Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

+35
Ntinaki1
ΚΑΤΙΑ
edem4ever
KonstantinaA
Cancoon
loukasnora
CineFreak
KatsaroYpotheto
Penny
Materialgirl
madolato
verile_mistika
Petrinaki
FieryRed
annaki
vs116117
sifantid
zwi
takis99
Izabella29
glgs
elenaph33
nikidanis
anna90
filitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
$ofi@ loukakos + nora
Katerina
jo8
evanna
Καρ-Mik
giouli_edem
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap49%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 49% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap22%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 22% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap8%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 65
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Μαρ 03, 2010 5:42 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Αν ρωτάς εμένα,φυσικά και δεν είπα πως επειδή ο Μάνος την έδερνε και την βίαζε πρέπει να θέλει να τα ξαναπάθει.Απλώς θεωρώ όντως κάπως υπερβολική την αντίδρασή της χτες.Για μένα δεν είπε και τίποτα τρομερό ο Στέφανος.Όλοι έχουμε νεύρα και ξεσπάμε και μάλιστα με πολύ χειρότερο τρόπο.

Ναι αναφέρθηκα συγκεκριμένα και ειδικα για εσένα επειδή η δική σου συμφωνία με την Cine Freak με εξέπληξε ( :D )

Για μένα δεν ήταν υπερβολικη η αντίδρασή της αν σκεφτείς ότι είναι νιόπαντρη και ότι ο Στέφανος δεν την έχει συνηθίσει έτσι.

Επιπλέον για μένα ακριβώς επειδή έχει περάσει χειρότερα και τα ξέρει τα σκούρα, αυτό δεν σημαίνει οτι δεν πρέπει να αντιδρά, ίσα ίσα που εκεί είναι που πρέπει να αντιδρά απο την αρχή!



Προσωπικά την βρίσκω υπερβολική ναι.Να ξεκαθαρίσω πως εννοείται πως θεωρώ οικτρή την κακοποίηση γενικώς και μιας γυναίκας ειδικώς.Πέρασε τα πάνδεινα όντως με τον Μάνο και πάντα το καταδίκαζα που το συγχωρούσε.
Ναι δέχομαι πως δεν την έχει συνηθίσει σε νευρικές συμπεριφορές ο Στέφανος,αλλά ένας άνθρωπος ειναι και αυτός και θεωρώ πως μπορεί να υποθέσει τουλάχιστον η Εύα, ότι έχει και νεύρα πότε-πότε.Δεν είπε και κάτι εξαιρετικά τραγικό εδώ που τα λέμε.Του είπε εκατό φορές για τον Χρήστο και όντας ήδη φορτωμένος(οι λόγοι δεν με νοιάζουν,γενικώς δεν έχει και λίγα αυτό τον καιρό στο κεφάλι του) της είπε να μην τον πρήζει και πως έχει ακούσει και θα το κάνει.Δεν λέω πως είναι μια χαρά να μιλάς απότομα στον άλλο,απλώς το θεωρώ απολύτως ανθρώπινο.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 03, 2010 5:44 pm

LYDIA έγραψε:Δεν ειπα πως η Ευα πρεπει να περασει οτι περασε στο παρελθον απο τον Μανο,ακομα μια φορα.
Απλα δεν ειδα τι εγκληματικο εκανε ο Στεφανος απεναντι της κ τι ηταν αυτο το τοσο τρομερο που της ειπε κ δεν μπορει να ξεχασει,τι την ταραξε τοσο πολυ...
Γιατι ολοι δικαιουνται να εχουν νευρα,εκτος αν ο Στεφανος ειναι η εξαιρεση του κανονα,αρα γρηγορα στην γκιλοτινα...
Ολοι ξεσπαμε τα νευρα μας κ οποιος ισχυριζεται το αντιθετο,αναφαιρετο δικαιωμα του...

Βεβαίως και όλοι ξεσπάμε τα νεύρα μας, ο Στέφανος λοιπόν ξέσπασε τα δικά του (που τα δικαιολόγησε τσάτρα πατρα στην Εύα και η Εύα πήρε τα δικά της και πήγε στο δωμάτιο, το μεμπτό που είναι? Έπρεπε μήπως να κάτσει μέχρι να τελειώσει το χώσιμο ο Στέφανος?

Και επαναλαμβάνω η βασική μου ένσταση ήταν η ΑΠΟΛΥΤΗ όπως δηλώσατε συμφωνία με την CIneFreak η οποία ανέφερε το παρελθόν της Εύας σε σύγκριση με το ξέσπασμα του Στέφανου τα οποία θεωρώ ότι δεν σχετίζονται! Το ότι πέρασε κάποια πράγματ στο παρελθόν δεν σημάινει ότι πρέπει να τα ξανα-ανεχτεί!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 03, 2010 5:46 pm

Izabella29 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Αν ρωτάς εμένα,φυσικά και δεν είπα πως επειδή ο Μάνος την έδερνε και την βίαζε πρέπει να θέλει να τα ξαναπάθει.Απλώς θεωρώ όντως κάπως υπερβολική την αντίδρασή της χτες.Για μένα δεν είπε και τίποτα τρομερό ο Στέφανος.Όλοι έχουμε νεύρα και ξεσπάμε και μάλιστα με πολύ χειρότερο τρόπο.

Ναι αναφέρθηκα συγκεκριμένα και ειδικα για εσένα επειδή η δική σου συμφωνία με την Cine Freak με εξέπληξε ( :D )

Για μένα δεν ήταν υπερβολικη η αντίδρασή της αν σκεφτείς ότι είναι νιόπαντρη και ότι ο Στέφανος δεν την έχει συνηθίσει έτσι.

Επιπλέον για μένα ακριβώς επειδή έχει περάσει χειρότερα και τα ξέρει τα σκούρα, αυτό δεν σημαίνει οτι δεν πρέπει να αντιδρά, ίσα ίσα που εκεί είναι που πρέπει να αντιδρά απο την αρχή!



Προσωπικά την βρίσκω υπερβολική ναι.Να ξεκαθαρίσω πως εννοείται πως θεωρώ οικτρή την κακοποίηση γενικώς και μιας γυναίκας ειδικώς.Πέρασε τα πάνδεινα όντως με τον Μάνο και πάντα το καταδίκαζα που το συγχωρούσε.
Ναι δέχομαι πως δεν την έχει συνηθίσει σε νευρικές συμπεριφορές ο Στέφανος,αλλά ένας άνθρωπος ειναι και αυτός και θεωρώ πως μπορεί να υποθέσει τουλάχιστον η Εύα, ότι έχει και νεύρα πότε-πότε.Δεν είπε και κάτι εξαιρετικά τραγικό εδώ που τα λέμε.Του είπε εκατό φορές για τον Χρήστο και όντας ήδη φορτωμένος(οι λόγοι δεν με νοιάζουν,γενικώς δεν έχει και λίγα αυτό τον καιρό στο κεφάλι του) της είπε να μην τον πρήζει και πως έχει ακούσει και θα το κάνει.Δεν λέω πως είναι μια χαρά να μιλάς απότομα στον άλλο,απλώς το θεωρώ απολύτως ανθρώπινο.

Ιζαμπέλλα για να μην τα ξαναγράφω δες τι απάντησα στη Λυδία, ο Στέφανος ξέσπασε και η Εύα αποσύρθηκε, δεν θα την κακοχαρακτηρίσω κιόλας που θίχτηκε, άλλωστε πέραν του ότι και εγω έτσι θα αντιδρούσ η Εύα ένα παραπάνω που είναι έγκυος και έχει τα ορμονικά της.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Μαρ 03, 2010 5:54 pm

Το δέχομαι πως εσύ το θεωρείς απολύτως φυσιολογικό και μη υπερβολικό.Αυτό είναι υποκειμενικό και έχει να κάνει με τον καθένας μας.Τονίζω πως εννοείται πως δεν υπονόησα ότι αφού τα πέρασε μια πρέπει αν τα ξαναπεράσει.Απλώς η CIneFreak τα είχε θέσει όλα τόσο χιουμοριστικά που δεν μπορούσα παρά να συμφωνήσω μαζί της!
Για μένα γενικώς δεν αποτέλεσε τρομερό θέμα η συγκεκριμένη σκηνή.Οκ δέχομαι πως έχει τα ορμονικά της και ναι ίσως να είναι δικαιολογημένη.Αυτη την αντίδραση είχε,αυτή της βγήκε.Το πως θα αντιδρούσα εγώ ή το τι θεωρώ υπερβολικό έχει να κάνει με μένα απολύτως.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Μαρ 03, 2010 5:56 pm

παλι ομως η Ευα επειδη ξερει τον Στεφανο δεν επρεπε να αντιδρασει ετσι και να κατσει να συζητησει μαζι του να μαθει τι τον απασχολει ακομη που ο Στεφανος θα την ελεγε ψεματα...η Ευα επρεπε να μεινει και οχι να φυγει και θιγμενη απο πανω
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 03, 2010 5:57 pm

Izabella29 έγραψε:Το δέχομαι πως εσύ το θεωρείς απολύτως φυσιολογικό και μη υπερβολικό.Αυτό είναι υποκειμενικό και έχει να κάνει με τον καθένας μας.Τονίζω πως εννοείται πως δεν υπονόησα ότι αφού τα πέρασε μια πρέπει αν τα ξαναπεράσει.Απλώς η CIneFreak τα είχε θέσει όλα τόσο χιουμοριστικά που δεν μπορούσα παρά να συμφωνήσω μαζί της!
Για μένα γενικώς δεν αποτέλεσε τρομερό θέμα η συγκεκριμένη σκηνή.Οκ δέχομαι πως έχει τα ορμονικά της και ναι ίσως να είναι δικαιολογημένη.Αυτη την αντίδραση είχε,αυτή της βγήκε.Το πως θα αντιδρούσα εγώ ή το τι θεωρώ υπερβολικό έχει να κάνει με μένα απολύτως.

Ακριβώς! Απλώς ανεξαρτήτως γραφής μέσα στο ποστ της Cinefreak έγραφε και περί Κυριάκου και Μάνου και είπες ότι συμφωνέις απόλυτα εξεπλάγην!

Όκ τώρα το λύσαμε, εκπληξη τέλος lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Μαρ 03, 2010 6:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Το δέχομαι πως εσύ το θεωρείς απολύτως φυσιολογικό και μη υπερβολικό.Αυτό είναι υποκειμενικό και έχει να κάνει με τον καθένας μας.Τονίζω πως εννοείται πως δεν υπονόησα ότι αφού τα πέρασε μια πρέπει αν τα ξαναπεράσει.Απλώς η CIneFreak τα είχε θέσει όλα τόσο χιουμοριστικά που δεν μπορούσα παρά να συμφωνήσω μαζί της!
Για μένα γενικώς δεν αποτέλεσε τρομερό θέμα η συγκεκριμένη σκηνή.Οκ δέχομαι πως έχει τα ορμονικά της και ναι ίσως να είναι δικαιολογημένη.Αυτη την αντίδραση είχε,αυτή της βγήκε.Το πως θα αντιδρούσα εγώ ή το τι θεωρώ υπερβολικό έχει να κάνει με μένα απολύτως.

Ακριβώς! Απλώς ανεξαρτήτως γραφής μέσα στο ποστ της Cinefreak έγραφε και περί Κυριάκου και Μάνου και είπες ότι συμφωνέις απόλυτα εξεπλάγην!

Όκ τώρα το λύσαμε, εκπληξη τέλος lol!


Ομολογουμένως πάνω στο γέλιο δεν πρόσεξα πως ίσως υπενοείτο πως αφού τις έχει "φάει" η Εύα στο παρελθόν,πρέπει να τις φάει ξανά.Δεν το εξέλαβα έτσι και γενικώς νομίζω πως πάνω στην χιουμοριστική ατμόσφαιρα εννοούσε πως τόσο ξύλο και τώρα πειράχτηκε η Εύα?Αλλά πάντα μιλώντας αστεία.Επουδενί δεν πρέπει να ανέχεται όμοιες συμπεριφορές,όπως αυτές του πατέρα της και του Μάνου.Όχι ότι ο Στέφανος θα άπλωνε και ποτέ χέρι!!

Το λύσαμε ελπίζω Wink
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Μαρ 03, 2010 6:30 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.....


Νορα-Νταιζη γενικως
Δε με χαλασε καθολου που εβαλαν στοιχημα για το ποια θα κερδισει τον Λουκα αφου ηδη ξερουμε οτι η Νορα θα ειναι η νικητρια.Ουτε που τσακωθηκαν πανω απο το κρεβατι και το κεφαλι του Λουκα αφου ηταν αυτο το ερεθισμα που χρειαζοταν για να συνελθει το παλικαρι μας.Κατι εντονο.Παντως μου αρεσαν και οι δυο χθες στις κοινες τους σκηνες.Ειδικα εκει που τον ρωταγανε τι θελει να φαει εριξα πολυ γελιο και με τους τρεις τους.


Στεφανος-Ευα
Τι εγινε Στεφανακο;Πρωτα βαζουμε τις φωνες και μετα τρεχουμε απο πισω να ζητησουμε συγγνωμη;Για προσεξε λιγο την συμπεριφορα σου.Παντως η δικαιολογια του στην Ευα δεν ηταν και τελειως ψεμα.Το ειδαμε και χθες οτι αρνηθηκε να επιτεθει τωρα που ειναι ο Λουκας σε αυτη την κατασταση στο νοσοκομειο.


Ευα-Μανος
Πηγε,του τα ειπε,και εφυγε.Και δεν του ειπε και τιποτα κακο εδω που τα λεμε.Πολυ σωστα του μιλησε.Δειξε μου οτι η αγαπη που σου ειχα δεν ηταν αδικαιολογητη.Και ηταν αυτο που τον εκανε να αποφασισει οτι ηρθε η ωρα να επιστρεψει τον πινακα.Πολυ καλη σκηνη.Μου αρεσε.


Παρεα της φεγγαροπετρας γενικως
Συσπειρωθηκαν ολοι για να βοηθησουν τον Λουκα και καιρος ηταν.Ο Λουκας ηταν εκεινος που τοσο καιρο τους στηριζε και τους βοηθουσε.


Λουκας γενικως
Για αλλη μια φορα επαιξε με τις εκφρασεις του προσωπου του και ειχε τις καλυτερες ατακες.Και επειδη λενε οτι μια εικονα ισοδυναμει με χιλιες λεξεις οριστε........


Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 5 Loukakos7

Πολυ απλα και παλι για αλλη μια φορα ολα για παρτη σου Παναγιωτη : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :


Μητσουλας γενικως
Αν ειναι δυνατον κατι τετοιο πλεον τον εχω αντιπαθησει περισσοτερο και απο την Νταιζη.Οτι και να παθει πλεον δεν προκειται να τον λυπηθω καθολου.Κατι τρεχει μ'αυτον δεν εξηγητε διαφορετικα.Δεν ειναι δυνατον να του επιστρεφει το δαχτυλιδι και να του ξεκαθαριζει τα πραγματα για αλλη μια φορα η Νορα και αυτος να επιμενει.Αυτος κινειται βασει σχεδιου.Παντως ερωτευμενος με τη Νορα μια φορα δεν ειναι.

Ευα-Αγγελα-Μαριλια
Μου αρεσε πολυ αυτη η σκηνη.Η Ευα εχει αδυναμια στον Λουκα και το απεδειξε για αλλη μια φορα.Μου αρεσε που εκλαιγε για εκεινον και τη Νορα και για την αγαπη τους.


Πετρος γενικως
Ο ανθρωπος που ηταν και ειναι πιστος Λουκονορικος σαν κι εμας και αποδεδειγμενα και πριν απο εμας.Ανυπομονω για το επεισοδιο που θα καταλαβει οτι ο Λουκας τους δουλευει και αποφασιζουν να αναλαβουν δραση για να ξεφορτωθουν την Νταιζη.Ο σκοπος ειναι ιερος.Λατρευω Ρουσσο οπως ολοι μας αλλωστε.


Πολυ καλο επεισοδιο και το χθεσινο.Ανυπομονω για το σημερινο που ξεκιναει το δουλεμα του Λουκα προς ολους τους αλλα κυριως για το φλερτ και το πεσιμο του στη Νορα.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.



Δεν το συζητώ συμφωνώ σε όλα!! Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΣ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης