Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

+43
ΕΥΑ
Jennifer
edem4ever
loukakos
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Artemis
Penny
anna90
aggeliki
KatsaroYpotheto
1977
tinaki18
DESPOINA
jim7
verile_mistika
mimi
sifantid
xristina79
Evelyn
KonstantinaA
panda
LIBRA
PrincessRachel
kikialex
vs116117
evanna
Ntinaki1
nikidanis
margaret
Despinaki
mimi_loukas+nora
xara
Dorina <3 Πέτρος
anastasia20
NATALITSA_LOUKITSA
hionati
konstantina
Ntinaki Agapaei Petraki
Izabella29
νοριτσα
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
47 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Despinaki Πεμ Ιαν 21, 2010 8:16 pm

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙασω ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΝ ΣΚΗΝΗ ΜΕΛΙΤΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΦΑΝΗΚΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ... Razz Razz Razz
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από margaret Πεμ Ιαν 21, 2010 8:18 pm

Καλα ε??? Τη Δαφνη θελω να την πατησω κατω...Ειναι δυνατιν με τα νευρα μου παιζει???Τι χαρα κ ευτυχια ηταν αυτη οταν εμαθε για το μωρο?? Οσο για το Μανο με εκανε κ γελασα, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ χαχαχαχαχα lol! Το σαβουαρ βιβρ προσωποποιημενο μη πω..........ΕΛΕΟΣ!!Τη Μελιτα την εσυρε εξω απο το σπιτι περυσι ο πολιτισμενος, τις σκοτωσε στο ξυλο κ τις 2 ο πολιτισμενος, την Ευα απηγαγε ο πολιτισμενος, τη Μελιτα την εκανε ρεζιλι μπροστα σε κοσμο..Και ολα αυτα Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ!!! Οσο για το Στεφανο ηταν φοβερος σημερα κ στη σκηνη στο σπιτι της Μελιτας?? ΕΓΡΑΨΑΝ Κ ΟΙ 2!!!!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την margaret στις Πεμ Ιαν 21, 2010 8:19 pm, 1 φορά
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 21, 2010 8:18 pm

Despinaki έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙασω ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΝ ΣΚΗΝΗ ΜΕΛΙΤΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΦΑΝΗΚΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ... Razz Razz Razz

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ΜΑΤΙ ΕΒΓΑΖΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙ Ο ΣΤΕΦ ΣΤΟ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ ΑΡΕ ΜΠΟΥΜΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!! gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 21, 2010 8:19 pm

Απο το σημερινό ήταν ελάχιστες οι σκηνές που αξίζαν

-Η Αγγέλα
-Μπέλλος-Λουκάς
-Ο Λουκάς (μονο) στην σκηνή με τον Μάνο.

Για όλα τα άλλα, μακάρι να υπήρχε fast forward.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Ιαν 21, 2010 8:22 pm

Του είπε ότι είναι έγκυος και ώώώώ τι χαρά! Μόνο σαμπάνιες που δεν άνοιξε ο Στέφανος! Του λέει στο καπάκι " συγνώμη που αποφάσισα να το κρατήσω ερήμην σου και απλά στο ανακοινώνω".... ο Στέφανος ήπιε το αμίλητο νερό.
" Τι ήθελες να μου πεις εσύ"; " Δεν έχει πια σημασία"! Λάθος, έπρεπε να της το πεί. Αλλά τι να πεί και αυτός όταν του έριξε τέτοια βόμβα;
Και πάνω που του ήρθε το εγκεφαλικό, πήγε και η Καρτάλω από πίσω του και άρχισε να του λέει για την μοίρα, τα Ταρώ, τα σημάδια, τα χαρτιά.... Έλεος μαντάμ. Ούτε να πάθει ένα σοκ με την ησυχία του δεν μπορεί ο άνθρωπος. Άλλο που δεν ήθελε και αυτή!

Η Μαρίλια δεν χάρηκε καθόλου ή μου φάνηκε; Όχι δεν μου φάνηκε! Δεν χάρηκε!

Μελίτα-Στέφανος: : respect :
Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή τους! Η Μελίτα το κατάλαβε... "σε χάνω" του είπε! Και έτσι είναι. Και ήταν και οι 2 καταστεναχωρημένοι. Μου άρεσαν πολύ όμως. Snif " Πρέπει να φύγω και δεν μπορώ να βγω από αυτήν την πόρτα" έτσι έλεγε ο Στέφανος. Τώρα τι μας έβαλαν την εγκυμοσύνη στην μέση... δεν καταλαβαίνω. Η Εύα θέλει και αγαπάει τον Μάνο, ο Στέφανος θέλει και αγαπάει την Μελίτα και τώρα τι θα μας πουν; Μα ακόμα και να μην έχανε το παιδί η Εύα, πως θα στεριώσει αυτός ο γάμος όταν και οι 2 θέλουν άλλους;

Η δε Εύα άρχισε να σκέφτεται το θέμα γάμος. Απλά πριν 2 μήνες ούτε που να ακούσει. Κατά τα άλλα σχεδίαζε παιδί.

Αμαλία:...... έγραψε πάλι!! Klap δεν ήθελε γάμο, και ξεφούρνισε μετά από 2 μήνες ένα παιδί.... κάτι τέτοιο είπε.Σωστά τα είπε!!!!

Νόρα-Μελίτα: Έχει δίκιο η Μελίτα! Έτσι είναι.... η Μελίτα όταν τα έμπλεξε με τον Στέφανο είχαν χωρίσει με την Εύα. Που να το φανταστεί δηλαδή ότι η άλλη θα έμενε έγκυος;Καλά της είπε η Νόρα, αλλά και από την άλλην έχει δίκιο η Μελίτα. Δεν είναι τώρα και ό,τι καλύτερο αυτό που συμβαίνει. Ούτε είναι εύκολο να νεκρώσει από το πουθενά τα αισθήματά της στο ξαφνικό.

Μάνος-Μελίτα: Πήγε να της κάνει και παρατήρηση για τα νεύρα της. Άσε μας ρε φίλε... εντάξει να μην έχει νεύρα μια κουβέντα είναι. Άντε να σε δω εσένα τώρα αν θα έχεις νεύρα ή όχι. Πάντως φαντάζομαι ότι ο Μάνος θα δεί κάποια στιγμή Στέφανο και Μελίτα στο ξαφνικό μιας και λέει ότι θα έρχεται απροειδοποίητα.

Λουκάς-Μάνος: gelio

Καρτάλω-Στέφανος: Μας έχεις φάει μαντάμ! Ο άλλος λέει για την Μελίτα, αυτή εκεί.... να τον πρήζει. Μας έφαγες, θα στην κάνει την χάρη!

Τι άλλο; Α και μετά που ανακοίνωσαν το γεγονός στον Μάνο. Και στο αυριανό όλη η καούρα του Μάνου είναι ότι η Εύα περιμένει παιδί από τον χειρότερο εχθρό του.... μάλιστα!

Οι εξελίξεις ΔΕΝ μου αρέσουν!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 21, 2010 8:23 pm

Σημερα πολυ καλο επεισοδιο....
Η Ευα ειπε την αληθεια στο Στεφανο και εκεινος ειχε μεινει παγωτο,δεν μπορουσε να αρθρωσει λεξη,τα ειχε χασει τελειως ο ερμος!!!

Η Μελιτα σημερα μου αρεσε αρκετα μεχρι τα μισα περιπου του επεισοδιου!Στη σκηνη με το Στεφανο η Παπα μου περασε και τον πονο και την απογνωση της που χανει τον ανδρα που αγαπαει!Την καταλαβα και την λυπηθηκα!Ομως στις σκηνες με Νορα και Μανο για μενα εφαγε Χ...στη μεν Νορα εβγαλε για αλλη μια φορα την κακια και τη ζηλια της για την Ευα,στον δε Μανο ελεγε πραγματα τα οποια δεν ισχυουν οπως το οτι ειναι κοντα στο παιδι της!
Ο Μανος της τα ειπε παρα πολυ σωστα! Thumbs up

Δυστυχως ο Λουκακος δεν της τα αλλαξε τα φωτα της Νορας ετσι οπως εμεις θα θελαμε!!!Κριμα γιατι εχω βαρεθει να βλεπω το Μητσουλα με τα σοκολατακια και τα ποιηματα του!

Η συζητηση Μανου-Λουκα απλα κορυφαια!!!!Τους απολαμβανω πραγματικα μαζι και ηταν υπεροχοι και οι δυο τους σε αυτη τη σκηνη! : respect : Πολυ καλη επισης και η σκηνη Λουκα-Ευας!

Την παλιο-Καρταλω να μην τη σχολιασω καλυτερα που και σημερα φαγωθηκε''η Ευα ειναι για σενα και η Ευα ειναι για σενα''Νισαφι πια,το εμπεδωσαμε!!!Για να μην πω για τη στιγμη που πηγε στην Αγγελα συναμενη-κουναμενη με το ταγιερακι!Παλι καλα που η Αγγελα την εβαλε στη θεση της τη μεγαιρα! Threat

Για το ζευγος Λυτρα/Γεραλη και τις βλακωδεις αποψεις του περι Μανου-Ευας-Στεφανου-Μελιτας θα αφησω το εμοτικον να εκφραστει Fskl

Τωρα περιμενω τα αυριανα γιατι τελειωσε σε ωραιο σημειο....ο καημενος ο Μανος κεραμιδα του 'ρθε!!!Για να δουμε,τι θα δουμε! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Ιαν 21, 2010 8:31 pm

evanna έγραψε:Ομως στις σκηνες με Νορα και Μανο για μενα εφαγε Χ...στη μεν Νορα εβγαλε για αλλη μια φορα την κακια και τη ζηλια της για την Ευα,στον δε Μανο ελεγε πραγματα τα οποια δεν ισχυουν οπως το οτι ειναι κοντα στο παιδι της!
Ο Μανος της τα ειπε παρα πολυ σωστα! Thumbs up

Δυστυχως ο Λουκακος δεν της τα αλλαξε τα φωτα της Νορας ετσι οπως εμεις θα θελαμε!!!Κριμα γιατι εχω βαρεθει να βλεπω το Μητσουλα με τα σοκολατακια και τα ποιηματα του!

Agree Και θα ήθελα να προσθέσω ότι η σκηνή Μπέλλου-Λουκά να τρώνε τα σοκολατάκια ήταν εντελώς για γέλια...... xaxa Οι δυο αντίζηλοι να πνίγουν τον πόνο τους για την ίδια γυναίκα, συζητώντας μεταξύ τους στο χαλαρό!

Και φυσικά, φοβερή ήταν η έκφραση του Μάνου στα τελευταία δευτερόλεπτα. Γκρεμίστηκε ο κόσμος γύρω του. Πολύ καλή η ερμηνεία του Μπουγιούρη....
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Ιαν 21, 2010 8:34 pm

ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΠΟΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΒΡΕΘΗΚΑ & ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΡΑΨΕ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ & ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΗΖΕΙ Η ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΞΕ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΗΤΑΝ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Πεμ Ιαν 21, 2010 8:35 pm

εγω 9εωρω απο τις καλυτερες κωμικες σκηνες του λουκα μεχρι τωρα αυτη με τα σοκολατακια...μα...τετοιο γελιο...ο λουκας να καταβροχ9ιζει μετα μανιας τις πραλινες ο μητσουλας να τον κοιταζει λες και ειναι ουφο...ποπο..κοληταρια 9α γινουν αυτοι σε λιγο...!παντως εγω πιστευω οτι ο λουκας τα σοκολατακια τα ετρωγε για να μην τα δωσει ο μητσουλας στη νορα..να δηλαδη απο ζηλεια... Wink ειμαι πολυ χαζη που περιμενα σημερα στη σκηνη με τα σκοταδια εκτος απο το ''δευτε λαβετε φως'' να δουμε και κανενα βεγγαλικο σε μορφη φιλιου?...η εστω να ερ9ουν κοντα..σε αποσταση αναπνοης..η τελος παντων κατι!!!!!!!!!τα νευρα μου ειναι κροσια!στις σκηνες που δεν ηταν στο πλανο δρακουλακη-πετρακης επλα9α σεναρια,φανταζομουνα σκηνες απο τα επεισοδια που 9α παιχτουν μαλλον....του χρονου!πολυ βαρετο...εως κοιμηστικο 9α ελεγα!εχω κουραστει...κατα τα αλλα μανος-λουκας απαιχτοι...νορα-μελιτα ΣΚ...Α!!!![απο τη μερια της πεισμομενης 6χρονης παντα!]δεν μπηκε η ευα στη ζωη σου αγαπουλα μου!εσυ μπηκες στη δικη της απο οποια μερια κι αν το δεις![αυτα τα λεω ενω και οι 2 μου ειναι εξισου αντιπα9ητικοτατες!!!!!!]


αυτα...Α!περιμενω λουκανορικα σεναριακια please!ζουζουνιαρικα κατα προτιμηση! Geros
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 21, 2010 8:36 pm

kikialex έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΠΟΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΒΡΕΘΗΚΑ & ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΡΑΨΕ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ & ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΗΖΕΙ Η ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΞΕ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΗΤΑΝ


Agree Σε όλα!!!!Συμφωνώ απολύτως!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 21, 2010 8:37 pm

Και να προσθεσω κατι που ξεχασα να πω στο προηγουμενο ποστ μου...θεωρω λαθος το να μη μιλησει η ιδια η Ευα στο Μανο για την εγκυμοσυνη της!!!Τι παει να πει''δεν τον αφορα''?....Εχουν και αυτοι μαζι ενα παιδι και νομιζω οτι οφειλει να γνωριζει-ασχετως αν δεν ειναι πια μαζι-οτι η μανα του παιδιου του περιμενει το παιδι ενος αλλου!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Πεμ Ιαν 21, 2010 8:43 pm

ΜΑ ΚΑΛΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ;maaaadΑΦΗΣΤΕ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΓΩ!!ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΝ ΕΥΑ!!! wall ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ;H EYA TI NA ΠΕΙ;ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!ΕΛΕΟΣ!!

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!!! : juhu : : juhu : : juhu :
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Ιαν 21, 2010 8:48 pm

anastasia20 έγραψε:
Πόσο μου τη δίνει που η καρτάλω χαίρεται…ααα..πόσο μου τη δίνει…είχε στήσει και αυτί η γκεστάμπο..<δενχρειαζόταν να κρυφακούσω στέφανε>ναι,δεν κρυφάκουγες οι άλλοι μίλαγαν δυνατά….αει…μαρή…

Δεν μας παρατάει και αυτή. Δεν φτάνει πουείναι για σκότωμα... της ήρθαν και κουτί.

Εκεί που έλεγε ο στέφανος δεν έχει σημασία πια μου ήρθε να τον μπουφλίσω…

Τι δεν έχει σημασία παληκάρι μου;;ότι αγαπάς τη μελίτα;;;η οποία καθόταν σε αναμμένα κάρβουνα;;;έφυγε και ο άλλος ο τρελαμένος μέσα στη βροχή να πάει να της πει τα χαρμόσυνα…χαράαααα που θα κάααανει…δεν περιγράφεται…
.

Έπρεπε να τη το πεί να δούμε και τι θα έκανε η Εύα. Πες ότι δεν τα είχε με την Μελίτα αλλά με μία άλλη. Που ξέρει η Εύα ότι αυτός δεν προχώρησε την ζωή του;

Σκηνή στέφανου-μελίτας:ρε παιδιά δεν μπορώ να το δεχτώωωω….είναι ΑΔΙΚΟ…η καημένη η μελίτα…δεν πίστευε αυτό που άκουγε…και λογικό…που να φανταστεί τόση γκαντεμιά;;;;αυτή η καρτάλω θα τους έχει κάνει βουντού..

Αφού δεν άκουσες τι είπε η Μελίτα; " όχι και αυτό"!

Εκεί που κάθονταν στα σκαλιά και αγκαλιάστηκαν….<ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ…ΔΕΝ ΘΕΛΩ> <ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ>:ούτε εμείς στέφανε..ούτε εμείς…

Και μετά η μελίτα να του λέει<ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ... ΑΥΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ ΒΡΑΔΙΑ>…μα γιατί τους το κάνουν αυτό;;;ΓΙΑΤΙ;;;;

Για να μας σπάσουν τα νεύρα! Αφού την Μελίτα αγαπάει ο άνθρωπος. Καλά αυτή η Εύα δεν πήρε είδηση ότι ο Στέφανος ήταν χάλια;

Εγώ πάντως κρατάω αυτό που είπε ο στέφανος στην καρτάλω<ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ> κ <ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ>…

Αξέχαστη είναι η Μελίτα. Αμ θα ζήσεις χωρίς την Μελίτα χρυσέ μου αφού γάμος θα γίνει τελικά Snif


Η σκηνή νόρα-λουκά ήταν απλά θεική…ο λουκάς όλα τα λεφτά…μην μετράς θύματα λουκά,είναι πολλά..θα χάσεις το μέτρημα…

Καλά αυτός ο μάνος πόσο άκυρος μπορεί να είναι;;;..μα έχουν όλοι ένα timing άλλο πράγμα….η σκηνή του με το λουκά..καταπληκτική..προσπαθούσε ο λουκάς να τον προιδεάσει..αλλά ο μάνος πέρα βρέχει..κάτσε κάτσε μανωλάκη θα σου έρθει και εσένα κεραμίδα κατακούτελα…

Τον βαριέμαι τον Μάνο...

Σήμερα μου λύθηκε η απορία για την εμμονή της δάφνης που δεν θέλει εύα με μάνο..δεν την έχει συγχωρήσει την εύα…και για αυτό δεν την θέλει με τον αδερφό της…και πέταξε και ταβανόπροκα στην εύα σχετικά με την εγκυμοσύνη της..άλλο η εύα δεν κατάλαβε ή έκανε πως δεν κατάλαβε τίποτα…

Εννοείται! Και πάλι καλά που αναφέρθηκαν από το στόμα της Δάφνης και τα τέρατα της Εύας που όλοι τα έχουν ξεχάσει και έχουν μεταλλαχθεί. Έβλεπα παλιά επεισόδια σήμερα τότε που όλοι την έβριζαν και έπαθαν μετάλλαξη στα ξαφνικά. Είπε εκεί μία συγνώμη και ξεχάστηκε το τι έχει κάνει. Και καθόμαστε και ασχολούμαστε με το αν θα στήσουν στον τοίχο την Μελίτα... όταν όλοι τους κατά καιρούς έχουν κάνει ασυγχώρητα.

Τον λουκά θα τον μπουφλίσω…
εντάξει λουκά..αφού είπες εσύ να ξεκόψει η μελίτα θα το κάνει..θα πατήσει τον διακόπτη…τα έχεις καταφέρει εσύ μια χαρά με το πρώτο τραπέζι πίστα δίνεις και τις ίδιες συμβουλές και στους άλλους για να ευτυχήσουν…

και η νόρα ωραία τα λέει..τι να πω;;;…αλλά εκείνη τις προσπάθειες να μην είναι λουκάς-νταίζη τις κάνει…εκεί δεν υπάρχει παιδί;;;αλλά ξέχασα η εύα είναι η προστατευόμενη της παρέας που όλοι θα πρέπει να καθορίζουν τη ζωή τους για να μην πληγωθεί εκείνη…Εεεεε..άντε τώρα γιατί νευρίασα..όλοι να κάνουν βήματα πίσω για την εύα…

Καλά η Νόρα προσπάθησε να την συμβουλεύσει για το καλό και για να μην γίνουν φασαρίες και καλά.... αλλά η Μελ έχει δίκιο. Και πολύ καλά τα είπε. Η Μελ όταν πήγε με τον Στέφανο είχαν χωρίσει με την Εύα.Που να το φανταστεί; Αλλά ναι και η Νόρα που είναι στην ίδια θέση έχει κάνει τα δικά της και καλά έχει κάνει στην τελική. Αλλά η Μελίτα δεν θα κάνει τίποτα τελικά.

η καρτάλω πήρε πάλι τους δρόμους…πήγε στη συμπεθέρα..πωπω..η αγγέλα της την έλεγε συνέχεια….αχαχαχαχαχα…

ο λουκάς θα κάνει πρόταση σε όλες σε λίγο μέχρι και στην καρτάλω εκτός από την νόρα…

και στο τέλος….πατήρ και υιός τους βλέπω με εγκεφαλικάααα…διπλά,τριπλάαααα…πολλαπλά πάντως….

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ..ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΕΙ Η ΕΥΑ;;;ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ;;;ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ..(ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ)…ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ….

Πες τα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Ιαν 21, 2010 8:48 pm

Μετά από σερί αδιάφορων επεισοδίων επιτέλους ένα επεισόδιο που αν και δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο άξιζε αρκετά Penguin . Ήταν η πρώτη φορά (από την πρώτη χρονιά ένα πράγμα) που μου άρεσαν τόσο πολύ οι σκηνές Λουκά με Νόρα μικρή εξερευνήτρια και όλο αυτό το παιχνιδιάρικα ερωτικό που μια έκρυβαν και μια έδειχναν απροκάλυπτα το τι ακριβώς ήθελαν εκείνη την στιγμή :wink2: . Παραδόξως τελευταία έχει αρχίσει και μου αρέσει η ερμηνεία (η ποιά ?) του κατσαρού υπόθετου affraid (μάλλον θα αρρώστησα δεν εξηγείται αλλιώς αλλά όντως τελευταία την βρίσκω αρκετά βελτιωμένη) . Νικόλας και Δάφνη ως συνήθως στον Πολυαννικό τους κόσμο απλά απίστευτοι σε ότι και αν κάνουν σε ότι και αν λένε Palamakia . Καταπληκτικές οι σκηνές με Εύα και Μαρίλια, λίγα ουσιαστικά και καλά πράγματα Klap . Το μόνο αρνητικό στο σημερινό ήταν η συμπεριφορά της Αγγέλας Fskl στην Καρταλομάνα . Σιγά μανδάμ πάρτο αλλιώς γιατί θα βρείς γωνία Tigania . Οι δικές σου λαθεμένες αποφάσεις έκαναν την Εύα όπως την έκαναν .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Ιαν 21, 2010 8:52 pm

ΕΓΩ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΠΟΥΝ ΚΑΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΟΥΝ.

ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΑΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΒΓΑΛΤΕ ΤΗΝ Κα ΠΑΠΠΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΠΩΜΙΖΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ? ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΜΟΝΟ.

ΠΩΣ ΔΙΑΝΟΗΘΗΚΑΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΤΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΕΠΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ. ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΑΝΤΑΞΙΑ ΤΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΠΑΣΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ. ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ, ΔΕΝ ΠΕΙΘΟΥΝ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΤΩΡΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΤΑΛΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ. "ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ" ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΔΕΝ ΣΕ ΞΑΝΑΕΙΔΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΣΕ ΦΑΓΑΝΕ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ.

ΚΑΙ ΤΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ: "ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ?" ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ? ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΑΜΕ? ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΙΛΑΜΕ!!!!!!!!!!!!! TutTut ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ? ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΑΛΙΣΕΤΕ ΤΟ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΚΑΛΑ? ΚΑΙ ΟΛΟ Η ΕΥΑ ΣΟΥ ΦΤΑΕΙ. ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕΣ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΤΡΑΒΙΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΥΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ? ΣΤΕΡΕΨΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟ ΑΝΤΡΕΣ?

ΚΑΙ ΑΦΟΥ Η ΕΥΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ?ΑΦΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΧΕ ΔΗΛΩΣΕΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ, ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΟΥΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΚΑΙ ΖΗΣΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΓΕΡΑ ΚΟΤΣΙΑ.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ!!!!!!!!! ΠΑΛΙ Η ΕΥΑ ΠΡΟΝΟΗΣΕ? ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΛΕΜΕ ΑΧ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ Ε?

Η ΕΥΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΕΡΗΘΗΚΕ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΕΣΕ ΠΟΥΘΕΝΑ.
ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ, ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΧΑΜΗΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΑΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΜΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΟΥΙΣΚΙ. ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ. ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ.

ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ. ΛΟΥΚΑ ΜΟΥ : respect : : respect : : respect : ΤΙ ΑΣΤΡΑ , ΤΙ ΖΩΔΙΑ, ΤΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΕΣ, ΤΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗ ΔΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ, ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΡΙΝΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.

ΕΠΙΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ. ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ ΠΑΙΔΙΑ? ΔΕΝ ΠΕΤΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ? ΠΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΞΕΝΕΥΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ, ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗ ΦΕΡΕΙ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ. ΛΟΥΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Synelthe

ΤΗ ΧΑΡΑΜΙΖΕΙΣ ΒΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΛΛΟ? ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΒΛΟ ΑΠΟ ΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΟΤΙ ΕΣΕΥ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΟΥΚΑΚΟ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ.......... Tigania Tigania Tigania

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙ, ΝΤΥΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ. " ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ Ε?" ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΑ , ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΣ ΛΕΕΙ " ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΤΕ." Η ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ.

ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ " Ο ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΡΝΑΕΙ, Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗ ΟΜΩΣ ΜΕΝΕΙ."

ΕΓΩ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.


edit by Jim7
Θα παρακαλούσα να πέσουν οι τόνοι όσον αφορά την κριτική των ηθοποιών ως άτομα και να περιοριστούμε στην κριτική των ρόλων και μόνο. Η κριτική των ηθοποιών όπως γίνεται είναι τουλάχιστον άκομψη και άστοχη. Ευχαριστώ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 21, 2010 8:56 pm

"ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΑΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΒΓΑΛΤΕ ΤΗΝ Κα ΠΑΠΠΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΠΩΜΙΖΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ? ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΜΟΝΟ.

ΠΩΣ ΔΙΑΝΟΗΘΗΚΑΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΤΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΕΠΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ. ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΑΝΤΑΞΙΑ ΤΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΠΑΣΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ. ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ, ΔΕΝ ΠΕΙΘΟΥΝ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ? "

Θα σου πρότεινα να σταματήσεις να μιλάς τόσο άσχημα για την ηθοποιό προσωπικά.Για τον ρόλο έχεις το δικαίωμα να λες ό,τι θέλεις,αλλά για την ηθοποιό νομίζω πως πρέπει να σταματήσεις την τόσο κακεντρέχεια.Το έχω παρατηρήσει σε πολλά ποστ σου και νομίζω πως δεν είναι καθόλου σωστό.Υπάρχουν άνθρωποι που τους αρέσει πολύ η ηθοποιός και με αυτά τα λόγια προσβάλλεις και αυτους.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Ιαν 21, 2010 9:10 pm

ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΩ ΞΕΚΑΘΑΡΑ. ΤΩΡΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.

ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΕΣ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΧΕΙ Η Κα ΠΑΠΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΝΣΑΡΚΩΣΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΗΛΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ.

ΠΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΙΑΘΕΤΕΙ. ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ. ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΜΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Η ΣΤΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ. ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΘΕΑΤΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από margaret Πεμ Ιαν 21, 2010 9:11 pm

κ εμενα δε μου αρεσουν καποιοι ηθοποιοι κ εχω τις ενστασεις μου αλλα αποψη μου ειναι και την κραταω για τον εαυτο μου..καλυτερα να κανουμε ολοι το ιδιο διαφορετικα θα παρεκτραπουμε..
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Ιαν 21, 2010 9:19 pm

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.

Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από Evelyn Πεμ Ιαν 21, 2010 9:22 pm

Izabella29 έγραψε:"ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΑΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΒΓΑΛΤΕ ΤΗΝ Κα ΠΑΠΠΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΠΩΜΙΖΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ? ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΜΟΝΟ.

ΠΩΣ ΔΙΑΝΟΗΘΗΚΑΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΤΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΕΠΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ. ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΑΝΤΑΞΙΑ ΤΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΠΑΣΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ. ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ, ΔΕΝ ΠΕΙΘΟΥΝ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ? "

Θα σου πρότεινα να σταματήσεις να μιλάς τόσο άσχημα για την ηθοποιό προσωπικά.Για τον ρόλο έχεις το δικαίωμα να λες ό,τι θέλεις,αλλά για την ηθοποιό νομίζω πως πρέπει να σταματήσεις την τόσο κακεντρέχεια.Το έχω παρατηρήσει σε πολλά ποστ σου και νομίζω πως δεν είναι καθόλου σωστό.Υπάρχουν άνθρωποι που τους αρέσει πολύ η ηθοποιός και με αυτά τα λόγια προσβάλλεις και αυτους.

Izabella , συμφωνώ μαζί σου !!!!

Θεωρώ τουλάχιστον άκομψη σαν συμπεριφορά την επανειλημμένη αναφορά με αρνητικούς
χαρακτηρισμούς στο πρόσωπο της ηθοποιού. Και πολύ περισσότερο τις συνεχείς επικλήσεις
στην σεναριογράφο !
Μπορεί να μην έχουμε όλοι τις ίδιες προτιμήσεις , συμπάθειες και αντιπάθειες για τους
χαρακτήρες της σειράς και τους ηθοποιούς αλλά καλό είναι να υπάρχει έστω και ο ελάχιστος
σεβασμός στις απόψεις και προτιμήσεις των άλλων !
Και αν αυτό είναι δύσκολο , ας υπάρχει τουλάχιστον κάποια αυτοσυγκράτηση στους χαρακτηρισμούς
κατά τη διατύπωση ΚΑΘΑΡΑ προσωπικών απόψεων !
Evelyn
Evelyn
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 21, 2010 9:23 pm

margaret έγραψε:κ εμενα δε μου αρεσουν καποιοι ηθοποιοι κ εχω τις ενστασεις μου αλλα αποψη μου ειναι και την κραταω για τον εαυτο μου..καλυτερα να κανουμε ολοι το ιδιο διαφορετικα θα παρεκτραπουμε..

θα συμφωνήσω...
και δεν θεωρώ ότι για να έχεις άποψη χρειάζονται οι γνώσεις πάνω στην τέχνη και την υποκριτική...γιατί αυτό που έχει σημασία είναι αυτό που σου βγάζει ένας ηθοποιός...και φυσικά δέχομαι ότι σε ορισμένους δεν αρέσει η παππά αλλά αυτό που της γίνεται είναι πόλεμος..όχι κριτική..
ούτε σε εμένα μου αρέσει π.χ ο αρζόγλου αλλά ποιος μπορεί να ακυρώσει την πείρα του;;;όπως και άλλοι ηθοποιοί του έργου δεν μου αρέσουν αλλά δεν σχολιάζω τις ικανότητες τους στην υποκριτική παρά μόνο το ρόλο τους..
και είναι τελείως διαφορετικό να πω δεν μου περνάει συναισθήματα ένας ηθοποιός και τελείως διαφορετικό αυτό που γίνεται με την παππά...θεωρώ ότι είναι άδικη η επίθεση προς το πρόσωπο της...
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Πεμ Ιαν 21, 2010 9:23 pm

Είδα το πρώτο μισό μόνο και έχω να πω τα εξής:

- Η Μαρίλια δεν χάρηκε και πολύ, ή μου φάνηκε?
- Η Εύα σκεφτόταν τα λόγια της Μαρίλιας, ότι ο Στέφανος θα της προτείνει να παντρευτούν, και χαμογελούσε? wall Για μένα εδώ θα φανεί αν όντως έχει αποφασίσει να σταθεί στα πόδια της. όταν αρνήθηκε την πρόταση γάμου του Στέφανου ήταν ζευγάρι.... παρόλα αυτά αρνήθηκε γιατί κάτι μέσα της της έλεγε ότι δεν.... τώρα ξέρει πολύ καλά ότι είναι ερωτευμένη με τον Μάνο, αυτό είναι ξεκάθαρο μέσα της. Και μάλιστα πρώτα τον Μάνο σκέφτηκε όταν έμαθε για το παιδί. Άρα γιατί να παντρευτεί κάποιον που δεν είναι ερωτευμένη? Πιστεύει ότι έτσι θα είναι ευτυχισμένο το παιδί της? Με έναν συμβατικό γάμο? Περιμένω βέβαια να δω και τι θα κάνει ο Στέφανος. Αν της πει ότι την αγαπάει αυτός και φτάνει και άλλα τέτοια.... Fskl .

- Καλά βασικά ο Στέφανος γενικά μια Fskl την θέλει...

- Η σκηνή Μελίτας-Στέφανου εμένα μου άρεσε πολύ! Η Πάπα με συγκίνησε και θεωρώ ότι και οι δύο έβγαλαν την απόγνωση, το σοκ, τον πόνο και την απελπισία τους. Ειδικά η Μελίτα με άγγιξε....

Τα παρακάτω δεν τα είδα...

Υ.Γ. Θεωρώ ότι δεν είναι ανάγκη να ξέρεις από υποκριτική, να έχεις ασχοληθεί, για να έχεις άποψη. Εξάλλου οι ηθοποιοί απευθύνονται στους τηλεθεατές τους "απλούς" να το πω? και όχι στους συναδέλφους τους μόνο.... και αυτούς πρέπει να αγγίξουν. Τώρα το να ζητάμε να διώξουν μια ηθοποιό από την σειρά το θεωρώ υπερβολή, και εμένα κάποιοι δεν με αγγίζουν και απλά δεν τους σχολιάζω, αδιαφορώ! Γιατί αν όλοι ζητάμε να φύγει αυτός που δεν μας "πάει" δεν θα είχε νόημα! Πάντως οι απόψεις όλων είναι σεβαστές....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 21, 2010 9:24 pm

Εγώ για το σημερινό επεισόδιο δεν έχω να σχολιάσω τίποτα ιδιαίτερο πέρα του ότι ο Λουκάς κρίνει εξ ιδίων τα αλλότρια ως προς το θέμα της Εύας... Rolling Eyes Σύνελθε Λουκάκο και δες μπροστά σου! Synelthe Κατά τα άλλα, ψιλοβαρέθηκα...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 21, 2010 9:24 pm

loukitsa έγραψε:νομιζει οτι ειναι η Νόρα έγκυος???χαχαχαχαχα
Αυτό δεν το έπιασα πρέπει να ομολογήσω Αριάδνη μου... lol! cake
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 286 - Ημερομηνία 21-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 21, 2010 9:32 pm

alexandra 35 έγραψε:ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.

Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ.


δεν διαφωνω μαζι σου αλλα ουτε σΥΜΦΩΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΑΠΠΑ ΣΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟΣ Η ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ Κ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΗΘΟΠΟΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΡΟΛΟ ..ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙΜΑΕΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΧΕΙ...

ΥΓ ΜΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΑΜΨΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΓΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης