν αντεξα,τα εμπηξα!!!!!Τα λογια που ελεγαν υπεροχα!!!Και για το φιλι τι να πω.....απλα Σ Υ Γ Κ Λ Ο Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο!!!!!!!!Τα ειχε ολα παθος,πονο,απελπισια,τα ΠΑΝΤΑ!!!!!! Heart2 Heart2 Heart2 Και μετα ο Λουκακος που εκλαιγε ηταν τοσο γλυκος.....κομματια με εκανε ο ατιμος! ((


Γενικα το επεισοδιο ακομα και το φιλι να μην ειχε ηταν Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Ο!!!!!!!!!!!!! : respect : Και της Δευτερας προβλεπεται εξισου κορυφαιο! Gioupi
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης