Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

+35
Ntinaki1
ΚΑΤΙΑ
edem4ever
KonstantinaA
Cancoon
loukasnora
CineFreak
KatsaroYpotheto
Penny
Materialgirl
madolato
verile_mistika
Petrinaki
FieryRed
annaki
vs116117
sifantid
zwi
takis99
Izabella29
glgs
elenaph33
nikidanis
anna90
filitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
$ofi@ loukakos + nora
Katerina
jo8
evanna
Καρ-Mik
giouli_edem
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap49%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 49% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 65
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Τρι Μαρ 02, 2010 9:14 pm

Απ το σημερινο επεισοδιο εχω να πω τα εξης:

Ο Λουκας ηταν ολα τα λεφτα-φοβερες ατακες και τελειως στην κοσμαρα του!!😕 Αυτο που προσπαθουσαν να του εξηγησουν τα ανεξηγητα μου αρεσε πολυ!! Η Νταιζαρα να μη χασει ευκαιρια να διεκδικησει την "κηδεμονια" του Λουκα!! Που πας κοπελα μου? Αφου δεν το χεις!!! Θελει και να κινειθει νομικα τρομαρα της!! Τελος παντων, την προσπερναω και συνεχιζω. Η Νορα απ τη μια μου αρεσε που επεστρεψε το δαχτυλιδι στο Μπελο αλλα δεν μου αρεσε που εβαλε στοιχημα με την τραγουδιαρα για το Λουκα. Ειναι προφανες οτι δε σκεφτεται καθαρα αλλα για να πω την αληθεια δεν περιμενα και να υποχωρησει. Οσο υπαρχει Νταιζη,η Νορα δε θα παψει να της επιτιθεται. Αν και σημερα δεν πιαστηκαν στα χερια, τουλαχιστον στην μεγαλυτερη διαρκεια του επεισοδιου. Οσο για το Μητσουλα, δεν ξερω αν κρυβει κατι η οχι αλλα σιγουρα κατι βρωμαει στη συμπεριφορα του. Η Ευα πιστευω οτι προσπαθει να προλαβει τα χειροτερα με τη σταση της, για αυτο και πηγε στο Μανο να του πει με λιγα λογια να επιστρεψει τον πινακα. Ξερει οτι εχει ακομη επιρροη πανω του. Ισως τρομαξε απ τη συμπεριφορα του Στεφανου (που παρεπιπτοντως ηταν απαραδεκτη και δεν της αξιζε) και σκεφτηκε οτι κατι πρεπει να κανει για να μην ακολουθησουν χειροτερα. Καλα για την Καρταλω δεν το συζητω, μιλαμε ειναι λες και εχει βαλει κοριους σε ολο το σπιτι και ξερει τα παντα!! Δεν της ξεφευγει τιποτα!! Και δε φτανει που καθεται και κρυφακουει το καθετι, παει μετα να τα προλαβει ολα στο Χρηστο!! Ελεος πια!! Πραγματικα μου τη δινει στα νευρα!!! Ο Χατζητετοιος δε δειχνει να βαζει μυαλο και θα το φαει το κεφαλι του (οπως ηδη ξερουμε)
Αυτα για σημερα, ελπιζω να μη σας κουρασα.
Ανυπομονω για τα επεισοδια που θα ακολουθησουν!!! Εχει πολυ ζουμι η υποθεση!!!

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Μαρ 02, 2010 9:15 pm

Ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια...! Hug
Νίκη μου Πέτρος ΜΑΣ όταν αφορά υπόθεση Νόρα+Λουκά,επειδή τους αγαπάει πολύ και τους δύο, και όπως ξέρουμε θα βοηθήσει..!!!
Τώρα ως άντρας είναι ΌΛΟΣ δικός σου..! Heart2
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 02, 2010 9:17 pm

Πειράζει που είμαι απο τις λίγες που δεν χαλαστήκανε για το στοίχημα?
Με το στοίχημα η Νόρα κερδίζει έδαφος και χρόνο δίπλα στον Λουκά. Η Νταίζη θα τον έβλεπε πολύ πιο συχνά και με μεγαλύτερη πίεση....Ενώ τώρα, βάζοντας στο παιχνίδι την Νόρα, κάνει απο μόνης της το λάθος.....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Τρι Μαρ 02, 2010 9:19 pm

giouli_edem έγραψε:"Ο Στεφανούκος έχει νεύρα το παληκάρι, έχει καιρό να σφουγγαρίσει με τον απόλυτο και έπιασε αράχνες..."

Άννα προσκυνώ, μιλάμε έγραψες !!!!! : respect : gelio


: respect : : respect : : respect : Κορυφαιο!! Δεν εχω λογια!! Τελειο το σχολιο!! lol! lol!

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 02, 2010 9:20 pm

Mik έγραψε:Πειράζει που είμαι απο τις λίγες που δεν χαλαστήκανε για το στοίχημα?
Με το στοίχημα η Νόρα κερδίζει έδαφος και χρόνο δίπλα στον Λουκά. Η Νταίζη θα τον έβλεπε πολύ πιο συχνά και με μεγαλύτερη πίεση....Ενώ τώρα, βάζοντας στο παιχνίδι την Νόρα, κάνει απο μόνης της το λάθος.....

ουτε εμενα με χάλασε πάντως Tongueαφου το χει ηδη κερδισει η Νόρα Siga...
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από glgs Τρι Μαρ 02, 2010 9:21 pm

giouli_edem έγραψε:


"Πεινάω, αν είναι να μου φέρετε κάτι να φάω φέρτε το τώρα καλές μου κυρίες" !!!!!(κάπως έτσι) gelio gelio
:

και η σκηνή συνεχίζεται με Νόρα και Νταίζη να τον κοιτάνε σαν αποχαυνωμένες!!!!!
Νταίζη: άσε φύλλο δεν προλαβαίνεις να ανοίξεις(κάπως έτσι)!!!!!
δεν ξέρω γιατί αλλά είχαν όλοι μια φάτσα που πέθανα στο γέλιο!!!!!!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Τρι Μαρ 02, 2010 9:21 pm

Mik έγραψε:Πειράζει που είμαι απο τις λίγες που δεν χαλαστήκανε για το στοίχημα?
Με το στοίχημα η Νόρα κερδίζει έδαφος και χρόνο δίπλα στον Λουκά. Η Νταίζη θα τον έβλεπε πολύ πιο συχνά και με μεγαλύτερη πίεση....Ενώ τώρα, βάζοντας στο παιχνίδι την Νόρα, κάνει απο μόνης της το λάθος.....


Σωστη η παρατηρηση!! Η αληθεια ειναι πως δεν το ειχα δει ετσι...Αλλα φαινεται πως ουτε και το Νταιζουλινι το σκεφτηκε καλα!! χαχα!!

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 02, 2010 9:24 pm

Δεν το είδα από την αρχή(ας όψεται το μάθημα :x ),αλλά γενικά το βρήκα καλό και ατακαδόρικο επεισοδιάκι!Δεν έχω τρελά σχόλια...
1)Ο Λουκάς πολύ πλάκα και οι ερωτήσεις του όλα τα λεφτά
2)Η Νόρα και η Νταίζη ξεκατίνιασμα στο έπακρο λίγο κουραστικές,αλλά είναι το κλίμα του επεισοδίου τέτοιο και τις συγχωρώ(εξάλλου είπαμε πως σήμερα δεν μπορώ να πω μεγάλες κακίες λόγω ενοχικού :D )
3)Και μένα η επίσκεψη της Εύας στον Μάνο δεν μου φάνηκε σκόπιμη,αλλά και πάλι τους συγχωρώ!!Είμαι σε μεγάλα κέφια!
4)Καλά η Αμαλία αύριο πάει να χαστουκίσει Μάνο???Περιμένω πως και τι!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 02, 2010 9:25 pm

loukitsa έγραψε:
Mik έγραψε:Πειράζει που είμαι απο τις λίγες που δεν χαλαστήκανε για το στοίχημα?
Με το στοίχημα η Νόρα κερδίζει έδαφος και χρόνο δίπλα στον Λουκά. Η Νταίζη θα τον έβλεπε πολύ πιο συχνά και με μεγαλύτερη πίεση....Ενώ τώρα, βάζοντας στο παιχνίδι την Νόρα, κάνει απο μόνης της το λάθος.....

ουτε εμενα με χάλασε πάντως Tongueαφου το χει ηδη κερδισει η Νόρα Siga...

H Νταίζη ομως δεν το ξερει...Κυριως τώρα με την ''αμνησία''
Χιχι Opados Opados Νόρααα
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 02, 2010 9:26 pm

Mik έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Mik έγραψε:Πειράζει που είμαι απο τις λίγες που δεν χαλαστήκανε για το στοίχημα?
Με το στοίχημα η Νόρα κερδίζει έδαφος και χρόνο δίπλα στον Λουκά. Η Νταίζη θα τον έβλεπε πολύ πιο συχνά και με μεγαλύτερη πίεση....Ενώ τώρα, βάζοντας στο παιχνίδι την Νόρα, κάνει απο μόνης της το λάθος.....

ουτε εμενα με χάλασε πάντως Tongueαφου το χει ηδη κερδισει η Νόρα Siga...

H Νταίζη ομως δεν το ξερει...Κυριως τώρα με την ''αμνησία''
Χιχι Opados Opados Νόρααα


Ακριβως καμια τους δεν το ξερει...τραγικη ειρωνεια.... Tongue Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από takis99 Τρι Μαρ 02, 2010 9:30 pm

ο Μάνος παντως είναι ό,τι πει η Ευα. Μέχρι και τον πίνακα επιστρέφει για χάρη της. τρομερή ατάκα όταν αυτή εκθειάζει το Στέφανο κι αυτός της λέει: "τώρα πέφτει το χειροκρότημα?" .
Αμαλίτσα , γκομενίζουμε γκομενίζουμε; Και σου έφταιγε ο Ρούσσος που είχε γκόμενες.
Η μουγγή το παίζει καλή πεθερά; Δεν κάνει καμιά δέηση στην Ακρίτα που θα την κάνει γιαγιά τελικά;
Πάντως στο μέλλον θ αμεγαλώνει ο Μάνος το παιδί του Στέφανου και ο Στέφανος του Μάνου.

takis99


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από zwi Τρι Μαρ 02, 2010 9:50 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:
loukitsa έγραψε:νεο ανέκδοτο:<<Μην ξεχνατε η οχια είναι η γυναίκα του Λουκα>> χαχαχα. gelio gelio gelio Η Φωσκολειάδα τι θέλει και χώνεται η κλώσσα?Μπέλλο πάρε το δαχτυλιδι και βρες άλλη τόσες χυλόπιτες έφαγες αμαν πια αυτός ο μαζοχισμός σου νισαφι!!!!!! cake Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο Λατρευω Ρούσσο.Καρτάλη συγκρατησε τα νεύρα σου έχετε και ένα εμβρυο Impatient Αμαλία ναι θυσία γινόμαστε για το Λουκάκο τι σε κόφτει εσένα μου λες?Η οχιά κλασσικα τα νομικα και τα οικονομικα σκέφτεται αλλα που θα πάει ο κλεφτης και ο ψευτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται....απο καπου θα το βρει και θα το χαρω πολυ να γίνει αργα και να υποφέρει όσο πιο πολυ γίνεται!Μου αρεσει το μποστανι στον κήπο του Καρτάλη όταν μιλουσε με το Χρηστο στην ακρη αχνοφααίνονταν τα ζαρζαβατικά....Έλιωσα όταν είπε για το Λουκα η Νόρα <<Αγάπη μου δεν θα σ αφησω ποτε..>> Love! Και εκει με τις ανθοδέσμες και τις αλλαγες το ζάλισαν...Αχ θυμηθηκε το δευτερο φιλι τους αχχχχχχ.Ψηφίζω πολύ καλό και όχι τέλειο λόγω των χαδιων της Οχιάς vomit


με εχεις καληψει πληρως loukitsa μου.....
και εμένα με κάλυψες απόλυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Μαρ 02, 2010 9:51 pm

Δυστυχώς δεν είδα το επεισόδιο λόγω Αγγλικών, αλλά ξέρω τι έγινε, λόγω... μαμάς! lol! 5 σελίδες σημειώσεις κράτησε η καλή μου όσο έβλεπε για να μου τα πει! Hug Οπότε θα σχολιάσω, αφού δω σκηνές!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τρι Μαρ 02, 2010 10:07 pm

Mik έγραψε:Πειράζει που είμαι απο τις λίγες που δεν χαλαστήκανε για το στοίχημα?
Με το στοίχημα η Νόρα κερδίζει έδαφος και χρόνο δίπλα στον Λουκά. Η Νταίζη θα τον έβλεπε πολύ πιο συχνά και με μεγαλύτερη πίεση....Ενώ τώρα, βάζοντας στο παιχνίδι την Νόρα, κάνει απο μόνης της το λάθος.....

Είσαι φοβερό μυαλό...... :wink2: Πολύ εύστοχη παρατήρηση όπως είπαν κι άλλοι, αν κι έτσι όπως το κατάλαβα εγώ, η Νόρα δεν το πολυσκέφτηκε το θέμα με το στοίχημα.....ωστόσο κερδισμένη βγαίνει. Και κυρίως: βγαίνει χαμένη η Νταίζη!!!!! Bounce
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από annaki Τρι Μαρ 02, 2010 10:18 pm

Δυο πράγματα στα γρήγορα τώρα που προλαβαίνω και τα υπόλοιπα αύριο:

Τέλειο μόνο για το γέλιο που ρίχνω τις τελευταίες μέρες! Κάθε μέρα συγχαίρω κι από έναν. Σειρά του Πετράκη σήμερα! : respect : Ο Λουκάς σε νιρβάνα, απλά.. gelio gelio gelio

Στεφανάκο μάζεψε γλωσσίτσα μη στη κόψει κι η μαμά κι ο Χρηστάρας κι εγώ μαζί! Ksilo Ναι, βέβαια αν είναι κάθε φορά που την ξεχ$£¤#ς να της κόβεται η όρεξη, ξανακάνε το που και που πριν γίνει σα μπετονιέρα! Πάντως αν έφτασε να τον αποκαλεί 'φυτό' ως κι η μάνα του, εμείς τί πρέπει να πούμε;;

Οι δυο τρελές αποφάσισαν να ξεκατινιαστούν παρουσία κοινού αυτή τη φορά! Η ατραξιόν του νοσοκομείου έχουν γίνει! Είναι το τελευταίο τσουρομάδημα που ανέχομαι, κι αυτό γιατί ήταν για καλό! Τα βλέπουμε στις ειδήσεις στο καπάκι, πρέπει και πριν δηλαδή; Λυπηθείτε μας πια τους άμοιρους τηλεθεατές!

Όσο περνάει ο καιρός, τόσο σιγουρεύομαι ότι ο Μήτσουλας είναι απ' έξω Μπέλλος Μπέλλος κι από μέσα Κατσιβέλος! Τόση βλακεία δε δικαιολογείται! Ο Λουκάς πιο σπιρτόζικο βλέμμα είχε σήμερα! Τί πρέπει να του κάνει δηλαδή για να ξεκολλήσει, ασφαλιστικά μέτρα;

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Μαρ 02, 2010 10:55 pm

Αγαπώ Λουκά με αμνησία!!!! Έπεσα κάτω από το γέλιο!!! Πετράκη καλέ μου προχώρα έτσι είσαι ΘΕΟΣ!!! Συνεχίζει να με χαλάει το ξεκατίνιασμα της Νόρας βρε παιδιά, μπορεί να είναι πιο ψύχραιμη… Βέβαια ο ιός που λέγεται Νταίζη είναι ανίατος ένα πράγμα το πιο ισχυρό αντιβιοτικό δεν τη βγάζει από τη μέση! Καλά λέω εγώ βασανίστε τη φίλη της να τα ξεράσει όλα όσα έχει στο μυαλό της η Νταίζη και να φύγει η από τη μέση που έχει μπαστακωθει!!

Χάρηκα απίστευτα που θυμήθηκε τα πάντα ο Λουκάκος και ανυπομονώ να δω τι θα γίνει παρακάτω!!!
ΟΛΕ!!! ΟΛΕ!!! ΟΛΕ!!!! Opados1
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Petrinaki Τρι Μαρ 02, 2010 11:00 pm

Τέλειος ο Λουκάς φοβερές σκηνές..Εκεί που η Μαρίλια του είπε πως τον φώναζε Λουκάκο αναρωτήθηκε "καλά μου άρεσε εμένα αυτό το υποκοριστικό"χαχα πολύ καλός!!Πολύ καλό επεισόδιο θα τους χορέψει στο ταψί τώρα,ήρθε η ώρα του να τους τρελλάνει!! Bounce
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Μαρ 03, 2010 12:29 am

η κορυφη σημερα Ηταν ο ΛΟΥΚΑΣ : respect : ποσο μπορω να γελασω ακομα μονο που τον βλεπω με αυτο το απλανες βλεμμα λιωνω στα γελια !!! αλλα και η Νορα ειναι ομως το κατι αλλο εεε!! αλλα η ατακες ειδικα με τη εδεμ που την λεει ταβερνα gelio gelio gelio
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από madolato Τετ Μαρ 03, 2010 2:48 am

Αυτό το Εύα-Στέφανος γιατί μου κάνει κάτι σε αυτοκρατορικά ζεύγη του 16ου αιώνα που μιλούσαν με το σεις και με το σας και αποσύρονταν σε διαφορετικές πτέρυγες τα βράδυα; Εντάξει βρε καλή μου, είπε μια κουβέντα παραπάνω το παληκάρι, δώσε του χάρη, μην τον καταδικάζεις σε λιθοβολισμό από το πλήθος, ζήτησε συγγνώμη ο άνθρωπος! Ανατολικό θέμα το κάναμε! Πέρα από την πλάκα πάντως, τους βρίσκω πολύ αφύσικους σα ζευγάρι, δε μου δίνουν καμία αίσθηση οικειότητας. Απ' την άλλη πάλι, αν εκείνοι τη βρίσκουν, εμένα δε μου πέφτει λόγος. geek

Αφού τα 'πα και ξαλάφρωσα, ομολογώ ότι το σημερινό επεισόδιο είχε ένα όνομα: ΛΟΥΚΑΣ! Εκπληκτικές ατάκες και ασύλληπτο βλέμα! Η καλύτερη βέβαια έρχεται αύριο -"Γιατί δυστυχώς; Μ' αγαπάς και δε σε θέλω;"- και συνοδεύεται από πονηρό υφάκι του τύπου "θα σε φτιάξω εγώ ηλίθια κοκκινομάλλα τενίστρια" -με την καλή έννοια πάντα! Wink

Υ.Γ. Είδατε με τι ευκολία μπλόκαρε ο Μάνος το χαστούκι της Αμαλίας; Μήπως τελικά την Εύα την αφήνει γιατί είναι ο μόνος τρόπος για να αισθάνεται το απαλό της άγγιγμα στο μαγουλάκι του;
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Μαρ 03, 2010 9:23 am

Κουλό Νο 1: η ατάκα της Καρτάλως "της χρεώνεις το χαμένο σου έρωτα με την άλλη;;;" ΑΛΑΤΙΑ μαντάμ. Αυτή η άλλη έχει όνομα, τη λένε Μελίτα και είναι πολύ καλύτερή σου αν θες να ξέρεις, που θα πιάσεις στο στόμα σου τη Μελίτα εσύ. Ναι τον χρεώνει το χαμένο του έρωτα και στην Εύα και σε εσένα που λύσσαξες. Και μας απειλεί κι από πάνω το αρ΄χαίο μνημείο σε συντήρηση ότι αν μάθει η Εύα για τη Μελίτα δεν θα συγχωρήσει το Στέφανο ποτέ...Μωρε τι μας λες...και είχαμε μια σκασίλα τόσο μεγάλη που δεν θα φάμε για μια βδομάδα...δεν παίρνεις από το χεράκι τη νυφούλα σου vomit να μας αδειάσετε τη γωνιά;;Άντε μπράβο γιατί πολύ μας κάτσατε στο σβέρκο και θα πάθουμε αυχενικό στο τέλος.

Εμένα πάντως όλη αυτή η υπερβολίκη δήθεν συμπάθεια της Καρτάλως απέναντι στην Εύα μου κινεί υποψίες...Κατ' αρχήν η Εύα απέχει κατά πολύ από το πρότυποτης ιδανικής νύφης που λίγο πολύ έχει η κάθε μάνα για το γιο της. Γιατί κακά τα ψέμματα, πέρα από το ένδοξο παρελθόν της Εύας ως πρωταγωνίστρια σε πορνοταινίες, υπάρχει ένα οικογενειακό υπόβαθρο επιπέδου υπό το μηδέν. Ο πατέρας της και πεθερός του Στέφανου στη φυλακή και η Εύα έχει ήδη ένα εξώγαμο παιδί για το οποίο ποτέ δεν υπήρξε μάνα. Δεν είναι και η καλύτερη επιλογή. Απορώ λοιπόν που έχει κολλήσει πάνω της σαν στρείδι. Τόσο πολύ πια φοβάται τη Μελίτα που προκειμένου να μην είναι με το Στέφανο τον θέλει με την Εύα;;Προβληματίζομαι.Και όχι δεν με πείθει καθόλου για τις αγνές της προθέσεις απέναντι στην Εύα. Χώρια που πετάγεται μέσα σε όλα σαν να μην πω τι...Έλεος κυρά μου.

Κουλό Νο 2: Θίχτηκε η ξανθιά αγαπημένη παναγιά που της είπε ο Στέφανος να μην την πρήζει. Σόρρυ κοπελιά αλλά εσύ έχεις υποστεί από το Μάνο τους χίλιους μύριους εξευτελισμούς (με δική σου συνέναιση βέβαια) και δεν σε πείραζε. Μέχρι ότι είσαι του δρόμου σου είπε, μέχρι που σε τουλούμιαζε κιόλας κι εσύ δεν αντιδρούσες. Κι έβαλες τα κλάματα επειδή σου είπε ο Στέφανος να μην τον πρήζεις;; Ναι ξέρω είσαι έγκυος και οι ορμόνες σου έχουν έρθει πάνω κάτω, αλλά όχι τέτοιες δικαιολογίες δεν πιάνουν σε εμάς γιατί εσύ και τότε που δεν ήσουν έγκυος ήσουν για τα σίδερα.
Πως φαίνεται Εύα μου ότι ποτέ στη ζωή σου δεν έχεις κάνει φυσιολογική σχέση...ΦΩΝΑΖΕΙ από χιλιόμετρα. Welcome to real life darling...Στις φυσιολογικές σχέσεις και στους φυσιολογικούς γάμους συμβαίνουν αυτά. Όλα τα ζευγάρια τσακώνονται και λογοφέρνουν και ενίοτςε πέφτει και κάνα μπινελίκι να ανάβουν τα αίματα και να γουστάρουμε. Γιατί πολύ απλά σε μια σχέση συνυπάρχουν δύο διαφορετικά άτομα με διαφορετικές προσωπικότητες, ανάγκες, επιθυμίες και απόψεις. Οπότε οι διαξιφισμοί και οι συγκρούσεις είναι αναπόφευκτες καλή μου. Δεν υπάρχει ζευγάρι που να μην διαφωνεί και να μην τσακώνεται. Και ναι έρχονται φορές που κι εσύ θα έχεις τα νεύρα σου και θα ξεσπάσεις σε ανύποπτο χρόνο, όπως και ο σύντροφός σου. Και ναι και ο Στέφανος είναι άνθρωπος με νευρικό σύστημα και του το έχετε κάνει τσατάλια.Κι έχει το δικαίωμα να στραβώνει κάποιες φορές. Αλλά ξέχασα εσύ με το Στέφανο δεν έχετε φυσιολογικό γάμο αλλά έχετε υπογράψει σύμβαση...Αορίστου χρόνου μεν..σύμβαση δε. Και όλα αυτά που λέω συμβαίνουν στις φυσιολογικές σχέσεις και όχι στα καραγκιοζιλίκια.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Μαρ 03, 2010 9:36 am

Και κάτι άλλο που ξέχασα: Κουλό Νο 3: η ατάκα της Εύας "έχω περάσει πολλά στη ζωή μου και δεν αντέχω άλλες εντάσεις"
και αμέσως μετά "έχω αντέξει πολλά και είμαι δυνατή". Αποφάσισε κορίτσι μου.Αντέχεις ή όχι;;Μας μπερδεύεις.
Παρατηρήσεις:
1) Ό, τι πέρασες στη ζωή σου κοριτσάκι μου το πέρασες επειδή τα ήθελε ο ποπός σου. Μόνη σου τα θαλάσσωσες. Έβλεπες το γκρεμό κι αντί να πατήσεις φρένο πατούσες γκάζι. Κανείς δεν σε υποχρέωσε να κάνεις απόπειρα αυτοκτονίας, κανείς δεν σε υποχρέωσε να έχεις την κόρη σου γραμμένη, κανείς δεν σε υποχρέωσε να κυνηγάς έναν άντρα που παντρεύτηκε, κανείς δεν σε υποχρέωσε να παντρευτείς το Νικόλα για να την πεις στο Μάνο, κανείς δεν σε υποχρέωσε να γυρίζεις τσόντες και πολλά άλλα. Οπότε μην παραπονιέσαι. Πληρώνεις τις λάθος επιλογές σου.
2) Όχι δεν είσαι δυνατή κοπέλα μου ούτε κότσια έχεις. Μια ζωή στηρίζεσαι σε δεκανίκια. Και η μεγαλύτερη απόδειξη ότι δεν είσαι δυνατή είναι η προαναφερθείσα απόπειρα αυτοκτονίας που έκανες. Και είσαι τόσο ανίκανη που ούτε αυτό κατάφερες να κάνεις σωστά. Ξέρεις τι λένε...ότι η αυτοκτονία είναι η χειρότερη μορφή έκφρασης δειλίας και εγωισμού.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Penny Τετ Μαρ 03, 2010 9:36 am

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΑΤΑΚΕΣ!!!!!Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΡΔΕΨΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΑΝΕΦΕΡΕ ΗΤΑΝ ΟΙ ΓΝΩΡΙΜΕΣ ΦΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ xastouki ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!! Grrr
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Μαρ 03, 2010 9:44 am

Πάντως το θεματάκι με τους γάμους στην εκκλησία είναι πολύ άκυρο. Τη Σαρακοστή δεν τελούνται γάμοι. Το λέω γιατί η σειρά διαδραματίζεται σε πραγματικό χρόνο. Όταν έχουμε Χριστούγεννα δείχνει ότι έχουν και στη σειρά, όταν έχουμε καθαρά δευτέρα και απόκριες έχουν και στη σειρά. Για το Πάσχα και τη σαρακοστή ισχύει το ίδιο. Λοιπόν γιατί κάνουν βλακίες πια;;

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μαρ 03, 2010 9:58 am

Materialgirl έγραψε:Κουλό Νο 1: η ατάκα της Καρτάλως "της χρεώνεις το χαμένο σου έρωτα με την άλλη;;;" ΑΛΑΤΙΑ μαντάμ. Αυτή η άλλη έχει όνομα, τη λένε Μελίτα και είναι πολύ καλύτερή σου αν θες να ξέρεις, που θα πιάσεις στο στόμα σου τη Μελίτα εσύ. Ναι τον χρεώνει το χαμένο του έρωτα και στην Εύα και σε εσένα που λύσσαξες. Και μας απειλεί κι από πάνω το αρ΄χαίο μνημείο σε συντήρηση ότι αν μάθει η Εύα για τη Μελίτα δεν θα συγχωρήσει το Στέφανο ποτέ...Μωρε τι μας λες...και είχαμε μια σκασίλα τόσο μεγάλη που δεν θα φάμε για μια βδομάδα...δεν παίρνεις από το χεράκι τη νυφούλα σου vomit να μας αδειάσετε τη γωνιά;;Άντε μπράβο γιατί πολύ μας κάτσατε στο σβέρκο και θα πάθουμε αυχενικό στο τέλος.
Ας σκεφτόταν το ''χρεωμα'' πριν αποφασίσει -λίγο πριν τον απόλυτο- οτι θέλει να κάνει οικογένεια με την ξανθιά....
Δεν τον είδα να χαλιέται τότε, και έτσι πολύ καλα του λέμε....''Ας πρόσεχες...''
Ας πρόσεχες οταν αποφάσιζες να κάνεις οικογένεια με την Ευα 2-3 μήνες πριν....
Ας πρόσεχες οταν αποφάσιζες να παντρευτείς την Ευα χωρίς να σου βάλει κανεις το μαχαίρι στο λαιμό....
Ας πρόσεχες γενικώς....Αλλωστε λέει το σοφό ρητο ''Την υπογραφή σου και την ... να ξέρεις που την βάζεις....'' Δεν του φταίνε οι άλλοι αν δεν προσέχει....


Κουλό Νο 2: Θίχτηκε η ξανθιά αγαπημένη παναγιά που της είπε ο Στέφανος να μην την πρήζει. Σόρρυ κοπελιά αλλά εσύ έχεις υποστεί από το Μάνο τους χίλιους μύριους εξευτελισμούς (με δική σου συνέναιση βέβαια) και δεν σε πείραζε. Μέχρι ότι είσαι του δρόμου σου είπε, μέχρι που σε τουλούμιαζε κιόλας κι εσύ δεν αντιδρούσες. Κι έβαλες τα κλάματα επειδή σου είπε ο Στέφανος να μην τον πρήζεις;; Ναι ξέρω είσαι έγκυος και οι ορμόνες σου έχουν έρθει πάνω κάτω, αλλά όχι τέτοιες δικαιολογίες δεν πιάνουν σε εμάς γιατί εσύ και τότε που δεν ήσουν έγκυος ήσουν για τα σίδερα.
Πως φαίνεται Εύα μου ότι ποτέ στη ζωή σου δεν έχεις κάνει φυσιολογική σχέση...ΦΩΝΑΖΕΙ από χιλιόμετρα. Welcome to real life darling...Στις φυσιολογικές σχέσεις και στους φυσιολογικούς γάμους συμβαίνουν αυτά. Όλα τα ζευγάρια τσακώνονται και λογοφέρνουν και ενίοτςε πέφτει και κάνα μπινελίκι να ανάβουν τα αίματα και να γουστάρουμε. Γιατί πολύ απλά σε μια σχέση συνυπάρχουν δύο διαφορετικά άτομα με διαφορετικές προσωπικότητες, ανάγκες, επιθυμίες και απόψεις. Οπότε οι διαξιφισμοί και οι συγκρούσεις είναι αναπόφευκτες καλή μου. Δεν υπάρχει ζευγάρι που να μην διαφωνεί και να μην τσακώνεται. Και ναι έρχονται φορές που κι εσύ θα έχεις τα νεύρα σου και θα ξεσπάσεις σε ανύποπτο χρόνο, όπως και ο σύντροφός σου. Και ναι και ο Στέφανος είναι άνθρωπος με νευρικό σύστημα και του το έχετε κάνει τσατάλια.Κι έχει το δικαίωμα να στραβώνει κάποιες φορές. Αλλά ξέχασα εσύ με το Στέφανο δεν έχετε φυσιολογικό γάμο αλλά έχετε υπογράψει σύμβαση...Αορίστου χρόνου μεν..σύμβαση δε. Και όλα αυτά που λέω συμβαίνουν στις φυσιολογικές σχέσεις και όχι στα καραγκιοζιλίκια.

Δηλαδή εσύ θεωρείς σωστό να το κάνει ο Στέφανος? ή Επειδή το έκανε ο Μάνος, τι έγινε ας το κάνει και ο Στέφανος? Αφου την έβρισε ο ενας ας την βρίσει και ο άλλος? Τι λογική είναι αυτή?

Εδώ να σε ενημερώσω οτι έχω μια σχέση 3+ ετών, και ποτέ μα ποτέ δεν μου έχει μιλήσει έτσι/ούτε και εγώ, και ούτε τσακωνόμαστε. Εγώ έχω μάθει να σέβομαι τον άλλο που έχω δίπλα μου, να συζητάμε τα προβλήματα μας, και να μην ξεσπάμε ο ένας στον άλλον. Θα το θεωρούσα αυτό που λες λογικό, αν η Ευα με τον Στέφανο ήταν μαζι παντρεμένοι καμια 10αρια χρόνια, αλλα σε έναν γάμο εβδομαδων, αυτό που λες δεν βγάζει νοήμα....
Εκτός αν είμαι τόσο τυχερή εγώ, και έχω βρει τον ιδανικό συντροφο.....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 314 - Ημερομηνία 02-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μαρ 03, 2010 9:59 am

Materialgirl έγραψε:Πάντως το θεματάκι με τους γάμους στην εκκλησία είναι πολύ άκυρο. Τη Σαρακοστή δεν τελούνται γάμοι. Το λέω γιατί η σειρά διαδραματίζεται σε πραγματικό χρόνο. Όταν έχουμε Χριστούγεννα δείχνει ότι έχουν και στη σειρά, όταν έχουμε καθαρά δευτέρα και απόκριες έχουν και στη σειρά. Για το Πάσχα και τη σαρακοστή ισχύει το ίδιο. Λοιπόν γιατί κάνουν βλακίες πια;;

Χαχαχαχα αυτο δεν το χα παρατηρήσει!!!!! lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης