Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

+38
CineFreak
Materialgirl
Artemis
loukasnora
vs116117
stefanos-melita
pasxalitsa
sarita
panda
ch-bl
jim7
DESPOINA
KatsaroYpotheto
loukitsa
kikialex
zimotari
KAZY
Καρ-Mik
aggeliki
konstantina
rachel
Ntinaki1
xristina79
prwto_trapezi_pista
verile_mistika
evanna
Izabella29
margaret
giouli_edem
charitomeni
nikidanis
anastasia20
glgs
anna90
xara
mimi_loukas+nora
filitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_lcap12%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_lcap31%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_rcap 31% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 01, 2010 6:11 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Δευ Φεβ 01, 2010 8:02 pm

καλο αλλα το νορακι μου στεναχωρηθηκε!!!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Φεβ 01, 2010 8:07 pm

Ψήφισα πολύ καλό!
Για τώρα έχω να πω μόνο αυτό:ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!
Καλύτερα που δεν πήγε ο Λουκάς.Κι εγώ ένιωσα μια απογοήτευση αλλά δεν ήθελα ένα από τα καλύτερα τηλεοπτικά ζευγάρια που πέρασαν ποτέ από την ελληνική τηλεόραση να τα βρουν ύστερα από τόσο κόπο μέσω ενός κακοστημένου προξενιού!ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!
Εγώ έτσι δεν ξεκαθάριζα τις υποθέσεις μου ούτε στο δημοτικό πάντως!Τι κακόγουστα είναι αυτά?
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από xara Δευ Φεβ 01, 2010 8:07 pm

Πρεπει να το παραδεχτουμε: ο Μπελλος ΚΥΡΙΟΣ!!!! Μπορει να μην τον θελουμε για το Νορακι μας, αλλα γενικα σαν αντρασ, μια χαρα ειναι, τελειος. Ξερει τι θελει και το διεκδικει!!! Love! Heart2
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Φεβ 01, 2010 8:08 pm

Μελίτα-Στέφανος:
Αφού όπως λέει ο Στέφανος δεν τον ενδιαφέρει τι θα πει και αν τον θέλει η Εύα πως προκύπτει από την μεγάλη αποκάλυψη ---->ο γάμος???
Σταθερότητα χαρακτήρα...
Είπαμε, δε ζητάμε σταθερότητα χαρακτήρα ανάμεσα σε 2 χρόνια αλλά ανάμεσα σε 2 επεισόδιο πάει πολύ..
Από την άλλη η Μελίτα..Εγώ ξέρω ότι όταν ζεις τον απόλυτο έρωτα, η έστω τον έρωτα δεν ενδιαφέρεσαι για την γνώμη των άλλων...Ανεξάρτητα από τον αν είναι σωστό ή όχι...Δεν κολλάς πουθενά..
Δεν ήταν σωστό για μένα ως πράξη η εξέλιξη του έρωτα Μελίτας-Στέφανου τη χρονική στιγμή που ξεκίνησε..Απο κει και πέρα όμως αφού ξεκίνησε και το ζουν την νοιάζει άμα χάσει τους υποτιθέμενους φίλους της??Θα τρελαθούμε τελείως??
Το παιδί της πάλι δεν το ανέφερε πουθενά...
Νόρα-Μάνος-Εύα:
3 μέλη από τη παρέα της φεγγαρόπετρας να προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα Νόρας-Λουκά...ΠΑΡΕΑ.....ΦΙΛΟΙ....
Η Εύα έδωσε ρέστα...!!!Χώσε Εύα....Χ-Ω-Σ-Ε!!!!!!!
Καταιγισμός από ατάκες "τάπας" προς το Μάνο....
Νταίζη-Χρήστος:
Θα συμφωνήσω με τον Χρηστάρα...Φοβερή ταύτιση απόψεων με το καμάρι της Τζίνας...
Πατέρας είναι ο Οδυσσέας...!!!!Και κανένας άλλος...
Τζίνα έλιωσες?????
Παρέα της φεγγαρόπετρας -ηλίθιου
Ηλίθιε ε ηλίθιε...Το πλήγωσε το Νοράκι...Ο βλάκας...
Και ο Νικόλας να επιμένει για τα αισθήματα του Λουκάκου..
Λουκά θα σε μπουφλίσω...!!!
Λουκάς-Μήτσος:
Το Νοράκι να λιώνει να περιμένει τον ηλίθιο και ο ηλίθιος από την άλλη συνεχίζει τα προξενιά...!!!!
Ο Λουκάς κόντεψε να βιάσει τον Μήτσουλα...!!!Φοβερή σκηνή...
Παράπονο: Έλεος... Δεν μας τους κάνετε ζευγάρι στην πραγματικότητα.Ούτε στις φαντασιώσεις δεν μπορούμε να απολαύσουμε ένα φιλάκι??Τι ψυχή έχει ένα φιλάκι???
Νικόλας-Εύα:
Νικολάκη μου μας τα σκά%@σες... Άκου εκεί...Για να μην πάθει επιλόχια κατάθλιψη πρέπει να παντρευτεί τον Στέφανο??
Τι λογική είναι αυτή???
Νόρα-Λουκάς-Κοτομήτσουλας:
Το Νοράκι πονάει...Ο κοτομήτσουλας τα ίδια και τα ίδια τα χιλιοειπωμένα..Ο Λουκάς τις μπούρδες του..Τσίρκο η υπόθεση..
Καλός χρυσός σταθερός ο Μήτσουλας αλλά στο λέγειν δεν...Δεν....
Αμαλία-Πέτρος:
Μόλις τελειώσω το νούμερο τάισε με σαν τα ζώα στο τσίρκο...!! gelio
Η Αμαλία ΘΕΛΕΙ να τους βλέπουν ευτυχισμένους και χαρούμενους ή θέλει να ΕΙΝΑΙ??
Αμαλία-Μελίτα:
Τον αδίκησε λέει τον άνθρωπο και δεν έφταιγε...Δεν την κοροιδεύει την Μελίτα ο Στέφανος??Ούτε την Εύα??Ούτε τον εαυτό του??
Η Μελίτα σημειώνει μόνο την θυσία της τέχνης??Τις προηγούμενες τρέλες της μανούλας τις ξέχασε?? Η Αμαλίτσα δεν έφερε την Νταίζη στην Αθήνα ή δεν θυμάμαι καλά?
Ένας χαρακτήρας πρέπει να είναι σταθερός ΓΕΝΙΚΑ..Έστω και σε ένα επεισόδιο δεν βλάπτει. Πριν απο 5λεπτά ακούσαμε την Αμαλία να λέει να μας ΔΟΥΝ ευτυχισμένους και καλά...Και τώρα ακούμε την Αμαλία να λέει λάθος μου..Να μην μας ενδιαφέρει ο κόσμος..ΤΕΤΟΙΑ σταθερότητα πια??ΤΕΤΟΙΑ..?
Εύα-φωτογράφηση:
Πολύ γλυκιά και όμορφη όπως πάντα..
Νικόλας-Λουκάς:
Δεν θέλω να κολλήσει μαζί μου και να καθυστερήσει τη ζωή της..
Α είναι ντιπ βλάκας...Καταντιπ...Δεν βλέπει ότι η Νόρα θέλει και την καθυστερεί τη ζωή της γιατί περιμένει το ΚΑΛΥΤΕΡΟ??
Μελίτα-Ρούσσος:
Η Αμαλία που την ενδιαφέρει τι θα πει ο κόσμος τσαλάκωσε λέει την εικόνα της...
Ενώ ο Ρούσσος που θέλει να προσποιείται στους γύρω τους δεν την τσαλακώνει και ούτε θέλει να την τσαλακώσει...Τι ακούω?
Μπέρδεψε η Μελίτα το ονόματα μηπως??
Η μήπως το συμφέρον δεν την αφήνει να δει καθαρά??
Μάνος-Άπλυτο καθίκι:
Το άπλυτο καθίκι 2 συμβουλεύει το γοιητευτικό καθίκι 1 για να μην βγουν στη φόρα οι καθικιές τους...
Έλεος ρε Μάνο...!!!ΕΛΕΟΣ...
Λουκάς-Νταίζη:
Μάτια μου??Είπε μάτια μου τη Νταίζη???Λουκάκο φτάνει με αυτό το καλόπιασμα...!!Μου πετάχτηκε η τούρτα φράουλα από τη μύτη..
Αυτό ήθελε τελικά η καργιόπαπια....Να σταματήσει τη δουλειά, να την τρέφει ο Λουκάς και να τον παντρευτεί κιόλας..
Νόρα-ΚοτοΜήτσουλας:
Χαίρομαι που η Νόρα φέρθηκε ΣΠΑΘΙ...Αυτό ήθελα και περίμενα να κάνει.. Να ξεκαθαρίσει τη θέση της όπως η σωστή και δυναμική Νόρα που ήξερα...!!
Κάνει όνειρα ο Μήτσουλας μωρέ...Και τον λυπάμαι...Θα συμφωνήσω με την Νόρα:"Είναι πολύ γλυκός"...και καλός και ερωτευμένος και δίνει τα πάντα.. Snif Αυτό το πριγκιπέσσα μόνο να μην έλεγε.. vomit Μαρίλια-Εύα:
Γιατί πέφτουν όλοι πάνω στην Εύα και την επηρεάζουν γιατί??
Πρώτα ο Νικόλας μετά η Μαρίλια...Να τους δω μετά που θα χάσει το παιδί λόγω σταθερότητα χαρακτήρα πατέρα τι θα πουν?
Μελίτα-Στέφανος:
Τελικά μετά από ώριμη σκέψη η χλωμή πριγκίπισσα αποφάσισε...
Άργησε νομίζω λίγο βέβαια...Αλλά θα δείξει..
Πολύ ωραίο το άσπρο-μπεζ παλτουδάκι της Μελίτας..
Βάψτην και λίγο την κοπέλα...Πέρσυ την είχαν περιποιημένη...Έλεος..
Καλό από μένα το επεισόδιο...Άμα δεν είχε και την καργιόπαπια θα ήταν ακόμα καλύτερο...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από glgs Δευ Φεβ 01, 2010 8:08 pm

η ατάκα του επεισοδίου ήταν όμως μία

όχι και κότα ο Μπέλλος...κόκκορας lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 01, 2010 8:09 pm

Ο λουκάς δεν ξέρω πόσο χαζός παίζει να είναι…ολόκληρο σχέδιο κατέστρωσαν και ο άλλος την έκανε με ελαφρά…
Μου αρέσει πάντως που αυτή η παρέα τα πετάει έτσι…νικόλας:δεν πρέπει να χαθεί άλλη αγάπη σε αυτή την παρέα>και η άλλη αγάπη(μάνος-εύα) εν τω μεταξύ μπροστά ήταν και τα άκουγε..χαχαχαχα….

Η σκηνή μελίτας-στέφανου ήταν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ…όταν της έκανε πλάκα νόμιζα ότι η μελίτα θα του φέρει κανένα έπιπλο στο κεφάλι και μετά θα πάθει εγκεφαλικό…ευτυχώς σοβαρεύτηκε ο στέφανος γρήγορα…καλά το <ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ>με έλιωσε.. Love!
Τι καλά που τα είπε ο στέφανος…<εγώ πρέπει να ξεκαθαρίσω απέναντι σου ανεξαρτήτως τι θέλει η εύα>- της είπε (ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΣΕ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑΚΙ ΑΥΤΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ)...και επιτέλους πήρε την απόφαση να το γνωστοποιήσουν…
καλά τη μελίτα όταν του είπε δεν είμαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσω και μην το πούμε ακόμα μου ήρθε να την χτυπήσω…δε μπορούν αυτοί οι 2 να συγχρονιστούν;;με τα νεύρα μας παίζουν;;;;

Εύα-μάνος-δάφνη:μου αρέσει που συγκεντρώθηκαν για τη νόρα και το λουκά εκεί…και η εύα με το μάνο τρωγόντουσαν σαν το σκύλο με τη γάτα…
Εν τω μεταξύ εγώ ήξερα:<το από τότε που βγήκε η συγγνώμη χάθηκε το φιλότιμο…>όχι ότι αυξήθηκαν τα γαιδούρια…μάλλον πίσω είμαι…δεν έχω ενημερωθεί για τις νέες εξελίξεις….

Νικόλαααα…Fskl πάρε και εσύ το δωράκι σου για να μην μείνεις παραπονεμένος…ποια συμφραζόμενα παλικάρι μου;;;;που από τότε που πήρε φόρα με την εξομολόγηση δεν έχει σταματήσει να σε πρίζει…ποια συμφραζόμενα;;;;

Μπέλλος-λουκάς-φαντασίωση:το βλέπω εγώ…τον έρωτα του λουκά ο μπέλλος θα τον πληρώσει..παρ’ολίγο σήμερα ο μήτσουλας να πέσει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης…λουκά…πάρε… Fskl και εσύ…

Στο έργο μοιράζουν συμβουλές και εγώ φάσκελα…

Νικόλας-εύα:αρχικά θα πω ότι συμφωνώ με την εύα…εύα:αποφεύγω να σκέφτομαι…το έχουμε καταλάβει εύα εδώ και καιρό αυτό…δεν είναι κάτι καινούργιο….xaxa
Καλά μου αρέσει που η δάφνη είναι τόσο χαλαρή και πολιτισμένη….που πήγε η δάφνη που ζήλευε οεο;;;;τι πολιτισμός θεέ μου!!!

Λουκάς-μήτσουλας-νόρα:είσαι ζώον λουκά…μεγάλο ζώον-βασικά κότα όπως είπες…έχεις αυτογνωσία τουλάχιστον…δεν μπορώ με την πάρτη σου πια…

Μελιτα-αμαλία:α..ρε.αμαλία…ΘΕΑ….μελίτα συγκεντρώσου….τι φοβάσαι κοπέλα μου;;;;αν είναι φίλοι σου-όπως είπε η θεά αμαλία-θα καταλάβουν…αν όχι σκασίλα μας…να κοιτάξουν τις δικές τους υποθέσεις….
Μη χάνεις χρόνο μελίτα…οι αποφάσεις του στέφανου και της εύας είναι σαν τα νερά της χαλκίδας…αλλάζουν κάθε 6 ώρες….δεν είναι να χάνεις χρόνο λέμε…

Λουκάς-νικόλα:εκεί νικόλα να σε πρήζει με τα συμφραζόμενα ο λουκάς…δεν σε λυπάμαι…για να μάθεις να μιλάς εσύ με συμφραζόμενα μπροστά στους άλλους…χαζέ νικόλα…

Πέτρος-μελίτα:αυτός ο κατρανίδης πως τα λέει έτσι;;;<ο αβραάμ χωρίς μούσια>…αχαχαχαχα….

Καρτάλω-στέφανος:μια χαρά είμασταν τόσες μέρες που δεν είχε πολλές σκηνές με την καρτάλω…τώρα γιατί μας τη δείχνετε;;;τουλαχίστον μας τη δείχνετε που μας τη δείχνετε… φιμώστε την τουλάχιστον…λυπηθείτε μας…

Το κασετοφωνάκι θα κάνει θραύση…θα ηχογραφήσω και την δάφνη…να θυμάται αυτά που λέει περί αγάπης και παιδιών…όχι όποτε μας συμφέρει…

Νταίζη-λουκάς:παιδιά η νταίζη θυσία για το παιδί της..θυσία….α..ρε..δόλια μάνα…και εσύ λουκά…άμοιρε πατέρα…για ζήσε μαζί της..εσύ θα της ξασφαλίσεις μια ήρεμη ζωή..αυτή θα κάνει τη δική σου κόλαση…

Μήτσουλας-νόρα: νόρα;<είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνεις περισσότερα από όσα λες>..εν όλιγοις δεν είσαι τόσο χαζός τελικά…
Ρε παιδιά ο μήτσουλας είναι είδος προς εξαφάνιση…νομίζω πως πρέπει να αφήσουμε τους χαζούς τους δικούς μας(μάνο,στέφανο και λουκά)και να αρχίζουν οι κοπελιές να διεκδικούν το μήτσουλα….δεν πρέπει να αφήνουμε τέτοιους άνδρες χαμένους…

Μαρίλια-εύα:ρε τι πέταξε η μαρίλια;;;;θα καραφλιάσω<είναι εγωιστικό να αφήσεις το παιδί να μεγαλώσεις χωρίς πατέρα επειδή δεν τον θες>.όποτε παντρέψου τον και αν μη τον θέλεις και νόμιζα πως η μαρίλια σκέφτεται λογικά…και μετά πετάει το<αν δεν ταιριάζετε εσύ ξέρεις>καλά θα μας τρελάνουν;;;αναιρούν αυτά που λένε σε κλάσματα σευτερολέπτου…μνήμη χρυσόψαρου έχουν;;;τι να πω;;;και η εύα μου αρέσει η σταθερότητα απόψεων…μην της πει κανείς τίποτα…αλλάζει αποφάσεις σε χρόνο ρεκόρ…

Μελίτα-στέφανος:μελίτα εσύ το αποφάσισες…και σταθεροποιήθηκες…ο στέφανος μέχρι στιγμής ναι..αλλά μετά…cake

Υ.Γ.η μελίτα με το στέφανο είχαν ντυθεί στα άσπρα..σετάκι…
Έχω να προτείνω τον πίνακα που πήρε ο μάνος να τον πάει γαμήλιο δώρο στο στέφανο και την εύα…αχαχαχαχαχαχα….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Φεβ 01, 2010 8:12 pm

anastasia20 έγραψε:Ο λουκάς δεν ξέρω πόσο χαζός παίζει να είναι…ολόκληρο σχέδιο κατέστρωσαν και ο άλλος την έκανε με ελαφρά…
Μου αρέσει πάντως που αυτή η παρέα τα πετάει έτσι…νικόλας:δεν πρέπει να χαθεί άλλη αγάπη σε αυτή την παρέα>και η άλλη αγάπη(μάνος-εύα) εν τω μεταξύ μπροστά ήταν και τα άκουγε..χαχαχαχα….

Η σκηνή μελίτας-στέφανου ήταν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ…όταν της έκανε πλάκα νόμιζα ότι η μελίτα θα του φέρει κανένα έπιπλο στο κεφάλι και μετά θα πάθει εγκεφαλικό…ευτυχώς σοβαρεύτηκε ο στέφανος γρήγορα…καλά το <ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ>με έλιωσε.. Love!
Τι καλά που τα είπε ο στέφανος…<εγώ πρέπει να ξεκαθαρίσω απέναντι σου ανεξαρτήτως τι θέλει η εύα>- της είπε (ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΣΕ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑΚΙ ΑΥΤΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ)...και επιτέλους πήρε την απόφαση να το γνωστοποιήσουν…
καλά τη μελίτα όταν του είπε δεν είμαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσω και μην το πούμε ακόμα μου ήρθε να την χτυπήσω…δε μπορούν αυτοί οι 2 να συγχρονιστούν;;με τα νεύρα μας παίζουν;;;;

Εύα-μάνος-δάφνη:μου αρέσει που συγκεντρώθηκαν για τη νόρα και το λουκά εκεί…και η εύα με το μάνο τρωγόντουσαν σαν το σκύλο με τη γάτα…
Εν τω μεταξύ εγώ ήξερα:<το από τότε που βγήκε η συγγνώμη χάθηκε το φιλότιμο…>όχι ότι αυξήθηκαν τα γαιδούρια…μάλλον πίσω είμαι…δεν έχω ενημερωθεί για τις νέες εξελίξεις….

Νικόλαααα…Fskl πάρε και εσύ το δωράκι σου για να μην μείνεις παραπονεμένος…ποια συμφραζόμενα παλικάρι μου;;;;που από τότε που πήρε φόρα με την εξομολόγηση δεν έχει σταματήσει να σε πρίζει…ποια συμφραζόμενα;;;;

Μπέλλος-λουκάς-φαντασίωση:το βλέπω εγώ…τον έρωτα του λουκά ο μπέλλος θα τον πληρώσει..παρ’ολίγο σήμερα ο μήτσουλας να πέσει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης…λουκά…πάρε… Fskl και εσύ…

Στο έργο μοιράζουν συμβουλές και εγώ φάσκελα…

Νικόλας-εύα:αρχικά θα πω ότι συμφωνώ με την εύα…εύα:αποφεύγω να σκέφτομαι…το έχουμε καταλάβει εύα εδώ και καιρό αυτό…δεν είναι κάτι καινούργιο….xaxa
Καλά μου αρέσει που η δάφνη είναι τόσο χαλαρή και πολιτισμένη….που πήγε η δάφνη που ζήλευε οεο;;;;τι πολιτισμός θεέ μου!!!

Λουκάς-μήτσουλας-νόρα:είσαι ζώον λουκά…μεγάλο ζώον-βασικά κότα όπως είπες…έχεις αυτογνωσία τουλάχιστον…δεν μπορώ με την πάρτη σου πια…

Μελιτα-αμαλία:α..ρε.αμαλία…ΘΕΑ….μελίτα συγκεντρώσου….τι φοβάσαι κοπέλα μου;;;;αν είναι φίλοι σου-όπως είπε η θεά αμαλία-θα καταλάβουν…αν όχι σκασίλα μας…να κοιτάξουν τις δικές τους υποθέσεις….
Μη χάνεις χρόνο μελίτα…οι αποφάσεις του στέφανου και της εύας είναι σαν τα νερά της χαλκίδας…αλλάζουν κάθε 6 ώρες….δεν είναι να χάνεις χρόνο λέμε…

Λουκάς-νικόλα:εκεί νικόλα να σε πρήζει με τα συμφραζόμενα ο λουκάς…δεν σε λυπάμαι…για να μάθεις να μιλάς εσύ με συμφραζόμενα μπροστά στους άλλους…χαζέ νικόλα…

Πέτρος-μελίτα:αυτός ο κατρανίδης πως τα λέει έτσι;;;<ο αβραάμ χωρίς μούσια>…αχαχαχαχα….

Καρτάλω-στέφανος:μια χαρά είμασταν τόσες μέρες που δεν είχε πολλές σκηνές με την καρτάλω…τώρα γιατί μας τη δείχνετε;;;τουλαχίστον μας τη δείχνετε που μας τη δείχνετε… φιμώστε την τουλάχιστον…λυπηθείτε μας…

Το κασετοφωνάκι θα κάνει θραύση…θα ηχογραφήσω και την δάφνη…να θυμάται αυτά που λέει περί αγάπης και παιδιών…όχι όποτε μας συμφέρει…

Νταίζη-λουκάς:παιδιά η νταίζη θυσία για το παιδί της..θυσία….α..ρε..δόλια μάνα…και εσύ λουκά…άμοιρε πατέρα…για ζήσε μαζί της..εσύ θα της ξασφαλίσεις μια ήρεμη ζωή..αυτή θα κάνει τη δική σου κόλαση…

Μήτσουλας-νόρα: νόρα;<είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνεις περισσότερα από όσα λες>..εν όλιγοις δεν είσαι τόσο χαζός τελικά…
Ρε παιδιά ο μήτσουλας είναι είδος προς εξαφάνιση…νομίζω πως πρέπει να αφήσουμε τους χαζούς τους δικούς μας(μάνο,στέφανο και λουκά)και να αρχίζουν οι κοπελιές να διεκδικούν το μήτσουλα….δεν πρέπει να αφήνουμε τέτοιους άνδρες χαμένους…

Μαρίλια-εύα:ρε τι πέταξε η μαρίλια;;;;θα καραφλιάσω<είναι εγωιστικό να αφήσεις το παιδί να μεγαλώσεις χωρίς πατέρα επειδή δεν τον θες>.όποτε παντρέψου τον και αν μη τον θέλεις και νόμιζα πως η μαρίλια σκέφτεται λογικά…και μετά πετάει το<αν δεν ταιριάζετε εσύ ξέρεις>καλά θα μας τρελάνουν;;;αναιρούν αυτά που λένε σε κλάσματα σευτερολέπτου…μνήμη χρυσόψαρου έχουν;;;τι να πω;;;και η εύα μου αρέσει η σταθερότητα απόψεων…μην της πει κανείς τίποτα…αλλάζει αποφάσεις σε χρόνο ρεκόρ…

Μελίτα-στέφανος:μελίτα εσύ το αποφάσισες…και σταθεροποιήθηκες…ο στέφανος μέχρι στιγμής ναι..αλλά μετά…cake

Υ.Γ.η μελίτα με το στέφανο είχαν ντυθεί στα άσπρα..σετάκι…
Έχω να προτείνω τον πίνακα που πήρε ο μάνος να τον πάει γαμήλιο δώρο στο στέφανο και την εύα…αχαχαχαχαχαχα….



ΓΙΑ ΤΟ ΥΓ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΑΜΗΛΙΟ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΕΥΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από charitomeni Δευ Φεβ 01, 2010 8:13 pm

πολυ καλο επισοδειο....!!!!
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Φεβ 01, 2010 8:15 pm

Εγώ απλά καλό το ψήφισα. Τον Μπέλλο τον παραδέχομαι !!!! ΑΝΤΡΑΣ με τα όλα του , η κουβέντα τους με τη Νόρα μου άρεσε πολύ ! .....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 01, 2010 8:15 pm

nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Έχω να προτείνω τον πίνακα που πήρε ο μάνος να τον πάει γαμήλιο δώρο στο στέφανο και την εύα…αχαχαχαχαχαχα….



ΓΙΑ ΤΟ ΥΓ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΑΜΗΛΙΟ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΕΥΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ταύτιση απόψεων...
ρε παιδιά λέτε τελικά να στείλει ο μάνος τον πίνακα...να καταλάβει η εύα ότι ο μάνος έιναι μπλεγμένος και να αποβάλλει;;;
μου ήρθε τώρα σαν ιδέα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από margaret Δευ Φεβ 01, 2010 8:18 pm

anastasia20 έγραψε:Ο λουκάς δεν ξέρω πόσο χαζός παίζει να είναι…ολόκληρο σχέδιο κατέστρωσαν και ο άλλος την έκανε με ελαφρά…
Μου αρέσει πάντως που αυτή η παρέα τα πετάει έτσι…νικόλας:δεν πρέπει να χαθεί άλλη αγάπη σε αυτή την παρέα>και η άλλη αγάπη(μάνος-εύα) εν τω μεταξύ μπροστά ήταν και τα άκουγε..χαχαχαχα….

Η σκηνή μελίτας-στέφανου ήταν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ…όταν της έκανε πλάκα νόμιζα ότι η μελίτα θα του φέρει κανένα έπιπλο στο κεφάλι και μετά θα πάθει εγκεφαλικό…ευτυχώς σοβαρεύτηκε ο στέφανος γρήγορα…καλά το <ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ>με έλιωσε.. Love!
Τι καλά που τα είπε ο στέφανος…<εγώ πρέπει να ξεκαθαρίσω απέναντι σου ανεξαρτήτως τι θέλει η εύα>- της είπε (ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΣΕ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑΚΙ ΑΥΤΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ)...και επιτέλους πήρε την απόφαση να το γνωστοποιήσουν…
καλά τη μελίτα όταν του είπε δεν είμαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσω και μην το πούμε ακόμα μου ήρθε να την χτυπήσω…δε μπορούν αυτοί οι 2 να συγχρονιστούν;;με τα νεύρα μας παίζουν;;;;

Εύα-μάνος-δάφνη:μου αρέσει που συγκεντρώθηκαν για τη νόρα και το λουκά εκεί…και η εύα με το μάνο τρωγόντουσαν σαν το σκύλο με τη γάτα…
Εν τω μεταξύ εγώ ήξερα:<το από τότε που βγήκε η συγγνώμη χάθηκε το φιλότιμο…>όχι ότι αυξήθηκαν τα γαιδούρια…μάλλον πίσω είμαι…δεν έχω ενημερωθεί για τις νέες εξελίξεις….

Νικόλαααα…Fskl πάρε και εσύ το δωράκι σου για να μην μείνεις παραπονεμένος…ποια συμφραζόμενα παλικάρι μου;;;;που από τότε που πήρε φόρα με την εξομολόγηση δεν έχει σταματήσει να σε πρίζει…ποια συμφραζόμενα;;;;

Μπέλλος-λουκάς-φαντασίωση:το βλέπω εγώ…τον έρωτα του λουκά ο μπέλλος θα τον πληρώσει..παρ’ολίγο σήμερα ο μήτσουλας να πέσει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης…λουκά…πάρε… Fskl και εσύ…

Στο έργο μοιράζουν συμβουλές και εγώ φάσκελα…

Νικόλας-εύα:αρχικά θα πω ότι συμφωνώ με την εύα…εύα:αποφεύγω να σκέφτομαι…το έχουμε καταλάβει εύα εδώ και καιρό αυτό…δεν είναι κάτι καινούργιο….xaxa
Καλά μου αρέσει που η δάφνη είναι τόσο χαλαρή και πολιτισμένη….που πήγε η δάφνη που ζήλευε οεο;;;;τι πολιτισμός θεέ μου!!!

Λουκάς-μήτσουλας-νόρα:είσαι ζώον λουκά…μεγάλο ζώον-βασικά κότα όπως είπες…έχεις αυτογνωσία τουλάχιστον…δεν μπορώ με την πάρτη σου πια…

Μελιτα-αμαλία:α..ρε.αμαλία…ΘΕΑ….μελίτα συγκεντρώσου….τι φοβάσαι κοπέλα μου;;;;αν είναι φίλοι σου-όπως είπε η θεά αμαλία-θα καταλάβουν…αν όχι σκασίλα μας…να κοιτάξουν τις δικές τους υποθέσεις….
Μη χάνεις χρόνο μελίτα…οι αποφάσεις του στέφανου και της εύας είναι σαν τα νερά της χαλκίδας…αλλάζουν κάθε 6 ώρες….δεν είναι να χάνεις χρόνο λέμε…

Λουκάς-νικόλα:εκεί νικόλα να σε πρήζει με τα συμφραζόμενα ο λουκάς…δεν σε λυπάμαι…για να μάθεις να μιλάς εσύ με συμφραζόμενα μπροστά στους άλλους…χαζέ νικόλα…

Πέτρος-μελίτα:αυτός ο κατρανίδης πως τα λέει έτσι;;;<ο αβραάμ χωρίς μούσια>…αχαχαχαχα….

Καρτάλω-στέφανος:μια χαρά είμασταν τόσες μέρες που δεν είχε πολλές σκηνές με την καρτάλω…τώρα γιατί μας τη δείχνετε;;;τουλαχίστον μας τη δείχνετε που μας τη δείχνετε… φιμώστε την τουλάχιστον…λυπηθείτε μας…

Το κασετοφωνάκι θα κάνει θραύση…θα ηχογραφήσω και την δάφνη…να θυμάται αυτά που λέει περί αγάπης και παιδιών…όχι όποτε μας συμφέρει…

Νταίζη-λουκάς:παιδιά η νταίζη θυσία για το παιδί της..θυσία….α..ρε..δόλια μάνα…και εσύ λουκά…άμοιρε πατέρα…για ζήσε μαζί της..εσύ θα της ξασφαλίσεις μια ήρεμη ζωή..αυτή θα κάνει τη δική σου κόλαση…

Μήτσουλας-νόρα: νόρα;<είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνεις περισσότερα από όσα λες>..εν όλιγοις δεν είσαι τόσο χαζός τελικά…
Ρε παιδιά ο μήτσουλας είναι είδος προς εξαφάνιση…νομίζω πως πρέπει να αφήσουμε τους χαζούς τους δικούς μας(μάνο,στέφανο και λουκά)και να αρχίζουν οι κοπελιές να διεκδικούν το μήτσουλα….δεν πρέπει να αφήνουμε τέτοιους άνδρες χαμένους…

Μαρίλια-εύα:ρε τι πέταξε η μαρίλια;;;;θα καραφλιάσω<είναι εγωιστικό να αφήσεις το παιδί να μεγαλώσεις χωρίς πατέρα επειδή δεν τον θες>.όποτε παντρέψου τον και αν μη τον θέλεις και νόμιζα πως η μαρίλια σκέφτεται λογικά…και μετά πετάει το<αν δεν ταιριάζετε εσύ ξέρεις>καλά θα μας τρελάνουν;;;αναιρούν αυτά που λένε σε κλάσματα σευτερολέπτου…μνήμη χρυσόψαρου έχουν;;;τι να πω;;;και η εύα μου αρέσει η σταθερότητα απόψεων…μην της πει κανείς τίποτα…αλλάζει αποφάσεις σε χρόνο ρεκόρ…

Μελίτα-στέφανος:μελίτα εσύ το αποφάσισες…και σταθεροποιήθηκες…ο στέφανος μέχρι στιγμής ναι..αλλά μετά…cake

Υ.Γ.η μελίτα με το στέφανο είχαν ντυθεί στα άσπρα..σετάκι…
Έχω να προτείνω τον πίνακα που πήρε ο μάνος να τον πάει γαμήλιο δώρο στο στέφανο και την εύα…αχαχαχαχαχαχα….


Καλα ε??? Μπηκα για να γραψω αυτο για το κασετοφωνακι!!!!! Δαφνουλα να τα θυμασαι αυτα περι παιδιων και την αλλη εβδομαδα καλα??? Ευα επισης αυτα που ελεγες στη Νορα για το παιδι του Λουκα να τα θυμασαι κ εσυ την αλλη εβδομαδα....Στεφανε!!!!!!!!! Αποφασισες επιτελους!!! Θα τρελαθω!!!! Αλλα τι να σε κανω που αλλα λες σημερα αλλα μεθαυριο??? Παντως σκηνη Στεφανου Μελιτας: : respect : : respect : : respect : ΦΟΒΕΡΟΙ κ οι 2!!!!!!!!!!!!!!!! Σας θελουμε μαζι λεμεεεεεε!!!!! Μελιτα κουκλα με το ασπρο!!!!! : juhu :
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Φεβ 01, 2010 8:22 pm

anastasia20 έγραψε:Ο λουκάς δεν ξέρω πόσο χαζός παίζει να είναι…ολόκληρο σχέδιο κατέστρωσαν και ο άλλος την έκανε με ελαφρά…
Μου αρέσει πάντως που αυτή η παρέα τα πετάει έτσι…νικόλας:δεν πρέπει να χαθεί άλλη αγάπη σε αυτή την παρέα>και η άλλη αγάπη(μάνος-εύα) εν τω μεταξύ μπροστά ήταν και τα άκουγε..χαχαχαχα….

Η σκηνή μελίτας-στέφανου ήταν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ…όταν της έκανε πλάκα νόμιζα ότι η μελίτα θα του φέρει κανένα έπιπλο στο κεφάλι και μετά θα πάθει εγκεφαλικό…ευτυχώς σοβαρεύτηκε ο στέφανος γρήγορα…καλά το <ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ>με έλιωσε.. Love!
Τι καλά που τα είπε ο στέφανος…<εγώ πρέπει να ξεκαθαρίσω απέναντι σου ανεξαρτήτως τι θέλει η εύα>- της είπε (ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΣΕ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑΚΙ ΑΥΤΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ)...και επιτέλους πήρε την απόφαση να το γνωστοποιήσουν…
καλά τη μελίτα όταν του είπε δεν είμαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσω και μην το πούμε ακόμα μου ήρθε να την χτυπήσω…δε μπορούν αυτοί οι 2 να συγχρονιστούν;;με τα νεύρα μας παίζουν;;;;

Εύα-μάνος-δάφνη:μου αρέσει που συγκεντρώθηκαν για τη νόρα και το λουκά εκεί…και η εύα με το μάνο τρωγόντουσαν σαν το σκύλο με τη γάτα…
Εν τω μεταξύ εγώ ήξερα:<το από τότε που βγήκε η συγγνώμη χάθηκε το φιλότιμο…>όχι ότι αυξήθηκαν τα γαιδούρια…μάλλον πίσω είμαι…δεν έχω ενημερωθεί για τις νέες εξελίξεις….

Νικόλαααα…Fskl πάρε και εσύ το δωράκι σου για να μην μείνεις παραπονεμένος…ποια συμφραζόμενα παλικάρι μου;;;;που από τότε που πήρε φόρα με την εξομολόγηση δεν έχει σταματήσει να σε πρίζει…ποια συμφραζόμενα;;;;

Μπέλλος-λουκάς-φαντασίωση:το βλέπω εγώ…τον έρωτα του λουκά ο μπέλλος θα τον πληρώσει..παρ’ολίγο σήμερα ο μήτσουλας να πέσει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης…λουκά…πάρε… Fskl και εσύ…

Στο έργο μοιράζουν συμβουλές και εγώ φάσκελα…

Νικόλας-εύα:αρχικά θα πω ότι συμφωνώ με την εύα…εύα:αποφεύγω να σκέφτομαι…το έχουμε καταλάβει εύα εδώ και καιρό αυτό…δεν είναι κάτι καινούργιο….xaxa
Καλά μου αρέσει που η δάφνη είναι τόσο χαλαρή και πολιτισμένη….που πήγε η δάφνη που ζήλευε οεο;;;;τι πολιτισμός θεέ μου!!!

Λουκάς-μήτσουλας-νόρα:είσαι ζώον λουκά…μεγάλο ζώον-βασικά κότα όπως είπες…έχεις αυτογνωσία τουλάχιστον…δεν μπορώ με την πάρτη σου πια…

Μελιτα-αμαλία:α..ρε.αμαλία…ΘΕΑ….μελίτα συγκεντρώσου….τι φοβάσαι κοπέλα μου;;;;αν είναι φίλοι σου-όπως είπε η θεά αμαλία-θα καταλάβουν…αν όχι σκασίλα μας…να κοιτάξουν τις δικές τους υποθέσεις….
Μη χάνεις χρόνο μελίτα…οι αποφάσεις του στέφανου και της εύας είναι σαν τα νερά της χαλκίδας…αλλάζουν κάθε 6 ώρες….δεν είναι να χάνεις χρόνο λέμε…

Λουκάς-νικόλα:εκεί νικόλα να σε πρήζει με τα συμφραζόμενα ο λουκάς…δεν σε λυπάμαι…για να μάθεις να μιλάς εσύ με συμφραζόμενα μπροστά στους άλλους…χαζέ νικόλα…

Πέτρος-μελίτα:αυτός ο κατρανίδης πως τα λέει έτσι;;;<ο αβραάμ χωρίς μούσια>…αχαχαχαχα….

Καρτάλω-στέφανος:μια χαρά είμασταν τόσες μέρες που δεν είχε πολλές σκηνές με την καρτάλω…τώρα γιατί μας τη δείχνετε;;;τουλαχίστον μας τη δείχνετε που μας τη δείχνετε… φιμώστε την τουλάχιστον…λυπηθείτε μας…

Το κασετοφωνάκι θα κάνει θραύση…θα ηχογραφήσω και την δάφνη…να θυμάται αυτά που λέει περί αγάπης και παιδιών…όχι όποτε μας συμφέρει…

Νταίζη-λουκάς:παιδιά η νταίζη θυσία για το παιδί της..θυσία….α..ρε..δόλια μάνα…και εσύ λουκά…άμοιρε πατέρα…για ζήσε μαζί της..εσύ θα της ξασφαλίσεις μια ήρεμη ζωή..αυτή θα κάνει τη δική σου κόλαση…

Μήτσουλας-νόρα: νόρα;<είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνεις περισσότερα από όσα λες>..εν όλιγοις δεν είσαι τόσο χαζός τελικά…
Ρε παιδιά ο μήτσουλας είναι είδος προς εξαφάνιση…νομίζω πως πρέπει να αφήσουμε τους χαζούς τους δικούς μας(μάνο,στέφανο και λουκά)και να αρχίζουν οι κοπελιές να διεκδικούν το μήτσουλα….δεν πρέπει να αφήνουμε τέτοιους άνδρες χαμένους…

Μαρίλια-εύα:ρε τι πέταξε η μαρίλια;;;;θα καραφλιάσω<είναι εγωιστικό να αφήσεις το παιδί να μεγαλώσεις χωρίς πατέρα επειδή δεν τον θες>.όποτε παντρέψου τον και αν μη τον θέλεις και νόμιζα πως η μαρίλια σκέφτεται λογικά…και μετά πετάει το<αν δεν ταιριάζετε εσύ ξέρεις>καλά θα μας τρελάνουν;;;αναιρούν αυτά που λένε σε κλάσματα σευτερολέπτου…μνήμη χρυσόψαρου έχουν;;;τι να πω;;;και η εύα μου αρέσει η σταθερότητα απόψεων…μην της πει κανείς τίποτα…αλλάζει αποφάσεις σε χρόνο ρεκόρ…

Μελίτα-στέφανος:μελίτα εσύ το αποφάσισες…και σταθεροποιήθηκες…ο στέφανος μέχρι στιγμής ναι..αλλά μετά…cake

Υ.Γ.η μελίτα με το στέφανο είχαν ντυθεί στα άσπρα..σετάκι…
Έχω να προτείνω τον πίνακα που πήρε ο μάνος να τον πάει γαμήλιο δώρο στο στέφανο και την εύα…αχαχαχαχαχαχα….
Agree
Συμφωνώ σε όλα!Αυτό με το κασετοφωνάκι καλή ιδέα!Να καταγραφεί!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 01, 2010 8:24 pm

Λοιπόν δεν θα πω πολλά,όπως πάντα άλλωστε.
1)Με κούρασαν οι φωτογραγίσεις της Εύας,πολύ όμως!!!!
2)Η άνεση Εύας-Νικόλα με τρελαίνει!Ειλικρινά υάρχουν τόσο ανώτεροι άνθρωποι!Έλεος!
3)Η επιλόγχεια κατάθλιψη είναι θέμα της γυναίκας,ο γάμος δεν θα την αποτρέψει αν είναι να συμβει και το λέω από πολύ προσωπική πείρα.
4)Η Μαρίλια τι έπαθε έτσι ξαφνικά???!?!?!?Αν δηλαδή κάνει οικογένεια άλλη ο Στέφανος θα εγκαταλείψει το παιδί του?Και δεν ισχύει το ίδιο αν παντρευόταν ας πούμε ο Μάνος με την Εύα και έκαναν άλλη οικογένεια?Οι χωρισμοί υπάρχουν και δεν σημαίνει πως όποιος κάνει άλλη οικογένεια ξεχνάει τη παλιά...
5)Πολύ ωραία μας τα είπε σήμερα ο Στέφανος,αλλά το θέμα είναι πως δεν θα τα τηρήσει!!! :x Κασετοφωνάκι όπως είπε και η anastasia20!!!!!
6)Η Δάφνη είχε πλάκα την ώρα που μιλούσε για την Νόρα και τον Λουκά και ήταν σαν να τα έλεγε στην Μελίτα για την ίδια!Να δούμε αν όταν θα μάθει για αυτήν και τον Στέφανο θα δείξει την λογική που είχε όταν έλεγε αυτά που έλεγε.Θα δούμε!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 01, 2010 8:26 pm

anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Έχω να προτείνω τον πίνακα που πήρε ο μάνος να τον πάει γαμήλιο δώρο στο στέφανο και την εύα…αχαχαχαχαχαχα….



ΓΙΑ ΤΟ ΥΓ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΑΜΗΛΙΟ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΕΥΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ταύτιση απόψεων...
ρε παιδιά λέτε τελικά να στείλει ο μάνος τον πίνακα...να καταλάβει η εύα ότι ο μάνος έιναι μπλεγμένος και να αποβάλλει;;;
μου ήρθε τώρα σαν ιδέα...



Μα πόσο @@@@ πρέπει να είναι ο Μάνος για να το κάνει αυτό!!!Δεν τον έχω για τόσο λαμόγιο...βασικά δεν ξέρω...
Αν αυτό γίνει θα το κάνει για επίδειξη δύναμης στον Στέφανο και λογικά δεν θα σκεφτεί τις επιπτώσεις που μπορεί να έχει στην Εύα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 01, 2010 8:27 pm

Λοιπον σημερα το επεισοδιο μου αρεσε παρα μα παρα πολυ...μαλλον επειδη ειχε πολλη Παρεα της Φεγγαροπετρας!Και ξεκιναω...
Λουκας-Νορα γενικως...το μελαχρινακι δυστυχως για εμας την ψιλιαστηκε τη δουλεια και την εκανε!Και σαν να μην εφτανε αυτο μετα συνεχιζε να δινει συμβουλες φλερτ στο Μπελλο!Το σκηνικο με τη φαντασιωση πολυ καλο μακαρι να ηταν πραγματικο! Love! Βεβαια ουτε σε αυτη τη φαντασιωση ειδαμε ενα ακομα φιλι! gmt Το Νορακι το ερμο απογοητευτηκε και που να δειτε αυριο που θα ακουσει οτι η Νταιζη εβαλε ως ορο το γαμο!Στα ταρταρα θα πεσει το κοριτσι!

Μελιτα-Στεφανος...περιεργως οι σκηνες τους σημερα μου αρεσαν αρκετα,πολυ καλυτερη και η Παπα σε σχεση με αλλες φορες!Βεβαια για μενα ο Στεφανος ειναι για πολλες Fskl...μα ειναι δυνατον να λεει στη Μελιτα οτι θα ξεκαθαρισει και θα βγουν να πουν οτι ειναι μαζι και τελικα λιγα επεισοδια μετα να δεχεται αβιαστα την οποια αποφαση της Ευας!Κατα τ'αλλα αυτος δεν ειναι Μανος! wall

Μανος-Ευα-Νορα....η αγαπημενη μου σκηνη απο το επεισοδιο!Ο Μανος και η Ευα να πετανε μπηχτες συνεχως ο ενας στον αλλο,να τσακωνονται σαν το σκυλο με τη γατα και στη μεση το Νορακι να προσπαθει να τους κανει να ασχοληθουν λιγο με το δικο της προβλημα αλλα αυτοι χαμπαρι!Και στους τρεις : respect :

Χρηστος-Νταιζη...αντε βρε Τζινακι ποιος τη χαρη σου,σε ωραια στιγμη το δειξανε το αγορι! huhu Παντως για αλλη μια φορα ο Χρηστακης τα ειπε παρα πολυ σωστα στο ''Νταιζουλινι''!Και εγω μαζι του! Opados

Μελιτα-Αμαλια,Μελιτα-Πετρος...η πρωτη ηταν μια πολυ γλυκια στιγμη μεταξυ τους και μου αρεσε!Στη δευτερη παλι τα λεγομενα της Μελιτας με ενοχλησαν!Μα ειναι αχαριστια αυτο το πραγμα!!!Και ξαφνικα δικαιολογει για τα παντα τη μανουλα της που περυσι τρλεη την ανεβαζε,παρανοϊκη την κατεβαζε! slap

Αμαλια-Πετρος...επισης απο τις πολυ καλες σημερινες σκηνες!Απιθανο διδυμο οι δυο τους!Πεφανη και Κατρανιδης εξαιρετικοι! : respect :

Νορα-Δημητρης....τον λυπηθηκα μωρε τον ερμο το Δημητρη!Εχει κανει τοσα ονειρα για το κοινο του μελλον με τη Νορα αλλα δεν θα γινει απολυτως τιποτα!Ξεκαθαρος και ειλικρινης για αλλη μια φορα και μπραβο!Αν δεν υπηρχε ο Λουκας θα τους ηθελα μαζι αλλα τωρα δεν....!

Δαφνη-Μελιτα....ηθελα να ξερα οταν θα μαθει η Δαφνη για μελιτα και Στεφανο τα ιδια θα λεει περι αγαπης-ερωτα και για το πως καταφερνουν να τα κρυβουν!Αμφιβαλλω.....!Επισης δεν υποτιθεται οτι στη βιοτεχνια φτιαχνουν παιδικα φορμακια γιατι εγω κατι χαλια γυναικεια ρουχα εβλεπα αλλα τελος παντων!

Μαριλια-Ευα ωραια συζητηση αλλα διαφωνω καθετως και οριζοντιως με οσα της ειπε το σπλαχνο της!

Η Ευα κουκλιτσα στη φωτογραφηση με τα κοτσιδακια και το τραγουδακι τελειο!

Την Αντιγονη κλασσικα θελω να τη σκοτωσω!Δεν γινεται να ξαναμουγκαθει δεν μπορω να την ακουω αλλο! :evil:

Αυτα απο εμενα για σημερα!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Δευ Φεβ 01, 2010 8:29 pm

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ= σημερα δεν ξερω πως να το χαρακτηρισω το επεισοδιο? το νορακι μου στεναχωρηθηκε πληγωθηκε για πολλοστη φορα και αλλος ηταν στο γραφειο και συμβουλευε τον μητσουλα δηλαδη τωρα τι του λες? ουτε στις φαντασιωσεις δεν μπορουμε να δουμε φιλι αστο καλο!! ο νικολας στην συναντηση πηγε να πει οτι λουκας ειναι ερωτευμενος με την νορα αλλα γιατι δεν το ειπε ?κριμα παντως γιατι η νορα στεναχωρηθηκε και αυτο δεν θα τους βγει σε καλο νομιζω!!

ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ=συγνωμη αλλα απο σημερα αρχισα να τον συμπαθω πολυ!!! ο καημενος εχει φαει πορτα τοσες φορες και ομως συνεχιζει οχι μπραβο του και λεει ο λογια καταπληκτικα ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΥΥΥΥΥ!! Snif

μπορω να πω οτι σημερα ΝΤΑΙΖΗ δεν μου εσπασε τα νευρα γιατι μιλησε σωστα !! τωρα αν ομως ο λουκας την ακουσει ολο το φταιξιμο δικο του!! gmt
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Φεβ 01, 2010 8:33 pm

Μελιτα αν και στυλιστικα και το μαλλι το κουρεψες σημερα εσκιζες αλλα απο την αγαπη για τον πατερα σου ...ε οχι κοπελα μου με εκνευρισες παρτα να μην στα χρωσταω Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Δευ Φεβ 01, 2010 8:35 pm

Τι βλεπουμε ρε παιδια?Δηλαδη το χουνε ξαφτιλισει τελειως!Ολη την ωρα σκεφτονται,περπατανε,κοιτανε τα ταβανια κτλ!Εχει καταντησει καπως ολο αυτο το πραγμα!Και ο Λουκας με τη Νορα,ιμαρτον!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από xristina79 Δευ Φεβ 01, 2010 8:37 pm

- Δεύτερη φορά που με συγκινεί σκηνή Αμαλίας-Μελίτας.... Η Πεφάνη εξαιρετική :cheers: Καλά, όταν λέει τον Πέτρο "Ρούσσο" μου αρέσει τρελά!
- Μου άρεσε και η σκηνή Μελίτας-Ρούσου, όπως πάντα με αυτούς τους δύο!
-Ο Χρήστος δεν μου βγάζει έρωτα για την Νταίζη..... ή κάτι άλλο παίζεται ή δεν έχει χημεία το ζεύγος, τι να πω...
-Η Μαρίλια με απογοήτευσε! Δεν περίμενα αυτός ο χαρακτήρας να πει στην Εύα να παντρευτεί κάποιον που δεν θέλει για να έχει το παιδί της πατέρα.... ούτε δέχομαι ότι είπε "Ο Στέφανος είναι εντάξει".... γιατί καλέ? Επειδή έδωσε πολλά λεφτά για τους πίνακες? Τα όσα έκανε στην Εύα απλά ξεχνιούνται... ωραία! Αλλιώς νομίζα την Μαρίλια...
- Μελίτα-Στέφανο-Εύα αρνούμαι να σχολιάσω! Είμαι περίεργη να δω γιατί θα αδειάσει την Μελίτα ο Στέφανος μετά τα όσα είδαμε σήμερα και φυσικά βρίσκω γελοίο που μέσα σε 10 επεισόδια βλέπουμε πάαααλι το ίδιο εργάκι.....
- Την Νόρα θα την τρελάνουν καλέ.... το βράδι της λένε σε αγαπάει ο Λουκάς, μην απελπίζεσαι και την επομένη προχώρα με τον Μπέλο!Α καλάααααα.... ο οποίος Μπέλος σωστός!
- Αντιγονίτσα στο Στέφανο: Αντί να προχωράς την ζωή σου κάθεσαι και ασχολείσαι με τα καθάρματα.... gelio κοίτα ποια του το λέει! Ότι να ναι....
- Ο Μάνος να υποθέσω ότι θα τον πουλήσει τον πίνακα για να το μάθει ο Στέφανος?????
- Την Μελίτα και τον Στέφανο γιατί τους ντύνουν ίδια? Μαύρα ο ένας? Μαύρα και ο άλλος! Άσπρα η μία? Άσπρη μπλούζα και άσπρο γιλέκο από πάνω ο άλλος!!!!!!!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Φεβ 01, 2010 8:41 pm

prwto_trapezi_pista έγραψε:Τι βλεπουμε ρε παιδια?Δηλαδη το χουνε ξαφτιλισει τελειως!Ολη την ωρα σκεφτονται,περπατανε,κοιτανε τα ταβανια κτλ!Εχει καταντησει καπως ολο αυτο το πραγμα!Και ο Λουκας με τη Νορα,ιμαρτον!
Τον Λουκά σήμερα τον έδειξε 3 φορές να περπατάει στο δρόμο...Έχει λιώσει παπούτσια και παπούτσια το παληκάρι...
Ο Λουκάς με την Νόρα πουλάνε και γι αυτό το τραβάνε...Εμένα μ αρέσουν πολύ σαν χημεία...
Αυτό που μ εκνευρίζει εμένα είναι που σε κάθε επεισόδιο δείχνουν τα τρίγωνα τετράγωνα και πολύγωνα του σίριαλ με λυπητερή μουσικούλα..
Δεν βρίσκω το λόγο και το όφελος...
Το άκυρο του σημερινού επεισοδίου που ξέχασα να αναφέρω πιο πάνω...
Εκεί που δείχνει Μελίτα-Στέφανο-Μάνο-Εύα και μετά Νόρα και Λουκά μας πετάει στο ξεκάρφωτο την Αντιγονάρα να αγναντεύει... affraid wall
Σκιάχτηκα ο άνθρωπος...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Φεβ 01, 2010 8:42 pm

Στέφανος-Μελίτα: Η Μελίτα σήμερα είπε μεγάλες αλήθειες, όπως πάντα άλλωστε! Ο Στέφανος σήμερα πολλά ψέμματα! Ότι την αγαπάει την Μελίτα και την θέλει δεν το αμφισβητώ. Αλλά αμφισβητώ το πόσο τα εννούσε αυτά που έλεγε για να το πουν στην Εύα και βλακείες. Καλός στα λόγια, στις πράξεις να τον δω! Ειλικρινά, ότι θα έβγαινε πιο κότα και από τον Μάνο, δεν το περίμενα!Τι στο καλό δηλαδή θα αλλάξει μέσα σε 2 μέρες από Δευτέρα μέχρι Τετάρτη, δεν έχω καταλάβει. Της είπε ότι ακόμα και η Εύα να του ζητήσει γάμο, αυτός θα της πεί για την σχέση του με την Μελίτα.Ναι θα το δούμε αυτό Fskl ! Η Μελίτα δικαίως τελικά έχει τις επιφυλάξεις της! Και να, που έγινε η προϊκονομία, ότι η Μελίτα θα παλέψει ολομόναχη και μόνη της θα βγάλει το φίδι από την τρύπα! Όλοι θα πιστέψουν ότι το έκανε επίτηδες για να πάρει την ρεβάνς από την Εύα για τον Μάνο και αντε να πείσει ότι δεν είναι έτσι! Κάποια στιγμή αυτή η σχέση θα μαθευτεί.... όπως θα μαθευτεί.Και ο Στέφανος δυστυχώς δεν θα είναι μαζί της σε αυτό! Γιατί είναι ένας δειλός και μισός τελικά, και τίποτα παραπάνω! ΔΥΣΤΥΧΩΣ!! ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ!Επαναλαμβάνω, δεν τον αμφισβητώ για αυτά που νοιώθει για την Μελίτα αλλά από την στιγμή που δεν έχει τα κότσια να υπερασπιστεί τα θέλω του,και την σχέση του μαζί της, δεν της αξίζει! Μου αρέσει που πειράζεται κιόλας ότι ακούει την μαμά του.... Και να, που θα δικαιωθεί και ο Ρούσσος τελικλα και θα γελάμε!!!
maaaad Η Μελίτα αν ήθελε μια κότα και λαμόγιο το είχε και σε καλύτερη έκδοση! Τον Μάνο! Τον δεύτερο τι τον χρειάζεται; Ποια η διαφορά του 198 που ο Μάνος της το χρέωσε λες και ήταν μόνη της εκείνη την νύχτα....με την αποκάλυψη της σχέσης Στέφανου-Μελίτας;;; Κάτι μου λέει ότι και αυτήν την σχέση ολομόναχη θα την χρεωθεί! Και πραγματικά μετά από το δεύτερο στραπάτσο στην ζωή της λόγω δειλίας του Στέφανου... καλύτερα μόνη της παρά με έναν τέτοιο!! Αυτό πάει και για την Εύα και για όλες τις γυναίκες!! Όσο και να μου αρέσει ο Στέφανος μαζί με την Μελίτα, εδώ ο Στέφανος είναι φάουλ και έχει αποκλειστικά την ευθύνη! Και ελπίζω να πληρώσει!!! Περιμένω να δω και τα άλλα επεισόδια μήπως του βρω κάνα ελαφρυντικό ( που δεν το νομίζω)...

Μου άρεσε πολύ για πρώτη φορά η Εύα μαζί με τον Νικόλα! Δεν ξέρω, επειδή είναι και ζευγάρι στην ζωή έβγαλαν μια οικειότητα και μια ζεστασιά! Πάντως αυτό το στυλάκι.... ζητάμε μια συγνώμη και ξεμπερδέψαμε και ξεχνάμε τα τέρατα είναι εκνευριστικό!

Ο Μάνος με την Εύα η γνωστή κόντρα...δεν με τρέλλαναν κιόλας!

Ο Λουκάς άλλος βλάκας από κεί! Και αυτό με την συνάντηση ήταν άκαιρο και άκυρο! Λες και είναι παιδάκια του δημοτικού! Και ναι!!!! Εγώ σήμερα έκλαψα με τον Μπέλλο που του βγάζω ειλικρινά το καπέλο! Ο άνθρωπος είναι όλα τα λεφτά! Ερωτεύτηκε, αγάπησε, διεκδικεί και το κυριότερο αυτά που λέει τα εννοεί!! Όχι σαν μερικούς μερικούς! : respect : Μπράβο Δημήτρη! Και για μένα η Νόρα είναι χαζή που κάθεται και περιμένει τον Λουκά! Αυτός είναι άντρας ο Μπέλλος! Με Α κεφαλαίο!!

Μελίτα-Αμαλία: Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή τους! Και συμφωνώ με την Αμαλία που λέει για την αγάπη που όλα τα νικάει και ο κόσμος να κοιτάζει τα χάλια του.... και ότι αν είναι όντως πραγματικοί φίλοι, πρέπει να την στηρίξουν και όχι να της εναντιωθούν! Στο φινάλε η Μελίτα δεν έκανε κάτι κακό! Μου άρεσε επίσης το ντύσιμο της Μελίτας, και η σκηνή με τον Ρούσσο.

Η Μαρίλια μίλησε πιο ώριμα από την Εύα! Που φτάσαμε! Αλλά και η Εύα δεν καταλαβαίνω πως από κει που μας είχε φάει την ζωή με τον κλονισμό της τα Χριστούγεννα σκέφτεται γάμο με έναν που την εκμεταλλεύτηκε και της είπε ψέμματα και μπλα μπλα.... πολύ εύκολα τα αλλάζουν οι σεναριογράφοι....

Λουκάς- Νταίζη: Θα τρελλαθώ ρε παιδιά! Από την στιγμή που αποφάσισαν το παιδί να είναι με τον Οδυσσέα γιατί πρέπει να παντρευτούν; maaaad

Μελίτα-Δάφνη: Αφού λοιπόν δεν είναι κακό Δάφνη μου δύο άνθρωποι να αγαπιούνται και όλα αυτά που της έλεγε.... και μπουρ μπουρ...... γιατί θα τα βάλετε ομαδικώς με την Μελίτα μετά;; Εκεί θα αλλάξουν οι θεωρίες;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από rachel Δευ Φεβ 01, 2010 8:48 pm

Το σημερινο επεισοδιο οχι απλως το βρηκα χαλια αλλα πραγματικα με θυμωσε πολυ!
Ως τιτλο επεισοδιου θα μπορουσα ανετα να βαλω Ο ΚΑΡΑΚΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ και λιγα λεω! Ποσο ακομα θα ξεφτυλισουν αυτον τον χαρακτηρα, αληθεια υπαρχει πιο κατω?
Εχω βαρεθει να βλεπω να μην υπαρχει σεναριακη αλληλουχια στον συγκεκριμενο ρολο αλλα εχω φτασει πλεον στα ορια μου! Ολην την προηγουμενη βδομαδα βλεπαμε εναν Λουκα να αφριζει απο ζηλεια και να προσπαθει να αποτρεψει το μοιραιο μεταξυ Μπελλου και Νορας και σημερα τον ακουω να λεει στον Μπελλο " Αντε βουρ στον πατσα..." οπου πατσας=Νορα!!! Τελικα ο τυπος δεν ειναι για χαστουκια αλλα για μπουνιες ετσι που τον καταντησαν!!!
Δεν εφτανε αυτο αλλα μας ηρθε καπακι και η εμετικη σκηνη με το τσοκαρο οπου αποκαλωντας την "ματια μου" (μπλιαχ!) της ζητα να αφησει τον Αρη να φυγει και ΑΥΤΟΣ ΠΑΛΙ ΘΕΤΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ !!! Δεν ξερω για εσας, εμενα παντως δεν μου φανηκε καθολου θεμα εκβιασμου απο το τσοκαρο, στην ουσια αυτος το προτεινε και αυτη σαν καλη μανα (παλι μπλιαχ!) το δεχτηκε!!! Δηλαδη ποσα να αντεξω η αμοιρη τηλεθεατρια, θα πηδηχτω απο το παραθυρο!!!!
Αν και ΗΜΟΥΝ απο αυτες που υποστηριζαν φανατικα το ζευγαρι Λουκας-Νορα, με λυπη μου θα πω οτι τελικα ηταν καλυτερα να τους ειχαν αφησει φιλους, μετα την φετινη σεναριακη τους κατρακυλα!
Σε γενικες γραμμες, το σεναριο μπαζει απο παντου... η ιστορια δεν εξελισσεται, καθημερινα βλεπουμε επαναλαμβανομενες σκηνες που εχουμε μαθει απ'εξω τους διαλογους και μεγαλη ασυνεπεια στους χαρακτηρες!!!
Κριμα και παλι κριμα γιατι ηταν αξιολογη σειρα καποτε!
Υ.Γ. Α! Για να μην ειμαι αδικη, ξεχασα να πω οτι τελικα ο Λουκας σε κατι εχει συνεπεια... ΣΤΟ ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΗΝ ΝΟΡΑ!!!

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Δευ Φεβ 01, 2010 8:50 pm

evanna έγραψε:Λοιπον σημερα το επεισοδιο μου αρεσε παρα μα παρα πολυ...μαλλον επειδη ειχε πολλη Παρεα της Φεγγαροπετρας!Και ξεκιναω...
Λουκας-Νορα γενικως...το μελαχρινακι δυστυχως για εμας την ψιλιαστηκε τη δουλεια και την εκανε!Και σαν να μην εφτανε αυτο μετα συνεχιζε να δινει συμβουλες φλερτ στο Μπελλο!Το σκηνικο με τη φαντασιωση πολυ καλο μακαρι να ηταν πραγματικο! Βεβαια ουτε σε αυτη τη φαντασιωση ειδαμε ενα ακομα φιλι! Το Νορακι το ερμο απογοητευτηκε και που να δειτε αυριο που θα ακουσει οτι η Νταιζη εβαλε ως ορο το γαμο!Στα ταρταρα θα πεσει το κοριτσι!

Μελιτα-Στεφανος...περιεργως οι σκηνες τους σημερα μου αρεσαν αρκετα,πολυ καλυτερη και η Παπα σε σχεση με αλλες φορες!Βεβαια για μενα ο Στεφανος ειναι για πολλες Fskl...μα ειναι δυνατον να λεει στη Μελιτα οτι θα ξεκαθαρισει και θα βγουν να πουν οτι ειναι μαζι και τελικα λιγα επεισοδια μετα να δεχεται αβιαστα την οποια αποφαση της Ευας!Κατα τ'αλλα αυτος δεν ειναι Μανος!
Μανος-Ευα-Νορα....η αγαπημενη μου σκηνη απο το επεισοδιο!Ο Μανος και η Ευα να πετανε μπηχτες συνεχως ο ενας στον αλλο,να τσακωνονται σαν το σκυλο με τη γατα και στη μεση το Νορακι να προσπαθει να τους κανει να ασχοληθουν λιγο με το δικο της προβλημα αλλα αυτοι χαμπαρι!Και στους τρεις : respect :

Χρηστος-Νταιζη...αντε βρε Τζινακι ποιος τη χαρη σου,σε ωραια στιγμη το δειξανε το αγορι! huhu Παντως για αλλη μια φορα ο Χρηστακης τα ειπε παρα πολυ σωστα στο ''Νταιζουλινι''!Και εγω μαζι του! Opados

Μελιτα-Αμαλια,Μελιτα-Πετρος...η πρωτη ηταν μια πολυ γλυκια στιγμη μεταξυ τους και μου αρεσε!Στη δευτερη παλι τα λεγομενα της Μελιτας με ενοχλησαν!Μα ειναι αχαριστια αυτο το πραγμα!!!Και ξαφνικα δικαιολογει για τα παντα τη μανουλα της που περυσι τρλεη την ανεβαζε,παρανοϊκη την κατεβαζε! slap

Αμαλια-Πετρος...επισης απο τις πολυ καλες σημερινες σκηνες!Απιθανο διδυμο οι δυο τους!Πεφανη και Κατρανιδης εξαιρετικοι! : respect :

Νορα-Δημητρης....τον λυπηθηκα μωρε τον ερμο το Δημητρη!Εχει κανει τοσα ονειρα για το κοινο του μελλον με τη Νορα αλλα δεν θα γινει απολυτως τιποτα!Ξεκαθαρος και ειλικρινης για αλλη μια φορα και μπραβο!Αν δεν υπηρχε ο Λουκας θα τους ηθελα μαζι αλλα τωρα δεν....!

Δαφνη-Μελιτα....ηθελα να ξερα οταν θα μαθει η Δαφνη για μελιτα και Στεφανο τα ιδια θα λεει περι αγαπης-ερωτα και για το πως καταφερνουν να τα κρυβουν!Αμφιβαλλω.....!Επισης δεν υποτιθεται οτι στη βιοτεχνια φτιαχνουν παιδικα φορμακια γιατι εγω κατι χαλια γυναικεια ρουχα εβλεπα αλλα τελος παντων!

Μαριλια-Ευα ωραια συζητηση αλλα διαφωνω καθετως και οριζοντιως με οσα της ειπε το σπλαχνο της!

Η Ευα κουκλιτσα στη φωτογραφηση με τα κοτσιδακια και το τραγουδακι τελειο!

Την Αντιγονη κλασσικα θελω να τη σκοτωσω!Δεν γινεται να ξαναμουγκαθει δεν μπορω να την ακουω αλλο! :evil:

Αυτα απο εμενα για σημερα!!!! :D

Πολυ ωραιος σχολιασμος!Συμφωνω απολυτα!Μονο να προσθεσω οτι η σκηνη Στεφανου & Μελιτας ηταν ΤΕ-ΛΕΙ-Α!!!Με συγκινησε και με εκανε να χαρω με τη χαρα τους.Η συζητηση δε της Δαφνης και της Μελιτα ολα τα λεφτα!!Η Δαφνη μιλουσε για τη Νορα & το Λουκα και η Μελιτα για εκεινη και το Στεφανο!!Οτι του φανει του λολοστεφανη!! lol!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Φεβ 01, 2010 9:01 pm

ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΝΟ! Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΑΚΟΜΑ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ! ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ…….ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ, ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΥΠΗ!
ΕΔΩ Η ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ - ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ- Η ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης