Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

+43
ΕΥΑ
Jennifer
edem4ever
loukakos
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Artemis
Penny
anna90
aggeliki
KatsaroYpotheto
1977
tinaki18
DESPOINA
jim7
verile_mistika
mimi
sifantid
xristina79
Evelyn
KonstantinaA
panda
LIBRA
PrincessRachel
kikialex
vs116117
evanna
Ntinaki1
nikidanis
margaret
Despinaki
mimi_loukas+nora
xara
Dorina <3 Πέτρος
anastasia20
NATALITSA_LOUKITSA
hionati
konstantina
Ntinaki Agapaei Petraki
Izabella29
νοριτσα
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
47 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_lcap41%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_rcap 41% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_rcap 30% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 21, 2010 5:56 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm

Κρυφακουγε ο μουγγοθοδωρος........Μελίτα περίμενε εσυ! :D
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 21, 2010 7:03 pm

Aυτός ο Μουγγο-Θοδωρος, σαν την πορδή πετάγεται όλη την ώρα..!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 21, 2010 7:04 pm

Λουκά καηκαν και μενα οι λάμπες μου Λουκά έλα γιατι φοβάμαι!!!!!!!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Ιαν 21, 2010 7:06 pm

α ρε φανταστικε λουκα τον διακοπτη τν εχεις κλεισει ή θα βγω με το μαλλι περμαναντ?? gelio
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 21, 2010 7:12 pm

νομιζει οτι ειναι η Νόρα έγκυος???χαχαχαχαχα
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 21, 2010 7:19 pm

ωχ ωχ ωχ ωχ Μελίτα και Μαρίλια μεσα στην τρελή χαρα
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 21, 2010 7:22 pm

Αχ Λουκα μου τι τραβας κ συ???? gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 21, 2010 7:32 pm

Πολύ θλιβερό επεισόδιο Snif
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Ιαν 21, 2010 7:35 pm

συμφωνω με την αριαδνη μου καηκαν και εμενα οι λαμπες θα ερθεις αγαπη μου???
λουκας+νορα υπεροχοι σημερα
νορα:λουκα κατσε λιγο ακομα
λουκας:ασε που σου λεω παω στην βροχη μπας και λιωσω λιγο
α ρε λουκα δεν το καταλαβαινεις οτι το νορακι λιωνει για εσενα?
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 21, 2010 7:40 pm

Αμαλία θεά!!!!!!!!χαχαχαχα φοβερη αντίδραση!Προοικονομεί κιόλας η Αμαλία gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Ιαν 21, 2010 7:46 pm

πωπω μας επριξαν σημερα με την ευα-μελιτα-στεφανο ολο αυτους δειχνουν
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 21, 2010 7:51 pm

έχει δικιο ο Μάνος σ αυτα που λέει στη Μελίτα!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Ιαν 21, 2010 7:51 pm

ενα εχω να πω ξυλα-σταυρου κεντουν οταν ειναι μαζι!!!!!
τη σκηνη με μελ-στεφ δεν την ευχαριστηθηκα!μισω τοσο τη μελιτα που μου το χαλαει.!!τι *&%$#$$$$ που ειναι!!απαπα λερα!!
η αμαλια απαραδεκτη!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Ιαν 21, 2010 7:53 pm

εμα μας εσπασαν τα νευρα σημερα ελεος
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από hionati Πεμ Ιαν 21, 2010 7:57 pm

να δειςπου θα γινουν φιλαρακια λουκας-μητσος...
ετρεξε η αντιγονη στη συμπεθερα...ηθελα να ηξερα αν ηταν η μελιτα εγκυος τι θα ελεγε το μουγγο?
παντως βλεπω την ταση να βαζουν τη μελιτα στη θεση περυσι της ευας και την ευα στην περσινη της μελιτας...ολοι το λενε...και ο μανος να δει πως ειναι αυτη που αγαπα να περιμενει το παιδι αλλου...και η μελιτα πως ενιωθε η ευα και η ευα θα μαθει προσεχως πως ενιωθε η μελιτα που εμαθε την παραλληλη σχεση ευας-μανου...
πες τα λουκα...το παιδι χρειαζεται δυο γονεις...
καλα ο μανος στα προσεχως=θα κανει το παιδι του εχθρου μου??...σιγα μη σε ρωτησει κιολας ρε φιλε...
και τον ειδες πως φωναζε στη μελιτα...οκ δεν ειναι καλα η μελιτα,δεν μπορει μια φορα να την καταλαβει...αυτος οταν περυσι τα εκανε ολα σ...μην πω..και το παιδι κινδυνεψε εξαιτιας του...θα του χωσω μπουνια του μαμαλακη που ζωντανεψε κιολας...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Πεμ Ιαν 21, 2010 8:01 pm, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Πεμ Ιαν 21, 2010 7:58 pm

στεφανος μελιτα ( για το μωρο: τα εχω παρει στην κρανα τρελα ομως παραλογοοοοο....τι υστερια , θαρεις και πεθανε κανεις ....τι να πω ο ενας δε ηξερε δε θυμοταν γιατι εγινε θαρεις και του ανακοινωσαν κατι πολυ κακο..ημαρτον και η αλλη ειναι και μανα αλλα ξεχασα ξαφνικα ο ερωτας τις χτυπησε τη πορτα και το μονο που ειχε να πει ηταν με μας τι θα γινει??? θα το κρατησει?? οχι οχι τι κακο βρε μελιτα ας παει στο καλο ενα μωρο λιγοτερο για σενα μωρε και τι εγινε ....

οι δρομοι τους ναι διασταυρονονται παντα οκ αλλα στην συγκριμενη περιπτωση ηξερε η μελιτα οτι ο στεφανουλης που δε ειναι αγιος ναι δε παιζαν τις κουμπαρες και εγινε.....το ηξερε.......

ολοι ειναι στο κοσμο τους...ελεος ο στεφανος αντιδραση χαλια....η αμαλια λες και η ευα το κανε επιτηδες....ο μουγγοθοδωρος στο δικο του κοσμο το εγγονι της πανω απο ολα και η μοιρα γραμενη

μαριλια ευα δε ξερω πολυ ψυχρη η μαριλια πολυ φοβισμενη δε ξερω .....

ευα μανος αγαπηθηκαν πολυ και πονεσαν ακομα παραπανω οποτε τωρα ο καθενας το δρομο του ετσι ειναι το σωστο

δαφνη νικολας αυτο να το παιζουν χρυσο κουφετο .......

νορα λουκας οπως παντα γλυκητατοι και μελανχολικοι.....

νορα μαριλια....ημαρτον δηλ οτι κανει το κανει η μελιτα απο εκδικηση συγνωμη,,,,ναι ειχαν χωρισει αλλα hello ο στεφανος και εκεινος δε προσεχε.....

λουκας μπελος....χχιιι τα σοκολατακια μονος του τα χτυπαει...χιχι απο απογνωστη ....καβαφης ετσι ετσι.....χιχι ηλεκτρολογικα ο μπελος.....................

μανος μελιτα: διαλεξε την καταληλη στιγμη...εχει τα προβληματα της εχει τα ψυχολογικα της....μου αρεσε πολυ ο μανος το παιδι θελει δυο γονεις ...το παιδακι αυτο τι αμαρτιες πληρωνει και πληρωνε και θα πληρωνει αν μιλαγε παραπανω τι θα πρωτο ελεγε

χρηστος στεφανος......αυτοι οι δυο ακομα γιατι μιλανε δε το εχω εμπεδωσει αλλα οκ δε ειναι και το μονο...ο μουγγοθοδωρος ηδη ραβει φορμακια μου ερχεται το εγκεφαλικοοοοοοο.Ακομα δε γενηθηκε γενηθηκε κληρονομος με μυστικα και εκδικησεις το καημενοοοοοοοοοοοοοο απαπαπα αρχισαν τα οργανα.........

χηναρη σωστη και απλη ετσι αγαπη και ηρεμια και τιποτα αλλο ουτε τα λεφτα ουτε τιποταααααα ηρεμια ταξη και ασφαλεια αλλα πουυ βρε ????

μια και εξωωω η ευα ειναι εγκυος γκντουπ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Ιαν 21, 2010 7:59 pm

οχι καλε τι φιλαρακια εδω ο λουκακος μου κοιταει τον μητσουλα με μισο ματι δεν ειδες τι ειπε στον νικολα?
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 21, 2010 8:03 pm

Πόσο μου τη δίνει που η καρτάλω χαίρεται…ααα..πόσο μου τη δίνει…είχε στήσει και αυτί η γκεστάμπο..<δενχρειαζόταν να κρυφακούσω στέφανε>ναι,δεν κρυφάκουγες οι άλλοι μίλαγαν δυνατά….αει…μαρή…

Εκεί που έλεγε ο στέφανος δεν έχει σημασία πια μου ήρθε να τον μπουφλίσω…

Τι δεν έχει σημασία παληκάρι μου;;ότι αγαπάς τη μελίτα;;;η οποία καθόταν σε αναμμένα κάρβουνα;;;έφυγε και ο άλλος ο τρελαμένος μέσα στη βροχή να πάει να της πει τα χαρμόσυνα…χαράαααα που θα κάααανει…δεν περιγράφεται…
.
Σκηνή στέφανου-μελίτας:ρε παιδιά δεν μπορώ να το δεχτώωωω….είναι ΑΔΙΚΟ…η καημένη η μελίτα…δεν πίστευε αυτό που άκουγε…και λογικό…που να φανταστεί τόση γκαντεμιά;;;;αυτή η καρτάλω θα τους έχει κάνει βουντού..

Εκεί που κάθονταν στα σκαλιά και αγκαλιάστηκαν….<ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ…ΔΕΝ ΘΕΛΩ> Snif <ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ>:ούτε εμείς στέφανε..ούτε εμείς…

Και μετά η μελίτα να του λέει<ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ... ΑΥΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ ΒΡΑΔΙΑ>…μα γιατί τους το κάνουν αυτό;;;ΓΙΑΤΙ;;;;

Εγώ πάντως κρατάω αυτό που είπε ο στέφανος στην καρτάλω<ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ> κ <ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ>…

Η σκηνή νόρα-λουκά ήταν απλά θεική…ο λουκάς όλα τα λεφτά…μην μετράς θύματα λουκά,είναι πολλά..θα χάσεις το μέτρημα…

Καλά αυτός ο μάνος πόσο άκυρος μπορεί να είναι;;;..μα έχουν όλοι ένα timing άλλο πράγμα….η σκηνή του με το λουκά..καταπληκτική..προσπαθούσε ο λουκάς να τον προιδεάσει..αλλά ο μάνος πέρα βρέχει..κάτσε κάτσε μανωλάκη θα σου έρθει και εσένα κεραμίδα κατακούτελα…

Σήμερα μου λύθηκε η απορία για την εμμονή της δάφνης που δεν θέλει εύα με μάνο..δεν την έχει συγχωρήσει την εύα…και για αυτό δεν την θέλει με τον αδερφό της…και πέταξε και ταβανόπροκα στην εύα σχετικά με την εγκυμοσύνη της..άλλο η εύα δεν κατάλαβε ή έκανε πως δεν κατάλαβε τίποτα…

Τον λουκά θα τον μπουφλίσω…
εντάξει λουκά..αφού είπες εσύ να ξεκόψει η μελίτα θα το κάνει..θα πατήσει τον διακόπτη…τα έχεις καταφέρει εσύ μια χαρά με το πρώτο τραπέζι πίστα δίνεις και τις ίδιες συμβουλές και στους άλλους για να ευτυχήσουν…

και η νόρα ωραία τα λέει..τι να πω;;;…αλλά εκείνη τις προσπάθειες να μην είναι λουκάς-νταίζη τις κάνει…εκεί δεν υπάρχει παιδί;;;αλλά ξέχασα η εύα είναι η προστατευόμενη της παρέας που όλοι θα πρέπει να καθορίζουν τη ζωή τους για να μην πληγωθεί εκείνη…Εεεεε..άντε τώρα γιατί νευρίασα..όλοι να κάνουν βήματα πίσω για την εύα…

η καρτάλω πήρε πάλι τους δρόμους…πήγε στη συμπεθέρα..πωπω..η αγγέλα της την έλεγε συνέχεια….αχαχαχαχαχα…

ο λουκάς θα κάνει πρόταση σε όλες σε λίγο μέχρι και στην καρτάλω εκτός από την νόρα…

και στο τέλος….πατήρ και υιός τους βλέπω με εγκεφαλικάααα…διπλά,τριπλάαααα…πολλαπλά πάντως….

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ..ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΕΙ Η ΕΥΑ;;;ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ;;;ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ..(ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ)…ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 21, 2010 8:04 pm

Επιμένω πως είναι χαζή εξέλιξη αυτή η πρόταση γάμου.Ρε παιδία πόσες οικογένειες υπάρχουν που δεν μεγαλώνουν μέσα σε γάμο τα παιδιά?Ο Στέφανος κάλλιστα θα μπορούσε να βλέπει πολύ συχνά το παιδί και να είναι με την Μελίτα,όπως άλλωστε σκόπευε να κάνει και ο Μάνος.Υποτίθεται πως θα παντρευόταν την Εύα και θα έβλεπε το παιδί που έχει με την Μελίτα πολύ συχνά.Και τι χαζά λέει η Νόρα στην Μελίτα πως δεν μπορεί να είναι με τον Στέφανο γιατί ανάμεσά τους θα είναι πάντα το παιδί του με την Εύα???Και ο Μάνος δηλαδή γιατί μπορούσε να είναι με την Εύα και παραλίγο να την παντευτεί,δεν ήταν τότε το παιδί του με την Μελίτα ανάμεσά τους???Κουλαμάρες δίνουν και παίρνουν!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 21, 2010 8:08 pm

anastasia20 έγραψε:Πόσο μου τη δίνει που η καρτάλω χαίρεται…ααα..πόσο μου τη δίνει…είχε στήσει και αυτί η γκεστάμπο..<δενχρειαζόταν να κρυφακούσω στέφανε>ναι,δεν κρυφάκουγες οι άλλοι μίλαγαν δυνατά….αει…μαρή…

Εκεί που έλεγε ο στέφανος δεν έχει σημασία πια μου ήρθε να τον μπουφλίσω…

Τι δεν έχει σημασία παληκάρι μου;;ότι αγαπάς τη μελίτα;;;η οποία καθόταν σε αναμμένα κάρβουνα;;;έφυγε και ο άλλος ο τρελαμένος μέσα στη βροχή να πάει να της πει τα χαρμόσυνα…χαράαααα που θα κάααανει…δεν περιγράφεται…
.
Σκηνή στέφανου-μελίτας:ρε παιδιά δεν μπορώ να το δεχτώωωω….είναι ΑΔΙΚΟ…η καημένη η μελίτα…δεν πίστευε αυτό που άκουγε…και λογικό…που να φανταστεί τόση γκαντεμιά;;;;αυτή η καρτάλω θα τους έχει κάνει βουντού..

Εκεί που κάθονταν στα σκαλιά και αγκαλιάστηκαν….<ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ…ΔΕΝ ΘΕΛΩ> Snif <ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ>:ούτε εμείς στέφανε..ούτε εμείς…

Και μετά η μελίτα να του λέει<ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ... ΑΥΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ ΒΡΑΔΙΑ>…μα γιατί τους το κάνουν αυτό;;;ΓΙΑΤΙ;;;;

Εγώ πάντως κρατάω αυτό που είπε ο στέφανος στην καρτάλω<ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ> κ <ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ>…

Η σκηνή νόρα-λουκά ήταν απλά θεική…ο λουκάς όλα τα λεφτά…μην μετράς θύματα λουκά,είναι πολλά..θα χάσεις το μέτρημα…

Καλά αυτός ο μάνος πόσο άκυρος μπορεί να είναι;;;..μα έχουν όλοι ένα timing άλλο πράγμα….η σκηνή του με το λουκά..καταπληκτική..προσπαθούσε ο λουκάς να τον προιδεάσει..αλλά ο μάνος πέρα βρέχει..κάτσε κάτσε μανωλάκη θα σου έρθει και εσένα κεραμίδα κατακούτελα…

Σήμερα μου λύθηκε η απορία για την εμμονή της δάφνης που δεν θέλει εύα με μάνο..δεν την έχει συγχωρήσει την εύα…και για αυτό δεν την θέλει με τον αδερφό της…και πέταξε και ταβανόπροκα στην εύα σχετικά με την εγκυμοσύνη της..άλλο η εύα δεν κατάλαβε ή έκανε πως δεν κατάλαβε τίποτα…

Τον λουκά θα τον μπουφλίσω…
εντάξει λουκά..αφού είπες εσύ να ξεκόψει η μελίτα θα το κάνει..θα πατήσει τον διακόπτη…τα έχεις καταφέρει εσύ μια χαρά με το πρώτο τραπέζι πίστα δίνεις και τις ίδιες συμβουλές και στους άλλους για να ευτυχήσουν…

και η νόρα ωραία τα λέει..τι να πω;;;…αλλά εκείνη τις προσπάθειες να μην είναι λουκάς-νταίζη τις κάνει…εκεί δεν υπάρχει παιδί;;;αλλά ξέχασα η εύα είναι η προστατευόμενη της παρέας που όλοι θα πρέπει να καθορίζουν τη ζωή τους για να μην πληγωθεί εκείνη…Εεεεε..άντε τώρα γιατί νευρίασα..όλοι να κάνουν βήματα πίσω για την εύα…

η καρτάλω πήρε πάλι τους δρόμους…πήγε στη συμπεθέρα..πωπω..η αγγέλα της την έλεγε συνέχεια….αχαχαχαχαχα…

ο λουκάς θα κάνει πρόταση σε όλες σε λίγο μέχρι και στην καρτάλω εκτός από την νόρα…

και στο τέλος….πατήρ και υιός τους βλέπω με εγκεφαλικάααα…διπλά,τριπλάαααα…πολλαπλά πάντως….

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ..ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΕΙ Η ΕΥΑ;;;ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ;;;ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ..(ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ)…ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ….


Συμφωνώ απολύτως!!!Έχει πάθει εμμονή η παρέα μην πληγωθεί η Εύα,η οποιά μπορέι να μας το παίζει καλό παιδί στη φετινή σεζόν,αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω ρε παιδία πόσο φρικτά φερόταν πέρισυ.Ναι κατανοώ πως έχει πληγωθεί,αλλά όλοι βλέπουμε πως μυαλό δεν βάζει,ακόμα για τον Μάνο κλαίγεται!!Δηλαδή μυαλό ντιπ για ντιπ αυτή η κοπέλα.Και τώρα μια χαρά έτοιμη να δεχτεί πρόταση την βλέπω εγά,αλλά κατα τα άλλα δεν θέλει τίποτα από τον Στέφανο.Αμάν πια!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 21, 2010 8:10 pm


Ωπα κυρά μου αν ήθελες να μη διασταυρωθούν οι δρόμοι σας ας πήγαινες από άλλη λεωφόρο.
Όταν διάλεξες αυτό το δρόμο δεν τόξερες οτι υπήρχε η πιθανότητα;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Ιαν 21, 2010 8:13 pm

ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΙΑ!
ΜΑΝΟΣ ΧΑΛΙΑ!
ΚΑΛΑ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ?
ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΠΕΤΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????!!!! maaaad ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!!!! : curse : maaaad
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από xara Πεμ Ιαν 21, 2010 8:16 pm

Ζηταω 1000 συγγνωμη απο τους φαν Στεφανου-Μελιτας, αλλα δεν αντεχω τις σκηνες τους... Δεν ξερω αλλα σε εμενα προσωπικα δεν βγαζουν τιποτα... wall Ειδικα η Μελιτα, ο Στεφανος ειναι πολυ καλος, αλλα και παλι δεν εχει την χημεια που θα επρεπε να εχει με την Παππα!!! :oops:
Τις τα αλλαξε τα φωτα ο Λουκακος της Νορας, αλλα οχι οπως θα θελαμε...(πλακιτσα!) huhu
Αυτα για την ωρα!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Πεμ Ιαν 21, 2010 8:16 pm

Γελασα πολυ οταν ειπε η Αντιγονη πως δε σκοπευει να ανακατευτει στο θεμα Ευα-Στεφ!!Ε οχι και στα μουτρα μας κοροϊδεμα!!!
Οσον αφορα Νορα και Λουκα εχω αποφασισει πως μου φτανουν και τα ψιχουλα που μας πεταν!!Μην τα περνετε και αυτα!Ε?Φανταστικοι σεναριογραφοι!!Μα τιποτα?Κριμα δεν ειναι?
Το Μανο τον καταχαρηκα ετσι που τα χωσε στη Μελιτα!!ΑΝτε γιατι καλος και ο ερωτας αλλα ολα εχουν ενα οριο!!Γενικα δεν ειμαι καμια τρελη φαν του Μανου αλλα ανεβηκε πολυ στα ματια μου!!!
Με το θεμα Στεφ-Μελ εχω κουραστει!Ημουν μεγαλη θαυμαστρια του μεγαλου ερωτα αλλα πλεον βαριεμαι τα μπρος-πισω!Πολυ κλισε η εγκυμοσυνη της Ευας!
Τελος να συμπληρωσω οτι η Αγγελα ηταν αψογη!Μιλησε πολυ σωστα στην Αντιγινιτσα και χωρι να προσπαθησει να κρυψει την αντιπαθεια της!!Προχωρα Αγγελα!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης