Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

+66
nantia_10
madolato
zwi
sarita
hionati
basilis
spy
Καρ-Mik
cute_linaki
charmie258
milia
KatsaroYpotheto
nikidanis
giouli_edem
anastasia20
Ntinaki Agapaei Petraki
rafaella
Petrinaki
eva-margarita
nat
kikialex
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
aggeliki
stefanos-melita
Despinaki
Dorina <3 Πέτρος
loukasnora
annaki
$ofi@ loukakos + nora
sifantid
mina
xristinaki_noraloukofan
konstantina
nansy
almaresi
soso
Penny
glgs
jim7
mimi
T2eNnh
elena-7-
elena
elenitsa_loukonoraki
νοριτσα
evanna
elli
verile_mistika
Mary
xara
Pennaki.......!!
edem4ever
LIBRA
jo8
Black rose
FieryRed
sousami7
masoul
filitsa
loukitsa
anna90
Ntinaki1
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
prwto_trapezi_pista
mimi_loukas+nora
Clarabelle
70 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap86%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 86% 
[ 95 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 111
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από jo8 Παρ Φεβ 26, 2010 10:03 pm

Στο επόμενο επισόδιο η Νταίζη όταν ακούσει ότι τον Λουκά τον χτύπησε αυτοκίνητο το μόνο που θα έχει να πει είναι ότι είναι στημένο....Έλεος αυτή η κοπέλα....Kotsides

jo8

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 26, 2010 10:18 pm


Τέλειο κι απο μένα
Για τη Νόρα και το Λουκά ρε γαμώτο
: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :
Και για το Μάνο που μέσα σε ένα τσούρμο λαπάδες είναι ο μόνος που είπε το γκαζώνω και σε δέκα λεπτά την προλαβαίνουμε. Παίρνεις τη Νόρα και φεύγεις σε άγνωστη κατεύθυνση
Klap


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Παρ Φεβ 26, 2010 10:23 pm, 1 φορά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Φεβ 26, 2010 10:19 pm

Clarabelle έγραψε:
Τέλειο κι απο μένα
Για τη Νόρα και το Λουκά ρε γαμώτο
: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :
Και για το Μάνο που μέσα σε ένα τσούρμο λαπάδες είναι ο μόνος που είπε το γκαζώνω και σε δέκα λεπτά την προλαβαίνουμε. Παίρνεις τη Νόρα και φεύγεις σε άγνωστη κατεύθυνση
Klap
αχ ναι ο μανος μας!!σκεφτηκε το τι θελει ο λουκας να κανει και οχι το τι πρεπει!!μπραβο του!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Φεβ 26, 2010 10:29 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Τέλειο κι απο μένα
Για τη Νόρα και το Λουκά ρε γαμώτο
: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :
Και για το Μάνο που μέσα σε ένα τσούρμο λαπάδες είναι ο μόνος που είπε το γκαζώνω και σε δέκα λεπτά την προλαβαίνουμε. Παίρνεις τη Νόρα και φεύγεις σε άγνωστη κατεύθυνση
Klap
αχ ναι ο μανος μας!!σκεφτηκε το τι θελει ο λουκας να κανει και οχι το τι πρεπει!!μπραβο του!
O Mάνος δε σκέφτηκε τα πρέπει γιατί δεν έχει πρέπει...Έχει μόνο θέλω!Και θέλω που αψηφούν τα συναισθήματα και τις ζωές των ανθρώπων γύρω του,ακόμη και αυτών που αγαπάει...Λατρεύω Μπουγιούρη,λατρεύω Μάνο αλλά η αντίδρασή του ήταν πολύ...Μάνος
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από mimi Παρ Φεβ 26, 2010 10:31 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Τέλειο κι απο μένα
Για τη Νόρα και το Λουκά ρε γαμώτο
: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :: respect :
Και για το Μάνο που μέσα σε ένα τσούρμο λαπάδες είναι ο μόνος που είπε το γκαζώνω και σε δέκα λεπτά την προλαβαίνουμε. Παίρνεις τη Νόρα και φεύγεις σε άγνωστη κατεύθυνση
Klap
αχ ναι ο μανος μας!!σκεφτηκε το τι θελει ο λουκας να κανει και οχι το τι πρεπει!!μπραβο του!
O Mάνος δε σκέφτηκε τα πρέπει γιατί δεν έχει πρέπει...Έχει μόνο θέλω!Και θέλω που αψηφούν τα συναισθήματα και τις ζωές των ανθρώπων γύρω του,ακόμη και αυτών που αγαπάει...Λατρεύω Μπουγιούρη,λατρεύω Μάνο αλλά η αντίδρασή του ήταν πολύ...Μάνος

στην συγκεκριμένη σκηνή είδα τον Μάνο που ήξερα Μπράβο Μπουγιούρη θεέ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Φεβ 26, 2010 10:35 pm

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΟΓΙΑΡΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Φεβ 26, 2010 10:36 pm

verile_mistika έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΟΓΙΑΡΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
και σε αυτο ταιριαζουν εχεις απολυτο δικιο!!μπροστα στο λουκα και τη νορα δεν υπολογιζουν τιποτε!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από mina Παρ Φεβ 26, 2010 10:58 pm

Αχ Θεέ μου τι επεισόδιο ήταν αυτό, τι φιλί, τι καταπληκτικές σκηνές!!! Ακόμα δεν έχω συνέλθει τελείως από το σοκ!!!

Και φυσικά αρχίζω από το υπερτέλειο φιλί Νόρας-Λουκά που ράγισε καρδιές!!! Απλά ΘΕΙΚΟ και ΥΠΕΡΟΧΟ!!! Heart2 Heart2 Heart1 Love Wow Είχα και έχω μείνει άφωνη όχι μόνο από το φιλί αλλά και από όλη τη σκηνή! Οσα περιμέναμε και θέλαμε να δούμε τα είδαμε και πολύ καλύτερα μάλιστα!! Ενταση, αγωνία, πάθος, πόνος: ο κατάλληλος αποχωρισμός για δύο σφοδρά ερωτευμένα άτομα!!! Ο Λουκάς με κατασυγκίνησε, τον ένιωσα, είδα πόσο πολύ είναι ερωτευμένος με το Νοράκι!!! Γι'αυτό του συγχωρώ όλα τα προηγούμενα παραπτώματά του! Το κλάμα του όταν έφυγε η Νόρα με έριξε στα πατώματα!!! Ηθοποιάρες και οι δυο! : respect : : respect : : respect :

Η αγοροπαρέα μας έδωσε ρεσιτάλ σήμερα και κυρίως ο ΘΕΟΣ Μπουγιούρης!!! Οι ατάκες του μια και μια δεν ήξερα από που θα μου έρθει! Το έχει το κωμικό ο άνθρωπος το έχει και πολύ μάλιστα!!! : respect : : respect : Τελικά όσο λαμόγιο κι αν είναι ο Μάνος στις δύσκολες στιγμές είναι πάντα κοντά στους φίλους του και αυτό είναι προς τιμήν του! Αρχικά προσπαθεί να καθηστερήσει την αναχώρηση σίγουρος ότι η Νόρα θα περάσει και στη συνέχεια παροτρύνει το Λουκά να πάει να την αρπάξει και να φύγουνε!!! ΦΙΛΟΣ με όλη τη σημασία της λέξης!

Το Ρουσσαίικο στη σκηνή προετοιμασίας για το γάμο έδωσε και αυτό ρέστα!!! Μάνα και κόρη περιέλαβαν τον Πετράν και άρχισαν την ανάκριση! Ομως ο Ρούσσος δε μασάει και τη σκαπούλαρε! Η μίμηση του Κατρανίδη του βαψίματος των γυναικών του έξοχη! : respect :

Η κοριτσοπαρέα επίσης πολύ καλή στη σκηνή με την τούρτα και στη συνέχεια Δάφνη-Εύα κάνανε τα νεύρα της Νταίζης κρόσια!!! Μπράβο κορίτσια!!!

Τέλος, το ατύχημα του Λουκά μου έκοψε την ανάσα!!! Βλέπει τη Νόρα σε όραμα, βγαίνει απ'το αυτοκίνητο και πέφτει στο αμάξι... Ο ιδανικός τρόπος να μας δείξουν την αγάπη του για τη Νόρα μέχρι και εδώ! Συγκλονίστηκα!!! Faint Wow Faint

Στα προσεχώς: Να αγιάσει το χεράκι της Δάφνης! Καλά έκανε στην οχιά που το θεωρεί και στημένο! Πάρε μια κι από μένα Νταιζουλίνι xastouki Επίσης, έσκασα στα γέλια με το χαστούκι της Εύας στο Μάνο! Υπέροχο!

Συγγνώμη αν σας κούρασα με την πολυλογία μου!!! Και φυσικά από μένα το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Φεβ 26, 2010 11:20 pm

glgs έγραψε:... Απλά μου έκανε εντύπωση αυτό που είπε στην φίλη της...ξέρεις για ποιον λόγο κάνω τον γάμω...εννοεί ότι θέλει να βγει από την νύχτα ή κάτι παραπάνω...θα δείξει...

Πράγματι το πρόσεξα και εγώ πρέπει να το κρατήσουμε γιατί η Νταίζη κρύβει πολλά ακόμα νομίζω.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Φεβ 26, 2010 11:23 pm

loukitsa έγραψε:ΈΛΙΩΣΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ ΣΟΦΤΕΞ.....εΚΤΟς ΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΤΗΛ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ Η ΔΟΛΙΑ <<ΜΑΣ ΦΑΓΑΝ ΤΟ ΛΟΥΚΑ>>ΤΙ ΝΑ ΤΗς ΠΕΙς ΤΩΡΑ??δΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Love! Snif ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΤΕΛΕΙΟ...ΟΧΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΥΡΟΒΛΗΜΑ!

I Love Granny! Συγγνώμη για το αγγλικό, αλλά μία είναι η γιαγιά! Το δικαιούται! lol! Όσο για εμένα... Θα σχολιάσω μετά, μόλις κατέβει το επεισόδιο, σκηνή-σκηνή, γιατί έχω κέφια λόγω του φιλιού. γιατί αύριο είναι Σάββατο και δεν έχω time limit για τον ύπνο και γιατί και πρακτικά να το δεις, τι να σχολιάσω τώρα που η μόνη σκηνή που έχω δει είναι του φιλιού; lol! Βέβαια, μόνο και μόνο για αυτή και για τις τριγύρω τις που είδα στο βιντεάκι της Μαρίας ψήφισα Τ Ε Λ Ε Ι Ο ! ! ! Αλλά έπεται και συνέχεια με αναλυτικό σχολιασμό για πρώτη φορά!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Φεβ 26, 2010 11:37 pm

όπως ειχα πει και παλιοτερα οταν φιληθούν λουκάς-νόρα το επεισοδιο δεν μπορει να χαρακτηριστει κατι λιγοτερο απο το τελειο.....


ΦΙΛΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΙΛΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ τον γλυκα τον λουκακο μου δεν μπορω να τον βλεπω να κλαει...
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Φεβ 26, 2010 11:39 pm

mina έγραψε:Αχ Θεέ μου τι επεισόδιο ήταν αυτό, τι φιλί, τι καταπληκτικές σκηνές!!! Ακόμα δεν έχω συνέλθει τελείως από το σοκ!!!

Και φυσικά αρχίζω από το υπερτέλειο φιλί Νόρας-Λουκά που ράγισε καρδιές!!! Απλά ΘΕΙΚΟ και ΥΠΕΡΟΧΟ!!! Heart2 Heart2 Heart1 Love Wow Είχα και έχω μείνει άφωνη όχι μόνο από το φιλί αλλά και από όλη τη σκηνή! Οσα περιμέναμε και θέλαμε να δούμε τα είδαμε και πολύ καλύτερα μάλιστα!! Ενταση, αγωνία, πάθος, πόνος: ο κατάλληλος αποχωρισμός για δύο σφοδρά ερωτευμένα άτομα!!! Ο Λουκάς με κατασυγκίνησε, τον ένιωσα, είδα πόσο πολύ είναι ερωτευμένος με το Νοράκι!!! Γι'αυτό του συγχωρώ όλα τα προηγούμενα παραπτώματά του! Το κλάμα του όταν έφυγε η Νόρα με έριξε στα πατώματα!!! Ηθοποιάρες και οι δυο! : respect : : respect : : respect :

Η αγοροπαρέα μας έδωσε ρεσιτάλ σήμερα και κυρίως ο ΘΕΟΣ Μπουγιούρης!!! Οι ατάκες του μια και μια δεν ήξερα από που θα μου έρθει! Το έχει το κωμικό ο άνθρωπος το έχει και πολύ μάλιστα!!! : respect : : respect : Τελικά όσο λαμόγιο κι αν είναι ο Μάνος στις δύσκολες στιγμές είναι πάντα κοντά στους φίλους του και αυτό είναι προς τιμήν του! Αρχικά προσπαθεί να καθηστερήσει την αναχώρηση σίγουρος ότι η Νόρα θα περάσει και στη συνέχεια παροτρύνει το Λουκά να πάει να την αρπάξει και να φύγουνε!!! ΦΙΛΟΣ με όλη τη σημασία της λέξης!

Το Ρουσσαίικο στη σκηνή προετοιμασίας για το γάμο έδωσε και αυτό ρέστα!!! Μάνα και κόρη περιέλαβαν τον Πετράν και άρχισαν την ανάκριση! Ομως ο Ρούσσος δε μασάει και τη σκαπούλαρε! Η μίμηση του Κατρανίδη του βαψίματος των γυναικών του έξοχη! : respect :

Η κοριτσοπαρέα επίσης πολύ καλή στη σκηνή με την τούρτα και στη συνέχεια Δάφνη-Εύα κάνανε τα νεύρα της Νταίζης κρόσια!!! Μπράβο κορίτσια!!!

Τέλος, το ατύχημα του Λουκά μου έκοψε την ανάσα!!! Βλέπει τη Νόρα σε όραμα, βγαίνει απ'το αυτοκίνητο και πέφτει στο αμάξι... Ο ιδανικός τρόπος να μας δείξουν την αγάπη του για τη Νόρα μέχρι και εδώ! Συγκλονίστηκα!!! Faint Wow Faint

Στα προσεχώς: Να αγιάσει το χεράκι της Δάφνης! Καλά έκανε στην οχιά που το θεωρεί και στημένο! Πάρε μια κι από μένα Νταιζουλίνι xastouki Επίσης, έσκασα στα γέλια με το χαστούκι της Εύας στο Μάνο! Υπέροχο!

Συγγνώμη αν σας κούρασα με την πολυλογία μου!!! Και φυσικά από μένα το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ!!!


με καληψες πληρως !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από annaki Παρ Φεβ 26, 2010 11:46 pm

Δεν έχω λόγια.. Τελικά την κατέχουν καλά τη δουλειά τους! Μοναδικές εναλλαγές ατμόσφαιρας προς εκτόνωση της έντασης μέχρι την κορύφωση! Congrats

Φιλιί-φιλιί με λιυτρώνιεις, ως άλλην Αμαλία του 'παρά πέντε', Λουκά! Heart2 Αν και είχα υπομονή να το περιμένω άλλοτε και αλλιώς, να πω ότι με χάλασε ψέμα θα 'ναι! Τέτοια απελπισία μου σφίχτηκε η ψυχή Snif και να φανταστείς δεν είπαν και τίποτα ιδιαίτερο, ό,τι όλη τη βδομάδα.

Αγοροπαρέα πάλι ζωγράφισε και Εύα-Δάφνη-Σκυλού α'-Σκυλού β' επίσης!gelio

Άθλιο το νυφικό! Το πρώτο που δοκίμασε απείχε παρασάγγας αλλά τί να το κάνεις που δεν ήτανε προχώ! FsklΤο μακιγιάζ η ψιμυθιολόγος του σκυλάδικου το επιμελήθηκε; slapΔε καθόταν να τη βάψει ο Πέτρος καλύτερα που το 'χει κιόλας! (Δε ξαναλέω πόσο πεθαίνω για Κατρανίδη γιατί επαναλαμβάνομαι επικίνδυνα).

Αυτά τα ατυχήματα πώς στο καλό τα γυρίζουν χωρίς να σακατεύονται;; Πολύ καλοδουλεμένο πάντως, καθόλου προχειροδουλειά!

Αν ψηφίσω σήμερα τέλειο τη Δευτέρα με τις απίθανες xastouki τί θα ψηφίσω; ...Ξανά τέλειο!

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Φεβ 27, 2010 12:34 am

Λοιπον ως πρωτο σχολιο θα πω οτι το ατυχημα του Λουκα εγω το ειχα φανταστει καπως ετσι.Χωρις Μανο και Νικολα βεβαια αλλα και σε μενα σε ενα απο τα τελευταια σεναρια που ειχα γραψει ο Λουκας πριν τρακαρει ειχε δει σε οραμα τη Νορα.Αν ψαχνουν ακομα για τον διαδοχο του Ουρι Γκελερ μη με ψαχνετε αλλο.Εδω ειμαι.Σχολιο για ολο το επεισοδιο θα κανω αργοτερα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Φεβ 27, 2010 12:43 am

ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ:
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ:ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!
Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ!!!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ!!!! ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΕΔΩΣΑΝ ΡΕΣΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΕΝΤΗΣΕ!!!!!!! ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!!!!!! Penguin
Η ΝΥΦΗ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!
ΔΑΦΝΗ:ΘΕΑ!!!!! ΜΠΟΥΚΟΣΤΗΝ ΜΠΟΥΚΟΣΤΗΝ!!!!!!! ΚΑΛΕ ΘΑ ΤΗΝ ΠΝΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΣ ΤΗΝ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!! gelio
ΖΕΥΓΟΣ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ-ΜΕΛΙΤΑ: ΘΕΟΙ ΟΙ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!!! ΠΕΤΡΟ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΘΑ ΣΕ ΒΑΣΑΝΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ!!!!! ΕΛΙΩΣΑ!!! ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ!!! ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΠΕΦΑΝΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!!!ΕΙΔΙΚΑ Η ΜΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΡΕΥΤΑΚΙ Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Κ-Τ-Ι-Κ-Η!!!!!!!!!!!!!!!! gelio
ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ: ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΣΚΗΝΗ!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΗΤΑΝ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΟΣ!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!! Ο Κ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΗΚΟΣ!!!!!
ΜΠΕΛΟΣ:ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΟΡΦΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!! ΟΛΟΥ ΒΑΡΟΥΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ Κ ΑΛΛΟΥ ΧΟΡΕΥΕΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!
ΕΙΠΑ Ο ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΕΝΤΗΣΕ???? ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ!!!!!!!
ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ ΑΓΡΙΟ ΒΡΩΜΟΞΥΛΟ ΚΑΛΙΦΘΗΤΕ!!!!!
ΕΤΣΙ ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΧΩΣΕ!!!!! ΝΟΡΑ ΒΛΑΛΤΕΙΣ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥΦΙ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ!!!!!!!!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από Despinaki Σαβ Φεβ 27, 2010 12:48 am

ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΘΑ ΠΩ ΓΤ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΕΒΑΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ...:ΤΕΛΕΙΟ...ΘΕΙΚΟ...ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟ...ΥΠΕΡΟΧΟ...ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ ΦΙΛΙ...(ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ...) Love! Love! Love! Love! Love! Love Love Love Faint Faint Faint Heart2 Heart2
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 27, 2010 1:12 am

Πριν πω για το σημερινο, να πω μονο οτι η χθεσινη κινηση της Μελιτας να αγγιξει την καρδια του, εκανε τη δικη μου να λωσει, και του Στεφανου να σταματησει... Το σφιξιμο των βλεφαρων του σφιχτα, το χερι του που ετρεμε, εδειχναν ενα τοσο δυνατο συναισθημα, που μονο με τα ακροδαχτυλα αντεξε να την αγγιξει..Παραπανω δεν αντεχε, τον εκαιγε το χερι της στην καρδια του...Και μετα το τρεμοπαιξιμο των βλεφαρων οταν εκεινη εφευγε, σαν να προσπαθουσε να συνελθει απο το απιστευτο συναισθημα που βιωσε..Καπου εκει, με πηρε το ασθενοφορο... faint
Για να συνεχισουν σημερα ΤΑ ΘΕΙΚΑ βλεμμματα τους μπροστα στην Αμαλια.Με νυχια κ με δοντια ο στεφ προσπαθει να βρει αποδειξεις οτι δεν το εκανε ο Πετρος, γι αυτο ζοριστηκε μπροστα στη μαμα Αντιγονη και ανεβασε φωνη οτι δεν θα σταματησει για κανεναν..Αλλα καπακι πηγε στην Αγαπημενη του, για να τους δωσει κι αλλη ευκαιρια..Γιατι ξερει οτι η Μελιτα δεν θα τον συγχωρησει εαν κανει κακο στον μπαμπα της, και δεν προτιθεται να το ρισκαρει, ο σκληρος ανδρας... huhu
Βλεμματα φωτια, τον πυροσβεστηρα καλε!!!

Αμεσως μολις λεει το λογο της επισκεψης του η Μελιτα, αλλαζει, τσιτωνεται, εκνευριζεται μαζι του, και του ριχνει κατι ματιες-μαχαιριες.. Grrr Αλλα και αυτος, στην Αμαλια μιλαει, χωρις ομως να τη χανει απο το οπτικο πεδιο του..Λεπτομερειες που με πεθαναν:1)Οταν λεει η Αμαλια "Λογικα δεν ειναι μπλεγμενος ο Πετρος" η Μελιτα διπλα της, ιδιαιτερα εκνευρισμενη κοιταει εξω απ το παραθυρο, και τιναζει το μαλλι της εκνευρισμενα. Προσεξτε το βλεμμα του Στεφανου! Παρακολουθει σε τρελη ενταση καθε της κινηση,καρφωμενος επανω της!!!Βλεμμα-φωτια! Heart2

Με τρελλαινει το γεγονος οτι στα βλεμματα αυτα δεν υπηρχε μονο παθος, αλλα και οργη και θυμος! "ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΦΙΓΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ??" κεκαλυμμενη ειρωνια, και προκληση, απο μια Μελιτα γεματη θυμο. Παρακολουθω και παλι μια αιματηρη μαχη με τα ματια, οπου ο θυμος, ο πονος, και η αναγκη, γινονται ενα, σε μια μαχη ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ ΝΙΚΗΤΗ: ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. Ξεκαθαρο πλεον, οτι καθε φορα που η Μελιτα αγριευει, που βγαζει θυμο, και απομακρυνεται απο το Στεφανο, εκεινος κανει τα παντα για να την καλμαρει, ακομη κ να τραπει εις ατακτον..υποχωρηση! "ΝΑΙ, ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ"
Συμπερασμα: ΜΕΛΙΤΑ ΑΓΡΙΕΨΕ, ΚΑΙ ΔΙΩΞΤΟΝ, ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΜΗΔΕΝ..ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ, ΑΛΛΑ Η ΧΑΖΗ ΔΕΝ ΞΕΡΙΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙ ΑΥΤΟ..ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΛΠΙΖΩ!


Βλεμματα φωτια- συνεχεια, στην εκκλησια! Ακομη ο πυροσβεστηρας?? Φλαμπε θα γινουμε! huhu
Λεπτομερειες που με πεθαναν: 2) Στο δευτερο πλανο της εκκλησιας, προς το τελος του επ, οταν ο Στεφανος χαιδευει τη Μαριλια, και χαμογελαει, η Μελιτα εχει λιωσει, και εχει καρφωθει να τον κοιταει..ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΠΟΤΡΑΒΑ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ, ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΗ ΜΑΡΙΛΙΑ, ΤΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΚΑΡΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΒΛΕΜΜΑ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΚΗΝΟΘΕΤΙΚΟ ΕΥΡΥΜΑ, ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΑΝΤΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ Ο ΕΝΑΣ, ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ! ΚΑΛΑ ΤΗ ΓΚΡΙΜΑΤΣΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ! ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΠΑΝΙΚΟΥ "ΟΠΟΥ ΦΥΓΕΙ ΦΥΓΕΙ" ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝ, ΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΗΜΕΝΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ, ΓΥΡΙΖΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΑ!!! gelio

Επισης ξεχωρισα: Πετρο να βαφεται με το κραγιον gelio
Μανο με την ποδια να φωναζει για τα καμενα λιπη του βιλαμπαχο μπουγιουρησ γνησια κωμικη φλεβα! : respect :
Αν και δεν μου αρεσει το συγκεκριμενο ζευγαρι, σημερα η Νορα και Ο Λουκας ηταν πολυ καλοι.Με συγκινησε η σκηνη τους, και το φιλι τους..Μπραβο! Χαιρομαι κ για τους φαν τους, πιστευω οτι αποζημειωθηκαν με μια πολυ ομορφη σκηνη. Thumbs up


Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefanos-melita στις Σαβ Φεβ 27, 2010 1:33 am, 1 φορά
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Φεβ 27, 2010 1:15 am

ΤΕΛΕΙΟ Heart2 Heart2 Heart2 Heart2
Η ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑΣ ΗΤΑΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ, ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1.5 ΧΡΟΝΟ.. ΤΙ ΦΙΛΙ ΗΤΑΝΕ ΑΥΤΟ? ΤΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ? ΕΒΓΑΖΑΝ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ.. ! Heart2 Heart2 Heart2
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Σαβ Φεβ 27, 2010 1:22 am

φανη συμφωνω και να πω οτι εχει καθιερωθει ως εθιμο πλεον στην σειρα οσοι παντρευονται να ριχνουν κι ενα παθιασμενο φιλι πριν τον γαμο με αυτους που πραγματικα θελουν!! gelio gelio gelio
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Σαβ Φεβ 27, 2010 1:51 am

ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ & Η ΦΑΝΗ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Σαβ Φεβ 27, 2010 2:13 am

κοριτσια οσες φορες και να δω τις σκηνες απο το φιλι μεχρι το ατυχημα δεν τις χορταινω και ειμαι καπως ετσι Snif Snif αυτο το φιλι πριν τον γαμο δεν ειχε καμια σχεση με τα φιλια πριν γαμου που εχουμε δει εως τωρα στη σειρα!!! αυτο το φιλι τους προεκυψε δεν ηταν σχεδιασμενο ουτε ζητήθηκε απο καποιον απο τους δυο!! απλα προεκυψε και ηταν μοναδικο!!!!! εβγαλε τοση αγαπη και πονο!!! Heart2 Heart2
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από nat Σαβ Φεβ 27, 2010 2:41 am

Ήταν όλοι τέλειοι!!! ΛΟΥΚΑΣ - ΝΟΡΑ - ΜΑΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ - ΕΥΑ!!! Τέλειοι!!!!! Palamakia Palamakia Palamakia

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από nat Σαβ Φεβ 27, 2010 2:44 am

Εγώ πάντως συγκινήθηκα πολύ στη σκηνή με την τούρτα!!! Αυτό θα πει ΦΙΛΕΣ!!! Εκεί, στα πατώματα, στη δύσκολη στιγμή!!! ΕΞΟΧΟ!!!!!

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Φεβ 27, 2010 2:46 am

nat έγραψε:Εγώ πάντως συγκινήθηκα πολύ στη σκηνή με την τούρτα!!! Αυτό θα πει ΦΙΛΕΣ!!! Εκεί, στα πατώματα, στη δύσκολη στιγμή!!! ΕΞΟΧΟ!!!!!
Πραγματικά εξαιρετική σκηνή! : respect : Το ύφος τους, τα βλέμματά τους, η αμηχανία, τα συναισθήματά τους γενικά ήταν ένα κι ένα! Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας! : respect :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 312 - Ημερομηνία 26-02-2010

Δημοσίευση από eva-margarita Σαβ Φεβ 27, 2010 8:21 am

υπεροχο δεν υπαρχουν σχολια αλλα και χαλια γιατι κοντεψα να παθω αφιδατοση οχι μονο απο το κλαμα αλλα δεν σηκονομουνα ουτε για νερο αααχ για τη νορα και το λουκα τι κανω

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης