Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

+66
nantia_10
madolato
zwi
sarita
hionati
basilis
spy
Καρ-Mik
cute_linaki
charmie258
milia
KatsaroYpotheto
nikidanis
giouli_edem
anastasia20
Ntinaki Agapaei Petraki
rafaella
Petrinaki
eva-margarita
nat
kikialex
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
aggeliki
stefanos-melita
Despinaki
Dorina <3 Πέτρος
loukasnora
annaki
$ofi@ loukakos + nora
sifantid
mina
xristinaki_noraloukofan
konstantina
nansy
almaresi
soso
Penny
glgs
jim7
mimi
T2eNnh
elena-7-
elena
elenitsa_loukonoraki
νοριτσα
evanna
elli
verile_mistika
Mary
xara
Pennaki.......!!
edem4ever
LIBRA
jo8
Black rose
FieryRed
sousami7
masoul
filitsa
loukitsa
anna90
Ntinaki1
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
prwto_trapezi_pista
mimi_loukas+nora
Clarabelle
70 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap86%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 86% 
[ 95 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap11%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 11% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap3%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 111
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Φεβ 28, 2010 11:36 pm

Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
hionati έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Το δέχομαι πως γίνεται προς χάριν αστεϊσμού στο χάος που επικρατεί,αλλά είναι αυτό που λέμε "μας τρώει Ευούλα???"


E ετνάξει η Εύα ρίχνει μια σφαλιάρα σε δημόσιο χώρο δεν πήγε νύχτα γυρεύνοντας στο σπίτι του Μάνου σαν μερικές μερικές. Εκεί να δείτε φαγούρα.lol!

η ευα ομως ειναι η παντρεμενη της υποθεσης...και η ευα ειναι αυτη που δηλωνει οτι μανος τελος αλλα δε χανει ευκαιρια να τον συναντα και καλα για να τον προειδοποιησει ...ας αδιαφορησει αμα της τελειωσε και ας μην τον γυροφερνει με δικαιολογιες...αλλα ξεχασα η ευα το τιμαει το στεφανι της οπως ειχε πει περυσι στο μανο για το γαμο της με το νικολα..αλλα επειδη ξεχασα μετα απο ποσα επεισοδια την επιασε ο νικολας στο κρεβατι με το μανο? lol!


Εννοείς έπρεπε να μην πάει στο νοσοκομείο για να μη συναντήσει το Μάνο;


Δεν νομίζω πως εννοεί αυτό.Φαντάζομαι πως εννοεί πως την τρώει όπως προείπα.Είναι κάτι το πασιφανές νομίζω πως το χαστουκάκι εκεί ακριβώς παραπέμπει.Φυσικά και θα πάει στο νοσοκομείο,αλλά αυτό δεν σημαίνει πως είναι αναγκασμένη να σκάσει και χαστούκι στον Μάνο!Την τρώει και την παρατρώει και γενικώς έχει ιστορικό στο να λέει και να ξαναλέει πως "Μάνος τέλος" και μετά να τηλεφωνεί,συναντά και να χαστουκίζει Razz Και αυτό με τον Νικόλα που τους βρίσκει στο κρεβάτι με τον Μάνο μην μου το θυμίζετε γιατί είναι από τις σκηνές που με νευριάζουν περισσότερο από τον πρώτο κύκλο!!!Παρ'ότι φταίχτης ο Νικόλας,τον είχε λυπηθεί η ψυχή μου τότε! :x


Εγώ την Εύα δεν την είδα φέτος ουτε να τηλεφωνεί ούτε να συναντά τον Μάνο χωρίς λόγο! Αντίθετα με το κατινάκι που τηλεφωνεί στον Στέφανο για να του πει οτι η γυναίκα του θα αργήσει να γυρίσει κ τρέχει να του πεί μπούρδες! Ελεος αυτή η γυναίκα ένα με το πάτωμα έχει γίνει! Λίγη αξιοπρέπεια!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Φεβ 28, 2010 11:39 pm


Παρακαλώ να μεταφερθεί η συζήτηση στο ανάλογο τοπικ
Ευχαριστώ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 01, 2010 12:06 pm

Kαινούρια βδομάδα, νέος μήνας και είπα να δω τους σχολιασμούς και να πω κι εγω δυο κουβέντες χιχι. Απο ότι βλέπω απλώθηκαν πολλές προικούλες οπότε εγω θα βάλω το λιθαράκι μου σχολιάζοντας τα σχόλιά σας! lol!

prwto_trapezi_pista έγραψε:Απ τα λιγα καλα επεισοδια του τελευταιου καιρου!Μα να πεσει ολοκληρη τουρτα κατω ρε παιδια??Κριμα,να παει χαμενη???Και της Δευτερας φαινεται πως θα ναι καλο!Πολυ καλος ο ρολος του Μανου στο σημερινο!
Μα τον Άγιο Πατάπιο δεν περίμενα τίποτε διαφορετικό σαν σχόλιο απο εσένα γλυκιέ μου!!! Το μυαλό σου στην τούρτα gelio

loukitsa έγραψε:ΈΛΙΩΣΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ ΣΟΦΤΕΞ.....εΚΤΟς ΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΤΗΛ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ Η ΔΟΛΙΑ <<ΜΑΣ ΦΑΓΑΝ ΤΟ ΛΟΥΚΑ>>ΤΙ ΝΑ ΤΗς ΠΕΙς ΤΩΡΑ??δΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Love! Snif ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΤΕΛΕΙΟ...ΟΧΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΥΡΟΒΛΗΜΑ!
Αριάδνη μου έλιωσα με το σχόλιο για τη γιαγιά σου! Ελπίζω να της είπες της γυναίκας ότι ο Λουκάκος μας μια χαρά θα ζήσει και θα ευτυχήσει ε?

FieryRed έγραψε:Έχετε δει τον Γκούφι;;;; Κάπως έτσι είμαι και εγώ σα χαζοχαρούμενη –βασικά περισσότερο χαζή- πάνε τα εγκεφαλικά κυτταράκια μου κάηκαν και τα τελευταία! Υπερφορτώθηκαν από το πάθος και την ένταση του Λουκά και της Νόρας. Φυσικά ψήφισα τέλειο και φυσικά ήταν μακράν το καλύτερο επεισόδιο (ίσως και το καλύτερο φετινό!) όχι μόνο λόγω Λουκά και Νόρας γιατί όλοι ήταν ΑΨΟΓΟΙ όλοι!
Συμφωνώ απόλυτα! Και για μένα το συγκεκριμένο επεισόδιο ήταν ότι καλύτερο έχω δει ως τώρα! Δηλαδή όσο σκέφτομαι τη σύγχυση που τράβηξαν πριν καμμια δυο βδομάδες εχω να δηλώσω ότι το επεισόδιο της Παρασκευής με αποζημίωσε!

glgs έγραψε:
jim7 έγραψε:Κατ' αρχάς να πω ότι συμφωνώ με όλους όσους ποστάρησαν μέχρι τώρα μηδενός εξαιρουμένου. Πρώτη φορά βλέπω τέτοια ομοφωνία.
Τώρα εγώ ένα έχω να πω έβλεπα το επεισόδιο με άλλα επτά άτομα ε! χαλάσανε ένα κουτί χαρτομάντηλα. Αλλά όταν η Δάφνη στα προσεχώς χαστούκησε την Νταίζη έπεσε ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ.

τουλάχιστον το να χειροκροτούν 7 άτομα έχει ατμόσφαιρα γηπέδου...
το να χειροκροτείς και μόνος σου είναι λίγο κάπως...lol!
όχι τπτ άλλο αλλά το χαστούκι είναι και δυνατό (από ότι μπόρεσα να καταλάβω δλδ)
από το 48% που κάνουν τα μυστικά το 49% περίμενε αυτό το χαστούκι!!!! lol!

Ατμόσφαιρα γηπέδου δεν λές τίποτα! Ήταν απίστευτο το πώς περάσαμε απο το κλάμα στις κραυγές! Σηκωθήκαμε όλοι απο τις καρέκλες σαν να μπήκε γκόλ και λέγαμε "Δάφνη Θεα" "Ετσι χώσε" Μπραβο Δαφνούλα" "Να αγιάσει το χέρι σου" και άλλα τέτοια και χειροκροτάγαμε όλοι μαζί! Ήταν τέλεια ατμόσφαιρα!

soso έγραψε:Πεθαίνωωωωωωωωωωωωωω!

Το επεισόδιο συγκλονιστικό Palamakia Palamakia

Βενέτης και Φωκά το πήραν και το σήκωσαν : respect :

Δικαιώθηκε ένας μεγάλος έρωτας,δικαιώθηκε η απόλυτη ευθεία (αγαπητά τετράγωνα/τρίγωνα/πεντάγωνα, σήκωσε σκόνη),"η αγάπη θέλει δύο"/"εμείς δεν μπορεί να χωρισουμε"/"σε βλέπω στο περίπτερο και φεύγοντας τρακάρω"!

Συγχαρητηρια ειδικά στον εξαιρετικό Πετράκη,που απέδειξε ΚΑΙ το μεγάλο ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ του ταλέντο,στην σκηνη μετα το φιλί! : respect :

Υγ. Τη Θεά kyma τη μπούκωνε η Δάφνη για να μην πει περισσότερα
Και προσεχώς πολύ χαστούχι!!!"Γιατί σου χω πολλά μαζεμένα"..
Πεθαίνω,το πα;;;

Φιλιά!
Απλό, λιτό και τέλειο το σχόλιό σου!!! Είναι ότι ήθελα να πω σε δυο λόγια μέσα!!! Συμφωνώ απόλυτα!!! Κι εγω τρελάθηκα με το φιλί και πόνεσα με το κλάμα του Λουκά! Οι απόψεις διίστανται επί του θέματος οπότε εγω τάσσομαι υπέρ του ταλέντου του κου Πετράκη! Ο κάθε άνθρωπος πονάει και κλαίει διαφορετικά! Εμένα το κλάμμα του μετά το φιλί με τάραξε απίστευτα!!! Απλά : respect :

nansy έγραψε:Στα προσεχως: Πεεεεεφτει ξυλο ολε!!!!!! Opados1 Στο κορακι ριξτε πιο πολλες. Μετρησα 1 σκαμπιλι απο την Δαφνη, 1 από το Νορακι, εε δεν θα της ριξουν και κανα κλοτσιδι!!
Μας βγάζει τον κακό μας εαυτό το Νταιζουλίνι τελικά ε? Μαζί σας!!! Εγω το έχω πει, έχει και την κοτσίδα και είναι οτι κι ότι να την πιάσεις απο την αλογουρα να την φέρνεις σβούρες!!!

annaki έγραψε:Δεν έχω λόγια.. Τελικά την κατέχουν καλά τη δουλειά τους! Μοναδικές εναλλαγές ατμόσφαιρας προς εκτόνωση της έντασης μέχρι την κορύφωση! Congrats

Φιλιί-φιλιί με λιυτρώνιεις, ως άλλην Αμαλία του 'παρά πέντε', Λουκά! Heart2 Αν και είχα υπομονή να το περιμένω άλλοτε και αλλιώς, να πω ότι με χάλασε ψέμα θα 'ναι! Τέτοια απελπισία μου σφίχτηκε η ψυχή Snif και να φανταστείς δεν είπαν και τίποτα ιδιαίτερο, ό,τι όλη τη βδομάδα.

Αγοροπαρέα πάλι ζωγράφισε και Εύα-Δάφνη-Σκυλού α'-Σκυλού β' επίσης!gelio

Άθλιο το νυφικό! Το πρώτο που δοκίμασε απείχε παρασάγγας αλλά τί να το κάνεις που δεν ήτανε προχώ! FsklΤο μακιγιάζ η ψιμυθιολόγος του σκυλάδικου το επιμελήθηκε; slapΔε καθόταν να τη βάψει ο Πέτρος καλύτερα που το 'χει κιόλας! (Δε ξαναλέω πόσο πεθαίνω για Κατρανίδη γιατί επαναλαμβάνομαι επικίνδυνα).

Αυτά τα ατυχήματα πώς στο καλό τα γυρίζουν χωρίς να σακατεύονται;; Πολύ καλοδουλεμένο πάντως, καθόλου προχειροδουλειά!

Αν ψηφίσω σήμερα τέλειο τη Δευτέρα με τις απίθανες xastouki τί θα ψηφίσω; ...Ξανά τέλειο!
Δεν θυμάμαι αν σου έχω πει ότι μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις, αν δεν στο έχω πει το δηλώνω τώρα!

Όσο για το ατύχημα (αν και με χάλασε λίγο που έβλεπε οράματα - το παραβλέπω γιατί με βολεύει χαχαχα) έχει τύχει δυστυχώς να παρίσταμαι σε μια τέτοια σκηνή (ολόιδια αλλα δυστυχώς πραγματική!!!) και η επανάληψη με πρωταγωνιστή το Λουκάκο μας ήταν διόλου ευχάριστη! Συμφωνώ ότι το ατύχημα ήταν καλοδουλεμένο! Προσωπικά ένιωσα σαν να ξαναέβλεπα το ατύχημα που είχα δει πριν λίγο καιρό αλλα σε λίγο πιο αργή κίνηση! Απλά : respect :

Σημείωση: Όταν έγινα μάρτυρας του τροχαίου το πρώτο που σκέφτηκα είναι ότι "κοίτα να δεις τελικά όταν σε χτυπάει αυτοκίνητο είναι ακριβώς σαν τις ταινίες" (( Πιστέψτε με το ατύχημα ήταν πολύυυυυυυυυυ καλογυρισμένο!!!

Η συνέχεια σε λίγο.. (καλέ πόσα έχετε γράψει? χιχι)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 01, 2010 12:16 pm

Clarabelle έγραψε:
Τέτοιο επεισόδιο ασχολίαστο δεν κάνει....:wink2:

Τέλειο απο μένα το επεισόδιο και μάλλον δεν είμαι η μόνη. Κάναμε ρεκόρ on line χρηστών την παραμονή του γάμου της Εύας και κάναμε άλλο ένα την παραμονή του γάμου του Λουκά. Klap

Τέλειο για την παρέα που συμπάσχει με το πρόβλημα του Λουκά

Τέλειο για τα κορίτσια που γιόρτασαν τα γεννεθλιάκια της Νόρας με μια τουρτίτσα πεσμένη στο χαλάκι της πόρτας δείχνοντας έτσι στη φιλενάδα τους την αγάπη και την συμπαράστασή τους. Για το γέλιο και το δάκρυ που πιάστηκαν χέρι χέρι στην δύσκολη ώρα. Snif Snif Snif

Τέλειο για τα αγόρια που κατέβασαν απ το ράφι όλες τις βλακείες που ήξεραν για να κάνουν το Λουκά να νοιώσει πιο άνετα, και για το Μάνο που κόντεψε να κάνει γενική καθαριότητα στο σπίτι προσπαθώντας να καθυστερήσει το αναπόφευκτο μήπως και εμφανιστεί απο κάπου ο απο μηχανής θεός.gelio gelio

Τέλειο για την Εύα και τη Δάφνη που έκαναν τη θυσία να ντύσουν τη νύφη όταν η καρδιά τους λαχταρούσε να είναι με τη Νόρα, και που με τρόπο απίστευτο έβγαζαν την αντίθεσή τους στο γαμο με τρόπο σπαρταριστό.gelio gelio

ΤΕΛΕΙΟ για την στιγμή που η Νόρα πήγε να βρει το Λουκά και να του δώσει τις πυζάμες. Να του θυμίσει τα τόσα βράδυα που ξημερώθηκε στον καναπέ της και όλα όσα έζησαν και όσα δεν πρόλαβαν γιατί δεν τόλμησαν. Για την αγκαλιά και το φιλί που ήταν αποχωρισμός και όρκος αγάπης μαζί. Για τον τρόπο που η Νόρα έφυγε σαν τρελή από το σπίτι και άφησε το Λουκά να κλαίει και να προσπαθεί να ανασυνταχθεί. Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!

Τέλειο για τον τρόπο που τα αγόρια έτρεξαν πίσω στο διαμέρισμα επειδή κατάλαβαν οτι αυτή ήταν η στιγμή που έπρεπε να σταθούν δίπλα στο Λουκά. Για το Μάνο που επιτέλους κατάλαβε οτι όταν αγαπάς κάνεις ότι κι η Εύα. Διεκδικείς. Δεν το έκανε ποτέ ο ίδιος πρότεινε όμως στο Λουκά το αμίμητο. Το σανιδώνω και σε δέκα λεπτά τη βουτάς και την κάνετε προς άγνωστη κατεύθυνση. Klap

Τέλειο γιατί ο Λουκάς με την απόφασή του να πάει στην εκκλησία απέδειξε οτι όταν παίρνει μια απόφαση φτάνει μέχρι το τέλος έστω κι αν δεν μας συμφέρει. Άλλωστε εμείς αυτό αγαπήσαμε στο Λουκά.: respect :

Τέλειο για το Λουκά που χαμένος έπεσε πάνω στο αυτοκίνητο μπροστά στα μάτια των φίλων του που έτρεξαν με την ψυχή στα μάτια να δουν τι έπαθε. Snif

Τέλειο γιατί με τα προσεχώς που είδα στην οθόνη μου βρέθηκα να χειροκροτώ μαζί με άλλες έξι τρελλές που παρακολουθούσαμε το επεισόδιο, για τα χαστούκια που θα πέσουν τη Δευτέρα. Gioupi Gioupi Gioupi

Clarabelle αν μου το επέτρεπαν οι κανόνες θα σε έβριζα! Αντε πια!

Δεν μου έφταναν τα κλάμματα του π/σ/κ διάβασα το σχολιασμό σου και τα έμπηξα πάλι και είμαι και στο γραφείο!

Mα ήταν ΤΕΛΕΙΟ!!! Snif Snif Snif Snif Snif

YΓ. H Eύα μου έλεγε οτι πρέπει να πάει να στολίσει τη Νταίζη προχθες δεν ήταν σα να ελεγε θα μαζευτούμε να στολίσουμε τον επιτάφειο? lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από CineFreak Δευ Μαρ 01, 2010 12:43 pm

Ενα πολύ καλό επεισόδιο, thank GOD !!! Palamakia

γέλασα τόσο πολύ ... και συγκινήθηκα (όχι και τόσο πολύ, να τόσο δα !! :( )...

τα έχετε πει ήδη όλα, θέλω να συγχαρώ όλους τους ηθοποιούς, σερβίρανε τις ατάκες τους τόσο ωραία, μάλλον λόγω οικειότητας με τους ρόλους τους και όχι τόσο από σκηνοθετική καθοδήγηση χμχμχμχμ...Klap

Κατρανίδης-Μπουγιούρης όλα τα λεφτά στην κωμική ατάκα, πετάνε οι άνθρωπΕς !!! : respect :

Δρακουλάκη-Πετράκης πολύ αληθινοί και απελπισμένοι Hug ... έχουν διανύσει πολύ δρόμο ερμηνευτικά και είναι καλύτεροι από πέρυσι μακράν (ανήκω σε αυτές που θα αρκούνταν βέβαια σε βουβό πόνο με δακρυσμένα μάτια μετά το φιλί, και όχι σε ποταμό θρήνου και οδυρμού αλλά 'ντάξει δε χαλάστηκα κιόλας ...άλλωστε ο Λουκάς έχει αποδείξει περίτρανα από την Α σεζόν ότι είναι κλαψιάρης χιχιχιχιχι huhu )...

Αναμένω τα χαστούκια για να γελάσω ακόμα περισσότερο ... ειδικά το off-topic σλαααααππ από την Εύα στο Μάνο, δόθηκε στο σωστό άνθρωπΑ σε λάθος χρόνο ... woohoo

Δάφνη κάντην μαύρη την τριτοτέταρτη νύφη του Φρανκενστάιν BlackEye ... που ήθελε να πάει στο γάμο σα να πήγαινε στο Παπαράτσι να κάνει δεύτερη φωνή στη Μπεζαντάκου ... ουστ παλιόσκυλο xastouki ... (όταν γύρισε την πλάτη και την είδα όλη έξω, μου θύμισε τη Βλαχοπούλου στην Παριζιάνα, όταν έκλαιγε τον άντρα της με το μαύρο φουστάνι, σεμνό μπροστά και όλα έξω πίσω ...ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ )



Penguin
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 01, 2010 1:04 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Mia μέρα μετά και έχοντας δει τη σκηνή του φιλιού εκατοντάδες φορές λίγα λόγια και από μένα...

Το ΦΙΛΙ:Τα κοσμιτικά είθετα του στυλ υπερτέλειο,μαγευτικό κτλ τα θεωρώ δεδομένα και θα τα παραλείψω...Θα πω μόνο πως ήταν αντάξιο των προσδοκιών μας και κάτι παραπάνω..Όπως είπα μου άρεσε που δεν ήταν απλά ένα φιλί στο στόμα αλλά της φιλούσε ολόκληρο το πρόσωπο με απελπισία!Λες και μπορούσε να τη χορτάσει σε 10-20 δευτερόλεπτα...Πάντως λες και προσπάθησε να πάρει όσα περισσότερα μπορούσε από αυτό το φιλί!
Και κάπου εδώ να πούμε με πλήρη αντικειμενινότητα πως ήταν το καλύτερο φιλί αποχωρισμού μέχρι στιγμής και στη σειρά μετράμε ουκ ολίγα τέτοια!
Άλλη συγκλονιστική στιγμή τιυ φιλιού ήταν εκέι που προσπαθούσαν να αποχωριστούν...
Mimi μου πιο πολύ δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω σε αυτό! Κι εγω στάθηκα στο ότι μετά τη φορτισμένη με ένταση αγκαλιά με τόσο σφίξιμο ακολούθησε αυτό το φιλί! ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΛΙ! Εγω έβλεπα τον Λουκά να φιλάει τη Νόρα και ένιωθα σαν ο Λουκάς να μίλαγε, σαν να έκανε ερωτική εξομολόγηση στη Νόρα με τα πιο όμορφα λόγια, σαν να της έλεγε για την απελπισία του, για την ανάγκη του σε λίγα δευτερόλεπτα να καλύψει όσα δεν είπε 15 χρόνια τώρα και να ζητήσει συγνώμη για τις αποφάσεις του.. Αυτό το ζευγάρι έχει τόση ιστορία που ακόμα και τίποτα να μην βλέπαμε θα τα νιώθαμε όλα!

Για μένα ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΛΙ ξεπέρασε και το πρώτο φιλί του Στέφανου με την Εύα που επίσης ήταν πολύ εκφραστικό απο την άποψη οτι βλέπαμε τις αντιδράσεις των ηρώων και χωρίς να μιλάνε..

Θα παραφράσω το χάπατο Μπέλλο Νόρα + Λουκάς και ξερό ψωμί φορεβα!!! Love! Love! Love! Love! Love!


mimi_loukas+nora έγραψε:Νόρα:Να πω εκπληκτική ή θα την αδικήσω!Εκπληκτική ερμηνεία η κυρία Δρακουλάκη,συγκλονιστική θα έλεγα!Οι εκφράσεις,ο τόνος της φωνής..τα πάντα!Από την αρχή του επεισοδίου μέχρι το τέλος. Και για να λέγεται το σωστό το φιλί το χρωστάμε στη Νόρα γιατί αν περιμέναμε από τον άλλον εκεί θα στεκόταν και θα έκλεγε όταν έβγαινε από την πόρτα.Αυτό.Δε θα έτρεχε πάνω της.Πάλι την υπέρβαση την έκανε το Νοράκι!Αλλά με τόση απόγνωση πώς να του θυμώσεις.
Ακόμη αν και τον μούτζωσα συνάμα τον θαύμασα που υπερασπίστηκε την επιλογή του μέχρι τέλους.Και ξέρουμε όλοι καλά πως δεν διάλεξε τον εύκολο δρόμο.Τη ζωή του θυσίαζε!

Λουκάς:Εκνευριστικά αναμενόμενο να μην τη φιλήσει στη αρχή του επεισοδίου.
Ακόμη πέθανα με το ψώνιο του για την απολώνια κορμάρα!Έχεις Παναγιώτη μου!Αχχχχ!Αναστατώθηκα η γυναίκα!Αχχχχ!
Όσο για το όραμα έλιωσα για ακόμη μια φορά στο επεισόδιο!Υπήρχε άραγε καλύτερος τρόπος να συμβεί το ατύχημα!Όταν μπήκαν όλοι μαζί στο αυτοκίνητο τα 'χασα!Λέω όλοι θα τραυματιστούν?Αλλά μας την έφερε η Ακρίτα!
Και κάπου εδώ να σχοολιάσω κάτι άλλο που ξέρω ότι θα ξεσηκώσει αντιδράσεις.
Δεν το 'χει ο Πετράκης το κλάμα!Σχεδόν αστεία ήταν η στιγμή εκείνη...
Μimi μου θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω ε?

Για μένα ο κάθε άνθρωπος όπως ξαναέγραψα κλαίει διαφορετικά.. εκείνη την ώρα ήμουν τόσο βουτηγμένη στο συναίσθημα της βαθειάς αγάπης αλλά και απελπισίας που έβγαζαν οι ήρωές μας με αυτά τα φιλιά σε όλο το πρόσωπο, τα σφιγμένα δάχτυλα και τις αγκαλιές που αδυνατούσαν να σπάσουν, που όταν είδα τον Λουκά να καταρρέει με τοσο τραγικό τρόπο, τόσο κραυγαλέα έκλαψα κι εγώ μαζί του.. Εγω έβλεπα έναν άνθρωπο που έκλαιγε γοερα και πόναγε και πιάστηκε η ψυχή μου.. (εδω πιάνεται τώρα που το σχολιάζω..)

Αχ τα βλαμμένα αφού πρέπει να είναι μαζί!!! Snif


mimi_loukas+nora έγραψε:Μάνος:Πω πω άλλη αναστάτσω!Μπουγιούρης απλά και ταπεινά : respect : Δε θέλω να μπω στη διαδικασία να του πλ΄ξω το εγκόμιο γιατί δε θα σταματήσω μέχρι αύριο!Καλε αυτός στο κωμικό απογειώνεται!!
Τι να πρωτοσχολιάσεις?
Το ότι δε γυρνάει στο ηλίθιος γιατί μπερδεύεται ο άνθρωπος με τόσους εκεί μέσα?
Τι χαρωπή νοικοκυρούλα που δε θέλει να ξεραθούν τα λίπη?
Το ΘΕΙΚΟ σχέδιο του για να χωρίσει ο Λουκας?
Το ότι θέλει βοήθεια γιατί "του τελείωσε η βενζίνη"?
Το κάτι τις που ήθελε για το αυτοκίνητο?
Το ότι προέτρεψε το Λουκά να τα παρατήσει όλα και να αρπάξουν τη Νόρα πολύ αναμενόμενο αν θέλετε τη γνώμη μου.Κλασικός αγαπημένος Μάνος Heart2
Στη σκηνή του με τον Πέτρο στην αρχή όμως με ψιλοεκνευρησε...
Λίγο παραπάνω σεβασμό τον ήθελα!
Μα πόσο πια να συμφωνούμε? Απο όλα εγω τρελάθηκα εκεί που ήθελε κάτι για το αυτοκίνητο που ήτανε σκέτο gelio

Μου άρεσε που έκανε ότι περναγε απο το χέρι του να βοηθήσει το Λουκά να μην κάνει αυτό το γάμο και εννοείται ότι στο κωμικό είναι μανούλα! Μην με μαλλιοτραβήξετε, εγω την Παρασκευή δεν είδα Μάνο... είδα ΑΝΤΡΕΑ!!! Love! Love! Love! Love! Love!


mimi_loukas+nora έγραψε:Δαφνάρα:Ο τίτλος της θεάς είναι λίγος για τη Γεωργόνη.Πραγματικά θεωρώ ότι συνήθως αφήνει χιλιόμετρα πίσω όποιον άλλον είναι στη σκηνή μαζί της.Εκέι με την τούρτα και τα καπελάκια ήταν απολαυστική!Ειδικά όταν πέφτει κάτω η τούρτα και ανοίγη η πόρτα και αρπάζει αυτό με τις σπίθες ή όταν βάζει το καπέλο στο πρόσωπό της για να κρύψει τα μούτρα που δεν είναι για γάμο...Ελιωσα στο γέλιο!
Πολύ έξυπνη και η κίνηση να μπουκώνει την Εύα για να μην μιλάει αν και δεν πείραζε να ακούσει και η οχιά δυο κουβεντούλες!
Όπως είδα και αλλού δικαιωματικά της αξίζει ο τίτλος της ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΣ!

ΒΑΡΑ ΑΛΥΠΥΤΑ ΔΑΦΝΑΡΑ!!!!!
Nα προσθέσω ότι κατά την ταπεινή μου άποψη η Δάφνη στο γάμο που δεν έγινε ήταν πολύ κομψά ντυμένη! Μου άρεσαν τα μαλλιά της και το όλο ντύσιμό της! Απλά και λιτά κομψή και όμορφη!

Όσο για το χρυσοχέρα δεν το συζητώ!!! Έκανε υπομονή για χάρη του Λουκάκου αλλα όλα έχουν τα όριά τους! Μπράβο Δαφνούλα! Μπράβο! Εύγε! Ζήτωωωωωωωωωωωωωωωω!!!


mimi_loukas+nora έγραψε:Εύα:Θεά!Χώσε Εύα!Χώσε!Το φόρεμα της δεν μου άρεσε προσαωπικά,σαν κουφέτο ήτανε!Αλλά είπαμε εμένα μου άρεσε το νυφικό της δεν είμαι ο κατάλληλος ανθρωπος για στυλιστικές υποδείξεις!
Εκέι που έπεσε η τούρτα ειλικρινά περίμενα να πάρει ένα κουταλάκι να φάει τα πάνω πάνω!gelio
Eμένα για να πώ την αλήθεια το φόρεμα μου άρεσε πολύ! Βέβαια λόγω υποτιθέμενης εγκυμοσύνης της είχαν βάλει της κοπέλας 2 νούμερα πάνω σουτιέν αλλα δεν μπορώ να πω ότι με χάλασε..

Όσο για την τούρτα καλά mimi έγραψες λέμε!!! Με το που το διάβασα μου ήρθε εικόνα στο μυαλό!!!


mimi_loukas+nora έγραψε:Νταιζάρα:Χάλια νυφικό-χάλια βάψιμο και όχι τυχαία!Θέλουν να της δώσουν τον τίτλο της δευτεράντζας και τα καταφέρνουν!Άσε που η Πολυχρονίδη είναι μια θεά και με το νυφικό ήταν 10 κιλά συν!
Εμένα και το νυφικό μου άρεσε, ειδικά η πλάτη (η και η έλλειψη αυτής χιχι) απλώς είμαι της γνώμης ότι αυτό το νυφικό θέλει πολύ αδύνατη κοπέλα ενώ η κα Πολυχρονίδη είναι γυναικάρα και δεν της ταίραζε! Μάλλον ήθελαν να τονίσουν το κραυγαλέο γούστο! Όσο για το βάψιμο πανάθλιο!!!

mimi_loukas+nora έγραψε:Νάσια από την Λάμψη-φίλη Νταιζάρας-όνομα δε θυμάμαι:Είδε και ψάρια η άλλη διαδοχος του Uri!Nίκη ανατγωνισμός βλέπω?Χιχιχι!Πολύ καλή το ρόλο της σαν μπουζουξού!Εμένα με έπεισε!
Εγω κάθε φορά που τη βλέπω νομίζω ότι είναι μπατσίνα και μπερδεύομαι! gelio

mimi_loukas+nora έγραψε:Νικόλας :Τώρα τον έπιασαν τον Νικολάκη οι ανησυχίες μην χαλάσει ο γάμος!Όταν χαλούσε αυτός το δικό του και της Δάφνης καλύτερα ήταν?nteni
Άσε και την ασχετοσύνη του!Γιατρός να σου πετύχει!!Πλήρωσε ο μπαμπάς λύτρας για το πτυχίο?Το Μάνο περίμενε για να μην κουνήσει το κεφάλι??Πφφφφ!
Σ'αγαπώ Νικόλακη μου αλλά το σωστό να λέγεται!
Λοιπόν ας πω τη γνώμη μου περί τούτου!

Για μένα η στάση του Νικόλα έχει 2 πλευρές. Από τη μία σάστισε, κάπου μέσα του επειδή είδε ότι και στο bachelor με τα κουλά του χάπατου ο Λουκάς δεν αντέδρασε το είχε πάρει απόφαση ίσως και κόλλησε που είδε ότι πάνε σε έναν ακόμη πανικό. Από την άλλη πιστεύω ότι επειδή το έχει κάνει στη Δάφνη, ίσως κάπου μέσα του ότι και να είναι η Νταιζάρα δεν ήθελε ο Λουκάς που είναι ο πιο καλός απο όλους τους να κάνει τα δικά του σφάλματα.. Δεν ξέρω. Πάντως ο Νικόλας δεν περίμενα να αντιδράσει και διαφορετικά, άλλωστε καλή η λύση του Μάνου, παραβλέπει όμως το ότι η Νταίζη μετά θα πήγαινε να πάρει το παιδί και μην την είδατε! Ο Νικόλας πάντα τα έβαζε κάτω με τη λογική.


mimi_loukas+nora έγραψε:Πέτρος:Απερίγραπτος!Στην αρχή,εκεί που έβριζε το Μάνο λέω να σου ο Άγγελος!
Πίανει τελικά το κολπάκι με την καρδιά!Να το χω στα υπόψην!

Αμαλία:Κουλάρα και τιτανομέγιστη!Όλα τα άλλα περιττεύουν."Πέτρο θα μεγαλωσει η μυτούυυυυυυυυλα"
χαχαχαχαχα

Μελίτα:Πόση ώρα βάζει αυτή το κραγιόν για να ξέρω!Κάνω εγώ μήπως κάτι λάθος?Και πάλι μάυρα?
Στεφ-Μελ δε σχολιάζω γιατί είμαι καλός ανθρωπος

Καθρεφτάκι:Απλά έλιωσα στο γέλιο.Σκηνή που θα μείνει!Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Kathreftaki
Mimi σκεπτόμενη τι θα ήθελα να γράψω στο σχολιασμό μου ήθελα να βάλω αυτή ακριβώς τη φωτο! Πολύ γέλιο!!!

Να πω ότι η κα Πεφάνη ήταν μια κούκλα! Και το καθρεφτάκι Estee Lauder έτσι? Όχι ότι κι ότι! Το μαλλί της απίστευτο!!!!!! (όποιος ξέρει με τι ψαλίδι έκανε τη μπούκλα να το ομολογήσει παραυτά!)

Όσο για τη Μελίτα δεν σχολιάζω, ζω ακόμα στο ροζ συννεφάκι της Νόρας και του Λουκά και αρνούμαι να χαλαστώ!!!

Τι φιλί ήταν αυτό Θεέ μου!!!
Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 01, 2010 1:53 pm

sifantid έγραψε:Στέφανος-Χρήστος-Μουγγοθόδωρος: Αχ βρε πόσο την αγαπάει ο Χρήστος την τριτοδεύτερη... Τόσο όμορφο και καλό παιδί, κοίτα πού ξέπεσε! Αλλά ο έρωτας είναι τυφλός δε λένε; Πρέπει να του φέρουν μια νέα αγάπη να του απαλύνει τον πόνο του παιδιού! Και έχω κάποια στο μυαλό μου για να τους προτείνω σημειωτέο! lol! Όσο για τη Στεφανομαμά, λέει δε θέλει να δει τα μούτρα των υπολοίπων... Τους υπόλοιπους τους ρώτησες αν θέλουν να δουν τα μούτρα τα δικά σου; :Banned:

Σοφάκι μου πρώτη φορά απλώνεις σεντονάκι και ήταν υπέροχο! Αν και εγω με το κλάμα του Λουκά κατασυγκινήθηκα κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!

Όσο για τον Χρήστο μου έκανε εντύπωση που τον ανέφερε η Νταίζη, τι να πω..δηλαδή τον αγαπάει? Σε ποιον τα πουλάς αυτά κιουρία μου! Αντε απο κει χάμω!!!

Σοφάκι μου έχεις προτάσεις διαβάζω! Να χαρώ? Να χαρώ? lol!


Mik έγραψε:Εγω σπάνια γράφω σεντονάκια για σχολιασμούς επεισοδίων αλλα αυτή τη φορά ήταν τόσο τέλειο το επεισόδιο , το οποίο δεν μπορώ να αφήσω ασχολίαστο…..

Εχουμε και λέμε…..
Λουκάς-Νόρα-Γραφείο:
Ρωτήστε, όχι δηλαδή ρωτήστε, τι μούντζες έριξα στο Λουκά!!!! Βρε βλήμα, μια απόσταση από την πηγούλα, και νερό δεν πίνεις??? Εχε χάρη που μετά μας αποζημίωσες αλλιώς, θα έδινα και με τα δύο χέρια……
Ναι η αλήθεια είναι ντράπηκε να μουτζώσει και με τα δύο, τις έριχνε σιγά σιγά lol!

Ρούσσος-Μάνος: Μαρέσει όταν ξυπνά ο Αγγελος μέσα του….Ετσι Ρούσσο, χώσε καμάρι μου !!!

Νόρα-Φίλες-Μελίτα-Τούρτα:
Θα έβαζα σαν τίτλο Νόρα-φίλες-τούρτα, αλλα μετά το προχτεσινό, που η Μελίτα μόλις άκουσε για τον εραστή των Παρισιων, την είδε Κατερίνα Θάνου, και έκανε νέο πανελλήνιο ρεκόρ, ώστε να πάει να τον δει, δεν την θεωρώ φίλη της Νόρας. Η Νόρα, μέσα στον πόνο της, έτρεχε να παρηγορήσει την Μελίτα, η Μελίτα πάλι…..

Κατά ταλλα η σκηνή ήταν υπέροχη…Και γω λυπήθηκα για την τουρτίτσα που έγινε ένα με το πάτωμα, αλλα τι να κάνουμε? Η Δάφνη στην όλη σκηνή ήταν τρομερή…Μια με το πραματάκι που έβγαζε σπίθες, μια που κάθε λίγο φύσαγε εκείνο το φουρφούρι, ήταν απολαυστικότατη…..
Το τραγουδάκι στο πάτωμα ήταν μια υπεροχη φιλική σκηνη……
Μια η Σοφία και τώρα εσύ, ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΗΚΕ!!! Τη σφυρίχτρούλα αυτή με το χαρτι μπροστά που είναι για πάρτυ τη λένε εφεξής φουρφουρι gelio

Τριτοδευτερη παντόφλα – τριτοδευτερο σαμποΘΕΑ : respect :
Ξέρω ότι δεν είμαι η μόνη που κάτι της βρωμάει εδώ..(Λες να ναι το ασετόν από το Νταιζουλίνι??)… Για ποιον λόγο ακριβώς παντρευεται η Νταίζη τον Λουκά?Μόνο για την καλή ζωή?? Κατι δεν μου κάθεται καλά…Δεν είναι δα και ο Λουκουρέζος ο Λουκάς…

Παριζιάνος-Μελίτα-Αμαλί:
Βαρετή σκηνη , τίποτα ιδιαίτερο, εκτός από το γεγονός ότι ….Αχ ρε Αμαλία, όλοι οι ερωτες σου, μαφιόζοι είναι………

Και συ Στέφανε, άκου να δείς. …. Ο Πέτρος δεν συνεργάζεται με τον Χατζηπτωμα, ξέρεις γιατί? Γιατι η θεά μας από δω, όταν ήταν νεαρά είχε ένα φλέρτ με τον φαβορίτα, και στο τσακ ήταν να μας τσιμπήσει το πιπίνι και να φύγει…Από πού και ως που τώρα, θα τα κάνει πλακάκια με τον Χατζηγλύτση?? Γκε-γκε? Κάτι σαν και σένα με τον Μάνο, αυτή τη φορά για τα μάτια της Αμαλί…..

Ευα-Δαφνη-Τριτοδευτερο σαμπο:
Το σαμπο έγινε και μένταλιστ? Αχ και να ξερες κακομοίρα μου!!!Χιχι
Πάντως, το φόρεμα της Ευας, εμένα μου άρεσε πολύ..Οπως και το φόρεμα της Δαφνης.Τίποτα φανταστικό, αλλα μια χαρά σοβαρό, για την Δαφνη…

Γαμπρος Ice Age- Μάνος-Νικόλας:
Η ιδεα του Μάνου για το πώς να χωρίσει τον Λουκά από το τσόκαρο με ξέκανε….. Πολύ γέλιο όμως …….
Μάνος: Τσιγαριστά, κατσικάκια, καθισό…..
Και έτσι όπως θα χεις γίνει μεκρής και σαν γ*μω το κέρατο σου….. Εδωσαν ρέστα τα αγόρια μας!!! Ειδικά εκεί με τον ιππόδρομο που κοιτάζαμε η μία την άλλη.. gelio

Τιτανομέγιστη-Τιτανομέγιστος-Καθρεφτάκια:
Ότι και να πω είναι λίγο….Ο Ρούσσος είναι θεος και ο Κατρανίδης με την Πεφάνη εκπληκτικοί ηθοποιοί.!!!
Και κρτάω την ατάκα…
Ρούσσος: Δεν το πιστευω αυτό που ζω, με ανακρίνουν τα καθρεφτάκια σήμερα…..
Αμαλί: Πέτροοοοοο…Μεγαλώνει η μυτούουουουλα…..
Απίστευτη σκηνή!!!

Τριτοδευτερο τσόκαρο με νυφικό-Ευα να γράφει-Δαφνη να μπουκώνει:
Καταρχας το νυφικό ΕΛΕΕΙΝΟ!!!! Δεν είναι μπουζούκια αλλα γάμος κυρά μου…Μαζέψου!!!! Οσο για το βάψιμο, ακόμα ελλεινότερο…..

Ευα: Το πολύ-πολύ να μην γίνει ο γάμος…Εγω το χω ζήσει αυτό ξέρεις τι πλάκα που χει??? gelio Εντάξει τρελή η ατάκα της Εύας! Μου άρεσε που έλεγε και μονη της, α ρε Εύα με την εγκυμοσύνη σου! gelio gelio gelio gelio gelio

Ετοιμασία γαμπρού-Λίπη στα κατσαρολικά:

Θεός ο Μάνος….ΤΟ γεγονός ότι έκανε ότι μπορούσε να καθυστερήσει τον γάμο, τον ανέβασε στα μάτια μου….Απο το -50 είναι στο -40…. (Μην το παρακάνω κιολας…) Bάσω ΘΕΑ!!!
Τα λίπη, η βενζίνη, οι κορδελίτσες έξω με τον Μπέλλο….

Νόρα-Λουκάς:
ΝΑΙΑΙΑΙΙΑΙΑΙΙΑΙΑΙΑΙΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!Faint Faint Heart2 Heart2
Ότι και να πω είναι λίγο!! Επρεπε να το δω δευτερη φορά για να το συνηδειτοποιήσω γιατι την πρώτη είχα 3 εκ των δεξιών μου, να κάθονται και να μυξοκλαίνε, και μια ακόμα στα αριστερά μου, να γελάει μαζί μου, που γέλαγα με αυτές που κλαίγανε….gelio
Καταρχήν δεν μυξόκλαιγα!!! Impatient

Συγκινήθηκα η γυναίκα τι να κάνω? Με πήρε παραμάζωμα το συναίσθημα, έχω κάνει μαζί με τη Νόρα και το Λουκά τη διαδρομή για να φτάσουν εδώ που έφτασαν και παρασύρθηκα! (lmao ξέρεις εσύ!)

Η σκηνή ήταν ότι καλύτερο!!!


Τρομερή σκηνή…..Το φιλί έκλεισε και μας έβγαλε απειρα συναισθήματα….Παθος, απογνωση, απελπισία,πόνο, αγάπη….
Ο τρόπος που την έσφιγγε την πλάτη με τα χέρια μαγκωμένα, το γεγονός ότι την φιλούσε σε όλο το πρόσωπο, και το γεγονός ότι άρχισε να κλαίει, πριν ακόμα φύγει από την αγκαλιά του, ήταν μοναδικά…..

Για μένα αυτό το φιλι ήταν το καλύτερο της εδέμ…Το πιο όμορφο και με τα περισσότερα συναισθήματα…. Συμφωνώωωω!!!

Τόσα πολλά, που η Νόρα όταν έφυγε, δεν είδε μπροστά της και στούκαρε δύο φορες…..Και αφού με λιώνεις στο συναίσθημα παραπάνω με γειώνεις και ξεραίνομαι στα γέλια! gelio

Δεν θα σχολιάσω το κλάμα του Λουκά, γιατι μια ψυχή που ξέρω έκλαιγε και θα φανώ η κακιά και άκαρδη της υπόθεσης…Πάντως κάτι ήξερα που πήγα τα Kleenex τα χαρτομάντηλα…Πιάσανε τόπο…… Όχι να μην σχολιάσεις Impatient Impatient Impatient Ο γλυκός μου Snif Snif Snif

Preview:
Χώσα ΔΑΦΝΑΡΑ,……Χώσε!!!!! Congrats (Αυτά τα συνθήματα ακουγότανε και από τις 7!!!) Χαρές και πανυγήρια!!!!
Να αγιάσει το χεράκι της….!!!
Ευχαριστήθηκα όσο δεν πάει….Η κάθεμια της παρέας έριξε και από ένα φούσκο….Βέβαια έφαγε και η Νόρα μια, αλλα αφού έφαγε και η Νταίζη 2 τότε το ισορροπεί λίγο….
Και όταν έριξε η Νόρα την μπούφλα... η Δαφνάρα πήγε πάλι να χωθει !!! χιχιχιχιχι!!!
Θέες! Θα το καταφχαριστηθούμε σήμερα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 01, 2010 2:03 pm

giouli_edem έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ αυτή την επεισοδιάρα.....
Όχι όλα βέβαια, τις ωραιότερες στιγμές ....


Λουκάς-Νόρα-γραφείο
Κόλλησε πάλι ο μπούλης να τη φιλήσει αλλά και αναμενόμενο ήταν και δεν άξιζε τελικά να φιληθούν εκεί μετά από αυτό που είδαμε αργότερα ....

Δάφνη-Νικόλας
Μου άρεσε πολύ η συγκίνηση της με τη σκέψη ότι χάνεται η παρέα .... Είναι οικογένεια όλοι αυτοί μαζί, δε μπορούν ο ένας χωρίς τον άλλον...
Οι ζωές τους είναι σαν συγκοινονούντα δοχεία, χτυπάει ο ένας και πονάει και ο άλλος ..... Snif


Ρούσσος-Μάνος
Καταπληκτικοί μαζί !! Τους πάνε οι καυγάδες και τα συνομοτικά... Βέβαια δεν αντέχω το Ρούσσο όταν ουρλιάζει !! Τον προτιμώ όταν βάζει την πουδρίτσα του .... gelio gelio

Κοριτσοπαρέα - Τούρτα στην εξώπορτα
Πόσο ωραία ήταν η κίνηση των κοριτσιών για να γελάσει και λίγο το Νοράκι !! Προσκυνώ τη Γεωργόνη που τελευταία το έχει και αυτή πολύ το κωμικό !! Ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ! : respect :
Συμφωνώ με μια συμφορουμίτισα που σκέφτηκε ότι η Εύα ήταν ικανή να ζητήσει κουταλάκι από τη Νόρα για να τσιμπήσει λίγη τουρτίτσα από το χαλάκι !! gelio
Πολύ γλυκιές οι κοπέλες όλες μαζί .....Μα δείτε φατσούλες και όταν έριξαν την τούρτα και μετά στο πάτωμα .....


Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Untitled-4

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Koritsia

Νικόλας -Λουκάς
Πολύ γέλιο πάλι αυτοί οι δύο !!! Ο Νικόλας όταν του έλεγε ότι θα σκ#$ογεράσει ο Λουκάς και εκείνος θα μείνει κούκλος, ΟΛΑ ΤΑ ΕΥΡΑ !! Και μετά ο Λουκάκος που αποχαιρετούσε το γραφείο .... Snif

Πίστα Α - Πίστα Βου
Και να δίνει συμβουλές η μπατσίνα της Λάμψης και να γκρινιάζει η άλλη για τον "έρωτα με το Χρήστο" και να της λέει η κολλητή:
"Κοίτα να το χαρείς, σου χρειάζεται μετά από τέτοια ταλαιπωρία που πέρασες !!" Fskl Fskl
Τί ακριβώς ταλαιπωρία πέρασε η αγγούρο μαρή ??? Δε μπορούσε να διαλέξει ποιανού σχεδιαστή το φόρεμα να πρωτοδιαλέξει για την πίστα γιατί ζητάγανε όλοι να ραφτεί αποκλειστικά σε αυτούς και την κυνηγούσανε ???? Ε βέβαια, αυτό έχει ναααααααααααα μια ταλαιπωρία ! (με το συμπάθειο...) gelio


Κοριτσοπαρέα - Ψάρια Λαδορίγανη
Το ότι ακόμη και το όνειρο της μπατσίνας της "μύρισε" της Εύας έλιωσα !! gelio

Αγοροπαρέα γενικώς
ΤΟ γέλιο !!!!!!!!!!! Το "ηλίθιος" έδινε και έπερνε και ο Μπουγιούρης κεντούσε !!! Μιλάμε ο άνθρωπος το έχει τρελά, δεν παιζόντουσαν οι ατάκες των αντρών, ειδικά Μάνος-Νικόλας πειράζοντας το Λουκά : respect :

Νόρα-τηλεφώνημα με μαμά
Αυτό που όποτε μιλάει η Νόρα με τη μαμά της εγώ σκέφτομαι ότι στην άλλη γραμμή είναι η Ζωζώ Σαπουτζάκη πώς το βλέπετε ??? gelio

Καθρεφτάκια,πούδρες,αλήθειες και καρδιακά
Πόσο ΘΕΟΣ μπορεί να είναι ο Κατρανίδης, ΠΟΣΟ ???? Εκπληκτικός όταν μιμήθηκε της γυναίκες να βάφονται και όταν τον έπιασε πάλι και η δήθεν ζαλάδα ! : respect : : respect :

Αγοροπαρέα,τηγάνια και λίπη
Ο Μπουγιούρης ξανά καταπληκτικός,προσπαθώντας να καθυστερήσει το γάμο παρίστανε τη Μαίρη Παναγιωταρά!!!! gelio : respect :
"Με σύρμα δε βγαίνει(το λίπος), πρέπει να τα τρίψω τώρα που είναι ζεστά !" gelio


Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Untitled-5

Κοριτσοπαρέα - Λατέρνα(Νύφη), Φτώχεια και Φιλότιμο
Όσο μου έχει κάτσει στο στομάχι το κόκκινο κραγιόν και το χάλια νυφικό της πάπιας, τόσο απόλαυσα την Εύα και τη Δάφνη στο να τη λένε στη νύφη με χιούμορ και "με τακτ" σαν της Αμαλίας !! gelio
Προσκυνώ ξανά Ξυλά-Γεωργόνη ! : respect :


ΚΑΙ ΝΑΙ , ΤΟ ΦΙΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!
Τί να πώ που να μην είναι τετριμένο ? 'Ολο αυτό που έβγαλαν μεταξύ τους, η αμηχανία και ο κομπασμός στα λόγια τους, η πυτζάμα του Λουκά,η προσπάθεια της Νόρας για χιούμορ με τον καναπέ της,οι ευχές της μέσα από την ψυχή της που ήταν αλήθεια πραγματικές ....
Και αυτό το φιλί του απόλυτου αποχαιρετισμού, της απόλυτης και αληθινής αγάπης, να μην μπορούν να ξεκολήσουν ο ένας από τη ζωή του άλλου γιατί είναι ένα ..... ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ Heart2 Heart2 Heart2
Συγχαρητήρια στην συγγραφική ομάδα, στους σκηνοθέτες και φυσικά σε Δρακουλάκη - Πετράκη που έκαναν τη σκηνή την καλύτερη που έχω δει ....
: respect :

ΜΑΝΟΣ
Μια ενότητα από μόνος του !!! Έμπαινε Μανουλομάνουλο !!! Opados1
Είπες την καλύτερη κουβέντα, γκάζωσε το να την προλάβετε αγορίνα μου !!! Χι,χι ...


Μπέλλος - Νόρα
Την ρωτάει μέσα στο αμάξι και τί έχει ??? Τί να έχει αγόρι μου, τόση αφέλεια ποιά ? Τελικά αναρωτιέμαι κι εγώ σαν το Μάνο πώς έγινε τόσο έξυπνος επιχειρηματίας.... Μάλλον ανήκει και αυτός στο ρητό :"Τα πτυχία copies κτώνται" gelio gelio

Ατύχημα Λουκά
Αχ, από έρωτα θα πήγαινε το παιδί αλλά .... προτιμάμε αμνησία .... Χι,χι...

Ανυπομονώ για τη Δευτέρα, ΔΑΦΝΗ ΧΩΣΕ ΓΕΡΑ και όπως είχα παραθέσει και παραπάνω με πολλά .......



Γιούλη ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟΣ ο σχολιασμός σου!!!!! ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!

Ξεχωρίζω τις απίθανες φωτο των κοριτσιών Hug και του Μπουγιούρη gelio

Και το καταπληκτικό βιντεάκι των προσεχώς!!!

Βρε μήπως να ενσωμάτωνα κάνα χαστουκάκι στους βιντεο-σχολιασμούς μου? gelio gelio gelio gelio gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Μαρ 01, 2010 2:06 pm

Να ενσωμάτωνες Τζινάκι μου, να ενσωμάτωνες !!! Θα είναι χρήσιμα σε πολλούς με αυτά που βλέπουμε σε αυτό το σήριαλ ... lol!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μαρ 01, 2010 2:12 pm

καλα αυτο που κανεις τζινακι σχολιασμο πανω στο σχολιασμο με τρελαινει!!!! εχω ξεκαρδιστειιιιιιιιι gelio

βαλε και χαστουκια βαλε και τις μπουνιες βαλε οτι θες βαλε ....
απο τωρα προταση το τελευταιο επεισοδιο της εδεμ καλη ωρα το 11 το φορουμ το θελει αποκλειστικοτητα !!!!!!! κανω μια προταση εγω τωρα....οποιος οποια μας διαβαζει.....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 01, 2010 2:54 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω........

Καταρχην πριν αρχισω τον αναλυτικο σχολιασμο μου θελω να πω οτι αυτο το επεισοδιο σημαδευτηκε απο τεσσερις σκηνες.Τις δυο σας την παραθετω τωρα ενωμενες σε μια εικονα...... Συμφωνώ! Κατρανίδης - Μπουγιούρης ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Manospetros
gelio gelio gelio gelio gelio : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Οι υπολοιπες μετα.

Αυτο ηταν το επεισοδιο της χρονιας.Απο ολες τις αποψεις.Ειχε ενταση,ειχε γελιο,ειχε συγκινηση.Αλλα ας τα παρουμε απο την αρχη. Εδω κι αν συμφωνώ!!! ΤΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΩΝ ΜΥΣΤΙΚΩΝ θα έλεγα εγώ!

Μανος-Πετρος
Αχ ο Αγγελος ξαναγυρισε.Ξυπνησε μεσα στον Πετρο και πολυ αργησε.Πετρο μου μην τον ξανακοιμησεις.Μην τον ξανακοιμησεις.Θα σου χρειαστει με αυτον που εμπλεξες.
Απαπα για ύπνο γρήγορα! gelio Βασικά δεν μου άρεσαν οι φωνές αλλά χάρηκα που του τα έχωσε! Και ειδικά εκεί που ο Μάνος κατάλαβε ότι ο Πετράν δεν τρώει κουτόχορτο χιχιχι

Αμαλια-Μελιτα-Στεφανος
Αυτη η σκηνη εμενα προσωπικα μου φανηκε περιττη.Απλα επειδη δεν μπορουσαν να δειξουν μονο Λουκα και Νορα επρεπε να βαλουν και κατι αλλο.Δεν καταλαβα το νοημα της συζητησης ουτε και το λογο υπαρξης της σκηνης.
Πώς δεν είχε? Να γεμίσουμε το επεισόδιο χιχιχι άλλωστε ποιος θα τόλμαγε να γυρίσει κανάλι όταν περιμέναμε όλοι Νόρα & Λουκά??? Μου λες???

Κοριτσοπαρεα της φεγγαροπετρας-Μελιτα-Τουρτα στο πατωμα
Οπως ειπε και η Βασιλικη(Μικ για οσους δεν καταλαβαν)η Μελιτα στο προηγουμενο επεισοδιο για μενα προσωπικα επαψε να ειναι φιλη της Νορας.Αφου με το που ακουσε για τον ''απολυτο''Στεφανο σηκωθηκε και εφυγε αφηνοντας την ''φιλη''της σε κακη ψυχολογικη κατασταση για να τρεξει να τον βρει και να τον παρακαλεσει για αλλη μια φορα επαψε να ειναι και φιλη της Νορας.Τη στιγμη κιολας που η Νορα τοσες φορες την στηριξε και την παρηγορησε κι ας ειχε κι εκεινη τα προβληματα της και μαλιστα μεγαλυτερα απο εκεινης.Παρολα αυτα η σκηνη ηταν υπεροχη.Τα κοριτσια ηταν εκει για να παρηγορησουν τη Νορα,η Ευα παντα ετοιμη να χλαπακιασει την πεσμενη τουρτα και η Δαφνη να δινει ρεστα στα τελευταια επεισοδια με τις εκφρασεις του προσωπου της.
Η σκηνή ήταν πολύ συγκινητική, αυτό μόνο! Είπα δεν θα χαλαστώ! χιχιχι

Αγοροπαρεα της φεγγαροπετρας μερος 1ο
Γιατι ειπαμε ο Μπουγιουρης κανει ακομα δραμα;Κωμωδια μονο δεν ειπαμε καμαρι μου;Τι φοβερο και τρομερο σχεδιο διαζυγιου ηταν αυτο;Τι εκφρασεις θεικες;Τι μοναδικοι διαλογοι;Τρελαθηκα με τη σκηνη ειλικρινα.Ο Μανος και ο Νικολας να κανουν τα παντα για να διασκεδασουν τον Λουκα και να τον κανουν να ξεχασει οτι παντρευεται την Νταιζη.
Ο ένας εξιστορούσε κι ο άλλος commentαριζε! Απλά : respect :

Ευα-Δαφνη-Τριτοδευτερες
Συγγνωμη αυτη η Κωνσταντινα τοσο πολυ εννοια την εχει την φιλεναδα της και βλεπει και ονειρα με τον γαμο και τα ψαρια;Αλλα αυτη η Ευα δεν υποφερεται αλλο.Βρε κοριτσι μου ελεος.Κανε και λιγο κρατει.Ακομα και τα ψαρια του ονειρου λιγουρευτηκες;Παντως ηταν τρομερο που η Ευα πεταγε τις φαρμακερες ατακες της στην Νταιζη και η Δαφνη την ταιζε για να μη μιλαει.
Ναι ναι, το τι έχει κατεβάσει στα γυρίσματα η κοπέλα δεν περιγράφεται! Προβλέπω η κυρία Ξυλά να μην τρώει αυτές τις μέρες, με ταίζουν στη δουλειά καλά θα δηλώνει! gelio

Ευα:Το πολυ πολυ να μη γινει ο γαμος.Το εχω παθει κι εγω ξερεις τι πλακα που'χει; : respect : : respect :
Δαφνη:Αστειευεται για να φυγει η ενταση.
Νταιζη:Να το ξερω να γελασω.
Ευα: (οταν την κοιταει η Δαφνη με βλεμμα ''θες να μας καψεις;'')Αχ βρε Ευακι με την εγκυμοσυνη σου. <- Έλιωσα όταν είδα και το έλεγε μόνη της!!!
Δαφνη:Αχ!!!!!!

Πετρος-Αμαλια-Μελιτα-Καθρεφτακια
Ομολογω οτι σε αυτη τη σκηνη μου αρεσε τρομερα μεχρι και η Μελιτα.Και επειδη τα λογια ειναι περιττα...... : respect : : respect : : respect : gelio gelio gelio για ολους τους.
Ειδικα για Κατρανιδη.
Συμφωνώ! Και Αμαλία ΘΕΑΑΑ!!! Και Πεφάνη κούκλα!!!

Αγοροπαρεα της φεγγαροπετρας-Τηγανι στον καναπε μερος 2ο
Λοιπον δε μου το βγαζετε απο το μυαλο εκτος του οτι ο Μανος εκανε τα παντα για να καθυστερησει ή ακομα καλυτερα να μη γινει αυτος ο γαμος απο το βραδυ που ειχε φυγει ο Λουκας καθησε και σκεφτηκε ''τι να κανω για να μη γινει αυτος ο γαμος;Α το βρηκα θα βαλω το τηγανι στον καναπε και αυριο αφου θα εχει ετοιμαστει ο Λουκας θα αρχισω να το ψαχνω για να το πλυνω''.Προμελετημενο ηταν το εγκλημα σας λεω.

Λουκας:Ρε γομαρι...
Μανος:Οχι γομαρι ηλιθιος gelio gelio : respect : : respect :
Μανος:Με το συρμα δε φευγουν πρεπει να τα πλυνω τωρα που ειναι μαλακα : respect : : respect :

Πως δεν αρχισε να λεει οτι πρεπει να γυαλισει τα ασημικα μου λετε;;;;
Πρωτα θα μάζευε τα ρούχα, μην πιάσει καμμια βροχή όσο είναι στο γάμο και λερωθούν και μετά θα γυάλιζε τα ασημικα! gelio

Νορα-Μπελλος γενικως
Πολυ ανυπομονος και σπαστικος εχει γινει αυτος δε τον αντεχω αλλο.
Χαπατο! (Ωπ βρήκα μονολεκτική περιγραφή για το ανάλογο τόπικ gelio)

Λουκας και Νορα γενικως και ειδικως
Οτι δε θα την φιλουσε στο γραφειο ηταν αναμενομενο.Δυο φιλια στο ιδιο επεισοδιο ε ειναι λιγο μακρια για εμας αυτο.Απο εκει και περα ομως ο αποχαιρετισμος τους ηταν πραγματι σπαρακτικος.Η περιληψη ειχε δημιουργησει σε ολους μας τρομερες προσδοκιες και καταφεραν να τις ξεπερασουν και με το παραπανω.Συμφωνω οτι το δευτερο φιλι τους ηταν πολυ καλυτερο απο το πρωτο τους.Αλλα αυτο συμβαινει γιατι το πρωτο τους συνεβει καπως τυχαια να το πω.....καπως ξαφνικα θα το πω.Στο πρωτο τους φιλι ειχαν βγαλει τρυφεροτητα και αγαπη αλλα και παθος κυριως απο τη μερια του Λουκα.Στο δευτερο φιλι ομως ειδαμε ολα τους τα συναισθηματα.Ολο το παθος τους και τον ερωτα τους και την απελπισια τους.Ηταν υπεροχο που ο Λουκας της φιλουσε ολο το προσωπο για να καταληξει στα χειλη της και το πως την κραταγε για να μη φυγει.Διαφωνω με οσους δεν τους αρεσε το κλαμα του Λουκα.Εμενα μου αρεσε πολυ.Αυτο το κλαμα ηταν το ξεσπασμα του.Εβγαλε ολο τον πονο και την απογνωση του.
Αχ Νίκη μου κι εμένα! Συμφωνω όσο δεν φαντάζεσαι! Ενιωσα την αγκαλιά που της έκανε και την απελπισία του και το ότι άφησε τον εαυτό του ελεύθερο έστω και για λίγο και ξέσπασε μέσα σε αυτό το φιλί! Όσο για το κλάμα μην μου το θυμίζετε Snif Snif Snif Snif Snif

Αγοροπαρεα της φεγγαροπετρας μερος 3ο
Επιτελους ο Μανος ειπε και κατι σωστο.Το σανιδωνω και σε δεκα λεπτα την προλαβαινουμε και την παιρνεις και φευγετε πως αγνωστη κατευθυνση.Δεν ξεχναω οτι για την κατασταση στην οποια βρεθηκαν και ο Λουκας και η Νορα-κυριως ο Λουκας ομως-φταιει και ο Μανος που δεν ειχε μιλησει νωριτερα για τον Χρηστο και την Νταιζη αλλα αυτο που ειπε με εκανε και τον συγχωρεσα.Αλλα μονο για αυτο το θεμα.Για τα υπολοιπα σε εχω ακομα στην μπουκα αγαπητε Μανο.
Μεγαλόψυχη η Νίκη!!! Εγώ πάλι δεν τον συγχώρεσα! Αν είχε μιλήσει πριν την εκδίκαση της κηδεμονίας ίσως τα πράγματα ήταν διαφορετικά! Του αναγνωρίζω όμως ότι είναι Λουκανορικός κι αυτός! lol!

Οραμα και ατυχημα Λουκα
Οτι θα την εβλεπε σε οραμα την Νορα ηταν κατι που το ειχα φανταστει και το ειχα γραψει κιολας σε σεναριο μου.Αλλα αυτο που ειδα ηταν ακομα καλυτερο.Λατρεψα τον τροπο που ο Λουκας ετρεξε να βρει την Νορα.Λατρεψα τον τροπο που συνειδητοποιεισαι οτι εκανε λαθος.Λατρεψα τον τροπο που εγινε το ατυχημα και κυριως λατρεψα τον τροπο που ο Μανος και ο Νικολας ετρεξαν με την ψυχη στα ματια οπως ειπε και η Clarabelle στον φιλο τους.
Νικη μου... Snif Snif Snif Snif Snif

Προσεχως
ΔΑΦΝΗ ΘΕΑ ΒΑΡΑ ΤΗΝ ΟΧΙΑ!!!!!!!!
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ! Πάμε όλοι μαζί!

ΔΑΦΝΗ ΘΕΑ ΒΑΡΑ ΤΗΝ ΟΧΙΑ!!!!!!!! Opados1

ΔΑΦΝΗ ΘΕΑ ΒΑΡΑ ΤΗΝ ΟΧΙΑ!!!!!!!! Opados1

ΔΑΦΝΗ ΘΕΑ ΒΑΡΑ ΤΗΝ ΟΧΙΑ!!!!!!!! Opados1


Ηταν ενα τελειο επεισοδιο και τα καλυτερα ερχονται.

Για ολο το επεισοδιο και κυριως για Λουκα και Νορα : respect : : respect : : respect : : respect :

nantia_10 έγραψε:Γελασα παρα πολυ με τον μανο.νικολα και λουκα ηταν τελειοι!Μονο να σας πω οτι εχω δει το φιλι λουκα και νορα 100 φορες κλαιω καθε φορα που το βλεπω ηταν τελειο μπραβο τουςςςςςςςςςςςςςςςςςς ολοι η αγαπη τους σε αυτο το φιλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 390118 ΛΟΥΚΑΣ+ΝΟΡΑ !!!!!!!!!!!!!


Nantia κι εγώ μια απο τα ίδια! Βλέπαμε με τη Γιούλη το φιλί σε επανάληψη και το κλάμα μετά και κλάααααααααααμα οι κυρίες!

Ευτυχώς την επομένη η Αννούλα μας έκανε δώρο ενα 24πλο φιλί και γλιτώσαμε την κράμπα στο δείκτη gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Δευ Μαρ 01, 2010 4:27 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ. ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΤΟ ΚΩΜΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ. ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΒΑΦΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ.

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΤΑΚΕΣ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ.

ΚΑΛΑ ΛΟΥΚΑ ΜΟΥ : respect : : respect : : respect : : respect : ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ, ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΣΑΙ. ΒΡΕ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΑΝΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΣΕ 10 ΤΗ ΦΤΑΣΑΤΕ ΤΗ ΝΟΡΑ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΚΑΛΕ? ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!! ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΙ runaround runaround runaround ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΦΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ, ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.

Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΖΑΝ.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΑ ΕΧΩΝΕΣ ΣΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ, ΤΙ ΝΥΦΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΚΑΛΕ? ΠΟΛΥ ΔΕΥΤΕΡΗ, ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.

ΛΟΥΚΑΚΟ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Faint ΣΕ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ, ΚΑΚΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΣΟΥΝ ΤΗ ΝΤΑΙΖΑΡΑ.

ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ, ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ?????

ΠΑΡΤΑ ΝΤΑΙΖΗ, ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΣΤΡΑΨΕΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ ΒΡΕΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ GOOFY ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΕΓΩ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ. ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ.....

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από charmie258 Δευ Μαρ 01, 2010 4:47 pm

Ευτυχώς την επομένη η Αννούλα μας έκανε δώρο ενα 24πλο φιλί και γλιτώσαμε την κράμπα στο δείκτη gelio

Ααααα με συγκινειτε παιδια μου και θα κλαψω!! χααχα Αλλά επειδη ως γνωστον, δεν μου αρεσει να οικειοποιουμαι τις δουλειες αλλων, το βιντεακι το εφτιαξε η spiral_nebulaκ, το οποιο εχει βγει και στην τοοοοοοοοσο μα τοοοοοοοοοοσο χρησιμη εκδοση και του Slow motion!!!!!

Αργααααααααα, αργαααααααα, αργαααααααα x 10!!!!!!!!
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 01, 2010 5:00 pm

charmie258 έγραψε:
Ευτυχώς την επομένη η Αννούλα μας έκανε δώρο ενα 24πλο φιλί και γλιτώσαμε την κράμπα στο δείκτη gelio

Ααααα με συγκινειτε παιδια μου και θα κλαψω!! χααχα Αλλά επειδη ως γνωστον, δεν μου αρεσει να οικειοποιουμαι τις δουλειες αλλων, το βιντεακι το εφτιαξε η spiral_nebulaκ, το οποιο εχει βγει και στην τοοοοοοοοσο μα τοοοοοοοοοοσο χρησιμη εκδοση και του Slow motion!!!!!

Αργααααααααα, αργαααααααα, αργαααααααα x 10!!!!!!!!

Sorry Αννα μου έχεις δίκιο απλώς παρασύρθηκα γιατί εσύ μου το ταχυδρόμησες χιχιχι

Χίλια ευχαριστώ στην spiral_nebula! Είναι ένα επεισόδιο που θα παίξει στανταράκι πολύυυυ σε επανάληωη 252 - 311 & 312 με τρέλαααααααααααααααα!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης