Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

+30
soso
Katrin
zwi
KatsaroYpotheto
Izabella29
katie007
Cancoon
Antigoni!
filitsa
angel_patra
xristina79
panda
anna90
katerina--noraloukakos
LYDIA
mina
mm
giouli_edem
ksanthi
evanna
Ezantakou
FieryRed
$ofi@ loukakos + nora
Καρ-Mik
Ελένα
Foulitsa
elenitsa_loukonoraki
anastasia20
Ntinaki1
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_lcap32%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_rcap 32% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_lcap45%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_rcap 45% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 56
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 31, 2010 5:27 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Μαρ 31, 2010 7:03 pm

Μάνος-Μελίτα: Παρακολουθεί κιόλας η αρσενική Κατίνα κάνει και μαθήματα ηθικολογίας στην Μελίτα… της λέει και το παραμυθάκι του ότι το κάνει για την Εύα. Βρε ουστ! Και η δική μας αντί να τον στείλει στον γερο διάολο τον κοιτάζει κιόλας.

Η Εύα δεν έχει όρεξη να φάει από την αγωνία… Ναι το είδαμε….
Ο Λουκάς και η Νόρα ωραία δικαιολογία βρήκαν για τους εαυτούς τους ότι πίστευαν ότι αυτό είναι το σωστό και έσπρωξαν την Εύα στον γάμο με τον Στέφανο. Μπράβο! Όλοι τους βλέπω μια χαρά ελαφρυντικά βρίσκουν στους εαυτούς τους όταν θέλουν, στο να κρίνουν τους άλλους είναι πρώτοι. Βρε ουστ! Έλεγαν κιόλας ότι πίστευαν ότι η Μελίτα και ο Στέφανος θα πάψουν να βλέπονται. Λες και έχουν ακόμα ερωτική σχέση μιλάνε. Έλεος πια με όλους τους «ηθικούς»! Και ρωτάει η Νόρα γιατί έκανε ο Στέφανος γάμο αφού δεν τον ήθελε. Ναι οκ, βλάκας ο Στέφανος αλλά ξεχνούν Νόρα και Λουκάς την εκστρατεία αποκατάστασης της Εύας;
Η Αμαλία όπως πάντα ψυχολόγησε το λαμόγιο. Ναι, τώρα τον πήρε ο πόνος για την Εύα… είπαμε θα κλάψω από συγκίνηση! Ξέρει ότι η Εύα αργά ή γρήγορα θα γυρίσει σε αυτόν και πετάει το μπαλάκι στην Μελίτα για να την πληρώσει αυτή ως «κακιά» και να βγεί ο Μάνος ο καλός που δεν θέλει να πληγώσει την Εύα. Αφού την αγαπάει τόσο την Εύα, και ξέρει ότι ο άντρας της είναι αθώος , θα έπρεπε λοιπόν να μην αφήσει τον Στεφ να πάει άδικα φυλακή αλλά δεν είδα να έχει πρόθεση να τον αθωώσει.Καλύτερα το παιδί να μεγαλώσει με χωρισμένους γονείς παρά με πατέρα στην φυλακή...
Λουκάς- Νόρα: Γελοίοι έχουν καταντήσει όλη μέρα τσακώνονται. Και δεν βγάζουν και γέλιο.
Μάνος-Λουκάς: Τι λέει ο Μάνος καλέ;;;; Πότε απατούσε ο Καρτάλης την Εύα; Πάμε καλά; ΈΛΕΟΣ!! Τα δικά του τα κερατιάτικα τα ξέχασε; Αυτός την απατούσε, όχι ο Στέφανος. Δεν έκανε κάτι με την Μελίτα . Αλλά είπαμε και ο Μάνος μας έγινε ηθικός.
Και το κορυφαίοοοοοο: Αγάπη μου, αγάπη μου! Σε λίγο θα μας πουν ότι η Εύα είναι ερωτευμένη με τον Στέφανο. Έλεος!
Η Μελίτα καλά έκανε και πήγε να τα πει. Είναι όλοι τους παλαβοί. Πάνε καλά; Δηλαδή αν η Μελίτα π,χ βρισκόταν κατηγορούμενη θα την άφηναν να πάει άδικα φυλακή; Δεν το νομίζω.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μαρ 31, 2010 7:05 pm

Μάνος-μελίτα:εντάξει δε σχολιάζω το μάνο….ειρωνεύεται και περί συνείδησης….τουλάχιστον στους άλλους μπορεί να ξυπνάει έστω και αργά…στο μάνο που είναι λέξη άγνωστη τι να πούμε;;;;
Και να μην ξεχάσει η μελίτα να τον ευχαριστήσει που αντέδρασε ψύχραιμα αυτή τη φορά….γιατί έχει δίκιο το παιδί…άλλη φορά θα έκανε τα πάντα λαμπόγιαλο…όχι…όχι…η μελίτα του οφείλει ένα μεγάλο ευχαριστώ και εγώ μία μεγάλη….Fskl

Λουκάς-νόρα:
εντάξει τρελαίνομαι….θα πηδηχτώ από το παράθυρο…μα λένε για μυστικά;;;αφού εκείνοι έμπλεξαν σε μια ιστορία που δεν τους αφορούσε….μόνο που δεν απείλησαν το στέφανο να παντρευτεί την εύα….όχι και πως μπλέκουν συνεχώς;;;;όποιος ασχολείται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες…δεν το ξέρουν αυτό;;;;

Οικογένεια ρούσσου:
το πεδιλάκι της αμαλίας με πεθαίνει…. gelio
Εντάξει γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ για την ευφυία του ρούσσου….αλλά ευτυχώς κατάλαβε ότι ήταν στημένο το όλο θέμα στην αστυνομία….

Νικόλας-νόρα-δάφνη:εντάξει….άλλο ένα θέμα που το παράκαναν οι σεναριογράφοι….παρατράβηξε το σκηνικό με την μεταμεσονύχτιες επισκέψεις….όλο τα ίδια και τα ίδια….

Εύα-καρτάλω: Wowάκουσα καλά;…..άκουσα έτσι;;η εύα είπε αυτολεξή….ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ…..;;;;;δεν το πιστεύω…..ζούμε κοσμοιστορικές στιγμές….. gelio

Δάφνη-νικόλας-λουκάς:όχι νικόλα μόνο τα δικά σου νεύρα αλλά και τα δικά μας θα σπάσουν…
Πόσο μου αρέσει που ο νικόλας τους δουλεύει….έτσι νικόλα….το <άμα λάχει>με πέθανε…. gelio…ΝΙΚΟΛΑΣ=ΘΕΟΣ…

Μπέλλος-νόρα-λουκάς:η νόρα δεν μπορούσε να πει στον μπέλλο ότι είναι ερωτευμένη με το λουκά και δεν πρόκειται να γίνει τίποτα με αυτή και το μήτσο;;;τόσο δύσκολο είναι;;;αφού βλέπει ότι ο άλλος ακόμα για αρραβώνες μιλάει….δηλαδή θα ξεκαθαρίσει ποτέ;;;;;αισθάνομαι ότι φέρονται στο δημήτρη λες και είναι κανένας παρακατιανός….. KKarta
Το λόγο που τσακώθηκαν νόρα-λουκάς δεν τον κατάλαβα και καλά….λίγο άκυρος μου φάνηκε…..

Λουκάς-μάνος:<τι κάνεις γιάννη;;;>…<κουκιά σπέρνω>….
Αυτό μόνο για αυτή τη σκηνή…..

Σταύριδης-συνάδελφος:
λίγο σπαγγοραμένος μας βγήκε ο τηλεμαχάκος ή είναι η ιδέα μου;;;;γλυκός ο καφές….και πετιμέζι να ήταν θα τον έπινε….προκειμένου να μην χαλάσει λεφτά στη ζάχαρη…. gelio

Εύα-λουκάς:εντάξει το έχασε και ο λουκάς….αυτό ήταν…..

Ρούσσος-αμαλία:
<δεν μπορούσα να τη δέσω>…άει καλά….ναι δέστε την…..φιμώστε την να μην το κουνήσει ρούπι….δεν πάμε καλά….άιντε το έχουμε χάσει όλοι….

Λουκάς-νόρα:πάλι καλά που τα βρήκαν….γιατί δεν μπορώ να ακούω χαζομάρες….βρήκαν λόγο να τσακωθούν…λες και η νόρα δεν ξέρει τη νταίζη και ο λουκάς δεν ξέρει τον μπέλλο…σαν παιδιά νηπιαγωγείου κάνουν ορισμένες φορές…
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Τετ Μαρ 31, 2010 7:06 pm

ΨΗΦΗΣΑ ΤΕΛΟΙΟ ΔΙΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΓΕΜΑΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!ΕΙΧΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Μαρ 31, 2010 7:11 pm

Τελικά δεν είναι μότο των γυναικών προνόμιο να χαζεύουν οταν ερωτευονται...Το χουν και οι άντρες..Α ρε Λουκά....
Εγω πειράζει που τρελλάθηκα με τη χαρά της Εΰας οταν την πήρε ο Στέφανος..και ξενερώνω πιο πολύ με την προδοσία των άλλων δυο... Grrr
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Ελένα Τετ Μαρ 31, 2010 7:13 pm

ψηφισα πολύ καλό

σήμερα με ψιλοεκνεύρισε ο καυγάς Λουκά-Νόρας!! ας περάσει λιγος καιρός κ ξαναμαλώνουν αργότερα!!
δεν μπορώ τη μία να ακουω το λουκά να λεει ''μαζί θα τα αντιμετωπίσουμε όλα'' και μετα από πεντε λεπτά ''τελειωσαμε οριστικά με τη Νόρα''

αρχισαν ολοι να πετανε το μπαλάκι των ευθυνών πάντως..
λυπάμαι τη μελίτα γιατί αυτή θα την πληρώσει και την Εύα που την τρέλανε σήμερα ο Λουκάς.. δεν φτάνει που ειναι η μονη που δεν ξέρει της πεταει κ ο αλλος μπηχτες!! το τρελανατε το κορίτσι!!

η Δαφνη εγραψε με την ατακα της ''Ελα ρε κάθεσαι και ακούς το Νικόλα, ποιος ξέρει τι όργια θα έβλεπε στον ύπνο του και πετάει διάφορα!! '' gelio
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 31, 2010 7:13 pm


Καλό από μένα για το ρούμπωμα που έκανε ο Μάνος στην κατσαρή μουχρίτσα που έβαλε τα χέρια στη μέση και ζήταγε και τα ρέστα η Μαλάμω, για το γέλιο που έριξα με τον απίστευτο Μπουγιούρη να δουλεύει το Λουκά, και για το φιλάκι του Λουκά στη Νόρα που μας σκάσανε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μαρ 31, 2010 7:18 pm

Πολύ καλο
-Για το γέλιο που έκανα με την Μελίτα, οταν προσπάθησε να την σταματήσει η Αμαλία. Πιο fake και απο το ξύλο του Μάνου!!! gelio
-Για τον Μπουγιούρη που για ακόμη μια φορά έδωσε ρέστα στο κωμικό
-Για τον Νικόλα που έλεγε για μαστίγια, και για την φάτσα του Λουκά, που κοίταξε περίεργα την Δάφνη, λες και είχε απο κει την έμπνευση ο Νικόλας huhu
-Για την φάτσα του Μπέλλου οταν του είπε για μπλε χαπάκια ! gelio
-Για την Ευα που .... Δεν έχει όρεξη!!! gelio gelio
-Για το φιλί στο τέλος Love! Love!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Μαρ 31, 2010 7:19 pm

νικολας
σημερα ηταν θεος ο ανθρωπος μες στην ατακα...απο την μια ειχε δικιο αλλα αφου ξερει πως φουντωνουν ο λουκακος μου και η νορα τι τους βαζει φιτιλιες.και της δαφνουλας καλα της κανει και δν την αφηνει να κοιμηθει τ μονο αυτη θα τον ξαγρυπναει....νικολας : respect :

λουκας νορα και οι ζηλιες
με το παραμικρο ζλευουν.ο λουκακος θεος να τρεχει απο εδω να τρεχει απο εκει και να καταληγει να πριζει τον μανο και ο μανος να λεει τα δικα του απο την αλλη η νορα δεν ετρεξε πολυ αλλα εσπασε απλα τα νευρα του καημενου του νικολα.....Ενα περιεργο πραγμα ολοι βρηκαν αυτον τον καυγα γελειοτητα gelio

μελιτα
ελεος ρε μελιτακι συγκρατησου ειπαμε θα τον αφησουν περιμενε λιγο μην μας πριζεις...αλλα απο την αλλη την καταλαβαινω δν μπορει να αφησει ενα αθωο στην φυλακη...

ευα
παντα την συμπαθουσα αλλα τωρα τελευταια μου φαινεται πολυ γλυκια και χαιρομαι που την βλεπω παρολο που δεν θελω να κλαιει

σταυριδης
δεν θα μπορουσα να μην αναφερω τον τηλεμαχουλη μας. ο ζουγανελης δίνει ρεστα σε αυτον τον ρολο παρολο που ειχα καποιες επιφυλαξεις

νταιζη-μπελλος
δεν εχω να πω πολλα απλαfight xastouki gmt

λουκακος νορα γραφειο
κατα την ταπεινη μου γνωμη η καλητερη σκηνη του επεισοδιου...εκει που μαλωνουν περνει η νορα το γλυκο της υφος και τον ριχνει... εκει ομως που ο λουκας λεει βουλωστο και την φιλαει εγω παιδια ελιωσα πραγματικα.... ημουν σιγουρη οτι θα υπαρξει συμφιλιωση Bounce
Heart2

Τελειο το επεισοδιο απο εμενα σημερα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Μαρ 31, 2010 7:23 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο σήμερα γιατί α) φυσικά γιατί είμαι Λουκονορική β) για το πεδιλάκι που είπε η Αμαλία και έλιωσα!!!

Πιο αναλυτικά, περίμενα να γίνει χαμός με Λουκά και Νόρα και χαίρομαι απίστευτα που ήταν κάτι Light ο καυγάς γιατί δεν αντέχω άλλο η γυναίκα να τους βλέπω να μην είναι μαζί!!!

-Μου άρεσε ο Νικόλας και το σχέδιο διωγμού που είχε και κατά της Νόρας και κατά του Λουκά!

-Αμαλία καλή μου Αμαλία γιατί δεν της αστράφτεις δυο χαστούκια να έρθει στα συγκαλά της;;;; κρίμα το κορίτσι να πάει προς ολοταχώς στον γκρεμό χωρίς φρένα!

-Διάλογος Μάνου – Λουκά το απόλυτο!!! Γέλασα, γέλασα το καταευχαριστήθηκα!!!

-Νόρα Λουκάς γραφείο!!!! Και νααιιιιιιιιιι βρέθηκε ο άντρας που θα την κάνει να το «βουλώσει» !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Τέλος, βρε γλυφτράκι βοηθέ β’ του αστυνόμου μα πόσο γλύφτης μπορείς να γίνει "προιστάμενε έφτιαξα καφέ…." Ναι καλά πάρε και μια σαλιάρα τα σάλια εδώ έφτασαν… ΣΛΛΟΟΟΥΥΥΡΡΡΡΠΠΠΠΠΠΠ


Αυτά!!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μαρ 31, 2010 7:25 pm

Mik έγραψε:Πολύ καλο
-Για το γέλιο που έκανα με την Μελίτα, οταν προσπάθησε να την σταματήσει η Αμαλία. Πιο fake και απο το ξύλο του Μάνου!!! gelio
-Για τον Μπουγιούρη που για ακόμη μια φορά έδωσε ρέστα στο κωμικό
-Για τον Νικόλα που έλεγε για μαστίγια, και για την φάτσα του Λουκά, που κοίταξε περίεργα την Δάφνη, λες και είχε απο κει την έμπνευση ο Νικόλας huhu
-Για την φάτσα του Μπέλλου οταν του είπε για μπλε χαπάκια ! gelio
-Για την Ευα που .... Δεν έχει όρεξη!!! gelio gelio
-Για το φιλί στο τέλος Love! Love!

Συμφωνώ..
Πολύ καλό και απο μένα το επεισόδιο για όλα αυτά που ανέφερες..
Α, και μην ξεχνιόμαστε, η Νόρα και ο Λουκάς χώρισαν οριστικά, τελειώσανε gelio
Το φιλί της συμφιλίωσης ήταν όλα τα λεφτά Heart2
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Μαρ 31, 2010 7:27 pm

Λοιπον πολυ καλο το επεισοδιακι!!!!!
Μανος-Μελιτα.....τελεια σκηνη!Ποσο δικιο ειχε ο Μανος σε ΟΛΑ!Και λιγα της ειπε της κατιναρας που τον προκαλουσε κιολας!Ε,βεβαια τωρα το θυμηθηκε τη συνειδηση της!Τρομαρα της! vomit Ειδικα στην ατακα με το Καμα Σουτρα ελιωσα! gelio

Δαφνη-Νικολας και μεταμεσονυχτιες επισκεψεις.....απιστευτες σκηνες,ειδικα ο Γιαννακοπουλος εδωσε ρεστα!!! : respect : Και η Δαφνουλα να προσπαθει να μαζεψει τα ασυμαζευτα με τους τρελους τους φιλους της!Παντως ηταν τελειες οι σκηνουλες και με εκαναν να γελασω πολυ! xaxa

Λουκας-Νορα.....τι ωραια που ηταν η πρωτη τους σκηνουλα στο σπιτι της Νορας που μαγειρευαν! Love! Μετα βεβαια μας τα χαλασε η Νταιζαρα και στο καπακι το χαπατο!Και λιγο οι παρεξηγησεις,λιγο ο εγωϊσμος και η ζηλια και των δυο ηρθε και εδεσε και μεχρι να τα ξαναβρουν μας εβγαλαν το λαδι!Παντως η ''επανασυνδεση'' στο γραφειο ηταν ολα τα λεφτα!Πολυ παθιαρικη σκηνη! Heart2

Λουκας-Μανος....αλλη κορυφαια σκηνη απο 'κει!Ο καθενας με το πονο του και γενικως ειναι απιστευτο διδυμο οι δυο τους!Και οι ατακες του Μανου τελειες!Και στους δυο : respect :

Καλα για Μελιτα και Στεφανο δεν το ανοιγω το στοματακι μου γιατι δεν τους ξεπλενει ουτε ο Ιορδανης!

Αυτα τα ολιγα για σημερα! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από ksanthi Τετ Μαρ 31, 2010 7:32 pm

ΜΟΥΧΡΙΤΣΑ ΜΑ ΤΙ ΜΟΥΧΡΙΤΣΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΤΑ ΕΣΟΥΡΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΣ ΔΙΕΛΥΣΕΣ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΕΣ ΤΑ ΜΑΝΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΤΑΙΓΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΤΑ ΕΣΟΥΡΕΣ ΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑΡΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Μαρ 31, 2010 7:38 pm

Ψήφισα πολύ καλό!! Είχε απ' όλα!

Μου άρεσε:
για τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Γιαννακόπουλο που κέντισε πάλι με το χιούμορ του ! Ειδικά τη στιγμή που τον ρώτησε ο Λουκάς αν λέει αλήθεια η Δάφνη, και απαντάει (αφού τον είχαν τρελάνει τον ξάγρυπνο) :

"Αααα, εγώ δεν ξέρω, είμαι από τον ύπνο!!" gelio

και για την ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ της Ευούλας όταν την πήρε τηλέφωνο ο Στέφανος! Της πάει πολύ να είναι ευτυχισμένη ....
Υ.Γ. Αυτό το τζιν σαλοπέτα στις εγγύους μου αρέσει πάρα πολύ!!! Thumbs up


Δε μου άρεσε:
Ότι με χάλασε πολύ ο καυγάς Νόρας-Λουκά !!!
Δεν καταλαβαίνω πώς σκέφτονται και γιατί κάνουν έτσι ! Όσο και να είναι τρελοί από έρωτα, μη μας τους παρουσιάζετε σαν ντιπ για ντιπ χαζεμένους που τσακώνονται και "χωρίζουνε" στο τσακ μπαμ ! ΕΛΕΟΣ!!


Και φυσικά δε μου άρεσε και δε μπορώ να βλέπω άλλο την κλαούρα της Μελίτας που είχε χειρότερους μαύρους κύκλους στα μάτια και από τα ζόμπι !!! Και αυτή η γυναίκα έχει και ένα παιδί τώρα έτσι ??? Fskl
Δε μπορώ να την βλέπω άλλο σερνάμενη και σαν κλαμμένο μ....... αρούλι !!! ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ !!! Kotsides


Αυτά προς το παρόν ....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μαρ 31, 2010 7:40 pm

Btw, ρε παιδιά, οταν η Μελίτα μπήκε στην ασφάλεια, είχε πιο χαμένο ύφος και απο την Ευα, τότε που ''αποπροσανατολίστηκε!!" lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Μαρ 31, 2010 7:41 pm

giouli_edem έγραψε:Ψήφισα πολύ καλό!! Είχε απ' όλα!

Μου άρεσε:
για τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Γιαννακόπουλο που κέντισε πάλι με το χιούμορ του ! Ειδικά τη στιγμή που τον ρώτησε ο Λουκάς αν λέει αλήθεια η Δάφνη, και απαντάει (αφού τον είχαν τρελάνει τον ξάγρυπνο) :

"Αααα, εγώ δεν ξέρω, είμαι από τον ύπνο!!" gelio

και για την ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ της Ευούλας όταν την πήρε τηλέφωνο ο Στέφανος! Της πάει πολύ να είναι ευτυχισμένη ....
Υ.Γ. Αυτό το τζιν σαλοπέτα στις εγγύους μου αρέσει πάρα πολύ!!! Thumbs up


Δε μου άρεσε:
Ότι με χάλασε πολύ ο καυγάς Νόρας-Λουκά !!!
Δεν καταλαβαίνω πώς σκέφτονται και γιατί κάνουν έτσι ! Όσο και να είναι τρελοί από έρωτα, μη μας τους παρουσιάζετε σαν ντιπ για ντιπ χαζεμένους που τσακώνονται και "χωρίζουνε" στο τσακ μπαμ ! ΕΛΕΟΣ!!


Και φυσικά δε μου άρεσε και δε μπορώ να βλέπω άλλο την κλαούρα της Μελίτας που είχε χειρότερους μαύρους κύκλους στα μάτια και από τα ζόμπι !!! Και αυτή η γυναίκα έχει και ένα παιδί τώρα έτσι ??? Fskl
Δε μπορώ να την βλέπω άλλο σερνάμενη και σαν κλαμμένο μ....... αρούλι !!! ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ !!! Kotsides


Αυτά προς το παρόν ....
Συμφωνα απολυτα Γιουλη μου! Agree Το Μανωλακη ομως πως και δεν τον σχολιασες καθολου που εδωσε ρεστα σημερα!?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από mm Τετ Μαρ 31, 2010 7:43 pm

Καλησπέρα κι από μένα! Ψήφισα τέλειο για την τελευταία σκηνή Λουκά-Νόρας, αν και μας έβγαλαν την πίστη σήμερα με τις ζήλιες τους και τα νάζια τους. Εντάξει, είπαμε να χαρούν για τον έρωτά τους. Αυτοί όμως ξεμωράθηκαν!
Επίσης γέλιο έβγαλε και η σκηνή Μάνου-Λουκά. Ο καθένας μίλαγε για τα δικά του χωρίς να ακούει τον άλλον. Χάρηκα που είδα τον Λουκά να "πρήζει" επιτέλους κάποιον για τα δικά του ντέρτια. Είχα βαρεθεί να τον βλέπω να ακούει μόνο και να συμπαραστέκεται στους άλλους.
Και τελειώνω με ένα σχόλιο για τον Νικόλα: ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ! Οι ατάκες του και οι κινήσεις του ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΕΣ.

mm


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από mina Τετ Μαρ 31, 2010 7:46 pm

mm έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα! Ψήφισα τέλειο για την τελευταία σκηνή Λουκά-Νόρας, αν και μας έβγαλαν την πίστη σήμερα με τις ζήλιες τους και τα νάζια τους. Εντάξει, είπαμε να χαρούν για τον έρωτά τους. Αυτοί όμως ξεμωράθηκαν!
Επίσης γέλιο έβγαλε και η σκηνή Μάνου-Λουκά. Ο καθένας μίλαγε για τα δικά του χωρίς να ακούει τον άλλον. Χάρηκα που είδα τον Λουκά να "πρήζει" επιτέλους κάποιον για τα δικά του ντέρτια. Είχα βαρεθεί να τον βλέπω να ακούει μόνο και να συμπαραστέκεται στους άλλους.
Και τελειώνω με ένα σχόλιο για τον Νικόλα: ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ! Οι ατάκες του και οι κινήσεις του ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΕΣ.

Καλωσήρθες mm!!! Καλά ποστ!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Μαρ 31, 2010 7:48 pm

Έχεις δίκιο Ευαννάκι μου, ο Μπουγιουράκος μαζί με τον Πετράκη έδωσαν ρέστα !! Ειδικά όταν έλεγε ο καθένας τα δικά του και το τελευταίο ύφος του Μάνου όταν του είπε ο Λουκάς ότι πάει στο κρεβάτι που ήταν στυλ :"Τί τραβάω Χριστέ μου..." Χι,χι,χι ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από LYDIA Τετ Μαρ 31, 2010 7:50 pm

anastasia20 έγραψε:Μάνος-μελίτα:εντάξει δε σχολιάζω το μάνο….ειρωνεύεται και περί συνείδησης….τουλάχιστον στους άλλους μπορεί να ξυπνάει έστω και αργά…στο μάνο που είναι λέξη άγνωστη τι να πούμε;;;;
Και να μην ξεχάσει η μελίτα να τον ευχαριστήσει που αντέδρασε ψύχραιμα αυτή τη φορά….γιατί έχει δίκιο το παιδί…άλλη φορά θα έκανε τα πάντα λαμπόγιαλο…όχι…όχι…η μελίτα του οφείλει ένα μεγάλο ευχαριστώ και εγώ μία μεγάλη….Fskl

Λουκάς-νόρα:
εντάξει τρελαίνομαι….θα πηδηχτώ από το παράθυρο…μα λένε για μυστικά;;;αφού εκείνοι έμπλεξαν σε μια ιστορία που δεν τους αφορούσε….μόνο που δεν απείλησαν το στέφανο να παντρευτεί την εύα….όχι και πως μπλέκουν συνεχώς;;;;όποιος ασχολείται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες…δεν το ξέρουν αυτό;;;;

Οικογένεια ρούσσου:
το πεδιλάκι της αμαλίας με πεθαίνει…. gelio
Εντάξει γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ για την ευφυία του ρούσσου….αλλά ευτυχώς κατάλαβε ότι ήταν στημένο το όλο θέμα στην αστυνομία….

Νικόλας-νόρα-δάφνη:εντάξει….άλλο ένα θέμα που το παράκαναν οι σεναριογράφοι….παρατράβηξε το σκηνικό με την μεταμεσονύχτιες επισκέψεις….όλο τα ίδια και τα ίδια….

Εύα-καρτάλω: Wowάκουσα καλά;…..άκουσα έτσι;;η εύα είπε αυτολεξή….ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ…..;;;;;δεν το πιστεύω…..ζούμε κοσμοιστορικές στιγμές….. gelio

Δάφνη-νικόλας-λουκάς:όχι νικόλα μόνο τα δικά σου νεύρα αλλά και τα δικά μας θα σπάσουν…
Πόσο μου αρέσει που ο νικόλας τους δουλεύει….έτσι νικόλα….το <άμα λάχει>με πέθανε…. gelio…ΝΙΚΟΛΑΣ=ΘΕΟΣ…

Μπέλλος-νόρα-λουκάς:η νόρα δεν μπορούσε να πει στον μπέλλο ότι είναι ερωτευμένη με το λουκά και δεν πρόκειται να γίνει τίποτα με αυτή και το μήτσο;;;τόσο δύσκολο είναι;;;αφού βλέπει ότι ο άλλος ακόμα για αρραβώνες μιλάει….δηλαδή θα ξεκαθαρίσει ποτέ;;;;;αισθάνομαι ότι φέρονται στο δημήτρη λες και είναι κανένας παρακατιανός….. KKarta
Το λόγο που τσακώθηκαν νόρα-λουκάς δεν τον κατάλαβα και καλά….λίγο άκυρος μου φάνηκε…..

Λουκάς-μάνος:<τι κάνεις γιάννη;;;>…<κουκιά σπέρνω>….
Αυτό μόνο για αυτή τη σκηνή…..

Σταύριδης-συνάδελφος:
λίγο σπαγγοραμένος μας βγήκε ο τηλεμαχάκος ή είναι η ιδέα μου;;;;γλυκός ο καφές….και πετιμέζι να ήταν θα τον έπινε….προκειμένου να μην χαλάσει λεφτά στη ζάχαρη…. gelio

Εύα-λουκάς:εντάξει το έχασε και ο λουκάς….αυτό ήταν…..

Ρούσσος-αμαλία:
<δεν μπορούσα να τη δέσω>…άει καλά….ναι δέστε την…..φιμώστε την να μην το κουνήσει ρούπι….δεν πάμε καλά….άιντε το έχουμε χάσει όλοι….

Λουκάς-νόρα:πάλι καλά που τα βρήκαν….γιατί δεν μπορώ να ακούω χαζομάρες….βρήκαν λόγο να τσακωθούν…λες και η νόρα δεν ξέρει τη νταίζη και ο λουκάς δεν ξέρει τον μπέλλο…σαν παιδιά νηπιαγωγείου κάνουν ορισμένες φορές…

Αν πω οτι δεν συμφωνω μαζι σου, θα γκρεμισει κανενας φουρνος...

Αναστασια μου ακομα μια φορα εδωσες ρεστα... Congrats
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από mm Τετ Μαρ 31, 2010 7:51 pm

[quote="mina"]
mm έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα! Ψήφισα τέλειο για την τελευταία σκηνή Λουκά-Νόρας, αν και μας έβγαλαν την πίστη σήμερα με τις ζήλιες τους και τα νάζια τους. Εντάξει, είπαμε να χαρούν για τον έρωτά τους. Αυτοί όμως ξεμωράθηκαν!
Επίσης γέλιο έβγαλε και η σκηνή Μάνου-Λουκά. Ο καθένας μίλαγε για τα δικά του χωρίς να ακούει τον άλλον. Χάρηκα που είδα τον Λουκά να "πρήζει" επιτέλους κάποιον για τα δικά του ντέρτια. Είχα βαρεθεί να τον βλέπω να ακούει μόνο και να συμπαραστέκεται στους άλλους.
Και τελειώνω με ένα σχόλιο για τον Νικόλα: ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ! Οι ατάκες του και οι κινήσεις του ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΕΣ.

Καλωσήρθες mm!!! Καλά ποστ!!!


Καλώς σας βρήκα!!!

mm


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τετ Μαρ 31, 2010 8:01 pm

πολυ καλο
για την Αμαλια που ξεραθηκα στο γελιο οταν μιλουσε για την Νταιζη-πεδιλακι
γιατι -ευτυχως- κανεις δεν παιρνει στα σοβαρα το Λουκα και τη Νορα οταν χωριζουν οριστικα
γιατι κανενας δεν αφηνει το Νικολα να κοιμηθει σαν ανθρωπος!!-πολυ γελιο-
γιατι ο Μανος εμεινε χωρις κρεβατι -να δεις και συ τη γλυκα του καναπεlol! -και η σκηνη τους ηταν ολα τα λεφτα που ο καθενας ειχε τον πονο του,επισης γελασα πολυ μ αυτη τη σκηνη
γιατι ο Μπελλος δε χρειαζεται μπλε χαπακια!!!!εδω πεφτει ακομα περισσοτερο γελιο!!!!φυσικα δε χρειαζεται μπλε χαπακια.υπαρχει λογος να τα χρειαστει και δεν το ξερουμε;;;;
γιατι το φιλι Λουκα-Νορας ηταν απλως τελειο! Love!
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από anna90 Τετ Μαρ 31, 2010 8:05 pm

Η ειρωνεία της Μελίτας με το που μπήκε ο Μάνος στο σπίτι είναι ο καινούργιος τρόπος υποδοχής στο πατέρα του παιδιού της και έρωτα της ζωής του no1??Η ειρωνεία του Μάν(αρ)ου για τη συνείδηση της όλα τα euro..!!
Νόρα μου και Λουκάκο μου καλά να πάθετε.. Φταίτε γι αυτό το γάμο και για αυτά που θα τραβήξει η Εύα τώρα ΚΑΙ εσείς, που πιέσατε καταστάσεις για να την βολέψετε με τον Μπούλη...
Ο Ρούσσος μας ΓΑΤΑ τελικ, κατάλαβε ότι ήταν στημμένη η συνάντηση με τον Στέφανο..
Εγω προσωπικά χειρότερα από τον Νικόλα θα αντιδρούσα αν είχα τέτοιους φίλους..!Συμφωνώ απόλυτα στο ότι οι φίλοι είναι για τα δύσκολα και τα προβλήματα ανεξαρτήτως ώρας..Αλλά και ο Λουκάς και η Νόρα το έχουν παρατραβήξει..!Πηγαίνουν εκεί για να πουν :"Νικόλα, ο Λουκάς μου τράβηξε το αυτί...Και μου είπε όλο το χυμό μου και εγώ τώρα δε έχω".. Έλεος δηλαδή...
Γιαννακόπουλος: : respect : για τις χειροπέδες και τα μαστίγια, και για τη φαντασία του που οργίαζε για το βράδυ της Νόρας με το Μπέλλο και για τη αρχή της δικής του κρεβατομουρμούρας..!!
Όλες του οι εκφράσεις θεικές ανεπανάληπτες..
Χαλάστηκα πολλοί για τους γελοίους λόγους που βάζουν την Νόρα και τον Λουκά να μαλώσουν...!Δηλαδή έλεος..Άμα είναι σε κάθε επεισόδιο να παρακολουθούμε τους καβγάδες 5χρονων προτιμώ να γύρισουμε στην εποχή που περιμέναμε να το ομολογήσουν ο ένας στον άλλο αλλά να το πάρουμε αλλιώς γιατί σίγουρα έτσι βρίσκουν.. wall
Λουκάς-Μάνος: ΦΟΒΕΡΗ σκηνή.. Ο καθένας με τον πόνο του..Εκφράσεις Μπουγιού Θ-Ε-Ι-Κ-Ε-Σ...!
Κρατάω φράση λαγωνικού :"Τα κίνητρα βρίσκονται παλιά, πολύ παλιά"...
ΚΟΥΚΛΑ η Εύα με τα φαρδιά τζινάκια και τα ροζάκια και φυσικά με την παν-υπέροχη ΚΟΙΛΙΤΣΑ της...!
Σκηνή Μελίτας-Αμαλίας: cake wall Ασε με, ασε με ,ασε με...!!!ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!Το απόλυτο γέλιο...Νόμιζα ότι την βίαζαν ή ότι την είχε πιάσει ο Μάνος και την πλάκωνε μέχρι να κοιτάξω στην tv...!
To Μελιτάκι έτρεχε, έτρεχε έτρεχε να σώσει τον Στέφανο, ο οποίος είχε βγει και είχε πάρει την γυναίκα του...Αυτήν ούτε καν την ειδοποίησε...Μα καλέ μου Μπούλη την ΑΠΟΛΥΤΗ γραμμένη???Ντροπή και αίσχος..
Αυτά από μένα!Καλό το επεισόδιο...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Μαρ 31, 2010 8:10 pm

Ψήφισα τέλειο για 2 λόγους :

1ον Για το δούλεμα του Νικόλα δεν παίζεται το άτομο λέμε Palamakia woohoo gelio Klap έλιωσα στο γέλιο.

2ον Γιατί μέσα στο λογύδριο παραλογισμού η Αμαλία είπε ακριβώς τα πράγματα όπως θα γίνουν, δηλαδή ο ζυμαρούλης θα δέχεται τις DoksasteME και θα λέει όχι άλλο φτάνει όχι άλλο φτάνει, απλά ΕΛΕΟΣ η όλη vomit κατάσταση που θα δούμε δυστυχώς gmt .

Τώρα για την σκηνή ζυμαρούλη κατσαρό υπόθετο περίμενα το υπόθετο να πετάξει καμιά ατάκα του τύπου "μιλάς και εσύ που απατούσες τον καρμίκο με την νόμιμη και την νόμιμη με τον καρμικό, τί έγινε ζυμαρούλη δεν είχες κορούλα τότε μήπως εεεεε ? Άντε φεύγα πάρε τον καρμικό και την αρρωστημένη παρεούλα σας και άντε μου και στον διάτανο" αλλά που Grrr . Ελπίζω στο μέλλον να υπάρξει καμιά καλή Δωρική σκηνή δουλέματος από πλευράς υποθέτου για να ανάψουν για τα καλά τα αίματα στην σειρά Opados.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Μαρ 31, 2010 8:12 pm

Η μόνη δυνατή σκηνή ήταν Μάνος-Μελίτα....

Είπα κι εγώ! Ο έρωτας που σε κάνει να χάνεις το IQ σου δεν θα πέσει και σε Νόρα-Λουκά? Δεν μου αρέσουν πολύ έτσι πάντως....

Ο Ρούσος το πιασε ότι ήταν στημένη από το λαγωνικό η συνάντηση του με τον Στέφανο. Άρα επίτηδες είπε για την Μελίτα, δεν της το εξηγούσε όμως ότι ο αστυνόμος ξέρει να μην τρέχει στις αστυνομίες?

Γέλασα με Μάνο-Λουκά! Ο Μπουγιούρης το ΄χει το κωμικό!

Γέλασα και με τον διάλογο Εύα-Αντιγονίτσας:
-Φάε
-Δεν θέλω!
-Πρέπει να φας
-Μου έχει κοπεί η όρεξη (!)
-Θα σου μαγειρέψω εγώ κάτι (μπρρρρρ, απειλή ήταν αυτό?)
gelio
Μιλάμε για διάλογο και σχέση ουσίας της Εύας με την πεθερούλα της!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης