Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

+66
nantia_10
madolato
zwi
sarita
hionati
basilis
spy
Καρ-Mik
cute_linaki
charmie258
milia
KatsaroYpotheto
nikidanis
giouli_edem
anastasia20
Ntinaki Agapaei Petraki
rafaella
Petrinaki
eva-margarita
nat
kikialex
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
aggeliki
stefanos-melita
Despinaki
Dorina <3 Πέτρος
loukasnora
annaki
$ofi@ loukakos + nora
sifantid
mina
xristinaki_noraloukofan
konstantina
nansy
almaresi
soso
Penny
glgs
jim7
mimi
T2eNnh
elena-7-
elena
elenitsa_loukonoraki
νοριτσα
evanna
elli
verile_mistika
Mary
xara
Pennaki.......!!
edem4ever
LIBRA
jo8
Black rose
FieryRed
sousami7
masoul
filitsa
loukitsa
anna90
Ntinaki1
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
prwto_trapezi_pista
mimi_loukas+nora
Clarabelle
70 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap86%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 86% 
[ 95 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 111
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Παρ Φεβ 26, 2010 8:28 pm

σημερα το επεισοδιο ηταν απλα τελειο!!! οι σκηνες νορα-λουκα ηταν μοναδικες φοβερες τελειες! το φιλι τους τα ειχε ολα ειδα απογνωση ειδα παθος ειδα πονο!!! αχ δεν μπορω δεν εχω συνελθει ακομα!!! ο μανος θεος στις ατακες του!!! δεν μπορω να γραψω αλλο αυτη τη στιγμη!! Heart2 Heart2 Heart2 Faint Faint Love! α ξεχασα να αγιασει το χερι σου δαφνουλα μου!!!!!! xastouki
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Παρ Φεβ 26, 2010 8:33 pm

ολη η καρδιτσα ακουσε τους πανηγυρισμους μου μετα το φιλι νορας-λουκα!δεν ξερω για εσας αλλα εβαλα κανονικοτατα τα κλαμματα!!!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από elena Παρ Φεβ 26, 2010 8:33 pm

evanna έγραψε:Λιγα πραγματα εχω να πω για σημερα!!!!!!!Καταρχας εννοειται πως το επισοδιο το ψηφισα Τ Ε Λ Ε Ι Ο!!!!!!!!!!!!Απο τα καλυτερα επεισοδια που εχουμε δει ever! : respect :

Λουκας-Νικολας-Μανος.....τι υπεροχη τριαδα που ειναι!!! : respect : Τους Λ Α Τ Ρ Ε Υ Ω!!!!!!!! Love! Το τι γελιο εριξα δεν περιγραφεται,κυριολεκτικα χτυπιομουνα με τις ατακες τους ειδικα του Μανου! xaxa Κορυφαιες οι σκηνες!!!!!!!!!

Ευα-Νταιζη-Δαφνη.....αλλο τρελο σκηνικο απο εκει!!!!Η Νταιζη μες στα νευρα και το Ευακι με τη Δαφνουλα να τη δουλευουν!!!!!!!Το πως το ευχαριστηθηκα δεν λεγεται!!!! :twisted: Παντως το νυφικο δεν μου αρεσε!Ενω το φορεμα της Ευας καταπληκτικο και της Δαφνης αρκετα καλο ειδικα σε σχεση με της Μελιτας που δεν μου αρεσε!!!!!!

Λουκας-Νορα....τι συγκινητικη σκηνη ηταν αυτη Θεε μου!!!!! Snif Snif Snif Τα κλαματα δεν αντεξα,τα εμπηξα!!!!!Τα λογια που ελεγαν υπεροχα!!!Και για το φιλι τι να πω.....απλα Σ Υ Γ Κ Λ Ο Ν Ι Σ Τ Ι Κ Ο!!!!!!!!Τα ειχε ολα παθος,πονο,απελπισια,τα ΠΑΝΤΑ!!!!!! Heart2 Heart2 Heart2 Και μετα ο Λουκακος που εκλαιγε ηταν τοσο γλυκος.....κομματια με εκανε ο ατιμος! ((


Γενικα το επεισοδιο ακομα και το φιλι να μην ειχε ηταν Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Ο!!!!!!!!!!!!! : respect : Και της Δευτερας προβλεπεται εξισου κορυφαιο! Gioupi
Αχ!!!Ευαννα μου τι ηταν αυτο που παθαμε σημερα!Μια εκλαιγα απο τα γελια και μια απο την συγκινηση αφου να φανταστητε μεχρι και το σκυλι μου εβελε τα κλαματα lol! Snif Ειδικα τα αγορια σημερα εδωσαν ρεσιταλ ερμηνειας : respect : Οσο για Νορα και Λουκα τι να πω με καλυψες ηταν απλα εξαιρετικοι Love! Αυτα και ανυπομονω για την Δευτερα Heart2
elena
elena
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από elena-7- Παρ Φεβ 26, 2010 8:35 pm

κορυφαιο ισως ενα απο τα καλυτερα επεισοδια για τον αποχαιρετισμο δεν σχολιαζω κορυφη τα αγορια ολα τα λεφτα πολυ γελιο μιλαμε δωσανε μια ευχαριστηση νοτα στην παρωδια του γαμου!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από T2eNnh Παρ Φεβ 26, 2010 8:39 pm

ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΛΑ Τ Ε Λ Ι ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ : respect : : respect : : respect : ΤΟ ΤΙ ΓΕΛΙΟ... ΤΟ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΡΙΞΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ... ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΛΟΙΠΟΝ!
ΘΑ ΞΕΚΙΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑΣ ΛΟΥΚΑ !!!!!!!!!! ΕΔΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΑ .... ΤΙ ΕΡΩΤΑΣ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ .... ΜΟΥ ΤΕΛΙΟΣΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΙ ΚΛΑΜΑ ..... ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ... ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΙΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ... ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ...... Snif
ΝΙΚΟΛΑΣ -ΜΑΝΟΣ -ΛΟΥΚΑΣ .... ΛΥΟΘΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ... gelio gelio ΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ !!!!!!!! ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΥΧΙΜΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ....... ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΡΙΠΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ .......ΘΕΟΙ ΘΕΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!
ΝΤΕΖΗ-ΕΥΑ-ΔΑΦΝΗ...... ΚΑΙ ΕΔΩ gelio ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ .. ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΤΙ ΒΛΑΚΙΕΣ ...... ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ... ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ... ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕΙ....
ΜΕΛΙΤΑ -ΠΕΤΡΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ ..... gelio ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΓΙΟΝ .... ΘΕΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!! ΓΕΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟΙ ΘΕΟΙ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ .....
ΥΓ: Η ΝΤΕΖΗ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΝΥΦΗ, ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΒΛΑΚΙΑ ,Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ,Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ !!!!!!!!! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ .... ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΚΗΝΗ ΜΗ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ............. ΠΩΣ ΗΤΑΝ?

Α! ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΝΧΑΡΙΤΙΡΙΑ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ... ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΕΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ : respect : : respect : ΔΟΣΤΗΣ ΚΙΑΛΛΟ ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την T2eNnh στις Παρ Φεβ 26, 2010 8:44 pm, 1 φορά
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από mimi Παρ Φεβ 26, 2010 8:44 pm

το χαστούκι της δάφνης ήταν θεικό !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δάφνη θεά
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 26, 2010 8:46 pm

loukitsa έγραψε:ΈΛΙΩΣΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ ΣΟΦΤΕΞ.....εΚΤΟς ΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΤΗΛ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ Η ΔΟΛΙΑ <<ΜΑΣ ΦΑΓΑΝ ΤΟ ΛΟΥΚΑ>>ΤΙ ΝΑ ΤΗς ΠΕΙς ΤΩΡΑ??δΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Love! Snif ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΤΕΛΕΙΟ...ΟΧΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΥΡΟΒΛΗΜΑ!


Προσπαθώ ακόμα να συνέλθω....φοβερες οι σκηνες που ο Ρούσσος <<έβαζε κραγιον>>,η τούρτα και με την παρεα των αγοριων που έκανε το παν ο Μανος να καθυστερησει το γαμο....Ερμηνείες σκηνοθεσια σεναριο υπέροχα όλα.....η οχια να μας αδειάζει τη γωνια λιαν συντόμως παρακαλώ πολυ ε?ε?ε?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Παρ Φεβ 26, 2010 8:47 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Φεβ 26, 2010 8:47 pm

Κατ' αρχάς να πω ότι συμφωνώ με όλους όσους ποστάρησαν μέχρι τώρα μηδενός εξαιρουμένου. Πρώτη φορά βλέπω τέτοια ομοφωνία.
Τώρα εγώ ένα έχω να πω έβλεπα το επεισόδιο με άλλα επτά άτομα ε! χαλάσανε ένα κουτί χαρτομάντηλα. Αλλά όταν η Δάφνη στα προσεχώς χαστούκησε την Νταίζη έπεσε ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από glgs Παρ Φεβ 26, 2010 8:49 pm

jim7 έγραψε:Κατ' αρχάς να πω ότι συμφωνώ με όλους όσους ποστάρησαν μέχρι τώρα μηδενός εξαιρουμένου. Πρώτη φορά βλέπω τέτοια ομοφωνία.
Τώρα εγώ ένα έχω να πω έβλεπα το επεισόδιο με άλλα επτά άτομα ε! χαλάσανε ένα κουτί χαρτομάντηλα. Αλλά όταν η Δάφνη στα προσεχώς χαστούκησε την Νταίζη έπεσε ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ.

τουλάχιστον το να χειροκροτούν 7 άτομα έχει ατμόσφαιρα γηπέδου...
το να χειροκροτείς και μόνος σου είναι λίγο κάπως...lol!
όχι τπτ άλλο αλλά το χαστούκι είναι και δυνατό (από ότι μπόρεσα να καταλάβω δλδ)
από το 48% που κάνουν τα μυστικά το 49% περίμενε αυτό το χαστούκι!!!! lol!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Φεβ 26, 2010 8:50 pm

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΙΛΗΘΗΚΑΝ!!!!!!!!! Heart2
ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!! Palamakia
ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ. gelio
ΓΙΑ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΕΛΙΩΣΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΑ. Snif
ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΕΝΑΛΛΑΓΕΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ. Snif gelio
ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ,ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΤΕ PAMPERS ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ!!!!!!!
gelio
Α!!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕ.
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Φεβ 26, 2010 8:51 pm

τι ευχαριστηση ηταν αυτη ποσο το ευχαριστηθηκα μιλαμε ξανιωσα ρε παιδι ΜΟΥ οταν την χτυπησε ΤΕΛΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ
ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΔΙΚΑΙΩΣΕ

ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΝΤΑΙΖΟΥΛΑ xastouki xastouki (μ'αρεσει να βοηθαω )
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Φεβ 26, 2010 8:53 pm

glgs έγραψε:
jim7 έγραψε:Κατ' αρχάς να πω ότι συμφωνώ με όλους όσους ποστάρησαν μέχρι τώρα μηδενός εξαιρουμένου. Πρώτη φορά βλέπω τέτοια ομοφωνία.
Τώρα εγώ ένα έχω να πω έβλεπα το επεισόδιο με άλλα επτά άτομα ε! χαλάσανε ένα κουτί χαρτομάντηλα. Αλλά όταν η Δάφνη στα προσεχώς χαστούκησε την Νταίζη έπεσε ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ.

τουλάχιστον το να χειροκροτούν 7 άτομα έχει ατμόσφαιρα γηπέδου...
το να χειροκροτείς και μόνος σου είναι λίγο κάπως...lol!
όχι τπτ άλλο αλλά το χαστούκι είναι και δυνατό (από ότι μπόρεσα να καταλάβω δλδ)
από το 48% που κάνουν τα μυστικά το 49% περίμενε αυτό το χαστούκι!!!! lol!

Όταν έπαιξε μπουνιές ο Μάνος με τον Στέφανο ο ήχος ήταν κάπως. Τώρα ο ήχος στο χαστούκι τέλοιος. Αν ο ήχος είναι δε πραγματικός ωχ την λυπάμαι την Νταίζη θα είναι με πρησμένο μάγουλο κανά δυό τρεις μέρες.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Φεβ 26, 2010 8:53 pm

jim7 έγραψε:Κατ' αρχάς να πω ότι συμφωνώ με όλους όσους ποστάρησαν μέχρι τώρα μηδενός εξαιρουμένου. Πρώτη φορά βλέπω τέτοια ομοφωνία.
Τώρα εγώ ένα έχω να πω έβλεπα το επεισόδιο με άλλα επτά άτομα ε! χαλάσανε ένα κουτί χαρτομάντηλα. Αλλά όταν η Δάφνη στα προσεχώς χαστούκησε την Νταίζη έπεσε ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ.
εγω να δεις jim7 που το εβλεπα με την κολλιτη μου και επεσε το χειροκτοτημα της αρκουδας!!!!ειναι θεα η δαφνη!!υποκλεινομαι!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Φεβ 26, 2010 8:53 pm

καλα ο ρουσσος και ο μανος και η ευα εδωσαν ρεστα με τις ατακες τους!!!!!!!!!! lol!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Φεβ 26, 2010 8:54 pm

και η φυσικα η θεααααααα δαφνουλα με το χαστουκι της στην οχια χωσε δαφνη και μια απο μενα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 26, 2010 8:54 pm

Penny έγραψε:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΙΛΗΘΗΚΑΝ!!!!!!!!! Heart2
ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!! Palamakia
ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ. gelio
ΓΙΑ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΕΛΙΩΣΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΑ. Snif
ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΕΝΑΛΛΑΓΕΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ. Snif gelio
ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ,ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΤΕ PAMPERS ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ!!!!!!!
gelio
Α!!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕ.
Αχ βρε Πεννυ μου,πως τα λες ετσι καλε!!!!?Ειδικα με την ατακα με τα Pampers ελιωσα! gelio Παντως δεν εχεις και αδικο,σιγουρα θα τα χρειαστουμε! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Φεβ 26, 2010 8:56 pm

Πεθαίνωωωωωωωωωωωωωω!

Το επεισόδιο συγκλονιστικό Palamakia Palamakia

Βενέτης και Φωκά το πήραν και το σήκωσαν : respect :

Δικαιώθηκε ένας μεγάλος έρωτας,δικαιώθηκε η απόλυτη ευθεία (αγαπητά τετράγωνα/τρίγωνα/πεντάγωνα, σήκωσε σκόνη),"η αγάπη θέλει δύο"/"εμείς δεν μπορεί να χωρισουμε"/"σε βλέπω στο περίπτερο και φεύγοντας τρακάρω"!

Συγχαρητηρια ειδικά στον εξαιρετικό Πετράκη,που απέδειξε ΚΑΙ το μεγάλο ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ του ταλέντο,στην σκηνη μετα το φιλί! : respect :

Υγ. Τη Θεά kyma τη μπούκωνε η Δάφνη για να μην πει περισσότερα
Και προσεχώς πολύ χαστούχι!!!"Γιατί σου χω πολλά μαζεμένα"..
Πεθαίνω,το πα;;;

Φιλιά!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Παρ Φεβ 26, 2010 8:58 pm

Τι ωραία μέρα να αρρωστήσει κανείς ε?
Όλη μέρα σπίτι, τη μισή στο forum, το επεισόδιο υπέροχο... τι ωραία μέρα!!!
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από nansy Παρ Φεβ 26, 2010 8:58 pm

(Μετα από μια ωρα χασιματος και κλαματος καταφερνω και γραφω)A N E Π A N A Λ Η Π Τ Ο!!! Καταπληκτικο επισοδιο!!! Ο Μανος ζωγραφισε παλι με τις ατακες του!!! Επεσε πολυ γελιο!! Η Ευα απο την αλλη και οι σποντες που πετουσε με τοση φυσικοτητα ηταν ξεκαρδιστικες!! Ρουσσος!!! Ο τι και να πω ειναι λιγο! Respect απλα!! : respect : Καθρεφτακι και κραγιον!!! Με χαλασε λιγο αυτη η ασχετη που ονειρευοταν ψαρια, η φιλη του σκουποξυλου και το σκουποξυλο το ιδιο, αλλα χαλαλι!!!

Και το σημαντικοτερο: Επιτελους το δευτερο φιλι!! Love! Μεσα απο αυτο το φιλι φανηκε ποσο αγαπιουνται αυτοι οι δυο!! Heart2 Τα ειχε ολα!! Το ατυχημα του Λουκα δεν εγινε οπως το φανταζομουν. Ολα τα περιμενα αλλα να βλεπει και οραματα της Νορας διπλα απο το ψυγειο της ΕΒΓΑ ομολογω οτι η Ακριτα μας εξεπληξε παλι!! Αχχ ρε Λουκακο παλι κλαιγαμε σημερα!! Επιτελους μια εβδομαδα μονο για Λουκανορικες/κους!! Palamakia
Στα προσεχως: Πεεεεεφτει ξυλο ολε!!!!!! Opados1 Στο κορακι ριξτε πιο πολλες. Μετρησα 1 σκαμπιλι απο την Δαφνη, 1 από το Νορακι, εε δεν θα της ριξουν και κανα κλοτσιδι!! Θα γινει Μανος σε λιγο!!! fight
Ευα μου απλα Congrats Μετα απο οσα σου εχει κανει ενα χαστουκακι ειναι οτι πρεπει! Και ας τον συμπαθω τελευταια!!

nansy

Θηλυκό Τόπος : Στον κοσμο μου!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Παρ Φεβ 26, 2010 9:18 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
Το φιλι ηταν μοναδικο!!ΤΕΛΕΙΟ ΑΠΑΙΧΤΟ!!ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ..Η ΑΥΡΙΑΝΗ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΧΑΣΤΟΥΚΙΖΕΙ ''ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΧΩ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ''!!ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ Η ΘΕΑ!!!!!!!!!!ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΝΑΛΙ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΧΩ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Παρ Φεβ 26, 2010 9:21 pm

ΑΑ!Η ΕΥΑΑ ΘΕΑ!!ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΦΗ ΠΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ..
ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ!
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΕΛΕΙΠΑ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΜΠΟΣΑ!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από glgs Παρ Φεβ 26, 2010 9:28 pm

Συνήθως δεν προλαβαίνω να σχολιάσω αλλά σήμερα δεν γινόταν να μην δεν βρω χρόνο!!! lol! όχι ότι θα πω τπτ πρωτότυπο μάλλον θα συμφωνήσω με όλους τους παραπάνω
καταρχάς να πω ότι ψήφισα τέλειο γιατί τα είχε όλα...πολύ τραγικές σκηνές πολύ κωμικές σκηνές κ γενικότερα οι μεταπτώσεις της διάθεσης ήταν συνεχείς!!!!

τα κορίτσια που πήγαν στην Νόρα για τα γενέθλια ήταν όλα τα λεφτά που σβήσαν την τούρτα στο πάτωμα..τόσες αναφορές για τον γάμο να μην κάνανε και θα ήταν τέλεια..τεσπα

τα αγόρια απλά απίστευτα...ο Μάνος τα σπάει και τον γουστάρω τρελά έτσι...λαμόγιο αλλά για τους φίλους του εκεί...ο Νικόλας ήταν ο λογικός και ο Μάνος που βράζει το αίμα του να του λέει άμα το σανιδώσουμε τους προλαβαίνουμε(πολύ με συγκίνησε)!! και έκανε και ότι μπορούσε να καθυστερήσει το γεγονός ή να βάλει μυαλό Λουκάς....

ο Ρούσσος απλά τρελό γέλιο!!!τι να πω...απίστευτος και αυτός και η Αμαλία πάλι δώσαν ρέστα

την οχιά δεν θέλω να την σχολιάσω...πολύ. Απλά μου έκανε εντύπωση αυτό που είπε στην φίλη της...ξέρεις για ποιον λόγο κάνω τον γάμω...εννοεί ότι θέλει να βγει από την νύχτα ή κάτι παραπάνω...θα δείξει

και τώρα όσων αφορά Νόρα και Λουκά....απλά απίστευτοι και οι δύο: respect : : respect : ...το φιλί συγκλονιστικό έβγαλε ότι ακριβώς έπρεπε να δείξει για αυτούς τους δύο..πάθος, έρωτας αγάπη, απόγνωση...Faint Faint Faint και εκεί που πάει να φύγει η Νόρα και δεν μπορούσε να την αφήσει!!!καταπληκτικοί!!!! εκεί που έγινα κομμάτια είναι που είπε ο Λουκάς...δεν με παίρνουν τα πόδια μου να πάω στην εκκλησία(καπως έτσι)... Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

τέλειο επεισόδιο....και απίστευτα τα προσεχώς!!!!!!!!!! αγαπάμε ΔΑΦΝΗ!!!!!! νομίζω ότι επισήμως έχει πάρει τον τίτλο της χρυσοχέρας....Congrats να αγιάσει το χέρι σου κοπελιά!!!!! και η φράση που κάπου διάβασα και ήταν ότι ακριβώς ένιωσα ήταν “ξανάνιωσα ρε παιδί μου με αυτό το χαστούκι....” Penguin Penguin Penguin

ελπίζω να μην κούρασα Flkia
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από jo8 Παρ Φεβ 26, 2010 9:54 pm

Πολύ χάλια το νυφικό της Νταίζης...να μην σχολιάσω και το μακιγιάζ Fskl


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jo8 στις Παρ Φεβ 26, 2010 10:04 pm, 1 φορά

jo8

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Παρ Φεβ 26, 2010 9:56 pm

δεν μπορω να σχολιασω πολυ...γιατι ειμαι ακομα ετσιFaint
δεν μπορω να συνελθω εδεμοφανακια μου... Snif Snif Snif βλεπω το τρειλερ ξανα και ξανα και εχω γινει μουσκεμα το πληκτρολογιο απο μπροστα εχει μια λιμνουλα που οσο παει και μεγαλωνει Snif Snif Snif
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ : respect : ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ : respect : ΔΕΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΞΑΝΑ : respect : : respect : : respect :
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ!!!!!!!! Heart2 Heart2 Heart2 ΛΑΤΡΕΥΩ ΛΑΤΡΕΥΩ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!! Heart2
τι σκηνη ηταν αυτη ρε παιδια!!!!!!!!!!ΤΙ ΠΑΘΟΣ ΤΙ ΕΡΩΤΑΣ ΤΙ,ΤΙ,ΤΙ,ΤΙ.....ΝΑ ΠΩ........ Faint

εκπληκτικες ερμηνειες!!οι δυο τους το πηραν και το σηκωσαν το επεισοδιο!!!!!!
κι εννοειται το επεισοδιο Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Παρ Φεβ 26, 2010 9:58 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:δεν μπορω να σχολιασω πολυ...γιατι ειμαι ακομα ετσιFaint
δεν μπορω να συνελθω εδεμοφανακια μου... Snif Snif Snif βλεπω το τρειλερ ξανα και ξανα και εχω γινει μουσκεμα το πληκτρολογιο απο μπροστα εχει μια λιμνουλα που οσο παει και μεγαλωνει Snif Snif Snif
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ : respect : ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ : respect : ΔΕΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΞΑΝΑ : respect : : respect : : respect :
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ!!!!!!!! Heart2 Heart2 Heart2 ΛΑΤΡΕΥΩ ΛΑΤΡΕΥΩ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!! Heart2
τι σκηνη ηταν αυτη ρε παιδια!!!!!!!!!!ΤΙ ΠΑΘΟΣ ΤΙ ΕΡΩΤΑΣ ΤΙ,ΤΙ,ΤΙ,ΤΙ.....ΝΑ ΠΩ........ Faint

εκπληκτικες ερμηνειες!!οι δυο τους το πηραν και το σηκωσαν το επεισοδιο!!!!!!
κι εννοειται το επεισοδιο Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ακριβως στην ιδια φαση ειμαστε χριστινακι μου!δεν μπορω να σταματησω το κλαμα!! Snif Snif Snif Snif Snif Snif
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης