Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

+38
CineFreak
Materialgirl
Artemis
loukasnora
vs116117
stefanos-melita
pasxalitsa
sarita
panda
ch-bl
jim7
DESPOINA
KatsaroYpotheto
loukitsa
kikialex
zimotari
KAZY
Καρ-Mik
aggeliki
konstantina
rachel
Ntinaki1
xristina79
prwto_trapezi_pista
verile_mistika
evanna
Izabella29
margaret
giouli_edem
charitomeni
nikidanis
anastasia20
glgs
anna90
xara
mimi_loukas+nora
filitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από glgs Δευ Φεβ 01, 2010 10:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!!!!

ΛΟΥΚΑ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!!


Opados1 Opados1 Opados1 Opados1
αυτά είναι!!!!!!!!!!!!!!!!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Φεβ 01, 2010 10:18 pm

Clarabelle έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΝΟ! Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΑΚΟΜΑ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ! ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ…….ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ, ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΥΠΗ!
ΕΔΩ Η ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ - ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ- Η ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!


Eγώ εδώ θα συμφωνήσω.
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση και η συζήτηση και το βλέμμα.
Αρχίζω να υποψιάζομαι οτι έχουμε δει μόνο την κορυφή του παγόβουνου.
Ψάχνω να δω τι ξέρουμε ακριβώς απ όσα είχαν συμβεί στο παρελθόν και αρχίζω να πιστεύω οτι υπάρχουν πολλά που δεν τα ξέρουμε και ίσως δεν μας αφήνουν να δούμε την εικόνα καθαρά.
Θα δείξει.







Θα συμφωνήσω μαζί σας!! Η Μελίτα τον αγκαλιάζει με χαρά,αγάπη κ το βλέμμα του Στέφανου σκοτεινό, μυστήριο!!

Τι αλλάζει σε 2 μέρες? Ξέρει καλά όταν η Εύα το μάθει θα αντιδράσει,θα σοκαριστεί ,θα θυμώσει κ είναι προετοιμασμένος!
Δλδ τι θα μιλήσει με Λουκά ,θα του πει η Εύα γύρισα κ θα κάνει πίσω για το παιδί?Δεν κολλάει!! Κ ούτε το βλέμμα που είδα σήμερα κολλάει!! Θα δούμε ,όλα πάντως παίζονται!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Φεβ 01, 2010 10:39 pm

Επιμένω ότι θα υπάρξει κάτι που θα αφήσει πολλούς στα πατώματα και τους υπόλοιπους με το στόμα στο πάτωμα Confused? Πολύ βαρετό το επεισόδιο σήμερα. Η ιστορία έχει βαλτώσει εδώ και πολύ καιρό. Ο Μάνος τον πίνακα τι θα τον κάνει; Γιατί για να τον δείξει στον Στέφανο δεν γίνεται, θα γίνει μετά το έλα να δεις και ο Χατζηγλύτσης τον προειδοποίησε νομίζω. Άρα έχει ένα άχρηστο πράγμα και το μόνο που τούμεινε είναι η ηθική ικανοποίηση ότι την έφερε στον Στέφανο. Την έφερε όμως; Δεν είμαι σίγουρος. Γιατί κάτι μου λέει ότι θα ξέρει και για την Μελίτα με τον Στέφανο και το κρατάει μυστικό;Κατά τ' άλλα Μπέλλο προχώρα να ψήσεις και την Νόρα Opados1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από ch-bl Δευ Φεβ 01, 2010 10:55 pm

Γεια σας!!Πρώτη φορά γράφω εδώ στο σχολιασμό αλλά είπα να κάνω μια αρχή! :)


Γενικά το επεισόδιο ήταν βαρετό..δεν ξέρω,τελευταία δεν τραβάει και πολύ η σειρά,πλέον το μόνο που παρακολουθώ είναι η ιστορία του Λουκά και της Νόρας.


Οπότε θα σχολιάσω γι'αυτούς τους 2..σήμερα εγώ είδα ένα Λουκά που μπορεί να με εκνεύρισε αλλά πονάει κι αυτός.Και με τη "φαντασίωση" ήταν ξεκάθαρο ότι αυτά που έλεγε στον Μπέλλο να πει,αυτά ένιωθε ο ίδιος.Μόνο σεξουαλική παρενόχληση που δεν του κανε του Μήτσουλα!! xaxa


Συμφωνώ ότι πρέπει να πάρει πρωτοβουλίες αλλά νομίζω ότι δεν είναι πια και ιδανική η κατάσταση.Θεωρεί ότι πρέπει να παντρευτεί τη Νταίζη για το καλό του Άρη.Αν έλεγε λοιπόν στη Νόρα τι νιώθει,τι ΚΑΛΟ θα κατάφερνε??Να την βλέπει να πονάει ακόμα περισσότερο.. Snif


Από την άλλη είναι ολοφάνερο ότι η συμβίωση με τη Νταίζη μόνο ευχάριστη δε θα ναι.Μόνο που δε σταυροκοπήθηκε σήμερα όταν του μίλησε η πάπια για κανονικό γάμο!! nteni


Η συζήτηση της Νόρας με τον Μπέλλο ήταν όντως πολύ καλή,αλλά μέχρι εκεί..όταν δεν υπάρχει ανταπόκριση δεν μπορείς να "γεννήσεις" συναισθήματα με το ζόρι.Και το ύφος της Νόρας αυτό ακριβώς μου έδειχνε.Ότι νιώθει άσχημα αλλά δεν..με τίποτα..


Ελπίζω να το λέτε για πλάκα το καινούργιο συνθηματάκι γιατί πραγματικά αν δω ΚΑΙ τη Νόρα άλλον να αγαπάει και με άλλον να είναι,θα Kotsides lol!


Στα υπόλοιπα τώρα,αν και όπως είπα δε με ενδιαφέρουν πλέον,μου φαίνεται εντελώς κουλό να μας παρουσιάζουν ξαφνικά έναν τεράστιο έρωτα(Στέφανου-Μελίτας)..ΠΟΤΕ πρόλαβε να γιγαντωθεί ακριβώς?? ;/


Καλά,το πόσο στοργική μανούλα είναι η Νταίζη δεν το σχολιάζω..μια χαρά της τα πε ο Χρηστάκης αλλά δεν της άρεσαν φαίνεται... Siga...


Αυτά από μένα...
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 01, 2010 10:59 pm

ch-bl έγραψε:Γεια σας!!Πρώτη φορά γράφω εδώ στο σχολιασμό αλλά είπα να κάνω μια αρχή! :)


Γενικά το επεισόδιο ήταν βαρετό..δεν ξέρω,τελευταία δεν τραβάει και πολύ η σειρά,πλέον το μόνο που παρακολουθώ είναι η ιστορία του Λουκά και της Νόρας.


Οπότε θα σχολιάσω γι'αυτούς τους 2..σήμερα εγώ είδα ένα Λουκά που μπορεί να με εκνεύρισε αλλά πονάει κι αυτός.Και με τη "φαντασίωση" ήταν ξεκάθαρο ότι αυτά που έλεγε στον Μπέλλο να πει,αυτά ένιωθε ο ίδιος.Μόνο σεξουαλική παρενόχληση που δεν του κανε του Μήτσουλα!! xaxa


Συμφωνώ ότι πρέπει να πάρει πρωτοβουλίες αλλά νομίζω ότι δεν είναι πια και ιδανική η κατάσταση.Θεωρεί ότι πρέπει να παντρευτεί τη Νταίζη για το καλό του Άρη.Αν έλεγε λοιπόν στη Νόρα τι νιώθει,τι ΚΑΛΟ θα κατάφερνε??Να την βλέπει να πονάει ακόμα περισσότερο.. Snif


Από την άλλη είναι ολοφάνερο ότι η συμβίωση με τη Νταίζη μόνο ευχάριστη δε θα ναι.Μόνο που δε σταυροκοπήθηκε σήμερα όταν του μίλησε η πάπια για κανονικό γάμο!! nteni


Η συζήτηση της Νόρας με τον Μπέλλο ήταν όντως πολύ καλή,αλλά μέχρι εκεί..όταν δεν υπάρχει ανταπόκριση δεν μπορείς να "γεννήσεις" συναισθήματα με το ζόρι.Και το ύφος της Νόρας αυτό ακριβώς μου έδειχνε.Ότι νιώθει άσχημα αλλά δεν..με τίποτα..


Ελπίζω να το λέτε για πλάκα το καινούργιο συνθηματάκι γιατί πραγματικά αν δω ΚΑΙ τη Νόρα άλλον να αγαπάει και με άλλον να είναι,θα Kotsides lol!


Στα υπόλοιπα τώρα,αν και όπως είπα δε με ενδιαφέρουν πλέον,μου φαίνεται εντελώς κουλό να μας παρουσιάζουν ξαφνικά έναν τεράστιο έρωτα(Στέφανου-Μελίτας)..ΠΟΤΕ πρόλαβε να γιγαντωθεί ακριβώς?? ;/


Καλά,το πόσο στοργική μανούλα είναι η Νταίζη δεν το σχολιάζω..μια χαρά της τα πε ο Χρηστάκης αλλά δεν της άρεσαν φαίνεται... Siga...


Αυτά από μένα...


Συμφωνώ με το σχολιασμό σου, προσωπικά ξέρω πως αν δεν σου κάνει κλικ ο άλλος με το ζόρι δεν γίνεται, αλλα δεν μπορώ και σαν γυναίκα όταν βλέπω το Νοράκι να στεναχωριέται και το Μπέλλο να είναι σπαθί να μην τον υποστηρίξω!!!

Ελπίζω να σε διαβάζουμε συχνότερα απο εδώ και πέρα!

Καλώς μας ήρθες!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από ch-bl Δευ Φεβ 01, 2010 11:06 pm

Τον Μπέλλο κι εγώ τον πάω,δεν μπορώ να πω..αλλά από αυτό μέχρι να θέλω να είναι με τη Νόρα,υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ απόσταση.Και για τον ίδιο ούτως ή άλλως κοροϊδία θα είναι.. ;/

Κι όπως και να το κάνουμε ο Λουκάς με τη Νόρα είναι γεννημένοι για να είναι μαζί.. Love

BTW μπορεί να έριξα τρελό γέλιο με τη φαντασίωση του Λουκά και το παρολίγον χούφτωμα,αλλά και πάλι η φαντασίωση σα σκηνή ένα πάθος το έβγαλε!Να το δούμε και εκτός φαντασίωσης γίνεται?????

Έχω ξαναγράψει στο φόρουμ,αλλά συνήθως στα βιντεάκια..ελπίζω να γράφω πιο συχνά κι εδώ! :)
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Φεβ 01, 2010 11:12 pm

jim7 έγραψε:Επιμένω ότι θα υπάρξει κάτι που θα αφήσει πολλούς στα πατώματα και τους υπόλοιπους με το στόμα στο πάτωμα Confused? Πολύ βαρετό το επεισόδιο σήμερα. Η ιστορία έχει βαλτώσει εδώ και πολύ καιρό. Ο Μάνος τον πίνακα τι θα τον κάνει; Γιατί για να τον δείξει στον Στέφανο δεν γίνεται, θα γίνει μετά το έλα να δεις και ο Χατζηγλύτσης τον προειδοποίησε νομίζω. Άρα έχει ένα άχρηστο πράγμα και το μόνο που τούμεινε είναι η ηθική ικανοποίηση ότι την έφερε στον Στέφανο. Την έφερε όμως; Δεν είμαι σίγουρος. Γιατί κάτι μου λέει ότι θα ξέρει και για την Μελίτα με τον Στέφανο και το κρατάει μυστικό;

Το ΑΘΛΙΟ είναι τίτλος τιμής για το σημερινό επεισόδιο GN2 sss cake vomit . Συμφωνώ σε όλα jim7 ιδιαίτερα στο ότι ο ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι ξέρει για το ζευγάρι του αίσχους Tigania .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 01, 2010 11:15 pm

Ρε παιδιά αν ξέρει τότε γιατί δεν το λέει στην Εύα?

Πόσο πια θα τον ακυρώσουν ακόμα δηλαδή? Αυτό να μάθω και θα κλείνω την tv όταν τον βλέπω!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Φεβ 01, 2010 11:20 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ρε παιδιά αν ξέρει τότε γιατί δεν το λέει στην Εύα?

Πόσο πια θα τον ακυρώσουν ακόμα δηλαδή? Αυτό να μάθω και θα κλείνω την tv όταν τον βλέπω!


εεε αν στειλει και τον πινακα γαμηλιο δωρο στον στεφανο καλυτερα να αυτοκτονησει μονος του να μην βρεθει στα χερια μου !!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Φεβ 01, 2010 11:22 pm

Γιατί υποτίθεται ότι έχει ξυπνήσει η Εύα και δεν είναι το θύμα του πια που ότι και αν της έλεγε το έτρωγε αμάσητο και ζητούσε και συγνώμη από πάνω . Lol μήπως για επεισόδια σαν και το σημερινό πρέπει να έχουμε ακόμα 1 επιλογή " τόσο άθλιο που δεν μπορώ να αλλάξω το κανάλι slap " .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Φεβ 01, 2010 11:25 pm

Me τιποτα δεν το ξερει ο Μανος.Αφου σε περιληψεις λεει πως το μαθαινει και γινεται Ο ΧΑΜΟΣ!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Φεβ 01, 2010 11:27 pm

Ούτε εγώ πιστεύω ότι το ξέρει .... ΕΛΕΟΣ πια αν μας το παρουσίαζαν και αυτό !!! Άκυρος ο Μάνος αλλά μέχρι ένα σημείο ! lol!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Φεβ 01, 2010 11:30 pm

Για αυτό έχω πολλές επιφυλάξεις όπως δεν ήξερε και για τον Χρήστο όπως ορκιζόταν ότι ήταν άσχετος με τους πίνακες και πολλά άλλα . Ο ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι έχει καταντήσει χειρότερος και από τον μπάρμπα μου τον ψεύτη που λέει καλημέρα είναι μέρα αλλά ο άλλος εφαρμόζει σύστημα Ντάλιας ( κοιτάει ψηλά δηλαδή για να δει αν όντως είναι μέρα Tongue ) .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 01, 2010 11:32 pm

Ναι και γω είμαι της άποψης πως δεν το ξέρει.Για τους πίνακες το ήξερε και το έπαιζε κινέζος για κάποιο λόγο,δηλαδή να εκδικηθεί τον Καρτάλη και ήταν μεθοδευμένο.Τώρα όμως δεν θα αντιδρούσε μεθοδευμένα και ήρεμα,θα γίνει χαμός όταν το μάθει λογικά.Μάνος είναι αυτός!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από sarita Δευ Φεβ 01, 2010 11:33 pm

παιδια εγω δεν εχω να σχολιασω πολλα υποκλινομαι σε ευα οταν τα εχωνε στο καμαρι μου αν και νομιζω οτι ηταν λαθος η στιγμη.Δεν γινεται η κολλητη σου να τραβαει ζορι και εσυ να ασχολεισαι με τα δικα σου.Παντως απο αυτο τον διαλογο μια ατακα θα την χρησιμοποιω απο εδω και στο εξης: Απο τοτε που βγηκε η συγνωμη αυξηθηκαν τα γαιδουρια.
Λουκα ενα εχω να πω:Εισαι βλακας με περικεφαλαια αγορι μου.Αρχιζω και συμπαθω τον δημητρη.Νομιζω ειναι ο αντρας που ονειρευεται καθε γυναικα.
Ο χρηστος τι κουκλος χριστε μου (τζινακι συγνωμη παρασυρθηκα).
Και επισης εχω μια απορια.Ποιος ο λογος να γινει ο γαμος νταιζη λουκα αν το παιδι φυγει με τον οδυσσεα στη θεσσαλονικη?Θα το βλεπουν γιορτες και σαββατοκυριακα.Αυτο ηθελε ο λουκας?Να παντρευτει την "μαρθα βουρτση" χωρις να εχει το παιδι του μαζι?Αυτα αν θυμηθω κατι αλλο θα το σχολιασω.
Α!Ειμαι εξοργισμενη.Δυο φαντασιωσεις εχουμε δει και καμμια δεν κατεληξε σε φιλι.Σκιζω τα ιματια μου επιτοπου.Μας βασανιζουν που μας βασανιζουν στην πραγματικοτητα αλλα και στη φαντασια ρε παιδια?Δωστε μας μια τονωτικη ενεση πριν ξαναπεσουμε σε ληθαργο.Ελεος
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 01, 2010 11:34 pm

panda έγραψε:Για αυτό έχω πολλές επιφυλάξεις όπως δεν ήξερε και για τον Χρήστο όπως ορκιζόταν ότι ήταν άσχετος με τους πίνακες και πολλά άλλα . Ο ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι έχει καταντήσει χειρότερος και από τον μπάρμπα μου τον ψεύτη που λέει καλημέρα είναι μέρα αλλά ο άλλος εφαρμόζει σύστημα Ντάλιας ( κοιτάει ψηλά δηλαδή για να δει αν όντως είναι μέρα Tongue ) .



Xαχαχαχα πως το έλεγε εκείνο το καλο στη βέρα;
Θα του λέμε καλημέρα και αυτός θα ψάχνει να βρει που έχουμε κρύψει το φεγγάρι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Φεβ 01, 2010 11:44 pm

Για αυτό έχω πολλές επιφυλάξεις όπως δεν ήξερε και για τον Χρήστο όπως ορκιζόταν ότι ήταν άσχετος με τους πίνακες και πολλά άλλα . Ο ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι έχει καταντήσει χειρότερος και από τον μπάρμπα μου τον ψεύτη που λέει καλημέρα είναι μέρα αλλά ο άλλος εφαρμόζει σύστημα Ντάλιας ( κοιτάει ψηλά δηλαδή για να δει αν όντως είναι μέρα Tongue ) .

Παίζει και να το ξέρει ο " Εγώ δεν είμαι Στέφανος"! Γιατί είχε παρακολουθήσει την Μελίτα που πήγαινε στο σπίτι του " εγώ δεν είμαι Μάνος"! Είχε δεί και τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" να βγαίνει από το σπίτι της Μελίτας μία φορά. Και την Πρωτοχρονιά ούτε επίτηδες να της τα έλεγε αυτά για τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" και την Εύα. Μπορεί λοιπόν και να ξέρει... αν και με τον χαρακτήρα που έχει, ήδη θα είχε φροντίσει να παίξει ξύλο!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 01, 2010 11:46 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Για αυτό έχω πολλές επιφυλάξεις όπως δεν ήξερε και για τον Χρήστο όπως ορκιζόταν ότι ήταν άσχετος με τους πίνακες και πολλά άλλα . Ο ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι έχει καταντήσει χειρότερος και από τον μπάρμπα μου τον ψεύτη που λέει καλημέρα είναι μέρα αλλά ο άλλος εφαρμόζει σύστημα Ντάλιας ( κοιτάει ψηλά δηλαδή για να δει αν όντως είναι μέρα Tongue ) .

Παίζει και να το ξέρει ο " Εγώ δεν είμαι Στέφανος"! Γιατί είχε παρακολουθήσει την Μελίτα που πήγαινε στο σπίτι του " εγώ δεν είμαι Μάνος"! Είχε δεί και τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" να βγαίνει από το σπίτι της Μελίτας μία φορά. Και την Πρωτοχρονιά ούτε επίτηδες να της τα έλεγε αυτά για τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" και την Εύα. Μπορεί λοιπόν και να ξέρει... αν και με τον χαρακτήρα που έχει, ήδη θα είχε φροντίσει να παίξει ξύλο!


Μπερδεύτηκα καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Εγώ δεν είμαι Στέφανος
Εγώ δεν είμαι Μάνος
Να το ξέρετε αυτοί οι δύο το έχω ξαναπεί θα μας βγουν δίδυμα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Φεβ 01, 2010 11:47 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Παίζει και να το ξέρει ο " Εγώ δεν είμαι Στέφανος"! Γιατί είχε παρακολουθήσει την Μελίτα που πήγαινε στο σπίτι του " εγώ δεν είμαι Μάνος"! Είχε δεί και τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" να βγαίνει από το σπίτι της Μελίτας μία φορά. Και την Πρωτοχρονιά ούτε επίτηδες να της τα έλεγε αυτά για τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" και την Εύα. Μπορεί λοιπόν και να ξέρει... αν και με τον χαρακτήρα που έχει, ήδη θα είχε φροντίσει να παίξει ξύλο!

Καλά έγραψες με τα "εγώ δεν είμαι Μάνος" και "εγώ δεν είμαι Στέφανος"
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Φεβ 01, 2010 11:49 pm

Kαλησπέρα και από εμένα και καλό μήνα!!!
Ύποφερτό σήμερα το επεισόδιο κυρίως για τις σκηνές :
1.Νόρας-Μάνου-Εύας, με Εύα σε μεγάλα κέφια, να κεντάει διαρκώς
2.Πέτρου-Αμαλίας γιατί ο Δάνης Κατρανίδης είναι Διαχρονική Αξία.

Κατά τα λοιπά, το θέμα Λουκά-Νόρας έχει κουράσει πολύ, ταιριάζουν και έχουν χημεία τρελή αλλά ας προχωρήσει το θέμα.

Στέφανος-Μελίτα δεν τραβάει κατ' εμέ με τίποτα. Η Παππά υπερπαίζει, ο Αλέξανδρος είναι όπως πάντα εξαιρετικός αλλά μαζί δεν το έχουν, νομίζω ότι έχει αρχίσει να το βλέπει και η συγγραφική ομάδα και θα το σταματήσει. Εξάλλου οι ίδιοι έχουν πει ότι οι ήρωες τους καθοδηγούν, συνεπώς μπορεί και να βρουν το σωστό μονοπάτι για τον Στέφανο.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ η Αντιγόνη. Όχι μόνο γιατί δεν θέλει τη Μελίτα, αλλά γιατί είναι η επιτομή του στυλ και έχει έναν αριστοκρατικό αέρα. Ταιριάζει πάρα πολύ με τον Στέφανο και οι σκηνές τους είναι πάντα εξαιρετικές.

Ελπίζω να μην σας κούρασα
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 01, 2010 11:52 pm

pasxalitsa έγραψε:Kαλησπέρα και από εμένα και καλό μήνα!!!
Ύποφερτό σήμερα το επεισόδιο κυρίως για τις σκηνές :
1.Νόρας-Μάνου-Εύας, με Εύα σε μεγάλα κέφια, να κεντάει διαρκώς
2.Πέτρου-Αμαλίας γιατί ο Δάνης Κατρανίδης είναι Διαχρονική Αξία.

Κατά τα λοιπά, το θέμα Λουκά-Νόρας έχει κουράσει πολύ, ταιριάζουν και έχουν χημεία τρελή αλλά ας προχωρήσει το θέμα.

Στέφανος-Μελίτα δεν τραβάει κατ' εμέ με τίποτα. Η Παππά υπερπαίζει, ο Αλέξανδρος είναι όπως πάντα εξαιρετικός αλλά μαζί δεν το έχουν, νομίζω ότι έχει αρχίσει να το βλέπει και η συγγραφική ομάδα και θα το σταματήσει. Εξάλλου οι ίδιοι έχουν πει ότι οι ήρωες τους καθοδηγούν, συνεπώς μπορεί και να βρουν το σωστό μονοπάτι για τον Στέφανο.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ η Αντιγόνη. Όχι μόνο γιατί δεν θέλει τη Μελίτα, αλλά γιατί είναι η επιτομή του στυλ και έχει έναν αριστοκρατικό αέρα. Ταιριάζει πάρα πολύ με τον Στέφανο και οι σκηνές τους είναι πάντα εξαιρετικές.

Ελπίζω να μην σας κούρασα

Μαζί σου pasxalitsa!!!!! Η Αντιγόνη μου αρέσει και μένα! Ταιριάζει πολύ με Εύα και Στέφανο και μου αρέσουν πάντα οι σκηνές τους!!!

Δεν το πιστεύω ότι βρήκα άνθρωπο να συμφωνεί μαζί μου!!! :bounce:
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Φεβ 01, 2010 11:52 pm

Clarabelle έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Για αυτό έχω πολλές επιφυλάξεις όπως δεν ήξερε και για τον Χρήστο όπως ορκιζόταν ότι ήταν άσχετος με τους πίνακες και πολλά άλλα . Ο ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι έχει καταντήσει χειρότερος και από τον μπάρμπα μου τον ψεύτη που λέει καλημέρα είναι μέρα αλλά ο άλλος εφαρμόζει σύστημα Ντάλιας ( κοιτάει ψηλά δηλαδή για να δει αν όντως είναι μέρα Tongue ) .

Παίζει και να το ξέρει ο " Εγώ δεν είμαι Στέφανος"! Γιατί είχε παρακολουθήσει την Μελίτα που πήγαινε στο σπίτι του " εγώ δεν είμαι Μάνος"! Είχε δεί και τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" να βγαίνει από το σπίτι της Μελίτας μία φορά. Και την Πρωτοχρονιά ούτε επίτηδες να της τα έλεγε αυτά για τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" και την Εύα. Μπορεί λοιπόν και να ξέρει... αν και με τον χαρακτήρα που έχει, ήδη θα είχε φροντίσει να παίξει ξύλο!


Μπερδεύτηκα καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Εγώ δεν είμαι Στέφανος
Εγώ δεν είμαι Μάνος
Να το ξέρετε αυτοί οι δύο το έχω ξαναπεί θα μας βγουν δίδυμα

Στέφανος=Εγω δεν είμαι Μάνος
Μάνος=Ο Εχω αλλάξει
Μελίτα=Εγω δεν είμαι Ευα
Ευα=Δεν είμαι η ίδια με πέρσυ - Η θέλω να σταθώ στα πόδια μου
Αμαλία= Η μάνα-θυσία για την κόρη
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 01, 2010 11:53 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Για αυτό έχω πολλές επιφυλάξεις όπως δεν ήξερε και για τον Χρήστο όπως ορκιζόταν ότι ήταν άσχετος με τους πίνακες και πολλά άλλα . Ο ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι έχει καταντήσει χειρότερος και από τον μπάρμπα μου τον ψεύτη που λέει καλημέρα είναι μέρα αλλά ο άλλος εφαρμόζει σύστημα Ντάλιας ( κοιτάει ψηλά δηλαδή για να δει αν όντως είναι μέρα Tongue ) .

Παίζει και να το ξέρει ο " Εγώ δεν είμαι Στέφανος"! Γιατί είχε παρακολουθήσει την Μελίτα που πήγαινε στο σπίτι του " εγώ δεν είμαι Μάνος"! Είχε δεί και τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" να βγαίνει από το σπίτι της Μελίτας μία φορά. Και την Πρωτοχρονιά ούτε επίτηδες να της τα έλεγε αυτά για τον " Εγώ δεν είμαι Μάνος" και την Εύα. Μπορεί λοιπόν και να ξέρει... αν και με τον χαρακτήρα που έχει, ήδη θα είχε φροντίσει να παίξει ξύλο!


Μπερδεύτηκα καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Εγώ δεν είμαι Στέφανος
Εγώ δεν είμαι Μάνος
Να το ξέρετε αυτοί οι δύο το έχω ξαναπεί θα μας βγουν δίδυμα

Στέφανος=Εγω δεν είμαι Μάνος
Μάνος=Ο Εχω αλλάξει
Μελίτα=Εγω δεν είμαι Ευα
Ευα=Δεν είμαι η ίδια με πέρσυ - Η θέλω να σταθώ στα πόδια μου
Αμαλία= Η μάνα-θυσία για την κόρη

Όχι βρε, η Αμαλία είναι η "Μανα Κουραγιο" gelio gelio gelio gelio gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 01, 2010 11:54 pm

"Να το ξέρετε αυτοί οι δύο το έχω ξαναπεί θα μας βγουν δίδυμα"


Μην το γελάς γιατί ένα από τα βασικά σενάρια που εικάζω πως μπορεί να παίξουν στη συνέχεια,ώστε να τα βρεί ο Στέφανος με τον Μάνο,είναι να βγούν αδέλφια.Για δίδυμα δεν ξέρω,αλλά συγγενείς σίγουρα και αν είναι και πρώτου βαθμού το μίσος θα υποχωρίσει καλύτερα 👅
Κλασική συνταγή για τα μίση και τις έχθρες η συγγένια.Λες και αν μισείς κάποιον στα 35 σου και μετά σου πουν πως είναι αδελφός ή ξάδελφός σου,εσύ αυτομάτως θα τον αγαπήσεις!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Φεβ 02, 2010 12:03 am

Izabella29 έγραψε:"Να το ξέρετε αυτοί οι δύο το έχω ξαναπεί θα μας βγουν δίδυμα"


Μην το γελάς γιατί ένα από τα βασικά σενάρια που εικάζω πως μπορεί να παίξουν στη συνέχεια,ώστε να τα βρεί ο Στέφανος με τον Μάνο,είναι να βγούν αδέλφια.Για δίδυμα δεν ξέρω,αλλά συγγενείς σίγουρα και αν είναι και πρώτου βαθμού το μίσος θα υποχωρίσει καλύτερα 👅
Κλασική συνταγή για τα μίση και τις έχθρες η συγγένια.Λες και αν μισείς κάποιον στα 35 σου και μετά σου πουν πως είναι αδελφός ή ξάδελφός σου,εσύ αυτομάτως θα τον αγαπήσεις!!
Kai μενα μου χει περασει απο το μυαλο μου...Ο μονος λογος για να μη γινει ειναι να μην θελουν οι σεναριογραφοι να το ισοπεδωσουν τελειως και να το κ ανουν 100% σαπουνοπερα!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης