Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

+77
k@terinio-loukonoraki
edem4ever
ifigeneia1
evanna
Ntinaki Agapaei Petraki
angeliga
Antigoni!
CineFreak
FieryRed
Ezantakou
nikidanis
nora_oscar
KatsaroYpotheto
Vaso20
Morena
Penny
NATALITSA_LOUKITSA
fotinaki
Lyn
dt
angel_patra
trelh gia nora-louka
aggeliki
glgs
Vasouli
rachel
Aria
nellyjenn
νοριτσα
LIBRA
Izabella29
maraki_ch
JESSIE
irini
maeveline
loukasnora
gourounaki
gxnel
fanlouknor
maria_sab
diam rena
giwta20
anastasia20
jim7
pruedens
sarita
kelly
koukoumfkos
DESPOINA
noraloukas2
tzibirdika
anneliz_333
katerina--noraloukakos
Cancoon
elenp
figenaki
masoul
Evalia
Foulitsa
ebelina2007
soso
margaret10
panpetrakatsi
Nora&Loukas
mariannitaki
nora19
pasxalitsa
st@cy
Καρ-Mik
sifantid
anna_loukonoriki4ever!!
vs116117
$ofi@ loukakos + nora
manos for ever
loukitsa
evangeliap2808
Clarabelle
81 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap16%Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 16% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap34%Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 34% 
[ 46 ]
Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 13 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 135
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από gxnel Δευ Σεπ 20, 2010 12:56 am

ας σχολιασω και γω...εμενα μου αρεσε το επεισοδιο(δεν ξετρελαθηκα κιολας αλλα ενταξει)

ΜΕΛΙΤΑ:επαναστατρια με χρονοκαθυστερηση....τωρα την επιασε να φυγει απο το σπιτι...και το νεο σπιτι πολυ πολυτελεια ειχε μεσα...πως τα πηρε??με τις οικονομιες της???sisi

ΣΤΕΦΑΝΟΣ:αντε επιτελους να αρχισει να νευριαζει λιγο....

ΝΤΑΙΖΗ:η γνωστη τσ.....ρα...ελεος μου σπαει τα νευρα μονο που εμφανιζεται πλεον.....

ΜΠΕΛΛΟΣ:ασχολιαστος.....και κερατας και βλακας.....αααα ρε κουνια-μπελλο γυναικα που πας να βαλεις στη σπιταρονα σου.......πας να μας το παιξεις και μαγκας ainta

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ:λατρεψα...και με τα φιλια και με τις βολτες και με το χουφτωματακι μεχρι και με το καροτσερι...χαζομαριτσες ερωτευμενων(εχω δει πολυ χειροτερα)....μου αρεσε ο λουκας με την ερριετα.......με συγκινησε η ευχη της νορας...περιμενα και απο το λουκα για την νορα αλλα οκ.....

ΕΡΡΙΕΤΑ:....καλη....κατι κρυβει....diva μεγαλη παντως

ΛΕΥΤΕΡΗΣ: καλη εντυπωση μου εκανε για αρχη....δεν ξερω τι μπορει να κρυβει αλλα ειναι οκ για τωρα......

ΟΥΣΤΑ:δεν την συμπαθουσα γενικα και εξακολουθω.....μονο γραμματεα δεν την εχει η ερριετα....για ολες τισ δουλειες ειναι.....

ΑΝΤΙΓΟΝΗ: ΛΑΤΡΕΨΑ...η σκηνη με τον μπελλο ηταν ολα τα λεφτα.....με την βενταλια τησ και το υφος της....

ΡΟΥΣΣΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ:αχ αυτος ο κατρανιδηςhihi και η αμαλια οπως παντα Θεα......(το μαλλι δεν μου αρεσε πολυ Angel )


ΝΙΚΟΛΑΣ-ΕΥΑ-ΔΑΦΝΗ : Τρεμε νικολα τι σε περιμενει........καλη αρχη Δαφνη με την δουλεια....ωραιοτατη η Ευα......


Υ.Γ1 :γτ η Μελιτα εφυγε με ταξι για την νεα ζωη της???αμαξι δεν εχει???οταν θα παθει το τροχαιο θα το θυμηθει???
Υ.Γ2δανειστηκαμε κοκκινοπουλο για τη σκηνη του καψιματος????btw ωραιο το σπιτι στας εξοχας
Υ.Γ3 Ρε Χρηστο ελεος....βαστα και λιγο...αμεσως σου ειπε η οχια παμε και εφυγες???
Υ.Γ4 ΦΟΡΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΚΡΑΝΟΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ
Υ.Γ5 στην τελευταια σκηνη απο που ξεφυτρωσε η νταιζη????δεν εκλεισε ο στεφ την πορτα???κακως σε τετοιες εποχες που ζουμε κλειδαμπαρωνουμε...παρτα τωρα.....
Υ.Γ6 ΜΑΜΑ-ΜΠΑΜΠΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΩΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΤV ΟΠΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ??? Aww lmao xoxo
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από gourounaki Δευ Σεπ 20, 2010 12:56 am

κι εγώ μέτριο βρήκα το επεισόδιο.τους πιο πολλούς λόγους αναφέρατε πιο πάνω.έχω να προσθέσω ακόμα μερικούς...
1)τι ρούχα είναι αυτά που φοράνε στην Νόρα??????το κοντό μπλουζάκι που φαίνεται η κοιλια?τα φοράγαμε πριν 15 χρόνια.το ποθά φόρεμα?το πράσινο ζακετάκι μετά?χριστέ μου που τα βρίσκουν?
2)πραγματικά περίμενα κάτι ουσιαστικότερο από Κων/πολη
3)κόρη χατζηβασιλείου και λουκάσ?παίζει κάτι?καταπληκτικό σεντόνι πάντως φόραγε
4)μπορώ να μην ξανακούσω την μελίτα?δεν αντέχετε και η φωνή της αλλά και το ύφος της
5)λάτρευα τον Σταύρου αλλά σιγά σιγά αλλάζω γνώμη
6)γιατί έχοθν χαλάσει τόσο πολύ τον Νικόλα?έχει γίνει απλά ένας γκρινιάρης, τπτ περισσότερο

Θα περιμένω καλύτερα επεισόδια....

gourounaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από maria_sab Δευ Σεπ 20, 2010 12:56 am

Πολυ καλο το inception αλλα τα επεισοδια ως τωρα τουλαχιστον ηταν πλουσια σε μουσικη επενδυση...το σημερινο...δεν ξερω δεν... Rolling Eyes

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Σεπ 20, 2010 12:56 am

giwta20 έγραψε:ΑΚΜ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Πως πηρε το δανειο δεν καταλαβαινω.Για να παρεις δανειο οι τραπεζες ζητανε το εκκαθαριστικο της εφοριας ωστε να ξερουν το εισοδημα σου καταρχην και δευτερον να δουν αν τα οικονομικα σου σηκωνουν τις δοσεις που πρεπει να πληρωνεις καθε μηνα.Αρα αφου ειναι ανεργη πως πηρε δανειο;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από giwta20 Δευ Σεπ 20, 2010 12:56 am

ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΠΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΤΟ ΔΩ Razz

giwta20


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Σεπ 20, 2010 12:59 am

Δεν χρειαζεται ιδιαίτερη σκεψη giwta για το πως βρηκε χρηματα η Μελίτα ainta
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από maeveline Δευ Σεπ 20, 2010 12:59 am

αθλιο! γιατι δεν φημιζομαι ουτε για την ευγενεια μου ουτε για την επιεικεια μου... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 123796

δυο ωρες ανευρες...αργη εξελιξη και ανουσια... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 217138


λαμπρα σημεια που ξεχωριζαν(δυστυχως λιγα...)...


νταιζη αφου εφυγε ο μπελλος...σιγα μη σου αφησω την εδεμ...γελιο ενα...χαπατο μονιμα χαπατο σημειωσατε χ...

αντιγονη μπελλος...φοβερη η παπαδημητριου δωστε κι αλλο!

κατρανιδης-πεφανη....ποντοι ερμηνειων!

ο χρηστος που συνηθως με αφηνει αδιαφορη σημερα μου αρεσε...ειδικα στο σημειο που η πολυχρονιδη ανεβηκε στην μηχανη...

πολυχρονιδη παπαδημητριου...επισης δωστε κι αλλο...
αξια κορη αξιας μανας ..τελικα τα παιδια της αντιγοναρας ενα κατιτις με την πισινα το εχουν να δειτε ειναι καταγεγραμμενο στο dna τους δεν εξηγειται αλλιως! Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 558573

η παπα σημερα μου αρεσε...πρεπει να πω πως οι καλοκαιρινες διακοπες την ανανεωσαν(κυριως εμφανισιακα)...
βεβαια τωρα πως μετακομισε σε επιπλωμενο σπιτι και πως θα τα βγαλει περα δεν το συζηταμε..απο γονεικη παροχη πηγαμε σε διατροφη? who knows who cares... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz
το οτι ειναι κατα της εκτρωσης μου αρεσε αλλα δεν μπορεσα να μην σκεφτω εκεινη τη στιγμη οτι το εδωσαν ετσι ωστε να γινει πιο δραματικη η αποβολη αλλα αυτη ειναι απλα η αφοριστικη μου αποψη σαν πεζος ανθρωπος... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

ελα ρε εγινε αναφορα στο μανο απο την μαριλια..δεκτο..ο διαδικτυακος πατερας κανει τη διαφορα...

η ευα ποια γυμναστικη λεμε τωρα? που η γυναικα ειναι κουκλα(περσι αμεσως μετα την την γεννα ηταν η κοιλια πλακα..μετα ξαναφουσκωσε και καλα απο οτι ειδα στο τρειλερ αυριο θα ξαναγινει πλακα και τουμπαλιν? ο μι τζι δηλαδη!)
οκ παμε παρακατω...μοναδα μπουκαλα ξεκρεμαστη ...αντε να δουμε που θα την κολλησουμε και την πρωταγωνιστρια χωρις πρωταγωνιστικο ρολο... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

ο νικολας εγινε αρσενικη ελσα(για οποιον εβλεπε βερα)...μαλιστα.. Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

ομολογω ομως πως δαφνη-λευτερης στο βλεμμα μου αρεσαν καπως...
οι αναφορες της δαφνης περι ρεαλισμου της εποχης που διανυουμε ηταν το μονο λογικο σημερινο σημειο και συν αδιαμφησβητητο...

με ενοχλησε η κων/πολη παρα πολυ ομως!....διανυουμε περιοδο οικονομικης κρισης και τελικα η ουσια του ταξιδιου και τα γυρισματα στην πολη (που ολο και κατι κοστιζουν!) τι απεφεραν?..ποιο το νοημα οταν ουσιαστικα δεν ειδαμε τιποτα..απλα φαινεσθαι και τιποτα αλλο...καμια ουσια ...καροτσερη ειδαμε...εξωτερικες εικονες υποτιθεται ειδαμε...
ο λουκας και η νορα ξερετε οι αυθεντικοι 2 years ago ΠΟΥ ηταν????αναρωτιεμαι εγω τωρα...
καποιες σκηνες πλεοναζαν σε στομφο αλλες απλα υπηρχαν για να υπαρχουν και ως εκει...δεν ξεκιναμε καλα εχω εγω να πω αλλα ενταξει πεστε πως ειμαι αρνητικο ατομο και παμε παρακατω...
μου αρεσε ομως η νυχτερινη εικονα με το φιλι σαν σκηνοθετικη αποψη...
βεβαια με χαλασε και το consept πηγαμε διακοπες με τα λεφτα της πεθερας...ο λουκας που δεν σηκωνε μυγα στο σπαθι του σε αυτο το θεμα και που ουσιαστικα δεν ηθελε να επισκεφτει τα "πεθερικα" του το ταξιδακι στην πολη το δεχτηκε μια χαρα...μην τον ξανακουσω να βγαζει καντηλες για τους γονεις της νορας ο σωγαμπρος θα υστεριασωωω(παραπανω απο οτι εχω ηδη δηλαδη..)
και μετα?...απο τι πρεπει να συνελθει η νορα μου λετε?...απο τις διακοπες?...ε να παει και αλλες διακοπες αμα ειναι για να ξεκουραστει απο τις διακοπες... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz
πρεπει να ηταν η πρωτη φορα που λουκανορικες σκηνες δεν μου εκαναν τιποτα...

η λαμπου ..μμμ..μετρια αλλα μου αρεσε το ντυσιμο της αν και κατι πιο νεανικο θα της ταιριαζε...

οκ την αννα την ειδαμε να γεμισει την εικονα παμε παρακατω...
το σκαφος μου θυμισε αγγελο αντυπα την αμαρτια μου θα την πω... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 558573
΄
διακρινα χημεια εριεττας - στεφανου αλλα που και που λεω τωρα θα ακουσω...αλικη?..στρατοοο! Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

σαν ιδεα το καψιμο της νεκρης μου εβγαλε κατι σε γελοιο αλλα σαν εικονα με τον καπνο μου αρεσε... αλλα σε μερικα σημεια κουνουσε η καμερα και παει και η σκηνοθετικη αποψη... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

οι αναμνησεις του λευτερη δεν μου αρεσαν καθολου ομως...κακοπαιγμενες?...δεν ξερω τι εγινε αλλα το αποτελεσμα μετριο και μου θυμισε..την σειρα ερωτα...δεν ξερω το γιατι...
ο λευτερης μετριος...βασικα που και που τρωγοταν αλλα στο συνολο παραταιρος και ερμηνευτικα θελει δουλεια τουλαχιστον οπως το βλεπω εγω σαν τηλεθεατρια τηλεορασης...

συγνωμη τωρα αλλα...αγγελα-ηλιας????????????? ωραια το καταλαβαμε ο καρμικος γενιες δεν κοιταει.... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

και καπου εδω σκεφτηκα..ρε ηλια οκ η μαριλια..ο μαριος...ο αγγελος(που εγγονακι σου δεν ειναι αλλα ειναι του λαου) το νεφελακι γιατι το εχεις μονιμα στην απεξω? μια φορα το ειδες και αυτο για να νιωσεις καλυτερα οταν ειχες τις μαυρες με τις τυψεις πεστε τες και μαιρη..αλλα και αυτο εγγονακι ειναι δωσε λιγο προσοχη και απο κει...αμαρτια...

οι ευχες καλες...η εικονα ομορφη..αλλα πως να το κανουμε..ελεγες τωρα θα ξεπεταχτει ο μανος..αλλα εδω μανος...εκει μανος..που ειναι ο μανος..ΠΟΥΘΕΝΑ! και αυτο εγινε οδυνηρα προφανες... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 492869

αν και ομολογω πως η νυχτα των λεοντιδων των τιτανομεγιστων μου αρεσε ακομα πιο πολυ...α ρε κατρανιδη/πεφανη αξιααα...


δεν ξερω ομως σαν τηλεταινια κατι ελειπε...ηταν βαρετο για μενα..ανοστο...σαν να πηραν τους παντες απο τις διακοπες τους βιαια και ακομα δεν προσαρμοστηκαν ενα πραγμα...σαν να περιμενα και τωρα θα ξεκινησει το καλο..και τωρα..αλλα μαλλον στο περιμενε με αφησαν...σαν να εβλεπα μια αλλη σειρα ισως...δεν με ενθουσιασε καθολου και σαφως δεν με ελκυει στο να παρακολουθησω τη σειρα...

κατα τα αλλα δυο παρατηρησεις...

Α)το ποδαρικο της εδεμ για φετος το εκανε ο πετρακης..πρωτη σκηνη πρωτη εικονα..αντε και με το δεξι...

ΒΟΥ) και σορυ κιολας..αλλα τα μυστικα της εδεμ...δεν θα επρεπε να εχουν τελειωσει με τη σκηνη της νυχτας των λεωντιδων της πενταδας (6αδα περασμενα μεγαλεια διηγοντας τα να κλαις..) απο το να τελειωσουν με το καρταλεικο?...οκ δεν λεω ωραια σκηνη και το βλεμμα της πολυχρονιδη ολα τα λεφτα αλλα μηπως τωρα δινουμε βαρυτητα σε λαθος θεμα?...πιο ταιριαστο φιναλε θα ηταν το dust in the wind πιστευω και αυτο απο καποια που ποτε της δεν ξετρελαθηκε ιδιαιτερα απο την παρεα της φεγγαροπετριας (απο τοτε που ειπε αυτη την ατακα ο λουκας μου κολλησε.. Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 558573 )..

διαμαντια..δολοφονιες..καροτσερη..καψιμο αρχαιοτητα calling, νεα σκηνικα, φαμ φαταλ εκδικητρια σε εκδοση διακοπων ειδαμε..γυμναστηρια..κωνσταντινουπολη...κτλ κτλ ολα τα δαμε ..μονο τα μυστικα της εδεμ ελειπαν... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz
απο τα τρια χρονια προβολης της σειρας παντως και εχοντας παρακολουθησει και τις τρεις τηλεταινιες εναρξης αυτη ηταν σαφως η χειροτερη ....
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από pruedens Δευ Σεπ 20, 2010 1:00 am

α να τι ξεχασα ..την τρομερη σκηνη που η γυναικα του λευτερη πεθαινε και τι του ελεγε .......αχ τι γελιο ........να ξαναφτιαξει την ζωη του .......πες μου τωρα ποιος ανθρωπος που αιμμοραγει σκεφτεται ετσι........

ναι αγαπη μου θα το κανω......θα σε καψω και αργοτερα θα ξαναφτιαξω τη ζωη μου μια ξανθια ...που ο ερωτας της ζωης της εφυγε για αλλο σηριαλ......και την υποβαθμισαν....εμμμ που εφυγε για να γινει σωστος ανθρωπος.....και ερχεται και κανει διαδρομο καθε μερα.....

παντως αυτο για την Ευα μου την εσπασε.......καλες οι ραδιουργιες και το ξυλο με τον Στεφανο αλλα να εχει περισσοτερο screen time το Νταιζουλινι απ το Ευακι...ε πολυ παει.......

εδω βαλανε παλι το ιδιο τραγουδι....σερι.....μν το ξεχαασουμε...

pruedens


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από irini Δευ Σεπ 20, 2010 1:01 am

Θα πω λιγα πραγματακια για το σημερινο επισοδειο...

1)Μου αρεσε που οι πρωτες σκηνες ηταν με Νορα και Λουκα,αν και αυτο μου εδωσε την εντυπωση για ενα τελειο επισοδειο και τελικα απογοητευτηκα!!
2)Καλα η Μελιτα ετσι οπως την αφησαμε ετσι και την βρηκαμε,ξυνη και παρτακιας...που βρηκε τα λεφτα να παρει αυτο το σπιτι δεν ξερω...
3)Καλα για Μπελλο Νταιζη ΕΛΕΟΣ ομως...ποσο δουλεμα και ψεμα πια...καλα να παθει ο Μητσουλας,οπως εστρωσε θα κοιμηθει!!!
4)Αυτα τα δεκαωρα γυρισματα στην Κωσταντινουπολη βγηκαν 5 με 6 λεπτα Λουκανορικες σκηνες????Τι να πω..??Και ειχα διαβασει οτι θα βλεπαμε κι αλλα πραγματα.. Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 759401 αλλα σιγα μην τα βλεπαμε!!!
5)Υπεροχη σκηνη στην παραλια με ολη την παρεα,εκαναν τις ευχες τους!!!!!Πολυ μου αρεσε η σκηνη αυτη...και η ευχη της Νορας ηταν πολυ γλυκια και ομορφη!!!Ευχομαι απο αυτο να αρχισει και μια κουβεντα με τον Λουκα..ουσιαστικη κουβεντα..
6)Καλα ολο το σκηνικο με το Λευτερη με εκανε να βαρεθω πολυ....αμαν 500 φορες ειδαμε πως σκοτωθηκε η γυναικα του,και μετα να την καιει,νομιζα οτι ειχα πατησει καταλαθος κουμπι απο το τηλεκοντρολ και ηταν αλλο εργο!!Βαρεθηκα.... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Sleep


Οι σκηνες που αξιζαν πραγματικα σημερα ηταν πολυ λιγες....ψηφισα μετριο!!!!Και ψηφισα αυτο επειδη ειμαι στις καλες μου!!Προβλεπω οι τηλεθεατες να φευγουν ανα ομαδες....
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από giwta20 Δευ Σεπ 20, 2010 1:02 am

LOYKITSA NA ME ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ!

giwta20


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Σεπ 20, 2010 1:03 am

loukasnora έγραψε:
giwta20 έγραψε:ΑΚΜ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Πως πηρε το δανειο δεν καταλαβαινω.Για να παρεις δανειο οι τραπεζες ζητανε το εκκαθαριστικο της εφοριας ωστε να ξερουν το εισοδημα σου καταρχην και δευτερον να δουν αν τα οικονομικα σου σηκωνουν τις δοσεις που πρεπει να πληρωνεις καθε μηνα.Αρα αφου ειναι ανεργη πως πηρε δανειο;

μην το αναλυουμε τοσο πολυ....εδω ο λευτερης εκαψε την φιλη του μονος του σε ενα βουνο με τις αρκουδες....
ΕΛΕΟΣ...
που για να γινει αποτεφρωση στην ελλαδα πρεπει να πας στην βουλγαρια...

οσο για τη μελιτα μπορει να ειχε απο τη γιαγια της λεφτα στην τραπεζα...ποιος ξερει;
το θεμα ειναι οτι θελει να αλλαξει ζωη και το κανει.....δεν μενει στα λογια...
Cool
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Σεπ 20, 2010 1:03 am

Εγω δεν απογοητεύτηκα από το επεισόδιο γιατί λίγο πολύ αυτά περίμενα να δώ. Οταν μας έχουν διηγηθεί ήδη τις περισσότερες σκηνές, με τι αγωνία να τις δούμε? Η σκηνοθεσία απλά φροντισμένη, όπως πάντα, αλλά χωρις κάτι το ιδιαίτερο. Μπορώ να πώ οτι φρόντισαν κάπως περισσότερο τις σκηνές με το Λευτέρη. Πάντως αν σκεφτούμε οτι όλες αυτές οι σκηνές (+ πολλές ακόμη των επομένων επεισοδίων) γυρίστηκαν από τίς 19/8, είναι ένα επίτευγμα και δεν μπορούμε να έχουμε τις ίδιες απαιτήσεις που θα είχαμε για μία ταινία που προετοιμάζεται ένα χρόνο, γυρίζεται σε 6-8 μήνες και θέλει άλλους τόσους μήνες post production...
Η Μελίτα, αν θυμάμαι καλά, στο τελευταίο επεισόδιο του Β κύκλου ήταν όλο αγκαλιές και κλάματα με τους γονείς της και τους ζητούσε συγνώμη που τους αμφισβήτησε. Τι μεσολάβησε στον ένα μήνα διακοπών στο (οικογενειακό) σπίτι στη Σύρο ώστε να γυρίσει αποφασισμένη να ρίξει μαύρη πέτρα στην παλιά της ζωή και στους γονείς της και να πάει να ζήσει μόνη με το παιδί της (όσο καλά κι αν το είχε προετοιμάσει φαινόταν το καημένο οτι δεν ήθελε να φύγει), ενω έχει αποφασίσει να κρατήσει και το μωρό, αλλά χωρις βοήθεια. Και μάλιστα να τα έχει όλα ετοιμάσει στην εντέλεια (ενοίκιο, διακόσμηση κλπ. ) ώστε να φύγει την ίδια ημέρα που επέστρεψε? Συμφωνώ στο να ανεξαρτοποιηθεί, αλλά αυτά γίνονται με ρέγουλα και όχι στο άψε σβήσε, αλλιώς κερδίζεις με το σπαθί σου τον χαρακτηρισμό της αλλοπρόσαλης και της παράλογης. Κι επίσης παράλογο μου φάνηκε με το που είδε το Στέφανο, να τον αποφεύγει σαν να είναι λεπρός και να απειλεί να φωνάξει την αστυνομία.... Μέτρο δεν υπάρχει σ'αυτή τη κοπέλλα ? Εμεινε κι ο άλλος να την κοιτάει, τι άλλο να κάνει μ'αυτήν που έμπλεξε?
Η Νταίζη μου τη δίνει πάρα πολύ, και θα περάσουμε άσχημες στιγμές με τις δολοπλοκίες της. Ανυπομονώ να δώ τη βουτιά στην πισίνα, τουλάχιστον κάποιος έκανε πράξη πάνω της αυτά που απειλούσε να κάνει εκείνη στη μάνα της...
Τον Λευτέρη θα περιμένω για να τον κρίνω, αλλά στη δραματική σκηνή με τη γυναίκα του δεν μου μετέδωσε τίποτε. Η Εριέττα μοιάζει σαν κόρη βαθύπλουτου, περιμένω να δώ ωραίες σκηνές της με όλους... Να πώ οτι και ο Χρήστος και ο Νικόλας έχουν ομορφήνει, κι ότι οι ευχές που έκανε η παρέα, όσο μετριοπαθείς κι αν ήταν, δεν πρόκειται να πραγματοποιηθούν, απ'όσα ακούσαμε για τα προσεχώς, οπότε καλύτερα να εύχονται ό,τι ΔΕΝ θέλουν να τους συμβούν, για να πετύχουν αυτά που θέλουν.
Τελειώνοντας να πω οτι δεν γίνεται μιά καθημερινή σειρά που κρατάει τρία χρόνια, να ασχολείται μόνο με τα πέντε ή έξη άτομα μιάς παρέας, πρέπει να διευρυνθεί το σκηνικό, όπως γίνεται εδώ, αλλιώς θα πάθουμε κλειστοφοβία. Αλλωστε όλοι οι νέοι συμπλέκονται με τους προηγούμενους, και είναι γνωστό οτι το έργο αυτό δεν έχει πρωταγωνιστές, όλοι μοιράζονται τη δράση εξ ίσου. Τέλος , να συγχαρώ το Αλέξανδρο Σταύρου που για μία ακόμη φορά μας έδωσε μαθήματα ήθους και επαγγελματισμού, μην επιδιώκοντας να μπεί από τους πρώτους στούς τίτλους, όπως δικαιούτο, αλλά αρκούμενος στη "ειδική" θέση που κατείχε και πέρσυ, μαζί με τον μεγάλο κ. Αρτζόγλου....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Δευ Σεπ 20, 2010 1:04 am

[quote="maeveline"]αθλιο! γιατι δεν φημιζομαι ουτε για την ευγενεια μου ουτε για την επιεικεια μου... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 123796

δυο ωρες ανευρες...αργη εξελιξη και ανουσια... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 217138


λαμπρα σημεια που ξεχωριζαν(δυστυχως λιγα...)...


νταιζη αφου εφυγε ο μπελλος...σιγα μη σου αφησω την εδεμ...γελιο ενα...χαπατο μονιμα χαπατο σημειωσατε χ...

αντιγονη μπελλος...φοβερη η παπαδημητριου δωστε κι αλλο!

κατρανιδης-πεφανη....ποντοι ερμηνειων!

ο χρηστος που συνηθως με αφηνει αδιαφορη σημερα μου αρεσε...ειδικα στο σημειο που η πολυχρονιδη ανεβηκε στην μηχανη...

πολυχρονιδη παπαδημητριου...επισης δωστε κι αλλο...
αξια κορη αξιας μανας ..τελικα τα παιδια της αντιγοναρας ενα κατιτις με την πισινα το εχουν να δειτε ειναι καταγεγραμμενο στο dna τους δεν εξηγειται αλλιως! Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 558573

η παπα σημερα μου αρεσε...πρεπει να πω πως οι καλοκαιρινες διακοπες την ανανεωσαν(κυριως εμφανισιακα)...
βεβαια τωρα πως μετακομισε σε επιπλωμενο σπιτι και πως θα τα βγαλει περα δεν το συζηταμε..απο γονεικη παροχη πηγαμε σε διατροφη? who knows who cares... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz
το οτι ειναι κατα της εκτρωσης μου αρεσε αλλα δεν μπορεσα να μην σκεφτω εκεινη τη στιγμη οτι το εδωσαν ετσι ωστε να γινει πιο δραματικη η αποβολη αλλα αυτη ειναι απλα η αφοριστικη μου αποψη σαν πεζος ανθρωπος... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

ελα ρε εγινε αναφορα στο μανο απο την μαριλια..δεκτο..ο διαδικτυακος πατερας κανει τη διαφορα...

η ευα ποια γυμναστικη λεμε τωρα? που η γυναικα ειναι κουκλα(περσι αμεσως μετα την την γεννα ηταν η κοιλια πλακα..μετα ξαναφουσκωσε και καλα απο οτι ειδα στο τρειλερ αυριο θα ξαναγινει πλακα και τουμπαλιν? ο μι τζι δηλαδη!)
οκ παμε παρακατω...μοναδα μπουκαλα ξεκρεμαστη ...αντε να δουμε που θα την κολλησουμε και την πρωταγωνιστρια χωρις πρωταγωνιστικο ρολο... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

ο νικολας εγινε αρσενικη ελσα(για οποιον εβλεπε βερα)...μαλιστα.. Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

ομολογω ομως πως δαφνη-λευτερης στο βλεμμα μου αρεσαν καπως...
οι αναφορες της δαφνης περι ρεαλισμου της εποχης που διανυουμε ηταν το μονο λογικο σημερινο σημειο και συν αδιαμφησβητητο...

με ενοχλησε η κων/πολη παρα πολυ ομως!....διανυουμε περιοδο οικονομικης κρισης και τελικα η ουσια του ταξιδιου και τα γυρισματα στην πολη (που ολο και κατι κοστιζουν!) τι απεφεραν?..ποιο το νοημα οταν ουσιαστικα δεν ειδαμε τιποτα..απλα φαινεσθαι και τιποτα αλλο...καμια ουσια ...καροτσερη ειδαμε...εξωτερικες εικονες υποτιθεται ειδαμε...
ο λουκας και η νορα ξερετε οι αυθεντικοι 2 years ago ΠΟΥ ηταν????αναρωτιεμαι εγω τωρα...
καποιες σκηνες πλεοναζαν σε στομφο αλλες απλα υπηρχαν για να υπαρχουν και ως εκει...δεν ξεκιναμε καλα εχω εγω να πω αλλα ενταξει πεστε πως ειμαι αρνητικο ατομο και παμε παρακατω...
μου αρεσε ομως η νυχτερινη εικονα με το φιλι σαν σκηνοθετικη αποψη...
βεβαια με χαλασε και το consept πηγαμε διακοπες με τα λεφτα της πεθερας...ο λουκας που δεν σηκωνε μυγα στο σπαθι του σε αυτο το θεμα και που ουσιαστικα δεν ηθελε να επισκεφτει τα "πεθερικα" του το ταξιδακι στην πολη το δεχτηκε μια χαρα...μην τον ξανακουσω να βγαζει καντηλες για τους γονεις της νορας ο σωγαμπρος θα υστεριασωωω(παραπανω απο οτι εχω ηδη δηλαδη..)
και μετα?...απο τι πρεπει να συνελθει η νορα μου λετε?...απο τις διακοπες?...ε να παει και αλλες διακοπες αμα ειναι για να ξεκουραστει απο τις διακοπες... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz
πρεπει να ηταν η πρωτη φορα που λουκανορικες σκηνες δεν μου εκαναν τιποτα...

η λαμπου ..μμμ..μετρια αλλα μου αρεσε το ντυσιμο της αν και κατι πιο νεανικο θα της ταιριαζε...

οκ την αννα την ειδαμε να γεμισει την εικονα παμε παρακατω...
το σκαφος μου θυμισε αγγελο αντυπα την αμαρτια μου θα την πω... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 558573
΄
διακρινα χημεια εριεττας - στεφανου αλλα που και που λεω τωρα θα ακουσω...αλικη?..στρατοοο! Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

σαν ιδεα το καψιμο της νεκρης μου εβγαλε κατι σε γελοιο αλλα σαν εικονα με τον καπνο μου αρεσε... αλλα σε μερικα σημεια κουνουσε η καμερα και παει και η σκηνοθετικη αποψη... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

οι αναμνησεις του λευτερη δεν μου αρεσαν καθολου ομως...κακοπαιγμενες?...δεν ξερω τι εγινε αλλα το αποτελεσμα μετριο και μου θυμισε..την σειρα ερωτα...δεν ξερω το γιατι...
ο λευτερης μετριος...βασικα που και που τρωγοταν αλλα στο συνολο παραταιρος και ερμηνευτικα θελει δουλεια τουλαχιστον οπως το βλεπω εγω σαν τηλεθεατρια τηλεορασης...

συγνωμη τωρα αλλα...αγγελα-ηλιας????????????? ωραια το καταλαβαμε ο καρμικος γενιες δεν κοιταει.... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

και καπου εδω σκεφτηκα..ρε ηλια οκ η μαριλια..ο μαριος...ο αγγελος(που εγγονακι σου δεν ειναι αλλα ειναι του λαου) το νεφελακι γιατι το εχεις μονιμα στην απεξω? μια φορα το ειδες και αυτο για να νιωσεις καλυτερα οταν ειχες τις μαυρες με τις τυψεις πεστε τες και μαιρη..αλλα και αυτο εγγονακι ειναι δωσε λιγο προσοχη και απο κει...αμαρτια...

οι ευχες καλες...η εικονα ομορφη..αλλα πως να το κανουμε..ελεγες τωρα θα ξεπεταχτει ο μανος..αλλα εδω μανος...εκει μανος..που ειναι ο μανος..ΠΟΥΘΕΝΑ! και αυτο εγινε οδυνηρα προφανες... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 492869

αν και ομολογω πως η νυχτα των λεοντιδων των τιτανομεγιστων μου αρεσε ακομα πιο πολυ...α ρε κατρανιδη/πεφανη αξιααα...


δεν ξερω ομως σαν τηλεταινια κατι ελειπε...ηταν βαρετο για μενα..ανοστο...σαν να πηραν τους παντες απο τις διακοπες τους βιαια και ακομα δεν προσαρμοστηκαν ενα πραγμα...σαν να περιμενα και τωρα θα ξεκινησει το καλο..και τωρα..αλλα μαλλον στο περιμενε με αφησαν...σαν να εβλεπα μια αλλη σειρα ισως...δεν με ενθουσιασε καθολου και σαφως δεν με ελκυει στο να παρακολουθησω τη σειρα...

κατα τα αλλα δυο παρατηρησεις...

Α)το ποδαρικο της εδεμ για φετος το εκανε ο πετρακης..πρωτη σκηνη πρωτη εικονα..αντε και με το δεξι...

ΒΟΥ) και σορυ κιολας..αλλα τα μυστικα της εδεμ...δεν θα επρεπε να εχουν τελειωσει με τη σκηνη της νυχτας των λεωντιδων της πενταδας (6αδα περασμενα μεγαλεια διηγοντας τα να κλαις..) απο το να τελειωσουν με το καρταλεικο?...οκ δεν λεω ωραια σκηνη και το βλεμμα της πολυχρονιδη ολα τα λεφτα αλλα μηπως τωρα δινουμε βαρυτητα σε λαθος θεμα?...πιο ταιριαστο φιναλε θα ηταν το dust in the wind πιστευω και αυτο απο καποια που ποτε της δεν ξετρελαθηκε ιδιαιτερα απο την παρεα της φεγγαροπετριας (απο τοτε που ειπε αυτη την ατακα ο λουκας μου κολλησε.. Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 558573 )..

διαμαντια..δολοφονιες..καροτσερη..καψιμο αρχαιοτητα calling, νεα σκηνικα, φαμ φαταλ εκδικητρια σε εκδοση διακοπων ειδαμε..γυμναστηρια..κωνσταντινουπολη...κτλ κτλ ολα τα δαμε ..μονο τα μυστικα της εδεμ ελειπαν... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz
απο τα τρια χρονια προβολης της σειρας παντως και εχοντας παρακολουθησει και τις τρεις τηλεταινιες εναρξης αυτη ηταν σαφως η χειροτερη ....nge]συμφωνω απολυτα μαζι σου σε ολα...
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 20, 2010 1:06 am

anastasia20 έγραψε:
loukasnora έγραψε:
giwta20 έγραψε:ΑΚΜ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Πως πηρε το δανειο δεν καταλαβαινω.Για να παρεις δανειο οι τραπεζες ζητανε το εκκαθαριστικο της εφοριας ωστε να ξερουν το εισοδημα σου καταρχην και δευτερον να δουν αν τα οικονομικα σου σηκωνουν τις δοσεις που πρεπει να πληρωνεις καθε μηνα.Αρα αφου ειναι ανεργη πως πηρε δανειο;

μην το αναλυουμε τοσο πολυ....εδω ο λευτερης εκαψε την φιλη του μονος του σε ενα βουνο με τις αρκουδες....
ΕΛΕΟΣ...
που για να γινει αποτεφρωση στην ελλαδα πρεπει να πας στην βουλγαρια...

οσο για τη μελιτα μπορει να ειχε απο τη γιαγια της λεφτα στην τραπεζα...ποιος ξερει;
το θεμα ειναι οτι θελει να αλλαξει ζωη και το κανει.....δεν μενει στα λογια...
Cool

Μα στα λόγια μένει!!!

Οταν κάνει μια μισή επανάσταση , καλύτερα να μην την κάνει!

Εκραζε τον Πέτρο για τα βρώμικα λεφτα, αλλα τα χρησιμοπιούσε, τώρα θέλει να ανεξαρτητοποιηθεί, αλλα νοικιάζει και επιπλώνει σπίτια απο το πουθενα!!!

Επανάσταση με ξένες πλάτες???

Σπουδαία Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Σεπ 20, 2010 1:06 am

giwta20 έγραψε:LOYKITSA NA ME ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ!

Ο μόνος που μπορει να στηριξει οικονομικα τη Μελίτα ειναι ο μπαμπας της δεν θέλει ιδιαίτερη φαντασια μιας και απο τη συνεργασια της με τη Δαφνη η Μπεκρουλίτα τα λιγοστα χρηματα που κέρδισε να σπαταλησε στο Τζόνι το Ουσισκι στην καντίναsfyr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Δευ Σεπ 20, 2010 1:07 am

Μαζευτηκαμε, λοιπον, σε ενα σπιτι εγω και οι 2 κολλητοι μου για να δουμε το σημερινο, εκ των οποιων ο ενας δεν ειχε ξαναδει λεπτο απο τη σειρα!! Το τι σχολιο πηγαινε κ ερχοταν, δεν περιγραφεται!!! Κοροιδευε και ο ασχετος ο ανθρωπος!!! Ακουσον ακουσον!!

Ψηφισα ΑΣΧΗΜΟ γιατι απογοητευτηκα παντελως, αν εξαιρεσεις καποια συγκεκριμενα σημεια, τα οποια και παλι με το ζορι μου φανηκαν αξιολογα!!
Δεν εχω καθολου το κουραγιο να κατσω να σχολιασω αποψε!! Μα καθολου ομως!!!

Πρωτίστως, θα ηθελα να δωσω απειρα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην καταπληκτικη ΤΖΙΝΑ, για το σχολιασμο του τελευταιου της προηγουμενης σεζον/σειρας/αδυναμιας!! Απιστευτος σχολιασμος, αλλά δεν προλαβα να τοποθετηθω επι του θεματος!!! : respect :

Τα υπολοιπα αυριο, αν και οχι με ιδιαιτερη ζωηραδα!!!

Και κατι για το τελος αποψε:
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΝΟΣ!!!! Snif
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από margaret10 Δευ Σεπ 20, 2010 1:07 am

Συμφωνω με ολους οσον αφορα την Μελιτα, ως συνηθως, ξυνισμενη και της φταινε ολοι και ολα και τωρα που ειναι εγκυος, που η Νεφελη ναι εχει ψυχολογικα προβληματα και τον πατερα της μιλια μακρια, ηρθε η ωρα να αλλαξει περιβαλλον το παιδι, να απομακρυνθει απο τους παππουδες και ολα θα κυλησουν καλα οπως ειπε και η μαμα Μελιτα.Αλλωστε μιλησε πολυ!!!!! με το παιδι στη Συρο και το παιδι καταλαβε τις αναγκες της μαμας και συμφωνησε, ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!! Δεν την στελνουν γενικα μακρια λεω εγω? ας παει και αυτη στην Αμερικη, καπου που να μην την βλεπουμε και να μην την ακουμε.

Επισης οπως ολοι προαναφερατε σπιτι ετοιμο και τσιλικο, συνηθως οταν εισαι ταπι και χωρις δουλεια αντε να βαλεις ενα κρεββατι μεσα, ενα ψυγειο και μια κουζινα, δεν το επιπλωνεις πληρως, μηπως πηρε κανα δανειο η κοπελα? αλλα χωρις δουλεια πως θα το πληρωσει?Αχ καημενο Μελιτακι δυσκολη η ζωη της φτωχης και αμοιρης κοπελας που διαλεξες, που ειναι ο κηπος με την ιδιωτικη παιδικη χαρα που επαιζε το Νεφελακι, τωρα καταδεχτηκες να το πας στις δημοσιες κουνιες? ντροπη......

Ασε που το παιδακι στο ειπε, προτιμα το προηγουμενο σπιτι, αλλα οταν σε κοψει και εσενα η αναγκη σε ολα τα επιπεδα θα ξαναθυμηθεις το μπαμπα και τη μαμα.


Ο Λευτερης για εμενα ειναι ενας ωραιος ηρωας, οπως ανεφερα και σε προηγουμενο post μου ειναι εξαιρετικος ηθοποιος για οποιον τον γνωριζει και τον εχει παρακολουθησει γενικα.Επισης η Ευα ναι ειναι ομορφη , κλασσατη αλλα ο ερωτας δεν παει με την κλαση, την ομορφια και οτι αλλο, εκει μιλαει η καρδια και δεν κανει διαχωρισμους. Πιστευω θα εχει ενα ενδιαφερον η σχεση που θα αναπτυχθει μεταξυ εκεινου και της Ευας και οχι μονο, θα μπερδευτει και 3ος στην ιστορια τους.

Ο Λουκας και η Νορα τζαμπα ταξιδι εκαναν, η Κων/πολη ειναι τοσο ομορφη πολη και τι ειδαμε?Επισης στη σκηνη με το μπαλκονι μαυρη μαυριλα πλακωσε και δεν βλεπαμε καθως επισης και δεν ακουγαμε, περιμενα να δω περισσοτερα απο αυτο το ταξιδι και απο αυτους τους 2 επισης.Πολυ μπερδεμενα μας τα ελεγαν.....

Και μια παρακληση, ο Παναγιωτης Πετρακης εχει μια θαυμασια φωνη, το βρηκα πολυ ατοπο να δειχνει στη Νορα πως τραγουδιεται το καροτσερη .Μην ψαχνουν ευκαιρια στη σειρα να μας δειξουν οτι ειναι τραγουδιστης, το ξερουμε και τον εχουμε ακουσει σε πολυ καλυτερα πραγματα, μην τον ξεφτιλιζουν ετσι.

Οντως η παρεα ειναι σαν να εχει μπει σε 2η μοιρα, βλεπω την Νταιζη να παιρνει πρωτια και το κουταβι της ο Μπελλος απο πισω.Ειναι αηδια οι δυο τους.Αλλα ο Χρησταρας δεν επρεπε να κοιμηθει μαζι της, να της δωσει 2 χαστουκια να ερθει στα ισα της επρεπε, ετσι αγαπαει αυτη? τον πουλαει συνεχεια για εναν καλο γαμο και μετα του κουνιεται.Θα μας χαλασουν και τον Χρηστο τωρα? Που ειναι ο σκληρος και μυστηριωδης τυπος που γνωρισαμε? μας αλλοιωνουν τους ηρωες και με χαλαει αυτο.

Οπως ειπα ομως ηταν η αρχη αντε να δουμε τι θα επακολουθησει, θελω δυνατη 3η σεζον, καλα ηταν σημερα δεν λεω αλλα χλιαρα, το ξαναειπα περιμενα περισσοτερη δραση.....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Σεπ 20, 2010 1:09 am

anastasia20 έγραψε:
loukasnora έγραψε:
giwta20 έγραψε:ΑΚΜ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Πως πηρε το δανειο δεν καταλαβαινω.Για να παρεις δανειο οι τραπεζες ζητανε το εκκαθαριστικο της εφοριας ωστε να ξερουν το εισοδημα σου καταρχην και δευτερον να δουν αν τα οικονομικα σου σηκωνουν τις δοσεις που πρεπει να πληρωνεις καθε μηνα.Αρα αφου ειναι ανεργη πως πηρε δανειο;

μην το αναλυουμε τοσο πολυ....εδω ο λευτερης εκαψε την φιλη του μονος του σε ενα βουνο με τις αρκουδες....
ΕΛΕΟΣ...
που για να γινει αποτεφρωση στην ελλαδα πρεπει να πας στην βουλγαρια...

οσο για τη μελιτα μπορει να ειχε απο τη γιαγια της λεφτα στην τραπεζα...ποιος ξερει;
το θεμα ειναι οτι θελει να αλλαξει ζωη και το κανει.....δεν μενει στα λογια...
Cool


Τότε με συγχωρείς αλλά είναι κατάπτυστη
Αν είχε δικά της χρήματα και όταν η Δάφνη κινδύνευε με σύλληψη ενώ ήξερε οτι το 1/4 περίπου των χρεών της αναλογούσε δεν έβαλε το χέρι στην τσέπη είναι για φτύσιμο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Σεπ 20, 2010 1:12 am

gxnel έγραψε:ας σχολιασω και γω...εμενα μου αρεσε το επεισοδιο(δεν ξετρελαθηκα κιολας αλλα ενταξει)

ΜΕΛΙΤΑ:επαναστατρια με χρονοκαθυστερηση....τωρα την επιασε να φυγει απο το σπιτι...και το νεο σπιτι πολυ πολυτελεια ειχε μεσα...πως τα πηρε??με τις οικονομιες της???sisi

ΣΤΕΦΑΝΟΣ:αντε επιτελους να αρχισει να νευριαζει λιγο....

ΝΤΑΙΖΗ:η γνωστη τσ.....ρα...ελεος μου σπαει τα νευρα μονο που εμφανιζεται πλεον.....

ΜΠΕΛΛΟΣ:ασχολιαστος.....και κερατας και βλακας.....αααα ρε κουνια-μπελλο γυναικα που πας να βαλεις στη σπιταρονα σου.......πας να μας το παιξεις και μαγκας ainta

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ:λατρεψα...και με τα φιλια και με τις βολτες και με το χουφτωματακι μεχρι και με το καροτσερι...χαζομαριτσες ερωτευμενων(εχω δει πολυ χειροτερα)....μου αρεσε ο λουκας με την ερριετα.......με συγκινησε η ευχη της νορας...περιμενα και απο το λουκα για την νορα αλλα οκ.....

ΕΡΡΙΕΤΑ:....καλη....κατι κρυβει....diva μεγαλη παντως

ΛΕΥΤΕΡΗΣ: καλη εντυπωση μου εκανε για αρχη....δεν ξερω τι μπορει να κρυβει αλλα ειναι οκ για τωρα......

ΟΥΣΤΑ:δεν την συμπαθουσα γενικα και εξακολουθω.....μονο γραμματεα δεν την εχει η ερριετα....για ολες τισ δουλειες ειναι.....

ΑΝΤΙΓΟΝΗ: ΛΑΤΡΕΨΑ...η σκηνη με τον μπελλο ηταν ολα τα λεφτα.....με την βενταλια τησ και το υφος της....

ΡΟΥΣΣΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ:αχ αυτος ο κατρανιδηςhihi και η αμαλια οπως παντα Θεα......(το μαλλι δεν μου αρεσε πολυ Angel )


ΝΙΚΟΛΑΣ-ΕΥΑ-ΔΑΦΝΗ : Τρεμε νικολα τι σε περιμενει........καλη αρχη Δαφνη με την δουλεια....ωραιοτατη η Ευα......


Υ.Γ1 :γτ η Μελιτα εφυγε με ταξι για την νεα ζωη της???αμαξι δεν εχει???οταν θα παθει το τροχαιο θα το θυμηθει???
Υ.Γ2δανειστηκαμε κοκκινοπουλο για τη σκηνη του καψιματος????btw ωραιο το σπιτι στας εξοχας
Υ.Γ3 Ρε Χρηστο ελεος....βαστα και λιγο...αμεσως σου ειπε η οχια παμε και εφυγες???
Υ.Γ4 ΦΟΡΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΚΡΑΝΟΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ
Υ.Γ5 στην τελευταια σκηνη απο που ξεφυτρωσε η νταιζη????δεν εκλεισε ο στεφ την πορτα???κακως σε τετοιες εποχες που ζουμε κλειδαμπαρωνουμε...παρτα τωρα.....
Υ.Γ6 ΜΑΜΑ-ΜΠΑΜΠΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΩΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΤV ΟΠΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ??? Aww lmao xoxo


Υπέροχος σχολιασμός! : respect :

Όσο για την Μελίτα μη το κουράζουμε,ένα ειναι σίγουρο θα γελάσουμε πολύ μαζί της!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Σεπ 20, 2010 1:13 am

Καρ-Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
loukasnora έγραψε:
giwta20 έγραψε:ΑΚΜ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Πως πηρε το δανειο δεν καταλαβαινω.Για να παρεις δανειο οι τραπεζες ζητανε το εκκαθαριστικο της εφοριας ωστε να ξερουν το εισοδημα σου καταρχην και δευτερον να δουν αν τα οικονομικα σου σηκωνουν τις δοσεις που πρεπει να πληρωνεις καθε μηνα.Αρα αφου ειναι ανεργη πως πηρε δανειο;

μην το αναλυουμε τοσο πολυ....εδω ο λευτερης εκαψε την φιλη του μονος του σε ενα βουνο με τις αρκουδες....
ΕΛΕΟΣ...
που για να γινει αποτεφρωση στην ελλαδα πρεπει να πας στην βουλγαρια...

οσο για τη μελιτα μπορει να ειχε απο τη γιαγια της λεφτα στην τραπεζα...ποιος ξερει;
το θεμα ειναι οτι θελει να αλλαξει ζωη και το κανει.....δεν μενει στα λογια...
Cool

Μα στα λόγια μένει!!!

Οταν κάνει μια μισή επανάσταση , καλύτερα να μην την κάνει!

Εκραζε τον Πέτρο για τα βρώμικα λεφτα, αλλα τα χρησιμοπιούσε, τώρα θέλει να ανεξαρτητοποιηθεί, αλλα νοικιάζει και επιπλώνει σπίτια απο το πουθενα!!!

Επανάσταση με ξένες πλάτες???

Σπουδαία Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

μα το εγραψα και πανω...
μπορει να της ειχε αφησει λεφτα η γιαγια της στην τραπεζα...
μπορει να ειχε κληρονομησει τιποτα απο κανεναν θειο;
μπορει παλιοτερα να ειχε κερδισει το λοτο και να ειχε βαλει λεφτα στην ακρη...

πολλα μπορει...
δεν μας εχουν πει οτι χρησιμοποιει τα λεφτα του ρουσσου...

αυτο που θελουν να περασουν οι σεναριογραφοι ειναι οτι η μελιτα ανεξαρτητοποιειται....δεν μενουν στις λεπτομερειες....
εφυγε απο τους γονεις της και παει να τα βγαλει περα μονη της...αυτη ειναι η ουσια....

clarabelle μπορει να μης της εφταναν τοσα λεφτα...μπορει τα λεφτα να ηταν ισα ισα για να νοικιασει ενα σπιτι...και μετα θα βρει δουλεια και θα τα βγαλει περα...

υπαρχουν πολλα μπορει...
αλλα η ουσια ειναι μια...η μελιτα παιρνει τη ζωη στα χερια της...φευγει απο το σπιτι της και απο τη βολη της....

για εμενα αυτο μου αρκει...

go μελιτα.... Cool sm
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Σεπ 20, 2010 1:15 am

anastasia20 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
loukasnora έγραψε:
giwta20 έγραψε:ΑΚΜ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Πως πηρε το δανειο δεν καταλαβαινω.Για να παρεις δανειο οι τραπεζες ζητανε το εκκαθαριστικο της εφοριας ωστε να ξερουν το εισοδημα σου καταρχην και δευτερον να δουν αν τα οικονομικα σου σηκωνουν τις δοσεις που πρεπει να πληρωνεις καθε μηνα.Αρα αφου ειναι ανεργη πως πηρε δανειο;

μην το αναλυουμε τοσο πολυ....εδω ο λευτερης εκαψε την φιλη του μονος του σε ενα βουνο με τις αρκουδες....
ΕΛΕΟΣ...
που για να γινει αποτεφρωση στην ελλαδα πρεπει να πας στην βουλγαρια...

οσο για τη μελιτα μπορει να ειχε απο τη γιαγια της λεφτα στην τραπεζα...ποιος ξερει;
το θεμα ειναι οτι θελει να αλλαξει ζωη και το κανει.....δεν μενει στα λογια...
Cool

Μα στα λόγια μένει!!!

Οταν κάνει μια μισή επανάσταση , καλύτερα να μην την κάνει!

Εκραζε τον Πέτρο για τα βρώμικα λεφτα, αλλα τα χρησιμοπιούσε, τώρα θέλει να ανεξαρτητοποιηθεί, αλλα νοικιάζει και επιπλώνει σπίτια απο το πουθενα!!!

Επανάσταση με ξένες πλάτες???

Σπουδαία Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

μα το εγραψα και πανω...
μπορει να της ειχε αφησει λεφτα η γιαγια της στην τραπεζα...
μπορει να ειχε κληρονομησει τιποτα απο κανεναν θειο;
μπορει παλιοτερα να ειχε κερδισει το λοτο και να ειχε βαλει λεφτα στην ακρη...

πολλα μπορει...
δεν μας εχουν πει οτι χρησιμοποιει τα λεφτα του ρουσσου...

αυτο που θελουν να περασουν οι σεναριογραφοι ειναι οτι η μελιτα ανεξαρτητοποιειται....δεν μενουν στις λεπτομερειες....
εφυγε απο τους γονεις της και παει να τα βγαλει περα μονη της...αυτη ειναι η ουσια....

clarabelle μπορει να μης της εφταναν τοσα λεφτα...μπορει τα λεφτα να ηταν ισα ισα για να νοικιασει ενα σπιτι...και μετα θα βρει δουλεια και θα τα βγαλει περα...

υπαρχουν πολλα μπορει...
αλλα η ουσια ειναι μια...η μελιτα παιρνει τη ζωη στα χερια της...φευγει απο το σπιτι της και απο τη βολη της....

για εμενα αυτο μου αρκει...

go μελιτα.... Cool sm

Για να επιπλωσεις και να νοικιάσεις-αγοράσεις το νεο σπίτι της Μελίτας θέλει ρευστο όχι πενταροδεκάρες της γιαγιας!
άρα.....Εγω ανεξαρτητοποιηση δεν βλέπω αλλα ψυχολογικο εκβιασμο στη μαμα της Αμαλία που της σταθηκε όσο κανενας
Ντροπη της sfyr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από maeveline Δευ Σεπ 20, 2010 1:17 am

ξεχασα να κανω αλλη μια παρατηρηση...

οταν ανεβαινουμε σε μηχανες φοραμε κρανος και ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 20, 2010 1:17 am

anastasia20 έγραψε:
μα το εγραψα και πανω...
μπορει να της ειχε αφησει λεφτα η γιαγια της στην τραπεζα...
μπορει να ειχε κληρονομησει τιποτα απο κανεναν θειο;
μπορει παλιοτερα να ειχε κερδισει το λοτο και να ειχε βαλει λεφτα στην ακρη...

πολλα μπορει...
δεν μας εχουν πει οτι χρησιμοποιει τα λεφτα του ρουσσου...

αυτο που θελουν να περασουν οι σεναριογραφοι ειναι οτι η μελιτα ανεξαρτητοποιειται....δεν μενουν στις λεπτομερειες....
εφυγε απο τους γονεις της και παει να τα βγαλει περα μονη της...αυτη ειναι η ουσια....

clarabelle μπορει να μης της εφταναν τοσα λεφτα...μπορει τα λεφτα να ηταν ισα ισα για να νοικιασει ενα σπιτι...και μετα θα βρει δουλεια και θα τα βγαλει περα...

υπαρχουν πολλα μπορει...
αλλα η ουσια ειναι μια...η μελιτα παιρνει τη ζωη στα χερια της...φευγει απο το σπιτι της και απο τη βολη της....

για εμενα αυτο μου αρκει...

go μελιτα.... Cool sm

Τόσο καιρό γιατι δεν το έκανε?
Είχε αναφερθεί στο παρελθόν, οτι δεν μπορούσε να φύγει έτσι "ευκολα" απο το σπίτι, γιατι δεν είχε χρήματα δικα της να το κάνει. Ετσι ξαφνικά τα βρήκε? Εκτός αν μέσα στην σεζόν κέρδισε το λόττο, αλλα δεν μας το είπανε.

Και καταλαβαίνω να ήταν ίσα-ίσα τα λεφτά για ένα νέο σπίτι... Αλλα η τηλεορασάρα-τηλεορασάρα?

Αριστεροί με δεξιές τσέπες! Το χείριστο είδος επαναστάτη! Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 123796
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από maria_sab Δευ Σεπ 20, 2010 1:20 am

maeveline έγραψε:ξεχασα να κανω αλλη μια παρατηρηση...

οταν ανεβαινουμε σε μηχανες φοραμε κρανος και ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

Ναι αλλα δε σε ειδα να την κανεις για Χρηστο -Νταιζη... Razz


maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010

Δημοσίευση από irini Δευ Σεπ 20, 2010 1:20 am

loukitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
loukasnora έγραψε:
giwta20 έγραψε:ΑΚΜ ΠΡΩΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Πως πηρε το δανειο δεν καταλαβαινω.Για να παρεις δανειο οι τραπεζες ζητανε το εκκαθαριστικο της εφοριας ωστε να ξερουν το εισοδημα σου καταρχην και δευτερον να δουν αν τα οικονομικα σου σηκωνουν τις δοσεις που πρεπει να πληρωνεις καθε μηνα.Αρα αφου ειναι ανεργη πως πηρε δανειο;

μην το αναλυουμε τοσο πολυ....εδω ο λευτερης εκαψε την φιλη του μονος του σε ενα βουνο με τις αρκουδες....
ΕΛΕΟΣ...
που για να γινει αποτεφρωση στην ελλαδα πρεπει να πας στην βουλγαρια...

οσο για τη μελιτα μπορει να ειχε απο τη γιαγια της λεφτα στην τραπεζα...ποιος ξερει;
το θεμα ειναι οτι θελει να αλλαξει ζωη και το κανει.....δεν μενει στα λογια...
Cool

Μα στα λόγια μένει!!!

Οταν κάνει μια μισή επανάσταση , καλύτερα να μην την κάνει!

Εκραζε τον Πέτρο για τα βρώμικα λεφτα, αλλα τα χρησιμοπιούσε, τώρα θέλει να ανεξαρτητοποιηθεί, αλλα νοικιάζει και επιπλώνει σπίτια απο το πουθενα!!!

Επανάσταση με ξένες πλάτες???

Σπουδαία Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

μα το εγραψα και πανω...
μπορει να της ειχε αφησει λεφτα η γιαγια της στην τραπεζα...
μπορει να ειχε κληρονομησει τιποτα απο κανεναν θειο;
μπορει παλιοτερα να ειχε κερδισει το λοτο και να ειχε βαλει λεφτα στην ακρη...

πολλα μπορει...
δεν μας εχουν πει οτι χρησιμοποιει τα λεφτα του ρουσσου...

αυτο που θελουν να περασουν οι σεναριογραφοι ειναι οτι η μελιτα ανεξαρτητοποιειται....δεν μενουν στις λεπτομερειες....
εφυγε απο τους γονεις της και παει να τα βγαλει περα μονη της...αυτη ειναι η ουσια....

clarabelle μπορει να μης της εφταναν τοσα λεφτα...μπορει τα λεφτα να ηταν ισα ισα για να νοικιασει ενα σπιτι...και μετα θα βρει δουλεια και θα τα βγαλει περα...

υπαρχουν πολλα μπορει...
αλλα η ουσια ειναι μια...η μελιτα παιρνει τη ζωη στα χερια της...φευγει απο το σπιτι της και απο τη βολη της....

για εμενα αυτο μου αρκει...

go μελιτα.... Cool sm

Για να επιπλωσεις και να νοικιάσεις-αγοράσεις το νεο σπίτι της Μελίτας θέλει ρευστο όχι πενταροδεκάρες της γιαγιας!
άρα.....Εγω ανεξαρτητοποιηση δεν βλέπω αλλα ψυχολογικο εκβιασμο στη μαμα της Αμαλία που της σταθηκε όσο κανενας
Ντροπη της sfyr


Φετος εχει να πεσει πολυ γελιο με την Μελιτα....ανεξαρτοποιειται στα 30κατι της!!!!!!!!Τεραστια χρονοκαθυστερηση κοπελια...
Κι εγω εχω κατι πενταροδεκαρες στην ακρη αλλα δεν μπορω να παρω και να επιπλωσω ενα σπιτι σαν της Μελιτας!!!Αλλα κι εγω θα ανεξαρτοποιηθω το αποφασισα...θα το κανω με τις πλατες του μπαμπα μου!!!!!Ντιπ μυαλο το Μελιτακι... Επεισόδιο 398 & 399 - Ημερομηνία 19-09-2010 - Σελίδα 5 735655
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης